IFS Maastricht 2010
Maastricht (NED),    28. - 30.12.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 30. Jongens, 100m rugslag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 31. Meisjes, 100m rugslag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 32. Jongens, 100m rugslag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 33. Dames, 100m vlinderslag, Voorronde, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 34. Jongens, 100m vlinderslag, Voorronde, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 35. Dames, 100m vlinderslag, Voorronde, Dames Senioren    Nr. 36. Heren, 100m vlinderslag, Voorronde, Heren Senioren Open
Nr. 37. Meisjes, 50m vlinderslag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 38. Jongens, 50m vlinderslag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 39. Meisjes, 50m vlinderslag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 40. Jongens, 50m vlinderslag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 41. Dames, 50m rugslag, Voorronde, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 42. Jongens, 50m rugslag, Voorronde, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 43. Dames, 50m rugslag, Voorronde, Dames Senioren    Nr. 44. Heren, 50m rugslag, Voorronde, Heren Senioren Open
Nr. 45. Meisjes, 100m schoolslag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 46. Jongens, 100m schoolslag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 47. Meisjes, 100m schoolslag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 48. Jongens, 100m schoolslag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 49. Dames, 100m vrije slag, Voorronde, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 50. Jongens, 100m vrije slag, Voorronde, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 51. Dames, 100m vrije slag, Voorronde, Dames Senioren    Nr. 52. Heren, 100m vrije slag, Voorronde, Heren Senioren Open
Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 30. Jongens, 100m rugslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 31. Meisjes, 100m rugslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 32. Jongens, 100m rugslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 33. Dames, 100m vlinderslag, Finale, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 34. Jongens, 100m vlinderslag, Finale, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 35. Dames, 100m vlinderslag, Finale, Dames Senioren    Nr. 36. Heren, 100m vlinderslag, Finale, Heren Senioren Open
Nr. 37. Meisjes, 50m vlinderslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 38. Jongens, 50m vlinderslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 39. Meisjes, 50m vlinderslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 40. Jongens, 50m vlinderslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 41. Dames, 50m rugslag, Finale, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 42. Jongens, 50m rugslag, Finale, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 43. Dames, 50m rugslag, Finale, Dames Senioren    Nr. 44. Heren, 50m rugslag, Finale, Heren Senioren Open
Nr. 45. Meisjes, 100m schoolslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 46. Jongens, 100m schoolslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 47. Meisjes, 100m schoolslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 48. Jongens, 100m schoolslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 49. Dames, 100m vrije slag, Finale, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 50. Jongens, 100m vrije slag, Finale, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 51. Dames, 100m vrije slag, Finale, Dames Senioren    Nr. 52. Heren, 100m vrije slag, Finale, Heren Senioren Open
Nr. 53. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en jonger    Nr. 54. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 4 en jonger
Nr. 55. Dames, 4 x 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 56. Heren, 4 x 50m vrije slag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Meisjes, 100m rugslag              Meisjes Junioren 2 en 3
29-12-2010 - 8:30                                                             Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirl de Boer                  DAW                    1:10.83 9700468    1:09.77 A E       
  2. Manon Koster                  HZPC                   1:12.79 9701312    1:14.34 A F       
  3. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:13.89 9801412    1:14.61 A F       
  4. Chayenne Poorts               NIMO                   1:15.18 9800670    1:15.24 A F       
  5. Mignon Peeters                NIMO                   1:12.82 9701048    1:15.45 A F       
  6. Annick Torres Stienissen      Club Natació Calella   1:15.53 45833750   1:16.36 A F       
  7. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:15.92 9701232    1:16.69 B F       
  8. Daphne Erkens                 NIMO                   1:18.49 9802372    1:17.75 B F       
  9. Yvanna Zuurveld               DAW                    1:20.57 9702998    1:19.15 B G       
 10. Tami de Lange                 DAW                    1:20.62 9704116    1:19.25 B G       
 11. Celine Kerkhofs               Kimbria                1:20.93 9800548    1:19.61 B F       
 12. Anne Noom                     DAW                    1:18.41 9800062    1:19.81 B F       
 13. Anouk van Dam                 ZV Haerlem             1:20.15 9800032    1:19.82 R F       
 14. Maartje Janssen               MOSA~regio             1:20.71 9705720    1:20.06 R G       
 15. Rianne Mooren                 MOSA~regio             1:20.16 9703018    1:20.84 G         
 16. Manon Barten                  Tritium (SG)           1:22.04 9701452    1:21.20 H         
 17. Silke Jonk                    DAW                    1:20.24 9802042    1:21.95 G         
 18. Judith Wienen                 MOSA~regio             1:20.86 9701644    1:22.50 H         
 19. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:22.16 9700656    1:22.51 H         
 20. Kim van der Heijden           Njord                  1:23.11 9700662    1:22.73 H         
 21. Lotte van Megen               HZPC                   1:20.78 9701376    1:22.98 H         
 22. Tessa Gerritsen               Tempo Valkenswaard     1:22.60 9705496    1:22.99 H         
 23. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:23.08 9801826    1:23.08 G         
 24. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:17.34 9702110    1:23.11 H         
 25. Jessica van Dijk              Kimbria                1:24.86 9800552    1:23.34 H         
 26. Floor Brouwer                 MOSA~regio             1:25.41 9703012    1:23.63 H         
 27. Lotte van Haarst              De Roersoppers         1:22.80 9701858    1:23.70 H         
 28. Kathleen de Beer              ZON/S&S                1:22.10 9702638    1:24.09 H         
 29. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:20.21 9702664    1:24.18 H         
 30. Lotte Hoogeterp               DAW                    1:23.60 9703878    1:24.23 H         
 31. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:22.12 9700714    1:24.97           
 32. Shae Bours                    RZ                     1:27.38 9803982    1:25.00 H         
 33. Isabel van den Nieuwendijk    Zv Aquarius            1:28.75 9803222    1:25.03 FJ 1 H    
 34. Fenke Bosschert               DAW                    1:30.00 9704724    1:25.03 FJ 2      
 35. Milou Peeters                 HZPC                   1:25.45 9800668    1:25.25 H         
 36. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          1:26.08 9802184    1:25.50 H         
 37. Charissa Drost                Hellas-Glana           1:22.91 9704750    1:26.08           
 38. Mariska Craemers              Brunssum               1:28.82 9700650    1:26.24           
 39. Myrthe Simons                 ZON/S&S                1:26.10 9704330    1:26.42           
 40. Lisa Verzijden                Tempo Valkenswaard     1:25.83 9701572    1:26.79           
 41. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      1:26.76 9700918    1:27.75           
 42. Kimberley Kort                DAW                    1:26.53 9804698    1:27.84           
 43. Femke Snijders                RZL                    1:25.57 9700814    1:28.37           
 44. Lisan van Emmerik             ROB                    1:36.45 9703006    1:29.12           
 45. Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)      1:30.43 9704816    1:29.26           
 46. Chantal de Lau                Tempo Valkenswaard     1:32.62 9702846    1:30.29           
 47. Gina Feenstra                 MOSA~regio             1:27.73 9802798    1:31.94           
 48. Aniek Ketelings               RZ                     1:35.15 9800588    1:32.08           
 49. Birgit Hanssen                ROB                    1:30.68 9703194    1:32.34           
 50. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   1:28.77 9704548    1:33.02           
 51. Elvira den Hertog             Tempo Valkenswaard     1:36.83 9805074    1:34.06           
 52. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig   1:34.14 9801364    1:34.70           
 53. Esther Kiezebrink             De Vrije Slag          1:38.02 9803182    1:37.71           
 54. Lisa Snijkers                 NIMO                   1:39.97 9700112    1:39.33           
 55. Jaqueline van Dooren          MZ&PC                  1:54.13 9802970    1:42.07           
 56. Ismay Sonnemans               RZL                    1:40.38 9702694    1:42.32           
 DIS Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            1:35.95 9702556    1:35.54           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Pilar Algera                  NIMO                   1:52.44 9803020    1:52.97           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo       1:18.75 9802784                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Jongens, 100m rugslag              Jongens Junioren 1 en 2
29-12-2010 - 8:49                                                             Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:10.35 9700879    1:07.27 A F       
  2. Lars van der Velden           DAW                    1:11.67 9800175    1:12.42 A F       
  3. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:14.02 9701177    1:14.54 A H       
  4. Joost van den Akker           De Vrije Slag          1:15.41 9702103    1:15.92 A H       
  5. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda    1:15.47 9702737    1:16.13 A H       
  6. Ivo Grosveld                  RZL                    1:17.83 9702483    1:17.19 A H       
  7. Ivo Nemeth                    Brunssum               1:20.86 9700075    1:17.97 B         
  8. lars Bottelier                VZV                    1:17.64 9702681    1:18.62 B         
  9. Sanjay Jagroep                DAW                    1:16.46 9702625    1:18.79 B         
 10. Jitse Zonneveld               RZ                     1:19.75 9703133    1:18.91 B         
 11. Ruben Schellekens             TRB/RES                1:19.51 9702747    1:19.05 B         
 12. Thomas Haneveld               DAW                    1:19.43 9801631    1:19.72 B H       
 13. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        1:16.41 9703033    1:22.44 R         
 14. Rutger Otto                   De Vrije Slag          1:23.41 9700699    1:23.25 R         
 15. Stefan Hoekstra               TRB/RES                1:24.03 9700223    1:23.68           
 16. Tim Paulusse                  Tempo Valkenswaard     1:24.59 9702063    1:24.01           
 17. Stefan van de Wijdeven        TRB/RES                1:27.20 9800995    1:25.10           
 18. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig   1:26.32 9701649    1:26.43           
 19. Gabriel Brind'Amour Riffou    Hellas-Glana           1:26.17 9704975    1:26.86           
 20. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:31.00 9800247    1:27.10           
 21. David Paulissen               NIMO                   1:34.31 9703489    1:27.47           
 22. Max Peuten                    HZPC                   1:29.28 9800431    1:28.14           
 23. Jhamiro Habets                Brunssum               1:35.04 9800803    1:28.25           
 24. Mitchell van der Tak          KZV de Lansingh        1:30.66 9801373    1:31.07           
 25. Siebe de Witte                De Vrije Slag          1:30.00 9804257    1:32.56           
 26. Frank Dekker                  DAW                    1:31.31 9801155    1:34.69           
 27. Jiry Maassen                  ROB                    1:45.45 9800889    1:36.48           
 28. Joeri Jacobs                  RZL                    1:48.20 9704627    1:36.97           
 29. Gian Passania                 SBC2000                1:53.14 9801169    1:38.15           
AFGE Daniel van Dijk               Tritium (SG)           1:11.10 9701577                      
AFGE Ruben Delvoie                 MZ&PC                  1:15.56 9703833                      
AFGE Danny Hamers                  ZC Valkenburg          1:25.47 9701169                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Meisjes, 100m rugslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
29-12-2010 - 9:01                                                             Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval        1:07.46 9602580    1:06.95 A D       
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:08.57 9500752    1:09.80 A E       
  3. Brenda Zwarthoed              DAW                    1:10.03 9604938    1:11.05 A E       
  4. Jona Pisters                  NIMO                   1:10.27 9501784    1:11.12 A F       
  5. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:12.32 9502326    1:11.63 A F       
  6. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:11.58 9603098    1:11.72 A F       
  7. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda    1:10.71 9502846    1:12.15 B F       
  8. Bente van Bergen              Zeester Meerval        1:12.54 9600336    1:12.66 B F       
  9. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen            1:11.10 9502972    1:12.74 B F       
 10. Nikki Habers                  Zeester Meerval        1:11.26 9600594    1:12.91 B F       
 11. Hilde Grondhout               Zeester Meerval        1:13.46 9602300    1:13.01 B F       
 12. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn             1:12.02 9605230    1:13.07 B F       
 13. Nienke van der zee            DAW                    1:11.92 9605430    1:13.58 R F       
 14. Madelon Schellekens           TRB/RES                1:11.53 9501888    1:13.62 R F       
 15. Rosanne van Wierst            Eiffel Swimmers PSV    1:16.05 9600234    1:14.36 F         
 16. Jaimy Mous                    Njord                  1:11.01 9602576    1:14.46 F         
 17. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              1:15.92 9605190    1:15.17 F         
 18. Maxine Alfonsi                DAW                    1:14.68 9502900    1:15.18 F         
 19. Mandy Verhage                 DAW                    1:11.17 9501382    1:15.19 F         
 20. Louise van de Meer            TRB/RES                1:12.07 9504198    1:15.37 F         
 21. Simone Soudant                Z&PV Nuenen            1:14.75 9500430    1:15.76 F         
 22. Anne Klijberg                 TRB/RES                1:16.97 9503974    1:15.84 F         
 23. Lisanne Jente                 Brunssum               1:14.32 9600788    1:16.16 F         
 24. Anouk Coppieters              Z&PV Nuenen            1:16.99 9505430    1:16.32 G         
 25. Marlou Jacobs                 RZL                    1:13.87 9502388    1:16.36 G         
 26. Floor Weijmans                HZPC                   1:16.09 9502522    1:16.70 G         
 27. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen            1:12.92 9504592    1:16.81 G         
 28. Roxann Geenen                 DAW                    1:12.02 9601518    1:17.00 G         
     Judith van de Wijdeven        TRB/RES                1:12.67 9503820    1:17.00 G         
 30. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:19.37 9602806    1:17.10 G         
 31. Marit Visscher                DAW                    1:12.63 9600004    1:17.63 G         
 32. Dieuwertje Stolte             De Vrije Slag          1:19.41 9604266    1:18.01 G         
 33. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            1:18.63 9505044    1:18.44 G         
 34. Rianne Timmers                KZV de Lansingh        1:20.29 9601936    1:18.50 G         
 35. Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:19.33 9501356    1:19.09 H         
 36. Tess de Boer                  DAW                    1:17.49 9601516    1:19.17 G         
 37. Laura Stokx                   DAW                    1:16.08 9601510    1:19.38 G         
 38. Shanna Hintzen                De Roersoppers         1:20.64 9504876    1:19.65 H         
 39. Robin Klasens                 Brunssum               1:20.67 9604532    1:19.66 H         
 40. Esma van Vonderen             Zeester Meerval        1:12.67 9501112    1:19.68 H         
 41. Emy Liebregts                 Njord                  1:17.96 9505020    1:19.74 H         
 42. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen            1:21.66 9601814    1:19.97 H         
 43. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda    1:18.45 9500946    1:20.55 H         
 44. Renate Peppenster             TRB/RES                1:20.68 9604298    1:20.99 H         
 45. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV    1:18.43 9504730    1:21.29 H         
 46. Celina Austen                 RZ                     1:19.78 9602056    1:21.54 H         
 47. Shanna van Gelooven           MZ&PC                  1:20.63 9605444    1:21.67 H         
 48. Christa Schuivens             Tritium (SG)           1:20.68 9603730    1:21.74 H         
 49. Denise van der Klij           HZPC                   1:19.12 9600482    1:21.98 H         
 50. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:21.03 9602096    1:22.05 H         
     Manon van Lith                Zegenwerp              1:20.27 9605544    1:22.05 H         
 52. Lotte van de Kamp             De Vrije Slag          1:18.74 9503104    1:22.30           
 53. Emmely Toonen                 Tritium (SG)           1:25.47 9603374    1:22.35 H         
 54. Jara Wassenberg               RZ                     1:21.08 9600222    1:22.41 H         
 55. Rebecca Martens               DAW                    1:24.67 9604352    1:22.47 H         
 56. Femke van Hest                TRB/RES                1:22.67 9604294    1:22.77           
 57. Ashley Vos                    Tempo Valkenswaard     1:22.65 9503138    1:22.78           
 58. Nieske Janssen                NIMO                   1:20.88 9601328    1:23.06           
 59. Bo Kerkhoff                   NIMO                   1:20.00 9502376    1:23.20           
 60. Tamara Michels                Brunssum               1:26.33 9606236    1:23.35           
 61. Elena Peeters                 DAW                    1:24.70 9603690    1:23.55           
 62. Amber Viehmann                Hellas-Glana           1:21.69 9504400    1:24.00           
 63. Renske Zandberg               TRB/RES                1:24.04 9604832    1:24.04           
 64. Maaike Greven                 MZ&PC                  1:22.74 9500826    1:24.67           
 65. Hildy Siroen                  Tritium (SG)           1:23.50 9502154    1:24.94           
 66. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet Barracuda    1:18.00 9504858    1:24.97           
 67. Evie Roebroek                 RZ                     1:24.23 9605774    1:25.64           
 68. Nora Chrif                    MZ&PC                  1:25.84 9501002    1:25.80           
 69. Aniek van Dillen              Z.V. Tiamat            1:25.60 9500574    1:26.69           
 70. Shirley Thijssen              ROB                    1:28.99 9601550    1:26.90           
 71. Myreen Sleddens               Z.V. Tiamat            1:28.03 9602534    1:26.95           
 72. Laura van Erp                 Z&PV Nuenen            1:30.86 9606048    1:27.44           
 73. Rilinda Gela                  KZV de Lansingh        1:21.37 9501394    1:27.61           
 74. Amy Bosch                     Z.V. Tiamat            1:30.09 9604450    1:28.00           
 75. Indy Diependaal               TRB/RES                1:24.70 9504976    1:28.25           
 76. Eva Karapanagiotis            TRB/RES                1:26.45 9506214    1:28.55           
 77. Geertje de Wit                Z.V. Tiamat            1:29.23 9503850    1:28.72           
 78. Denise Otjes                  Zv Aquarius            1:23.64 9601378    1:29.12           
 79. Anniek van Driel              De Vrije Slag          1:30.27 9500100    1:29.40           
 80. Ellen Borger                  Brunssum               1:26.24 9600786    1:29.75           
 81. Chantal Vervoort              Njord                  1:24.08 9603134    1:31.44           
 82. Maud Gijpmans                 MOSA~regio             1:31.66 9505896    1:32.51           
 83. Romy Pansters                 ZC Valkenburg          1:36.42 9605900    1:38.97           
 84. Dominique Craemers            Brunssum               1:38.21 9503196    1:40.67           
AFGE Eline van der Plas            Hellas-Glana           1:14.53 9500866                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Jongens, 100m rugslag              Jongens Junioren 3 en 4
29-12-2010 - 9:28                                                             Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:05.82 9501941    1:02.63 A E       
  2. Guus van Stiphout             Zeester Meerval        1:06.42 9501081    1:03.45 A F       
  3. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        1:01.73 9501403    1:03.66 A F       
  4. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:05.81 9500483    1:05.37 A F       
  5. Rick Hoekstra                 TRB/RES                1:05.90 9501437    1:05.97 A F       
  6. Sem Hermans                   HZPC                   1:06.07 9601259    1:06.18 A F       
  7. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:07.67 9503663    1:06.29 B F       
  8. Lars Haarsma                  DAW                    1:05.43 9600745    1:06.41 B F       
  9. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)           1:06.60 9500447    1:08.32 B G       
 10. Alexandre Mateus              Brunssum               1:09.68 9505805    1:08.55 B G       
 11. Luuk Janssen                  MOSA~regio             1:09.13 9503497    1:08.61 B G       
 12. Marty Kennis                  MZ&PC                       NT 9501355    1:09.10 B G       
 13. Sjors Lieverst                DAW                    1:07.53 9501389    1:09.14 R G       
 14. Bram in 't Zandt              MOSA~regio             1:12.32 9601257    1:09.45 R G       
 15. Jeroen Bongers                RZL                    1:11.09 9602629    1:09.64 G         
 16. Joris Willems                 Z&PV Nuenen            1:11.19 9502293    1:09.87 G         
 17. Stan Snijders                 RZL                    1:08.57 9500485    1:10.48 H         
 18. Peter Rietveld                TRB/RES                1:12.32 9601081    1:11.05 G         
 19. Sam Derks                     HZPC                   1:10.80 9600719    1:11.62 G         
 20. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:10.04 9501239    1:11.82 H         
 21. Felix Geenen                  DAW                    1:13.71 9501085    1:11.98 H         
 22. Sjors van Doesburg            Tempo Valkenswaard     1:15.17 9500765    1:12.20 H         
 23. Kiowa Kamaansing              NIMO                   1:10.83 9500125    1:12.25 H         
 24. Joeri Kerkhoff                NIMO                   1:13.15 9501689    1:12.49 H         
 25. Jan Peereboom                 DAW                    1:15.04 9501371    1:12.63 H         
 26. Richie van Empel              Zegenwerp              1:16.36 9603631    1:13.31 H         
 27. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                1:15.55 9504825    1:13.33           
 28. Bart de Heer                  Hellas-Glana           1:14.12 9500359    1:13.68           
 29. Tom van Gils                  Luctor et Emergo       1:15.78 9501799    1:13.82           
 30. Dani Hoetmer                  DAW                    1:12.70 9604503    1:13.92 H         
 31. Björn Piket                   HZPC                   1:15.13 9602133    1:14.31 H         
 32. Ben Zentveld                  VZV                    1:15.97 9505835    1:14.88           
 33. Martijn Weinberg              NIMO                   1:19.99 9600955    1:14.95           
 34. Mitchel Bom                   Van Vliet Barracuda    1:13.87 9501945    1:15.72           
 35. Jeffrey Poirters              Zegenwerp              1:14.89 9504127    1:16.00           
 36. Sven Brouwer                  MOSA~regio             1:16.80 9504449    1:16.41           
 37. Djeremy Hesseling             MOSA~regio             1:16.92 9603197    1:16.56           
 38. Bart Gubbels                  TRB/RES                1:22.53 9602015    1:16.72           
 39. Rik Rozendaal                 Luctor et Emergo       1:15.98 9503619    1:16.97           
 40. Martijn Houweling             Van Vliet Barracuda    1:16.82 9600893    1:17.64           
 41. Casper van den Broek          RZL                    1:19.03 9500071    1:18.16           
 42. Rowdy Spaltman                DAW                    1:14.63 9501747    1:18.21           
 43. Jeroen Martin                 MZ&PC                  1:21.23 9500839    1:18.68           
 44. Edwin Visser                  Z.V. Tiamat            1:22.43 9603205    1:19.13           
 45. Bram Jansen                   RZL                    1:20.97 9501695    1:19.17           
 46. Pepijn Jorink                 DAW                    1:18.13 9502575    1:19.25           
 47. Bobby Visser                  Zegenwerp              1:22.14 9601437    1:19.78           
 48. Jeffrey Thomissen             MZ&PC                  1:25.08 9605071    1:20.10           
 49. Jasper Falk                   DAW                    1:18.97 9502785    1:20.50           
 50. Bram van Hulten               Zegenwerp              1:28.38 9603453    1:21.01           
 51. Joep van Gerwen               Tempo Valkenswaard     1:22.57 9602439    1:21.17           
 52. Tom van Leeuwen               Z&PV Nuenen            1:22.37 9502291    1:21.28           
 53. Wouter Knibbeler              Brunssum               1:26.18 9601617    1:23.20           
 54. Martijn Falk                  DAW                    1:27.31 9601457    1:24.67           
 55. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig   1:25.39 9602921    1:25.19           
 56. Rick Stolk                    De Vrije Slag          1:21.82 9502259    1:25.84           
 57. Raimon Passania               SBC2000                2:13.54 9603153    1:27.40           
 58. Martijn Pas                   SBC2000                1:26.69 9505221    1:28.07           
 59. Jordi Knops                   RZL                    1:32.64 9601323    1:31.06           
 60. Lars van Antwerpen            Z.V. Tiamat            1:37.55 9604393    1:36.62           
 61. David Aufdenkamp              NIMO                        NT 9501701    1:43.33           
AFGE Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       1:20.45 9600789                      
AFGE Yunus Ozmis                   De Vrije Slag          1:31.38 9603973                      
AFGE Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:14.02 9501783                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m vlinderslag             Dames Senioren D1 en D2
29-12-2010 - 9:48                                                             Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           1:06.76 9302198    1:05.90 A E       
  2. Michelle Verouden             HZPC                   1:07.86 9400150    1:08.71 A F       
  3. Sophie Sollie                 Zeester Meerval        1:05.50 9400140    1:09.40 A F       
  4. Nelly Velthuijs               Njord                  1:10.04 9404028    1:11.06 A F       
  5. Suzan van Boxtel              TRB/RES                1:11.64 9402578    1:11.64 A F       
  6. Vera Weinberg                 NIMO                   1:09.09 9302144    1:11.85 A G       
  7. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:06.35 9300162    1:12.16 B G       
  8. Maike Korthout                TRB/RES                1:14.03 9406034    1:13.34 B G       
  9. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius            1:13.17 9306160    1:13.73 B G       
 10. Melissa Meijer                NIMO                   1:11.41 9304374    1:14.04 B G       
 11. Linda Dehing                  RZ                     1:15.69 9400022    1:14.50 B G       
 12. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:13.64 9403308    1:14.66 B G       
 13. Michelle Meusen               RZL                    1:16.89 9400852    1:15.26 R G       
 14. Karin Bongers                 RZL                    1:16.14 9303800    1:15.36 R H       
 15. Bo Peeters                    NIMO                   1:13.10 9306564    1:15.60 H         
 16. Colet Claessens               Z&PV Nuenen            1:11.34 9405182    1:16.46 H         
 17. Cyril Landstra                Zeester Meerval        1:13.33 9305722    1:17.53 H         
 18. Kelly Mekes                   TRB/RES                1:21.11 9402724    1:17.94 H         
 19. Liona Timmers                 KZV de Lansingh        1:15.16 9402662    1:17.99 H         
 20. Chiara Ligthart               KZV de Lansingh        1:18.86 9400542    1:18.03 H         
 21. Sophie Cleuren                HZPC                   1:18.42 9300158    1:18.30           
 22. Selena van Cruchten           RZ                     1:12.66 9401608    1:18.71           
 23. Janneke Mollen                Z.V. Tiamat            1:19.68 9401388    1:20.03           
 24. Charessa Feider               Tritium (SG)           1:16.95 9404340    1:20.12           
 25. Svenja Zonneveld              RZ                     1:12.08 9301096    1:20.87           
 26. Sanne Kerkhoff                NIMO                   1:18.73 9305530    1:21.96           
 27. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                1:20.96 9303332    1:22.04           
 28. Denise Austen                 RZ                     1:12.61 9303778    1:22.36           
 29. Maaike Knops                  RZL                    1:19.16 9404018    1:22.47           
 30. Joyce Vervoort                Njord                  1:21.75 9405370    1:23.16           
 31. Manon van Leuven              Z.V. Tiamat            1:21.07 9302954    1:23.53           
 32. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:22.12 9404962    1:25.70           
 33. Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:19.62 9303326    1:26.18           
 34. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran   1:25.95 9304942    1:26.39           
 35. Elke Schellekens              Neptunus'58            1:23.40 9301550    1:27.44           
 36. Ankie Meusen                  RZL                    1:24.64 9302180    1:28.17           
 37. Nienke Bouman                 Z.V. Tiamat            1:18.22 9302964    1:28.65           
 38. Nicole Peeters                SBC2000                1:25.36 9303842    1:29.22           
 39. Anouk van Lokven              Neptunus'58            1:29.64 9402680    1:29.93           
 40. Lieke Janssen                 NIMO                   1:28.95 9305954    1:30.39           
 41. Ilse van Niekerk              DAW                    1:26.75 9406180    1:31.14           
 42. Lisa In 't Zand               RZ                     1:31.62 9401614    1:35.52           
 43. Suzan Vermeere                NIMO                   1:42.29 9307744    1:37.41           
 44. Annik Delissen                RZ                     1:32.95 9404672    1:38.53           
 45. Rayna Maassen                 ROB                    1:36.12 9304084    1:39.81           
 46. Manon van Schagen             Zv Aquarius            1:38.27 9406904    1:45.01           
 47. Jenneke Schouwenberg          MOSA~regio             1:51.57 9406326    1:58.28           
AFGE Lisette Ramaekers             ZON/S&S                1:37.13 9403984                      
AFGE Sharona Mlcoch                DAW                    1:09.01 9406178                      
AFGE Meggie Schreppers             Kimbria                1:24.33 9400512                      
AFGE Tessa Visser                  Zegenwerp              1:27.85 9306452                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 100m vlinderslag                 Heren Jeugd 1 en 2
29-12-2010 - 10:05                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurice Soudant               Z&PV Nuenen              58.00 9302125      59.88 A E       
  2. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              57.83 9302135    1:00.80 A FJ 1 E  
  3. Jorrick Druyven               DAW                    1:00.37 9400507    1:00.80 A FJ 2 E  
  4. Marcel Schouten               ZV Haerlem             1:01.06 9300653    1:01.28 A F       
  5. Michael van Dam               ZV Haerlem             1:03.33 9401501    1:01.61 A F       
  6. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg          1:01.94 9401657    1:01.71 A F       
  7. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            58.29 9400593    1:02.22 B F       
  8. Robin Borger                  Brunssum               1:04.02 9305183    1:02.76 B F       
  9. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           1:09.69 9403511    1:03.02 B F       
 10. Ruud van Heerbeek             Z&PV Nuenen            1:02.55 9301769    1:03.10 B F       
 11. Mike ter Horst                ZV Haerlem             1:02.86 9402785    1:03.34 B F       
 12. Thomas Rietveld               TRB/RES                1:04.65 9401803    1:05.34 B F       
 13. Anshel Hofstede               Van Vliet Barracuda    1:03.32 9300615    1:05.35 R F       
 14. Simon van den Broek           Tritium (SG)           1:05.54 9302383    1:05.42 R G       
 15. Silvan Viehmann               Hellas-Glana           1:07.76 9403763    1:05.45 F         
 16. Alex Catsburg                 KZV de Lansingh        1:03.08 9404753    1:05.96 F         
 17. Mart de Boer                  DAW                    1:06.82 9303589    1:06.31 G         
 18. Joey Stokx                    DAW                    1:03.40 9301251    1:06.37 G         
 19. Barry Kleijne                 Oeza                   1:03.35 9300661    1:06.45 G         
 20. Thomas van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV    1:04.86 9300353    1:06.84 G         
 21. Yoeri Cuijpers                NIMO                   1:08.83 9403969    1:08.80 H         
 22. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:12.90 9305227    1:09.12 H         
 23. Rico Roels                    DAW                    1:08.51 9403119    1:09.13 H         
 24. Robin Ramaekers               ZON/S&S                1:04.98 9304385    1:09.18 H         
 25. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:04.83 9403779    1:09.22 H         
 26. Ken Boonen                    RZL                    1:13.72 9401481    1:09.69 H         
 27. Marco van der Aalst           Z.V. Tiamat            1:07.45 9302217    1:10.19 H         
 28. Raoni Schrijvers              Tempo Valkenswaard     1:08.90 9302669    1:10.43 H         
 29. Maurice Zelis                 RZ                     1:08.50 9401031    1:11.13 H         
 30. Patrick Janssen               HZPC                   1:13.23 9302009    1:12.28           
 31. Glenn Rompelberg              Kimbria                1:11.80 9303807    1:12.37           
 32. Erik Schwillens               MZ&PC                  1:20.95 9301747    1:12.41           
 33. Leon Verschuren               SBC2000                1:14.39 9304403    1:13.97           
 34. Jim Ketelings                 RZ                     1:14.55 9403901    1:15.02           
 35. Stijn Schoone                 Z.V. Tiamat            1:10.88 9305625    1:15.88           
 36. Vincent Schram                DAW                    1:17.09 9402041    1:16.18           
 37. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig   1:16.72 9406127    1:16.76           
 38. Robin v.d. Biggelaar          Tempo Valkenswaard     1:15.32 9302667    1:17.95           
 39. Stein Menting                 Z.V. Tiamat            1:14.61 9404289    1:18.81           
 40. Tom Tamerus                   Z.V. Tiamat            1:19.41 9302205    1:19.23           
 41. Luuk Doorakkers               SBC2000                1:25.12 9404951    1:21.56           
 42. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                1:16.70 9306693    1:21.57           
 43. Tim Sonnemans                 RZL                    1:25.74 9403017    1:24.10           
 44. Jeroen Criens                 RZL                    1:34.93 9403019    1:33.94           
 DIS Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen            1:05.67 9302695                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
 DIS Vincent Wijsman               Hellas-Glana           1:41.09 9405499    1:40.06           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
AFGE Koen van der Heijden          Z.V. Tiamat            1:22.51 9400887                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 100m vlinderslag                      Dames Senioren
29-12-2010 - 10:18                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:04.79 9203076    1:06.30 A E       
  2. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo       1:04.10 8803696    1:06.73 A F       
  3. Ingrid van Horen              HZPC                   1:07.23 9204060    1:07.26 A F       
  4. Judith van Meijel             HZPC                   1:06.15 9102076    1:07.61 A F       
  5. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:10.15 9107878    1:07.83 A F       
  6. Linda Schellekens             BZV 's-Hertogenbosch   1:08.63 8803854    1:10.51 A F       
  7. Femke Hendrikx                Z&PV Nuenen            1:07.74 8801698    1:10.95 B G       
  8. Melissa Zwaan                 DAW                    1:09.53 9103666    1:11.27 B G       
  9. Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV    1:09.35 8907234    1:11.47 B G       
 10. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:09.66 8701024    1:12.01 B G       
 11. Lydia Colijn                  Mega                   1:10.63 MEGA559/   1:12.37 B G       
 12. Ilvy van Grimbergen           RZL                    1:13.55 8805442    1:12.47 B G       
 13. Roos van Esch                 TRB/RES                1:12.76 8200468    1:13.22 R G       
 14. Alice Janssen                 HZPC                   1:13.19 8902012    1:13.41 R G       
 15. Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda    1:11.02 8600172    1:14.94 H         
 16. Sabine Klesman                De Roersoppers         1:17.99 9202860    1:15.24 H         
 17. Diandra van Houwelingen       ZVDO'74                1:15.04 8901896    1:15.81 H         
 18. Daphne Kievit                 O.Z. & P.C. De Waran   1:15.08 9207058    1:16.37 H         
 19. Saskia Coolen                 RZL                    1:16.70 8805440    1:16.82           
 20. Cato Vrouenraets              ZON/S&S                1:17.08 9006272    1:17.06           
 21. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran   1:14.34 9102424    1:17.37           
 22. Sandra Zwaanswijk             Zv Aquarius            1:15.27 8503934    1:17.54           
 23. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen            1:16.09 8701930    1:17.84           
 24. Tamara Groenevelt             De Vrije Slag          1:21.23 8701406    1:18.26           
 25. Danique Ubags                 ZON/S&S                1:16.16 9003780    1:18.50           
 26. Fanny Robbertsen              NIMO                   1:17.20 9102622    1:18.68           
 27. Jolien van Golde              Kimbria                1:11.74 9204200    1:18.75           
 28. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:18.10 9105162    1:19.53           
 29. Ingrid Jansen                 NIMO                   1:17.58 8705592    1:19.75           
 30. Patricia Becks                Zegenwerp              1:16.50 8705946    1:20.00           
 31. Sandra Schellekens            Neptunus'58            1:21.71 8503416    1:20.15           
 32. Evelien Schwillens            MZ&PC                  1:20.54 9201602    1:21.75           
 33. Anne Pel                      O.Z. & P.C. De Waran   1:15.18 9002894    1:21.95           
 34. Chantal Willems               Tritium (SG)           1:11.87 9105482    1:22.10           
 35. Renske Venner                 RZL                    1:18.83 9008012    1:22.11           
 36. Silvy Collin                  Hellas-Glana           1:21.82 8900802    1:22.60           
 37. Majke Van Bommel              RZL                    1:20.76 9207738    1:23.46           
 38. Gabriëlla van Oerle           O.Z. & P.C. De Waran   1:22.57 9006758    1:24.12           
 39. Zarife Gela                   KZV de Lansingh        1:21.16 9200584    1:24.19           
 40. Sanne Bruggink                SBC2000                1:21.75 9200330    1:26.61           
 41. Dianne Nien                   RZ                     1:17.32 7100452    1:27.03           
 42. Jesse Heijmans                Z.V. Tiamat            1:24.94 9204432    1:28.19           
 43. Inge Snijkers                 NIMO                   1:27.09 9008112    1:28.47           
 44. Kelly van Grimbergen          RZL                    1:24.36 9008016    1:29.59           
 45. Anita Engels                  Zegenwerp              1:30.20 9001016    1:29.97           
 46. Saskia van der Heijden        Z.V. Tiamat            1:29.12 9204270    1:30.99           
 47. Anke Snijkers                 NIMO                   1:26.99 9201638    1:31.12           
 48. Pauline Magnée                O.Z. & P.C. De Waran   1:32.78 9205434    1:33.10           
 49. Chantal van Kranenburg        Zv Aquarius            1:33.54 8604528    1:33.90           
 50. Ilse Masseling                HZPC                   1:32.89 9202124    1:34.16           
 51. Charlotte Jaspers             ROB                    1:32.96 8805830    1:39.22           
 52. Miriam de Haan                Z&PV Nuenen            1:35.46 8801548    1:41.25           
 53. Susan Stappers                Kimbria                1:43.80 8201594    1:43.31           
 54. Kirsten Langen                NIMO                   1:51.17 9108228    1:45.25           
 55. Hanneke de Groot              Z&PV Nuenen            1:42.40 9108040    1:50.16           
 56. Anouk Bloem                   DES                    1:48.33 9000320    1:54.89           
 DIS Rosa Schot                    DAW                    1:21.69 9207500            AF        
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 DIS Chantal Rutten                Tempo Valkenswaard     1:26.82 9004754    1:29.38           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Indra Swerts                  MZ&PC                  1:30.07 9005896    1:34.25           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
AFGE Lotte de Winter               Z&PV Nuenen            1:31.62 9004354                      
AFGE Laura van der Aalst           Kimbria                1:26.67 9000006                      
AFGE Sarah Daemen                  MZ&PC                       NT 8200342                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
29-12-2010 - 10:39                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     57.08 9102825      58.15 A E       
  2. Peter Crijns                  RZL                      59.90 8800673      58.98 A E       
  3. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            58.35 8901553    1:00.60 A F       
  4. Thom de Boer                  DAW                    1:01.18 9100181    1:00.93 A F       
  5. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV      59.48 9202675    1:01.38 A F       
  6. Ralph van Megen               HZPC                   1:01.07 9201613    1:01.73 A F       
  7. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV    1:01.46 9201621    1:01.90 B F       
  8. Stefan Kranenbroek            HZPC                   1:01.18 7900729    1:03.05 B F       
  9. Alan Smeets                   Hellas-Glana           1:01.53 8402089    1:03.53 B G       
 10. Jory Niemark                  Hellas-Glana           1:04.05 9204409    1:03.94 B F       
 11. Christiaan Fusers             De Roersoppers         1:03.76 8700977    1:04.16 B G       
 12. Robin van Gulik               TRB/RES                1:02.21 9001061    1:04.26 B G       
 13. Pieter de Heer                Hellas-Glana           1:03.13 8901141    1:04.41 R G       
 14. Job van Duijnhoven            De Dolfijn             1:03.49 8800887    1:04.63 R G       
 15. Pieter Joordens               Z.V. Tiamat            1:04.16 9101133    1:04.83 G         
 16. Charel Thewissen              Kimbria                1:02.73 9005591    1:04.96 G         
 17. Julian Isenia Wigbertson      Sithoc swimming club   1:06.32            1:05.48 G         
 18. Koen van Asseldonk            De Vrije Slag          1:04.47 9201955    1:05.61 G         
 19. Sander van den Berg           NIMO                   1:04.74 8700211    1:05.79 G         
 20. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard     1:06.03 9204813    1:06.20 G         
 21. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen            1:06.10 9100573    1:06.68 H         
 22. Rik Bakker                    TRB/RES                1:07.36 9104625    1:06.75 H         
 23. Martin Teley                  RZL                    1:09.56 8906059    1:06.89 H         
 24. Mark van Enckevort            HZPC                   1:08.30 9000797    1:07.06 H         
 25. Sander van Elburg             ZC Valkenburg          1:01.18 8800937    1:07.25 H         
 26. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:08.95 9000653    1:08.00 H         
 27. Marcel Klootwijk              ZV Zaltbommel          1:06.37 8000789    1:08.28 H         
 28. Jelle Dijkmans                Z.V. Tiamat            1:08.34 8900705    1:08.40 H         
 29. Rian Visser                   DAW                    1:06.74 9007141    1:08.62 FJ 1 H    
 30. Gertjan Winten                MZ&PC                  1:06.60 8803881    1:08.62 FJ 2 H    
 31. Richard Hubers                De Roersoppers         1:03.79 8501129    1:09.12           
 32. Thijs Villevoije              NIMO                   1:08.67 9106589    1:09.22           
 33. Stijn Agten                   RZL                    1:05.90 8700037    1:09.35 FJ 1      
 34. Roel vd Kleij                 Neptunus'58            1:04.82 9001571    1:09.35 FJ 2      
 35. Tim Greven                    MZ&PC                  1:15.32 9202373    1:09.44 H         
 36. Daan van Erp                  TRB/RES                1:09.97 8903833    1:10.27           
 37. Indji Tan                     NIMO                   1:08.42 9102973    1:10.66           
 38. Rick Hellenbrand              NIMO                   1:10.25 8901173    1:10.75           
 39. Ronald Vullings               Tritium (SG)           1:03.24 8703655    1:11.45           
 40. Harald Thijssen               ROB                    1:13.07 8903139    1:11.57           
 41. Enzo Diependaal               TRB/RES                1:09.23 9206691    1:12.07           
 42. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:10.62 8900033    1:12.32           
 43. Dennis de Ruiter              Zv Aquarius            1:12.97 9206069    1:13.21           
 44. Jeroen Custers                Kimbria                1:10.86 9106319    1:13.39           
 45. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           1:10.22 8905665    1:13.56           
 46. Dick Duisters                 RZL                    1:09.66 9107427    1:13.75           
 47. Tim Winkels                   Z&PV Nuenen            1:08.67 8705025    1:13.84           
 48. Kevin van den Bekerom         HZPC                   1:14.16 9200057    1:14.79           
 49. Jelte van de Boogaard         Tempo Valkenswaard     1:15.88 9102731    1:14.98           
 50. Egbert-Jan Plas               Z.V. Tiamat            1:15.16 8502021    1:15.21           
 51. Sander Slaghuis               NIMO                   1:12.55 8805305    1:17.09           
 52. Chiel Soeter                  Z&PV Nuenen            1:13.13 8804219    1:17.36           
 53. Tom Goffin                    NIMO                   1:17.41 8604457    1:17.97           
 54. Ruud Bex                      RZL                    1:12.28 9204133    1:18.24           
 55. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:14.66 8805005    1:19.22           
 56. Bart Coolen                   RZL                    1:15.81 8603865    1:19.29           
 57. Tim Jacobs                    HZPC                   1:21.75 9201825    1:20.39           
 58. Daan Koudijs                  TRB/RES                1:16.91 9204721    1:20.51           
 59. Dimitri Verjans               MZ&PC                  1:12.63 8705225    1:21.51           
 60. Timo Tabak                    RZL                    1:18.66 8201697    1:22.40           
 61. Tom Hinskens                  NIMO                   1:27.36 9007241    1:30.74           
AFGE Alain Dassen                  Kimbria                1:00.75 9203459                      
AFGE Ruud Scheepers                Njord                  1:12.08 9203411                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Junioren 2 en 3
29-12-2010 - 10:57                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirl de Boer                  DAW                      33.02 9700468      32.26 A E       
  2. Wendy Bex                     Hellas-Glana             32.80 9701232      32.35 A E       
  3. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg            33.65 9801412      32.63 A E       
  4. Manon Koster                  HZPC                     33.91 9701312      32.69 A FJ 1 F  
  5. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana             33.26 9702110      32.69 A FJ 2 F  
  6. Nina Grispen                  ZC Valkenburg            33.12 9700656      33.24 A F       
  7. Chayenne Poorts               NIMO                     34.42 9800670      33.92 B F       
  8. Yvanna Zuurveld               DAW                      37.09 9702998      34.42 B F       
  9. Mignon Peeters                NIMO                     34.75 9701048      34.80 B G       
 10. Lotte van Haarst              De Roersoppers           37.18 9701858      35.85 B G       
 11. Birgit Hanssen                ROB                      36.04 9703194      36.03 B G       
 12. Annick Torres Stienissen      Club Natació Calella     33.97 45833750     36.36 B H       
 13. Rianne Mooren                 MOSA~regio               36.98 9703018      36.46 R H       
 14. Floor Brouwer                 MOSA~regio               39.53 9703012      36.49 R H       
 15. Maartje Janssen               MOSA~regio               37.26 9705720      36.58 H         
 16. Lotte van Megen               HZPC                     37.81 9701376      36.98 H         
 17. Daphne Erkens                 NIMO                     33.84 9802372      37.31 G         
 18. Kathleen de Beer              ZON/S&S                  38.50 9702638      37.38 H         
 19. Charissa Drost                Hellas-Glana             41.10 9704750      37.72           
 20. Chantal de Lau                Tempo Valkenswaard       36.16 9702846      37.74           
 21. Anne Noom                     DAW                      38.59 9800062      37.76 H         
 22. Fenke Bosschert               DAW                      38.13 9704724      37.93           
 23. Silke Jonk                    DAW                      40.29 9802042      38.02 H         
 24. Judith Wienen                 MOSA~regio               38.97 9701644      38.03           
 25. Shae Bours                    RZ                       41.09 9803982      38.13 H         
 26. Kelly Craenen                 Hellas-Glana             38.26 9700714      38.33           
 27. Gina Feenstra                 MOSA~regio               40.29 9802798      38.36 H         
 28. Anouk van Dam                 ZV Haerlem               35.79 9800032      38.45 H         
 29. Femke Snijders                RZL                      40.33 9700814      38.84           
     Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig     39.34 9702664      38.84           
 31. Isabel van den Nieuwendijk    Zv Aquarius              41.70 9803222      38.90           
 32. Mariska Craemers              Brunssum                 40.70 9700650      38.94           
 33. Kimberley Kort                DAW                      40.25 9804698      39.32           
 34. Milou Peeters                 HZPC                     39.03 9800668      39.33           
 35. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen              37.90 9702556      39.41           
 36. Jessica van Dijk              Kimbria                  41.40 9800552      39.57           
 37. Tessa Gerritsen               Tempo Valkenswaard       39.22 9705496      40.23           
 38. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig     43.61 9704548      40.36           
 39. Minke Theunissen              ZC Valkenburg            43.77 9801826      41.08           
 40. Elvira den Hertog             Tempo Valkenswaard       38.86 9805074      41.11           
 41. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg            43.02 9802184      41.43           
 42. Lotte Hoogeterp               DAW                      40.55 9703878      41.46           
 43. Celine Kerkhofs               Kimbria                  44.82 9800548      41.54           
 44. Kim van der Heijden           Njord                    40.10 9700662      41.76           
 45. Aniek Ketelings               RZ                       42.19 9800588      41.83           
 46. Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)        45.91 9704816      42.49           
 47. Tami de Lange                 DAW                      43.58 9704116      42.62           
 48. Lisa Verzijden                Tempo Valkenswaard       42.23 9701572      42.97           
 49. Myrthe Simons                 ZON/S&S                  49.95 9704330      43.91           
 50. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig     44.14 9801364      44.49           
 51. Lisan van Emmerik             ROB                      44.57 9703006      44.93           
 52. Esther Kiezebrink             De Vrije Slag            52.54 9803182      52.06           
 53. Pilar Algera                  NIMO                     57.15 9803020      52.61           
 54. Jaqueline van Dooren          MZ&PC                    56.56 9802970      54.33           
 55. Ismay Sonnemans               RZL                      51.74 9702694      54.77           
 DIS Lisa Snijkers                 NIMO                     54.95 9700112      52.65           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGE Kendra Viehmann               Hellas-Glana             43.05 9702128                      
AFGE Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo         42.48 9802784                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Junioren 1 en 2
29-12-2010 - 11:08                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                     31.28 9700879      30.50 A F       
  2. Ivo Grosveld                  RZL                      33.44 9702483      31.78 A F       
  3. lars Bottelier                VZV                      34.98 9702681      31.82 A F       
  4. Ted Wilders                   MOSA~regio               34.48 9701177      32.78 A G       
  5. Lars van der Velden           DAW                      33.64 9800175      33.00 A F       
  6. Jitse Zonneveld               RZ                       35.53 9703133      33.92 A H       
  7. Joost van den Akker           De Vrije Slag            35.10 9702103      34.20 B         
  8. Stefan Hoekstra               TRB/RES                  35.69 9700223      34.70 B         
  9. Sanjay Jagroep                DAW                      35.93 9702625      35.33 B         
 10. Gabriel Brind'Amour Riffou    Hellas-Glana             35.37 9704975      36.07 B         
 11. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda      34.45 9702737      36.18 B         
 12. Ruben Schellekens             TRB/RES                  36.94 9702747      36.60 B         
 13. Tim Paulusse                  Tempo Valkenswaard       35.73 9702063      36.82 R         
 14. Koen Wijnands                 De Roersoppers           38.26 9800247      37.14 R         
 15. Stefan van de Wijdeven        TRB/RES                  36.50 9800995      37.53           
 16. Ivo Nemeth                    Brunssum                 44.27 9700075      37.89           
 17. Thomas Haneveld               DAW                      41.66 9801631      39.55           
 18. Jhamiro Habets                Brunssum                 45.89 9800803      42.83           
 19. Frank Dekker                  DAW                      43.65 9801155      43.06           
 20. Rutger Otto                   De Vrije Slag            41.44 9700699      44.10           
 21. Jiry Maassen                  ROB                      50.15 9800889      46.35           
 22. Mitchell van der Tak          KZV de Lansingh          46.02 9801373      46.44           
 23. Joeri Jacobs                  RZL                      54.99 9704627      46.65           
 24. David Paulissen               NIMO                     45.07 9703489      46.80           
 25. Gian Passania                 SBC2000                  51.79 9801169      47.06           
 26. Siebe de Witte                De Vrije Slag            51.70 9804257      50.67           
AFGE Danny Hamers                  ZC Valkenburg            46.34 9701169                      
AFGE Daniel van Dijk               Tritium (SG)             33.19 9701577                      
AFGE Ruben Delvoie                 MZ&PC                    37.95 9703833                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Meisjes, 50m vlinderslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
29-12-2010 - 11:14                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval          30.14 9602580      29.87 A D       
  2. Bente van Bergen              Zeester Meerval          29.76 9600336      30.24 A D       
  3. Jona Pisters                  NIMO                     30.45 9501784      30.90 A E       
  4. Brenda Zwarthoed              DAW                      31.31 9604938      31.02 A E       
  5. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen              30.33 9502972      31.41 A F       
  6. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     30.18 9500752      31.51 A F       
  7. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius              31.47 9502326      32.40 B F       
  8. Roxann Geenen                 DAW                      30.25 9601518      32.46 B F       
  9. Lisanne Jente                 Brunssum                 31.23 9600788      32.48 B F       
 10. Laura Stokx                   DAW                      33.26 9601510      32.77 B F       
 11. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn               32.51 9605230      32.78 B F       
 12. Hilde Grondhout               Zeester Meerval          32.41 9602300      33.14 B F       
 13. Rebecca Martens               DAW                      34.37 9604352      33.28 R F       
 14. Anne Klijberg                 TRB/RES                  33.01 9503974      33.32 ? F       
     Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)        32.75 9603098      33.32 ? F       
 16. Jaimy Mous                    Njord                    31.44 9602576      33.42 F         
 17. Maaike Sanders                Hellas-Glana             33.92 9602806      33.46 F         
 18. Marit Visscher                DAW                      33.90 9600004      33.52 F         
 19. Madelon Schellekens           TRB/RES                  32.72 9501888      33.56 F         
 20. Nikki Habers                  Zeester Meerval          36.23 9600594      33.57 F         
 21. Anniek van Driel              De Vrije Slag            35.14 9500100      33.70 G         
 22. Mandy Verhage                 DAW                      32.20 9501382      33.71 G         
 23. Rianne Timmers                KZV de Lansingh          34.80 9601936      33.88 G         
 24. Louise van de Meer            TRB/RES                  34.22 9504198      34.04 FJ 1 G    
 25. Karin van der Aalst           ZON/S&S                  34.27 9501356      34.04 FJ 2 G    
 26. Esma van Vonderen             Zeester Meerval          33.76 9501112      34.08 G         
 27. Shanna Hintzen                De Roersoppers           33.56 9504876      34.17 G         
 28. Judith van de Wijdeven        TRB/RES                  32.51 9503820      34.18 G         
 29. Simone Soudant                Z&PV Nuenen              33.50 9500430      34.25 FJ 1 G    
 30. Floor Weijmans                HZPC                     33.89 9502522      34.25 FJ 2 G    
 31. Marlou Jacobs                 RZL                      38.55 9502388      34.60 G         
 32. Nienke van der zee            DAW                      33.72 9605430      34.68 G         
     Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen              34.49 9505044      34.68 G         
 34. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda      36.63 9502846      34.70 G         
 35. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV      35.70 9504730      34.73 G         
 36. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp                35.52 9605190      34.80 G         
 37. Eva Karapanagiotis            TRB/RES                  34.94 9506214      35.10 H         
     Indy Diependaal               TRB/RES                  34.10 9504976      35.10 H         
 39. Celina Austen                 RZ                       36.48 9602056      35.21 G         
 40. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen              34.62 9601814      35.32 H         
 41. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda      35.36 9500946      35.46 H         
 42. Tess de Boer                  DAW                      34.66 9601516      35.49 H         
 43. Emy Liebregts                 Njord                    36.28 9505020      35.51 H         
 44. Ashley Vos                    Tempo Valkenswaard       34.62 9503138      35.62 H         
 45. Christa Schuivens             Tritium (SG)             37.69 9603730      35.66 H         
 46. Maxine Alfonsi                DAW                      34.25 9502900      35.72 H         
 47. Amber Viehmann                Hellas-Glana             35.54 9504400      35.87 H         
 48. Renate Peppenster             TRB/RES                  34.87 9604298      35.90 H         
 49. Emmely Toonen                 Tritium (SG)             35.57 9603374      36.12 H         
 50. Robin Klasens                 Brunssum                 37.90 9604532      36.56 H         
 51. Hildy Siroen                  Tritium (SG)             37.72 9502154      36.62           
 52. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet Barracuda      36.36 9504858      36.85           
 53. Lotte van de Kamp             De Vrije Slag            36.44 9503104      36.89           
 54. Jara Wassenberg               RZ                       37.15 9600222      37.12           
 55. Carley Donders                Heldense Zwemverenig     36.51 9602096      37.15           
 56. Femke van Hest                TRB/RES                  36.79 9604294      37.29           
 57. Dieuwertje Stolte             De Vrije Slag            38.53 9604266      37.42           
 58. Maaike Greven                 MZ&PC                    40.08 9500826      37.63           
 59. Chantal Vervoort              Njord                    36.00 9603134      37.76           
 60. Ellen Borger                  Brunssum                 36.94 9600786      37.77           
 61. Laura van Erp                 Z&PV Nuenen              37.70 9606048      37.82           
 62. Shanna van Gelooven           MZ&PC                    39.50 9605444      37.88           
 63. Daphne Portegijs              Zegenwerp                38.59 9506604      37.97           
 64. Elena Peeters                 DAW                      40.46 9603690      38.13           
 65. Rilinda Gela                  KZV de Lansingh          36.93 9501394      38.20           
 66. Geertje de Wit                Z.V. Tiamat              40.35 9503850      38.24           
 67. Anouk Coppieters              Z&PV Nuenen              41.02 9505430      38.32           
 68. Renske Zandberg               TRB/RES                  37.89 9604832      38.60           
 69. Aniek van Dillen              Z.V. Tiamat              38.01 9500574      38.91           
 70. Bo Kerkhoff                   NIMO                     36.04 9502376      39.01           
 71. Tamara Michels                Brunssum                 39.91 9606236      39.48           
 72. Nieske Janssen                NIMO                     40.08 9601328      40.03           
 73. Anne van Haarst               De Roersoppers           41.34 9506128      40.66           
 74. Amy Bosch                     Z.V. Tiamat              39.46 9604450      40.76           
 75. Myreen Sleddens               Z.V. Tiamat              38.68 9602534      40.80           
 76. Denise Otjes                  Zv Aquarius              36.51 9601378      41.24           
 77. Nora Chrif                    MZ&PC                    41.93 9501002      41.31           
 78. Shirley Thijssen              ROB                      44.63 9601550      44.92           
 79. Maud Gijpmans                 MOSA~regio               41.87 9505896      45.31           
 80. Evie Roebroek                 RZ                       51.96 9605774      45.80           
 81. Dominique Craemers            Brunssum                 49.46 9503196      52.48           
 DIS Susan Teijken                 Z&PV Nuenen              33.10 9504592                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
AFGE Eline van der Plas            Hellas-Glana             34.86 9500866                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                    Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Junioren 3 en 4
29-12-2010 - 11:29                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          27.50 9501403      27.29 A E       
  2. Rick Hoekstra                 TRB/RES                  28.13 9501437      28.35 A FJ 1 F  
  3. Lucas Greven                  ZC Valkenburg            30.21 9501941      28.35 A FJ 2 F  
  4. Bram in 't Zandt              MOSA~regio               30.47 9601257      29.07 A F       
  5. Sjors Lieverst                DAW                      29.46 9501389      29.10 A F       
  6. Lars Haarsma                  DAW                      29.35 9600745      29.14 A F       
  7. Guus van Stiphout             Zeester Meerval          30.53 9501081      29.63 B F       
  8. Alexandre Mateus              Brunssum                 30.50 9505805      29.64 B F       
     Kenny Sieben                  Hellas-Glana             31.86 9503663      29.64 B F       
 10. Sem Hermans                   HZPC                     30.67 9601259      29.72 B F       
 11. Jan Peereboom                 DAW                      32.16 9501371      29.76 B F       
     Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            30.32 9501239      29.76 B F       
 13. Teun Strijbosch               Tritium (SG)             30.89 9603041      29.85 R F       
 14. Jeroen Bongers                RZL                      30.93 9602629      30.11 R F       
 15. Luuk Janssen                  MOSA~regio               30.44 9503497      30.36 G         
 16. Joris Willems                 Z&PV Nuenen              29.67 9502293      30.51 G         
 17. Peter Rietveld                TRB/RES                  30.40 9601081      30.68 F         
 18. Marty Kennis                  MZ&PC                       NT 9501355      30.69 G         
     Stan Snijders                 RZL                      28.99 9500485      30.69 G         
 20. Ben Zentveld                  VZV                      32.32 9505835      30.96 FJ 1 G    
 21. David Smeele                  TriVia                   32.90 9604869      30.96 FJ 2 F    
 22. Kiowa Kamaansing              NIMO                     32.02 9500125      31.16 G         
 23. Joeri Kerkhoff                NIMO                     31.69 9501689      31.40 FJ 1 G    
 24. Sjors van Doesburg            Tempo Valkenswaard       31.45 9500765      31.40 FJ 2 G    
 25. Edwin Visser                  Z.V. Tiamat              32.82 9603205      31.44 FJ 1 G    
 26. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)             32.12 9500447      31.44 FJ 2 G    
 27. Casper van den Broek          RZL                      31.73 9500071      31.59 H         
 28. Sven Brouwer                  MOSA~regio               33.39 9504449      32.30 H         
 29. Richie van Empel              Zegenwerp                33.64 9603631      32.47 H         
 30. Bram Jansen                   RZL                      33.76 9501695      32.59 H         
 31. Felix Geenen                  DAW                      33.39 9501085      32.62 H         
 32. Rowdy Spaltman                DAW                      33.04 9501747      32.68 FJ 1 H    
 33. Sam Derks                     HZPC                     33.15 9600719      32.68 FJ 2 H    
 34. Bart de Heer                  Hellas-Glana             32.21 9500359      32.76           
 35. Mitchel Bom                   Van Vliet Barracuda      34.71 9501945      33.21           
 36. Martijn Weinberg              NIMO                     37.42 9600955      33.52 H         
 37. Karim El Samman               Tritium (SG)             32.96 9505707      33.63           
 38. Tom van Leeuwen               Z&PV Nuenen              34.49 9502291      34.03 FJ 1      
 39. Rick Stolk                    De Vrije Slag            34.54 9502259      34.03 FJ 2      
 40. Rik Rozendaal                 Luctor et Emergo         35.64 9503619      34.35           
 41. Pepijn Jorink                 DAW                      34.80 9502575      34.40           
 42. Martijn Houweling             Van Vliet Barracuda      35.46 9600893      34.57           
 43. Björn Piket                   HZPC                     36.00 9602133      34.65           
 44. Bobby Visser                  Zegenwerp                34.94 9601437      34.89           
 45. Tom van Gils                  Luctor et Emergo         35.81 9501799      34.95           
 46. Joep van Gerwen               Tempo Valkenswaard       33.99 9602439      35.39           
 47. Jeroen Martin                 MZ&PC                    37.91 9500839      35.55           
 48. Wouter Knibbeler              Brunssum                 40.20 9601617      35.70           
 49. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig     35.95 9602921      36.00           
 50. Jeffrey Thomissen             MZ&PC                    39.30 9605071      36.09           
 51. Martijn Pas                   SBC2000                  35.34 9505221      36.57           
 52. Djeremy Hesseling             MOSA~regio               37.54 9603197      36.99           
 53. Jasper Falk                   DAW                      37.15 9502785      37.22           
 54. Dani Hoetmer                  DAW                      36.98 9604503      37.76           
 55. Bram van Hulten               Zegenwerp                42.34 9603453      37.80           
 56. Raimon Passania               SBC2000                  52.12 9603153      38.99           
 57. Martijn Falk                  DAW                      41.88 9601457      42.54           
 58. Jordi Knops                   RZL                      46.25 9601323      44.93 FJ 1      
 59. Lars van Antwerpen            Z.V. Tiamat              46.60 9604393      44.93 FJ 2      
 60. David Aufdenkamp              NIMO                     50.34 9501701      47.57           
 DIS Bart Gubbels                  TRB/RES                  30.17 9602015                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Mart Theunissen               ZC Valkenburg            27.75 9500483      28.29 F         
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Nicky Joosse                  Luctor et Emergo         33.83 9600789                      
AFGE Max Grispen                   ZC Valkenburg            27.57 9501783                      
AFGE Yunus Ozmis                   De Vrije Slag            42.33 9603973                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                       Dames, 50m rugslag                Dames Senioren D1 en D2
29-12-2010 - 11:41                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Colet Claessens               Z&PV Nuenen              30.78 9405182      31.70 A E       
  2. Kim Loeffen                   Tritium (SG)             32.57 9403432      32.01 A E       
  3. Michelle Verouden             HZPC                     31.87 9400150      32.11 A E       
  4. Karlijn Hoogstede             Zeester Meerval          32.08 9404800      32.43 A F       
  5. Misty Coert                   ZC Valkenburg            32.00 9300162      32.47 A F       
  6. Nelly Velthuijs               Njord                    33.18 9404028      33.31 A F       
  7. Ilona Remmel                  Hellas-Glana             33.18 9302198      33.48 B F       
  8. Michelle Meusen               RZL                      34.04 9400852      33.62 B F       
  9. Karin Bongers                 RZL                      33.48 9303800      34.04 B G       
 10. Selena van Cruchten           RZ                       34.53 9401608      34.27 B F       
 11. Maike Korthout                TRB/RES                  33.36 9406034      34.40 B F       
 12. Cyril Landstra                Zeester Meerval          32.82 9305722      34.48 B G       
 13. Bo Peeters                    NIMO                     34.96 9306564      34.59 R G       
 14. Maaike Knops                  RZL                      35.33 9404018      34.84 R G       
 15. Melissa Meijer                NIMO                     33.20 9304374      34.86 G         
 16. Svenja Zonneveld              RZ                       34.09 9301096      34.93 G         
 17. Suzan van Boxtel              TRB/RES                  35.14 9402578      35.06 FJ 1 G    
 18. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                  34.29 9303332      35.06 FJ 2 G    
 19. Denise Austen                 RZ                       33.26 9303778      35.15 G         
 20. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius              35.03 9306160      36.20 H         
 21. Petra Schuivens               Tritium (SG)             33.89 9305036      36.21 H         
 22. Nienke Bouman                 Z.V. Tiamat              34.15 9302964      36.34 H         
 23. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda      36.63 9305334      36.57 H         
     Liona Timmers                 KZV de Lansingh          35.87 9402662      36.57 H         
     Charessa Feider               Tritium (SG)             37.56 9404340      36.57 H         
 26. Kelly Mekes                   TRB/RES                  36.74 9402724      36.59 H         
 27. Linda Dehing                  RZ                       34.80 9400022      36.95 H         
 28. Vera Weinberg                 NIMO                     35.51 9302144      37.02           
 29. Sophie Cleuren                HZPC                     36.31 9300158      37.03           
 30. Janneke Mollen                Z.V. Tiamat              35.49 9401388      37.13 H         
 31. Ilse van der Heijden          Njord                    37.28 9402878      37.28 FJ 1 H    
 32. Chiara Ligthart               KZV de Lansingh          37.42 9400542      37.28 FJ 2 H    
 33. Hanneke van der Steen         Zegenwerp                37.19 9302280      37.30           
 34. Emma Willems                  NIMO                     36.89 9301036      37.32           
 35. Dieuwertje Jorink             DAW                      36.22 9302306      37.49           
 36. Elke Schellekens              Neptunus'58              36.13 9301550      37.73           
 37. Meggie Schreppers             Kimbria                  36.05 9400512      37.83           
 38. Rylana Slaghuis               ZON/S&S                  37.18 9401286      37.98           
     Nicole Peeters                SBC2000                  35.20 9303842      37.98           
 40. Sophie Sollie                 Zeester Meerval          33.16 9400140      38.08           
 41. Shauny Feider                 Tritium (SG)             35.53 9305940      38.60           
 42. Ilse van Niekerk              DAW                      36.11 9406180      38.64           
 43. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     39.55 9404962      38.88           
 44. Lisa In 't Zand               RZ                       40.10 9401614      39.00           
 45. Ankie Meusen                  RZL                      38.12 9302180      39.15           
 46. Emma Verhoeven                Zegenwerp                36.36 9303326      39.47           
 47. Sanne Kerkhoff                NIMO                     41.52 9305530      39.78           
 48. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran     36.96 9304942      39.85           
     Lieke Janssen                 NIMO                     38.89 9305954      39.85           
     Simone Vroemen                MZ&PC                    38.86 9405794      39.85           
 51. Manon van Leuven              Z.V. Tiamat              38.63 9302954      40.21           
 52. Desiree Peltenburg            Zegenwerp                39.51 9403304      40.23           
 53. Joyce Vervoort                Njord                    39.53 9405370      40.30           
 54. Annik Delissen                RZ                       41.81 9404672      40.44           
 55. Manon van Schagen             Zv Aquarius              40.28 9406904      40.82           
 56. Elske Eikholt                 Tritium (SG)             37.60 9305032      41.19           
 57. Anouk van Lokven              Neptunus'58              43.20 9402680      41.98           
 58. Lisette Ramaekers             ZON/S&S                  42.42 9403984      42.51           
 59. Jenneke Schouwenberg          MOSA~regio               43.25 9406326      42.81           
 60. Suzan Vermeere                NIMO                     44.29 9307744      44.86           
 61. Inge Kiezebrink               De Vrije Slag            44.58 9406908      45.86           
 62. Rayna Maassen                 ROB                      47.20 9304084      46.19           
AFGE Sharona Mlcoch                DAW                      32.06 9406178                      
AFGE Tessa Visser                  Zegenwerp                39.91 9306452                      
AFGE Annebeth Trepels              Njord                    39.57 9403184                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Jongens, 50m rugslag                    Heren Jeugd 1 en 2
29-12-2010 - 11:53                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorrick Druyven               DAW                      27.55 9400507      27.79 A E       
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            28.77 9403779      28.26 A E       
  3. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             28.32 9304079      28.34 A E       
  4. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              27.02 9302135      28.61 A F       
  5. Maurice Soudant               Z&PV Nuenen              28.99 9302125      28.89 A F       
  6. Vincent Schram                DAW                      29.22 9402041      29.13 A F       
  7. Marcel Schouten               ZV Haerlem               30.06 9300653      29.30 B F       
  8. Joey Stokx                    DAW                      29.34 9301251      29.54 B F       
  9. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            32.22 9400593      29.62 B F       
 10. Robin Ramaekers               ZON/S&S                  30.04 9304385      30.37 B F       
 11. Silvan Viehmann               Hellas-Glana             30.55 9403763      30.44 B F       
 12. Simon van den Broek           Tritium (SG)             30.86 9302383      30.52 B F       
 13. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             31.38 9403511      30.58 R F       
 14. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg            30.51 9401657      30.77 R G       
 15. Michael van Dam               ZV Haerlem               30.93 9401501      30.82 FJ 1 G    
 16. Mike ter Horst                ZV Haerlem               29.35 9402785      30.82 FJ 2 G    
 17. Alex Catsburg                 KZV de Lansingh          30.42 9404753      30.88 G         
 18. Ken Boonen                    RZL                      31.22 9401481      30.91 G         
 19. Barry Kleijne                 Oeza                     29.81 9300661      31.51 G         
 20. Thomas van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV      31.45 9300353      31.76 G         
 21. Ruud van Heerbeek             Z&PV Nuenen              31.93 9301769      32.00 H         
 22. Thomas Rietveld               TRB/RES                  30.82 9401803      32.11 H         
 23. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen              31.40 9302695      32.25 H         
 24. Raoni Schrijvers              Tempo Valkenswaard       32.45 9302669      32.31 H         
 25. Maurice Zelis                 RZ                       32.39 9401031      32.36 H         
     Pedro Nemeth                  Brunssum                 33.20 9401575      32.36 H         
 27. Rico Roels                    DAW                      32.81 9403119      32.86 H         
 28. Mart de Boer                  DAW                      33.09 9303589      33.09 H         
 29. Glenn Rompelberg              Kimbria                  32.79 9303807      33.10 H         
 30. Marco van der Aalst           Z.V. Tiamat              32.97 9302217      33.40           
 31. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran     35.16 9305227      33.47           
 32. Erik Schwillens               MZ&PC                    40.66 9301747      33.56           
 33. Robin Borger                  Brunssum                 33.82 9305183      33.70           
 34. Patrick Janssen               HZPC                     34.34 9302009      33.94           
 35. Jorian Aantjes                Van Vliet Barracuda      33.86 9402839      34.08           
 36. Joep Suskens                  De Roersoppers           33.71 9400627      34.16           
 37. Roan Hagebeek                 Van Vliet Barracuda      34.60 9402545      34.48           
 38. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                  34.10 9306693      34.76           
 39. Tim Sonnemans                 RZL                      35.04 9403017      34.89           
 40. Jim Ketelings                 RZ                       35.43 9403901      35.18           
 41. Tom Tamerus                   Z.V. Tiamat              32.91 9302205      35.88           
 42. Yoeri Cuijpers                NIMO                     33.27 9403969      36.53           
 43. Maarten Steekelenburg         Van Vliet Barracuda      37.80 9300479      36.82           
 44. Luuk Doorakkers               SBC2000                  36.80 9404951      36.85           
 45. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig     36.70 9405739      37.07           
 46. Stijn Schoone                 Z.V. Tiamat              36.49 9305625      37.21           
 47. Leon Verschuren               SBC2000                  36.92 9304403      37.39           
 48. Robin v.d. Biggelaar          Tempo Valkenswaard       36.95 9302667      37.40           
 49. Vincent Wijsman               Hellas-Glana             41.20 9405499      38.20           
 50. Stein Menting                 Z.V. Tiamat              37.06 9404289      39.24           
 51. Jeroen Criens                 RZL                      45.42 9403019      41.89           
AFGE Koen van der Heijden          Z.V. Tiamat              37.78 9400887                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                       Dames, 50m rugslag                         Dames Senioren
29-12-2010 - 12:02                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                     30.39 9102076      31.26 A E       
  2. Femke Hendrikx                Z&PV Nuenen              30.76 8801698      31.64 A F       
  3. Katinka van Vastenhoven       VZV                      32.00 8402500      31.79 A F       
  4. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo         31.38 8803696      32.04 A F       
  5. Inge Arts                     Zeester Meerval          32.09 9203076      32.58 A F       
  6. Linda Schellekens             BZV 's-Hertogenbosch     33.31 8803854      32.98 A F       
  7. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen              31.87 8701930      33.18 B F       
  8. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda      32.88 9100118      33.39 B F       
  9. Ilvy van Grimbergen           RZL                      33.84 8805442      33.84 B G       
 10. Lydia Colijn                  Mega                     33.68 MEGA559/     33.99 B G       
 11. Merel Siroen                  Tritium (SG)             33.04 8804006      34.07 B G       
 12. Ingrid Jansen                 NIMO                     34.71 8705592      34.08 B G       
 13. Chantal Willems               Tritium (SG)             32.75 9105482      34.20 R G       
 14. Roos van Esch                 TRB/RES                  33.45 8200468      34.54 R G       
 15. Alice Janssen                 HZPC                     33.63 8902012      34.59 G         
 16. Cato Vrouenraets              ZON/S&S                  38.00 9006272      34.71 G         
 17. Anne Pel                      O.Z. & P.C. De Waran     33.29 9002894      35.00 H         
 18. Zarife Gela                   KZV de Lansingh          34.88 9200584      35.11 G         
 19. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     33.89 9105162      35.25 H         
 20. Fanny Robbertsen              NIMO                     34.83 9102622      35.29 H         
 21. Chantal Rutten                Tempo Valkenswaard       35.52 9004754      35.83 H         
 22. Ingrid van Horen              HZPC                     33.78 9204060      35.91 H         
 23. Melissa Zwaan                 DAW                      34.26 9103666      35.92 H         
 24. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen              36.25 9103880      36.34           
 25. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)        37.13 9004068      36.51           
 26. Evelien Schwillens            MZ&PC                    37.21 9201602      36.72 FJ 1      
 27. Majke Van Bommel              RZL                      37.11 9207738      36.72 FJ 2      
 28. Sandra Zwaanswijk             Zv Aquarius              36.27 8503934      36.82           
 29. Saskia Coolen                 RZL                      36.86 8805440      37.11           
     Roxanne vd Lei                ZVDO'74                  35.64 8902630      37.11           
     Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran     35.20 9102424      37.11           
 32. Diandra van Houwelingen       ZVDO'74                  35.90 8901896      37.33           
 33. Renske Venner                 RZL                      37.77 9008012      37.39           
 34. Danique Ubags                 ZON/S&S                  37.10 9003780      37.43           
 35. Anke Snijkers                 NIMO                     34.95 9201638      37.52           
 36. Jesse Heijmans                Z.V. Tiamat              36.29 9204432      37.53 FJ 1      
 37. Rosa Schot                    DAW                      35.95 9207500      37.53 FJ 2      
 38. Esther Wittermans             Z&PV Nuenen              37.30 9204346      37.54           
 39. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                  35.70 8701024      37.60           
 40. Gabriëlla van Oerle           O.Z. & P.C. De Waran     37.13 9006758      37.69           
 41. Sanne Bruggink                SBC2000                  35.18 9200330      37.71           
 42. Anita Engels                  Zegenwerp                38.55 9001016      38.15           
     Sabine Klesman                De Roersoppers           35.14 9202860      38.15           
 44. Patricia Becks                Zegenwerp                38.36 8705946      38.21           
 45. Tamara Groenevelt             De Vrije Slag            37.70 8701406      38.31           
 46. Renske Nielen                 Noord Limburg(SG)        37.98 8805550      38.39           
 47. Sandra Schellekens            Neptunus'58              37.74 8503416      38.45           
 48. Daphne Kievit                 O.Z. & P.C. De Waran     36.28 9207058      38.51           
 49. Miriam de Haan                Z&PV Nuenen              38.32 8801548      38.64           
 50. Silvy Collin                  Hellas-Glana             37.50 8900802      38.78           
 51. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig     38.33 9202912      39.01           
 52. Naomi Feider                  Tritium (SG)             35.64 9107956      39.22           
 53. Evie van Uden                 Z&PV Nuenen              40.20 9103882      40.02           
 54. Saskia van der Heijden        Z.V. Tiamat              39.44 9204270      40.05           
 55. Fabienne Jeukens              Kimbria                  41.90 8401156      40.60           
 56. Jolien van Golde              Kimbria                  37.46 9204200      40.75           
 57. Inge Snijkers                 NIMO                     41.44 9008112      41.06           
 58. Ilse Masseling                HZPC                     40.97 9202124      41.09           
 59. Pauline Magnée                O.Z. & P.C. De Waran     39.53 9205434      41.20           
 60. Susan Stappers                Kimbria                  42.50 8201594      42.26           
 61. Dianne Nien                   RZ                       39.29 7100452      42.34           
 62. Hanneke de Groot              Z&PV Nuenen              42.91 9108040      42.56           
 63. Indra Swerts                  MZ&PC                    41.42 9005896      42.88           
 64. Kelly van Grimbergen          RZL                      41.34 9008016      43.24           
 65. Chantal van Kranenburg        Zv Aquarius              44.64 8604528      43.26           
 66. Daphne van der Kruyssen       O.Z. & P.C. De Waran     42.43 9107998      44.90           
 67. Lotte de Winter               Z&PV Nuenen              45.61 9004354      45.03           
 68. Charlotte Jaspers             ROB                      42.92 8805830      45.16           
 69. Kirsten Langen                NIMO                     45.60 9108228      45.51           
 70. Anouk Bloem                   DES                      44.51 9000320      48.65           
AFGE Laura van der Aalst           Kimbria                  37.50 9000006                      
AFGE Sarah Daemen                  MZ&PC                       NT 8200342                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
29-12-2010 - 12:15                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     27.76 9102825      27.72 A F       
  2. Peter Crijns                  RZL                      28.42 8800673      28.52 A F       
  3. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        29.29 9200249      28.64 A F       
  4. Alan Smeets                   Hellas-Glana             27.72 8402089      28.90 A F       
  5. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)             28.32 8905447      29.16 A F       
  6. Gert-Jan den Dekker           ZVDO'74                  29.62 8500519      29.86 A G       
  7. Christiaan Fusers             De Roersoppers           29.72 8700977      29.96 B FJ 1 G  
  8. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            29.40 8901553      29.96 B FJ 2 G  
  9. Ralph van Megen               HZPC                     30.35 9201613      30.06 B G       
 10. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)             29.63 9104841      30.10 B G       
 11. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV      30.51 9201621      30.13 B G       
 12. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV      29.10 9202675      30.23 B G       
 13. Richard Hubers                De Roersoppers           29.30 8501129      30.29 R G       
 14. Stefan Kranenbroek            HZPC                     30.99 7900729      30.60 R G       
 15. Rik Bakker                    TRB/RES                  30.39 9104625      30.64 G         
 16. Robin van Gulik               TRB/RES                  29.90 9001061      30.67 FJ 1 H    
 17. Jeroen Custers                Kimbria                  29.86 9106319      30.67 FJ 2 G    
 18. Dennis van Beek               ZVDO'74                  31.23 7800037      30.77 H         
 19. Sander van Elburg             ZC Valkenburg            29.95 8800937      30.92 H         
 20. Willem Jongen                 De Roersoppers           30.42 9103401      30.95 H         
 21. Stijn Agten                   RZL                      30.57 8700037      31.30 H         
 22. Martin Teley                  RZL                      31.81 8906059      31.39 FJ 1 H    
 23. Theo Vlaardingerbroek         ZV Westland Dijkglas     31.40 7901307      31.39 FJ 2 H    
 24. Mark van Enckevort            HZPC                     31.32 9000797      31.41 H         
 25. Charel Thewissen              Kimbria                  32.12 9005591      31.42 FJ 1 H    
 26. Rian Visser                   DAW                      32.01 9007141      31.42 FJ 2 H    
 27. Pieter de Heer                Hellas-Glana             30.86 8901141      31.48 H         
 28. Ruud Bex                      RZL                      31.39 9204133      31.60 H         
 29. Tim Greven                    MZ&PC                    32.51 9202373      31.61 H         
 30. Pieter Joordens               Z.V. Tiamat              32.55 9101133      31.66 H         
 31. Sander van den Berg           NIMO                     30.97 8700211      31.83 H         
 32. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen              31.86 9100573      31.85 H         
 33. Thom de Boer                  DAW                      29.89 9100181      31.91 H         
 34. Patrick Creemers              De Roersoppers           30.63 9000579      31.93           
 35. Jory Niemark                  Hellas-Glana             31.42 9204409      32.02 FJ 1 H    
 36. Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran     31.39 9203237      32.02 FJ 2 H    
 37. Thijs Villevoije              NIMO                     33.13 9106589      32.15 H         
 38. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard       31.82 9204813      32.41 H         
 39. Ruben van Erven               ZV Westland Dijkglas     31.36 8100469      32.52 FJ 1      
 40. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     31.33 8900033      32.52 FJ 2      
 41. Erik Vijverberg               ZV Westland Dijkglas        NT 8803603      32.57           
 42. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana             32.64 8905665      33.03           
 43. Sven Reijnders                Heldense Zwemverenig     33.36 9204441      33.13           
 44. Enzo Diependaal               TRB/RES                  32.76 9206691      33.29           
 45. Dennis de Ruiter              Zv Aquarius              33.18 9206069      33.33           
 46. Gertjan Winten                MZ&PC                    33.76 8803881      33.47           
 47. Indji Tan                     NIMO                     34.33 9102973      33.50           
 48. Jelle Dijkmans                Z.V. Tiamat              33.76 8900705      33.78 FJ 1      
 49. Tim Jacobs                    HZPC                     34.06 9201825      33.78 FJ 2      
 50. Tim Winkels                   Z&PV Nuenen              34.50 8705025      33.79           
 51. Job van Duijnhoven            De Dolfijn               32.06 8800887      33.82           
 52. Roel vd Kleij                 Neptunus'58              32.58 9001571      33.97           
 53. Roger Pouls                   De Roersoppers           30.05 8702653      34.30           
 54. Daan van Erp                  TRB/RES                  32.65 8903833      34.39           
 55. Tom Hinskens                  NIMO                     34.79 9007241      34.45           
 56. Bart Coolen                   RZL                      33.73 8603865      34.50 FJ 1      
 57. Dennis Creemers               De Roersoppers           33.58 9202243      34.50 FJ 2      
 58. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig     34.92 9204443      34.57           
 59. Chiel Soeter                  Z&PV Nuenen              35.52 8804219      34.81 FJ 1      
 60. Timo Tabak                    RZL                      34.98 8201697      34.81 FJ 2      
 61. Huibrecht Vlaardingerbroek    ZV Westland Dijkglas     33.09 8302245      34.87           
 62. Harald Thijssen               ROB                      33.36 8903139      34.90           
 63. Egbert-Jan Plas               Z.V. Tiamat              34.69 8502021      34.98           
 64. Sander Slaghuis               NIMO                     34.80 8805305      35.07           
 65. Dick Duisters                 RZL                      34.83 9107427      35.56           
 66. Koen van Asseldonk            De Vrije Slag            34.10 9201955      35.62           
 67. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)        34.43 8805005      35.82           
 68. Daan Koudijs                  TRB/RES                  36.47 9204721      36.12 FJ 1      
 69. Jelte van de Boogaard         Tempo Valkenswaard       36.00 9102731      36.12 FJ 2      
 70. Marcel Klootwijk              ZV Zaltbommel            35.75 8000789      36.16           
 71. Kevin van den Bekerom         HZPC                     37.64 9200057      36.88           
 72. Rick Hellenbrand              NIMO                     36.55 8901173      37.35           
 73. Tom Goffin                    NIMO                     37.33 8604457      37.82           
 74. Dimitri Verjans               MZ&PC                    35.76 8705225      38.06           
 75. Tom Derks                     ROB                      37.10 8804753      40.03           
 76. Roy Lahou                     MZ&PC                    41.64 8906483      41.08           
 77. Leon Schoordijk               ZV Westland Dijkglas        NT 7901103      43.48           
 DIS Julian Isenia Wigbertson      Sithoc swimming club        NT              33.82 RD        
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Alain Dassen                  Kimbria                  29.86 9203459                      
AFGE Ruud Scheepers                Njord                    34.07 9203411                      
AFGE Jeffrey Smits                 Njord                    38.22 9007257                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                    Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Junioren 2 en 3
29-12-2010 - 12:29                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvanna Zuurveld               DAW                    1:19.77 9702998    1:19.95 A E       
  2. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:21.33 9801412    1:20.97 A E       
  3. Mirl de Boer                  DAW                    1:21.69 9700468    1:21.44 A F       
  4. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:21.20 9702110    1:23.36 A F       
  5. Chayenne Poorts               NIMO                   1:23.57 9800670    1:25.25 A F       
  6. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:25.04 9702664    1:26.32 A F       
  7. Manon Koster                  HZPC                   1:27.66 9701312    1:26.59 B F       
  8. Floor Brouwer                 MOSA~regio             1:28.29 9703012    1:29.04 B G       
  9. Jessica van Dijk              Kimbria                1:29.97 9800552    1:29.80 B G       
 10. Mignon Peeters                NIMO                   1:28.56 9701048    1:29.97 B G       
 11. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig   1:29.00 9801108    1:30.17 B G       
 12. Kathleen de Beer              ZON/S&S                1:31.11 9702638    1:30.56 B H       
 13. Annick Torres Stienissen      Club Natació Calella   1:32.26 45833750   1:30.76 R H       
 14. Manon Barten                  Tritium (SG)           1:33.24 9701452    1:32.92 R H       
 15. Silke Jonk                    DAW                    1:34.08 9802042    1:33.20 G         
 16. Anne Noom                     DAW                    1:34.63 9800062    1:33.60 H         
 17. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:31.31 9700714    1:33.67 H         
 18. Femke Snijders                RZL                    1:36.86 9700814    1:33.69 H         
 19. Maartje Janssen               MOSA~regio             1:37.78 9705720    1:33.89 H         
 20. Milou Peeters                 HZPC                   1:34.61 9800668    1:33.92 H         
 21. Lotte van Megen               HZPC                   1:32.26 9701376    1:33.98 H         
 22. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:33.55 9801826    1:34.64 H         
     Tami de Lange                 DAW                    1:36.61 9704116    1:34.64           
 24. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   1:32.92 9704548    1:34.86           
 25. Charissa Drost                Hellas-Glana           1:46.48 9704750    1:35.42           
 26. Shae Bours                    RZ                     1:40.38 9803982    1:35.95 H         
 27. Birgit Hanssen                ROB                    1:34.12 9703194    1:35.97           
 28. Fenke Bosschert               DAW                    1:37.02 9704724    1:36.61           
 29. Ismay Sonnemans               RZL                    1:34.45 9702694    1:36.86           
     Rianne Mooren                 MOSA~regio             1:36.16 9703018    1:36.86           
 31. Celine Kerkhofs               Kimbria                1:39.90 9800548    1:36.96 H         
 32. Kimberley Kort                DAW                    1:36.69 9804698    1:36.99 H         
 33. Gina Feenstra                 MOSA~regio             1:39.36 9802798    1:37.62           
 34. Aniek Ketelings               RZ                     1:40.31 9800588    1:37.89           
 35. Isabel van den Nieuwendijk    Zv Aquarius            1:36.67 9803222    1:38.02           
 36. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            1:38.30 9702556    1:38.45           
 37. Mariska Craemers              Brunssum               1:43.34 9700650    1:38.51           
 38. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:36.07 9700656    1:38.59           
 39. Myrthe Simons                 ZON/S&S                1:35.50 9704330    1:38.70           
 40. Judith Wienen                 MOSA~regio             1:36.62 9701644    1:39.04           
 41. Tessa Gerritsen               Tempo Valkenswaard     1:38.02 9705496    1:39.16           
 42. Anouk van Dam                 ZV Haerlem             1:40.15 9800032    1:39.51           
 43. Kim van der Heijden           Njord                  1:38.78 9700662    1:39.83           
 44. Lotte Hoogeterp               DAW                    1:41.00 9703878    1:39.97           
 45. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          1:42.23 9802184    1:40.14           
 46. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      1:44.57 9700918    1:40.53           
 47. Chantal de Lau                Tempo Valkenswaard     1:48.93 9702846    1:41.04           
 48. Lisan van Emmerik             ROB                    1:45.24 9703006    1:43.50           
 49. Elvira den Hertog             Tempo Valkenswaard     1:40.04 9805074    1:43.86           
 50. Daphne Erkens                 NIMO                   1:50.09 9802372    1:44.02           
 51. Lisa Verzijden                Tempo Valkenswaard     1:43.08 9701572    1:44.39           
 52. Jaqueline van Dooren          MZ&PC                  1:56.20 9802970    1:46.25           
 53. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig   1:43.37 9801364    1:46.92           
 54. Esther Kiezebrink             De Vrije Slag          1:48.22 9803182    1:47.64           
 55. Lisa Snijkers                 NIMO                   2:08.86 9700112    1:58.86           
 56. Pilar Algera                  NIMO                   1:57.02 9803020    2:01.28           
AFGE Kendra Viehmann               Hellas-Glana           1:35.92 9702128                      
AFGE Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo       1:57.37 9802784                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                    Jongens, 100m schoolslag             Jongens Junioren 1 en 2
29-12-2010 - 12:50                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:17.54 9700879    1:15.27 A F       
  2. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:17.13 9701177    1:18.16 A F       
  3. Lars van der Velden           DAW                    1:21.96 9800175    1:23.13 A F       
  4. Ivo Grosveld                  RZL                    1:24.86 9702483    1:24.28 A H       
  5. Stefan Hoekstra               TRB/RES                1:30.16 9700223    1:24.73 A H       
  6. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda    1:33.33 9702737    1:25.16 A H       
  7. Sanjay Jagroep                DAW                    1:23.32 9702625    1:25.88 B H       
  8. Jitse Zonneveld               RZ                     1:28.54 9703133    1:26.59 B H       
  9. Ivo Nemeth                    Brunssum               1:26.57 9700075    1:27.61 B         
 10. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:30.64 9800247    1:28.80 B H       
 11. lars Bottelier                VZV                    1:24.51 9702681    1:29.03 B         
 12. Frank Dekker                  DAW                    1:30.12 9801155    1:32.01 B         
 13. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig   1:32.74 9701649    1:33.07 R         
 14. Tim Paulusse                  Tempo Valkenswaard     1:35.67 9702063    1:34.73 R         
 15. Rutger Otto                   De Vrije Slag          1:38.13 9700699    1:35.56           
 16. Stefan van de Wijdeven        TRB/RES                1:38.51 9800995    1:35.85           
 17. David Paulissen               NIMO                   1:42.17 9703489    1:38.98           
 18. Gabriel Brind'Amour Riffou    Hellas-Glana           1:41.18 9704975    1:39.02           
 19. Ruben Schellekens             TRB/RES                1:35.97 9702747    1:39.51           
 20. Thomas Haneveld               DAW                    1:43.53 9801631    1:40.17           
 21. Siebe de Witte                De Vrije Slag          1:46.29 9804257    1:42.70           
 22. Jhamiro Habets                Brunssum               1:44.89 9800803    1:43.86           
 23. Joost van den Akker           De Vrije Slag          1:31.14 9702103    1:46.48           
 24. Joeri Jacobs                  RZL                    1:55.80 9704627    1:48.02           
 25. Jiry Maassen                  ROB                    1:47.77 9800889    1:48.18           
 26. Max Peuten                    HZPC                   1:50.85 9800431    1:49.57           
 27. Gian Passania                 SBC2000                1:50.30 9801169    1:49.86           
 28. Mitchell van der Tak          KZV de Lansingh        1:46.91 9801373    1:52.16           
AFGE Ruben Delvoie                 MZ&PC                  1:31.57 9703833                      
AFGE Danny Hamers                  ZC Valkenburg          1:37.48 9701169                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                    Meisjes, 100m schoolslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
29-12-2010 - 13:01                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Habers                  Zeester Meerval        1:16.74 9600594    1:17.62 A E       
  2. Marit Visscher                DAW                    1:16.61 9600004    1:19.20 A E       
  3. Rosanne van Wierst            Eiffel Swimmers PSV    1:21.00 9600234    1:19.70 A E       
  4. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:18.02 9500752    1:19.79 A F       
  5. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen            1:21.20 9504592    1:20.63 A F       
  6. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval        1:21.73 9602580    1:21.45 A F       
  7. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:19.88 9502326    1:22.69 B F       
  8. Maxine Alfonsi                DAW                    1:20.90 9502900    1:23.37 B F       
  9. Jona Pisters                  NIMO                   1:20.48 9501784    1:23.82 B F       
 10. Simone Soudant                Z&PV Nuenen            1:22.06 9500430    1:23.95 B F       
 11. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen            1:24.00 9601814    1:24.32 B F       
 12. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:22.24 9602806    1:24.76 B F       
 13. Jaimy Mous                    Njord                  1:22.38 9602576    1:25.82 R F       
 14. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV    1:24.90 9504730    1:26.16 R G       
 15. Lisanne Jente                 Brunssum               1:25.91 9600788    1:26.22 G         
 16. Emmely Toonen                 Tritium (SG)           1:24.46 9603374    1:26.48 G         
 17. Roxann Geenen                 DAW                    1:21.86 9601518    1:26.57 G         
 18. Bente van Bergen              Zeester Meerval        1:25.57 9600336    1:26.98 G         
 19. Brenda Zwarthoed              DAW                    1:26.73 9604938    1:27.51 G         
 20. Dieuwertje Stolte             De Vrije Slag          1:29.08 9604266    1:28.30 G         
 21. Laura Stokx                   DAW                    1:27.98 9601510    1:28.45 G         
     Myreen Sleddens               Z.V. Tiamat            1:26.78 9602534    1:28.45 G         
 23. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              1:27.78 9605190    1:28.67 G         
 24. Eva Karapanagiotis            TRB/RES                1:30.64 9506214    1:28.80 H         
 25. Esma van Vonderen             Zeester Meerval        1:26.84 9501112    1:29.64 H         
 26. Judith van de Wijdeven        TRB/RES                1:27.17 9503820    1:29.79 H         
 27. Hilde Grondhout               Zeester Meerval        1:27.00 9602300    1:29.94 H         
 28. Indy Diependaal               TRB/RES                1:26.54 9504976    1:30.58 H         
 29. Rilinda Gela                  KZV de Lansingh        1:27.76 9501394    1:30.64 H         
 30. Christa Schuivens             Tritium (SG)           1:31.19 9603730    1:30.72 H         
 31. Louise van de Meer            TRB/RES                1:31.18 9504198    1:31.25 H         
 32. Femke van Hest                TRB/RES                1:28.86 9604294    1:31.46 H         
 33. Anne Klijberg                 TRB/RES                1:30.72 9503974    1:31.48 H         
 34. Madelon Schellekens           TRB/RES                1:28.21 9501888    1:31.55 H         
 35. Tess de Boer                  DAW                    1:26.30 9601516    1:31.61 H         
 36. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:28.62 9602096    1:31.63 H         
 37. Nienke van der zee            DAW                    1:29.69 9605430    1:31.68 H         
 38. Emy Liebregts                 Njord                  1:23.35 9505020    1:31.89 H         
 39. Floor Weijmans                HZPC                   1:31.70 9502522    1:32.35           
 40. Laura van Erp                 Z&PV Nuenen            1:33.72 9606048    1:32.97 H         
 41. Rebecca Martens               DAW                    1:32.09 9604352    1:32.98 H         
 42. Anouk Coppieters              Z&PV Nuenen            1:36.38 9505430    1:33.10           
 43. Marlou Jacobs                 RZL                    1:34.00 9502388    1:33.16           
 44. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            1:36.29 9505044    1:33.60           
 45. Shanna van Gelooven           MZ&PC                  1:30.93 9605444    1:33.70           
 46. Ashley Vos                    Tempo Valkenswaard     1:30.03 9503138    1:34.06           
 47. Anniek van Driel              De Vrije Slag          1:31.67 9500100    1:34.20           
 48. Nora Chrif                    MZ&PC                  1:34.98 9501002    1:34.26           
 49. Denise van der Klij           HZPC                   1:31.97 9600482    1:34.60           
     Aniek van Dillen              Z.V. Tiamat            1:29.66 9500574    1:34.60           
 51. Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:31.04 9501356    1:34.71           
 52. Maaike Greven                 MZ&PC                  1:36.00 9500826    1:35.57           
 53. Nieske Janssen                NIMO                   1:34.87 9601328    1:35.70           
 54. Geertje de Wit                Z.V. Tiamat            1:38.64 9503850    1:35.96           
 55. Celina Austen                 RZ                     1:34.86 9602056    1:36.10           
 56. Lotte van de Kamp             De Vrije Slag          1:29.07 9503104    1:36.23           
 57. Ellen Borger                  Brunssum               1:36.26 9600786    1:36.39           
     Jara Wassenberg               RZ                     1:32.03 9600222    1:36.39           
 59. Manon van Lith                Zegenwerp              1:35.67 9605544    1:36.47           
 60. Amy Bosch                     Z.V. Tiamat            1:37.45 9604450    1:36.51           
 61. Elena Peeters                 DAW                    1:31.67 9603690    1:36.73           
 62. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:38.11 9603098    1:37.10           
 63. Shanna Hintzen                De Roersoppers         1:35.96 9504876    1:37.20           
 64. Renate Peppenster             TRB/RES                1:37.45 9604298    1:37.26           
 65. Bo Kerkhoff                   NIMO                   1:31.53 9502376    1:37.39           
 66. Anne van Haarst               De Roersoppers         1:35.45 9506128    1:37.52           
 67. Renske Zandberg               TRB/RES                1:35.10 9604832    1:37.58           
 68. Robin Klasens                 Brunssum               1:36.70 9604532    1:37.66           
 69. Mandy Verhage                 DAW                    1:32.57 9501382    1:39.02           
     Tamara Michels                Brunssum               1:38.86 9606236    1:39.02           
 71. Maud Gijpmans                 MOSA~regio             1:37.82 9505896    1:39.45           
 72. Evie Roebroek                 RZ                     1:39.61 9605774    1:40.02           
 73. Shirley Thijssen              ROB                    1:39.43 9601550    1:40.36           
 74. Chantal Vervoort              Njord                  1:39.23 9603134    1:41.13           
 75. Daphne Portegijs              Zegenwerp              1:38.80 9506604    1:42.26           
 76. Dominique Craemers            Brunssum               1:48.39 9503196    1:52.50           
 77. Romy Pansters                 ZC Valkenburg          1:55.40 9605900    2:00.05           
 DIS Samantha Kardol               Z&PV Nuenen            1:30.12 9502972    1:28.35 G         
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
 DIS Rianne Timmers                KZV de Lansingh        1:32.38 9601936    1:34.20           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
AFGE Eline van der Plas            Hellas-Glana           1:16.76 9500866                      
AFGE Denise Otjes                  Zv Aquarius            1:38.64 9601378                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                    Jongens, 100m schoolslag             Jongens Junioren 3 en 4
29-12-2010 - 13:29                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:08.40 9501941    1:06.73 A D       
  2. Rick Hoekstra                 TRB/RES                1:10.42 9501437    1:11.94 A F       
  3. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:13.67 9500483    1:13.19 A F       
  4. Luuk Janssen                  MOSA~regio             1:11.20 9503497    1:13.38 A F       
  5. Lars Haarsma                  DAW                    1:13.35 9600745    1:14.32 A F       
  6. Sem Hermans                   HZPC                   1:15.66 9601259    1:15.47 A F       
  7. Sjors Lieverst                DAW                    1:14.34 9501389    1:15.82 B F       
  8. Joris Willems                 Z&PV Nuenen            1:15.24 9502293    1:15.99 B G       
  9. David Smeele                  TriVia                 1:21.77 9604869    1:16.03 B F       
 10. Teun Strijbosch               Tritium (SG)           1:17.08 9603041    1:16.42 B F       
     Guus van Stiphout             Zeester Meerval        1:16.53 9501081    1:16.42 B G       
 12. Bobby Visser                  Zegenwerp              1:23.11 9601437    1:16.67 B F       
 13. Bart Gubbels                  TRB/RES                1:14.86 9602015    1:17.32 R F       
 14. Bart de Heer                  Hellas-Glana           1:17.36 9500359    1:18.54 R G       
 15. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:19.02 9503663    1:19.16 H         
 16. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:19.52 9501239    1:19.23 H         
 17. Kiowa Kamaansing              NIMO                   1:17.55 9500125    1:19.70 H         
 18. Rick Stolk                    De Vrije Slag          1:23.42 9502259    1:21.82 H         
 19. Tom van Gils                  Luctor et Emergo       1:22.94 9501799    1:22.12 H         
 20. Felix Geenen                  DAW                    1:20.93 9501085    1:22.39           
 21. Marty Kennis                  MZ&PC                  1:28.03 9501355    1:22.58           
 22. Martijn Houweling             Van Vliet Barracuda    1:22.16 9600893    1:22.73 H         
 23. Jeroen Bongers                RZL                    1:25.88 9602629    1:23.01 H         
 24. Sven Brouwer                  MOSA~regio             1:21.70 9504449    1:23.20           
 25. Björn Piket                   HZPC                   1:24.47 9602133    1:23.33 H         
 26. Bram in 't Zandt              MOSA~regio             1:21.23 9601257    1:23.42 H         
 27. Pepijn Jorink                 DAW                    1:24.03 9502575    1:23.95           
 28. Joeri Kerkhoff                NIMO                   1:24.04 9501689    1:24.22           
 29. Sjors van Doesburg            Tempo Valkenswaard     1:24.24 9500765    1:24.76           
 30. Casper van den Broek          RZL                    1:22.90 9500071    1:24.89           
 31. Richie van Empel              Zegenwerp              1:23.97 9603631    1:24.92           
 32. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                1:25.37 9504825    1:25.02           
 33. Rowdy Spaltman                DAW                    1:22.40 9501747    1:25.10           
 34. Peter Rietveld                TRB/RES                1:26.87 9601081    1:25.16           
 35. Mitchel Bom                   Van Vliet Barracuda    1:22.91 9501945    1:26.57           
 36. Bram Jansen                   RZL                    1:28.06 9501695    1:26.67           
 37. Jeffrey Poirters              Zegenwerp              1:29.22 9504127    1:26.98           
 38. Stan Snijders                 RZL                    1:23.10 9500485    1:27.68           
 39. Raimon Passania               SBC2000                1:33.94 9603153    1:27.86           
 40. Martijn Weinberg              NIMO                   1:32.61 9600955    1:27.99           
 41. Jeroen Martin                 MZ&PC                  1:29.44 9500839    1:28.19           
 42. Sam Derks                     HZPC                   1:30.21 9600719    1:28.58           
 43. Jan Peereboom                 DAW                    1:31.05 9501371    1:29.45           
 44. Rik Rozendaal                 Luctor et Emergo       1:35.30 9503619    1:29.51           
 45. Tom van Leeuwen               Z&PV Nuenen            1:27.65 9502291    1:29.94           
 46. Edwin Visser                  Z.V. Tiamat            1:31.20 9603205    1:29.95           
 47. Dani Hoetmer                  DAW                    1:32.78 9604503    1:31.06           
 48. Wouter Knibbeler              Brunssum               1:39.42 9601617    1:31.42           
 49. Jordi Knops                   RZL                    1:35.57 9601323    1:31.60           
 50. Jeffrey Thomissen             MZ&PC                  1:40.18 9605071    1:32.20           
 51. Jasper Falk                   DAW                    1:29.81 9502785    1:32.38           
 52. Joep van Gerwen               Tempo Valkenswaard     1:31.44 9602439    1:32.42           
 53. Djeremy Hesseling             MOSA~regio             1:37.31 9603197    1:32.80           
 54. Martijn Falk                  DAW                    1:33.84 9601457    1:34.60           
 55. Lars van Antwerpen            Z.V. Tiamat            1:38.83 9604393    1:36.54           
 56. Martijn Pas                   SBC2000                1:37.13 9505221    1:40.32           
 57. Bram van Hulten               Zegenwerp              1:44.10 9603453    1:40.91           
 58. David Aufdenkamp              NIMO                   2:18.95 9501701    2:03.21           
 DIS Alexandre Mateus              Brunssum               1:21.29 9505805    1:22.67           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:22.00 9501783                      
AFGE Yunus Ozmis                   De Vrije Slag          1:33.79 9603973                      
AFGE Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       1:25.53 9600789                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                     Dames, 100m vrije slag              Dames Senioren D1 en D2
29-12-2010 - 13:51                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                   Tritium (SG)             58.90 9403432      59.84 A E       
  2. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:00.13 9300162    1:00.88 A E       
  3. Michelle Verouden             HZPC                     59.15 9400150    1:00.89 A E       
  4. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           1:02.86 9302198    1:01.39 A E       
  5. Melissa Meijer                NIMO                   1:00.04 9304374    1:01.53 A E       
  6. Nelly Velthuijs               Njord                  1:01.03 9404028    1:01.79 A E       
  7. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:02.73 9403308    1:02.82 B F       
  8. Maike Korthout                TRB/RES                1:03.16 9406034    1:02.89 B F       
  9. Sophie Sollie                 Zeester Meerval          59.56 9400140    1:03.52 B F       
 10. Selena van Cruchten           RZ                     1:02.07 9401608    1:04.14 B F       
 11. Karin Bongers                 RZL                    1:04.53 9303800    1:04.26 B F       
 12. Denise Austen                 RZ                     1:02.32 9303778    1:04.29 B F       
 13. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius            1:02.87 9306160    1:04.45 R F       
 14. Vera Weinberg                 NIMO                   1:02.29 9302144    1:04.48 R F       
 15. Suzan van Boxtel              TRB/RES                1:05.80 9402578    1:04.51 F         
 16. Cyril Landstra                Zeester Meerval        1:01.40 9305722    1:04.58 F         
 17. Michelle Meusen               RZL                    1:04.62 9400852    1:04.73 F         
 18. Svenja Zonneveld              RZ                     1:03.28 9301096    1:05.20 F         
 19. Colet Claessens               Z&PV Nuenen            1:04.29 9405182    1:05.27 F         
 20. Kelly Mekes                   TRB/RES                1:05.00 9402724    1:05.45 F         
 21. Liona Timmers                 KZV de Lansingh        1:04.47 9402662    1:05.59 F         
 22. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda    1:04.23 9305334    1:06.07 F         
 23. Bo Peeters                    NIMO                   1:03.85 9306564    1:06.48 G         
 24. Charessa Feider               Tritium (SG)           1:07.65 9404340    1:06.73 F         
 25. Janneke Mollen                Z.V. Tiamat            1:05.59 9401388    1:06.98 G         
 26. Rylana Slaghuis               ZON/S&S                1:06.50 9401286    1:07.04 G         
 27. Maaike Knops                  RZL                    1:05.03 9404018    1:07.39 G         
 28. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                1:06.61 9303332    1:08.02 G         
 29. Nienke Bouman                 Z.V. Tiamat            1:05.24 9302964    1:08.16 G         
 30. Chiara Ligthart               KZV de Lansingh        1:07.23 9400542    1:08.25 G         
 31. Linda Dehing                  RZ                     1:06.03 9400022    1:08.30 FJ 1 G    
 32. Sophie Cleuren                HZPC                   1:06.39 9300158    1:08.30 FJ 2 G    
 33. Petra Schuivens               Tritium (SG)           1:04.38 9305036    1:08.32 G         
     Hanneke van der Steen         Zegenwerp              1:07.58 9302280    1:08.32 G         
 35. Sanne Kerkhoff                NIMO                   1:07.82 9305530    1:09.02 H         
 36. Dieuwertje Jorink             DAW                    1:05.84 9302306    1:09.39 H         
 37. Meggie Schreppers             Kimbria                1:07.07 9400512    1:10.54 H         
 38. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran   1:06.07 9304942    1:10.88 H         
 39. Ilse van der Heijden          Njord                  1:07.37 9402878    1:10.93 FJ 1 H    
 40. Manon van Leuven              Z.V. Tiamat            1:07.66 9302954    1:10.93 FJ 2 H    
 41. Anouk van Lokven              Neptunus'58            1:10.95 9402680    1:11.79 H         
 42. Joyce Vervoort                Njord                  1:09.02 9405370    1:11.92 H         
 43. Lisa In 't Zand               RZ                     1:10.66 9401614    1:12.19 H         
 44. Shauny Feider                 Tritium (SG)           1:08.59 9305940    1:12.30           
     Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:05.63 9303326    1:12.30           
 46. Ankie Meusen                  RZL                    1:10.17 9302180    1:12.89           
 47. Elke Schellekens              Neptunus'58            1:11.18 9301550    1:13.03           
 48. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:07.26 9404962    1:13.12           
 49. Nicole Peeters                SBC2000                1:10.00 9303842    1:13.48           
 50. Emma Willems                  NIMO                   1:12.09 9301036    1:13.64           
     Annik Delissen                RZ                     1:11.48 9404672    1:13.64           
 52. Ilse van Niekerk              DAW                    1:08.34 9406180    1:14.10           
 53. Lieke Janssen                 NIMO                   1:13.60 9305954    1:15.19           
 54. Elske Eikholt                 Tritium (SG)           1:14.43 9305032    1:15.82           
 55. Manon van Schagen             Zv Aquarius            1:16.10 9406904    1:15.98           
 56. Simone Vroemen                MZ&PC                  1:16.82 9405794    1:16.36           
 57. Jenneke Schouwenberg          MOSA~regio             1:18.35 9406326    1:16.43           
 58. Lisette Ramaekers             ZON/S&S                1:14.34 9403984    1:16.70           
 59. Suzan Vermeere                NIMO                   1:20.62 9307744    1:18.25           
 60. Inge Kiezebrink               De Vrije Slag          1:26.95 9406908    1:24.80           
 61. Rayna Maassen                 ROB                    1:23.88 9304084    1:25.84           
AFGE Sharona Mlcoch                DAW                      59.89 9406178                      
AFGE Tessa Visser                  Zegenwerp              1:12.60 9306452                      
AFGE Annebeth Trepels              Njord                  1:13.07 9403184                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                    Jongens, 100m vrije slag                  Heren Jeugd 1 en 2
29-12-2010 - 14:09                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            53.22 9403779      52.87 A C       
  2. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             54.40 9403511      54.45 A D       
  3. Mike ter Horst                ZV Haerlem               52.95 9402785      54.46 A D       
  4. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            55.19 9400593      54.76 A E       
  5. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              54.43 9302135      54.88 A FJ 1 E  
  6. Marcel Schouten               ZV Haerlem               54.89 9300653      54.88 A FJ 2 E  
  7. Michael van Dam               ZV Haerlem               54.90 9401501      55.18 B E       
  8. Jorrick Druyven               DAW                      55.12 9400507      55.73 B E       
  9. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg            54.98 9401657      55.90 B E       
 10. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen              55.92 9302695      55.92 B E       
 11. Maurice Soudant               Z&PV Nuenen              54.51 9302125      56.06 B E       
 12. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             54.70 9304079      56.28 B F       
 13. Thomas van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV      55.29 9300353      56.67 R F       
 14. Simon van den Broek           Tritium (SG)             56.70 9302383      57.36 R F       
 15. Alex Catsburg                 KZV de Lansingh          56.04 9404753      57.70 F         
 16. Ruud van Heerbeek             Z&PV Nuenen              57.69 9301769      57.76 F         
 17. Anshel Hofstede               Van Vliet Barracuda      56.82 9300615      57.95 F         
 18. Thomas Rietveld               TRB/RES                  58.77 9401803      58.02 F         
 19. Silvan Viehmann               Hellas-Glana             59.26 9403763      58.25 F         
 20. Ken Boonen                    RZL                      57.21 9401481      58.34 F         
 21. Mart de Boer                  DAW                      56.96 9303589      58.48 F         
 22. Barry Kleijne                 Oeza                     57.13 9300661      58.60 F         
 23. Vincent Schram                DAW                      57.85 9402041      58.73 F         
 24. Raoni Schrijvers              Tempo Valkenswaard       58.90 9302669      59.12 F         
 25. Robin Ramaekers               ZON/S&S                  57.91 9304385      59.26 F         
 26. Maurice Zelis                 RZ                       59.26 9401031      59.39 F         
 27. Rico Roels                    DAW                      59.26 9403119      59.79 F         
 28. Glenn Rompelberg              Kimbria                  59.39 9303807      59.92 F         
 29. Joey Stokx                    DAW                      57.46 9301251    1:00.03 F         
     Robin Borger                  Brunssum               1:00.89 9305183    1:00.03 F         
 31. Joep Suskens                  De Roersoppers         1:00.15 9400627    1:01.20 G         
 32. Erik Schwillens               MZ&PC                  1:06.67 9301747    1:01.29 G         
 33. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:04.50 9305227    1:01.38 G         
 34. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                1:01.47 9306693    1:01.66 FJ 1 G    
 35. Jorian Aantjes                Van Vliet Barracuda    1:00.67 9402839    1:01.66 FJ 2 G    
 36. Yoeri Cuijpers                NIMO                   1:01.65 9403969    1:01.69 G         
 37. Marco van der Aalst           Z.V. Tiamat            1:00.92 9302217    1:02.29 G         
 38. Tim Sonnemans                 RZL                    1:03.86 9403017    1:02.73 G         
 39. Patrick Janssen               HZPC                   1:02.50 9302009    1:03.00 H         
 40. Jim Ketelings                 RZ                     1:03.86 9403901    1:03.73 H         
 41. Pedro Nemeth                  Brunssum               1:05.97 9401575    1:04.80 H         
 42. Leon Verschuren               SBC2000                1:06.80 9304403    1:05.20 H         
 43. Tom Tamerus                   Z.V. Tiamat            1:01.02 9302205    1:05.26           
 44. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig   1:04.68 9406127    1:05.28 H         
 45. Roan Hagebeek                 Van Vliet Barracuda    1:01.47 9402545    1:05.55 H         
 46. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig   1:06.75 9405739    1:07.16           
 47. Stijn Schoone                 Z.V. Tiamat            1:00.52 9305625    1:07.17           
 48. Robin v.d. Biggelaar          Tempo Valkenswaard     1:07.52 9302667    1:07.53           
 49. Stein Menting                 Z.V. Tiamat            1:04.23 9404289    1:08.57           
 50. Maarten Steekelenburg         Van Vliet Barracuda    1:10.62 9300479    1:09.20           
 51. Luuk Doorakkers               SBC2000                1:09.04 9404951    1:09.69 FJ 1      
 52. Jeroen Criens                 RZL                    1:11.89 9403019    1:09.69 FJ 2      
AFGE Koen van der Heijden          Z.V. Tiamat            1:05.00 9400887                      
AFGE Vincent Wijsman               Hellas-Glana           1:20.04 9405499                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                     Dames, 100m vrije slag                       Dames Senioren
29-12-2010 - 14:22                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                Z&PV Nuenen              58.12 8801698      59.16 A E       
  2. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo         57.54 8803696      59.97 A E       
  3. Inge Arts                     Zeester Meerval          59.80 9203076    1:00.19 A E       
  4. Linda Schellekens             BZV 's-Hertogenbosch   1:00.53 8803854    1:00.88 A F       
  5. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:02.43 9107878    1:01.07 A F       
  6. Judith van Meijel             HZPC                     59.28 9102076    1:01.23 A F       
  7. Melissa Zwaan                 DAW                      59.97 9103666    1:01.56 B F       
  8. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    1:00.25 9100118    1:01.86 B F       
  9. Lydia Colijn                  Mega                   1:01.35 MEGA559/   1:01.89 B F       
 10. Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV      59.81 8907234    1:02.82 B F       
 11. Saskia Coolen                 RZL                    1:04.22 8805440    1:02.89 B F       
 12. Ingrid van Horen              HZPC                   1:00.86 9204060    1:03.40 B F       
 13. Sabine Klesman                De Roersoppers         1:02.81 9202860    1:03.54 R F       
 14. Ilvy van Grimbergen           RZL                    1:04.98 8805442    1:03.55 R F       
 15. Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda    1:01.30 8600172    1:03.67 F         
 16. Alice Janssen                 HZPC                   1:02.54 8902012    1:04.02 F         
 17. Katinka van Vastenhoven       VZV                    1:04.24 8402500    1:04.64 F         
 18. Renske Venner                 RZL                    1:02.46 9008012    1:04.95 F         
 19. Rosa Schot                    DAW                    1:03.03 9207500    1:04.98 F         
 20. Sandra Zwaanswijk             Zv Aquarius            1:03.96 8503934    1:05.41 G         
 21. Ingrid Jansen                 NIMO                   1:05.11 8705592    1:05.61 G         
 22. Esther Wittermans             Z&PV Nuenen            1:06.58 9204346    1:05.70 G         
 23. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:04.35 9105162    1:05.89 G         
 24. Daphne Kievit                 O.Z. & P.C. De Waran   1:03.37 9207058    1:06.26 G         
 25. Merel Siroen                  Tritium (SG)           1:01.38 8804006    1:06.32 G         
 26. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen            1:04.20 8701930    1:06.39 G         
 27. Cato Vrouenraets              ZON/S&S                1:11.42 9006272    1:06.48 G         
 28. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran   1:03.68 9102424    1:06.56 G         
 29. Zarife Gela                   KZV de Lansingh        1:05.16 9200584    1:06.92 G         
 30. Chantal Willems               Tritium (SG)           1:02.51 9105482    1:07.02 G         
 31. Roos van Esch                 TRB/RES                1:05.00 8200468    1:07.29 G         
 32. Danique Ubags                 ZON/S&S                1:06.71 9003780    1:07.66 G         
 33. Tamara Groenevelt             De Vrije Slag          1:08.76 8701406    1:07.76 G         
 34. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:06.40 8701024    1:08.02 H         
 35. Anne Pel                      O.Z. & P.C. De Waran   1:04.97 9002894    1:08.16 H         
 36. Majke Van Bommel              RZL                    1:06.81 9207738    1:08.22 G         
 37. Diandra van Houwelingen       ZVDO'74                1:06.19 8901896    1:08.25 H         
 38. Gabriëlla van Oerle           O.Z. & P.C. De Waran   1:08.07 9006758    1:08.32 H         
 39. Roxanne vd Lei                ZVDO'74                1:06.29 8902630    1:08.47 H         
 40. Fanny Robbertsen              NIMO                   1:06.59 9102622    1:08.52 H         
 41. Jolien van Golde              Kimbria                1:05.86 9204200    1:08.91 H         
 42. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)      1:10.01 9004068    1:08.93 H         
 43. Sandra Schellekens            Neptunus'58            1:07.32 8503416    1:09.23 H         
 44. Indra Swerts                  MZ&PC                  1:17.14 9005896    1:10.12 H         
 45. Anke Snijkers                 NIMO                   1:07.10 9201638    1:10.45           
 46. Naomi Feider                  Tritium (SG)           1:06.95 9107956    1:10.67           
 47. Chantal Rutten                Tempo Valkenswaard     1:09.24 9004754    1:10.79           
 48. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen            1:12.00 9103880    1:10.94           
 49. Silvy Collin                  Hellas-Glana           1:09.02 8900802    1:10.98           
 50. Anita Engels                  Zegenwerp              1:09.50 9001016    1:11.25           
 51. Inge Snijkers                 NIMO                   1:11.67 9008112    1:11.31           
 52. Evelien Schwillens            MZ&PC                  1:12.54 9201602    1:11.39           
 53. Patricia Becks                Zegenwerp              1:08.08 8705946    1:11.63           
 54. Renske Nielen                 Noord Limburg(SG)      1:13.25 8805550    1:12.17           
 55. Sanne Bruggink                SBC2000                1:06.57 9200330    1:12.45           
 56. Dianne Nien                   RZ                     1:08.41 7100452    1:13.22           
 57. Saskia van der Heijden        Z.V. Tiamat            1:09.15 9204270    1:13.45           
 58. Jesse Heijmans                Z.V. Tiamat            1:12.77 9204432    1:13.86           
 59. Kelly van Grimbergen          RZL                    1:12.08 9008016    1:14.09           
 60. Ilse Masseling                HZPC                   1:11.54 9202124    1:15.23           
 61. Miriam de Haan                Z&PV Nuenen            1:14.86 8801548    1:15.43           
 62. Evie van Uden                 Z&PV Nuenen            1:11.51 9103882    1:18.08           
 63. Charlotte Jaspers             ROB                    1:15.26 8805830    1:18.11 FJ 1      
 64. Chantal van Kranenburg        Zv Aquarius            1:15.52 8604528    1:18.11 FJ 2      
 65. Fabienne Jeukens              Kimbria                1:14.77 8401156    1:19.00           
 66. Lotte de Winter               Z&PV Nuenen            1:16.43 9004354    1:19.45           
 67. Susan Stappers                Kimbria                1:17.44 8201594    1:20.16           
 68. Daphne van der Kruyssen       O.Z. & P.C. De Waran   1:17.29 9107998    1:21.79           
 69. Hanneke de Groot              Z&PV Nuenen            1:17.62 9108040    1:22.42           
 70. Pauline Magnée                O.Z. & P.C. De Waran   1:19.21 9205434    1:23.25           
 71. Anouk Bloem                   DES                    1:25.63 9000320    1:29.39           
NG.Z Kirsten Langen                NIMO                   1:24.70 9108228                      
AFGE Laura van der Aalst           Kimbria                1:13.08 9000006                      
AFGE Sarah Daemen                  MZ&PC                  1:17.55 8200342                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
29-12-2010 - 14:43                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thom de Boer                  DAW                      53.05 9100181      53.25 A E       
  2. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     52.20 9102825      53.38 A E       
  3. Peter Crijns                  RZL                      53.58 8800673      53.63 A E       
  4. Alan Smeets                   Hellas-Glana             52.81 8402089      54.12 A E       
  5. Stefan Kranenbroek            HZPC                     53.79 7900729      54.18 A E       
  6. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            52.52 8901553      54.34 A E       
  7. Martin Teley                  RZL                      54.00 8906059      55.57 B F       
     Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV      54.11 9202675      55.57 B E       
  9. Rik Bakker                    TRB/RES                  55.41 9104625      55.80 B F       
 10. Sander van Elburg             ZC Valkenburg            55.10 8800937      56.17 B F       
 11. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen              53.51 7400937      56.28 B F       
 12. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        55.42 9200249      56.57 B F       
 13. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen              55.57 9100573      56.80 ? FJ 1 F  
 14. Gert-Jan den Dekker           ZVDO'74                  55.00 8500519      56.80 ? FJ 2 F  
 15. Patrick Creemers              De Roersoppers           56.80 9000579      56.92 F         
 16. Rian Visser                   DAW                      57.01 9007141      56.95 F         
 17. Ralph van Megen               HZPC                     55.34 9201613      57.02 F         
 18. Stijn Agten                   RZL                      56.25 8700037      57.13 F         
 19. Ruud Bex                      RZL                      57.89 9204133      57.23 F         
 20. Pieter de Heer                Hellas-Glana             58.16 8901141      57.66 F         
 21. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV      59.18 9201621      57.70 F         
 22. Roel vd Kleij                 Neptunus'58              55.72 9001571      57.86 F         
 23. Robin van Gulik               TRB/RES                  56.68 9001061      57.98 F         
 24. Enzo Diependaal               TRB/RES                  57.61 9206691      58.02 FJ 1 F    
 25. Willem Jongen                 De Roersoppers           57.48 9103401      58.02 FJ 2 F    
 26. Sander van den Berg           NIMO                     57.85 8700211      58.28 F         
 27. Jeroen Custers                Kimbria                  57.13 9106319      58.35 F         
 28. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard       57.39 9204813      58.39 F         
 29. Julian Isenia Wigbertson      Sithoc swimming club        NT              58.45 F         
 30. Charel Thewissen              Kimbria                  56.65 9005591      58.47 F         
 31. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)             57.07 9104841      58.56 F         
 32. Theo Vlaardingerbroek         ZV Westland Dijkglas     58.04 7901307      58.60 F         
 33. Ronald Vullings               Tritium (SG)             54.60 8703655      58.82 G         
 34. Pieter Joordens               Z.V. Tiamat              57.96 9101133      58.86 F         
 35. Mark van Enckevort            HZPC                     57.04 9000797      58.92 G         
 36. Jory Niemark                  Hellas-Glana             57.80 9204409      58.97 F         
 37. Erik Vijverberg               ZV Westland Dijkglas        NT 8803603      59.36 G         
 38. Daan van Erp                  TRB/RES                  59.18 8903833      59.56 G         
 39. Thijs Villevoije              NIMO                     59.30 9106589      59.66 G         
     Sander Slaghuis               NIMO                     58.22 8805305      59.66 G         
 41. Richard Hubers                De Roersoppers           56.90 8501129      59.73 G         
 42. Harald Thijssen               ROB                    1:00.43 8903139      59.98 G         
 43. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     59.10 8900033    1:00.20 G         
     Job van Duijnhoven            De Dolfijn               57.69 8800887    1:00.20 G         
 45. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:00.52 9000653    1:00.29 G         
 46. Daan Koudijs                  TRB/RES                  59.48 9204721    1:00.31 G         
 47. Dennis de Ruiter              Zv Aquarius              58.30 9206069    1:00.32 G         
     Huibrecht Vlaardingerbroek    ZV Westland Dijkglas     59.53 8302245    1:00.32 G         
 49. Sven Reijnders                Heldense Zwemverenig   1:01.08 9204441    1:00.42 G         
 50. Berry van Holland             De Vrije Slag            59.03 8000603    1:00.51 G         
 51. Tim Greven                    MZ&PC                  1:01.80 9202373    1:00.52 G         
 52. Jelle Dijkmans                Z.V. Tiamat            1:00.56 8900705    1:00.68 G         
 53. Marcel Klootwijk              ZV Zaltbommel            58.72 8000789    1:00.92 G         
 54. Gertjan Winten                MZ&PC                  1:00.29 8803881    1:01.18 H         
 55. Dick Duisters                 RZL                      59.03 9107427    1:01.41 G         
 56. Tim Jacobs                    HZPC                   1:00.16 9201825    1:01.59 G         
 57. Timo Tabak                    RZL                    1:00.02 8201697    1:01.67 H         
 58. Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran     59.08 9203237    1:01.76 G         
     Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           1:00.41 8905665    1:01.76 H         
 60. Niels den Dekker              ZVDO'74                1:00.55 9100443    1:01.96 H         
 61. Tim Winkels                   Z&PV Nuenen              58.80 8705025    1:01.98 H         
 62. Christiaan Fusers             De Roersoppers           58.89 8700977    1:02.06 H         
 63. Indji Tan                     NIMO                   1:00.79 9102973    1:02.70 H         
 64. Roger Pouls                   De Roersoppers           59.79 8702653    1:03.16 H         
 65. Kevin van den Bekerom         HZPC                   1:02.04 9200057    1:03.31 H         
 66. Koen van Asseldonk            De Vrije Slag          1:00.28 9201955    1:03.38 H         
 67. Ruben van Erven               ZV Westland Dijkglas   1:00.71 8100469    1:03.76           
 68. Rick Hellenbrand              NIMO                   1:03.25 8901173    1:03.92           
 69. Bart Coolen                   RZL                    1:02.28 8603865    1:03.95           
 70. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:04.28 9204443    1:04.10 H         
 71. Egbert-Jan Plas               Z.V. Tiamat            1:05.07 8502021    1:04.22           
 72. Jelte van de Boogaard         Tempo Valkenswaard     1:06.40 9102731    1:05.86           
 73. Dimitri Verjans               MZ&PC                  1:01.54 8705225    1:05.98           
 74. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:03.89 8805005    1:07.32           
 75. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:05.17 9202243    1:07.97           
 76. Chiel Soeter                  Z&PV Nuenen            1:04.43 8804219    1:08.82           
 77. Tom Goffin                    NIMO                   1:11.53 8604457    1:09.67           
 78. Roy Lahou                     MZ&PC                  1:13.96 8906483    1:14.52           
 79. Tom Hinskens                  NIMO                   1:13.17 9007241    1:14.92           
 80. Tom Derks                     ROB                    1:15.90 8804753    1:18.35           
 81. Leon Schoordijk               ZV Westland Dijkglas   1:19.69 7901103    1:18.70           
NG.Z Alain Dassen                  Kimbria                  55.22 9203459                      
AFGE Ruud Scheepers                Njord                    58.71 9203411                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Meisjes, 100m rugslag              Meisjes Junioren 2 en 3
29-12-2010 - 18:30                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Mirl de Boer                  DAW                    1:09.77 9700468    1:09.06 D         
  2. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:14.61 9801412    1:12.04 E         
  3. Manon Koster                  HZPC                   1:14.34 9701312    1:13.36 F         
  4. Annick Torres Stienissen      Club Natació Calella   1:16.36 45833750   1:15.76 F         
  5. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:16.69 9701232    1:16.03 F         
  6. Chayenne Poorts               NIMO                   1:15.24 9800670    1:17.55 F         
Finale B
  7. Yvanna Zuurveld               DAW                    1:19.15 9702998    1:15.66 F         
  8. Anouk van Dam                 ZV Haerlem             1:19.82 9800032    1:16.88 F         
  9. Daphne Erkens                 NIMO                   1:17.75 9802372    1:17.48 F         
 10. Tami de Lange                 DAW                    1:19.25 9704116    1:17.92 G         
 11. Celine Kerkhofs               Kimbria                1:19.61 9800548    1:19.26 F         
 12. Anne Noom                     DAW                    1:19.81 9800062    1:19.92 G         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Jongens, 100m rugslag              Jongens Junioren 1 en 2
29-12-2010 - 18:33                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:07.27 9700879    1:06.91 F         
  2. Lars van der Velden           DAW                    1:12.42 9800175    1:10.86 F         
  3. Joost van den Akker           De Vrije Slag          1:15.92 9702103    1:13.95 G         
  4. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda    1:16.13 9702737    1:14.42 G         
  5. Ivo Grosveld                  RZL                    1:17.19 9702483    1:15.25 H         
 DIS Ted Wilders                   MOSA~regio             1:14.54 9701177    1:15.80 H         
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
Finale B
  7. Jitse Zonneveld               RZ                     1:18.91 9703133    1:15.91 H         
  8. Ivo Nemeth                    Brunssum               1:17.97 9700075    1:16.79 H         
  9. Sanjay Jagroep                DAW                    1:18.79 9702625    1:18.32           
 10. Ruben Schellekens             TRB/RES                1:19.05 9702747    1:18.91 FJ 1      
 11. lars Bottelier                VZV                    1:18.62 9702681    1:18.91 FJ 2      
 12. Thomas Haneveld               DAW                    1:19.72 9801631    1:19.94 H         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Meisjes, 100m rugslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
29-12-2010 - 18:37                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval        1:06.95 9602580    1:06.56 C         
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:09.80 9500752    1:07.33 D         
  3. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda    1:12.15 9502846    1:10.22 E         
  4. Jona Pisters                  NIMO                   1:11.12 9501784    1:10.66 E         
  5. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:11.63 9502326    1:13.60 F         
  6. Brenda Zwarthoed              DAW                    1:11.05 9604938    1:16.23 F         
Finale B
  7. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen            1:12.74 9502972    1:11.39 F         
  8. Nikki Habers                  Zeester Meerval        1:12.91 9600594    1:12.26 F         
  9. Bente van Bergen              Zeester Meerval        1:12.66 9600336    1:12.95 F         
 10. Madelon Schellekens           TRB/RES                1:13.62 9501888    1:13.37 F         
 11. Nienke van der zee            DAW                    1:13.58 9605430    1:15.16 F         
 12. Hilde Grondhout               Zeester Meerval        1:13.01 9602300    1:15.51 F         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Jongens, 100m rugslag              Jongens Junioren 3 en 4
29-12-2010 - 18:40                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        1:03.66 9501403    1:01.39 E         
  2. Guus van Stiphout             Zeester Meerval        1:03.45 9501081    1:02.35 E         
  3. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:02.63 9501941    1:03.84 F         
  4. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:05.37 9500483    1:04.57 F         
  5. Rick Hoekstra                 TRB/RES                1:05.97 9501437    1:06.57 F         
  6. Sem Hermans                   HZPC                   1:06.18 9601259    1:06.68 F         
Finale B
  7. Lars Haarsma                  DAW                    1:06.41 9600745    1:05.47 F         
  8. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)           1:08.32 9500447    1:05.82 F         
  9. Alexandre Mateus              Brunssum               1:08.55 9505805    1:06.78 F         
 10. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:06.29 9503663    1:07.05 F         
 11. Marty Kennis                  MZ&PC                  1:09.10 9501355    1:08.62 G         
 12. Luuk Janssen                  MOSA~regio             1:08.61 9503497    1:13.95           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m vlinderslag             Dames Senioren D1 en D2
29-12-2010 - 18:43                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Michelle Verouden             HZPC                   1:08.71 9400150    1:05.42 E         
  2. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           1:05.90 9302198    1:06.00 E         
  3. Sophie Sollie                 Zeester Meerval        1:09.40 9400140    1:07.75 F         
  4. Nelly Velthuijs               Njord                  1:11.06 9404028    1:09.68 F         
  5. Vera Weinberg                 NIMO                   1:11.85 9302144    1:10.21 FJ 1 F    
  6. Suzan van Boxtel              TRB/RES                1:11.64 9402578    1:10.21 FJ 2 F    
Finale B
  7. Karin Bongers                 RZL                    1:15.36 9303800    1:13.19 G         
  8. Maike Korthout                TRB/RES                1:13.34 9406034    1:14.05 G         
  9. Linda Dehing                  RZ                     1:14.50 9400022    1:14.54 G         
 10. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:14.66 9403308    1:14.76 G         
 11. Michelle Meusen               RZL                    1:15.26 9400852    1:15.23 G         
 12. Bo Peeters                    NIMO                   1:15.60 9306564    1:17.34 H         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 100m vlinderslag                 Heren Jeugd 1 en 2
29-12-2010 - 18:47                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen            1:00.80 9302135      58.54 D         
  2. Maurice Soudant               Z&PV Nuenen              59.88 9302125      59.04 E         
  3. Marcel Schouten               ZV Haerlem             1:01.28 9300653    1:00.06 FJ 1 E    
  4. Michael van Dam               ZV Haerlem             1:01.61 9401501    1:00.06 FJ 2 E    
  5. Jorrick Druyven               DAW                    1:00.80 9400507    1:00.13 E         
  6. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg          1:01.71 9401657    1:01.50 E         
Finale B
  7. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg          1:02.22 9400593      59.71 E         
  8. Ruud van Heerbeek             Z&PV Nuenen            1:03.10 9301769    1:02.05 F         
  9. Mike ter Horst                ZV Haerlem             1:03.34 9402785    1:02.48 F         
 10. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           1:03.02 9403511    1:03.63 FJ 1 F    
 11. Robin Borger                  Brunssum               1:02.76 9305183    1:03.63 FJ 2 F    
 12. Thomas Rietveld               TRB/RES                1:05.34 9401803    1:05.22 F         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 100m vlinderslag                      Dames Senioren
29-12-2010 - 18:50                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo       1:06.73 8803696    1:04.82 E         
  2. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:06.30 9203076    1:04.88 E         
  3. Ingrid van Horen              HZPC                   1:07.26 9204060    1:06.42 E         
  4. Judith van Meijel             HZPC                   1:07.61 9102076    1:07.08 F         
  5. Melissa Zwaan                 DAW                    1:11.27 9103666    1:10.86 G         
  6. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:12.01 8701024    1:12.16 G         
Finale B
  7. Ilvy van Grimbergen           RZL                    1:12.47 8805442    1:10.98 G         
  8. Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda    1:14.94 8600172    1:12.26 G         
  9. Alice Janssen                 HZPC                   1:13.41 8902012    1:12.73 G         
 10. Daphne Kievit                 O.Z. & P.C. De Waran   1:16.37 9207058    1:14.22 H         
 11. Sabine Klesman                De Roersoppers         1:15.24 9202860    1:14.80 H         
 12. Roos van Esch                 TRB/RES                1:13.22 8200468    1:15.12 H         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
29-12-2010 - 18:53                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     58.15 9102825      56.84 D         
  2. Peter Crijns                  RZL                      58.98 8800673      57.75 E         
  3. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          1:00.60 8901553      58.89 E         
  4. Thom de Boer                  DAW                    1:00.93 9100181    1:00.65 F         
  5. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV    1:01.90 9201621    1:01.60 F         
  6. Ralph van Megen               HZPC                   1:01.73 9201613    1:01.73 F         
Finale B
  7. Stefan Kranenbroek            HZPC                   1:03.05 7900729    1:01.85 F         
  8. Robin van Gulik               TRB/RES                1:04.26 9001061    1:02.98 FJ 1 F    
  9. Pieter de Heer                Hellas-Glana           1:04.41 8901141    1:02.98 FJ 2 F    
 10. Christiaan Fusers             De Roersoppers         1:04.16 8700977    1:02.98 FJ 3 F    
 11. Jory Niemark                  Hellas-Glana           1:03.94 9204409    1:03.47 F         
 12. Pieter Joordens               Z.V. Tiamat            1:04.83 9101133    1:03.69 F         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Junioren 2 en 3
29-12-2010 - 18:56                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Mirl de Boer                  DAW                      32.26 9700468      31.70 E         
  2. Nina Grispen                  ZC Valkenburg            33.24 9700656      32.02 FJ 1 E    
  3. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg            32.63 9801412      32.02 FJ 2 D    
  4. Wendy Bex                     Hellas-Glana             32.35 9701232      32.06 FJ 1 E    
  5. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana             32.69 9702110      32.06 FJ 2 E    
  6. Manon Koster                  HZPC                     32.69 9701312      32.35 E         
Finale B
  7. Chayenne Poorts               NIMO                     33.92 9800670      34.04 F         
  8. Yvanna Zuurveld               DAW                      34.42 9702998      34.73 G         
  9. Lotte van Haarst              De Roersoppers           35.85 9701858      35.06 G         
 10. Mignon Peeters                NIMO                     34.80 9701048      35.11 G         
 11. Annick Torres Stienissen      Club Natació Calella     36.36 45833750     35.63 G         
 12. Birgit Hanssen                ROB                      36.03 9703194      35.64 G         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Junioren 1 en 2
29-12-2010 - 18:58                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Max Hermans                   HZPC                     30.50 9700879      30.20 F         
  2. lars Bottelier                VZV                      31.82 9702681      31.60 F         
  3. Ivo Grosveld                  RZL                      31.78 9702483      31.69 F         
  4. Lars van der Velden           DAW                      33.00 9800175      31.80 E         
  5. Ted Wilders                   MOSA~regio               32.78 9701177      31.89 F         
  6. Jitse Zonneveld               RZ                       33.92 9703133      34.03 H         
Finale B
  7. Joost van den Akker           De Vrije Slag            34.20 9702103      34.35           
  8. Stefan Hoekstra               TRB/RES                  34.70 9700223      34.59           
  9. Sanjay Jagroep                DAW                      35.33 9702625      34.92           
 10. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda      36.18 9702737      34.98           
 11. Gabriel Brind'Amour Riffou    Hellas-Glana             36.07 9704975      36.56           
 12. Ruben Schellekens             TRB/RES                  36.60 9702747      36.84           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Meisjes, 50m vlinderslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
29-12-2010 - 19:00                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval          29.87 9602580      29.74 D         
  2. Jona Pisters                  NIMO                     30.90 9501784      30.13 E         
  3. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen              31.41 9502972      30.20 E         
  4. Bente van Bergen              Zeester Meerval          30.24 9600336      30.25 D         
  5. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     31.51 9500752      30.56 E         
  6. Brenda Zwarthoed              DAW                      31.02 9604938      33.13 F         
Finale B
  7. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn               32.78 9605230      31.86 F         
  8. Lisanne Jente                 Brunssum                 32.48 9600788      32.07 F         
  9. Hilde Grondhout               Zeester Meerval          33.14 9602300      32.91 F         
 10. Laura Stokx                   DAW                      32.77 9601510      33.09 FJ 1 F    
 11. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius              32.40 9502326      33.09 FJ 2 F    
 DIS Roxann Geenen                 DAW                      32.46 9601518                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                    Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Junioren 3 en 4
29-12-2010 - 19:02                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          27.29 9501403      26.95 D         
  2. Bram in 't Zandt              MOSA~regio               29.07 9601257      28.46 E         
  3. Lucas Greven                  ZC Valkenburg            28.35 9501941      28.47 F         
  4. Rick Hoekstra                 TRB/RES                  28.35 9501437      28.82 F         
  5. Sjors Lieverst                DAW                      29.10 9501389      29.20 F         
  6. Lars Haarsma                  DAW                      29.14 9600745      29.22 F         
Finale B
  7. Guus van Stiphout             Zeester Meerval          29.63 9501081      29.14 FJ 1 F    
  8. Alexandre Mateus              Brunssum                 29.64 9505805      29.14 FJ 2 F    
  9. Kenny Sieben                  Hellas-Glana             29.64 9503663      29.25 F         
 10. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            29.76 9501239      29.51 F         
 11. Sem Hermans                   HZPC                     29.72 9601259      29.73 FJ 1 F    
 12. Jan Peereboom                 DAW                      29.76 9501371      29.73 FJ 2 F    



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                       Dames, 50m rugslag                Dames Senioren D1 en D2
29-12-2010 - 19:04                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Michelle Verouden             HZPC                     32.11 9400150      30.95 E         
  2. Kim Loeffen                   Tritium (SG)             32.01 9403432      31.70 E         
  3. Karlijn Hoogstede             Zeester Meerval          32.43 9404800      32.07 FJ 1 E    
  4. Misty Coert                   ZC Valkenburg            32.47 9300162      32.07 FJ 2 F    
  5. Colet Claessens               Z&PV Nuenen              31.70 9405182      32.91 F         
  6. Nelly Velthuijs               Njord                    33.31 9404028      33.56 F         
Finale B
  7. Michelle Meusen               RZL                      33.62 9400852      33.56 F         
  8. Selena van Cruchten           RZ                       34.27 9401608      33.89 F         
  9. Karin Bongers                 RZL                      34.04 9303800      34.08 G         
 10. Cyril Landstra                Zeester Meerval          34.48 9305722      34.70 G         
 11. Maike Korthout                TRB/RES                  34.40 9406034      34.75 G         
 12. Bo Peeters                    NIMO                     34.59 9306564      35.78 H         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Jongens, 50m rugslag                    Heren Jeugd 1 en 2
29-12-2010 - 19:06                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Jorrick Druyven               DAW                      27.79 9400507      27.75 E         
  2. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              28.61 9302135      28.10 FJ 1 E    
  3. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             28.34 9304079      28.10 FJ 2 E    
  4. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            28.26 9403779      28.34 E         
  5. Maurice Soudant               Z&PV Nuenen              28.89 9302125      28.74 F         
  6. Vincent Schram                DAW                      29.13 9402041      29.44 F         
Finale B
  7. Marcel Schouten               ZV Haerlem               29.30 9300653      28.93 F         
  8. Joey Stokx                    DAW                      29.54 9301251      29.49 FJ 1 F    
  9. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            29.62 9400593      29.49 FJ 2 F    
 10. Simon van den Broek           Tritium (SG)             30.52 9302383      29.87 F         
 11. Robin Ramaekers               ZON/S&S                  30.37 9304385      30.14 F         
 12. Silvan Viehmann               Hellas-Glana             30.44 9403763      30.42 F         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                       Dames, 50m rugslag                         Dames Senioren
29-12-2010 - 19:07                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Judith van Meijel             HZPC                     31.26 9102076      30.96 E         
  2. Femke Hendrikx                Z&PV Nuenen              31.64 8801698      31.04 E         
  3. Katinka van Vastenhoven       VZV                      31.79 8402500      31.33 F         
  4. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo         32.04 8803696      31.62 F         
  5. Linda Schellekens             BZV 's-Hertogenbosch     32.98 8803854      32.02 F         
  6. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen              33.18 8701930      33.22 F         
Finale B
  7. Ilvy van Grimbergen           RZL                      33.84 8805442      32.68 F         
  8. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda      33.39 9100118      33.20 F         
  9. Lydia Colijn                  Mega                     33.99 MEGA559/     33.42 F         
 10. Ingrid Jansen                 NIMO                     34.08 8705592      33.80 G         
 11. Merel Siroen                  Tritium (SG)             34.07 8804006      34.19 G         
 12. Chantal Willems               Tritium (SG)             34.20 9105482      34.47 G         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
29-12-2010 - 19:09                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     27.72 9102825      27.50 E         
  2. Alan Smeets                   Hellas-Glana             28.90 8402089      27.78 F         
  3. Peter Crijns                  RZL                      28.52 8800673      27.96 F         
  4. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)             29.16 8905447      28.57 F         
  5. Christiaan Fusers             De Roersoppers           29.96 8700977      29.60 G         
  6. Ralph van Megen               HZPC                     30.06 9201613      30.59 G         
Finale B
  7. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV      30.13 9201621      29.49 F         
  8. Jeroen Custers                Kimbria                  30.67 9106319      30.25 G         
  9. Richard Hubers                De Roersoppers           30.29 8501129      30.39 G         
 10. Robin van Gulik               TRB/RES                  30.67 9001061      30.42 G         
 11. Rik Bakker                    TRB/RES                  30.64 9104625      30.90 G         
 12. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)             30.10 9104841      32.81           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                    Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Junioren 2 en 3
29-12-2010 - 19:11                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:20.97 9801412    1:19.14 D         
  2. Yvanna Zuurveld               DAW                    1:19.95 9702998    1:20.43 E         
  3. Mirl de Boer                  DAW                    1:21.44 9700468    1:24.20 F         
  4. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:23.36 9702110    1:24.57 F         
  5. Chayenne Poorts               NIMO                   1:25.25 9800670    1:27.10 F         
  6. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:26.32 9702664    1:27.25 G         
Finale B
  7. Manon Koster                  HZPC                   1:26.59 9701312    1:23.97 F         
  8. Floor Brouwer                 MOSA~regio             1:29.04 9703012    1:27.48 G         
  9. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig   1:30.17 9801108    1:29.26 F         
 10. Kathleen de Beer              ZON/S&S                1:30.56 9702638    1:29.66 G         
 11. Jessica van Dijk              Kimbria                1:29.80 9800552    1:30.10 G         
 12. Mignon Peeters                NIMO                   1:29.97 9701048    1:31.16 H         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                    Jongens, 100m schoolslag             Jongens Junioren 1 en 2
29-12-2010 - 19:15                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:15.27 9700879    1:13.70 E         
  2. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:18.16 9701177    1:17.26 F         
  3. Ivo Grosveld                  RZL                    1:24.28 9702483    1:23.26 G         
  4. Lars van der Velden           DAW                    1:23.13 9800175    1:23.48 F         
  5. Stefan Hoekstra               TRB/RES                1:24.73 9700223    1:23.90 H         
  6. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda    1:25.16 9702737    1:26.31 H         
Finale B
  7. Sanjay Jagroep                DAW                    1:25.88 9702625    1:23.92 H         
  8. Jitse Zonneveld               RZ                     1:26.59 9703133    1:24.74 H         
  9. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:28.80 9800247    1:25.44 G         
 10. Ivo Nemeth                    Brunssum               1:27.61 9700075    1:28.86           
 11. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig   1:33.07 9701649    1:31.44           
 DIS lars Bottelier                VZV                    1:29.03 9702681                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                    Meisjes, 100m schoolslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
29-12-2010 - 19:19                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Marit Visscher                DAW                    1:19.20 9600004    1:17.02 D         
  2. Nikki Habers                  Zeester Meerval        1:17.62 9600594    1:17.06 D         
  3. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:19.79 9500752    1:17.64 E         
  4. Rosanne van Wierst            Eiffel Swimmers PSV    1:19.70 9600234    1:17.76 E         
  5. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen            1:20.63 9504592    1:18.70 E         
  6. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:22.69 9502326    1:25.44 G         
Finale B
  7. Maxine Alfonsi                DAW                    1:23.37 9502900    1:22.42 F         
  8. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen            1:24.32 9601814    1:22.73 F         
  9. Jaimy Mous                    Njord                  1:25.82 9602576    1:22.89 F         
 10. Simone Soudant                Z&PV Nuenen            1:23.95 9500430    1:23.89 F         
 11. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:24.76 9602806    1:24.11 F         
 12. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV    1:26.16 9504730    1:25.10 F         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                    Jongens, 100m schoolslag             Jongens Junioren 3 en 4
29-12-2010 - 19:22                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:06.73 9501941    1:07.11 D         
  2. Rick Hoekstra                 TRB/RES                1:11.94 9501437    1:11.06 F         
  3. Luuk Janssen                  MOSA~regio             1:13.38 9503497    1:11.81 F         
  4. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:13.19 9500483    1:12.16 F         
  5. Lars Haarsma                  DAW                    1:14.32 9600745    1:14.82 F         
  6. Sem Hermans                   HZPC                   1:15.47 9601259    1:15.35 F         
Finale B
  7. Sjors Lieverst                DAW                    1:15.82 9501389    1:15.21 F         
  8. Joris Willems                 Z&PV Nuenen            1:15.99 9502293    1:15.26 F         
  9. Teun Strijbosch               Tritium (SG)           1:16.42 9603041    1:16.06 F         
 10. Guus van Stiphout             Zeester Meerval        1:16.42 9501081    1:16.11 G         
 11. Bobby Visser                  Zegenwerp              1:16.67 9601437    1:18.88 G         
 DIS David Smeele                  TriVia                 1:16.03 9604869                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                     Dames, 100m vrije slag              Dames Senioren D1 en D2
29-12-2010 - 19:26                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Kim Loeffen                   Tritium (SG)             59.84 9403432      58.55 D         
  2. Michelle Verouden             HZPC                   1:00.89 9400150      59.29 D         
  3. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:00.88 9300162    1:00.20 E         
  4. Melissa Meijer                NIMO                   1:01.53 9304374    1:01.51 E         
  5. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           1:01.39 9302198    1:01.72 F         
  6. Nelly Velthuijs               Njord                  1:01.79 9404028    1:02.16 E         
Finale B
  7. Maike Korthout                TRB/RES                1:02.89 9406034    1:02.92 F         
  8. Sophie Sollie                 Zeester Meerval        1:03.52 9400140    1:03.26 F         
  9. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:02.82 9403308    1:03.41 F         
 10. Selena van Cruchten           RZ                     1:04.14 9401608    1:03.63 F         
 11. Karin Bongers                 RZL                    1:04.26 9303800    1:03.98 F         
 12. Denise Austen                 RZ                     1:04.29 9303778    1:06.28 G         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                    Jongens, 100m vrije slag                  Heren Jeugd 1 en 2
29-12-2010 - 19:29                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            52.87 9403779      53.28 C         
  2. Marcel Schouten               ZV Haerlem               54.88 9300653      53.95 E         
  3. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             54.45 9403511      54.59 D         
  4. Michael van Dam               ZV Haerlem               55.18 9401501      54.63 D         
  5. Mike ter Horst                ZV Haerlem               54.46 9402785      54.70 E         
  6. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            54.76 9400593      54.86 E         
Finale B
  7. Maurice Soudant               Z&PV Nuenen              56.06 9302125      55.52 E         
  8. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen              55.92 9302695      55.57 E         
  9. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg            55.90 9401657      55.69 E         
 10. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             56.28 9304079      55.73 E         
 11. Jorrick Druyven               DAW                      55.73 9400507      56.61 E         
 12. Thomas van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV      56.67 9300353      56.62 F         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                     Dames, 100m vrije slag                       Dames Senioren
29-12-2010 - 19:31                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Femke Hendrikx                Z&PV Nuenen              59.16 8801698      59.17 E         
  2. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:00.19 9203076      59.64 E         
  3. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo         59.97 8803696      59.82 E         
  4. Linda Schellekens             BZV 's-Hertogenbosch   1:00.88 8803854    1:00.56 E         
  5. Judith van Meijel             HZPC                   1:01.23 9102076    1:01.36 F         
  6. Melissa Zwaan                 DAW                    1:01.56 9103666    1:01.85 F         
Finale B
  7. Lydia Colijn                  Mega                   1:01.89 MEGA559/   1:01.67 F         
  8. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    1:01.86 9100118    1:01.76 F         
  9. Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV    1:02.82 8907234    1:02.51 F         
 10. Saskia Coolen                 RZL                    1:02.89 8805440    1:02.78 F         
 11. Ingrid van Horen              HZPC                   1:03.40 9204060    1:02.98 F         
 12. Sabine Klesman                De Roersoppers         1:03.54 9202860    1:03.66 F         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
29-12-2010 - 19:34                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     53.38 9102825      52.50 D         
  2. Peter Crijns                  RZL                      53.63 8800673      52.92 E         
  3. Alan Smeets                   Hellas-Glana             54.12 8402089      53.29 E         
  4. Thom de Boer                  DAW                      53.25 9100181      53.32 E         
  5. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            54.34 8901553      53.50 E         
  6. Stefan Kranenbroek            HZPC                     54.18 7900729      54.45 E         
Finale B
  7. Rik Bakker                    TRB/RES                  55.80 9104625      55.00 E         
  8. Martin Teley                  RZL                      55.57 8906059      55.23 F         
  9. Patrick Creemers              De Roersoppers           56.92 9000579      56.23 F         
 10. Rian Visser                   DAW                      56.95 9007141      57.06 F         
 11. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen              56.80 9100573      57.54 F         
 12. Sander van Elburg             ZC Valkenburg            56.17 8800937      58.32 F         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag         Meisjes Jeugd 2 en jonger
29-12-2010 - 19:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zeester Meerval               Zeester Meerval        2:04.00            2:07.00           
        Lotte Langenhoff, 96                       Bente van Bergen, 96
        Nikki Habers, 96                           Esma van Vonderen, 95
            34.10  2:07.00

  2. DAW 1                         DAW                    2:07.60            2:10.71           
        Mirl de Boer, 97                           Rebecca Martens, 96
        Marit Visscher, 96                         Brenda Zwarthoed, 96
            34.98  2:10.71

  3. DAW 2                         DAW                    2:14.90            2:15.13           
        Laura Stokx, 96                            Nienke van der zee, 96
        Yvanna Zuurveld, 97                        Roxann Geenen, 96
            36.26  2:15.13

  4. TRB/RES 1                     TRB/RES                2:09.08            2:15.48           
        Madelon Schellekens, 95                    Anne Klijberg, 95
        Indy Diependaal, 95                        Judith van de Wijdeven, 95
            34.51  2:15.48

  5. TRB/RES 2                     TRB/RES                2:18.26            2:18.59           
        Louise van de Meer, 95                     Renate Peppenster, 96
        Eva Karapanagiotis, 95                     Femke van Hest, 96
            33.49  2:18.59

  6. NIMO                          NIMO                   2:15.50            2:19.22           
        Mignon Peeters, 97                         Jona Pisters, 95
        Chayenne Poorts, 98                        Daphne Erkens, 98
            35.74  2:19.22

  7. Hellas-Glana                  Hellas-Glana           2:13.00            2:21.84           
        Kelly Craenen, 97                          Wendy Bex, 97
        Elishia Sinkiewicz, 97                     Maaike Sanders, 96
            38.90  2:21.84

  8. ZC Valkenburg                 ZC Valkenburg          2:25.00            2:22.85           
        Minke Theunissen, 98                       Carmen van de Rijt, 98
        Nina Grispen, 97                           Michelle Bartelet, 98
            38.71  2:22.85

  9. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           2:22.22            2:23.98           
        Manon Barten, 97                           Hildy Siroen, 95
        Emmely Toonen, 96                          Christa Schuivens, 96
            35.86  2:23.98

 10. HZPC                          HZPC                   2:21.50            2:25.79           
        Milou Peeters, 98                          Floor Weijmans, 95
        Lotte van Megen, 97                        Manon Koster, 97
            39.31  2:25.79

 11. RZ                            RZ                     2:25.68            2:31.86           
        Evie Roebroek, 96                          Jara Wassenberg, 96
        Aniek Ketelings, 98                        Shae Bours, 98
            39.45  2:31.86

 12. De Vrije Slag                 De Vrije Slag          2:27.50            2:33.13           
        Dieuwertje Stolte, 96                      Anniek van Driel, 95
        Lotte van de Kamp, 95                      Esther Kiezebrink, 98
            36.43  2:33.13

 13. Heldense Zwemvereniging       Heldense Zwemverenig   2:40.00            2:33.70           
        Eline van de Ven, 97                       Carley Donders, 96
        Daniek van de Ven, 97                      Nina Pilmeyer, 98
            37.60  2:33.70

 14. Tempo Valkenswaard            Tempo Valkenswaard     2:31.00            2:34.01           
        Tessa Gerritsen, 97                        Chantal de Lau, 97
        Elvira den Hertog, 98                      Lisa Verzijden, 97
            35.99  2:34.01

 15. MZ&PC                         MZ&PC                  2:40.10            2:35.64           
        Shanna van Gelooven, 96                    Maaike Greven, 95
        Nora Chrif, 95                             Jaqueline van Dooren, 98
            37.23  2:35.64

 DIS DAW 3                         DAW                    2:29.60                              
        WB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde (vlinder, rug, school, vrij). (geen tijden noteren)
        Tami de Lange, 97                          Anne Noom, 98
        Silke Jonk, 98                             Fenke Bosschert, 97
            36.82




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                   Jongens, 4 x 50m wisselslag      Jongens Junioren 4 en jonger
29-12-2010 - 19:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW 1                         DAW                    1:57.20            1:59.98           
        Lars Haarsma, 96                           Jan Peereboom, 95
        Sjors Lieverst, 95                         Rowdy Spaltman, 95
            30.51  1:59.98

  2. TRB/RES                       TRB/RES                2:02.02            2:04.54           
        Rick Hoekstra, 95                          Peter Rietveld, 96
        Bart Gubbels, 96                           Stefan van de Wijdeven, 98
            29.97  2:04.54

  3. HZPC                          HZPC                   2:06.00            2:04.82           
        Sam Derks, 96                              Sem Hermans, 96
        Max Hermans, 97                            Björn Piket, 96
            32.32  2:04.82

  4. RZL 1                         RZL                    2:10.84            2:09.52           
        Jeroen Bongers, 96                         Casper van den Broek, 95
        Stan Snijders, 95                          Bram Jansen, 95
            30.95  2:09.52

  5. DAW 2                         DAW                    2:16.90            2:13.86           
        Dani Hoetmer, 96                           Lars van der Velden, 98
        Sanjay Jagroep, 97                         Pepijn Jorink, 95
            34.76  2:13.86

  6. Zegenwerp                     Zegenwerp              2:18.00            2:15.52           
        Jeffrey Poirters, 95                       Richie van Empel, 96
        Bobby Visser, 96                           Bram van Hulten, 96
            33.95  2:15.52

  7. DAW 3                         DAW                    2:26.80            2:27.43           
        Thomas Haneveld, 98                        Jasper Falk, 95
        Frank Dekker, 98                           Martijn Falk, 96
            37.93  2:27.43

  8. De Vrije Slag                 De Vrije Slag          2:28.00            2:29.42           
        Rutger Otto, 97                            Joost van den Akker, 97
        Siebe de Witte, 98                         Rick Stolk, 95
            39.29  2:29.42




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                    Dames, 4 x 50m vrije slag                Dames Senioren Open
29-12-2010 - 19:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HZPC                          HZPC                   1:52.50            1:52.26           
        Alice Janssen, 89                          Judith van Meijel, 91
        Michelle Verouden, 94                      Ingrid van Horen, 92
            28.88  1:52.26

  2. Zeester Meerval               Zeester Meerval        1:54.00            1:52.54           
        Inge Arts, 92                              Sophie Sollie, 94
        Cyril Landstra, 93                         Karlijn Hoogstede, 94
            28.17  1:52.54

  3. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           1:55.55            1:55.57           
        Merel Siroen, 88                           Kim Loeffen, 94
        Naomi Feider, 91                           Chantal Willems, 91
            29.54  1:55.57

  4. DAW 1                         DAW                    1:55.20            1:56.34           
        Melissa Zwaan, 91                          Mandy Verhage, 95
        Rosa Schot, 92                             Maxine Alfonsi, 95
            28.75  1:56.34

  5. RZL 1                         RZL                    1:57.90            1:57.30           
        Michelle Meusen, 94                        Renske Venner, 90
        Ilvy van Grimbergen, 88                    Saskia Coolen, 88
            29.55  1:57.30

  6. TRB/RES                       TRB/RES                1:55.19            1:57.86           
        Kelly Mekes, 94                            Suzan van Boxtel, 94
        Roos van Esch, 82                          Maike Korthout, 94
            29.57  1:57.86

  7. NIMO 1                        NIMO                   1:58.50            1:58.24           
        Melissa Meijer, 93                         Sanne Kerkhoff, 93
        Vera Weinberg, 93                          Bo Peeters, 93
            28.08  1:58.24

  8. Njord 1                       Njord                  1:56.20            1:58.81           
        Jaimy Mous, 96                             Emy Liebregts, 95
        Ilse van der Heijden, 94                   Nelly Velthuijs, 94
            29.11  1:58.81

  9. Barracuda                     Van Vliet Barracuda    2:02.00            2:01.32           
        Iris Barendregt, 86                        Saskia Kommers, 95
        Marieke van Bergen van der Grijp, 95       Merel Barendregt, 91
            29.70  2:01.32

 10. RZ 2                          RZ                     2:02.02            2:02.25           
        Denise Austen, 93                          Svenja Zonneveld, 93
        Lisa In 't Zand, 94                        Selena van Cruchten, 94
            30.08  2:02.25

 11. ZON/S&S                       ZON/S&S                2:03.00            2:02.54           
        Danique Ubags, 90                          Rylana Slaghuis, 94
        Suzanne Duijkers, 87                       Cato Vrouenraets, 90
            30.87  2:02.54

 12. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              2:02.00            2:03.64           
        Tamarah van der Pasch, 94                  Emma Verhoeven, 93
        Hanneke van der Steen, 93                  Robin Hilgerdenaar, 96
            29.92  2:03.64

 13. De Roersoppers                De Roersoppers              NT            2:05.70           
        Sabine Klesman, 92                         Lotte van Haarst, 97
        Anne van Haarst, 95                        Shanna Hintzen, 95
            28.67  2:05.70

 14. DAW 2                         DAW                    2:11.20            2:06.52           
        Ilse van Niekerk, 94                       Tess de Boer, 96
        Elena Peeters, 96                          Kimberley Kort, 98
            33.52  2:06.52

 15. Tritium (SG) 2                Tritium (SG)           2:05.00            2:07.30           
        Charessa Feider, 94                        Petra Schuivens, 93
        Elske Eikholt, 93                          Shauny Feider, 93
            30.58  2:07.30

 16. MZ&PC                         MZ&PC                  2:10.05            2:08.61           
        Evelien Schwillens, 92                     Simone Vroemen, 94
        Maaike Greven, 95                          Shanna van Gelooven, 96
            32.63  2:08.61

 17. NIMO 2                        NIMO                   2:09.00            2:09.22           
        Inge Snijkers, 90                          Anke Snijkers, 92
        Fanny Robbertsen, 91                       Bo Kerkhoff, 95
            33.38  2:09.22

 18. RZ                            RZ                     2:02.02            2:09.36           
        Linda Dehing, 94                           Celina Austen, 96
        Annik Delissen, 94                         Dianne Nien, 71
            31.04  2:09.36

 19. Zegenwerp 2                   Zegenwerp              2:10.00            2:09.72           
        Daphne Portegijs, 95                       Patricia Becks, 87
        Desiree Peltenburg, 94                     Anita Engels, 90
            32.90  2:09.72

 20. MOSA~regio 1                  MOSA~regio             2:10.00            2:13.51           
        Gina Feenstra, 98                          Maartje Janssen, 97
        Maud Gijpmans, 95                          Jenneke Schouwenberg, 94
            32.39  2:13.51

 21. RZL 3                         RZL                    2:14.75            2:14.39           
        Femke Snijders, 97                         Marlou Jacobs, 95
        Ismay Sonnemans, 97                        Kelly van Grimbergen, 90
            32.48  2:14.39

 22. NIMO 3                        NIMO                   2:18.00            2:17.10           
        Lieke Janssen, 93                          Emma Willems, 93
        Nieske Janssen, 96                         Suzan Vermeere, 93
            34.78  2:17.10

 DIS RZL 2                         RZL                    2:02.73                              
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
        Karin Bongers, 93                          Maaike Knops, 94
        Ankie Meusen, 93                           Majke Van Bommel, 92




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                    Heren, 4 x 50m vrije slag                Heren Senioren Open
29-12-2010 - 19:39                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RZL 1                         RZL                    1:40.36            1:38.95           
        Martin Teley, 89                           Ken Boonen, 94
        Stijn Agten, 87                            Peter Crijns, 88
            24.51  1:38.95

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          1:39.00            1:39.13           
        Jelle Peltzer, 94                          Sander van Elburg, 88
        Yvo op den Kamp, 89                        Pim van Basten Batenburg, 94
            24.45  1:39.13

  3. DAW 1                         DAW                    1:41.60            1:40.00           
        Jorrick Druyven, 94                        Joey Stokx, 93
        Rian Visser, 90                            Thom de Boer, 91
            25.17  1:40.00

  4. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           1:39.99            1:40.97           
        Mart Hendriks, 93                          Joppe Schuurmans, 89
        Simon van den Broek, 93                    Ronald Vullings, 87
            24.92  1:40.97

  5. ZC Valkenburg                 ZC Valkenburg          1:45.00            1:42.13           
        Niels van Basten Batenburg, 94             Lucas Greven, 95
        Arthur van Noorden, 95                     Mart Theunissen, 95
            25.13  1:42.13

  6. Nuenen                        Z&PV Nuenen            1:49.36            1:42.19           
        Wouter Sijmons, 93                         Sven Kardol, 93
        Ruud van Heerbeek, 93                      Maurice Soudant, 93
            26.05  1:42.19

  7. Hellas-Glana                  Hellas-Glana           1:43.00            1:42.35           
        Alan Smeets, 84                            Pieter de Heer, 89
        Jory Niemark, 92                           Ruben Klinkers, 94
            24.30  1:42.35

  8. De Roersoppers                De Roersoppers         1:43.69            1:44.01           
        Richard Hubers, 85                         Christiaan Fusers, 87
        Willem Jongen, 91                          Patrick Creemers, 90
            25.91  1:44.01

  9. HZPC                          HZPC                   1:45.00            1:44.75           
        Mark van Enckevort, 90                     Ralph van Megen, 92
        Patrick Janssen, 93                        Stefan Kranenbroek, 79
            26.72  1:44.75

 10. NIMO 1                        NIMO                   1:48.00            1:46.37           
        Kiowa Kamaansing, 95                       Sander Slaghuis, 88
        Thijs Villevoije, 91                       Sander van den Berg, 87
            26.14  1:46.37

 11. TRB/RES                       TRB/RES                1:41.98            1:46.50           
        Robin van Gulik, 90                        Enzo Diependaal, 92
        Thomas Rietveld, 94                        Rik Bakker, 91
            26.01  1:46.50

 12. Nuenen 1                      Z&PV Nuenen            2:00.00            1:47.36           
        Rens van Eijk, 91                          Chiel Soeter, 88
        Tim Winkels, 87                            Martin de Wildt, 74
            25.54  1:47.36

 13. Barracuda                     Van Vliet Barracuda    1:56.00            1:49.10 FJ 1      
        Jorian Aantjes, 94                         Mitchel Bom, 95
        Roan Hagebeek, 94                          Anshel Hofstede, 93
            27.11  1:49.10

 14. RZL 2                         RZL                    1:48.65            1:49.10 FJ 2      
        Bart Coolen, 86                            Timo Tabak, 82
        Dick Duisters, 91                          Ruud Bex, 92
            28.36  1:49.10

 15. MZ&PC 1                       MZ&PC                  1:50.80            1:49.26           
        Erik Schwillens, 93                        Marty Kennis, 95
        Tim Greven, 92                             Gertjan Winten, 88
            27.51  1:49.26

 16. Tritium (SG) 2                Tritium (SG)           1:46.00            1:50.06           
        Karim El Samman, 95                        Dieder Schuurmans, 95
        Teun Strijbosch, 96                        Jelte Schuurmans, 91
            30.60  1:50.06

 17. ZON/S&S                       ZON/S&S                1:52.00            1:51.58           
        Mark Snijders, 88                          Tim Ramaekers, 96
        Yannic van de Kuit, 95                     Robin Ramaekers, 93
            27.06  1:51.58

 18. NIMO 2                        NIMO                   1:54.00            1:53.57           
        Yoeri Cuijpers, 94                         Rick Hellenbrand, 89
        Indji Tan, 91                              Joeri Kerkhoff, 95
            28.02  1:53.57

 19. Heldense Zwemvereniging       Heldense Zwemverenig   1:56.00            1:56.94           
        Jeroen Kurvers, 96                         Michel Ebisch, 92
        Wilco Geurts, 94                           Sven Reijnders, 92
            30.76  1:56.94

 20. TRB/RES 2                     TRB/RES                1:57.26            1:58.15           
        Stefan Hoekstra, 97                        Daan Koudijs, 92
        Ruben Schellekens, 97                      Daan van Erp, 89
            31.79  1:58.15

 21. MZ&PC 2                       MZ&PC                  2:08.32            2:02.29           
        Jeffrey Thomissen, 96                      Dimitri Verjans, 87
        Jeroen Martin, 95                          Roy Lahou, 89
            30.08  2:02.29

 22. RZL 3                         RZL                    2:09.04            2:04.32           
        Tim Sonnemans, 94                          Jeroen Criens, 94
        Jordi Knops, 96                            Ivo Grosveld, 97
            28.36  2:04.32

 23. NIMO 3                        NIMO                   2:19.50            2:15.59           
        David Paulissen, 97                        Martijn Weinberg, 96
        David Aufdenkamp, 95                       Tom Hinskens, 90
            33.46  2:15.59

 DIS DAW 2                         DAW                    1:47.50                              
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
        Vincent Schram, 94                         Rico Roels, 94
        Mart de Boer, 93                           Felix Geenen, 95




SPLASH Meet Manager 11Registered to MZ&PC