Zomerkringkampioenschappen
Amersfoort (NED),    16. - 24.5.2009,    Lange baan (50m)

Nr. 98. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 1    Nr. 99. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 2
Nr. 100. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 3    Nr. 101. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 102. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 103. Dames, 50m vrije slag, 16 jaar en ouder
Nr. 104. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 1    Nr. 105. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 2
Nr. 106. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 3    Nr. 107. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 4
Nr. 108. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 1    Nr. 109. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 2
Nr. 110. Heren, 50m vlinderslag, 18 jaar en ouder    Nr. 111. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 1
Nr. 112. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 2    Nr. 113. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 3
Nr. 114. Meisjes, 200m schoolslag, Jeugd 1    Nr. 115. Meisjes, 200m schoolslag, Jeugd 2
Nr. 116. Dames, 200m schoolslag, 16 jaar en ouder    Nr. 117. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 1
Nr. 118. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 2    Nr. 119. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 3
Nr. 120. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 4    Nr. 121. Jongens, 400m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 122. Jongens, 400m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 123. Heren, 400m vrije slag, 18 jaar en ouder
Nr. 124. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 1    Nr. 125. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 2
Nr. 126. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 3    Nr. 127. Meisjes, 100m rugslag, Jeugd 1
Nr. 128. Meisjes, 100m rugslag, Jeugd 2    Nr. 129. Dames, 100m rugslag, 16 jaar en ouder
Nr. 130. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 1    Nr. 131. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 2
Nr. 132. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 3    Nr. 133. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 4
Nr. 134. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 1    Nr. 135. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 2
Nr. 136. Heren, 100m schoolslag, 18 jaar en ouder    Nr. 137. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 1
Nr. 138. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 2    Nr. 139. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 3
Nr. 140. Meisjes, 200m wisselslag, Jeugd 1    Nr. 141. Meisjes, 200m wisselslag, Jeugd 2
Nr. 142. Dames, 200m wisselslag, 16 jaar en ouder    Nr. 143. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Junioren 4 en later
Nr. 144. Heren, 4 x 100m wisselslag, 16 jaar en ouder    Nr. 145. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Junioren 3 en later
Nr. 146. Dames, 4 x 100m vrije slag, 14 jaar en ouder    Nr. 147. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 1
Nr. 148. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 2    Nr. 149. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 3
Nr. 150. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 4    Nr. 151. Jongens, 50m schoolslag, Jeugd 1
Nr. 152. Jongens, 50m schoolslag, Jeugd 2    Nr. 153. Heren, 50m schoolslag, 18 jaar en ouder
Nr. 154. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 1    Nr. 155. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 2
Nr. 156. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 3    Nr. 157. Meisjes, 50m rugslag, Jeugd 1
Nr. 158. Meisjes, 50m rugslag, Jeugd 2    Nr. 159. Dames, 50m rugslag, 16 jaar en ouder
Nr. 160. Jongens, 200m rugslag, Junioren 1    Nr. 161. Jongens, 200m rugslag, Junioren 2
Nr. 162. Jongens, 200m rugslag, Junioren 3    Nr. 163. Jongens, 200m rugslag, Junioren 4
Nr. 164. Jongens, 200m rugslag, Jeugd 1    Nr. 165. Jongens, 200m rugslag, Jeugd 2
Nr. 166. Heren, 200m rugslag, 18 jaar en ouder    Nr. 167. Meisjes, 200m vlinderslag, Junioren 2
Nr. 168. Meisjes, 200m vlinderslag, Junioren 3    Nr. 169. Meisjes, 200m vlinderslag, Jeugd 1
Nr. 170. Meisjes, 200m vlinderslag, Jeugd 2    Nr. 171. Dames, 200m vlinderslag, 16 jaar en ouder
Nr. 172. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 1    Nr. 173. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 2
Nr. 174. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 3    Nr. 175. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 4
Nr. 176. Jongens, 100m vlinderslag, Jeugd 1    Nr. 177. Jongens, 100m vlinderslag, Jeugd 2
Nr. 178. Heren, 100m vlinderslag, 18 jaar en ouder    Nr. 179. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 1
Nr. 180. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 2    Nr. 181. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 3
Nr. 182. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 1    Nr. 183. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 2
Nr. 184. Dames, 100m vrije slag, 16 jaar en ouder    Nr. 185. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 1
Nr. 186. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 2    Nr. 187. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 3
Nr. 188. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 4    Nr. 189. Jongens, 200m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 190. Jongens, 200m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 191. Heren, 200m vrije slag, 18 jaar en ouder
Nr. 192. Meisjes, 4 x 200m vrije slag, Junioren 3 en later    Nr. 193. Dames, 4 x 200m vrije slag, 14 jaar en ouder


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 98                    Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 1
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn                 29.65     1.          
    2.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                  30.08     2.          
    3.  Belle, van Diermen            9700458 IJ.Z.P.C.                30.89     3.          
    4.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn                 31.13     4.          
    5.  Marije, Verhofstadt           9701036 Vecht&Rijn (SG)          31.42     5.          
    6.  Marloes, Langerveld           9701240 De Fuut                  32.60     6.          
    7.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                    33.76     7.          
   DIS  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien                         DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 99                    Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 2
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke, Remmits                9603692 One Team Swimming        28.81     1.          
    2.  Laura, Moolenaar              9600656 AZ&PC                    29.54     2.          
    3.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming        29.92     3.          
    4.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien                30.77     4.          
    5.  Melissa, Smienk               9603004 De Fuut                  31.20     5.FJ 1      
    6.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn                 31.20     6.FJ 2      
    7.  Courtney, van Huizen          9601686 Zwemlust/Utrecht (SG     31.20     7.FJ 3      
    8.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming        31.57     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 100                   Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 3
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                  29.04     1.          
    2.  Rachelle, Visser              9500106 AZ&PC                    29.11     2.          
    3.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                    29.29     3.          
    4.  Heleen, Kaemingk              9501438 Zwemclub Zeist           29.51     4.FJ 1      
    5.  Lynn, Dybiona                 9501786 AZ&PC                    29.51     5.FJ 2      
    6.  Anne, Kooijman                9503218 Zwemlust/Utrecht (SG     29.64     6.          
    7.  ZoŽ, van Zijl                 9500136 Aquarijn                 30.08     7.FJ 1      
    8.  Mirre, Thomas                 9506002 Zwemlust/Utrecht (SG     30.08     8.FJ 2      



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 101                   Meisjes, 50m vrije slag                            Jeugd 1
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire, de Winter             9407502 GoSwim                   28.03     1.          
    2.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn                 29.67     2.          
    3.  Renate, Wijma                 9406878 De Amer                  30.16     3.          
    4.  Romy, van Slagmaat            9403698 GoSwim                   30.47     4.          
    5.  Elina, de Ruiter              9403326 VZC-E&P                  31.49     5.          
    6.  Marieke, Veldhuizen           9400220 De Haaien                32.42     6.          
    7.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC-E&P                  33.50     7.          
    8.  Julia, Vermeulen              9402400 De Haaien                33.82     8.          
 AFGEM  Rianne, Weijburg              9400172 De Zwoer                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 102                   Meisjes, 50m vrije slag                            Jeugd 2
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilka, van Veldhuijzen         9304990 AZ&PC                    28.76     1.          
    2.  Iris, Pijtak                  9300602 AZ&PC                    29.62     2.          
    3.  Iris, van Beek                9303874 De Fuut                  29.96     3.          
    4.  Anne, Willers                 9305626 Aquarijn                 30.75     4.          
    5.  Vita, Schipper                9301858 GoSwim                   31.13     5.          
    6.  Robin, Theijn                 9306890 Zwemclub Zeist           31.38     6.FJ 1      
    7.  Trudy, van den Brink          9301290 GoSwim                   31.38     7.FJ 2      
    8.  Rozemarijn, Erdbrink          9300232 VZC-E&P                  32.61     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 103                    Dames, 50m vrije slag                     senioren 1 e.o.
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Silvie, Ketelaars             8503778 AZ&PC                    27.29     1.          
    2.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust/Utrecht (SG     27.38     2.          
    3.  Yvonne, v.d. Pol              8803472 AZ&PC                    27.88     3.FJ 1      
    4.  Anne, Boomars                 8900460 Zwemlust/Utrecht (SG     27.88     4.FJ 2      
    5.  Kitty, de Smit                9105424 De Amer                  29.74     5.          
    6.  Petra, van den Brink          9100460 GoSwim                   29.76     6.          
    7.  Ilse, vd Wijngaard            8904736 One Team Swimming        30.05     7.          
    8.  Michelle, Kleinveld           9202454 One Team Swimming        30.11     8.          
    9.  Sarina, Snijder               9102906 VZC-E&P                  31.88     9.          
   10.  Sandra, den Oudsten           8906664 GoSwim                   31.92    10.          
   11.  Monique, Nieuwelink           9002724 De Haaien                32.06    11.FJ 1      
   12.  Annika, van Dijk              9207096 Zwemclub Zeist           32.06    12.FJ 2      
   13.  Renske, Eilers                8806072 De Amer                  33.20    13.          
 AFGEM  Anne, Duijst                  8901030 De Amer                         AFGEM          
 AFGEM  Ingrid, den Ouden             8703058 De Amer                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 104                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 1
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                    31.34     1.FJ 1      
    2.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                  31.34     2.FJ 2      
    3.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming        31.93     3.          
    4.  DaniŽl, Buijs                 9600183 AZ&PC                    33.45     4.          
    5.  Rick, Theijn                  9600325 Zwemclub Zeist           34.02     5.          
    6.  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                  36.06     6.          
    7.  Marnix, Ykema                 9601555 VZC-E&P                  36.43     7.          
    8.  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                   38.45     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 105                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 2
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn                 30.79     1.FJ 1      
    2.  Max, de Voogt                 9502325 One Team Swimming        30.79     2.FJ 2      
    3.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn                 33.41     3.          
    4.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                    33.82     4.FJ 1      
    5.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                  33.82     5.FJ 2      
    6.  Matthijs, Wilschut            9501679 GoSwim                   34.10     6.          
    7.  Jelle, Nap                    9502875 VZC-E&P                  36.67     7.          
 AFGEM  Martijn, Vugts                9502309 De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 106                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 3
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Huub, van Houwelingen         9406019 AZ&PC                    28.29     1.          
    2.  Erik, Wilmes                  9400575 GoSwim                   31.14     2.FJ 1      
    3.  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                    31.14     3.FJ 2      
    4.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                   31.35     4.          
    5.  Ronald, Vermeulen             9400109 AZ&PC                    32.64     5.          
    6.  Tom, Straver                  9405791 Vecht&Rijn (SG)          33.56     6.          
    7.  Lars, van Zanten              9401679 De Duinkikkers           37.83     7.          
   DIS  Jesse, Puts                   9401147 Zwemlust/Utrecht (SG              DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 107                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 4
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn                 27.31     1.          
    2.  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                  28.20     2.          
    3.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                  30.29     3.          
    4.  Jesper, de Jong               9300775 Aquarijn                 31.28     4.          
    5.  Heru, Leander                 9304915 De Haaien                32.16     5.          
    6.  Dirk, de Bruin                9302841 IJ.Z.P.C.                32.72     6.          
    7.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                   33.02     7.          
    8.  Ragnar, Klabbers              9306839 GoSwim                   34.76     8.          
 AFGEM  Jesse, Schaekers              9301987 Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 108                  Jongens, 50m vlinderslag                            Jeugd 1
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin, Veenstra               9201335 Zwemlust/Utrecht (SG     26.98     1.          
    2.  Casper, Marelis               9203231 Vecht&Rijn (SG)          29.76     2.FJ 1      
    3.  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                    29.76     3.FJ 2      
    4.  Robbin, van Kilsdonk          9200685 GoSwim                   30.89     4.          
    5.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                   31.62     5.          
    6.  Thijmen, van de Waal          9203085 Aquarijn                 32.37     6.          
    7.  David, Beijer                 9202051 Zwemlust/Utrecht (SG     32.54     7.          
    8.  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust/Utrecht (SG     34.51     8.          
 AFGEM  Kevin, van Vliet              9203827 Vecht&Rijn (SG)                 AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 109                  Jongens, 50m vlinderslag                            Jeugd 2
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timo, Bol                     9104567 De Fuut                  31.03     1.          
    2.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                  31.21     2.          
    3.  Arn, van Londen               9104497 Vecht&Rijn (SG)          31.77     3.          
    4.  Edo, Lamoree                  9102937 De Haaien                33.08     4.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 110                   Heren, 50m vlinderslag                     senioren 1 e.o.
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust/Utrecht (SG     27.08     1.          
    2.  Guus, van Middelaar           9006293 GoSwim                   28.14     2.          
    3.  Dennis, de Groot              8300785 De Zwoer                 29.17     3.          
    4.  Mark, Zwart                   7901461 Zwemlust/Utrecht (SG     29.23     4.          
    5.  Vincent, Versteeg             7701003 Zwemlust/Utrecht (SG     29.37     5.          
    6.  Ricardo, Diaz                 9000637 Zwemlust/Utrecht (SG     29.39     6.          
    7.  Mark, Pijtak                  9002287 AZ&PC                    29.57     7.          
    7.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers           29.57     7.          
    9.  Fabian, Versteeg              8603281 De Duinkikkers           29.66     9.          
   10.  Rudi, Butselaar               8700577 GoSwim                   29.79    10.          
   11.  Remko, Hooft                  8701405 De Duinkikkers           29.87    11.          
   12.  Hessel, Brouwer               8906093 De Albatros              30.83    12.FJ 1      
   13.  Sander, vd Wijngaard          8703803 One Team Swimming        30.83    13.FJ 2      
   14.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien                31.50    14.          
   15.  Remco, van de Berkt           8900215 De Haaien                31.76    15.          
   16.  Ronald, Stolk                 6601253 De Fuut                  32.57    16.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 111                  Meisjes, 200m schoolslag                         Junioren 1
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marloes, Langerveld           9701240 De Fuut                3:24.23     1.          
          1:39.88  3:24.23
    2.  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien              3:25.79     2.          
          1:39.44  3:25.79
    3.  Marije, Verhofstadt           9701036 Vecht&Rijn (SG)        3:32.40     3.          
          1:40.51  3:32.40
    4.  Belle, van Diermen            9700458 IJ.Z.P.C.              3:38.46     4.          
          1:45.29  3:38.46
    5.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust/Utrecht (SG   3:41.92     5.          
          1:45.75  3:41.92
    6.  Karlijn, Veldhuizen           9700224 De Haaien              3:42.68     6.          
          1:49.69  3:42.68
    7.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                  3:50.68     7.          
          1:50.18  3:50.68
    8.  Merel, Monquil                9704088 De Duinkikkers         3:59.62     8.          
          1:57.56  3:59.62



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 112                  Meisjes, 200m schoolslag                         Junioren 2
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merel, Rademakers             9600584 De Haaien              3:11.89     1.          
          1:33.05  3:11.89
    2.  Lotte, Veldhuizen             9600190 De Haaien              3:13.54     2.          
          1:34.77  3:13.54
    3.  Esmee, In der Maur            9601912 One Team Swimming      3:14.40     3.          
          1:35.47  3:14.40
    4.  Melissa, Smienk               9603004 De Fuut                3:14.73     4.          
          1:32.92  3:14.73
    5.  Laura, Moolenaar              9600656 AZ&PC                  3:15.72     5.          
          1:34.95  3:15.72
    6.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien              3:16.06     6.          
          1:33.90  3:16.06
    7.  Anja, Daalhuizen              9602418 De Fuut                3:27.85     7.FJ 1      
          1:40.11  3:27.85
    8.  Alyssa, van Kilsdonk          9600324 IJ.Z.P.C.              3:27.85     8.FJ 2      
          1:39.32  3:27.85



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 113                  Meisjes, 200m schoolslag                         Junioren 3
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Suzanne, de Vries             9500628 AZ&PC                  3:04.89     1.          
          1:28.38  3:04.89
    2.  Kimberly, Passmore            9504312 De Fuut                3:06.84     2.          
          1:29.16  3:06.84
    3.  Mirre, Thomas                 9506002 Zwemlust/Utrecht (SG   3:16.00     3.          
          1:34.97  3:16.00
    4.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                3:17.87     4.          
          1:35.12  3:17.87
    5.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                3:19.56     5.          
          1:37.44  3:19.56
    6.  Lotte, Lancee                 9503648 IJ.Z.P.C.              3:26.98     6.          
          1:40.10  3:26.98
    7.  Michelle, Geisler             9502514 Aquarijn               3:27.36     7.          
          1:38.08  3:27.36
   DIS  Renťe, van den Berg           9502680 GoSwim                            DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 114                  Meisjes, 200m schoolslag                            Jeugd 1
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire, de Winter             9407502 GoSwim                 3:09.55     1.          
          1:29.18  3:09.55
    2.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn               3:16.58     2.          
          1:33.14  3:16.58
    3.  Romy, van Slagmaat            9403698 GoSwim                 3:19.46     3.          
          1:37.53  3:19.46
    4.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC-E&P                3:26.09     4.          
          1:40.31  3:26.09
    5.  Marieke, Veldhuizen           9400220 De Haaien              3:26.24     5.          
          3:26.24
    6.  Marielle, Kievit              9405316 De Fuut                3:32.79     6.          
          1:40.89  3:32.79
    7.  Linda, van Hees               9406414 Aquarijn               3:39.98     7.          
          1:44.85  3:39.98
    8.  Kaylee, Wittebrood            9407098 GoSwim                 3:52.26     8.          
          1:49.24  3:52.26



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 115                  Meisjes, 200m schoolslag                            Jeugd 2
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris, Pijtak                  9300602 AZ&PC                  3:06.34     1.          
          1:29.50  3:06.34
    2.  Rozemarijn, Erdbrink          9300232 VZC-E&P                3:10.16     2.          
          1:29.66  3:10.16
    3.  Vita, Schipper                9301858 GoSwim                 3:13.03     3.          
          1:32.40  3:13.03
    4.  Anne, Willers                 9305626 Aquarijn               3:17.30     4.          
          1:35.39  3:17.30
    5.  Charelle, Hanewald            9305186 AZ&PC                  3:24.46     5.          
          1:37.18  3:24.46
    6.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                3:25.92     6.          
          1:39.37  3:25.92
    7.  Marrie, de Priester           9302354 IJ.Z.P.C.              3:29.96     7.          
          1:41.64  3:29.96
    8.  Nicolle, Buijs                9302400 AZ&PC                  3:33.84     8.          
          1:42.27  3:33.84



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 116                   Dames, 200m schoolslag                     senioren 1 e.o.
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers         3:05.86     1.          
          1:30.14  3:05.86
    2.  Monique, Nieuwelink           9002724 De Haaien              3:07.41     2.          
          1:31.13  3:07.41
    3.  Kitty, de Smit                9105424 De Amer                3:19.29     3.          
          1:36.37  3:19.29
    4.  Anouk, van den Heuvel         9206054 Zwemclub Zeist         3:20.50     4.          
          1:35.43  3:20.50
    5.  Sandra, den Oudsten           8906664 GoSwim                 3:35.70     5.          
          1:41.64  3:35.70
 AFGEM  Yvonne, v.d. Pol              8803472 AZ&PC                           AFGEM          
 AFGEM  Anne, Duijst                  8901030 De Amer                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 117                  Jongens, 400m vrije slag                         Junioren 1
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming      4:49.43     1.          
          1:07.15  2:19.88  4:49.43
    2.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                  4:55.82     2.          
          1:07.69  2:23.32  4:55.82
    3.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                4:56.77     3.          
          1:08.72  2:23.73  4:56.77
    4.  DaniŽl, Buijs                 9600183 AZ&PC                  5:16.92     4.          
          1:14.08  2:36.45  5:16.92
    5.  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                5:36.06     5.          
          1:16.25  2:45.09  5:36.06
    6.  Paul, Kastelein               9602103 One Team Swimming      6:00.25     6.          
          1:24.21  2:58.07  6:00.25
    7.  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                 6:09.94     7.          
          1:21.19  2:56.24  6:09.94
    8.  George, Buijs                 9602963 De Haaien              6:43.41     8.          
          1:33.15  6:43.41



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 118                  Jongens, 400m vrije slag                         Junioren 2
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max, de Voogt                 9502325 One Team Swimming      4:34.89     1.          
          1:03.03  2:12.36  4:34.89
    2.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                4:57.17     2.          
          1:08.56  2:26.08  4:57.17
    3.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                  5:02.70     3.          
          1:10.63  2:26.94  5:02.70
    4.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               5:08.53     4.          
          1:07.66  2:26.63  5:08.53
    5.  Jelle, Nap                    9502875 VZC-E&P                5:19.11     5.          
          1:12.57  2:33.47  5:19.11
    6.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn               5:20.46     6.          
          1:12.99  2:34.46  5:20.46
 AFGEM  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust/Utrecht (SG            AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 119                  Jongens, 400m vrije slag                         Junioren 3
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Huub, van Houwelingen         9406019 AZ&PC                  4:35.37     1.          
          1:05.62  2:16.31  4:35.37
    2.  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                  4:51.52     2.          
          1:08.10  2:22.63  4:51.52
    3.  Jeffrey, Tito                 9403875 GoSwim                 6:37.09     3.          
          1:31.00  3:13.00  6:37.09



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 120                  Jongens, 400m vrije slag                         Junioren 4
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                4:28.07     1.          
          1:02.19  2:10.16  4:28.07
    2.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn               4:32.71     2.          
          1:05.40  2:14.87  4:32.71
    3.  Jordan, Kraaijenhof           9301111 AZ&PC                  4:34.35     3.          
          1:03.64  2:14.28  4:34.35
    4.  Dirk, de Bruin                9302841 IJ.Z.P.C.              5:12.57     4.          
          1:11.48  2:32.64  5:12.57
    5.  Marvin, van den Breul         9302993 De Fuut                5:17.65     5.          
          1:13.85  5:17.65



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 121                  Jongens, 400m vrije slag                            Jeugd 1
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robbin, van Kilsdonk          9200685 GoSwim                 4:38.46     1.          
          1:05.89  2:18.33  4:38.46
    2.  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                  4:40.81     2.          
          1:07.25  2:18.69  4:40.81
    3.  Thijmen, van de Waal          9203085 Aquarijn               4:41.34     3.          
          1:05.40  2:17.43  4:41.34
    4.  David, Beijer                 9202051 Zwemlust/Utrecht (SG   4:57.01     4.          
          1:05.59  2:19.24  4:57.01
    5.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                 5:08.17     5.          
          1:09.97  2:30.38  5:08.17
    6.  Casper, Marelis               9203231 Vecht&Rijn (SG)        5:09.14     6.          
          1:09.32  2:27.43  5:09.14



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 122                  Jongens, 400m vrije slag                            Jeugd 2
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                4:38.02     1.          
          1:06.82  2:16.75  4:38.02
    2.  Arn, van Londen               9104497 Vecht&Rijn (SG)        5:19.62     2.          
          1:10.48  2:32.02  5:19.62



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 123                   Heren, 400m vrije slag                     senioren 1 e.o.
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              4:59.86     1.          
          1:08.56  2:24.76  4:59.86
    2.  Remco, van de Berkt           8900215 De Haaien              5:12.87     2.          
          1:08.44  2:25.55  5:12.87
    3.  Dick, Kampman                 8801789 De Amer                5:19.28     3.          
          1:10.43  2:31.76  5:19.28
    4.  Hessel, Brouwer               8906093 De Albatros            5:22.30     4.          
          1:10.44  2:33.08  5:22.30



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 124                    Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 1
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn               1:15.32     1.          
    2.  Belle, van Diermen            9700458 IJ.Z.P.C.              1:21.81     2.          
    3.  Marije, Verhofstadt           9701036 Vecht&Rijn (SG)        1:23.62     3.          
    4.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                1:26.64     4.          
    5.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn               1:27.06     5.          
    6.  Marloes, Langerveld           9701240 De Fuut                1:31.59     6.          
    7.  Sarai, Leander                9700798 De Haaien              1:34.03     7.          
    8.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                  1:34.53     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 125                    Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 2
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke, Remmits                9603692 One Team Swimming      1:12.76     1.          
    2.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming      1:17.65     2.FJ 1      
    3.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming      1:17.65     3.FJ 2      
    4.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien              1:18.73     4.          
    5.  Sedona, de Keijzer            9603164 AZ&PC                  1:21.11     5.          
    6.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               1:21.80     6.          
    7.  Anja, Daalhuizen              9602418 De Fuut                1:28.49     7.          
   DIS  Laura, Moolenaar              9600656 AZ&PC                             DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 126                    Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 3
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne, Kooijman                9503218 Zwemlust/Utrecht (SG   1:12.16     1.          
    2.  Rachelle, Visser              9500106 AZ&PC                  1:12.54     2.          
    3.  ZoŽ, van Zijl                 9500136 Aquarijn               1:16.18     3.          
    4.  Desiree, Visser               9505318 AZ&PC                  1:16.44     4.          
    5.  Mirre, Thomas                 9506002 Zwemlust/Utrecht (SG   1:16.71     5.          
    6.  Suzanne, de Vries             9500628 AZ&PC                  1:18.37     6.          
    7.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                  1:18.65     7.          
    8.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                1:19.28     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 127                    Meisjes, 100m rugslag                             Jeugd 1
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire, de Winter             9407502 GoSwim                 1:10.82     1.          
    2.  Romy, van Slagmaat            9403698 GoSwim                 1:17.71     2.          
    3.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn               1:18.33     3.          
    4.  Elina, de Ruiter              9403326 VZC-E&P                1:23.84     4.          
    5.  Renate, Wijma                 9406878 De Amer                1:25.90     5.          
    6.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC-E&P                1:26.16     6.          
    7.  Julia, Vermeulen              9402400 De Haaien              1:26.85     7.          
    8.  Marieke, Veldhuizen           9400220 De Haaien              1:35.33     8.          
 AFGEM  Rianne, Weijburg              9400172 De Zwoer                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 128                    Meisjes, 100m rugslag                             Jeugd 2
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilka, van Veldhuijzen         9304990 AZ&PC                  1:13.11     1.          
    2.  Iris, Pijtak                  9300602 AZ&PC                  1:13.29     2.          
    3.  Robin, Theijn                 9306890 Zwemclub Zeist         1:18.59     3.          
    4.  Vita, Schipper                9301858 GoSwim                 1:19.43     4.          
    5.  Trudy, van den Brink          9301290 GoSwim                 1:21.47     5.          
    6.  Charelle, Hanewald            9305186 AZ&PC                  1:22.27     6.          
    7.  Iris, van Beek                9303874 De Fuut                1:22.63     7.          
    8.  Merel, Cornelissen            9302894 GoSwim                 1:23.17     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 129                     Dames, 100m rugslag                      senioren 1 e.o.
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust/Utrecht (SG   1:07.71     1.          
    2.  Silvie, Ketelaars             8503778 AZ&PC                  1:08.18     2.          
    3.  Ilse, vd Wijngaard            8904736 One Team Swimming      1:14.78     3.          
    4.  Kitty, de Smit                9105424 De Amer                1:21.87     4.          
    4.  Sarina, Snijder               9102906 VZC-E&P                1:21.87     4.          
    6.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers         1:23.15     6.          
    7.  Renske, Eilers                8806072 De Amer                1:24.91     7.          
    8.  Michelle, Kleinveld           9202454 One Team Swimming      1:25.12     8.          
    9.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers         1:25.56     9.          
   10.  Monique, Nieuwelink           9002724 De Haaien              1:25.95    10.          
   11.  Sandra, den Oudsten           8906664 GoSwim                 1:26.70    11.          
 AFGEM  Ingrid, den Ouden             8703058 De Amer                         AFGEM          
 AFGEM  Anne, Boomars                 8900460 Zwemlust/Utrecht (SG            AFGEM          
 AFGEM  Denise, Boele                 9204724 De Amer                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 130                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 1
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                1:22.19     1.          
    2.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                  1:27.97     2.          
    3.  Rick, Theijn                  9600325 Zwemclub Zeist         1:29.03     3.          
    4.  George, Buijs                 9602963 De Haaien              1:32.62     4.          
    5.  Martijn, Bartels              9603493 AZ&PC                  1:34.49     5.          
    6.  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                1:38.04     6.          
    7.  Marnix, Ykema                 9601555 VZC-E&P                1:39.11     7.          
   DIS  Quno, Post                    9603231 De Fuut                1:22.74    DIS          
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
 AFGEM  Andrť, van Kleef              9602195 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 131                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 2
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                1:23.46     1.          
    2.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn               1:26.47     2.          
    3.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               1:27.70     3.          
    4.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                  1:32.93     4.          
    5.  Jelle, Nap                    9502875 VZC-E&P                1:34.44     5.          
    6.  Matthijs, Wilschut            9501679 GoSwim                 1:39.05     6.          
 AFGEM  Martijn, Vugts                9502309 De Haaien                       AFGEM          
 AFGEM  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust/Utrecht (SG            AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 132                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 3
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 1:18.23     1.          
    2.  Erik, Wilmes                  9400575 GoSwim                 1:23.47     2.          
    3.  Lars, van Zanten              9401679 De Duinkikkers         1:24.70     3.          
    4.  Ronald, Vermeulen             9400109 AZ&PC                  1:27.34     4.          
    5.  Tom, Straver                  9405791 Vecht&Rijn (SG)        1:32.98     5.          
    6.  Jeffrey, Tito                 9403875 GoSwim                 1:41.08     6.          
 AFGEM  Rudi, Bouwmeester             9405669 De Haaien                       AFGEM          
 AFGEM  Patrick, Nieuwenhuizen        9401531 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 133                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 4
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                1:09.10     1.          
    2.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn               1:14.12     2.          
    3.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                 1:14.57     3.          
    4.  Jordan, Kraaijenhof           9301111 AZ&PC                  1:15.12     4.          
    5.  Heru, Leander                 9304915 De Haaien              1:27.16     5.          
    6.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                1:33.14     6.          
    7.  Dirk, de Bruin                9302841 IJ.Z.P.C.              1:34.44     7.          
    8.  Frank, Wilschut               9302465 GoSwim                 1:35.36     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 134                  Jongens, 100m schoolslag                            Jeugd 1
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thijmen, van de Waal          9203085 Aquarijn               1:17.25     1.          
    2.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                 1:19.77     2.          
    3.  Robin, Veenstra               9201335 Zwemlust/Utrecht (SG   1:22.15     3.          
    4.  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                  1:23.86     4.          
    5.  David, Beijer                 9202051 Zwemlust/Utrecht (SG   1:28.02     5.          
    6.  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust/Utrecht (SG   1:28.67     6.          
    7.  Robbin, van Kilsdonk          9200685 GoSwim                 1:33.47     7.          
 AFGEM  Kevin, van Vliet              9203827 Vecht&Rijn (SG)                 AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 135                  Jongens, 100m schoolslag                            Jeugd 2
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                1:16.52     1.          
    2.  Arn, van Londen               9104497 Vecht&Rijn (SG)        1:18.99     2.          
    3.  Edo, Lamoree                  9102937 De Haaien              1:19.30     3.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 136                   Heren, 100m schoolslag                     senioren 1 e.o.
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark, Zwart                   7901461 Zwemlust/Utrecht (SG   1:13.21     1.          
    2.  Remko, Hooft                  8701405 De Duinkikkers         1:13.37     2.          
    3.  Vincent, Versteeg             7701003 Zwemlust/Utrecht (SG   1:14.89     3.          
    4.  Dennis, de Groot              8300785 De Zwoer               1:17.02     4.          
    5.  Ricardo, Diaz                 9000637 Zwemlust/Utrecht (SG   1:20.34     5.          
    6.  Ronald, Stolk                 6601253 De Fuut                1:21.45     6.          
    7.  Guus, van Middelaar           9006293 GoSwim                 1:22.92     7.          
    8.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              1:23.82     8.          
    9.  Jacco, Beniest                8503603 One Team Swimming      1:24.54     9.          
   10.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers         1:28.10    10.          
   11.  Hessel, Brouwer               8906093 De Albatros            1:32.21    11.          
   12.  Reno, Groenestein             6601289 De Fuut                1:33.79    12.          
   13.  Pascal, van den Dijssel       8904833 De Haaien              1:36.11    13.          
   DIS  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust/Utrecht (SG   1:13.28    DIS          
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
 AFGEM  Vincent, Bakker               8600107 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 137                  Meisjes, 200m wisselslag                         Junioren 1
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn               2:46.97     1.          
          2:46.97
    2.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn               3:01.54     2.          
          3:01.54
    3.  Belle, van Diermen            9700458 IJ.Z.P.C.              3:04.29     3.          
          3:04.29
    4.  Marloes, Langerveld           9701240 De Fuut                3:07.79     4.          
          3:07.79
    5.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                3:11.09     5.          
          3:11.09
    6.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                  3:28.02     6.          
          3:28.02
   DIS  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust/Utrecht (SG   3:22.77    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          3:22.77
 AFGEM  Marielle, Nieuwenhuizen       9701242 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Amy, Weijburg                 9700370 De Zwoer                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 138                  Meisjes, 200m wisselslag                         Junioren 2
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming      2:45.92     1.          
          2:45.92
    2.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               2:47.80     2.          
          2:47.80
    3.  Laura, Moolenaar              9600656 AZ&PC                  2:48.18     3.          
          2:48.18
    4.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming      2:50.31     4.          
          2:50.31
    5.  Elles, Becker                 9600628 Zwemclub Zeist         2:54.95     5.          
          2:54.95
    6.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien              2:56.42     6.          
          2:56.42
    7.  Courtney, van Huizen          9601686 Zwemlust/Utrecht (SG   2:59.59     7.          
          2:59.59
    8.  Merel, Rademakers             9600584 De Haaien              3:06.16     8.          
          3:06.16



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 139                  Meisjes, 200m wisselslag                         Junioren 3
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle, Visser              9500106 AZ&PC                  2:30.50     1.          
          2:30.50
    2.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                  2:38.00     2.          
          2:38.00
    3.  Suzanne, de Vries             9500628 AZ&PC                  2:46.56     3.          
          2:46.56
    4.  Desiree, Visser               9505318 AZ&PC                  2:46.92     4.          
          2:46.92
    5.  Mirre, Thomas                 9506002 Zwemlust/Utrecht (SG   2:51.79     5.          
          2:51.79
    6.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                2:52.77     6.          
          2:52.77
    7.  Michelle, Geisler             9502514 Aquarijn               2:53.29     7.          
          2:53.29
    8.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                2:54.98     8.          
          2:54.98



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 140                  Meisjes, 200m wisselslag                            Jeugd 1
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire, de Winter             9407502 GoSwim                 2:38.30     1.          
          2:38.30
    2.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn               2:47.06     2.          
          2:47.06
    3.  Romy, van Slagmaat            9403698 GoSwim                 2:49.16     3.          
          2:49.16
    4.  Julia, Vermeulen              9402400 De Haaien              3:11.20     4.          
          3:11.20
    5.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC-E&P                3:13.90     5.          
          3:13.90
    6.  Linda, van Hees               9406414 Aquarijn               3:23.49     6.          
          3:23.49
    7.  Helga, Koo                    9403462 De Haaien              3:23.73     7.          
          3:23.73
    8.  Marieke, Veldhuizen           9400220 De Haaien              3:27.10     8.          
          3:27.10
 AFGEM  Rianne, Weijburg              9400172 De Zwoer                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 141                  Meisjes, 200m wisselslag                            Jeugd 2
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris, Pijtak                  9300602 AZ&PC                  2:40.10     1.          
          2:40.10
    2.  Vita, Schipper                9301858 GoSwim                 2:48.86     2.          
          2:48.86
    3.  Anne, Willers                 9305626 Aquarijn               2:56.44     3.          
          2:56.44
    4.  Trudy, van den Brink          9301290 GoSwim                 3:01.91     4.          
          3:01.91
    5.  Nicolle, Buijs                9302400 AZ&PC                  3:03.82     5.          
          3:03.82
    6.  Merel, Cornelissen            9302894 GoSwim                 3:04.17     6.          
          3:04.17
    7.  Rozemarijn, Erdbrink          9300232 VZC-E&P                3:05.53     7.          
          3:05.53
    8.  Amalia, Pechler               9300588 Aquarijn               3:07.13     8.          
          3:07.13



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 142                   Dames, 200m wisselslag                     senioren 1 e.o.
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yvonne, v.d. Pol              8803472 AZ&PC                  2:36.60     1.          
          2:36.60
    2.  Ilse, vd Wijngaard            8904736 One Team Swimming      2:43.74     2.          
          2:43.74
    3.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers         2:49.38     3.          
          2:49.38
    4.  Sarina, Snijder               9102906 VZC-E&P                2:53.01     4.          
          2:53.01
    5.  Kitty, de Smit                9105424 De Amer                2:54.60     5.          
          2:54.60
    6.  Annika, van Dijk              9207096 Zwemclub Zeist         2:54.76     6.          
          2:54.76
    7.  Michelle, Kleinveld           9202454 One Team Swimming      2:55.33     7.          
          2:55.33
    8.  Monique, Nieuwelink           9002724 De Haaien              2:55.41     8.          
          2:55.41
    9.  Renske, Eilers                8806072 De Amer                3:02.18     9.          
          3:02.18
   10.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers         3:03.23    10.          
          3:03.23
 AFGEM  Ingrid, den Ouden             8703058 De Amer                         AFGEM          
 AFGEM  Anne, Duijst                  8901030 De Amer                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 143                Jongens, 4 x 100m wisselslag                  junioren 4 e.j.
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  4:26.54     1.          
        Rikus, de Lange, 94                       Huub, van Houwelingen, 94
        Jordan, Kraaijenhof, 93                   Twan, Boot, 96
          1:09.82  4:26.54

    2.  De Fuut 1                             De Fuut                4:42.93     2.          
        Daniel, Langerveld, 93                    Gijs, van der Gugten, 93
        Valentijn, Stolk, 96                      Daan, Roordink, 95
          1:09.07  4:42.93

    3.  Aquarijn 1                            Aquarijn               4:49.64     3.          
        Donny, van den Bosch, 95                  Wouter, Kaman, 93
        Sjoerd, Murk, 95                          Jesper, de Jong, 93
          1:16.29  4:49.64

    4.  GoSwim 1                              GoSwim                 4:55.43     4.          
        Joren, Harms, 94                          Erik, Wilmes, 94
        Timo, de Jong, 93                         Frank, Wilschut, 93
          1:12.86  4:55.43

    5.  One Team Swimming 1                   One Team Swimming      5:52.17     5.          
        Rens, Klok, 96                            Bart, Klok, 96
        Paul, Kastelein, 96                       Max, de Voogt, 95
          1:45.07  5:52.17

 AFGEM  De Haaien 1                           De Haaien                       AFGEM          
        Rudi, Bouwmeester, 94                     George, Buijs, 96
        Martijn, Vugts, 95




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 144                 Heren, 4 x 100m wisselslag                      jeugd 1 e.o.
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht (SG) 1               Zwemlust/Utrecht (SG   4:25.29     1.          
        Ricardo, Diaz, 90                         Martijn, Bouwens, 88
        Mark, Zwart, 79                           Robin, Veenstra, 92
          1:11.54  4:25.29

    2.  Vecht&Rijn (SG) 2                     Vecht&Rijn (SG)        4:34.04     2.          
        Leon, Kentrop, 87                         Casper, Marelis, 92
        Arn, van Londen, 91                       Joan, Kentrop, 85
          1:08.80  4:34.04

    3.  De Haaien 1                           De Haaien              4:54.83     3.          
        Remco, van de Berkt, 89                   Gerrit Klaas, van der Vaart, 80
        Edo, Lamoree, 91                          Pascal, van den Dijssel, 89
          1:10.97  4:54.83




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 145                Meisjes, 4 x 100m vrije slag                  junioren 3 e.j.
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  4:20.35     1.          
        Rachelle, Visser, 95                      Lynn, Dybiona, 95
        Laura, Moolenaar, 96                      Shireen, Post, 95
          1:04.26  4:20.35

    2.  Aquarijn 1                            Aquarijn               4:28.36     2.          
        Linda, Kamperman, 96                      ZoŽ, van Zijl, 95
        Michelle, Geisler, 95                     Denise, Schulpen, 97
          1:08.04  4:28.36

    3.  One Team Swimming 1                   One Team Swimming      4:31.14     3.          
        Wendy, Kleinveld, 96                      Jamilla, van Veen, 96
        Lisanne, vd Lelij, 96                     Femke, Remmits, 96
          1:11.95  4:31.14

    4.  De Fuut 1                             De Fuut                4:37.23     4.          
        Amy, de Langen, 97                        Aranka, Schouten, 95
        Kimberly, Passmore, 95                    Demelsa, Kreuger, 95
          1:11.48  4:37.23

    5.  AZ&PC 2                               AZ&PC                  4:43.85     5.          
        Suzanne, de Vries, 95                     Sedona, de Keijzer, 96
        Desiree, Visser, 95                       Manon, Broeze, 97
          1:06.34  4:43.85

    6.  De Haaien 1                           De Haaien              5:08.47     6.          
        Cynthia, Siebrand, 96                     Lotte, Veldhuizen, 96
        Marlies, Noteboom, 97                     Merel, Rademakers, 96
          1:13.92  5:08.47

 AFGEM  Zwemclub Zeist 3                      Zwemclub Zeist                  AFGEM          
        Heleen, Kaemingk, 95                      Valerie, Welkzijn, 95
        Elles, Becker, 96                         Melanie, van Someren, 96




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 146                 Dames, 4 x 100m vrije slag                      jeugd 1 e.o.
23.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  4:14.86     1.          
        Silvie, Ketelaars, 85                     Ilka, van Veldhuijzen, 93
        Yvonne, v.d. Pol, 88                      Iris, Pijtak, 93
          1:00.36  4:14.86

    2.  GoSwim 1                              GoSwim                 4:25.47     2.          
        Vita, Schipper, 93                        Romy, van Slagmaat, 94
        Petra, van den Brink, 91                  Claire, de Winter, 94
          1:07.14  4:25.47

    3.  Aquarijn 1                            Aquarijn               4:34.12     3.          
        Jip, Mulkens, 94                          Mette, Bijeman, 95
        Shannon, Mommersteeg, 97                  Anne, Willers, 93
          1:05.63  4:34.12

    4.  VZC-E&P 1                             VZC-E&P                4:45.34     4.          
        Sarina, Snijder, 91                       Rozemarijn, Erdbrink, 93
        Ellen, van Dijk, 94                       Elina, de Ruiter, 94
          1:11.39  4:45.34

    5.  Zwemclub Zeist 4                      Zwemclub Zeist         5:00.76     5.          
        Robin, Theijn, 93                         Anouk, van den Heuvel, 92
        Charlotte, Anraad, 93                     Annika, van Dijk, 92
          1:12.49  5:00.76




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 147                   Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 1
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                  37.16     1.          
    2.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                    38.54     2.FJ 1      
    3.  Quno, Post                    9603231 De Fuut                  38.54     3.FJ 2      
    4.  George, Buijs                 9602963 De Haaien                38.60     4.          
    5.  Rick, Theijn                  9600325 Zwemclub Zeist           38.93     5.          
    6.  Martijn, Bartels              9603493 AZ&PC                    42.40     6.          
    7.  DamiŽn, de Groot              9603365 Vecht&Rijn (SG)          43.88     7.          
    8.  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                  44.92     8.          
 AFGEM  Andrť, van Kleef              9602195 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 148                   Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 2
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                  37.02     1.          
    2.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn                 37.93     2.          
    3.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn                 40.12     3.          
    4.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                    41.14     4.          
    5.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust/Utrecht (SG     41.60     5.          
    6.  Hielke, van Splunder          9505531 One Team Swimming        42.83     6.          
    7.  Jelle, Nap                    9502875 VZC-E&P                  43.58     7.          
 AFGEM  Martijn, Vugts                9502309 De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 149                   Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 3
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                   35.02     1.          
    2.  Lars, van Zanten              9401679 De Duinkikkers           36.82     2.          
    3.  Erik, Wilmes                  9400575 GoSwim                   36.90     3.          
    4.  Ronald, Vermeulen             9400109 AZ&PC                    38.88     4.          
    5.  Sander, van der Zwet          9406011 Vecht&Rijn (SG)          40.62     5.          
    6.  Tom, Straver                  9405791 Vecht&Rijn (SG)          42.03     6.          
    7.  Jeffrey, Tito                 9403875 GoSwim                   43.67     7.          
 AFGEM  Rudi, Bouwmeester             9405669 De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 150                   Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 4
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                  32.61     1.          
    2.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn                 33.52     2.          
    3.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                   33.96     3.          
    4.  Jordan, Kraaijenhof           9301111 AZ&PC                    34.24     4.          
    5.  Ragnar, Klabbers              9306839 GoSwim                   35.91     5.          
    6.  Heru, Leander                 9304915 De Haaien                36.13     6.          
    7.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                  36.78     7.          
    8.  Bas, Ambergen                 9302681 De Duinkikkers           38.59     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 151                   Jongens, 50m schoolslag                            Jeugd 1
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thijmen, van de Waal          9203085 Aquarijn                 34.08     1.          
    2.  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                    35.21     2.          
    3.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                   35.48     3.          
    4.  Robin, Veenstra               9201335 Zwemlust/Utrecht (SG     36.10     4.          
    5.  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust/Utrecht (SG     38.49     5.          
    6.  David, Beijer                 9202051 Zwemlust/Utrecht (SG     38.61     6.          
    7.  Casper, Marelis               9203231 Vecht&Rijn (SG)          38.98     7.          
 AFGEM  Kevin, van Vliet              9203827 Vecht&Rijn (SG)                 AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 152                   Jongens, 50m schoolslag                            Jeugd 2
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arn, van Londen               9104497 Vecht&Rijn (SG)          34.18     1.          
    2.  Tim, Niekus                   9103709 VZC-E&P                  34.20     2.          
    3.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                  34.96     3.          
   DIS  Edo, Lamoree                  9102937 De Haaien                         DIS          
        AB - Veroorzaakte valse start (uitgesloten voor prog.nr.).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 153                    Heren, 50m schoolslag                     senioren 1 e.o.
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark, Zwart                   7901461 Zwemlust/Utrecht (SG     31.36     1.          
    2.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust/Utrecht (SG     32.80     2.FJ 1      
    3.  Vincent, Versteeg             7701003 Zwemlust/Utrecht (SG     32.80     3.FJ 2      
    4.  Remko, Hooft                  8701405 De Duinkikkers           32.80     4.FJ 3      
    5.  Dennis, de Groot              8300785 De Zwoer                 33.75     5.          
    6.  Ronald, Stolk                 6601253 De Fuut                  34.11     6.          
    7.  Jacco, Beniest                8503603 One Team Swimming        36.63     7.          
    8.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien                37.91     8.          
    9.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers           38.39     9.          
   10.  Pascal, van den Dijssel       8904833 De Haaien                40.37    10.          
   11.  Sander, vd Wijngaard          8703803 One Team Swimming        40.69    11.          
   12.  Reno, Groenestein             6601289 De Fuut                  40.71    12.          
   13.  Remco, van de Berkt           8900215 De Haaien                42.25    13.          
    NG  Ricardo, Diaz                 9000637 Zwemlust/Utrecht (SG               NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 154                    Meisjes, 50m rugslag                           Junioren 1
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn                 34.67     1.          
    2.  Marije, Verhofstadt           9701036 Vecht&Rijn (SG)          36.28     2.          
    3.  Belle, van Diermen            9700458 IJ.Z.P.C.                36.37     3.          
    4.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn                 37.81     4.          
    5.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                  38.86     5.          
    6.  Sarai, Leander                9700798 De Haaien                40.08     6.          
    7.  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien                40.50     7.          
    8.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                    42.03     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 155                    Meisjes, 50m rugslag                           Junioren 2
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming        34.36     1.          
    2.  Laura, Moolenaar              9600656 AZ&PC                    34.72     2.          
    3.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien                34.89     3.          
    4.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming        35.96     4.          
    5.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn                 36.18     5.          
    6.  Sedona, de Keijzer            9603164 AZ&PC                    37.60     6.          
    7.  Wendy, Kleinveld              9600382 One Team Swimming        39.15     7.          
    8.  Melissa, Smienk               9603004 De Fuut                  40.25     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 156                    Meisjes, 50m rugslag                           Junioren 3
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mirre, Thomas                 9506002 Zwemlust/Utrecht (SG     32.29     1.          
    2.  Anne, Kooijman                9503218 Zwemlust/Utrecht (SG     33.10     2.          
    3.  Rachelle, Visser              9500106 AZ&PC                    33.64     3.          
    4.  Suzanne, de Vries             9500628 AZ&PC                    35.08     4.          
    5.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                  35.48     5.          
    6.  ZoŽ, van Zijl                 9500136 Aquarijn                 35.72     6.          
    7.  Desiree, Visser               9505318 AZ&PC                    36.40     7.FJ 1      
    8.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                  36.40     8.FJ 2      



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 157                    Meisjes, 50m rugslag                              Jeugd 1
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire, de Winter             9407502 GoSwim                   32.13     1.          
    2.  Romy, van Slagmaat            9403698 GoSwim                   35.03     2.          
    3.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn                 37.25     3.          
    4.  Conny, de Smit                9402622 De Amer                  37.57     4.          
    5.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC-E&P                  37.79     5.          
    6.  Elina, de Ruiter              9403326 VZC-E&P                  39.53     6.          
    7.  Linda, van Hees               9406414 Aquarijn                 44.53     7.          
 AFGEM  Marieke, Veldhuizen           9400220 De Haaien                       AFGEM          
 AFGEM  Rianne, Weijburg              9400172 De Zwoer                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 158                    Meisjes, 50m rugslag                              Jeugd 2
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilka, van Veldhuijzen         9304990 AZ&PC                    33.67     1.          
    2.  Iris, Pijtak                  9300602 AZ&PC                    33.70     2.          
    3.  Vita, Schipper                9301858 GoSwim                   35.99     3.          
    4.  Robin, Theijn                 9306890 Zwemclub Zeist           36.17     4.          
    5.  Merel, Cornelissen            9302894 GoSwim                   37.42     5.          
    6.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                  38.54     6.          
    7.  Trudy, van den Brink          9301290 GoSwim                   38.55     7.          
    8.  Anne, Willers                 9305626 Aquarijn                 40.75     8.          
 AFGEM  Susan, Roelse                 9307212 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 159                     Dames, 50m rugslag                       seniroen 1 e.o.
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Silvie, Ketelaars             8503778 AZ&PC                    31.02     1.          
    2.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust/Utrecht (SG     31.07     2.          
    3.  Ilse, vd Wijngaard            8904736 One Team Swimming        35.53     3.          
    4.  Anne, van den Brink           8700588 GoSwim                   35.86     4.          
    5.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers           36.16     5.          
    6.  Monique, Nieuwelink           9002724 De Haaien                36.28     6.          
    7.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers           36.96     7.          
    8.  Anne, Duijst                  8901030 De Amer                  38.46     8.          
    9.  Renske, Eilers                8806072 De Amer                  39.04     9.          
   10.  Michelle, Kleinveld           9202454 One Team Swimming        40.52    10.          
 AFGEM  Ingrid, den Ouden             8703058 De Amer                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 160                    Jongens, 200m rugslag                          Junioren 1
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                  2:38.46     1.          
          1:15.81  2:38.46
    2.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                2:40.70     2.          
          1:18.51  2:40.70
    3.  Rick, Theijn                  9600325 Zwemclub Zeist         2:46.47     3.          
          2:46.47
    4.  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                3:05.42     4.          
          1:31.92  3:05.42
   DIS  Ruben, Verboon                9604095 GoSwim                            DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                 3:05.91    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:29.15  3:05.91
 AFGEM  DamiŽn, de Groot              9603365 Vecht&Rijn (SG)                 AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 161                    Jongens, 200m rugslag                          Junioren 2
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max, de Voogt                 9502325 One Team Swimming      2:25.02     1.          
          1:10.89  2:25.02
    2.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               2:42.82     2.          
          1:19.45  2:42.82
    3.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                2:44.00     3.          
          1:21.44  2:44.00
    4.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn               2:45.89     4.          
          1:21.86  2:45.89
    5.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                  2:46.73     5.          
          1:23.39  2:46.73
    6.  Tim, Douma                    9502401 De Zwoer               2:52.37     6.          
          1:25.64  2:52.37
    7.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust/Utrecht (SG   2:55.11     7.          
          1:26.17  2:55.11
 AFGEM  Martijn, Vugts                9502309 De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 162                    Jongens, 200m rugslag                          Junioren 3
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                  2:29.99     1.          
          1:12.94  2:29.99
    2.  Huub, van Houwelingen         9406019 AZ&PC                  2:34.41     2.          
          1:15.52  2:34.41



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 163                    Jongens, 200m rugslag                          Junioren 4
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                2:32.38     1.          
          1:12.37  2:32.38
    2.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                 2:41.27     2.          
          1:19.44  2:41.27
    3.  Heru, Leander                 9304915 De Haaien              2:46.48     3.          
          1:20.54  2:46.48
    4.  Marvin, van den Breul         9302993 De Fuut                2:47.54     4.          
          1:22.82  2:47.54
    5.  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                2:49.90     5.          
          1:23.09  2:49.90
    6.  Dirk, de Bruin                9302841 IJ.Z.P.C.              2:51.92     6.          
          1:24.23  2:51.92
    7.  Ruben, de Boer                9301419 De Duinkikkers         2:54.80     7.          
          1:26.26  2:54.80



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 164                    Jongens, 200m rugslag                             Jeugd 1
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  David, Beijer                 9202051 Zwemlust/Utrecht (SG   2:38.15     1.          
          1:16.54  2:38.15
    2.  Thijmen, van de Waal          9203085 Aquarijn               2:38.66     2.          
          1:18.88  2:38.66
    3.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                 2:48.57     3.          
          1:22.10  2:48.57



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 165                    Jongens, 200m rugslag                             Jeugd 2
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri, Scheidt                9102011 VZC-E&P                2:22.26     1.          
          1:08.07  2:22.26
    2.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                2:28.37     2.          
          1:11.59  2:28.37
    3.  Arn, van Londen               9104497 Vecht&Rijn (SG)        2:46.92     3.          
          1:22.51  2:46.92



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 166                     Heren, 200m rugslag                      senioren 1 e.o.
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remco, van de Berkt           8900215 De Haaien              2:30.09     1.          
          1:13.18  2:30.09
    2.  Robbin, Blokpoel              8400161 De Duinkikkers         2:35.89     2.          
          1:15.00  2:35.89
    3.  Dick, Kampman                 8801789 De Amer                2:39.67     3.          
          1:19.67  2:39.67
    4.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              2:40.51     4.          
          1:17.00  2:40.51
    5.  Mark, Pijtak                  9002287 AZ&PC                  2:40.67     5.          
          1:18.42  2:40.67
    6.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers         2:48.75     6.          
          1:20.81  2:48.75
    7.  Pascal, van den Dijssel       8904833 De Haaien              3:01.67     7.          
          1:25.23  3:01.67



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 167                  Meisjes, 200m vlinderslag                        Junioren 2
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke, Remmits                9603692 One Team Swimming      2:45.86     1.          
          1:17.51  2:45.86
    2.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               2:50.00     2.          
          1:20.88  2:50.00
    3.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming      2:57.42     3.          
          1:23.51  2:57.42
    4.  Elles, Becker                 9600628 Zwemclub Zeist         2:58.91     4.          
          1:23.39  2:58.91
    5.  Wendy, Kleinveld              9600382 One Team Swimming      3:09.92     5.          
          1:29.42  3:09.92
    6.  Esmee, In der Maur            9601912 One Team Swimming      3:18.47     6.          
          1:30.21  3:18.47
    7.  Anja, Daalhuizen              9602418 De Fuut                3:19.18     7.          
          1:34.33  3:19.18
   DIS  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien                         DIS          
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
          1:25.10
 AFGEM  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 168                  Meisjes, 200m vlinderslag                        Junioren 3
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                  2:38.80     1.          
          1:13.32  2:38.80
    2.  Desiree, Visser               9505318 AZ&PC                  2:55.33     2.          
          1:25.64  2:55.33
    3.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                3:09.82     3.          
          1:32.54  3:09.82
    4.  Michelle, Geisler             9502514 Aquarijn               3:13.23     4.          
          1:22.51  3:13.23
    5.  Eline, Ambergen               9502212 De Duinkikkers         3:19.40     5.          
          1:35.07  3:19.40
    NG  Rachelle, Visser              9500106 AZ&PC                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 169                  Meisjes, 200m vlinderslag                           Jeugd 1
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn               2:54.94     1.          
          1:19.49  2:54.94



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 170                  Meisjes, 200m vlinderslag                           Jeugd 2
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amalia, Pechler               9300588 Aquarijn               3:39.07     1.          
          1:36.17  3:39.07
   DIS  Nicolle, Buijs                9302400 AZ&PC                             DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 171                   Dames, 200m vlinderslag                    senioren 1 e.o.
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne, van den Brink           8700588 GoSwim                 3:00.13     1.          
          1:19.60  3:00.13
    2.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers         3:11.30     2.          
          1:31.02  3:11.30
    3.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers         3:30.92     3.          
          1:35.76  3:30.92



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 172                  Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 1
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DaniŽl, Buijs                 9600183 AZ&PC                  1:12.02     1.          
    2.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                1:15.15     2.          
    3.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                  1:16.95     3.          
    4.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming      1:17.56     4.          
    5.  Marnix, Ykema                 9601555 VZC-E&P                1:30.42     5.          
    6.  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                1:31.69     6.          
    7.  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                 1:36.39     7.          
   DIS  George, Buijs                 9602963 De Haaien              1:59.00    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 173                  Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 2
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               1:11.87     1.          
    2.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn               1:17.20     2.          
    3.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                1:17.34     3.          
    4.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                  1:20.29     4.          
    5.  Jelle, Nap                    9502875 VZC-E&P                1:28.47     5.          
 AFGEM  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust/Utrecht (SG            AFGEM          
 AFGEM  Martijn, Vugts                9502309 De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 174                  Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 3
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse, Puts                   9401147 Zwemlust/Utrecht (SG   1:07.10     1.          
    2.  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                  1:12.02     2.          
    3.  Erik, Wilmes                  9400575 GoSwim                 1:14.28     3.          
    4.  Ronald, Vermeulen             9400109 AZ&PC                  1:16.36     4.          
    5.  Tom, Straver                  9405791 Vecht&Rijn (SG)        1:28.11     5.          
   DIS  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                            DIS          
        AB - Veroorzaakte valse start (uitgesloten voor prog.nr.).
 AFGEM  Rudi, Bouwmeester             9405669 De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 175                  Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 4
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn               1:04.33     1.          
    2.  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                1:05.83     2.          
    3.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                1:07.89     3.          
    4.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                 1:15.22     4.          
    5.  Dirk, de Bruin                9302841 IJ.Z.P.C.              1:19.57     5.          
    6.  Heru, Leander                 9304915 De Haaien              1:22.18     6.          
    7.  Marvin, van den Breul         9302993 De Fuut                1:30.23     7.          
   DIS  Jordan, Kraaijenhof           9301111 AZ&PC                  1:05.74    DIS          
        VL - Tijdens de race op de rug gedraaid.
 AFGEM  Jesse, Schaekers              9301987 Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 176                  Jongens, 100m vlinderslag                           Jeugd 1
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin, Veenstra               9201335 Zwemlust/Utrecht (SG   1:04.02     1.          
    2.  Casper, Marelis               9203231 Vecht&Rijn (SG)        1:08.28     2.          
    3.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                 1:14.91     3.          
    4.  David, Beijer                 9202051 Zwemlust/Utrecht (SG   1:20.36     4.          
    5.  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust/Utrecht (SG   1:25.42     5.          
 AFGEM  Kevin, van Vliet              9203827 Vecht&Rijn (SG)                 AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 177                  Jongens, 100m vlinderslag                           Jeugd 2
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                1:03.78     1.          
    2.  Arn, van Londen               9104497 Vecht&Rijn (SG)        1:13.82     2.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 178                   Heren, 100m vlinderslag                    senioren 1 e.o.
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust/Utrecht (SG   1:02.27     1.          
    2.  Mark, Zwart                   7901461 Zwemlust/Utrecht (SG   1:07.56     2.          
    3.  Rudi, Butselaar               8700577 GoSwim                 1:08.16     3.          
    4.  Vincent, Versteeg             7701003 Zwemlust/Utrecht (SG   1:09.64     4.          
    5.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              1:10.14     5.          
    6.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers         1:11.01     6.          
    7.  Remco, van de Berkt           8900215 De Haaien              1:14.72     7.          
    8.  Pascal, van den Dijssel       8904833 De Haaien              1:23.29     8.          
 AFGEM  Ronald, Stolk                 6601253 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Ricardo, Diaz                 9000637 Zwemlust/Utrecht (SG            AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 179                  Meisjes, 100m vrije slag                         Junioren 1
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn               1:05.91     1.          
    2.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                1:07.95     2.          
    3.  Belle, van Diermen            9700458 IJ.Z.P.C.              1:09.39     3.          
    4.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn               1:09.59     4.          
    5.  Marije, Verhofstadt           9701036 Vecht&Rijn (SG)        1:11.69     5.          
    6.  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien              1:15.93     6.          
    7.  Marloes, Langerveld           9701240 De Fuut                1:16.04     7.          
    8.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                  1:16.43     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 180                  Meisjes, 100m vrije slag                         Junioren 2
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke, Remmits                9603692 One Team Swimming      1:03.80     1.          
    2.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               1:06.35     2.          
    3.  Laura, Moolenaar              9600656 AZ&PC                  1:06.60     3.          
    4.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming      1:07.17     4.          
    5.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming      1:08.19     5.          
    6.  Sedona, de Keijzer            9603164 AZ&PC                  1:08.20     6.          
    7.  Courtney, van Huizen          9601686 Zwemlust/Utrecht (SG   1:08.51     7.          
    8.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien              1:11.79     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 181                  Meisjes, 100m vrije slag                         Junioren 3
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne, Kooijman                9503218 Zwemlust/Utrecht (SG   1:03.77     1.          
    2.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                  1:03.98     2.          
    3.  Heleen, Kaemingk              9501438 Zwemclub Zeist         1:04.51     3.          
    4.  ZoŽ, van Zijl                 9500136 Aquarijn               1:04.93     4.          
    5.  Lynn, Dybiona                 9501786 AZ&PC                  1:05.76     5.          
    6.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                1:06.49     6.          
    7.  Desiree, Visser               9505318 AZ&PC                  1:08.01     7.          
    8.  Michelle, Geisler             9502514 Aquarijn               1:09.46     8.          
 AFGEM  Rachelle, Visser              9500106 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 182                  Meisjes, 100m vrije slag                            Jeugd 1
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire, de Winter             9407502 GoSwim                 1:01.59     1.          
    2.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn               1:04.96     2.          
    3.  Romy, van Slagmaat            9403698 GoSwim                 1:05.44     3.          
    4.  Elina, de Ruiter              9403326 VZC-E&P                1:08.66     4.          
    5.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC-E&P                1:11.60     5.          
    6.  Conny, de Smit                9402622 De Amer                1:14.93     6.          
    7.  Linda, van Hees               9406414 Aquarijn               1:15.39     7.          
 AFGEM  Marieke, Veldhuizen           9400220 De Haaien                       AFGEM          
 AFGEM  Julia, Vermeulen              9402400 De Haaien                       AFGEM          
 AFGEM  Rianne, Weijburg              9400172 De Zwoer                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 183                  Meisjes, 100m vrije slag                            Jeugd 2
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris, Pijtak                  9300602 AZ&PC                  1:03.59     1.          
    2.  Ilka, van Veldhuijzen         9304990 AZ&PC                  1:04.23     2.          
    3.  Vita, Schipper                9301858 GoSwim                 1:06.58     3.          
    4.  Anne, Willers                 9305626 Aquarijn               1:08.91     4.          
    5.  Iris, van Beek                9303874 De Fuut                1:09.29     5.FJ 1      
    6.  Trudy, van den Brink          9301290 GoSwim                 1:09.29     6.FJ 2      
    7.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                1:10.00     7.          
    8.  Merel, Cornelissen            9302894 GoSwim                 1:13.29     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 184                   Dames, 100m vrije slag                     seniroen 1 e.o.
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust/Utrecht (SG     59.19     1.          
    2.  Lotte, Wilms                  8402770 AZ&PC                  1:00.03     2.          
    3.  Silvie, Ketelaars             8503778 AZ&PC                  1:00.18     3.          
    4.  Ilse, vd Wijngaard            8904736 One Team Swimming      1:04.65     4.          
    5.  Anne, Duijst                  8901030 De Amer                1:05.61     5.          
    6.  Kitty, de Smit                9105424 De Amer                1:06.69     6.          
    7.  Michelle, Kleinveld           9202454 One Team Swimming      1:08.41     7.          
    8.  Monique, Nieuwelink           9002724 De Haaien              1:09.75     8.          
    9.  Anne, van den Brink           8700588 GoSwim                 1:10.29     9.          
   10.  Annika, van Dijk              9207096 Zwemclub Zeist         1:10.56    10.          
   11.  Sandra, den Oudsten           8906664 GoSwim                 1:10.97    11.          
   12.  Renske, Eilers                8806072 De Amer                1:14.36    12.          
 AFGEM  Ingrid, den Ouden             8703058 De Amer                         AFGEM          
 AFGEM  Anne, Boomars                 8900460 Zwemlust/Utrecht (SG            AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 185                  Jongens, 200m vrije slag                         Junioren 1
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                2:15.15     1.          
          1:04.93  2:15.15
    2.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                  2:16.61     2.          
          1:05.50  2:16.61
    3.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming      2:18.79     3.          
          1:05.86  2:18.79
    4.  DaniŽl, Buijs                 9600183 AZ&PC                  2:30.80     4.          
          1:11.82  2:30.80
    5.  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                2:38.49     5.          
          1:15.85  2:38.49
    6.  Martijn, Bartels              9603493 AZ&PC                  2:39.14     6.          
          1:19.69  2:39.14
    7.  DamiŽn, de Groot              9603365 Vecht&Rijn (SG)        2:44.74     7.          
          1:18.33  2:44.74
    8.  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                 2:47.59     8.          
          1:17.97  2:47.59



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 186                  Jongens, 200m vrije slag                         Junioren 2
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max, de Voogt                 9502325 One Team Swimming      2:06.84     1.          
          1:00.82  2:06.84
    2.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                2:19.25     2.          
          1:07.21  2:19.25
    3.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               2:20.75     3.          
          1:03.90  2:20.75
    4.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                  2:23.67     4.          
          1:09.78  2:23.67
    5.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn               2:27.47     5.          
          1:10.56  2:27.47
    6.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust/Utrecht (SG   2:31.35     6.          
          1:12.51  2:31.35
    7.  Jelle, Nap                    9502875 VZC-E&P                2:32.86     7.          
          1:13.26  2:32.86
 AFGEM  Martijn, Vugts                9502309 De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 187                  Jongens, 200m vrije slag                         Junioren 3
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Huub, van Houwelingen         9406019 AZ&PC                  2:10.65     1.          
          1:03.98  2:10.65
    2.  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                  2:16.23     2.          
          1:06.24  2:16.23
    3.  Ronald, Vermeulen             9400109 AZ&PC                  2:16.31     3.          
          1:05.35  2:16.31
    4.  Jesse, Puts                   9401147 Zwemlust/Utrecht (SG   2:20.26     4.          
          1:05.43  2:20.26
    5.  Erik, Wilmes                  9400575 GoSwim                 2:26.86     5.          
          1:09.79  2:26.86
    6.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 2:29.29     6.          
          1:08.82  2:29.29
    7.  Tom, Straver                  9405791 Vecht&Rijn (SG)        2:36.22     7.          
          1:15.66  2:36.22
    8.  Lars, van Zanten              9401679 De Duinkikkers         2:44.36     8.          
          1:15.67  2:44.36



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 188                  Jongens, 200m vrije slag                         Junioren 4
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn               2:05.43     1.          
          1:02.06  2:05.43
    2.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                2:06.86     2.          
          1:02.23  2:06.86
    3.  Jordan, Kraaijenhof           9301111 AZ&PC                  2:09.23     3.          
          1:04.33  2:09.23
    4.  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                2:17.50     4.          
          1:05.91  2:17.50
    5.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                 2:26.04     5.          
          1:09.95  2:26.04
    6.  Marvin, van den Breul         9302993 De Fuut                2:28.75     6.          
          1:12.08  2:28.75
    7.  Dirk, de Bruin                9302841 IJ.Z.P.C.              2:30.14     7.          
          1:11.03  2:30.14
    8.  Bas, Ambergen                 9302681 De Duinkikkers         2:32.90     8.          
          1:12.48  2:32.90
 AFGEM  Jesse, Schaekers              9301987 Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 189                  Jongens, 200m vrije slag                            Jeugd 1
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                  2:08.93     1.          
          1:02.79  2:08.93
    2.  Thijmen, van de Waal          9203085 Aquarijn               2:09.37     2.          
          1:03.21  2:09.37
    3.  David, Beijer                 9202051 Zwemlust/Utrecht (SG   2:17.89     3.          
          1:05.74  2:17.89
    4.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                 2:20.35     4.          
          1:07.43  2:20.35
    5.  Casper, Marelis               9203231 Vecht&Rijn (SG)        2:23.84     5.          
          1:06.00  2:23.84
    6.  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust/Utrecht (SG   2:31.62     6.          
          1:13.70  2:31.62
 AFGEM  Kevin, van Vliet              9203827 Vecht&Rijn (SG)                 AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 190                  Jongens, 200m vrije slag                            Jeugd 2
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri, Scheidt                9102011 VZC-E&P                2:02.99     1.          
          1:00.00  2:02.99
    2.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                2:04.45     2.          
          2:04.45
    3.  Tim, Niekus                   9103709 VZC-E&P                2:19.33     3.          
            58.03  2:19.33
    4.  Arn, van Londen               9104497 Vecht&Rijn (SG)        2:20.86     4.          
          1:06.69  2:20.86
    5.  Edo, Lamoree                  9102937 De Haaien              2:26.32     5.          
          1:07.89  2:26.32



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 191                   Heren, 200m vrije slag                     senioren 1 e.o.
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust/Utrecht (SG   2:06.64     1.          
            59.85  2:06.64
    2.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              2:18.60     2.          
          1:05.24  2:18.60
    3.  Peter, van den Dool           8704973 GoSwim                 2:21.30     3.          
          1:04.84  2:21.30
    4.  Remco, van de Berkt           8900215 De Haaien              2:21.35     4.          
          1:08.88  2:21.35
    5.  Mark, Pijtak                  9002287 AZ&PC                  2:24.80     5.          
          1:07.23  2:24.80
    6.  Dick, Kampman                 8801789 De Amer                2:33.73     6.          
          1:11.32  2:33.73
    7.  Jacco, Beniest                8503603 One Team Swimming      2:38.43     7.          
          1:12.94  2:38.43
    8.  Pascal, van den Dijssel       8904833 De Haaien              2:43.47     8.          
          1:14.81  2:43.47
 AFGEM  Mark, Zwart                   7901461 Zwemlust/Utrecht (SG            AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 192                Meisjes, 4 x 200m vrije slag                 junioren 3 e.j. 
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  9:40.12     1.          
        Shireen, Post, 95                         Suzanne, de Vries, 95
        Laura, Moolenaar, 96                      Lynn, Dybiona, 95
          2:15.45  9:40.12

    2.  Aquarijn 1                            Aquarijn               9:45.87     2.          
        Michelle, Geisler, 95                     Denise, Schulpen, 97
        Linda, Kamperman, 96                      ZoŽ, van Zijl, 95
          2:37.39  9:45.87

    3.  One Team Swimming 1                   One Team Swimming      9:50.67     3.          
        Femke, Remmits, 96                        Jamilla, van Veen, 96
        Wendy, Kleinveld, 96                      Lisanne, vd Lelij, 96
          2:22.27  9:50.67

    4.  De Fuut 1                             De Fuut               10:14.01     4.          
        Amy, de Langen, 97                        Aranka, Schouten, 95
        Kimberly, Passmore, 95                    Demelsa, Kreuger, 95
          2:31.71 10:14.01

    5.  Zwemlust/Utrecht (SG) 1               Zwemlust/Utrecht (SG  10:24.78     5.          
        Danielle, Kuypers, 95                     Courtney, van Huizen, 96
        Mirre, Thomas, 95                         Anne, Kooijman, 95
          2:52.06 10:24.78

    6.  De Haaien 1                           De Haaien             11:41.64     6.          
        Cynthia, Siebrand, 96                     Marlies, Noteboom, 97
        Karlijn, Veldhuizen, 97                   Sarai, Leander, 97
          2:39.45 11:41.64




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 193                 Dames, 4 x 200m vrije slag                      jeugd 1 e.o.
24.5.09                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  9:10.25     1.          
        Iris, Pijtak, 93                          Silvie, Ketelaars, 85
        Ilka, van Veldhuijzen, 93                 Lotte, Wilms, 84
          2:18.07  9:10.25

    2.  GoSwim 1                              GoSwim                 9:48.00     2.          
        Vita, Schipper, 93                        Romy, van Slagmaat, 94
        Anne, van den Brink, 87                   Claire, de Winter, 94
          2:28.86  9:48.00

    3.  Aquarijn 1                            Aquarijn              10:23.37     3.          
        Amalia, Pechler, 93                       Anne, Willers, 93
        Mette, Bijeman, 95                        Jip, Mulkens, 94
          2:51.15 10:23.37




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Kring Utrecht