Competitie deel 2 district
Schijndel (NED),    14.11.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 3. Dames, 4 x 50m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vrije slag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 12. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 16. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 18. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 19. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 23. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 28. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 32. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 34. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 36. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 39. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 41. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 42. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 43. Alle, 4 x 50m vrije slag, Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
14-11-2010 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tempo Valkenswaard 1          Tempo Valkenswaard     4:04.01            4:00.80           
        Dustin Bolte, 92                           Sjors van Doesburg, 95
        Joeri Koolen, 87                           Raoni Schrijvers, 93
            27.64    57.39  4:00.80

  2. Neptunus'58 1                 Neptunus'58            4:02.43            4:02.73           
        Mark van Dinther, 94                       Jeroen Trimbach, 94
        Frank Hovenier, 85                         Roel vd Kleij, 90
            28.13    58.42  4:02.73

  3. De Wildert 1                  De Wildert             4:15.75            4:27.50           
        Marnix Brosens, 95                         Bram van Oevelen, 92
        Mathijs Verdaasdonk, 94                    Tim Vinckx, 90
            31.09  1:04.46  4:27.50




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 4 x 50m wisselslag          Dames Senioren 2 en later
14-11-2010 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neptunus'58 1                 Neptunus'58            2:22.05            2:23.70           
        Elke Schellekens, 93                       Shirley Voets, 95
        Anouk van Lokven, 94                       Lisa Smits, 93
            38.36  2:23.70

  2. Tempo Valkenswaard 1          Tempo Valkenswaard     2:28.00            2:27.64           
        Tessa Gerritsen, 97                        Chantal de Lau, 97
        Anouk van Schaik, 96                       Ashley Vos, 95
            36.76  2:27.64

  3. De Wildert 1                  De Wildert             2:30.10            2:36.40           
        Saskia Rombouts, 93                        Ellen van Nijnatten, 94
        Ann Kerstens, 96                           Claudia Rombouts, 96
            40.03  2:36.40

  4. Aegir 1                       Aegir                       NT            2:39.72           
        Hester Bonné, 93                           Rebecca Driessen, 96
        Cindy van Kraaij, 93                       Pien Peeters, 96
            45.32  2:39.72

  5. De Wildert 2                  De Wildert             2:43.06            2:44.70           
        Laura van Aert, 93                         Eva Hendrickx, 93
        Jessie Verstraelen, 94                     Gitte Matheeussen, 96
            43.07  2:44.70




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 25m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
14-11-2010 - 14:09                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jurre de Kok                  Aegir                    26.55 0200671      25.54           
  2. Tijn Snelders                 Neptunus'58                 NT 0201151      26.52           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 25m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
14-11-2010 - 14:09                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marit de Lau                  Tempo Valkenswaard       20.16 0101338      17.05           
  2. Nina Spit                     Tempo Valkenswaard          NT 0102212      17.93           
  3. Sterre den Duijn              Tempo Valkenswaard          NT 0102182      18.72           
  4. Jasmijn de Kok                Aegir                    22.87 0101734      21.62           
  5. Caressa Seegers               Aegir                    23.49 0201530      22.08           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m wisselslag         Jongens Minioren 6 en later
14-11-2010 - 14:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marek Spit                    Tempo Valkenswaard     1:28.81 9901977    1:29.04           
          1:29.04
  2. Luuk Smits                    Tempo Valkenswaard     1:39.52 0001015    1:35.62           
            45.78  1:35.62
  3. Niek van Gogh                 Tempo Valkenswaard     1:38.47 9903187    1:36.02           
          1:36.02
  4. Pim de Crom                   Neptunus'58            1:52.20 9900361    1:38.90           
            47.67  1:38.90
  5. Cas Goossens                  Aegir                       NT 9902499    1:47.76           
          1:47.76
  6. Simon Kuijpers                Aegir                       NT 9903853    2:04.92           
            59.28  2:04.92
  7. Marijn Müller                 Aegir                  2:10.13 9901005    2:05.24           
          2:05.24
  8. Jacco van Huijkelom           Aegir                       NT 0002381    2:22.32           
          2:22.32
 DIS Milan Akinci                  Aegir                       NT 9903161    2:05.98 VD        
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
            57.91  2:05.98
 DIS Luuk Swinkels                 Aegir                       NT 0002379    2:12.55 VD        
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          2:12.55
NG.Z Wassim Chiba                  Tempo Valkenswaard          NT 9903839                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 1 en later
14-11-2010 - 14:17                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kayleigh Gijsels              Tempo Valkenswaard     1:36.19 0000538    1:33.45           
          1:33.45
  2. Naomi Tielemans               Aegir                       NT 9905070    1:34.93           
            43.30  1:34.93
  3. Britt Bogers                  Aegir                       NT 9905072    1:36.07           
          1:36.07
  4. Anouk van Os                  Neptunus'58            1:42.93 9900322    1:37.89           
          1:37.89
  5. Sanne Vahle                   Aegir                  1:48.80 0000602    1:42.44           
            45.48  1:42.44
  6. Celine Wijnen                 Tempo Valkenswaard     1:46.83 0002666    1:43.14           
            46.37  1:43.14
  7. Anne Tempelman                Aegir                       NT 9901592    1:46.94           
            48.42  1:46.94
  8. Inge Favier                   Aegir                  1:52.25 0001670    1:46.96           
            50.64  1:46.96
  9. Fabiënne Messerschmidt        Neptunus'58            1:49.72 9902690    1:51.17           
          1:51.17
 10. Valerie Messerschmidt         Neptunus'58            2:06.04 0001494    2:01.76           
          2:01.76
 11. Kaylee Kanen                  Aegir                       NT 9905094    2:03.04           
          2:03.04
 12. Asmae Oukari                  Aegir                       NT 0003586    2:03.86           
          1:01.06  2:03.86
 13. Leda Muijres                  Aegir                       NT 9905074    2:21.76           
          2:21.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
14-11-2010 - 14:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen van Dinther            Neptunus'58            1:39.82 9701569    1:34.64           
            45.54  1:34.64
  2. Tim Paulusse                  Tempo Valkenswaard     1:40.65 9702063    1:35.67           
            45.95  1:35.67
  3. Bram van Kessel               Tempo Valkenswaard     1:44.54 9901979    1:41.35           
            46.97  1:41.35
  4. Pascal Kwint                  Aegir                  1:41.06 9701419    1:41.65           
            48.28  1:41.65
  5. Tom Kerstens                  De Wildert             1:51.44 9802479    1:44.07           
            49.32  1:44.07
  6. Mathieu Verdaasdonk           De Wildert             1:50.14 9704111    1:44.68           
          1:44.68
  7. Martijn Eickmans              Neptunus'58            1:49.31 9701941    1:49.19           
            52.28  1:49.19
  8. Sanché Verbeeck               De Wildert             1:51.11 9803617    1:49.36           
            50.26  1:49.36
  9. Simon de Kok                  Aegir                       NT 9802067    1:51.00           
            51.50  1:51.00
 10. Tom vd Loo                    Neptunus'58            1:54.45 9704157    1:52.71           
            51.83  1:52.71
 DIS Jochen Huygen                 De Wildert             1:56.22 9704759    1:42.17 SK        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            47.07  1:42.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
14-11-2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Gerritsen               Tempo Valkenswaard          NT 9705496    1:38.02           
            46.02  1:38.02
  2. Elvira den Hertog             Tempo Valkenswaard     1:41.12 9805074    1:40.04           
            47.48  1:40.04
  3. Isa vd Ven                    Neptunus'58            1:44.40 9801956    1:40.11           
            47.80  1:40.11
  4. Sterre van Oosterhout         De Wildert             1:46.81 9805332    1:42.72           
            49.11  1:42.72
  5. Lisa Verzijden                Tempo Valkenswaard     1:45.35 9701572    1:43.08           
            48.57  1:43.08
  6. Kim Verbiest                  Aegir                       NT 9800850    1:49.08           
            50.80  1:49.08
  7. Jolien Matheeussen            De Wildert             1:52.86 9804406    1:49.27           
            51.52  1:49.27
  8. Aleyna Uludogan               Aegir                       NT 9805046    1:52.89           
            52.51  1:52.89
  9. Marie-Anna Daverveld          Tempo Valkenswaard     1:58.16 9805076    1:53.61           
            53.64  1:53.61
 10. Noortje Bonné                 Aegir                       NT 9704050    1:54.20           
            54.23  1:54.20
 11. Evelien Müller                Aegir                       NT 9704052    2:00.56           
            58.09  2:00.56
 12. Inge Bonné                    Aegir                       NT 9704078    2:00.74           
            55.30  2:00.74
 DIS Rachel Brunnen                Neptunus'58            1:49.57 9704848    1:42.74 SK        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            48.03  1:42.74
 DIS Jai Wientjes                  Aegir                       NT 9704054    1:59.89 SK        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            56.56  1:59.89
AFGE Chahira Akel                  Aegir                       NT 9705716                      
AFGE Deborah Driessen              Aegir                       NT 9802750                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010 - 14:38                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjors van Doesburg            Tempo Valkenswaard       32.93 9500765      31.51           
  2. Marnix Brosens                De Wildert               33.72 9505111      32.42           
  3. Joris Cox                     Tempo Valkenswaard       33.81 9605353      33.67           
  4. Jason Verboven                De Wildert               34.50 9603377      34.59           
  5. Delane Lathouwers             Neptunus'58              39.13 9704025      35.83           
  6. Joep van Gerwen               Tempo Valkenswaard       33.99 9602439      35.97           
  7. Tom Weijtens                  Tempo Valkenswaard       40.03 9502503      38.89           
  8. Jonas Matheeussen             De Wildert               43.89 9604835      38.92           
  9. Michiel Favier                Aegir                       NT 9803179      44.11           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 50m vlinderslag            Meisjes Jeugd 2 en later
14-11-2010 - 14:41                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shirley Voets                 Neptunus'58              33.39 9504862      32.36           
  2. Ashley Vos                    Tempo Valkenswaard       34.62 9503138      34.76           
  3. Rebecca Driessen              Aegir                    35.14 9603508      35.78           
  4. Claudia Rombouts              De Wildert               35.62 9604642      37.18           
  5. Ann Kerstens                  De Wildert               36.80 9605428      37.80           
  6. Zoë Hellings                  Neptunus'58              40.93 9600338      37.98           
  7. Aniek Pennings                Neptunus'58              37.62 9600114      38.18           
  8. Lara vd Ven                   Neptunus'58              39.12 9602892      39.30           
  9. Chantal de Lau                Tempo Valkenswaard       37.91 9702846      39.60           
 10. Maciël van de Weg             Aegir                    41.10 9603866      40.19           
 11. Simone van Straten            Aegir                       NT 9606112      41.46           
 12. Demi van Os                   Neptunus'58              44.09 9603696      43.92           
 13. Pien Peeters                  Aegir                    42.93 9605172      44.71           
 14. Gitte Matheeussen             De Wildert               45.27 9606024      45.86           
 15. Kimberly May van de VondervoorAegir                       NT 9506304      50.82           
 16. Judith van Hasselt            De Wildert               46.02 9506400      51.74           
 17. Inger Ross                    Aegir                       NT 9504696      52.02           
AFGE Christel Vriends              De Wildert               45.68 9506078                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Jongens, 50m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
14-11-2010 - 14:46                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark van Dinther              Neptunus'58              36.30 9401471      35.67           
  2. Jip Jonker                    Tempo Valkenswaard       38.99 9304963      39.95           
  3. Jeroen Trimbach               Neptunus'58              39.80 9402629      40.46           
  4. Tomas Hereijgers              De Wildert               41.39 9404653      41.45           
  5. Mathijs Verdaasdonk           De Wildert               42.68 9403923      41.65           
  6. Maarten Verdaasdonk           De Wildert               41.42 9403925      44.51           
 DIS Raoni Schrijvers              Tempo Valkenswaard       39.13 9302669      38.67 SP        
        SP - De eerste slag na start/keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Dames, 50m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
14-11-2010 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk van Schaik              Tempo Valkenswaard       42.09 9601636      41.32           
  2. Anouk van Lokven              Neptunus'58              41.34 9402680      41.57           
  3. Elke Schellekens              Neptunus'58              43.01 9301550      43.57           
  4. Cindy van Kraaij              Aegir                    44.59 9307666      44.02           
  5. Jessie Verstraelen            De Wildert               44.76 9404958      44.54           
  6. Saskia Rombouts               De Wildert               43.15 9306840      46.14           
  7. Eva Hendrickx                 De Wildert               46.02 9307364      46.54           
  8. Esra Pennings                 Neptunus'58              43.27 9402180      46.84           
  9. Laura van Aert                De Wildert               46.04 9307090      47.93           
 10. Anouk van Helvoirt            Neptunus'58              46.25 9405606      48.93           
 11. Amanda van Hasselt            De Wildert               50.77 9307766      52.67           
 12. Hester Bonné                  Aegir                       NT 9303960      53.34           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
14-11-2010 - 14:53                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard     2:09.69 9204813    2:10.82           
            29.92  1:03.73  2:10.82
  2. Roel vd Kleij                 Neptunus'58            2:08.60 9001571    2:14.08           
            30.02  1:04.17  2:14.08
  3. Tim Vinckx                    De Wildert             2:13.89 9005367    2:19.69           
            32.22  1:06.89  2:19.69
  4. Frank Hovenier                Neptunus'58            2:26.26 8503239    2:27.72           
            33.50  1:10.58  2:27.72
  5. Selwyn Cats                   Aegir                       NT 9107319    2:29.15           
            34.14  1:12.33  2:29.15
  6. Jelte van de Boogaard         Tempo Valkenswaard     2:26.12 9102731    2:29.90           
            33.52  1:11.84  2:29.90
  7. Bram van Oevelen              De Wildert             2:31.42 9206661    2:30.57           
            34.02  1:12.36  2:30.57
  8. Joeri Koolen                  Tempo Valkenswaard     2:28.73 8705095    2:32.96           
            34.11  1:11.61  2:32.96
  9. Niek Hartman                  De Wildert             2:30.85 9103849    2:41.82           
            35.76  1:16.20  2:41.82
 10. Bart Hendrickx                De Wildert             2:42.26 9006833    2:46.06           
            37.53  1:19.27  2:46.06
 11. Jeroen van der Tuin           Aegir                  2:43.57 7901481    2:47.66           
            35.90  1:16.21  2:47.66
NG.Z Mies Tazelaar                 Tempo Valkenswaard          NT 9205747                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
14-11-2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janneke Kaptheyns             Tempo Valkenswaard     2:25.06 8702096    2:27.51           
            33.54  1:11.00  2:27.51
  2. Deborah van Os                Aegir                  2:34.54 9207626    2:29.80           
            33.56  1:11.19  2:29.80
  3. Sandra Schellekens            Neptunus'58            2:31.16 8503416    2:30.94           
            34.14  1:12.54  2:30.94
  4. Chantal Rutten                Tempo Valkenswaard     2:29.72 9004754    2:33.60           
            34.80  1:13.32  2:33.60
  5. Matty van IJzendoorn          Aegir                  2:35.28 8704918    2:35.99           
            35.36  1:14.24  2:35.99
  6. Lisa Smits                    Neptunus'58            2:30.29 9307080    2:39.18           
            35.03  1:15.07  2:39.18
  7. Ellen van Nijnatten           De Wildert             2:48.25 9403142    2:45.73           
            38.10  1:19.80  2:45.73
  8. Manissa vd Brand              Neptunus'58            2:56.98 9205098    2:54.21           
            38.87  1:23.51  2:54.21
  9. Ildiko vd Ploeg               Neptunus'58            2:36.95 9002960    2:56.26           
            37.23  1:22.14  2:56.26
 10. Krista Verstralen             De Wildert             3:05.00 9207364    3:03.61           
            40.47  1:27.31  3:03.61
 11. Laura Witlox                  De Wildert             3:12.25 9206844    3:03.87           
            40.93  1:27.21  3:03.87
 12. Joëlle Huybregts              De Wildert             2:59.81 8503710    3:06.23           
            40.59  1:26.57  3:06.23
 13. Kirsten Ross                  Aegir                       NT 9005632    3:31.00           
            45.80  1:38.95  3:31.00
 14. Christie van Veltom           De Wildert                  NT 9207814    3:40.29           
            50.26  1:46.72  3:40.29
AFGE Lilian van Haalen             Aegir                       NT 9005484                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
14-11-2010 - 15:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tijn Snelders                 Neptunus'58                 NT 0201151    1:03.04           
 DIS Jurre de Kok                  Aegir                  1:06.37 0200671    1:02.72 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
14-11-2010 - 15:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nina Spit                     Tempo Valkenswaard       52.13 0102212      50.77           
  2. Marit de Lau                  Tempo Valkenswaard       51.33 0101338      51.16           
  3. Sterre den Duijn              Tempo Valkenswaard       59.43 0102182      58.27           
  4. Jasmijn de Kok                Aegir                       NT 0101734      58.55           
  5. Caressa Seegers               Aegir                       NT 0201530    1:08.27           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
14-11-2010 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marek Spit                    Tempo Valkenswaard       36.55 9901977      35.48           
  2. Luuk Smits                    Tempo Valkenswaard       37.93 0001015      37.20           
  3. Niek van Gogh                 Tempo Valkenswaard       41.50 9903187      40.10           
  4. Cas Goossens                  Aegir                    41.25 9902499      41.31           
  5. Pim de Crom                   Neptunus'58              40.44 9900361      43.21           
  6. Simon Kuijpers                Aegir                    51.38 9903853      50.23           
  7. Marijn Müller                 Aegir                    55.54 9901005      52.71           
  8. Milan Akinci                  Aegir                       NT 9903161      55.52           
  9. Luuk Swinkels                 Aegir                  1:00.73 0002379      57.11           
 10. Jacco van Huijkelom           Aegir                  1:02.32 0002381    1:01.44           
NG.Z Wassim Chiba                  Tempo Valkenswaard       42.02 9903839                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
14-11-2010 - 15:19                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Britt Bogers                  Aegir                    40.80 9905072      36.49           
  2. Kayleigh Gijsels              Tempo Valkenswaard       39.10 0000538      36.58           
  3. Naomi Tielemans               Aegir                    42.44 9905070      39.54 FJ 1      
  4. Celine Wijnen                 Tempo Valkenswaard       40.86 0002666      39.54 FJ 2      
  5. Anouk van Os                  Neptunus'58              43.12 9900322      40.87           
  6. Anne Tempelman                Aegir                    41.36 9901592      42.83           
  7. Inge Favier                   Aegir                       NT 0001670      43.74           
  8. Sanne Vahle                   Aegir                    44.29 0000602      44.77           
  9. Kaylee Kanen                  Aegir                    44.09 9905094      45.45           
 10. Fabiënne Messerschmidt        Neptunus'58              45.69 9902690      46.99           
 11. Asmae Oukari                  Aegir                    48.60 0003586      50.92           
 12. Valerie Messerschmidt         Neptunus'58              51.48 0001494      52.20           
 13. Leda Muijres                  Aegir                    59.08 9905074    1:03.89           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
14-11-2010 - 15:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Paulusse                  Tempo Valkenswaard     1:24.59 9702063    1:25.86           
            42.23  1:25.86
  2. Bram van Kessel               Tempo Valkenswaard     1:34.07 9901979    1:29.08           
            42.68  1:29.08
  3. Jeroen van Dinther            Neptunus'58            1:34.24 9701569    1:31.93           
            44.95  1:31.93
  4. Tom Kerstens                  De Wildert             1:37.17 9802479    1:32.28           
            45.96  1:32.28
  5. Pascal Kwint                  Aegir                       NT 9701419    1:32.48           
            45.59  1:32.48
  6. Jochen Huygen                 De Wildert             1:39.27 9704759    1:34.03           
            47.19  1:34.03
  7. Martijn Eickmans              Neptunus'58            1:39.59 9701941    1:37.51           
            46.92  1:37.51
  8. Simon de Kok                  Aegir                       NT 9802067    1:37.61           
            46.87  1:37.61
  9. Tom vd Loo                    Neptunus'58            2:02.16 9704157    1:51.93           
            54.17  1:51.93
 DIS Sanché Verbeeck               De Wildert             1:43.55 9803617    1:37.26 RC        
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.76  1:37.26
 DIS Mathieu Verdaasdonk           De Wildert             1:45.49 9704111    1:40.40 RC        
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            50.27  1:40.40



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
14-11-2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Gerritsen               Tempo Valkenswaard     1:22.60 9705496    1:23.89           
            40.77  1:23.89
  2. Lisa Verzijden                Tempo Valkenswaard     1:25.83 9701572    1:26.08           
            42.08  1:26.08
  3. Sterre van Oosterhout         De Wildert             1:39.75 9805332    1:32.87           
            46.65  1:32.87
  4. Noortje Bonné                 Aegir                       NT 9704050    1:36.25           
            46.53  1:36.25
  5. Kim Verbiest                  Aegir                       NT 9800850    1:36.74           
            47.49  1:36.74
  6. Elvira den Hertog             Tempo Valkenswaard     1:45.36 9805074    1:36.83           
            47.63  1:36.83
  7. Rachel Brunnen                Neptunus'58            1:47.77 9704848    1:40.24           
            49.31  1:40.24
  8. Jolien Matheeussen            De Wildert             1:53.38 9804406    1:41.16           
            48.92  1:41.16
  9. Isa vd Ven                    Neptunus'58            1:43.59 9801956    1:41.74           
            50.41  1:41.74
 10. Inge Bonné                    Aegir                       NT 9704078    1:45.93           
            51.99  1:45.93
 11. Evelien Müller                Aegir                       NT 9704052    1:47.62           
            53.88  1:47.62
 12. Aleyna Uludogan               Aegir                       NT 9805046    1:53.13           
            51.77  1:53.13
 13. Marie-Anna Daverveld          Tempo Valkenswaard          NT 9805076    1:58.02           
            56.18  1:58.02
 14. Astrid Ross                   Aegir                       NT 9802754    2:34.00           
          1:11.95  2:34.00
 DIS Jai Wientjes                  Aegir                       NT 9704054    1:44.91 RD        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            53.77  1:44.91
AFGE Chahira Akel                  Aegir                       NT 9705716                      
AFGE Deborah Driessen              Aegir                       NT 9802750                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010 - 15:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marnix Brosens                De Wildert             1:03.62 9505111    1:02.42           
            30.92  1:02.42
  2. Sjors van Doesburg            Tempo Valkenswaard     1:04.06 9500765    1:02.77           
            30.52  1:02.77
  3. Joris Cox                     Tempo Valkenswaard     1:06.54 9605353    1:04.99           
            31.12  1:04.99
  4. Joep van Gerwen               Tempo Valkenswaard     1:07.88 9602439    1:08.62           
            33.47  1:08.62
  5. Jason Verboven                De Wildert             1:06.92 9603377    1:10.59           
            33.95  1:10.59
  6. Delane Lathouwers             Neptunus'58            1:22.50 9704025    1:13.86           
            34.24  1:13.86
  7. Jonas Matheeussen             De Wildert             1:16.39 9604835    1:14.42           
            36.02  1:14.42
  8. Tom Weijtens                  Tempo Valkenswaard     1:15.73 9502503    1:14.94           
            35.23  1:14.94
  9. Michiel Favier                Aegir                       NT 9803179    1:24.42           
            39.08  1:24.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
14-11-2010 - 15:42                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shirley Voets                 Neptunus'58            1:03.97 9504862    1:03.29           
            30.64  1:03.29
  2. Ashley Vos                    Tempo Valkenswaard     1:08.05 9503138    1:06.64           
            32.42  1:06.64
  3. Ann Kerstens                  De Wildert             1:13.40 9605428    1:12.55           
            34.52  1:12.55
  4. Rebecca Driessen              Aegir                  1:13.67 9603508    1:13.86           
            35.02  1:13.86
  5. Lara vd Ven                   Neptunus'58            1:19.89 9602892    1:14.43           
            35.59  1:14.43
  6. Aniek Pennings                Neptunus'58            1:17.07 9600114    1:14.76           
            36.26  1:14.76
  7. Pien Peeters                  Aegir                  1:17.96 9605172    1:15.86           
            36.64  1:15.86
  8. Zoë Hellings                  Neptunus'58            1:16.48 9600338    1:16.10           
            35.91  1:16.10
  9. Demi van Os                   Neptunus'58            1:21.35 9603696    1:16.98           
            37.07  1:16.98
 10. Maciël van de Weg             Aegir                  1:20.06 9603866    1:17.44           
            36.25  1:17.44
 11. Chantal de Lau                Tempo Valkenswaard     1:20.64 9702846    1:17.49           
            37.38  1:17.49
 12. Simone van Straten            Aegir                       NT 9606112    1:20.10           
            36.80  1:20.10
 13. Claudia Rombouts              De Wildert             1:15.33 9604642    1:20.12           
            37.59  1:20.12
 14. Kimberly May van de VondervoorAegir                  1:27.69 9506304    1:22.80           
            39.45  1:22.80
 15. Gitte Matheeussen             De Wildert             1:24.79 9606024    1:24.54           
            40.07  1:24.54
 16. Inger Ross                    Aegir                  1:36.23 9504696    1:29.48           
            41.75  1:29.48
 17. Judith van Hasselt            De Wildert             1:32.51 9506400    1:37.55           
            45.43  1:37.55
AFGE Christel Vriends              De Wildert             1:33.92 9506078                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 200m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
14-11-2010 - 15:49                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raoni Schrijvers              Tempo Valkenswaard     2:30.67 9302669    2:28.92           
            30.48  2:28.92
  2. Mark van Dinther              Neptunus'58            2:34.08 9401471    2:30.93           
            31.74  2:30.93
  3. Jeroen Trimbach               Neptunus'58            2:54.61 9402629    2:49.44           
            35.14  2:49.44
  4. Jip Jonker                    Tempo Valkenswaard     3:00.05 9304963    2:51.43           
            34.82  2:51.43
  5. Mathijs Verdaasdonk           De Wildert                  NT 9403923    3:04.74           
            40.36  3:04.74
  6. Tomas Hereijgers              De Wildert             3:10.13 9404653    3:08.45           
            40.39  3:08.45
  7. Maarten Verdaasdonk           De Wildert                  NT 9403925    3:18.55           
            43.27  3:18.55



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Dames, 200m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
14-11-2010 - 15:57                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk van Schaik              Tempo Valkenswaard     3:00.56 9601636    2:59.18           
            39.96  2:59.18
  2. Elke Schellekens              Neptunus'58            2:56.51 9301550    2:59.73           
            37.83  2:59.73
  3. Anouk van Lokven              Neptunus'58            3:01.35 9402680    3:04.48           
            40.07  3:04.48
  4. Anouk van Helvoirt            Neptunus'58            2:50.11 9405606    3:08.10           
            38.89  3:08.10
  5. Saskia Rombouts               De Wildert             3:10.84 9306840    3:17.48           
            41.89  3:17.48
  6. Eva Hendrickx                 De Wildert             3:18.58 9307364    3:19.26           
            41.89  3:19.26
  7. Laura van Aert                De Wildert             3:19.14 9307090    3:24.70           
            44.24  3:24.70
  8. Cindy van Kraaij              Aegir                       NT 9307666    3:26.27           
            48.28  3:26.27
  9. Jessie Verstraelen            De Wildert                  NT 9404958    3:31.77           
            47.24  3:31.77
 10. Hester Bonné                  Aegir                       NT 9303960    3:42.67           
            51.74  3:42.67
 11. Amanda van Hasselt            De Wildert                  NT 9307766    4:04.86           
          1:00.84  4:04.86
 DIS Esra Pennings                 Neptunus'58            3:03.48 9402180    3:14.12 RC        
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            39.28  3:14.12



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                       Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
14-11-2010 - 16:06                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard     1:08.74 9204813    1:10.20           
            33.89  1:10.20
  2. Tim Vinckx                    De Wildert             1:09.56 9005367    1:10.34           
            35.18  1:10.34
  3. Roel vd Kleij                 Neptunus'58            1:11.38 9001571    1:14.50           
            35.61  1:14.50
  4. Selwyn Cats                   Aegir                       NT 9107319    1:15.16           
            37.26  1:15.16
  5. Frank Hovenier                Neptunus'58            1:14.04 8503239    1:17.59           
            38.06  1:17.59
  6. Jelte van de Boogaard         Tempo Valkenswaard     1:18.70 9102731    1:19.08           
            38.30  1:19.08
  7. Joeri Koolen                  Tempo Valkenswaard     1:19.67 8705095    1:20.06           
            38.31  1:20.06
  8. Niek Hartman                  De Wildert             1:17.67 9103849    1:21.26           
            39.51  1:21.26
  9. Bram van Oevelen              De Wildert             1:17.13 9206661    1:21.64           
            40.39  1:21.64
 10. Jeroen van der Tuin           Aegir                       NT 7901481    1:21.81           
            39.64  1:21.81
 11. Bart Hendrickx                De Wildert             1:32.23 9006833    1:31.55           
            46.06  1:31.55
NG.Z Mies Tazelaar                 Tempo Valkenswaard     1:17.49 9205747                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
14-11-2010 - 16:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janneke Kaptheyns             Tempo Valkenswaard     1:11.18 8702096    1:13.83           
            35.74  1:13.83
  2. Chantal Rutten                Tempo Valkenswaard     1:18.09 9004754    1:16.80           
            37.08  1:16.80
  3. Deborah van Os                Aegir                  1:16.12 9207626    1:17.61           
            37.30  1:17.61
  4. Matty van IJzendoorn          Aegir                       NT 8704918    1:18.08           
            38.15  1:18.08
  5. Sandra Schellekens            Neptunus'58            1:21.07 8503416    1:22.89           
            39.98  1:22.89
  6. Lisa Smits                    Neptunus'58            1:22.20 9307080    1:25.03           
            41.62  1:25.03
  7. Ellen van Nijnatten           De Wildert             1:33.42 9403142    1:32.80           
            47.16  1:32.80
  8. Ildiko vd Ploeg               Neptunus'58            1:23.48 9002960    1:32.97           
            42.23  1:32.97
  9. Laura Witlox                  De Wildert             1:35.93 9206844    1:35.06           
            46.43  1:35.06
 10. Joëlle Huybregts              De Wildert             1:35.82 8503710    1:37.65           
            48.33  1:37.65
 11. Manissa vd Brand              Neptunus'58            1:34.10 9205098    1:38.05           
            47.46  1:38.05
 12. Krista Verstralen             De Wildert             1:37.03 9207364    1:39.34           
            47.67  1:39.34
 13. Christie van Veltom           De Wildert             2:04.76 9207814    2:03.21           
            59.92  2:03.21
 DIS Kirsten Ross                  Aegir                       NT 9005632            RE        
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
            53.32
AFGE Lilian van Haalen             Aegir                       NT 9005484                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                   Jongens, 4 x 50m wisselslag       Jongens Junioren 2 en later
14-11-2010 - 16:18                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neptunus'58 1                 Neptunus'58            2:50.04            2:42.83           
        Jeroen van Dinther, 97                     Delane Lathouwers, 97
        Tom vd Loo, 97                             Martijn Eickmans, 97
            43.52  2:42.83

  2. Tempo Valkenswaard 1          Tempo Valkenswaard     2:45.04            2:43.82           
        Marek Spit, 99                             Tim Paulusse, 97
        Bram van Kessel, 99                        Niek van Gogh, 99
            41.39  2:43.82

  3. Aegir 1                       Aegir                       NT            2:52.57           
        Simon de Kok, 98                           Pascal Kwint, 97
        Michiel Favier, 98                         Cas Goossens, 99
            42.98  2:52.57

  4. De Wildert 1                  De Wildert             3:00.66            2:58.20           
        Sanché Verbeeck, 98                        Jochen Huygen, 97
        Tom Kerstens, 98                           Mathieu Verdaasdonk, 97
            43.52  2:58.20




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                    Alle, 4 x 50m vrije slag Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
14-11-2010 - 16:22                     (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tempo Valkenswaard 1          Tempo Valkenswaard     2:31.43            2:33.10           
        Bram van Kessel, 99                        Marek Spit, 99
        Kayleigh Gijsels, 00                       Celine Wijnen, 00
            36.23  2:33.10

  2. Aegir 1                       Aegir                       NT            2:58.11           
        Marijn Müller, 99                          Simon Kuijpers, 99
        Anne Tempelman, 99                         Britt Bogers, 99
            51.39  2:58.11




SPLASH Meet Manager 11Registered to Neptunus'58