Uitslag D2-competitie deel 2 Rotterdam 14 november 14-11-2009

Progr. nr. 1: 4x100m vrij est. heren Eindtijd 50m 100m    
Serie: 1  
2. De Stelle 1   4.18.37     4.36.58   0.31.51 1.09.92    
3. ZV de Gooye 1   3.56.92     4.03.32 I 0.28.13 0.58.64    
4. ACZ 1   3.57.75     4.04.16 II   1.03.51    
5. ZVH 1   4.22.81     4.34.39 III 0.35.60 1.17.79    
 
De Stelle 1 ZV de Gooye 1
95-00287 Jarno Heerschap   87-03929 Bastian Zoon  
90-02571 Don Schavemaker   93-00003 Marco Akershoek  
69-00009 Kees Akershoek   92-02965 Coen van der Wekken  
92-05593 Jan Teunissen.   95-02945 Koen Jongejan  
           
 
ACZ 1 ZVH 1
90-06937 Marc Hoogendam   89-06451 Maurice de Ruijter  
94-05077 Tyron Gijsbertha   86-02583 Berrie Ritmeester  
84-02595 Remco Wiegmink   85-01143 Arjen Huisman  
83-00169 Gijs Bezemer   91-03059 Peter Jan Hooikaas  
           
 
Progr. nr. 3: 4x50m wissel est. m. senioren 2 en later Eindtijd 50m      
Serie: 1  
2. ZV de Gooye 1   2.39.98     2.46.67 SA 0.41.70      
3. ACZ 1   2.21.01     2.20.95 I 0.36.32      
4. ZVH 1   2.36.78     2.36.51 II 0.39.92      
5. De Stelle 1   2.40.32     2.40.52 III 0.39.02      
 
ZV de Gooye 1 ACZ 1
93-06638 Jacqueline de Graaff   94-04198 Celina Glimmerveen  
98-05116 Lobke den Eerzamen   95-05236 Lise Beijleveldt  
93-00662 Amanda Schaaf   92-05054 Kayleigh Westerbaan  
94-00214 Melissa Knops   95-02574 Emily van Erk  
           
 
ZVH 1 De Stelle 1
96-04402 Jarka Kortleve   96-00362 Amber Flohil  
97-02986 Cheyenne Vlot   94-01148 Lydia Tebrugge  
94-06516 Soraya Schmidt   96-01108 Melissa van de Stel  
95-05054 Annabel Boogaard   98-00026 Jobine Akershoek  
           
 
Progr. nr. 4: 25m vrij j/m minioren 4 en later Eindtijd        
Serie: 1  
2. Celine Breedijk De Stelle   00-02488 D 0.23.47          
3. Daphne Spaan ZV de Gooye   01-01806 D 0.23.16          
4. Afke Offermans ZV de Gooye   00-00320 D afg.          
 
Serie: 2  
2. Sweeder Braakman ZV de Gooye   02-00397 H 0.21.54 II        
3. Rick Torreman De Stelle 0.36.07 01-00387 H 0.30.29 III        
4. Quinty Breedevelt ACZ   00-03014 D 0.21.00 III        
 
Serie: 3  
1. Kelsey Boshoven De Stelle 0.27.23 01-00010 D 0.22.01          
2. Ricardo Verweij ZV de Gooye 0.23.04 00-01589 H 0.20.98 I        
3. Julie van Nauta Lemke ACZ 0.19.37 00-01580 D 0.18.55 I        
4. Aviëndha vd Nieuwendijk De Stelle 0.22.82 00-00112 D 0.21.59          
5. Kirsten de Hoog De Stelle 0.23.70 00-00460 D 0.20.73 II        
 
Progr. nr. 5: 100m wissel j. minioren 6 en later Eindtijd        
Serie: 1  
2. Oliver Maddock ACZ   00-02281   2.06.51          
3. Julian van Erk ACZ 1.46.75 99-01323   1.42.70          
4. Bart Spaans ACZ 1.57.48 99-02559   1.49.70          
 
Serie: 2  
1. Jordi Schaaf ZV de Gooye 1.45.92 98-00433   1.35.16 II        
2. Kevin Groenendijk ZVH 1.42.14 98-02641   1.41.82          
3. Niels Donkersloot ZV de Gooye 1.27.46 98-00231   1.32.80 I        
4. Jorian Heerschap De Stelle 1.29.42 98-00045   1.28.92 RH        
5. Jurgen Wervers ZV de Gooye 1.44.64 98-02517   1.40.66 III        
 
Progr. nr. 6: 100m wissel m. junioren 1 en later Eindtijd        
Serie: 1  
2. Ashley van Gessel ZV de Gooye   00-02356     RE+SL        
3. Lobke den Eerzamen ZV de Gooye   98-05116   2.01.36          
4. Lindsay van den Doel ZV de Gooye   00-02360   1.40.42          
 
Serie: 2  
1. Cynthia Nuy De Stelle 2.25.39 99-08212   2.10.80          
2. Kirsten Terlouw ACZ 1.58.29 99-02012   1.50.67          
3. Sjaron van Hulst ACZ 1.50.09 98-03268   1.40.08          
4. Liza Vijfhuizen ZV de Gooye 1.56.65 00-00650   1.42.73          
5. Manon Hameeteman ZV de Gooye 2.03.02 99-00678   2.00.04          
 
Serie: 3  
1. Ilona Mollema De Stelle 1.49.16 99-00048   1.48.95          
2. Pien Schravensande ACZ 1.44.01 99-02010   1.37.70          
3. Petra Vis ZVH 1.29.94 98-01240   1.28.70 I        
4. Jobine Akershoek De Stelle 1.34.57 98-00026   1.35.60 II        
5. Jaymie Boshoven De Stelle 1.44.38 98-00050   1.36.68 III        
 
Progr. nr. 7: 100m school j. junioren 2 en later Eindtijd 50m      
Serie: 1  
1. Kars Vreeswijk ZV de Gooye 2.06.00 96-04457   1.55.80   0.53.92      
2. Wilmer Melissant ZV de Gooye 2.03.82 96-05103   1.58.51   0.54.00      
3. Matthijs van Wingerden ZVH 1.55.70 96-04313   1.53.26   0.54.89      
4. Pim de Kok ZV de Gooye 1.56.86 96-00389   afg.          
5. Joris Melissant ZV de Gooye 2.03.90 97-04649   1.58.87   0.54.24      
 
Serie: 2  
1. Matthijs Vijfhuizen ZV de Gooye 1.50.45 97-01193   1.52.61   0.52.74      
2. Sander de Vos ZV de Gooye 1.45.95 97-00783   1.45.80   0.50.73      
3. Glenn van Driel ZVH 1.42.49 96-01161   1.29.80 II 0.42.64      
4. Ruud Terlouw ZV de Gooye 1.43.42 97-02149   afg.          
5. Geerten Blonk ZV de Gooye 1.48.36 97-01859   1.51.15 SA 0.51.39      
 
Serie: 3  
1. Wilber Hameeteman ZV de Gooye 1.42.08 96-00639   1.46.13   0.51.23      
2. Rick Spaan ZV de Gooye 1.39.29 97-00781   1.40.45   0.47.57      
3. Roy Groenendijk ZVH 1.28.03 96-03179   1.27.26 I 0.41.82      
4. Arjan van Veen ZVH 1.34.66 96-01337   afg.          
5. Sander Breederveld. De Stelle 1.42.08 96-00269   1.38.32 III 0.46.34      
 
Progr. nr. 9: 100m school m. junioren 3 en later Eindtijd 50m      
Serie: 1  
2. Kira van der Klooster ZVH   97-05730   1.52.60   0.50.82      
3. Cheryl Westerbaan ACZ 1.51.24 97-02426   1.51.39   0.49.80      
4. Dominiek vd Nieuwendijk De Stelle 2.07.38 97-00088   2.09.26   0.59.31      
 
Serie: 2  
1. Brenda van Hulst ACZ 1.50.06 97-03462   1.54.70   0.54.51      
2. Femke den Eerzamen ZV de Gooye 1.48.28 96-05676   afg.          
3. Quinty Terlouw ACZ 1.44.41 96-03244   1.43.16   0.49.00      
4. Melissa van de Stel De Stelle 1.45.23 96-01108   1.46.23   0.49.29      
5. Ashley Fernandes ACZ 1.49.31 96-05416   1.47.42   0.50.84      
 
Serie: 3  
1. Marta op den Akker ACZ 1.44.32 96-05118   1.42.70   0.48.13      
2. Cheyenne Vlot ZVH 1.36.68 97-02986   1.36.86 I 0.46.04      
3. Giulia Ros ACZ 1.34.63 96-02626   afg.          
4. Jarka Kortleve ZVH 1.36.65 96-04402   1.40.51 III 0.48.02      
5. Amber Flohil De Stelle 1.40.58 96-00362   1.38.64 II 0.46.53      
 
Progr. nr. 12: 50m vlinder j. junioren 4 en later Eindtijd        
Serie: 1  
2. Philip den Eerzamen De Stelle 0.45.50 95-00031   0.47.10          
3. Jarno Heerschap De Stelle 0.37.96 95-00287   0.34.07 III        
4. Somchai Vat ZVH 0.41.86 95-05175   0.41.32          
 
Serie: 2  
2. Ramon van Huizen ZV de Gooye 0.37.85 94-00945   0.36.82          
3. Joren Ijzerman ZVH 0.37.09 94-04011   0.37.57          
4. Lars Jongejan ZV de Gooye 0.37.46 95-01299   0.36.51          
 
Serie: 3  
1. Jaco Huisman ZVH 0.36.51 95-04011   0.36.80          
2. Jos Terlouw ZV de Gooye 0.35.05 94-00601   0.34.13          
3. Kees van de Doel De Stelle 0.28.40 94-01677   0.28.26 I        
4. Koen Jongejan ZV de Gooye 0.29.89 95-02945   0.29.23 II        
5. Christiaan Hulsbus ACZ 0.36.25 94-02495   0.34.92          
 
Progr. nr. 14: 50m vlinder m. jeugd 2 en later Eindtijd        
Serie: 1  
2. Yinka Alexandre ACZ 0.55.26 95-05744   afg.          
3. Melissa Knops ZV de Gooye 0.44.54 94-00214   0.43.54          
4. Nathalie Nuy De Stelle 0.45.48 95-05022   0.49.82          
 
Serie: 2  
2. Julia Buijk ZVH 0.40.45 95-06132   0.40.51          
3. Celina Glimmerveen ACZ 0.38.05 94-04198   0.37.76          
4. Tiara Maitimu ACZ 0.38.16 94-05624   0.39.95          
5. Annabel Boogaard ZVH 0.44.18 95-05054   0.43.54          
 
Serie: 3  
1. Lydia Tebrugge De Stelle 0.37.07 94-01148   0.38.92          
2. Laura v.d Heijden ACZ 0.35.93 95-02576   0.35.73 II        
3. Emily van Erk ACZ 0.35.56 95-02574   0.34.14 I        
4. Lise Beijleveldt ACZ 0.35.87 95-05236   0.37.33          
5. Soraya Schmidt ZVH 0.37.06 94-06516   0.36.92 III        
 
Progr. nr. 16: 50m school j. jeugd 2 en later Eindtijd        
Serie: 1  
2. Eric Wolfert ZV de Gooye 0.41.85 92-02103   0.42.16          
3. Robin de Ruijter ZVH 0.40.24 93-05405   0.40.04 III        
4. Coen Tebrugge. De Stelle 0.41.05 95-00207   0.41.46          
 
Serie: 2  
2. Marcel de Ruijter ZVH 0.39.82 92-04727   0.40.04 III        
3. Tyron Gijsbertha ACZ 0.37.25 94-05077   0.35.76 I        
4. Coen van der Wekken ZV de Gooye 0.37.90 92-02965   0.38.39 II        
5. Jan Teunissen. De Stelle 0.39.86 92-05593   0.40.52          
 
Progr. nr. 18: 50m school m. senioren 2 en later Eindtijd        
Serie: 1  
2. Niëlle Teunissen. De Stelle 0.51.19 93-02670   0.49.92          
3. Patty Kreeft De Stelle 0.47.67 92-04620   0.49.10          
4. Jacqueline de Graaff ZV de Gooye 0.48.07 93-06638   0.47.67          
 
Serie: 2  
2. Amanda Schaaf ZV de Gooye 0.44.37 93-00662   0.43.39 III        
3. Kayleigh Westerbaan ACZ 0.40.93 92-05054   0.41.67 I        
4. Joyce van Briemen ACZ 0.43.18 93-07134   0.42.20 II        
5. Chantal Luthart ACZ 0.44.90 92-04712   0.48.58          
 
Progr. nr. 19: 200m vrij heren Eindtijd 50m 100m    
Serie: 1  
2. Don Schavemaker De Stelle   90-02571   2.33.45   0.33.54 1.11.76    
3. Maurice de Ruijter ZVH 2.57.86 89-06451   3.23.20   0.41.77 1.31.83    
4. Menno Wiegmink ACZ   85-03717   2.32.82   0.33.54 1.12.20    
 
Serie: 2  
2. Berrie Ritmeester ZVH 2.40.00 86-02583   2.32.30   0.35.71 1.15.14    
3. Niels van der Wekken ZV de Gooye 2.30.99 89-05103   2.33.29   0.34.26 1.13.67    
4. Michiel Noordam ACZ 2.34.84 79-01649   afg.          
 
Serie: 3  
1. Arjen Huisman ZVH 2.23.92 85-01143   2.31.80   0.34.23 1.13.26    
2. Remco Wiegmink ACZ 2.20.00 84-02595   2.21.02   0.31.36 1.06.42    
3. Marc Hoogendam ACZ 2.16.58 90-06937   2.30.92   0.32.23 1.10.07    
4. Anthony Struijk ZV de Gooye 2.18.50 91-04247   afg.          
5. Jeroen Zoon ZV de Gooye 2.23.43 84-02689   afg.          
 
Serie: 4  
1. Peter Jan Hooikaas ZVH 2.15.20 91-03059   2.12.26 III 0.30.33 1.04.23    
2. Marco Akershoek ZV de Gooye 2.07.73 93-00003   2.07.54 I 0.30.02 1.02.76    
3. Gijs Bezemer ACZ 2.03.93 83-00169   2.13.36   0.29.70 1.03.92    
4. Bastian Zoon ZV de Gooye 2.06.08 87-03929   2.08.80 II 0.29.36 1.02.39    
5. Kees Akershoek De Stelle 2.14.01 69-00009   2.13.00   0.30.57 1.03.97    
 
Progr. nr. 21: 200m vrij dames Eindtijd 50m 100m    
Serie: 1  
2. Mandy Mulder De Stelle 3.09.16 93-04034   3.11.60   0.42.07 1.30.51    
3. Linda Buijk ZVH 2.33.06 90-00634   2.32.89     1.13.92    
4. Mirjam Kievit ZV de Gooye 3.00.26 86-01918   3.00.57   0.37.42 1.23.67    
 
Serie: 2  
2. Annelies Kievit ZV de Gooye 2.27.49 84-01286   2.29.13 III 0.33.20 1.10.86    
3. Sade Daal ACZ 2.15.23 88-06594   2.19.36 I 0.32.02 1.07.16    
4. Yana Gavrilyuk ACZ 2.21.07 91-08186   2.27.42 II 0.32.76 1.09.64    
 
Progr. nr. 23: 50m school j/m minioren 4 en later Eindtijd        
Serie: 1  
2. Daphne Spaan ZV de Gooye   01-01806 D 0.54.45 SA        
3. Rick Torreman De Stelle 1.24.99 01-00387 H 1.17.06 III        
4. Sweeder Braakman ZV de Gooye   02-00397 H 0.55.06 I        
 
Serie: 2  
2. Kelsey Boshoven De Stelle 1.03.26 01-00010 D 1.02.36          
3. Aviëndha vd Nieuwendijk De Stelle 0.57.02 00-00112 D 0.56.76          
4. Ricardo Verweij ZV de Gooye 0.57.95 00-01589 H 1.01.05 II        
5. Celine Breedijk De Stelle 1.13.74 00-02488 D 1.19.98          
 
Serie: 3  
1. Afke Offermans ZV de Gooye 0.56.85 00-00320 D afg.          
2. Kirsten de Hoog De Stelle 0.56.07 00-00460 D 0.54.35a II        
3. Ashley van Gessel ZV de Gooye 0.51.53 00-02356 D 0.50.64 I        
4. Julie van Nauta Lemke ACZ 0.54.74 00-01580 D 0.54.35b III        
5. Quinty Breedevelt ACZ 0.56.66 00-03014 D 0.55.30          
 
Progr. nr. 24: 50m vrij j. minioren 6 en later Eindtijd        
Serie: 1  
2. Oliver Maddock ACZ 0.47.29 00-02281   0.44.12          
3. Kevin Groenendijk ZVH 0.40.12 98-02641   0.39.95          
4. Bart Spaans ACZ 0.42.36 99-02559   0.41.91          
 
Serie: 2  
1. Julian van Erk ACZ 0.40.08 99-01323   0.39.67          
2. Jordi Schaaf ZV de Gooye 0.36.48 98-00433   0.36.06 III        
3. Niels Donkersloot ZV de Gooye 0.33.98 98-00231   0.33.98 I        
4. Jorian Heerschap De Stelle 0.34.38 98-00045   0.34.83 II        
5. Jurgen Wervers ZV de Gooye 0.39.69 98-02517   0.39.88          
 
Progr. nr. 26: 50m vrij m. junioren 1 en later Eindtijd        
Serie: 1  
2. Cynthia Nuy De Stelle 1.02.76 99-08212   0.59.30          
3. Kirsten Terlouw ACZ 0.44.65 99-02012   0.45.54          
4. Manon Hameeteman ZV de Gooye 0.46.28 99-00678   0.47.71          
 
Serie: 2  
2. Liza Vijfhuizen ZV de Gooye 0.41.54 00-00650   0.40.73          
3. Lindsay van den Doel ZV de Gooye 0.40.23 00-02360   0.39.64          
4. Ilona Mollema De Stelle 0.40.57 99-00048   0.38.92          
5. Lobke den Eerzamen ZV de Gooye 0.44.23 98-05116   0.52.09          
 
Serie: 3  
1. Sjaron van Hulst ACZ 0.39.97 98-03268   0.37.97          
2. Pien Schravensande ACZ 0.37.05 99-02010   0.36.66 II        
3. Petra Vis ZVH 0.34.68 98-01240   0.35.96 I        
4. Jobine Akershoek De Stelle 0.36.36 98-00026   0.36.72 III        
5. Jaymie Boshoven De Stelle 0.37.47 98-00050   0.37.79          
 
Progr. nr. 28: 100m rug j. junioren 2 en later Eindtijd 50m      
Serie: 1  
1. Glenn van Driel ZVH   96-01161   1.21.70 I 0.40.22      
2. Joris Melissant ZV de Gooye   97-04649   1.53.79   0.54.92      
3. Geerten Blonk ZV de Gooye 1.57.07 97-01859   1.55.18   0.55.54      
4. Matthijs van Wingerden ZVH 2.00.39 96-04313   1.47.98   0.54.66      
5. Wilmer Melissant ZV de Gooye   96-05103   1.42.04 RD 0.49.61      
 
Serie: 2  
1. Pim de Kok ZV de Gooye 1.53.95 96-00389   afg.          
2. Arjan van Veen ZVH 1.45.97 96-01337   afg.          
3. Rick Spaan ZV de Gooye 1.41.23 97-00781   1.41.12   0.47.29      
4. Ruud Terlouw ZV de Gooye 1.41.87 97-02149   afg.          
5. Kars Vreeswijk ZV de Gooye 1.51.60 96-04457     RE        
 
Serie: 3  
1. Sander de Vos ZV de Gooye 1.41.23 97-00783   1.37.96   0.48.91      
2. Matthijs Vijfhuizen ZV de Gooye 1.32.20 97-01193   1.32.87   0.45.94      
3. Roy Groenendijk ZVH 1.25.77 96-03179   1.23.82 II 0.41.12      
4. Wilber Hameeteman ZV de Gooye 1.30.52 96-00639   1.32.22 III 0.45.79      
5. Sander Breederveld. De Stelle 1.36.16 96-00269   1.32.75   0.46.35      
 
Progr. nr. 29: 100m rug m. junioren 3 en later Eindtijd 50m      
Serie: 1  
2. Kira van der Klooster ZVH   97-05730   1.56.64   0.56.90      
3. Femke den Eerzamen ZV de Gooye 1.52.16 96-05676   afg.          
4. Dominiek vd Nieuwendijk De Stelle 1.57.01 97-00088   1.52.91   0.54.09      
 
Serie: 2  
1. Ashley Fernandes ACZ 1.47.82 96-05416   1.48.54   0.53.00      
2. Brenda van Hulst ACZ 1.41.65 97-03462   1.37.06   0.48.33      
3. Cheyenne Vlot ZVH 1.37.23 97-02986   1.36.39   0.47.33      
4. Cheryl Westerbaan ACZ 1.39.15 97-02426   1.32.09 III 0.44.72      
5. Marta op den Akker ACZ 1.44.38 96-05118   1.45.47 RC 0.51.58      
 
Serie: 3  
1. Quinty Terlouw ACZ 1.35.07 96-03244   1.34.67   0.45.87      
2. Amber Flohil De Stelle 1.32.95 96-00362   1.29.92 II 0.42.86      
3. Jarka Kortleve ZVH 1.25.47 96-04402   1.26.59 I 0.42.35      
4. Giulia Ros ACZ 1.25.75 96-02626   ng          
5. Melissa van de Stel De Stelle 1.33.76 96-01108   1.35.90   0.45.41      
 
Progr. nr. 30: 100m vrij j. junioren 4 en later Eindtijd 50m      
Serie: 1  
2. Joren Ijzerman ZVH 1.14.84 94-04011   1.11.42   0.33.51      
3. Jaco Huisman ZVH 1.13.23 95-04011   1.10.64   0.34.62      
4. Somchai Vat ZVH 1.14.51 95-05175   1.14.51   0.35.52      
5. Philip den Eerzamen De Stelle 1.16.19 95-00031   1.15.08   0.34.87      
 
Serie: 2  
1. Christiaan Hulsbus ACZ 1.09.64 94-02495   1.12.58   0.35.33      
2. Jos Terlouw ZV de Gooye 1.06.78 94-00601   1.07.56a III 0.32.30      
3. Kees van de Doel De Stelle 1.01.18 94-01677   1.00.67 I 0.28.95      
4. Koen Jongejan ZV de Gooye 1.02.41 95-02945   1.01.96 II 0.29.59      
5. Lars Jongejan ZV de Gooye 1.07.70 95-01299   1.07.56b   0.31.93      
 
Progr. nr. 32: 100m vrij m. jeugd 2 en later Eindtijd 50m      
Serie: 1  
2. Yinka Alexandre ACZ 1.37.64 95-05744   afg.          
3. Annabel Boogaard ZVH 1.23.43 95-05054   1.22.84   0.40.25      
4. Nathalie Nuy De Stelle 1.26.61 95-05022   1.23.87   0.41.46      
 
Serie: 2  
2. Melissa Knops ZV de Gooye 1.15.26 94-00214   1.14.37   0.35.76      
3. Laura v.d Heijden ACZ 1.12.75 95-02576   1.14.57   0.35.23      
4. Soraya Schmidt ZVH 1.14.15 94-06516   1.13.49   0.34.73      
5. Julia Buijk ZVH 1.23.38 95-06132   1.26.10   0.41.05      
 
Serie: 3  
1. Celina Glimmerveen ACZ 1.11.62 94-04198   1.12.09   0.34.03      
2. Tiara Maitimu ACZ 1.11.16 94-05624   1.10.91 III 0.32.66      
3. Emily van Erk ACZ 1.07.51 95-02574   1.08.66 I 0.32.83      
4. Lise Beijleveldt ACZ 1.07.54 95-05236   1.10.36 II 0.34.35      
5. Lydia Tebrugge De Stelle 1.11.50 94-01148   1.11.94   0.33.41      
 
Progr. nr. 34: 200m wissel j. jeugd 2 en later Eindtijd 50m      
Serie: 1  
2. Marcel de Ruijter ZVH 3.20.93 92-04727   3.14.15 VC 0.45.69      
3. Ramon van Huizen ZV de Gooye 3.10.54 94-00945   2.58.92   0.41.24      
4. Jan Teunissen. De Stelle 3.14.19 92-05593   3.17.83   0.43.93      
5. Robin de Ruijter ZVH   93-05405   3.20.18   0.43.63      
 
Serie: 2  
1. Eric Wolfert ZV de Gooye 3.00.93 92-02103   2.54.32 III 0.33.40      
2. Jarno Heerschap De Stelle 2.58.71 95-00287   3.00.96   0.37.28      
3. Coen van der Wekken ZV de Gooye 2.39.43 92-02965   2.37.06 I 0.31.06      
4. Tyron Gijsbertha ACZ 2.44.73 94-05077   2.43.36 II 0.31.54      
5. Coen Tebrugge. De Stelle 2.58.90 95-00207   3.03.50   0.37.85      
 
Progr. nr. 36: 200m wissel m. senioren 2 en later Eindtijd 50m      
Serie: 1  
1. Mandy Mulder De Stelle   93-04034   3.38.06   0.48.07      
2. Chantal Luthart ACZ 3.10.30 92-04712   3.18.34   0.45.81      
3. Kayleigh Westerbaan ACZ 2.36.95 92-05054   2.37.76 I 0.33.42      
4. Amanda Schaaf ZV de Gooye 2.50.30 93-00662   2.51.43 II 0.37.01      
5. Jacqueline de Graaff ZV de Gooye 3.18.94 93-06638   3.17.30 III 0.45.21      
 
Progr. nr. 39: 100m rug heren Eindtijd 50m      
Serie: 1  
1. Maurice de Ruijter ZVH 1.48.59 89-06451   1.59.75   0.57.80      
2. Menno Wiegmink ACZ 1.24.45 85-03717   1.31.43   0.43.28      
3. Marc Hoogendam ACZ 1.16.95 90-06937   1.20.50   0.38.17      
4. Michiel Noordam ACZ 1.17.82 79-01649   afg.          
5. Niels van der Wekken ZV de Gooye 1.25.39 89-05103   1.23.52   0.40.24      
 
Serie: 2  
1. Arjen Huisman ZVH 1.16.73 85-01143   1.24.47   0.41.11      
2. Kees Akershoek De Stelle 1.15.83 69-00009   1.16.87   0.37.22      
3. Jeroen Zoon ZV de Gooye 1.14.47 84-02689   afg.          
4. Don Schavemaker De Stelle 1.15.66 90-02571   1.16.90   0.36.72      
5. Remco Wiegmink ACZ 1.16.73 84-02595   1.21.63   0.38.76      
 
Serie: 3  
1. Anthony Struijk ZV de Gooye 1.11.23 91-04247   afg.          
2. Marco Akershoek ZV de Gooye 1.09.51 93-00003   1.09.50 II 0.33.86      
3. Gijs Bezemer ACZ 1.06.54 83-00169   1.10.58 III 0.34.44      
4. Bastian Zoon ZV de Gooye 1.06.85 87-03929   1.07.02 I 0.32.79      
5. Peter Jan Hooikaas ZVH 1.10.75 91-03059   1.12.50   0.36.15      
 
Progr. nr. 41: 100m rug dames Eindtijd 50m      
Serie: 1  
2. Niëlle Teunissen. De Stelle 1.50.97 93-02670   1.48.56   0.52.04      
3. Joyce van Briemen ACZ 1.29.98 93-07134   1.30.14   0.44.32      
4. Patty Kreeft De Stelle 1.33.23 92-04620   1.36.08   0.45.02      
 
Serie: 2  
1. Mirjam Kievit ZV de Gooye 1.28.59 86-01918   1.38.47   0.46.34      
2. Yana Gavrilyuk ACZ 1.16.52 91-08186   1.18.16 III 0.37.80      
3. Sade Daal ACZ 1.13.99 88-06594   1.15.70 I 0.38.51      
4. Linda Buijk ZVH 1.15.12 90-00634   1.17.53 II 0.37.85      
5. Annelies Kievit ZV de Gooye 1.20.53 84-01286   1.22.60   0.41.06      
 
Progr. nr. 42: 4x50m wissel est. j. junioren 2 en later Eindtijd 50m      
Serie: 1  
3. ZV de Gooye 1   2.41.04     2.49.99 I 0.44.36      
4. ZVH 4   2.57.30     2.52.45 II 0.51.50      
 
ZV de Gooye 1 ZVH 4
97-01193 Matthijs Vijfhuizen   96-04313 Matthijs van Wingerden  
97-00781 Rick Spaan   98-02641 Kevin Groenendijk  
96-00639 Wilber Hameeteman   96-01161 Glenn van Driel  
97-00783 Sander de Vos   96-03179 Roy Groenendijk  
           
 
Progr. nr. 43: 4x50m vrij est. Onbekend Eindtijd 50m      
Serie: 1  
3. ZV de Gooye 1   2.32.23     2.32.58 II 0.36.98      
4. ACZ 1   2.32.59     2.29.56 I 0.39.73      
 
ZV de Gooye 1 ACZ 1
98-00231 Niels Donkersloot   99-01323 Julian van Erk  
00-00650 Liza Vijfhuizen   97-03462 Brenda van Hulst  
98-00433 Jordi Schaaf   99-02559 Bart Spaans  
00-02360 Lindsay van den Doel   97-02426 Cheryl Westerbaan