Nr. 1. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 2. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 3. Alle, 100m wisselslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 5. Meisjes, 25m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 7. Jongens, 25m vlinderslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 14. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 15. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Jongens, 50m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 18. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 19. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 22. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 25. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 31. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 34. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 36. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 37. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 38. Alle, 4 x 25m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 39. Alle, 8 x 50m vrije slag  Mix


D2-compdeel5-20092010-Landgraaf
Landgraaf, 11.4.2010


Programmanr. 1
11.4.10
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.kimbria 1ZV Kimbria2:17.972:13.89
Bas van Zeijl
David Fox
94
93
35.82Glenn Rompelberg
Tommie Amalo
93
93
2.Mosaqua 1Mosaqua2:29.762:25.36
Menno Weustenraad
Luciën Thijssen
95
95
33.07Axel Skrabanja
Roy Vink
95
96
3.Nimo 1Nimo2:50.372:37.80
David Paulissen
Charan Splinter
97
94
43.66Mel Laumen
Bart-Jan Ploumen
95
93


<< TOP >>
Programmanr. 2
11.4.10
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.kimbria 1ZV Kimbria2:12.712:10.20
Jessica van Dijk
Tobie Saparuwe
98
98
33.58Nicole Lora
Zoï Pappas
97
97
2.Mosaqua 1Mosaqua2:11.052:12.81
Nathalie Knops
Ashley Hensels
94
94
32.03Vera Odekerken
Savannah Lukassen
96
95
3.Mz&pc 1Mz&pc2:15.002:14.87
Simone Vroemen
Maaike Greven
94
95
34.64Shanna van Gelooven
Nora Chrif
96
95
4.Nimo 1Nimo2:20.422:18.20
Verena di Bartolomeo
Lisa Jongen
96
96
35.54Katrien Kurvers
Carlijn Jaspers
95
94
5.kimbria 2ZV Kimbria2:23.492:24.94
Robin Janssen
Yorgia Pappas
95
95
36.69Michelle Ramakers
Anne van Meyel
97
97


<< TOP >>
Programmanr. 3
11.4.10
100m wisselslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Thomas LennonNimoNT01017411:47.64
2.Wesley DohmenNimoNT00021671:56.83
3.Kamal MoustariehZV KimbriaNT01003951:59.40
DISSofian Ait MelloukNimoNT00017072:04.55
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISAnour DlalatNimoNT01011372:09.19
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., dis RD
DISJasper ThomasNimoNT02004272:20.30
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., dis VD, dis RF, dis SJ
DISBodhi MichielsNimoNT02005652:25.36
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Aukje KoetsierZV KimbriaNT00022601:40.99
2.Kelly MoonenMosaqua1:50.1300019501:42.45
3.Vera WeyzenZV KimbriaNT01009802:05.17
4.Renske KoetsierZV KimbriaNT02002442:12.50
DISZinadine KoogZV KimbriaNT00022622:04.06
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISRomy VonckenMz&pcNT02006102:06.06
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISAnouk GeyselaersZV KimbriaNT01009762:06.22
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJoey SyedNimoNT00033302:09.11
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISZita TemelMz&pcNT00032602:33.39
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMMelis AydenizZV KimbriaNT0100440
NGJessie DautzenbergNimoNT0101826


<< TOP >>
Programmanr. 4
11.4.10
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tobie SaparuweZV Kimbria38.47980295438.69
2.Stella PeetersNimo42.67990081241.79
3.Rani SkrabanjaMosaqua46.86980099244.55
4.Julie OuillonZV Kimbria44.60000070446.31
5.Gwen PelzerMosaqua51.03980060047.37
6.Bianca ObrusnikMosaqua48.99980275847.95
7.Kyra JanssenZV Kimbria50.93980099049.36FJ 1
8.Renee SchauwaertZV Kimbria51.29980148249.36FJ 2
9.Amber RaadschildersZV Kimbria46.41000053451.02
10.Davine RamakersZV Kimbria55.67990339254.78
11.Misha GeelenZV Kimbria58.03990339655.09
12.Pilar AlgeraNimo1:02.71980302057.15
13.Isabelle DuboisZV Kimbria54.19990194459.89
DISEmmy AckermansMz&pcNT990285250.02
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJaqueline van DoorenMz&pcNT980297058.68
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMadelena GuticNimoNT990407659.54
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISNina SweelssenMz&pcNT99041681:11.83
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
11.4.10
Meisjes, 25m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 6
11.4.10
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Caio Passos-newmanZV Kimbria42.62980104343.94
2.Valentijn KokkelmansMosaqua43.53990031744.15
3.Kevin MoonenMosaquaNT980319947.65
4.Costia SumtsovMz&pc1:01.52990210954.40
DISRandel OoijenNimo55.54980410753.07
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISWouter VroonenMosaquaNT980337953.88
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJosiah VerschoorNimo53.39000216558.83
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., dis VC


<< TOP >>
Programmanr. 7
11.4.10
Jongens, 25m vlinderslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 8
11.4.10
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 9
11.4.10
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Shanna van GeloovenMz&pc1:13.7596054441:11.60
2.Zoï PappasZV Kimbria1:12.2197004481:14.19
3.Jessica van DijkZV Kimbria1:12.5798005521:15.83
4.Iris PelzerMosaqua1:23.3497015181:19.52
5.Vera OdekerkenMosaqua1:16.1796024641:19.53
6.Verena di BartolomeoNimo1:18.2896024381:19.58
7.Lisa JongenNimo1:21.7896049241:20.07
8.Michelle RamakersZV Kimbria1:21.1697050141:24.36
9.Kira AckermansMz&pc1:38.6697049621:26.27
10.Celine JorissenZV Kimbria1:31.2498053121:26.96
11.Luna van AckerZV Kimbria1:30.4698050421:29.93
12.Lisa SnijkersNimo1:37.4197001121:37.29
13.Lauren BouwhuisNimo1:57.1696060681:43.09

BMMignon PeetersNimo1:06.6097010481:06.45
BMInge BastingsMosaqua1:15.2896030681:18.22
BMSeline BastingsMosaqua1:36.8098040321:36.82


<< TOP >>
Programmanr. 10
11.4.10
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 11
11.4.10
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey ThomissenMz&pc1:20.2496050711:12.90
2.Michaily PappasZV Kimbria1:17.2997002851:14.43
3.Benjamin KamelyZV Kimbria1:21.7496037651:17.86
4.Youri PleijersMosaqua1:25.0997034971:19.58
5.David PaulissenNimo1:23.0497034891:22.02
6.Yessin MoustariehZV Kimbria1:27.4796047331:24.72
7.Rick KnopsMosaqua1:40.1797010631:26.21
8.Kevin JanssenZV Kimbria1:21.6797005851:28.17
9.Justus DondersZV Kimbria1:37.9997037351:35.51
10.Kyle LukassenMosaqua1:40.7098034151:57.11
11.Roel WiertzNimoNT96051232:04.45
AFGEMJimmy van der LindenNimo1:36.779703471


<< TOP >>
Programmanr. 12
11.4.10
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Carlijn JaspersNimo1:24.4494057981:21.01
2.Savannah LukassenMosaqua1:25.5795024001:25.30
3.Ashley HenselsMosaqua1:21.8494006681:26.62
4.Simone VroemenMz&pc1:26.1294057941:27.02
5.Maaike GrevenMz&pc1:24.4495008261:28.15
6.Anne van MeyelZV Kimbria1:30.4397042061:30.36
7.Nathalie ObrusnikMosaqua1:40.5595059601:34.11
8.Katrien KurversNimo1:37.8395034081:34.35
9.Lisa MeyersZV Kimbria1:33.8596050541:35.51
10.Robin JanssenZV Kimbria1:29.5495056021:36.45
11.Femke AugustinZV KimbriaNT95064401:40.41
DISNicole LoraZV Kimbria1:33.7697038941:37.10
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMShannon OdenhovenNimo1:32.899703608


<< TOP >>
Programmanr. 13
11.4.10
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas van ZeijlZV Kimbria1:19.7894008211:17.99
2.Jeroen MartinMz&pc1:22.9095008391:20.26
3.Charan SplinterNimo1:23.3494067461:23.65
4.Mel LaumenNimo1:33.2095020791:25.02
5.Luciën ThijssenMosaqua1:29.1395008451:25.96
6.Kay FeyZV Kimbria1:31.7695053151:29.15
7.Roy VinkMosaqua1:31.9596010311:33.76
8.David AufdenkampNimo1:56.2995017011:47.95

BMKiowa KamaansingNimo1:12.2395001251:12.04
BMYoeri CuijpersNimo1:12.7294039691:13.09


<< TOP >>
Programmanr. 14
11.4.10
Dames, 100m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 15
11.4.10
Dames, 50m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nathalie KnopsMosaqua36.29940402637.93
2.Emma WillemsNimo36.89930103638.51
3.Deborah ThijssenMosaqua38.60920374638.65
4.Lieke JanssenNimo39.87930595438.89
5.Jolien van GoldeZV Kimbria37.46920420039.20
6.Nora ChrifMz&pc40.08950100240.44
7.Shelly HollandersZV Kimbria39.47930345442.09
8.Suzan VermeereNimo46.36930774444.64
9.Priscilla de BrouwerNimo46.05930744846.17
10.Jennifer HermansZV Kimbria43.81950556246.54
11.Noortje van ZeijlZV Kimbria45.00920415646.96
12.Jasmine PostmaZV Kimbria54.07980442452.14
13.Syrina RamaekersNimo1:14.21930770659.60

BMMelissa MeijerNimo33.20930437433.37


<< TOP >>
Programmanr. 16
11.4.10
Jongens, 100m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 17
11.4.10
Jongens, 50m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim GrevenMz&pc32.51920237332.67
2.Glenn RompelbergZV Kimbria33.54930380732.79
3.Axel SkrabanjaMosaqua33.54950364533.69
4.Menno WeustenraadMosaqua34.72950505734.29
5.Tommie AmaloZV Kimbria42.00930707537.83
6.Bart-Jan PloumenNimo50.24930680547.98
7.Julien KochZV Kimbria1:01.1397041211:03.14
DISDavid FoxZV Kimbria43.00930513738.46
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 18
11.4.10
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Evelien SchwillensMz&pc2:56.2992016022:58.65
50m:37.5637.56200m:2:58.652:21.09
2.Inge SnijkersNimo3:00.8290081122:59.03
50m:39.6639.66200m:2:59.032:19.37
3.Audrey HenselsMosaqua2:56.6191012262:59.18
50m:38.5138.51200m:2:59.182:20.67
4.Kathinka VertommenZV Kimbria2:41.1882017122:59.55
50m:35.7835.78200m:2:59.552:23.77
5.Leslie JacobsNimo2:56.1191081023:00.13
6.Aline SpiertsZV Kimbria3:02.3786046983:09.36
50m:42.3242.32200m:3:09.362:27.04
7.Jennay LapreNimoNT84033983:09.83
50m:35.5935.59200m:3:09.832:34.24
8.Aimee JanssenZV Kimbria2:56.0591048643:13.07
50m:40.3740.37200m:3:13.072:32.70
9.Indra SwertsMz&pc3:10.4790058963:22.83
50m:43.5643.56200m:3:22.832:39.27
10.Dzunia HochstenbachNimoNT83027663:26.10
50m:43.2243.22200m:3:26.102:42.88
11.Kirsten LangenNimoNT91082283:32.22
50m:47.7347.73200m:3:32.222:44.49

BMChloé RutzerveldNimoNT92034502:40.92
50m:33.6733.67200m:2:40.922:07.25
BMIngrid JansenNimo2:57.8987055922:50.91
50m:32.5932.59200m:2:50.912:18.32
BMAnke SnijkersNimo2:54.6492016382:51.88
50m:37.8937.89200m:2:51.882:13.99


<< TOP >>
Programmanr. 19
11.4.10
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 20
11.4.10
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Charel ThewissenZV Kimbria2:28.9890055912:27.82
50m:30.3130.31200m:2:27.821:57.51
2.Indji TanNimo2:36.7491029732:30.11
50m:31.1431.14200m:2:30.111:58.97
3.Jeroen CustersZV Kimbria2:36.7391063192:36.65
50m:32.0632.06200m:2:36.652:04.59
4.Gertjan WintenMz&pc2:38.7188038812:41.61
50m:32.0232.02200m:2:41.612:09.59
5.Pim van ZeijlZV Kimbria2:39.3890034152:44.55
50m:32.1432.14200m:2:44.552:12.41
6.Eloy HoofsMosaqua2:44.3690012532:44.85
50m:33.7033.70200m:2:44.852:11.15
7.Steven OosterhofNimo2:53.6084031732:46.50
50m:34.8634.86200m:2:46.502:11.64
8.Ralf te LamNimo3:37.9991013892:50.01
50m:33.8833.88200m:2:50.012:16.13
9.Tom GoffinNimo3:03.1286044572:52.71
50m:36.6336.63200m:2:52.712:16.08
10.Karsten MeijersZV Kimbria2:59.2590049592:56.67
50m:38.1638.16200m:2:56.672:18.51
11.Peter BroersMosaqua3:12.1990072653:06.21
50m:40.6540.65200m:3:06.212:25.56
12.Peter MertensMz&pc2:59.0385017253:06.25
50m:38.8338.83200m:3:06.252:27.42
13.Timo PrzybylakMosaqua3:09.9685034293:06.42
50m:41.2041.20200m:3:06.422:25.22
14.Tom HinskensNimoNT90072413:07.17
50m:45.7945.79200m:3:07.172:21.38
15.Marc BrounsNimoNT80002173:11.70
50m:41.6141.61200m:3:11.702:30.09
NGDavid BurgerNimoNT9107381


<< TOP >>
Programmanr. 21
11.4.10
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 22
11.4.10
25m schoolslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Kamal MoustariehZV Kimbria28.32010039526.21
2.Thomas LennonNimoNT010174126.47
3.Wesley DohmenNimo27.73000216727.23
4.Anour DlalatNimo28.66010113728.40
5.Sofian Ait MelloukNimo28.89000170728.77
6.Bodhi MichielsNimo29.31020056529.24
DISJasper ThomasNimo30.98020042729.24
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Kelly MoonenMosaqua23.57000195025.14
2.Zinadine KoogZV Kimbria35.98000226227.53
3.Romy VonckenMz&pc28.01020061027.74
4.Kelly DaemenNimo27.42020095427.82
5.Vera WeyzenZV Kimbria32.53010098027.95
6.Renske KoetsierZV Kimbria28.77020024428.77
7.Anouk GeyselaersZV Kimbria29.48010097629.38
8.Zita TemelMz&pcNT000326029.70
9.Joey SyedNimo29.30000333030.19
10.Emma VroonenMosaqua32.18010125233.86
AFGEMMelis AydenizZV Kimbria27.010100440
NGJessie DautzenbergNimo35.620101826


<< TOP >>
Programmanr. 23
11.4.10
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 24
11.4.10
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tobie SaparuweZV Kimbria32.78980295433.13
2.Rani SkrabanjaMosaqua36.67980099236.51
3.Gwen PelzerMosaqua40.13980060038.54
4.Stella PeetersNimo41.76990081238.60
5.Amber RaadschildersZV Kimbria38.63000053438.65
6.Aukje KoetsierZV Kimbria40.95000226039.10
7.Misha GeelenZV Kimbria41.36990339639.51
8.Kyra JanssenZV Kimbria39.13980099039.70
9.Emmy AckermansMz&pc42.30990285239.92
10.Bianca ObrusnikMosaqua40.78980275840.07
11.Isabelle DuboisZV Kimbria41.39990194440.25
12.Pilar AlgeraNimo39.92980302040.62
13.Julie OuillonZV Kimbria45.94000070440.82
14.Jaqueline van DoorenMz&pc42.48980297042.97
15.Davine RamakersZV Kimbria45.57990339244.86
16.Nina SweelssenMz&pc55.54990416853.11
17.Madelena GuticNimo55.86990407655.35


<< TOP >>
Programmanr. 25
11.4.10
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 26
11.4.10
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Caio Passos-newmanZV Kimbria34.47980104334.45
2.Kevin MoonenMosaqua38.22980319935.95
3.Valentijn KokkelmansMosaqua37.16990031736.67
4.Costia SumtsovMz&pc43.85990210939.51
5.Marc van MeyelZV Kimbria45.36990159741.02
6.Randel OoijenNimo47.19980410743.73
7.Josiah VerschoorNimo47.89000216545.09
8.Wouter VroonenMosaqua44.26980337945.25


<< TOP >>
Programmanr. 27
11.4.10
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Shanna van GeloovenMz&pc42.48960544442.02
2.Zoï PappasZV Kimbria42.50970044842.50FJ 1
3.Jessica van DijkZV Kimbria43.34980055242.50FJ 2
4.Verena di BartolomeoNimo44.69960243845.73
5.Vera OdekerkenMosaqua46.71960246447.29
6.Kira AckermansMz&pc49.86970496247.57
7.Luna van AckerZV Kimbria49.14980504247.64
8.Michelle RamakersZV Kimbria49.81970501449.98
9.Iris PelzerMosaqua49.32970151850.51
10.Renee SchauwaertZV Kimbria51.54980148252.10
11.Jasmine PostmaZV Kimbria52.04980442452.66
12.Celine JorissenZV KimbriaNT980531253.00
13.Lisa JongenNimo52.53960492453.64
14.Lauren BouwhuisNimo55.89960606855.45
15.Lisa SnijkersNimo55.64970011257.71

BMMignon PeetersNimo41.53970104841.95
BMInge BastingsMosaqua46.13960306849.20
BMSeline BastingsMosaqua58.05980403253.57


<< TOP >>
Programmanr. 28
11.4.10
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michaily PappasZV Kimbria42.43970028544.02
2.Benjamin KamelyZV Kimbria47.68960376544.59
3.Jeffrey ThomissenMz&pc47.82960507144.70
4.Kevin JanssenZV Kimbria47.08970058547.60
5.Yessin MoustariehZV Kimbria50.65960473348.60
6.David PaulissenNimo48.56970348948.62
7.Youri PleijersMosaqua52.04970349748.73
8.Julien KochZV Kimbria51.45970412151.10
9.Rick KnopsMosaqua55.09970106351.19
10.Justus DondersZV Kimbria51.27970373552.51
11.Roel WiertzNimo55.73960512352.58
DISKyle LukassenMosaqua56.42980341559.02
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMJimmy van der LindenNimo1:11.179703471


<< TOP >>
Programmanr. 29
11.4.10
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 30
11.4.10
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Savannah LukassenMosaqua1:23.2895024001:24.95
2.Carlijn JaspersNimo1:26.8694057981:25.50
3.Ashley HenselsMosaqua1:20.6494006681:26.14
4.Maaike GrevenMz&pc1:25.6295008261:27.09
5.Simone VroemenMz&pc1:26.3694057941:28.45
6.Lisa MeyersZV Kimbria1:35.3796050541:35.29
7.Nathalie ObrusnikMosaqua1:40.9395059601:37.07
8.Anne van MeyelZV Kimbria1:28.5897042061:37.45
9.Robin JanssenZV Kimbria1:31.4295056021:39.81
10.Nicole LoraZV Kimbria1:39.6197038941:41.42
11.Katrien KurversNimo1:49.5995034081:45.65
AFGEMShannon OdenhovenNimo1:31.369703608


<< TOP >>
Programmanr. 31
11.4.10
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 32
11.4.10
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas van ZeijlZV Kimbria1:28.7094008211:20.45
2.Jeroen MartinMz&pc1:21.7695008391:21.23
3.Charan SplinterNimo1:32.9694067461:25.20
4.Luciën ThijssenMosaqua1:30.8195008451:26.21
5.Mel LaumenNimo1:39.2995020791:30.45
6.Roy VinkMosaqua1:37.0796010311:31.95
7.Kay FeyZV Kimbria2:01.9695053151:38.27


<< TOP >>
Programmanr. 33
11.4.10
Dames, 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jolien van GoldeZV Kimbria1:05.8692042001:08.64
2.Nathalie KnopsMosaqua1:11.0994040261:12.16
3.Shelly HollandersZV Kimbria1:09.7993034541:12.61
4.Emma WillemsNimo1:12.0993010361:13.36
5.Nora ChrifMz&pc1:12.3195010021:14.64
6.Lieke JanssenNimo1:14.8293059541:16.35
7.Deborah ThijssenMosaqua1:13.2692037461:17.07
8.Noortje van ZeijlZV Kimbria1:16.0492041561:19.13
9.Suzan VermeereNimoNT93077441:22.98
10.Jennifer HermansZV Kimbria1:22.5195055621:23.45
11.Femke AugustinZV Kimbria1:32.8995064401:24.92
12.Yorgia PappasZV Kimbria1:14.9495007201:25.23
13.Priscilla de BrouwerNimo1:28.3193074481:27.39
14.Syrina RamaekersNimoNT93077061:38.07

BMAnke SnijkersNimo1:07.2192016381:07.10


<< TOP >>
Programmanr. 34
11.4.10
Jongens, 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Glenn RompelbergZV Kimbria1:00.0393038071:01.02
2.Tim GrevenMz&pc1:02.9292023731:02.06
3.Axel SkrabanjaMosaqua1:04.7795036451:02.70
4.Menno WeustenraadMosaqua1:13.9295050571:07.45
5.David FoxZV Kimbria1:09.3093051371:07.68
6.Tommie AmaloZV Kimbria1:12.0093070751:08.45
7.Bart-Jan PloumenNimo1:42.6993068051:30.59
8.David AufdenkampNimo1:43.7395017011:40.32

BMYoeri CuijpersNimo1:01.6594039691:02.36


<< TOP >>
Programmanr. 35
11.4.10
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kathinka VertommenZV Kimbria29.14820171231.07
2.Leslie JacobsNimo30.94910810231.20
3.Audrey HenselsMosaqua32.07910122633.09FJ 1
4.Inge SnijkersNimo33.29900811233.09FJ 2
5.Jennay LapreNimoNT840339833.20
6.Aline SpiertsZV Kimbria32.39860469833.70
7.Evelien SchwillensMz&pc31.70920160234.51
8.Shirley van SundertZV Kimbria35.81910650435.02
9.Aimee JanssenZV Kimbria33.02910486435.81
10.Dzunia HochstenbachNimo37.92830276636.36
11.Indra SwertsMz&pc33.64900589638.78
12.Kirsten LangenNimo37.83910822839.02

BMMelissa MeijerNimo28.02930437427.89
BMIngrid JansenNimo29.72870559230.02
BMChloé RutzerveldNimoNT920345030.56


<< TOP >>
Programmanr. 36
11.4.10
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen CustersZV Kimbria25.89910631926.68FJ 1
2.Charel ThewissenZV Kimbria26.03900559126.68FJ 2
3.Pim van ZeijlZV Kimbria27.04900341527.60
4.Ralf te LamNimo28.18910138928.20
5.Indji TanNimo27.95910297328.22
6.Gertjan WintenMz&pc28.49880388128.57
7.Steven OosterhofNimo28.90840317329.58
8.Karsten MeijersZV Kimbria30.07900495930.48
Eloy HoofsMosaqua29.26900125330.48
10.Peter MertensMz&pc29.35850172530.83
11.Peter BroersMosaqua31.32900726531.98
12.Tom GoffinNimo31.82860445732.32
13.Tom HinskensNimo32.65900724132.82
14.Marc BrounsNimo31.52800021733.64
15.Timo PrzybylakMosaqua34.15850342933.81
NGDavid BurgerNimo31.469107381

BMKiowa KamaansingNimo27.20950012527.48


<< TOP >>
Programmanr. 37
11.4.10
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.kimbria 1ZV Kimbria2:20.222:21.54
Yessin Moustarieh
Benjamin Kamely
96
96
38.02Michaily Pappas
Caio Passos-newman
97
98
2.Mosaqua 1Mosaqua2:25.302:24.17
Kevin Moonen
Rick Knops
98
97
35.80Roy Vink
Youri Pleijers
96
97


<< TOP >>
Programmanr. 38
11.4.10
4 x 25m schoolslag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nimo 1Nimo1:58.351:52.48
Josiah Verschoor
Joey Syed
00
00
Wesley Dohmen
Kelly Daemen
00
02


<< TOP >>
Programmanr. 39
11.4.10
8 x 50m vrije slag
(1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m)
Mix
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.kimbria 1ZV Kimbria4:05.334:06.92
Michaily Pappas
Tobie Saparuwe
Bas van Zeijl
Zoï Pappas
97
98
94
97
34.32Glenn Rompelberg
Jolien van Golde
Jeroen Custers
Kathinka Vertommen
93
92
91
82
2.Mz&pc 1Mz&pc4:16.004:20.70
Jeffrey Thomissen
Shanna van Gelooven
Jeroen Martin
Nora Chrif
96
96
95
95
33.60Tim Greven
Evelien Schwillens
Gertjan Winten
Indra Swerts
92
92
88
90
3.kimbria 2ZV Kimbria4:22.164:22.70
Kevin Janssen
Jessica van Dijk
Benjamin Kamely
Nicole Lora
97
98
96
97
38.80David Fox
Shelly Hollanders
Charel Thewissen
Aimee Janssen
93
93
90
91
4.Nimo 1Nimo4:23.744:25.42
David Paulissen
Lisa Jongen
Mel Laumen
Carlijn Jaspers
97
96
95
94
37.36Charan Splinter
Emma Willems
Ralf te Lam
Leslie Jacobs
94
93
91
91
5.Mosaqua 1Mosaqua4:17.964:29.40
Wouter Vroonen
Rani Skrabanja
Menno Weustenraad
Nathalie Knops
98
98
95
94
47.97Axel Skrabanja
Savannah Lukassen
Eloy Hoofs
Audrey Hensels
95
95
90
91
6.Nimo 2Nimo4:53.525:09.00
Roel Wiertz
Pilar Algera
David Aufdenkamp
Katrien Kurvers
96
98
95
95
54.50Bart-Jan Ploumen
Lieke Janssen
Steven Oosterhof
Inge Snijkers
93
93
84
90