Winterkringkampioenschappen Kring Utrecht 2009
Utrecht (NED),    10. - 11.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 50m vlinderslag, 11 jaar    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, 12 jaar
Nr. 3. Meisjes, 50m vlinderslag, 13 jaar    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, 14 jaar
Nr. 5. Meisjes, 50m vlinderslag, 15 jaar    Nr. 6. Dames, 50m vlinderslag, 16 jaar en ouder
Nr. 7. Jongens, 50m schoolslag, 8 - 10 jaar    Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag, 11 jaar
Nr. 9. Jongens, 50m schoolslag, 12 jaar    Nr. 10. Jongens, 50m schoolslag, 13 jaar
Nr. 11. Jongens, 50m schoolslag, 14 jaar    Nr. 12. Jongens, 50m schoolslag, 15 jaar
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag, 16 jaar    Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag, 17 jaar
Nr. 15. Heren, 50m schoolslag, 18 jaar en ouder    Nr. 16. Meisjes, 50m rugslag, 8 - 10 jaar
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, 11 jaar    Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag, 12 jaar
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag, 13 jaar    Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag, 14 jaar
Nr. 21. Meisjes, 100m rugslag, 15 jaar    Nr. 22. Dames, 100m rugslag, 16 jaar en ouder
Nr. 23. Jongens, 100m vrije slag, 8 - 10 jaar    Nr. 24. Jongens, 100m vrije slag, 11 jaar
Nr. 25. Jongens, 100m vrije slag, 12 jaar    Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, 13 jaar
Nr. 27. Jongens, 100m vrije slag, 14 jaar    Nr. 28. Jongens, 100m vrije slag, 15 jaar
Nr. 29. Jongens, 100m vrije slag, 16 jaar    Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag, 17 jaar
Nr. 31. Heren, 100m vrije slag, 18 jaar en ouder    Nr. 32. Meisjes, 100m wisselslag, 8 - 10 jaar
Nr. 33. Meisjes, 100m wisselslag, 11 jaar    Nr. 34. Meisjes, 100m wisselslag, 12 jaar
Nr. 35. Meisjes, 100m wisselslag, 13 jaar    Nr. 36. Meisjes, 100m wisselslag, 14 jaar
Nr. 37. Meisjes, 100m wisselslag, 15 jaar    Nr. 38. Dames, 100m wisselslag, 16 jaar en ouder
Nr. 39. Jongens, 100m rugslag, 8 - 10 jaar    Nr. 40. Jongens, 50m rugslag, 11 jaar
Nr. 41. Jongens, 50m rugslag, 12 jaar    Nr. 42. Jongens, 50m rugslag, 13 jaar
Nr. 43. Jongens, 50m rugslag, 14 jaar    Nr. 44. Jongens, 50m rugslag, 15 jaar
Nr. 45. Jongens, 50m rugslag, 16 jaar    Nr. 46. Jongens, 50m rugslag, 17 jaar
Nr. 47. Heren, 50m rugslag, 18 jaar en ouder    Nr. 48. Meisjes, 100m schoolslag, 8 - 10 jaar
Nr. 49. Meisjes, 100m schoolslag, 11 jaar    Nr. 50. Meisjes, 100m schoolslag, 12 jaar
Nr. 51. Meisjes, 100m schoolslag, 13 jaar    Nr. 52. Meisjes, 100m schoolslag, 14 jaar
Nr. 53. Meisjes, 100m schoolslag, 15 jaar    Nr. 54. Dames, 100m schoolslag, 16 jaar en ouder
Nr. 55. Jongens, 50m vlinderslag, 8 - 10 jaar    Nr. 56. Jongens, 100m vlinderslag, 11 jaar
Nr. 57. Jongens, 100m vlinderslag, 12 jaar    Nr. 58. Jongens, 100m vlinderslag, 13 jaar
Nr. 59. Jongens, 100m vlinderslag, 14 jaar    Nr. 60. Jongens, 100m vlinderslag, 15 jaar
Nr. 61. Jongens, 100m vlinderslag, 16 jaar    Nr. 62. Jongens, 100m vlinderslag, 17 jaar
Nr. 63. Heren, 100m vlinderslag, 18 jaar en ouder    Nr. 64. Meisjes, 50m vrije slag, 8 - 10 jaar
Nr. 65. Meisjes, 50m vrije slag, 11 jaar    Nr. 66. Meisjes, 50m vrije slag, 12 jaar
Nr. 67. Meisjes, 50m vrije slag, 13 jaar    Nr. 68. Meisjes, 50m vrije slag, 14 jaar
Nr. 69. Meisjes, 50m vrije slag, 15 jaar    Nr. 70. Dames, 50m vrije slag, 16 jaar en ouder
Nr. 71. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, 11 - 13 jaar    Nr. 72. Jongens, 4 x 50m wisselslag, 11 - 15 jaar
Nr. 73. Dames, 4 x 50m wisselslag, 14 jaar en ouder    Nr. 74. Heren, 4 x 50m wisselslag, 16 jaar en ouder
Nr. 75. Jongens, 50m vlinderslag, 11 jaar    Nr. 76. Jongens, 50m vlinderslag, 12 jaar
Nr. 77. Jongens, 50m vlinderslag, 13 jaar    Nr. 78. Jongens, 50m vlinderslag, 14 jaar
Nr. 79. Jongens, 50m vlinderslag, 15 jaar    Nr. 80. Jongens, 50m vlinderslag, 16 jaar
Nr. 81. Jongens, 50m vlinderslag, 17 jaar    Nr. 82. Heren, 50m vlinderslag, 18 jaar en ouder
Nr. 83. Meisjes, 50m schoolslag, 8 - 10 jaar    Nr. 84. Meisjes, 50m schoolslag, 11 jaar
Nr. 85. Meisjes, 50m schoolslag, 12 jaar    Nr. 86. Meisjes, 50m schoolslag, 13 jaar
Nr. 87. Meisjes, 50m schoolslag, 14 jaar    Nr. 88. Meisjes, 50m schoolslag, 15 jaar
Nr. 89. Dames, 50m schoolslag, 16 jaar en ouder    Nr. 90. Jongens, 50m rugslag, 8 - 10 jaar
Nr. 91. Jongens, 100m rugslag, 11 jaar    Nr. 92. Jongens, 100m rugslag, 12 jaar
Nr. 93. Jongens, 100m rugslag, 13 jaar    Nr. 94. Jongens, 100m rugslag, 14 jaar
Nr. 95. Jongens, 100m rugslag, 15 jaar    Nr. 96. Jongens, 100m rugslag, 16 jaar
Nr. 97. Jongens, 100m rugslag, 17 jaar    Nr. 98. Heren, 100m rugslag, 18 jaar en ouder
Nr. 99. Meisjes, 100m vrije slag, 8 - 10 jaar    Nr. 100. Meisjes, 100m vrije slag, 11 jaar
Nr. 101. Meisjes, 100m vrije slag, 12 jaar    Nr. 102. Meisjes, 100m vrije slag, 13 jaar
Nr. 103. Meisjes, 100m vrije slag, 14 jaar    Nr. 104. Meisjes, 100m vrije slag, 15 jaar
Nr. 105. Dames, 100m vrije slag, 16 jaar en ouder    Nr. 106. Jongens, 100m wisselslag, 8 - 10 jaar
Nr. 107. Jongens, 100m wisselslag, 11 jaar    Nr. 108. Jongens, 100m wisselslag, 12 jaar
Nr. 109. Jongens, 100m wisselslag, 13 jaar    Nr. 110. Jongens, 100m wisselslag, 14 jaar
Nr. 111. Jongens, 100m wisselslag, 15 jaar    Nr. 112. Jongens, 100m wisselslag, 16 jaar
Nr. 113. Jongens, 100m wisselslag, 17 jaar    Nr. 114. Heren, 100m wisselslag, 18 jaar en ouder
Nr. 115. Meisjes, 100m rugslag, 8 - 10 jaar    Nr. 116. Meisjes, 50m rugslag, 11 jaar
Nr. 117. Meisjes, 50m rugslag, 12 jaar    Nr. 118. Meisjes, 50m rugslag, 13 jaar
Nr. 119. Meisjes, 50m rugslag, 14 jaar    Nr. 120. Meisjes, 50m rugslag, 15 jaar
Nr. 121. Dames, 50m rugslag, 16 jaar en ouder    Nr. 122. Jongens, 100m schoolslag, 8 - 10 jaar
Nr. 123. Jongens, 100m schoolslag, 11 jaar    Nr. 124. Jongens, 100m schoolslag, 12 jaar
Nr. 125. Jongens, 100m schoolslag, 13 jaar    Nr. 126. Jongens, 100m schoolslag, 14 jaar
Nr. 127. Jongens, 100m schoolslag, 15 jaar    Nr. 128. Jongens, 100m schoolslag, 16 jaar
Nr. 129. Jongens, 100m schoolslag, 17 jaar    Nr. 130. Heren, 100m schoolslag, 18 jaar en ouder
Nr. 131. Meisjes, 50m vlinderslag, 8 - 10 jaar    Nr. 132. Meisjes, 100m vlinderslag, 11 jaar
Nr. 133. Meisjes, 100m vlinderslag, 12 jaar    Nr. 134. Meisjes, 100m vlinderslag, 13 jaar
Nr. 135. Meisjes, 100m vlinderslag, 14 jaar    Nr. 136. Meisjes, 100m vlinderslag, 15 jaar
Nr. 137. Dames, 100m vlinderslag, 16 jaar en ouder    Nr. 138. Jongens, 50m vrije slag, 8 - 10 jaar
Nr. 139. Jongens, 50m vrije slag, 11 jaar    Nr. 140. Jongens, 50m vrije slag, 12 jaar
Nr. 141. Jongens, 50m vrije slag, 13 jaar    Nr. 142. Jongens, 50m vrije slag, 14 jaar
Nr. 143. Jongens, 50m vrije slag, 15 jaar    Nr. 144. Jongens, 50m vrije slag, 16 jaar
Nr. 145. Jongens, 50m vrije slag, 17 jaar    Nr. 146. Heren, 50m vrije slag, 18 jaar en ouder
Nr. 147. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, 11 - 13 jaar    Nr. 148. Jongens, 4 x 50m vrije slag, 11 - 15 jaar
Nr. 149. Dames, 4 x 50m vrije slag, 14 jaar en ouder    Nr. 150. Heren, 4 x 50m vrije slag, 16 jaar en ouder

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 50m vlinderslag                     Junioren 1
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               11   Aquarijn                 33.93   450       
    2.  Shannon Mommersteeg           11   Aquarijn                 35.41   396       
    3.  Belle van Diermen             11   Ijzpc                    36.58   359       
    4.  Marlies Noteboom              11   De Haaien                38.44   309       
    5.  Marloes Langerveld            11   De Fuut                  40.59   263       
    6.  Karlijn Veldhuizen            11   De Haaien                48.71   152       
 AFGEM  Marije Verhofstadt            11   SG Vecht&Rijn                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 50m vlinderslag                     Junioren 2
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Remmits                 12   One Team Swimming        31.51   562       
    2.  Laura Moolenaar               12   Az&pc                    33.31   476       
    3.  Cynthia Siebrand              12   De Haaien                33.53   466       
    4.  Linda Kamperman               12   Aquarijn                 33.86   453       
    5.  Elles Becker                  12   Zwemclub Zeist           36.63   358       
    6.  Sedona de Keijzer             12   Az&pc                    38.22   315       
 AFGEM  Wendy Kleinveld               12   One Team Swimming                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 50m vlinderslag                     Junioren 3
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle Visser               13   Az&pc                    30.86   598       
    2.  Shireen Post                  13   Az&pc                    31.28   574       
    3.  Suzanne de Vries              13   Az&pc                    33.37   473       
    4.  Michelle Geisler              13   Aquarijn                 33.39   472       
    5.  Mirre Thomas                  13   Zwemlust/Utrecht(SG)     34.17   441       
    6.  Aranka Schouten               13   De Fuut                  35.84   382  *    
    7.  Heleen Kaemingk               13   Zwemclub Zeist           36.08   374       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 50m vlinderslag                        Jeugd 1
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire de Winter              14   GoSwim                   30.23   636       
    2.  Rianne Weijburg               14   De Zwoer                 33.27   477       
    3.  Romy van Slagmaat             14   GoSwim                   33.48   468       
    4.  Jip Mulkens                   14   Aquarijn                 34.22   439       
    5.  Julia Vermeulen               14   De Haaien                38.63   305       
    6.  Ellen van Dijk                14   Vzc-E&p                  39.37   288       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 50m vlinderslag                        Jeugd 2
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Pijtak                   15   Az&pc                    32.46   514       
    2.  Vita Schipper                 15   GoSwim                   34.15   441       
    3.  Robin Theijn                  15   Zwemclub Zeist           34.99   410       
    4.  Merel Cornelissen             15   GoSwim                   35.82   382       
    5.  Trudy van den Brink           15   GoSwim                   36.25   369       
    6.  Rozemarijn Erdbrink           15   Vzc-E&p                  36.45   363       
    7.  Marlot Langlere               15   GoSwim                   37.08   345       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                  Dames, 50m vlinderslag             Senioren 1 en later
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mandy van Wakeren             22   Zwemlust/Utrecht(SG)     29.55   681       
    2.  Elise Bouwens                 17   Zwemlust/Utrecht(SG)     29.58   679       
    3.  Ilse van Hoorn                18   Zwemlust/Utrecht(SG)     30.27   634       
    4.  Charlotte Groeneveld          21   Vzc-E&p                  30.79   602       
    5.  Yvonne v.d. Pol               20   Az&pc                    31.44   566       
    6.  Ilse vd Wijngaard             19   One Team Swimming        33.30   476       
    7.  Elsbeth v. Dorssen            23   Az&pc                    33.48   468       
    8.  Sarina Snijder                17   Vzc-E&p                  34.11   443  *    
    9.  Marlous de Jong               18   Aquarijn                 34.14   442       
   10.  Iris Selten                   16   Aquarijn                 34.72   420       
   11.  Eline Schoenmaker             18   De Duinkikkers           35.65   388       
   12.  Michelle Kleinveld            16   One Team Swimming        36.10   374       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 50m schoolslag                  Minioren 3,4,5
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Djamal van der Hoeven         10   De Haaien                43.89   225       
    2.  Justus Ykema                  9    Vzc-E&p                  44.51   216       
    3.  Casper van Hiel               10   SG Vecht&Rijn            46.55   189       
    4.  Michiel Floor                 10   De Haaien                46.70   187       
    5.  Friso Stolk                   10   De Fuut                  46.73   187       
 AFGEM  Wout de Bruin                 10   Ijzpc                                      
 AFGEM  Ruben Nap                     10   Vzc-E&p                                    
    NG  Justin Hannewijk              9    GoSwim                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 50m schoolslag                      Minioren 6
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn Avezaat                 11   De Fuut                  42.19   254       
    2.  Mohammed el Bakkali           11   Zwemlust/Utrecht(SG)     42.47   249       
    3.  Michael den Oudsten           11   Aquarijn                 45.66   200       
    4.  Brian vd Bovenkamp            11   Vzc-E&p                  45.99   196       
    5.  Joshua Verkuil                11   Aquarijn                 47.70   176       
    6.  Thom Hansen                   11   De Zwoer                 48.88   163       
 AFGEM  Thijn de France               11   De Fuut                                    
 AFGEM  Martijn Kornet                11   GoSwim                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Jongens, 50m schoolslag                      Junioren 1
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Valentijn Stolk               12   De Fuut                  36.73   385       
    2.  André van Kleef               12   Az&pc                    37.44   363       
    3.  Sven Dogger                   12   De Zwoer                 39.99   298       
    4.  Rick Theijn                   12   Zwemclub Zeist           40.18   294       
    5.  Rick Smit                     12   De Fuut                  41.56   265       
   DIS  Martijn Bartels               12   Az&pc                                 AA   
        AA,  te vroeg weg of bewogen bij de 1e start (geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 50m schoolslag                      Junioren 2
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Roordink                 13   De Fuut                  36.36   396       
    2.  Donny van den Bosch           13   Aquarijn                 37.84   352       
    3.  Yassine Maniani               13   Zwemlust/Utrecht(SG)     39.99   298       
    4.  Jelle Nap                     13   Vzc-E&p                  41.00   276       
    4.  Martijn Vugts                 13   De Haaien                41.00   276       
   DIS  Sjoerd Murk                   13   Aquarijn                              AA   
        AA, Te vroeg weg of bewogen bij de start (geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 50m schoolslag                      Junioren 3
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren Harms                   14   GoSwim                   34.21   476       
    2.  Huub van Houwelingen          14   Az&pc                    34.50   464       
    3.  Erik Wilmes                   14   GoSwim                   36.71   385       
    4.  Lars van Zanten               14   De Duinkikkers           38.49   334       
    5.  Symen Dogger                  14   De Zwoer                 39.07   320       
    6.  Ronald Vermeulen              14   Az&pc                    39.71   304       
 AFGEM  Rudi Bouwmeester              14   De Haaien                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 50m schoolslag                      Junioren 4
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gijs van der Gugten           15   De Fuut                  32.36   562       
    2.  Wouter Kaman                  15   Aquarijn                 33.02   529       
    3.  Jordan Kraaijenhof            15   Az&pc                    34.30   472       
    4.  Timo de Jong                  15   GoSwim                   34.85   450       
    5.  Sander Ariaansz               15   Zwemlust/Utrecht(SG)     35.78   416       
    6.  Daniel Langerveld             15   De Fuut                  36.20   402       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Jongens, 50m schoolslag                         Jeugd 1
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Julian Diaz                   16   Zwemlust/Utrecht(SG)     30.98   641       
    2.  Mike Marissen                 16   Az&pc                    31.53   608       
    3.  Thijmen van de Waal           16   Aquarijn                 34.42   467       
    4.  Jeroen v.d. Bos               16   Az&pc                    34.86   450       
    5.  Jean Maurice van Zoelen       16   GoSwim                   35.43   428       
    6.  Kevin van Vliet               16   SG Vecht&Rijn            38.74   328       
    NG  David Beijer                  16   Zwemlust/Utrecht(SG)                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 50m schoolslag                         Jeugd 2
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aziz Nosairi                  17   Zwemlust/Utrecht(SG)     32.89   536       
    2.  Thijs Hagelstein              17   Vzc-E&p                  32.90   535       
    3.  Edo Lamoree                   17   De Haaien                34.17   478       
    4.  Tim Niekus                    17   Vzc-E&p                  34.41   468       
    5.  Tim Wagenmans                 17   Aquarijn                 34.64   458       
    6.  Arn van Londen                17   SG Vecht&Rijn            34.85   450       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                 Heren, 50m schoolslag              Senioren 1 en later
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Camiel Villa Rikkers          19   Zwemlust/Utrecht(SG)     31.03   638       
    2.  Mark Zwart                    29   Zwemlust/Utrecht(SG)     31.61   603       
    3.  Dennis de Groot               25   De Zwoer                 32.23   569       
    4.  Martijn Bouwens               20   Zwemlust/Utrecht(SG)     32.40   560       
    5.  Remko Hooft                   21   De Duinkikkers           32.86   537       
    6.  Yelmar van der Veer           20   GoSwim                   33.02   529       
    7.  Ronald Stolk                  42   De Fuut                  33.56   504       
    8.  Quint Ottens                  21   Vzc-E&p                  33.88   490       
    9.  Frank van der Loo             18   GoSwim                   34.88   449       
   10.  Michiel Nesselrooij van       18   Zwemlust/Utrecht(SG)     35.07   442       
   11.  Guus van Middelaar            18   GoSwim                   35.41   429       
   12.  Niels Vlug                    20   De Duinkikkers           35.52   425       
    NG  Roy van der Pal               23   De Fuut                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                  Meisjes, 50m rugslag                   Minioren 3,4,5
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 10   One Team Swimming        38.92   343       
    2.  Melissa Baars                 9    Aquarijn                 40.26   310       
    3.  Lobke Schoonderbeek           10   Vzc-E&p                  40.38   307       
    4.  Beau Monné                    10   SG Vecht&Rijn            41.79   277       
    5.  Lotte Stoiber                 10   De Fuut                  42.63   261  *    
    6.  Myrthe Bakker                 8    Aquarijn                 43.48   246       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Meisjes, 100m rugslag                       Junioren 1
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               11   Aquarijn               1:13.60   497       
    2.  Belle van Diermen             11   Ijzpc                  1:21.65   364       
    3.  Marije Verhofstadt            11   SG Vecht&Rijn          1:22.19   357       
    4.  Marlies Noteboom              11   De Haaien              1:30.74   265       
    5.  Sarai Leander                 11   De Haaien              1:31.91   255       
    6.  Karlijn Veldhuizen            11   De Haaien              1:34.67   233       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Meisjes, 100m rugslag                       Junioren 2
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cynthia Siebrand              12   De Haaien              1:14.59   477       
    2.  Femke Remmits                 12   One Team Swimming      1:14.83   472       
    3.  Lisanne vd Lelij              12   One Team Swimming      1:16.42   444       
    4.  Laura Moolenaar               12   Az&pc                  1:17.21   430       
    5.  Jamilla van Veen              12   One Team Swimming      1:17.33   428       
    6.  Linda Kamperman               12   Aquarijn               1:18.43   410       
 AFGEM  Wendy Kleinveld               12   One Team Swimming                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Meisjes, 100m rugslag                       Junioren 3
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle Visser               13   Az&pc                  1:11.35   545       
    2.  Anne Kooijman                 13   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:12.23   525       
    3.  Zoë van Zijl                  13   Aquarijn               1:14.86   472       
    4.  Suzanne de Vries              13   Az&pc                  1:15.38   462       
    5.  Mirre Thomas                  13   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:15.61   458       
    6.  Shireen Post                  13   Az&pc                  1:16.33   445       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Meisjes, 100m rugslag                          Jeugd 1
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire de Winter              14   GoSwim                 1:08.72   610       
    2.  Jip Mulkens                   14   Aquarijn               1:14.29   483       
    3.  Romy van Slagmaat             14   GoSwim                 1:15.75   455       
    4.  Rianne Weijburg               14   De Zwoer               1:16.00   451       
    5.  Julia Vermeulen               14   De Haaien              1:21.73   363       
    6.  Ellen van Dijk                14   Vzc-E&p                1:22.86   348       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Meisjes, 100m rugslag                          Jeugd 2
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Pijtak                   15   Az&pc                  1:13.63   496       
    2.  Vita Schipper                 15   GoSwim                 1:16.44   443       
    3.  Robin Theijn                  15   Zwemclub Zeist         1:18.89   403       
    4.  Trudy van den Brink           15   GoSwim                 1:18.92   403       
    5.  Merel Cornelissen             15   GoSwim                 1:23.13   345       
    6.  Marlot Langlere               15   GoSwim                 1:29.46   276       
 AFGEM  Ilka van Veldhuijzen          15   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                  Dames, 100m rugslag               Senioren 1 en later
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa van der Horst         16   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:07.20   652       
    2.  Charlotte Groeneveld          21   Vzc-E&p                1:08.19   624       
    3.  Ilse vd Wijngaard             19   One Team Swimming      1:12.16   527       
    4.  Sigrid Dogger                 16   De Zwoer               1:12.38   522       
    5.  Erika Zwaneveld-Kastelein     24   One Team Swimming      1:14.11   486       
    6.  Sarina Snijder                17   Vzc-E&p                1:16.33   445       
    7.  Petra van den Brink           17   GoSwim                 1:16.47   443       
    8.  Maaike de Boer                18   De Duinkikkers         1:17.40   427       
    9.  Monique Nieuwelink            18   De Haaien              1:17.56   424       
   10.  Denise Boele                  16   De Amer                1:18.09   416       
   11.  Iris Selten                   16   Aquarijn               1:19.19   399       
   12.  Eline Schoenmaker             18   De Duinkikkers         1:19.37   396       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                Jongens, 100m vrije slag                 Minioren 3,4,5
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Seser Yas                     10   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:12.43   270       
    2.  Justus Ykema                  9    Vzc-E&p                1:16.11   232       
    3.  Djamal van der Hoeven         10   De Haaien              1:17.47   220       
    4.  Michiel Floor                 10   De Haaien              1:17.75   218       
    5.  Leroy van Ooijik              10   Vzc-E&p                1:18.26   214       
    6.  Reinier Mathot                10   De Fuut                1:21.42   190       
 AFGEM  Wout de Bruin                 10   Ijzpc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Jongens, 100m vrije slag                     Minioren 6
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn Avezaat                 11   De Fuut                1:09.89   300       
    2.  Mohammed el Bakkali           11   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:11.08   285       
    3.  Joep Kuipers                  11   De Haaien              1:11.94   275       
    4.  Joey Agema                    11   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:21.10   192       
    5.  Joshua Verkuil                11   Aquarijn               1:21.18   191       
    6.  Thom Hansen                   11   De Zwoer               1:21.56   189       
 AFGEM  Martijn Kornet                11   GoSwim                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                Jongens, 100m vrije slag                     Junioren 1
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Twan Boot                     12   Az&pc                  1:01.53   440       
    2.  Valentijn Stolk               12   De Fuut                1:02.64   417       
    3.  Bart Klok                     12   One Team Swimming      1:06.51   348       
    4.  Sven Dogger                   12   De Zwoer               1:09.66   303       
    5.  Rick Theijn                   12   Zwemclub Zeist         1:09.77   302       
    6.  Marnix Ykema                  12   Vzc-E&p                1:12.28   271       
    NG  Daniël Buijs                  12   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Jongens, 100m vrije slag                     Junioren 2
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max de Voogt                  13   One Team Swimming        58.03   524       
    2.  Yassine Maniani               13   Zwemlust/Utrecht(SG)     58.73   506       
    3.  Donny van den Bosch           13   Aquarijn               1:02.53   419       
    4.  Sjoerd Murk                   13   Aquarijn               1:03.69   397       
    5.  Daan Roordink                 13   De Fuut                1:04.37   384       
    6.  Mitchell van Winsum           13   Az&pc                  1:06.01   356       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Jongens, 100m vrije slag                     Junioren 3
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Puts                    14   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:00.04   473       
    2.  Ronald Vermeulen              14   Az&pc                  1:02.13   427       
    3.  Erik Wilmes                   14   GoSwim                 1:02.70   416       
    4.  Joren Harms                   14   GoSwim                 1:02.91   411       
    5.  Symen Dogger                  14   De Zwoer               1:03.54   399       
    6.  Rikus de Lange                14   Az&pc                  1:04.33   385       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Jongens, 100m vrije slag                     Junioren 4
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Ariaansz               15   Zwemlust/Utrecht(SG)     55.32   605       
    2.  Wouter Kaman                  15   Aquarijn                 55.42   602       
    3.  Daniel Langerveld             15   De Fuut                  57.35   543       
    4.  Gijs van der Gugten           15   De Fuut                  57.82   530       
    5.  Jordan Kraaijenhof            15   Az&pc                  1:01.31   444       
    6.  Jesse Schaekers               15   Aquarijn               1:01.60   438       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Jongens, 100m vrije slag                        Jeugd 1
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Marissen                 16   Az&pc                    52.57   705       
    2.  Joost Groeneveld              16   Vzc-E&p                  52.89   692       
    3.  Julian Diaz                   16   Zwemlust/Utrecht(SG)     57.60   536       
    4.  Robbin van Kilsdonk           16   GoSwim                   58.06   523       
    5.  Thijmen van de Waal           16   Aquarijn                 59.53   486       
    6.  Jeroen v.d. Bos               16   Az&pc                    59.88   477       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                Jongens, 100m vrije slag                        Jeugd 2
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aziz Nosairi                  17   Zwemlust/Utrecht(SG)     54.48   634       
    2.  Thijs Hagelstein              17   Vzc-E&p                  55.53   598       
    3.  Tim Wagenmans                 17   Aquarijn                 55.80   590       
    4.  Len ter Hart                  17   De Fuut                  56.94   555       
    5.  Joeri Scheidt                 17   Vzc-E&p                  57.73   532       
    6.  Tim Niekus                    17   Vzc-E&p                  59.00   499       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                 Heren, 100m vrije slag             Senioren 1 en later
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark Moussa                   18   Zwemlust/Utrecht(SG)     54.15   645       
    2.  Camiel Villa Rikkers          19   Zwemlust/Utrecht(SG)     54.77   623       
    3.  Martijn Bouwens               20   Zwemlust/Utrecht(SG)     54.85   621       
    4.  Frederik Tamminga             21   Az&pc                    55.95   585       
    5.  Mark Zwart                    29   Zwemlust/Utrecht(SG)     56.04   582       
    6.  Quint Ottens                  21   Vzc-E&p                  56.15   579       
    7.  Yelmar van der Veer           20   GoSwim                   56.30   574       
    8.  Leon Kentrop                  21   SG Vecht&Rijn            56.41   571       
    9.  Guus van Middelaar            18   GoSwim                   56.79   559       
   10.  Johan van Roon                22   GoSwim                   58.90   501       
   11.  Robbin Blokpoel               24   De Duinkikkers           59.33   490       
   12.  Frank van der Loo             18   GoSwim                   59.73   481       
 AFGEM  Vincent Versteeg              31   Zwemlust/Utrecht(SG)                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                Meisjes, 100m wisselslag                 Minioren 3,4,5
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 10   One Team Swimming      1:27.54   325       
    2.  Lobke Schoonderbeek           10   Vzc-E&p                1:28.88   311       
    3.  Melissa Baars                 9    Aquarijn               1:29.77   302       
    4.  Lotte Stoiber                 10   De Fuut                1:31.81   282  *    
    5.  Beau Monné                    10   SG Vecht&Rijn          1:37.02   239       
    6.  Elja Douma                    10   De Zwoer               1:37.24   237       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                Meisjes, 100m wisselslag                     Junioren 1
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               11   Aquarijn               1:16.46   488       
    2.  Belle van Diermen             11   Ijzpc                  1:23.33   377       
    3.  Marije Verhofstadt            11   SG Vecht&Rijn          1:24.48   362       
    4.  Shannon Mommersteeg           11   Aquarijn               1:27.25   328       
    5.  Marloes Langerveld            11   De Fuut                1:28.62   313       
    6.  Marlies Noteboom              11   De Haaien              1:28.82   311       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                Meisjes, 100m wisselslag                     Junioren 2
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Remmits                 12   One Team Swimming      1:15.24   512       
    2.  Linda Kamperman               12   Aquarijn               1:15.81   501       
    3.  Laura Moolenaar               12   Az&pc                  1:16.80   482       
    4.  Lisanne vd Lelij              12   One Team Swimming      1:19.72   431       
    5.  Sedona de Keijzer             12   Az&pc                  1:22.46   389       
    6.  Esmee In der Maur             12   One Team Swimming      1:24.67   359       
 AFGEM  Wendy Kleinveld               12   One Team Swimming                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                Meisjes, 100m wisselslag                     Junioren 3
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle Visser               13   Az&pc                  1:10.39   626       
    2.  Shireen Post                  13   Az&pc                  1:14.57   526       
    3.  Mirre Thomas                  13   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:15.88   499       
    4.  Zoë van Zijl                  13   Aquarijn               1:17.97   460       
    5.  Michelle Geisler              13   Aquarijn               1:18.18   457       
    6.  Aranka Schouten               13   De Fuut                1:19.96   427       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                Meisjes, 100m wisselslag                        Jeugd 1
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire de Winter              14   GoSwim                 1:11.56   595       
    2.  Jip Mulkens                   14   Aquarijn               1:15.93   498       
    3.  Romy van Slagmaat             14   GoSwim                 1:16.13   494       
    4.  Rianne Weijburg               14   De Zwoer               1:16.21   493       
    5.  Renate Wijma                  14   De Amer                1:19.00   442       
    6.  Julia Vermeulen               14   De Haaien              1:25.39   350       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                Meisjes, 100m wisselslag                        Jeugd 2
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Pijtak                   15   Az&pc                  1:13.71   545       
    2.  Vita Schipper                 15   GoSwim                 1:16.64   485       
    3.  Anne Willers                  15   Aquarijn               1:17.76   464       
    4.  Kathy van Zuilen              15   De Amer                1:18.88   445       
    5.  Trudy van den Brink           15   GoSwim                 1:24.12   367       
    6.  Marlot Langlere               15   GoSwim                 1:28.08   319       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                 Dames, 100m wisselslag             Senioren 1 en later
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charlotte Groeneveld          21   Vzc-E&p                1:10.28   628       
    2.  Malissa van der Horst         16   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:10.47   623       
    3.  Iris Selten                   16   Aquarijn               1:12.63   569       
    4.  Ilse vd Wijngaard             19   One Team Swimming      1:13.07   559       
    5.  Marlous de Jong               18   Aquarijn               1:14.98   518       
    6.  Maaike de Boer                18   De Duinkikkers         1:17.21   474       
    7.  Niké Beekes                   19   De Zwoer               1:17.32   472       
    8.  Sigrid Dogger                 16   De Zwoer               1:17.44   470       
    9.  Erika Zwaneveld-Kastelein     24   One Team Swimming      1:18.65   448       
   10.  Michelle Kleinveld            16   One Team Swimming      1:19.53   434       
   11.  Kitty de Smit                 17   De Amer                1:19.73   430       
   12.  Sandra van Meurs              19   One Team Swimming      1:24.59   360       
 AFGEM  Sandra den Oudsten            19   GoSwim                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                 Jongens, 100m rugslag                  Minioren 3,4 ,5
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Seser Yas                     10   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:26.99   203       
    2.  Niels van Beek                10   Vzc-E&p                1:29.70   185       
    3.  Justus Ykema                  9    Vzc-E&p                1:32.58   169       
    4.  Reinier Mathot                10   De Fuut                1:32.92   167       
    5.  Djamal van der Hoeven         10   De Haaien              1:33.73   162       
    6.  Leroy van Ooijik              10   Vzc-E&p                1:36.01   151       
 AFGEM  Wout de Bruin                 10   Ijzpc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                  Jongens, 50m rugslag                       Minioren 6
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mohammed el Bakkali           11   Zwemlust/Utrecht(SG)     37.33   257       
    2.  Stijn Avezaat                 11   De Fuut                  39.43   218       
    3.  Brian vd Bovenkamp            11   Vzc-E&p                  40.46   202  *    
    4.  Tim Bredenhof                 11   Aquarijn                 41.72   184       
    5.  Joep Kuipers                  11   De Haaien                43.28   165       
    6.  Joshua Verkuil                11   Aquarijn                 45.43   143       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                  Jongens, 50m rugslag                       Junioren 1
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Twan Boot                     12   Az&pc                    34.03   339       
    2.  Rick Theijn                   12   Zwemclub Zeist           35.79   291       
    3.  Valentijn Stolk               12   De Fuut                  36.87   267       
    4.  Rick Smit                     12   De Fuut                  37.58   252       
    5.  Bart Klok                     12   One Team Swimming        38.55   233       
    6.  Paul Kastelein                12   One Team Swimming        38.57   233       
    NG  Daniël Buijs                  12   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                  Jongens, 50m rugslag                       Junioren 2
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max de Voogt                  13   One Team Swimming        32.30   397       
    2.  Donny van den Bosch           13   Aquarijn                 33.20   365       
    3.  Daan Roordink                 13   De Fuut                  33.27   363       
    4.  Yassine Maniani               13   Zwemlust/Utrecht(SG)     34.49   326       
    5.  Sjoerd Murk                   13   Aquarijn                 35.32   303       
    6.  Martijn Vugts                 13   De Haaien                37.23   259       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                  Jongens, 50m rugslag                       Junioren 3
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Puts                    14   Zwemlust/Utrecht(SG)     31.49   428       
    2.  Rikus de Lange                14   Az&pc                    33.20   365       
    3.  Joren Harms                   14   GoSwim                   33.61   352       
    4.  Symen Dogger                  14   De Zwoer                 33.89   343       
    5.  Tom Straver                   14   SG Vecht&Rijn            34.93   314       
    6.  Floris van de Bos             14   De Haaien                42.12   179       
 AFGEM  Rudi Bouwmeester              14   De Haaien                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                  Jongens, 50m rugslag                       Junioren 4
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter Kaman                  15   Aquarijn                 31.13   443       
    2.  Daniel Langerveld             15   De Fuut                  32.05   406       
    3.  Heru Leander                  15   De Haaien                32.70   382       
    4.  Sander Ariaansz               15   Zwemlust/Utrecht(SG)     33.35   360       
    5.  Jesse Schaekers               15   Aquarijn                 36.09   284       
    6.  Frank Kruit                   15   Ijzpc                    36.59   273       
    NG  Jesper de Jong                15   Aquarijn                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                  Jongens, 50m rugslag                          Jeugd 1
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Marissen                 16   Az&pc                    27.64   633       
    2.  Joost Groeneveld              16   Vzc-E&p                  30.12   489       
    3.  Robbin van Kilsdonk           16   GoSwim                   31.56   425       
    4.  Thijmen van de Waal           16   Aquarijn                 34.19   334       
    5.  Kevin van Vliet               16   SG Vecht&Rijn            34.25   333       
    6.  Jeroen v.d. Bos               16   Az&pc                    34.82   317       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                  Jongens, 50m rugslag                          Jeugd 2
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aziz Nosairi                  17   Zwemlust/Utrecht(SG)     29.08   543       
    2.  Tim Wagenmans                 17   Aquarijn                 31.17   441       
    3.  Joeri Scheidt                 17   Vzc-E&p                  31.21   440       
    4.  Thijs Hagelstein              17   Vzc-E&p                  33.57   353       
    5.  Len ter Hart                  17   De Fuut                  33.74   348       
    6.  Arn van Londen                17   SG Vecht&Rijn            34.44   327       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                   Heren, 50m rugslag               Senioren 1 en later
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yelmar van der Veer           20   GoSwim                   28.32   588       
    2.  Mark Moussa                   18   Zwemlust/Utrecht(SG)     29.03   546       
    3.  Guus van Middelaar            18   GoSwim                   31.17   441       
    4.  Leon Kentrop                  21   SG Vecht&Rijn            31.72   419       
    5.  Ricardo Diaz                  18   Zwemlust/Utrecht(SG)     31.87   413       
    6.  Robbin Blokpoel               24   De Duinkikkers           32.42   392       
    7.  Sven van Zanten               18   De Duinkikkers           32.63   385       
    8.  Dick Kampman                  20   De Amer                  32.85   377       
    9.  Johan van Roon                22   GoSwim                   33.41   358       
   10.  Frank van der Loo             18   GoSwim                   34.36   329       
   11.  Sander vd Wijngaard           21   One Team Swimming        36.31   279       
   12.  Hessel Brouwer                19   De Albatros              36.70   270       
    NG  Mark Pijtak                   18   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                Meisjes, 100m schoolslag                 Minioren 3,4,5
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 10   One Team Swimming      1:41.26   270       
    2.  Melissa Baars                 9    Aquarijn               1:43.72   251       
    3.  Elja Douma                    10   De Zwoer               1:44.77   244       
    4.  Lotte Stoiber                 10   De Fuut                1:45.39   239       
    5.  Beau Monné                    10   SG Vecht&Rijn          1:50.73   206       
    6.  Sybel Helm van                10   De Fuut                1:51.35   203       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                Meisjes, 100m schoolslag                     Junioren 1
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               11   Aquarijn               1:33.52   343       
    2.  Sarai Leander                 11   De Haaien              1:36.20   315       
    3.  Marije Verhofstadt            11   SG Vecht&Rijn          1:39.75   282       
    4.  Amy Weijburg                  11   De Zwoer               1:40.26   278       
    5.  Belle van Diermen             11   Ijzpc                  1:43.03   256       
    6.  Karlijn Veldhuizen            11   De Haaien              1:46.41   233       
 AFGEM  Marlies Noteboom              11   De Haaien                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                Meisjes, 100m schoolslag                     Junioren 2
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merel Rademakers              12   De Haaien              1:28.04   411       
    2.  Anne van Hoorn                12   One Team Swimming      1:28.24   408       
    3.  Linda Kamperman               12   Aquarijn               1:29.96   385       
    4.  Melissa Smienk                12   De Fuut                1:30.22   382       
    5.  Lotte Veldhuizen              12   De Haaien              1:32.67   352       
   DIS  Cynthia Siebrand              12   De Haaien              1:29.06        SR   
        SR, Meer dan één dolfijnbeenslag gemaakt na start en/of keerpunt
 AFGEM  Wendy Kleinveld               12   One Team Swimming                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                Meisjes, 100m schoolslag                     Junioren 3
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Suzanne de Vries              13   Az&pc                  1:23.53   481       
    2.  Aranka Schouten               13   De Fuut                1:26.42   434       
    3.  Kimberly Passmore             13   SG Vecht&Rijn          1:27.64   416       
    4.  Michelle Geisler              13   Aquarijn               1:28.16   409       
    5.  Mirre Thomas                  13   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:28.43   405       
    6.  Demelsa Kreuger               13   De Fuut                1:29.23   394       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                Meisjes, 100m schoolslag                        Jeugd 1
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire de Winter              14   GoSwim                 1:22.97   491       
    2.  Jip Mulkens                   14   Aquarijn               1:27.69   416       
    3.  Marieke Veldhuizen            14   De Haaien              1:31.14   370       
    4.  Rianne Weijburg               14   De Zwoer               1:31.91   361       
    5.  Ellen van Dijk                14   Vzc-E&p                1:35.57   321       
    6.  Romy van Slagmaat             14   GoSwim                 1:37.67   301       
    7.  Julia Vermeulen               14   De Haaien              1:41.89   265       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                Meisjes, 100m schoolslag                        Jeugd 2
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Pijtak                   15   Az&pc                  1:25.07   455       
    2.  Rozemarijn Erdbrink           15   Vzc-E&p                1:25.90   442       
    3.  Vita Schipper                 15   GoSwim                 1:27.75   415       
    4.  Kathy van Zuilen              15   De Amer                1:27.98   412       
    5.  Marrie de Priester            15   Ijzpc                  1:33.85   339       
   DIS  Anne Willers                  15   Aquarijn                              AA   
        AA, te vroeg weg of bewogen bij de 1e start (geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                 Dames, 100m schoolslag             Senioren 1 en later
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yvonne v.d. Pol               20   Az&pc                  1:19.81   551       
    2.  Iris Selten                   16   Aquarijn               1:20.30   541       
    3.  Ilse van Hoorn                18   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:22.15   505       
    4.  Elsbeth v. Dorssen            23   Az&pc                  1:24.41   466       
    5.  Monique Nieuwelink            18   De Haaien              1:24.63   462       
    6.  Marlous de Jong               18   Aquarijn               1:25.11   455       
    7.  Maaike de Boer                18   De Duinkikkers         1:25.72   445       
    8.  Niké Beekes                   19   De Zwoer               1:28.93   398       
    9.  Kitty de Smit                 17   De Amer                1:29.84   386       
   10.  Sigrid Dogger                 16   De Zwoer               1:31.13   370       
   11.  Sandra van Meurs              19   One Team Swimming      1:33.40   344       
   DIS  Malissa van der Horst         16   Zwemlust/Utrecht(SG)                  AA   
        AA, te vroeg weg of bewogen bij de 1e (geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                Jongens, 50m vlinderslag                 Minioren 3,4,5
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Seser Yas                     10   Zwemlust/Utrecht(SG)     38.76   208       
    2.  Justus Ykema                  9    Vzc-E&p                  39.23   200       
    3.  Djamal van der Hoeven         10   De Haaien                40.91   177  *    
    4.  Friso Stolk                   10   De Fuut                  42.45   158       
    5.  Martijn de Leeuw              10   One Team Swimming        43.52   147  *    
    6.  Michiel Floor                 10   De Haaien                45.59   128       
 AFGEM  Wout de Bruin                 10   Ijzpc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56               Jongens, 100m vlinderslag                     Minioren 6
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mohammed el Bakkali           11   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:23.68   220       
    2.  Thom Hansen                   11   De Zwoer               1:35.34   149       
    3.  Joshua Verkuil                11   Aquarijn               1:53.50    88       
    4.  Joep Kuipers                  11   De Haaien              2:04.53    67       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57               Jongens, 100m vlinderslag                     Junioren 1
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Valentijn Stolk               12   De Fuut                1:16.59   287       
    2.  Bart Klok                     12   One Team Swimming      1:23.31   223       
    3.  Marnix Ykema                  12   Vzc-E&p                1:28.98   183       
    4.  Sven Dogger                   12   De Zwoer               1:31.60   168       
    5.  Merijn Huiberts               12   GoSwim                 1:37.20   141       
   DIS  Martijn Bartels               12   Az&pc                                 AA   
        AA, te vroeg weg of bewogen bij de 1e start (geen tijd noteren)
 AFGEM  Tijn Voormolen                12   De Haaien                                  
    NG  Daniël Buijs                  12   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58               Jongens, 100m vlinderslag                     Junioren 2
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yassine Maniani               13   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:11.02   360       
    2.  Donny van den Bosch           13   Aquarijn               1:12.66   337       
    3.  Max de Voogt                  13   One Team Swimming      1:16.68   286       
    4.  Sjoerd Murk                   13   Aquarijn               1:19.17   260       
    5.  Jelle Nap                     13   Vzc-E&p                1:23.69   220       
    6.  Indi Joore                    13   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:28.65   185       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59               Jongens, 100m vlinderslag                     Junioren 3
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Huub van Houwelingen          14   Az&pc                  1:07.78   415       
    2.  Jesse Puts                    14   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:08.62   400       
    3.  Rikus de Lange                14   Az&pc                  1:15.34   302       
    4.  Erik Wilmes                   14   GoSwim                 1:16.14   292       
    5.  Ronald Vermeulen              14   Az&pc                  1:19.36   258       
    6.  Joren Harms                   14   GoSwim                 1:20.18   250  *    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60               Jongens, 100m vlinderslag                     Junioren 4
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter Kaman                  15   Aquarijn               1:02.35   533       
    2.  Gijs van der Gugten           15   De Fuut                1:04.01   492       
    3.  Jordan Kraaijenhof            15   Az&pc                  1:09.05   392       
    4.  Sander Ariaansz               15   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:09.56   384       
    5.  Daniel Langerveld             15   De Fuut                1:09.92   378       
    6.  Jesse Schaekers               15   Aquarijn               1:23.47   222       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61               Jongens, 100m vlinderslag                        Jeugd 1
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Marissen                 16   Az&pc                    58.54   643       
    2.  Joost Groeneveld              16   Vzc-E&p                1:04.26   487       
    3.  Julian Diaz                   16   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:06.91   431       
    4.  Robbin van Kilsdonk           16   GoSwim                 1:10.22   373       
    5.  Jean Maurice van Zoelen       16   GoSwim                 1:11.92   347       
    6.  Kevin van Vliet               16   SG Vecht&Rijn          1:15.46   300       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62               Jongens, 100m vlinderslag                        Jeugd 2
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aziz Nosairi                  17   Zwemlust/Utrecht(SG)     58.41   648       
    2.  Tim Wagenmans                 17   Aquarijn               1:00.77   575       
    3.  Len ter Hart                  17   De Fuut                1:04.64   478       
    4.  Arn van Londen                17   SG Vecht&Rijn          1:14.79   309       
    5.  Edo Lamoree                   17   De Haaien              1:19.70   255       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                Heren, 100m vlinderslag             Senioren 1 en later
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yelmar van der Veer           20   GoSwim                 1:03.50   504       
    2.  Guus van Middelaar            18   GoSwim                 1:04.28   486       
    3.  Johan van Roon                22   GoSwim                 1:04.91   472       
    4.  Frederik Tamminga             21   Az&pc                  1:05.26   464       
    5.  Ricardo Diaz                  18   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:08.84   396       
    5.  Quint Ottens                  21   Vzc-E&p                1:08.84   396       
    7.  Frank van der Loo             18   GoSwim                 1:08.99   393       
    8.  Rudi Butselaar                21   GoSwim                 1:09.73   381       
    9.  Sven van Zanten               18   De Duinkikkers         1:12.25   342       
   10.  Hessel Brouwer                19   De Albatros            1:12.31   341       
   11.  Pascal van den Dijssel        19   De Haaien              1:19.24   259       
 AFGEM  Leon Kentrop                  21   SG Vecht&Rijn                              
 AFGEM  Vincent Versteeg              31   Zwemlust/Utrecht(SG)                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                Meisjes, 50m vrije slag                  Minioren 3,4,5
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lobke Schoonderbeek           10   Vzc-E&p                  34.16   355       
    2.  Lieke Remmits                 10   One Team Swimming        34.83   335       
    3.  Melissa Baars                 9    Aquarijn                 35.75   310       
    4.  Chiara van Winsum             10   Az&pc                    36.27   297       
    5.  Lotte Stoiber                 10   De Fuut                  38.92   240       
    6.  Beau Monné                    10   SG Vecht&Rijn            39.26   234       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                Meisjes, 50m vrije slag                      Junioren 1
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               11   Aquarijn                 30.31   508       
    2.  Belle van Diermen             11   Ijzpc                    31.81   440       
    3.  Shannon Mommersteeg           11   Aquarijn                 32.74   403       
    4.  Marije Verhofstadt            11   SG Vecht&Rijn            33.04   392       
    5.  Marloes Langerveld            11   De Fuut                  34.31   350       
    6.  Karlijn Veldhuizen            11   De Haaien                37.58   267       
 AFGEM  Marlies Noteboom              11   De Haaien                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                Meisjes, 50m vrije slag                      Junioren 2
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Remmits                 12   One Team Swimming        29.05   577       
    2.  Laura Moolenaar               12   Az&pc                    29.54   549       
    3.  Courtney van Huizen           12   Zwemlust/Utrecht(SG)     30.49   499       
    3.  Linda Kamperman               12   Aquarijn                 30.49   499       
    5.  Melissa Smienk                12   De Fuut                  31.01   475       
    6.  Sedona de Keijzer             12   Az&pc                    31.25   464       
 AFGEM  Wendy Kleinveld               12   One Team Swimming                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                Meisjes, 50m vrije slag                      Junioren 3
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle Visser               13   Az&pc                    28.74   596       
    2.  Shireen Post                  13   Az&pc                    29.13   573       
    3.  Anne Kooijman                 13   Zwemlust/Utrecht(SG)     29.67   542       
    4.  Heleen Kaemingk               13   Zwemclub Zeist           29.90   530       
    5.  Mirre Thomas                  13   Zwemlust/Utrecht(SG)     30.57   495       
    6.  Michelle Geisler              13   Aquarijn                 31.75   442       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68                Meisjes, 50m vrije slag                         Jeugd 1
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire de Winter              14   GoSwim                   27.91   651       
    2.  Rianne Weijburg               14   De Zwoer                 28.38   619       
    3.  Jip Mulkens                   14   Aquarijn                 29.62   545       
    4.  Romy van Slagmaat             14   GoSwim                   30.15   516       
    5.  Renate Wijma                  14   De Amer                  30.89   480       
    6.  Ellen van Dijk                14   Vzc-E&p                  32.91   397       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 69                Meisjes, 50m vrije slag                         Jeugd 2
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Pijtak                   15   Az&pc                    29.65   543       
    2.  Vita Schipper                 15   GoSwim                   30.44   502       
    3.  Anne Willers                  15   Aquarijn                 30.80   484       
    4.  Trudy van den Brink           15   GoSwim                   31.03   474       
    5.  Robin Theijn                  15   Zwemclub Zeist           32.23   423       
    6.  Rozemarijn Erdbrink           15   Vzc-E&p                  32.29   420       
 AFGEM  Ilka van Veldhuijzen          15   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                 Dames, 50m vrije slag              Senioren 1 en later
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elise Bouwens                 17   Zwemlust/Utrecht(SG)     27.32   694       
    2.  Malissa van der Horst         16   Zwemlust/Utrecht(SG)     27.47   683       
    3.  Mandy van Wakeren             22   Zwemlust/Utrecht(SG)     27.49   681       
    4.  Charlotte Groeneveld          21   Vzc-E&p                  29.10   574       
    5.  Iris Selten                   16   Aquarijn                 29.50   551       
    6.  Petra van den Brink           17   GoSwim                   29.67   542       
    7.  Ilse vd Wijngaard             19   One Team Swimming        29.68   541       
    8.  Yvonne v.d. Pol               20   Az&pc                    30.18   515       
    9.  Sigrid Dogger                 16   De Zwoer                 30.28   510       
   10.  Sarina Snijder                17   Vzc-E&p                  30.63   493       
   11.  Erika Zwaneveld-Kastelein     24   One Team Swimming        30.66   491       
   DIS  Michelle Kleinveld            16   One Team Swimming                     AA   
        AA, te vroeg weg of bewogen bij de 1e start (geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 71              Meisjes, 4 x 50m wisselslag              Junioren 1 t/m 3
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Az&pc 1                            Az&pc                  2:13.87   546       
        Rachelle Visser, 13                    Shireen Post, 13
        Suzanne de Vries, 13                   Laura Moolenaar, 12
            33.72  2:13.87

    2.  One Team Swimming 1                One Team Swimming      2:17.94   499       
        Lisanne vd Lelij, 12                   Femke Remmits, 12
        Anne van Hoorn, 12                     Jamilla van Veen, 12
            35.98  2:17.94

    3.  Aquarijn 1                         Aquarijn               2:19.82   479       
        Denise Schulpen, 11                    Michelle Geisler, 13
        Linda Kamperman, 12                    Zoë van Zijl, 13
            33.70  2:19.82

    4.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   2:22.56   452       
        Anne Kooijman, 13                      Danielle Kuypers, 13
        Mirre Thomas, 13                       Courtney van Huizen, 12
            35.42  2:22.56

    5.  De Fuut 1                          De Fuut                2:27.58   408       
        Demelsa Kreuger, 13                    Aranka Schouten, 13
        Melissa Smienk, 12                     Marloes Langerveld, 11
            36.72  2:27.58

    6.  Zwemclub Zeist 1                   Zwemclub Zeist         2:30.80   382       
        Melanie van Someren, 12                Elles Becker, 12
        Valerie Welkzijn, 13                   Heleen Kaemingk, 13
            39.16  2:30.80




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 72              Jongens, 4 x 50m wisselslag  Minioren 6, Junioren 1 t/m 4
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Az&pc 1                            Az&pc                  2:04.78   444       
        Rikus de Lange, 14                     Huub van Houwelingen, 14
        Jordan Kraaijenhof, 15                 Ronald Vermeulen, 14
            33.36  2:04.78

    2.  De Fuut 1                          De Fuut                2:05.59   436       
        Daniel Langerveld, 15                  Gijs van der Gugten, 15
        Valentijn Stolk, 12                    Daan Roordink, 13
            32.36  2:05.59

    3.  Aquarijn 1                         Aquarijn               2:07.19   419       
        Donny van den Bosch, 13                Wouter Kaman, 15
        Sjoerd Murk, 13                        Jesse Schaekers, 15
            34.76  2:07.19

    4.  GoSwim 1                           GoSwim                 2:09.12   401       
        Frank Wilschut, 15                     Erik Wilmes, 14
        Timo de Jong, 15                       Joren Harms, 14
            35.75  2:09.12

    5.  De Haaien 1                        De Haaien              2:26.99   272       
        Heru Leander, 15                       Floris van de Bos, 14
        Martijn Vugts, 13                      Joep Kuipers, 11
            32.81  2:26.99

   DIS  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)                  EA   
        EA,te vroeg overgenomen (geen tijd noteren)
        Sander Ariaansz, 15                    Jesse Puts, 14
        Mohammed el Bakkali, 11                Yassine Maniani, 13
            34.14




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 73               Dames, 4 x 50m wisselslag               Jeugd 1 en later
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   2:05.27   666       
        Malissa van der Horst, 16              Elise Bouwens, 17
        Ilse van Hoorn, 18                     Mandy van Wakeren, 22
            30.92  2:05.27

    2.  Az&pc 1                            Az&pc                  2:12.94   558       
        Lidia v. Bon, 38                       Elsbeth v. Dorssen, 23
        Yvonne v.d. Pol, 20                    Iris Pijtak, 15
            34.23  2:12.94

    3.  GoSwim 1                           GoSwim                 2:18.10   497       
        Claire de Winter, 14                   Trudy van den Brink, 15
        Vita Schipper, 15                      Petra van den Brink, 17
            32.89  2:18.10

    4.  Vzc-E&p 1                          Vzc-E&p                2:19.57   482       
        Sarina Snijder, 17                     Charlotte Groeneveld, 21
        Rozemarijn Erdbrink, 15                Ellen van Dijk, 14
            36.76  2:19.57

    5.  Aquarijn 1                         Aquarijn               2:20.51   472       
        Marlous de Jong, 18                    Jip Mulkens, 14
        Iris Selten, 16                        Anne Willers, 15
            36.71  2:20.51

    6.  One Team Swimming 1                One Team Swimming      2:21.01   467       
        Erika Zwaneveld-Kastelein, 24          Ilse vd Wijngaard, 19
        Sandra van Meurs, 19                   Michelle Kleinveld, 16
            34.38  2:21.01




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 74               Heren, 4 x 50m wisselslag               Jeugd 1 en later
10.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   1:50.89   633       
        Mark Moussa, 18                        Martijn Bouwens, 20
        Camiel Villa Rikkers, 19               Aziz Nosairi, 17
            29.21  1:50.89

    2.  Vzc-E&p 1                          Vzc-E&p                1:55.77   556       
        Joeri Scheidt, 17                      Joost Groeneveld, 16
        Thijs Hagelstein, 17                   Quint Ottens, 21
            31.44  1:55.77

    3.  GoSwim 1                           GoSwim                 1:59.17   510       
        Yelmar van der Veer, 20                Johan van Roon, 22
        Guus van Middelaar, 18                 Robbin van Kilsdonk, 16
            29.05  1:59.17

    4.  De Duinkikkers 1                   De Duinkikkers         2:02.76   467       
        Robbin Blokpoel, 24                    Sven van Zanten, 18
        Niels Vlug, 20                         Fabian Versteeg, 22
            32.59  2:02.76

    5.  De Fuut 1                          De Fuut                2:04.33   449       
        Timo Bol, 17                           Len ter Hart, 17
        Ronald Stolk, 42                       Maarten ter Hart, 45
            34.40  2:04.33

    6.  Aquarijn 1                         Aquarijn               2:05.53   436       
        Barend Kamphuis, 27                    Tim Wagenmans, 17
        Thijmen van de Waal, 16                Michiel Selten, 19
            37.60  2:05.53

 AFGEM  Az&pc 1                            Az&pc                                      
        Frederik Tamminga, 21                  Jeroen v.d. Bos, 16
        Mike Marissen, 16                      Jeroen v.d. Bos, 16

 AFGEM  De Haaien 1                        De Haaien                                  
        ,                                      Gerrit Klaas van der Vaart, 28
        Edo Lamoree, 17                        , 




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 75                Jongens, 50m vlinderslag                     Minioren 6
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mohammed el Bakkali           11   Zwemlust/Utrecht(SG)     36.08   257       
    2.  Stijn Avezaat                 11   De Fuut                  37.00   239       
    3.  Thom Hansen                   11   De Zwoer                 39.48   196       
    4.  Michael den Oudsten           11   Aquarijn                 41.87   165       
    5.  Joep Kuipers                  11   De Haaien                47.47   113       
    6.  Thijn de France               11   De Fuut                  52.41    84       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 76                Jongens, 50m vlinderslag                     Junioren 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Twan Boot                     12   Az&pc                    31.43   389       
    2.  Valentijn Stolk               12   De Fuut                  33.30   327  *    
    3.  Bart Klok                     12   One Team Swimming        33.72   315       
    4.  Rick Smit                     12   De Fuut                  35.60   268       
    5.  Marnix Ykema                  12   Vzc-E&p                  35.72   265       
    6.  Rick Theijn                   12   Zwemclub Zeist           36.05   258       
 AFGEM  Daniël Buijs                  12   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 77                Jongens, 50m vlinderslag                     Junioren 2
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Donny van den Bosch           13   Aquarijn                 31.74   378       
    2.  Yassine Maniani               13   Zwemlust/Utrecht(SG)     32.77   343       
    3.  Sjoerd Murk                   13   Aquarijn                 33.76   314       
    4.  Daan Roordink                 13   De Fuut                  33.97   308       
    5.  Mitchell van Winsum           13   Az&pc                    34.04   306       
    6.  Indi Joore                    13   Zwemlust/Utrecht(SG)     38.81   207       
 AFGEM  Eric Schoute                  13   De Haaien                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 78                Jongens, 50m vlinderslag                     Junioren 3
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Puts                    14   Zwemlust/Utrecht(SG)     29.49   471       
    2.  Erik Wilmes                   14   GoSwim                   31.66   381       
    3.  Joren Harms                   14   GoSwim                   32.01   369       
    4.  Ronald Vermeulen              14   Az&pc                    33.27   328       
    5.  Rikus de Lange                14   Az&pc                    34.22   302       
    6.  Symen Dogger                  14   De Zwoer                 34.80   287       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 79                Jongens, 50m vlinderslag                     Junioren 4
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter Kaman                  15   Aquarijn                 27.65   572       
    2.  Gijs van der Gugten           15   De Fuut                  28.25   536       
    3.  Daniel Langerveld             15   De Fuut                  30.84   412       
    4.  Sander Ariaansz               15   Zwemlust/Utrecht(SG)     31.37   392       
    5.  Timo de Jong                  15   GoSwim                   33.63   318       
 AFGEM  Jordan Kraaijenhof            15   Az&pc                                      
 AFGEM  Jesper de Jong                15   Aquarijn                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 80                Jongens, 50m vlinderslag                        Jeugd 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Marissen                 16   Az&pc                    25.81   703       
    2.  Joost Groeneveld              16   Vzc-E&p                  27.54   579       
    3.  Julian Diaz                   16   Zwemlust/Utrecht(SG)     28.42   527       
    4.  Jeroen v.d. Bos               16   Az&pc                    29.88   453       
    5.  Robbin van Kilsdonk           16   GoSwim                   30.19   439       
    6.  Jean Maurice van Zoelen       16   GoSwim                   31.55   385       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 81                Jongens, 50m vlinderslag                        Jeugd 2
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aziz Nosairi                  17   Zwemlust/Utrecht(SG)     26.91   620       
    2.  Tim Wagenmans                 17   Aquarijn                 26.93   619       
    3.  Len ter Hart                  17   De Fuut                  28.62   516       
    4.  Thijs Hagelstein              17   Vzc-E&p                  29.82   456       
    5.  Joeri Scheidt                 17   Vzc-E&p                  30.19   439       
    6.  Tim Niekus                    17   Vzc-E&p                  30.38   431       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 82                 Heren, 50m vlinderslag             Senioren 1 en later
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn Bouwens               20   Zwemlust/Utrecht(SG)     27.35   591       
    2.  Martijn van Buuren            32   Zwemlust/Utrecht(SG)     27.92   555       
    3.  Johan van Roon                22   GoSwim                   28.57   518       
    4.  Ricardo Diaz                  18   Zwemlust/Utrecht(SG)     28.58   518       
    5.  Leon Kentrop                  21   SG Vecht&Rijn            28.65   514       
    6.  Dennis de Groot               25   De Zwoer                 28.80   506       
    7.  Guus van Middelaar            18   GoSwim                   29.02   495       
    8.  Frank van der Loo             18   GoSwim                   29.26   483       
    9.  Quint Ottens                  21   Vzc-E&p                  29.33   479       
   10.  Mark Zwart                    29   Zwemlust/Utrecht(SG)     29.42   475       
   11.  Remko Hooft                   21   De Duinkikkers           30.68   419       
   DIS  Yelmar van der Veer           20   GoSwim                                AA   
        AA, Tw vroeg weg of bewogen bij de 1e start (geen tijd noteren)
 AFGEM  Vincent Versteeg              31   Zwemlust/Utrecht(SG)                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 83                Meisjes, 50m schoolslag                  Minioren 3,4,5
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 10   One Team Swimming        43.63   334       
    2.  Lobke Schoonderbeek           10   Vzc-E&p                  44.52   314       
    3.  Lotte Stoiber                 10   De Fuut                  46.96   268       
    4.  Melissa Baars                 9    Aquarijn                 48.38   245       
    5.  Elja Douma                    10   De Zwoer                 48.69   240       
    6.  Beau Monné                    10   SG Vecht&Rijn            48.80   239       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 84                Meisjes, 50m schoolslag                      Junioren 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               11   Aquarijn                 41.41   391       
    2.  Marloes Langerveld            11   De Fuut                  42.41   364       
    3.  Sarai Leander                 11   De Haaien                43.24   343       
    4.  Belle van Diermen             11   Ijzpc                    44.59   313       
    5.  Marije Verhofstadt            11   SG Vecht&Rijn            45.90   287       
    6.  Manon Broeze                  11   Az&pc                    46.11   283       
 AFGEM  Marlies Noteboom              11   De Haaien                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 85                Meisjes, 50m schoolslag                      Junioren 2
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Smienk                12   De Fuut                  40.72   411       
    1.  Anne van Hoorn                12   One Team Swimming        40.72   411       
    3.  Merel Rademakers              12   De Haaien                40.73   410       
    4.  Linda Kamperman               12   Aquarijn                 40.93   404       
    5.  Sedona de Keijzer             12   Az&pc                    41.29   394       
    6.  Lotte Veldhuizen              12   De Haaien                41.49   388       
 AFGEM  Wendy Kleinveld               12   One Team Swimming                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 86                Meisjes, 50m schoolslag                      Junioren 3
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mirre Thomas                  13   Zwemlust/Utrecht(SG)     39.05   466       
    2.  Suzanne de Vries              13   Az&pc                    39.25   459       
    3.  Kimberly Passmore             13   SG Vecht&Rijn            39.46   451       
    4.  Aranka Schouten               13   De Fuut                  39.78   441       
    5.  Michelle Geisler              13   Aquarijn                 40.40   421       
    6.  Demelsa Kreuger               13   De Fuut                  41.43   390       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 87                Meisjes, 50m schoolslag                         Jeugd 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire de Winter              14   GoSwim                   37.76   515       
    2.  Jip Mulkens                   14   Aquarijn                 40.23   426       
    3.  Marieke Veldhuizen            14   De Haaien                40.44   419       
    4.  Rianne Weijburg               14   De Zwoer                 41.43   390       
    5.  Romy van Slagmaat             14   GoSwim                   41.70   382       
    6.  Helga Koo                     14   De Haaien                45.90   287       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 88                Meisjes, 50m schoolslag                         Jeugd 2
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Pijtak                   15   Az&pc                    37.93   508       
    2.  Kathy van Zuilen              15   De Amer                  39.04   466       
    3.  Rozemarijn Erdbrink           15   Vzc-E&p                  39.09   464       
    4.  Vita Schipper                 15   GoSwim                   39.85   438       
    5.  Anne Willers                  15   Aquarijn                 40.39   421       
    6.  Charlotte Anraad              15   Zwemclub Zeist           41.34   393       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 89                 Dames, 50m schoolslag              Senioren 1 en later
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Selten                   16   Aquarijn                 36.79   557       
    2.  Suzanne Lange                 16   De Zwoer                 37.16   541       
    3.  Malissa van der Horst         16   Zwemlust/Utrecht(SG)     37.70   518       
    4.  Marlous de Jong               18   Aquarijn                 38.25   496       
    5.  Monique Nieuwelink            18   De Haaien                38.75   477       
    6.  Maaike de Boer                18   De Duinkikkers           39.21   460       
    7.  Kitty de Smit                 17   De Amer                  40.03   432       
    8.  Anne van den Brink            21   GoSwim                   40.44   419       
    9.  Sandra van Meurs              19   One Team Swimming        41.43   390       
   10.  Sigrid Dogger                 16   De Zwoer                 42.15   370       
   11.  Michelle Kleinveld            16   One Team Swimming        42.30   366       
 AFGEM  Elsbeth v. Dorssen            23   Az&pc                                      
 AFGEM  Joyce Duijst                  18   De Amer                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 90                  Jongens, 50m rugslag                   Minioren 3,4,5
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels van Beek                10   Vzc-E&p                  38.42   236       
    2.  Seser Yas                     10   Zwemlust/Utrecht(SG)     38.85   228       
    3.  Djamal van der Hoeven         10   De Haaien                41.73   184       
    4.  Justus Ykema                  9    Vzc-E&p                  42.53   174       
    5.  Leroy van Ooijik              10   Vzc-E&p                  43.19   166       
    6.  Michiel Floor                 10   De Haaien                44.17   155       
 AFGEM  Wout de Bruin                 10   Ijzpc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 91                 Jongens, 100m rugslag                       Minioren 6
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mohammed el Bakkali           11   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:22.97   234       
    2.  Joey Agema                    11   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:29.36   187       
    3.  Martijn Kornet                11   GoSwim                 1:33.95   161       
    4.  Thom Hansen                   11   De Zwoer               1:34.53   158       
    5.  Joshua Verkuil                11   Aquarijn               1:37.11   146       
   DIS  Michael den Oudsten           11   Aquarijn               1:32.73        * RC 
        RC, Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 92                 Jongens, 100m rugslag                       Junioren 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Twan Boot                     12   Az&pc                  1:11.89   360       
    2.  Valentijn Stolk               12   De Fuut                1:16.56   298       
    3.  Rick Theijn                   12   Zwemclub Zeist         1:17.04   293       
    4.  Sven Dogger                   12   De Zwoer               1:21.01   252       
    5.  Bart Klok                     12   One Team Swimming      1:22.05   242       
 AFGEM  Daniël Buijs                  12   Az&pc                                      
 AFGEM  Tijn Voormolen                12   De Haaien                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 93                 Jongens, 100m rugslag                       Junioren 2
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Roordink                 13   De Fuut                1:12.82   346       
    2.  Donny van den Bosch           13   Aquarijn               1:13.08   343       
    3.  Sjoerd Murk                   13   Aquarijn               1:16.11   303       
    4.  Yassine Maniani               13   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:18.68   275       
    5.  Tim Douma                     13   De Zwoer               1:19.82   263       
    6.  Martijn Vugts                 13   De Haaien              1:20.48   257       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 94                 Jongens, 100m rugslag                       Junioren 3
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rikus de Lange                14   Az&pc                  1:11.00   374       
    2.  Huub van Houwelingen          14   Az&pc                  1:11.19   371       
    3.  Symen Dogger                  14   De Zwoer               1:11.66   363  *    
    4.  Tom Straver                   14   SG Vecht&Rijn          1:14.48   324       
    5.  Floris van de Bos             14   De Haaien              1:33.29   165       
 AFGEM  Rudi Bouwmeester              14   De Haaien                                  
 AFGEM  Hidde Pluim                   14   SG Vecht&Rijn                              
    NG  Jeffrey Tito                  14   GoSwim                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 95                 Jongens, 100m rugslag                       Junioren 4
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniel Langerveld             15   De Fuut                1:06.81   448       
    2.  Wouter Kaman                  15   Aquarijn               1:08.31   420       
    3.  Sander Ariaansz               15   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:11.38   368       
    4.  Heru Leander                  15   De Haaien              1:13.63   335       
    5.  Timo de Jong                  15   GoSwim                 1:16.54   298       
    6.  Frank Kruit                   15   Ijzpc                  1:20.52   256       
 AFGEM  Jordan Kraaijenhof            15   Az&pc                                      
 AFGEM  Jesper de Jong                15   Aquarijn                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 96                 Jongens, 100m rugslag                          Jeugd 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Marissen                 16   Az&pc                    58.26   676       
    2.  Joost Groeneveld              16   Vzc-E&p                1:03.61   520       
    3.  Robbin van Kilsdonk           16   GoSwim                 1:05.84   469       
    4.  Julian Diaz                   16   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:05.86   468       
    5.  Thijmen van de Waal           16   Aquarijn               1:14.16   328       
    6.  David Beijer                  16   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:15.44   312       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 97                 Jongens, 100m rugslag                          Jeugd 2
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aziz Nosairi                  17   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:02.40   550       
    2.  Tim Wagenmans                 17   Aquarijn               1:03.81   515       
    3.  Joeri Scheidt                 17   Vzc-E&p                1:08.14   423       
    4.  Arn van Londen                17   SG Vecht&Rijn          1:13.26   340       
    5.  Timo Bol                      17   De Fuut                1:13.40   338       
    6.  Edo Lamoree                   17   De Haaien              1:16.04   304       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 98                  Heren, 100m rugslag               Senioren 1 en later
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yelmar van der Veer           20   GoSwim                 1:01.93   563       
    2.  Mark Moussa                   18   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:02.65   544       
    3.  Camiel Villa Rikkers          19   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:03.53   522       
    4.  Frederik Tamminga             21   Az&pc                  1:06.18   461       
    5.  Guus van Middelaar            18   GoSwim                 1:07.88   428       
    6.  Robbin Blokpoel               24   De Duinkikkers         1:08.65   413       
    7.  Ricardo Diaz                  18   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:09.34   401       
    8.  Dick Kampman                  20   De Amer                1:10.74   378       
    9.  Leon Kentrop                  21   SG Vecht&Rijn          1:11.55   365       
   10.  Frank van der Loo             18   GoSwim                 1:12.73   348       
   11.  Martijn van Buuren            32   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:13.12   342       
   12.  Sven van Zanten               18   De Duinkikkers         1:14.25   327       
 AFGEM  Pascal van den Dijssel        19   De Haaien                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 99                Meisjes, 100m vrije slag                 Minioren 3,4,5
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lobke Schoonderbeek           10   Vzc-E&p                1:18.39   306       
    2.  Lieke Remmits                 10   One Team Swimming      1:18.42   305       
    3.  Melissa Baars                 9    Aquarijn               1:19.46   293       
    4.  Lotte Stoiber                 10   De Fuut                1:23.63   252       
    5.  Beau Monné                    10   SG Vecht&Rijn          1:30.93   196       
    6.  Danique van den Bosch         10   Ijzpc                  1:34.60   174       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 100               Meisjes, 100m vrije slag                     Junioren 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               11   Aquarijn               1:07.86   471       
    2.  Shannon Mommersteeg           11   Aquarijn               1:10.08   428       
    3.  Belle van Diermen             11   Ijzpc                  1:10.79   415       
    4.  Marloes Langerveld            11   De Fuut                1:15.00   349       
    5.  Marije Verhofstadt            11   SG Vecht&Rijn          1:15.07   348       
    6.  Manon Broeze                  11   Az&pc                  1:16.36   331       
 AFGEM  Marlies Noteboom              11   De Haaien                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 101               Meisjes, 100m vrije slag                     Junioren 2
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Remmits                 12   One Team Swimming      1:03.13   585       
    2.  Linda Kamperman               12   Aquarijn               1:04.43   550       
    3.  Lisanne vd Lelij              12   One Team Swimming      1:05.22   531       
    4.  Laura Moolenaar               12   Az&pc                  1:05.81   516       
    5.  Courtney van Huizen           12   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:08.10   466       
    6.  Sedona de Keijzer             12   Az&pc                  1:09.27   443       
 AFGEM  Wendy Kleinveld               12   One Team Swimming                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 102               Meisjes, 100m vrije slag                     Junioren 3
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle Visser               13   Az&pc                  1:01.16   643       
    2.  Shireen Post                  13   Az&pc                  1:03.32   580       
    3.  Zoë van Zijl                  13   Aquarijn               1:04.91   538       
    4.  Anne Kooijman                 13   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:05.02   536       
    5.  Heleen Kaemingk               13   Zwemclub Zeist         1:06.09   510       
    6.  Michelle Geisler              13   Aquarijn               1:09.22   444       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 103               Meisjes, 100m vrije slag                        Jeugd 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire de Winter              14   GoSwim                   59.93   684       
    2.  Rianne Weijburg               14   De Zwoer               1:02.39   606       
    3.  Jip Mulkens                   14   Aquarijn               1:02.69   597       
    4.  Ellen van Dijk                14   Vzc-E&p                1:12.30   389       
    5.  Julia Vermeulen               14   De Haaien              1:13.75   367       
   DIS  Romy van Slagmaat             14   GoSwim                                AA   
        AA, Te vroeg weg of bewogen bij de 1e start (geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 104               Meisjes, 100m vrije slag                        Jeugd 2
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Pijtak                   15   Az&pc                  1:02.73   596       
    2.  Vita Schipper                 15   GoSwim                 1:05.08   534       
    3.  Trudy van den Brink           15   GoSwim                 1:06.53   500       
    4.  Anne Willers                  15   Aquarijn               1:07.27   484       
    5.  Kathy van Zuilen              15   De Amer                1:08.48   458       
    6.  Iris van Beek                 15   De Fuut                1:10.25   425       
 AFGEM  Ilka van Veldhuijzen          15   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 105                Dames, 100m vrije slag             Senioren 1 en later
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elise Bouwens                 17   Zwemlust/Utrecht(SG)     58.44   738       
    2.  Malissa van der Horst         16   Zwemlust/Utrecht(SG)     58.69   728       
    3.  Ilse van Hoorn                18   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:00.78   656       
    4.  Mandy van Wakeren             22   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:01.49   633       
    5.  Suzanne Lange                 16   De Zwoer               1:01.96   619       
    6.  Iris Selten                   16   Aquarijn               1:04.78   541       
    7.  Ilse vd Wijngaard             19   One Team Swimming      1:05.08   534       
    8.  Sarina Snijder                17   Vzc-E&p                1:05.61   521       
    9.  Petra van den Brink           17   GoSwim                 1:06.33   504       
   10.  Sigrid Dogger                 16   De Zwoer               1:06.48   501       
   11.  Michelle Kleinveld            16   One Team Swimming      1:07.28   483       
   12.  Anne van den Brink            21   GoSwim                 1:08.60   456       
 AFGEM  Suzanne Erdbrink              21   Vzc-E&p                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 106               Jongens, 100m wisselslag                 Minioren 3,4,5
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Djamal van der Hoeven         10   De Haaien              1:26.35   235       
    2.  Seser Yas                     10   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:26.45   234       
    3.  Michiel Floor                 10   De Haaien              1:31.30   199       
    4.  Friso Stolk                   10   De Fuut                1:32.34   192       
    5.  Reinier Mathot                10   De Fuut                1:35.12   176       
   DIS  Justus Ykema                  9    Vzc-E&p                1:25.13        RH   
        RH, Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt
 AFGEM  Wout de Bruin                 10   Ijzpc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 107               Jongens, 100m wisselslag                     Minioren 6
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn Avezaat                 11   De Fuut                1:20.70   288       
    2.  Mohammed el Bakkali           11   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:21.76   277       
    3.  Brian vd Bovenkamp            11   Vzc-E&p                1:27.37   227       
    4.  Thom Hansen                   11   De Zwoer               1:30.36   205       
    5.  Joshua Verkuil                11   Aquarijn               1:35.29   175       
   DIS  Thijn de France               11   De Fuut                1:41.35        RH   
        RH, Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 108               Jongens, 100m wisselslag                     Junioren 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Twan Boot                     12   Az&pc                  1:11.83   409       
    2.  Valentijn Stolk               12   De Fuut                1:12.89   391       
    3.  Bart Klok                     12   One Team Swimming      1:18.39   315       
    4.  Sven Dogger                   12   De Zwoer               1:19.84   298       
    5.  Rick Smit                     12   De Fuut                1:19.97   296       
    6.  Martijn Bartels               12   Az&pc                  1:25.47   243       
 AFGEM  Daniël Buijs                  12   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 109               Jongens, 100m wisselslag                     Junioren 2
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Donny van den Bosch           13   Aquarijn               1:12.09   404       
    2.  Yassine Maniani               13   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:12.22   402       
    3.  Daan Roordink                 13   De Fuut                1:12.44   399       
    4.  Sjoerd Murk                   13   Aquarijn               1:14.12   372       
    5.  Mitchell van Winsum           13   Az&pc                  1:15.88   347       
    6.  Martijn Vugts                 13   De Haaien              1:21.05   285       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 110               Jongens, 100m wisselslag                     Junioren 3
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren Harms                   14   GoSwim                 1:08.99   461       
    2.  Erik Wilmes                   14   GoSwim                 1:12.03   405       
    3.  Rikus de Lange                14   Az&pc                  1:13.99   374       
    4.  Symen Dogger                  14   De Zwoer               1:17.31   328       
    5.  Ronald Vermeulen              14   Az&pc                  1:18.04   319       
    6.  Tom Straver                   14   SG Vecht&Rijn          1:18.62   312       
 AFGEM  Rudi Bouwmeester              14   De Haaien                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 111               Jongens, 100m wisselslag                     Junioren 4
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter Kaman                  15   Aquarijn               1:04.07   576       
    2.  Gijs van der Gugten           15   De Fuut                1:06.42   517       
    3.  Daniel Langerveld             15   De Fuut                1:07.36   496       
    4.  Sander Ariaansz               15   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:09.03   461       
    5.  Timo de Jong                  15   GoSwim                 1:12.04   405       
    6.  Heru Leander                  15   De Haaien              1:13.93   375       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 112               Jongens, 100m wisselslag                        Jeugd 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Marissen                 16   Az&pc                    59.29   727       
    2.  Joost Groeneveld              16   Vzc-E&p                1:04.56   563       
    3.  Robbin van Kilsdonk           16   GoSwim                 1:09.24   456       
    4.  Thijmen van de Waal           16   Aquarijn               1:09.70   447       
    5.  Jeroen v.d. Bos               16   Az&pc                  1:12.00   406       
    6.  Kevin van Vliet               16   SG Vecht&Rijn          1:16.28   341       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 113               Jongens, 100m wisselslag                        Jeugd 2
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aziz Nosairi                  17   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:02.60   618       
    2.  Thijs Hagelstein              17   Vzc-E&p                1:03.69   586       
    3.  Tim Wagenmans                 17   Aquarijn               1:04.01   578       
    4.  Len ter Hart                  17   De Fuut                1:07.31   497       
    5.  Joeri Scheidt                 17   Vzc-E&p                1:07.45   494       
    6.  Arn van Londen                17   SG Vecht&Rijn          1:10.51   432       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 114                Heren, 100m wisselslag             Senioren 1 en later
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn van Buuren            32   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:02.20   630       
    2.  Camiel Villa Rikkers          19   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:02.31   626       
    3.  Martijn Bouwens               20   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:02.57   618       
    4.  Yelmar van der Veer           20   GoSwim                 1:03.62   588       
    5.  Mark Moussa                   18   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:04.12   575       
    6.  Frederik Tamminga             21   Az&pc                  1:05.73   534       
    7.  Guus van Middelaar            18   GoSwim                 1:06.87   507       
    8.  Johan van Roon                22   GoSwim                 1:07.84   485       
    9.  Quint Ottens                  21   Vzc-E&p                1:08.00   482       
   10.  Frank van der Loo             18   GoSwim                 1:08.97   462       
   11.  Leon Kentrop                  21   SG Vecht&Rijn          1:09.92   443       
   12.  Mark Zwart                    29   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:11.37   417       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 115                Meisjes, 100m rugslag                   Minioren 3,4,5
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 10   One Team Swimming      1:25.38   318       
    2.  Melissa Baars                 9    Aquarijn               1:29.00   281  *    
    3.  Beau Monné                    10   SG Vecht&Rijn          1:34.35   236       
    4.  Elja Douma                    10   De Zwoer               1:35.51   227       
    5.  Demi Molenaar                 10   De Fuut                1:38.70   206  *    
    6.  Danique van den Bosch         10   Ijzpc                  1:40.10   197  *    
 AFGEM  Michelle Miltenburg           8    SG Vecht&Rijn                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 116                 Meisjes, 50m rugslag                       Junioren 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               11   Aquarijn                 35.20   463       
    2.  Marije Verhofstadt            11   SG Vecht&Rijn            37.16   394       
    3.  Belle van Diermen             11   Ijzpc                    37.84   373       
    4.  Shannon Mommersteeg           11   Aquarijn                 39.64   325       
    5.  Sarai Leander                 11   De Haaien                42.63   261       
    6.  Karlijn Veldhuizen            11   De Haaien                43.82   240       
 AFGEM  Marlies Noteboom              11   De Haaien                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 117                 Meisjes, 50m rugslag                       Junioren 2
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cynthia Siebrand              12   De Haaien                33.89   519       
    2.  Femke Remmits                 12   One Team Swimming        34.20   505       
    3.  Laura Moolenaar               12   Az&pc                    34.74   482       
    4.  Lisanne vd Lelij              12   One Team Swimming        35.35   458       
    5.  Sedona de Keijzer             12   Az&pc                    36.05   431       
    6.  Linda Kamperman               12   Aquarijn                 36.50   416       
 AFGEM  Wendy Kleinveld               12   One Team Swimming                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 118                 Meisjes, 50m rugslag                       Junioren 3
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle Visser               13   Az&pc                    33.36   544       
    2.  Anne Kooijman                 13   Zwemlust/Utrecht(SG)     33.99   515       
    3.  Zoë van Zijl                  13   Aquarijn                 34.63   487       
    4.  Suzanne de Vries              13   Az&pc                    34.79   480       
    5.  Shireen Post                  13   Az&pc                    35.67   445       
    6.  Aranka Schouten               13   De Fuut                  37.52   383       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 119                 Meisjes, 50m rugslag                          Jeugd 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire de Winter              14   GoSwim                   31.93   621       
    2.  Rianne Weijburg               14   De Zwoer                 34.86   477       
    3.  Jip Mulkens                   14   Aquarijn                 34.91   475       
    4.  Romy van Slagmaat             14   GoSwim                   35.15   465       
    5.  Conny de Smit                 14   De Amer                  38.84   345       
    6.  Ellen van Dijk                14   Vzc-E&p                  39.03   340       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 120                 Meisjes, 50m rugslag                          Jeugd 2
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Pijtak                   15   Az&pc                    34.05   512       
    2.  Vita Schipper                 15   GoSwim                   35.71   444  *    
    3.  Robin Theijn                  15   Zwemclub Zeist           36.09   430       
    4.  Trudy van den Brink           15   GoSwim                   37.01   399       
    5.  Susan Roelse                  15   De Fuut                  38.23   362       
    6.  Merel Cornelissen             15   GoSwim                   38.32   359       
 AFGEM  Ilka van Veldhuijzen          15   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 121                  Dames, 50m rugslag               Senioren 1 en later
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa van der Horst         16   Zwemlust/Utrecht(SG)     30.66   701       
    2.  Sigrid Dogger                 16   De Zwoer                 33.88   520       
    3.  Ilse vd Wijngaard             19   One Team Swimming        33.91   518       
    4.  Suzanne Lange                 16   De Zwoer                 33.95   517       
    5.  Maaike de Boer                18   De Duinkikkers           35.44   454       
    6.  Sarina Snijder                17   Vzc-E&p                  35.67   445       
    7.  Eline Schoenmaker             18   De Duinkikkers           35.85   439       
    8.  Iris Selten                   16   Aquarijn                 36.02   433       
    9.  Anne van den Brink            21   GoSwim                   36.21   426       
   10.  Marlous de Jong               18   Aquarijn                 36.23   425       
   11.  Petra van den Brink           17   GoSwim                   36.74   408       
   12.  Kitty de Smit                 17   De Amer                  37.50   383       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 122               Jongens, 100m schoolslag                 Minioren 3,4,5
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Djamal van der Hoeven         10   De Haaien              1:36.93   216       
    2.  Justus Ykema                  9    Vzc-E&p                1:37.55   212       
    3.  Friso Stolk                   10   De Fuut                1:39.86   198       
    4.  Michiel Floor                 10   De Haaien              1:40.84   192       
    5.  Casper van Hiel               10   SG Vecht&Rijn          1:42.64   182       
    6.  Max Kunz                      9    Vzc-E&p                1:49.81   149       
 AFGEM  Wout de Bruin                 10   Ijzpc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 123               Jongens, 100m schoolslag                     Minioren 6
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn Avezaat                 11   De Fuut                1:32.61   248       
    2.  Mohammed el Bakkali           11   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:37.99   210       
    3.  Michael den Oudsten           11   Aquarijn               1:39.37   201       
    4.  Joshua Verkuil                11   Aquarijn               1:51.66   142       
   DIS  Joep Kuipers                  11   De Haaien                             AA   
        AA, Te vroeg weg of bewogen bij de 1e start (geen tijd noteren)
   DIS  Brian vd Bovenkamp            11   Vzc-E&p                1:39.66        SA   
        SA, Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte van de 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 124               Jongens, 100m schoolslag                     Junioren 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Valentijn Stolk               12   De Fuut                1:19.23   396       
    2.  André van Kleef               12   Az&pc                  1:23.35   340       
    3.  Rick Theijn                   12   Zwemclub Zeist         1:26.47   305       
    4.  Sven Dogger                   12   De Zwoer               1:27.08   299       
    5.  Martijn Bartels               12   Az&pc                  1:33.54   241       
    6.  Damiën de Groot               12   SG Vecht&Rijn          1:35.89   224       
 AFGEM  George Buijs                  12   De Haaien                                  
 AFGEM  Tijn Voormolen                12   De Haaien                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 125               Jongens, 100m schoolslag                     Junioren 2
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Roordink                 13   De Fuut                1:19.98   385       
    2.  Sjoerd Murk                   13   Aquarijn               1:20.33   380       
    3.  Donny van den Bosch           13   Aquarijn               1:24.37   328       
    4.  Yassine Maniani               13   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:25.06   320       
    5.  Jelle Nap                     13   Vzc-E&p                1:30.55   266       
    6.  Martijn Vugts                 13   De Haaien              1:32.33   250       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 126               Jongens, 100m schoolslag                     Junioren 3
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren Harms                   14   GoSwim                 1:15.75   454       
    2.  Erik Wilmes                   14   GoSwim                 1:22.86   347       
    3.  Lars van Zanten               14   De Duinkikkers         1:27.71   292       
    4.  Ronald Vermeulen              14   Az&pc                  1:27.72   292       
    5.  Symen Dogger                  14   De Zwoer               1:28.73   282       
   DIS  Huub van Houwelingen          14   Az&pc                  1:14.43        SR   
        SR, Meer dan één dolfijnbeenslag gemaakt na start en/of keerpunt
 AFGEM  Rudi Bouwmeester              14   De Haaien                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 127               Jongens, 100m schoolslag                     Junioren 4
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gijs van der Gugten           15   De Fuut                1:09.59   585       
    2.  Wouter Kaman                  15   Aquarijn               1:12.47   518       
    3.  Timo de Jong                  15   GoSwim                 1:15.96   450       
    4.  Sander Ariaansz               15   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:18.19   412       
    5.  Daniel Langerveld             15   De Fuut                1:20.53   377       
    6.  Bas Ambergen                  15   De Duinkikkers         1:20.78   374       
 AFGEM  Jordan Kraaijenhof            15   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 128               Jongens, 100m schoolslag                        Jeugd 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Julian Diaz                   16   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:07.57   639       
    2.  Thijmen van de Waal           16   Aquarijn               1:15.19   464       
    3.  Jean Maurice van Zoelen       16   GoSwim                 1:16.68   437       
    4.  Jeroen v.d. Bos               16   Az&pc                  1:20.62   376       
    5.  Kevin van Vliet               16   SG Vecht&Rijn          1:28.97   280       
   DIS  Mike Marissen                 16   Az&pc                  1:07.37        SR   
        SR, Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 129               Jongens, 100m schoolslag                        Jeugd 2
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thijs Hagelstein              17   Vzc-E&p                1:10.65   559       
    2.  Aziz Nosairi                  17   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:11.10   548       
    3.  Tim Wagenmans                 17   Aquarijn               1:14.92   469       
    4.  Tim Niekus                    17   Vzc-E&p                1:15.80   453       
    5.  Arn van Londen                17   SG Vecht&Rijn          1:16.21   445       
    6.  Edo Lamoree                   17   De Haaien              1:16.87   434       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 130                Heren, 100m schoolslag             Senioren 1 en later
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark Zwart                    29   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:09.16   596       
    2.  Remko Hooft                   21   De Duinkikkers         1:11.57   538       
    3.  Martijn van Buuren            32   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:13.89   489       
    4.  Gerrit Klaas van der Vaart    28   De Haaien              1:14.28   481       
    5.  Ronald Stolk                  42   De Fuut                1:15.54   457       
    6.  Yelmar van der Veer           20   GoSwim                 1:15.61   456       
    7.  Guus van Middelaar            18   GoSwim                 1:16.25   445       
    8.  Quint Ottens                  21   Vzc-E&p                1:16.28   444       
    9.  Frank van der Loo             18   GoSwim                 1:17.71   420       
   10.  Ricardo Diaz                  18   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:19.44   393       
   DIS  Martijn Bouwens               20   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:13.11        SR   
        SR, Meer dan één dolfijnbeenslag gemaakt na start en/of keerpunt
 AFGEM  Niels Vlug                    20   De Duinkikkers                             
 AFGEM  Leon Kentrop                  21   SG Vecht&Rijn                              
 AFGEM  Vincent Versteeg              31   Zwemlust/Utrecht(SG)                       
    NG  Michiel Nesselrooij van       18   Zwemlust/Utrecht(SG)                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 131               Meisjes, 50m vlinderslag                 Minioren 3,4,5
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 10   One Team Swimming        37.07   345       
    2.  Lobke Schoonderbeek           10   Vzc-E&p                  41.70   242       
    3.  Melissa Baars                 9    Aquarijn                 41.76   241       
    4.  Lotte Stoiber                 10   De Fuut                  44.69   197       
    5.  Elja Douma                    10   De Zwoer                 45.95   181       
   DIS  Beau Monné                    10   SG Vecht&Rijn            47.14        VG   
        VG, Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 132              Meisjes, 100m vlinderslag                     Junioren 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               11   Aquarijn               1:18.63   384       
    2.  Shannon Mommersteeg           11   Aquarijn               1:29.15   263       
    3.  Belle van Diermen             11   Ijzpc                  1:36.45   208       
    4.  Manon Broeze                  11   Az&pc                  1:40.31   185       
    5.  Karlijn Veldhuizen            11   De Haaien              1:58.99   111       
    6.  Sarai Leander                 11   De Haaien              2:03.24   100       
 AFGEM  Marlies Noteboom              11   De Haaien                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 133              Meisjes, 100m vlinderslag                     Junioren 2
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Remmits                 12   One Team Swimming      1:11.29   515       
    2.  Linda Kamperman               12   Aquarijn               1:17.11   407       
    3.  Lisanne vd Lelij              12   One Team Swimming      1:19.74   368       
    4.  Cynthia Siebrand              12   De Haaien              1:20.93   352       
    5.  Esmee In der Maur             12   One Team Swimming      1:25.02   304       
    6.  Elles Becker                  12   Zwemclub Zeist         1:25.50   299       
 AFGEM  Wendy Kleinveld               12   One Team Swimming                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 134              Meisjes, 100m vlinderslag                     Junioren 3
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle Visser               13   Az&pc                  1:08.34   585       
    2.  Shireen Post                  13   Az&pc                  1:08.41   583       
    3.  Suzanne de Vries              13   Az&pc                  1:17.78   397       
    4.  Mirre Thomas                  13   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:18.79   382       
    5.  Michelle Geisler              13   Aquarijn               1:22.15   337       
   DIS  Anne Kooijman                 13   Zwemlust/Utrecht(SG)                  AF   
        AF, Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 135              Meisjes, 100m vlinderslag                        Jeugd 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire de Winter              14   GoSwim                 1:11.63   508       
    2.  Jip Mulkens                   14   Aquarijn               1:17.67   398       
    3.  Rianne Weijburg               14   De Zwoer               1:19.03   378       
    4.  Romy van Slagmaat             14   GoSwim                 1:19.46   372       
    5.  Julia Vermeulen               14   De Haaien              1:30.99   248       
    6.  Ellen van Dijk                14   Vzc-E&p                1:34.11   224       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 136              Meisjes, 100m vlinderslag                        Jeugd 2
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Pijtak                   15   Az&pc                  1:14.18   457       
    2.  Vita Schipper                 15   GoSwim                 1:18.58   385       
    3.  Trudy van den Brink           15   GoSwim                 1:20.76   354       
    4.  Merel Cornelissen             15   GoSwim                 1:23.72   318       
    5.  Marrie de Priester            15   Ijzpc                  1:25.30   301       
    6.  Robin Theijn                  15   Zwemclub Zeist         1:27.21   281       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 137               Dames, 100m vlinderslag             Senioren 1 en later
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elise Bouwens                 17   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:05.21   673       
    2.  Mandy van Wakeren             22   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:07.47   608       
    3.  Ilse vd Wijngaard             19   One Team Swimming      1:15.59   432       
    4.  Niké Beekes                   19   De Zwoer               1:16.67   414       
    5.  Sarina Snijder                17   Vzc-E&p                1:18.37   388       
    6.  Anne van den Brink            21   GoSwim                 1:19.12   377       
    7.  Maaike de Boer                18   De Duinkikkers         1:19.74   368       
    8.  Iris Selten                   16   Aquarijn               1:20.27   361       
    9.  Marlous de Jong               18   Aquarijn               1:21.80   341       
   10.  Monique Nieuwelink            18   De Haaien              1:22.24   336       
   11.  Michelle Kleinveld            16   One Team Swimming      1:23.90   316       
   DIS  Jacolien Kuypers              16   Zwemlust/Utrecht(SG)                  AF   
        AF, Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren)
 AFGEM  Elsbeth v. Dorssen            23   Az&pc                                      
 AFGEM  Suzanne Erdbrink              21   Vzc-E&p                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 138               Jongens, 50m vrije slag                  Minioren 3,4,5
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Seser Yas                     10   Zwemlust/Utrecht(SG)     32.75   274       
    2.  Justus Ykema                  9    Vzc-E&p                  33.72   251       
    3.  Niels van Beek                10   Vzc-E&p                  34.40   237       
    4.  Djamal van der Hoeven         10   De Haaien                34.63   232       
    5.  Leroy van Ooijik              10   Vzc-E&p                  34.67   231       
    6.  Michiel Floor                 10   De Haaien                35.51   215       
 AFGEM  Wout de Bruin                 10   Ijzpc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 139               Jongens, 50m vrije slag                      Minioren 6
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mohammed el Bakkali           11   Zwemlust/Utrecht(SG)     32.06   292       
    2.  Joep Kuipers                  11   De Haaien                33.57   255       
    3.  Tim Bredenhof                 11   Aquarijn                 33.87   248       
    4.  Brian vd Bovenkamp            11   Vzc-E&p                  34.91   226       
    5.  Thom Hansen                   11   De Zwoer                 35.54   215       
    6.  Joshua Verkuil                11   Aquarijn                 36.26   202       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 140               Jongens, 50m vrije slag                      Junioren 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Twan Boot                     12   Az&pc                    27.73   452       
    2.  Valentijn Stolk               12   De Fuut                  29.13   390       
    3.  Bart Klok                     12   One Team Swimming        30.66   334       
    4.  Rick Theijn                   12   Zwemclub Zeist           30.74   332       
    5.  Rick Smit                     12   De Fuut                  31.10   320       
    6.  Marnix Ykema                  12   Vzc-E&p                  32.79   273       
 AFGEM  Tijn Voormolen                12   De Haaien                                  
 AFGEM  Daniël Buijs                  12   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 141               Jongens, 50m vrije slag                      Junioren 2
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yassine Maniani               13   Zwemlust/Utrecht(SG)     27.23   477       
    2.  Donny van den Bosch           13   Aquarijn                 29.23   386       
    3.  Sjoerd Murk                   13   Aquarijn                 29.28   384       
    4.  Mitchell van Winsum           13   Az&pc                    29.99   357       
    5.  Martijn Vugts                 13   De Haaien                31.48   309       
    6.  Jelle Nap                     13   Vzc-E&p                  31.49   309       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 142               Jongens, 50m vrije slag                      Junioren 3
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Puts                    14   Zwemlust/Utrecht(SG)     26.22   535       
    2.  Huub van Houwelingen          14   Az&pc                    27.92   443       
    3.  Ronald Vermeulen              14   Az&pc                    28.09   435       
    4.  Erik Wilmes                   14   GoSwim                   28.76   405       
    5.  Symen Dogger                  14   De Zwoer                 29.28   384       
   DIS  Joren Harms                   14   GoSwim                                AA   
        AA, Te vroeg weg of bewogen bij de 1e start (geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 143               Jongens, 50m vrije slag                      Junioren 4
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter Kaman                  15   Aquarijn                 25.53   579       
    2.  Sander Ariaansz               15   Zwemlust/Utrecht(SG)     26.29   530       
    3.  Daniel Langerveld             15   De Fuut                  26.95   492       
    4.  Jesse Schaekers               15   Aquarijn                 27.67   455       
    5.  Heru Leander                  15   De Haaien                28.11   434       
    6.  Bas Ambergen                  15   De Duinkikkers           28.84   402       
 AFGEM  Jesper de Jong                15   Aquarijn                                   
 AFGEM  Jordan Kraaijenhof            15   Az&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 144               Jongens, 50m vrije slag                         Jeugd 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joost Groeneveld              16   Vzc-E&p                  23.84   711       
    2.  Mike Marissen                 16   Az&pc                    24.41   663       
    3.  Julian Diaz                   16   Zwemlust/Utrecht(SG)     26.33   528       
    4.  Jeroen v.d. Bos               16   Az&pc                    26.88   496       
    5.  Robbin van Kilsdonk           16   GoSwim                   27.08   485       
    6.  Thijmen van de Waal           16   Aquarijn                 27.19   479       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 145               Jongens, 50m vrije slag                         Jeugd 2
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aziz Nosairi                  17   Zwemlust/Utrecht(SG)     25.11   609       
    2.  Tim Wagenmans                 17   Aquarijn                 25.17   604       
    3.  Thijs Hagelstein              17   Vzc-E&p                  25.28   596       
    4.  Len ter Hart                  17   De Fuut                  25.49   582       
    5.  Tim Niekus                    17   Vzc-E&p                  26.49   518       
    6.  Joeri Scheidt                 17   Vzc-E&p                  27.01   489       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 146                Heren, 50m vrije slag              Senioren 1 en later
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Leef.                          Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn van Buuren            32   Zwemlust/Utrecht(SG)     24.63   645       
    2.  Martijn Bouwens               20   Zwemlust/Utrecht(SG)     25.11   609       
    3.  Yelmar van der Veer           20   GoSwim                   25.40   588       
    4.  Quint Ottens                  21   Vzc-E&p                  25.43   586       
    5.  Leon Kentrop                  21   SG Vecht&Rijn            25.62   573       
    5.  Mark Moussa                   18   Zwemlust/Utrecht(SG)     25.62   573       
    7.  Camiel Villa Rikkers          19   Zwemlust/Utrecht(SG)     25.78   562       
    8.  Frederik Tamminga             21   Az&pc                    25.98   550       
    9.  Mark Zwart                    29   Zwemlust/Utrecht(SG)     25.99   549       
   10.  Guus van Middelaar            18   GoSwim                   26.15   539       
   11.  Johan van Roon                22   GoSwim                   27.31   473       
   12.  Roy van der Pal               23   De Fuut                  27.83   447       
 AFGEM  Vincent Versteeg              31   Zwemlust/Utrecht(SG)                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 147             Meisjes, 4 x 50m vrije slag            Junioren 1, 2 en 3
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Az&pc 1                            Az&pc                  1:57.34   594       
        Rachelle Visser, 13                    Shireen Post, 13
        Laura Moolenaar, 12                    Suzanne de Vries, 13
            28.80  1:57.34

    2.  Aquarijn 1                         Aquarijn               2:01.67   532       
        Linda Kamperman, 12                    Michelle Geisler, 13
        Zoë van Zijl, 13                       Denise Schulpen, 11
            30.18  2:01.67

    3.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   2:02.35   524       
        Courtney van Huizen, 12                Mirre Thomas, 13
        Danielle Kuypers, 13                   Anne Kooijman, 13
            30.42  2:02.35

    4.  One Team Swimming 1                One Team Swimming      2:04.34   499       
        Jamilla van Veen, 12                   Lisanne vd Lelij, 12
        Esmee In der Maur, 12                  Femke Remmits, 12
            31.31  2:04.34

    5.  De Fuut 1                          De Fuut                2:05.34   487       
        Melissa Smienk, 12                     Aranka Schouten, 13
        Demelsa Kreuger, 13                    Marloes Langerveld, 11
            31.06  2:05.34

    6.  Zwemclub Zeist 2                   Zwemclub Zeist         2:12.58   411       
        Elles Becker, 12                       Valerie Welkzijn, 13
        Melanie van Someren, 12                Heleen Kaemingk, 13
            34.11  2:12.58




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 148             Jongens, 4 x 50m vrije slag  Minioren 6, Junioren 1 t/m 4
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Fuut 1                          De Fuut                1:49.29   482       
        Daan Roordink, 13                      Gijs van der Gugten, 15
        Valentijn Stolk, 12                    Daniel Langerveld, 15
            29.30  1:49.29

    2.  Aquarijn 1                         Aquarijn               1:50.26   469       
        Donny van den Bosch, 13                Jesse Schaekers, 15
        Sjoerd Murk, 13                        Wouter Kaman, 15
            28.81  1:50.26

    3.  Az&pc 1                            Az&pc                  1:50.90   461       
        Ronald Vermeulen, 14                   Twan Boot, 12
        Rikus de Lange, 14                     Huub van Houwelingen, 14
            28.29  1:50.90

    4.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   1:51.92   449       
        Mohammed el Bakkali, 11                Jesse Puts, 14
        Yassine Maniani, 13                    Sander Ariaansz, 15
            32.65  1:51.92

    5.  De Haaien 1                        De Haaien              2:08.26   298       
        Heru Leander, 15                       Joep Kuipers, 11
        Floris van de Bos, 14                  Martijn Vugts, 13
            28.36  2:08.26

    6.  De Zwoer 1                         De Zwoer               2:11.04   280       
        Symen Dogger, 14                       Sven Dogger, 12
        Tim Douma, 13                          Thom Hansen, 11
            30.09  2:11.04




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 149              Dames, 4 x 50m vrije slag               Jeugd 1 en later
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   1:50.05   719       
        Ilse van Hoorn, 18                     Malissa van der Horst, 16
        Mandy van Wakeren, 22                  Elise Bouwens, 17
            28.09  1:50.05

    2.  De Zwoer 1                         De Zwoer               1:55.54   622       
        Rianne Weijburg, 14                    Sigrid Dogger, 16
        Niké Beekes, 19                        Suzanne Lange, 16
            28.51  1:55.54

    3.  GoSwim 1                           GoSwim                 1:57.25   595       
        Petra van den Brink, 17                Trudy van den Brink, 15
        Vita Schipper, 15                      Claire de Winter, 14
            29.63  1:57.25

    4.  Aquarijn 1                         Aquarijn               1:57.39   593       
        Anne Willers, 15                       Iris Selten, 16
        Marlous de Jong, 18                    Jip Mulkens, 14
            30.02  1:57.39

    5.  One Team Swimming 1                One Team Swimming      2:04.88   492       
        Ilse vd Wijngaard, 19                  Sandra van Meurs, 19
        René Kleinveld, 18                     Michelle Kleinveld, 16
            29.85  2:04.88

 AFGEM  Az&pc 1                            Az&pc                                      
        Iris Pijtak, 15                        Lidia v. Bon, 38
        Ilka van Veldhuijzen, 15               Atie Pijtak-Radersma, 52

 AFGEM  Vzc-E&p 1                          Vzc-E&p                                    
        Suzanne Erdbrink, 21                   Ellen van Dijk, 14
        Rozemarijn Erdbrink, 15                Sarina Snijder, 17




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 150              Heren, 4 x 50m vrije slag               Jeugd 1 en later
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   1:39.38   641       
        Camiel Villa Rikkers, 19               Martijn Bouwens, 20
        Mark Moussa, 18                        Martijn van Buuren, 32
            25.67  1:39.38

    2.  Vzc-E&p 1                          Vzc-E&p                1:40.05   628       
        Quint Ottens, 21                       Tim Niekus, 17
        Thijs Hagelstein, 17                   Joost Groeneveld, 16
            25.67  1:40.05

    3.  GoSwim 1                           GoSwim                 1:45.20   540       
        Guus van Middelaar, 18                 Robbin van Kilsdonk, 16
        Johan van Roon, 22                     Yelmar van der Veer, 20
            26.24  1:45.20

    4.  Aquarijn 1                         Aquarijn               1:46.57   520       
        Thijmen van de Waal, 16                Barend Kamphuis, 27
        Michiel Selten, 19                     Tim Wagenmans, 17
            26.47  1:46.57

    5.  De Fuut 1                          De Fuut                1:50.79   463       
        Timo Bol, 17                           Ronald Stolk, 42
        Roy van der Pal, 23                    Len ter Hart, 17
            28.58  1:50.79

    6.  GoSwim 2                           GoSwim                 1:51.70   451       
        Jean Maurice van Zoelen, 16            Rudi Butselaar, 21
        Peter van den Dool, 21                 Frank van der Loo, 18
            28.86  1:51.70

 AFGEM  De Haaien 1                        De Haaien                                  
        ,                                      , 
        Gerrit Klaas van der Vaart, 28         Edo Lamoree, 17

 AFGEM  Az&pc 1                            Az&pc                                      
        Mike Marissen, 16                      Jeroen v.d. Bos, 16
        Frederik Tamminga, 21                  Mark Pijtak, 18




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Kring Utrecht