Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag  7 - 9 jaar
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 16. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m rugslag  7 - 9 jaar
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 22. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 31. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 36. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag  Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


VZC deel 3
Huizen, 16.1.2011


Programmanr. 1
16-1-2011 - 14:30
Heren, 4 x 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Meeuwen Diemen 1De Meeuwen Diemen4:31.574:32.28
Dennis Hooijberg
Ben Zwerink
87
93
1:11.17Tom Hooijberg
Lars de Vries
86
95
2.IJsselmeer 1IJsselmeer4:34.614:34.83
Friedrich Vink
Martijn Krouwel
94
80
1:07.27Loic Kemp
Rick Mooi
93
97
3.De Amstel 1De Amstel4:42.934:48.10
Elrik Maat
Max de Jong
94
92
1:13.16Stefan Oudshoorn
Elmer Kok
94
87
4.Az & Pc De Meerkoeten 1Az & Pc De Meerkoeten3:38.634:54.12
Mark Bedeker
Niels Schoenmaker
83
92
1:10.68Robin van den Broek
Anthony Gorter
92
95


<< TOP >>
Programmanr. 3
16-1-2011 - 14:35
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.IJsselmeer 1IJsselmeer4:53.085:01.36
Tiffany Pikker
Simone Ahrens
96
96
1:14.05Eva Panneman
Debby Distelblom
93
94
2.De Meeuwen Diemen 1De Meeuwen Diemen5:02.645:05.28
Berber Stevens
Nynke van Leeuwen
94
94
1:15.52Bernadette Vuur
Marith Roelen
94
96
AFGEMAz & Pc De Meerkoeten 1Az & Pc De Meerkoeten5:06.91
AFGEMDe Amstel 1De Amstel5:26.37


<< TOP >>
Programmanr. 4
16-1-2011 - 14:40
25m vlinderslag7 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Morris GallasIJsselmeerNT010154926.29
2.Leandro SiemensAz & Pc De MeerkoetenNT010178533.78
DISSam BuitIJsselmeerNT0101547
AB - Veroorzaakte valse start. (uitgesloten voor prog.nr.)
DISScott van der RoestDe Meeuwen DiemenNT010035928.48
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISPieter van KriekenIJsselmeerNT020103736.89
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NGNitin ChoteAz & Pc De MeerkoetenNT0102429

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Joella BruinsIJsselmeer38.55030017030.70
2.Fiona HorstIJsselmeer44.75030016832.36
DISRoxy van de KuilenIJsselmeer36.31030026035.45
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
16-1-2011 - 14:45
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Simone van den BoschAz & Pc De Meerkoeten49.07990242646.80
2.Myrthe VreemanDe Meeuwen DiemenNT990319449.44
3.Daphne RappangeIJsselmeer50.95990449250.12
4.Sacha van den HeuvelDe Meeuwen Diemen51.13000313451.68
5.Akosua WindsterDe Meeuwen Diemen51.35000339652.02
6.Marlene VinkIJsselmeerNT000447852.65
7.Sanne BoomsmaIJsselmeer52.74010117454.74
8.Selina KhanIJsselmeer57.19000248655.20
9.Silke HeldoornIJsselmeer56.19010117655.44
10.Fleur van DiemenDe Amstel58.51990335655.76
11.Anne-Laure HasDe Amstel55.71010261856.49
12.Anouk PappotDe AmstelNT000468457.19
13.Jasmijn VisserIJsselmeer57.72990362258.98
14.Anouk van der MeulenIJsselmeer1:06.0200037761:01.23
15.Mouna OudshoornDe Amstel1:00.3900022021:02.32
DISJennifer VersnelIJsselmeerNT990528654.84
SM - Bij het keer- en/of eindpunt in het geheel niet aangetikt.
AFGEMQuincy BöingDe Meeuwen Diemen55.709903218
AFGEMFemke WolffAz & Pc De Meerkoeten49.079902424


<< TOP >>
Programmanr. 6
16-1-2011 - 14:50
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daniël van der LaanDe Amstel51.23000092748.12
2.Niek HeldoornIJsselmeer50.24990019949.59
3.Benjamin BeursDe Meeuwen Diemen49.48990086751.44FJ 1
4.Freek BroekstraIJsselmeer49.07000147951.44FJ 2
5.Viggo van der RoestDe Meeuwen Diemen52.50990076953.10
6.Kaj HorstIJsselmeer55.56000234953.87
7.Bas MorelissenIJsselmeer55.86010086155.02
8.Daan EngelDe Meeuwen Diemen55.18990351357.62
9.Alex DijkmanAz & Pc De MeerkoetenNT990344159.14
10.Nicolai StensinskiAz & Pc De MeerkoetenNT00031151:01.93
DISEmmanuel PetrosianIJsselmeer50.34990266347.82
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
DISGabriel NibteAz & Pc De MeerkoetenNT990391554.64
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISMartijn OttenhofDe Amstel58.44000115555.62
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMMarius BirkhoffAz & Pc De Meerkoeten53.809903079


<< TOP >>
Programmanr. 7
16-1-2011 - 14:55
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marja StensinskiAz & Pc De Meerkoeten44.57980366639.92
2.Marleen de JongeAz & Pc De Meerkoeten45.36980366440.30
3.Demi RijlaarsdamAz & Pc De Meerkoeten42.40970472641.61
4.Sofie PannemanIJsselmeer44.01990290841.72
5.Iris van der MoolenDe Amstel50.70990205243.79
6.Iris BastiaansenDe Amstel50.92990200644.23
7.Puck van den HeuvelDe Meeuwen Diemen50.02980426046.84
8.Tanja BoumanIJsselmeerNT980530249.77FJ 1
9.Martine BroekstraIJsselmeerNT980501449.77FJ 2
10.Sitsofe QuarshieAz & Pc De MeerkoetenNT980578058.71
DISSabine BosmanAz & Pc De MeerkoetenNT980583654.62
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMMyrthe VreemanDe Meeuwen Diemen55.349903194


<< TOP >>
Programmanr. 8
16-1-2011 - 14:55
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick MooiIJsselmeer32.97970331732.06
2.Jelle EisingaDe Meeuwen Diemen38.99970242337.54
3.Sven BusIJsselmeerNT970495337.80
4.Ivo van DijckDe Meeuwen Diemen39.58970298539.47
5.Jaimy VeldhuisenDe Meeuwen Diemen46.43970398540.55FJ 1
6.Alper TuzcuDe Meeuwen Diemen43.11980364140.55FJ 2
7.Sjoerd DingerinkDe Meeuwen DiemenNT980380543.63
8.Vince SijmonsDe Amstel46.76980119744.97
9.Aron KhanIJsselmeer47.42980360545.36
10.Rico MossinkoffDe AmstelNT980495946.99
11.Mike van VlietDe Amstel56.84980286152.16
12.Tim SpaargarenAz & Pc De MeerkoetenNT980490552.49
DISCharlie LemmerDe Meeuwen DiemenNT98045871:03.50
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 10
16-1-2011 - 15:00
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Loïs van DuijkerenDe Amstel45.14980208840.36
2.Tiffany PikkerIJsselmeer40.96960338040.95
3.Marith RoelenDe Meeuwen Diemen40.97960484641.22
4.Simone AhrensIJsselmeer42.00960629241.35
5.Suzan SchuurhuisDe Meeuwen Diemen40.61950421242.11
6.Guusje GielingIJsselmeer44.13950631243.69
7.Sabine van DijckDe Meeuwen Diemen47.45950631844.27
8.Iris SmitAz & Pc De MeerkoetenNT950632248.08
9.Anne BakkerDe Meeuwen Diemen54.05960516648.63
AFGEMMaud GeertsDe Amstel45.769605410
AFGEMKirsten AdemaDe Amstel44.809506226
AFGEMGaia JongkindAz & Pc De Meerkoeten45.499506468


<< TOP >>
Programmanr. 12
16-1-2011 - 15:05
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mark VisserDe Amstel34.57960144932.66
2.Nick SijmonsDe Amstel36.64950049134.20
3.Lars de VriesDe Meeuwen Diemen35.24950343134.70
4.Anthony GorterAz & Pc De Meerkoeten36.89950255540.34
5.Michiel MolIJsselmeerNT980481943.27
6.Jeroen RijswijkIJsselmeer47.10980355944.73
7.Kevin RijswijkIJsselmeer49.77980320544.98
8.Melchior OudemansAz & Pc De Meerkoeten48.62960496945.88
DISChristiaan LegueIJsselmeer39.33950449737.01
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISAxel EisingaDe Meeuwen Diemen44.12970240938.91
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMPim StroomerIJsselmeer46.459704715
AFGEMMaarten VosIJsselmeer41.219500297


<< TOP >>
Programmanr. 13
16-1-2011 - 15:10
Dames, 50m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nike van DuijkerenDe Amstel30.24950206029.14
2.Ismay CohenAz & Pc De Meerkoeten31.50940496631.46
3.Debby DistelblomIJsselmeer31.92940474832.87
4.Bernadette VuurDe Meeuwen Diemen32.84940673433.19
5.Merel HoekAz & Pc De Meerkoeten32.45930550833.84
6.Eva PannemanIJsselmeer34.26930771235.43
7.Tessa RoelenDe Meeuwen Diemen35.18930716235.86FJ 1
8.Sara KleinIJsselmeer36.00940729835.86FJ 2
9.Sarah HijmansDe Meeuwen Diemen36.01940692436.86
10.Eline BakkerDe Meeuwen Diemen45.31940569844.89
AFGEMBerber StevensDe Meeuwen Diemen34.109405950
AFGEMIsabelle KemperAz & Pc De Meerkoeten38.329307500
AFGEMJudith ReesinkDe Amstel34.359505658
AFGEMIlse SchramAz & Pc De Meerkoeten32.809404970


<< TOP >>
Programmanr. 14
16-1-2011 - 15:10
Jongens, 50m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Friedrich VinkIJsselmeer25.62940461326.09
2.Sebastiaan BeursDe Meeuwen Diemen27.69930595927.29
3.Ben ZwerinkDe Meeuwen Diemen27.51930279129.14
4.Elrik MaatDe Amstel30.07940626129.57
5.Dennis van der VeldeIJsselmeer31.08940614529.66
6.Stefan OudshoornDe Amstel29.51940274729.78
7.Coen van HaasterDe Amstel30.39930598531.47
8.Wesley van SpaandonkIJsselmeer33.56940562733.13
9.Dennis MeijboomAz & Pc De Meerkoeten36.42930698734.17
10.Egbert JansenDe Meeuwen Diemen35.13940613734.94


<< TOP >>
Programmanr. 16
16-1-2011 - 15:15
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Noëlla HondDe Amstel1:17.1686016181:17.78
50m:36.59100m:1:17.78
2.Katya ButsAz & Pc De Meerkoeten1:28.2991068981:28.30
50m:40.98100m:1:28.30
3.Berber StevensDe Meeuwen DiemenNT94059501:38.71
50m:46.47100m:1:38.71
4.Nienke BosmanDe Amstel1:34.5191071981:41.47
50m:47.60100m:1:41.47
5.Nina ReckmanAz & Pc De Meerkoeten1:37.8792064321:42.31
50m:47.56100m:1:42.31
6.Nynke van LeeuwenDe Meeuwen Diemen1:41.8994050881:47.71
50m:50.71100m:1:47.71
DISMarlou BoorIJsselmeer1:42.6394069521:42.56
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:46.58100m:1:42.56
AFGEMAnne-Marieke van DijkIJsselmeer1:40.189406922
AFGEMMandy VleeschhouwerAz & Pc De Meerkoeten1:32.769004010
AFGEMMarijn HoekselDe Meeuwen Diemen1:35.849001496


<< TOP >>
Programmanr. 18
16-1-2011 - 15:20
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin van den BroekAz & Pc De Meerkoeten1:13.7092001591:13.32
50m:34.03100m:1:13.32
2.Tom HooijbergDe Meeuwen Diemen1:13.4386013091:16.56
50m:35.78100m:1:16.56
3.Loic KempIJsselmeer1:18.8293034831:17.07
50m:35.42100m:1:17.07
4.Sergey MartchenkoDe Meeuwen Diemen1:18.2874013411:18.79
50m:37.26100m:1:18.79
5.Dennis HooijbergDe Meeuwen Diemen1:18.3787014151:20.77
50m:38.94100m:1:20.77
6.Max de JongDe Amstel1:18.7392036051:21.33
50m:38.08100m:1:21.33
7.Mark BedekerAz & Pc De Meerkoeten1:18.3883000911:21.99
50m:36.75100m:1:21.99
8.Leon SchuurhuisDe Meeuwen Diemen1:21.1191066991:23.45
50m:38.57100m:1:23.45
9.Niels SchoenmakerAz & Pc De Meerkoeten1:22.3692011671:23.48
50m:39.64100m:1:23.48
10.Martijn KrouwelIJsselmeer1:20.4280008531:24.31
50m:39.02100m:1:24.31
11.Elmer KokDe Amstel1:23.3987017791:26.59
50m:41.40100m:1:26.59
12.Robin HooijbergDe Meeuwen Diemen1:28.1091009731:26.88FJ 1
50m:41.25100m:1:26.88
13.Wouter VosIJsselmeer1:28.3590031611:26.88FJ 2
50m:41.11100m:1:26.88
AFGEMNick DrenthDe Amstel1:21.549105605
AFGEMHenk KlaasenAz & Pc De MeerkoetenNT8906667
AFGEMJort CreemersAz & Pc De Meerkoeten1:37.088500477


<< TOP >>
Programmanr. 19
16-1-2011 - 15:25
50m rugslag7 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Pieter van KriekenIJsselmeerNT020103757.87
2.Leandro SiemensAz & Pc De Meerkoeten1:05.4901017851:01.12
3.Scott van der RoestDe Meeuwen DiemenNT01003591:01.19
4.Sam BuitIJsselmeerNT01015471:01.99
DISMorris GallasIJsselmeerNT010154958.72
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGNitin ChoteAz & Pc De MeerkoetenNT0102429

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Joella BruinsIJsselmeerNT030017055.96
2.Fiona HorstIJsselmeerNT03001681:09.67
DISRoxy van de KuilenIJsselmeerNT03002601:05.96
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 20
16-1-2011 - 15:30
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Simone van den BoschAz & Pc De Meerkoeten1:38.8999024261:31.78
50m:44.81100m:1:31.78
2.Myrthe VreemanDe Meeuwen Diemen1:37.3299031941:32.09
50m:45.32100m:1:32.09
3.Jasmijn VisserIJsselmeer1:41.5099036221:38.73
50m:49.12100m:1:38.73
4.Sanne BoomsmaIJsselmeerNT01011741:41.90
50m:51.13100m:1:41.90
5.Fleur van DiemenDe Amstel1:55.3499033561:47.20
50m:54.06100m:1:47.20
6.Sacha van den HeuvelDe Meeuwen Diemen1:53.1900031341:47.80
50m:51.94100m:1:47.80
7.Marlene VinkIJsselmeerNT00044781:48.30
50m:53.43100m:1:48.30
8.Selina KhanIJsselmeer1:52.0900024861:49.74
50m:56.15100m:1:49.74
9.Daphne RappangeIJsselmeerNT99044921:53.44
10.Anouk PappotDe AmstelNT00046841:58.06
50m:56.32100m:1:58.06
11.Anouk van der MeulenIJsselmeerNT00037762:04.83
50m:1:01.49100m:2:04.83
12.Mouna OudshoornDe AmstelNT00022022:20.50
50m:1:06.29100m:2:20.50
DISSilke HeldoornIJsselmeerNT01011761:45.29
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:50.69100m:1:45.29
DISAnne-Laure HasDe AmstelNT01026181:54.32
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:55.21100m:1:54.32
DISAkosua WindsterDe Meeuwen DiemenNT00033961:58.42
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:56.72100m:1:58.42
AFGEMFemke WolffAz & Pc De MeerkoetenNT9902424


<< TOP >>
Programmanr. 22
16-1-2011 - 15:35
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niek HeldoornIJsselmeer1:29.1499001991:27.54
50m:43.67100m:1:27.54
2.Bas MorelissenIJsselmeer1:49.2901008611:29.43
3.Freek BroekstraIJsselmeer1:36.7500014791:36.26
50m:47.19100m:1:36.26
4.Daniël van der LaanDe Amstel1:42.9300009271:37.16
50m:47.51100m:1:37.16
5.Benjamin BeursDe Meeuwen Diemen1:45.7699008671:42.53
50m:49.26100m:1:42.53
6.Emmanuel PetrosianIJsselmeer1:54.0799026631:46.57
50m:51.96100m:1:46.57
7.Martijn OttenhofDe Amstel2:17.6000011551:46.65
50m:52.10100m:1:46.65
8.Kaj HorstIJsselmeer2:01.7000023491:47.10
50m:52.67100m:1:47.10
9.Daan EngelDe Meeuwen DiemenNT99035131:48.86
50m:51.33100m:1:48.86
10.Viggo van der RoestDe Meeuwen Diemen1:56.1999007691:52.05
50m:55.60100m:1:52.05
11.Nicolai StensinskiAz & Pc De MeerkoetenNT00031152:03.02
50m:59.76100m:2:03.02
DISAlex DijkmanAz & Pc De MeerkoetenNT9903441
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), RH
DISGabriel NibteAz & Pc De MeerkoetenNT99039152:03.77
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:1:01.23100m:2:03.77
AFGEMMarius BirkhoffAz & Pc De Meerkoeten1:54.429903079


<< TOP >>
Programmanr. 24
16-1-2011 - 15:40
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Demi RijlaarsdamAz & Pc De Meerkoeten32.89970472632.67
2.Marja StensinskiAz & Pc De Meerkoeten34.88980366634.59
3.Sofie PannemanIJsselmeer36.98990290836.29
4.Iris van der MoolenDe Amstel37.90990205236.43
5.Jennifer VersnelIJsselmeerNT990528636.50
6.Marleen de JongeAz & Pc De Meerkoeten37.36980366436.93
7.Puck van den HeuvelDe Meeuwen Diemen39.79980426037.70
8.Martine BroekstraIJsselmeer41.37980501437.82
9.Iris BastiaansenDe Amstel37.75990200637.83
10.Tanja BoumanIJsselmeer41.36980530239.58
11.Sabine BosmanAz & Pc De MeerkoetenNT980583647.59
12.Sitsofe QuarshieAz & Pc De MeerkoetenNT980578047.98
AFGEMQuincy BöingDe Meeuwen Diemen43.159903218


<< TOP >>
Programmanr. 25
16-1-2011 - 15:45
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick MooiIJsselmeer29.86970331728.04
2.Sven BusIJsselmeer38.89970495329.57
3.Ivo van DijckDe Meeuwen Diemen34.07970298532.45
4.Jelle EisingaDe Meeuwen Diemen34.19970242333.02
5.Jaimy VeldhuisenDe Meeuwen Diemen37.57970398534.08
6.Alper TuzcuDe Meeuwen Diemen36.61980364136.15
7.Sjoerd DingerinkDe Meeuwen Diemen49.68980380537.32
8.Michiel MolIJsselmeerNT980481937.45
9.Aron KhanIJsselmeer38.70980360537.46
10.Rico MossinkoffDe AmstelNT980495939.09
11.Kevin RijswijkIJsselmeer42.86980320539.55
12.Tim SpaargarenAz & Pc De MeerkoetenNT980490540.07
13.Vince SijmonsDe Amstel40.23980119740.20
14.Charlie LemmerDe Meeuwen Diemen43.92980458741.37
15.Jeroen RijswijkIJsselmeer40.31980355941.64
16.Mike van VlietDe Amstel44.52980286144.12


<< TOP >>
Programmanr. 27
16-1-2011 - 15:50
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Loïs van DuijkerenDe Amstel1:30.2198020881:25.30
2.Simone AhrensIJsselmeer1:30.0096062921:26.28
3.Marith RoelenDe Meeuwen Diemen1:26.0596048461:27.07
4.Tiffany PikkerIJsselmeer1:27.4796033801:27.94
5.Guusje GielingIJsselmeerNT95063121:30.99
6.Suzan SchuurhuisDe Meeuwen Diemen1:29.1495042121:32.80
7.Sabine van DijckDe Meeuwen Diemen1:32.7195063181:37.30
8.Anne BakkerDe Meeuwen Diemen1:45.9096051661:42.36
9.Iris SmitAz & Pc De MeerkoetenNT95063221:49.65
AFGEMKirsten AdemaDe Amstel1:42.079506226
AFGEMMaud GeertsDe Amstel1:36.859605410
AFGEMGaia JongkindAz & Pc De MeerkoetenNT9506468


<< TOP >>
Programmanr. 29
16-1-2011 - 15:55
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nick SijmonsDe Amstel1:12.3095004911:10.55
2.Christiaan LegueIJsselmeer1:20.6695044971:15.87
3.Mark VisserDe Amstel1:18.6096014491:16.14
4.Axel EisingaDe Meeuwen Diemen1:22.4897024091:23.98
5.Anthony GorterAz & Pc De Meerkoeten1:19.4995025551:25.23
6.Melchior OudemansAz & Pc De Meerkoeten1:52.5796049691:38.92
DISLars de VriesDe Meeuwen Diemen1:10.1695034311:10.73
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMMaarten VosIJsselmeer1:24.919500297
AFGEMPim StroomerIJsselmeer1:33.389704715


<< TOP >>
Programmanr. 31
16-1-2011 - 16:00
Dames, 100m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ismay CohenAz & Pc De Meerkoeten1:20.1094049661:23.95
50m:41.17100m:1:23.95
2.Bernadette VuurDe Meeuwen Diemen1:24.9594067341:25.50
50m:40.78100m:1:25.50
3.Merel HoekAz & Pc De Meerkoeten1:24.6493055081:27.62
50m:43.86100m:1:27.62
4.Debby DistelblomIJsselmeer1:28.0494047481:30.92
50m:44.95100m:1:30.92
5.Eva PannemanIJsselmeer1:28.9193077121:34.74
50m:48.11100m:1:34.74
6.Nynke van LeeuwenDe Meeuwen Diemen1:33.2794050881:39.30
50m:51.43100m:1:39.30
DISNike van DuijkerenDe Amstel1:21.5195020601:17.80
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:37.02100m:1:17.80
DISSara KleinIJsselmeer1:47.1794072981:47.70
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:49.81100m:1:47.70
DISEline BakkerDe Meeuwen Diemen1:56.9494056981:56.17
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMIlse SchramAz & Pc De Meerkoeten1:21.129404970
AFGEMBerber StevensDe Meeuwen Diemen1:28.009405950
AFGEMJudith ReesinkDe Amstel1:41.209505658
AFGEMIsabelle KemperAz & Pc De Meerkoeten1:45.439307500


<< TOP >>
Programmanr. 33
16-1-2011 - 16:05
Jongens, 100m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Friedrich VinkIJsselmeer1:06.3394046131:07.60
50m:32.60100m:1:07.60
2.Sebastiaan BeursDe Meeuwen Diemen1:13.2193059591:12.19FJ 1
50m:35.16100m:1:12.19
3.Ben ZwerinkDe Meeuwen Diemen1:09.3893027911:12.19FJ 2
50m:35.25100m:1:12.19
4.Elrik MaatDe Amstel1:17.7894062611:13.34
50m:36.06100m:1:13.34
5.Stefan OudshoornDe Amstel1:16.4094027471:15.98
50m:37.09100m:1:15.98
6.Coen van HaasterDe Amstel1:18.6393059851:18.95
50m:38.68100m:1:18.95
7.Dennis van der VeldeIJsselmeer1:22.7194061451:22.20
50m:39.48100m:1:22.20
8.Wesley van SpaandonkIJsselmeer1:25.1394056271:24.41
50m:41.53100m:1:24.41
9.Egbert JansenDe Meeuwen Diemen1:47.5294061371:50.94
50m:52.44100m:1:50.94
DISDennis MeijboomAz & Pc De Meerkoeten1:42.6293069871:35.45
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:45.57100m:1:35.45


<< TOP >>
Programmanr. 34
16-1-2011 - 16:10
Dames, 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Noëlla HondDe Amstel58.05860161859.45
50m:28.95100m:59.45
2.Katya ButsAz & Pc De Meerkoeten1:12.6291068981:13.99
50m:35.43100m:1:13.99
3.Nienke BosmanDe Amstel1:11.5591071981:16.23
50m:36.26100m:1:16.23
4.Marlou BoorIJsselmeerNT94069521:21.31
50m:38.30100m:1:21.31
5.Berber StevensDe Meeuwen DiemenNT94059501:22.18
50m:39.50100m:1:22.18
6.Nina ReckmanAz & Pc De Meerkoeten1:18.2692064321:26.51
50m:40.80100m:1:26.51
7.Tessa RoelenDe Meeuwen Diemen1:21.6493071621:26.93FJ 1
50m:40.54100m:1:26.93
8.Sarah HijmansDe Meeuwen Diemen1:23.4294069241:26.93FJ 2
50m:41.17100m:1:26.93
NG.ZALisa AardewijnIJsselmeer1:12.979203288
AFGEMMandy VleeschhouwerAz & Pc De Meerkoeten1:11.369004010
AFGEMMarijn HoekselDe Meeuwen Diemen1:15.339001496
AFGEMAnne-Marieke van DijkIJsselmeer1:25.959406922


<< TOP >>
Programmanr. 36
16-1-2011 - 16:15
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Loic KempIJsselmeer54.91930348356.51
50m:27.42100m:56.51
2.Robin van den BroekAz & Pc De Meerkoeten57.62920015957.94
50m:27.63100m:57.94
3.Tom HooijbergDe Meeuwen Diemen59.29860130959.14
50m:27.64100m:59.14
4.Dennis HooijbergDe Meeuwen Diemen59.8987014151:00.19
50m:29.50100m:1:00.19
5.Max de JongDe Amstel1:00.2992036051:01.30
50m:29.10100m:1:01.30
6.Elmer KokDe Amstel59.9487017791:02.87
50m:29.86100m:1:02.87
7.Mark BedekerAz & Pc De Meerkoeten59.8883000911:03.50
50m:29.59100m:1:03.50
8.Niels SchoenmakerAz & Pc De Meerkoeten1:03.9692011671:04.38
50m:31.07100m:1:04.38
9.Wouter VosIJsselmeer1:02.7090031611:05.12
50m:30.78100m:1:05.12
10.Robin HooijbergDe Meeuwen Diemen1:02.6691009731:06.54
50m:32.89100m:1:06.54
11.Leon SchuurhuisDe Meeuwen Diemen1:06.1591066991:07.07
50m:32.36100m:1:07.07
12.Martijn KrouwelIJsselmeer1:02.8980008531:07.87
50m:31.91100m:1:07.87
13.Sergey MartchenkoDe Meeuwen Diemen1:06.5674013411:07.95
AFGEMHenk KlaasenAz & Pc De MeerkoetenNT8906667
AFGEMNick DrenthDe Amstel1:00.179105605
AFGEMJort CreemersAz & Pc De Meerkoeten1:12.048500477


<< TOP >>
Programmanr. 38
16-1-2011 - 16:20
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.IJsselmeer 2IJsselmeer2:38.732:39.32
Sofie Panneman
Guusje Gieling
99
95
Tiffany Pikker
Simone Ahrens
96
96
2.Az & Pc De Meerkoeten 1Az & Pc De Meerkoeten2:50.022:44.00
Marleen de Jonge
Marja Stensinski
98
98
Demi Rijlaarsdam
Simone van den Bosch
97
99
3.De Meeuwen Diemen 1De Meeuwen Diemen2:49.262:47.08
Myrthe Vreeman
Puck van den Heuvel
99
98
Marith Roelen
Suzan Schuurhuis
96
95
4.De Amstel 1De Amstel2:54.532:58.18
Iris Bastiaansen
Fleur van Diemen
99
99
Iris van der Moolen
Loïs van Duijkeren
99
98


<< TOP >>
Programmanr. 39
16-1-2011 - 16:25
4 x 25m schoolslag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Meeuwen Diemen 1De Meeuwen DiemenNT1:32.98
Viggo van der Roest
Sacha van den Heuvel
99
00
Benjamin Beurs
Myrthe Vreeman
99
99
2.IJsselmeer 1IJsselmeer1:36.071:37.00
Freek Broekstra
Sanne Boomsma
00
01
Niek Heldoorn
Marlene Vink
99
00
3.De Amstel 1De Amstel1:49.561:39.82
Daniël van der Laan
Anne-Laure Has
00
01
Martijn Ottenhof
Fleur van Diemen
00
99
4.IJsselmeer 2IJsselmeer1:41.381:44.20
Bas Morelissen
Jasmijn Visser
01
99
Kaj Horst
Selina Khan
00
00
AFGEMAz & Pc De Meerkoeten 1Az & Pc De Meerkoeten1:11.92