Uitslag E-on competitie deel 3 16-01-2010

Progr. nr. 1: 4x100m wissel est. heren Eindtijd   50m 100m    
1 ACZ 1   4.31.85     4.40.35 I 0.36.48 1.14.99    
2 ZV de Gooye 1   4.40.90     4.41.79 II 0.34.66 1.11.26    
3 De Stelle 1   4.55.56     5.00.26 III 0.37.06 1.17.60    
4 ZVH 5   5.13.86     5.21.92   0.40.92 1.23.92    
 
ACZ 1 ZV de Gooye 1
88-03271 Ardi van der Stel   95-02945 Koen Jongejan  
85-03717 Menno Wiegmink   94-00601 Jos Terlouw  
84-02595 Remco Wiegmink   92-02965 Coen van der Wekken  
83-00169 Gijs Bezemer   90-02877 Anne Terlouw  
           
 
De Stelle 1 ZVH 5
95-00207 Coen Tebrugge.   85-01143 Arjen Huisman  
87-02791 Abraham de Ronde   92-04727 Marcel de Ruijter  
94-01677 Kees van de Doel   91-03059 Peter Jan Hooikaas  
88-02875 Wijnand de Ronde   96-01161 Glenn van Driel  
           
 
Progr. nr. 3: 4x100m vrij est. m. senioren 2 en later Eindtijd   50m 100m    
1 ACZ 1   4.27.99     4.29.08 I 0.30.23 1.03.48    
2 ZVH 23   4.45.90     4.46.09 II 0.34.14 1.13.73    
3 ZV de Gooye 1   5.01.07     5.10.91 III 0.33.56 1.10.68    
4 De Stelle 1   5.09.91     5.27.60   0.38.45 1.27.36    
 
ACZ 1 ZVH 23
92-05054 Kayleigh Westerbaan   94-06516 Soraya Schmidt  
95-02574 Emily van Erk   96-04402 Jarka Kortleve  
95-05236 Lise Beijleveldt   93-07358 Marije van Genderen  
93-07134 Joyce van Briemen   93-03074 Laura Donk  
94-05624 Tiara Maitimu (Res)        
 
ZV de Gooye 1 De Stelle 1
93-00662 Amanda Schaaf   96-01108 Melissa van de Stel  
95-00928 Jorieke Wolfert   96-02352 Maureen van Sluis  
94-04000 Marije v. d. Boogert   98-00026 Jobine Akershoek  
94-00214 Melissa Knops   94-01148 Lydia Tebrugge  
           
 
Progr. nr. 4: 25m vlinder m./j. minioren 4 en later Eindtijd          
1 Edith de Man ZV de Gooye   00-02354 A 0.23.33 I        
2 Kirsten de Hoog De Stelle   00-00460 A 0.23.48 II        
3 Aviëndha vd Nieuwendijk De Stelle 0.35.08 00-00112 A 0.25.20 III        
4 Daphne Spaan ZV de Gooye   01-01806 A 0.25.85          
5 Celine Breedijk De Stelle   00-02488 A 0.30.95          
6 Janice Goudappel De Stelle   01-01182 A 0.38.86          
 
1 Sweeder Braakman ZV de Gooye   02-00397 B 0.25.22 I        
2 Ricardo Verweij ZV de Gooye   00-01589 B 0.25.98 II        
3 Rick Torreman De Stelle 0.46.00 01-00387 B 0.35.32 III        
- Julian Mollema De Stelle 0.38.90 02-00189 B 0.38.11 VC        
 
Progr. nr. 5: 50m school m. junioren 1 en later Eindtijd          
1 Petra Vis ZVH 0.44.34 98-01240   0.45.50 I        
2 Jobine Akershoek De Stelle 0.44.87 98-00026   0.46.96 II        
3 Pien Schravensande ACZ 0.51.53 99-02010   0.48.65 III        
4 Annemijn Hoekman De Stelle 0.51.48 99-00050   0.50.26          
5 Kirsten Terlouw ACZ 0.51.80 99-02012   0.51.52          
6 Yelka Vonk ZVH   00-03550   0.52.57          
7 Sjaron van Hulst ACZ 0.54.80 98-03268   0.54.42          
8 Lobke den Eerzamen ZV de Gooye 0.56.29 98-05116   0.55.16          
9 Manon Hameeteman ZV de Gooye 0.56.22 99-00678   0.56.27          
10 Ilona Mollema De Stelle 0.56.33 99-00048   0.56.50          
- Lindsay van den Doel ZV de Gooye 0.51.89 00-02360   0.49.53 SK        
- Liza Vijfhuizen ZV de Gooye 0.49.95 00-00650   0.49.66 SK        
- Quinty Breedevelt ACZ 0.55.30 00-03014   0.53.82 SL        
 
Progr. nr. 6: 50m school j. minioren 6 en later Eindtijd          
1 Jorian Heerschap De Stelle 0.44.77 98-00045   0.46.06 I        
2 Kevin Groenendijk ZVH 0.51.46 98-02641   0.49.32 II        
3 Julian van Erk ACZ 0.54.40 99-01323   0.50.29 III        
4 Matthijs Kollen De Stelle 0.56.30 98-02121   0.53.73          
5 Oliver Maddock ACZ 1.00.23 00-02281   0.58.44          
- Jurgen Wervers ZV de Gooye 0.52.53 98-02517   0.53.95 SL        
- Bart Spaans ACZ 0.56.54 99-02559   0.54.21 SL        
 
Progr. nr. 7: 50m vlinder m. junioren 3 en later Eindtijd          
1 Cheryl Westerbaan ACZ 0.39.09 97-02426   0.37.48 I        
2 Giulia Ros ACZ 0.37.79 96-02626   0.38.06 II        
3 Cheyenne Vlot ZVH 0.41.82 97-02986   0.42.40 III        
4 Maureen van Sluis De Stelle 0.39.47 96-02352   0.42.70          
5 Jarka Kortleve ZVH 0.39.20 96-04402   0.42.84          
6 Melissa van de Stel De Stelle 0.39.94 96-01108   0.43.10          
7 Ashley Fernandes ACZ 0.46.66 96-05416   0.43.47          
8 Quinty Terlouw ACZ 0.44.76 96-03244   0.44.13          
9 Brenda van Hulst ACZ 0.46.42 97-03462   0.44.98          
10 Marta op den Akker ACZ 0.45.80 96-05118   0.45.86          
11 Femke den Eerzamen ZV de Gooye 0.54.70 96-05676   0.50.23          
12 Kira van der Klooster ZVH 0.56.08 97-05730   0.54.05          
13 Dominiek vd Nieuwendijk De Stelle 0.56.97 97-00088   0.54.96          
- Gerdine v.d. Boogert ZV de Gooye 0.49.80 96-01100   ng          
 
Progr. nr. 8: 50m vlinder j. junioren 2 en later Eindtijd          
1 Glenn van Driel ZVH 0.37.63 96-01161   0.37.12 I        
2 Roy Groenendijk ZVH 0.38.47 96-03179   0.37.27 II        
3 Wilber Hameeteman ZV de Gooye 0.39.67 96-00639   0.39.95 III        
4 Robert Tjin A Ton ACZ 0.45.46 96-02635   0.42.26          
5 Matthijs Vijfhuizen ZV de Gooye 0.41.99 97-01193   0.43.20          
6 Sander Breederveld. De Stelle 0.49.78 96-00269   0.44.08a          
7 Joey Grinwis De Stelle 0.47.89 97-00843   0.44.08b          
8 Rick Spaan ZV de Gooye 0.45.16 97-00781   0.44.78          
9 Sander de Vos ZV de Gooye 0.41.86 97-00783   0.45.02          
10 Ruud Terlouw ZV de Gooye 0.50.63 97-02149   0.47.76          
11 Arjan van Veen ZVH 0.45.04 96-01337   0.48.25          
12 Matthijs van Wingerden ZVH 0.50.01 96-04313   0.49.94          
13 Wilmer Melissant ZV de Gooye   96-05103   0.51.16          
14 Pim de Kok ZV de Gooye 0.54.80 96-00389   0.52.46          
15 Kars Vreeswijk ZV de Gooye 0.58.67 96-04457   0.55.34          
16 Geerten Blonk ZV de Gooye 1.06.15 97-01859   1.06.54          
 
Progr. nr. 10: 50m rug m. jeugd 2 en later Eindtijd          
1 Laura v.d Heijden ACZ 0.37.76 95-02576   0.36.69 I        
2 Emily van Erk ACZ 0.36.40 95-02574   0.37.11 II        
3 Celina Glimmerveen ACZ 0.36.32 94-04198   0.37.50 III        
4 Soraya Schmidt ZVH 0.37.96 94-06516   0.37.57          
5 Lise Beijleveldt ACZ 0.38.24 95-05236   0.39.48          
6 Tiara Maitimu ACZ 0.38.94 94-05624   0.40.17          
7 Jorieke Wolfert ZV de Gooye 0.40.53 95-00928   0.42.00          
8 Lydia Tebrugge De Stelle 0.39.99 94-01148   0.42.23          
9 Melissa Knops ZV de Gooye 0.40.60 94-00214   0.42.41          
10 Julia Buijk ZVH 0.45.13 95-06132   0.44.48          
11 Annabel Boogaard ZVH 0.44.11 95-05054   0.44.75          
12 Marije v. d. Boogert ZV de Gooye 0.45.17 94-04000   0.47.23          
- Anna Atencio Rodrigues ACZ   94-07194   ng          
- Riette van Dusseldorp ACZ 0.42.42 95-04962   afg.          
 
Progr. nr. 12: 50m rug j. junioren 4 en later Eindtijd          
1 Koen Jongejan ZV de Gooye 0.31.65 95-02945   0.31.25 I        
2 Kees van de Doel De Stelle 0.33.72 94-01677   0.32.86 II        
3 Tyron Gijsbertha ACZ 0.35.44 94-05077   0.34.43 III        
4 Joren Ijzerman ZVH 0.35.66 94-04011   0.35.78          
5 Coen Tebrugge. De Stelle 0.35.62 95-00207   0.35.95          
6 Jos Terlouw ZV de Gooye 0.35.87 94-00601   0.36.45          
7 Ramon van Huizen ZV de Gooye 0.37.23 94-00945   0.37.58          
8 Lex van der Wekken ZV de Gooye 0.39.82 95-02255   0.38.36          
9 Bas Nieuwpoort ZV de Gooye 0.41.09 95-04851   0.39.40          
10 Jaco Huisman ZVH 0.39.93 95-04011   0.40.11          
11 Somchai Vat ZVH 0.44.42 95-05175   0.42.36          
 
Progr. nr. 13: 50m vrij m. senioren 2 en later Eindtijd          
1 Kayleigh Westerbaan ACZ 0.28.86 92-05054   0.29.41 I        
2 Laura Donk ZVH 0.30.23 93-03074   0.31.25 II        
3 Marije van Genderen ZVH 0.31.42 93-07358   0.31.29 III        
4 Amanda Schaaf ZV de Gooye 0.31.88 93-00662   0.32.44          
5 Joyce van Briemen ACZ 0.31.46 93-07134   0.32.82          
6 Jacqueline de Graaff ZV de Gooye 0.36.98 93-06638   0.35.58          
7 Chantal Luthart ACZ 0.30.84 92-04712   0.35.84          
8 Niëlle Teunissen. De Stelle 0.41.71 93-02670   0.40.64          
 
Progr. nr. 14: 50m vrij j. jeugd 2 en later Eindtijd          
1 Coen van der Wekken ZV de Gooye 0.28.36 92-02965   0.29.51 I        
2 Eric Wolfert ZV de Gooye 0.29.57 92-02103   0.29.83 II        
3 Christiaan Hulsbus ACZ 0.30.65 94-02495   0.30.47 III        
4 Jarno Heerschap De Stelle 0.31.51 95-00287   0.30.80          
5 Jan Teunissen. De Stelle 0.30.95 92-05593   0.31.45          
6 Jeffrey Grinwis De Stelle 0.31.27 95-00999   0.32.58          
7 Philip den Eerzamen De Stelle 0.33.38 95-00031   0.32.98          
 
Progr. nr. 16: 100m school dames Eindtijd   50m      
1 Linda Buijk ZVH 1.16.64 90-00634   1.20.41 I 0.37.94      
2 Sade Daal ACZ 1.20.61 88-06594   1.25.38 II 0.39.35      
3 Laura Jaspers ACZ 1.21.74 89-02036   1.29.77 III 0.41.20      
4 Annelies Kievit ZV de Gooye 1.28.82 84-01286   1.29.98   0.42.38      
5 Yana Gavrilyuk ACZ 1.28.36 91-08186   1.31.04   0.42.29      
6 Mirjam Kievit ZV de Gooye 1.35.36 86-01918   1.41.80   0.48.36      
7 Lydia Tebrugge De Stelle 1.35.98 94-01148   1.43.32   0.48.30      
- Amber Lafeber ACZ 1.50.98 91-08086   ng za          
 
Progr. nr. 18: 100m school heren Eindtijd   50m      
1 Anne Terlouw ZV de Gooye 1.17.57 90-02877   1.17.23 I 0.36.05      
2 Menno Wiegmink ACZ 1.19.61 85-03717   1.19.53 II 0.35.84      
3 Ardi van der Stel ACZ 1.20.72 88-03271   1.22.00 III 0.38.89      
4 Abraham de Ronde De Stelle 1.20.61 87-02791   1.22.54   0.38.14      
5 Remco Wiegmink ACZ 1.23.09 84-02595   1.24.11   0.39.76      
6 Mark Zoon ZV de Gooye 1.23.54 82-02091   1.25.00   0.40.45      
7 Anthony Struijk ZV de Gooye 1.23.43 91-04247   1.26.47   0.40.53      
8 Peter Jan Hooikaas ZVH 1.23.95 91-03059   1.26.83   0.41.58      
9 Jos v.d. Welle ZV de Gooye 1.23.99 81-02113   1.27.22   0.40.20      
10 Arjen Huisman ZVH 1.22.29 85-01143   1.27.25   0.41.28      
11 Niels van der Wekken ZV de Gooye 1.29.61 89-05103   1.27.89   0.41.13      
12 Wijnand de Ronde De Stelle 1.26.04 88-02875   1.27.97   0.41.70      
13 Marcel de Ruijter ZVH 1.29.32 92-04727   1.29.26   0.42.56      
14 Jeroen Zoon ZV de Gooye 1.27.15 84-02689   1.33.51   0.42.20      
15 Marc Hoogendam ACZ 1.27.97 90-06937   1.36.15   0.44.20      
 
Progr. nr. 19: 50m rug m./j. minioren 4 en later Eindtijd          
1 Daphne Spaan ZV de Gooye 0.54.22 01-01806 A 0.49.84 I        
2 Edith de Man ZV de Gooye 0.53.76 00-02354 A 0.57.34 II        
3 Aviëndha vd Nieuwendijk De Stelle 1.06.60 00-00112 A 0.59.14 III        
4 Celine Breedijk De Stelle   00-02488 A 1.06.49          
- Kirsten de Hoog De Stelle 1.01.32 00-00460 A 0.54.41 RF        
- Janice Goudappel De Stelle   01-01182 A 1.01.08 RH        
 
1 Sweeder Braakman ZV de Gooye 0.49.27 02-00397 B 0.50.07 I        
2 Julian Mollema De Stelle   02-00189 B 1.03.48 II        
3 Rick Torreman De Stelle 1.27.26 01-00387 B 1.18.30 III        
- Ricardo Verweij ZV de Gooye 0.57.64 00-01589 B 0.56.26 RD        
 
Progr. nr. 20: 100m rug m. junioren 1 en later Eindtijd   50m      
1 Petra Vis ZVH 1.36.53 98-01240   1.29.84 I 0.43.52      
2 Pien Schravensande ACZ 1.37.56 99-02010   1.35.62 II 0.45.65      
3 Lindsay van den Doel ZV de Gooye 1.43.04 00-02360   1.41.54 III 0.49.39      
4 Jobine Akershoek De Stelle 1.45.22 98-00026   1.41.77   0.48.36      
5 Liza Vijfhuizen ZV de Gooye 1.51.45 00-00650   1.42.54   0.48.80      
6 Ilona Mollema De Stelle 2.02.65 99-00048   1.45.23   0.49.71      
7 Annemijn Hoekman De Stelle 1.48.92 99-00050   1.46.06   0.52.48      
8 Sjaron van Hulst ACZ 1.49.91 98-03268   1.46.77   0.50.82      
9 Yelka Vonk ZVH   00-03550   1.48.70   0.52.26      
10 Kirsten Terlouw ACZ 1.50.07 99-02012   1.53.70   0.55.30      
11 Manon Hameeteman ZV de Gooye 2.07.48 99-00678   2.00.99   1.01.33      
- Quinty Breedevelt ACZ   00-03014   1.57.78 RF 0.56.60      
- Lobke den Eerzamen ZV de Gooye   98-05116     RE        
 
Progr. nr. 22: 100m rug j. minioren 6 en later Eindtijd   50m      
1 Jorian Heerschap De Stelle 1.36.23 98-00045   1.30.14 I 0.41.64      
2 Jurgen Wervers ZV de Gooye 1.46.82 98-02517   1.35.84 II 0.45.81      
3 Kevin Groenendijk ZVH 2.04.64 98-02641   1.45.59 III 0.50.99      
4 Julian van Erk ACZ 1.49.70 99-01323   1.47.33   0.50.61      
5 Matthijs Kollen De Stelle 1.58.56 98-02121   1.56.27   0.55.60      
6 Oliver Maddock ACZ 2.08.22 00-02281   2.03.36   0.59.60      
- Bart Spaans ACZ 1.54.63 99-02559   1.55.23 RC 0.53.51      
 
Progr. nr. 24: 50m vrij m. junioren 3 en later Eindtijd          
1 Giulia Ros ACZ 0.32.15 96-02626   0.32.32 I        
2 Jarka Kortleve ZVH 0.32.70 96-04402   0.33.12 II        
3 Cheryl Westerbaan ACZ 0.34.51 97-02426   0.33.23 III        
4 Quinty Terlouw ACZ 0.34.34 96-03244   0.34.51          
5 Brenda van Hulst ACZ 0.35.64 97-03462   0.35.63          
6 Maureen van Sluis De Stelle 0.37.74 96-02352   0.36.37          
7 Marta op den Akker ACZ 0.37.47 96-05118   0.37.03          
8 Cheyenne Vlot ZVH 0.35.92 97-02986   0.37.16          
9 Ashley Fernandes ACZ 0.39.05 96-05416   0.37.51          
10 Melissa van de Stel De Stelle 0.35.80 96-01108   0.38.11          
11 Kira van der Klooster ZVH 0.42.27 97-05730   0.39.02          
12 Femke den Eerzamen ZV de Gooye 0.41.04 96-05676   0.40.16          
13 Dominiek vd Nieuwendijk De Stelle 0.42.04 97-00088   0.43.76          
- Gerdine v.d. Boogert ZV de Gooye 0.36.69 96-01100   ng          
 
Progr. nr. 25: 50m vrij j. junioren 2 en later Eindtijd          
1 Glenn van Driel ZVH 0.32.35 96-01161   0.32.01 I        
2 Roy Groenendijk ZVH 0.34.36 96-03179   0.32.56 II        
3 Sander Breederveld. De Stelle 0.35.76 96-00269   0.33.86 III        
4 Joey Grinwis De Stelle 0.35.45 97-00843   0.34.32          
5 Robert Tjin A Ton ACZ 0.38.16 96-02635   0.35.02          
6 Wilber Hameeteman ZV de Gooye 0.36.67 96-00639   0.35.61          
7 Matthijs Vijfhuizen ZV de Gooye 0.36.96 97-01193   0.35.67          
8 Sander de Vos ZV de Gooye 0.35.07 97-00783   0.36.23          
9 Arjan van Veen ZVH 0.38.47 96-01337   0.36.80          
10 Rick Spaan ZV de Gooye 0.37.45 97-00781   0.37.76          
11 Wilmer Melissant ZV de Gooye 0.41.64 96-05103   0.38.86          
12 Kars Vreeswijk ZV de Gooye 0.42.60 96-04457   0.39.17          
13 Ruud Terlouw ZV de Gooye 0.39.70 97-02149   0.40.07          
14 Matthijs van Wingerden ZVH 0.43.23 96-04313   0.41.93          
15 Pim de Kok ZV de Gooye 0.45.07 96-00389   0.43.04          
16 Geerten Blonk ZV de Gooye 0.48.49 97-01859   0.44.32          
 
Progr. nr. 27: 100m wissel m. jeugd 2 en later Eindtijd          
1 Lise Beijleveldt ACZ 1.18.83 95-05236   1.18.98 I        
2 Emily van Erk ACZ 1.19.63 95-02574   1.19.29 II        
3 Laura v.d Heijden ACZ 1.20.20 95-02576   1.19.73 III        
4 Soraya Schmidt ZVH 1.22.83 94-06516   1.23.57          
5 Celina Glimmerveen ACZ 1.24.33 94-04198   1.24.73          
6 Tiara Maitimu ACZ 1.25.89 94-05624   1.27.42          
7 Annabel Boogaard ZVH 1.30.66 95-05054   1.31.26          
8 Lydia Tebrugge De Stelle 1.22.39 94-01148   1.33.45          
9 Julia Buijk ZVH 1.31.74 95-06132   1.33.86          
10 Jorieke Wolfert ZV de Gooye 1.29.06 95-00928   1.34.45          
11 Marije v. d. Boogert ZV de Gooye 1.32.23 94-04000   1.36.92          
12 Melissa Knops ZV de Gooye 1.30.84 94-00214   1.37.77          
- Anna Atencio Rodrigues ACZ 1.36.58 94-07194   ng          
- Riette van Dusseldorp ACZ 1.31.55 95-04962   afg.          
 
Progr. nr. 29: 100m wissel j. junioren 4 en later Eindtijd          
1 Koen Jongejan ZV de Gooye 1.12.22 95-02945   1.10.30 I        
2 Kees van de Doel De Stelle 1.12.59 94-01677   1.10.75 II        
3 Tyron Gijsbertha ACZ 1.13.70 94-05077   1.13.67 III        
4 Jos Terlouw ZV de Gooye 1.15.51 94-00601   1.16.48          
5 Jarno Heerschap De Stelle 1.25.80 95-00287   1.20.39          
6 Joren Ijzerman ZVH 1.18.60 94-04011   1.20.52a          
7 Jaco Huisman ZVH 1.19.78 95-04011   1.20.52b          
8 Coen Tebrugge. De Stelle 1.21.00 95-00207   1.21.16          
9 Lex van der Wekken ZV de Gooye 1.27.34 95-02255   1.22.95          
10 Bas Nieuwpoort ZV de Gooye 1.29.39 95-04851   1.25.70          
11 Somchai Vat ZVH 1.26.33 95-05175   1.27.06          
 
Progr. nr. 31: 100m rug m. senioren 2 en later Eindtijd   50m      
1 Kayleigh Westerbaan ACZ 1.16.33 92-05054   1.16.33 I 0.37.15      
2 Laura Donk ZVH 1.13.64 93-03074   1.17.10 II 0.38.50      
3 Amanda Schaaf ZV de Gooye 1.18.61 93-00662   1.18.20 III 0.38.61      
4 Marije van Genderen ZVH 1.22.10 93-07358   1.22.51   0.40.13      
5 Jacqueline de Graaff ZV de Gooye 1.31.20 93-06638   1.30.54   0.43.82      
6 Joyce van Briemen ACZ 1.29.98 93-07134   1.33.54   0.46.32      
7 Chantal Luthart ACZ 1.32.36 92-04712   1.41.23   0.49.36      
8 Niëlle Teunissen. De Stelle 1.45.14 93-02670   1.46.00   0.49.26      
 
Progr. nr. 33: 100m rug j. jeugd 2 en later Eindtijd   50m      
1 Coen van der Wekken ZV de Gooye 1.13.76 92-02965   1.15.86 I 0.36.61      
2 Ramon van Huizen ZV de Gooye 1.20.52 94-00945   1.19.29 II 0.39.00      
3 Eric Wolfert ZV de Gooye 1.20.83 92-02103   1.22.70 III 0.40.39      
4 Christiaan Hulsbus ACZ 1.20.52 94-02495   1.24.12   0.41.40      
5 Jeffrey Grinwis De Stelle 1.26.80 95-00999   1.25.76   0.41.80      
6 Jan Teunissen. De Stelle 1.32.68 92-05593   1.31.76   0.45.33      
7 Philip den Eerzamen De Stelle 1.34.82 95-00031   1.32.92   0.45.07      
- Marcel de Ruijter ZVH 1.33.08 92-04727   1.36.36 RC 0.48.42      
 
Progr. nr. 34: 100m vrij dames Eindtijd   50m      
1 Yana Gavrilyuk ACZ 1.01.53 91-08186   1.04.32 I 0.30.48      
2 Sade Daal ACZ 1.02.16 88-06594   1.05.25 II 0.31.19      
3 Linda Buijk ZVH 1.05.30 90-00634   1.07.02 III 0.32.89      
4 Annelies Kievit ZV de Gooye 1.05.68 84-01286   1.07.92   0.32.20      
5 Laura Jaspers ACZ 1.07.02 89-02036   1.11.29   0.33.55      
6 Lydia Tebrugge De Stelle 1.11.50 94-01148   1.18.51   0.38.00      
7 Mirjam Kievit ZV de Gooye 1.15.29 86-01918   1.21.35          
- Amber Lafeber ACZ 1.20.22 91-08086   ng za          
 
Progr. nr. 36: 100m vrij heren Eindtijd   50m      
1 Gijs Bezemer ACZ 0.54.43 83-00169   0.57.82 I 0.30.58      
2 Anne Terlouw ZV de Gooye 0.58.68 90-02877   1.00.33 II 0.29.00      
3 Peter Jan Hooikaas ZVH 0.57.94 91-03059   1.00.45 III 0.29.47      
4 Anthony Struijk ZV de Gooye 0.58.70 91-04247   1.01.82   0.28.70      
5 Remco Wiegmink ACZ 1.00.48 84-02595   1.03.25   0.30.11      
6 Ardi van der Stel ACZ 1.02.15 88-03271   1.03.51   0.30.83      
7 Arjen Huisman ZVH 1.04.27 85-01143   1.06.51   0.31.89      
8 Abraham de Ronde De Stelle 1.05.16 87-02791   1.06.76   0.31.60      
9 Jos v.d. Welle ZV de Gooye 1.02.79 81-02113   1.06.83   0.31.33      
10 Jeroen Zoon ZV de Gooye 1.03.81 84-02689   1.06.92   0.31.25      
11 Marc Hoogendam ACZ 1.00.35 90-06937   1.07.30   0.31.52      
12 Niels van der Wekken ZV de Gooye 1.09.34 89-05103   1.07.41   0.32.59      
13 Mark Zoon ZV de Gooye 1.03.74 82-02091   1.07.82   0.33.10      
14 Wijnand de Ronde De Stelle 1.06.64 88-02875   1.09.26   0.32.71      
15 Menno Wiegmink ACZ 1.12.20 85-03717   1.14.92   0.35.73      
 
Progr. nr. 38: 4x50m wissel est. m. jeugd 2 en later Eindtijd   50m      
1 ACZ 1   2.23.13     2.24.52 I 0.39.21      
2 ZVH 3   2.43.02     2.44.38 II 0.45.34      
3 ZV de Gooye 1   2.43.01     2.54.95 III 0.42.92      
4 De Stelle 1   2.47.00     2.59.42   0.42.94      
- ACZ 2   2.40.24       EA 0.43.84      
 
ACZ 1 ZVH 3
94-04198 Celina Glimmerveen   95-06132 Julia Buijk  
95-02576 Laura v.d Heijden   95-05054 Annabel Boogaard  
95-02574 Emily van Erk   97-02986 Cheyenne Vlot  
94-05624 Tiara Maitimu   94-06516 Soraya Schmidt  
           
 
ZV de Gooye 1 De Stelle 1
94-00214 Melissa Knops   96-01108 Melissa van de Stel  
96-05676 Femke den Eerzamen   98-00026 Jobine Akershoek  
95-00928 Jorieke Wolfert   96-02352 Maureen van Sluis  
94-04000 Marije v. d. Boogert   97-00088 Dominiek vd Nieuwendijk  
           
 
ACZ 2  
97-03462 Brenda van Hulst        
96-02626 Giulia Ros        
97-02426 Cheryl Westerbaan        
96-03244 Quinty Terlouw        
           
 
Progr. nr. 39: 4x25m school est. jmin6el/mjun1el Eindtijd   25m      
1 De Stelle 1   1.44.66     1.36.08 I 0.23.75      
2 ACZ 1   1.34.93     1.36.71 II        
3 ZV de Gooye 1         1.37.95 III 0.25.74      
 
De Stelle 1 ACZ 1
98-02121 Matthijs Kollen   99-01323 Julian van Erk  
99-00048 Ilona Mollema   99-02010 Pien Schravensande  
98-00045 Jorian Heerschap   99-02559 Bart Spaans  
99-00050 Annemijn Hoekman   99-02012 Kirsten Terlouw  
      00-02281 Oliver Maddock (Res)  
 
ZV de Gooye 1  
00-01589 Ricardo Verweij        
00-00650 Liza Vijfhuizen        
98-02517 Jurgen Wervers        
00-02360 Lindsay van den Doel