Van: Dianne Aanraad [dianne@knzbkringbrabant.nl]
Verzonden: zondag 18 oktober 2009 22:24
Aan: swimjos@zwemkroniek.com
Onderwerp: E-mail met bijlage (attachment): uitslag meerkamp deel 1

Bijlagen: ATT00016.txt
Meerkamp deel 1
Vught (NED),    18.10.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 200m vrije slag, 9 - 11 jaar      Nr. 2. Jongens, 200m vrije slag, 9 - 11 jaar
Nr. 3. Alle, 200m vrije slag, 7 - 9 jaar      Nr. 4. Dames, 50m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 5. Heren, 50m rugslag, 11 jaar en ouder      Nr. 6. Dames, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 7. Heren, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder      Nr. 8. Dames, 50m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 9. Heren, 50m vlinderslag, 11 jaar en ouder      Nr. 10. Dames, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 11. Heren, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder      Nr. 12. Meisjes, 50m rugslag, 9 - 11 jaar
Nr. 13. Jongens, 50m rugslag, 9 - 11 jaar      Nr. 14. Alle, 50m rugslag, 6 - 9 jaar
Nr. 15. Dames, 100m rugslag, 11 jaar en ouder      Nr. 16. Heren, 100m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 17. Dames, 50m schoolslag, 11 jaar en ouder      Nr. 18. Heren, 50m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 19. Dames, 100m wisselslag, 11 jaar en ouder      Nr. 20. Heren, 100m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 21. Meisjes, 100m wisselslag, 9 - 11 jaar      Nr. 22. Jongens, 100m wisselslag, 9 - 11 jaar
Nr. 23. Alle, 100m wisselslag, 7 - 9 jaar      Nr. 24. Dames, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 25. Heren, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder      Nr. 26. Dames, 50m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 27. Heren, 50m vrije slag, 11 jaar en ouder      Nr. 29. Jongens, 100m vlinderslag, 9 - 11 jaar
Nr. 30. Alle, 50m vlinderslag, 7 - 9 jaar      Nr. 31. Heren, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 32. Dames, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder     

FINA Point Scoring 2008
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 200m vrije slag                    9 - 11 jaar
18.10.09 - 14:30                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ROELEVINK, Laura              98   Sbc2000                2:54.81   278       
            38.70  1:23.72  2:54.81
    2.  MAST, Marij van der           00   Sbc2000                2:56.72   269       
            37.44  1:22.88  2:56.72
    3.  ALKEMADE, Anne May            99   Sbc2000                3:00.54   252       
            41.45  1:27.59  3:00.54
    4.  VOS, Kim                      00   Sbc2000                3:05.48   232       
            42.68  1:30.36  3:05.48
    5.  LANGSTRAAT, Maartje           00   Arethusa               3:37.79   144       
            48.25  1:44.57  3:37.79
    6.  VAN IEPEREN, Noa              00   Arethusa               3:52.47   118       
            48.47  1:49.06  3:52.47
    7.  SLABBERS, Eline               00   Arethusa               3:56.78   112       
            51.62  1:51.81  3:56.78
    8.  VAN DER HEIJDEN, Fleur        00   Arethusa               4:12.84    92       
            57.28  2:01.73  4:12.84



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 200m vrije slag                    9 - 11 jaar
18.10.09 - 14:40                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WESSELING, Sieb               98   tritium(SG)            2:47.97   227       
            38.04  1:21.30  2:47.97
    2.  PLEIJERS, Ramón               98   Dommelbaarzen          2:49.65   220       
            38.62  1:24.03  2:49.65
    3.  WIJFFELS, Ivar                98   Dommelbaarzen          2:55.97   197       
            40.44  1:25.96  2:55.97
    4.  OTTELANDER, Jari den          98   Sbc2000                2:57.87   191       
            39.01  1:24.71  2:57.87
    5.  ESCH, Florian van             00   Sbc2000                2:59.53   186       
            39.21  1:25.52  2:59.53
    6.  TE BOOY, Joris                99   Dommelbaarzen          3:00.30   184       
            40.20  1:26.86  3:00.30
    7.  ESCH, Luciën van              00   Sbc2000                3:07.27   164       
            39.74  1:27.33  3:07.27
    8.  TROENOKARSO, Max-Fernon       99   Arethusa               3:13.28   149       
            42.16  1:31.59  3:13.28
    9.  GALSTJAN, Geworg              98   Arethusa               3:30.63   115       
            42.98  1:38.09  3:30.63
   10.  IRSEL, Nick van               00   Sbc2000                3:35.07   108       
            47.65  1:43.88  3:35.07
   11.  VERHOEVEN, Yorben             98   Arethusa               3:42.41    98       
            49.31  1:46.84  3:42.41



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Alle, 200m vrije slag                       7 - 9 jaar
18.10.09 - 14:50                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MARSMAN, Josse                00   Njord                  3:07.39   225       
            37.97  1:28.61  3:07.39



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Dames, 50m rugslag                  11 jaar en ouder
18.10.09 - 14:55                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VELTHUIJS, Nelly              94   Njord                    35.66   425  FJ 1 
    2.  HENDRIKS, Lindsay             95   Arethusa                 35.66   425  FJ 2 
    3.  DE BRUIN, Mandy               95   Njord                    35.72   423  FJ 1 
    4.  MOUS, Jaimy                   96   Njord                    35.72   423  FJ 2 
    5.  BARTELDS, Yasmine             96   Sbc2000                  36.36   401       
    6.  OTTELANDER, Claudia den       95   Sbc2000                  36.70   390       
    7.  ULIJN, Evy                    96   Arethusa                 37.32   371       
    8.  LIEBREGTS, Emy                95   Njord                    37.65   361       
    9.  SIROEN, Elodie                90   tritium(SG)              37.83   356       
   10.  RUIS, Marloes                 95   Arethusa                 37.84   356       
   11.  VAN BERKEL, Amy               96   Dommelbaarzen            38.72   332       
   12.  BARTEN, Manon                 97   tritium(SG)              39.04   324       
   13.  GREVEN, Jill                  97   Arethusa                 39.15   322       
   14.  PRINSEN, Lilian               96   Sbc2000                  39.94   303       
   14.  VERVOORT, Chantal             96   Njord                    39.94   303       
   16.  SCHUIVENS, Christa            96   tritium(SG)              40.10   299       
   17.  SIROEN, Hildy                 95   tritium(SG)              40.28   295       
   18.  WILKENS, Marlies              97   Arethusa                 40.71   286       
   19.  BARIC, Antonela               96   Sbc2000                  40.96   281       
   20.  VAN AALST, Bo                 98   Arethusa                 41.51   270       
   21.  TREPELS, Annebeth             94   Njord                    41.74   265       
   22.  KERF, Esther de               97   Sbc2000                  41.96   261  FJ 1 
   23.  VAN IEPEREN, Bo               98   Arethusa                 41.96   261  FJ 2 
   24.  VAN DE LOO, Anne              98   Arethusa                 42.45   252       
   25.  PAS, Willeke                  96   tritium(SG)              42.73   247       
   26.  WINTJES, Elke                 96   Arethusa                 42.85   245       
   27.  HARTMAN, Sophie               96   Sbc2000                  43.33   237       
   28.  BURG, Manon van den           97   Sbc2000                  44.03   226       
   29.  ARTS, Lotte                   98   Arethusa                 44.27   222       
   30.  OOMEN, Jessica                97   Sbc2000                  45.05   211       
   31.  OZTURK, Gulin                 97   Arethusa               1:03.08    77       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Heren, 50m rugslag                  11 jaar en ouder
18.10.09 - 15:05                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SCHUURMANS, Joppe             89   tritium(SG)              29.26   515       
    2.  HENDRIKS, Mart                93   tritium(SG)              29.68   494       
    3.  SCHUURMANS, Jelte             91   tritium(SG)              29.91   483       
    4.  SCHUURMANS, Dieder            95   tritium(SG)              32.38   380       
    5.  BARTEN, Sander                94   tritium(SG)              32.75   368       
    6.  STRIJBOSCH, Teun              96   tritium(SG)              36.89   257       
    7.  NUCHELMANS, Koen              95   Dommelbaarzen            38.45   227       
    8.  DEN UIJL, Rodney              96   Arethusa                 39.31   213       
    9.  PAS, Martijn                  95   Sbc2000                  40.69   192       
   10.  JANSEN, Dewin                 97   tritium(SG)              46.38   129       
   11.  ALDERLIESTE, Lennart          97   Sbc2000                  48.18   115       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                  Dames, 100m schoolslag                11 jaar en ouder
18.10.09 - 15:05                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HUTTEN, Ela                   93   Sbc2000                1:21.76   501       
            37.76  1:21.76
    2.  PASSANIA, Tamara              93   Sbc2000                1:26.54   422       
            40.41  1:26.54
    3.  BOKKERS, Evy                  92   Arethusa               1:26.98   416       
            40.93  1:26.98
    4.  RADEMAKERS, Merel             96   Arethusa               1:28.25   398       
            41.37  1:28.25
    5.  TOONEN, Emmely                96   tritium(SG)            1:30.53   369       
            42.04  1:30.53
    6.  BLAAUW, Xandra                97   Njord                  1:37.12   299       
            45.71  1:37.12
    7.  JONGENELEN, Valerie           97   Sbc2000                1:38.85   283       
            45.25  1:38.85
    8.  MABELIS, Laurie               97   Sbc2000                1:39.19   280       
            46.42  1:39.19
    9.  LOEFFEN, Elke                 97   tritium(SG)            1:49.74   207       
            51.58  1:49.74



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Heren, 100m schoolslag                11 jaar en ouder
18.10.09 - 15:15                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN GRUNSVEN, Joep            95   Arethusa               1:11.95   519       
            33.25  1:11.95
    2.  VAN DOREMALEN, Luuk           93   Dommelbaarzen          1:15.58   448       
            35.42  1:15.58
    3.  GIESBERS, Vinnie              97   tritium(SG)            1:54.10   130       
            52.07  1:54.10
    4.  NEGGERS, Eddy                 97   Njord                  1:56.14   123       
            56.20  1:56.14



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Dames, 50m vlinderslag                11 jaar en ouder
18.10.09 - 15:15                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WILLEMS, Chantal              91   tritium(SG)              31.95   511       
    2.  VELTHUIJS, Nelly              94   Njord                    32.13   503       
    3.  SIROEN, Merel                 88   tritium(SG)              34.06   422       
    4.  MOUS, Jaimy                   96   Njord                    34.87   393       
    5.  SCHUIVENS, Petra              93   tritium(SG)              35.09   386       
    6.  FEIDER, Shauny                93   tritium(SG)              35.76   365       
    7.  FEIDER, Charessa              94   tritium(SG)              35.91   360       
    8.  SCHIPHORST PREUPER, Gemma     92   Sbc2000                  36.35   347       
    9.  KRIELAART, Esther             94   Dommelbaarzen            36.48   344       
   10.  VERVOORT, Joyce               94   Njord                    37.12   326       
   11.  LIEBREGTS, Emy                95   Njord                    37.43   318       
   12.  NUCHELMANS, Raissa            93   Dommelbaarzen            38.03   303       
   13.  GROOT, Kathy                  97   Sbc2000                  38.92   283       
   14.  SCHOONBEEK, Nicole            95   Njord                    41.89   227       
   15.  VAN DER HEIJDEN, Kim          97   Njord                    44.02   196       
   16.  BRESSERS, Anouk               96   Arethusa                 47.12   159       
   17.  GEURTS, Eva                   97   Arethusa                 49.88   134       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Heren, 50m vlinderslag                11 jaar en ouder
18.10.09 - 15:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HENDRIKS, Mart                93   tritium(SG)              28.01   539       
    2.  SCHUURMANS, Joppe             89   tritium(SG)              28.37   518       
    3.  EFFING, Mark                  86   tritium(SG)              28.85   493       
    4.  VULLINGS, Ronald              87   tritium(SG)              29.03   484       
    5.  SCHUURMANS, Jelte             91   tritium(SG)              30.62   412       
    6.  STRIJBOSCH, Teun              96   tritium(SG)              32.59   342       
    7.  BARTEN, Sander                94   tritium(SG)              32.65   340       
    8.  SEUREN, Koen                  94   tritium(SG)              35.11   273       
    9.  WIDDERSHOVEN, Jim Luca        96   Dommelbaarzen            37.10   232       
   10.  PEIJNENBURG, Frans            96   Dommelbaarzen            37.14   231       
   11.  BORSJE, Bryan                 96   Sbc2000                  42.73   152       
   12.  MOSMÜLLER, Scout              96   tritium(SG)              47.06   114       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Dames, 200m vrije slag                11 jaar en ouder
18.10.09 - 15:25                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KOOY, Nicole van der          87   Sbc2000                2:24.10   496       
            33.30  1:09.62  2:24.10
    2.  PEIJNENBURG, Juliska          90   Dommelbaarzen          2:28.95   449       
            33.23  1:10.20  2:28.95
    3.  BOS, Daisy van den            95   Sbc2000                2:29.42   445       
            34.16  1:11.30  2:29.42
    4.  SIROEN, Elodie                90   tritium(SG)            2:30.18   438       
            34.82  1:12.99  2:30.18
    5.  BLOMMENDAAL, Berit            89   Sbc2000                2:31.69   425       
            34.75  1:12.80  2:31.69
    6.  FEIDER, Naomi                 91   tritium(SG)            2:31.85   424       
            34.96  1:14.96  2:31.85
    7.  MARTENS, Carlijn              91   Arethusa               2:33.79   408       
            35.04  1:13.61  2:33.79
    8.  BRUGGINK, Sanne               92   Sbc2000                2:35.25   396       
            34.53  1:13.69  2:35.25
    9.  VISSERS, Dimphy               95   Arethusa               2:36.96   384       
            34.10  1:13.46  2:36.96
   10.  VAN HOUTEN, Louise            97   Arethusa               2:38.01   376       
            34.76  1:14.22  2:38.01
   11.  BIJEN, Nina                   95   Arethusa               2:46.12   324       
            36.77  1:17.87  2:46.12
   12.  MAST, Nienke van der          98   Sbc2000                3:23.94   175       
            43.25  1:35.29  3:23.94



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Heren, 200m vrije slag                11 jaar en ouder
18.10.09 - 15:35                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GROOT, Robert                 93   Sbc2000                2:07.22   523       
            31.84  1:00.44  2:07.22
    2.  VAN HOUTERT, Loek             95   Dommelbaarzen          2:10.15   488       
            30.58  1:03.98  2:10.15
    3.  ALTHUIS, Remco van            83   Sbc2000                2:10.48   484       
            30.35  1:03.40  2:10.48
    4.  VERSCHUREN, Leon              93   Sbc2000                2:23.97   361       
            33.08  1:09.17  2:23.97
    5.  VAN DEN BROEK, Simon          93   tritium(SG)            2:24.74   355       
            31.83  1:08.92  2:24.74
    6.  SCHUURMANS, Dieder            95   tritium(SG)            2:27.43   336       
            32.99  1:11.17  2:27.43
    7.  VAN HOUTERT, Teun             96   Dommelbaarzen          2:30.69   314       
            34.33  1:12.94  2:30.69
    8.  NUCHELMANS, Koen              95   Dommelbaarzen          2:31.20   311       
            33.27  1:11.74  2:31.20



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                  Meisjes, 50m rugslag                      9 - 11 jaar
18.10.09 - 15:45                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BOS, Daphne van den           99   Sbc2000                  45.00   212       
    2.  SLABBERS, Eline               00   Arethusa                 51.38   142       
    3.  LANGSTRAAT, Maartje           00   Arethusa                 52.97   130       
    4.  VAN IEPEREN, Noa              00   Arethusa                 53.03   129       
    5.  SLABBERS, Nienke              98   Arethusa                 56.09   109       
    6.  VAN DER HEIJDEN, Fleur        00   Arethusa                 57.03   104       
    7.  SCHUTTE, Donja                99   tritium(SG)              58.13    98       
    7.  SCHULTHEISS, Mees             99   Sbc2000                  58.13    98       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                  Jongens, 50m rugslag                      9 - 11 jaar
18.10.09 - 15:45                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PLEIJERS, Ramón               98   Dommelbaarzen            39.99   202       
    2.  TE BOOY, Joris                99   Dommelbaarzen            44.28   149       
    3.  OTTELANDER, Jari den          98   Sbc2000                  45.66   136       
    4.  TROENOKARSO, Max-Fernon       99   Arethusa                 47.75   119       
    5.  GALSTJAN, Geworg              98   Arethusa                 48.11   116  FJ 1 
    6.  VERHOEVEN, Yorben             98   Arethusa                 48.11   116  FJ 2 
   DIS  WIJFFELS, Ivar                98   Dommelbaarzen            44.03             
        RD-Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Alle, 50m rugslag                         6 - 9 jaar
18.10.09 - 15:50                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MARSMAN, Josse                00   Njord                    43.78   230       
    2.  DICKENS, Anne                 01   Sbc2000                  53.32   127       
    3.  JANSSEN, Gijs                 01   tritium(SG)            1:02.72    52       
    4.  JANSSEN, Noor                 03   tritium(SG)            1:15.43    45       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                  Dames, 100m rugslag                  11 jaar en ouder
18.10.09 - 15:50                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WILLEMS, Chantal              91   tritium(SG)            1:13.97   470       
            35.67  1:13.97
    2.  HENDRIKS, Lindsay             95   Arethusa               1:17.25   412       
            36.89  1:17.25
    3.  VERKOOIJEN, Lindi             95   Sbc2000                1:17.85   403  FJ 1 
            38.28  1:17.85
    4.  HUTTEN, Kris                  95   Sbc2000                1:17.85   403  FJ 2 
            37.14  1:17.85
    5.  ULIJN, Evy                    96   Arethusa               1:18.22   397       
            38.46  1:18.22
    6.  RUIS, Marloes                 95   Arethusa               1:19.76   375       
            38.77  1:19.76
    7.  GREVEN, Jill                  97   Arethusa               1:24.91   311       
            41.08  1:24.91
    8.  RADEMAKERS, Merel             96   Arethusa               1:24.96   310  FJ 1 
            41.20  1:24.96
    9.  WILKENS, Marlies              97   Arethusa               1:24.96   310  FJ 2 
            41.59  1:24.96
   10.  NUCHELMANS, Raissa            93   Dommelbaarzen          1:25.54   304       
            41.07  1:25.54
   11.  SCHUIVENS, Christa            96   tritium(SG)            1:25.94   300       
            41.86  1:25.94
   12.  SIROEN, Hildy                 95   tritium(SG)            1:27.34   285       
            42.42  1:27.34
   13.  VAN DE LOO, Anne              98   Arethusa               1:28.88   271       
            43.88  1:28.88
   14.  KERF, Esther de               97   Sbc2000                1:31.29   250       
            44.32  1:31.29
   15.  VAN AALST, Bo                 98   Arethusa               1:31.35   249       
            44.39  1:31.35
   16.  VAN IEPEREN, Bo               98   Arethusa               1:31.57   248       
            45.48  1:31.57
   17.  WINTJES, Elke                 96   Arethusa               1:32.81   238       
            45.37  1:32.81
   DIS  SCHUIVENS, Petra              93   tritium(SG)            1:19.04             
        RD-Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn
          1:19.04
   DIS  BRESSERS, Anouk               96   Arethusa               1:31.75             
        RC-Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn
            44.47  1:31.75
   DIS  ARTS, Lotte                   98   Arethusa               1:33.77             
        RD-Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn
            45.86  1:33.77
   DIS  GEURTS, Eva                   97   Arethusa               1:36.19             
        RC-Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn
            46.94  1:36.19



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                  Heren, 100m rugslag                  11 jaar en ouder
18.10.09 - 16:05                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  JONGENELEN, Jordy             95   Sbc2000                1:11.39   353       
            34.42  1:11.39
    2.  WIDDERSHOVEN, Jim Luca        96   Dommelbaarzen          1:17.21   279       
            37.85  1:17.21
    3.  VAN DIJK, Daniel              97   tritium(SG)            1:22.37   230       
            40.43  1:22.37
    4.  DEN UIJL, Rodney              96   Arethusa               1:22.44   229       
            40.68  1:22.44



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Dames, 50m schoolslag                 11 jaar en ouder
18.10.09 - 16:05                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LOEFFEN, Kim                  94   tritium(SG)              35.97   584       
    2.  MOUS, Jaimy                   96   Njord                    39.20   451       
    3.  VELTHUIJS, Nelly              94   Njord                    40.02   424       
    4.  KRIELAART, Esther             94   Dommelbaarzen            40.44   411       
    5.  TOONEN, Emmely                96   tritium(SG)              40.51   409       
    6.  PEIJNENBURG, Juliska          90   Dommelbaarzen            42.28   360       
    7.  TREPELS, Annebeth             94   Njord                    42.92   344       
    8.  VAN BERKEL, Amy               96   Dommelbaarzen            43.45   331       
    9.  BARTEN, Manon                 97   tritium(SG)              43.74   325       
   10.  PRINSEN, Lilian               96   Sbc2000                  43.84   323       
   11.  BLAAUW, Xandra                97   Njord                    44.80   302       
   12.  SCHIPHORST PREUPER, Sabine    94   Sbc2000                  45.50   289       
   13.  BIJEN, Nina                   95   Arethusa                 45.58   287       
   14.  PEIJPER, Aniek de             98   Sbc2000                  46.38   273       
   15.  VAN DER HEIJDEN, Kim          97   Njord                    47.93   247       
   16.  BURG, Manon van den           97   Sbc2000                  49.98   218       
   17.  LOEFFEN, Elke                 97   tritium(SG)              50.04   217       
   18.  SLABBERS, Nienke              98   Arethusa                 58.69   134       
   DIS  OZTURK, Gulin                 97   Arethusa               1:01.67             
        SL-Met een hand keer-en/of eindpunt aangetikt



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Heren, 50m schoolslag                 11 jaar en ouder
18.10.09 - 16:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HENDRIKS, Mart                93   tritium(SG)              33.86   483       
    2.  EFFING, Mark                  86   tritium(SG)              37.89   344       
    3.  SEUREN, Koen                  94   tritium(SG)              39.37   307       
    4.  MOSMÜLLER, Scout              96   tritium(SG)              49.61   153       
    5.  BORSJE, Aron                  97   Sbc2000                  57.02   101       
    6.  GALSTJAN, Geworg              98   Arethusa                 58.06    96       
    7.  VERHOEVEN, Yorben             98   Arethusa               1:00.68    84       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 100m wisselslag                11 jaar en ouder
18.10.09 - 16:15                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HUTTEN, Ela                   93   Sbc2000                1:10.81   601       
          1:10.81
    2.  KOOY, Nicole van der          87   Sbc2000                1:18.15   447       
          1:18.15
    3.  FEIDER, Charessa              94   tritium(SG)            1:19.58   423       
          1:19.58
    4.  BOKKERS, Evy                  92   Arethusa               1:19.76   420       
          1:19.76
    5.  FEIDER, Naomi                 91   tritium(SG)            1:20.86   403       
          1:20.86
    6.  SIROEN, Elodie                90   tritium(SG)            1:21.71   391       
          1:21.71
    7.  VAN BERKEL, Amy               96   Dommelbaarzen          1:21.76   390       
          1:21.76
    8.  VAN HOUTEN, Louise            97   Arethusa               1:22.27   383       
          1:22.27
    9.  VERVOORT, Joyce               94   Njord                  1:22.57   379       
          1:22.57
   10.  VERVOORT, Chantal             96   Njord                  1:23.57   365       
          1:23.57
   11.  NUCHELMANS, Raissa            93   Dommelbaarzen          1:30.26   290       
          1:30.26
   12.  ROELEVINK, Laura              98   Sbc2000                1:37.49   230       
          1:37.49



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Heren, 100m wisselslag                11 jaar en ouder
18.10.09 - 16:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SCHUURMANS, Joppe             89   tritium(SG)            1:06.05   494       
          1:06.05
    2.  SCHUURMANS, Jelte             91   tritium(SG)            1:06.56   483       
          1:06.56
    3.  VAN GRUNSVEN, Joep            95   Arethusa               1:07.90   455       
          1:07.90
    4.  HENDRIKS, Mart                93   tritium(SG)            1:08.95   435       
          1:08.95
    5.  VAN DOREMALEN, Luuk           93   Dommelbaarzen          1:09.48   425       
          1:09.48
    6.  VULLINGS, Ronald              87   tritium(SG)            1:09.75   420       
          1:09.75
    7.  VAN DEN BROEK, Simon          93   tritium(SG)            1:12.85   369       
          1:12.85
    8.  ALDERLIESTE, Sven             95   Sbc2000                1:15.96   325       
          1:15.96
    9.  WIDDERSHOVEN, Jim Luca        96   Dommelbaarzen          1:22.96   250       
          1:22.96
   10.  VAN DIJK, Daniel              97   tritium(SG)            1:24.57   236       
          1:24.57
   11.  PEIJNENBURG, Frans            96   Dommelbaarzen          1:25.94   224       
          1:25.94
   12.  NUCHELMANS, Koen              95   Dommelbaarzen          1:26.04   224       
          1:26.04
   13.  PAS, Martijn                  95   Sbc2000                1:27.44   213       
          1:27.44
   14.  JANSEN, Dewin                 97   tritium(SG)            1:44.82   124       
          1:44.82
   15.  NEGGERS, Eddy                 97   Njord                  1:46.13   119       
          1:46.13
   16.  ALDERLIESTE, Lennart          97   Sbc2000                1:48.57   111       
          1:48.57



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Meisjes, 100m wisselslag                    9 - 11 jaar
18.10.09 - 16:30                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PEIJPER, Aniek de             98   Sbc2000                1:28.88   304       
          1:28.88
    2.  ALKEMADE, Anne May            99   Sbc2000                1:36.36   238       
          1:36.36
    3.  MAST, Marij van der           00   Sbc2000                1:36.85   235       
          1:36.85
    4.  BOS, Daphne van den           99   Sbc2000                1:39.54   216       
          1:39.54
    5.  MAST, Nienke van der          98   Sbc2000                1:45.93   179       
          1:45.93
    6.  LANGSTRAAT, Maartje           00   Arethusa               1:57.27   132       
          1:57.27
    7.  VAN IEPEREN, Noa              00   Arethusa               2:00.25   123       
          2:00.25
    8.  SCHUTTE, Donja                99   tritium(SG)            2:03.27   114       
          2:03.27
    9.  SLABBERS, Eline               00   Arethusa               2:04.89   110       
          2:04.89
   10.  VAN DER HEIJDEN, Fleur        00   Arethusa               2:09.65    98       
          2:09.65
   DIS  VOS, Kim                      00   Sbc2000                1:39.40             
        RC-Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn
          1:39.40



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Jongens, 100m wisselslag                    9 - 11 jaar
18.10.09 - 16:40                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WESSELING, Sieb               98   tritium(SG)            1:32.03   183       
          1:32.03
    2.  WIJFFELS, Ivar                98   Dommelbaarzen          1:32.78   178       
          1:32.78
    3.  TE BOOY, Joris                99   Dommelbaarzen          1:33.30   175       
          1:33.30
    4.  OTTELANDER, Jari den          98   Sbc2000                1:38.12   151       
          1:38.12
    5.  IRSEL, Nick van               00   Sbc2000                1:50.32   106       
          1:50.32



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Alle, 100m wisselslag                       7 - 9 jaar
18.10.09 - 16:45                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MARSMAN, Josse                00   Njord                  1:39.92   214       
        VD-Schoolslag benen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:39.92
    2.  DICKENS, Anne                 01   Sbc2000                1:52.26   151       
          1:52.26
   DIS  JANSSEN, Gijs                 01   tritium(SG)            2:02.54             
          2:02.54



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Dames, 100m vlinderslag                11 jaar en ouder
18.10.09 - 16:45                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  OTTELANDER, Claudia den       95   Sbc2000                1:17.83   381       
            36.36  1:17.83
    2.  PEIJNENBURG, Juliska          90   Dommelbaarzen          1:20.44   345       
            35.39  1:20.44
    3.  BOS, Daisy van den            95   Sbc2000                1:21.68   329       
            36.86  1:21.68
    4.  BLOMMENDAAL, Berit            89   Sbc2000                1:24.59   297       
            38.73  1:24.59
    5.  BLAAUW, Xandra                97   Njord                  1:36.74   198       
            46.00  1:36.74



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                Heren, 100m vlinderslag                11 jaar en ouder
18.10.09 - 16:50                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GROOT, Robert                 93   Sbc2000                1:05.58   449       
            29.43  1:05.58
    2.  ALTHUIS, Remco van            83   Sbc2000                1:06.84   424       
            30.85  1:06.84
    3.  JONGENELEN, Jordy             95   Sbc2000                1:11.03   353       
            32.61  1:11.03
    4.  VERSCHUREN, Leon              93   Sbc2000                1:15.96   289       
            34.72  1:15.96
    5.  VAN HOUTERT, Teun             96   Dommelbaarzen          1:18.30   264       
            36.19  1:18.30
    6.  PEIJNENBURG, Frans            96   Dommelbaarzen          1:24.31   211       
            38.89  1:24.31



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Dames, 50m vrije slag                 11 jaar en ouder
18.10.09 - 16:55                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LOEFFEN, Kim                  94   tritium(SG)              28.28   597       
    2.  VELTHUIJS, Nelly              94   Njord                    28.69   572       
    3.  SIROEN, Merel                 88   tritium(SG)              29.40   531       
    4.  MOUS, Jaimy                   96   Njord                    29.87   506       
    5.  SCHUIVENS, Petra              93   tritium(SG)              30.02   499       
    6.  WILLEMS, Chantal              91   tritium(SG)              30.48   477       
    7.  LIEBREGTS, Emy                95   Njord                    30.72   466       
    8.  SCHIPHORST PREUPER, Gemma     92   Sbc2000                  31.46   434       
    9.  PASSANIA, Tamara              93   Sbc2000                  31.48   433       
   10.  VERKOOIJEN, Lindi             95   Sbc2000                  31.74   422       
   11.  SCHUIVENS, Christa            96   tritium(SG)              32.26   402       
   12.  HUTTEN, Kris                  95   Sbc2000                  32.31   400       
   13.  BOKKERS, Evy                  92   Arethusa                 32.43   396       
   13.  BARTELDS, Yasmine             96   Sbc2000                  32.43   396       
   15.  VERVOORT, Joyce               94   Njord                    33.00   376       
   16.  TOONEN, Emmely                96   tritium(SG)              33.57   357       
   17.  KRIELAART, Esther             94   Dommelbaarzen            33.59   356  FJ 1 
   18.  BRUGGINK, Sanne               92   Sbc2000                  33.59   356  FJ 2 
   19.  VAN BERKEL, Amy               96   Dommelbaarzen            34.07   341       
   20.  VERVOORT, Chantal             96   Njord                    34.42   331       
   21.  SIROEN, Hildy                 95   tritium(SG)              35.44   303       
   22.  BARIC, Antonela               96   Sbc2000                  35.48   302       
   23.  SCHIPHORST PREUPER, Sabine    94   Sbc2000                  35.70   297       
   24.  WINTJES, Elke                 96   Arethusa                 35.81   294       
   25.  BARTEN, Manon                 97   tritium(SG)              36.00   289       
   26.  VAN DER HEIJDEN, Kim          97   Njord                    36.59   276       
   27.  BRESSERS, Anouk               96   Arethusa                 37.22   262       
   28.  HARTMAN, Sophie               96   Sbc2000                  37.24   261  FJ 1 
   29.  VAN DE LOO, Anne              98   Arethusa                 37.24   261  FJ 2 
   30.  SCHOONBEEK, Nicole            95   Njord                    37.42   258       
   31.  VAN AALST, Bo                 98   Arethusa                 37.70   252       
   32.  OOMEN, Jessica                97   Sbc2000                  38.31   240       
   33.  VAN IEPEREN, Bo               98   Arethusa                 38.76   232       
   34.  GEURTS, Eva                   97   Arethusa                 39.34   222       
   35.  PAS, Willeke                  96   tritium(SG)              39.46   220       
   36.  ARTS, Lotte                   98   Arethusa                 39.48   219       
   37.  LOEFFEN, Elke                 97   tritium(SG)              42.28   179       
   38.  SLABBERS, Nienke              98   Arethusa                 54.35    84       
   39.  OZTURK, Gulin                 97   Arethusa                 54.89    82       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                 Heren, 50m vrije slag                 11 jaar en ouder
18.10.09 - 17:05                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HENDRIKS, Mart                93   tritium(SG)              25.54   564       
    2.  SCHUURMANS, Jelte             91   tritium(SG)              26.11   528  FJ 1 
    3.  SCHUURMANS, Joppe             89   tritium(SG)              26.11   528  FJ 2 
    4.  EFFING, Mark                  86   tritium(SG)              27.28   463       
    5.  VAN HOUTERT, Loek             95   Dommelbaarzen            27.42   456       
    6.  VAN DEN BROEK, Simon          93   tritium(SG)              27.46   454       
    7.  VAN DOREMALEN, Luuk           93   Dommelbaarzen            28.17   420       
    8.  SCHUURMANS, Dieder            95   tritium(SG)              28.81   393       
    9.  SEUREN, Koen                  94   tritium(SG)              29.50   366       
   10.  BARTEN, Sander                94   tritium(SG)              29.67   360       
   11.  STRIJBOSCH, Teun              96   tritium(SG)              29.96   349       
   12.  WIDDERSHOVEN, Jim Luca        96   Dommelbaarzen            33.14   258       
   13.  VAN DIJK, Daniel              97   tritium(SG)              35.00   219       
   14.  MOSMÜLLER, Scout              96   tritium(SG)              37.17   183       
   15.  JANSEN, Dewin                 97   tritium(SG)              39.99   147       
   16.  NEGGERS, Eddy                 97   Njord                    42.91   119       
   17.  BORSJE, Aron                  97   Sbc2000                  43.51   114       
   18.  GIESBERS, Vinnie              97   tritium(SG)              44.25   108       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29               Jongens, 100m vlinderslag                    9 - 11 jaar
18.10.09 - 17:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PLEIJERS, Ramón               98   Dommelbaarzen          1:35.51   145       
          1:35.51
    2.  WESSELING, Sieb               98   tritium(SG)            1:41.33   122       
            46.77  1:41.33



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                 Alle, 50m vlinderslag                       7 - 9 jaar
18.10.09 - 17:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ESCH, Luciën van              00   Sbc2000                  45.12   129       
    2.  MARSMAN, Josse                00   Njord                    45.68   175       
    3.  ESCH, Florian van             00   Sbc2000                  48.21   106       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                 Heren, 400m vrije slag                11 jaar en ouder
18.10.09 - 17:15                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN GRUNSVEN, Joep            95   Arethusa               4:56.65   396       
            31.72  1:07.73  2:24.14  4:56.65
    2.  ALDERLIESTE, Sven             95   Sbc2000                4:57.80   391       
            31.83  1:08.31  2:24.71  4:57.80
    3.  DEN UIJL, Rodney              96   Arethusa               5:53.17   235       
            36.52  1:20.58  2:50.67  5:53.17
    4.  BORSJE, Bryan                 96   Sbc2000                6:27.96   177       
            39.08  1:26.59  3:05.31  6:27.96



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                 Dames, 400m vrije slag                11 jaar en ouder
18.10.09 - 17:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LOEFFEN, Kim                  94   tritium(SG)            4:44.68   598       
            30.31  1:04.34  2:15.89  4:44.68
    2.  VERKOOIJEN, Lindi             95   Sbc2000                5:11.21   458       
            36.21  1:15.60  2:34.76  5:11.21
    3.  ULIJN, Evy                    96   Arethusa               5:20.52   419       
            34.71  1:15.12  2:34.81  5:20.52
    4.  DE BRUIN, Mandy               95   Njord                  5:22.71   411       
            36.26  1:16.56  2:37.35  5:22.71
    5.  FEIDER, Shauny                93   tritium(SG)            5:23.28   408       
            34.49  1:14.33  2:36.64  5:23.28
    6.  MARTENS, Carlijn              91   Arethusa               5:29.82   385       
            35.32  1:15.32  2:38.54  5:29.82
    7.  RUIS, Marloes                 95   Arethusa               5:30.58   382       
            35.94  1:15.81  2:38.60  5:30.58
    8.  VISSERS, Dimphy               95   Arethusa               5:35.03   367       
            35.96  1:16.78  2:42.93  5:35.03
    9.  GROOT, Kathy                  97   Sbc2000                5:35.79   365       
            35.75  1:16.76  2:42.60  5:35.79
   10.  VAN HOUTEN, Louise            97   Arethusa               5:36.84   361       
            36.67  1:18.52  2:45.17  5:36.84
   11.  HENDRIKS, Lindsay             95   Arethusa               5:45.15   336       
            35.14  1:15.35  5:45.15
   12.  RADEMAKERS, Merel             96   Arethusa               5:48.63   326       
            36.87  1:18.24  2:47.52  5:48.63
   13.  GREVEN, Jill                  97   Arethusa               5:52.17   316       
            37.84  1:21.11  2:50.56  5:52.17
   14.  BIJEN, Nina                   95   Arethusa               5:56.23   305       
            39.26  1:22.45  2:54.48  5:56.23
   15.  MABELIS, Laurie               97   Sbc2000                5:56.85   304       
            40.49  1:25.71  2:57.68  5:56.85
   16.  WILKENS, Marlies              97   Arethusa               6:02.30   290       
            39.11  1:23.11  2:55.75  6:02.30
   17.  JONGENELEN, Valerie           97   Sbc2000                6:32.71   228       
            40.53  1:28.82  3:10.17  6:32.71



SPLASH Meet Manager 2007 Registered to De Dommelbaarzen