Landelijke A/B competitie deel 1
Horst, Netherlands,    1-10-2006,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m vrije slag Heren Sen.   Nr. 2 4 x 50m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 3 50m rugslag Gemengd Min 4-   Nr. 4 100m vrije slag Dames Min 6-   
Nr. 5 100m wisselslag Heren Min 6-   Nr. 6 200m vlinderslag Heren Sen 2-   
Nr. 7 200m rugslag Dames Jgd 2-   Nr. 8 200m schoolslag Heren Jun 4-   
Nr. 9 100m vlinderslag Dames Jun 2-   Nr. 10 100m rugslag Heren Jun 2-   
Nr. 11 100m schoolslag Dames Sen 2-   Nr. 12 100m vrije slag Heren Jgd 2-   
Nr. 13 200m wisselslag Heren Sen 2-   Nr. 14 100m vlinderslag Dames Sen.   
Nr. 15 100m rugslag Heren Sen.   Nr. 16 25m vrije slag Gemengd Min 4-   
Nr. 17 50m rugslag Dames Min 6-   Nr. 18 50m schoolslag Heren Min 6-   
Nr. 19 100m vrije slag Dames Jgd 2-   Nr. 20 100m vlinderslag Heren Jun 4-   
Nr. 21 200m schoolslag Dames Jun 2-   Nr. 22 200m vrije slag Heren Jun 2-   
Nr. 23 100m schoolslag Heren Sen 2-   Nr. 24 200m wisselslag Dames Sen 2-   
Nr. 25 200m rugslag Heren Jgd 2-   Nr. 26 200m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 27 200m vrije slag Heren Sen.   Nr. 28 4 x 50m vrije slag Dames Sen.   


Nr. 1   4 x 100m vrije slag Heren                                       Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Hellas-Glana-KZ(SG) 1              Hellas-Glana      3:40.12
       Alan Smeets               84   Davy Verreusel            89
       Sven Jaeger               83   Joris Bulstra             85
        3:40.12 
    2. RZ 1                               RZ                3:46.23
       Stijn Agten               87   Patrick Creemers          90
       Stefan Jacobs             86   Sander Bouts              85
        3:46.23 
    3. HZPC 1                             HZPC              3:48.92
       Maikel Brouwers           83   Willem Drissen            88
       Mark van Enckevort        90   Stefan Kranenbroek        79
        3:48.92 



TOP
Nr. 2   4 x 50m wisselslag Dames                                        Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. HZPC 1                             HZPC              2:07.39
       Judith van Meijel         91   Lisa Dreesens             91
       Maureen Rutten            88   Mieke Veens               85
        2:07.39 
    2. Hellas-Glana-KZ(SG) 1              Hellas-Glana      2:12.69
       Jill Tummers              90   Alyssia Deledda           87
       Elise Wijnker             91   Geke van Kempen           88
        2:12.69 
    3. RZ 1                               RZ                2:15.13
       Marian Bouts              86   Daniella Heyenrath        77
       Ilse Schoenmakers         90   Anneloes Peulen           85
        2:15.13 



TOP
Nr. 3   50m rugslag Gemengd                                  Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wendy Bex                      97  Hellas-Glana        44.80
    2. Manon Koster                   97  HZPC                46.31
    3. Lisanne Scheer                 97  Hellas-Glana        47.42
    4. Kelly Craenen                  97  Hellas-Glana        50.52
    5. Jole van Berlo                 97  HZPC                56.56
    6. Denise Craenen                 99  Hellas-Glana        56.86
    7. Milou Peeters                  98  HZPC              1:01.94



Nr. 3   50m rugslag Gemengd                                  Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Dylan Wolters                  98  Hellas-Glana        53.08
    2. Twan Tacken                    98  Hellas-Glana        59.92



TOP
Nr. 4   100m vrije slag Dames                                Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Janine Verhaegh                95  HZPC              1:13.60
    2. Floor Weijmans                 95  HZPC              1:16.66
    3. Eline van der Plas             95  Hellas-Glana      1:17.24
    4. Andra Dols                     95  Hellas-Glana      1:18.23
    5. Denise van der Klij            96  HZPC              1:23.37
    6. Jessica Hesen                  96  HZPC              1:25.48
    7. Maaike Sanders                 96  Hellas-Glana      1:25.85
    8. Juul van Berlo                 95  HZPC              1:25.88
    9. Desiree van Emden              95  RZ                1:26.31
   10. Wynona Wilms                   95  Hellas-Glana      1:26.77
   11. Celina Austen                  96  RZ                1:28.10
   12. Jara Wassenberg                96  RZ                1:31.17
   13. Noortje Voestermans            96  RZ                1:32.40
   14. Ilse Litjens                   96  HZPC              1:33.60
   15. Maureen Wingers                96  RZ                1:34.44
   16. Joëlle Houben                  96  Hellas-Glana      1:36.21
   17. Anne Tacken                    96  Hellas-Glana      1:40.29
   18. Laura Dehing                   96  RZ                1:41.59
   19. Veerle van Esser               96  RZ                2:02.58



TOP
Nr. 5   100m wisselslag Heren                                Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kevin Wolters                  95  Hellas-Glana      1:27.75
    2. Marc Derks                     96  Hellas-Glana      1:37.80
    3. Stef Cleuren                   95  HZPC              1:41.83
    4. Rob van Rens                   95  RZ                1:44.61
    5. Kay Thijssen                   96  HZPC              1:50.31
    6. Nando Broeren                  96  HZPC              1:55.76
  dis. Daan Wolswinkel                95  RZ                1:24.43
        1:24.43 
  dis. Sam Derks                      96  HZPC              1:49.44
        1:49.44 



TOP
Nr. 6   200m vlinderslag Heren                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana      2:25.30
        1:07.18  2:25.30 
    2. Anton vd Sluis                 90  Hellas-Glana      2:48.76
        1:13.31  2:48.76 



TOP
Nr. 7   200m rugslag Dames                                      Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Angèl Koenen                   92  HZPC              2:38.43
        1:15.79  2:38.43 
    2. Ingrid van Horen               92  HZPC              2:40.80
        1:19.67  2:40.80 
    3. Mirte Tummers                  92  Hellas-Glana      2:44.18
        1:18.89  2:44.18 
    4. Svenja Zonneveld               93  RZ                2:45.06
        1:20.99  2:45.06 
    5. Denise Austen                  93  RZ                2:45.07
        1:21.18  2:45.07 
    6. Claudia Giezenaar              91  RZ                2:50.86
        1:22.50  2:50.86 
    7. Maartje van/de Munckhof        92  HZPC              2:51.33
        1:21.79  2:51.33 
    8. Susanne vd Plas                92  Hellas-Glana      2:53.11
        1:21.74  2:53.11 
    9. Linda Dehing                   94  RZ                2:54.68
        1:23.20  2:54.68 
   10. Patty Drenthen                 94  RZ                3:04.88
        3:04.88 
   11. Rianne van Enckevort           92  HZPC              3:08.55
        1:31.44  3:08.55 
   12. Joyce Caster                   93  RZ                3:10.97
        1:30.61  3:10.97 
   13. Ilse Masseling                 92  HZPC              3:15.58
        1:33.05  3:15.58 
  dis. Judith van Meijel              91  HZPC              2:31.89
        1:12.49  2:31.89 



TOP
Nr. 8   200m schoolslag Heren                                Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kenneth Caster                 91  RZ                2:34.01
        1:12.15  2:34.01 
    2. Bjorn de Jonge                 92  Hellas-Glana      2:44.24
        1:15.90  2:44.24 
    3. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana      2:50.47
        1:19.87  2:50.47 
    4. Kevin van den Bekerom          92  HZPC              2:56.40     A
        1:25.86  2:56.40 
    5. Ramon Wassenberg               93  RZ                2:56.40     B
        1:26.52  2:56.40 
    6. Bob Harmsen                    91  Hellas-Glana      2:57.86
        1:25.22  2:57.86 
    7. Arjan Mols                     91  HZPC              2:58.47
        1:24.52  2:58.47 
       Twan Beentjes                  93  Hellas-Glana      2:58.47
        1:24.47  2:58.47 
    9. Thijs Wolswinkel               92  RZ                2:59.33
        1:27.31  2:59.33 
   10. Mark Wolswinkel                91  RZ                3:01.80
        1:28.29  3:01.80 
   11. Tim Jacobs                     92  HZPC              3:03.63
        1:29.34  3:03.63 
   12. Roy Hoogerwerf                 92  Hellas-Glana      3:12.42
        1:31.49  3:12.42 
   13. Patrick Janssen                93  HZPC              3:17.53
        1:35.23  3:17.53 
   14. Kyle Waeyen                    92  RZ                3:24.48
        1:36.12  3:24.48 
  dis. Juul Lamers                    92  RZ                3:11.52
        1:29.21  3:11.52 



TOP
Nr. 9   100m vlinderslag Dames                               Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Danique Agterberg              94  Hellas-Glana      1:18.57
    2. Svenja Zonneveld               93  RZ                1:19.22
    3. Rinske Becks                   94  HZPC              1:25.61
    4. Selena van Cruchten            94  RZ                1:31.07
    5. Marja van der Sluis            93  Hellas-Glana      1:31.32
    6. Linda Dehing                   94  RZ                1:31.84
    7. Rosien Meesen                  94  Hellas-Glana      1:32.12
    8. Sophie Cleuren                 93  HZPC              1:32.29
    9. Roxane Wilms                   93  Hellas-Glana      1:32.91
        1:32.91 
   10. Lisa in 't Zand                94  RZ                1:36.66
   11. Maud Rutjens                   93  HZPC              1:38.29
        1:38.29 
   12. Varolien Francisca             93  RZ                1:41.96
   13. Janna van Berlo                93  HZPC              1:48.65
        1:48.65 
  dis. Laura van/de Munckhof          93  HZPC              1:43.95
        1:43.95 



TOP
Nr. 10   100m rugslag Heren                                  Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rick Hesen                     93  HZPC              1:16.43
    2. Sidney Leenen                  93  HZPC              1:16.79
    3. Stan Tummers                   94  Hellas-Glana      1:17.03
    4. Ramon Wassenberg               93  RZ                1:18.11
    5. Gergo Lovas                    93  RZ                1:20.30
    6. Daan Wolswinkel                95  RZ                1:20.70     A
    7. Pim van Basten-Batenburg       94  Hellas-Glana      1:20.70     B
    8. Niels van Basten-Batenburg     94  Hellas-Glana      1:21.23
    9. Wilco van der Sluis            93  Hellas-Glana      1:25.72
   10. Maurice Zelis                  94  RZ                1:26.85
   11. Mitch Waeyen                   94  RZ                1:28.53
   12. Bram Becks                     93  HZPC              1:28.59
   13. Jim Ketelings                  94  RZ                1:33.37
  dis. Ron Jacobs                     94  HZPC              1:31.35
        1:31.35 
  dis. Jennick van Esser              94  RZ                1:35.91
        1:35.91 



TOP
Nr. 11   100m schoolslag Dames                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana      1:17.88
    2. Neiske Becks                   91  HZPC              1:19.25
    3. Lisa Dreesens                  91  HZPC              1:20.06
    4. Maddy Thielen                  90  HZPC              1:25.49
    5. Ilse Schoenmakers              90  RZ                1:25.64
    6. Silvana Klander                89  Hellas-Glana      1:26.50
    7. Ingrid van Horen               92  HZPC              1:27.00
    8. Kylie Leenen                   89  HZPC              1:30.89
    9. Linda Drenthen                 91  RZ                1:30.94
   10. Inge vd Munckhof               89  HZPC              1:31.96
   11. Elsemiek Oostlander            89  RZ                1:32.04
   12. Krischa Waeyen                 90  RZ                1:33.23



TOP
Nr. 12   100m vrije slag Heren                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tobias van Halen               91  RZ                  57.26
    2. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana        58.17
    3. Patrick Creemers               90  RZ                  58.67
    4. Mark van Enckevort             90  HZPC                59.01
    5. Diederic Brummer               90  Hellas-Glana        59.25
    6. Ralph van Megen                92  HZPC                59.84
    7. Anton vd Sluis                 90  Hellas-Glana      1:00.54
    8. Thijs Wolswinkel               92  RZ                1:04.11
    9. Tim Jacobs                     92  HZPC              1:08.83
   10. Juul Lamers                    92  RZ                1:10.35
   11. Jop van Berlo                  91  HZPC              1:13.40



TOP
Nr. 13   200m wisselslag Heren                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Davy Verreusel                 89  Hellas-Glana      2:12.83
        2:12.83 
    2. Michiel Bronswijk              88  Hellas-Glana      2:25.45
        2:25.45 
    3. Kenneth Caster                 91  RZ                2:28.11
        2:28.11 
    4. Dion Dreesens                  93  HZPC              2:33.27
        2:33.27 
    5. Willem Drissen                 88  HZPC              2:38.13
        2:38.13 
    6. Sidney Leenen                  93  HZPC              2:51.20
        2:51.20 
    7. Arjan Mols                     91  HZPC              2:53.65
        2:53.65 
  dis. Stijn Agten                    87  RZ                2:35.64
        2:35.64 



TOP
Nr. 14   100m vlinderslag Dames                                         Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mieke Veens                    85  HZPC              1:09.59
    2. Lisa Dreesens                  91  HZPC              1:09.66
    3. Daniella Heyenrath             77  RZ                1:10.77
    4. Debbie Hesen                   86  HZPC              1:11.50
    5. Anneloes Peulen                85  RZ                1:11.61
    6. Marian Bouts                   86  RZ                1:13.27
    7. Mirte Tummers                  92  Hellas-Glana      1:14.72
    8. Linda Custers                  86  HZPC              1:15.08
    9. Inge Suntjens                  83  RZ                1:16.31
        1:16.31 
   10. Alyssia Deledda                87  Hellas-Glana      1:16.94
   11. Jill Tummers                   90  Hellas-Glana      1:18.97
   12. Alice Janssen                  89  HZPC              1:19.75
   13. Dianne Nien                    71  RZ                1:20.48
   14. Geke van Kempen                88  Hellas-Glana      1:23.75
        1:23.75 
   15. Hanneke Verlijsdonk            87  HZPC              1:24.59
        1:24.59 
   bm. Suzan van den Bogaard          89  PSV               1:09.29
        1:09.29 



TOP
Nr. 15   100m rugslag Heren                                             Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Alan Smeets                    84  Hellas-Glana      1:02.68
    2. Joris Bulstra                  85  Hellas-Glana      1:03.06
    3. Maikel Brouwers                83  HZPC              1:03.14     A
    4. Sander Bouts                   85  RZ                1:03.14     B
    5. Sven Jaeger                    83  Hellas-Glana      1:03.14     C
    6. Stefan Kranenbroek             79  HZPC              1:04.82
    7. Pascal Cuypers                 76  RZ                1:07.50
    8. Manno Schouten                 80  RZ                1:08.03
    9. Stefan Jacobs                  86  RZ                1:13.94
   10. Martijn Vissers                77  HZPC              1:15.31



TOP
Nr. 16   25m vrije slag Gemengd                              Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wendy Bex                      97  Hellas-Glana        17.58
    2. Manon Koster                   97  HZPC                18.83
    3. Lisanne Scheer                 97  Hellas-Glana        19.64
    4. Kelly Craenen                  97  Hellas-Glana        20.34
    5. Jole van Berlo                 97  HZPC                24.11
    6. Denise Craenen                 99  Hellas-Glana        24.56
    7. Milou Peeters                  98  HZPC                25.79



Nr. 16   25m vrije slag Gemengd                              Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Dylan Wolters                  98  Hellas-Glana        22.28
    2. Twan Tacken                    98  Hellas-Glana        25.93



TOP
Nr. 17   50m rugslag Dames                                   Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Janine Verhaegh                95  HZPC                38.65
    2. Eline van der Plas             95  Hellas-Glana        41.49
    3. Desiree van Emden              95  RZ                  42.27     A
    4. Denise van der Klij            96  HZPC                42.27     B
    5. Floor Weijmans                 95  HZPC                42.27     C
    6. Andra Dols                     95  Hellas-Glana        42.53
    7. Celina Austen                  96  RZ                  45.19
    8. Juul van Berlo                 95  HZPC                45.29
    9. Jessica Hesen                  96  HZPC                46.61
   10. Maureen Wingers                96  RZ                  46.82
   11. Noortje Voestermans            96  RZ                  47.03
   12. Joëlle Houben                  96  Hellas-Glana        47.32
   13. Maaike Sanders                 96  Hellas-Glana        47.39
   14. Jara Wassenberg                96  RZ                  47.94
   15. Laura Dehing                   96  RZ                  48.72
   16. Wynona Wilms                   95  Hellas-Glana        49.30
   17. Ilse Litjens                   96  HZPC                49.48
   18. Anne Tacken                    96  Hellas-Glana        51.22
   19. Veerle van Esser               96  RZ                  54.38



TOP
Nr. 18   50m schoolslag Heren                                Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kevin Wolters                  95  Hellas-Glana        41.31
    2. Daan Wolswinkel                95  RZ                  47.85
    3. Marc Derks                     96  Hellas-Glana        48.21
    4. Mark Linssen                   95  HZPC                53.79
    5. Dylan Bos                      96  HZPC                55.53
    6. Sam Derks                      96  HZPC                55.74
    7. Kay Thijssen                   96  HZPC                55.87
    8. Stef Cleuren                   95  HZPC                57.06
    9. Björn Piket                    96  HZPC                57.81
   10. Rob van Rens                   95  RZ                  57.82
   11. Nando Broeren                  96  HZPC                58.96
   12. Teun van Rens                  95  HZPC              1:00.58



TOP
Nr. 19   100m vrije slag Dames                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Judith van Meijel              91  HZPC              1:03.00
    2. Angèl Koenen                   92  HZPC              1:03.68
    3. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana      1:05.05
    4. Susanne vd Plas                92  Hellas-Glana      1:08.39
    5. Danique Agterberg              94  Hellas-Glana      1:09.86
    6. Claudia Giezenaar              91  RZ                1:10.40     A
    7. Linda Drenthen                 91  RZ                1:10.40     B
    8. Denise Austen                  93  RZ                1:11.90
    9. Selena van Cruchten            94  RZ                1:12.13
   10. Rianne van Enckevort           92  HZPC              1:12.49
   11. Maartje van/de Munckhof        92  HZPC              1:13.88
   12. Lisa in 't Zand                94  RZ                1:16.77
   13. Patty Drenthen                 94  RZ                1:18.97
   14. Ilse Masseling                 92  HZPC              1:19.52
   15. Dorien Verbeek                 91  HZPC              1:25.38



TOP
Nr. 20   100m vlinderslag Heren                              Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Dion Dreesens                  93  HZPC              1:06.56
    2. Ralph van Megen                92  HZPC              1:06.85
    3. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana      1:09.23
    4. Tobias van Halen               91  RZ                1:10.31
    5. Mark Wolswinkel                91  RZ                1:12.83
    6. Kevin van den Bekerom          92  HZPC              1:20.86
    7. Kyle Waeyen                    92  RZ                1:21.28
    8. Niels van Basten-Batenburg     94  Hellas-Glana      1:23.93     A
    9. Roy Hoogerwerf                 92  Hellas-Glana      1:23.93     B
   10. Pim van Basten-Batenburg       94  Hellas-Glana      1:24.68
   11. Bob Harmsen                    91  Hellas-Glana      1:27.30



TOP
Nr. 21   200m schoolslag Dames                               Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marja van der Sluis            93  Hellas-Glana      3:04.53
        1:28.08  3:04.53 
    2. Svenja Zonneveld               93  RZ                3:11.51
        1:31.54  3:11.51 
    3. Rinske Becks                   94  HZPC              3:15.20
        1:35.02  3:15.20 
    4. Rosien Meesen                  94  Hellas-Glana      3:19.90
        1:37.50  3:19.90 
    5. Linda Dehing                   94  RZ                3:21.49
        1:36.44  3:21.49 
    6. Varolien Francisca             93  RZ                3:24.62
        1:37.52  3:24.62 
    7. Maud Rutjens                   93  HZPC              3:25.98
        1:39.09  3:25.98 
    8. Sophie Cleuren                 93  HZPC              3:27.90
        1:40.08  3:27.90 
    9. Laura van/de Munckhof          93  HZPC              3:28.13
        1:41.30  3:28.13 
   10. Roxane Wilms                   93  Hellas-Glana      3:28.94
        1:41.02  3:28.94 
   11. Joyce Caster                   93  RZ                3:37.24
        1:40.91  3:37.24 
   12. Janna van Berlo                93  HZPC              3:59.28
        1:54.76  3:59.28 



TOP
Nr. 22   200m vrije slag Heren                               Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Dion Dreesens                  93  HZPC              2:15.16
        1:06.49  2:15.16 
    2. Ramon Wassenberg               93  RZ                2:26.91
        1:11.63  2:26.91 
    3. Rick Hesen                     93  HZPC              2:27.34
        1:12.89  2:27.34 
    4. Gergo Lovas                    93  RZ                2:32.43
        1:12.93  2:32.43 
    5. Stan Tummers                   94  Hellas-Glana      2:35.89
        1:15.74  2:35.89 
    6. Twan Beentjes                  93  Hellas-Glana      2:36.92
        1:15.48  2:36.92 
    7. Wilco van der Sluis            93  Hellas-Glana      2:38.50
        1:17.76  2:38.50 
    8. Bram Becks                     93  HZPC              2:47.69
        1:19.18  2:47.69 
    9. Jennick van Esser              94  RZ                2:48.29
        1:20.06  2:48.29 
   10. Ron Jacobs                     94  HZPC              2:50.74
        1:24.26  2:50.74 
   11. Maurice Zelis                  94  RZ                2:50.85
        1:22.10  2:50.85 
   12. Mitch Waeyen                   94  RZ                2:51.47
        1:21.96  2:51.47 
   13. Jim Ketelings                  94  RZ                2:53.72
        1:21.75  2:53.72 



TOP
Nr. 23   100m schoolslag Heren                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kenneth Caster                 91  RZ                1:12.41
    2. Bjorn de Jonge                 92  Hellas-Glana      1:14.20
    3. Patrick Creemers               90  RZ                1:14.21
    4. Michiel Bronswijk              88  Hellas-Glana      1:15.38
    5. Stijn Agten                    87  RZ                1:20.27
    6. Arjan Mols                     91  HZPC              1:22.11
    7. Kevin van den Bekerom          92  HZPC              1:24.49
    8. Willem Drissen                 88  HZPC              1:24.55
    9. Tim Jacobs                     92  HZPC              1:24.75
   10. Juul Lamers                    92  RZ                1:29.25
        1:29.25 
   11. Patrick Janssen                93  HZPC              1:33.97



TOP
Nr. 24   200m wisselslag Dames                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lisa Dreesens                  91  HZPC              2:32.07
        2:32.07 
    2. Judith van Meijel              91  HZPC              2:33.32
        2:33.32 
    3. Kylie Leenen                   89  HZPC              2:42.31
        2:42.31 
    4. Jill Tummers                   90  Hellas-Glana      2:46.65
        2:46.65 
    5. Mirte Tummers                  92  Hellas-Glana      2:47.36
        2:47.36 
    6. Krischa Waeyen                 90  RZ                2:48.81
        2:48.81 
    7. Alice Janssen                  89  HZPC              2:51.42
        2:51.42 
    8. Linda Drenthen                 91  RZ                2:52.59
        2:52.59 
    9. Claudia Giezenaar              91  RZ                2:53.72
        2:53.72 
   10. Patty Drenthen                 94  RZ                3:09.91
        3:09.91 
   11. Lisa in 't Zand                94  RZ                3:12.38
        3:12.38 
  dis. Inge vd Munckhof               89  HZPC              3:27.37
        3:27.37 



TOP
Nr. 25   200m rugslag Heren                                     Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Davy Verreusel                 89  Hellas-Glana      2:11.72
        1:04.14  2:11.72 
    2. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana      2:24.62
        1:10.11  2:24.62 
    3. Mark van Enckevort             90  HZPC              2:28.95
        1:13.09  2:28.95 
    4. Tobias van Halen               91  RZ                2:29.29
        1:10.12  2:29.29 
    5. Anton vd Sluis                 90  Hellas-Glana      2:30.67
        1:13.63  2:30.67 
    6. Patrick Creemers               90  RZ                2:31.24
        1:13.49  2:31.24 
    7. Diederic Brummer               90  Hellas-Glana      2:35.05
        1:18.15  2:35.05 
    8. Thijs Wolswinkel               92  RZ                2:40.07
        1:18.34  2:40.07 
    9. Bob Harmsen                    91  Hellas-Glana      2:40.18
        1:18.51  2:40.18 
   10. Sidney Leenen                  93  HZPC              2:42.07
        1:20.10  2:42.07 
   11. Ralph van Megen                92  HZPC              2:45.79
        1:21.50  2:45.79 
   12. Mark Wolswinkel                91  RZ                2:46.12
        1:22.37  2:46.12 
   13. Jop van Berlo                  91  HZPC              3:00.32
        1:27.88  3:00.32 
   14. Kyle Waeyen                    92  RZ                3:02.53
        1:30.36  3:02.53 
  dis. Rick Hesen                     93  HZPC              2:47.40
        1:23.04  2:47.40 



TOP
Nr. 26   200m schoolslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Maureen Rutten                 88  HZPC              2:51.69
        1:22.21  2:51.69 
    2. Neiske Becks                   91  HZPC              2:52.94
        1:22.77  2:52.94 
    3. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana      2:53.60
        1:22.28  2:53.60 
    4. Marian Bouts                   86  RZ                3:01.26
        1:26.56  3:01.26 
    5. Mieke Veens                    85  HZPC              3:01.54
        1:27.90  3:01.54 
    6. Anneloes Peulen                85  RZ                3:02.38
        1:26.31  3:02.38 
    7. Ilse Schoenmakers              90  RZ                3:03.45
        1:26.69  3:03.45 
    8. Alyssia Deledda                87  Hellas-Glana      3:04.17
        1:27.11  3:04.17 
    9. Ingrid van Horen               92  HZPC              3:06.11
        1:29.86  3:06.11 
   10. Silvana Klander                89  Hellas-Glana      3:07.26
        1:29.01  3:07.26 
   11. Daniella Heyenrath             77  RZ                3:07.58
        1:28.91  3:07.58 
   12. Maddy Thielen                  90  HZPC              3:08.89
        1:30.26  3:08.89 
   13. Marja van der Sluis            93  Hellas-Glana      3:10.19
        1:31.54  3:10.19 
   14. Debbie Hesen                   86  HZPC              3:11.47
        1:33.93  3:11.47 
   15. Hanneke Verlijsdonk            87  HZPC              3:15.25
        1:32.57  3:15.25 
   16. Geke van Kempen                88  Hellas-Glana      3:18.43
        1:34.11  3:18.43 
   17. Elke Euwes                     88  HZPC              3:20.91
        1:33.48  3:20.91 
   18. Linda Custers                  86  HZPC              3:21.73
        1:37.36  3:21.73 
   19. Elsemiek Oostlander            89  RZ                3:26.53
        1:38.15  3:26.53 
   20. Inge Suntjens                  83  RZ                3:29.55
        1:40.52  3:29.55 
   21. Dianne Nien                    71  RZ                3:37.81
        1:44.80  3:37.81 
   bm. Suzan van den Bogaard          89  PSV               2:45.97
        1:18.82  2:45.97 



TOP
Nr. 27   200m vrije slag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Alan Smeets                    84  Hellas-Glana      2:01.26
        1:00.14  2:01.26 
    2. Stefan Kranenbroek             79  HZPC              2:02.57
          59.93  2:02.57 
    3. Sander Bouts                   85  RZ                2:03.43
          59.84  2:03.43 
    4. Stefan Jacobs                  86  RZ                2:06.95
        1:01.70  2:06.95 
    5. Sven Jaeger                    83  Hellas-Glana      2:07.78
        1:02.01  2:07.78 
    6. Joris Bulstra                  85  Hellas-Glana      2:09.50     A
        1:01.55  2:09.50 
    7. Maikel Brouwers                83  HZPC              2:09.50     B
        1:02.23  2:09.50 
    8. Manno Schouten                 80  RZ                2:10.78
        1:03.83  2:10.78 
    9. Pascal Cuypers                 76  RZ                2:11.99
        1:03.68  2:11.99 
   10. Jarbas in den Bosch            84  Hellas-Glana      2:13.22
        1:01.54  2:13.22 
   11. Martijn Vissers                77  HZPC              2:27.45
        1:06.95  2:27.45 



TOP
Nr. 28   4 x 50m vrije slag Dames                               Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. HZPC 1                             HZPC              1:56.62
       Judith van Meijel         91   Lisa Dreesens             91
       Neiske Becks              91   Angèl Koenen              92
        1:56.62 
    2. Hellas-Glana-KZ(SG) 1              Hellas-Glana      2:01.39
       Mirte Tummers             92   Danique Agterberg         94
       Susanne vd Plas           92   Elise Wijnker             91
        2:01.39 
    3. RZ 1                               RZ                2:07.57
       Claudia Giezenaar         91   Svenja Zonneveld          93
       Linda Drenthen            91   Selena van Cruchten       94
        2:07.57 
    4. HZPC 2                             HZPC              2:08.63
       Sophie Cleuren            93   Rianne van Enckevort      92
       Maartje van/de Munckhof   92   Ingrid van Horen          92
        2:08.63