Nr. 1. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  Minioren 4 e.l.
Nr. 2. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  J. Min. 5/6 en M.Min. 5/Jun. 1
Nr. 3. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 4. Heren, 4 x 50m vrije slag  Junioren 3 - Senioren/H
Nr. 5. Dames, 4 x 50m vrije slag  Jeugd 1 - Senioren/D
Nr. 6. Heren, 4 x 50m vrije slag  21 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 4 x 50m vrije slag  21 jaar en ouder
Nr. 8. Alle, 50m rugslag  Minoren 3 en later
Nr. 9. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 6 en later
Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 1 en later
Nr. 11. Heren, 100m wisselslag  Junioren 1 - Senioren/H2
Nr. 12. Dames, 100m wisselslag  Junioren 2 - Senioren/D
Nr. 13. Heren, 100m wisselslag  20 jaar en ouder
Nr. 14. Dames, 100m wisselslag  20 jaar en ouder
Nr. 15. Alle, 25m vlinderslag  Minoren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 6 en later
Nr. 17. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 1 en later
Nr. 18. Heren, 50m vlinderslag  Junioren 1 - Senioren/H2
Nr. 19. Dames, 50m vlinderslag  Junioren 2 - Senioren/D
Nr. 20. Heren, 50m vlinderslag  20 jaar en ouder
Nr. 21. Dames, 50m vlinderslag  20 jaar en ouder
Nr. 22. Alle, 50m schoolslag  Minoren 3 en later
Nr. 23. Gemengd, 4 x 50m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 24. Gemengd, 4 x 50m wisselslag  J. min 6/jun 1 en M. jun 1/2
Nr. 25. Gemengd, 4 x 50m wisselslag  J. jun 2/3 en M. jun 3/Jeugd 1
Nr. 26. Heren, 4 x 50m wisselslag  15 jaar en ouder
Nr. 27. Dames, 4 x 50m wisselslag  15 jaar en ouder


Fons Glasmeier Toernooi 2009
Amsterdam , 1.3.2009


Programmanr. 1
1-3-2009 - 13:30
Gemengd, 4 x 50m vrije slagMinioren 4 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)3:16.122:58.81
Luc Bloemen
Ellen van Duren
99
99
38.35Bart van der Zanden
Ciel Hesen
99
00
2.SG Vecht&Rijn 1SG Vecht&Rijn3:16.443:03.35
Michelle Miltenburg
Wessel van Deelen
00
01
42.26Maisy Baas
Daan Kalksma
01
00
3.De Meeuwen Diemen 1De Meeuwen Diemen3:20.933:10.86
Quincy Böing
Benjamin Beurs
99
99
43.65Myrthe Vreeman
Tommi Smits
99
99

BMKon. AZ 1870 1Kon. AZ 18703:22.142:56.63
Roxy van Kesteren
Jordi van der Lem
99
00
42.41Eylin Kokulu
Paula Mestrum
00
99


<< TOP >>
Programmanr. 2
1-3-2009 - 13:35
Gemengd, 4 x 50m vrije slagJ. Min. 5/6 en M.Min. 5/Jun. 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18702:38.672:27.15
Larissa Keizerweerd
Sam-Lin Fung-A-Loi
97
97
35.57Lindsey Keizerweerd
Brent van Kesteren
97
97
2.De Meeuwen Diemen 1De Meeuwen DiemenNT3:04.53
Anne Exmann
Justin Ruijpers
98
98
43.64Puck van den Heuvel
Sjoerd Dingerink
98
98
AFGEMDe Fuut 1De Fuut2:21.15
Lotte Stoiber, Stijn Avezaat, Marloes Langerveld, Friso Stolk

BMNoord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)2:24.012:21.41
Sarah Bos
Fenne Vervoort
97
98
35.59Naomi Euwes
Hugo v. Iersel
97
97
BMSG Vecht&Rijn 2SG Vecht&Rijn2:34.692:24.18
Marije Verhofstadt
Gislaine Beek van
97
97
32.80Beau Monné
Casper van Hiel
98
98


<< TOP >>
Programmanr. 3
1-3-2009 - 13:38
Gemengd, 4 x 50m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Fuut 1De Fuut1:59.631:56.77
Demelsa Kreuger
Daan Roordink
95
95
29.94Aranka Schouten
Valentijn Stolk
95
96
2.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)2:12.682:07.66
Margot v. Iersel
Alex Bos
96
95
Evi Schols
Nick Wientjens
96
95
3.SG Vecht&Rijn 3SG Vecht&Rijn2:17.132:13.43
Sylvanne Schouten
Damiën de Groot
96
96
32.21Nicole Rood
Bart de Ruiter
95
96

BMDe Meeuwen Diemen 1De Meeuwen Diemen2:14.362:11.71
Marith Roelen
Lars de Vries
96
95
32.71Rachel Vogler
Hanna Smits
96
95
BMKon. AZ 1870 1Kon. AZ 18702:27.772:24.14
Valeria Hardy
Kaspur van der Lem
95
96
41.72Mary-Ann Remak
Nina Lijzenga
96
96


<< TOP >>
Programmanr. 4
1-3-2009 - 13:42
Heren, 4 x 50m vrije slagJunioren 3 - Senioren/H
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)1:47.861:49.84
Kasper v. Dijk
Thijs Quaedvlieg
92
92
26.28Jelmer v. Dijk
Job v. Duijnhoven
90
88
2.SG Vecht&Rijn 1SG Vecht&Rijn1:54.811:54.67
Casper Marelis
Kevin van Vliet
92
92
27.08Tom Straver
Arn van Londen
94
91
AFGEMDe Meeuwen Diemen 1De Meeuwen Diemen1:54.16
Sebastiaan Beurs, Bart Hoeksel, Leon Schuurhuis, Robin Hooijberg


<< TOP >>
Programmanr. 5
1-3-2009 - 13:45
Dames, 4 x 50m vrije slagJeugd 1 - Senioren/D
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)2:07.222:05.50
Minke Janssen
Fatma Khalfalla
94
94
30.18Denise Peeters
Vera Hendriks
94
94
2.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18702:13.522:17.65
Cynthia de Galan
Roxane Lubbers
92
88
35.63Selin Kokulu
Stephanie Lubbers
94
90
3.De Meeuwen Diemen 1De Meeuwen Diemen2:23.082:23.95
Nynke van Leeuwen
Sarah Hijmans
94
94
37.99Tessa Roelen
Bernadette Vuur
93
94


<< TOP >>
Programmanr. 6
1-3-2009 - 13:49
Heren, 4 x 50m vrije slag21 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18701:50.931:51.12
Terry Topsvoort
Cees Lijzenga
87
60
29.55Marcel van der Lem
Arjan Schilder
65
84


<< TOP >>
Programmanr. 7
1-3-2009 - 13:52
Dames, 4 x 50m vrije slag21 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18702:11.272:18.04
Jordy Leen
Janice Milan
86
85
33.54Wendy Knoppers
Desiree van der Lem
87
68


<< TOP >>
Programmanr. 8
1-3-2009 - 13:55
50m rugslagMinoren 3 en later
Resultaten


RangGeb.TijdRangGeb.Tijd
6 - 8 jaar, Jongens

1.Wessel van Deelen

0106-05053.76
2.Jordi van der Lem0007-01354.615.Wouter Geerkens0014-0491:07.61
3.Stijn van Ampting0114-04958.19DISDaan Kalksma0006-05054.92
4.Luuk de Ruiter0006-0501:01.65

6 - 8 jaar, Meisjes

1.Eylin Kokulu

0007-01354.92
2.Samantha van Vuure0207-01455.146.Maisy Baas0106-05059.16
3.Britt van der Linden0107-01457.867.Neri Euwes0214-0491:09.72
4.Channa van Boxtel0114-04957.88DISMichelle Miltenburg0006-05049.64
5.Calina van der Lem0207-01358.39DISCiel Hesen0014-0491:02.90


<< TOP >>
Programmanr. 9
1-3-2009 - 14:00
Jongens, 100m wisselslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stijn AvezaatDe Fuut1:18.1197007291:22.52
2.Hugo v. IerselNoord Limburg(SG)1:34.4897022871:31.49
3.Friso StolkDe Fuut1:32.3498014171:32.57
4.Ivo van DijckDe Meeuwen Diemen1:37.1797029851:33.65
5.Brent van KesterenKon. AZ 18701:38.9597010551:42.13
50m:46.73100m:1:42.13
6.Luc BloemenNoord Limburg(SG)NT99020131:42.41
50m:49.06100m:1:42.41
7.Sam-Lin Fung-A-LoiKon. AZ 18701:53.5697034091:48.27
8.Bart van der ZandenNoord Limburg(SG)2:03.9499008491:51.56
9.Tommi SmitsDe Meeuwen DiemenNT99015611:51.60
50m:53.06100m:1:51.60
10.Viggo van der RoestDe Meeuwen DiemenNT99007691:53.83
11.Thymen van HattumSG Vecht&Rijn1:49.2899011011:56.33
DISCasper van HielSG Vecht&RijnNT98013591:43.78
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJustin RuijpersDe Meeuwen DiemenNT98025951:45.84
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISBenjamin BeursDe Meeuwen DiemenNT99008671:52.70
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSjoerd DingerinkDe Meeuwen DiemenNT98000002:13.24
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISEzra FrantzenDe Meeuwen DiemenNT99024772:24.52
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMKenneth PicoSG Vecht&RijnNT9802095


<< TOP >>
Programmanr. 10
1-3-2009 - 14:07
Meisjes, 100m wisselslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marloes LangerveldDe Fuut1:26.4997012401:23.20
2.Marije VerhofstadtSG Vecht&Rijn1:24.4897010361:26.36
3.Fenne VervoortNoord Limburg(SG)1:47.5898029161:30.73
4.Naomi EuwesNoord Limburg(SG)1:31.0797013741:30.93
5.Nadjieba DilmohamedSG Vecht&Rijn1:41.1297032661:34.54
6.Maxime RintjemaNoord Limburg(SG)1:41.6697009161:35.94
7.Beau MonnéSG Vecht&Rijn1:35.2498018861:37.14
8.Larissa KeizerweerdKon. AZ 18701:41.6197042001:37.25
50m:41.56100m:1:37.25
9.Gislaine Beek vanSG Vecht&Rijn1:37.9497032461:37.99
10.Lindsey KeizerweerdKon. AZ 18701:39.8297042041:38.16
11.Joël HovenNoord Limburg(SG)1:54.6197048161:41.77
12.Ellen van DurenNoord Limburg(SG)1:40.6599014121:42.73
13.Anne ExmannDe Meeuwen Diemen1:55.1398042241:48.03
14.Puck van den HeuvelDe Meeuwen Diemen1:55.0498042601:51.13
50m:57.19100m:1:51.13
15.Frederique HenraatKon. AZ 18702:10.0098039061:53.14
16.Gabriëlla BoumanKon. AZ 18702:31.4297050121:53.42
17.Paula MestrumKon. AZ 18701:55.1099027341:53.89
DISSarah BosNoord Limburg(SG)1:33.0397009181:32.91
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISSharon van der LemKon. AZ 18701:57.0998002701:51.88
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISRoxy van KesterenKon. AZ 18701:52.9499006441:53.87
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISQuincy BöingDe Meeuwen DiemenNT99032181:56.82
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISRebecca RemakKon. AZ 18701:59.8397032801:59.74
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMyrthe VreemanDe Meeuwen DiemenNT99031942:08.21
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMZinzi TheeuwesKon. AZ 18701:51.899704196
AFGEMLotte StoiberDe Fuut1:31.819803650


<< TOP >>
Programmanr. 11
1-3-2009 - 14:21
Heren, 100m wisselslagJunioren 1 - Senioren/H2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1 en 2

1.Valentijn StolkDe Fuut1:12.8996015631:14.44
2.Lars de VriesDe Meeuwen Diemen1:18.2795034311:15.34
50m:35.25100m:1:15.34
3.Nick WientjensNoord Limburg(SG)1:22.9595036911:17.43
4.Alex BosNoord Limburg(SG)1:17.8995012731:18.18
5.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:21.2796002791:18.71
50m:41.09100m:1:18.71
6.Rick SmitDe Fuut1:19.9796015211:19.45
7.Damiën de GrootSG Vecht&Rijn1:28.3496033651:25.94
50m:41.09100m:1:25.94
8.Nanno VamosNoord Limburg(SG)NT96048791:33.64
9.Bart de RuiterSG Vecht&RijnNT96038651:43.24
DISDaan RoordinkDe Fuut1:11.4495039791:13.18
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISBrayen JanzNoord Limburg(SG)NT96048891:58.90
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.

Junioren 3 en 4

1.Daniel LangerveldDe Fuut1:06.1593029891:05.13
50m:29.89100m:1:05.13
2.Gijs van der GugtenDe Fuut1:05.6493029911:07.67
3.Sebastiaan BeursDe Meeuwen Diemen1:13.8993059591:14.22
50m:33.80100m:1:14.22
4.Christian v. IerselNoord Limburg(SG)1:21.0194042171:19.14
5.Tom StraverSG Vecht&Rijn1:18.6294057911:23.40
6.Hidde PluimSG Vecht&Rijn1:37.6094057891:29.51
AFGEMBart HoekselDe Meeuwen Diemen1:10.369303029

Jeugd 1 en 2

1.Kasper v. DijkNoord Limburg(SG)1:02.2092002491:02.44
2.Len ter HartDe Fuut1:05.5191008531:04.20
3.Arn van LondenSG Vecht&Rijn1:10.5191044971:08.57
4.Casper MarelisSG Vecht&Rijn1:10.8392032311:08.98
5.Kevin van VlietSG Vecht&Rijn1:15.3192038271:14.32
6.Leon SchuurhuisDe Meeuwen Diemen1:14.3291066991:15.18
7.Thijs QuaedvliegNoord Limburg(SG)1:15.8492041291:16.89
8.Robin HooijbergDe Meeuwen Diemen1:16.9691009731:18.42

Senioren 1 en 2

1.Jelmer v. DijkNoord Limburg(SG)1:05.6090006531:08.49


<< TOP >>
Programmanr. 12
1-3-2009 - 14:31
Dames, 100m wisselslagJunioren 2 - Senioren/D
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 2 en 3

1.Kimberly PassmoreDe Fuut1:21.6395043121:17.70
2.Demelsa KreugerDe Fuut1:17.2695057461:18.18FJ 1
3.Aranka SchoutenDe Fuut1:17.4295037421:18.18FJ 2
4.Margot v. IerselNoord Limburg(SG)1:20.4296030981:19.22
5.Melissa SmienkDe Fuut1:24.5196030041:22.06
50m:38.07100m:1:22.06
6.Anja DaalhuizenDe Fuut1:25.2596024181:25.18
7.Sylvanne SchoutenSG Vecht&Rijn1:30.0296046261:26.14
50m:46.03100m:1:26.14
8.Seren SavutKon. AZ 18701:29.1295040781:29.02
9.Diyar SavutKon. AZ 18701:32.2296034821:29.65
10.Rachel VoglerDe Meeuwen Diemen1:39.2496058121:30.79
11.Marith RoelenDe Meeuwen Diemen1:34.9496048461:31.64
12.Nicole RoodSG Vecht&Rijn1:28.0795037401:31.65
13.Hanna SmitsDe Meeuwen Diemen1:36.0995059541:33.96
14.Evi ScholsNoord Limburg(SG)1:44.0396029121:35.78
15.Nina LijzengaKon. AZ 18701:35.8096050261:37.47
50m:42.02100m:1:37.47
16.Mary-Ann RemakKon. AZ 18701:41.6996036201:40.79
DISIris ZijtveldKon. AZ 18701:48.579506254
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISSabine van DijckDe Meeuwen Diemen1:46.8495063181:44.18
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISNaomi van SoestNoord Limburg(SG)NT96053561:47.49
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISValeria HardyKon. AZ 18702:07.5295062921:54.05
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.

Jeugd 1 en 2

1.Minke JanssenNoord Limburg(SG)1:14.3094008301:13.68
2.Vera HendriksNoord Limburg(SG)1:17.8894052701:16.34
50m:35.11100m:1:16.34
3.Denise PeetersNoord Limburg(SG)1:23.1594064181:19.65
4.Iris van BeekDe Fuut1:24.1593038741:20.78
5.Fatma KhalfallaNoord Limburg(SG)1:35.0994069161:31.85
6.Bernadette VuurDe Meeuwen Diemen1:34.2294067341:32.48
7.Nynke van LeeuwenDe Meeuwen Diemen1:32.1294050881:33.44
8.Lisette de RuiterSG Vecht&RijnNT94068421:37.78
9.Tessa RoelenDe Meeuwen Diemen1:41.9493071621:40.15
50m:47.23100m:1:40.15
10.Sarah HijmansDe Meeuwen Diemen1:37.9494069241:40.65
11.Selin KokuluKon. AZ 18701:40.2394063301:42.16

Senioren 1 en 2

1.Kelly AgterbergNoord Limburg(SG)1:18.6692048821:20.38
2.Cynthia de GalanKon. AZ 18701:17.7892034161:27.43
3.Cesika SavutKon. AZ 18701:25.5892038741:28.78
4.Natasja KouffeldKon. AZ 18702:00.0092077481:36.93
5.Suzanne PeetersNoord Limburg(SG)1:49.6892077041:43.40

18 - 19 jaar

1.Stephanie LubbersKon. AZ 18701:27.8990071501:27.38


<< TOP >>
Programmanr. 13
1-3-2009 - 14:48
Heren, 100m wisselslag20 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Job v. DuijnhovenNoord Limburg(SG)1:06.4988008871:07.09
2.Arjan SchilderKon. AZ 18701:09.8284019931:08.02
3.Marcel GresnigtSG Vecht&Rijn1:12.2272003151:13.12
4.Ronald StolkDe Fuut1:13.4766012531:13.55
5.Marcel van der LemKon. AZ 18701:12.4065005631:14.16
50m:34.88100m:1:14.16
6.Cees LijzengaKon. AZ 18701:13.7260009491:14.46
7.Rob ArtsNoord Limburg(SG)1:15.9488050051:14.52
8.Gerard van DeelenSG Vecht&Rijn1:14.8667014711:16.79
9.Terry TopsvoortKon. AZ 18701:21.0687034011:24.92
AFGEMLeon KentropSG Vecht&Rijn1:04.688701693


<< TOP >>
Programmanr. 14
1-3-2009 - 14:53
Dames, 100m wisselslag20 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wendy KnoppersKon. AZ 18701:30.0087022261:21.04
2.Jordy LeenKon. AZ 18701:30.6086051261:25.45
3.Jaleesa MilanKon. AZ 18701:24.0688051641:28.20
4.Roxane LubbersKon. AZ 18701:27.7788062281:30.61
5.Janice MilanKon. AZ 18701:29.0385034181:33.67
DISRachel NemelcDe Meeuwen DiemenNT86050201:16.91
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISDevina CicilsonDe Meeuwen DiemenNT86048601:22.92
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMWendy ScherrenbergSG Vecht&RijnNT8503982


<< TOP >>
Programmanr. 15
1-3-2009 - 14:57
25m vlinderslagMinoren 3 en later
Resultaten


RangGeb.TijdRangGeb.Tijd
6 - 8 jaar, Jongens

1.Wessel van Deelen

0106-05022.48
2.Jordi van der Lem0007-01327.05
3.Stijn van Ampting0114-04930.78
4.Wouter Geerkens0014-04933.80

6 - 8 jaar, Meisjes

1.Michelle Miltenburg

0006-05022.69
2.Samantha van Vuure0207-01425.846.Eylin Kokulu0007-01332.01
3.Neri Euwes0214-04929.597.Britt van der Linden0107-01433.86
4.Calina van der Lem0207-01330.468.Ciel Hesen0014-04937.79
5.Channa van Boxtel0114-04930.86


<< TOP >>
Programmanr. 16
1-3-2009 - 15:00
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangGeb.TijdRangGeb.Tijd
1.Stijn Avezaat

9706-00838.85
2.Friso Stolk9806-00842.6110.Sjoerd Dingerink9807-0141:13.50
3.Hugo v. Iersel9714-04944.7311.Thymen van Hattum9906-0501:16.07
4.Ivo van Dijck9707-01447.61DISBenjamin Beurs9907-01458.39
5.Brent van Kesteren9707-01352.82DISViggo van der Roest9907-01458.77
6.Casper van Hiel9806-05054.86DISBart van der Zanden9914-04959.44
7.Luc Bloemen9914-04956.60DISTommi Smits9907-0141:06.33
8.Sam-Lin Fung-A-Loi9707-01357.44DISEzra Frantzen9907-0141:19.77
9.Justin Ruijpers9807-01458.51AFGEMKenneth Pico9806-050


<< TOP >>
Programmanr. 17
1-3-2009 - 15:05
Meisjes, 50m vlinderslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangGeb.TijdRangGeb.Tijd
1.Fenne Vervoort

9814-04940.29
2.Marloes Langerveld9706-00840.5212.Anne Exmann9807-01455.62
3.Lindsey Keizerweerd9707-01341.3913.Paula Mestrum9907-0131:01.61
4.Marije Verhofstadt9706-05042.2314.Puck van den Heuvel9807-0141:08.26
5.Maxime Rintjema9714-04943.02DISSarah Bos9714-04946.34
6.Naomi Euwes9714-04943.09DISJoël Hoven9714-04951.54
7.Larissa Keizerweerd9707-01345.05DISFrederique Henraat9807-01357.26
8.Gislaine Beek van9706-05045.39DISQuincy Böing9907-0141:02.51
9.Nadjieba Dilmohamed9706-05046.38DISMyrthe Vreeman9907-0141:14.64
10.Beau Monné9806-05054.13AFGEMZinzi Theeuwes9707-013
11.Ellen van Duren9914-04954.13AFGEMLotte Stoiber9806-008


<< TOP >>
Programmanr. 18
1-3-2009 - 15:11
Heren, 50m vlinderslagJunioren 1 - Senioren/H2
Resultaten


RangGeb.TijdRangGeb.Tijd
Junioren 1 en 2

1.Lars de Vries

9507-01433.11
2.Daan Roordink9506-00833.776.Kaspur van der Lem9607-01336.23
3.Valentijn Stolk9606-00834.097.Rick Smit9606-00836.40
4.Nick Wientjens9514-04934.458.Damiën de Groot9606-05041.11
5.Alex Bos9514-04934.94DISNanno Vamos9614-04948.52

Junioren 3 en 4

1.Gijs van der Gugten

9306-00828.72
2.Daniel Langerveld9306-00829.095.Hidde Pluim9406-05043.27
3.Sebastiaan Beurs9307-01434.15DISChristian v. Iersel9414-04938.21
4.Tom Straver9406-05040.51AFGEMBart Hoeksel9307-014

Jeugd 1 en 2

1.Kasper v. Dijk

9214-04927.33
2.Len ter Hart9106-00827.336.Leon Schuurhuis9107-01433.23
3.Casper Marelis9206-05030.197.Thijs Quaedvlieg9214-04934.58
4.Kevin van Vliet9206-05031.708.Robin Hooijberg9107-01435.35
5.Arn van Londen9106-05031.78

Senioren 1 en 2

1.Jelmer v. Dijk

9014-04930.38


<< TOP >>
Programmanr. 19
1-3-2009 - 15:18
Dames, 50m vlinderslagJunioren 2 - Senioren/D
Resultaten


RangGeb.TijdRangGeb.Tijd
Junioren 2 en 3

1.Margot v. Iersel

9614-04933.55
2.Kimberly Passmore9506-00834.8012.Hanna Smits9507-01445.55
3.Aranka Schouten9506-00835.9513.Nicole Rood9506-05047.19
4.Demelsa Kreuger9506-00837.0614.Rachel Vogler9607-01447.19
5.Anja Daalhuizen9606-00839.9715.Evi Schols9614-04948.13
6.Melissa Smienk9606-00841.7316.Iris Zijtveld9507-01351.66
7.Sylvanne Schouten9606-05042.02DISMary-Ann Remak9607-01348.87
8.Marith Roelen9607-01443.25DISSabine van Dijck9507-01450.30
9.Nina Lijzenga9607-01343.25DISNaomi van Soest9614-04956.49
10.Seren Savut9507-01343.47DISValeria Hardy9507-01359.08
11.Diyar Savut9607-01345.12

Jeugd 1 en 2

1.Minke Janssen

9414-04932.25
2.Vera Hendriks9414-04934.158.Fatma Khalfalla9414-04947.57
3.Denise Peeters9414-04935.709.Shabnam Joemman9306-05047.97
4.Iris van Beek9306-00836.8310.Tessa Roelen9307-01448.42
5.Bernadette Vuur9407-01440.6411.Lisette de Ruiter9406-05048.70
6.Selin Kokulu9407-01346.0312.Sarah Hijmans9407-01449.52
7.Nynke van Leeuwen9407-01446.14

Senioren 1 en 2

1.Kelly Agterberg

9214-04934.61
2.Cynthia de Galan9207-01337.204.Natasja Kouffeld9207-01344.44
3.Cesika Savut9207-01341.155.Suzanne Peeters9214-04948.27

18 - 19 jaar

1.Stephanie Lubbers

9007-01338.82


<< TOP >>
Programmanr. 20
1-3-2009 - 15:28
Heren, 50m vlinderslag20 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.TijdRangGeb.Tijd
1.Arjan Schilder

8407-01328.00
2.Job v. Duijnhoven8814-04928.367.Rob Arts8814-04933.86
3.Cees Lijzenga6007-01330.478.Gerard van Deelen6706-05034.52
4.Marcel Gresnigt7206-05031.579.Terry Topsvoort8707-01341.19
5.Ronald Stolk6606-00831.72AFGEMLeon Kentrop8706-050
6.Marcel van der Lem6507-01333.34


<< TOP >>
Programmanr. 21
1-3-2009 - 15:31
Dames, 50m vlinderslag20 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.TijdRangGeb.Tijd
1.Rachel Nemelc

8607-01434.32
2.Devina Cicilson8607-01435.145.Roxane Lubbers8807-01339.12
3.Wendy Knoppers8707-01336.026.Janice Milan8507-01343.08
4.Jordy Leen8607-01337.717.Jaleesa Milan8807-01344.38


<< TOP >>
Programmanr. 22
1-3-2009 - 15:35
50m schoolslagMinoren 3 en later
Resultaten


RangGeb.TijdRangGeb.Tijd
6 - 8 jaar, Jongens

1.Daan Kalksma

0006-05055.08
2.Jordi van der Lem0007-01358.90DISStijn van Ampting0114-0491:02.96
3.Wouter Geerkens0014-0491:06.21DISLuuk de Ruiter0006-0501:03.39

6 - 8 jaar, Meisjes

1.Eylin Kokulu

0007-0131:03.52
2.Channa van Boxtel0114-0491:03.606.Britt van der Linden0107-0141:07.80
3.Ciel Hesen0014-0491:05.237.Neri Euwes0214-0491:11.26
4.Samantha van Vuure0207-0141:05.29DISCalina van der Lem0207-0131:12.84
5.Maisy Baas0106-0501:07.13


<< TOP >>
Programmanr. 23
1-3-2009 - 15:41
Gemengd, 4 x 50m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)3:03.823:04.77
Ellen van Duren
Luc Bloemen
99
99
Fenne Vervoort
Bart van der Zanden
98
99
2.SG Vecht&Rijn 4SG Vecht&Rijn3:29.273:20.57
Michelle Miltenburg
Casper van Hiel
00
98
49.91Beau Monné
Luuk de Ruiter
98
00
3.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18703:35.563:27.17
Roxy van Kesteren
Leon Chen
99
98
48.99Paula Mestrum
Jordi van der Lem
99
00
DISDe Meeuwen Diemen 1De Meeuwen DiemenNT3:26.94
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
Puck van den Heuvel
Tommi Smits
98
99
52.97Anne Exmann
Justin Ruijpers
98
98
DISDe Meeuwen Diemen 2De Meeuwen DiemenNT3:46.42
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
Myrthe Vreeman
Ezra Frantzen
99
99
53.70Quincy Böing
Viggo van der Roest
99
99


<< TOP >>
Programmanr. 24
1-3-2009 - 15:45
Gemengd, 4 x 50m wisselslagJ. min 6/jun 1 en M. jun 1/2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Fuut 1De Fuut2:26.422:28.55
Melissa Smienk
Valentijn Stolk
96
96
Marloes Langerveld
Rick Smit
97
96
2.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)2:51.212:41.06
Naomi Euwes
Hugo v. Iersel
97
97
42.54Margot v. Iersel
Nanno Vamos
96
96
3.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18702:40.782:43.53
Nina Lijzenga
Brent van Kesteren
96
97
40.52Lindsey Keizerweerd
Kaspur van der Lem
97
96
4.SG Vecht&Rijn 5SG Vecht&Rijn2:54.112:51.88
Nadjieba Dilmohamed
Damiën de Groot
97
96
46.99Gislaine Beek van
Bart de Ruiter
97
96

BMNoord Limburg(SG) 2Noord Limburg(SG)2:58.963:04.70
Sarah Bos
Evi Schols
97
96
43.26Maxime Rintjema
Brayen Janz
97
96


<< TOP >>
Programmanr. 25
1-3-2009 - 15:50
Gemengd, 4 x 50m wisselslagJ. jun 2/3 en M. jun 3/Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)2:20.102:18.28
Denise Peeters
Alex Bos
94
95
35.58Minke Janssen
Nick Wientjens
94
95
2.SG Vecht&Rijn 6SG Vecht&Rijn2:57.792:56.47
Lisette de Ruiter
Hidde Pluim
94
94
51.34Nicole Rood
Tom Straver
95
94

BMDe Meeuwen Diemen 1De Meeuwen Diemen2:46.992:46.23
Bernadette Vuur
Lars de Vries
94
95
41.52Sarah Hijmans
Nynke van Leeuwen
94
94
BMKon. AZ 1870 1Kon. AZ 18702:57.603:04.90
Selin Kokulu
Iris Zijtveld
94
95
45.65Seren Savut
Valeria Hardy
95
95


<< TOP >>
Programmanr. 26
1-3-2009 - 15:54
Heren, 4 x 50m wisselslag15 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Fuut 1De Fuut1:58.091:55.42
Daniel Langerveld
Ronald Stolk
93
66
30.54Gijs van der Gugten
Len ter Hart
93
91
2.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)2:00.962:00.55
Jelmer v. Dijk
Kasper v. Dijk
90
92
32.10Job v. Duijnhoven
Thijs Quaedvlieg
88
92
3.SG Vecht&Rijn 3SG Vecht&Rijn2:05.522:09.08
Gerard van Deelen
Arn van Londen
67
91
35.20Casper Marelis
Marcel Gresnigt
92
72
4.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18702:05.552:10.22
Terry Topsvoort
Marcel van der Lem
87
65
38.09Cees Lijzenga
Arjan Schilder
60
84
AFGEMDe Meeuwen Diemen 1De Meeuwen Diemen2:13.74
Robin Hooijberg, Leon Schuurhuis, Bart Hoeksel, Sebastiaan Beurs


<< TOP >>
Programmanr. 27
1-3-2009 - 15:57
Dames, 4 x 50m wisselslag15 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18702:24.972:30.25
Cynthia de Galan
Desiree van der Lem
92
68
39.88Wendy Knoppers
Stephanie Lubbers
87
90
2.Kon. AZ 1870 2Kon. AZ 18702:36.892:38.75
Jaleesa Milan
Roxane Lubbers
88
88
40.59Janice Milan
Cesika Savut
85
92