De oorspronkelijke bijlage downloaden

   
 

Limb. Sprint en Estafettekampioenschap

Horst  (NED),    8. - 9.12.2007,    Korte baan (25m) 

Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, 16 jaar en ouder       Nr. 24. Heren, 100m wisselslag, 18 jaar en ouder
Nr. 25. Meisjes, 4 x 50m rugslag, Junioren 1 en later       Nr. 26. Jongens, 4 x 50m rugslag, Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag, Jeugd 1 en 2       Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 3 en 4
Nr. 29. Meisjes, 4 x 50m rugslag, Junioren 3 en later       Nr. 30. Jongens, 4 x 50m rugslag, Junioren 2 en later
Nr. 31. Dames, 50m vrije slag, Senioren 1 en 2       Nr. 32. Jongens, 50m vrije slag, Jeugd 1 en 2
Nr. 33. Dames, 50m vlinderslag, 18 jaar en ouder       Nr. 34. Heren, 50m vlinderslag, 18 jaar en ouder
Nr. 35. Meisjes, 4 x 50m schoolslag, Junioren 1 en later       Nr. 36. Jongens, 4 x 50m schoolslag, Minioren 6 en later
Nr. 37. Meisjes, 50m rugslag, Jeugd 1 en 2       Nr. 38. Jongens, 50m rugslag, Junioren 3 en 4
Nr. 39. Meisjes, 4 x 50m schoolslag, Junioren 3 en later       Nr. 40. Jongens, 4 x 50m schoolslag, Junioren 2 en later
Nr. 41. Dames, 50m vlinderslag, Senioren 1 en 2       Nr. 42. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 43. Dames, 50m vrije slag, 18 jaar en ouder       Nr. 44. Heren, 50m vrije slag, 18 jaar en ouder
 
 
 
 
 

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 23             Dames, 100m wisselslag            16 jaar en ouder

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. Lisa Dreesens                 HZPC                9105798   1:08.07      

2. Judith van Meijel             HZPC                9102076   1:08.90      

3. Mieke Veens                   HZPC                8502944   1:11.14      

4. Nienke van Stipriaan          Kimbria             8703970   1:12.52      

5. Elise Wijnker                 Hellas-Glana        9103534   1:13.19      

6. Lydia Colijn                  Nimo                8600718   1:13.20  FJ 1

7. Neiske Becks                  HZPC                9100138   1:13.20  FJ 2

8. Debbie Hesen                  HZPC                8601528   1:13.75      

9. Melissa Stienen               RZ                  8907230   1:14.32      

10. Maureen Rutten                HZPC                8803776   1:14.70      

11. Lauke Knoop                   ZON/S&S             9002008   1:14.73      

12. Suzanne Duijkers              ZON/S&S             8701024   1:15.11        
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 24             Heren, 100m wisselslag            18 jaar en ouder

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. Maikel Brouwers               HZPC                8300339   1:00.91      

2. Ruud van Bommel               RZL                 8905181   1:01.32      

3. Stefan Kranenbroek            HZPC                7900729   1:02.62      

4. Tom van der Sterren           Zeps                8502495   1:04.79      

5. Remco de Veen                 De Roersoppers      8903247   1:04.93      

6. Daniël Beaujean               Brunssum            8302513   1:07.83      

7. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)   8800887   1:08.69      

8. Sander van Elburg             MZ&PC               8800937   1:17.13        
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 25            Meisjes, 4 x 50m rugslag        Junioren 1 en later

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. HZPC 1                        HZPC                          2:41.70      

        Jessica Hesen, 96                  Manon Koster, 97

        Ilse Litjens, 96                   Denise van der Klij, 96

            40.82  2:41.70 

2. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden              2:45.70      

        Ina Willigers, 97                  Clara Willigers, 96

        Irma van den Brandt, 97            Audrey Bams, 98

            42.37  2:45.70 

3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana                  2:49.10      

        Wendy Bex, 97                      Joëlle Houben, 96

        Lisanne Scheer, 97                 Maaike Sanders, 96

            40.78  2:49.10 

4. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                       2:51.52      

        Elishia Sinkiewicz, 97             Kathleen de Beer, 97

        Céline Jennes, 96                  Danae Remmel, 96

            41.11  2:51.52 

5. Nimo 1                        Nimo                          2:52.29      

        Merel Jaspers, 96                  Mignon Peeters, 97

        Chantal Veldman, 97                Chayenne Poorts, 98

            40.37  2:52.29 

6. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig          3:00.86      

        Maud Bruynen, 98                   Femke Tillemans, 96

        Eline van de Ven, 97               Carley Donders, 96

            49.73  3:00.86 

7. RZ 1                          RZ                            3:01.27      

        Celina Austen, 96                  Elke Teunissen, 97

        Aniek Ketelings, 98                Jara Wassenberg, 96

            42.87  3:01.27 

8. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg                 3:05.04      

        Rianne de Croock, 98               Inge Bastings, 96

        Henriëtte van der Roer, 96         Nina Grispen, 97

            47.11  3:05.04 

9. De Roersoppers 1              De Roersoppers                3:13.96      

        Evy van den Broek, 97              Lotte Verstraelen, 96

        Serafina Vlijt, 98                 Lotte van Haarst, 97

            51.71  3:13.96 

10. Patrick 1                     Patrick                       3:14.54      

        Vanessa Snijkers, 96               Nikki Hautvast, 96

        Nicole Delsing, 96                 Lucie Vrehen, 97

            43.35  3:14.54 

DIS Zwemclub Eijsden 2            Zwemclub Eijsden                           

        EA - Te vroeg overgenomen.

        Julie Theunissen, 97               Renee Frijns, 98

        Kelly Geelen, 97                   Celine Kerkhofs, 98

            49.02 

DIS MOSA Regio 1                  MOSA Regio                    3:03.81      

        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

        Floor Brouwer, 97                  Rianne Mooren, 97

        Lynn Simons, 97                    Judith Wienen, 97

            46.12  3:03.81 
 
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 26            Jongens, 4 x 50m rugslag        Minioren 6 en later

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. HZPC 1                        HZPC                          2:40.68      

        Sam Derks, 96                      Max Hermans, 97

        Kay Thijssen, 96                   Sem Hermans, 96

            37.56  2:40.68 

2. Brunssum 1                    Brunssum                      2:53.25      

        Killian von den Hoff, 97           Matteo Borsi, 96

        Ivo Nemeth, 97                     Mike Driessen, 96

            43.59  2:53.25 

3. Patrick 1                     Patrick                       3:05.24      

        Robin Meuwissen, 96                Luc Nelissen, 97

        Luuk Willems, 97                   Jasper Slobbe, 97

            43.24  3:05.24 

4. HZPC 2                        HZPC                          3:21.39      

        Nando Broeren, 96                  Eddie Soruvskis, 97

        Pieter Otten, 98                   Björn Piket, 96

            46.64  3:21.39 

5. Nimo 1                        Nimo                          3:23.60      

        Martijn Weinberg, 96               Vincent Jacobs, 98

        Quint Jacobs, 98                   Devi Weber, 98

            43.51  3:23.60 

6. De Roersoppers 1              De Roersoppers                3:39.70      

        Robbin Vonk, 98                    Daan Gehlen, 97

        Mark Tiemersma, 97                 Koen Wijnands, 98

            48.21  3:39.70 
 
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 27            Meisjes, 50m schoolslag                Jeugd 1 en 2

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. Melissa Meijer                Nimo                9304374     35.78      

2. Ilona Remmel                  ZON/S&S             9302198     36.23      

3. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)   9201742     38.75      

4. Chloé Rutzerveld              Nimo                9203450     38.81      

5. Denise Urlings                Zwemclub Eijsden    9300992     39.14      

6. Emmylou von den Hoff          Brunssum            9203850     39.46      

7. Ingrid van Horen              HZPC                9204060     39.63      

8. Annora de Rijck               Brunssum            9201502     40.52      

9. Daphne de Boer                Noord Limburg(SG)   9306828     41.30      

10. Jolien van Golde              ZC Valkenburg       9204200     41.50      

11. Vera Weinberg                 Nimo                9302144     41.80      

12. Susanne vd Plas               Hellas-Glana        9201426     42.04        
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 28            Jongens, 50m schoolslag             Junioren 3 en 4

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)   9200249     32.34      

2. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana        9206767    32.91      

3. Dion Dreesens                 HZPC                9302189     35.33      

4. Ralph van Megen               HZPC                9201613     35.59      

5. Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana        9203053     36.60      

6. Kevin van den Bekerom         HZPC                9200057     36.83      

7. Patrick Janssen               HZPC                9302009     37.79      

8. Tim Jacobs                    HZPC                9201825     38.18      

9. Lukas Olieslagers             Zwemclub Eijsden    9306531     39.31      

10. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig9203627     39.54      

11. Robin Krutzen                 Patrick             9205021     41.04        
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 29            Meisjes, 4 x 50m rugslag        Junioren 3 en later

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. Heldense Zwemvereniging 2     Heldense Zwemverenig          2:25.66      

        Angelique Schouten, 95             Floor Rutten, 94

        Linda Roeffen, 94                  Lizzy Janssen, 95

            37.45  2:25.66 

2. RZ 1                          RZ                            2:36.40      

        Jara Wassenberg, 96                Linda Dehing, 94

        Celina Austen, 96                  Selena van Cruchten, 94

            41.67  2:36.40 

3. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)             2:36.56      

        Sophie Melssen, 95                 Vera Hendriks, 94

        Merle Schoofs, 96                  Margot v. Iersel, 96

            41.37  2:36.56 

4. HZPC 1                        HZPC                          2:37.25      

        Denise van der Klij, 96            Juul van Berlo, 95

        Floor Weijmans, 95                 Rinske Becks, 94

            40.18  2:37.25 

5. Nimo 1                        Nimo                          2:38.62      

        Bo Kerkhoff, 95                    Merel Jaspers, 96

        Rylana Slaghuis, 94                Jona Pisters, 95

            42.00  2:38.62 

6. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                       2:46.96      

        Jamilla Franssen, 94               Karin van der Aalst, 95

        Lisette Ramaekers, 94              Mandy Wetzels, 94

            39.83  2:46.96 

7. Nimo 2                        Nimo                          2:52.90      

        Carlijn Jaspers, 94                Nina van Soest, 95

        Hilary Pain, 95                    Judith Mingers, 95

            43.44  2:52.90 

8. Patrick 1                     Patrick                       2:59.24      

        Yvette Peulen, 94                  Lisanne Renet, 95

        Vanessa Snijkers, 96               Joyce Delsing, 95

            41.30  2:59.24 

9. Nimo 3                        Nimo                          3:08.52      

        Kimberley Brouwer de, 95           Nieske Janssen, 96

        Verena di Bartolomeo, 96           Carlijn Smeets, 95

            44.22  3:08.52 

NG RZL 1                         RZL                                        

        Jacqueline Teley, 94               Maaike Knops, 94

        Marlou Jacobs, 95                  Michelle Meusen, 94 
 
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 30            Jongens, 4 x 50m rugslag        Junioren 2 en later

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg                 2:18.26      

        Ruben Klinkers, 94                 Lester Snackers, 94

        Arthur van Noorden, 95             Lucas Greven, 95

            34.18  2:18.26 

2. RZL 1                         RZL                           2:28.75      

        Tim Sonnemans, 94                  Stan Snijders, 95

        Casper van den Broek, 95           Ken Boonen, 94

            40.00  2:28.75 

3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana                  2:33.30      

        Kenny Sieben, 95                   Kevin Wolters, 95

        Mitchell Bink, 95                  Stan Tummers, 94

            37.81  2:33.30 

4. RZ 1                          RZ                            2:34.35      

        Maurice Zelis, 94                  Daan Vernaus, 95

        Jim Ketelings, 94                  Daan Wolswinkel, 95

            37.98  2:34.35 

5. Nimo 1                        Nimo                          2:38.68      

        Yoeri Cuijpers, 94                 Camiel Smeets, 94

        Andreas Waldus, 95                 Vince Weber, 94

            40.87  2:38.68 

6. ZC Valkenburg 2               ZC Valkenburg                 2:38.84      

        Dylan Notten, 95                   Bas Kerckhoffs, 96

        Yannick de Liege, 94               Max Grispen, 95

            38.52  2:38.84 

7. Brunssum 1                    Brunssum                      2:39.47      

        Mike Driessen, 96                  Pedro Nemeth, 94

        Matteo Borsi, 96                   Silvan Viehmann, 94

            47.30  2:39.47 

DIS Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden              2:33.89      

        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

        Jochim Herben, 95                  Philip Bams, 96

        Jordy Heuschen, 95                 Laurent Bams, 96

            39.51  2:33.89 

DIS Patrick 1                     Patrick                       2:37.58      

        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

        Ivo Hover, 94                      Stef Verheesen, 94

        Kevin Meuwissen, 95                Robin Meuwissen, 96

            37.71  2:37.58 
 
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 31             Dames, 50m vrije slag              Senioren 1 en 2

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. Lisa Dreesens                 HZPC                9105798     27.79      

2. Neiske Becks                  HZPC                9100138     29.01      

3. Judith van Meijel             HZPC                9102076     29.59      

4. Elise Wijnker                 Hellas-Glana        9103534     29.89      

5. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg       9101602     29.99      

6. Melissa Geilen                ZON/S&S             9001128     30.12      

7. Lauke Knoop                   ZON/S&S             9002008     30.21      

8. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden    9103432     30.46      

9. Renske Venner                 RZL                 9008012     30.51      

10. Danique Ubags                 ZON/S&S             9003780     30.88      

11. Melanie van de Beuken         Heldense Zwemverenig9105162     30.95      

12. Jill Tummers                  Hellas-Glana        9003770     31.40        
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 32            Jongens, 50m vrije slag                Jeugd 1 en 2

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. Tobias van Halen              RZ                  9100835     25.38      

2. Tristan Eisank                ZON/S&S             9000773    26.01      

3. Patrick Creemers              RZ                  9000579     26.10  FJ 1

4. Aaron Eisank                  ZON/S&S             9100577     26.10  FJ 2

5. Charel Thewissen              Hellas-Glana        9005591     26.27      

6. Willem Jongen                 De Roersoppers      9103401     26.58      

7. Mark van Enckevort            HZPC                9000797     27.06      

8. Imre Dehner                   ZON/S&S             9006195     27.09      

9. Patrick Lemmens               Brunssum            9106101     27.11      

10. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)   9000653     27.36        
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 33             Dames, 50m vlinderslag            18 jaar en ouder

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. Mieke Veens                   HZPC                8502944     30.32      

2. Bonnie Ubachs                 Brunssum            8704896     32.08      

3. Debbie Hesen                  HZPC                8601528     32.13      

4. Suzanne Duijkers              ZON/S&S             8701024     32.41      

5. Nienke van Stipriaan          Kimbria             8703970     32.57  FJ 1

6. Lydia Colijn                  Nimo                8600718     32.57  FJ 2

7. Melissa Stienen               RZ                  8907230     32.71      

8. Ilvy van Grimbergen           RZL                 8805442     33.15      

9. Hanneke Simons                Kimbria             8903802     33.64      

10. Saskia Coolen                 RZL                 8805440     33.90      

11. Alice Janssen                 HZPC                8902012     34.00      

12. Leone Kelleners               Patrick             8805610     34.83        
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 34             Heren, 50m vlinderslag            18 jaar en ouder

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. Stefan Kranenbroek            HZPC                7900729     26.28  A 

2. Ruud van Bommel               RZL                 8905181     26.28  B    

3. Maikel Brouwers               HZPC                8300339     27.84      

4. Tom van der Sterren           Zeps                8502495     27.96      

5. Niels van Dalen               RZL                 8906237     28.13      

6. Richard Hubers                De Roersoppers      8501129     28.61      

7. Remco de Veen                 De Roersoppers      8903247     28.68      

8. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)   8800887     29.34      

9. Daniël Beaujean               Brunssum            8302513     29.37      

10. Sander van Elburg             MZ&PC               8800937     29.52        
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 35          Meisjes, 4 x 50m schoolslag       Junioren 1 en later

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                       2:56.02      

        Elishia Sinkiewicz, 97             Emmy Linssen, 96

        Céline Jennes, 96                  Danae Remmel, 96

            42.67  2:56.02 

2. HZPC 1                        HZPC                          3:00.13      

        Ilse Litjens, 96                   Jessica Hesen, 96

        Manon Koster, 97                   Denise van der Klij, 96

            47.62  3:00.13 

3. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden              3:03.82      

        Julie Theunissen, 97               Irma van den Brandt, 97

        Ina Willigers, 97                  Beau Warnier, 96

            48.09  3:03.82 

4. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana                  3:04.09      

        Lisanne Scheer, 97                 Wendy Bex, 97

        Joëlle Houben, 96                  Maaike Sanders, 96

            46.59  3:04.09 

5. RZ 1                          RZ                            3:15.91      

        Celina Austen, 96                  Elke Teunissen, 97

       Aniek Ketelings, 98                Jara Wassenberg, 96

            50.78  3:15.91 

6. Nimo 1                        Nimo                          3:17.02      

        Chantal Veldman, 97                Chayenne Poorts, 98

        Mignon Peeters, 97                 Merel Jaspers, 96

            51.70  3:17.02 

7. MOSA Regio 1                  MOSA Regio                    3:19.08      

        Judith Wienen, 97                  Floor Brouwer, 97

        Rianne Mooren, 97                  Lynn Simons, 97

            51.13  3:19.08 

8. Zwemclub Eijsden 2            Zwemclub Eijsden              3:23.02      

        Clara Willigers, 96                Audrey Bams, 98

        Kelly Geelen, 97                   Esmee van Hees, 96

            50.92  3:23.02 

9. De Roersoppers 1              De Roersoppers                3:23.50      

        Lotte van Haarst, 97               Lotte Verstraelen, 96

        Serafina Vlijt, 98                 Evy van den Broek, 97

            48.28  3:23.50 

10. Patrick 1                     Patrick                       3:23.60      

        Vanessa Snijkers, 96               Nikki Hautvast, 96

        Nicole Delsing, 96                 Lucie Vrehen, 97

            47.90  3:23.60 

11. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig          3:24.30      

        Pien van der Sterren, 98           Femke Tillemans, 96

        Eline van de Ven, 97               Carley Donders, 96

            53.99  3:24.30 

12. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg                 3:29.76      

        Nina Grispen, 97                   Rianne de Croock, 98

        Inge Bastings, 96                  Henriëtte van der Roer, 96

            52.07  3:29.76 
 
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 36          Jongens, 4 x 50m schoolslag       Minioren 6 en later

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. HZPC 1                        HZPC                          3:01.20      

        Max Hermans, 97                    Sam Derks, 96

        Kay Thijssen, 96                   Sem Hermans, 96

            44.80  3:01.20 

2. Brunssum 1                    Brunssum                      3:07.95      

        Mike Driessen, 96                  Ivo Nemeth, 97

        Killian von den Hoff, 97           Matteo Borsi, 96

            52.08  3:07.95 

3. RZ 1                          RZ                            3:16.57      

        Jitse Zonneveld, 97                Zjef Nelissen, 97

        Guus Wolswinkel, 97                Xavier Wuts, 96

            49.18  3:16.57 

4. Patrick 1                     Patrick                       3:20.03      

        Robin Meuwissen, 96                Chris Verheesen, 97

        Luc Nelissen, 97                   Jeroen van Buggenum, 96

            48.14  3:20.03 

5. HZPC 2                       HZPC                          3:33.93      

        Björn Piket, 96                    Finn Timmermans, 98

        Pieter Otten, 98                   Nando Broeren, 96

            53.85  3:33.93 

6. De Roersoppers 1              De Roersoppers                3:51.01      

        Mark Tiemersma, 97                 Robbin Vonk, 98

        Daan Gehlen, 97                    Koen Wijnands, 98

            55.02  3:51.01 

DIS Nimo 1                        Nimo                                       

        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

        Quint Jacobs, 98                   Devi Weber, 98

        Vincent Jacobs, 98                 Martijn Weinberg, 96 
 
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 37              Meisjes, 50m rugslag                 Jeugd 1 en 2

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)   9201742     34.10      

2. Svenja Zonneveld              RZ                  9301096     34.36      

3. Ingrid van Horen              HZPC                9204060     34.73      

4. Denise Austen                 RZ                  9303778     35.05      

5. Melissa Meijer                Nimo                9304374     35.27      

6. Christa Craenen               Patrick             9200384     35.97      

7. Susanne vd Plas               Hellas-Glana        9201426     36.26      

8. Anke Snijkers                 Nimo                9201638     36.75      

9. Bo Peeters                    Nimo                9306564     36.87      

10. Maud Rutjens                  HZPC                9305632     36.89      

11. Sabine Klesman                De Roersoppers      9202860     37.54      

12. Vera Weinberg                 Nimo                9302144     38.51        
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 38              Jongens, 50m rugslag              Junioren 3 en 4

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)   9200249     30.51      

2. Dion Dreesens                 HZPC                9302189     31.07      

3. Robin Ramaekers               ZON/S&S             9304385     31.55      

4. Ralph van Megen               HZPC                9201613     31.84      

5. Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana        9203053     32.55  FJ 1

6. Jory Niemark                  Brunssum            9204409     32.55  FJ 2

7. Rick Hesen                    HZPC                9300601     33.68      

8. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana        9206767     34.61      

9. Tim Jacobs                    HZPC                9201825     34.87      

10. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig9203627     36.07      

NG Thijs Wolswinkel              RZ                  9201837                

NG Tim Greven                    MZ&PC               9202373                  
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 39          Meisjes, 4 x 50m schoolslag       Junioren 3 en later

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. Heldense Zwemvereniging 2     Heldense Zwemverenig          2:43.36      

        Roxanne Vossen, 94                 Kyani Vullings, 94

        Angelique Schouten, 95             Lizzy Janssen, 95

            40.74  2:43.36 

2. HZPC 1                        HZPC                          2:52.02      

        Juul van Berlo, 95                 Vicky Simons, 94

        Floor Weijmans, 95                 Rinske Becks, 94

            44.83  2:52.02 

3. RZ 1                          RZ                            2:52.15      

        Linda Dehing, 94                   Jara Wassenberg, 96

        Patty Drenthen, 94                 Selena van Cruchten, 94

            41.79  2:52.15 

4. Nimo 1                        Nimo                          2:55.60      

        Rylana Slaghuis, 94                Carlijn Jaspers, 94

        Judith Mingers, 95                 Jona Pisters, 95

            44.80  2:55.60 

5. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)             2:58.75      

        Margot v. Iersel, 96               Vera Hendriks, 94

        Sophie Melssen, 95                 Merle Schoofs, 96

            46.48  2:58.75 

6. Patrick 1                     Patrick                       3:02.86      

        Joyce Delsing, 95                  Yvette Peulen, 94

        Lisanne Renet, 95                  Vanessa Snijkers, 96

            42.10  3:02.86 

7. Nimo 2                        Nimo                          3:14.48      

        Merel Jaspers, 96                  Hilary Pain, 95

        Nina van Soest, 95                 Bo Kerkhoff, 95

            48.39  3:14.48 

8. Nimo 3                        Nimo                          3:29.16      

        Verena di Bartolomeo, 96           Nieske Janssen, 96

        Carlijn Smeets, 95                 Kimberley Brouwer de, 95

            51.72  3:29.16 

DIS ZON/S&S 1                     ZON/S&S                                    

        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

        Jamilla Franssen, 94               Karin van der Aalst, 95

        Lisette Ramaekers, 94              Mandy Wetzels, 94 

DIS Brunssum 1                    Brunssum                                   

        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

        Amber Viehmann, 95                 Lisa Borger, 95

        Sharon Schroyen, 95                Nikkie Viehman, 95 

NG RZL 1                         RZL                                       

        Jacqueline Teley, 94               Maaike Knops, 94

        Marlou Jacobs, 95                  Michelle Meusen, 94 
 
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 40          Jongens, 4 x 50m schoolslag       Junioren 2 en later

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg                 2:32.26      

        Lucas Greven, 95                   Lester Snackers, 94

        Arthur van Noorden, 95             Ruben Klinkers, 94

            36.00  2:32.26 

2. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana                  2:44.09      

        Stan Tummers, 94                   Kenny Sieben, 95

        Mitchell Bink, 95                  Kevin Wolters, 95

            38.62  2:44.09 

3. RZL 1                         RZL                           2:51.44      

        Casper van den Broek, 95           Tim Sonnemans, 94

        Stan Snijders, 95                  Ken Boonen, 94

            45.96  2:51.44 

4. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden              2:55.82      

        Philip Bams, 96                    Laurent Bams, 96

        Sven Bams, 94                      Jordy Heuschen, 95

            44.67  2:55.82 

5. Patrick 1                     Patrick                       2:56.64      

        Kevin Meuwissen, 95                Ivo Hover, 94

        Jordi Hintzen, 94                  Robin Meuwissen, 96

            39.32  2:56.64 

6. Brunssum 1                    Brunssum                      3:02.54      

       Mike Driessen, 96                  Pedro Nemeth, 94

        Silvan Viehmann, 94                Matteo Borsi, 96

            50.57  3:02.54 

7. Nimo 1                        Nimo                          3:07.40      

        Andreas Waldus, 95                 Yoeri Cuijpers, 94

        Vince Weber, 94                    Camiel Smeets, 94

            47.95  3:07.40 

8. RZ 1                          RZ                            3:07.59      

        Jim Ketelings, 94                  Daan Vernaus, 95

        Jennick van Esser, 94              Maurice Zelis, 94

            44.97  3:07.59 

DIS ZC Valkenburg 2               ZC Valkenburg                 2:54.12      

        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.

        Max Grispen, 95                    Yannick de Liege, 94

        Bas Kerckhoffs, 96                 Dylan Notten, 95

            42.85  2:54.12 
 
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 41             Dames, 50m vlinderslag             Senioren 1 en 2

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. Lisa Dreesens                 HZPC                9105798     29.98      

2. Judith van Meijel             HZPC                9102076     30.87      

3. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden    9103432     32.17      

4. Michelle Hacking              Nimo                9107646     34.04      

5. Maureen Muyen                 ZON/S&S             9102874     34.09      

6. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg       9101602     34.10      

7. Neiske Becks                  HZPC                9100138     34.20      

8. Elise Wijnker                 Hellas-Glana        9103534     34.42      

9. Danique Ubags                 ZON/S&S             9003780     34.72      

10. Iris Hopman                   ZC Valkenburg       9101330     34.79      

11. Jill Tummers                  Hellas-Glana        9003770    34.82      

12. Lauke Knoop                   ZON/S&S             9002008     35.42        
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 42            Jongens, 50m vlinderslag               Jeugd 1 en 2

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. Tobias van Halen              RZ                  9100835     28.25  FJ 1

2. Aaron Eisank                  ZON/S&S             9100577     28.25  FJ 2

3. Charel Thewissen              Hellas-Glana        9005591     28.45      

4. Tristan Eisank                ZON/S&S             9000773     29.51      

5. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)   9000653     29.52      

6. Patrick Creemers              RZ                  9000579     29.60      

7. Patrick Lemmens               Brunssum            9106101     30.59      

8. Mark van Enckevort            HZPC                9000797     30.84      

9. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)   9106975     30.91  FJ 1

10. Willem Jongen                 De Roersoppers      9103401     30.91  FJ 2

11. Michèl Theissen               Nimo                9102777     31.14        
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 43            Dames, 50m vrije slag             18 jaar en ouder

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. Mieke Veens                   HZPC                8502944     27.67      

2. Lydia Colijn                  Nimo                8600718    28.84      

3. Debbie Hesen                  HZPC                8601528     29.25      

4. Saskia Coolen                 RZL                 8805440     29.61      

5. Bonnie Ubachs                 Brunssum            8704896     29.81      

6. Hanneke Simons                Kimbria             8903802     30.02      

7. Nienke van Stipriaan          Kimbria             8703970     30.26      

8. Ilvy van Grimbergen           RZL                 8805442     30.43      

9. Maureen Rutten                HZPC                8803776     30.67      

10. Alice Janssen                 HZPC                8902012     30.80      

11. Rianne Golsteijn              Patrick             8601262     30.91      

12. Linda Custers                 HZPC                8600738     32.33        
 
 

TOP

------------------------------------------------------------------------------

Programmanr. 44             Heren, 50m vrije slag             18 jaar en ouder

09-12-2007                                                             Results

------------------------------------------------------------------------------

Ran                                                                Tijd      

------------------------------------------------------------------------------

1. Stefan Kranenbroek            HZPC                7900729     24.26      

2. Ruud van Bommel               RZL                 8905181     24.37      

3. Maikel Brouwers               HZPC                8300339     25.37      

4. Tom van der Sterren           Zeps                8502495     25.58      

5. Martin Teley                  RZL                 8906059     25.59      

6. Niels van Dalen               RZL                 8906237     25.61      

7. Daniël Beaujean               Brunssum            8302513     26.66      

8. Sebastiaan Gergely            ZC Valkenburg       8704103     27.12      

NG Sander van Elburg             MZ&PC               8800937                  
 


 

Splash Meet Manager 2007 Registered to HZPC