Nr. 2. Alle, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 3. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 4. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 5. Alle, 100m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 6. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 8. Alle, 50m vrije slag  Minioren 1 en 2
Nr. 9. Alle, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 10. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 11. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 12. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Junioren 1 en later
Nr. 13. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Junioren 2 en later
Nr. 14. Heren, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 15. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 1. Alle, 25m schoolslag  6 - 8 jaar


klassementswedstrijd deel 2
Oss, 30.11.2008


Programmanr. 2
30-11-2008 - 14:00
50m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 5 en later, Jongens

1.Matthijs , KOOIJMANArethusa50.35990053743.71
2.Julian , HUIJBERSZV Hydra49.29980317549.16
3.Koen , van MELISZV Hydra50.34980317749.30
4.Jasper , van ZUTPHENNautilusNT000033551.75
5.Geworg , GALSTJANArethusa54.24980244554.61
6.Samuel , LAWNautilus55.99980307955.83
7.Yorben , VERHOEVENArethusaNT980355158.32
8.Rein , van SUMMERENArethusaNT00010791:00.50
9.Abdulkadir , YILMAZNautilusNT00011631:09.20
10.Yannick , HIKSPOORSNautilusNT00011611:12.95
11.Jonah , van de BURGTNautilus1:08.1699010371:15.83
DISMahmut Can , ARIDASIRNautilusNT99021611:15.58
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
ZKSam , BIMBERGENArethusaNT0001421
ZKNelson Rafael , BARBOSANautilusNT9902231
ZKCas , ROBBENNautilusNT9902163

Minioren 5 en later, Meisjes

1.Bo , van AALSTArethusa43.94980063042.74
2.Frederique , JANSSENArethusa47.41990155443.01
3.Anne , van de LOOArethusa45.22980062844.28
4.Lotte , van den BROEKArethusaNT980397651.15
5.Maartje , LANGSTRAATArethusaNT000044656.69FJ 1
6.Lana , BREMANNautilusNT000030056.69FJ 2
7.Dina , FELLOUSNautilus1:05.2998013341:07.99
ZKLotte , ARTSArethusaNT9803978


<< TOP >>
Programmanr. 3
30-11-2008 - 14:06
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Senioren Open

1.Donny , van ALPHENZV Hydra30.21920237730.17
2.Niek , KOUWENBERGZV Hydra31.47860171533.01
3.Wouter , WESSELSZV Hydra33.66910254134.17
4.Mathieu , van der VENZV Hydra32.96840234934.88
5.Niels , de JONGZV Hydra34.74890579734.90
6.Tom , BUSZV Hydra34.24870057135.74
7.Koen , WESSELSZV Hydra35.47940304136.20
8.Mark , DELISSENZV Hydra36.94920688937.05
9.Jesper , BERGMANSZV Hydra37.25930612737.09
10.Daan , van der AAZV Hydra37.09910268338.60
11.Stijn , van der AAZV Hydra35.88900000139.70
12.Robin , van MELISZV Hydra42.73960333342.95
13.Erwin , van LIESHOUTZV Hydra40.82950172343.31
14.Dave , WEIJERSZV Hydra48.18960333546.45
15.Remco , van KILSDONKZV Hydra46.46960333149.36
16.Perry , EMONSArethusa58.3597037591:01.40
DISDion , MEULENDIJKArethusaNT970407957.20
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.

Minioren 6

1.Perry , EMONSArethusa58.3597037591:01.40
DISDion , MEULENDIJKArethusaNT970407957.20
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 4
30-11-2008 - 14:11
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marelke , RIJKERSZV Hydra37.59940265036.22
2.Charlot , TIMMERSZV Hydra36.18920378036.37
3.Simone , FRANSENZV Hydra36.38900754436.98
4.Jessie , van den BROEKZV Hydra37.59950240837.53
5.Joyce , JANSSENZV Hydra35.24930430437.77
6.Anna , DELISSENZV Hydra36.81930430238.09
7.Inge , FRANSENZV Hydra39.09920554038.63
8.Ilse , van GERWENZV Hydra39.15940678039.20
9.Eva , TIMMERSZV Hydra40.96930430840.70
10.Liz , van DONGENZV Hydra43.34950443242.07
11.Maud , JANSENZV Hydra44.19970348442.60
12.Lisanne , van GENNIPZV Hydra43.12970144444.07
13.Lotte , MINHEEREZV Hydra52.59960296849.03
14.Wilke , WESSELSZV Hydra49.08970144050.24
15.Anna , PAPPASNautilus56.47970440851.49
16.Isabelle , WIEGERSMAArethusaNT970524259.11
17.Marlon , SCHOONautilusNT97049981:01.19
DISLisannne , HARMSENNautilusNT90081901:02.84
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 5
30-11-2008 - 14:16
100m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 5 en later, Jongens

1.Matthijs , KOOIJMANArethusa1:30.0099005371:27.59
2.Julian , HUIJBERSZV Hydra1:37.7398031751:34.07
3.Bram , KESSEL, VANTempo Valkenswaard1:39.8099019791:37.30
4.Felix , FRIJNSTempo Valkenswaard1:54.6698021931:39.21
5.Marek , SPITTempo Valkenswaard1:43.9399019771:39.70
6.Koen , van MELISZV HydraNT98031771:46.21
7.Geworg , GALSTJANArethusa1:43.4998024451:47.86
8.Rein , van SUMMERENArethusa1:49.1800010791:51.84
9.Jasper , van ZUTPHENNautilusNT00003351:55.03
10.Samuel , LAWNautilusNT98030791:57.59
11.Yorben , VERHOEVENArethusaNT98035512:21.99
12.Abdulkadir , YILMAZNautilus2:48.9300011632:30.82
13.Yannick , HIKSPOORSNautilusNT00011612:32.95
14.Jonah , van de BURGTNautilus2:36.1199010372:44.37
DISMahmut Can , ARIDASIRNautilus2:46.669902161
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
ZKSam , BIMBERGENArethusaNT0001421
ZKNelson Rafael , BARBOSANautilusNT9902231
ZKCas , ROBBENNautilusNT9902163

Minioren 5 en later, Meisjes

1.Frederique , JANSSENArethusa1:39.0799015541:24.32
2.Marit , van ZUTPHENNautilus1:34.2898013401:26.31
3.Bo , van AALSTArethusa1:25.8698006301:26.38
4.Anne , van de LOOArethusa1:30.1098006281:28.49
5.Myra , BREMANNautilus1:42.4498017801:30.49
6.Floor , HABERSNautilus1:42.2800000541:32.33
7.Iris , GRELLINGNautilusNT00000521:33.52
8.Denise , van KESSELNautilus1:48.3298022781:38.94
9.Lotte , van den BROEKArethusa2:11.3298039761:52.90
10.Esther , SCHOONautilusNT00006262:08.41
11.Dina , FELLOUSNautilus2:13.8798013342:14.88
12.Maartje , LANGSTRAATArethusaNT00004462:19.50
DISLana , BREMANNautilus1:50.550000300
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
ZKLotte , ARTSArethusaNT9803978


<< TOP >>
Programmanr. 6
30-11-2008 - 14:31
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dustin , BOLTETempo Valkenswaard58.15920481357.86FJ 1
50m:28.31100m:57.86
2.Donny , van ALPHENZV Hydra58.00920237757.86FJ 2
3.Aron , HEERKENSNautilus1:00.6092017511:00.29
4.Tom , BUSZV Hydra1:01.1787005711:01.85
5.Wouter , WESSELSZV Hydra1:01.0091025411:01.93
6.Raoni , SCHRIJVERSTempo Valkenswaard1:02.9393026691:02.68
7.Mathieu , van der VENZV Hydra59.0884023491:03.09
8.Niek , SLIPPENSNautilus1:04.3488058651:05.15
9.Niels , de JONGZV Hydra1:03.8889057971:06.56
10.Niek , KOUWENBERGZV Hydra1:02.7086017151:06.77
11.Mark , DELISSENZV Hydra1:09.3992068891:06.91
12.Jelte , van de BOOGAARDTempo Valkenswaard1:08.6791027311:08.21
13.Jesper , BERGMANSZV Hydra1:09.7593061271:08.55
50m:32.88100m:1:08.55
14.Ad , van HERPENArethusa1:11.4290066031:08.84
15.Jip , JONKERTempo Valkenswaard1:11.4093049631:09.62
16.Daan , van der AAZV Hydra1:08.1991026831:09.91
17.Rick , van OOLTempo Valkenswaard1:09.9791064891:10.08
18.Koen , WESSELSZV Hydra1:10.1794030411:10.75
19.Robin , v.d. BIGGELAARTempo Valkenswaard1:12.0493026671:11.58
20.Bart , LUNENBURGNautilus1:05.1888022591:11.82
50m:35.12100m:1:11.82
21.Sjors , van DOESBURGTempo Valkenswaard1:17.5895007651:14.35
22.Tom , DEKKERNautilus1:15.7691054951:15.15
23.Frank , LOYENSTempo Valkenswaard1:11.8466004891:15.19
50m:35.60100m:1:15.19
24.Stijn , van der AAZV Hydra1:08.4090000011:16.29
25.Jan , LUNENBURGNautilus1:28.2793025731:18.09
26.Nick , RAAIJMAKERSNautilus1:20.4993063871:18.82
27.Robin , van MELISZV Hydra1:21.2396033331:21.19
28.Rens , JONKERTempo Valkenswaard1:26.3494035071:21.37
29.Dave , WEIJERSZV Hydra1:23.6096033351:21.66
30.Tom , van OOLTempo Valkenswaard1:17.7495021531:23.14
31.Jimmy , van RIELNautilus1:25.5196028891:23.31
32.Robin , van de BURGTNautilus1:28.5295041231:23.70
33.Thymen , BALLERINGNautilus1:33.4794058991:25.48
34.Erwin , van LIESHOUTZV Hydra1:24.1095017231:25.56
35.Simon , FRIJNSTempo Valkenswaard1:34.8595049991:30.38
36.Tim , PAULUSSETempo Valkenswaard1:34.2797020631:31.57
37.Jerin , van de RAKTNautilus1:42.3596012151:32.69
38.Remco , van KILSDONKZV Hydra1:34.0896033311:33.24
39.Niels , RAAIJMAKERSNautilus1:36.6095045831:37.70
40.Perry , EMONSArethusaNT97037591:58.15
DISDion , MEULENDIJKArethusaNT9704079
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
NGJory , van TUIJLArethusa1:14.289107019
NGMark , HERPSTempo Valkenswaard1:01.838701333
NGTom , WEIJTENSTempo Valkenswaard1:24.989502503
ZKMies , TAZELAARTempo ValkenswaardNT9205747
ZKMathijs , HAMERSNautilus1:22.849203737


<< TOP >>
Programmanr. 7
30-11-2008 - 14:48
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marit , STEGENautilus1:07.1893007461:06.85
50m:31.74100m:1:06.85
2.Vera , van den OORDNautilus1:07.0794054321:07.52
3.Janneke , KAPTHEYNSTempo Valkenswaard1:09.6587020961:08.73
4.Karin , VERBEEKNautilus1:08.1492018481:08.74
5.Jessie , van den BROEKZV Hydra1:07.6695024081:09.14
6.Chantal , VERBAKELNautilus1:08.8892026101:09.18
7.Chantal , RUTTENTempo Valkenswaard1:09.7890047541:10.05
50m:33.28100m:1:10.05
8.Linda , van OOLTempo Valkenswaard1:10.3693049821:11.00
9.Anna , DELISSENZV Hydra1:10.9393043021:11.88
10.Michelle , PEELSTempo Valkenswaard1:16.3491062761:12.32
50m:34.50100m:1:12.32
11.Marelke , RIJKERSZV Hydra1:12.2894026501:12.75
12.Inge , FRANSENZV Hydra1:14.2792055401:13.11
13.Mirja , van DOESBURGTempo Valkenswaard1:11.0491007461:13.36
14.Margot , van de RAKTNautilus1:11.5393006181:13.99
15.Ilse , van GERWENZV Hydra1:17.8794067801:15.09
16.Joyce , JANSSENZV Hydra1:11.6393043041:15.69
17.Eva , TIMMERSZV Hydra1:19.9893043081:15.90
18.Laura , GOVERSArethusa1:16.0693070961:16.06
19.Anouk , van SCHAIKTempo Valkenswaard1:17.8796016361:18.26
20.Simone , FRANSENZV Hydra1:16.7290075441:18.73
21.Charlot , TIMMERSZV Hydra1:10.6992037801:19.85
22.Nathalie , GAALArethusa1:25.3695008081:22.24
23.Maud , JANSENZV Hydra1:22.5097034841:22.27
24.Daphne , van LEURArethusaNT96057721:24.94
25.Liz , van DONGENZV Hydra1:21.7195044321:25.07
26.Lisanne , van GENNIPZV Hydra1:26.0697014441:26.68
27.Elke , WINTJESArethusaNT96048081:27.06
28.Lotte , MINHEEREZV Hydra1:24.4396029681:28.50
50m:41.80100m:1:28.50
29.Chantal , de LAUTempo Valkenswaard1:40.6897028461:30.42
50m:42.82100m:1:30.42
30.Wilke , WESSELSZV Hydra1:31.0297014401:30.78
31.Amy , BESSEMNautilus1:31.5296040481:30.79
50m:43.96100m:1:30.79
32.Demi , VOSTempo Valkenswaard1:26.0597020541:31.03
33.Anouk , BRESSERSArethusa1:35.3296038801:32.14
34.Lisanne , v.d BIGGELAARTempo Valkenswaard1:39.9996031001:34.42
35.Roos , NOUWENSNautilus1:40.3197034321:35.34
36.Eva , GEURTSArethusa1:53.3697035381:39.38
37.Anna , PAPPASNautilus2:01.5597044081:43.99
38.Lisannne , HARMSENNautilusNT90081901:50.56
39.Marlon , SCHOONautilusNT97049982:00.94
50m:53.62100m:2:00.94
40.Isabelle , WIEGERSMAArethusaNT97052422:17.53
NGMyrte , JANSEN VAN ROSENDAALArethusa1:21.639303075
NGNicole , PLUGERSTempo Valkenswaard1:22.399305690
NGThelma , van BEEKTempo Valkenswaard1:23.059601634
NGEline , FATTORENautilus1:45.089702618
ZKEvi , van HEIJNSBERGENNautilus1:39.209604050


<< TOP >>
Programmanr. 8
30-11-2008 - 15:08
50m vrije slagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 1 en 2, Jongens

1.Hamisch , LAWNautilusNT01004571:03.46
2.Necati , SÜNBÜLNautilus1:33.0701004871:29.50

Minioren 1 en 2, Meisjes

1.Sam , van NUNENNautilus46.57010003643.93
2.Maartje , van STIPHOUTNautilus1:07.4601000881:08.52
3.Merel , NOUWENSNautilusNT02001361:38.31


<< TOP >>
Programmanr. 9
30-11-2008 - 15:11
50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 5 en later, Jongens

1.Bram , KESSEL, VANTempo ValkenswaardNT990197952.57
2.Marek , SPITTempo ValkenswaardNT990197755.26
3.Felix , FRIJNSTempo ValkenswaardNT98021931:01.62

Minioren 5 en later, Meisjes

1.Iris , GRELLINGNautilusNT000005250.14
2.Denise , van KESSELNautilusNT980227850.84
3.Marit , van ZUTPHENNautilus57.13980134053.19
4.Myra , BREMANNautilusNT980178056.16
5.Floor , HABERSNautilusNT000005456.78
6.Esther , SCHOONautilusNT00006261:17.97


<< TOP >>
Programmanr. 10
30-11-2008 - 15:13
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Senioren Open

1.Dustin , BOLTETempo Valkenswaard29.58920481330.18
2.Niek , SLIPPENSNautilus31.05880586530.58
3.Bart , LUNENBURGNautilus36.62880225932.82
4.Aron , HEERKENSNautilus34.94920175133.08
5.Jip , JONKERTempo Valkenswaard32.78930496333.88
6.Raoni , SCHRIJVERSTempo Valkenswaard32.78930266934.16
7.Rick , van OOLTempo Valkenswaard33.11910648934.84
8.Tom , DEKKERNautilus37.16910549535.06
9.Jelte , van de BOOGAARDTempo Valkenswaard33.93910273135.34
10.Ad , van HERPENArethusaNT900660335.87
11.Robin , v.d. BIGGELAARTempo Valkenswaard36.15930266736.22
12.Frank , LOYENSTempo Valkenswaard33.41660048936.26
13.Jan , LUNENBURGNautilus44.64930257340.62
14.Tom , van OOLTempo Valkenswaard41.45950215343.28
15.Nick , RAAIJMAKERSNautilus45.95930638743.72
16.Rens , JONKERTempo Valkenswaard47.42940350744.22
17.Jimmy , van RIELNautilus47.48960288944.29
18.Sjors , van DOESBURGTempo Valkenswaard43.59950076545.44
19.Robin , van de BURGTNautilus55.60950412346.72
20.Tim , PAULUSSETempo Valkenswaard46.50970206347.93
21.Thymen , BALLERINGNautilusNT940589952.07
22.Simon , FRIJNSTempo Valkenswaard54.88950499955.36
23.Jerin , van de RAKTNautilusNT96012151:01.10
24.Niels , RAAIJMAKERSNautilus1:03.4795045831:01.84
NGJory , van TUIJLArethusa44.009107019
NGMark , HERPSTempo Valkenswaard28.628701333
NGTom , WEIJTENSTempo ValkenswaardNT9502503
ZKMies , TAZELAARTempo Valkenswaard33.569205747
ZKMathijs , HAMERSNautilus45.789203737

Minioren 6

1.Tim , PAULUSSETempo Valkenswaard46.50970206347.93


<< TOP >>
Programmanr. 11
30-11-2008 - 15:21
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Janneke , KAPTHEYNSTempo Valkenswaard31.71870209633.24FJ 1
2.Vera , van den OORDNautilus33.42940543233.24FJ 2
3.Karin , VERBEEKNautilus35.53920184834.93
4.Linda , van OOLTempo Valkenswaard34.58930498236.00
5.Chantal , RUTTENTempo Valkenswaard36.35900475436.62
5.Marit , STEGENautilus34.76930074636.62
7.Laura , GOVERSArethusa40.70930709638.86
8.Chantal , VERBAKELNautilus37.33920261039.32FJ 1
9.Michelle , PEELSTempo Valkenswaard39.00910627639.32FJ 2
10.Margot , van de RAKTNautilus36.51930061839.96
11.Anouk , van SCHAIKTempo Valkenswaard40.18960163640.79
12.Mirja , van DOESBURGTempo Valkenswaard37.41910074641.62
13.Nathalie , GAALArethusaNT950080843.76
14.Chantal , de LAUTempo Valkenswaard42.23970284645.92
15.Roos , NOUWENSNautilus49.49970343249.74
16.Lisanne , v.d BIGGELAARTempo Valkenswaard49.62960310050.42
17.Elke , WINTJESArethusaNT960480850.47
18.Amy , BESSEMNautilus53.38960404853.75
19.Demi , VOSTempo Valkenswaard51.19970205453.92
20.Eva , GEURTSArethusaNT970353854.49
21.Anouk , BRESSERSArethusaNT960388055.36
22.Daphne , van LEURArethusaNT960577257.00
NGMyrte , JANSEN VAN ROSENDAALArethusaNT9303075
NGNicole , PLUGERSTempo Valkenswaard43.329305690
NGThelma , van BEEKTempo Valkenswaard45.679601634
NGEline , FATTORENautilus51.319702618
ZKEvi , van HEIJNSBERGENNautilus52.129604050


<< TOP >>
Programmanr. 12
30-11-2008 - 15:28
Jongens, 4 x 50m wisselslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.ZV Hydra 1ZV Hydra2:58.542:56.87
Remco , van KILSDONK
Dave , WEIJERS
96
96
47.18Robin , van MELIS
Julian , HUIJBERS
96
98
NGArethusa 1ArethusaNT
Perry , EMONS
Dion , MEULENDIJK
97
97
Geworg , GALSTJAN
Yorben , VERHOEVEN
98
98


<< TOP >>
Programmanr. 13
30-11-2008 - 15:31
Meisjes, 4 x 50m wisselslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.ZV Hydra 1ZV Hydra2:50.532:54.07
Lisanne , van GENNIP
Lotte , MINHEERE
97
96
44.62Maud , JANSEN
Wilke , WESSELS
97
97
2.Tempo Valkenswaard 1Tempo Valkenswaard2:44.632:56.38
Chantal , de LAU
Lisanne , v.d BIGGELAAR
97
96
47.59Anouk , van SCHAIK
Demi , VOS
96
97
3.Arethusa 1ArethusaNT3:10.44
Daphne , van LEUR
Anouk , BRESSERS
96
96
49.54Eva , GEURTS
Bo , van AALST
97
98
4.Nautilus 2Nautilus3:18.613:45.03
Marlon , SCHOO
Anna , PAPPAS
97
97
58.64Roos , NOUWENS
Dina , FELLOUS
97
98
NGNautilus 1Nautilus3:14.04
Marit , van ZUTPHEN
Myra , BREMAN
98
98
Amy , BESSEM
Evi , van HEIJNSBERGEN
96
96


<< TOP >>
Programmanr. 14
30-11-2008 - 15:35
Heren, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.ZV Hydra 2ZV Hydra4:27.454:39.95
Niek , KOUWENBERG
Wouter , WESSELS
86
91
1:12.96Donny , van ALPHEN
Mathieu , van der VEN
92
84
2.Tempo Valkenswaard 1Tempo Valkenswaard5:03.205:04.33
Raoni , SCHRIJVERS
Frank , LOYENS
93
66
1:14.06Dustin , BOLTE
Tom , van OOL
92
95
3.ZV Hydra 3ZV Hydra4:51.815:09.26
Tom , BUS
Jesper , BERGMANS
87
93
1:16.72Niels , de JONG
Stijn , van der AA
89
90
4.Nautilus 1Nautilus5:03.715:12.25
Bart , LUNENBURG
Niek , SLIPPENS
88
88
Tom , DEKKER
Aron , HEERKENS
91
92
5.Tempo Valkenswaard 2Tempo Valkenswaard5:21.515:26.86
Rick , van OOL
Jelte , van de BOOGAARD
91
91
1:26.98Raoni , SCHRIJVERS
Rens , JONKER
93
94
6.Tempo Valkenswaard 3Tempo Valkenswaard5:42.205:48.94
Robin , v.d. BIGGELAAR
Simon , FRIJNS
93
95
1:24.64Jip , JONKER
Sjors , van DOESBURG
93
95
DISNautilus 2NautilusNT6:40.30
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
Jan , LUNENBURG
Nick , RAAIJMAKERS
93
93
1:30.20Niels , RAAIJMAKERS
Robin , van de BURGT
95
95


<< TOP >>
Programmanr. 15
30-11-2008 - 15:47
Dames, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nautilus 1Nautilus5:03.555:14.87
Karin , VERBEEK
Chantal , VERBAKEL
92
92
1:21.47Vera , van den OORD
Marit , STEGE
94
93
2.ZV Hydra 2ZV Hydra5:16.575:24.18
Anna , DELISSEN
Inge , FRANSEN
93
92
1:20.19Charlot , TIMMERS
Jessie , van den BROEK
92
95
3.Tempo Valkenswaard 1Tempo Valkenswaard5:11.615:24.48
Janneke , KAPTHEYNS
Michelle , PEELS
87
91
1:14.08Linda , van OOL
Chantal , RUTTEN
93
90
4.ZV Hydra 3ZV Hydra5:31.375:50.65
Simone , FRANSEN
Ilse , van GERWEN
90
94
1:26.30Marelke , RIJKERS
Joyce , JANSSEN
94
93


<< TOP >>
Programmanr. 1
30-11-2008
25m schoolslag6 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam , van NUNENNautilusNT010003627.48
2.Necati , SÜNBÜLNautilusNT010048737.70
3.Merel , NOUWENSNautilusNT020013638.49
DISHamisch , LAWNautilusNT010045730.78
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.