Kringkampioenschappen 2009
Dordrecht (NED),    16. - 24.5.2009,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 1    Nr. 4. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 3    Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Heren Jeugd 1    Nr. 8. Jongens, 100m vrije slag, Heren Jeugd 2
Nr. 9. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1
Nr. 11. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 2    Nr. 12. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 3
Nr. 13. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 14. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag, Dames Senioren D1    Nr. 16. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren D2
Nr. 17. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren    Nr. 18. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1    Nr. 20. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2
Nr. 21. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 3    Nr. 22. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4
Nr. 23. Jongens, 200m schoolslag, Heren Jeugd 1    Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Heren Jeugd 2
Nr. 25. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 26. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1
Nr. 27. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 2    Nr. 28. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3
Nr. 29. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 30. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2
Nr. 31. Meisjes, 100m schoolslag, Dames Senioren D1    Nr. 32. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren D2
Nr. 33. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren    Nr. 34. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 1
Nr. 35. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 2    Nr. 36. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 3
Nr. 37. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 4    Nr. 38. Jongens, 50m vrije slag, Heren Jeugd 1
Nr. 39. Jongens, 50m vrije slag, Heren Jeugd 2    Nr. 40. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 41. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 1    Nr. 42. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 2
Nr. 43. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 3    Nr. 44. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Jeugd 1
Nr. 45. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 46. Meisjes, 50m vlinderslag, Dames Senioren D1
Nr. 47. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren D2    Nr. 48. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren
Nr. 49. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 1    Nr. 50. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2
Nr. 51. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 3    Nr. 52. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4
Nr. 53. Jongens, 100m rugslag, Heren Jeugd 1    Nr. 54. Jongens, 100m rugslag, Heren Jeugd 2
Nr. 55. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 56. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 57. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1    Nr. 58. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 2
Nr. 59. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3    Nr. 60. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 1
Nr. 61. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 62. Meisjes, 200m vrije slag, Dames Senioren D1
Nr. 63. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren D2    Nr. 64. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren
Nr. 65. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1    Nr. 66. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2
Nr. 67. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 3    Nr. 68. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4
Nr. 69. Jongens, 200m wisselslag, Heren Jeugd 1    Nr. 70. Jongens, 200m wisselslag, Heren Jeugd 2
Nr. 71. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 72. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1
Nr. 73. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 2    Nr. 74. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 3
Nr. 75. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 76. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Jeugd 2
Nr. 77. Meisjes, 50m schoolslag, Dames Senioren D1    Nr. 78. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren D2
Nr. 79. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren    Nr. 80. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 1
Nr. 81. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 2    Nr. 82. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 3
Nr. 83. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 4    Nr. 84. Jongens, 50m rugslag, Heren Jeugd 1
Nr. 85. Jongens, 50m rugslag, Heren Jeugd 2    Nr. 86. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 87. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 1    Nr. 88. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 2
Nr. 89. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3    Nr. 90. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 1
Nr. 91. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 92. Meisjes, 100m vlinderslag, Dames Senioren D1
Nr. 93. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren D2    Nr. 94. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren
Nr. 95. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Heren, 200m vlinderslag                  Jongens Junioren 1
16-5-2009 - 9:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floyd, DUYVENBODE VAN         De Kempvis             2:48.15 9600357    2:52.63           
          1:18.08  2:52.63
  2. Erik, van LOPIK               Pcg                    2:51.74 9603419    2:54.38           
          1:18.31  2:54.38
  3. Yamiko, STEENHOEK             Zob'66                 2:48.50 9600987    2:56.56           
          1:20.09  2:56.56
  4. Aron, BROEKHUIZEN             Poseidon'56            2:50.70 9600553    3:04.32           
          1:26.02  3:04.32
  5. Tino, BUITENDIJK              Lac                    3:06.89 9601253    3:12.15           
          1:26.58  3:12.15
  6. Bjorn, VOGELAAR               zc De Schotejil        3:09.92 9600715    3:15.99           
          1:35.96  3:15.99
  7. Evert, ZIJLLSTRA              Poseidon'56            3:33.87 9696047    3:50.11           
          1:42.11  3:50.11
NG.Z Arda, KAYA                    Lac                    3:41.39 9601255                      
AFGE Selim, BARRAHO                Lac                    3:40.85 9604249                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Heren, 200m vlinderslag                  Jongens Junioren 2
16-5-2009 - 9:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, SCHOFFELMEER            ZPCNumansdorp          2:26.19 9501907    2:28.38           
          1:09.35  2:28.38
  2. John, SMIT                    Poseidon'56            2:32.22 9500613    2:32.94           
          1:10.33  2:32.94
  3. Mike, BRAVENBOER              Poseidon'56            2:41.20 9500299    2:43.08           
          1:12.54  2:43.08
  4. Melvin, PRINS                 MNC Dordrecht          2:38.46 9500201    2:44.12           
          1:17.01  2:44.12
  5. Nick, CLEINTUAR               ZV Vlaardingen         2:43.36 9503781    2:52.01           
          1:19.35  2:52.01
  6. Sander, ASJES                 Lac                    2:47.94 9503787    2:56.54           
          1:18.76  2:56.54
  7. Koen, JONGEJAN                ZV de Gooye            2:48.42 9502945    3:00.69           
          1:20.64  3:00.69
  8. Roy, BOS                      de Devel               2:54.20 9500241    3:11.36           
          1:25.64  3:11.36
  9. DaniŰl, DIKKEN                De Duck                2:57.70 9500385    3:17.24           
          1:32.94  3:17.24
 10. Arno, de BRUIJN               Dwf                    3:10.80 9504411    3:23.56           
          1:34.28  3:23.56
 DIS Beau, HAGENSTEIN              De Geul                3:21.30 9505159                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Jan-Willem, den DUNNEN        Pcg                    2:51.50 9500883                      
AFGE Tim, MULLER                   De Geul                2:55.34 9501019                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Heren, 200m vlinderslag                  Jongens Junioren 3
16-5-2009 - 9:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Quint, GERDES                 Pcg                    2:52.87 9400263    2:39.58           
          1:14.83  2:39.58
  2. Richard, BESTEBREUR           ZPCNumansdorp          2:54.14 9404797    2:40.16           
          1:17.25  2:40.16
  3. Alex, CATSBURG                KZV de Lansingh        2:44.78 9404753    2:41.37           
          1:12.68  2:41.37
  4. Chiel-Jan, HARLEMAN           Wiekslag               2:57.23 9402499    3:03.94           
          1:28.70  3:03.94
  5. Jos, TERLOUW                  ZV de Gooye            3:27.36 9400601    3:17.32           
          1:30.22  3:17.32
  6. Ramon, van HUIZEN             ZV de Gooye            3:35.78 9400945    3:36.78           
          1:42.10  3:36.78
AFGE Renco, SLOOF                  Poseidon'56            3:10.99 9400171                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Heren, 200m vlinderslag                  Jongens Junioren 4
16-5-2009 - 9:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joeri, PRINS                  MNC Dordrecht          2:25.68 9302037    2:24.84           
          1:07.11  2:24.84
  2. Tarik, FARIA                  Lac                    3:13.86 9304223    2:58.69           
          1:18.82  2:58.69
AFGE Mark, GERDES                  Pcg                    2:51.55 9301085                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Heren, 200m vlinderslag                       Heren Jeugd 1
16-5-2009 - 9:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Boris, GALJART                ZV Vlaardingen         2:22.46 9201997    2:23.08           
          1:09.15  2:23.08
  2. Alwin, HILLEBRINK             MNC Dordrecht          2:24.43 9201661    2:24.18           
          1:07.22  2:24.18
  3. Robin, IKING                  Pcg                    2:35.58 9200583    2:48.01           
          1:13.43  2:48.01
  4. Jeroen, van DIJK              De Geul                2:47.31 9200247    2:58.87           
          1:20.40  2:58.87
  5. Sander, GRIBLING              Lac                    3:15.32 9205311    3:08.00           
          1:25.51  3:08.00


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Heren, 200m vlinderslag                       Heren Jeugd 2
16-5-2009 - 9:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marco, van der STEL           ZV Vlaardingen         2:18.10 9102879    2:24.93           
          1:08.05  2:24.93
  2. Yordi, OETRINGER              De Geul                2:55.24 9102823    3:07.99           
          1:18.91  3:07.99


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
16-5-2009 - 9:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent, de RUITER            Poseidon'56            2:09.98 9002525    2:17.59           
          1:03.43  2:17.59
  2. Marc, CATSBURG                MNC Dordrecht          2:18.65 9000533    2:23.42           
          1:07.29  2:23.42
  3. Johnny, den UIL               Dwf                    2:22.87 8402293    2:27.83           
          1:07.98  2:27.83
  4. Marcel, NOORDERMEER           Zob'66                 2:24.96 9003455    2:30.50           
          1:06.08  2:30.50
  5. Leander, NOORDIJK             zc De Schotejil        2:30.81 8101221    2:36.23           
          1:09.54  2:36.23
 DIS Jory, SLOOF                   De Kempvis             2:28.08 9003561                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Mark, BAARS                   Poseidon'56            2:17.74 8500059                      
AFGE Paul, STERK                   Pcg                    2:26.08 8903025                      
AFGE Martijn, van HOORN            zc De Schotejil        2:52.38 8901343                      
AFGE Robbert, DONK                 De Geul                2:27.79 8900745                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Dames, 400m vrije slag                   Meisjes Junioren 1
16-5-2009 - 9:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne, SCHEURWATER           Wiekslag               5:30.92 9701372    5:36.33           
          1:17.93  2:44.79  4:12.14  5:36.33
  2. Sanne, BOELHOUWER             de Devel               5:43.41 9700432    5:37.15           
          1:20.01  2:45.80  4:13.76  5:37.15
  3. Kelly, de JONGE               Poseidon'56            5:34.79 9701210    5:38.32           
          1:18.04  2:46.86  4:15.51  5:38.32
  4. Tess, van PELT                Poseidon'56            6:07.17 9701214    5:55.32           
          1:22.93  2:54.90  4:29.97  5:55.32
  5. Latona, BAART                 De Geul                6:06.64 9700378    5:55.34           
          1:21.55  2:55.16  4:28.66  5:55.34
  6. Laura, de JAGER               MNC Dordrecht          5:46.29 9702018    5:58.59           
          1:23.06  2:57.47  4:32.03  5:58.59
  7. Cheryl, WESTERBAAN            Acz                    6:05.73 9702426    6:13.88           
          1:19.79  2:58.29  4:38.99  6:13.88
  8. Emese, RAMSTIJN               De Geul                6:33.54 9703090    6:14.46           
          1:23.88  3:00.64  4:39.88  6:14.46
  9. Claudia, van GALEN            ZPCNumansdorp          6:15.61 9700382    6:16.06           
          1:24.92  3:01.01  4:40.72  6:16.06
 10. Eva, CORNELISSE               Zpb H&l                6:12.78 9701336    6:31.50           
          1:33.51  3:12.15  4:55.24  6:31.50
 11. Sophia, van MAREN             De Geul                6:36.34 9701428    6:33.12           
          1:31.16  3:10.74  4:53.80  6:33.12
 12. Samira, HEIJNEMANS            de Devel               6:31.19 9700144    6:34.32           
          1:30.89  3:16.42  5:02.48  6:34.32
 13. Danique, LUTH                 Zpb H&l                6:40.57 9702016    6:41.11           
          1:33.95  3:17.32  5:03.87  6:41.11
 14. Brenda, van HULST             Acz                    6:36.67 9703462    6:43.67           
          1:27.77  3:13.36  5:01.13  6:43.67
AFGE Isobel, MADDOCK               Acz                    6:16.61 9703644                      
AFGE Laetitia, BOSVELD             Poseidon'56            6:15.07 9700252                      
AFGE Joelle, GEERTS                Poseidon'56            5:38.61 9700206                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Dames, 400m vrije slag                   Meisjes Junioren 2
16-5-2009 - 9:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Celine, HOOGENDIJK            ZV Vlaardingen         4:51.13 9601596    5:01.97           
          1:11.33  2:29.20  3:46.41  5:01.97
  2. Tamara, van der STEEN         ZV Vlaardingen         5:10.41 9605156    5:11.74           
          1:12.53  2:31.75  3:52.86  5:11.74
  3. Marcella, van der ENT         Poseidon'56            5:33.78 9600174    5:18.71           
          1:09.30  2:32.30  3:56.62  5:18.71
  4. Asmara, RITMEIJER             ZV Vlaardingen         5:30.80 9600790    5:20.77           
          1:13.87  2:36.42  3:59.73  5:20.77
  5. Julia, MIJNSTER               Dwf                    5:39.79 9602742    5:33.77           
          1:17.93  2:44.03  4:11.59  5:33.77
  6. Debby, KRAAIJEVELD            Dwf                    5:37.35 9601358    5:35.82           
          1:17.96  2:47.42  4:14.02  5:35.82
  7. Linda, PUNT                   Poseidon'56            5:56.00 9604842    5:43.94           
          1:15.93  2:44.75  4:16.17  5:43.94
  8. Anne, de HEER                 Dwf                    5:46.08 9602736    5:45.31           
          1:19.49  2:50.52  4:20.44  5:45.31
  9. Doris, KRAGTEN                Pcg                    5:33.18 9602318    5:46.14           
          1:17.34  2:48.35  4:19.83  5:46.14
 10. Lianne, BOER                  Zob'66                 5:53.10 9603456    5:51.10           
          1:21.17  2:51.91  4:24.36  5:51.10
 11. Djamari, OETRINGER            De Geul                5:42.36 9600546    5:52.10           
          1:22.99  2:53.32  4:24.85  5:52.10
 12. Lesley, HARLAAR               MNC Dordrecht          5:37.88 9601650    5:52.12           
          1:22.87  2:52.59  4:23.98  5:52.12
 13. CÚline, VERHOEF               De Duck                6:06.41 9604476    5:54.89           
          1:19.70  2:49.41  4:23.74  5:54.89
 14. Rianne, TIMMERS               Lac                    5:48.42 9601936    5:56.24           
          1:23.56  2:56.40  4:31.17  5:56.24
 15. Marije, BOER                  Zob'66                 6:02.20 9603264    6:07.79           
          1:27.91  3:03.60  4:39.09  6:07.79
 16. Rhea, LAMBREGTS               ZPCNumansdorp          6:06.31 9602458    6:08.65           
          1:27.25  3:02.97  4:39.50  6:08.65
 17. Judith, de HEER               Dwf                    6:08.36 9602738    6:09.67           
          1:27.86  3:04.94  4:40.71  6:09.67
 18. Giulia, ROS                   Acz                    6:22.94 9602626    6:14.00           
          1:19.23  2:53.95  4:33.36  6:14.00
 19. Janine, ELSEBOS               MNC Dordrecht          5:59.81 9603184    6:21.40           
          1:30.97  3:09.03  4:46.93  6:21.40
 20. Erika, KOSTWINDER             De Kempvis             6:26.78 9600772    6:22.34           
          1:28.34  3:06.81  4:45.96  6:22.34
 21. Nina, TOURTON                 Zpb H&l                6:12.10 9603612    6:23.99           
          1:24.53  3:01.03  4:42.24  6:23.99
AFGE Quinty, TERLOUW               Acz                    6:28.50 9603244                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Dames, 400m vrije slag                   Meisjes Junioren 3
16-5-2009 - 9:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kelly, WIGLEVEN               Poseidon'56            4:49.29 9500058    4:48.88           
          1:08.25  2:21.93  3:36.40  4:48.88
  2. Rosanne, LIGTVOET             de Devel               4:54.00 9501212    4:58.95           
          1:08.20  2:25.14  3:43.73  4:58.95
  3. Martine, KUIJLAARS            MNC Dordrecht          5:04.84 9500554    5:04.35           
          1:10.97  2:28.56  3:47.79  5:04.35
  4. Birgit, ADRIAANSEN            MNC Dordrecht          5:18.72 9503342    5:33.66           
          1:16.66  2:42.46  4:10.79  5:33.66
  5. Emily, van ERK                Acz                    5:30.51 9502574    5:34.90           
          1:15.87  2:44.08  4:13.14  5:34.90
  6. Chantal, van RIKXOORT         Wiekslag               5:37.76 9505802    5:38.32           
          1:20.10  2:46.15  4:14.10  5:38.32
  7. Carmen, MUILWIJK              De Geul                5:42.18 9502700    5:42.60           
          1:19.10  2:46.95  4:16.23  5:42.60
  8. Rilinda, GELA                 KZV de Lansingh        5:49.64 9501394    5:49.44           
          1:21.19  2:52.48  4:25.75  5:49.44
  9. Lise, BEIJLEVELDT             Acz                    5:50.63 9505236    5:54.22           
          1:20.57  2:52.91  4:26.31  5:54.22
 10. Claire, GALJART               ZV Vlaardingen         5:46.73 9500760    5:54.32           
          1:21.36  2:52.42  4:24.89  5:54.32
 11. Sanne, van DELFT              Svo                    5:45.80 9501890    5:54.34           
          1:19.19  2:50.11  4:22.51  5:54.34
 12. Naomi van, GOOL               KZV de Lansingh        5:44.11 9505166    6:00.49           
          1:23.17  2:56.04  4:30.83  6:00.49
 13. Debby, van STEENDEREN         De Geul                5:50.07 9501040    6:12.64           
          1:23.39  2:58.26  4:35.58  6:12.64
 14. Chadassa, MANNEE              De Geul                6:08.31 9501044    6:14.96           
          1:23.89  2:58.86  4:36.95  6:14.96
AFGE Laura, v.d HEIJDEN            Acz                    6:23.25 9502576                      
AFGE Danitsja, OPHOF               Poseidon'56            5:57.54 9500612                      
AFGE Lin he, YU                    Poseidon'56            4:57.92 9500924                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Dames, 400m vrije slag                      Meisjes Jeugd 1
16-5-2009 - 9:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eva, van ETTEN                Poseidon'56            4:46.75 9403044    4:54.33           
          1:08.33  2:23.51  3:39.02  4:54.33
  2. Iris, HEUVEL VAN DEN          De Kempvis             4:49.70 9401732    4:58.69           
          1:09.06  2:25.09  3:42.08  4:58.69
  3. Tanja, van ESSEN              Wiekslag               4:43.31 9404678    5:06.36           
          1:09.44  2:26.69  3:46.44  5:06.36
  4. Krista, KOSTWINDER            De Kempvis             5:20.10 9401058    5:18.72           
          1:12.60  2:33.89  3:57.00  5:18.72
  5. Anouk, KUIJLAARS              MNC Dordrecht          5:11.02 9401700    5:19.51           
          1:13.65  2:35.69  3:58.00  5:19.51
  6. Sylvana, KUSTERS              Wiekslag               5:15.69 9403436    5:22.47           
          1:12.93  2:35.21  3:59.59  5:22.47
  7. Aure, LAMPE                   de Devel               5:32.67 9400072    5:32.91           
          1:18.99  2:46.74  4:11.73  5:32.91
  8. Liona, TIMMERS                Lac                    5:22.09 9402662    5:35.64           
          1:18.91  2:45.89  4:13.45  5:35.64
  9. Ingrid, POOT                  ZV Vlaardingen         5:45.14 9404114    5:44.42           
          1:20.62  2:48.75  4:18.33  5:44.42
 10. Roxanne, van BAVEL            Zpb H&l                5:53.76 9400878    5:49.86           
          1:21.84  2:52.95  4:23.44  5:49.86
 11. Liannora, van 't ZAND         Zpb H&l                6:05.49 9401680    6:10.81           
          1:25.42  3:00.05  4:37.47  6:10.81
 12. Eline, MOLLE                  De Geul                6:41.73 9404276    6:11.09           
          1:23.65  2:59.11  4:36.85  6:11.09
 13. Femke, KONING                 Pcg                    5:57.13 9406468    6:13.25           
          1:26.08  3:02.94  4:41.11  6:13.25
 14. Nadia, METSELAAR              Lac                    6:26.18 9406782    6:21.17           
          1:22.06  2:59.39  4:40.71  6:21.17
 15. DaniŰlle, de KLEIN            Dwf                    6:31.51 9404786    6:23.10           
          1:28.02  3:06.70  4:47.67  6:23.10
 DIS Elise, van SOEST              zc De Schotejil        5:47.26 9403444                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Tiara, MAITIMU                Acz                    6:15.04 9405624                      
AFGE Alinda, DAMSTEEGT             Poseidon'56            5:20.69 9400222                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Dames, 400m vrije slag                      Meisjes Jeugd 2
16-5-2009 - 9:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Milou, JULICHER               Wiekslag               4:49.93 9301320    4:51.39           
          1:07.10  2:20.25  3:35.12  4:51.39
  2. Danica, KOEDOOT               zc De Schotejil        5:03.49 9301034    5:12.98           
          1:10.89  2:31.00  3:52.94  5:12.98
  3. Mariette, v.d SMAN            de Devel               5:07.43 9301214    5:14.64           
          1:12.23  2:33.11  3:55.49  5:14.64
  4. Karlien, VELDSCHOLTE          Zpb H&l                5:27.24 9305880    5:24.67           
          1:15.87  2:40.49  4:04.83  5:24.67
  5. Laura, DONK                   Zvh                    5:22.40 9303074    5:26.54           
          1:17.55  2:42.92  4:06.58  5:26.54
  6. Caroline, GRIBLING            Lac                    5:26.07 9305884    5:30.37           
          1:15.96  2:40.48  4:06.55  5:30.37
  7. Ruby, BOUDESTEIN              KZV de Lansingh        5:37.52 9303430    5:33.70           
          1:17.47  2:44.51  4:13.37  5:33.70
  8. Eline, van den HOEK           Pcg                    5:36.43 9304502    5:42.58           
          1:15.51  2:43.33  4:12.83  5:42.58
  9. Sandra, VERMEULEN             De Duck                5:29.78 9303522    5:44.26           
          1:18.16  2:45.54  4:16.32  5:44.26
 10. Leontine, GROENEVELDT         De Duck                5:56.40 9303526    5:54.91           
          1:22.42  2:54.49  4:28.52  5:54.91
 11. Kimberley, van BUREN          De Duck                5:46.77 9304136    5:56.11           
          1:23.07  2:54.83  4:27.93  5:56.11
 12. Esmee, NOOITRUST              Pcg                    5:51.44 9306880    5:58.39           
          1:17.89  2:49.02  4:24.07  5:58.39


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Dames, 400m vrije slag                    Dames Senioren D1
16-5-2009 - 9:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rianne, van der HOEVEN        ZV Vlaardingen         5:02.38 9200760    4:54.60           
          1:10.34  2:24.77  3:39.93  4:54.60
  2. Kayleigh, WESTERBAAN          Acz                    4:59.99 9205054    5:07.96           
          1:10.17  2:29.32  3:49.85  5:07.96
  3. Esmee, KOEDOOT                zc De Schotejil        5:01.47 9200964    5:09.34           
          1:10.19  2:30.12  3:51.24  5:09.34
  4. Wendy, de BRUIN               Zob'66                 5:10.80 9206320    5:25.07           
          1:12.35  2:35.40  3:59.98  5:25.07
  5. Zarife, GELA                  KZV de Lansingh        5:22.28 9200584    5:37.46           
          1:15.65  2:42.51  4:11.68  5:37.46
  6. Larissa, van der KUYP         Poseidon'56            6:07.65 9206366    6:21.67           
          1:26.29  3:07.07  4:48.02  6:21.67
AFGE Manon, SLOOF                  Poseidon'56            5:52.28 9202604                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Dames, 400m vrije slag                    Dames Senioren D2
16-5-2009 - 9:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline, ROOBOL                 KZV de Lansingh        5:07.70 9106414    5:08.03           
          1:09.71  2:28.59  3:50.15  5:08.03
  2. Lieke, HENGST                 ZV Vlaardingen         5:08.53 9108048    5:13.42           
          1:12.48  2:34.00  3:55.48  5:13.42
  3. Renate, ELVERS                Zpb H&l                5:10.82 9105194    5:13.77           
          1:10.68  2:29.42  3:52.05  5:13.77
  4. Yana, GAVRILYUK               Acz                    5:11.18 9108186    5:29.04           
          1:14.30  2:39.35  4:04.68  5:29.04
  5. Joanne, GROENEVELDT           De Duck                5:30.08 9105998    5:33.39           
          1:15.49  2:40.75  4:08.15  5:33.39
  6. Natasja, BRAVENBOER           Poseidon'56            5:52.80 9104134    5:58.19           
          1:20.44  2:52.88  4:26.84  5:58.19
AFGE Senna, van DONGEN             De Geul                5:39.19 9100760                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Dames, 400m vrije slag                       Dames Senioren
16-5-2009 - 9:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tonia, RUYBROEK               Poseidon'56            4:43.79 8101290    4:52.73           
          1:08.76  2:23.45  3:38.89  4:52.73
  2. Nadya, PUTTER                 ZV Vlaardingen         4:49.07 8301630    4:55.65           
          1:11.77  2:26.98  3:41.59  4:55.65
  3. Myrthe, LAMPE                 de Devel               4:57.15 9002236    5:08.67           
          1:12.08  2:31.02  3:49.93  5:08.67
  4. Fiona, CABRIE                 De Kempvis             5:16.97 8800738    5:24.04           
          1:13.95  2:35.42  4:00.07  5:24.04
  5. Sunanda, van HETEREN          Pcg                    5:13.84 8901728    5:35.96           
          1:18.41  2:45.47  4:12.28  5:35.96
  6. Pauline, TIELEMAN             De Geul                5:49.63 8403348    5:58.72           
          1:21.00  2:52.86  4:26.46  5:58.72
  7. Lisette, van den BOS          Poseidon'56            6:01.55 8700468    5:59.95           
          1:28.67  2:58.17  4:29.61  5:59.95
AFGE Leonie, vd LAVOIR             ZPCNumansdorp          5:23.56 8501834                      
AFGE Sade, DAAL                    Acz                    4:57.69 8806594                      
AFGE Rebecca, VERLEK               Dwf                    6:06.27 8603752                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Junioren 1
16-5-2009 - 10:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yamiko, STEENHOEK             Zob'66                 1:00.91 9600987    1:02.63           
  2. Mitchell, BAARLE VAN          De Kempvis             1:04.36 9600355    1:03.42           
  3. Jesse, de WIN                 De Geul                1:06.21 9600191    1:04.75           
  4. Wimar, LINDENBERG             MNC Dordrecht          1:05.06 9601857    1:04.92           
  5. Erik, van LOPIK               Pcg                    1:06.32 9603419    1:05.50           
  6. Floyd, DUYVENBODE VAN         De Kempvis             1:05.72 9600357    1:06.75           
  7. Jordi, WEEL VAN DER           De Kempvis             1:06.68 9600359    1:07.03           
  8. Bjorn, VOGELAAR               zc De Schotejil        1:09.10 9600715    1:07.18           
  9. Tino, BUITENDIJK              Lac                    1:11.46 9601253    1:08.36           
 10. Ruben, van ERK                Wiekslag               1:09.79 9604373    1:10.23           
 11. Aron, BROEKHUIZEN             Poseidon'56            1:07.50 9600553    1:10.27           
 12. Ian, van MULLEM               Zob'66                 1:11.93 9602545    1:13.32           
 13. Leon, de VRIES                Zpb H&l                1:14.05 9603371    1:14.35           
 14. Bart, ZIJLSTRA                Poseidon'56            1:15.27 9604778    1:16.31           
 15. Matej, SKELO                  de Devel               1:15.86 9603535    1:16.62           
 16. Glenn, van DRIEL              Zvh                    1:14.55 9601161    1:17.86           
AFGE Evert, ZIJLLSTRA              Poseidon'56            1:17.56 9696047                      
AFGE Maurice, DENTRO               Zpb H&l                1:12.07 9602745                      
  NG Pim, van MILT                 de Devel               1:07.15 9600663                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Junioren 2
16-5-2009 - 10:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey, BUDDENBERG           de Zeehond '73           58.62 9502289      57.64           
  2. John, SMIT                    Poseidon'56              56.71 9500613      57.79           
  3. Mike, BRAVENBOER              Poseidon'56              59.76 9500299      59.32           
  4. Lars, SCHOFFELMEER            ZPCNumansdorp            59.85 9501907    1:00.75           
  5. Duane, WEMMERS                MNC Dordrecht          1:01.92 9501397    1:02.02           
  6. Jan-Willem, den DUNNEN        Pcg                      59.83 9500883    1:02.68           
  7. Tim, MULLER                   De Geul                1:04.93 9501019    1:02.95           
  8. Sander, ASJES                 Lac                    1:05.41 9503787    1:04.26           
  9. Cees, van der HEIDE           Scom                   1:02.93 9503967    1:04.43           
 10. Jelle, MELISSANT              Zob'66                 1:05.25 9501393    1:04.53           
 11. Joris, KRAAIJESTEIN           MNC Dordrecht          1:04.13 9502167    1:04.87           
 12. Johnno, PETERS                Wiekslag               1:04.96 9501295    1:04.93           
 13. Tai Wei, KAN                  Scom                   1:05.77 9502417    1:05.39           
 14. Koen, JONGEJAN                ZV de Gooye            1:04.41 9502945    1:05.64           
 15. Melvin, PRINS                 MNC Dordrecht          1:05.09 9500201    1:06.30           
 16. Ivar, VELDSCHOLTE             Zpb H&l                1:04.91 9502657    1:10.66           
AFGE Youri, APPELJAN               ZPCNumansdorp          1:06.81 9502567                      
AFGE Morten, BOUDESTEIN            KZV de Lansingh        1:06.72 9501373                      
AFGE Jordy, MAURITS                ZV Vlaardingen         1:02.56 9503067                      
  NG Gillian, Winter               Rsw                    1:08.87 9505449                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Junioren 3
16-5-2009 - 10:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom, van de PUTTE             MNC Dordrecht            57.84 9402625      58.57           
  2. Alex, CATSBURG                KZV de Lansingh          58.02 9404753      59.54           
  3. Max, SPIERING                 ZV Vlaardingen           59.86 9402131    1:00.64           
  4. Kees, van de DOEL             De Stelle              1:01.18 9401677    1:02.49           
  5. Jeroen, van DEURSEN           ZV Vlaardingen         1:02.73 9403345    1:03.35           
  6. Sietze, NOORDUYN              Pcg                    1:03.97 9404727    1:03.65           
  7. Marc, ADVOCAAT                MNC Dordrecht          1:02.95 9402603    1:03.85           
  8. Renco, SLOOF                  Poseidon'56            1:01.19 9400171    1:04.11           
  9. Chiel-Jan, HARLEMAN           Wiekslag               1:04.32 9402499    1:04.28           
 10. Marijn, IMMERZEEL             Pcg                    1:05.28 9401999    1:05.00           
 11. Tyron, GIJSBERTHA             Acz                    1:04.67 9405077    1:05.18           
 12. Benjamin, RIETVELD            de Devel               1:04.47 9400681    1:05.26           
 13. Quint, GERDES                 Pcg                    1:01.97 9400263    1:05.43           
 14. Annegies, van 't ZAND         Zpb H&l                1:05.09 9401543    1:07.58           
 15. Vincent, KRAAIJEVELD          Dwf                    1:10.92 9401617    1:10.29           
 16. Jeroen, TAAL                  de Devel               1:10.75 9400383    1:11.47           
AFGE Dylan, van OLFFEN             zc De Schotejil        1:19.70 9406217                      
AFGE Kristian, TROGRLIC            Poseidon'56            1:05.59 9403179                      
AFGE Eric de, JONG                 KZV de Lansingh        1:11.10 9400359                      
AFGE Pieter, WOLFERT               ZV de Gooye            1:06.37 9400201                      
AFGE Bauke, SMITS                  De Kempvis             1:05.51 9400885                      
AFGE Richard, BESTEBREUR           ZPCNumansdorp          1:02.84 9404797                      
AFGE Rick, de WAARD                de Zeehond '73         1:07.35 9401095                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Junioren 4
16-5-2009 - 10:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo, DINKELBERG              ZV Vlaardingen           54.12 9300773      55.18           
  2. Bart, DUNWEG                  ZV Vlaardingen           55.13 9301763      55.25           
  3. Giovanni, den OUDEN           de Devel                 56.37 9300877      56.69           
  4. Jasper, de WIN                De Geul                  56.01 9301293      57.62 FJ 1      
  5. Melvin, van de MEIJ           MNC Dordrecht            56.69 9301157      57.62 FJ 2      
  6. Davy, de GREEF                Svo                      59.84 9305463    1:00.18           
  7. Arnoud, van SPRONSEN          Poseidon'56              59.40 9301175    1:00.82           
  8. Rick, van BEMMELEN VD PLAAT   Pcg                    1:01.51 9301083    1:01.21 FJ 1      
  9. Timo, LAMBREGTS               ZPCNumansdorp          1:00.06 9302809    1:01.21 FJ 2      
 10. Joeri, PRINS                  MNC Dordrecht          1:00.96 9302037    1:01.29           
 11. Marco, AKERSHOEK              ZV de Gooye              59.57 9300003    1:01.34           
 12. Romero, HENNEP                De Kempvis             1:00.45 9304929    1:02.24           
 13. Marco, AMBROSINI              Lac                      59.65 9306175    1:02.63           
 14. Walter, TROOST                Zob'66                 1:00.16 9302347    1:02.73           
 15. Bas, van den SIGTENHORST      De Geul                1:03.23 9303275    1:05.57           
 16. Jeroen, DURINCK               de Devel               1:03.60 9300127    1:06.56           
AFGE Berend, VALKE                 Dwf                    1:06.38 9300753                      
AFGE Mark, GERDES                  Pcg                    1:02.04 9301085                      
AFGE Stephan, DIRKS                Poseidon'56            1:03.25 9303075                      
  NG Eldin, KRIJGH                 zc De Schotejil        1:06.26 9302807                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m vrije slag                       Heren Jeugd 1
16-5-2009 - 11:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark, COSTERIS                zc De Schotejil          51.27 9202327      53.73           
  2. Erik, WEGMAN                  De Kempvis               53.48 9201465      55.36           
  3. Victor, POOT                  ZV Vlaardingen           54.96 9203651      55.37           
  4. Jeroen, BAARS                 Poseidon'56              54.80 9200031      56.07           
  5. Boris, GALJART                ZV Vlaardingen           55.10 9201997      56.74           
  6. Alwin, HILLEBRINK             MNC Dordrecht            55.74 9201661      57.21           
  7. Jesper, ORANJE                De Duck                  57.30 9200997      57.58           
  8. Stefan, GRUDELBACH            ZV Vlaardingen           56.37 9202073    1:00.24           
AFGE Rolf, BOEF                    De Duck                  58.04 9205145                      
AFGE Robin, IKING                  Pcg                      58.89 9200583                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 100m vrije slag                       Heren Jeugd 2
16-5-2009 - 11:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastiaan, ROSENDAAL         zc De Schotejil          51.22 9101947      53.56           
  2. Marco, van der STEL           ZV Vlaardingen           55.64 9102879      57.88           
  3. Peter Jan, HOOIKAAS           Zvh                      57.94 9103059      58.25           
  4. Dex, de VOOGT                 De Duck                  57.57 9102437      58.32           
  5. Maurits, BRANDT               Zob'66                   57.64 9100277      58.73           
  6. Jim, VEERKAMP                 Dwf                    1:01.18 9106943    1:02.43           
  7. Nick, TIESEMA                 De Geul                1:00.40 9106807    1:02.50           
  8. Yordi, OETRINGER              De Geul                1:00.67 9102823    1:05.32           
AFGE Jasper, SMITS                 De Kempvis             1:01.48 9107201                      
AFGE Roy, PATTIPEILUHU             Rsw                    1:04.22 9101761                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
16-5-2009 - 11:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arjan, van der PLAAT          MNC Dordrecht            48.83 8602403      51.89           
  2. Robbert, DONK                 De Geul                  51.38 8900745      52.81           
  3. Johnny, KRANENDONK            KZV de Lansingh          52.14 8301233      54.51           
  4. Haico, WEIJERS                ZPCNumansdorp            54.36 8803759      55.40           
  5. Nick, van INGEN               MNC Dordrecht            53.90 8801647      55.54           
  6. Martijn, DOLK                 MNC Dordrecht            54.85 8900737      56.59           
  7. Nol, van THULL                Zob'66                   54.08 8001513      57.28           
  8. Johan, WEGMAN                 De Kempvis               55.07 9003235      58.59           
AFGE Vincent, de RUITER            Poseidon'56              52.39 9002525                      
AFGE Marc, CATSBURG                MNC Dordrecht            55.27 9000533                      
  NG Tim, PATTIPEILUHU             Rsw                      54.90 8902409                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 200m rugslag                   Meisjes Junioren 1
16-5-2009 - 11:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joelle, GEERTS                Poseidon'56            2:51.99 9700206    2:48.26           
          1:21.70  2:48.26
  2. Marije, DINKELBERG            ZV Vlaardingen         2:45.80 9703192    2:50.38           
          1:22.18  2:50.38
  3. Nienke, PRANGER               de Zeehond '73         2:51.48 9701612    2:56.54           
          1:25.80  2:56.54
  4. Laura, de JAGER               MNC Dordrecht          2:55.26 9702018    2:58.12           
          1:28.09  2:58.12
  5. Daphne, van ANTWERPEN         de Devel               3:04.79 9700492    3:00.46           
          1:28.78  3:00.46
  6. Daphne, SCHEURWATER           Wiekslag               2:56.89 9701372    3:02.86           
          1:29.79  3:02.86
  7. Kelly, de JONGE               Poseidon'56            2:56.53 9701210    3:05.81           
          1:30.37  3:05.81
  8. Sara, STEFANOVIE              Poseidon'56            3:09.49 9703406    3:12.28           
          1:35.53  3:12.28
  9. Aimee, de WERK                Poseidon'56            3:13.65 9701212    3:14.08           
          1:34.89  3:14.08
 10. Tess, van PELT                Poseidon'56            3:07.16 9701214    3:15.57           
          1:36.88  3:15.57
 11. Steffie, PEELEN               Poseidon'56            3:08.32 9702168    3:19.20           
          1:39.23  3:19.20
 12. Sanne, BOELHOUWER             de Devel               3:06.35 9700432    3:24.34           
          1:37.38  3:24.34
 13. Samira, HEIJNEMANS            de Devel               3:12.69 9700144    3:30.84           
          3:30.84
 14. Danique, LUTH                 Zpb H&l                3:24.79 9702016    3:36.87           
          1:47.46  3:36.87
 DIS Latona, BAART                 De Geul                3:02.42 9700378                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 DIS Sophia, van MAREN             De Geul                3:16.07 9701428                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Claudia, van GALEN            ZPCNumansdorp          3:27.14 9700382                      
AFGE Emese, RAMSTIJN               De Geul                3:29.13 9703090                      
AFGE Laetitia, BOSVELD             Poseidon'56            3:16.21 9700252                      
AFGE Isobel, MADDOCK               Acz                    3:22.68 9703644                      
AFGE Rolien, HOLSTER               zc De Schotejil        3:29.48 9701900                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 200m rugslag                   Meisjes Junioren 2
16-5-2009 - 11:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike, de WAARD              de Zeehond '73         2:24.30 9600604    2:29.22           
          1:12.97  2:29.22
  2. Sharon, STELLE VAN            De Kempvis             2:36.06 9600356    2:44.50           
          1:19.86  2:44.50
  3. Marcella, van der ENT         Poseidon'56            2:42.90 9600174    2:45.81           
          1:20.31  2:45.81
  4. Tamara, van der STEEN         ZV Vlaardingen         2:39.63 9605156    2:49.45           
          1:22.48  2:49.45
  5. Asmara, RITMEIJER             ZV Vlaardingen         2:47.51 9600790    2:55.62           
          1:26.17  2:55.62
  6. Inge, TAAL                    de Devel               2:52.30 9600120    2:57.88           
          1:27.45  2:57.88
  7. Anne, de HEER                 Dwf                    2:51.42 9602736    2:59.03           
          1:28.13  2:59.03
  8. Debby, KRAAIJEVELD            Dwf                    2:51.14 9601358    2:59.65           
          1:29.91  2:59.65
  9. Rianne, TIMMERS               Lac                    2:59.29 9601936    3:00.48           
          1:28.95  3:00.48
 10. Lesley, HARLAAR               MNC Dordrecht          2:56.57 9601650    3:01.67           
          1:29.09  3:01.67
 11. Julia, MIJNSTER               Dwf                    3:01.89 9602742    3:04.23           
          1:32.49  3:04.23
 12. Linda, PUNT                   Poseidon'56            2:58.72 9604842    3:07.95           
          1:31.48  3:07.95
 13. Nina, TOURTON                 Zpb H&l                3:00.25 9603612    3:09.42           
          3:09.42
 14. CÚline, VERHOEF               De Duck                2:57.92 9604476    3:13.18           
          1:33.52  3:13.18
 15. Djamari, OETRINGER            De Geul                3:02.37 9600546    3:18.23           
          1:39.92  3:18.23
 DIS Lenneke, BAGIJN               De Duck                3:00.68 9604992                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
AFGE Louise, COOMANS               Lac                    3:07.59 9604000                      
AFGE Giulia, ROS                   Acz                    3:03.69 9602626                      
AFGE Chantal, van de VELDE         Poseidon'56            3:05.00 9600970                      
AFGE Marije, BOER                  Zob'66                 3:06.35 9603264                      
AFGE Fanike, BATTA                 Poseidon'56            3:02.25 9601452                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Meisjes, 200m rugslag                   Meisjes Junioren 3
16-5-2009 - 11:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lin he, YU                    Poseidon'56            2:39.73 9500924    2:36.60           
          1:15.85  2:36.60
  2. Sanne, HUIJSMANS              zc De Schotejil        2:37.48 9501796    2:45.19           
          1:21.73  2:45.19
  3. Martine, KUIJLAARS            MNC Dordrecht          2:44.03 9500554    2:46.42           
          1:20.64  2:46.42
  4. Kelly, WIGLEVEN               Poseidon'56            2:52.04 9500058    2:51.89           
          1:24.52  2:51.89
  5. Birgit, ADRIAANSEN            MNC Dordrecht          2:50.80 9503342    2:54.28           
          1:24.73  2:54.28
  6. Nathalie, VENEMA              ZPCNumansdorp          3:00.62 9505120    2:57.44           
          1:26.69  2:57.44
  7. Emily, van ERK                Acz                    2:56.44 9502574    3:00.49           
          1:27.26  3:00.49
  8. Chantal, van RIKXOORT         Wiekslag               2:57.46 9505802    3:01.10           
          1:29.04  3:01.10
  9. Angela, de JAGER              MNC Dordrecht          2:55.06 9503506    3:02.86           
          1:27.25  3:02.86
 10. Carmen, MUILWIJK              De Geul                3:06.85 9502700    3:05.87           
          1:32.37  3:05.87
 11. Naomi van, GOOL               KZV de Lansingh        2:57.39 9505166    3:09.13           
          1:31.82  3:09.13
 12. Debby, van STEENDEREN         De Geul                3:03.10 9501040    3:09.32           
          1:32.73  3:09.32
 13. Chadassa, MANNEE              De Geul                3:04.42 9501044    3:10.45           
          1:30.73  3:10.45
 14. Laura, v.d HEIJDEN            Acz                    3:07.09 9502576    3:14.20           
          1:32.77  3:14.20
 15. Lise, BEIJLEVELDT             Acz                    3:13.70 9505236    3:33.87           
          1:44.31  3:33.87
 DIS Danitsja, OPHOF               Poseidon'56            3:06.52 9500612    3:07.31           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:31.53  3:07.31
AFGE Renee, DEDDENS                Zpb H&l                3:11.80 9503614                      
AFGE Marinda, KRIJGSMAN            Poseidon'56            3:05.47 9500468                      
AFGE Lisanne, van VELZEN           de Zeehond '73         2:41.09 9501318                      
AFGE Roos, KETTING                 Zob'66                 3:14.50 9505576                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Meisjes, 200m rugslag                      Meisjes Jeugd 1
16-5-2009 - 11:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dian, KORTLEVE                Wiekslag               2:28.42 9402132    2:30.30           
          1:14.39  2:30.30
  2. Tanja, van ESSEN              Wiekslag               2:34.02 9404678    2:37.88           
          1:16.72  2:37.88
  3. ESTRELLA, WIERIKX             ZPCNumansdorp          2:40.51 9402712    2:45.17           
          1:20.58  2:45.17
  4. Melissa, KOELEWIJN            Poseidon'56            2:38.07 9400502    2:45.61           
          1:22.11  2:45.61
  5. Femke, van der LINDE          MNC Dordrecht          2:39.44 9403068    2:47.04           
          1:22.68  2:47.04
  6. Alinda, DAMSTEEGT             Poseidon'56            2:45.29 9400222    2:51.17           
          1:23.65  2:51.17
  7. Liona, TIMMERS                Lac                    2:49.65 9402662    3:00.83           
          1:27.72  3:00.83
  8. Eva, van ETTEN                Poseidon'56            2:57.16 9403044    3:04.10           
          1:30.23  3:04.10
  9. Brenda, METS                  KZV de Lansingh        2:57.78 9402218    3:05.09           
          1:31.15  3:05.09
 10. Sylvana, KUSTERS              Wiekslag               2:49.49 9403436    3:05.41           
          1:30.28  3:05.41
 11. Ingrid, POOT                  ZV Vlaardingen         2:54.80 9404114    3:07.62           
          1:32.98  3:07.62
 12. Lieke, ROZEMA                 Lac                    3:03.94 9406750    3:14.68 FJ 1      
          1:34.46  3:14.68
 13. Eline, MOLLE                  De Geul                3:07.06 9404276    3:14.68 FJ 2      
          1:36.58  3:14.68
 14. Roxanne, van BAVEL            Zpb H&l                3:07.46 9400878    3:16.00           
          1:36.49  3:16.00
 15. Michelle, KLETON              Poseidon'56            3:10.93 9403844    3:20.01           
          1:37.27  3:20.01
 DIS Krista, KOSTWINDER            De Kempvis             2:38.21 9401058    2:46.86           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:19.41  2:46.86
AFGE Tiara, MAITIMU                Acz                    3:14.58 9405624                      
AFGE Ramona, NOORDERMEER           ZV Vlaardingen         3:11.69 9401746                      
AFGE Tamara, BROUGHTON             Lac                    3:05.22 9404788                      
AFGE Liannora, van 't ZAND         Zpb H&l                3:14.19 9401680                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Meisjes, 200m rugslag                      Meisjes Jeugd 2
16-5-2009 - 11:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kiki, KLERKS                  ZV Vlaardingen         2:28.16 9301764    2:30.69           
          1:12.60  2:30.69
  2. Milou, JULICHER               Wiekslag               2:20.90 9301320    2:37.97           
          1:15.82  2:37.97
  3. Mariska, SCHEEL               KZV de Lansingh        2:45.21 9306344    2:40.74           
          1:18.08  2:40.74
  4. Ellen, HENGST                 ZV Vlaardingen         2:40.00 9305850    2:45.80           
          1:20.11  2:45.80
  5. Danica, KOEDOOT               zc De Schotejil        2:41.88 9301034    2:50.35           
          1:22.88  2:50.35
  6. Michelle, HEIJNEMANS          de Devel               2:51.96 9303854    2:56.05           
          1:24.64  2:56.05
  7. Eline, van den HOEK           Pcg                    2:43.24 9304502    2:56.62           
          1:22.66  2:56.62
  8. Karlien, VELDSCHOLTE          Zpb H&l                2:45.21 9305880    2:57.88           
          1:27.47  2:57.88
  9. Caroline, GRIBLING            Lac                    2:57.02 9305884    3:07.05           
          1:30.18  3:07.05
 10. Esmee, NOOITRUST              Pcg                    3:03.05 9306880    3:09.76           
          1:34.14  3:09.76
 11. Leontine, GROENEVELDT         De Duck                3:03.63 9303526    3:14.10           
          1:34.10  3:14.10
 12. Lisette, DIJKGRAAF            Pcg                    3:11.96 9301558    3:20.37           
          1:36.75  3:20.37
 13. Kiki, de BRUIN                Pcg                    3:04.35 9307286    3:20.87           
          1:35.85  3:20.87
 14. Whitney, NEERHOUT             Lac                    3:23.68 9304330    3:29.57           
          1:42.25  3:29.57
AFGE Kiona, van der BURG           Zpb H&l                3:12.98 9305948                      
AFGE Cassandra, van der ENT        Poseidon'56            3:29.44 9301526                      
AFGE Kirsten, KNAPE                De Duck                2:57.15 9300410                      
AFGE Sandra, VERMEULEN             De Duck                3:06.13 9303522                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Meisjes, 200m rugslag                    Dames Senioren D1
16-5-2009 - 12:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kimberley, ALBERS             ZV Vlaardingen         2:18.05 9204102    2:24.10           
          1:10.40  2:24.10
  2. Naomi, JULICHER               Wiekslag               2:22.08 9202606    2:29.98           
          1:12.46  2:29.98
  3. Romy, BOUMAN                  MNC Dordrecht          2:34.15 9202852    2:40.60           
          1:19.29  2:40.60
  4. Esmee, KOEDOOT                zc De Schotejil        2:38.34 9200964    2:42.59           
          1:18.96  2:42.59
  5. Evelyne, GOUW                 Zpb H&l                2:45.44 9205498    2:46.53           
          1:20.88  2:46.53
  6. Kayleigh, WESTERBAAN          Acz                    2:43.28 9205054    2:51.23           
          1:22.62  2:51.23
  7. Wendy, de BRUIN               Zob'66                 2:44.26 9206320    2:53.88           
          1:24.45  2:53.88
  8. Sharelle, HARTMAN             Dwf                    2:49.38 9202504    2:57.58           
          1:26.68  2:57.58
AFGE Larissa, van der KUYP         Poseidon'56            3:10.82 9206366                      
AFGE Manon, SLOOF                  Poseidon'56            3:01.41 9202604                      
AFGE Andrea, BAKKER                Dwf                    3:06.30 9204090                      
AFGE Cherita, BOGAARD              Pcg                    2:53.67 9204750                      
AFGE Ria, KORTLEVER                Dwf                    3:05.24 9207576                      
AFGE Louise, den BREEJEN           Zob'66                 2:52.76 9203160                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Dames, 200m rugslag                     Dames Senioren D2
16-5-2009 - 12:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renate, ELVERS                Zpb H&l                2:46.37 9105194    2:44.20           
          1:19.98  2:44.20
  2. Eline, ROOBOL                 KZV de Lansingh        2:44.98 9106414    2:48.15           
          1:21.32  2:48.15
  3. Yana, GAVRILYUK               Acz                    2:52.99 9108186    2:54.76           
          1:25.95  2:54.76
  4. Joanne, GROENEVELDT           De Duck                2:53.52 9105998    2:55.65           
          1:25.24  2:55.65
  5. Natasja, BRAVENBOER           Poseidon'56            3:05.09 9104134    3:12.42           
          1:30.79  3:12.42
AFGE Senna, van DONGEN             De Geul                3:01.16 9100760                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Dames, 200m rugslag                        Dames Senioren
16-5-2009 - 12:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tonia, RUYBROEK               Poseidon'56            2:31.80 8101290    2:34.66           
          1:17.57  2:34.66
  2. Maryse, LAMPE                 de Devel               2:28.80 8702458    2:35.65           
          1:17.32  2:35.65
  3. Nadya, PUTTER                 ZV Vlaardingen         2:34.43 8301630    2:39.23           
          1:18.80  2:39.23
  4. Leonie, vd LAVOIR             ZPCNumansdorp          2:43.06 8501834    2:46.96           
          1:21.21  2:46.96
  5. Linda, BUIJK                  Zvh                    2:52.66 9000634    2:49.81           
          1:23.42  2:49.81
  6. Aniek, HUIJSMAN               KZV de Lansingh        2:48.18 8801932    2:53.00           
          1:21.90  2:53.00
  7. Sunanda, van HETEREN          Pcg                    2:42.99 8901728    2:57.25           
          1:26.20  2:57.25
  8. Marloes, DIJKGRAAF            Pcg                    3:14.07 9000828    3:19.18           
          1:36.43  3:19.18
AFGE Rebecca, VERLEK               Dwf                    3:05.35 8603752                      
AFGE Florina, de ZEEUW             Pcg                    3:04.81 8906418                      
AFGE Pauline, TIELEMAN             De Geul                3:12.35 8403348                      
AFGE Sanne, BUURMAN                De Geul                3:08.75 8503888                      
  NG Yanicke, STEKELENBURG         ZPCNumansdorp          2:50.86 9003606                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                   Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
16-5-2009 - 12:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZV Vlaardingen 1              ZV Vlaardingen         7:54.29            8:19.02           
        Bart, DUNWEG, 93                           Boris, GALJART, 92
        Marco, van der STEL, 91                    Victor, POOT, 92
          1:00.64  2:04.50  8:19.02

  2. MNC Dordrecht 1               MNC Dordrecht          8:23.14            8:38.78           
        Nick, van INGEN, 88                        Joeri, PRINS, 93
        Melvin, van de MEIJ, 93                    Martijn, DOLK, 89
          1:02.41  2:09.09  8:38.78

  3. ZPCNumansdorp 1               ZPCNumansdorp          8:25.81            8:42.89           
        Haico, WEIJERS, 88                         Bram, PIEDERIET, 90
        Stefan, vd LAVOIR, 86                      Paul, WEIJERS, 86
            58.25  2:00.85  8:42.89

  4. Lansingh 1                    KZV de Lansingh        8:33.08            9:02.34           
        Rutger, DALM, 90                           Alex, CATSBURG, 94
        Remi, OUBORG, 88                           Johnny, KRANENDONK, 83
          1:03.26  2:16.77  9:02.34

  5. Zob'66 1                      Zob'66                 8:31.36            9:16.12           
        Marcel, NOORDERMEER, 90                    Walter, TROOST, 93
        Maurits, BRANDT, 91                        Nol, van THULL, 80
          1:05.03  2:18.05  9:16.12

  6. ZPCNumansdorp 2               ZPCNumansdorp          8:56.63            9:27.66           
        Youri, APPELJAN, 95                        Timo, LAMBREGTS, 93
        Richard, BESTEBREUR, 94                    Lars, SCHOFFELMEER, 95
          1:09.53  2:29.27  9:27.66

  7. de Devel 1                    de Devel               8:55.49            9:34.42           
        Giovanni, den OUDEN, 93                    Jeroen, TAAL, 94
        Jeroen, DURINCK, 93                        Benjamin, RIETVELD, 94
          1:00.06  2:05.94  9:34.42

  8. Pcg 1                         Pcg                    9:07.76            9:55.07           
        Jan-Willem, den DUNNEN, 95                 Quint, GERDES, 94
        Robin, IKING, 92                           Erik, van LOPIK, 96
          1:08.86  2:25.07  9:55.07

 DIS Poseidon'56 1                 Poseidon'56            8:04.19                              
        ED - De estafette niet gezwommen conform de opgegeven startvolgorde.
        Mark, BAARS, 85                            Vincent, de RUITER, 90
        John, SMIT, 95                             Jeroen, BAARS, 92

AFGE De Duck 1                     De Duck                8:59.58                              
        Koen, van RUIJVEN, 92                      Jesper, ORANJE, 92
        Dex, de VOOGT, 91                          Rolf, BOEF, 92

AFGE De Geul 1                     De Geul                8:22.42                              
        Jeroen, van DIJK, 92                       Jasper, de WIN, 93
        Ivan, van OMME, 82                         Robbert, DONK, 89

AFGE Pcg 2                         Pcg                    9:34.69                              
        Quint, GERDES, 94                          Sietze, NOORDUYN, 94
        Erik, van LOPIK, 96                        Rick, van BEMMELEN VD PLAAT, 93

AFGE zc De Schotejil 1             zc De Schotejil        8:28.50                              
        Martijn, van HOORN, 89                     Leander, NOORDIJK, 81
        Niels, ALBRECHTS, 88                       Sebastiaan, ROSENDAAL, 91

  NG Rsw 1                         Rsw                    8:54.62                              
        Jim, GEESTMAN, 83                          Oscar, van MASTRIGT, 90
        Roy, PATTIPEILUHU, 91                      Tim, PATTIPEILUHU, 89




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 200m schoolslag                  Jongens Junioren 1
16-5-2009 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse, de WIN                 De Geul                2:58.23 9600191    3:01.20           
          1:27.58  3:01.20
  2. Boris, SPIERING               Lac                    3:04.98 9601681    3:02.17           
          1:28.04  3:02.17
  3. Bjorn, VOGELAAR               zc De Schotejil        3:14.02 9600715    3:08.98           
          1:33.04  3:08.98
  4. Wimar, LINDENBERG             MNC Dordrecht          3:17.16 9601857    3:12.71           
          1:34.71  3:12.71
  5. Erik, van LOPIK               Pcg                    3:07.48 9603419    3:12.82           
          1:31.74  3:12.82
  6. Jordi, WEEL VAN DER           De Kempvis             3:12.78 9600359    3:13.14           
          1:34.26  3:13.14
  7. Tino, BUITENDIJK              Lac                    3:12.11 9601253    3:15.59           
          1:37.12  3:15.59
  8. Ian, van MULLEM               Zob'66                 3:20.26 9602545    3:18.61           
          1:37.65  3:18.61
  9. Joey, van der VALK            Zob'66                 3:20.55 9602191    3:18.81           
          1:36.44  3:18.81
 10. Leon, de VRIES                Zpb H&l                3:14.73 9603371    3:22.34           
          1:37.06  3:22.34
 11. Aron, BROEKHUIZEN             Poseidon'56            3:13.80 9600553    3:24.33           
          1:38.54  3:24.33
 12. Ruben, van ERK                Wiekslag               3:27.07 9604373    3:31.99           
          1:39.68  3:31.99
 13. Evert, ZIJLLSTRA              Poseidon'56            3:27.13 9696047    3:33.10           
          1:41.95  3:33.10
 14. Alex, van den BERG            Wiekslag               3:34.10 9601893    3:37.63           
          1:45.01  3:37.63
 15. Bart, ZIJLSTRA                Poseidon'56            3:35.08 9604778    3:37.66           
          1:46.45  3:37.66
 16. Bob, BOSKLOPPER               de Devel               3:38.67 9600815    3:51.23           
          1:50.45  3:51.23
AFGE Rowin, VONK                   Wiekslag               3:40.73 9602971                      
AFGE Selim, BARRAHO                Lac                    3:43.72 9604249                      
AFGE Paul, DORST                   ZV Strijen             3:41.86 9603277                      
  NG Arda, KAYA                    Lac                    3:33.54 9601255                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 200m schoolslag                  Jongens Junioren 2
16-5-2009 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joris, KRAAIJESTEIN           MNC Dordrecht          2:50.15 9502167    2:53.01           
          1:23.10  2:53.01
  2. John, SMIT                    Poseidon'56            2:47.56 9500613    2:53.05           
          1:23.86  2:53.05
  3. Sander, ASJES                 Lac                    2:53.73 9503787    3:00.24           
          1:26.09  3:00.24
  4. Youri, APPELJAN               ZPCNumansdorp          2:58.80 9502567    3:03.86           
          1:27.24  3:03.86
  5. Johnno, PETERS                Wiekslag               3:08.76 9501295    3:07.40           
          1:27.48  3:07.40
  6. Michael, HOEK                 de Devel               2:59.48 9502097    3:18.00           
          1:30.32  3:18.00
  7. Tim, MULLER                   De Geul                3:14.36 9501019    3:18.48           
          1:34.57  3:18.48
  8. Beau, HAGENSTEIN              De Geul                3:19.81 9505159    3:23.13           
          1:36.78  3:23.13
  9. Jan-Willem, den DUNNEN        Pcg                    3:06.74 9500883    3:23.76           
          1:36.03  3:23.76
 10. DaniŰl, DIKKEN                De Duck                3:16.80 9500385    3:28.27           
          1:41.27  3:28.27
 11. Lars, JONGEJAN                ZV de Gooye            3:45.94 9501299    3:35.39           
          1:42.60  3:35.39
 12. Rob, van LEEUWEN              De Geul                3:38.22 9504585    3:35.73           
          1:44.17  3:35.73
 13. Arno, de BRUIJN               Dwf                    3:30.14 9504411    3:36.25           
          1:42.51  3:36.25
  NG Gillian, Winter               Rsw                    3:44.54 9505449                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Jongens, 200m schoolslag                  Jongens Junioren 3
16-5-2009 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max, SPIERING                 ZV Vlaardingen         2:35.78 9402131    2:41.24           
          1:16.17  2:41.24
  2. Rick, de WAARD                de Zeehond '73         2:43.45 9401095    2:45.36           
          1:17.33  2:45.36
  3. Alex, CATSBURG                KZV de Lansingh        2:39.80 9404753    2:49.34           
          1:22.32  2:49.34
  4. Tom, van de PUTTE             MNC Dordrecht          2:40.76 9402625    2:55.35           
          1:24.08  2:55.35
  5. Sietze, NOORDUYN              Pcg                    3:02.76 9404727    3:05.21           
          1:28.33  3:05.21
  6. Jos, TERLOUW                  ZV de Gooye            3:03.52 9400601    3:07.36           
          1:29.12  3:07.36
  7. Marijn, IMMERZEEL             Pcg                    3:05.02 9401999    3:10.68           
          1:27.62  3:10.68
  8. Chiel-Jan, HARLEMAN           Wiekslag               3:07.47 9402499    3:13.55           
          1:34.49  3:13.55
  9. Tyron, GIJSBERTHA             Acz                    3:10.46 9405077    3:15.94           
          1:33.40  3:15.94
 10. Martijn, van den HUL          Lac                    3:22.00 9404981    3:21.85           
          1:36.41  3:21.85
 11. Stefan, VERMEULEN             De Duck                3:25.92 9405123    3:32.74           
          1:43.71  3:32.74
 12. Koen, ROOBOL                  Lac                    3:27.19 9403209    3:33.51           
          1:43.09  3:33.51
 13. Lars, v.d. VOORDEN            ZV Vlaardingen         3:26.06 9400429    3:36.80           
          1:44.33  3:36.80
 DIS Richard, BESTEBREUR           ZPCNumansdorp          2:47.65 9404797    2:49.32           
        SQ - De eerste slag na start/keerpunt na een dolfijnbeenslag geen schoolslagbeenslag gemaakt.
          2:49.32
AFGE Quint, GERDES                 Pcg                    3:01.15 9400263                      
AFGE Renco, SLOOF                  Poseidon'56            2:56.07 9400171                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 200m schoolslag                  Jongens Junioren 4
16-5-2009 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo, DINKELBERG              ZV Vlaardingen         2:35.21 9300773    2:39.04           
          1:17.87  2:39.04
  2. Bart, DUNWEG                  ZV Vlaardingen         2:32.03 9301763    2:41.96           
          1:17.24  2:41.96
  3. Joeri, PRINS                  MNC Dordrecht          2:50.77 9302037    2:49.86           
          1:21.16  2:49.86
  4. Walter, TROOST                Zob'66                 2:55.89 9302347    2:54.54           
          1:23.33  2:54.54
  5. Bas, van den SIGTENHORST      De Geul                2:51.17 9303275    2:58.73           
          1:24.67  2:58.73
  6. Romero, HENNEP                De Kempvis             2:50.89 9304929    2:59.12           
          1:25.02  2:59.12
  7. Timo, LAMBREGTS               ZPCNumansdorp          2:56.86 9302809    3:03.92           
          1:25.67  3:03.92
  8. Marco, AMBROSINI              Lac                    3:21.56 9306175    3:08.99           
          1:28.46  3:08.99
  9. Eldin, KRIJGH                 zc De Schotejil        3:02.02 9302807    3:09.56           
          1:29.06  3:09.56
 10. Rick, van BEMMELEN VD PLAAT   Pcg                    3:15.54 9301083    3:11.59           
          1:32.34  3:11.59
 11. Frank, van 't HOFF            Dwf                    3:02.32 9300201    3:12.24           
          1:30.30  3:12.24
 12. Tarik, FARIA                  Lac                    3:08.35 9304223    3:17.32           
          1:33.26  3:17.32
 13. Dalibor, VLAOVIC              Lac                    3:26.03 9305483    3:20.56           
          1:35.63  3:20.56
 14. Edwin, VERMEULEN              De Duck                3:24.31 9306695    3:35.57           
          1:43.73  3:35.57
AFGE Stephan, DIRKS                Poseidon'56            2:56.51 9303075                      
AFGE Mark, GERDES                  Pcg                    2:55.37 9301085                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 200m schoolslag                       Heren Jeugd 1
16-5-2009 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin, IKING                  Pcg                    2:40.96 9200583    2:47.96           
          1:22.14  2:47.96
  2. Victor, POOT                  ZV Vlaardingen         2:36.61 9203651    2:48.96           
          1:23.52  2:48.96
  3. Boris, GALJART                ZV Vlaardingen         2:43.28 9201997    2:49.46           
          1:22.08  2:49.46
  4. Niels, MEIJER                 Zob'66                 2:48.29 9203549    2:51.57           
          1:19.06  2:51.57
  5. Jeroen, BAARS                 Poseidon'56            2:41.19 9200031    2:53.70           
          1:23.11  2:53.70
  6. Mitchell, COERT               Zpb H&l                2:47.59 9204055    2:59.10           
          1:24.26  2:59.10
  7. Jeroen, van DIJK              De Geul                2:54.43 9200247    3:00.58           
          1:26.14  3:00.58
  8. Tim, VERWEST                  ZV Vlaardingen         2:54.90 9204675    3:04.37           
          1:25.75  3:04.37
AFGE Arte, van HOUWELINGEN         Svo                    3:02.38 9206695                      
AFGE Ramon, ROMIJN                 Poseidon'56            2:54.73 9203095                      
AFGE Marcel, de RUIJTER            Zvh                    3:18.64 9204727                      
AFGE Glenn, MIJNDERS               zc De Schotejil        3:09.07 9204569                      
AFGE Coen, van der WEKKEN          ZV de Gooye            3:08.87 9202965                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 200m schoolslag                       Heren Jeugd 2
16-5-2009 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marco, van der STEL           ZV Vlaardingen         2:37.67 9102879    2:40.02           
          1:17.55  2:40.02
  2. Maurits, BRANDT               Zob'66                 2:44.02 9100277    2:49.34           
          1:19.97  2:49.34
  3. Jim, VEERKAMP                 Dwf                    2:48.68 9106943    2:49.99           
          1:19.59  2:49.99
  4. Dex, de VOOGT                 De Duck                2:46.60 9102437    2:51.55           
          1:22.20  2:51.55
  5. Laurens, KALIS                Dwf                    3:08.18 9101141    3:04.89           
          1:27.70  3:04.89
AFGE Nick, TIESEMA                 De Geul                3:04.79 9106807                      
AFGE Yordi, OETRINGER              De Geul                3:11.20 9102823                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
16-5-2009 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jurrien, HARTMAN              ZV Vlaardingen         2:22.58 8801297    2:32.99           
          1:12.58  2:32.99
  2. Johnny, den UIL               Dwf                    2:33.20 8402293    2:38.27           
          1:13.79  2:38.27
  3. Marcel, NOORDERMEER           Zob'66                 2:31.03 9003455    2:39.25           
          1:15.79  2:39.25
  4. Mario, PEETERS                MNC Dordrecht          2:40.38 8602355    2:46.33           
          1:19.42  2:46.33
  5. Bram, PIEDERIET               ZPCNumansdorp          2:44.10 9002281    2:47.85           
          1:19.80  2:47.85
  6. Roderik, MEIJERS              Zob'66                 2:43.89 8602063    2:52.54           
          1:19.07  2:52.54
  7. Stefan, vd LAVOIR             ZPCNumansdorp          2:49.98 8604339    2:52.61           
          1:22.12  2:52.61
  8. Gerard, DEKKER                Dwf                    2:59.28 8700651    3:01.79           
          1:25.66  3:01.79
AFGE Ivan, van OMME                De Geul                2:51.12 8201263                      
AFGE Vincent, de RUITER            Poseidon'56            2:34.55 9002525                      
AFGE Paul, STERK                   Pcg                    2:46.30 8903025                      
AFGE Mark, BAARS                   Poseidon'56            2:33.75 8500059                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Junioren 1
16-5-2009 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joelle, GEERTS                Poseidon'56            1:24.58 9700206    1:24.84           
  2. Laetitia, BOSVELD             Poseidon'56            1:27.58 9700252    1:29.85           
  3. Senna, POLS                   de Zeehond '73         1:30.15 9700012    1:31.24           
  4. Tamara, van KOOIJ             de Zeehond '73         1:31.83 9700032    1:31.64           
  5. Cilia, van DAM                de Devel               1:38.56 9700276    1:32.47           
  6. Indah, HIJMANS                Zob'66                 1:32.17 9703152    1:36.67           
  7. Louise, BAKKER                Dwf                    1:35.19 9702984    1:36.83           
  8. Fenna, de GROOT               De Kempvis             1:34.09 9701706    1:37.18           
  9. Claudia, van GALEN            ZPCNumansdorp          1:37.99 9700382    1:38.15           
 10. Cheyenne, VLOT                Zvh                    1:38.89 9702986    1:38.94           
 11. Daphne, SCHEURWATER           Wiekslag               1:31.73 9701372    1:38.96           
 12. Melissa, KIEVIT               zc De Schotejil        1:39.25 9701904    1:40.60           
 13. Darshana, AUSAN               Zpb H&l                1:34.06 9702536    1:41.39           
 14. Esmeralda, de ZWART           Zpb H&l                1:38.50 9703876    1:41.42           
 15. Sara, STEFANOVIE              Poseidon'56            1:37.32 9703406    1:41.53           
 16. Kelly, de JONGE               Poseidon'56            1:35.99 9701210    1:44.34           
AFGE Sanne, DRENTH                 zc De Schotejil        1:42.16 9702748                      
AFGE Anna, SMITSMAN                zc De Schotejil        1:53.89 9704480                      
AFGE Tess, van PELT                Poseidon'56            1:41.48 9701214                      
AFGE Rolien, HOLSTER               zc De Schotejil        1:49.31 9701900                      
AFGE Marloes, BOELE                Wiekslag               1:39.46 9701074                      
  NG Danique, LAURITSEN            Pcg                    1:40.36 9702420                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Junioren 2
16-5-2009 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike, de WAARD              de Zeehond '73         1:21.81 9600604    1:23.08           
  2. Nicky, DEIJL                  Zob'66                 1:25.07 9601360    1:24.57           
  3. Celine, HOOGENDIJK            ZV Vlaardingen         1:22.68 9601596    1:25.30           
  4. Lesley, HARLAAR               MNC Dordrecht          1:24.54 9601650    1:26.46           
  5. Sharon, STELLE VAN            De Kempvis             1:24.34 9600356    1:27.81           
  6. Tamara, van der STEEN         ZV Vlaardingen         1:26.60 9605156    1:30.78           
  7. Asmara, RITMEIJER             ZV Vlaardingen         1:29.21 9600790    1:32.03           
  8. Anne, de HEER                 Dwf                    1:32.52 9602736    1:32.87           
  9. Djamari, OETRINGER            De Geul                1:32.24 9600546    1:33.17           
 10. Judith, de HEER               Dwf                    1:30.62 9602738    1:33.45           
 11. Inge, TAAL                    de Devel               1:32.45 9600120    1:34.67           
 12. Doris, KRAGTEN                Pcg                    1:34.97 9602318    1:35.67           
 13. Nina, TOURTON                 Zpb H&l                1:34.08 9603612    1:35.95           
 14. Julia, MIJNSTER               Dwf                    1:30.80 9602742    1:37.02           
 15. Marcella, van der ENT         Poseidon'56            1:31.18 9600174    1:39.46           
 16. Rianne, van der HAM           Svo                    1:31.64 9604618    1:39.81           
AFGE CÚline, VERHOEF               De Duck                1:35.77 9604476                      
AFGE Louise, COOMANS               Lac                    1:43.76 9604000                      
AFGE Giulia, ROS                   Acz                    1:35.35 9602626                      
AFGE Rochelle, DOMENIE             De Kempvis             1:44.44 9604870                      
AFGE Isabel, SPIT                  Lac                    1:36.29 9604712                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Junioren 3
16-5-2009 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lin he, YU                    Poseidon'56            1:16.79 9500924    1:16.84           
  2. Kelly, WIGLEVEN               Poseidon'56            1:25.60 9500058    1:27.65           
  3. Birgit, ADRIAANSEN            MNC Dordrecht          1:27.67 9503342    1:30.12           
  4. Rilinda, GELA                 KZV de Lansingh        1:27.76 9501394    1:31.24           
  5. Rosanne, LIGTVOET             de Devel               1:28.47 9501212    1:32.48           
  6. Roos, KETTING                 Zob'66                 1:29.78 9505576    1:32.82           
  7. Chantal, van RIKXOORT         Wiekslag               1:30.78 9505802    1:33.94           
  8. Marie-Claire, van ZOEST       zc De Schotejil        1:31.53 9502644    1:34.14           
  9. Lise, BEIJLEVELDT             Acz                    1:31.47 9505236    1:34.91           
 10. Chadassa, MANNEE              De Geul                1:31.10 9501044    1:35.02           
 11. Laura, v.d HEIJDEN            Acz                    1:30.73 9502576    1:35.13           
 12. Iris, de ZWART                Zob'66                 1:31.78 9503992    1:35.46           
 13. Carmen, MUILWIJK              De Geul                1:32.81 9502700    1:37.73           
 14. Sanne, de ROO                 de Devel               1:33.29 9505164    1:38.06           
 15. Celine, SPARNAAY              De Kempvis             1:33.36 9503516    1:38.42           
 16. Claire, GALJART               ZV Vlaardingen         1:34.63 9500760    1:38.90           
AFGE Stephanie, van DAM            de Devel               1:27.30 9500216                      
AFGE Astrid, DUNWEG                ZV Vlaardingen         1:38.30 9501952                      
AFGE Barbra, MONSTER               Zob'66                 1:35.58 9503990                      
AFGE Naomi van, GOOL               KZV de Lansingh        1:36.61 9505166                      
AFGE Marinda, KRIJGSMAN            Poseidon'56            1:34.52 9500468                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 100m schoolslag                     Meisjes Jeugd 1
16-5-2009 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ESTRELLA, WIERIKX             ZPCNumansdorp          1:14.31 9402712    1:18.24           
  2. Alinda, DAMSTEEGT             Poseidon'56            1:25.60 9400222    1:23.80           
  3. Francesca, van DONGEN         MNC Dordrecht          1:24.57 9402982    1:25.64           
  4. Melissa, KOELEWIJN            Poseidon'56            1:22.35 9400502    1:26.06           
  5. Iris, HEUVEL VAN DEN          De Kempvis             1:22.99 9401732    1:26.24           
  6. Roxanne, van BAVEL            Zpb H&l                1:27.14 9400878    1:30.12           
  7. Mandy, LANGEVELD              De Kempvis             1:22.68 9405094    1:31.85           
  8. Ilse, BIJLEVELD               De Kempvis             1:28.66 9400918    1:32.57           
  9. Nadia, METSELAAR              Lac                    1:31.07 9406782    1:33.77           
 10. Dian, KORTLEVE                Wiekslag               1:29.73 9402132    1:34.37           
 11. Soraya, SCHMIDT               Zvh                    1:35.09 9406516    1:35.51           
 12. Anouk, KUIJLAARS              MNC Dordrecht          1:29.86 9401700    1:35.93           
 13. Ramona, NOORDERMEER           ZV Vlaardingen         1:33.85 9401746    1:36.73           
 14. Ingrid, POOT                  ZV Vlaardingen         1:30.14 9404114    1:37.08           
 15. Lydia, TEBRUGGE               De Stelle              1:35.15 9401148    1:40.92           
 16. Femke, KONING                 Pcg                    1:38.25 9406468    1:44.26           
AFGE Eline, MOLLE                  De Geul                1:38.81 9404276                      
AFGE Eva, van ETTEN                Poseidon'56            1:30.76 9403044                      
AFGE Tiara, MAITIMU                Acz                    1:39.34 9405624                      
  NG Celina, GLIMMERVEEN           Acz                    1:37.26 94-04198                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 100m schoolslag                     Meisjes Jeugd 2
16-5-2009 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa, DEIJL                   Zob'66                 1:22.06 9304108    1:25.21           
  2. Karlien, VELDSCHOLTE          Zpb H&l                1:22.15 9305880    1:26.41           
  3. Laura, DONK                   Zvh                    1:26.88 9303074    1:29.63           
  4. Kiki, KLERKS                  ZV Vlaardingen         1:27.80 9301764    1:30.02           
  5. Mariette, v.d SMAN            de Devel               1:27.00 9301214    1:30.89           
  6. Leontine, GROENEVELDT         De Duck                1:28.82 9303526    1:31.63           
  7. Eline, van den HOEK           Pcg                    1:29.58 9304502    1:31.86           
  8. Michelle, HEIJNEMANS          de Devel               1:32.38 9303854    1:37.02           
  9. Caroline, GRIBLING            Lac                    1:31.56 9305884    1:37.06           
 10. Marloes, BOELHOUWER           de Devel               1:35.32 9304464    1:38.13           
 11. Kiona, van der BURG           Zpb H&l                1:36.74 9305948    1:38.42           
 12. Esmee, NOOITRUST              Pcg                    1:34.06 9306880    1:38.95           
 13. Sandra, VERMEULEN             De Duck                1:38.54 9303522    1:39.01           
 14. Whitney, NEERHOUT             Lac                    1:36.06 9304330    1:39.18           
 15. Kimberley, van BUREN          De Duck                1:39.48 9304136    1:43.91           
 16. Lisette, DIJKGRAAF            Pcg                    1:37.89 9301558    1:47.32           
AFGE Joyce, van BRIEMEN            Acz                    1:40.81 9307134                      
  NG Kiki, de BRUIN                Pcg                    1:40.38 9307286                      
  NG Kim, FISCHER                  Pcg                    1:42.18 9307514                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Meisjes, 100m schoolslag                   Dames Senioren D1
16-5-2009 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vivianne, van den BROEK       Wiekslag               1:19.53 9200302    1:20.63           
  2. Lisa, van MILT                de Devel               1:19.18 9201228    1:21.99           
  3. Esmee, KOEDOOT                zc De Schotejil        1:20.98 9200964    1:22.69           
  4. Zarife, GELA                  KZV de Lansingh        1:21.32 9200584    1:24.39           
  5. Rianne, van der HOEVEN        ZV Vlaardingen         1:23.89 9200760    1:25.32           
  6. Evelyne, GOUW                 Zpb H&l                1:24.58 9205498    1:27.16           
  7. Cherita, BOGAARD              Pcg                    1:24.31 9204750    1:29.30           
  8. Daniek, GOUW                  KZV de Lansingh        1:24.30 9203024    1:29.34           
AFGE Manon, SLOOF                  Poseidon'56            1:38.95 9202604                      
AFGE Sharelle, HARTMAN             Dwf                    1:32.45 9202504                      
AFGE Amy, van der LINDEN           ZV Strijen             1:26.77 9205722                      
AFGE Kayleigh, WESTERBAAN          Acz                    1:26.28 9205054                      
AFGE Carola, van der ZEE           de Devel               1:28.48 9202032                      
AFGE Wendy, de BRUIN               Zob'66                 1:28.14 9206320                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Dames, 100m schoolslag                    Dames Senioren D2
16-5-2009 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wendy, METS                   KZV de Lansingh        1:25.70 9105176    1:28.56           
  2. Yana, GAVRILYUK               Acz                    1:28.36 9108186    1:31.18           
  3. SolÚ, van LEENEN              MNC Dordrecht          1:29.10 9104354    1:33.84           
  4. Renate, ELVERS                Zpb H&l                1:31.96 9105194    1:33.96           
  5. Joanne, GROENEVELDT           De Duck                1:36.28 9105998    1:35.84           
  6. Claudia, de WIN               De Geul                1:39.02 9103554    1:46.81           
AFGE Lisanne, TAP                  Poseidon'56            1:29.75 9103036                      
AFGE Senna, van DONGEN             De Geul                1:33.94 9100760                      
AFGE Lieke, HENGST                 ZV Vlaardingen         1:27.49 9108048                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m schoolslag                       Dames Senioren
16-5-2009 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Astrid, KOERT                 MNC Dordrecht          1:19.55 8000612    1:19.75           
  2. Linda, BUIJK                  Zvh                    1:16.64 9000634    1:20.43           
  3. Sietske, VISSER               KZV de Lansingh        1:19.11 8302146    1:20.58           
  4. Leonie, vd LAVOIR             ZPCNumansdorp          1:21.44 8501834    1:24.86           
  5. Tonia, RUYBROEK               Poseidon'56            1:21.39 8101290    1:26.24           
  6. Marlynn, VERMEER              De Kempvis             1:24.68 8904320    1:29.19           
  7. Sade, DAAL                    Acz                    1:23.72 8806594    1:29.98           
  8. Carly, NOORDERMEER            Zob'66                 1:24.50 8702984    1:36.48           
AFGE Pauline, TIELEMAN             De Geul                1:37.68 8403348                      
AFGE Nadya, PUTTER                 ZV Vlaardingen         1:23.27 8301630                      
AFGE Sanne, BUURMAN                De Geul                1:33.37 8503888                      
AFGE Fiona, CABRIE                 De Kempvis             1:25.58 8800738                      
AFGE Aniek, HUIJSMAN               KZV de Lansingh        1:25.38 8801932                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Jongens, 50m vrije slag                  Jongens Junioren 1
16-5-2009 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yamiko, STEENHOEK             Zob'66                   27.08 9600987      27.67           
  2. Jesse, de WIN                 De Geul                  29.22 9600191      29.32           
  3. Mitchell, BAARLE VAN          De Kempvis               30.05 9600355      29.56           
  4. Tino, BUITENDIJK              Lac                      29.87 9601253      29.70           
  5. Wimar, LINDENBERG             MNC Dordrecht            29.29 9601857      29.78           
  6. Erik, van LOPIK               Pcg                      30.25 9603419      29.91           
  7. Ruben, van ERK                Wiekslag                 31.72 9604373      30.54           
  8. Bjorn, VOGELAAR               zc De Schotejil          31.65 9600715      30.79           
  9. Jasper, BERGSEN               Zob'66                   32.64 9601709      31.13           
 10. Jordi, WEEL VAN DER           De Kempvis               30.91 9600359      31.23           
 11. Aron, BROEKHUIZEN             Poseidon'56              30.67 9600553      31.24           
 12. Ian, van MULLEM               Zob'66                   30.95 9602545      31.26           
 13. Selim, BARRAHO                Lac                      31.53 9604249      31.62           
 14. Leon, de VRIES                Zpb H&l                  32.44 9603371      31.84           
 15. Matej, SKELO                  de Devel                 33.25 9603535      33.06           
 16. Dylan, ZWIRS                  de Devel                 32.94 9600879      34.94           
AFGE Glenn, van DRIEL              Zvh                      33.30 9601161                      
AFGE Maurice, DENTRO               Zpb H&l                  33.55 9602745                      
AFGE Alex, van den BERG            Wiekslag                 34.99 9601893                      
AFGE Evert, ZIJLLSTRA              Poseidon'56              36.77 9696047                      
AFGE Rowin, VONK                   Wiekslag                 33.99 9602971                      
  NG Pim, van MILT                 de Devel                 30.03 9600663                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Jongens, 50m vrije slag                  Jongens Junioren 2
16-5-2009 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey, BUDDENBERG           de Zeehond '73           27.26 9502289      26.49 FJ 1      
  2. John, SMIT                    Poseidon'56              25.66 9500613      26.49 FJ 2      
  3. Mike, BRAVENBOER              Poseidon'56              27.26 9500299      27.02           
  4. Lars, SCHOFFELMEER            ZPCNumansdorp            27.80 9501907      27.74           
  5. Duane, WEMMERS                MNC Dordrecht            28.41 9501397      28.50 FJ 1      
  6. Johnno, PETERS                Wiekslag                 28.54 9501295      28.50 FJ 2      
  7. Tai Wei, KAN                  Scom                     29.02 9502417      28.51           
  8. Jan-Willem, den DUNNEN        Pcg                      28.33 9500883      28.78           
  9. Tim, MULLER                   De Geul                  29.07 9501019      28.79           
 10. Cees, van der HEIDE           Scom                     29.15 9503967      29.35           
 11. Jelle, MELISSANT              Zob'66                   28.57 9501393      29.46           
 12. Koen, JONGEJAN                ZV de Gooye              28.76 9502945      29.60           
 13. Nick, CLEINTUAR               ZV Vlaardingen           29.02 9503781      30.12 FJ 1      
 14. Sander, ASJES                 Lac                      29.16 9503787      30.12 FJ 2      
 15. Youri, APPELJAN               ZPCNumansdorp            29.52 9502567      30.47 FJ 1      
 16. Ivar, VELDSCHOLTE             Zpb H&l                  29.48 9502657      30.47 FJ 2      
AFGE Jordy, MAURITS                ZV Vlaardingen           28.64 9503067                      
AFGE Willem Jan, HOEKMAN           De Stelle                33.13 9500029                      
AFGE Coen, TEBRUGGE.               De Stelle                32.71 9500207                      
AFGE Jeffrey, GRINWIS              De Stelle                32.55 9500999                      
AFGE DaniŰl, DIKKEN                De Duck                  30.80 9500385                      
AFGE Jeffrey, EIGENRAAM            Zob'66                   32.92 9500041                      
  NG Gillian, Winter               Rsw                      30.09 9505449                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Jongens, 50m vrije slag                  Jongens Junioren 3
16-5-2009 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kees, van de DOEL             De Stelle                26.21 9401677      26.32 FJ 1      
  2. Tom, van de PUTTE             MNC Dordrecht            25.62 9402625      26.32 FJ 2      
  3. Tyron, GIJSBERTHA             Acz                      28.86 9405077      28.20           
  4. Max, SPIERING                 ZV Vlaardingen           27.84 9402131      28.33           
  5. Rick, de WAARD                de Zeehond '73           28.21 9401095      28.43           
  6. Sietze, NOORDUYN              Pcg                      28.78 9404727      28.45           
  7. Kristian, TROGRLIC            Poseidon'56              29.41 9403179      28.62           
  8. Marc, ADVOCAAT                MNC Dordrecht            28.77 9402603      28.82           
  9. Jeroen, van DEURSEN           ZV Vlaardingen           28.20 9403345      28.90 FJ 1      
 10. Richard, BESTEBREUR           ZPCNumansdorp            28.41 9404797      28.90 FJ 2      
 11. Marijn, IMMERZEEL             Pcg                      29.02 9401999      29.27           
 12. Renco, SLOOF                  Poseidon'56              28.41 9400171      29.35           
 13. Chiel-Jan, HARLEMAN           Wiekslag                 29.75 9402499      29.77           
 14. Annegies, van 't ZAND         Zpb H&l                  30.06 9401543      30.27           
 15. Martijn, van den HUL          Lac                      30.14 9404981      30.52           
 16. Eric de, JONG                 KZV de Lansingh          30.20 9400359      31.97           
AFGE Pieter, WOLFERT               ZV de Gooye              29.36 9400201                      
AFGE Quint, GERDES                 Pcg                      28.57 9400263                      
AFGE Bauke, SMITS                  De Kempvis               29.42 9400885                      
AFGE Abdelkader, ELMEZIANI         ZV Strijen               32.16 9401241                      
AFGE Vincent, KRAAIJEVELD          Dwf                      31.00 9401617                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Jongens, 50m vrije slag                  Jongens Junioren 4
16-5-2009 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo, DINKELBERG              ZV Vlaardingen           24.81 9300773      24.89           
  2. Jasper, de WIN                De Geul                  25.67 9301293      25.68           
  3. Bart, DUNWEG                  ZV Vlaardingen           25.16 9301763      25.89           
  4. Giovanni, den OUDEN           de Devel                 26.00 9300877      26.33           
  5. Melvin, van de MEIJ           MNC Dordrecht            26.15 9301157      26.57           
  6. Davy, de GREEF                Svo                      27.42 9305463      27.02           
  7. Rick, van BEMMELEN VD PLAAT   Pcg                      27.67 9301083      27.18           
  8. Timo, LAMBREGTS               ZPCNumansdorp            27.22 9302809      27.61           
  9. Arnoud, van SPRONSEN          Poseidon'56              27.63 9301175      27.85           
 10. Marco, AKERSHOEK              ZV de Gooye              27.16 9300003      28.06           
 11. Marco, AMBROSINI              Lac                      27.19 9306175      28.90           
 12. Joeri, PRINS                  MNC Dordrecht            28.21 9302037      28.94           
 13. Walter, TROOST                Zob'66                   28.09 9302347      29.36           
 14. Bas, van den SIGTENHORST      De Geul                  28.84 9303275      29.65           
 DIS Romero, HENNEP                De Kempvis               26.94 9304929                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.Z Sjoerd, RIJPER                de Devel                 28.92 9301453                      
AFGE Stephan, DIRKS                Poseidon'56              28.58 9303075                      
AFGE Mark, GERDES                  Pcg                      28.66 9301085                      
AFGE Jeroen, DURINCK               de Devel                 29.07 9300127                      
AFGE Berend, VALKE                 Dwf                      29.30 9300753                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Jongens, 50m vrije slag                       Heren Jeugd 1
16-5-2009 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark, COSTERIS                zc De Schotejil          23.12 9202327      23.83           
  2. Erik, WEGMAN                  De Kempvis               24.39 9201465      24.58           
  3. Jeroen, BAARS                 Poseidon'56              24.82 9200031      25.31           
  4. Victor, POOT                  ZV Vlaardingen           25.20 9203651      26.81           
  5. Jesper, ORANJE                De Duck                  25.61 9200997      26.94           
  5. Rolf, BOEF                    De Duck                  26.54 9205145      26.94           
  7. Jeremy, SLOB                  Pcg                      26.46 9204639      27.13           
  8. Dennis, PEDERSEN              de Zeehond '73           26.20 9205385      27.28           
AFGE Boris, GALJART                ZV Vlaardingen           26.64 9201997                      
AFGE Glenn, MIJNDERS               zc De Schotejil          28.46 9204569                      
AFGE Rob, STOLK                    ZPCNumansdorp            30.92 9206539                      
AFGE Ramon, ROMIJN                 Poseidon'56              29.59 9203095                      
AFGE Coen, van der WEKKEN          ZV de Gooye              28.57 9202965                      
  NG Alwin, HILLEBRINK             MNC Dordrecht            25.21 9201661                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Jongens, 50m vrije slag                       Heren Jeugd 2
16-5-2009 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastiaan, ROSENDAAL         zc De Schotejil          23.73 9101947      24.65           
  2. Dex, de VOOGT                 De Duck                  25.52 9102437      26.51           
  3. Peter Jan, HOOIKAAS           Zvh                      26.34 9103059      26.70           
  4. Marco, van der STEL           ZV Vlaardingen           26.12 9102879      27.18           
  5. Roydon, FILEE                 Zob'66                   27.54 9103789      28.09 FJ 1      
  6. Nick, TIESEMA                 De Geul                  27.00 9106807      28.09 FJ 2      
  7. Maurits, BRANDT               Zob'66                   26.37 9100277      28.82           
  8. Yordi, OETRINGER              De Geul                  27.70 9102823      29.55           
AFGE Jelle, STEENHUIS              zc De Schotejil          29.28 9103507                      
AFGE Jasper, SMITS                 De Kempvis               28.06 9107201                      
  NG Roy, PATTIPEILUHU             Rsw                      26.61 9101761                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
16-5-2009 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arjan, van der PLAAT          MNC Dordrecht            22.30 8602403      23.55           
  2. Robbert, DONK                 De Geul                  23.53 8900745      23.95           
  3. Wouter, de WIN                De Geul                  24.09 8603559      24.94 FJ 1      
  4. Nick, van INGEN               MNC Dordrecht            24.29 8801647      24.94 FJ 2      
  5. Vincent, de RUITER            Poseidon'56              23.46 9002525      25.07           
  6. Michael, SCHILDERS            De Kempvis               24.43 8803011      25.31           
  7. Jelte, STANIC                 KZV de Lansingh          24.41 8703165      25.44           
  8. Jurrien, HARTMAN              ZV Vlaardingen           24.46 8801297      25.56           
AFGE Leander, NOORDIJK             zc De Schotejil          26.13 8101221                      
AFGE Marick, HOEIJENBOS            Poseidon'56              25.54 8701371                      
AFGE Niels, ALBRECHTS              zc De Schotejil          27.21 8800039                      
AFGE Martijn, van HOORN            zc De Schotejil          26.41 8901343                      
AFGE Roderik, MEIJERS              Zob'66                   24.54 8602063                      
AFGE Ivan, van OMME                De Geul                  24.80 8201263                      
AFGE Nol, van THULL                Zob'66                   24.64 8001513                      
AFGE Thomas, VERBURG               Poseidon'56              24.64 8803533                      
AFGE Mark, BAARS                   Poseidon'56              24.31 8500059                      
AFGE Paul, STERK                   Pcg                      26.25 8903025                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                    Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Junioren 1
16-5-2009 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laetitia, BOSVELD             Poseidon'56              33.26 9700252      33.11           
  2. Daphne, SCHEURWATER           Wiekslag                 34.68 9701372      35.17           
  3. Joelle, GEERTS                Poseidon'56              36.89 9700206      35.48 FJ 1      
  4. Marije, DINKELBERG            ZV Vlaardingen           37.02 9703192      35.48 FJ 2      
  5. Indah, HIJMANS                Zob'66                   37.43 9703152      36.73           
  6. Kelly, de JONGE               Poseidon'56              37.10 9701210      37.24           
  7. Fenna, de GROOT               De Kempvis               36.49 9701706      37.36           
  8. Tamara, van KOOIJ             de Zeehond '73           38.46 9700032      37.43           
  9. Tess, van PELT                Poseidon'56              37.25 9701214      38.29           
 10. Romy, IKING                   Pcg                      38.84 9700214      38.64           
 11. Latona, BAART                 De Geul                  37.44 9700378      38.85           
 12. Sara, STEFANOVIE              Poseidon'56              39.43 9703406      39.99           
 13. Cheryl, WESTERBAAN            Acz                      41.10 9702426      41.74           
 14. Sanne, BOELHOUWER             de Devel                 38.88 9700432      42.30           
 15. Nienke, PRANGER               de Zeehond '73           39.64 9701612      42.36           
 16. Darshana, AUSAN               Zpb H&l                  38.59 9702536      44.07           
AFGE Cheyenne, VLOT                Zvh                      41.82 9702986                      
  NG Danique, LAURITSEN            Pcg                      41.18 9702420                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                    Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Junioren 2
16-5-2009 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike, de WAARD              de Zeehond '73           30.29 9600604      30.07           
  2. Marcella, van der ENT         Poseidon'56              34.04 9600174      32.13           
  3. Isabel, SPIT                  Lac                      33.50 9604712      32.65           
  4. Debby, KRAAIJEVELD            Dwf                      34.25 9601358      34.39           
  5. Sharon, STELLE VAN            De Kempvis               34.79 9600356      35.87           
  6. Tamara, van der STEEN         ZV Vlaardingen           35.60 9605156      36.15           
  7. Rianne, TIMMERS               Lac                      36.45 9601936      36.18           
  8. Asmara, RITMEIJER             ZV Vlaardingen           38.26 9600790      36.58           
  9. Nicky, DEIJL                  Zob'66                   35.32 9601360      37.07           
 10. Inge, TAAL                    de Devel                 37.38 9600120      37.32           
 11. Anne, de HEER                 Dwf                      38.80 9602736      38.86           
 12. Giulia, ROS                   Acz                      38.40 9602626      39.25 FJ 1      
 13. Doris, KRAGTEN                Pcg                      38.08 9602318      39.25 FJ 2      
 14. Djamari, OETRINGER            De Geul                  36.57 9600546      39.83           
 15. Marije, BOER                  Zob'66                   38.82 9603264      40.77           
  NG Nina, TOURTON                 Zpb H&l                  36.61 9603612                      
  NG Lianne, BOER                  Zob'66                   38.88 9603456                      
  NG Fanike, BATTA                 Poseidon'56              39.31 9601452                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                    Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Junioren 3
16-5-2009 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lin he, YU                    Poseidon'56              31.45 9500924      31.36           
  2. Kelly, WIGLEVEN               Poseidon'56              32.98 9500058      31.69           
  3. Rosanne, LIGTVOET             de Devel                 33.17 9501212      32.20           
  4. Laura, ADVOCAAT               MNC Dordrecht            33.07 9502988      32.41           
  5. Sanne, HUIJSMANS              zc De Schotejil          33.89 9501796      34.74           
  6. Sanne, van DELFT              Svo                      35.33 9501890      35.44           
  7. Emily, van ERK                Acz                      35.86 9502574      35.76           
  8. Jill, van SEVENTER            de Devel                 37.37 9501936      36.48           
  9. Vicky, XANTHOPOULOU           Wiekslag                 38.13 9501844      36.68           
 10. Roos, KETTING                 Zob'66                   36.71 9505576      37.02           
 11. Martine, KUIJLAARS            MNC Dordrecht            36.72 9500554      37.13           
 12. Chantal, van RIKXOORT         Wiekslag                 37.39 9505802      37.40           
 13. Chadassa, MANNEE              De Geul                  37.05 9501044      38.48           
 14. Naomi van, GOOL               KZV de Lansingh          38.06 9505166      38.66           
 15. Lise, BEIJLEVELDT             Acz                      37.32 9505236      39.13           
 16. Carmen, MUILWIJK              De Geul                  38.07 9502700      39.70           
AFGE Astrid, DUNWEG                ZV Vlaardingen           36.93 9501952                      
AFGE Marie-Claire, van ZOEST       zc De Schotejil          41.13 9502644                      
AFGE Marinda, KRIJGSMAN            Poseidon'56              36.99 9500468                      
AFGE Debby, van STEENDEREN         De Geul                  40.58 9501040                      
AFGE Stephanie, van DAM            de Devel                 34.20 9500216                      
  NG Nathalie, VENEMA              ZPCNumansdorp            38.86 9505120                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                    Meisjes, 50m vlinderslag                     Meisjes Jeugd 1
16-5-2009 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tanja, van ESSEN              Wiekslag                 31.60 9404678      31.24           
  2. Sylvana, KUSTERS              Wiekslag                 32.69 9403436      32.13           
  3. Dian, KORTLEVE                Wiekslag                 32.88 9402132      32.26           
  4. ESTRELLA, WIERIKX             ZPCNumansdorp            32.37 9402712      32.44 FJ 1      
  5. Melissa, KOELEWIJN            Poseidon'56              33.05 9400502      32.44 FJ 2      
  6. Femke, van der LINDE          MNC Dordrecht            33.42 9403068      32.44 FJ 3      
  7. Eva, van ETTEN                Poseidon'56              33.52 9403044      32.89           
  8. Aure, LAMPE                   de Devel                 34.29 9400072      33.72           
  9. Alinda, DAMSTEEGT             Poseidon'56              33.24 9400222      34.34           
 10. Liona, TIMMERS                Lac                      34.36 9402662      34.98           
 11. Iris, HEUVEL VAN DEN          De Kempvis               34.99 9401732      35.17           
 12. Francesca, van DONGEN         MNC Dordrecht            35.94 9402982      36.42           
 13. Eline, MOLLE                  De Geul                  36.92 9404276      37.92           
 14. Nadia, METSELAAR              Lac                      36.94 9406782      39.54           
 15. Femke, KONING                 Pcg                      37.00 9406468      39.64           
 16. Sabine, van ACQUOIJ           Pcg                      37.02 9403894      40.61           
AFGE Lydia, TEBRUGGE               De Stelle                37.10 9401148                      
AFGE Elise, van SOEST              zc De Schotejil          38.50 9403444                      
AFGE Ingrid, POOT                  ZV Vlaardingen           37.09 9404114                      
AFGE Tiara, MAITIMU                Acz                      38.72 9405624                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                    Meisjes, 50m vlinderslag                     Meisjes Jeugd 2
16-5-2009 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Milou, JULICHER               Wiekslag                 29.21 9301320      29.80           
  2. Mariska, SCHEEL               KZV de Lansingh          31.08 9306344      31.54           
  3. Kiki, KLERKS                  ZV Vlaardingen           32.19 9301764      31.73           
  4. Karlien, VELDSCHOLTE          Zpb H&l                  32.10 9305880      32.50 FJ 1      
  5. Lisa, DEIJL                   Zob'66                   31.06 9304108      32.50 FJ 2      
  6. Esmee, NOOITRUST              Pcg                      32.38 9306880      34.53           
  7. Danica, KOEDOOT               zc De Schotejil          33.42 9301034      34.94           
  8. Eline, van den HOEK           Pcg                      35.58 9304502      34.98           
  9. Laura, DONK                   Zvh                      34.68 9303074      35.45           
 10. Mariette, v.d SMAN            de Devel                 35.28 9301214      35.47           
 11. Leontine, GROENEVELDT         De Duck                  35.56 9303526      36.43           
 12. Michelle, HEIJNEMANS          de Devel                 37.81 9303854      38.47           
 13. Whitney, NEERHOUT             Lac                      37.25 9304330      38.80           
 14. Sandra, VERMEULEN             De Duck                  37.83 9303522      39.22           
 15. Lisette, DIJKGRAAF            Pcg                      37.71 9301558      39.80           
 16. Kimberley, van BUREN          De Duck                  42.17 9304136      41.96           
AFGE Kiona, van der BURG           Zpb H&l                  42.20 9305948                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                    Meisjes, 50m vlinderslag                   Dames Senioren D1
16-5-2009 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kimberley, ALBERS             ZV Vlaardingen           30.13 9204102      29.64           
  2. Vivianne, van den BROEK       Wiekslag                 29.86 9200302      30.13           
  3. Esmee, KOEDOOT                zc De Schotejil          32.09 9200964      32.03           
  4. Rianne, van der HOEVEN        ZV Vlaardingen           32.22 9200760      32.27           
  5. Lisa, KLATTEN                 de Devel                 32.59 9203628      32.37           
  6. Kayleigh, WESTERBAAN          Acz                      32.70 9205054      33.33 FJ 1      
  7. Naomi, JULICHER               Wiekslag                 32.16 9202606      33.33 FJ 2      
  8. Cherita, BOGAARD              Pcg                      32.76 9204750      34.18           
AFGE Wendy, de BRUIN               Zob'66                   33.59 9206320                      
AFGE Amy, van der LINDEN           ZV Strijen               36.05 9205722                      
AFGE Sharelle, HARTMAN             Dwf                      33.78 9202504                      
AFGE Lisa, van MILT                de Devel                 33.20 9201228                      
AFGE Manon, SLOOF                  Poseidon'56              38.28 9202604                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                     Dames, 50m vlinderslag                    Dames Senioren D2
16-5-2009 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yana, GAVRILYUK               Acz                      31.38 9108186      31.69           
  2. Lieke, HENGST                 ZV Vlaardingen           32.78 9108048      33.37           
  3. SolÚ, van LEENEN              MNC Dordrecht            34.54 9104354      34.61 FJ 1      
  4. Renate, ELVERS                Zpb H&l                  33.46 9105194      34.61 FJ 2      
  5. Joanne, GROENEVELDT           De Duck                  39.70 9105998      36.68           
  6. Claudia, de WIN               De Geul                  40.95 9103554      45.12           
AFGE Natasja, BRAVENBOER           Poseidon'56              35.75 9104134                      
AFGE Lisanne, TAP                  Poseidon'56              34.54 9103036                      
AFGE Senna, van DONGEN             De Geul                  36.18 9100760                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                     Dames, 50m vlinderslag                       Dames Senioren
16-5-2009 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marlynn, VERMEER              De Kempvis               30.20 8904320      30.80           
  2. Linda, BUIJK                  Zvh                      30.70 9000634      30.88           
  3. Sietske, VISSER               KZV de Lansingh          30.83 8302146      30.95           
  4. Maryse, LAMPE                 de Devel                 30.90 8702458      31.60           
  5. Nadya, PUTTER                 ZV Vlaardingen           31.83 8301630      32.78 FJ 1      
  6. Tonia, RUYBROEK               Poseidon'56              31.70 8101290      32.78 FJ 2      
  7. Sade, DAAL                    Acz                      31.94 8806594      33.34           
  8. Carly, NOORDERMEER            Zob'66                   31.82 8702984      35.14           
AFGE Pauline, TIELEMAN             De Geul                  37.45 8403348                      
AFGE Marielle, MUILENBURG          Pcg                      32.58 8803096                      
AFGE Leonie, vd LAVOIR             ZPCNumansdorp            32.85 8501834                      
AFGE Sanne, BUURMAN                De Geul                  37.02 8503888                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Junioren 1
16-5-2009 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yamiko, STEENHOEK             Zob'66                 1:12.66 9600987    1:13.86           
  2. Bjorn, VOGELAAR               zc De Schotejil        1:14.10 9600715    1:14.85           
  3. Jesse, de WIN                 De Geul                1:13.02 9600191    1:17.70           
  4. Erik, van LOPIK               Pcg                    1:17.50 9603419    1:18.46           
  5. Mitchell, BAARLE VAN          De Kempvis             1:16.98 9600355    1:18.85           
  6. Jasper, BERGSEN               Zob'66                 1:21.21 9601709    1:21.54           
  7. Ruben, van ERK                Wiekslag               1:23.76 9604373    1:22.17           
  8. Tino, BUITENDIJK              Lac                    1:20.33 9601253    1:22.55 FJ 1      
  9. Selim, BARRAHO                Lac                    1:22.66 9604249    1:22.55 FJ 2      
 10. Mico, PAVLOVIC                zc De Schotejil        1:27.89 9600365    1:30.15           
 11. Hassanen, Aljanabi            Wiekslag               1:30.84 9602783    1:30.80           
 12. Ian, van MULLEM               Zob'66                 1:26.34 9602545    1:32.07           
 13. Alex, van den BERG            Wiekslag               1:29.85 9601893    1:33.55           
 14. Evert, ZIJLLSTRA              Poseidon'56            1:29.56 9696047    1:34.05           
 15. Bart, ZIJLSTRA                Poseidon'56            1:31.54 9604778    1:36.57           
 DIS Dylan, ZWIRS                  de Devel               1:25.29 9600879    1:28.45           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Glenn, van DRIEL              Zvh                    1:31.98 9601161                      
AFGE Aron, BROEKHUIZEN             Poseidon'56            1:22.36 9600553                      
AFGE Sam, BEER                     ZV Strijen             1:36.36 9600817                      
AFGE Quinten, KRAAK                Poseidon'56            1:32.86 9600139                      
AFGE Paul, DORST                   ZV Strijen             1:32.57 9603277                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Junioren 2
16-5-2009 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike, BRAVENBOER              Poseidon'56            1:05.89 9500299    1:06.52           
  2. Jeffrey, BUDDENBERG           de Zeehond '73         1:09.36 9502289    1:08.05           
  3. John, SMIT                    Poseidon'56            1:04.73 9500613    1:10.50           
  4. Jan-Willem, den DUNNEN        Pcg                    1:08.00 9500883    1:11.45           
  5. Lars, SCHOFFELMEER            ZPCNumansdorp          1:10.41 9501907    1:12.00           
  6. Melvin, PRINS                 MNC Dordrecht          1:11.64 9500201    1:13.59           
  7. Jelle, MELISSANT              Zob'66                 1:15.03 9501393    1:14.47           
  8. Tim, MULLER                   De Geul                1:14.36 9501019    1:15.60           
  9. Koen, JONGEJAN                ZV de Gooye            1:10.82 9502945    1:15.67           
 10. Michael, HOEK                 de Devel               1:10.66 9502097    1:16.07           
 11. Sander, ASJES                 Lac                    1:18.84 9503787    1:16.76           
 12. Nick, CLEINTUAR               ZV Vlaardingen         1:12.54 9503781    1:17.76           
 13. Morten, BOUDESTEIN            KZV de Lansingh        1:15.10 9501373    1:19.25           
 14. Youri, APPELJAN               ZPCNumansdorp          1:17.39 9502567    1:19.32           
 15. Ivar, VELDSCHOLTE             Zpb H&l                1:15.62 9502657    1:19.33           
 16. Johnno, PETERS                Wiekslag               1:16.15 9501295    1:21.06           
AFGE Coen, TEBRUGGE.               De Stelle              1:21.11 9500207                      
AFGE Jeffrey, EIGENRAAM            Zob'66                 1:21.19 9500041                      
AFGE Willem Jan, HOEKMAN           De Stelle              1:21.59 9500029                      
AFGE Jordi, MANNETJE 'T            De Kempvis             1:18.89 9502775                      
AFGE Jordy, MAURITS                ZV Vlaardingen         1:10.90 9503067                      
AFGE DaniŰl, DIKKEN                De Duck                1:21.74 9500385                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Junioren 3
16-5-2009 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex, CATSBURG                KZV de Lansingh        1:08.24 9404753    1:09.88           
  2. Renco, SLOOF                  Poseidon'56            1:08.75 9400171    1:12.32           
  3. Jeroen, van DEURSEN           ZV Vlaardingen         1:12.09 9403345    1:12.67           
  4. Nick, OUT                     de Zeehond '73         1:11.11 9400881    1:12.83           
  5. Tom, van de PUTTE             MNC Dordrecht          1:07.90 9402625    1:13.74           
  6. Kristian, TROGRLIC            Poseidon'56            1:23.26 9403179    1:19.07           
  7. Richard, BESTEBREUR           ZPCNumansdorp          1:17.48 9404797    1:20.26           
  8. Marijn, IMMERZEEL             Pcg                    1:15.78 9401999    1:20.83           
  9. Vincent, KRAAIJEVELD          Dwf                    1:22.87 9401617    1:22.25 FJ 1      
 10. Jos, TERLOUW                  ZV de Gooye            1:22.73 9400601    1:22.25 FJ 2      
 11. Martijn, van den HUL          Lac                    1:21.61 9404981    1:23.27           
 12. Ramon, van HUIZEN             ZV de Gooye            1:20.52 9400945    1:24.15           
 13. Kees, van de DOEL             De Stelle              1:22.83 9401677    1:24.37           
 14. Jeroen, TAAL                  de Devel               1:21.95 9400383    1:25.33           
 15. Chiel-Jan, HARLEMAN           Wiekslag               1:23.27 9402499    1:28.64           
AFGE Bauke, SMITS                  De Kempvis             1:18.37 9400885                      
AFGE Quint, GERDES                 Pcg                    1:14.77 9400263                      
  NG Sietze, NOORDUYN              Pcg                    1:23.80 9404727                      
  NG Tyron, GIJSBERTHA             Acz                    1:23.94 9405077                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Junioren 4
16-5-2009 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melvin, van de MEIJ           MNC Dordrecht          1:03.46 9301157    1:06.66           
  2. Giovanni, den OUDEN           de Devel               1:07.13 9300877    1:07.56           
  3. Joeri, PRINS                  MNC Dordrecht          1:07.08 9302037    1:08.36           
  4. Jasper, de WIN                De Geul                1:08.36 9301293    1:12.21           
  5. Arnoud, van SPRONSEN          Poseidon'56            1:16.24 9301175    1:13.68           
  6. Timo, LAMBREGTS               ZPCNumansdorp          1:12.16 9302809    1:14.21           
  7. Marco, AKERSHOEK              ZV de Gooye            1:09.51 9300003    1:15.19           
  8. Tarik, FARIA                  Lac                    1:12.75 9304223    1:15.56           
  9. Bas, van den SIGTENHORST      De Geul                1:14.14 9303275    1:17.36           
 10. Walter, TROOST                Zob'66                 1:12.70 9302347    1:17.89           
 11. Marco, AMBROSINI              Lac                    1:15.88 9306175    1:19.74 FJ 1      
 12. Rick, van BEMMELEN VD PLAAT   Pcg                    1:17.78 9301083    1:19.74 FJ 2      
 13. Eldin, KRIJGH                 zc De Schotejil        1:19.45 9302807    1:22.45           
 14. Berend, VALKE                 Dwf                    1:22.96 9300753    1:27.11           
 15. Edwin, VERMEULEN              De Duck                1:27.34 9306695    1:34.45           
AFGE Mark, GERDES                  Pcg                    1:18.00 9301085                      
AFGE Nicky, ADVOKAAT               Pcg                    1:12.95 9303545                      
AFGE Stephan, DIRKS                Poseidon'56            1:10.23 9303075                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                      Jongens, 100m rugslag                        Heren Jeugd 1
16-5-2009 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark, COSTERIS                zc De Schotejil          58.83 9202327    1:01.86           
  2. Victor, POOT                  ZV Vlaardingen         1:03.69 9203651    1:04.63           
  3. Jesper, ORANJE                De Duck                1:07.35 9200997    1:08.68           
  4. Rolf, BOEF                    De Duck                1:08.68 9205145    1:10.42           
  5. Robin, IKING                  Pcg                    1:08.38 9200583    1:12.41           
  6. Jeroen, van DIJK              De Geul                1:08.51 9200247    1:13.41           
  7. Tim, VERWEST                  ZV Vlaardingen         1:13.27 9204675    1:15.44           
  8. Niels, MEIJER                 Zob'66                 1:15.01 9203549    1:15.54           
AFGE Koen, van RUIJVEN             De Duck                1:15.06 9202113                      
AFGE Coen, van der WEKKEN          ZV de Gooye            1:13.79 9202965                      
AFGE Jeroen, BAARS                 Poseidon'56            1:07.92 9200031                      
AFGE Ramon, ROMIJN                 Poseidon'56            1:14.13 9203095                      
AFGE Alwin, HILLEBRINK             MNC Dordrecht          1:03.60 9201661                      
  NG Jeremy, SLOB                  Pcg                    1:08.76 9204639                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                      Jongens, 100m rugslag                        Heren Jeugd 2
16-5-2009 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurits, BRANDT               Zob'66                 1:05.56 9100277    1:08.94           
  2. Sebastiaan, ROSENDAAL         zc De Schotejil        1:07.07 9101947    1:09.55           
  3. Dex, de VOOGT                 De Duck                1:09.90 9102437    1:11.16           
  4. Peter Jan, HOOIKAAS           Zvh                    1:13.41 9103059    1:15.26           
  5. Jim, VEERKAMP                 Dwf                    1:11.08 9106943    1:15.59           
  6. Roydon, FILEE                 Zob'66                 1:09.50 9103789    1:15.70           
  7. Yordi, OETRINGER              De Geul                1:15.42 9102823    1:18.03           
  8. Laurens, KALIS                Dwf                    1:16.87 9101141    1:23.30           
AFGE Nick, TIESEMA                 De Geul                1:18.46 9106807                      
AFGE Sven, DEKKER                  De Geul                1:19.45 9103075                      
  NG Roy, PATTIPEILUHU             Rsw                    1:10.71 9101761                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                       Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
16-5-2009 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michael, SCHILDERS            De Kempvis               59.50 8803011    1:02.93           
  2. Martijn, DOLK                 MNC Dordrecht          1:01.86 8900737    1:04.49 FJ 1      
  3. Ivan, van OMME                De Geul                1:02.77 8201263    1:04.49 FJ 2      
  4. Leander, NOORDIJK             zc De Schotejil        1:05.33 8101221    1:06.51           
  5. Johnny, den UIL               Dwf                    1:03.64 8402293    1:07.02           
  6. Paul, WEIJERS                 ZPCNumansdorp          1:04.80 8603475    1:07.38           
  7. Leen, van der PLAAT           Wiekslag               1:03.37 9002291    1:09.63           
  8. Nol, van THULL                Zob'66                 1:05.38 8001513    1:12.56           
AFGE Marick, HOEIJENBOS            Poseidon'56            1:02.71 8701371                      
AFGE Martijn, BOGAARD              Pcg                    1:08.60 8900325                      
AFGE Vincent, de RUITER            Poseidon'56            1:03.58 9002525                      
AFGE Mark, BAARS                   Poseidon'56            1:02.32 8500059                      
AFGE Thomas, VERBURG               Poseidon'56            1:09.62 8803533                      
AFGE Paul, STERK                   Pcg                    1:08.58 8903025                      
AFGE Marcel, NOORDERMEER           Zob'66                 1:05.40 9003455                      
AFGE Niels, ALBRECHTS              zc De Schotejil        1:08.44 8800039                      
AFGE Martijn, van HOORN            zc De Schotejil        1:13.96 8901343                      
AFGE Remi, OUBORG                  KZV de Lansingh        1:05.61 8802611                      
AFGE Robbert, DONK                 De Geul                1:06.70 8900745                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                   Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
16-5-2009 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZV Vlaardingen 1              ZV Vlaardingen         4:40.12            4:46.88           
        Kimberley, ALBERS, 92                      Nadya, PUTTER, 83
        Rianne, van der HOEVEN, 92                 Lieke, HENGST, 91
          1:07.16  4:46.88

  2. Wiekslag 1                    Wiekslag               4:31.83            4:48.36           
        Naomi, JULICHER, 92                        Milou, JULICHER, 93
        Vivianne, van den BROEK, 92                Tanja, van ESSEN, 94
          1:13.64  4:48.36

  3. Lansingh 1                    KZV de Lansingh        4:42.58            4:53.54           
        Mariska, SCHEEL, 93                        Sietske, VISSER, 83
        Zarife, GELA, 92                           Elise van der, WAL, 89
          1:16.27  4:53.54

  4. de Devel 1                    de Devel               4:42.73            4:59.95           
        Rosanne, LIGTVOET, 95                      Maryse, LAMPE, 87
        Lisa, van MILT, 92                         Lisa, KLATTEN, 92
          1:20.42  4:59.95

  5. MNC Dordrecht 2               MNC Dordrecht          4:59.06            5:05.39           
        Romy, BOUMAN, 92                           Femke, van der LINDE, 94
        Francesca, van DONGEN, 94                  SolÚ, van LEENEN, 91
          1:14.70  5:05.39

  6. Zpb H&l 1                     Zpb H&l                4:56.87            5:13.45           
        Evelyne, GOUW, 92                          Karlien, VELDSCHOLTE, 93
        Roxanne, van BAVEL, 94                     Renate, ELVERS, 91
          1:20.02  5:13.45

  7. zc De Schotejil 1             zc De Schotejil        5:02.23            5:13.88           
        Sanne, HUIJSMANS, 95                       Esmee, KOEDOOT, 92
        Marie-Claire, van ZOEST, 95                Danica, KOEDOOT, 93
          1:17.41  5:13.88

  8. De Kempvis 1                  De Kempvis             5:00.61            5:15.71           
        Ilse, BIJLEVELD, 94                        Sharon, STELLE VAN, 96
        Iris, HEUVEL VAN DEN, 94                   Mandy, LANGEVELD, 94
          1:20.02  5:15.71

  9. MNC Dordrecht 3               MNC Dordrecht          5:03.84            5:15.94           
        Martine, KUIJLAARS, 95                     Laura, ADVOCAAT, 95
        Lesley, HARLAAR, 96                        Birgit, ADRIAANSEN, 95
          1:21.21  5:15.94

 10. Zob'66 1                      Zob'66                 4:56.22            5:18.11           
        Wendy, de BRUIN, 92                        Lisa, DEIJL, 93
        Nicky, DEIJL, 96                           Carly, NOORDERMEER, 87
          1:20.95  5:18.11

 11. Acz 1                         Acz                    4:59.49            5:27.25           
        Emily, van ERK, 95                         Yana, GAVRILYUK, 91
        Sade, DAAL, 88                             Kayleigh, WESTERBAAN, 92
          1:28.10  5:27.25

 12. Lac 1                         Lac                    5:12.29            5:28.51           
        Nadia, METSELAAR, 94                       Isabel, SPIT, 96
        Caroline, GRIBLING, 93                     Liona, TIMMERS, 94
          1:27.97  5:28.51

 13. Pcg 1                         Pcg                    5:06.96            5:46.27           
        Eline, van den HOEK, 93                    Lisette, DIJKGRAAF, 93
        Cherita, BOGAARD, 92                       Esmee, NOOITRUST, 93
          1:22.38  5:46.27

 14. De Duck 1                     De Duck                5:26.80            5:47.39           
        Joanne, GROENEVELDT, 91                    Sandra, VERMEULEN, 93
        Leontine, GROENEVELDT, 93                  CÚline, VERHOEF, 96
          1:25.13  5:47.39

AFGE Dwf 1                         Dwf                    5:17.64                              
        Sharelle, HARTMAN, 92                      Debby, KRAAIJEVELD, 96
        Julia, MIJNSTER, 96                        Anne, de HEER, 96

AFGE Pcg 2                         Pcg                    5:22.90                              
        Sunanda, van HETEREN, 89                   Lisette, DIJKGRAAF, 93
        Marielle, MUILENBURG, 88                   Doris, KRAGTEN, 96

AFGE De Geul 1                     De Geul                5:26.86                              
        Djamari, OETRINGER, 96                     Pauline, TIELEMAN, 84
        Chadassa, MANNEE, 95                       Senna, van DONGEN, 91

AFGE De Geul 2                     De Geul                5:40.72                              
        Sanne, BUURMAN, 85                         Eline, MOLLE, 94
        Carmen, MUILWIJK, 95                       Debby, van STEENDEREN, 95

  NG Poseidon'56 1                 Poseidon'56            4:56.49                              
        Tonia, RUYBROEK, 81                        Lin he, YU, 95
        Lisanne, TAP, 91                           Melissa, KOELEWIJN, 94




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                    Meisjes, 200m vrije slag                  Meisjes Junioren 1
17-5-2009 - 13:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joelle, GEERTS                Poseidon'56            2:35.72 9700206    2:33.54           
          1:13.09  2:33.54
  2. Marije, DINKELBERG            ZV Vlaardingen         2:33.71 9703192    2:34.97           
          1:15.62  2:34.97
  3. Daphne, SCHEURWATER           Wiekslag               2:32.03 9701372    2:37.11           
          1:15.04  2:37.11
  4. Sanne, BOELHOUWER             de Devel               2:37.70 9700432    2:37.39           
          1:16.32  2:37.39
  5. Tess, van PELT                Poseidon'56            2:39.73 9701214    2:37.64           
          1:15.86  2:37.64
  6. Jasmijn, PONSSEN              MNC Dordrecht          2:42.67 9702020    2:37.77           
          1:16.48  2:37.77
  7. Daphne, van ANTWERPEN         de Devel               2:43.32 9700492    2:40.26           
          1:17.47  2:40.26
  8. Laetitia, BOSVELD             Poseidon'56            2:52.71 9700252    2:47.62           
          1:16.52  2:47.62
  9. Laura, de JAGER               MNC Dordrecht          2:42.43 9702018    2:48.56           
          1:22.28  2:48.56
 10. Latona, BAART                 De Geul                2:49.87 9700378    2:48.77           
          1:17.58  2:48.77
 11. Cilia, van DAM                de Devel               2:52.68 9700276    2:50.74           
          1:21.89  2:50.74
 12. Cheryl, WESTERBAAN            Acz                    2:50.27 9702426    2:51.30           
          1:20.06  2:51.30
 13. Indah, HIJMANS                Zob'66                 2:46.83 9703152    2:52.19           
          1:19.79  2:52.19
 14. Steffie, PEELEN               Poseidon'56            2:55.21 9702168    2:52.24           
          1:20.32  2:52.24
 15. Claudia, van GALEN            ZPCNumansdorp          2:52.68 9700382    2:53.08           
          1:21.26  2:53.08
 16. Eva, CORNELISSE               Zpb H&l                2:51.82 9701336    2:56.11           
          1:22.24  2:56.11
AFGE Romy, IKING                   Pcg                    2:55.67 9700214                      
AFGE Rolien, HOLSTER               zc De Schotejil        3:00.54 9701900                      
AFGE Sanne, DRENTH                 zc De Schotejil        3:13.74 9702748                      
  NG Kelly, de JONGE               Poseidon'56            2:37.93 9701210                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                    Meisjes, 200m vrije slag                  Meisjes Junioren 2
17-5-2009 - 13:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Celine, HOOGENDIJK            ZV Vlaardingen         2:13.58 9601596    2:15.76           
          1:05.11  2:15.76
  2. Maaike, de WAARD              de Zeehond '73         2:25.17 9600604    2:17.58           
          1:07.09  2:17.58
  3. Marcella, van der ENT         Poseidon'56            2:27.28 9600174    2:24.33           
          1:07.91  2:24.33
  4. Tamara, van der STEEN         ZV Vlaardingen         2:24.90 9605156    2:26.78           
          1:08.70  2:26.78
  5. Sharon, STELLE VAN            De Kempvis             2:26.98 9600356    2:29.43           
          1:09.90  2:29.43
  6. Asmara, RITMEIJER             ZV Vlaardingen         2:28.37 9600790    2:31.42           
          1:11.67  2:31.42
  7. Linda, PUNT                   Poseidon'56            2:39.49 9604842    2:35.39           
          1:13.32  2:35.39
  8. Debby, KRAAIJEVELD            Dwf                    2:36.92 9601358    2:37.25           
          1:17.98  2:37.25
  9. Julia, MIJNSTER               Dwf                    2:32.03 9602742    2:37.48           
          1:14.76  2:37.48
 10. Rianne, TIMMERS               Lac                    2:38.54 9601936    2:39.01           
          1:15.74  2:39.01
 11. CÚline, VERHOEF               De Duck                2:38.27 9604476    2:39.33           
          1:14.65  2:39.33
 12. Isabel, SPIT                  Lac                    2:41.96 9604712    2:39.83           
          1:15.08  2:39.83
 13. Djamari, OETRINGER            De Geul                2:37.02 9600546    2:41.51           
          1:17.80  2:41.51
 14. Doris, KRAGTEN                Pcg                    2:38.91 9602318    2:41.90           
          1:16.55  2:41.90
 15. Nicky, DEIJL                  Zob'66                 2:41.13 9601360    2:43.03           
          1:19.45  2:43.03
 16. Anne, de HEER                 Dwf                    2:32.25 9602736    2:43.75           
          1:19.21  2:43.75
AFGE Giulia, ROS                   Acz                    2:43.22 9602626                      
AFGE Fanike, BATTA                 Poseidon'56            2:44.12 9601452                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59                    Meisjes, 200m vrije slag                  Meisjes Junioren 3
17-5-2009 - 13:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kelly, WIGLEVEN               Poseidon'56            2:15.14 9500058    2:17.73           
          1:07.23  2:17.73
  2. Rosanne, LIGTVOET             de Devel               2:19.28 9501212    2:18.63           
          1:07.83  2:18.63
  3. Martine, KUIJLAARS            MNC Dordrecht          2:20.86 9500554    2:23.08           
          1:08.24  2:23.08
  4. Sanne, HUIJSMANS              zc De Schotejil        2:25.30 9501796    2:31.56           
          1:12.20  2:31.56
  5. Birgit, ADRIAANSEN            MNC Dordrecht          2:31.95 9503342    2:31.82           
          1:13.66  2:31.82
  6. Emily, van ERK                Acz                    2:31.52 9502574    2:32.08           
          1:10.92  2:32.08
  7. Chantal, van RIKXOORT         Wiekslag               2:42.34 9505802    2:37.97           
          1:17.61  2:37.97
  8. Lise, BEIJLEVELDT             Acz                    2:37.94 9505236    2:39.80           
          1:16.81  2:39.80
  9. Carmen, MUILWIJK              De Geul                2:35.18 9502700    2:41.08           
          1:16.94  2:41.08
 10. Sanne, van DELFT              Svo                    2:31.95 9501890    2:44.04           
          1:17.30  2:44.04
 11. Astrid, DUNWEG                ZV Vlaardingen         2:40.32 9501952    2:46.38           
          1:19.85  2:46.38
 12. Marie-Claire, van ZOEST       zc De Schotejil        2:44.65 9502644    2:47.18           
          1:19.19  2:47.18
 13. Nathalie, VENEMA              ZPCNumansdorp          2:43.37 9505120    2:49.42           
          1:21.54  2:49.42
 14. Naomi van, GOOL               KZV de Lansingh        2:42.52 9505166    2:50.32           
          1:21.80  2:50.32
 15. Debby, van STEENDEREN         De Geul                2:41.18 9501040    2:51.13           
          1:18.74  2:51.13
 16. Laura, v.d HEIJDEN            Acz                    2:42.24 9502576    2:57.78           
          1:23.29  2:57.78
AFGE Lin he, YU                    Poseidon'56            2:19.80 9500924                      
AFGE Chadassa, MANNEE              De Geul                2:44.70 9501044                      
AFGE Claire, GALJART               ZV Vlaardingen         2:45.54 9500760                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                    Meisjes, 200m vrije slag                     Meisjes Jeugd 1
17-5-2009 - 13:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eva, van ETTEN                Poseidon'56            2:16.09 9403044    2:18.36           
          1:06.79  2:18.36
  2. Dian, KORTLEVE                Wiekslag               2:20.20 9402132    2:20.02           
          1:07.83  2:20.02
  3. Tanja, van ESSEN              Wiekslag               2:10.25 9404678    2:20.23           
          1:06.84  2:20.23
  4. Iris, HEUVEL VAN DEN          De Kempvis             2:18.58 9401732    2:20.59           
          1:07.82  2:20.59
  5. Femke, van der LINDE          MNC Dordrecht          2:20.39 9403068    2:22.20           
          1:08.70  2:22.20
  6. Melissa, KOELEWIJN            Poseidon'56            2:25.83 9400502    2:28.55           
          1:11.99  2:28.55
  7. Krista, KOSTWINDER            De Kempvis             2:25.78 9401058    2:28.73           
          1:10.97  2:28.73
  8. Liona, TIMMERS                Lac                    2:23.71 9402662    2:29.67           
          1:10.42  2:29.67
  9. ESTRELLA, WIERIKX             ZPCNumansdorp          2:25.08 9402712    2:29.88           
          1:11.28  2:29.88
 10. Aure, LAMPE                   de Devel               2:34.63 9400072    2:32.66           
          1:14.08  2:32.66
 11. Anouk, KUIJLAARS              MNC Dordrecht          2:27.90 9401700    2:32.95           
          1:12.77  2:32.95
 12. Ingrid, POOT                  ZV Vlaardingen         2:41.41 9404114    2:43.19           
          1:18.23  2:43.19
 13. Celina, GLIMMERVEEN           Acz                    2:41.98 94-04198   2:44.95           
          1:19.72  2:44.95
 14. Roxanne, van BAVEL            Zpb H&l                2:37.95 9400878    2:46.25           
          1:20.06  2:46.25
 15. Tiara, MAITIMU                Acz                    2:38.99 9405624    2:48.20           
          1:19.42  2:48.20
 DIS Elise, van SOEST              zc De Schotejil        2:38.64 9403444                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Lydia, TEBRUGGE               De Stelle              2:47.10 9401148                      
AFGE Brenda, METS                  KZV de Lansingh        2:42.32 9402218                      
AFGE Sylvana, KUSTERS              Wiekslag               2:31.45 9403436                      
AFGE Alinda, DAMSTEEGT             Poseidon'56            2:27.95 9400222                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                    Meisjes, 200m vrije slag                     Meisjes Jeugd 2
17-5-2009 - 13:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Milou, JULICHER               Wiekslag               2:11.16 9301320    2:11.87           
          1:03.45  2:11.87
  2. Kiki, KLERKS                  ZV Vlaardingen         2:14.88 9301764    2:15.71           
          1:05.35  2:15.71
  3. Mariska, SCHEEL               KZV de Lansingh        2:16.64 9306344    2:23.19           
          1:07.44  2:23.19
  4. Lisa, DEIJL                   Zob'66                 2:20.63 9304108    2:25.88           
          1:09.00  2:25.88
  5. Danica, KOEDOOT               zc De Schotejil        2:22.34 9301034    2:26.92           
          1:09.04  2:26.92
  6. Mariette, v.d SMAN            de Devel               2:23.05 9301214    2:28.78           
          1:11.50  2:28.78
  7. Karlien, VELDSCHOLTE          Zpb H&l                2:21.69 9305880    2:29.00           
          1:12.23  2:29.00
  8. Laura, DONK                   Zvh                    2:30.74 9303074    2:29.35           
          1:12.40  2:29.35
  9. Sandra, VERMEULEN             De Duck                2:30.94 9303522    2:33.14           
          1:13.18  2:33.14
 10. Caroline, GRIBLING            Lac                    2:30.70 9305884    2:33.99           
          1:11.13  2:33.99
 11. Ruby, BOUDESTEIN              KZV de Lansingh        2:29.89 9303430    2:34.69           
          1:13.71  2:34.69
 12. Eline, van den HOEK           Pcg                    2:33.37 9304502    2:38.37           
          1:13.64  2:38.37
 13. Esmee, NOOITRUST              Pcg                    2:34.53 9306880    2:38.86           
          1:15.20  2:38.86
 14. Kimberley, van BUREN          De Duck                2:36.07 9304136    2:43.51           
          1:18.70  2:43.51
 15. Leontine, GROENEVELDT         De Duck                2:34.56 9303526    2:43.63           
          1:17.51  2:43.63
 DIS Ellen, HENGST                 ZV Vlaardingen         2:31.87 9305850                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
AFGE Lisette, DIJKGRAAF            Pcg                    2:45.64 9301558                      
AFGE Kiki, de BRUIN                Pcg                    2:46.63 9307286                      
AFGE Joyce, van BRIEMEN            Acz                    2:40.95 9307134                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                    Meisjes, 200m vrije slag                   Dames Senioren D1
17-5-2009 - 13:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kimberley, ALBERS             ZV Vlaardingen         2:09.43 9204102    2:11.96           
          1:03.64  2:11.96
  2. Rianne, van der HOEVEN        ZV Vlaardingen         2:15.96 9200760    2:19.92           
          1:07.78  2:19.92
  3. Kayleigh, WESTERBAAN          Acz                    2:15.35 9205054    2:21.96           
          1:08.36  2:21.96
  4. Vivianne, van den BROEK       Wiekslag               2:13.86 9200302    2:22.96 FJ 1      
          1:05.68  2:22.96
  5. Esmee, KOEDOOT                zc De Schotejil        2:17.83 9200964    2:22.96 FJ 2      
          1:07.67  2:22.96
  6. Wendy, de BRUIN               Zob'66                 2:24.67 9206320    2:31.13           
          1:10.89  2:31.13
  7. Lisa, KLATTEN                 de Devel               2:25.45 9203628    2:31.41           
          1:11.60  2:31.41
  8. Zarife, GELA                  KZV de Lansingh        2:29.83 9200584    2:40.15           
          1:15.17  2:40.15
AFGE Cherita, BOGAARD              Pcg                    2:32.80 9204750                      
AFGE Louise, den BREEJEN           Zob'66                 2:30.34 9203160                      
AFGE Larissa, van der KUYP         Poseidon'56            2:50.55 9206366                      
AFGE Manon, SLOOF                  Poseidon'56            2:41.02 9202604                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                     Dames, 200m vrije slag                    Dames Senioren D2
17-5-2009 - 13:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renate, ELVERS                Zpb H&l                2:20.20 9105194    2:27.21           
          1:12.19  2:27.21
  2. Yana, GAVRILYUK               Acz                    2:21.07 9108186    2:29.28           
          1:12.10  2:29.28
  3. Lieke, HENGST                 ZV Vlaardingen         2:21.96 9108048    2:29.99           
          1:13.41  2:29.99
  4. Natasja, BRAVENBOER           Poseidon'56            2:41.45 9104134    2:47.48           
          1:18.29  2:47.48
AFGE Senna, van DONGEN             De Geul                2:29.39 9100760                      
AFGE SolÚ, van LEENEN              MNC Dordrecht          2:26.65 9104354                      
AFGE Claudia, de WIN               De Geul                2:45.53 9103554                      
AFGE Lisanne, TAP                  Poseidon'56            2:29.54 9103036                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                     Dames, 200m vrije slag                       Dames Senioren
17-5-2009 - 13:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tonia, RUYBROEK               Poseidon'56            2:14.24 8101290    2:15.69           
          1:06.69  2:15.69
  2. Marlynn, VERMEER              De Kempvis             2:11.63 8904320    2:16.44           
          1:06.57  2:16.44
  3. Nadya, PUTTER                 ZV Vlaardingen         2:14.28 8301630    2:18.76           
          1:07.66  2:18.76
  4. Bianca, de BRUIJN             de Devel               2:13.91 8400390    2:20.53           
          1:08.01  2:20.53
  5. Myrthe, LAMPE                 de Devel               2:20.60 9002236    2:26.40           
          1:10.67  2:26.40
  6. Leonie, vd LAVOIR             ZPCNumansdorp          2:34.02 8501834    2:30.54           
          1:11.67  2:30.54
  7. Yanicke, STEKELENBURG         ZPCNumansdorp          2:29.71 9003606    2:33.75           
          1:12.09  2:33.75
  8. Sunanda, van HETEREN          Pcg                    2:30.75 8901728    2:38.28           
          1:16.80  2:38.28
AFGE Pauline, TIELEMAN             De Geul                2:40.59 8403348                      
AFGE Sade, DAAL                    Acz                    2:20.76 8806594                      
AFGE Sanne, BUURMAN                De Geul                2:45.16 8503888                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Junioren 1
17-5-2009 - 13:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floyd, DUYVENBODE VAN         De Kempvis             2:43.95 9600357    2:41.11           
          2:41.11
  2. Jesse, de WIN                 De Geul                2:41.12 9600191    2:41.14           
          2:41.14
  3. Mitchell, BAARLE VAN          De Kempvis             2:41.77 9600355    2:41.29           
          2:41.29
  4. Erik, van LOPIK               Pcg                    2:41.49 9603419    2:42.86           
          2:42.86
  5. Tino, BUITENDIJK              Lac                    2:49.31 9601253    2:52.30           
          2:52.30
  6. Wimar, LINDENBERG             MNC Dordrecht          2:55.96 9601857    2:54.80 FJ 1      
          2:54.80
  7. Aron, BROEKHUIZEN             Poseidon'56            2:46.00 9600553    2:54.80 FJ 2      
          2:54.80
  8. Boris, SPIERING               Lac                    3:00.72 9601681    2:56.26           
          2:56.26
  9. Selim, BARRAHO                Lac                    2:59.84 9604249    3:04.11           
          3:04.11
 10. Matej, SKELO                  de Devel               3:34.40 9603535    3:25.38           
          3:25.38
 10. Jasper, BERGSEN               Zob'66                 3:03.82 9601709    3:25.38           
          3:25.38
 12. Mico, PAVLOVIC                zc De Schotejil        3:19.14 9600365    3:27.54           
          3:27.54
 DIS Ruben, van ERK                Wiekslag               3:05.39 9604373                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 DIS Yamiko, STEENHOEK             Zob'66                 2:32.10 9600987    2:39.85           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:39.85
 DIS Ian, van MULLEM               Zob'66                 2:58.82 9602545    2:56.98           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:56.98
AFGE Timo, ISTA                    zc De Schotejil        3:21.16 9603471                      
AFGE Quinten, KRAAK                Poseidon'56            3:15.00 9600139                      
AFGE Evert, ZIJLLSTRA              Poseidon'56            3:08.51 9696047                      
AFGE Bart, ZIJLSTRA                Poseidon'56            3:13.29 9604778                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Junioren 2
17-5-2009 - 13:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike, BRAVENBOER              Poseidon'56            2:28.46 9500299    2:28.20           
          2:28.20
  2. Lars, SCHOFFELMEER            ZPCNumansdorp          2:29.13 9501907    2:31.73           
          2:31.73
  3. Jeffrey, BUDDENBERG           de Zeehond '73         2:31.61 9502289    2:31.86           
          2:31.86
  4. Duane, WEMMERS                MNC Dordrecht          2:32.98 9501397    2:32.46           
          2:32.46
  5. Joris, KRAAIJESTEIN           MNC Dordrecht          2:38.42 9502167    2:40.95           
          2:40.95
  6. Youri, APPELJAN               ZPCNumansdorp          2:42.07 9502567    2:41.99           
          2:41.99
  7. Koen, JONGEJAN                ZV de Gooye            2:47.30 9502945    2:43.19           
          2:43.19
  8. Nick, CLEINTUAR               ZV Vlaardingen         2:37.80 9503781    2:43.92           
          2:43.92
  9. Melvin, PRINS                 MNC Dordrecht          2:39.55 9500201    2:44.15           
          2:44.15
 10. Jelle, MELISSANT              Zob'66                 2:43.23 9501393    2:46.83           
          2:46.83
 11. Tim, MULLER                   De Geul                2:45.32 9501019    2:48.89           
          2:48.89
 12. Michael, HOEK                 de Devel               2:39.20 9502097    2:49.70           
          2:49.70
 13. Jordi, MANNETJE 'T            De Kempvis             2:53.81 9502775    2:50.97           
          2:50.97
 14. Johnno, PETERS                Wiekslag               2:57.73 9501295    2:51.13           
          2:51.13
 15. Roy, BOS                      de Devel               2:51.43 9500241    2:51.39           
          2:51.39
 16. Morten, BOUDESTEIN            KZV de Lansingh        2:49.36 9501373    2:53.55           
          2:53.55
AFGE Mitchel, BOM                  KZV de Lansingh        2:58.84 9501945                      
AFGE DaniŰl, DIKKEN                De Duck                2:57.76 9500385                      
AFGE Jordy, MAURITS                ZV Vlaardingen         2:43.43 9503067                      
AFGE Arno, de BRUIJN               Dwf                    3:01.38 9504411                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Junioren 3
17-5-2009 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex, CATSBURG                KZV de Lansingh        2:24.99 9404753    2:27.15           
          2:27.15
  2. Max, SPIERING                 ZV Vlaardingen         2:33.00 9402131    2:27.74           
          2:27.74
  3. Rick, de WAARD                de Zeehond '73         2:30.66 9401095    2:31.10           
          2:31.10
  4. Richard, BESTEBREUR           ZPCNumansdorp          2:30.32 9404797    2:32.97           
          2:32.97
  5. Quint, GERDES                 Pcg                    2:34.63 9400263    2:36.80           
          2:36.80
  6. Jeroen, van DEURSEN           ZV Vlaardingen         2:35.32 9403345    2:37.29           
          2:37.29
  7. Renco, SLOOF                  Poseidon'56            2:33.38 9400171    2:38.73           
          2:38.73
  8. Sietze, NOORDUYN              Pcg                    2:47.12 9404727    2:41.64           
          2:41.64
  9. Tom, van de PUTTE             MNC Dordrecht          2:30.48 9402625    2:41.93           
          2:41.93
 10. Kristian, TROGRLIC            Poseidon'56            2:43.50 9403179    2:44.34           
          2:44.34
 11. Chiel-Jan, HARLEMAN           Wiekslag               2:46.52 9402499    2:49.86           
          2:49.86
 12. Martijn, van den HUL          Lac                    2:49.80 9404981    2:52.82           
          2:52.82
 13. Jeroen, TAAL                  de Devel               2:52.16 9400383    2:53.02           
          2:53.02
 14. Tyron, GIJSBERTHA             Acz                    2:52.81 9405077    2:54.10           
          2:54.10
 15. Koen, ROOBOL                  Lac                    3:00.66 9403209    3:03.03           
          3:03.03
 16. Stefan, VERMEULEN             De Duck                3:24.88 9405123    3:26.28           
          3:26.28
AFGE Paco, de VOOGT                De Duck                3:13.44 9400859                      
AFGE Abdelkader, ELMEZIANI         ZV Strijen             3:11.54 9401241                      
AFGE Ramon, van HUIZEN             ZV de Gooye            3:13.06 9400945                      
  NG Marijn, IMMERZEEL             Pcg                    2:47.82 9401999                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Junioren 4
17-5-2009 - 14:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo, DINKELBERG              ZV Vlaardingen         2:16.90 9300773    2:16.75           
          2:16.75
  2. Bart, DUNWEG                  ZV Vlaardingen         2:21.76 9301763    2:20.78           
          2:20.78
  3. Jasper, de WIN                De Geul                2:23.02 9301293    2:24.41           
          2:24.41
  4. Melvin, van de MEIJ           MNC Dordrecht          2:26.53 9301157    2:24.77           
          2:24.77
  5. Giovanni, den OUDEN           de Devel               2:24.06 9300877    2:27.91           
          2:27.91
  6. Joeri, PRINS                  MNC Dordrecht          2:27.98 9302037    2:28.57           
          2:28.57
  7. Walter, TROOST                Zob'66                 2:34.72 9302347    2:35.56           
          2:35.56
  8. Romero, HENNEP                De Kempvis             2:41.86 9304929    2:39.33           
          2:39.33
  9. Marco, AMBROSINI              Lac                    2:37.26 9306175    2:40.18           
          2:40.18
 10. Timo, LAMBREGTS               ZPCNumansdorp          2:37.10 9302809    2:40.60           
          2:40.60
 11. Bas, van den SIGTENHORST      De Geul                2:41.92 9303275    2:44.91           
          2:44.91
 12. Eldin, KRIJGH                 zc De Schotejil        2:49.74 9302807    2:58.63           
          2:58.63
 13. Edwin, VERMEULEN              De Duck                3:06.21 9306695    3:08.38           
          3:08.38
 DIS Tarik, FARIA                  Lac                    2:39.92 9304223    2:50.94           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:50.94
 DIS Sjoerd, RIJPER                de Devel               3:04.54 9301453    3:06.89           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          3:06.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 69                    Jongens, 200m wisselslag                       Heren Jeugd 1
17-5-2009 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Victor, POOT                  ZV Vlaardingen         2:15.13 9203651    2:16.74           
          2:16.74
  2. Erik, WEGMAN                  De Kempvis             2:22.08 9201465    2:21.45           
          2:21.45
  3. Boris, GALJART                ZV Vlaardingen         2:24.95 9201997    2:25.52           
          2:25.52
  4. Rolf, BOEF                    De Duck                2:21.35 9205145    2:27.36           
          2:27.36
  5. Stefan, GRUDELBACH            ZV Vlaardingen         2:23.16 9202073    2:29.85           
          2:29.85
  6. Robin, IKING                  Pcg                    2:25.36 9200583    2:31.92           
          2:31.92
  7. Jeroen, van DIJK              De Geul                2:31.10 9200247    2:32.57           
          2:32.57
  8. Niels, MEIJER                 Zob'66                 2:32.88 9203549    2:34.15           
          2:34.15
  9. Jesper, ORANJE                De Duck                2:30.72 9200997    2:36.23           
          2:36.23
AFGE Tim, VERWEST                  ZV Vlaardingen         2:32.91 9204675                      
AFGE Jeremy, SLOB                  Pcg                    2:38.26 9204639                      
AFGE Dennis, PEDERSEN              de Zeehond '73         2:34.17 9205385                      
AFGE Jeroen, BAARS                 Poseidon'56            2:21.83 9200031                      
AFGE Ramon, ROMIJN                 Poseidon'56            2:41.68 9203095                      
AFGE Glenn, MIJNDERS               zc De Schotejil        2:49.61 9204569                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                    Jongens, 200m wisselslag                       Heren Jeugd 2
17-5-2009 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastiaan, ROSENDAAL         zc De Schotejil        2:12.21 9101947    2:17.52           
          2:17.52
  2. Marco, van der STEL           ZV Vlaardingen         2:16.11 9102879    2:22.47           
          2:22.47
  3. Maurits, BRANDT               Zob'66                 2:22.36 9100277    2:23.38           
          2:23.38
  4. Dex, de VOOGT                 De Duck                2:28.80 9102437    2:33.58           
          2:33.58
  5. Jim, VEERKAMP                 Dwf                    2:32.98 9106943    2:36.13           
          2:36.13
  6. Jelle, VERSTEEG               de Devel               2:34.89 9105219    2:40.16           
          2:40.16
  7. Yordi, OETRINGER              De Geul                2:34.25 9102823    2:45.32           
          2:45.32
  8. Laurens, KALIS                Dwf                    2:52.75 9101141    2:53.83           
          2:53.83
AFGE Jasper, SMITS                 De Kempvis             2:38.87 9107201                      
AFGE Nick, TIESEMA                 De Geul                2:47.67 9106807                      
  NG Roy, PATTIPEILUHU             Rsw                    2:31.70 9101761                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 71                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
17-5-2009 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jurrien, HARTMAN              ZV Vlaardingen         2:12.67 8801297    2:17.67           
          2:17.67
  2. Robbert, DONK                 De Geul                2:17.37 8900745    2:17.80           
          2:17.80
  3. Johnny, den UIL               Dwf                    2:15.87 8402293    2:20.93           
          2:20.93
  4. Martijn, DOLK                 MNC Dordrecht          2:16.84 8900737    2:22.22           
          2:22.22
  5. Haico, WEIJERS                ZPCNumansdorp          2:19.25 8803759    2:24.33           
          2:24.33
  6. Marcel, NOORDERMEER           Zob'66                 2:17.80 9003455    2:25.26           
          2:25.26
  7. Michael, SCHILDERS            De Kempvis             2:17.40 8803011    2:29.10           
          2:29.10
  8. Paul, WEIJERS                 ZPCNumansdorp          2:21.64 8603475    2:31.93           
          2:31.93
NG.Z Jory, SLOOF                   De Kempvis             2:22.77 9003561                      
NG.Z Jelte, STANIC                 KZV de Lansingh        2:14.63 8703165                      
AFGE Vincent, de RUITER            Poseidon'56            2:16.41 9002525                      
AFGE Marick, HOEIJENBOS            Poseidon'56            2:22.43 8701371                      
AFGE Paul, STERK                   Pcg                    2:23.69 8903025                      
AFGE Ivan, van OMME                De Geul                2:25.39 8201263                      
AFGE Niels, ALBRECHTS              zc De Schotejil        2:38.33 8800039                      
AFGE Leander, NOORDIJK             zc De Schotejil        2:25.27 8101221                      
AFGE Mark, BAARS                   Poseidon'56            2:16.65 8500059                      
AFGE Thomas, VERBURG               Poseidon'56            2:21.98 8803533                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 72                     Meisjes, 50m schoolslag                  Meisjes Junioren 1
17-5-2009 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joelle, GEERTS                Poseidon'56              39.02 9700206      38.51           
  2. Laetitia, BOSVELD             Poseidon'56              39.92 9700252      39.10           
  3. Tamara, van KOOIJ             de Zeehond '73           41.29 9700032      40.82           
  4. Senna, POLS                   de Zeehond '73           41.49 9700012      41.71           
  5. Sara, STEFANOVIE              Poseidon'56              43.80 9703406      43.00           
  6. Claudia, van GALEN            ZPCNumansdorp            43.51 9700382      43.71           
  7. Esmeralda, de ZWART           Zpb H&l                  44.73 9703876      43.94 FJ 1      
  8. Cilia, van DAM                de Devel                 44.24 9700276      43.94 FJ 2      
  9. Louise, BAKKER                Dwf                      44.36 9702984      44.42           
 10. Melissa, KIEVIT               zc De Schotejil          44.77 9701904      44.69           
 11. Indah, HIJMANS                Zob'66                   42.29 9703152      45.21           
 12. Darshana, AUSAN               Zpb H&l                  43.67 9702536      45.56           
 13. Aimee, de WERK                Poseidon'56              47.11 9701212      46.11           
 14. Tess, van PELT                Poseidon'56              46.68 9701214      46.45           
 15. Jasmijn, PONSSEN              MNC Dordrecht            45.57 9702020      47.02           
 16. Latona, BAART                 De Geul                  46.12 9700378      49.03           
AFGE Sanne, DRENTH                 zc De Schotejil          47.80 9702748                      
AFGE Rolien, HOLSTER               zc De Schotejil          48.39 9701900                      
AFGE Manon, HOUWEN                 Zpb H&l                  47.14 9702496                      
AFGE Anna, SMITSMAN                zc De Schotejil          51.82 9704480                      
  NG Kelly, de JONGE               Poseidon'56              44.96 9701210                      
  NG Danique, LAURITSEN            Pcg                      46.10 9702420                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 73                     Meisjes, 50m schoolslag                  Meisjes Junioren 2
17-5-2009 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nicky, DEIJL                  Zob'66                   38.25 9601360      37.53           
  2. Marcella, van der ENT         Poseidon'56              39.79 9600174      38.92           
  3. Tamara, van der STEEN         ZV Vlaardingen           40.07 9605156      40.72           
  4. Lesley, HARLAAR               MNC Dordrecht            40.42 9601650      40.92           
  5. Debby, KRAAIJEVELD            Dwf                      43.08 9601358      42.51           
  6. Doris, KRAGTEN                Pcg                      41.77 9602318      42.58           
  7. Nina, TOURTON                 Zpb H&l                  42.82 9603612      42.68           
  8. Anne, de HEER                 Dwf                      41.02 9602736      43.08           
  9. Judith, de HEER               Dwf                      43.02 9602738      43.20           
 10. Djamari, OETRINGER            De Geul                  43.64 9600546      44.18           
 11. Rianne, van der HAM           Svo                      42.27 9604618      44.25           
 12. Giulia, ROS                   Acz                      43.49 9602626      44.36           
 13. CÚline, VERHOEF               De Duck                  43.29 9604476      44.94           
 14. Julia, MIJNSTER               Dwf                      41.22 9602742      45.27           
 15. Fanike, BATTA                 Poseidon'56              44.31 9601452      46.18           
 16. Rachel, SEESINK               De Geul                  44.79 9601382      48.69           
AFGE Maaike, de WAARD              de Zeehond '73           37.62 9600604                      
AFGE Rochelle, DOMENIE             De Kempvis               45.49 9604870                      
AFGE Isabel, SPIT                  Lac                      45.15 9604712                      
AFGE Linda, PUNT                   Poseidon'56              45.03 9604842                      
AFGE Madeleine, van der LINDEN     Zob'66                   45.50 9603266                      
AFGE Louise, COOMANS               Lac                      47.57 9604000                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 74                     Meisjes, 50m schoolslag                  Meisjes Junioren 3
17-5-2009 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lin he, YU                    Poseidon'56              35.31 9500924      34.73           
  2. Rilinda, GELA                 KZV de Lansingh          38.95 9501394      39.86           
  3. Iris, de ZWART                Zob'66                   40.58 9503992      41.44           
  4. Chantal, van RIKXOORT         Wiekslag                 41.09 9505802      41.71 FJ 1      
  5. Stephanie, van DAM            de Devel                 39.45 9500216      41.71 FJ 2      
  6. Birgit, ADRIAANSEN            MNC Dordrecht            41.67 9503342      41.98           
  7. Roos, KETTING                 Zob'66                   41.73 9505576      42.04           
  8. Carmen, MUILWIJK              De Geul                  41.06 9502700      42.10 FJ 1      
  9. Lise, BEIJLEVELDT             Acz                      41.51 9505236      42.10 FJ 2      
 10. Marie-Claire, van ZOEST       zc De Schotejil          41.68 9502644      42.73           
 11. Laura, v.d HEIJDEN            Acz                      42.09 9502576      42.89           
 12. Chadassa, MANNEE              De Geul                  41.64 9501044      44.03           
 13. Anne-Fleur, BAYENS            De Geul                  43.70 9503946      44.14           
 14. Celine, SPARNAAY              De Kempvis               43.15 9503516      44.61           
 15. Barbra, MONSTER               Zob'66                   42.60 9503990      44.87           
 16. Sanne, van DELFT              Svo                      43.78 9501890      47.59           
AFGE Claire, GALJART               ZV Vlaardingen           44.31 9500760                      
AFGE Kelly, WIGLEVEN               Poseidon'56              39.20 9500058                      
AFGE Vicky, XANTHOPOULOU           Wiekslag                 44.01 9501844                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 75                     Meisjes, 50m schoolslag                     Meisjes Jeugd 1
17-5-2009 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ESTRELLA, WIERIKX             ZPCNumansdorp            34.23 9402712      34.59           
  2. Alinda, DAMSTEEGT             Poseidon'56              38.79 9400222      37.81           
  3. Melissa, KOELEWIJN            Poseidon'56              37.33 9400502      37.89           
  4. Francesca, van DONGEN         MNC Dordrecht            38.38 9402982      38.49           
  5. Ilse, BIJLEVELD               De Kempvis               40.06 9400918      41.18           
  6. Celina, GLIMMERVEEN           Acz                      42.13 94-04198     42.09           
  7. Roxanne, van BAVEL            Zpb H&l                  41.17 9400878      42.31           
  8. Ramona, NOORDERMEER           ZV Vlaardingen           43.26 9401746      43.04           
  9. Michelle, KLETON              Poseidon'56              42.84 9403844      43.67           
 10. Nadia, METSELAAR              Lac                      41.57 9406782      44.42           
 11. Ingrid, POOT                  ZV Vlaardingen           41.88 9404114      44.73           
 12. Femke, KONING                 Pcg                      44.85 9406468      45.50           
 13. Tiara, MAITIMU                Acz                      44.22 9405624      45.94           
 14. Eline, MOLLE                  De Geul                  46.12 9404276      46.54           
 15. Sabine, van ACQUOIJ           Pcg                      44.43 9403894      46.79           
AFGE Eva, van ETTEN                Poseidon'56              42.12 9403044                      
AFGE Lydia, TEBRUGGE               De Stelle                43.13 9401148                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 76                     Meisjes, 50m schoolslag                     Meisjes Jeugd 2
17-5-2009 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melanie, van GEMERT           zc De Schotejil          35.70 9303612      36.94           
  2. Lisa, DEIJL                   Zob'66                   37.54 9304108      39.54           
  3. Karlien, VELDSCHOLTE          Zpb H&l                  37.81 9305880      39.96           
  4. Leontine, GROENEVELDT         De Duck                  39.89 9303526      41.59           
  5. Laura, DONK                   Zvh                      40.92 9303074      41.71           
  6. Eline, van den HOEK           Pcg                      40.60 9304502      42.31           
  7. Mariette, v.d SMAN            de Devel                 40.76 9301214      42.62           
  8. Caroline, GRIBLING            Lac                      41.93 9305884      43.26           
  9. Ruby, BOUDESTEIN              KZV de Lansingh          41.60 9303430      43.65           
 10. Carmen, BAART                 De Geul                  41.93 9303160      44.11           
 11. Sandra, VERMEULEN             De Duck                  42.86 9303522      44.18           
 12. Marloes, BOELHOUWER           de Devel                 43.11 9304464      44.61           
 13. Esmee, NOOITRUST              Pcg                      42.92 9306880      44.83           
 14. Michelle, HEIJNEMANS          de Devel                 42.96 9303854      45.02           
 15. Whitney, NEERHOUT             Lac                      44.02 9304330      45.10           
 16. Kimberley, van BUREN          De Duck                  44.82 9304136      47.21           
AFGE Joyce, van BRIEMEN            Acz                      43.18 9307134                      
AFGE Lisette, DIJKGRAAF            Pcg                      45.20 9301558                      
  NG Kiona, van der BURG           Zpb H&l                  44.52 9305948                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 77                     Meisjes, 50m schoolslag                   Dames Senioren D1
17-5-2009 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vivianne, van den BROEK       Wiekslag                 36.12 9200302      36.54           
  2. Rianne, van der HOEVEN        ZV Vlaardingen           37.68 9200760      36.85           
  3. Lisa, van MILT                de Devel                 36.43 9201228      37.02           
  4. Zarife, GELA                  KZV de Lansingh          37.12 9200584      37.85           
  5. Esmee, KOEDOOT                zc De Schotejil          37.39 9200964      38.51           
  6. Daniek, GOUW                  KZV de Lansingh          38.90 9203024      40.28           
  7. Cherita, BOGAARD              Pcg                      38.61 9204750      41.21           
  8. Wendy, de BRUIN               Zob'66                   39.67 9206320      42.06           
AFGE Manon, SLOOF                  Poseidon'56              45.47 9202604                      
AFGE Amy, van der LINDEN           ZV Strijen               40.58 9205722                      
AFGE Kayleigh, WESTERBAAN          Acz                      40.97 9205054                      
AFGE Carola, van der ZEE           de Devel                 40.05 9202032                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 78                      Dames, 50m schoolslag                    Dames Senioren D2
17-5-2009 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wendy, METS                   KZV de Lansingh          38.79 9105176      39.18           
  2. Yana, GAVRILYUK               Acz                      40.62 9108186      40.84           
  3. Renate, ELVERS                Zpb H&l                  40.60 9105194      40.92           
AFGE Lisanne, TAP                  Poseidon'56              41.09 9103036                      
AFGE Lieke, HENGST                 ZV Vlaardingen           40.28 9108048                      
AFGE Senna, van DONGEN             De Geul                  41.93 9100760                      
AFGE Claudia, de WIN               De Geul                  43.70 9103554                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 79                      Dames, 50m schoolslag                       Dames Senioren
17-5-2009 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sietske, VISSER               KZV de Lansingh          35.80 8302146      36.18           
  2. Leonie, vd LAVOIR             ZPCNumansdorp            37.39 8501834      38.13           
  3. Fiona, CABRIE                 De Kempvis               38.36 8800738      38.48           
  4. Aniek, HUIJSMAN               KZV de Lansingh          38.55 8801932      39.24           
  5. Yanicke, STEKELENBURG         ZPCNumansdorp            38.90 9003606      39.96           
  6. Sanne, BUURMAN                De Geul                  42.55 8503888      43.49           
  7. Lisette, van den BOS          Poseidon'56              43.91 8700468      46.86           
AFGE Sade, DAAL                    Acz                      38.70 8806594                      
AFGE Tonia, RUYBROEK               Poseidon'56              37.82 8101290                      
AFGE Nadya, PUTTER                 ZV Vlaardingen           39.42 8301630                      
AFGE Pauline, TIELEMAN             De Geul                  45.71 8403348                      
  NG Marielle, MUILENBURG          Pcg                      39.37 8803096                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 80                      Jongens, 50m rugslag                    Jongens Junioren 1
17-5-2009 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yamiko, STEENHOEK             Zob'66                   33.06 9600987      32.97           
  2. Jesse, de WIN                 De Geul                  33.50 9600191      34.38           
  3. Floyd, DUYVENBODE VAN         De Kempvis               34.14 9600357      35.04           
  4. Mitchell, BAARLE VAN          De Kempvis               36.00 9600355      35.37           
  5. Erik, van LOPIK               Pcg                      35.96 9603419      36.32           
  6. Tino, BUITENDIJK              Lac                      35.38 9601253      36.58 FJ 1      
  7. Ruben, van ERK                Wiekslag                 36.53 9604373      36.58 FJ 2      
  8. Jasper, BERGSEN               Zob'66                   37.45 9601709      37.10           
  9. Wimar, LINDENBERG             MNC Dordrecht            37.67 9601857      37.36           
 10. Selim, BARRAHO                Lac                      37.45 9604249      38.29           
 11. Dylan, ZWIRS                  de Devel                 39.07 9600879      39.39           
 12. Boris, SPIERING               Lac                      39.96 9601681      39.99           
 13. Aron, BROEKHUIZEN             Poseidon'56              37.88 9600553      40.20           
 14. Mico, PAVLOVIC                zc De Schotejil          39.37 9600365      41.40           
 15. Matej, SKELO                  de Devel                 44.70 9603535      41.61           
 16. Ian, van MULLEM               Zob'66                   40.78 9602545      42.22           
AFGE Bob, BOSKLOPPER               de Devel                 48.84 9600815                      
AFGE Quinten, KRAAK                Poseidon'56              42.82 9600139                      
AFGE Paul, DORST                   ZV Strijen               42.00 9603277                      
AFGE Timo, ISTA                    zc De Schotejil          48.67 9603471                      
AFGE Evert, ZIJLLSTRA              Poseidon'56              44.24 9696047                      
AFGE Sam, BEER                     ZV Strijen               42.66 9600817                      
AFGE Bart, ZIJLSTRA                Poseidon'56              41.68 9604778                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 81                      Jongens, 50m rugslag                    Jongens Junioren 2
17-5-2009 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike, BRAVENBOER              Poseidon'56              31.22 9500299      31.25           
  2. Jeffrey, BUDDENBERG           de Zeehond '73           31.90 9502289      31.45           
  3. Koen, JONGEJAN                ZV de Gooye              31.86 9502945      32.66           
  4. Lars, SCHOFFELMEER            ZPCNumansdorp            32.09 9501907      32.95           
  5. Jelle, MELISSANT              Zob'66                   33.29 9501393      33.61           
  6. Melvin, PRINS                 MNC Dordrecht            35.10 9500201      34.81 FJ 1      
  7. Nick, CLEINTUAR               ZV Vlaardingen           34.02 9503781      34.81 FJ 2      
  8. Morten, BOUDESTEIN            KZV de Lansingh          34.54 9501373      34.81 FJ 3      
  9. Johnno, PETERS                Wiekslag                 34.57 9501295      35.32           
 10. Michael, HOEK                 de Devel                 33.98 9502097      35.91           
 11. Tim, MULLER                   De Geul                  33.52 9501019      36.09           
 12. Ivar, VELDSCHOLTE             Zpb H&l                  33.82 9502657      36.40           
 13. Jeffrey, EIGENRAAM            Zob'66                   36.66 9500041      36.76           
 14. Youri, APPELJAN               ZPCNumansdorp            36.31 9502567      37.77           
 15. Mitchel, BOM                  KZV de Lansingh          36.46 9501945      37.96           
 16. Jordi, MANNETJE 'T            De Kempvis               37.32 9502775      38.57           
AFGE Jordy, MAURITS                ZV Vlaardingen           33.20 9503067                      
AFGE Jarno, HEERSCHAP              De Stelle                39.70 9500287                      
AFGE DaniŰl, DIKKEN                De Duck                  38.77 9500385                      
AFGE Willem Jan, HOEKMAN           De Stelle                38.12 9500029                      
AFGE Jeffrey, GRINWIS              De Stelle                38.80 9500999                      
AFGE Sander, ASJES                 Lac                      34.47 9503787                      
AFGE Beau, HAGENSTEIN              De Geul                  41.47 9505159                      
AFGE Coen, TEBRUGGE.               De Stelle                38.31 9500207                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 82                      Jongens, 50m rugslag                    Jongens Junioren 3
17-5-2009 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom, van de PUTTE             MNC Dordrecht            31.24 9402625      31.50           
  2. Alex, CATSBURG                KZV de Lansingh          31.42 9404753      32.06           
  3. Jeroen, van DEURSEN           ZV Vlaardingen           33.26 9403345      32.64           
  4. Renco, SLOOF                  Poseidon'56              32.38 9400171      33.51           
  5. Quint, GERDES                 Pcg                      34.96 9400263      34.69           
  6. Kees, van de DOEL             De Stelle                33.72 9401677      34.82           
  7. Nick, OUT                     de Zeehond '73           33.61 9400881      35.11           
  8. Kristian, TROGRLIC            Poseidon'56              35.13 9403179      35.58           
  9. Richard, BESTEBREUR           ZPCNumansdorp            33.87 9404797      36.49           
 10. Tyron, GIJSBERTHA             Acz                      38.11 9405077      37.21           
 10. Annegies, van 't ZAND         Zpb H&l                  34.69 9401543      37.21           
 12. Sietze, NOORDUYN              Pcg                      36.45 9404727      37.59           
 13. Martijn, van den HUL          Lac                      36.68 9404981      37.81           
 14. Chiel-Jan, HARLEMAN           Wiekslag                 36.95 9402499      39.37           
 15. Jeroen, TAAL                  de Devel                 39.22 9400383      40.67           
 16. Koen, ROOBOL                  Lac                      37.56 9403209      41.39           
AFGE Bauke, SMITS                  De Kempvis               35.20 9400885                      
AFGE Ramon, van HUIZEN             ZV de Gooye              38.20 9400945                      
  NG Marijn, IMMERZEEL             Pcg                      34.51 9401999                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 83                      Jongens, 50m rugslag                    Jongens Junioren 4
17-5-2009 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo, DINKELBERG              ZV Vlaardingen           28.26 9300773      29.56           
  2. Joeri, PRINS                  MNC Dordrecht            29.64 9302037      31.14           
  3. Melvin, van de MEIJ           MNC Dordrecht            30.08 9301157      31.26           
  4. Giovanni, den OUDEN           de Devel                 31.35 9300877      31.51           
  5. Jasper, de WIN                De Geul                  31.43 9301293      32.54           
  6. Romero, HENNEP                De Kempvis               30.89 9304929      33.24           
  7. Tarik, FARIA                  Lac                      32.68 9304223      34.02           
  8. Timo, LAMBREGTS               ZPCNumansdorp            32.61 9302809      34.26           
  9. Bas, van den SIGTENHORST      De Geul                  33.16 9303275      34.58           
 10. Walter, TROOST                Zob'66                   33.60 9302347      35.57           
 11. Dalibor, VLAOVIC              Lac                      35.67 9305483      35.93           
 12. Marco, AMBROSINI              Lac                      33.34 9306175      36.27           
 13. Eldin, KRIJGH                 zc De Schotejil          34.83 9302807      36.29           
 14. Edwin, VERMEULEN              De Duck                  40.39 9306695      42.38           
AFGE Stephan, DIRKS                Poseidon'56              32.95 9303075                      
AFGE Nicky, ADVOKAAT               Pcg                      33.05 9303545                      
AFGE Mark, GERDES                  Pcg                      34.31 9301085                      
AFGE Rick, van BEMMELEN VD PLAAT   Pcg                      37.11 9301083                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 84                      Jongens, 50m rugslag                         Heren Jeugd 1
17-5-2009 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark, COSTERIS                zc De Schotejil          26.91 9202327      28.76           
  2. Alwin, HILLEBRINK             MNC Dordrecht            29.58 9201661      29.18           
  3. Victor, POOT                  ZV Vlaardingen           30.00 9203651      30.40           
  4. Jeroen, BAARS                 Poseidon'56              30.51 9200031      30.96           
  5. Rolf, BOEF                    De Duck                  30.46 9205145      31.25           
  6. Jeremy, SLOB                  Pcg                      29.99 9204639      31.42           
  7. Jesper, ORANJE                De Duck                  30.66 9200997      31.46           
  8. Robin, IKING                  Pcg                      31.86 9200583      33.43           
NG.Z Jeroen, van DIJK              De Geul                  32.05 9200247                      
AFGE Glenn, MIJNDERS               zc De Schotejil          34.99 9204569                      
AFGE Ramon, ROMIJN                 Poseidon'56              34.38 9203095                      
AFGE Koen, van RUIJVEN             De Duck                  33.39 9202113                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 85                      Jongens, 50m rugslag                         Heren Jeugd 2
17-5-2009 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurits, BRANDT               Zob'66                   30.46 9100277      31.82           
  2. Dex, de VOOGT                 De Duck                  31.74 9102437      32.04           
  3. Sebastiaan, ROSENDAAL         zc De Schotejil          31.12 9101947      32.28           
  4. Roydon, FILEE                 Zob'66                   31.95 9103789      33.26           
  5. Jelle, VERSTEEG               de Devel                 32.40 9105219      33.46           
  6. Yordi, OETRINGER              De Geul                  35.00 9102823      34.86           
  7. Jim, VEERKAMP                 Dwf                      34.29 9106943      35.45           
  8. Laurens, KALIS                Dwf                      36.56 9101141      39.37           
NG.Z Sven, DEKKER                  De Geul                  37.31 9103075                      
AFGE Nick, TIESEMA                 De Geul                  35.82 9106807                      
  NG Roy, PATTIPEILUHU             Rsw                      32.11 9101761                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 86                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
17-5-2009 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michael, SCHILDERS            De Kempvis               27.28 8803011      28.74           
  2. Ivan, van OMME                De Geul                  28.42 8201263      29.20           
  3. Martijn, DOLK                 MNC Dordrecht            29.79 8900737      30.07           
  4. Robbert, DONK                 De Geul                  29.53 8900745      30.28           
  5. Nol, van THULL                Zob'66                   29.02 8001513      31.05           
  6. Paul, WEIJERS                 ZPCNumansdorp            30.37 8603475      31.34           
  7. Johnny, den UIL               Dwf                      30.11 8402293      31.39           
  8. Leen, van der PLAAT           Wiekslag                 29.08 9002291      31.83           
AFGE Vincent, de RUITER            Poseidon'56              30.64 9002525                      
AFGE Mark, BAARS                   Poseidon'56              28.32 8500059                      
AFGE Marick, HOEIJENBOS            Poseidon'56              29.28 8701371                      
AFGE Thomas, VERBURG               Poseidon'56              33.13 8803533                      
AFGE Finn, van der BAS             ZV Vlaardingen           28.12 8400067                      
AFGE Niels, ALBRECHTS              zc De Schotejil          31.97 8800039                      
  NG Remi, OUBORG                  KZV de Lansingh          29.60 8802611                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 87                    Meisjes, 100m vlinderslag                 Meisjes Junioren 1
17-5-2009 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laetitia, BOSVELD             Poseidon'56            1:24.10 9700252    1:21.98           
  2. Joelle, GEERTS                Poseidon'56            1:22.64 9700206    1:22.40           
  3. Daphne, SCHEURWATER           Wiekslag               1:25.69 9701372    1:25.23           
  4. Indah, HIJMANS                Zob'66                 1:28.26 9703152    1:25.38           
  5. Tess, van PELT                Poseidon'56            1:28.29 9701214    1:26.23           
  6. Marije, DINKELBERG            ZV Vlaardingen         1:32.33 9703192    1:27.43           
  7. Romy, IKING                   Pcg                    1:30.08 9700214    1:32.32           
  8. Latona, BAART                 De Geul                1:39.69 9700378    1:33.37           
  9. Sara, STEFANOVIE              Poseidon'56            1:39.04 9703406    1:34.36           
 10. Tamara, van KOOIJ             de Zeehond '73         1:37.48 9700032    1:35.06           
 11. Aimee, de WERK                Poseidon'56            1:46.77 9701212    1:43.11           
 12. Danique, LUTH                 Zpb H&l                1:47.12 9702016    1:43.27           
 13. Steffie, PEELEN               Poseidon'56            1:43.14 9702168    1:44.56           
 14. Darshana, AUSAN               Zpb H&l                1:34.90 9702536    1:46.10           
 15. Samira, HEIJNEMANS            de Devel               1:45.94 9700144    1:57.20           
 DIS Tessa, de VOS                 ZPCNumansdorp          1:40.40 9702992    1:37.07           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Cheryl, WESTERBAAN            Acz                    1:47.23 9702426                      
AFGE Rolien, HOLSTER               zc De Schotejil        1:50.67 9701900                      
AFGE Brigitte, van der SCHUIT      MNC Dordrecht          1:31.71 9702602                      
  NG Kelly, de JONGE               Poseidon'56            1:22.32 9701210                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 88                    Meisjes, 100m vlinderslag                 Meisjes Junioren 2
17-5-2009 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike, de WAARD              de Zeehond '73         1:08.17 9600604    1:10.84           
  2. Celine, HOOGENDIJK            ZV Vlaardingen         1:16.72 9601596    1:11.68           
  3. Marcella, van der ENT         Poseidon'56            1:16.60 9600174    1:14.75           
  4. Isabel, SPIT                  Lac                    1:15.03 9604712    1:15.08           
  5. Sharon, STELLE VAN            De Kempvis             1:17.48 9600356    1:18.72           
  6. Debby, KRAAIJEVELD            Dwf                    1:17.70 9601358    1:20.28           
  7. Linda, PUNT                   Poseidon'56            1:30.54 9604842    1:24.07           
  8. Nicky, DEIJL                  Zob'66                 1:21.96 9601360    1:25.09           
  9. Tamara, van der STEEN         ZV Vlaardingen         1:19.44 9605156    1:26.26           
 10. Asmara, RITMEIJER             ZV Vlaardingen         1:24.98 9600790    1:26.32           
 11. Fanike, BATTA                 Poseidon'56            1:31.61 9601452    1:30.59           
 12. Janine, ELSEBOS               MNC Dordrecht          1:27.16 9603184    1:32.07           
 13. Giulia, ROS                   Acz                    1:31.35 9602626    1:33.21           
 14. Anne, de HEER                 Dwf                    1:28.21 9602736    1:35.25           
 15. Djamari, OETRINGER            De Geul                1:27.36 9600546    1:36.72           
AFGE Rianne, TIMMERS               Lac                    1:31.88 9601936                      
AFGE Julia, MIJNSTER               Dwf                    1:32.75 9602742                      
  NG Nina, TOURTON                 Zpb H&l                1:31.45 9603612                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 89                    Meisjes, 100m vlinderslag                 Meisjes Junioren 3
17-5-2009 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kelly, WIGLEVEN               Poseidon'56            1:12.24 9500058    1:11.75           
  2. Lin he, YU                    Poseidon'56            1:12.19 9500924    1:13.01           
  3. Laura, ADVOCAAT               MNC Dordrecht          1:12.07 9502988    1:14.10           
  4. Rosanne, LIGTVOET             de Devel               1:16.44 9501212    1:15.50           
  5. Liza, HUMMEL                  De Kempvis             1:19.36 9501910    1:21.50           
  6. Martine, KUIJLAARS            MNC Dordrecht          1:20.54 9500554    1:22.67           
  7. Emily, van ERK                Acz                    1:25.55 9502574    1:25.06           
  8. Chantal, van RIKXOORT         Wiekslag               1:29.25 9505802    1:28.84           
  9. Astrid, DUNWEG                ZV Vlaardingen         1:25.37 9501952    1:30.98           
 10. Naomi van, GOOL               KZV de Lansingh        1:29.35 9505166    1:31.59           
 11. Chadassa, MANNEE              De Geul                1:35.65 9501044    1:32.24           
 12. Claire, GALJART               ZV Vlaardingen         1:35.49 9500760    1:36.20           
 13. Lise, BEIJLEVELDT             Acz                    1:32.24 9505236    1:37.00 FJ 1      
 14. Laura, v.d HEIJDEN            Acz                    1:32.01 9502576    1:37.00 FJ 2      
 DIS Stephanie, van DAM            de Devel               1:15.17 9500216    1:23.22           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
NG.Z Carmen, MUILWIJK              De Geul                1:39.55 9502700                      
NG.Z Nathalie, VENEMA              ZPCNumansdorp          1:36.99 9505120                      
AFGE Debby, van STEENDEREN         De Geul                1:43.82 9501040                      
  NG Sanne, van DELFT              Svo                    1:25.72 9501890                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 90                    Meisjes, 100m vlinderslag                    Meisjes Jeugd 1
17-5-2009 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tanja, van ESSEN              Wiekslag               1:11.14 9404678    1:10.59           
  2. Sylvana, KUSTERS              Wiekslag               1:13.53 9403436    1:11.38           
  3. Femke, van der LINDE          MNC Dordrecht          1:13.48 9403068    1:12.05           
  4. ESTRELLA, WIERIKX             ZPCNumansdorp          1:11.40 9402712    1:13.89           
  5. Eva, van ETTEN                Poseidon'56            1:13.58 9403044    1:16.75           
  6. Dian, KORTLEVE                Wiekslag               1:14.17 9402132    1:17.35           
  7. Krista, KOSTWINDER            De Kempvis             1:16.64 9401058    1:17.51           
  8. Aure, LAMPE                   de Devel               1:22.84 9400072    1:19.21           
  9. Liona, TIMMERS                Lac                    1:17.19 9402662    1:22.34           
 10. Femke, KONING                 Pcg                    1:30.20 9406468    1:32.97           
 11. Eline, MOLLE                  De Geul                1:29.00 9404276    1:33.38           
 12. Sabine, van ACQUOIJ           Pcg                    1:36.10 9403894    1:37.36           
 13. Ingrid, POOT                  ZV Vlaardingen         1:30.55 9404114    1:40.70           
 14. Tiara, MAITIMU                Acz                    1:32.95 9405624    1:41.00           
 DIS Alinda, DAMSTEEGT             Poseidon'56            1:17.64 9400222                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Melissa, KOELEWIJN            Poseidon'56            1:18.25 9400502                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Lydia, TEBRUGGE               De Stelle              1:31.42 9401148                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 91                    Meisjes, 100m vlinderslag                    Meisjes Jeugd 2
17-5-2009 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Milou, JULICHER               Wiekslag               1:05.29 9301320    1:06.25           
  2. Mariska, SCHEEL               KZV de Lansingh        1:08.57 9306344    1:10.99           
  3. Karlien, VELDSCHOLTE          Zpb H&l                1:12.27 9305880    1:15.93           
  4. Lisa, DEIJL                   Zob'66                 1:10.48 9304108    1:16.32           
  5. Danica, KOEDOOT               zc De Schotejil        1:21.02 9301034    1:23.51           
  6. Eline, van den HOEK           Pcg                    1:21.36 9304502    1:24.24 FJ 1      
  7. Esmee, NOOITRUST              Pcg                    1:19.39 9306880    1:24.24 FJ 2      
  8. Michelle, HEIJNEMANS          de Devel               1:25.06 9303854    1:25.69           
  9. Laura, DONK                   Zvh                    1:19.65 9303074    1:25.95           
 10. Leontine, GROENEVELDT         De Duck                1:27.36 9303526    1:31.21           
 11. Sandra, VERMEULEN             De Duck                1:28.07 9303522    1:31.75           
 12. Carmen, BAART                 De Geul                1:26.92 9303160    1:33.06           
 13. Lisette, DIJKGRAAF            Pcg                    1:27.97 9301558    1:35.36           
 14. Whitney, NEERHOUT             Lac                    1:30.37 9304330    1:35.65           
 15. Kiki, de BRUIN                Pcg                    1:36.96 9307286    1:48.10           
 DIS Kimberley, van BUREN          De Duck                1:39.51 9304136    1:37.76           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
AFGE Kiona, van der BURG           Zpb H&l                1:39.28 9305948                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 92                    Meisjes, 100m vlinderslag                  Dames Senioren D1
17-5-2009 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vivianne, van den BROEK       Wiekslag               1:04.59 9200302    1:10.96           
  2. Rianne, van der HOEVEN        ZV Vlaardingen         1:09.33 9200760    1:11.64           
  3. Esmee, KOEDOOT                zc De Schotejil        1:13.78 9200964    1:13.26           
  4. Lisa, van MILT                de Devel               1:11.73 9201228    1:14.62           
  5. Kayleigh, WESTERBAAN          Acz                    1:13.60 9205054    1:15.43           
  6. Lisa, KLATTEN                 de Devel               1:14.66 9203628    1:17.62           
  7. Cherita, BOGAARD              Pcg                    1:16.44 9204750    1:19.70           
  8. Wendy, de BRUIN               Zob'66                 1:17.39 9206320    1:21.16           
AFGE Manon, SLOOF                  Poseidon'56            1:29.56 9202604                      
AFGE Daniek, GOUW                  KZV de Lansingh        1:19.99 9203024                      
  NG Larissa, van der KUYP         Poseidon'56            1:31.60 9206366                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 93                     Dames, 100m vlinderslag                   Dames Senioren D2
17-5-2009 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieke, HENGST                 ZV Vlaardingen         1:14.85 9108048    1:17.37           
  2. Yana, GAVRILYUK               Acz                    1:12.38 9108186    1:17.43           
  3. Renate, ELVERS                Zpb H&l                1:16.96 9105194    1:20.87           
  4. Natasja, BRAVENBOER           Poseidon'56            1:23.30 9104134    1:29.90           
AFGE Claudia, de WIN               De Geul                1:33.30 9103554                      
AFGE Senna, van DONGEN             De Geul                1:25.77 9100760                      
AFGE Lisanne, TAP                  Poseidon'56            1:20.08 9103036                      
AFGE SolÚ, van LEENEN              MNC Dordrecht          1:20.08 9104354                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 94                     Dames, 100m vlinderslag                      Dames Senioren
17-5-2009 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sietske, VISSER               KZV de Lansingh        1:07.95 8302146    1:09.02           
  2. Marlynn, VERMEER              De Kempvis             1:07.59 8904320    1:09.48 FJ 1      
  3. Nadya, PUTTER                 ZV Vlaardingen         1:08.50 8301630    1:09.48 FJ 2      
  4. Tonia, RUYBROEK               Poseidon'56            1:09.06 8101290    1:10.07           
  5. Maryse, LAMPE                 de Devel               1:07.06 8702458    1:10.96           
  6. Sanne, BUURMAN                De Geul                1:26.38 8503888    1:28.68           
  7. Lisette, van den BOS          Poseidon'56            1:24.98 8700468    1:32.10           
AFGE Sade, DAAL                    Acz                    1:11.51 8806594                      
AFGE Pauline, TIELEMAN             De Geul                1:25.12 8403348                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 95                   Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
17-5-2009 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Geul 1                     De Geul                3:38.10            3:42.07           
        Robbert, DONK, 89                          Ivan, van OMME, 82
        Jasper, de WIN, 93                         Wouter, de WIN, 86
            53.21  3:42.07

  2. Lansingh 1                    KZV de Lansingh        3:46.52            3:43.42           
        Jeroen, SCHOUTEN, 83                       Frank, BOON, 88
        Rutger, DALM, 90                           Johnny, KRANENDONK, 83
            53.91  3:43.42

  3. zc De Schotejil 1             zc De Schotejil        3:38.83            3:43.77           
        Mark, COSTERIS, 92                         Niels, ALBRECHTS, 88
        Leander, NOORDIJK, 81                      Sebastiaan, ROSENDAAL, 91
            53.97  3:43.77

  4. ZPCNumansdorp 1               ZPCNumansdorp          3:48.96            3:49.85           
        Haico, WEIJERS, 88                         Bram, PIEDERIET, 90
        Paul, WEIJERS, 86                          Remco, EVERS, 89
            55.66  3:49.85

  5. MNC Dordrecht 4               MNC Dordrecht          3:45.12            3:54.37           
        Martijn, DOLK, 89                          Tom, van de PUTTE, 94
        Melvin, van de MEIJ, 93                    Alwin, HILLEBRINK, 92
            56.84  3:54.37

  6. ZV Vlaardingen 1              ZV Vlaardingen         3:45.73            3:55.64           
        Boris, GALJART, 92                         Max, SPIERING, 94
        Marco, van der STEL, 91                    Bart, DUNWEG, 93
            58.32  3:55.64

  7. Zob'66 1                      Zob'66                 3:48.80            3:56.39           
        Maurits, BRANDT, 91                        Nol, van THULL, 80
        Marcel, NOORDERMEER, 90                    Walter, TROOST, 93
          1:00.20  3:56.39

  8. de Devel 1                    de Devel               4:12.58            4:08.19           
        Giovanni, den OUDEN, 93                    Freek, RIJPER, 90
        Jelle, VERSTEEG, 91                        Roy, BOS, 95
            57.46  4:08.19

  9. Acz 1                         Acz                    4:08.86            4:09.22           
        Remco, WIEGMINK, 84                        Tyron, GIJSBERTHA, 94
        Marc, HOOGENDAM, 90                        Gijs, BEZEMER, 83
          1:03.05  4:09.22

 10. De Geul 2                     De Geul                4:03.39            4:13.45 FJ 1      
        Nick, TIESEMA, 91                          Yordi, OETRINGER, 91
        Bas, van den SIGTENHORST, 93               Jeroen, van DIJK, 92
          1:02.78  4:13.45

 11. MNC Dordrecht 5               MNC Dordrecht          4:10.89            4:13.45 FJ 2      
        Joeri, PRINS, 93                           Wimar, LINDENBERG, 96
        Marc, ADVOCAAT, 94                         Duane, WEMMERS, 95
          1:01.61  4:13.45

 12. Pcg 1                         Pcg                    4:05.33            4:16.95           
        Robin, IKING, 92                           Quint, GERDES, 94
        Jeremy, SLOB, 92                           Sietze, NOORDUYN, 94
          1:01.45  4:16.95

 13. Lac 1                         Lac                    4:17.47            4:27.86           
        Marco, AMBROSINI, 93                       Tarik, FARIA, 93
        Sander, GRIBLING, 92                       Sander, ASJES, 95
          1:01.80  4:27.86

AFGE Pcg 2                         Pcg                    4:13.36                              
        Mark, GERDES, 93                           Sietze, NOORDUYN, 94
        Quint, GERDES, 94                          Marijn, IMMERZEEL, 94

AFGE De Duck 1                     De Duck                3:56.28                              
        Koen, van RUIJVEN, 92                      Rolf, BOEF, 92
        Jesper, ORANJE, 92                         Dex, de VOOGT, 91

  NG Rsw 1                         Rsw                    3:58.61                              
        Jim, GEESTMAN, 83                          Ferdy, van MASTRIGT, 88
        Oscar, van MASTRIGT, 90                    Tim, PATTIPEILUHU, 89

  NG Poseidon'56 1                 Poseidon'56            3:44.79                              
        Mark, BAARS, 85                            John, SMIT, 95
        Vincent, de RUITER, 90                     Mike, BRAVENBOER, 95




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Kring Rotterdam