D Competitie deel 5
Steenwijk (NED),    4.4.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 2. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 3. Alle, 100m wisselslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 14. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 18. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 22. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 25. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 31. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 34. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 37. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 38. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 39. Alle, 8 x 50m vrije slag, Mix    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Jongens, 4 x 50m wisselslag          Jongens Jeugd 2 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Steenhekke 2008 1             Steenhekke 2008        2:09.27            2:07.45           
        Willem-Jan Huisman, 94                     Twan Klaver, 93
        Robert-Jan Homsma, 95                      Vincent Schmidt, 94
            31.58  2:07.45

  2. De Spatters 1                 De Spatters            2:14.79            2:12.18           
        Ryan Beugels, 97                           Richard Hovenkamp, 94
        Mitchell Beugels, 94                       Taco Wonder, 93
            35.99  2:12.18

  3. Ritola Z&PC 1                 Ritola Z&PC            2:18.31            2:18.00           
        Douwe Kolkman, 93                          Sander Polling, 94
        Sven Bloem, 94                             Maxiem Wagenaar, 93
            37.22  2:18.00

  4. ZPC Bikkel Hoogeveen 1        ZPC Bikkel Hoogeveen   2:26.33            2:18.17           
        Marco Kloeze, 94                           Andrť Krikken, 93
        Kevin Mulder, 94                           Christiaan Lovers, 94
            34.96  2:18.17

  5. Vriledo 1                     Vriledo                2:39.51            2:42.08           
        Leon Doesburg, 97                          Lucas Vaessen, 94
        Gijs Leuvenink, 94                         William Wilkens, 96
            46.33  2:42.08




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Meisjes, 4 x 50m vrije slag          Meisjes Jeugd 2 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Steenhekke 2008 1             Steenhekke 2008        2:06.23            2:01.51           
        Judith Ringnalda, 96                       Patricia Hof, 94
        Charine de Ruiter, 94                      Manon Blankvoort, 96
            30.95  2:01.51

  2. De Spatters 2                 De Spatters            2:08.35            2:02.54           
        Willeke Wonder, 96                         Denise Koerhuis, 94
        Elvira Feikens, 95                         Kristel Hormann, 96
            31.51  2:02.54

  3. Vriledo 2                     Vriledo                2:11.72            2:13.26           
        Inez Zewuster, 95                          Marieke Ipema, 94
        Bianca Knol, 94                            Marcella Hoog, 94
            29.60  2:13.26

  4. Ritola Z&PC 1                 Ritola Z&PC            2:13.73            2:18.10           
        Eva Brals, 97                              Merel van Bergen, 96
        Kyra Wams, 95                              Christina van der Laan, 95
            38.95  2:18.10

  5. ZPC Bikkel Hoogeveen 1        ZPC Bikkel Hoogeveen   2:32.39            2:29.20           
        Mirthe Rotmensen, 97                       Djamilla Eleveld, 95
        Allison Schulte, 96                        Merlin Nijzingh, 97
            37.42  2:29.20




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m wisselslag         Jongens Minioren 4 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wouter van Asperen            ZPC Bikkel Hoogeveen   1:56.39 0000125    1:45.33           
  2. Arjan Dekker                  Ritola Z&PC                 NT 0000499    1:52.20           
  3. Mike Witten                   ZPC Bikkel Hoogeveen        NT 9901681    1:53.44           
  4. Marnix Annema                 ZPC Bikkel Hoogeveen        NT 9900441    2:09.00           
  5. Bas Kost                      ZPC Bikkel Hoogeveen        NT 0000419    2:09.39           
  6. Junior de Bruin               ZPC Bikkel Hoogeveen        NT 0000839    2:13.95           
 DIS Timo de Vries                 Steenhekke 2008             NT 9900407    1:49.10           
        VA - Na de start- en/of keerpunt meer dan ťťn arm-doortrekbeweging onder water gemaakt.
 DIS Kylian Kooyman                Steenhekke 2008             NT 9900763    1:50.23           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Niels Hoogeveen               ZPC Bikkel Hoogeveen        NT 0000771    2:13.37           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Minioren 4 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ageeth de Haan                Steenhekke 2008             NT 9901022    1:38.60           
  2. NoŽlle Beugels                De Spatters                 NT 9900746    1:47.58           
  3. Amber Veldhuizen              De Spatters            1:56.82 0000080    1:47.62           
  4. Savannah Beuving              De Spatters            2:00.48 0000082    1:47.90           
  5. Marieke Hup                   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:28.66 0000236    2:08.03           
 DIS Larissa v/d Wees              Steenhekke 2008             NT 9901024    2:06.74           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Isa Brandenburg               Steenhekke 2008             NT 9901154    2:07.64           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Manon Kuipers                 ZPC Bikkel Hoogeveen        NT 0000288    2:30.23           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Junioren 1 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Caroline Damen                De Spatters              40.43 9703088      38.34           
  2. Ineke Hof                     Steenhekke 2008          41.02 9800810      39.50           
  3. Inez Duursma                  De Spatters              41.47 9700256      40.44           
  4. Karin Limburg                 Steenhekke 2008          44.51 9701466      41.10           
  5. Elsa ter Schure               Steenhekke 2008          46.29 9701464      42.12           
  6. Femke Sybesma                 Steenhekke 2008          46.87 9701468      42.26           
  7. Coqo Hendriks                 ZPC Bikkel Hoogeveen     39.88 9800180      42.86           
  8. Esra Hoogeveen                ZPC Bikkel Hoogeveen     42.90 9800946      44.70           
  9. Irma Heynen                   Vriledo                  52.36 9700268      44.86           
 10. Cynthia Koerhuis              De Spatters              44.06 9900088      45.07           
 11. Eline Breider                 De Spatters              50.73 9703086      47.04           
 12. Denise Iwema                  De Spatters              45.98 9801916      47.51           
 13. Tess Praamstra                Vriledo                  50.52 9700162      50.68           
 14. Noor Uiterwijk Winkel         ZPC Bikkel Hoogeveen     58.00 9800556      51.95           
 15. Romy Kruizinga                ZPC Bikkel Hoogeveen        NT 9803288      53.72           
 16. Marije Slot                   ZPC Bikkel Hoogeveen        NT 9900966      56.26           
 17. Selma Suruliz                 ZPC Bikkel Hoogeveen        NT 9901230      56.84           
 18. Danique Prins                 De Spatters                 NT 9900744      58.02           
 19. Vera Rauwerda                 Ritola Z&PC                 NT 9802066    1:09.28           
 DIS Eva Brals                     Ritola Z&PC              51.48 9703438      49.57           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Hilde Dekker                  Ritola Z&PC                 NT 9901926      54.14           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Syenne Boschma                Steenhekke 2008        1:04.29 9802394      58.20           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
AFGE Anne van Asperen              ZPC Bikkel Hoogeveen     46.64 9800308                      
AFGE Evelyn Frieling               Vriledo                  48.75 9702154                      
AFGE Mathilde Nijzingh             De Spatters              47.61 9900086                      
AFGE Jeanette Wilkens              Vriledo                     NT 9800948                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Minioren 6 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryan Beugels                  De Spatters              37.02 9700169      38.32           
  2. Aron Bouwer                   Steenhekke 2008             NT 9701385      42.61           
  3. Tomas van der Heide           De Spatters              46.95 9900019      45.61           
  4. Marnix van den Berg           Ritola Z&PC              54.41 9800305      48.16           
  5. Leon Doesburg                 Vriledo                  48.14 9702073      50.06           
  6. Jan Hup                       ZPC Bikkel Hoogeveen     58.15 9800637      50.36           
  7. Emiel Meinen                  Steenhekke 2008             NT 9800375      52.74           
  8. Jamie Velthuis                De Spatters                 NT 9901341      58.51           
  9. Ruben Rotmensen               ZPC Bikkel Hoogeveen     53.52 9702185      58.71           
 10. Rico Vroom                    Ritola Z&PC                 NT 9802363    1:06.57           
 DIS Cesaro Angevaare              De Spatters                 NT 9802227      59.20           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Wouter de Lang                ZPC Bikkel Hoogeveen        NT 9801147    1:04.84           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inez Zewuster                 Vriledo                2:25.00 9503700    2:26.82           
  2. Willeke Wonder                De Spatters            2:34.28 9604510    2:29.21           
  3. DaniŽlle Vrieling             De Spatters            2:34.03 9601082    2:32.16           
  4. Caroline Damen                De Spatters            2:35.98 9703088    2:35.32           
  5. Manon Blankvoort              Steenhekke 2008        2:35.29 9600454    2:38.04           
  6. Judith Ringnalda              Steenhekke 2008        2:38.82 9603904    2:38.36           
  7. Christina van der Laan        Ritola Z&PC            2:32.80 9504864    2:41.59           
  8. Roegina Ofrein                Steenhekke 2008             NT 9600108    2:41.91           
  9. Corlaine Vendrig              Steenhekke 2008        2:50.13 9501798    2:42.75 FJ 1      
 10. Anoeska Wonder                De Spatters            2:56.48 9600840    2:42.75 FJ 2      
 11. Loysa Feikens                 De Spatters            2:44.10 9500728    2:44.64           
 12. Merel van Bergen              Ritola Z&PC            2:57.76 9602790    2:48.92           
 13. Stephannie Schmidt            Steenhekke 2008        3:03.66 9605688    2:51.75           
 14. Merlin Nijzingh               ZPC Bikkel Hoogeveen   2:51.07 9700954    2:52.13           
 15. Laura ten Veen                Steenhekke 2008        2:58.07 9501800    2:57.23           
 16. Mirthe Rotmensen              ZPC Bikkel Hoogeveen   3:10.37 9702930    3:12.35           
 17. Lisanne Engberts              ZPC Bikkel Hoogeveen   3:13.35 9700298    3:13.15           
 18. Vera Wagenaar                 Ritola Z&PC            3:17.14 9604748    3:15.95           
 19. Allison Schulte               ZPC Bikkel Hoogeveen   3:15.66 9609386    3:18.42           
 20. Rianne Seggers                Vriledo                3:23.31 9604648    3:19.60           
 21. Annelies Kamphuis             Vriledo                3:23.70 9601564    3:19.67           
 22. Gertrude Groen                Vriledo                3:28.70 9702156    3:20.48           
 23. Irma Heynen                   Vriledo                3:26.28 9700268    3:21.20           
 24. Djamilla Eleveld              ZPC Bikkel Hoogeveen        NT 9501666    3:26.18           
 25. Tess Praamstra                Vriledo                3:28.27 9700162    3:27.45           
AFGE Evelyn Frieling               Vriledo                3:21.86 9702154                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Derk-Jan Knol                 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:22.46 9504297    2:21.89           
  2. Robert-Jan Homsma             Steenhekke 2008        2:25.57 9500027    2:25.38           
  3. Koen Rooseboom                De Spatters            2:41.57 9502703    2:31.91           
  4. Ryan Beugels                  De Spatters            2:28.78 9700169    2:33.67           
  5. Marco Wams                    ZPC Bikkel Hoogeveen   2:53.10 9602081    2:40.13           
  6. Edwin Bolt                    ZPC Bikkel Hoogeveen   2:47.08 9500859    2:41.48           
  7. William Wilkens               Vriledo                2:57.25 9600951    2:50.82           
  8. Thijs Oost                    ZPC Bikkel Hoogeveen   3:05.36 9601419    2:51.06           
  9. Jens Erinn Beute              Steenhekke 2008        3:02.64 9500771    2:54.22           
 10. Tobias Jannink                Ritola Z&PC            3:10.99 9603617    3:01.07           
 11. Dennis Kolk                   Steenhekke 2008        3:08.54 9502219    3:04.14           
 12. Alfred Veldhuizen             Steenhekke 2008        3:19.02 9502347    3:07.39           
 13. Leon Doesburg                 Vriledo                3:30.06 9702073    3:38.50           
AFGE Tom Jongmans                  De Spatters            3:37.27 9603483                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kristel Hormann               De Spatters            1:19.36 9601084    1:15.94           
  2. DaniŽlle Kruizinga            ZPC Bikkel Hoogeveen   1:18.76 9402634    1:17.07           
  3. Nienke Eilander               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:20.08 9306010    1:17.62           
  4. Charine de Ruiter             Steenhekke 2008        1:22.54 9403668    1:21.16           
  5. Anoeska Wonder                De Spatters            1:25.00 9600840    1:21.18           
  6. Iris van Marle                Steenhekke 2008        1:21.50 9600928    1:22.14           
  7. Denise Koerhuis               De Spatters            1:20.26 9400306    1:23.17           
  8. Elvira Feikens                De Spatters            1:24.89 9500726    1:24.87           
  9. Marcella Hoog                 Vriledo                1:24.69 9401288    1:25.37           
 10. Nathalie Moolenkamp           Steenhekke 2008        1:27.72 9500002    1:27.54           
 11. Karin Haandrikman             De Spatters            1:29.08 9600842    1:27.80           
 12. Kyra Wams                     Ritola Z&PC            1:27.62 9504792    1:28.73           
 13. Loysa Feikens                 De Spatters            1:29.18 9500728    1:28.91           
 14. Kaylee Swiers                 Ritola Z&PC            1:38.26 9601224    1:32.44           
AFGE Annelieke Venema              Vriledo                1:51.96 9601210                      
AFGE Elianne Douma                 Vriledo                1:19.60 9300998                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Twan Klaver                   Steenhekke 2008        1:12.26 9300265    1:10.80           
  2. Willem-Jan Huisman            Steenhekke 2008        1:12.67 9402125    1:12.58 FJ 1      
  3. Richard Hovenkamp             De Spatters            1:11.60 9400497    1:12.58 FJ 2      
  4. Maxiem Wagenaar               Ritola Z&PC            1:14.37 9304645    1:14.16           
  5. Andrť Krikken                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:18.47 9301839    1:16.39           
  6. Sander Polling                Ritola Z&PC            1:17.90 9405061    1:16.92           
  7. Mitchell Beugels              De Spatters            1:21.08 9400495    1:19.08           
  8. Christiaan Lovers             ZPC Bikkel Hoogeveen   1:20.14 9401115    1:23.21           
  9. Wiebe Kolkman                 Ritola Z&PC            1:37.73 9405605    1:24.08           
 10. Vincent Schmidt               Steenhekke 2008        1:20.02 9406015    1:24.80           
 11. Gijs Leuvenink                Vriledo                1:33.06 9403115    1:34.84           
 DIS Douwe Kolkman                 Ritola Z&PC            1:22.45 9303727    1:17.09           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Lucas Vaessen                 Vriledo                1:25.92 9402123    1:26.95           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                       Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patricia Hof                  Steenhekke 2008        1:16.46 9403264    1:15.75           
  2. ZoŽ Hendriks                  ZPC Bikkel Hoogeveen   1:16.66 9405016    1:16.16           
  3. Annelies Rijstenberg          Ritola Z&PC            1:14.85 9303794    1:17.74           
  4. Willeke Wonder                De Spatters            1:18.82 9604510    1:19.36           
  5. Tasia Rodink                  ZPC Bikkel Hoogeveen   1:19.67 9301688    1:22.02           
  6. DaniŽlle Vrieling             De Spatters            1:22.50 9601082    1:22.70           
  7. Stephanie Sanchez             Steenhekke 2008        1:23.76 9301006    1:23.45           
  8. Eline Haandrikman             De Spatters            1:15.98 9203662    1:24.83           
  9. Sandra van der Wijk           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:26.13 9204288    1:25.95           
 10. Rowan Klaassens               De Spatters            1:24.39 9200942    1:28.38           
 11. Marieke Ipema                 Vriledo                1:27.89 9401290    1:29.73           
 12. Bianca Knol                   Vriledo                1:33.54 9406150    1:32.88           
 13. Lianne van Timmeren           Ritola Z&PC            1:29.70 9105524    1:40.14           
AFGE Sarissa Homsma                Steenhekke 2008        1:24.48 9200786                      
AFGE Danique Pater                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:27.94 9105828                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Taco Wonder                   De Spatters            1:06.26 9303197    1:06.26           
  2. Nick Wever                    Ritola Z&PC            1:15.57 9104781    1:15.05           
  3. Maurice Gaal                  Steenhekke 2008        1:15.30 9202079    1:15.95           
  4. Richard Hovenkamp             De Spatters            1:15.88 9400497    1:16.31           
  5. Marco Kloeze                  ZPC Bikkel Hoogeveen   1:27.79 9403069    1:18.85           
  6. Sven Bloem                    Ritola Z&PC            1:19.66 9404405    1:19.70           
  7. Kevin Mulder                  ZPC Bikkel Hoogeveen   1:21.73 9400641    1:19.95           
  8. Mitchell Beugels              De Spatters            1:26.40 9400495    1:20.95           
AFGE Tom Jongmans                  De Spatters            1:27.15 9603483                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Boxma                   De Spatters            2:33.25 8500416    2:36.33           
  2. Margot Stenveld               Ritola Z&PC            2:42.99 8804170    2:44.26           
  3. Janneke Harmsen               De Spatters            2:45.90 7700938    2:44.39           
  4. Petra van Achteren            ZPC Bikkel Hoogeveen   2:46.11 8400020    2:47.80           
  5. Kim Meijer                    ZPC Bikkel Hoogeveen   2:29.93 9002522    2:50.48           
  6. Ilse Blankvoort               Steenhekke 2008        2:42.05 9204458    2:50.91           
  7. Iris van Marle                Steenhekke 2008             NT 9600928    2:53.14           
  8. Lisanne Mol                   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:33.51 8803050    2:53.35           
  9. Inez Zewuster                 Vriledo                2:54.18 9503700    2:53.82           
 10. Rowan Klaassens               De Spatters            2:55.73 9200942    3:00.39           
 11. Fiona Stenveld                Ritola Z&PC            2:51.51 9102980    3:00.60           
 12. Eline Haandrikman             De Spatters            2:50.00 9203662    3:04.95           
 13. Annick van Dijk               Vriledo                3:08.88 8600844    3:06.63           
 14. Marcella Hoog                 Vriledo                3:20.96 9401288    3:11.10           
 15. Marieke Ipema                 Vriledo                3:08.76 9401290    3:11.32           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Hamming                  Ritola Z&PC            2:22.43 9005491    2:21.51           
  2. Rick Driezen                  Steenhekke 2008        2:29.36 8600713    2:22.48           
  3. Michel Popken                 Ritola Z&PC            2:26.98 9002321    2:24.67           
  4. Pepijn Stenveld               Ritola Z&PC            2:29.68 9002797    2:29.26           
  5. Robert Braad                  Steenhekke 2008        2:29.60 8600407    2:29.78           
  6. Patrick Hensema               De Spatters            2:42.55 8501003    2:30.87           
  7. Erik Nederman                 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:41.41 8602175    2:36.26           
  8. Rian Beute                    Steenhekke 2008        2:40.31 8400133    2:44.00           
  9. Harjan Kooiker                ZPC Bikkel Hoogeveen   2:50.07 8701813    2:51.14           
 10. Roelof Broekman               De Spatters            2:47.53 6800155    2:51.79           
 11. Ottomar Brussee               Steenhekke 2008        2:53.73 9006129    3:00.70           
 12. Tim Schuring                  De Spatters            2:55.71 9002641    3:04.86           
 13. Lucas Vaessen                 Vriledo                3:08.98 9402123    3:08.68           
AFGE Gert Jan van der Velde        Steenhekke 2008        2:56.76 9007061                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Jongens, 25m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomas van der Heide           De Spatters              25.69 9900019      25.26           
  2. Junior de Bruin               ZPC Bikkel Hoogeveen     24.95 0000839      26.10           
  3. Mike Witten                   ZPC Bikkel Hoogeveen     24.95 9901681      26.36           
  4. Arjan Dekker                  Ritola Z&PC              26.60 0000499      26.37           
  5. Bas Kost                      ZPC Bikkel Hoogeveen     25.51 0000419      26.68           
  6. Wouter van Asperen            ZPC Bikkel Hoogeveen     25.51 0000125      27.41           
  7. Marnix Annema                 ZPC Bikkel Hoogeveen     28.17 9900441      28.95           
  8. Jamie Velthuis                De Spatters              29.28 9901341      29.05           
  9. Niels Hoogeveen               ZPC Bikkel Hoogeveen     29.34 0000771      30.70           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Meisjes, 25m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Veldhuizen              De Spatters              23.92 0000080      24.87           
  2. Savannah Beuving              De Spatters              28.26 0000082      26.58 FJ 1      
  3. Marieke Hup                   ZPC Bikkel Hoogeveen     27.05 0000236      26.58 FJ 2      
  4. Manon Kuipers                 ZPC Bikkel Hoogeveen     31.57 0000288      32.20           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Caroline Damen                De Spatters            1:11.30 9703088    1:14.63           
  2. Inez Duursma                  De Spatters            1:16.42 9700256    1:17.24           
  3. Coqo Hendriks                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:18.57 9800180    1:18.63           
  4. Femke Sybesma                 Steenhekke 2008        1:17.58 9701468    1:21.62 FJ 1      
  5. Karin Limburg                 Steenhekke 2008        1:21.31 9701466    1:21.62 FJ 2      
  6. Ineke Hof                     Steenhekke 2008        1:23.26 9800810    1:23.91           
  7. Denise Iwema                  De Spatters            1:24.43 9801916    1:24.52           
  8. Cynthia Koerhuis              De Spatters            1:23.02 9900088    1:26.06           
  9. Eva Brals                     Ritola Z&PC            1:27.45 9703438    1:26.60           
 10. Esra Hoogeveen                ZPC Bikkel Hoogeveen   1:22.39 9800946    1:26.72           
 11. Mirthe Rotmensen              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:23.69 9702930    1:27.72           
 12. Noor Uiterwijk Winkel         ZPC Bikkel Hoogeveen   1:30.42 9800556    1:27.96           
 13. Hilde Dekker                  Ritola Z&PC                 NT 9901926    1:28.53           
 14. Elsa ter Schure               Steenhekke 2008        1:25.46 9701464    1:30.20           
 15. Romy Kruizinga                ZPC Bikkel Hoogeveen   1:29.10 9803288    1:30.32           
 16. Eline Breider                 De Spatters            1:31.59 9703086    1:30.47           
 17. Gertrude Groen                Vriledo                1:34.67 9702156    1:31.93           
 18. Tess Praamstra                Vriledo                1:30.86 9700162    1:33.31           
 19. Irma Heynen                   Vriledo                1:36.58 9700268    1:33.74           
 20. Ageeth de Haan                Steenhekke 2008             NT 9901022    1:34.96           
 21. Selma Suruliz                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:31.02 9901230    1:35.16           
 22. Danique Prins                 De Spatters            1:32.57 9900744    1:37.51           
 23. NoŽlle Beugels                De Spatters            1:34.07 9900746    1:38.40           
 24. Vera Rauwerda                 Ritola Z&PC            1:56.76 9802066    1:44.39           
 25. Syenne Boschma                Steenhekke 2008        1:44.16 9802394    1:48.81           
 26. Isa Brandenburg               Steenhekke 2008        1:53.39 9901154    1:48.92           
 27. Larissa v/d Wees              Steenhekke 2008        1:48.39 9901024    1:52.75           
AFGE Mathilde Nijzingh             De Spatters            1:25.73 9900086                      
AFGE Evelyn Frieling               Vriledo                1:27.80 9702154                      
AFGE Jeanette Wilkens              Vriledo                1:29.70 9800948                      

  BM Marije Slot                   ZPC Bikkel Hoogeveen        NT 9900966    1:32.37           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryan Beugels                  De Spatters            1:05.54 9700169    1:08.29           
  2. Aron Bouwer                   Steenhekke 2008        1:16.58 9701385    1:17.65           
  3. Tomas van der Heide           De Spatters            1:25.10 9900019    1:27.98           
  4. Marnix van den Berg           Ritola Z&PC            1:26.93 9800305    1:28.11           
  5. Jan Hup                       ZPC Bikkel Hoogeveen   1:30.23 9800637    1:30.94           
  6. Ruben Rotmensen               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:35.39 9702185    1:32.82           
  7. Emiel Meinen                  Steenhekke 2008        1:28.16 9800375    1:35.05           
  8. Cesaro Angevaare              De Spatters            1:32.85 9802227    1:35.78           
  9. Leon Doesburg                 Vriledo                1:32.68 9702073    1:37.28           
 10. Timo de Vries                 Steenhekke 2008        1:37.48 9900407    1:38.56           
 11. Rico Vroom                    Ritola Z&PC            1:40.76 9802363    1:43.84           
 12. Jamie Velthuis                De Spatters            1:34.90 9901341    1:44.12           
 13. Kylian Kooyman                Steenhekke 2008        1:48.54 9900763    1:46.71           
 14. Wouter de Lang                ZPC Bikkel Hoogeveen   1:44.76 9801147    1:49.10           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kristel Hormann               De Spatters              36.46 9601084      36.94           
  2. Anoeska Wonder                De Spatters              41.24 9600840      40.27           
  3. Iris van Marle                Steenhekke 2008          39.92 9600928      41.20           
  4. Elvira Feikens                De Spatters              46.14 9500726      44.86           
  5. Laura ten Veen                Steenhekke 2008          48.03 9501800      45.12           
  6. Kyra Wams                     Ritola Z&PC              42.78 9504792      45.39           
  7. Corlaine Vendrig              Steenhekke 2008          45.51 9501798      45.74           
  8. Allison Schulte               ZPC Bikkel Hoogeveen     43.71 9609386      45.99           
  9. Karin Haandrikman             De Spatters              46.92 9600842      46.04           
 10. Nathalie Moolenkamp           Steenhekke 2008          43.58 9500002      46.15           
 11. Manon Blankvoort              Steenhekke 2008          45.92 9600454      46.60           
 12. Stephannie Schmidt            Steenhekke 2008          45.30 9605688      47.12           
 13. Merel van Bergen              Ritola Z&PC              46.83 9602790      47.66           
 14. Djamilla Eleveld              ZPC Bikkel Hoogeveen     47.66 9501666      48.29           
 15. Gertrude Groen                Vriledo                  47.09 9702156      48.48           
 16. Annelies Kamphuis             Vriledo                  48.71 9601564      49.00           
 17. Vera Wagenaar                 Ritola Z&PC              51.86 9604748      51.39           
 18. Rianne Seggers                Vriledo                  52.06 9604648      51.63           
 19. Lisanne Engberts              ZPC Bikkel Hoogeveen     50.12 9700298      52.18           
 DIS Merlin Nijzingh               ZPC Bikkel Hoogeveen     48.95 9700954      47.85           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Annelieke Venema              Vriledo                  52.94 9601210                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Jongens, 50m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robert-Jan Homsma             Steenhekke 2008          37.80 9500027      37.46           
  2. Marco Wams                    ZPC Bikkel Hoogeveen     43.48 9602081      41.31           
  3. Edwin Bolt                    ZPC Bikkel Hoogeveen     46.42 9500859      42.20           
  4. Jens Erinn Beute              Steenhekke 2008          47.08 9500771      43.28           
  5. Koen Rooseboom                De Spatters              47.20 9502703      43.30           
  6. Thijs Oost                    ZPC Bikkel Hoogeveen     48.02 9601419      45.54           
  7. Dennis Kolk                   Steenhekke 2008          50.14 9502219      47.76           
  8. William Wilkens               Vriledo                  46.94 9600951      48.28           
  9. Tobias Jannink                Ritola Z&PC              45.29 9603617      49.57           
 10. Alex Stevens                  De Spatters              53.33 9703545      52.61           
AFGE Tom Jongmans                  De Spatters              50.88 9603483                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZoŽ Hendriks                  ZPC Bikkel Hoogeveen   2:42.19 9405016    2:40.91           
  2. Inez Zewuster                 Vriledo                2:43.81 9503700    2:43.90           
  3. Patricia Hof                  Steenhekke 2008             NT 9403264    2:45.69           
  4. Willeke Wonder                De Spatters            3:01.32 9604510    2:47.05           
  5. Charine de Ruiter             Steenhekke 2008        2:54.53 9403668    2:47.66           
  6. Annelies Rijstenberg          Ritola Z&PC            2:37.90 9303794    2:51.29           
  7. DaniŽlle Vrieling             De Spatters            2:56.23 9601082    2:53.38           
  8. Denise Koerhuis               De Spatters            2:56.26 9400306    2:55.11           
  9. Tasia Rodink                  ZPC Bikkel Hoogeveen   2:52.36 9301688    2:55.34           
 10. Roegina Ofrein                Steenhekke 2008             NT 9600108    3:00.44           
 11. Christina van der Laan        Ritola Z&PC            3:00.90 9504864    3:03.82           
 12. Stephanie Sanchez             Steenhekke 2008        3:02.18 9301006    3:04.14           
 13. Inez Duursma                  De Spatters            3:05.57 9700256    3:05.69           
 14. Judith Ringnalda              Steenhekke 2008        3:03.33 9603904    3:07.87           
 15. Kaylee Swiers                 Ritola Z&PC            3:16.80 9601224    3:14.60           
AFGE Elianne Douma                 Vriledo                2:51.42 9300998                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Taco Wonder                   De Spatters            2:27.83 9303197    2:20.79           
  2. Willem-Jan Huisman            Steenhekke 2008        2:35.18 9402125    2:27.70           
  3. Derk-Jan Knol                 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:48.66 9504297    2:38.58           
  4. Maxiem Wagenaar               Ritola Z&PC            2:39.07 9304645    2:41.94           
  5. Richard Hovenkamp             De Spatters            2:47.74 9400497    2:42.85           
  6. Twan Klaver                   Steenhekke 2008        2:54.35 9300265    2:45.10           
  7. Kevin Mulder                  ZPC Bikkel Hoogeveen   3:00.86 9400641    2:46.82           
  8. Douwe Kolkman                 Ritola Z&PC            2:51.46 9303727    2:55.14           
  9. Sven Bloem                    Ritola Z&PC                 NT 9404405    2:55.91           
 10. Andrť Krikken                 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:56.32 9301839    2:57.62           
 DIS Wiebe Kolkman                 Ritola Z&PC            3:08.43 9405605    3:01.37           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DaniŽlle Kruizinga            ZPC Bikkel Hoogeveen   1:05.53 9402634    1:07.18           
  2. Ilse Blankvoort               Steenhekke 2008        1:03.63 9204458    1:07.35           
  3. Nienke Eilander               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:06.12 9306010    1:07.44           
  4. Denise Koerhuis               De Spatters            1:08.06 9400306    1:09.37 FJ 1      
  5. Kristel Hormann               De Spatters            1:06.78 9601084    1:09.37 FJ 2      
  6. Sandra van der Wijk           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:09.47 9204288    1:09.50           
  7. Iris van Marle                Steenhekke 2008        1:10.76 9600928    1:09.68           
  8. Fiona Stenveld                Ritola Z&PC            1:07.23 9102980    1:10.63           
  9. Marcella Hoog                 Vriledo                1:12.28 9401288    1:14.28           
 10. Marieke Ipema                 Vriledo                1:16.28 9401290    1:14.47           
 11. Loysa Feikens                 De Spatters            1:14.31 9500728    1:15.73           
 12. Elvira Feikens                De Spatters            1:12.15 9500726    1:16.46           
 13. Bianca Knol                   Vriledo                1:25.52 9406150    1:19.84           
 14. Karin Haandrikman             De Spatters            1:17.90 9600842    1:20.28           
 15. Annelies Kamphuis             Vriledo                1:31.02 9601564    1:28.85           
 16. Rianne Seggers                Vriledo                1:34.05 9604648    1:29.53           
AFGE Sarissa Homsma                Steenhekke 2008        1:08.16 9200786                      
AFGE Annelieke Venema              Vriledo                1:39.29 9601210                      
AFGE Danique Pater                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:11.60 9105828                      
AFGE Elianne Douma                 Vriledo                1:09.76 9300998                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Taco Wonder                   De Spatters              56.18 9303197      57.22           
  2. Sander Polling                Ritola Z&PC            1:01.35 9405061    1:00.52           
  3. Nick Wever                    Ritola Z&PC            1:03.85 9104781    1:02.45           
  4. Maurice Gaal                  Steenhekke 2008        1:03.39 9202079    1:02.84           
  5. Marco Kloeze                  ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.43 9403069    1:07.50           
  6. Mitchell Beugels              De Spatters            1:07.96 9400495    1:07.62           
  7. Christiaan Lovers             ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.24 9401115    1:08.42           
  8. Koen Rooseboom                De Spatters            1:08.93 9502703    1:09.81           
  9. Vincent Schmidt               Steenhekke 2008        1:05.75 9406015    1:13.93           
 10. William Wilkens               Vriledo                1:20.73 9600951    1:19.44           
 11. Lucas Vaessen                 Vriledo                1:18.25 9402123    1:20.26           
 12. Gijs Leuvenink                Vriledo                1:24.33 9403115    1:25.44           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janneke Harmsen               De Spatters              30.30 7700938      29.33           
  2. Linda Boxma                   De Spatters              28.31 8500416      29.53           
  3. Lisanne Mol                   ZPC Bikkel Hoogeveen     27.86 8803050      30.04           
  4. Patricia Hof                  Steenhekke 2008          31.36 9403264      30.50           
  5. Charine de Ruiter             Steenhekke 2008          30.78 9403668      30.59           
  6. Margot Stenveld               Ritola Z&PC              30.85 8804170      30.91           
  7. Kim Meijer                    ZPC Bikkel Hoogeveen     28.15 9002522      30.97           
  8. Petra van Achteren            ZPC Bikkel Hoogeveen     31.03 8400020      32.06           
  9. Eline Haandrikman             De Spatters              31.78 9203662      32.70           
 10. Rowan Klaassens               De Spatters              32.88 9200942      33.32           
 11. Annick van Dijk               Vriledo                  31.33 8600844      33.48           
 12. Kyra Wams                     Ritola Z&PC              33.68 9504792      35.05           
 13. Nathalie Moolenkamp           Steenhekke 2008          34.48 9500002      35.41           
 14. Bianca Knol                   Vriledo                  35.40 9406150      36.04           
 15. Lianne van Timmeren           Ritola Z&PC              33.46 9105524      36.22           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Hamming                  Ritola Z&PC              25.16 9005491      25.34           
  2. Rick Driezen                  Steenhekke 2008          25.50 8600713      25.63           
  3. Robert Braad                  Steenhekke 2008          26.24 8600407      25.75           
  4. Patrick Hensema               De Spatters              26.07 8501003      25.89           
  5. Michel Popken                 Ritola Z&PC              26.63 9002321      26.47           
  6. Pepijn Stenveld               Ritola Z&PC              27.05 9002797      27.06           
  7. Rian Beute                    Steenhekke 2008          27.42 8400133      27.90           
  8. Tim Schuring                  De Spatters              27.33 9002641      28.24 FJ 1      
  9. Harjan Kooiker                ZPC Bikkel Hoogeveen     28.43 8701813      28.24 FJ 2      
 10. Erik Nederman                 ZPC Bikkel Hoogeveen     28.75 8602175      28.24 FJ 3      
 11. Roelof Broekman               De Spatters              30.20 6800155      30.08           
 12. Ottomar Brussee               Steenhekke 2008          31.07 9006129      31.60           
 13. Gijs Leuvenink                Vriledo                  35.53 9403115      37.16           
AFGE Gert Jan van der Velde        Steenhekke 2008          28.04 9007061                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 2 en later
4.4.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Steenhekke 2008 1             Steenhekke 2008        2:13.87            2:10.46           
        Robert-Jan Homsma, 95                      Aron Bouwer, 97
        Alfred Veldhuizen, 95                      Jens Erinn Beute, 95
            29.49  2:10.46

  2. ZPC Bikkel Hoogeveen 1        ZPC Bikkel Hoogeveen   2:12.98            2:17.10           
        Edwin Bolt, 95                             Marco Wams, 96
        Thijs Oost, 96                             Derk-Jan Knol, 95
            33.96  2:17.10

 DIS De Spatters 3                 De Spatters            2:28.46                              
        AN - Leeftijdsbepalingen overschreden., Tom Jongman is vervangen door Cesaro Angevaare met startno 9802227, deze is te jong voor deze estafette
        Alex Stevens, 97                           Koen Rooseboom, 95
        Tom Jongmans, 96                           Ryan Beugels, 97
            43.61




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Alle, 4 x 25m schoolslag             Mix Minioren 4 en later
4.4.09                                 (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Steenhekke 2008 1             Steenhekke 2008        2:04.36            1:36.92           
        Larissa van der Wees, 99                   Ageeth de Haan, 99
        Timo de Vries, 99                          Kylian Kooyman, 99
          1:36.92

  2. ZPC Bikkel Hoogeveen 1        ZPC Bikkel Hoogeveen   1:44.43            1:43.48           
        Wouter van Asperen, 00                     Mike Witten, 99
        Marije Slot, 99                            Marieke Hup, 00
          1:43.48

  3. De Spatters 4                 De Spatters            1:41.38            1:44.45           
        Tomas van der Heide, 99                    Amber Veldhuizen, 00
        NoŽlle Beugels, 99                         Jamie Velthuis, 99
          1:44.45

  4. ZPC Bikkel Hoogeveen 2        ZPC Bikkel Hoogeveen   1:54.45            1:53.19           
        Marnix Annema, 99                          Niels Hoogeveen, 00
        Selma Suruliz, 99                          Manon Kuipers, 00
          1:53.19




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Alle, 8 x 50m vrije slag                                 Mix
4.4.09                         (1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m)                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Steenhekke 2008 1             Steenhekke 2008        3:56.46            3:54.05           
        Robert-Jan Homsma, 95                      Maurice Gaal, 92
        Manon Blankvoort, 96                       Ilse Blankvoort, 92
        Willem-Jan Huisman, 94                     Rick Driezen, 86
        Patricia Hof, 94                           Charine de Ruiter, 94
            29.72  3:54.05

  2. De Spatters 5                 De Spatters            3:53.86            3:54.96           
        Koen Rooseboom, 95                         Taco Wonder, 93
        Kristel Hormann, 96                        Eline Haandrikman, 92
        Richard Hovenkamp, 94                      Patrick Hensema, 85
        Denise Koerhuis, 94                        Linda Boxma, 85
            34.38  3:54.96

  3. ZPC Bikkel Hoogeveen 1        ZPC Bikkel Hoogeveen   4:03.08            4:02.41           
        Derk-Jan Knol, 95                          Christiaan Lovers, 94
        Merlin Nijzingh, 97                        ZoŽ Hendriks, 94
        Marco Kloeze, 94                           Harjan Kooiker, 87
        DaniŽlle Kruizinga, 94                     Lisanne Mol, 88
            28.80  4:02.41

  4. Ritola Z&PC 1                 Ritola Z&PC            4:04.10            4:06.65           
        Tobias Jannink, 96                         Maxiem Wagenaar, 93
        Merel van Bergen, 96                       Fiona Stenveld, 91
        Sander Polling, 94                         Lars Hamming, 90
        Christina van der Laan, 95                 Margot Stenveld, 88
            34.22  4:06.65

  5. ZPC Bikkel Hoogeveen 2        ZPC Bikkel Hoogeveen   4:14.66            4:16.05           
        Edwin Bolt, 95                             Andrť Krikken, 93
        Mirthe Rotmensen, 97                       Sandra van der Wijk, 92
        Kevin Mulder, 94                           Erik Nederman, 86
        Nienke Eilander, 93                        Kim Meijer, 90
            32.23  4:16.05

  6. Vriledo 3                     Vriledo                4:28.93            4:38.05           
        Inez Zewuster, 95                          Gijs Leuvenink, 94
        Leon Doesburg, 97                          Elianne Douma, 93
        William Wilkens, 96                        Lucas Vaessen, 94
        Marcella Hoog, 94                          Annick van Dijk, 86
            29.94  4:38.05




SPLASH Meet Manager 2007Registered to 't Tolhekke