IFS Maastricht 2010
Maastricht (NED),    28. - 30.12.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vlinderslag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m vlinderslag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 3. Meisjes, 100m vlinderslag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 4. Jongens, 100m vlinderslag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 5. Dames, 100m schoolslag, Voorronde, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Voorronde, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Voorronde, Dames Senioren    Nr. 8. Heren, 100m schoolslag, Voorronde, Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 13. Dames, 50m vlinderslag, Voorronde, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 14. Jongens, 50m vlinderslag, Voorronde, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 15. Dames, 50m vlinderslag, Voorronde, Dames Senioren    Nr. 16. Heren, 50m vlinderslag, Voorronde, Heren Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 100m vrije slag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 18. Jongens, 100m vrije slag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 19. Meisjes, 100m vrije slag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 20. Jongens, 100m vrije slag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 21. Dames, 100m rugslag, Voorronde, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, Voorronde, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 23. Dames, 100m rugslag, Voorronde, Dames Senioren    Nr. 24. Heren, 100m rugslag, Voorronde, Heren Senioren Open
Nr. 1. Meisjes, 100m vlinderslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m vlinderslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 3. Meisjes, 100m vlinderslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 4. Jongens, 100m vlinderslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 5. Dames, 100m schoolslag, Finale, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Finale, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Finale, Dames Senioren    Nr. 8. Heren, 100m schoolslag, Finale, Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 13. Dames, 50m vlinderslag, Finale, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 14. Jongens, 50m vlinderslag, Finale, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 15. Dames, 50m vlinderslag, Finale, Dames Senioren    Nr. 16. Heren, 50m vlinderslag, Finale, Heren Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 100m vrije slag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 18. Jongens, 100m vrije slag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 19. Meisjes, 100m vrije slag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 20. Jongens, 100m vrije slag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 21. Dames, 100m rugslag, Finale, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, Finale, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 23. Dames, 100m rugslag, Finale, Dames Senioren    Nr. 24. Heren, 100m rugslag, Finale, Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en jonger    Nr. 26. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en jonger
Nr. 27. Dames, 4 x 50m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 28. Heren, 4 x 50m wisselslag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vlinderslag            Meisjes Junioren 2 en 3
28-12-2010 - 8:45                                                             Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirl de Boer                  DAW                    1:12.93 9700468    1:12.57 A F       
  2. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:11.05 9701232    1:12.82 A F       
  3. Manon Koster                  HZPC                   1:14.51 9701312    1:12.99 A F       
  4. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:14.45 9700656    1:15.54 A F       
  5. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:11.78 9801412    1:16.45 A F       
  6. Chayenne Poorts               NIMO                   1:13.65 9800670    1:18.65 A G       
  7. Mignon Peeters                NIMO                   1:19.13 9701048    1:20.26 B H       
  8. Mandy Stevens                 Z&PV Nuenen            1:21.01 9702866    1:20.86 B H       
  9. Yvanna Zuurveld               DAW                    1:31.28 9702998    1:21.69 B H       
 10. Rianne Mooren                 MOSA~regio             1:22.46 9703018    1:24.07 B         
 11. Shae Bours                    RZ                     1:29.76 9803982    1:25.76 B         
 12. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:18.95 9702110    1:26.08 ?         
     Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:30.45 9700714    1:26.08 ?         
 14. Anne Noom                     DAW                    1:34.36 9800062    1:27.06 R         
 15. Annick Torres Stienissen      Club Natació Calella   1:22.50 45833750   1:27.23 FJ 1      
 16. Lotte van Megen               HZPC                   1:29.14 9701376    1:27.23 FJ 2      
 17. Daphne Erkens                 NIMO                   1:26.03 9802372    1:27.81           
 18. Mariska Craemers              Brunssum               1:35.07 9700650    1:28.07           
 19. Maartje Janssen               MOSA~regio             1:36.01 9705720    1:28.85           
 20. Silke Jonk                    DAW                    1:31.15 9802042    1:29.23           
 21. Chantal de Lau                Tempo Valkenswaard     1:27.60 9702846    1:29.68           
 22. Lotte Hoogeterp               DAW                    1:27.90 9703878    1:31.37           
 23. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          1:40.95 9802184    1:31.48           
 24. Anouk van Dam                 ZV Haerlem             1:26.31 9800032    1:31.63           
 25. Jessica van Dijk              Kimbria                1:33.81 9800552    1:31.81           
 26. Floor Brouwer                 MOSA~regio             1:32.85 9703012    1:31.82           
 27. Judith Wienen                 MOSA~regio             1:31.67 9701644    1:31.88           
 28. Birgit Hanssen                ROB                    1:27.47 9703194    1:31.96           
 29. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:49.26 9801826    1:32.70           
 30. Charissa Drost                Hellas-Glana           1:31.73 9704750    1:33.06           
 31. Elvira den Hertog             Tempo Valkenswaard          NT 9805074    1:33.83           
 32. Fenke Bosschert               DAW                    1:34.54 9704724    1:34.43           
 33. Femke Snijders                RZL                    1:32.96 9700814    1:34.67           
 34. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:34.70 9702664    1:34.80           
 35. Celine Kerkhofs               Kimbria                1:38.75 9800548    1:35.64           
 36. Gina Feenstra                 MOSA~regio             1:39.19 9802798    1:36.60           
 37. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg          1:38.74 9803366    1:37.07           
 38. Kimberley Kort                DAW                    1:37.28 9804698    1:37.26           
 39. Milou Peeters                 HZPC                   1:38.53 9800668    1:38.24           
 40. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            1:34.08 9702556    1:38.87           
 41. Tami de Lange                 DAW                    1:37.38 9704116    1:39.53           
 42. Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)      1:37.26 9704816    1:40.47           
 43. Rosalie Derks                 Z&PV Nuenen            1:40.32 9804316    1:40.68           
 44. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig   1:49.02 9801364    1:41.14           
 45. Lisan van Emmerik             ROB                    1:44.89 9703006    1:41.44           
 46. Tessa Gerritsen               Tempo Valkenswaard     1:48.52 9705496    1:42.22           
 47. Lisa Verzijden                Tempo Valkenswaard     1:39.19 9701572    1:42.74           
 48. Aniek Ketelings               RZ                     1:44.80 9800588    1:43.34 FJ 1      
 49. Fleur Mom                     ZON/S&S                1:48.61 9805352    1:43.34 FJ 2      
 DIS Isabel van den Nieuwendijk    Zv Aquarius            2:02.43 9803222    1:45.60           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Ismay Sonnemans               RZL                    2:19.50 9702694    1:57.40           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
NG.Z Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo       1:40.77 9802784                      
AFGE Jaqueline van Dooren          MZ&PC                       NT 9802970                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m vlinderslag            Jongens Junioren 1 en 2
28-12-2010 - 9:04                                                             Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:08.51 9700879    1:08.50 A F       
  2. Lars van der Velden           DAW                    1:14.48 9800175    1:13.51 A F       
  3. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:23.42 9701177    1:16.73 A H       
  4. Ivo Grosveld                  RZL                    1:17.48 9702483    1:18.92 A         
  5. Joost van den Akker           De Vrije Slag          1:19.22 9702103    1:20.21 A         
  6. Sanjay Jagroep                DAW                    1:20.72 9702625    1:23.29 A         
  7. Gabriel Brind'Amour Riffou    Hellas-Glana           1:24.51 9704975    1:24.16 B         
  8. Stefan Hoekstra               TRB/RES                1:24.21 9700223    1:24.25 B         
  9. Tim Paulusse                  Tempo Valkenswaard     1:25.94 9702063    1:25.52 B         
 10. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:26.08 9800247    1:26.53 B         
 11. Jitse Zonneveld               RZ                     1:24.82 9703133    1:26.99 B         
 12. Stefan van de Wijdeven        TRB/RES                1:28.77 9800995    1:31.82 B         
 13. Thomas Haneveld               DAW                    1:34.46 9801631    1:37.55 R         
 14. Jhamiro Habets                Brunssum               1:50.23 9800803    1:44.82 R         
 15. Mitchell van der Tak          KZV de Lansingh        1:47.45 9801373    1:54.46           
 DIS lars Bottelier                VZV                    1:18.65 9702681                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Ruben Schellekens             TRB/RES                1:30.24 9702747    1:30.43           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Rutger Otto                   De Vrije Slag          1:43.35 9700699    1:34.74           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Frank Dekker                  DAW                    1:40.63 9801155    1:36.96           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Joeri Jacobs                  RZL                    2:02.04 9704627    1:46.35           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
AFGE Ruben Delvoie                 MZ&PC                  1:25.83 9703833                      
AFGE Daniel van Dijk               Tritium (SG)           1:18.64 9701577                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 100m vlinderslag               Meisjes Jeugd 1 en 2
28-12-2010 - 9:12                                                             Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  NIMO                   1:07.67 9501784    1:09.11 A F       
  2. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen            1:08.76 9502972    1:09.54 A F       
  3. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:08.26 9500752    1:10.26 A F       
  4. Bente van Bergen              Zeester Meerval        1:07.40 9600336    1:10.29 A F       
  5. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval        1:09.84 9602580    1:10.52 A F       
  6. Brenda Zwarthoed              DAW                    1:09.39 9604938    1:10.85 A F       
  7. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:12.83 9502326    1:12.56 B F       
  8. Lisanne Jente                 Brunssum               1:08.94 9600788    1:12.61 B F       
  9. Anne Klijberg                 TRB/RES                1:14.49 9503974    1:15.52 B G       
 10. Mandy Verhage                 DAW                    1:12.31 9501382    1:15.92 B G       
 11. Madelon Schellekens           TRB/RES                1:15.95 9501888    1:16.47 B G       
 12. Roxann Geenen                 DAW                    1:10.95 9601518    1:16.60 B G       
 13. Nienke van der zee            DAW                    1:14.53 9605430    1:16.78 R G       
 14. Rebecca Martens               DAW                    1:15.53 9604352    1:17.35 R H       
 15. Hilde Grondhout               Zeester Meerval        1:14.24 9602300    1:17.82 H         
 16. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              1:17.88 9605190    1:18.00 H         
 17. Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:17.95 9501356    1:18.29 H         
 18. Esma van Vonderen             Zeester Meerval        1:17.79 9501112    1:18.84 H         
 19. Tess de Boer                  DAW                    1:18.35 9601516    1:18.87 H         
 20. Maxine Alfonsi                DAW                    1:15.60 9502900    1:19.02 H         
 21. Laura Stokx                   DAW                    1:17.43 9601510    1:19.55 H         
 22. Rianne Timmers                KZV de Lansingh        1:21.00 9601936    1:19.81 H         
 23. Shanna Hintzen                De Roersoppers         1:17.20 9504876    1:19.84 H         
 24. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda    1:16.79 9500946    1:19.89           
 25. Nikki Habers                  Zeester Meerval        1:24.56 9600594    1:20.55           
 26. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:18.68 9603098    1:20.57 FJ 1      
 27. Jessica Manders               Z&PV Nuenen            1:18.39 9604004    1:20.57 FJ 2      
 28. Floor Weijmans                HZPC                   1:16.50 9502522    1:21.04           
 29. Louise van de Meer            TRB/RES                1:20.59 9504198    1:21.08           
 30. Renate Peppenster             TRB/RES                1:20.83 9604298    1:21.23           
 31. Celina Austen                 RZ                     1:20.23 9602056    1:21.31           
 32. Jara Wassenberg               RZ                     1:21.56 9600222    1:21.48           
 33. Marit Visscher                DAW                    1:18.11 9600004    1:22.20           
 34. Indy Diependaal               TRB/RES                1:20.79 9504976    1:22.50           
 35. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV    1:18.89 9504730    1:22.54           
 36. Amber Viehmann                Hellas-Glana           1:20.20 9504400    1:23.74           
 37. Emmely Toonen                 Tritium (SG)           1:24.38 9603374    1:24.08           
 38. Anniek van Driel              De Vrije Slag          1:20.89 9500100    1:24.58           
 39. Judith van de Wijdeven        TRB/RES                1:16.70 9503820    1:25.42           
 40. Ashley Vos                    Tempo Valkenswaard     1:24.93 9503138    1:25.49           
 41. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            1:26.17 9505044    1:25.84           
 42. Ellen Borger                  Brunssum               1:24.82 9600786    1:26.06           
 43. Maaike Greven                 MZ&PC                  1:31.38 9500826    1:26.94           
 44. Eva Karapanagiotis            TRB/RES                1:25.32 9506214    1:27.10           
 45. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda    1:19.08 9502846    1:27.48           
 46. Femke van Hest                TRB/RES                1:28.40 9604294    1:27.80           
 47. Emy Liebregts                 Njord                  1:25.95 9505020    1:27.86           
 48. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet Barracuda    1:18.45 9504858    1:28.06           
 49. Robin Klasens                 Brunssum               1:24.26 9604532    1:28.08           
 50. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:26.25 9602096    1:28.39           
 51. Hildy Siroen                  Tritium (SG)           1:29.50 9502154    1:28.40           
 52. Elena Peeters                 DAW                    1:28.34 9603690    1:28.60           
 53. Bo Kerkhoff                   NIMO                   1:19.61 9502376    1:29.18           
 54. Lotte van de Kamp             De Vrije Slag          1:22.06 9503104    1:29.40           
 55. Emmy Linssen                  ZON/S&S                1:31.82 9600590    1:29.45           
 56. Renske Zandberg               TRB/RES                1:27.51 9604832    1:30.12           
 57. Dieuwertje Stolte             De Vrije Slag          1:35.45 9604266    1:30.73           
 58. Nieske Janssen                NIMO                   1:28.51 9601328    1:30.77           
 59. Chantal Vervoort              Njord                  1:26.67 9603134    1:30.78           
     Marlou Jacobs                 RZL                    1:23.73 9502388    1:30.78           
 61. Laura van Erp                 Z&PV Nuenen            1:27.91 9606048    1:31.89           
 62. Anouk Coppieters              Z&PV Nuenen            1:32.86 9505430    1:32.54           
 63. Tamara Michels                Brunssum               1:30.30 9606236    1:32.96           
 64. Rilinda Gela                  KZV de Lansingh        1:32.09 9501394    1:37.45           
 65. Nora Chrif                    MZ&PC                  1:39.66 9501002    1:39.06           
 66. Denise Otjes                  Zv Aquarius            1:34.97 9601378    1:41.26           
 67. Evie Roebroek                 RZ                     1:42.76 9605774    1:44.55           
 68. Shirley Thijssen              ROB                    1:42.70 9601550    1:47.07           
 69. Maud Gijpmans                 MOSA~regio             1:46.47 9505896    1:47.53           
 70. Dominique Craemers            Brunssum               1:53.98 9503196    1:56.91           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m vlinderslag            Jongens Junioren 3 en 4
28-12-2010 - 9:35                                                             Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:04.04 9501941    1:02.10 A E       
  2. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        1:01.01 9501403    1:02.73 A F       
  3. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:04.52 9500483    1:04.52 A F       
  4. Lars Haarsma                  DAW                    1:04.69 9600745    1:05.52 A F       
  5. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:07.35 9501239    1:06.00 A F       
  6. Teun Strijbosch               Tritium (SG)           1:09.04 9603041    1:06.53 A F       
  7. Jan Peereboom                 DAW                    1:07.39 9501371    1:06.60 B FJ 1 F  
  8. Sem Hermans                   HZPC                   1:05.34 9601259    1:06.60 B FJ 2 F  
  9. Sjors Lieverst                DAW                    1:06.25 9501389    1:06.73 B F       
 10. Guus van Stiphout             Zeester Meerval        1:10.94 9501081    1:07.06 B G       
 11. Jeroen Bongers                RZL                    1:08.13 9602629    1:07.62 B F       
 12. Alexandre Mateus              Brunssum               1:07.00 9505805    1:07.66 B G       
 13. Rick Hoekstra                 TRB/RES                1:06.95 9501437    1:08.08 R G       
 14. Bram in 't Zandt              MOSA~regio             1:08.13 9601257    1:08.85 R G       
 15. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:16.40 9503663    1:08.89 G         
 16. Ben Zentveld                  VZV                    1:14.31 9505835    1:09.21 G         
 17. David Smeele                  TriVia                 1:15.64 9604869    1:10.38 G         
 18. Joeri Kerkhoff                NIMO                   1:10.80 9501689    1:10.45 H         
 19. Stan Snijders                 RZL                    1:06.23 9500485    1:10.57 H         
 20. Luuk Janssen                  MOSA~regio             1:10.76 9503497    1:11.82 H         
 21. Peter Rietveld                TRB/RES                1:11.50 9601081    1:11.85 H         
 22. Marty Kennis                  MZ&PC                  1:16.20 9501355    1:12.14 H         
 23. Joris Willems                 Z&PV Nuenen            1:10.25 9502293    1:12.75           
 24. Richie van Empel              Zegenwerp              1:17.64 9603631    1:13.70 H         
 25. Bart Gubbels                  TRB/RES                1:20.63 9602015    1:13.99 H         
 26. Bart de Heer                  Hellas-Glana           1:15.37 9500359    1:14.47           
 27. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                1:15.16 9600629    1:15.15           
 28. Kiowa Kamaansing              NIMO                   1:12.15 9500125    1:15.84           
 29. Pepijn Jorink                 DAW                    1:18.06 9502575    1:15.91           
 30. Tom van Gils                  Luctor et Emergo       1:23.00 9501799    1:16.20           
 31. Martijn Weinberg              NIMO                   1:19.70 9600955    1:16.25           
 32. Björn Piket                   HZPC                   1:22.16 9602133    1:16.58           
 33. Casper van den Broek          RZL                    1:18.10 9500071    1:16.91           
 34. Sjors van Doesburg            Tempo Valkenswaard     1:27.96 9500765    1:17.11           
 35. Felix Geenen                  DAW                    1:15.80 9501085    1:17.54           
 36. Bobby Visser                  Zegenwerp              1:27.67 9601437    1:17.94           
 37. Sam Derks                     HZPC                   1:10.10 9600719    1:18.05           
 38. Andreas Waldus                NIMO                   1:22.86 9503581    1:19.33           
 39. Sven Brouwer                  MOSA~regio             1:17.25 9504449    1:19.98           
 40. Rowdy Spaltman                DAW                    1:14.14 9501747    1:21.31           
 41. Jeroen Martin                 MZ&PC                  1:25.59 9500839    1:21.87           
 42. Jeffrey Thomissen             MZ&PC                       NT 9605071    1:22.70           
 43. Bram Jansen                   RZL                    1:24.86 9501695    1:23.18           
 44. Rik Rozendaal                 Luctor et Emergo       1:37.13 9503619    1:24.07           
 45. Tom van Leeuwen               Z&PV Nuenen            1:22.83 9502291    1:24.16           
 46. Dani Hoetmer                  DAW                    1:23.16 9604503    1:24.93           
 47. Djeremy Hesseling             MOSA~regio             1:19.55 9603197    1:24.99           
 48. Joep van Gerwen               Tempo Valkenswaard          NT 9602439    1:25.33           
 49. Rick Stolk                    De Vrije Slag          1:23.06 9502259    1:25.62           
 50. Martijn Pas                   SBC2000                1:29.53 9505221    1:26.59           
 51. Wouter Knibbeler              Brunssum               1:26.15 9601617    1:28.70           
 52. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig   1:30.65 9602921    1:30.24           
 53. Jasper Falk                   DAW                    1:23.92 9502785    1:30.97           
 54. Bram van Hulten               Zegenwerp              1:33.05 9603453    1:32.58           
 55. Martijn Falk                  DAW                    1:34.53 9601457    1:44.82           
 56. Jordi Knops                   RZL                    1:47.75 9601323    1:45.14           
 57. David Aufdenkamp              NIMO                   1:51.60 9501701    1:47.90           
 DIS Karim El Samman               Tritium (SG)           1:19.97 9505707    1:21.80           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.Z Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       1:20.12 9600789                      
AFGE Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:01.64 9501783                      
AFGE Yunus Ozmis                   De Vrije Slag          1:45.00 9603973                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 100m schoolslag              Dames Senioren D1 en D2
28-12-2010 - 9:55                                                             Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV    1:13.54 9307612    1:16.54 A E       
  2. Kim Loeffen                   Tritium (SG)           1:16.85 9403432    1:18.15 A E       
  3. Colet Claessens               Z&PV Nuenen            1:18.98 9405182    1:18.34 A E       
  4. Michelle Verouden             HZPC                   1:16.73 9400150    1:18.86 A F       
  5. Melissa Meijer                NIMO                   1:16.00 9304374    1:20.04 A F       
  6. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda    1:20.48 9305334    1:20.05 A F       
  7. Cyril Landstra                Zeester Meerval        1:18.52 9305722    1:22.48 B F       
  8. Suzan van Boxtel              TRB/RES                1:26.80 9402578    1:23.02 B F       
  9. Svenja Zonneveld              RZ                     1:21.97 9301096    1:25.01 B G       
 10. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius            1:26.64 9306160    1:25.06 B G       
 11. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:20.81 9404962    1:25.41 B G       
 12. Hanneke van der Steen         Zegenwerp              1:25.57 9302280    1:25.42 B G       
 13. Karin Bongers                 RZL                    1:23.42 9303800    1:25.66 R G       
 14. Kelly Mekes                   TRB/RES                1:25.33 9402724    1:25.68 R G       
 15. Vera Weinberg                 NIMO                   1:22.95 9302144    1:26.26 G         
 16. Michelle Meusen               RZL                    1:28.52 9400852    1:26.28 G         
 17. Sanne Kerkhoff                NIMO                   1:27.10 9305530    1:26.62 H         
 18. Petra Schuivens               Tritium (SG)           1:26.64 9305036    1:26.64 H         
 19. Bo Peeters                    NIMO                   1:24.14 9306564    1:26.78 H         
 20. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                1:26.43 9303332    1:27.90 H         
 21. Maaike Knops                  RZL                    1:25.42 9404018    1:28.14 H         
 22. Charessa Feider               Tritium (SG)           1:30.57 9404340    1:28.33 H         
 23. Ilse van der Heijden          Njord                  1:26.48 9402878    1:28.40 H         
 24. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:24.13 9300162    1:28.94 H         
 25. Sophie Cleuren                HZPC                   1:28.47 9300158    1:29.09 H         
 26. Desiree Peltenburg            Zegenwerp              1:27.34 9403304    1:29.27 H         
 27. Ilse van Niekerk              DAW                    1:26.68 9406180    1:29.51 H         
 28. Linda Dehing                  RZ                     1:24.60 9400022    1:30.09 H         
 29. Selena van Cruchten           RZ                     1:26.67 9401608    1:30.27 H         
 30. Denise Austen                 RZ                     1:28.62 9303778    1:31.29           
 31. Meggie Schreppers             Kimbria                1:26.57 9400512    1:31.71           
 32. Shauny Feider                 Tritium (SG)           1:32.72 9305940    1:32.13           
 33. Ankie Meusen                  RZL                    1:30.58 9302180    1:32.39           
 34. Simone Vroemen                MZ&PC                  1:35.06 9405794    1:33.30           
 35. Chiara Ligthart               KZV de Lansingh        1:28.68 9400542    1:33.33           
 36. Nicole Peeters                SBC2000                1:31.58 9303842    1:33.63           
 37. Anouk van Lokven              Neptunus'58            1:30.91 9402680    1:34.21           
 38. Lieke Janssen                 NIMO                   1:33.53 9305954    1:34.29           
 39. Maike Korthout                TRB/RES                1:32.10 9406034    1:34.87           
 40. Rylana Slaghuis               ZON/S&S                1:30.27 9401286    1:35.43           
 41. Manon van Schagen             Zv Aquarius            1:38.30 9406904    1:35.83           
 42. Elke Schellekens              Neptunus'58            1:32.82 9301550    1:36.02           
 43. Lisette Ramaekers             ZON/S&S                1:34.06 9403984    1:37.01           
 44. Manon Tromp                   ZV Westland Dijkglas   1:29.11 9303916    1:38.09           
 45. Tessa Visser                  Zegenwerp              1:37.26 9306452    1:38.25           
 46. Joyce Vervoort                Njord                  1:34.09 9405370    1:38.52           
 47. Annik Delissen                RZ                     1:37.79 9404672    1:40.12           
 48. Emma Willems                  NIMO                   1:40.08 9301036    1:40.25           
 49. Rayna Maassen                 ROB                    1:41.75 9304084    1:40.41           
 50. Inge Kiezebrink               De Vrije Slag          1:39.48 9406908    1:40.80           
 51. Lisa In 't Zand               RZ                     1:42.22 9401614    1:43.32           
 52. Suzan Vermeere                NIMO                   1:46.10 9307744    1:44.70           
 53. Jenneke Schouwenberg          MOSA~regio             1:42.00 9406326    1:45.80           
AFGE Sharona Mlcoch                DAW                    1:22.97 9406178                      
AFGE Annebeth Trepels              Njord                  1:30.77 9403184                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag                  Heren Jeugd 1 en 2
28-12-2010 - 10:15                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:10.51 9403779    1:08.25 A E       
  2. Ruud van Heerbeek             Z&PV Nuenen            1:06.52 9301769    1:08.64 A E       
  3. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           1:10.10 9403511    1:09.54 A E       
  4. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg          1:12.95 9400593    1:10.64 A F       
  5. Marcel Schouten               ZV Haerlem             1:10.95 9300653    1:11.62 A F       
  6. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg          1:13.54 9401657    1:11.68 A F       
  7. Anshel Hofstede               Van Vliet Barracuda    1:11.23 9300615    1:12.43 B F       
  8. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen            1:07.41 9302135    1:12.51 B F       
  9. Jorrick Druyven               DAW                    1:12.37 9400507    1:12.56 B F       
 10. Mike ter Horst                ZV Haerlem             1:12.24 9402785    1:12.79 B F       
 11. Mart de Boer                  DAW                    1:11.29 9303589    1:12.97 B F       
 12. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:13.04 9305227    1:13.06 B F       
 13. Michael van Dam               ZV Haerlem             1:14.85 9401501    1:14.13 R F       
 14. Joep Suskens                  De Roersoppers         1:17.84 9400627    1:14.14 R F       
 15. Alex Catsburg                 KZV de Lansingh        1:09.41 9404753    1:14.56 F         
 16. Thomas van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV    1:08.80 9300353    1:14.95 G         
 17. Maurice Soudant               Z&PV Nuenen            1:12.76 9302125    1:15.10 G         
 18. Jorian Aantjes                Van Vliet Barracuda    1:18.99 9402839    1:18.59 H         
 19. Rico Roels                    DAW                    1:18.86 9403119    1:18.62 H         
 20. Robin Borger                  Brunssum               1:20.98 9305183    1:19.19 H         
 21. Tim Sonnemans                 RZL                    1:17.20 9403017    1:20.15 H         
 22. Glenn Rompelberg              Kimbria                1:21.49 9303807    1:20.78           
 23. Erik Schwillens               MZ&PC                  1:37.54 9301747    1:21.03           
 24. Patrick Janssen               HZPC                   1:18.09 9302009    1:21.22           
 25. Roan Hagebeek                 Van Vliet Barracuda    1:20.60 9402545    1:22.34           
 26. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                1:21.88 9306693    1:22.61           
 27. Barry Kleijne                 Oeza                   1:18.67 9300661    1:22.68           
 28. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen            1:22.00 9302695    1:22.98           
 29. Raoni Schrijvers              Tempo Valkenswaard     1:26.44 9302669    1:23.26           
 30. Jim Ketelings                 RZ                     1:22.43 9403901    1:23.72           
 31. Camiel Smeets                 NIMO                   1:21.48 9400911    1:23.85           
 32. Maurice Zelis                 RZ                     1:22.38 9401031    1:23.92           
 33. Thomas Rietveld               TRB/RES                1:20.22 9401803    1:24.13           
 34. Yoeri Cuijpers                NIMO                   1:22.89 9403969    1:24.70           
 35. Ken Boonen                    RZL                    1:25.39 9401481    1:26.57           
 36. Robin v.d. Biggelaar          Tempo Valkenswaard     1:27.73 9302667    1:26.74           
 37. Leon Verschuren               SBC2000                1:28.39 9304403    1:27.32           
 38. Pedro Nemeth                  Brunssum               1:26.07 9401575    1:27.43           
 39. Jeroen Criens                 RZL                    1:29.50 9403019    1:29.26           
 40. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig   1:30.26 9406127    1:29.30           
 41. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig   1:29.76 9405739    1:29.75           
 42. Luuk Doorakkers               SBC2000                1:31.32 9404951    1:30.04           
 43. Vincent Wijsman               Hellas-Glana           1:35.48 9405499    1:33.34           
 DIS Vincent Schram                DAW                    1:18.30 9402041    1:18.83 H         
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS Joey Stokx                    DAW                    1:15.65 9301251    1:24.51           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag                       Dames Senioren
28-12-2010 - 10:30                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                Z&PV Nuenen            1:15.53 8801698    1:15.55 A E       
  2. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo       1:12.86 8803696    1:16.36 A E       
  3. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:19.13 9107878    1:17.83 A F       
  4. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:13.86 9202772    1:18.29 A F       
  5. Judith van Meijel             HZPC                   1:15.03 9102076    1:19.14 A F       
  6. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:19.60 9203076    1:19.44 A F       
  7. Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV    1:19.07 8907234    1:20.09 B F       
  8. Zarife Gela                   KZV de Lansingh        1:19.51 9200584    1:20.88 B F       
  9. Linda Schellekens             BZV 's-Hertogenbosch   1:20.92 8803854    1:21.92 B F       
 10. Ilse Clevers                  De Roersoppers         1:21.93 8503908    1:22.76 B G       
     Ingrid van Horen              HZPC                   1:22.22 9204060    1:22.76 B G       
 12. Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda    1:21.12 8600172    1:22.88 B G       
 13. Ilvy van Grimbergen           RZL                    1:22.40 8805442    1:23.30 R G       
 14. Lydia Colijn                  Mega                   1:23.13 MEGA559/   1:24.24 R G       
 15. Esther Wittermans             Z&PV Nuenen            1:25.22 9204346    1:24.41 G         
 16. Alice Janssen                 HZPC                   1:23.79 8902012    1:24.57 G         
 17. Gabriëlla van Oerle           O.Z. & P.C. De Waran   1:24.93 9006758    1:25.46 G         
 18. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:23.36 8701024    1:25.98 H         
 19. Cato Vrouenraets              ZON/S&S                     NT 9006272    1:26.61 H         
 20. Renske Venner                 RZL                    1:24.00 9008012    1:26.69 H         
 21. Melissa Zwaan                 DAW                    1:25.95 9103666    1:26.95 H         
 22. Danique Ubags                 ZON/S&S                1:25.70 9003780    1:27.33 H         
 23. Fanny Robbertsen              NIMO                   1:24.16 9102622    1:27.36 H         
 24. Sandra Zwaanswijk             Zv Aquarius            1:27.32 8503934    1:27.78 H         
 25. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          1:23.50 9101602    1:29.07           
 26. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:30.32 9105162    1:29.23           
 27. Roos van Esch                 TRB/RES                1:30.44 8200468    1:29.36           
 28. Lotte de Winter               Z&PV Nuenen            1:28.78 9004354    1:30.38           
 29. Majke Van Bommel              RZL                    1:29.31 9207738    1:30.70           
 30. Sanne Bruggink                SBC2000                1:29.35 9200330    1:30.99           
 31. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)      1:31.26 9004068    1:31.03           
 32. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran   1:28.95 9102424    1:31.21           
 33. Roxanne vd Lei                ZVDO'74                1:33.04 8902630    1:31.26           
 34. Ingrid Jansen                 NIMO                   1:29.43 8705592    1:31.27           
 35. Jolien van Golde              Kimbria                1:24.93 9204200    1:31.29           
 36. Naomi Feider                  Tritium (SG)           1:28.51 9107956    1:31.51           
 37. Inge Snijkers                 NIMO                   1:29.82 9008112    1:32.31           
 38. Tamara Groenevelt             De Vrije Slag          1:33.33 8701406    1:33.11           
 39. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig   1:32.19 9202912    1:33.23           
 40. Evie van Uden                 Z&PV Nuenen            1:30.72 9103882    1:33.44           
 41. Daphne Kievit                 O.Z. & P.C. De Waran   1:29.01 9207058    1:33.69           
 42. Anne Pel                      O.Z. & P.C. De Waran   1:30.11 9002894    1:34.16           
 43. Evelien Schwillens            MZ&PC                  1:29.70 9201602    1:34.28           
 44. Rosa Schot                    DAW                    1:29.68 9207500    1:35.38           
 45. Chantal Willems               Tritium (SG)           1:26.72 9105482    1:35.82           
 46. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen            1:37.00 9103880    1:35.84           
 47. Renske Nielen                 Noord Limburg(SG)      1:36.51 8805550    1:36.06           
 48. Saskia Coolen                 RZL                    1:33.41 8805440    1:36.18           
 49. Chantal van Kranenburg        Zv Aquarius            1:36.39 8604528    1:37.09           
 50. Laura van der Aalst           Kimbria                1:37.38 9000006    1:37.17           
 51. Tamara Tromp                  ZV Westland Dijkglas   1:33.98 9205202    1:37.88           
 52. Anke Snijkers                 NIMO                   1:31.30 9201638    1:38.11           
 53. Sandra Schellekens            Neptunus'58            1:37.13 8503416    1:38.22           
 54. Miriam de Haan                Z&PV Nuenen            1:38.10 8801548    1:38.54           
 55. Kelly van Grimbergen          RZL                    1:34.92 9008016    1:39.16           
 56. Daphne van der Kruyssen       O.Z. & P.C. De Waran   1:37.09 9107998    1:40.03           
 57. Ilse Masseling                HZPC                   1:37.99 9202124    1:40.54           
 58. Susan Stappers                Kimbria                1:39.02 8201594    1:40.79           
 59. Chantal Rutten                Tempo Valkenswaard     1:40.49 9004754    1:40.82           
 60. Pauline Magnée                O.Z. & P.C. De Waran   1:41.64 9205434    1:43.70           
 61. Fabienne Jeukens              Kimbria                1:39.65 8401156    1:44.02           
 62. Dianne Nien                   RZ                     1:40.10 7100452    1:45.18           
 63. Charlotte Jaspers             ROB                    1:42.81 8805830    1:46.38           
 64. Anouk Bloem                   DES                    1:48.08 9000320    1:46.46           
 65. Hanneke de Groot              Z&PV Nuenen            1:45.02 9108040    1:47.54           
 66. Indra Swerts                  MZ&PC                  1:41.43 9005896    1:48.12           
AFGE Sarah Daemen                  MZ&PC                  1:35.44 8200342                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
28-12-2010 - 10:54                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen            1:06.65 7400937    1:07.77 A F       
  2. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend        1:05.69 8703351    1:08.02 A F       
  3. Rian Visser                   DAW                    1:10.15 9007141    1:08.51 A F       
  4. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV    1:11.20 9201621    1:08.79 A F       
  5. Julian Isenia Wigbertson      Sithoc swimming club   1:09.55            1:10.51 A F       
  6. Patrick Creemers              De Roersoppers         1:11.15 9000579    1:11.16 A F       
  7. Robin van Gulik               TRB/RES                1:09.05 9001061    1:11.28 B F       
  8. Job van Duijnhoven            De Dolfijn             1:12.89 8800887    1:12.07 B F       
     Thom de Boer                  DAW                    1:13.52 9100181    1:12.07 B F       
 10. Pieter de Heer                Hellas-Glana           1:11.73 8901141    1:12.47 B G       
 11. Martin Teley                  RZL                    1:12.41 8906059    1:12.68 B G       
 12. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV    1:08.36 9202675    1:12.86 B F       
 13. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   1:09.26 9102825    1:13.13 R G       
 14. Indji Tan                     NIMO                   1:13.17 9102973    1:13.33 R G       
 15. Alain Dassen                  Kimbria                1:10.22 9203459    1:13.79 G         
 16. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen            1:12.73 9100573    1:13.91 G         
 17. Sander Slaghuis               NIMO                   1:13.23 8805305    1:14.11 G         
 18. Rik Bakker                    TRB/RES                1:14.37 9104625    1:14.86 G         
 19. Roel vd Kleij                 Neptunus'58            1:17.07 9001571    1:15.03 G         
 20. Mark van Enckevort            HZPC                   1:14.10 9000797    1:15.06 G         
 21. Daan van Erp                  TRB/RES                1:12.17 8903833    1:15.21 G         
 22. Berry van Holland             De Vrije Slag          1:14.30 8000603    1:15.40 H         
 23. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:16.00 9000653    1:15.51 H         
 24. Tim Greven                    MZ&PC                  1:19.17 9202373    1:15.71 G         
 25. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:14.00 8900033    1:16.06 H         
 26. Ralph van Megen               HZPC                   1:18.27 9201613    1:16.34 G         
 27. Mark Snijders                 ZON/S&S                1:16.72 8803187    1:16.37 H         
 28. Erik den Dekker               ZVDO'74                1:16.07 8900653    1:16.69 H         
 29. Stefan Kranenbroek            HZPC                   1:18.64 7900729    1:17.03 H         
 30. Jelte van de Boogaard         Tempo Valkenswaard     1:16.35 9102731    1:17.61 H         
 31. Ronald Waldus                 NIMO                   1:15.63 9206275    1:17.97 H         
 32. Richard Hubers                De Roersoppers         1:14.61 8501129    1:18.31           
 33. Jory Niemark                  Hellas-Glana           1:17.80 9204409    1:18.64 H         
 34. Tim Jacobs                    HZPC                   1:15.89 9201825    1:18.86 H         
 35. Martyn Slaghuis               ZON/S&S                1:15.45 9103035    1:19.06           
 36. Sander van Elburg             ZC Valkenburg          1:19.20 8800937    1:19.28           
 37. Sander van den Berg           NIMO                   1:14.92 8700211    1:19.30           
 38. Charel Thewissen              Kimbria                1:19.59 9005591    1:19.69           
 39. Koen van Asseldonk            De Vrije Slag          1:20.86 9201955    1:19.71           
 40. Kevin van den Bekerom         HZPC                   1:18.16 9200057    1:19.82           
 41. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard     1:19.63 9204813    1:19.86           
 42. Jeroen Custers                Kimbria                1:19.28 9106319    1:20.04           
 43. Tom Goffin                    NIMO                   1:19.19 8604457    1:20.07           
 44. Enzo Diependaal               TRB/RES                1:13.47 9206691    1:20.22           
 45. Harald Thijssen               ROB                    1:19.49 8903139    1:20.34           
 46. Peter Crijns                  RZL                    1:10.35 8800673    1:20.58           
 47. Stijn Agten                   RZL                    1:19.64 8700037    1:21.01           
 48. Ronald Vullings               Tritium (SG)           1:16.63 8703655    1:21.68           
 49. Timo Tabak                    RZL                    1:19.44 8201697    1:21.97           
 50. Thijs Villevoije              NIMO                   1:23.67 9106589    1:23.07           
 51. Rick Hellenbrand              NIMO                   1:24.19 8901173    1:23.46           
 52. Dimitri Verjans               MZ&PC                  1:19.60 8705225    1:23.50           
 53. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:24.06 9204443    1:24.83           
 54. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:21.72 9202243    1:25.28           
 55. Dick Duisters                 RZL                    1:25.81 9107427    1:26.01           
 56. Gertjan Winten                MZ&PC                  1:28.14 8803881    1:26.09           
 57. Bart Coolen                   RZL                    1:23.14 8603865    1:26.11           
 58. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:24.33 8805005    1:26.14           
 59. Daan Koudijs                  TRB/RES                1:25.04 9204721    1:26.88           
 60. Ruud Bex                      RZL                    1:25.96 9204133    1:27.67           
 61. Chiel Soeter                  Z&PV Nuenen            1:26.32 8804219    1:28.00           
 62. Tom Hinskens                  NIMO                   1:29.10 9007241    1:30.26           
 63. Marcel Klootwijk              ZV Zaltbommel          1:29.32 8000789    1:30.39           
 64. Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran   1:26.16 9203237    1:31.37           
 65. Tom Derks                     ROB                    1:36.14 8804753    1:37.46           
 66. Roy Lahou                     MZ&PC                  1:39.65 8906483    1:39.79           
 DIS Tim Winkels                   Z&PV Nuenen            1:21.92 8705025    1:24.10           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
AFGE Erik Willems                  ZV Westland Dijkglas   1:08.55 8503011                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 50m rugslag               Meisjes Junioren 2 en 3
28-12-2010 - 11:15                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg            37.67 9801412      33.50 A E       
  2. Mirl de Boer                  DAW                      33.91 9700468      33.93 A F       
  3. Manon Koster                  HZPC                     34.39 9701312      34.46 A F       
  4. Mignon Peeters                NIMO                     33.24 9701048      34.57 A F       
  5. Yvanna Zuurveld               DAW                      37.32 9702998      34.80 A F       
  6. Chayenne Poorts               NIMO                     33.92 9800670      35.19 A F       
  7. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana             35.82 9702110      35.91 B F       
     Annick Torres Stienissen      Club Natació Calella     35.19 45833750     35.91 B F       
  9. Maartje Janssen               MOSA~regio               37.15 9705720      36.29 B G       
 10. Manon Barten                  Tritium (SG)             36.38 9701452      36.42 B FJ 1 G  
 11. Daphne Erkens                 NIMO                     35.11 9802372      36.42 B FJ 2 F  
 12. Tessa Gerritsen               Tempo Valkenswaard       36.53 9705496      36.47 B G       
 13. Wendy Bex                     Hellas-Glana             35.10 9701232      36.66 R G       
 14. Nina Grispen                  ZC Valkenburg            37.79 9700656      36.68 R G       
 15. Tami de Lange                 DAW                      37.70 9704116      36.84 G         
 16. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig     37.08 9702664      37.11 FJ 1 G    
 17. Lotte van Haarst              De Roersoppers           36.40 9701858      37.11 FJ 2 G    
 18. Celine Kerkhofs               Kimbria                  40.54 9800548      37.77 G         
 19. Rianne Mooren                 MOSA~regio               37.61 9703018      38.07 H         
 20. Anne Noom                     DAW                      38.29 9800062      38.16 FJ 1 G    
 21. Kim van der Heijden           Njord                    37.71 9700662      38.16 FJ 2 H    
 22. Charissa Drost                Hellas-Glana             38.86 9704750      38.22 H         
 23. Mandy Stevens                 Z&PV Nuenen              37.36 9702866      38.24 H         
 24. Anouk van Dam                 ZV Haerlem               37.06 9800032      38.73 H         
 25. Gina Feenstra                 MOSA~regio               40.96 9802798      38.75 H         
     Jessica van Dijk              Kimbria                  42.67 9800552      38.75 H         
 27. Judith Wienen                 MOSA~regio               39.70 9701644      38.88 H         
     Kimberley Kort                DAW                      38.47 9804698      38.88 H         
 29. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg            41.39 9802184      39.03 H         
 30. Mariska Craemers              Brunssum                 40.95 9700650      39.06           
 31. Minke Theunissen              ZC Valkenburg            38.50 9801826      39.10 H         
 32. Femke Snijders                RZL                      42.90 9700814      39.15           
 33. Kelly Craenen                 Hellas-Glana             39.45 9700714      39.18 FJ 1      
 34. Floor Brouwer                 MOSA~regio               39.83 9703012      39.18 FJ 2      
 35. Lotte van Megen               HZPC                     38.57 9701376      39.22           
 36. Silke Jonk                    DAW                      39.41 9802042      39.29 H         
 37. Milou Peeters                 HZPC                     39.88 9800668      39.53 H         
 38. Isabel van den Nieuwendijk    Zv Aquarius              40.42 9803222      39.69 H         
 39. Shae Bours                    RZ                       41.75 9803982      39.96 H         
 40. Lotte Hoogeterp               DAW                      39.26 9703878      40.09           
 41. Fenke Bosschert               DAW                      40.79 9704724      40.12           
     Lisa Verzijden                Tempo Valkenswaard       38.68 9701572      40.12           
 43. Birgit Hanssen                ROB                      39.78 9703194      40.45           
 44. Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)        42.08 9704816      40.46           
 45. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)        42.02 9700918      40.62           
 46. Chantal de Lau                Tempo Valkenswaard       41.26 9702846      40.67           
 47. Rosalie Derks                 Z&PV Nuenen              39.98 9804316      41.64           
 48. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg            46.87 9803366      42.00           
 49. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig     42.15 9704548      42.10           
 50. Lisan van Emmerik             ROB                      43.50 9703006      42.42           
 51. Kendra Viehmann               Hellas-Glana             42.13 9702128      42.82           
 52. Aniek Ketelings               RZ                       43.53 9800588      43.20           
 53. Elvira den Hertog             Tempo Valkenswaard       45.90 9805074      44.38           
 54. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen              43.75 9702556      44.74           
 55. Esther Kiezebrink             De Vrije Slag            45.68 9803182      45.78           
 56. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig     46.73 9801364      45.80           
 57. Ismay Sonnemans               RZL                      45.17 9702694      47.08           
 58. Jaqueline van Dooren          MZ&PC                    54.59 9802970      47.80           
 59. Fleur Mom                     ZON/S&S                  47.04 9805352      48.78           
 60. Pilar Algera                  NIMO                     52.54 9803020      54.77           
AFGE Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo         38.03 9802784                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 50m rugslag               Jongens Junioren 1 en 2
28-12-2010 - 11:28                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                     33.26 9700879      32.06 A F       
  2. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda      35.42 9702737      32.35 A F       
  3. Lars van der Velden           DAW                      34.66 9800175      33.22 A F       
  4. Joost van den Akker           De Vrije Slag            36.10 9702103      34.44 A H       
  5. Ivo Grosveld                  RZL                      38.57 9702483      34.62 A H       
  6. Ted Wilders                   MOSA~regio               35.86 9701177      35.04 A H       
  7. Jitse Zonneveld               RZ                       37.10 9703133      36.26 B         
  8. lars Bottelier                VZV                      35.87 9702681      36.59 B         
  9. Ruben Schellekens             TRB/RES                  36.59 9702747      36.71 B         
 10. Sanjay Jagroep                DAW                      36.36 9702625      36.78 B         
 11. Ivo Nemeth                    Brunssum                 42.73 9700075      36.80 B         
 12. Thomas Haneveld               DAW                      39.15 9801631      37.28 B         
 13. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend          35.50 9703033      37.39 R         
 14. Stefan Hoekstra               TRB/RES                  38.79 9700223      38.06 R         
 15. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen              37.99 9701099      38.16           
 16. Koen Wijnands                 De Roersoppers           38.92 9800247      38.84           
 17. Stefan van de Wijdeven        TRB/RES                  39.29 9800995      39.53           
 18. Tim Paulusse                  Tempo Valkenswaard       38.85 9702063      39.59           
 19. David Paulissen               NIMO                     43.66 9703489      40.27           
 20. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig     41.99 9701649      40.32           
 21. Rutger Otto                   De Vrije Slag            38.95 9700699      40.43           
 22. Max Peuten                    HZPC                     42.14 9800431      40.72           
 23. Gabriel Brind'Amour Riffou    Hellas-Glana             40.75 9704975      40.94           
 24. Mitchell van der Tak          KZV de Lansingh          41.10 9801373      40.98           
 25. Siebe de Witte                De Vrije Slag            45.98 9804257      41.90           
 26. Frank Dekker                  DAW                      43.25 9801155      43.00           
 27. Jhamiro Habets                Brunssum                 42.25 9800803      43.63           
 28. Jiry Maassen                  ROB                      46.90 9800889      44.38           
 29. Joeri Jacobs                  RZL                      44.48 9704627      45.32           
 30. Gian Passania                 SBC2000                  48.77 9801169      45.35           
AFGE Ruben Delvoie                 MZ&PC                    33.20 9703833                      
AFGE Daniel van Dijk               Tritium (SG)             33.46 9701577                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 50m rugslag                  Meisjes Jeugd 1 en 2
28-12-2010 - 11:35                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval          31.45 9602580      31.19 A D       
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     30.19 9500752      31.38 A D       
  3. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn               32.31 9605230      32.12 A E       
  4. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)        33.04 9603098      32.44 A E       
  5. Jaimy Mous                    Njord                    33.05 9602576      33.08 A F       
  6. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius              33.14 9502326      33.18 A F       
  7. Nikki Habers                  Zeester Meerval          33.70 9600594      33.25 B F       
  8. Jona Pisters                  NIMO                     32.36 9501784      33.47 B F       
  9. Marit Visscher                DAW                      34.13 9600004      33.59 B F       
 10. Brenda Zwarthoed              DAW                      33.36 9604938      33.62 B FJ 1 F  
 11. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen              33.10 9502972      33.62 B FJ 2 F  
 12. Madelon Schellekens           TRB/RES                  32.71 9501888      33.70 ? F       
     Hilde Grondhout               Zeester Meerval          34.59 9602300      33.70 ? F       
 14. Bente van Bergen              Zeester Meerval          35.34 9600336      34.01 R F       
 15. Roxann Geenen                 DAW                      32.99 9601518      34.19 F         
 16. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp                34.39 9605190      34.33 F         
 17. Nienke van der zee            DAW                      34.37 9605430      34.55 FJ 1 F    
 18. Simone Soudant                Z&PV Nuenen              34.45 9500430      34.55 FJ 2 F    
 19. Louise van de Meer            TRB/RES                  32.97 9504198      34.72 F         
 20. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen              33.26 9504592      34.73 FJ 1 F    
 21. Mandy Verhage                 DAW                      33.75 9501382      34.73 FJ 2 F    
 22. Lisanne Jente                 Brunssum                 34.59 9600788      34.98 F         
 23. Judith van de Wijdeven        TRB/RES                  32.81 9503820      35.23 G         
 24. Maxine Alfonsi                DAW                      35.86 9502900      35.35 G         
 25. Laura Stokx                   DAW                      35.36 9601510      35.48 FJ 1 G    
 26. Anne Klijberg                 TRB/RES                  34.88 9503974      35.48 FJ 2 G    
 27. Rianne Timmers                KZV de Lansingh          35.60 9601936      35.70 G         
 28. Dieuwertje Stolte             De Vrije Slag            36.51 9604266      35.84 G         
 29. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda      34.42 9502846      35.86 G         
 30. Esma van Vonderen             Zeester Meerval          33.03 9501112      36.10 G         
 31. Marlou Jacobs                 RZL                      37.37 9502388      36.13 G         
 32. Floor Weijmans                HZPC                     35.77 9502522      36.28 G         
 33. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen              34.79 9505044      36.63 H         
 34. Shanna Hintzen                De Roersoppers           36.82 9504876      36.65 H         
 35. Shanna van Gelooven           MZ&PC                    37.07 9605444      36.91 H         
 36. Denise van der Klij           HZPC                     36.59 9600482      37.01 H         
 37. Robin Klasens                 Brunssum                 37.02 9604532      37.28 H         
 38. Jessica Manders               Z&PV Nuenen              35.83 9604004      37.33 H         
 39. Emmy Linssen                  ZON/S&S                  38.80 9600590      37.64 H         
 40. Tess de Boer                  DAW                      36.78 9601516      37.66 H         
 41. Karin van der Aalst           ZON/S&S                  37.21 9501356      37.70 FJ 1 H    
 42. Emy Liebregts                 Njord                    37.48 9505020      37.70 FJ 2 H    
 43. Christa Schuivens             Tritium (SG)             37.56 9603730      37.72 H         
 44. Carley Donders                Heldense Zwemverenig     37.26 9602096      37.82 H         
 45. Merel Jaspers                 NIMO                     38.64 9602544      38.04 H         
 46. Renate Peppenster             TRB/RES                  36.62 9604298      38.16 H         
 47. Ashley Vos                    Tempo Valkenswaard       37.09 9503138      38.19           
 48. Denise Otjes                  Zv Aquarius              38.14 9601378      38.34           
 49. Lotte van de Kamp             De Vrije Slag            36.80 9503104      38.36           
 50. Elena Peeters                 DAW                      38.33 9603690      38.37           
 51. Maaike Greven                 MZ&PC                    40.08 9500826      38.41           
 52. Manon van Lith                Zegenwerp                38.62 9605544      38.47           
 53. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda      38.13 9500946      38.50           
 54. Celina Austen                 RZ                       37.61 9602056      38.60           
 55. Tamara Michels                Brunssum                 39.80 9606236      38.64           
 56. Anouk Coppieters              Z&PV Nuenen              34.95 9505430      38.65           
 57. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV      36.67 9504730      38.78           
 58. Emmely Toonen                 Tritium (SG)             40.51 9603374      38.98           
 59. Jara Wassenberg               RZ                       39.92 9600222      39.03           
 60. Femke van Hest                TRB/RES                  38.45 9604294      39.14           
 61. Anniek van Driel              De Vrije Slag            39.26 9500100      39.27           
 62. Hildy Siroen                  Tritium (SG)             39.03 9502154      39.32           
 63. Renske Zandberg               TRB/RES                  39.32 9604832      39.46           
 64. Rilinda Gela                  KZV de Lansingh          37.46 9501394      39.55           
 65. Nieske Janssen                NIMO                     39.28 9601328      39.71           
 66. Shirley Thijssen              ROB                      40.05 9601550      39.73           
 67. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet Barracuda      38.02 9504858      39.83           
 68. Rebecca Martens               DAW                      39.63 9604352      39.85           
 69. Amber Viehmann                Hellas-Glana             37.80 9504400      40.07           
 70. Chantal Vervoort              Njord                    37.84 9603134      40.10           
 71. Evie Roebroek                 RZ                       41.46 9605774      40.61           
 72. Ellen Borger                  Brunssum                 40.32 9600786      40.65           
 73. Anne van Haarst               De Roersoppers           44.39 9506128      40.69           
 74. Bo Kerkhoff                   NIMO                     38.85 9502376      40.72           
 75. Nora Chrif                    MZ&PC                    40.08 9501002      40.91           
 76. Indy Diependaal               TRB/RES                  39.45 9504976      41.74           
 77. Eva Karapanagiotis            TRB/RES                  40.51 9506214      42.18           
 78. Maud Gijpmans                 MOSA~regio               41.14 9505896      42.72           
 79. Laura van Erp                 Z&PV Nuenen              41.64 9606048      43.01           
 80. Daphne Portegijs              Zegenwerp                44.06 9506604      43.62           
 81. Romy Pansters                 ZC Valkenburg            45.06 9605900      46.12           
 82. Dominique Craemers            Brunssum                 45.45 9503196      47.77           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 50m rugslag               Jongens Junioren 3 en 4
28-12-2010 - 11:50                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          28.88 9501403      29.22 A F       
  2. Guus van Stiphout             Zeester Meerval          31.21 9501081      29.39 A F       
  3. Lucas Greven                  ZC Valkenburg            31.76 9501941      29.87 A F       
  4. Mart Theunissen               ZC Valkenburg            37.57 9500483      30.34 A F       
  5. Rick Hoekstra                 TRB/RES                  29.88 9501437      30.41 A F       
  6. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)             30.87 9500447      30.72 A F       
  7. Kenny Sieben                  Hellas-Glana             33.18 9503663      30.82 B F       
  8. Luuk Janssen                  MOSA~regio               31.00 9503497      31.15 B G       
  9. Alexandre Mateus              Brunssum                 32.09 9505805      31.16 B G       
 10. Lars Haarsma                  DAW                      31.09 9600745      31.25 B F       
 11. Jeroen Bongers                RZL                      30.91 9602629      31.48 B F       
 12. Bram in 't Zandt              MOSA~regio               33.63 9601257      31.64 B F       
 13. Sem Hermans                   HZPC                     31.11 9601259      31.68 R F       
 14. Sjors Lieverst                DAW                      32.01 9501389      31.96 R G       
 15. Joris Willems                 Z&PV Nuenen              32.08 9502293      32.11 G         
 16. Marty Kennis                  MZ&PC                       NT 9501355      32.47 H         
 17. Stan Snijders                 RZL                      32.96 9500485      32.72 H         
 18. Kiowa Kamaansing              NIMO                     32.33 9500125      32.73 H         
 19. Sam Derks                     HZPC                     32.88 9600719      32.82 G         
 20. Teun Strijbosch               Tritium (SG)             35.33 9603041      33.08 G         
 21. Sjors van Doesburg            Tempo Valkenswaard       32.92 9500765      33.38 H         
 22. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            32.46 9501239      33.39 H         
 23. Felix Geenen                  DAW                      36.08 9501085      33.42 H         
 24. Bart Gubbels                  TRB/RES                  34.72 9602015      33.47 H         
     Jan Peereboom                 DAW                      36.04 9501371      33.47 H         
 26. Andreas Waldus                NIMO                     33.50 9503581      33.58 FJ 1 H    
 27. Peter Rietveld                TRB/RES                  33.47 9601081      33.58 FJ 2 H    
 28. Joeri Kerkhoff                NIMO                     33.57 9501689      33.88           
 29. Dani Hoetmer                  DAW                      34.31 9604503      34.08 H         
 30. Ben Zentveld                  VZV                      34.85 9505835      34.40           
 31. Tom van Gils                  Luctor et Emergo         35.83 9501799      34.42 FJ 1      
 32. Björn Piket                   HZPC                     35.26 9602133      34.42 FJ 2 H    
 33. Mitchel Bom                   Van Vliet Barracuda      35.97 9501945      34.45           
 34. Casper van den Broek          RZL                      36.30 9500071      34.66           
 35. Bart de Heer                  Hellas-Glana             34.23 9500359      34.91           
 36. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                  34.75 9504825      35.03           
 37. Pepijn Jorink                 DAW                      36.32 9502575      35.25           
 38. Jeffrey Poirters              Zegenwerp                33.48 9504127      35.29           
 39. Richie van Empel              Zegenwerp                35.82 9603631      35.33           
 40. Rowdy Spaltman                DAW                      33.70 9501747      35.34           
 41. Martijn Houweling             Van Vliet Barracuda      37.18 9600893      35.37           
 42. Rik Rozendaal                 Luctor et Emergo         34.66 9503619      35.38           
 43. Jeroen Martin                 MZ&PC                    37.03 9500839      35.52           
     Djeremy Hesseling             MOSA~regio               35.85 9603197      35.52           
 45. Martijn Weinberg              NIMO                     37.70 9600955      36.07           
 46. Bobby Visser                  Zegenwerp                38.23 9601437      36.19           
 47. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                  35.90 9600629      36.59           
 48. Sven Brouwer                  MOSA~regio               36.51 9504449      36.82           
 49. Tom van Leeuwen               Z&PV Nuenen              36.19 9502291      36.92           
 50. Joep van Gerwen               Tempo Valkenswaard       36.53 9602439      37.16           
 51. Jasper Falk                   DAW                      37.47 9502785      37.41           
 52. Bram Jansen                   RZL                      37.91 9501695      37.43           
 53. Jeffrey Thomissen             MZ&PC                    41.59 9605071      38.39           
 54. Bram van Hulten               Zegenwerp                44.98 9603453      38.51           
 55. Karim El Samman               Tritium (SG)             41.21 9505707      38.77           
 56. Martijn Pas                   SBC2000                  40.47 9505221      39.41           
     Rick Stolk                    De Vrije Slag            37.33 9502259      39.41           
 58. Raimon Passania               SBC2000                  52.07 9603153      39.47           
 59. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig     41.63 9602921      39.54           
 60. Wouter Knibbeler              Brunssum                 41.28 9601617      40.01           
 61. Martijn Falk                  DAW                      42.87 9601457      40.02           
 62. Jordi Knops                   RZL                      42.24 9601323      40.16           
 63. David Aufdenkamp              NIMO                     52.94 9501701      49.04           
AFGE Max Grispen                   ZC Valkenburg            34.88 9501783                      
AFGE Yunus Ozmis                   De Vrije Slag            42.29 9603973                      
AFGE Nicky Joosse                  Luctor et Emergo         38.00 9600789                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 50m vlinderslag              Dames Senioren D1 en D2
28-12-2010 - 12:02                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nelly Velthuijs               Njord                    30.19 9404028      30.05 A E       
  2. Michelle Verouden             HZPC                     30.92 9400150      30.99 A F       
  3. Sophie Sollie                 Zeester Meerval          28.89 9400140      31.09 A F       
  4. Misty Coert                   ZC Valkenburg            29.67 9300162      31.12 A F       
  5. Karlijn Hoogstede             Zeester Meerval          29.03 9404800      31.25 A F       
  6. Kim Loeffen                   Tritium (SG)             31.70 9403432      31.39 A F       
  7. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius              31.30 9306160      31.43 B F       
  8. Suzan van Boxtel              TRB/RES                  32.17 9402578      31.94 B F       
  9. Melissa Meijer                NIMO                     30.63 9304374      32.00 B F       
 10. Michelle Meusen               RZL                      32.51 9400852      32.02 B F       
 11. Selena van Cruchten           RZ                       31.47 9401608      32.57 B F       
 12. Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV      31.53 9307612      32.58 B G       
 13. Bo Peeters                    NIMO                     31.46 9306564      32.66 R G       
 14. Denise Austen                 RZ                       32.40 9303778      32.85 R G       
 15. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp                31.24 9403308      32.94 F         
 16. Cyril Landstra                Zeester Meerval          32.42 9305722      32.96 G         
 17. Karin Bongers                 RZL                      33.39 9303800      32.97 G         
 18. Vera Weinberg                 NIMO                     31.56 9302144      33.18 G         
 19. Svenja Zonneveld              RZ                       32.13 9301096      33.40 G         
 20. Colet Claessens               Z&PV Nuenen              31.27 9405182      33.42 G         
 21. Chiara Ligthart               KZV de Lansingh          32.19 9400542      33.52 G         
 22. Liona Timmers                 KZV de Lansingh          33.31 9402662      33.62 G         
 23. Maike Korthout                TRB/RES                  32.44 9406034      33.97 G         
 24. Kelly Mekes                   TRB/RES                  34.09 9402724      34.31 G         
     Linda Dehing                  RZ                       34.22 9400022      34.31 G         
 26. Sanne Kerkhoff                NIMO                     34.74 9305530      34.44 H         
 27. Charessa Feider               Tritium (SG)             34.77 9404340      34.65 H         
 28. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran     34.45 9304942      34.88 H         
 29. Sophie Cleuren                HZPC                     34.02 9300158      35.01 H         
 30. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                  34.86 9303332      35.33           
 31. Dieuwertje Jorink             DAW                      32.97 9302306      35.34           
 32. Joyce Vervoort                Njord                    35.22 9405370      35.46 H         
 33. Emma Verhoeven                Zegenwerp                32.40 9303326      35.53           
 34. Maaike Knops                  RZL                      35.02 9404018      35.59 H         
 35. Meggie Schreppers             Kimbria                  33.86 9400512      35.75           
 36. Hanneke van der Steen         Zegenwerp                36.26 9302280      36.22           
 37. Elke Schellekens              Neptunus'58              35.42 9301550      36.33           
 38. Ilse van der Heijden          Njord                    37.58 9402878      36.54           
 39. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda      36.39 9305334      36.62           
 40. Shauny Feider                 Tritium (SG)             35.76 9305940      36.67           
 41. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     36.60 9404962      36.77           
 42. Petra Schuivens               Tritium (SG)             33.80 9305036      36.82           
 43. Elske Eikholt                 Tritium (SG)             35.57 9305032      37.00           
 44. Anouk van Lokven              Neptunus'58              35.67 9402680      38.33           
 45. Nicole Peeters                SBC2000                  37.23 9303842      38.37           
 46. Tessa Visser                  Zegenwerp                36.98 9306452      38.46           
 47. Lieke Janssen                 NIMO                     38.80 9305954      38.55           
 48. Lisa In 't Zand               RZ                       37.48 9401614      38.62           
 49. Ankie Meusen                  RZL                      36.08 9302180      38.74           
 50. Emma Willems                  NIMO                     39.53 9301036      38.97           
 51. Annik Delissen                RZ                       39.07 9404672      39.22           
 52. Desiree Peltenburg            Zegenwerp                39.04 9403304      39.77           
 53. Manon Tromp                   ZV Westland Dijkglas     36.66 9303916      39.84           
 54. Simone Vroemen                MZ&PC                    40.39 9405794      40.06           
 55. Ilse van Niekerk              DAW                      38.70 9406180      41.05           
 56. Manon van Schagen             Zv Aquarius              37.01 9406904      41.14           
 57. Lisette Ramaekers             ZON/S&S                  41.70 9403984      41.47           
 58. Suzan Vermeere                NIMO                     44.62 9307744      41.90           
 59. Rayna Maassen                 ROB                      41.23 9304084      42.69           
 60. Jenneke Schouwenberg          MOSA~regio               44.76 9406326      46.59           
 61. Inge Kiezebrink               De Vrije Slag            51.36 9406908      48.71           
AFGE Sharona Mlcoch                DAW                      29.88 9406178                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 50m vlinderslag                  Heren Jeugd 1 en 2
28-12-2010 - 12:13                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurice Soudant               Z&PV Nuenen              26.08 9302125      26.10 A D       
  2. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            26.58 9400593      26.56 A D       
  3. Jorrick Druyven               DAW                      27.45 9400507      27.03 A E       
  4. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             26.55 9304079      27.10 A E       
  5. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              26.40 9302135      27.34 A E       
  6. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg            27.63 9401657      28.05 A F       
  7. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             29.07 9403511      28.25 B FJ 1 F  
  8. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            29.42 9403779      28.25 B FJ 2 F  
  9. Joey Stokx                    DAW                      28.54 9301251      28.34 B F       
 10. Michael van Dam               ZV Haerlem               28.77 9401501      28.37 B F       
 11. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen              28.28 9302695      28.57 B F       
 12. Ruud van Heerbeek             Z&PV Nuenen              28.07 9301769      28.62 B F       
 13. Simon van den Broek           Tritium (SG)             27.80 9302383      28.67 R F       
 14. Robin Borger                  Brunssum                 28.83 9305183      28.74 ? F       
     Marcel Schouten               ZV Haerlem               28.66 9300653      28.74 ? F       
 16. Barry Kleijne                 Oeza                     28.34 9300661      28.81 F         
 17. Anshel Hofstede               Van Vliet Barracuda      28.57 9300615      29.06 F         
 18. Silvan Viehmann               Hellas-Glana             29.88 9403763      29.29 F         
 19. Thomas van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV      29.71 9300353      29.34 F         
 20. Mike ter Horst                ZV Haerlem               28.21 9402785      29.38 F         
     Alex Catsburg                 KZV de Lansingh          28.02 9404753      29.38 F         
     Thomas Rietveld               TRB/RES                  28.25 9401803      29.38 F         
 23. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend          29.10 9300269      29.44 F         
     Yoeri Cuijpers                NIMO                     30.15 9403969      29.44 F         
 25. Ken Boonen                    RZL                      30.22 9401481      29.62 F         
 26. Mart de Boer                  DAW                      30.25 9303589      29.96 G         
 27. Robin Ramaekers               ZON/S&S                  29.57 9304385      30.06 G         
 28. Raoni Schrijvers              Tempo Valkenswaard       29.99 9302669      30.19 G         
 29. Jorian Aantjes                Van Vliet Barracuda      30.03 9402839      30.69 G         
 30. Maurice Zelis                 RZ                       30.48 9401031      30.72 G         
 31. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran     33.10 9305227      31.39 H         
 32. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig     31.73 9406127      31.45 FJ 1 H    
 33. Vincent Schram                DAW                      31.18 9402041      31.45 FJ 2 H    
 34. Erik Schwillens               MZ&PC                    37.23 9301747      31.49 H         
 35. Jim Ketelings                 RZ                       32.39 9403901      31.53 H         
 36. Glenn Rompelberg              Kimbria                  30.73 9303807      31.59 H         
 37. Patrick Janssen               HZPC                     32.27 9302009      32.10           
 38. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                  31.45 9306693      32.40           
 39. Leon Verschuren               SBC2000                  33.50 9304403      33.47           
 40. Robin v.d. Biggelaar          Tempo Valkenswaard       33.46 9302667      33.78           
 41. Camiel Smeets                 NIMO                     34.33 9400911      34.14           
 42. Tim Sonnemans                 RZL                      35.64 9403017      34.51 FJ 1      
 43. Pedro Nemeth                  Brunssum                 35.18 9401575      34.51 FJ 2      
 44. Luuk Doorakkers               SBC2000                  35.33 9404951      34.84           
 45. Roan Hagebeek                 Van Vliet Barracuda      33.35 9402545      34.95           
 46. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig     37.29 9405739      35.33           
 47. Maarten Steekelenburg         Van Vliet Barracuda      37.92 9300479      36.78           
 48. Jeroen Criens                 RZL                      40.33 9403019      38.42           
 49. Vincent Wijsman               Hellas-Glana             41.51 9405499      42.89           
 DIS Rico Roels                    DAW                      30.00 9403119                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 50m vlinderslag                       Dames Senioren
28-12-2010 - 12:22                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                Z&PV Nuenen              29.93 8801698      30.15 A F       
  2. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo         29.03 8803696      30.45 A FJ 1 F  
  3. Inge Arts                     Zeester Meerval          29.85 9203076      30.45 A FJ 2 F  
  4. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)        30.90 9107878      30.54 A F       
  5. Linda Schellekens             BZV 's-Hertogenbosch     29.60 8803854      31.19 A F       
  6. Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV      30.36 8907234      31.50 A F       
  7. Ingrid van Horen              HZPC                     30.90 9204060      31.56 B F       
  8. Ilvy van Grimbergen           RZL                      32.29 8805442      31.61 B F       
  9. Lydia Colijn                  Mega                     31.20 MEGA559/     31.87 B F       
 10. Robina Hoegee                 ZVDO'74                  31.33 9200754      31.88 B F       
 11. Judith van Meijel             HZPC                     29.04 9102076      32.00 B F       
 12. Chantal Willems               Tritium (SG)             30.81 9105482      32.02 ? FJ 1 F  
 13. Alice Janssen                 HZPC                     31.95 8902012      32.02 ? FJ 2 F  
 14. Sabine Klesman                De Roersoppers           31.92 9202860      32.07 R F       
 15. Melissa Zwaan                 DAW                      30.83 9103666      32.27 G         
 16. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                  31.90 8701024      32.37 G         
 17. Rosa Schot                    DAW                      32.02 9207500      32.91 G         
 18. Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda      32.60 8600172      32.98 G         
 19. Cato Vrouenraets              ZON/S&S                     NT 9006272      32.99 G         
 20. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda      32.09 9100118      33.21 G         
 21. Roos van Esch                 TRB/RES                  33.48 8200468      33.47 H         
 22. Danique Ubags                 ZON/S&S                  33.60 9003780      33.51 H         
 23. Ilse Clevers                  De Roersoppers           34.58 8503908      33.55 H         
 24. Saskia Coolen                 RZL                      33.34 8805440      33.63 H         
 25. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen              31.76 8701930      33.70 H         
 26. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     32.62 9105162      33.84 H         
 27. Sandra Zwaanswijk             Zv Aquarius              32.22 8503934      33.90 H         
 28. Daphne Kievit                 O.Z. & P.C. De Waran     32.39 9207058      34.00 H         
 29. Ingrid Jansen                 NIMO                     32.59 8705592      34.07 H         
 30. Zarife Gela                   KZV de Lansingh          33.45 9200584      34.22 H         
 31. Sandra Schellekens            Neptunus'58              33.80 8503416      34.27 H         
 32. Anne Pel                      O.Z. & P.C. De Waran     32.67 9002894      34.29 H         
 33. Majke Van Bommel              RZL                      35.67 9207738      34.40 H         
 34. Jolien van Golde              Kimbria                  32.19 9204200      34.43 H         
 35. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran     32.44 9102424      34.51 H         
 36. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)        34.92 9004068      34.64 H         
 37. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg            33.80 9101602      34.65 H         
 38. Diandra van Houwelingen       ZVDO'74                  33.45 8901896      34.71 H         
 39. Merel Siroen                  Tritium (SG)             33.03 8804006      34.81           
 40. Tamara Groenevelt             De Vrije Slag            34.80 8701406      34.94           
 41. Fanny Robbertsen              NIMO                     34.68 9102622      35.26           
 42. Roxanne vd Lei                ZVDO'74                  34.17 8902630      35.40           
 43. Evelien Schwillens            MZ&PC                    34.84 9201602      35.57           
 44. Patricia Becks                Zegenwerp                34.41 8705946      35.60           
 45. Gabriëlla van Oerle           O.Z. & P.C. De Waran     35.02 9006758      35.69           
 46. Renske Venner                 RZL                      34.69 9008012      35.91           
 47. Esther Wittermans             Z&PV Nuenen              37.54 9204346      36.43           
 48. Jacoline van den Beukel       ZV Westland Dijkglas     32.48 9100238      36.72           
 49. Naomi Feider                  Tritium (SG)             33.96 9107956      37.58           
 50. Ilse Masseling                HZPC                     38.07 9202124      37.59           
 51. Kelly van Grimbergen          RZL                      36.76 9008016      37.64           
 52. Chantal Rutten                Tempo Valkenswaard       37.45 9004754      37.90           
 53. Lotte de Winter               Z&PV Nuenen              38.16 9004354      38.00           
 54. Dianne Nien                   RZ                       35.48 7100452      38.12           
 55. Sanne Bruggink                SBC2000                  36.29 9200330      38.17 FJ 1      
 56. Chantal van Kranenburg        Zv Aquarius              36.52 8604528      38.17 FJ 2      
 57. Daphne van der Kruyssen       O.Z. & P.C. De Waran     37.67 9107998      38.26           
 58. Renske Nielen                 Noord Limburg(SG)        39.01 8805550      38.27           
 59. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig     37.84 9202912      38.37           
 60. Anita Engels                  Zegenwerp                39.07 9001016      38.38           
 61. Anke Snijkers                 NIMO                     37.80 9201638      38.75           
 62. Evie van Uden                 Z&PV Nuenen              37.47 9103882      38.93           
 63. Inge Snijkers                 NIMO                     38.88 9008112      38.97           
 64. Laura van der Aalst           Kimbria                  37.15 9000006      39.02           
 65. Riekje Elema                  ZV Westland Dijkglas     33.47 9007096      39.13           
 66. Pauline Magnée                O.Z. & P.C. De Waran     41.74 9205434      40.27           
 67. Indra Swerts                  MZ&PC                    39.50 9005896      40.63           
 68. Miriam de Haan                Z&PV Nuenen              39.77 8801548      40.71           
 69. Charlotte Jaspers             ROB                      40.51 8805830      43.12           
 70. Susan Stappers                Kimbria                  46.97 8201594      44.93           
 71. Hanneke de Groot              Z&PV Nuenen              42.30 9108040      45.46           
 72. Anouk Bloem                   DES                      46.97 9000320      47.01           
AFGE Sarah Daemen                  MZ&PC                    34.73 8200342                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
28-12-2010 - 12:36                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peter Crijns                  RZL                      26.54 8800673      25.75 A E       
  2. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     25.66 9102825      25.97 A E       
  3. Alan Smeets                   Hellas-Glana             26.27 8402089      26.72 A F       
  4. Stefan Kranenbroek            HZPC                     27.10 7900729      26.81 A F       
  5. Thom de Boer                  DAW                      26.86 9100181      26.91 A F       
  6. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV      26.82 9202675      27.47 A F       
  7. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        26.89 9200249      27.59 B F       
  8. Julian Isenia Wigbertson      Sithoc swimming club     28.06              27.88 B F       
  9. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV      28.16 9201621      28.00 B F       
 10. Job van Duijnhoven            De Dolfijn               27.86 8800887      28.02 B F       
 11. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)             27.54 8905447      28.10 B F       
 12. Robin van Gulik               TRB/RES                  27.35 9001061      28.20 B F       
 13. Ralph van Megen               HZPC                     27.28 9201613      28.34 ? F       
     Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          27.13 8703351      28.34 ? F       
 15. Alain Dassen                  Kimbria                  27.76 9203459      28.37 F         
 16. Christiaan Fusers             De Roersoppers           28.62 8700977      28.50 G         
 17. Charel Thewissen              Kimbria                  27.99 9005591      28.53 FJ 1 G    
 18. Sander van Elburg             ZC Valkenburg            27.70 8800937      28.53 FJ 2 G    
 19. Koen van Asseldonk            De Vrije Slag            29.13 9201955      28.77 F         
 20. Pieter de Heer                Hellas-Glana             29.36 8901141      28.81 G         
 21. Martin Teley                  RZL                      29.79 8906059      28.99 G         
 22. Dennis van Beek               ZVDO'74                  29.16 7800037      29.00 G         
 23. Stijn Agten                   RZL                      28.32 8700037      29.10 G         
     Patrick Creemers              De Roersoppers           29.13 9000579      29.10 G         
 25. Richard Hubers                De Roersoppers           28.09 8501129      29.17 G         
 26. Rik Bakker                    TRB/RES                  28.56 9104625      29.25 G         
 27. Sander van den Berg           NIMO                     28.57 8700211      29.28 G         
 28. Roel vd Kleij                 Neptunus'58              28.79 9001571      29.32 G         
 29. Jory Niemark                  Hellas-Glana             29.57 9204409      29.55 G         
 30. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen              29.27 9100573      29.59 G         
 31. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)             28.35 9104841      29.60 G         
 32. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard       29.19 9204813      29.76 G         
 33. Rian Visser                   DAW                      29.63 9007141      29.78 H         
 34. Theo Vlaardingerbroek         ZV Westland Dijkglas     29.32 7901307      29.82 FJ 1 H    
 35. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)        29.28 9000653      29.82 FJ 2 H    
 36. Tim Greven                    MZ&PC                    31.54 9202373      29.91 G         
 37. Gertjan Winten                MZ&PC                    29.91 8803881      30.01 H         
 38. Marcel Klootwijk              ZV Zaltbommel            29.70 8000789      30.20 H         
 39. Ruben van Erven               ZV Westland Dijkglas     29.91 8100469      30.38 H         
 40. Enzo Diependaal               TRB/RES                  29.53 9206691      30.48 H         
 41. Sven Reijnders                Heldense Zwemverenig     30.10 9204441      30.50 H         
     Erik Vijverberg               ZV Westland Dijkglas        NT 8803603      30.50 H         
 43. Daan van Erp                  TRB/RES                  30.39 8903833      30.54 H         
 44. Ronald Vullings               Tritium (SG)             28.07 8703655      30.57 H         
 45. Mark van Enckevort            HZPC                     29.67 9000797      30.59 H         
 46. Dick Duisters                 RZL                      30.01 9107427      30.73 H         
 47. Thijs Villevoije              NIMO                     30.70 9106589      30.93 H         
 48. Mark Snijders                 ZON/S&S                  30.87 8803187      31.10 FJ 1      
 49. Indji Tan                     NIMO                     30.63 9102973      31.10 FJ 2      
 50. Erik den Dekker               ZVDO'74                  30.36 8900653      31.15           
 51. Huibrecht Vlaardingerbroek    ZV Westland Dijkglas     29.70 8302245      31.16           
 52. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     30.54 8900033      31.19           
 53. Huub Vijverberg               ZV Westland Dijkglas     30.44 8201877      31.20           
 54. Martijn Groeneveld            ZV Westland Dijkglas     30.39 9105959      31.33           
 55. Jeroen Custers                Kimbria                  30.20 9106319      31.34           
 56. Rick Hellenbrand              NIMO                     31.16 8901173      31.53           
     Marcel Eikelenboom            ZV Westland Dijkglas     29.84 7200259      31.53           
 58. Ronald Waldus                 NIMO                     31.83 9206275      31.54           
 59. Harald Thijssen               ROB                      30.55 8903139      31.84           
 60. Ruud Bex                      RZL                      31.21 9204133      31.90           
 61. Bart Coolen                   RZL                      32.18 8603865      32.02           
 62. Tim Winkels                   Z&PV Nuenen              29.76 8705025      32.22           
 63. Daan Koudijs                  TRB/RES                  32.54 9204721      32.63 FJ 1      
 64. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig     32.60 9204443      32.63 FJ 2      
 65. Sander Slaghuis               NIMO                     32.23 8805305      32.84           
 66. Martyn Slaghuis               ZON/S&S                  32.66 9103035      33.51           
 67. Jelte van de Boogaard         Tempo Valkenswaard       33.25 9102731      33.66           
 68. Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran     31.07 9203237      33.78           
     Kevin van den Bekerom         HZPC                     32.12 9200057      33.78           
     Dimitri Verjans               MZ&PC                    31.87 8705225      33.78           
 71. Tim Jacobs                    HZPC                     37.35 9201825      33.85           
 72. Tom Goffin                    NIMO                     33.32 8604457      33.94           
 73. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)        33.29 8805005      34.29           
 74. Dennis Creemers               De Roersoppers           32.74 9202243      34.59           
 75. Chiel Soeter                  Z&PV Nuenen              33.77 8804219      34.79           
 76. Timo Tabak                    RZL                      32.40 8201697      34.91           
 77. Tom Hinskens                  NIMO                     36.54 9007241      35.12           
 78. Roy Lahou                     MZ&PC                    39.99 8906483      39.77           
 79. Tom Derks                     ROB                      37.07 8804753      41.43           
 80. Leon Schoordijk               ZV Westland Dijkglas        NT 7901103      42.00           
AFGE Ruud Scheepers                Njord                    29.86 9203411                      
AFGE Erik Willems                  ZV Westland Dijkglas     28.81 8503011                      
AFGE Jeffrey Smits                 Njord                    34.82 9007257                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Junioren 2 en 3
28-12-2010 - 12:50                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirl de Boer                  DAW                      59.58 9700468    1:00.95 A C       
  2. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:03.43 9702110    1:03.45 A E       
  3. Manon Koster                  HZPC                   1:03.31 9701312    1:04.70 A E       
     Yvanna Zuurveld               DAW                    1:03.27 9702998    1:04.70 A E       
  5. Chayenne Poorts               NIMO                   1:04.21 9800670    1:04.76 A E       
  6. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:04.92 9801412    1:04.98 A E       
  7. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:04.92 9701232    1:05.20 B F       
  8. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:06.08 9700656    1:07.39 B F       
  9. Annick Torres Stienissen      Club Natació Calella   1:05.48 45833750   1:07.52 B F       
 10. Rianne Mooren                 MOSA~regio             1:09.22 9703018    1:08.70 B F       
 11. Mignon Peeters                NIMO                   1:06.45 9701048    1:09.45 B F       
 12. Celine Kerkhofs               Kimbria                1:08.95 9800548    1:09.64 ? F       
     Mandy Stevens                 Z&PV Nuenen            1:09.88 9702866    1:09.64 ? F       
 14. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:08.40 9702664    1:09.83 R G       
 15. Shae Bours                    RZ                     1:13.19 9803982    1:10.48 F         
 16. Fenke Bosschert               DAW                    1:07.93 9704724    1:10.51 G         
 17. Judith Wienen                 MOSA~regio             1:11.39 9701644    1:11.02 G         
 18. Daphne Erkens                 NIMO                   1:09.83 9802372    1:11.36 F         
 19. Silke Jonk                    DAW                    1:09.79 9802042    1:11.48 F         
 20. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:11.67 9700714    1:11.71 G         
 21. Lotte van Haarst              De Roersoppers         1:09.07 9701858    1:11.80 G         
 22. Maartje Janssen               MOSA~regio             1:11.60 9705720    1:12.13 G         
 23. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:12.16 9801826    1:12.15 G         
 24. Jessica van Dijk              Kimbria                1:12.57 9800552    1:12.76 G         
 25. Tami de Lange                 DAW                    1:15.07 9704116    1:12.84 H         
 26. Floor Brouwer                 MOSA~regio             1:13.02 9703012    1:12.88 H         
 27. Manon Barten                  Tritium (SG)           1:14.92 9701452    1:12.90 H         
 28. Femke Snijders                RZL                    1:16.07 9700814    1:13.70 H         
 29. Lotte van Megen               HZPC                   1:12.45 9701376    1:13.83 H         
     Mariska Craemers              Brunssum               1:15.09 9700650    1:13.83 H         
 31. Gina Feenstra                 MOSA~regio             1:14.15 9802798    1:14.20 G         
 32. Anne Noom                     DAW                    1:10.49 9800062    1:14.38 G         
 33. Kim van der Heijden           Njord                  1:13.85 9700662    1:14.58 H         
 34. Kimberley Kort                DAW                    1:13.79 9804698    1:15.00 H         
 35. Isabel van den Nieuwendijk    Zv Aquarius            1:16.95 9803222    1:15.60 H         
 36. Lotte Hoogeterp               DAW                    1:15.04 9703878    1:15.61           
 37. Charissa Drost                Hellas-Glana           1:14.48 9704750    1:15.67           
 38. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          1:15.02 9802184    1:15.80 H         
 39. Birgit Hanssen                ROB                    1:12.60 9703194    1:16.23           
 40. Anouk van Dam                 ZV Haerlem             1:12.12 9800032    1:16.45 H         
 41. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   1:16.30 9704548    1:16.48           
 42. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg          1:19.16 9803366    1:16.92 H         
 43. Milou Peeters                 HZPC                   1:17.23 9800668    1:16.95 H         
 44. Chantal de Lau                Tempo Valkenswaard     1:17.49 9702846    1:17.07           
 45. Lisan van Emmerik             ROB                    1:18.92 9703006    1:17.20           
 46. Lisa Verzijden                Tempo Valkenswaard     1:18.40 9701572    1:19.07           
 47. Rosalie Derks                 Z&PV Nuenen            1:16.18 9804316    1:19.28           
 48. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            1:18.64 9702556    1:19.39           
 49. Tessa Gerritsen               Tempo Valkenswaard     1:17.47 9705496    1:19.48           
 50. Kendra Viehmann               Hellas-Glana           1:20.26 9702128    1:19.67 FJ 1      
 51. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      1:20.57 9700918    1:19.67 FJ 2      
 52. Elvira den Hertog             Tempo Valkenswaard     1:19.66 9805074    1:19.75           
 53. Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)      1:19.31 9704816    1:19.92           
 54. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig   1:24.86 9801364    1:20.54           
 55. Fleur Mom                     ZON/S&S                1:29.81 9805352    1:23.59           
 56. Ismay Sonnemans               RZL                    1:21.16 9702694    1:26.20           
 57. Aniek Ketelings               RZ                     1:21.67 9800588    1:26.54           
 58. Esther Kiezebrink             De Vrije Slag          1:29.67 9803182    1:28.55           
 59. Jaqueline van Dooren          MZ&PC                  1:32.42 9802970    1:33.04           
 60. Pilar Algera                  NIMO                   1:30.38 9803020    1:40.42           
AFGE Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo       1:16.18 9802784                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
28-12-2010 - 13:09                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                     59.45 9700879    1:00.01 A E       
  2. Lars van der Velden           DAW                    1:01.56 9800175    1:01.65 A E       
  3. lars Bottelier                VZV                    1:03.35 9702681    1:01.76 A F       
  4. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:04.68 9701177    1:02.73 A F       
  5. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda    1:02.99 9702737    1:02.89 A F       
  6. Jitse Zonneveld               RZ                     1:05.29 9703133    1:03.64 A F       
  7. Sanjay Jagroep                DAW                    1:03.37 9702625    1:04.98 B G       
  8. Ivo Nemeth                    Brunssum               1:04.85 9700075    1:05.65 B G       
  9. Ivo Grosveld                  RZL                    1:04.39 9702483    1:07.64 B H       
 10. Joost van den Akker           De Vrije Slag          1:08.63 9702103    1:09.59 B H       
 11. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen            1:08.76 9701099    1:10.04 B H       
 12. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:14.05 9800247    1:10.29 B H       
 13. Stefan Hoekstra               TRB/RES                1:10.22 9700223    1:10.42 R         
 14. Thomas Haneveld               DAW                    1:08.78 9801631    1:12.80 R H       
 15. Rutger Otto                   De Vrije Slag          1:09.32 9700699    1:13.32           
 16. David Paulissen               NIMO                   1:17.18 9703489    1:13.59           
 17. Gabriel Brind'Amour Riffou    Hellas-Glana           1:13.64 9704975    1:14.12           
 18. Ruben Schellekens             TRB/RES                1:10.73 9702747    1:14.36           
 19. Jhamiro Habets                Brunssum               1:18.36 9800803    1:15.30           
 20. Tim Paulusse                  Tempo Valkenswaard     1:15.33 9702063    1:15.32           
 21. Stefan van de Wijdeven        TRB/RES                1:12.47 9800995    1:15.67           
 22. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig   1:14.26 9701649    1:16.07           
 23. Max Peuten                    HZPC                   1:15.92 9800431    1:16.36           
 24. Mitchell van der Tak          KZV de Lansingh        1:16.89 9801373    1:17.73           
 25. Frank Dekker                  DAW                    1:25.00 9801155    1:19.91           
 26. Joeri Jacobs                  RZL                    1:21.00 9704627    1:22.48           
 27. Siebe de Witte                De Vrije Slag          1:23.42 9804257    1:22.58           
 28. Jiry Maassen                  ROB                    1:31.30 9800889    1:25.02           
 29. Gian Passania                 SBC2000                1:35.09 9801169    1:27.42           
AFGE Daniel van Dijk               Tritium (SG)           1:04.73 9701577                      
AFGE Ruben Delvoie                 MZ&PC                  1:04.72 9703833                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 100m vrije slag                Meisjes Jeugd 1 en 2
28-12-2010 - 13:19                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brenda Zwarthoed              DAW                      59.34 9604938      59.85 A C       
  2. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval        1:01.01 9602580    1:01.54 A E       
  3. Jona Pisters                  NIMO                   1:01.60 9501784    1:01.92 A E       
  4. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen            1:01.91 9502972    1:02.26 A E       
  5. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:01.92 9500752    1:02.51 A E       
  6. Bente van Bergen              Zeester Meerval        1:01.53 9600336    1:03.13 A E       
  7. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:01.84 9502326    1:03.20 B E       
  8. Roxann Geenen                 DAW                    1:01.70 9601518    1:03.24 B FJ 1 E  
  9. Jaimy Mous                    Njord                  1:02.55 9602576    1:03.24 B FJ 2 E  
 10. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen            1:01.91 9504592    1:03.70 B F       
 11. Nikki Habers                  Zeester Meerval        1:04.28 9600594    1:03.86 B E       
 12. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn             1:03.72 9605230    1:04.35 B F       
 13. Mandy Verhage                 DAW                    1:02.45 9501382    1:04.81 R F       
 14. Maxine Alfonsi                DAW                    1:04.30 9502900    1:05.26 R F       
 15. Hilde Grondhout               Zeester Meerval        1:04.48 9602300    1:05.39 F         
 16. Floor Weijmans                HZPC                   1:06.55 9502522    1:05.92 F         
 17. Anne Klijberg                 TRB/RES                1:04.65 9503974    1:05.98 F         
 18. Tess de Boer                  DAW                    1:06.30 9601516    1:06.24 F         
 19. Nienke van der zee            DAW                    1:05.49 9605430    1:06.45 F         
 20. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda    1:04.22 9502846    1:06.51 F         
 21. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            1:05.01 9505044    1:07.26 F         
 22. Emy Liebregts                 Njord                  1:04.18 9505020    1:07.32 F         
 23. Christa Schuivens             Tritium (SG)           1:07.45 9603730    1:07.51 F         
     Esma van Vonderen             Zeester Meerval        1:03.98 9501112    1:07.51 F         
 25. Jessica Manders               Z&PV Nuenen            1:08.14 9604004    1:07.63 F         
 26. Ashley Vos                    Tempo Valkenswaard     1:06.64 9503138    1:07.70 FJ 1 F    
 27. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              1:06.95 9605190    1:07.70 FJ 2 F    
 28. Lisanne Jente                 Brunssum               1:05.72 9600788    1:07.74 F         
 29. Laura Stokx                   DAW                    1:06.20 9601510    1:07.89 F         
 30. Louise van de Meer            TRB/RES                1:03.95 9504198    1:07.98 G         
 31. Marit Visscher                DAW                    1:04.98 9600004    1:08.00 F         
 32. Rebecca Martens               DAW                    1:06.16 9604352    1:08.20 F         
 33. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV    1:07.38 9504730    1:08.26 G         
 34. Femke van Hest                TRB/RES                1:07.43 9604294    1:08.30 F         
 35. Judith van de Wijdeven        TRB/RES                1:04.32 9503820    1:08.55 G         
 36. Simone Soudant                Z&PV Nuenen            1:10.49 9500430    1:09.02 G         
     Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:07.24 9603098    1:09.02 G         
 38. Madelon Schellekens           TRB/RES                1:06.62 9501888    1:09.07 G         
 39. Eva Karapanagiotis            TRB/RES                1:07.98 9506214    1:09.41 G         
 40. Rianne Timmers                KZV de Lansingh        1:09.32 9601936    1:09.50 G         
 41. Elena Peeters                 DAW                    1:08.13 9603690    1:09.51 G         
 42. Denise van der Klij           HZPC                   1:08.11 9600482    1:09.92 G         
 43. Rilinda Gela                  KZV de Lansingh        1:08.64 9501394    1:09.95 G         
 44. Laura van Erp                 Z&PV Nuenen            1:08.40 9606048    1:10.11 G         
 45. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda    1:06.78 9500946    1:10.36 G         
 46. Jara Wassenberg               RZ                     1:10.82 9600222    1:10.39 G         
 47. Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:11.00 9501356    1:10.52 G         
 48. Renate Peppenster             TRB/RES                1:08.83 9604298    1:10.59 G         
 49. Robin Klasens                 Brunssum               1:11.38 9604532    1:10.64 G         
 50. Marlou Jacobs                 RZL                    1:11.74 9502388    1:10.69 G         
 51. Bo Kerkhoff                   NIMO                   1:07.75 9502376    1:11.02 H         
 52. Manon van Lith                Zegenwerp              1:10.99 9605544    1:11.07 G         
 53. Renske Zandberg               TRB/RES                1:08.28 9604832    1:11.10 G         
 54. Celina Austen                 RZ                     1:08.96 9602056    1:11.26 G         
 55. Indy Diependaal               TRB/RES                1:07.09 9504976    1:11.52 H         
 56. Lotte van de Kamp             De Vrije Slag          1:09.28 9503104    1:11.64 H         
     Dieuwertje Stolte             De Vrije Slag          1:11.90 9604266    1:11.64 H         
 58. Anouk Coppieters              Z&PV Nuenen            1:08.48 9505430    1:11.86 H         
 59. Shanna van Gelooven           MZ&PC                  1:11.39 9605444    1:12.16 H         
 60. Nora Chrif                    MZ&PC                  1:12.31 9501002    1:12.36 H         
 61. Tamara Michels                Brunssum               1:13.42 9606236    1:12.60 H         
 62. Emmy Linssen                  ZON/S&S                1:14.34 9600590    1:12.72 H         
 63. Shanna Hintzen                De Roersoppers         1:09.90 9504876    1:12.95 H         
 64. Emmely Toonen                 Tritium (SG)           1:14.14 9603374    1:13.13 H         
 65. Nieske Janssen                NIMO                   1:13.02 9601328    1:13.19 H         
 66. Evie Roebroek                 RZ                     1:14.10 9605774    1:13.35 H         
 67. Daphne Portegijs              Zegenwerp              1:16.23 9506604    1:13.92           
 68. Ellen Borger                  Brunssum               1:13.99 9600786    1:13.95 H         
 69. Amber Viehmann                Hellas-Glana           1:10.52 9504400    1:14.15           
 70. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet Barracuda    1:08.82 9504858    1:14.61           
 71. Anniek van Driel              De Vrije Slag          1:12.13 9500100    1:14.64           
 72. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:12.02 9602096    1:14.68           
 73. Maaike Greven                 MZ&PC                  1:16.16 9500826    1:14.77           
 74. Anne van Haarst               De Roersoppers         1:14.33 9506128    1:15.45           
 75. Chantal Vervoort              Njord                  1:13.12 9603134    1:15.51           
 76. Merel Jaspers                 NIMO                   1:13.59 9602544    1:17.21           
 77. Hildy Siroen                  Tritium (SG)           1:14.96 9502154    1:17.26           
 78. Romy Pansters                 ZC Valkenburg          1:13.92 9605900    1:18.02           
 79. Maud Gijpmans                 MOSA~regio             1:25.07 9505896    1:19.02           
 80. Denise Otjes                  Zv Aquarius            1:11.84 9601378    1:22.04           
 81. Shirley Thijssen              ROB                    1:20.92 9601550    1:24.20           
 82. Dominique Craemers            Brunssum               1:26.29 9503196    1:29.17           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 100m vrije slag             Jongens Junioren 3 en 4
28-12-2010 - 13:42                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Theunissen               ZC Valkenburg            54.77 9500483      55.66 A E       
  2. Guus van Stiphout             Zeester Meerval          56.61 9501081      55.98 A FJ 1 E  
  3. Lucas Greven                  ZC Valkenburg            57.76 9501941      55.98 A FJ 2 E  
  4. Lars Haarsma                  DAW                      55.85 9600745      56.09 A D       
  5. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          55.59 9501403      56.22 A E       
  6. Luuk Janssen                  MOSA~regio               57.22 9503497      57.67 A F       
  7. Sjors Lieverst                DAW                      57.41 9501389      57.70 B F       
  8. Jan Peereboom                 DAW                      57.76 9501371      57.80 B F       
  9. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:00.41 9503663      58.36 B F       
 10. Rick Hoekstra                 TRB/RES                  59.06 9501437      59.10 B F       
 11. Alexandre Mateus              Brunssum                 59.32 9505805      59.23 B F       
 12. Teun Strijbosch               Tritium (SG)             59.89 9603041      59.67 B F       
 13. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)             59.51 9500447    1:00.00 ? FJ 1 F  
 14. Sem Hermans                   HZPC                     58.64 9601259    1:00.00 ? FJ 2 F  
 15. Kiowa Kamaansing              NIMO                     59.50 9500125    1:00.48 F         
 16. Joris Willems                 Z&PV Nuenen              59.51 9502293    1:00.64 F         
 17. Felix Geenen                  DAW                      59.73 9501085    1:00.73 F         
 18. Bart Gubbels                  TRB/RES                1:00.89 9602015    1:01.00 F         
 19. Pepijn Jorink                 DAW                    1:00.55 9502575    1:01.01 F         
 20. Bram in 't Zandt              MOSA~regio             1:01.36 9601257    1:01.42 FJ 1 F    
 21. Sam Derks                     HZPC                   1:01.23 9600719    1:01.42 FJ 2 F    
 22. Marty Kennis                  MZ&PC                       NT 9501355    1:01.76 G         
 23. Peter Rietveld                TRB/RES                1:00.59 9601081    1:01.86 F         
 24. Joeri Kerkhoff                NIMO                   1:02.45 9501689    1:02.06 G         
 25. David Smeele                  TriVia                 1:04.64 9604869    1:02.16 F         
 26. Sjors van Doesburg            Tempo Valkenswaard     1:02.77 9500765    1:02.29 G         
 27. Richie van Empel              Zegenwerp              1:02.96 9603631    1:02.39 F         
 28. Ben Zentveld                  VZV                    1:02.87 9505835    1:02.42 G         
 29. Andreas Waldus                NIMO                   1:03.53 9503581    1:02.67 G         
 30. Jasper Falk                   DAW                    1:01.45 9502785    1:02.92 G         
 31. Stan Snijders                 RZL                      59.56 9500485    1:03.00 G         
 32. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            58.97 9501239    1:03.01 G         
 33. Tom van Leeuwen               Z&PV Nuenen            1:02.87 9502291    1:03.06 G         
 34. Martijn Weinberg              NIMO                   1:06.90 9600955    1:03.52 G         
 35. Björn Piket                   HZPC                   1:05.15 9602133    1:04.02 G         
 36. Rowdy Spaltman                DAW                    1:00.26 9501747    1:04.11 G         
 37. Mitchel Bom                   Van Vliet Barracuda    1:02.95 9501945    1:04.20 G         
 38. Jeroen Bongers                RZL                    1:05.80 9602629    1:04.29 G         
 39. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                1:03.95 9504825    1:04.54 H         
 40. Bart de Heer                  Hellas-Glana           1:03.31 9500359    1:04.67 H         
 41. Tom van Gils                  Luctor et Emergo       1:05.51 9501799    1:04.92 H         
 42. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                1:05.56 9600629    1:05.75 H         
 43. Martijn Houweling             Van Vliet Barracuda    1:04.72 9600893    1:05.95 H         
 44. Bobby Visser                  Zegenwerp              1:06.83 9601437    1:06.00 FJ 1 H    
 45. Djeremy Hesseling             MOSA~regio             1:05.98 9603197    1:06.00 FJ 2 H    
 46. Rick Stolk                    De Vrije Slag          1:05.17 9502259    1:06.14 H         
 47. Bram Jansen                   RZL                    1:07.60 9501695    1:06.20 H         
 48. Sven Brouwer                  MOSA~regio             1:04.03 9504449    1:06.46 H         
 49. Dani Hoetmer                  DAW                    1:07.77 9604503    1:07.86 H         
 50. Casper van den Broek          RZL                    1:05.94 9500071    1:07.92           
 51. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig   1:09.11 9602921    1:08.52           
 52. Jeroen Martin                 MZ&PC                  1:10.63 9500839    1:09.17           
 53. Rik Rozendaal                 Luctor et Emergo       1:08.75 9503619    1:09.26           
 54. Joep van Gerwen               Tempo Valkenswaard     1:07.88 9602439    1:09.61           
 55. Jeffrey Thomissen             MZ&PC                  1:12.90 9605071    1:10.17           
 56. Martijn Falk                  DAW                    1:09.39 9601457    1:10.26           
 57. Jeffrey Poirters              Zegenwerp              1:08.70 9504127    1:12.51           
 58. Bram van Hulten               Zegenwerp              1:20.10 9603453    1:12.70           
 59. Wouter Knibbeler              Brunssum               1:14.72 9601617    1:12.89 FJ 1      
 60. Martijn Pas                   SBC2000                1:12.06 9505221    1:12.89 FJ 2      
 61. Raimon Passania               SBC2000                1:15.07 9603153    1:13.31           
 62. Jordi Knops                   RZL                    1:21.24 9601323    1:17.98           
 63. David Aufdenkamp              NIMO                   1:40.32 9501701    1:30.26           
AFGE Yunus Ozmis                   De Vrije Slag          1:19.02 9603973                      
AFGE Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:00.34 9501783                      
AFGE Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       1:06.27 9600789                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Dames, 100m rugslag               Dames Senioren D1 en D2
28-12-2010 - 13:59                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Verouden             HZPC                   1:06.82 9400150    1:07.46 A E       
  2. Colet Claessens               Z&PV Nuenen            1:07.71 9405182    1:10.31 A F       
  3. Kim Loeffen                   Tritium (SG)           1:08.04 9403432    1:10.54 A F       
  4. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:08.58 9300162    1:10.64 A F       
  5. Michelle Meusen               RZL                    1:11.64 9400852    1:11.72 A F       
  6. Nelly Velthuijs               Njord                  1:10.70 9404028    1:12.70 A F       
  7. Karin Bongers                 RZL                    1:13.70 9303800    1:13.77 B FJ 1 F  
  8. Melissa Meijer                NIMO                   1:12.07 9304374    1:13.77 B FJ 2 F  
  9. Denise Austen                 RZ                     1:11.12 9303778    1:14.56 B G       
 10. Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV    1:10.38 9307612    1:14.73 B G       
 11. Svenja Zonneveld              RZ                     1:12.63 9301096    1:15.45 B G       
 12. Suzan van Boxtel              TRB/RES                1:14.36 9402578    1:15.76 B G       
 13. Bo Peeters                    NIMO                   1:14.03 9306564    1:16.00 R G       
 14. Cyril Landstra                Zeester Meerval        1:10.33 9305722    1:16.26 R H       
 15. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius            1:16.57 9306160    1:16.73 H         
 16. Maaike Knops                  RZL                    1:16.12 9404018    1:17.16 G         
 17. Linda Dehing                  RZ                     1:15.38 9400022    1:17.36 G         
 18. Selena van Cruchten           RZ                     1:12.89 9401608    1:17.45 G         
 19. Liona Timmers                 KZV de Lansingh        1:16.24 9402662    1:17.56 G         
 20. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda    1:14.99 9305334    1:18.07 FJ 1 H    
 21. Sophie Cleuren                HZPC                   1:15.55 9300158    1:18.07 FJ 2 H    
 22. Maike Korthout                TRB/RES                1:14.83 9406034    1:18.70 H         
 23. Charessa Feider               Tritium (SG)           1:20.02 9404340    1:18.74 H         
 24. Vera Weinberg                 NIMO                   1:16.93 9302144    1:18.89 H         
 25. Sophie Sollie                 Zeester Meerval        1:10.85 9400140    1:18.92 H         
 26. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                1:15.59 9303332    1:19.10 H         
 27. Petra Schuivens               Tritium (SG)           1:15.15 9305036    1:19.33 H         
 28. Kelly Mekes                   TRB/RES                1:18.48 9402724    1:19.64 H         
 29. Ilse van der Heijden          Njord                  1:18.78 9402878    1:20.45 H         
 30. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:18.47 9403308    1:20.67 FJ 1 H    
 31. Chiara Ligthart               KZV de Lansingh        1:18.93 9400542    1:20.67 FJ 2 H    
 32. Nicole Peeters                SBC2000                1:17.64 9303842    1:20.68           
 33. Shauny Feider                 Tritium (SG)           1:19.80 9305940    1:20.89           
 34. Meggie Schreppers             Kimbria                1:18.92 9400512    1:21.16           
 35. Emma Willems                  NIMO                   1:21.87 9301036    1:21.57           
 36. Rylana Slaghuis               ZON/S&S                1:18.32 9401286    1:21.76           
 37. Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:19.20 9303326    1:23.25           
 38. Ilse van Niekerk              DAW                    1:18.80 9406180    1:24.04           
 39. Elke Schellekens              Neptunus'58            1:18.17 9301550    1:24.16           
 40. Lisa In 't Zand               RZ                     1:25.25 9401614    1:25.23           
 41. Ankie Meusen                  RZL                    1:21.50 9302180    1:26.67 FJ 1      
 42. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran   1:20.09 9304942    1:26.67 FJ 2      
 43. Lieke Janssen                 NIMO                   1:25.02 9305954    1:27.16           
 44. Tessa Visser                  Zegenwerp              1:25.57 9306452    1:27.95           
 45. Sanne Kerkhoff                NIMO                   1:27.23 9305530    1:28.07           
 46. Annik Delissen                RZ                     1:25.56 9404672    1:28.88           
 47. Simone Vroemen                MZ&PC                  1:26.36 9405794    1:29.20           
 48. Manon van Schagen             Zv Aquarius            1:31.95 9406904    1:29.83           
 49. Elske Eikholt                 Tritium (SG)           1:25.62 9305032    1:30.42           
 50. Lisette Ramaekers             ZON/S&S                1:28.97 9403984    1:31.11           
 51. Anouk van Lokven              Neptunus'58            1:35.89 9402680    1:32.16           
 52. Jenneke Schouwenberg          MOSA~regio             1:32.13 9406326    1:32.76           
 53. Suzan Vermeere                NIMO                   1:44.64 9307744    1:38.72           
 54. Inge Kiezebrink               De Vrije Slag          1:39.06 9406908    1:42.89           
 55. Rayna Maassen                 ROB                    1:41.43 9304084    1:46.54           
 DIS Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:24.60 9404962    1:26.14           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Sharona Mlcoch                DAW                    1:07.68 9406178                      
AFGE Annebeth Trepels              Njord                  1:25.64 9403184                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 100m rugslag                   Heren Jeugd 1 en 2
28-12-2010 - 14:18                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorrick Druyven               DAW                      59.37 9400507      59.61 A D       
  2. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              57.84 9302135    1:01.32 A E       
  3. Maurice Soudant               Z&PV Nuenen            1:01.92 9302125    1:02.10 A F       
  4. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:01.45 9403779    1:02.21 A E       
  5. Marcel Schouten               ZV Haerlem             1:02.19 9300653    1:02.70 A F       
  6. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg          1:04.81 9400593    1:03.68 A F       
  7. Mart Hendriks                 Tritium (SG)           1:02.77 9304079    1:04.26 B F       
  8. Robin Ramaekers               ZON/S&S                1:03.04 9304385    1:04.92 B F       
  9. Joey Stokx                    DAW                    1:02.64 9301251    1:05.36 B F       
 10. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           1:04.96 9403511    1:05.58 B F       
 11. Ken Boonen                    RZL                    1:07.00 9401481    1:05.64 B F       
 12. Mike ter Horst                ZV Haerlem             1:05.89 9402785    1:05.69 B F       
 13. Barry Kleijne                 Oeza                   1:05.64 9300661    1:06.26 R F       
 14. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg          1:03.91 9401657    1:06.53 R F       
 15. Vincent Schram                DAW                    1:04.39 9402041    1:06.90 G         
 16. Michael van Dam               ZV Haerlem             1:06.97 9401501    1:06.97 G         
 17. Silvan Viehmann               Hellas-Glana           1:06.21 9403763    1:07.26 G         
 18. Simon van den Broek           Tritium (SG)           1:09.86 9302383    1:07.32 G         
 19. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend        1:02.84 9300269    1:07.60 G         
 20. Raoni Schrijvers              Tempo Valkenswaard     1:08.96 9302669    1:09.36 H         
 21. Maurice Zelis                 RZ                     1:09.90 9401031    1:09.39 G         
 22. Thomas van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV    1:10.93 9300353    1:10.59 H         
 23. Rico Roels                    DAW                    1:11.61 9403119    1:10.67 H         
 24. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen            1:08.94 9302695    1:10.68 H         
 25. Thomas Rietveld               TRB/RES                1:06.64 9401803    1:10.92 H         
 26. Pedro Nemeth                  Brunssum               1:10.35 9401575    1:11.07 H         
     Ruud van Heerbeek             Z&PV Nuenen            1:08.12 9301769    1:11.07 H         
 28. Mart de Boer                  DAW                    1:10.47 9303589    1:11.45 H         
 29. Patrick Janssen               HZPC                   1:12.75 9302009    1:12.85           
 30. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                1:12.40 9306693    1:13.13           
 31. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:15.15 9305227    1:13.23           
 32. Joep Suskens                  De Roersoppers         1:11.73 9400627    1:13.51           
 33. Yoeri Cuijpers                NIMO                   1:13.23 9403969    1:13.67 FJ 1      
 34. Camiel Smeets                 NIMO                   1:11.71 9400911    1:13.67 FJ 2      
 35. Robin Borger                  Brunssum               1:11.70 9305183    1:13.82           
 36. Erik Schwillens               MZ&PC                  1:22.73 9301747    1:13.89           
 37. Glenn Rompelberg              Kimbria                1:14.43 9303807    1:14.29           
 38. Roan Hagebeek                 Van Vliet Barracuda    1:12.88 9402545    1:15.10           
 39. Jim Ketelings                 RZ                     1:13.54 9403901    1:15.37           
 40. Tim Sonnemans                 RZL                    1:16.18 9403017    1:18.35           
 41. Leon Verschuren               SBC2000                1:18.05 9304403    1:18.36           
 42. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig   1:22.64 9405739    1:20.36           
 43. Robin v.d. Biggelaar          Tempo Valkenswaard     1:18.71 9302667    1:21.18           
 44. Luuk Doorakkers               SBC2000                1:17.35 9404951    1:21.57           
 45. Vincent Wijsman               Hellas-Glana           1:25.13 9405499    1:22.41           
 46. Maarten Steekelenburg         Van Vliet Barracuda    1:26.66 9300479    1:23.13           
 47. Jeroen Criens                 RZL                    1:31.32 9403019    1:29.07           
 DIS Alex Catsburg                 KZV de Lansingh        1:04.86 9404753    1:11.04 H         
        RA - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Dames, 100m rugslag                        Dames Senioren
28-12-2010 - 14:31                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   1:04.73 9102076    1:07.64 A E       
  2. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:07.39 9203076    1:08.75 A F       
  3. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo       1:05.90 8803696    1:09.52 A F       
  4. Femke Hendrikx                Z&PV Nuenen            1:07.63 8801698    1:09.57 A F       
  5. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    1:09.69 9100118    1:10.33 A F       
  6. Katinka van Vastenhoven       VZV                    1:12.87 8402500    1:11.23 A F       
  7. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:07.81 9202772    1:11.45 B F       
  8. Lydia Colijn                  Mega                   1:12.95 MEGA559/   1:12.23 B F       
  9. Linda Schellekens             BZV 's-Hertogenbosch   1:10.14 8803854    1:12.29 B F       
 10. Robina Hoegee                 ZVDO'74                1:12.62 9200754    1:14.30 B G       
 11. Ilvy van Grimbergen           RZL                    1:14.47 8805442    1:14.36 B G       
 12. Ingrid Jansen                 NIMO                   1:15.23 8705592    1:14.42 B G       
 13. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:12.19 9105162    1:14.62 R G       
 14. Alice Janssen                 HZPC                   1:11.82 8902012    1:14.82 R G       
 15. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen            1:11.47 8701930    1:15.42 G         
 16. Chantal Willems               Tritium (SG)           1:11.27 9105482    1:15.69 FJ 1 G    
 17. Anne Pel                      O.Z. & P.C. De Waran   1:12.08 9002894    1:15.69 FJ 2 G    
 18. Fanny Robbertsen              NIMO                   1:12.83 9102622    1:16.12 FJ 1 H    
 19. Ingrid van Horen              HZPC                   1:13.12 9204060    1:16.12 FJ 2 G    
 20. Roos van Esch                 TRB/RES                1:12.49 8200468    1:16.20 H         
 21. Cato Vrouenraets              ZON/S&S                     NT 9006272    1:17.51 H         
     Sabine Klesman                De Roersoppers         1:17.26 9202860    1:17.51 H         
 23. Melissa Zwaan                 DAW                    1:13.39 9103666    1:17.54 H         
 24. Ilse Clevers                  De Roersoppers         1:16.90 8503908    1:18.54 H         
 25. Renske Venner                 RZL                    1:18.49 9008012    1:18.70 H         
 26. Zarife Gela                   KZV de Lansingh        1:16.40 9200584    1:19.40 H         
 27. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          1:15.53 9101602    1:19.66           
 28. Roxanne vd Lei                ZVDO'74                1:16.94 8902630    1:19.86           
 29. Diandra van Houwelingen       ZVDO'74                1:17.66 8901896    1:20.00           
 30. Evelien Schwillens            MZ&PC                  1:20.64 9201602    1:20.10           
 31. Chantal Rutten                Tempo Valkenswaard     1:16.80 9004754    1:20.16 FJ 1      
 32. Sandra Zwaanswijk             Zv Aquarius            1:17.01 8503934    1:20.16 FJ 2      
 33. Anke Snijkers                 NIMO                   1:15.16 9201638    1:20.20           
     Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:16.40 8701024    1:20.20           
 35. Esther Wittermans             Z&PV Nuenen            1:19.76 9204346    1:20.29           
 36. Saskia Coolen                 RZL                    1:20.10 8805440    1:20.39           
 37. Daphne Kievit                 O.Z. & P.C. De Waran   1:16.73 9207058    1:20.67           
 38. Danique Ubags                 ZON/S&S                1:19.95 9003780    1:20.99           
 39. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran   1:14.53 9102424    1:21.20           
     Sanne Bruggink                SBC2000                1:15.60 9200330    1:21.20           
 41. Majke Van Bommel              RZL                    1:21.22 9207738    1:21.60           
 42. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen            1:25.00 9103880    1:21.80           
 43. Anita Engels                  Zegenwerp              1:20.55 9001016    1:22.21           
 44. Jacoline van den Beukel       ZV Westland Dijkglas   1:13.82 9100238    1:22.42           
 45. Brieneke Valstar              ZV Westland Dijkglas   1:17.29 9106888    1:22.51           
 46. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)      1:21.95 9004068    1:22.67           
 47. Gabriëlla van Oerle           O.Z. & P.C. De Waran   1:21.26 9006758    1:23.27           
 48. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig   1:21.11 9202912    1:24.20           
 49. Tamara Groenevelt             De Vrije Slag          1:20.42 8701406    1:24.61           
 50. Renske Nielen                 Noord Limburg(SG)      1:24.88 8805550    1:25.04           
 51. Jolien van Golde              Kimbria                1:21.06 9204200    1:25.07           
 52. Sandra Schellekens            Neptunus'58            1:21.07 8503416    1:25.46           
 53. Rosa Schot                    DAW                    1:16.18 9207500    1:26.70           
 54. Laura van der Aalst           Kimbria                1:23.09 9000006    1:27.73           
 55. Ilse Masseling                HZPC                   1:24.19 9202124    1:29.21           
     Pauline Magnée                O.Z. & P.C. De Waran   1:26.42 9205434    1:29.21           
 57. Tamara Tromp                  ZV Westland Dijkglas   1:24.95 9205202    1:29.91           
 58. Miriam de Haan                Z&PV Nuenen            1:24.84 8801548    1:30.42           
 59. Inge Snijkers                 NIMO                   1:28.55 9008112    1:30.54           
 60. Dianne Nien                   RZ                     1:23.44 7100452    1:30.60           
 61. Evie van Uden                 Z&PV Nuenen            1:25.46 9103882    1:31.16           
 62. Susan Stappers                Kimbria                1:31.51 8201594    1:31.57           
 63. Kelly van Grimbergen          RZL                    1:28.42 9008016    1:32.00           
 64. Hanneke de Groot              Z&PV Nuenen            1:30.24 9108040    1:33.82           
 65. Fabienne Jeukens              Kimbria                1:28.08 8401156    1:35.20           
 66. Indra Swerts                  MZ&PC                  1:27.72 9005896    1:36.51           
 67. Charlotte Jaspers             ROB                    1:30.98 8805830    1:37.38           
 68. Lotte de Winter               Z&PV Nuenen            1:36.08 9004354    1:38.60           
 69. Chantal van Kranenburg        Zv Aquarius            1:36.97 8604528    1:40.19           
 70. Anouk Bloem                   DES                    1:40.76 9000320    1:42.07           
 DIS Patricia Becks                Zegenwerp              1:22.37 8705946                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
AFGE Sarah Daemen                  MZ&PC                  1:23.80 8200342                      
AFGE Daphne van der Kruyssen       O.Z. & P.C. De Waran   1:32.13 9107998                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
28-12-2010 - 14:55                                                            Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   1:00.42 9102825    1:01.09 A F       
  2. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)           1:01.71 8905447    1:02.28 A F       
  3. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:02.16 9200249    1:02.42 A F       
  4. Christiaan Fusers             De Roersoppers         1:03.86 8700977    1:03.01 A F       
  5. Alan Smeets                   Hellas-Glana             59.33 8402089    1:03.72 A F       
  6. Gert-Jan den Dekker           ZVDO'74                1:02.80 8500519    1:04.14 A G       
  7. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)           1:02.48 9104841    1:04.23 B F       
  8. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV    1:07.37 9201621    1:05.33 B G       
  9. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV    1:03.27 9202675    1:05.64 B G       
 10. Rik Bakker                    TRB/RES                1:05.02 9104625    1:06.05 B G       
 11. Robin van Gulik               TRB/RES                1:05.10 9001061    1:06.48 B G       
 12. Stefan Kranenbroek            HZPC                   1:03.54 7900729    1:06.95 ? H       
     Ronald Waldus                 NIMO                   1:06.64 9206275    1:06.95 ? G       
 14. Pieter de Heer                Hellas-Glana           1:05.92 8901141    1:07.21 R H       
 15. Jory Niemark                  Hellas-Glana           1:06.97 9204409    1:07.38 G         
 16. Thom de Boer                  DAW                    1:05.07 9100181    1:07.92 H         
 17. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen            1:07.43 9100573    1:08.04 H         
 18. Martin Teley                  RZL                    1:09.27 8906059    1:08.10 H         
 19. Sander van Elburg             ZC Valkenburg          1:05.40 8800937    1:08.23 H         
 20. Rian Visser                   DAW                    1:09.47 9007141    1:08.42 H         
 21. Jeroen Custers                Kimbria                1:06.44 9106319    1:08.69 H         
 22. Mark van Enckevort            HZPC                   1:06.87 9000797    1:08.70 H         
 23. Alain Dassen                  Kimbria                1:05.18 9203459    1:08.82 H         
 24. Richard Hubers                De Roersoppers         1:04.65 8501129    1:09.10 H         
 25. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard     1:08.74 9204813    1:09.42 H         
 26. Ruud Bex                      RZL                    1:09.63 9204133    1:09.45 H         
 27. Patrick Creemers              De Roersoppers         1:05.39 9000579    1:09.67           
     Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:07.26 8900033    1:09.67           
 29. Tim Greven                    MZ&PC                  1:10.29 9202373    1:09.70 H         
 30. Charel Thewissen              Kimbria                1:09.00 9005591    1:09.82           
 31. Huub Vijverberg               ZV Westland Dijkglas   1:07.55 8201877    1:09.83           
 32. Theo Vlaardingerbroek         ZV Westland Dijkglas   1:08.66 7901307    1:10.00           
 33. Sander van den Berg           NIMO                   1:07.62 8700211    1:10.64           
 34. Thijs Villevoije              NIMO                   1:10.02 9106589    1:10.89           
 35. Ruben van Erven               ZV Westland Dijkglas   1:07.44 8100469    1:11.02           
 36. Ralph van Megen               HZPC                   1:07.30 9201613    1:11.92           
 37. Job van Duijnhoven            De Dolfijn             1:09.96 8800887    1:12.36           
 38. Stijn Agten                   RZL                    1:10.00 8700037    1:12.47           
 39. Indji Tan                     NIMO                   1:12.89 9102973    1:12.64           
 40. Niels den Dekker              ZVDO'74                1:11.90 9100443    1:12.98           
 41. Daan van Erp                  TRB/RES                1:08.12 8903833    1:13.10           
 42. Peter Crijns                  RZL                    1:02.65 8800673    1:13.13           
 43. Marcel Klootwijk              ZV Zaltbommel          1:12.42 8000789    1:13.57           
 44. Roel vd Kleij                 Neptunus'58            1:11.38 9001571    1:13.58           
 45. Martijn Groeneveld            ZV Westland Dijkglas   1:08.88 9105959    1:13.72           
 46. Gertjan Winten                MZ&PC                  1:13.27 8803881    1:13.86           
 47. Sander Slaghuis               NIMO                   1:11.65 8805305    1:13.87           
 48. Koen van Asseldonk            De Vrije Slag          1:13.25 9201955    1:14.10           
 49. Enzo Diependaal               TRB/RES                1:14.23 9206691    1:14.42           
 50. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:12.66 8805005    1:14.77           
 51. Tim Jacobs                    HZPC                   1:10.92 9201825    1:14.86           
 52. Martyn Slaghuis               ZON/S&S                1:11.22 9103035    1:15.04           
 53. Tim Winkels                   Z&PV Nuenen            1:18.02 8705025    1:15.15           
 54. Roger Pouls                   De Roersoppers         1:13.55 8702653    1:15.23           
 55. Mark Snijders                 ZON/S&S                1:14.68 8803187    1:15.92           
 56. Erik Vijverberg               ZV Westland Dijkglas        NT 8803603    1:16.17           
 57. Harald Thijssen               ROB                    1:12.10 8903139    1:16.64           
 58. Timo Tabak                    RZL                    1:13.27 8201697    1:16.86           
 59. Dick Duisters                 RZL                    1:14.94 9107427    1:17.05           
 60. Chiel Soeter                  Z&PV Nuenen            1:15.16 8804219    1:17.16           
 61. Huibrecht Vlaardingerbroek    ZV Westland Dijkglas   1:12.31 8302245    1:17.50           
 62. Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran   1:08.76 9203237    1:17.54           
 63. Kevin van den Bekerom         HZPC                   1:19.46 9200057    1:18.36           
 64. Jelte van de Boogaard         Tempo Valkenswaard     1:18.70 9102731    1:18.42           
 65. Rick Hellenbrand              NIMO                   1:18.87 8901173    1:18.52           
 66. Bart Coolen                   RZL                    1:14.51 8603865    1:19.26           
 67. Daan Koudijs                  TRB/RES                1:18.68 9204721    1:19.51           
 68. Dimitri Verjans               MZ&PC                  1:16.97 8705225    1:20.39           
 69. Tom Hinskens                  NIMO                   1:19.28 9007241    1:22.80           
 70. Tom Goffin                    NIMO                   1:25.32 8604457    1:23.67           
 71. Leon Schoordijk               ZV Westland Dijkglas        NT 7901103    1:30.39           
 72. Tom Derks                     ROB                    1:23.45 8804753    1:32.58           
 73. Roy Lahou                     MZ&PC                  1:39.13 8906483    1:32.77           
AFGE Ruud Scheepers                Njord                  1:12.37 9203411                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vlinderslag            Meisjes Junioren 2 en 3
28-12-2010 - 18:30                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Mirl de Boer                  DAW                    1:12.57 9700468    1:11.63 F         
  2. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:12.82 9701232    1:11.77 F         
  3. Manon Koster                  HZPC                   1:12.99 9701312    1:13.38 F         
  4. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:15.54 9700656    1:14.60 F         
  5. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:16.45 9801412    1:15.61 F         
  6. Mandy Stevens                 Z&PV Nuenen            1:20.86 9702866    1:21.39 H         
Finale B
  7. Yvanna Zuurveld               DAW                    1:21.69 9702998    1:18.47 G         
  8. Rianne Mooren                 MOSA~regio             1:24.07 9703018    1:21.62 H         
  9. Shae Bours                    RZ                     1:25.76 9803982    1:25.57           
 10. Anne Noom                     DAW                    1:27.06 9800062    1:27.07           
 11. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:26.08 9700714    1:27.16           
 12. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:26.08 9702110    1:27.56           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m vlinderslag            Jongens Junioren 1 en 2
28-12-2010 - 18:34                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:08.50 9700879    1:07.59 F         
  2. Lars van der Velden           DAW                    1:13.51 9800175    1:12.51 F         
  3. Ivo Grosveld                  RZL                    1:18.92 9702483    1:15.29 H         
  4. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:16.73 9701177    1:17.14 H         
  5. Joost van den Akker           De Vrije Slag          1:20.21 9702103    1:19.99           
  6. Sanjay Jagroep                DAW                    1:23.29 9702625    1:22.64           
Finale B
  7. Gabriel Brind'Amour Riffou    Hellas-Glana           1:24.16 9704975    1:20.96           
  8. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:26.53 9800247    1:22.25           
  9. Tim Paulusse                  Tempo Valkenswaard     1:25.52 9702063    1:23.70           
 10. Stefan Hoekstra               TRB/RES                1:24.25 9700223    1:27.39           
 11. Stefan van de Wijdeven        TRB/RES                1:31.82 9800995    1:30.21           
 12. Thomas Haneveld               DAW                    1:37.55 9801631    1:32.51           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 100m vlinderslag               Meisjes Jeugd 1 en 2
28-12-2010 - 18:38                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Bente van Bergen              Zeester Meerval        1:10.29 9600336    1:07.29 E         
  2. Jona Pisters                  NIMO                   1:09.11 9501784    1:08.83 FJ 1 F    
  3. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen            1:09.54 9502972    1:08.83 FJ 2 F    
  4. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:10.26 9500752    1:08.99 F         
  5. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval        1:10.52 9602580    1:09.71 F         
  6. Brenda Zwarthoed              DAW                    1:10.85 9604938    1:09.86 F         
Finale B
  7. Lisanne Jente                 Brunssum               1:12.61 9600788    1:11.44 F         
  8. Anne Klijberg                 TRB/RES                1:15.52 9503974    1:14.53 FJ 1 G    
  9. Mandy Verhage                 DAW                    1:15.92 9501382    1:14.53 FJ 2 G    
 10. Nienke van der zee            DAW                    1:16.78 9605430    1:15.32 G         
 11. Madelon Schellekens           TRB/RES                1:16.47 9501888    1:16.60 G         
 12. Roxann Geenen                 DAW                    1:16.60 9601518    1:17.35 H         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m vlinderslag            Jongens Junioren 3 en 4
28-12-2010 - 18:41                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        1:02.73 9501403    1:00.78 E         
  2. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:02.10 9501941    1:02.59 F         
  3. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:04.52 9500483    1:04.26 F         
  4. Lars Haarsma                  DAW                    1:05.52 9600745    1:04.91 F         
  5. Teun Strijbosch               Tritium (SG)           1:06.53 9603041    1:06.23 F         
  6. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:06.00 9501239    1:07.85 G         
Finale B
  7. Sjors Lieverst                DAW                    1:06.73 9501389    1:05.18 F         
  8. Jan Peereboom                 DAW                    1:06.60 9501371    1:05.55 FJ 1 F    
  9. Sem Hermans                   HZPC                   1:06.60 9601259    1:05.55 FJ 2 F    
 10. Guus van Stiphout             Zeester Meerval        1:07.06 9501081    1:05.89 F         
 11. Alexandre Mateus              Brunssum               1:07.66 9505805    1:06.48 F         
 12. Jeroen Bongers                RZL                    1:07.62 9602629    1:08.22 F         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 100m schoolslag              Dames Senioren D1 en D2
28-12-2010 - 18:45                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Kim Loeffen                   Tritium (SG)           1:18.15 9403432    1:16.83 E         
  2. Michelle Verouden             HZPC                   1:18.86 9400150    1:17.76 E         
  3. Colet Claessens               Z&PV Nuenen            1:18.34 9405182    1:17.86 E         
  4. Melissa Meijer                NIMO                   1:20.04 9304374    1:19.64 F         
  5. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda    1:20.05 9305334    1:21.54 F         
 DIS Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV    1:16.54 9307612                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
Finale B
  7. Suzan van Boxtel              TRB/RES                1:23.02 9402578    1:22.80 F         
  8. Cyril Landstra                Zeester Meerval        1:22.48 9305722    1:23.38 G         
  9. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:25.41 9404962    1:23.41 F         
 10. Hanneke van der Steen         Zegenwerp              1:25.42 9302280    1:24.86 G         
 11. Svenja Zonneveld              RZ                     1:25.01 9301096    1:25.01 G         
 12. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius            1:25.06 9306160    1:26.51 G         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag                  Heren Jeugd 1 en 2
28-12-2010 - 18:48                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Ruud van Heerbeek             Z&PV Nuenen            1:08.64 9301769    1:06.59 D         
  2. Marcel Schouten               ZV Haerlem             1:11.62 9300653    1:09.00 E         
  3. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           1:09.54 9403511    1:09.77 E         
  4. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:08.25 9403779    1:09.84 E         
  5. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg          1:10.64 9400593    1:10.28 F         
  6. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg          1:11.68 9401657    1:12.89 F         
Finale B
  7. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen            1:12.51 9302135    1:09.71 F         
  8. Anshel Hofstede               Van Vliet Barracuda    1:12.43 9300615    1:11.72 F         
  9. Jorrick Druyven               DAW                    1:12.56 9400507    1:12.10 F         
 10. Mart de Boer                  DAW                    1:12.97 9303589    1:12.16 F         
 11. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:13.06 9305227    1:12.67 F         
 12. Joep Suskens                  De Roersoppers         1:14.14 9400627    1:15.02 G         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag                       Dames Senioren
28-12-2010 - 18:51                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo       1:16.36 8803696    1:14.52 E         
  2. Femke Hendrikx                Z&PV Nuenen            1:15.55 8801698    1:15.16 E         
  3. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:18.29 9202772    1:16.19 E         
  4. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:17.83 9107878    1:17.82 F         
  5. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:19.44 9203076    1:18.79 F         
  6. Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV    1:20.09 8907234    1:19.85 F         
Finale B
  7. Zarife Gela                   KZV de Lansingh        1:20.88 9200584    1:21.50 F         
  8. Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda    1:22.88 8600172    1:22.19 G         
  9. Ilse Clevers                  De Roersoppers         1:22.76 8503908    1:22.39 G         
 10. Ingrid van Horen              HZPC                   1:22.76 9204060    1:22.68 G         
 11. Ilvy van Grimbergen           RZL                    1:23.30 8805442    1:22.79 G         
 12. Esther Wittermans             Z&PV Nuenen            1:24.41 9204346    1:22.82 G         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
28-12-2010 - 18:55                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen            1:07.77 7400937    1:06.22 E         
  2. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend        1:08.02 8703351    1:06.39 E         
  3. Rian Visser                   DAW                    1:08.51 9007141    1:08.37 F         
  4. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV    1:08.79 9201621    1:09.38 F         
  5. Julian Isenia Wigbertson      Sithoc swimming club   1:10.51            1:09.70 F         
  6. Patrick Creemers              De Roersoppers         1:11.16 9000579    1:10.04 F         
Finale B
  7. Robin van Gulik               TRB/RES                1:11.28 9001061    1:10.26 FJ 1 F    
  8. Pieter de Heer                Hellas-Glana           1:12.47 8901141    1:10.26 FJ 2 F    
  9. Thom de Boer                  DAW                    1:12.07 9100181    1:11.30 F         
 10. Job van Duijnhoven            De Dolfijn             1:12.07 8800887    1:11.51 F         
 11. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV    1:12.86 9202675    1:11.73 F         
 12. Martin Teley                  RZL                    1:12.68 8906059    1:12.53 G         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 50m rugslag               Meisjes Junioren 2 en 3
28-12-2010 - 18:58                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Mirl de Boer                  DAW                      33.93 9700468      32.89 E         
  2. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg            33.50 9801412      33.28 E         
  3. Manon Koster                  HZPC                     34.46 9701312      33.97 F         
  4. Mignon Peeters                NIMO                     34.57 9701048      34.42 F         
  5. Chayenne Poorts               NIMO                     35.19 9800670      34.95 F         
  6. Yvanna Zuurveld               DAW                      34.80 9702998      35.28 F         
Finale B
  7. Annick Torres Stienissen      Club Natació Calella     35.91 45833750     35.22 F         
  8. Daphne Erkens                 NIMO                     36.42 9802372      35.81 F         
  9. Manon Barten                  Tritium (SG)             36.42 9701452      36.26 G         
 10. Tessa Gerritsen               Tempo Valkenswaard       36.47 9705496      36.29 G         
 11. Maartje Janssen               MOSA~regio               36.29 9705720      36.49 G         
 12. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana             35.91 9702110      37.99 H         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 50m rugslag               Jongens Junioren 1 en 2
28-12-2010 - 19:00                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Max Hermans                   HZPC                     32.06 9700879      31.84 F         
  2. Lars van der Velden           DAW                      33.22 9800175      32.98 F         
  3. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda      32.35 9702737      33.45 G         
  4. Ted Wilders                   MOSA~regio               35.04 9701177      34.04 G         
  5. Ivo Grosveld                  RZL                      34.62 9702483      34.40 H         
  6. Joost van den Akker           De Vrije Slag            34.44 9702103      34.44 H         
Finale B
  7. Sanjay Jagroep                DAW                      36.78 9702625      35.51 H         
  8. Jitse Zonneveld               RZ                       36.26 9703133      35.69           
  9. Ivo Nemeth                    Brunssum                 36.80 9700075      35.73           
 10. Ruben Schellekens             TRB/RES                  36.71 9702747      36.01           
 11. lars Bottelier                VZV                      36.59 9702681      37.42           
 12. Thomas Haneveld               DAW                      37.28 9801631      37.80           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 50m rugslag                  Meisjes Jeugd 1 en 2
28-12-2010 - 19:02                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     31.38 9500752      30.63 C         
  2. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval          31.19 9602580      31.09 D         
  3. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn               32.12 9605230      31.92 E         
  4. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)        32.44 9603098      32.52 E         
  5. Jaimy Mous                    Njord                    33.08 9602576      33.14 F         
  6. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius              33.18 9502326      33.29 F         
Finale B
  7. Nikki Habers                  Zeester Meerval          33.25 9600594      32.72 E         
  8. Madelon Schellekens           TRB/RES                  33.70 9501888      32.90 F         
  9. Marit Visscher                DAW                      33.59 9600004      33.25 F         
 10. Hilde Grondhout               Zeester Meerval          33.70 9602300      33.48 F         
 11. Brenda Zwarthoed              DAW                      33.62 9604938      33.79 F         
 12. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen              33.62 9502972      34.24 F         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 50m rugslag               Jongens Junioren 3 en 4
28-12-2010 - 19:04                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          29.22 9501403      28.91 F         
  2. Guus van Stiphout             Zeester Meerval          29.39 9501081      29.15 F         
  3. Lucas Greven                  ZC Valkenburg            29.87 9501941      29.68 F         
  4. Rick Hoekstra                 TRB/RES                  30.41 9501437      29.78 F         
  5. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)             30.72 9500447      30.51 F         
 DIS Mart Theunissen               ZC Valkenburg            30.34 9500483                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
Finale B
  7. Lars Haarsma                  DAW                      31.25 9600745      30.76 F         
  8. Kenny Sieben                  Hellas-Glana             30.82 9503663      30.87 F         
  9. Luuk Janssen                  MOSA~regio               31.15 9503497      31.32 FJ 1 G    
 10. Alexandre Mateus              Brunssum                 31.16 9505805      31.32 FJ 2 G    
 11. Jeroen Bongers                RZL                      31.48 9602629      31.78 F         
 12. Bram in 't Zandt              MOSA~regio               31.64 9601257      32.30 G         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 50m vlinderslag              Dames Senioren D1 en D2
28-12-2010 - 19:06                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Karlijn Hoogstede             Zeester Meerval          31.25 9404800      29.45 D         
  2. Nelly Velthuijs               Njord                    30.05 9404028      30.15 E         
  3. Misty Coert                   ZC Valkenburg            31.12 9300162      30.49 FJ 1 F    
  4. Sophie Sollie                 Zeester Meerval          31.09 9400140      30.49 FJ 2 E    
  5. Michelle Verouden             HZPC                     30.99 9400150      30.79 F         
  6. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius              31.43 9306160      32.80 G         
Finale B
  7. Suzan van Boxtel              TRB/RES                  31.94 9402578      31.85 F         
  8. Melissa Meijer                NIMO                     32.00 9304374      31.86 F         
  9. Selena van Cruchten           RZ                       32.57 9401608      32.04 F         
 10. Michelle Meusen               RZL                      32.02 9400852      32.26 FJ 1 F    
 11. Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV      32.58 9307612      32.26 FJ 2 F    
 12. Bo Peeters                    NIMO                     32.66 9306564      32.67 G         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 50m vlinderslag                  Heren Jeugd 1 en 2
28-12-2010 - 19:07                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Maurice Soudant               Z&PV Nuenen              26.10 9302125      26.06 D         
  2. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            26.56 9400593      26.79 FJ 1 E    
  3. Jorrick Druyven               DAW                      27.03 9400507      26.79 FJ 2 E    
  4. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             27.10 9304079      27.06 E         
  5. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg            28.05 9401657      27.92 F         
  6. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             28.25 9403511      28.23 F         
Finale B
  7. Simon van den Broek           Tritium (SG)             28.67 9302383      27.45 E         
  8. Robin Borger                  Brunssum                 28.74 9305183      27.89 F         
  9. Ruud van Heerbeek             Z&PV Nuenen              28.62 9301769      28.34 F         
 10. Joey Stokx                    DAW                      28.34 9301251      28.54 F         
 11. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen              28.57 9302695      28.82 F         
 12. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            28.25 9403779      28.94 F         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 50m vlinderslag                       Dames Senioren
28-12-2010 - 19:09                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo         30.45 8803696      29.51 E         
  2. Femke Hendrikx                Z&PV Nuenen              30.15 8801698      30.24 FJ 1 F    
  3. Linda Schellekens             BZV 's-Hertogenbosch     31.19 8803854      30.24 FJ 2 F    
  4. Ingrid van Horen              HZPC                     31.56 9204060      30.64 F         
  5. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)        30.54 9107878      30.93 F         
  6. Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV      31.50 8907234      31.50 F         
Finale B
  7. Judith van Meijel             HZPC                     32.00 9102076      30.33 F         
  8. Ilvy van Grimbergen           RZL                      31.61 8805442      30.72 F         
  9. Sabine Klesman                De Roersoppers           32.07 9202860      31.92 F         
 10. Lydia Colijn                  Mega                     31.87 MEGA559/     32.07 FJ 1 F    
 11. Alice Janssen                 HZPC                     32.02 8902012      32.07 FJ 2 F    
 12. Chantal Willems               Tritium (SG)             32.02 9105482      32.36 G         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
28-12-2010 - 19:11                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     25.97 9102825      25.98 FJ 1 E    
  2. Peter Crijns                  RZL                      25.75 8800673      25.98 FJ 2 E    
  3. Thom de Boer                  DAW                      26.91 9100181      26.40 E         
  4. Stefan Kranenbroek            HZPC                     26.81 7900729      27.39 F         
  5. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV      27.47 9202675      27.45 F         
  6. Alan Smeets                   Hellas-Glana             26.72 8402089      27.80 F         
Finale B
  7. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        27.59 9200249      26.97 E         
  8. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV      28.00 9201621      27.93 F         
  9. Robin van Gulik               TRB/RES                  28.20 9001061      28.07 F         
 10. Job van Duijnhoven            De Dolfijn               28.02 8800887      28.11 F         
 11. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)             28.10 8905447      29.07 G         
 DIS Julian Isenia Wigbertson      Sithoc swimming club     27.88                              
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Junioren 2 en 3
28-12-2010 - 19:12                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Mirl de Boer                  DAW                    1:00.95 9700468    1:00.90 C         
  2. Chayenne Poorts               NIMO                   1:04.76 9800670    1:04.32 E         
  3. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:03.45 9702110    1:04.37 E         
  4. Manon Koster                  HZPC                   1:04.70 9701312    1:04.43 E         
  5. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:04.98 9801412    1:04.92 E         
  6. Yvanna Zuurveld               DAW                    1:04.70 9702998    1:07.70 F         
Finale B
  7. Annick Torres Stienissen      Club Natació Calella   1:07.52 45833750   1:05.12 F         
  8. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:07.39 9700656    1:05.45 F         
  9. Celine Kerkhofs               Kimbria                1:09.64 9800548    1:08.45 F         
 10. Rianne Mooren                 MOSA~regio             1:08.70 9703018    1:09.97 G         
 11. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:05.20 9701232    1:10.07 G         
 12. Mignon Peeters                NIMO                   1:09.45 9701048    1:10.57 G         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
28-12-2010 - 19:15                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:00.01 9700879      59.59 E         
  2. Lars van der Velden           DAW                    1:01.65 9800175    1:01.30 E         
  3. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:02.73 9701177    1:02.52 F         
  4. Jitse Zonneveld               RZ                     1:03.64 9703133    1:03.04 F         
  5. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda    1:02.89 9702737    1:04.10 F         
 DIS lars Bottelier                VZV                    1:01.76 9702681                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
Finale B
  7. Ivo Nemeth                    Brunssum               1:05.65 9700075    1:04.43 F         
  8. Sanjay Jagroep                DAW                    1:04.98 9702625    1:04.88 F         
  9. Ivo Grosveld                  RZL                    1:07.64 9702483    1:04.92 G         
 10. Joost van den Akker           De Vrije Slag          1:09.59 9702103    1:10.91           
 11. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:10.29 9800247    1:10.93 H         
 12. Stefan Hoekstra               TRB/RES                1:10.42 9700223    1:13.48           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 100m vrije slag                Meisjes Jeugd 1 en 2
28-12-2010 - 19:18                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Brenda Zwarthoed              DAW                      59.85 9604938      59.72 C         
  2. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval        1:01.54 9602580    1:00.66 D         
  3. Jona Pisters                  NIMO                   1:01.92 9501784    1:01.39 E         
  4. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:02.51 9500752    1:01.64 E         
  5. Bente van Bergen              Zeester Meerval        1:03.13 9600336    1:02.13 E         
  6. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen            1:02.26 9502972    1:03.20 E         
Finale B
  7. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen            1:03.70 9504592    1:01.89 E         
  8. Nikki Habers                  Zeester Meerval        1:03.86 9600594    1:02.97 E         
  9. Jaimy Mous                    Njord                  1:03.24 9602576    1:03.97 E         
 10. Roxann Geenen                 DAW                    1:03.24 9601518    1:04.36 FJ 1 F    
 11. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:03.20 9502326    1:04.36 FJ 2 F    
 12. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn             1:04.35 9605230    1:04.36 FJ 3 F    



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 100m vrije slag             Jongens Junioren 3 en 4
28-12-2010 - 19:21                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Lars Haarsma                  DAW                      56.09 9600745      55.31 D         
  2. Mart Theunissen               ZC Valkenburg            55.66 9500483      55.72 E         
  3. Lucas Greven                  ZC Valkenburg            55.98 9501941      55.81 E         
  4. Guus van Stiphout             Zeester Meerval          55.98 9501081      56.51 E         
  5. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          56.22 9501403      57.72 F         
  6. Luuk Janssen                  MOSA~regio               57.67 9503497      57.86 F         
Finale B
  7. Sjors Lieverst                DAW                      57.70 9501389      57.62 F         
  8. Jan Peereboom                 DAW                      57.80 9501371      57.72 F         
  9. Rick Hoekstra                 TRB/RES                  59.10 9501437      59.07 FJ 1 F    
 10. Kenny Sieben                  Hellas-Glana             58.36 9503663      59.07 FJ 2 F    
 11. Alexandre Mateus              Brunssum                 59.23 9505805      59.44 FJ 1 F    
 12. Teun Strijbosch               Tritium (SG)             59.67 9603041      59.44 FJ 2 F    



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Dames, 100m rugslag               Dames Senioren D1 en D2
28-12-2010 - 19:24                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Michelle Verouden             HZPC                   1:07.46 9400150    1:06.75 D         
  2. Kim Loeffen                   Tritium (SG)           1:10.54 9403432    1:09.87 FJ 1 F    
  3. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:10.64 9300162    1:09.87 FJ 2 F    
  4. Michelle Meusen               RZL                    1:11.72 9400852    1:12.18 F         
  5. Nelly Velthuijs               Njord                  1:12.70 9404028    1:13.00 F         
  6. Karin Bongers                 RZL                    1:13.77 9303800    1:15.54 G         
Finale B
  7. Denise Austen                 RZ                     1:14.56 9303778    1:13.12 F         
  8. Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV    1:14.73 9307612    1:13.22 F         
  9. Svenja Zonneveld              RZ                     1:15.45 9301096    1:14.25 G         
 10. Cyril Landstra                Zeester Meerval        1:16.26 9305722    1:15.12 G         
 11. Bo Peeters                    NIMO                   1:16.00 9306564    1:16.92 H         
 12. Suzan van Boxtel              TRB/RES                1:15.76 9402578    1:18.69 H         
AFGE Colet Claessens               Z&PV Nuenen            1:10.31 9405182                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 100m rugslag                   Heren Jeugd 1 en 2
28-12-2010 - 19:27                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Jorrick Druyven               DAW                      59.61 9400507      59.10 D         
  2. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen            1:01.32 9302135      59.17 D         
  3. Marcel Schouten               ZV Haerlem             1:02.70 9300653    1:00.03 E         
  4. Maurice Soudant               Z&PV Nuenen            1:02.10 9302125    1:02.65 F         
  5. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:02.21 9403779    1:03.28 F         
  6. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg          1:03.68 9400593    1:03.77 F         
Finale B
  7. Robin Ramaekers               ZON/S&S                1:04.92 9304385    1:03.28 F         
  8. Mart Hendriks                 Tritium (SG)           1:04.26 9304079    1:03.47 F         
  9. Barry Kleijne                 Oeza                   1:06.26 9300661    1:04.70 F         
 10. Joey Stokx                    DAW                    1:05.36 9301251    1:05.54 F         
 11. Ken Boonen                    RZL                    1:05.64 9401481    1:05.71 F         
 12. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           1:05.58 9403511    1:07.89 G         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Dames, 100m rugslag                        Dames Senioren
28-12-2010 - 19:30                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Judith van Meijel             HZPC                   1:07.64 9102076    1:06.28 E         
  2. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo       1:09.52 8803696    1:07.94 E         
  3. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:08.75 9203076    1:08.44 E         
  4. Femke Hendrikx                Z&PV Nuenen            1:09.57 8801698    1:08.76 F         
  5. Katinka van Vastenhoven       VZV                    1:11.23 8402500    1:09.29 F         
  6. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    1:10.33 9100118    1:10.87 F         
Finale B
  7. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:11.45 9202772    1:09.66 F         
  8. Linda Schellekens             BZV 's-Hertogenbosch   1:12.29 8803854    1:10.34 F         
  9. Ilvy van Grimbergen           RZL                    1:14.36 8805442    1:11.13 F         
 10. Lydia Colijn                  Mega                   1:12.23 MEGA559/   1:11.37 F         
 11. Ingrid Jansen                 NIMO                   1:14.42 8705592    1:14.80 FJ 1 G    
 12. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:14.62 9105162    1:14.80 FJ 2 G    



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
28-12-2010 - 19:33                                                               Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   1:01.09 9102825      59.85 E         
  2. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:02.42 9200249    1:01.22 F         
  3. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)           1:02.28 8905447    1:01.34 F         
  4. Alan Smeets                   Hellas-Glana           1:03.72 8402089    1:02.15 F         
  5. Christiaan Fusers             De Roersoppers         1:03.01 8700977    1:03.42 F         
  6. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)           1:04.23 9104841    1:04.36 F         
Finale B
  7. Stefan Kranenbroek            HZPC                   1:06.95 7900729    1:05.06 G         
  8. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV    1:05.33 9201621    1:05.09 F         
  9. Rik Bakker                    TRB/RES                1:06.05 9104625    1:05.32 G         
 10. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV    1:05.64 9202675    1:05.58 G         
 11. Pieter de Heer                Hellas-Glana           1:07.21 8901141    1:07.07 H         
 12. Ronald Waldus                 NIMO                   1:06.95 9206275    1:10.12 H         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag         Meisjes Jeugd 2 en jonger
28-12-2010 - 19:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zeester Meerval               Zeester Meerval        1:56.00            1:54.64           
        Bente van Bergen, 96                       Nikki Habers, 96
        Esma van Vonderen, 95                      Lotte Langenhoff, 96
            28.53  1:54.64

  2. DAW 1                         DAW                    1:50.10            1:55.69           
        Roxann Geenen, 96                          Mirl de Boer, 97
        Nienke van der zee, 96                     Brenda Zwarthoed, 96
            29.59  1:55.69

  3. TRB/RES 1                     TRB/RES                1:55.19            2:01.23           
        Madelon Schellekens, 95                    Anne Klijberg, 95
        Louise van de Meer, 95                     Judith van de Wijdeven, 95
            31.39  2:01.23

  4. NIMO 1                        NIMO                   1:59.50            2:01.49           
        Mignon Peeters, 97                         Chayenne Poorts, 98
        Daphne Erkens, 98                          Jona Pisters, 95
            30.96  2:01.49

  5. HZPC                          HZPC                   2:05.00            2:04.69           
        Manon Koster, 97                           Milou Peeters, 98
        Denise van der Klij, 96                    Floor Weijmans, 95
            29.77  2:04.69

  6. TRB/RES 2                     TRB/RES                2:03.87            2:06.08           
        Indy Diependaal, 95                        Renske Zandberg, 96
        Eva Karapanagiotis, 95                     Femke van Hest, 96
            30.75  2:06.08

  7. MOSA~regio                    MOSA~regio             2:06.70            2:08.97           
        Judith Wienen, 97                          Maartje Janssen, 97
        Gina Feenstra, 98                          Floor Brouwer, 97
            31.32  2:08.97

  8. DAW 2                         DAW                    2:02.10            2:09.51           
        Yvanna Zuurveld, 97                        Elena Peeters, 96
        Fenke Bosschert, 97                        Rebecca Martens, 96
            30.34  2:09.51

  9. Tritium (SG)                  Tritium (SG)           2:08.00            2:10.09           
        Manon Barten, 97                           Emmely Toonen, 96
        Hildy Siroen, 95                           Christa Schuivens, 96
            33.23  2:10.09

 10. ZC Valkenburg                 ZC Valkenburg          2:10.00            2:10.16           
        Nina Grispen, 97                           Minke Theunissen, 98
        Michelle Bartelet, 98                      Carmen van de Rijt, 98
            29.77  2:10.16

 11. Hellas-Glana                  Hellas-Glana           2:07.00            2:10.97           
        Amber Viehmann, 95                         Wendy Bex, 97
        Kelly Craenen, 97                          Elishia Sinkiewicz, 97
            35.68  2:10.97

 12. RZ                            RZ                     2:20.02            2:12.46           
        Shae Bours, 98                             Aniek Ketelings, 98
        Evie Roebroek, 96                          Celina Austen, 96
            32.36  2:12.46

 13. DAW 3                         DAW                    2:07.60            2:14.13           
        Kimberley Kort, 98                         Tami de Lange, 97
        Lotte Hoogeterp, 97                        Silke Jonk, 98
            32.60  2:14.13

 14. Tempo Valkenswaard            Tempo Valkenswaard     2:15.00            2:23.74           
        Chantal de Lau, 97                         Tessa Gerritsen, 97
        Elvira den Hertog, 98                      Lisa Verzijden, 97
            35.00  2:23.74




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                   Jongens, 4 x 50m vrije slag      Jongens Junioren 4 en jonger
28-12-2010 - 19:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW 1                         DAW                    1:44.10            1:46.72           
        Jan Peereboom, 95                          Sjors Lieverst, 95
        Lars van der Velden, 98                    Lars Haarsma, 96
            27.36  1:46.72

  2. NIMO 1                        NIMO                   1:53.00            1:52.30           
        Kiowa Kamaansing, 95                       Martijn Weinberg, 96
        Andreas Waldus, 95                         Joeri Kerkhoff, 95
            26.18  1:52.30

  3. HZPC                          HZPC                   1:54.00            1:52.64           
        Björn Piket, 96                            Max Hermans, 97
        Sam Derks, 96                              Sem Hermans, 96
            29.03  1:52.64

  4. TRB/RES                       TRB/RES                1:49.78            1:53.11           
        Stefan van de Wijdeven, 98                 Bart Gubbels, 96
        Peter Rietveld, 96                         Rick Hoekstra, 95
            32.55  1:53.11

  5. RZL 1                         RZL                    1:46.48            1:54.38           
        Bram Jansen, 95                            Casper van den Broek, 95
        Jeroen Bongers, 96                         Stan Snijders, 95
            29.50  1:54.38

  6. MOSA~regio                    MOSA~regio             1:54.30            1:56.54           
        Djeremy Hesseling, 96                      Bram in 't Zandt, 96
        Sven Brouwer, 95                           Luuk Janssen, 95
            30.54  1:56.54

  7. DAW 2                         DAW                    1:56.40            1:58.47           
        Jasper Falk, 95                            Rowdy Spaltman, 95
        Pepijn Jorink, 95                          Martijn Falk, 96
            29.65  1:58.47

  8. Zegenwerp                     Zegenwerp              2:00.00            2:02.35           
        Richie van Empel, 96                       Bram van Hulten, 96
        Jeffrey Poirters, 95                       Bobby Visser, 96
            29.82  2:02.35

  9. DAW 3                         DAW                    2:07.80            2:09.88           
        Sanjay Jagroep, 97                         Frank Dekker, 98
        Thomas Haneveld, 98                        Dani Hoetmer, 96
            30.20  2:09.88




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Dames, 4 x 50m wisselslag                Dames Senioren Open
28-12-2010 - 19:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HZPC                          HZPC                   2:04.00            2:07.30           
        Judith van Meijel, 91                      Ingrid van Horen, 92
        Michelle Verouden, 94                      Alice Janssen, 89
            31.10  2:07.30

  2. Zeester Meerval               Zeester Meerval        2:03.00            2:07.56           
        Inge Arts, 92                              Sophie Sollie, 94
        Cyril Landstra, 93                         Karlijn Hoogstede, 94
            33.33  2:07.56

  3. DAW 1                         DAW                    2:11.30            2:11.47           
        Mandy Verhage, 95                          Melissa Zwaan, 91
        Marit Visscher, 96                         Rosa Schot, 92
            34.77  2:11.47

  4. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           2:09.58            2:11.75           
        Merel Siroen, 88                           Chantal Willems, 91
        Kim Loeffen, 94                            Naomi Feider, 91
            34.03  2:11.75

  5. RZL 1                         RZL                    2:12.67            2:14.15           
        Karin Bongers, 93                          Michelle Meusen, 94
        Ilvy van Grimbergen, 88                    Saskia Coolen, 88
            34.92  2:14.15

  6. TRB/RES                       TRB/RES                2:07.27            2:14.66           
        Roos van Esch, 82                          Suzan van Boxtel, 94
        Kelly Mekes, 94                            Maike Korthout, 94
            33.91  2:14.66

  7. NIMO 1                        NIMO                   2:14.00            2:16.06           
        Bo Peeters, 93                             Vera Weinberg, 93
        Melissa Meijer, 93                         Sanne Kerkhoff, 93
            36.86  2:16.06

  8. Barracuda                     Van Vliet Barracuda    2:16.00            2:16.44           
        Saskia Kommers, 95                         Giulia Rolloos, 95
        Marijke Kommers, 93                        Merel Barendregt, 91
            34.77  2:16.44

  9. De Warande                    O.Z. & P.C. De Waran        NT            2:17.12           
        Anne Pel, 90                               Christel Peeters, 91
        Gabriëlla van Oerle, 90                    Daphne Kievit, 92
            34.82  2:17.12

 10. Njord                         Njord                       NT            2:17.51           
        Jaimy Mous, 96                             Nelly Velthuijs, 94
        Emy Liebregts, 95                          Ilse van der Heijden, 94
            34.57  2:17.51

 11. De Roersoppers                De Roersoppers         2:05.58            2:18.45           
        Lotte van Haarst, 97                       Shanna Hintzen, 95
        Ilse Clevers, 85                           Sabine Klesman, 92
            36.63  2:18.45

 12. ZON/S&S                       ZON/S&S                2:18.00            2:18.64           
        Cato Vrouenraets, 90                       Suzanne Duijkers, 87
        Danique Ubags, 90                          Rylana Slaghuis, 94
            35.00  2:18.64

 13. Lansingh                      KZV de Lansingh        2:10.62            2:20.02           
        Rianne Timmers, 96                         Chiara Ligthart, 94
        Rilinda Gela, 95                           Liona Timmers, 94
            35.67  2:20.02

 14. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              2:15.00            2:20.25           
        Robin Hilgerdenaar, 96                     Tamarah van der Pasch, 94
        Desiree Peltenburg, 94                     Hanneke van der Steen, 93
            34.59  2:20.25

 15. RZL 2                         RZL                    2:21.02            2:20.64           
        Marlou Jacobs, 95                          Majke Van Bommel, 92
        Renske Venner, 90                          Maaike Knops, 94
            37.64  2:20.64

 16. RZ 1                          RZ                     2:18.18            2:21.81           
        Lisa In 't Zand, 94                        Denise Austen, 93
        Svenja Zonneveld, 93                       Selena van Cruchten, 94
            39.87  2:21.81

 17. DAW 2                         DAW                    2:17.90            2:23.15           
        Tess de Boer, 96                           Laura Stokx, 96
        Ilse van Niekerk, 94                       Maxine Alfonsi, 95
            37.55  2:23.15

 18. Heldense Zwemvereniging       Heldense Zwemverenig   2:30.30            2:23.19           
        Eline van de Ven, 97                       Carley Donders, 96
        Roxanne Vossen, 94                         Melanie van den Beuken, 91
            38.13  2:23.19

 19. Tritium (SG) 2                Tritium (SG)           2:18.63            2:26.43           
        Shauny Feider, 93                          Charessa Feider, 94
        Petra Schuivens, 93                        Elske Eikholt, 93
            38.12  2:26.43

 20. Zegenwerp 2                   Zegenwerp              2:29.00            2:26.71           
        Anita Engels, 90                           Emma Verhoeven, 93
        Patricia Becks, 87                         Manon van Lith, 96
            37.43  2:26.71

 21. MZ&PC                         MZ&PC                  2:15.05            2:28.70           
        Shanna van Gelooven, 96                    Evelien Schwillens, 92
        Simone Vroemen, 94                         Nora Chrif, 95
            37.95  2:28.70

 22. NIMO 2                        NIMO                   2:14.00            2:29.61           
        Anke Snijkers, 92                          Fanny Robbertsen, 91
        Inge Snijkers, 90                          Bo Kerkhoff, 95
            38.54  2:29.61

 23. RZ 2                          RZ                          NT            2:31.22           
        Jara Wassenberg, 96                        Linda Dehing, 94
        Annik Delissen, 94                         Dianne Nien, 71
            38.41  2:31.22

 24. Kimbria                       Kimbria                2:28.76            2:32.63           
        Meggie Schreppers, 94                      Jolien van Golde, 92
        Susan Stappers, 82                         Fabienne Jeukens, 84
            38.21  2:32.63

 25. De Vrije Slag                 De Vrije Slag          2:33.00            2:32.85           
        Dieuwertje Stolte, 96                      Tamara Groenevelt, 87
        Inge Kiezebrink, 94                        Esther Kiezebrink, 98
            34.98  2:32.85

 26. NIMO 3                        NIMO                   2:34.50            2:35.56           
        Emma Willems, 93                           Nieske Janssen, 96
        Lieke Janssen, 93                          Merel Jaspers, 96
            37.61  2:35.56




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Heren, 4 x 50m wisselslag                Heren Senioren Open
28-12-2010 - 19:39                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW 1                         DAW                    1:53.80            1:50.07           
        Jorrick Druyven, 94                        Joey Stokx, 93
        Rian Visser, 90                            Thom de Boer, 91
            27.60  1:50.07

  2. Nuenen                        Z&PV Nuenen                 NT            1:50.51           
        Sven Kardol, 93                            Maurice Soudant, 93
        Ruud van Heerbeek, 93                      Wouter Sijmons, 93
            28.23  1:50.51

  3. ZC Valkenburg                 ZC Valkenburg          1:54.00            1:53.03           
        Jelle Peltzer, 94                          Niels van Basten Batenburg, 94
        Pim van Basten Batenburg, 94               Sander van Elburg, 88
            28.77  1:53.03

  4. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           1:50.00            1:53.91           
        Joppe Schuurmans, 89                       Simon van den Broek, 93
        Mart Hendriks, 93                          Ronald Vullings, 87
            28.90  1:53.91

  5. RZL 1                         RZL                    1:55.89            1:55.00           
        Stijn Agten, 87                            Peter Crijns, 88
        Martin Teley, 89                           Ken Boonen, 94
            30.90  1:55.00

  6. Hellas-Glana                  Hellas-Glana           1:53.50            1:56.11           
        Alan Smeets, 84                            Jory Niemark, 92
        Pieter de Heer, 89                         Ruben Klinkers, 94
            29.07  1:56.11

  7. De Roersoppers                De Roersoppers         1:56.12            1:57.63           
        Christiaan Fusers, 87                      Richard Hubers, 85
        Joep Suskens, 94                           Patrick Creemers, 90
            29.86  1:57.63

  8. TRB/RES 1                     TRB/RES                1:53.05            1:58.14           
        Rik Bakker, 91                             Thomas Rietveld, 94
        Robin van Gulik, 90                        Enzo Diependaal, 92
            32.09  1:58.14

  9. HZPC                          HZPC                   1:58.00            1:58.68           
        Ralph van Megen, 92                        Stefan Kranenbroek, 79
        Tim Jacobs, 92                             Mark van Enckevort, 90
            30.46  1:58.68

 10. Kimbria                       Kimbria                1:54.11            1:58.73           
        Jeroen Custers, 91                         Charel Thewissen, 90
        Alain Dassen, 92                           Glenn Rompelberg, 93
            30.60  1:58.73

 11. DAW 2                         DAW                    1:58.00            1:58.82           
        Vincent Schram, 94                         Rico Roels, 94
        Mart de Boer, 93                           Felix Geenen, 95
            29.76  1:58.82

 12. NIMO 1                        NIMO                   1:59.99            1:59.92           
        Ronald Waldus, 92                          Sander van den Berg, 87
        Sander Slaghuis, 88                        Camiel Smeets, 94
            31.20  1:59.92

 13. MZ&PC 1                       MZ&PC                  2:02.68            2:02.84           
        Marty Kennis, 95                           Gertjan Winten, 88
        Tim Greven, 92                             Erik Schwillens, 93
            31.67  2:02.84

 14. Tritium (SG)                  Tritium (SG)           1:56.00            2:03.94           
        Jelte Schuurmans, 91                       Karim El Samman, 95
        Teun Strijbosch, 96                        Dieder Schuurmans, 95
            30.44  2:03.94

 15. ZON/S&S                       ZON/S&S                2:10.00            2:05.01           
        Robin Ramaekers, 93                        Mark Snijders, 88
        Martyn Slaghuis, 91                        Yannic van de Kuit, 95
            30.51  2:05.01

 16. NIMO 2                        NIMO                   2:08.00            2:06.44           
        Thijs Villevoije, 91                       Rick Hellenbrand, 89
        Indji Tan, 91                              Yoeri Cuijpers, 94
            32.54  2:06.44

 17. RZL 2                         RZL                    2:03.83            2:07.98           
        Ruud Bex, 92                               Dick Duisters, 91
        Tim Sonnemans, 94                          Bart Coolen, 86
            31.73  2:07.98

 18. De Vrije Slag                 De Vrije Slag          2:13.00            2:11.92           
        Joost van den Akker, 97                    Koen van Asseldonk, 92
        Rick Stolk, 95                             Rutger Otto, 97
            34.67  2:11.92

 19. TRB/RES 2                     TRB/RES                2:14.03            2:14.81           
        Ruben Schellekens, 97                      Stefan Hoekstra, 97
        Daan van Erp, 89                           Daan Koudijs, 92
            36.99  2:14.81

 20. Heldense Zwemvereniging       Heldense Zwemverenig   2:18.00            2:15.56           
        Bart Alberts, 89                           Tim Kessels, 94
        Sean Verstappen, 97                        Jeroen Kurvers, 96
            32.50  2:15.56

 21. Barracuda                     Van Vliet Barracuda    2:21.00            2:20.50           
        Maarten Steekelenburg, 93                  Ian Minnigh, 97
        Martijn Houweling, 96                      Mitchel Bom, 95
            37.96  2:20.50

 22. MZ&PC 2                       MZ&PC                  2:15.08            2:24.12           
        Jeroen Martin, 95                          Dimitri Verjans, 87
        Jeffrey Thomissen, 96                      Roy Lahou, 89
            35.94  2:24.12

 23. RZL 3                         RZL                    2:34.45            2:28.81           
        Joeri Jacobs, 97                           Ivo Grosveld, 97
        Jordi Knops, 96                            Jeroen Criens, 94
            43.08  2:28.81

 DIS Tempo Valkenswaard            Tempo Valkenswaard     2:10.00            2:09.12           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
        Jelte van de Boogaard, 91                  Raoni Schrijvers, 93
        Sjors van Doesburg, 95                     Dustin Bolte, 92
            35.27  2:09.12




SPLASH Meet Manager 11Registered to MZ&PC