KNZB-zwemcompetitie deel 1
Brielle (NED),    4.10.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m rugslag, 7 - 9 jaar    Nr. 6. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 16. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m vrije slag, 7 - 9 jaar
Nr. 20. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 31. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 33. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 35. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 36. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 37. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ACZ 1                         ACZ                    4:18.22            4:24.64           
        Kayleigh Westerbaan, 92                    Sade Daal, 88
        Emily van Erk, 95                          Yana Gavrilyuk, 91
            30.81  1:03.51  4:24.64

  2. De Duck 1                     De Duck                4:37.19            4:45.17           
        Joanne Groeneveldt, 91                     Sandra Vermeulen, 93
        Kirsten Knape, 93                          Leontine Groeneveldt, 93
            33.86  1:10.21  4:45.17

  3. SVO 1                         SVO                         NT            4:48.20           
        Marina Sterk, 89                           Carolien Muilwijk, 90
        Gera den Toom, 62                          Evelien Muilwijk, 87
            35.64  1:16.73  4:48.20

  4. de Zeehond '73 1              de Zeehond '73         4:49.25            5:01.76           
        Maaike de Waard, 96                        Lisanne van Velzen, 95
        Senna Pols, 97                             Kimberley Manuela, 94
            30.86  1:05.70  5:01.76

  5. ZV de Gooye 1                 ZV de Gooye            5:01.59            5:03.81           
        Annelies Kievit, 84                        Janneke Japenga, 95
        Anne de Kok, 93                            Melissa Knops, 94
            31.82  1:08.30  5:03.81

  6. SCOM 1                        SCOM                   5:28.29            5:18.93           
        Rebecca van Eeren, 93                      Loes vd Beemt, 86
        Nikki Gerritse, 95                         Kyra Grooten, 94
            35.72  1:15.18  5:18.93




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 4 x 50m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZV de Gooye 1                 ZV de Gooye            2:14.96            2:12.24           
        Koen Jongejan, 95                          Marco Akershoek, 93
        Jos Terlouw, 94                            Pieter Wolfert, 94
            33.08  2:12.24

  2. De Duck 1                     De Duck                2:34.98            2:38.36           
        Edwin Vermeulen, 93                        Daniël Dikken, 95
        Stefan Vermeulen, 94                       Michael de Joode, 96
            45.64  2:38.36

 DIS de Zeehond '73 1              de Zeehond '73         2:11.72                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Nick Out, 94                               Jeffrey Buddenberg, 95
        Rick de Waard, 94                          Fahim Nouri, 93




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 25m rugslag           Jongens Minioren 4 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent Poldervaart           De Duck                     NT 9901493      23.87           
  2. Otto Pranger                  de Zeehond '73           25.29 0000007      24.81           
  3. Martijn van Krimpen           de Zeehond '73           31.58 0100519      27.85           
  4. Jarno van Oyen                de Zeehond '73              NT 0100055      31.29           
  5. Jordi van Dam                 de Zeehond '73              NT 0100465      36.37           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 25m rugslag           Meisjes Minioren 4 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pien Schravensande            ACZ                         NT 9902010      21.97           
  2. Kirsten Terlouw               ACZ                         NT 9902012      22.67           
  3. Manon Middelbos               ZV de Gooye                 NT 0100056      23.63           
  4. Quinty Bolander               SCOM                     27.57 9902522      23.73           
  5. Misty de Voogt                De Duck                  31.80 0100014      24.17           
  6. Terri Out                     de Zeehond '73              NT 0000026      24.30           
  7. Michelle Hokke                De Duck                     NT 9902126      24.86           
  8. Rachel Telleman               SCOM                     26.92 9902524      25.07           
  9. Annemarie Meijer              De Duck                  27.93 9900964      25.58           
 10. Marcella Scheer               SVO                      25.34 9901866      25.79           
 11. Quinty Schneider              de Zeehond '73           28.05 0100182      26.13           
 12. Joyce van Daelen              SCOM                     29.76 9902520      27.53           
 13. Jamie van Roon                De Duck                     NT 9902286      27.76           
 DIS Fabiënne Boertje              de Zeehond '73           28.28 0000370      26.91           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Nathalie van Pelt             de Zeehond '73              NT 0001604      34.48           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Nienke de Vries               SCOM                     33.88 0100460      39.43           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Siska van kooij               de Zeehond '73           39.12 0100076                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Senna Pols                    de Zeehond '73           41.49 9700012      42.35           
  2. Lotte Middelbos               ZV de Gooye              51.36 9900680      50.46           
  3. Channah Hoogerbrugge          De Duck                  49.57 9802708      50.73           
  4. Judith Kleinjan               De Duck                  54.33 9802710      53.16 FJ 1      
  5. Isobel Maddock                ACZ                      57.83 9703644      53.16 FJ 2      
  6. Cheryl Westerbaan             ACZ                      55.81 9702426      53.68           
  7. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73           52.10 9800304      54.14           
  8. Brenda van Hulst              ACZ                      56.96 9703462      56.11           
  9. Desiree van Eeren             SCOM                     59.34 9803070      57.45           
 10. Dagmar Ham                    SVO                    1:06.53 9803136      59.00           
 11. Sjaron van Hulst              ACZ                    1:01.07 9803268    1:00.00           
 12. Claudia van Eeren             SCOM                   1:06.09 9803068    1:01.59           
 13. Nicky Kamies                  De Duck                1:01.85 9803802    1:01.94           
 DIS Cynthia Zwijnenburg           SVO                      51.74 9800702      48.72           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
AFGE Lisanne van Ringelesteijn     de Zeehond '73         1:04.26 9900788                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remco van Velzen              de Zeehond '73           46.90 9800011      44.86           
  2. Niels Donkersloot             ZV de Gooye              47.08 9800231      46.01           
  3. Mike Hoek                     De Duck                  46.77 9702229      46.05           
  4. Jelle Roskam                  De Duck                  49.80 9801735      47.44           
  5. Julian van Erk                ACZ                      56.65 9901323      54.43 FJ 1      
  6. Olaf Willemse                 ACZ                      58.83 9802447      54.43 FJ 2      
  7. Willem-Jaap van der Hoek      De Duck                  59.19 9801833      58.13           
  8. Ruszo Kiela                   de Zeehond '73         1:05.30 9802563    1:05.88           
  9. Jorn Velda                    de Zeehond '73         1:15.70 9702411    1:09.09           
 DIS Rowan de Voogt                De Duck                  49.53 9800713      49.21           
        SQ - De eerste slag na start/keerpunt na een dolfijnbeenslag geen schoolslagbeenslag gemaakt.
AFGE Rick Spaan                    ZV de Gooye              48.36 9700781                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73         1:19.85 9501318    1:21.20           
          1:21.20
  2. Emily van Erk                 ACZ                    1:22.76 9502574    1:23.29           
          1:23.29
  3. Laura v.d Heijden             ACZ                    1:24.03 9502576    1:23.59           
          1:23.59
  4. Lise Beijleveldt              ACZ                    1:31.48 9505236    1:24.74           
          1:24.74
  5. Céline Verhoef                De Duck                1:27.93 9604476    1:26.15           
          1:26.15
  6. Iris Roskam                   De Duck                1:30.79 9505854    1:27.23           
          1:27.23
  7. Giulia Ros                    ACZ                    1:26.69 9602626    1:28.46           
          1:28.46
  8. Jorieke Wolfert               ZV de Gooye            1:30.73 9500928    1:29.77           
          1:29.77
  9. Rianne van der Ham            SVO                    1:34.82 9604618    1:30.65           
          1:30.65
 10. Renske de Vries               SCOM                   1:33.05 9703330    1:32.78           
          1:32.78
 11. Nienke Pranger                de Zeehond '73         1:38.40 9701612    1:34.29           
          1:34.29
 12. Karen van Dee                 SCOM                   1:36.99 9604074    1:34.40           
          1:34.40
 13. Maureen van Sluis             ZV de Gooye            1:34.67 9602352    1:34.93           
          1:34.93
 14. Quinty Terlouw                ACZ                    1:43.22 9603244    1:38.41           
          1:38.41
 15. Lenneke Bagijn                De Duck                1:40.20 9604992    1:38.88           
          1:38.88
 16. Jessica Koops                 SCOM                   1:36.22 9603668    1:39.36           
          1:39.36
 17. Marta op den Akker            ACZ                    1:47.59 9605118    1:39.76           
          1:39.76
 18. Gerdine v.d. Boogert          ZV de Gooye            1:45.98 9601100    1:40.35           
          1:40.35
 19. Meike de Greef                SVO                    1:43.50 9605340    1:41.24           
          1:41.24
 20. Ashley Fernandes              ACZ                    1:47.18 9605416    1:41.76           
          1:41.76
 21. Denise de Groot               De Duck                1:42.55 9605142    1:42.08           
          1:42.08
AFGE Sanne van Delft               SVO                    1:21.36 9501890                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73         1:14.57 9502289    1:15.06           
          1:15.06
  2. Cees van der Heide            SCOM                   1:18.56 9503967    1:15.31           
          1:15.31
  3. Koen Jongejan                 ZV de Gooye            1:19.96 9502945    1:15.64           
          1:15.64
  4. Daniël Dikken                 De Duck                1:18.99 9500385    1:19.48           
          1:19.48
  5. Lars Jongejan                 ZV de Gooye            1:28.52 9501299    1:28.51           
          1:28.51
  6. Samim Nouri                   de Zeehond '73         1:31.56 9501709    1:30.61           
          1:30.61
  7. Rick Willemse                 ACZ                    1:37.64 9501927    1:37.81           
          1:37.81
  8. Niels Zwijnenburg             SVO                    1:50.86 9503627    1:42.59           
          1:42.59
  9. Dennis Bergwerff              de Zeehond '73         1:40.90 9601735    1:43.71           
          1:43.71
 10. Damian Gouw                   ACZ                         NT 966-agv    1:45.11           
          1:45.11
 11. Rob van der Hoek              De Duck                1:56.72 9504839    1:46.73           
          1:46.73
 12. Robin van Oyen                de Zeehond '73         1:49.97 9600897    1:47.84           
          1:47.84
 DIS Tai Wei Kan                   SCOM                   1:24.22 9502417    1:21.28           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:21.28
 DIS Michael de Joode              De Duck                1:26.39 9603229    1:25.78           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:25.78
AFGE Harmen den Hartog             SVO                    1:50.43 9602227                      
AFGE Alex Pap                      SVO                    1:49.08 9505047                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leontine Groeneveldt          De Duck                  30.26 9303526      30.63           
  2. Tiara Maitimu                 ACZ                      31.53 9405624      31.80 FJ 1      
  3. Sandra Vermeulen              De Duck                  31.98 9303522      31.80 FJ 2      
  4. Kirsten Knape                 De Duck                  31.46 9300410      32.96           
  5. Anne de Kok                   ZV de Gooye              33.83 9300412      34.09           
  6. Kimberley van Buren           De Duck                  34.66 9304136      34.20           
  7. Melissa Knops                 ZV de Gooye              35.41 9400214      34.40           
  8. Sara de Vos                   SVO                      34.28 9406632      34.47           
  9. Joyce van Briemen             ACZ                      34.82 9307134      34.64           
 10. Minette de Jonge              De Duck                  35.44 9300374      34.65           
 11. Kyra Grooten                  SCOM                     38.59 9406478      37.75           
 12. Nikki Gerritse                SCOM                     39.02 9502954      38.36           
 13. Milou van Lieren              SVO                      43.75 9406630      39.99           
AFGE Mandy Vonk                    SVO                      32.30 9305126                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy de Greef                 SVO                      27.33 9305463      27.42           
  2. Pieter Wolfert                ZV de Gooye              30.04 9400201      29.41           
  3. Fahim Nouri                   de Zeehond '73           30.13 9302439      31.16           
  4. Jos Terlouw                   ZV de Gooye              31.88 9400601      31.84           
  5. Nick Out                      de Zeehond '73           31.36 9400881      33.40           
  6. Paco de Voogt                 De Duck                  37.15 9400859      33.98           
  7. Edwin Vermeulen               De Duck                  36.34 9306695      34.29           
  8. Rick de Waard                 de Zeehond '73           29.54 9401095      35.35           
  9. Stefan Vermeulen              De Duck                  38.92 9405123      38.78           
 10. Rick de Jong                  De Duck                  43.82 9401707      40.75           
AFGE Mike Gerritse                 SCOM                     41.93 9602163                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yana Gavrilyuk                ACZ                    1:12.38 9108186    1:14.53           
            33.26  1:14.53
  2. Maaike de Waard               de Zeehond '73         1:17.60 9600604    1:14.64           
            33.58  1:14.64
  3. Kayleigh Westerbaan           ACZ                    1:12.55 9205054    1:16.99           
            35.69  1:16.99
  4. Rebecca van Eeren             SCOM                   1:25.02 9306910    1:26.74           
            38.98  1:26.74
  5. Joanne Groeneveldt            De Duck                1:30.90 9105998    1:31.10           
            40.40  1:31.10
  6. Sara de Vos                   SVO                    1:37.82 9406632    1:34.77           
            44.33  1:34.77
  7. Chantal Luthart               ACZ                    1:34.89 9204712    1:36.07           
            41.76  1:36.07
  8. Janneke Japenga               ZV de Gooye            1:30.64 9500926    1:37.71           
            41.78  1:37.71
  9. Kimberley Manuela             de Zeehond '73         1:33.92 9401694    1:41.39           
            44.56  1:41.39
 10. Jacqueline de Graaff          ZV de Gooye            1:37.72 9306638    1:44.48           
            45.66  1:44.48
 11. Amber Lafeber                 ACZ                    1:41.14 9108086    1:57.39           
            50.26  1:57.39



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marco Akershoek               ZV de Gooye            1:05.32 9300003    1:05.32           
            30.45  1:05.32
  2. Jesper Oranje                 De Duck                1:08.80 9200997    1:05.49           
            30.58  1:05.49
  3. Dennis Pedersen               de Zeehond '73         1:09.46 9205385    1:10.11           
            31.50  1:10.11
  4. Rolf Boef                     De Duck                1:33.92 9205145    1:10.58           
            31.08  1:10.58
  5. Dex de Voogt                  De Duck                1:09.20 9102437    1:11.22           
            33.01  1:11.22
  6. Coen van der Wekken           ZV de Gooye            1:16.05 9202965    1:11.36           
            32.63  1:11.36
  7. Brian van Geffen              De Duck                1:14.32 9203695    1:16.82           
            33.48  1:16.82
  8. Koen van Ruijven              De Duck                1:20.64 9202113    1:18.89           
            33.62  1:18.89
  9. Tai Wei Kan                   SCOM                   1:21.94 9502417    1:22.26           
            34.92  1:22.26
 10. Nijs de Vos                   SVO                    1:24.78 9104705    1:23.94           
            37.14  1:23.94
 11. Cees van der Heide            SCOM                   1:30.72 9503967    1:25.48           
            38.11  1:25.48
 12. Arte van Houwelingen          SVO                         NT 9306071    1:25.86           
            36.14  1:25.86
 13. Fahim Nouri                   de Zeehond '73         1:44.89 9302439    1:26.98           
            35.36  1:26.98
 14. Tyron Gijsbertha              ACZ                    1:28.43 9405077    1:27.01           
            37.47  1:27.01



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Geraldine Trainor             De Duck                  40.84 7500544      39.43           
  2. Sade Daal                     ACZ                      37.77 8806594      39.51           
  3. Annelies Kievit               ZV de Gooye              40.19 8401286      41.52           
  4. Loes vd Beemt                 SCOM                     41.85 8600212      41.93           
  5. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73           43.87 9501318      43.51           
  6. Marina Sterk                  SVO                      40.79 8903980      44.20           
  7. Céline Verhoef                De Duck                  44.22 9604476      44.36           
  8. Marije v. d. Boogert          ZV de Gooye              46.41 9404000      46.60           
  9. Carolien Muilwijk             SVO                      45.95 9008064      47.36           
 10. Gemma den Toom                SVO                      44.16 8804318      48.82           
AFGE Femke Peet                    SVO                      44.10 9006542                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bastian Zoon                  ZV de Gooye              33.74 8703929      33.53           
  2. Jeroen Leenslag               SCOM                     34.68 8802129      34.73           
  3. Gertjan v.d. Knaap            De Duck                  36.33 7300459      36.10           
  4. Remco Wiegmink                ACZ                      37.03 8402595      37.05           
  5. Gerben de Jong                ZV de Gooye              37.11 8301047      37.41           
  6. Michael Schreuders            SVO                      36.36 8301905      38.23           
  7. Andre Sterk                   SVO                      37.20 8602989      38.44           
  8. Tom vd Beemt                  SCOM                     39.85 8900147      39.01           
  9. Michel Hoek                   De Duck                  38.63 7001431      39.43           
 10. Marc Hoogendam                ACZ                      41.18 9006937      40.46           
 11. Rick de Waard                 de Zeehond '73           35.92 9401095      41.20           
 12. Bastiaan van Houwelingen      SVO                      43.38 9001295      41.82           
 13. Jonathan van Stelle           De Duck                  44.43 8503663      43.94           
 14. Samim Nouri                   de Zeehond '73           44.72 9501709      46.82           
 15. Robin van Oyen                de Zeehond '73           55.43 9600897      56.13           
AFGE Nico Plooy                    SVO                      37.06 8805835                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent Poldervaart           De Duck                  42.53 9901493      44.81           
  2. Otto Pranger                  de Zeehond '73           51.54 0000007      47.80           
  3. Jarno van Oyen                de Zeehond '73         1:22.95 0100055    1:04.65           
  4. Jordi van Dam                 de Zeehond '73              NT 0100465    1:23.22           
 DIS Martijn van Krimpen           de Zeehond '73         1:06.43 0100519      56.49           
        AL - Bij water verlaten een deelnemer gehinderd.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pien Schravensande            ACZ                      42.60 9902010      41.47           
  2. Marcella Scheer               SVO                      47.05 9901866      42.98           
  3. Quinty Bolander               SCOM                   1:15.69 9902522      43.82           
  4. Kirsten Terlouw               ACZ                      49.21 9902012      47.32           
  5. Rachel Telleman               SCOM                     58.16 9902524      50.41           
  6. Manon Middelbos               ZV de Gooye              52.60 0100056      50.53           
  7. Fabiënne Boertje              de Zeehond '73           48.15 0000370      50.57           
  8. Annemarie Meijer              De Duck                  47.28 9900964      51.38           
  9. Jamie van Roon                De Duck                  54.23 9902286      52.10           
 10. Michelle Hokke                De Duck                  58.18 9902126      53.08           
 11. Joyce van Daelen              SCOM                        NT 9902520      54.03           
 12. Terri Out                     de Zeehond '73           54.37 0000026      54.53           
 13. Quinty Schneider              de Zeehond '73         1:03.96 0100182      59.96           
 14. Nienke de Vries               SCOM                   1:10.00 0100460    1:13.24           
 15. Nathalie van Pelt             de Zeehond '73              NT 0001604    1:24.09           
 DIS Misty de Voogt                De Duck                  50.76 0100014                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
AFGE Siska van kooij               de Zeehond '73         1:32.61 0100076                      
AFGE Lisanne van Ringelesteijn     de Zeehond '73           52.80 9900788                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 1 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nienke Pranger                de Zeehond '73           40.00 9701612      39.38           
  2. Senna Pols                    de Zeehond '73           40.44 9700012      40.76           
  3. Lotte Middelbos               ZV de Gooye              46.36 9900680      46.67           
  4. Cheryl Westerbaan             ACZ                      47.15 9702426      46.83           
  5. Brenda van Hulst              ACZ                      47.16 9703462      47.90           
  6. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73           48.12 9800304      47.99           
  7. Isobel Maddock                ACZ                      48.96 9703644      49.68           
  8. Dagmar Ham                    SVO                      51.74 9803136      50.20           
  9. Judith Kleinjan               De Duck                  51.26 9802710      52.36           
 10. Sjaron van Hulst              ACZ                      54.07 9803268      53.21           
 11. Nicky Kamies                  De Duck                  57.08 9803802      55.03           
 12. Cynthia Zwijnenburg           SVO                         NT 9800702      57.79 FJ 1      
 13. Desiree van Eeren             SCOM                     59.11 9803070      57.79 FJ 2      
 14. Claudia van Eeren             SCOM                   1:01.64 9803068      59.53           
 15. Channah Hoogerbrugge          De Duck                  59.52 9802708      59.95           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 6 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remco van Velzen              de Zeehond '73           41.82 9800011      40.99           
  2. Mike Hoek                     De Duck                  40.70 9702229      41.12           
  3. Jelle Roskam                  De Duck                  45.66 9801735      43.08           
  4. Niels Donkersloot             ZV de Gooye              43.66 9800231      43.44           
  5. Rowan de Voogt                De Duck                  49.97 9800713      49.92           
  6. Julian van Erk                ACZ                    1:00.86 9901323      53.29           
  7. Willem-Jaap van der Hoek      De Duck                  52.26 9801833      53.60           
  8. Olaf Willemse                 ACZ                      56.77 9802447      57.91           
 DIS Jorn Velda                    de Zeehond '73           51.48 9702411      52.26           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Ruszo Kiela                   de Zeehond '73         1:00.43 9802563      57.91           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGE Rick Spaan                    ZV de Gooye              53.51 9700781                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73         1:08.85 9501318    1:10.44           
            33.40  1:10.44
  2. Emily van Erk                 ACZ                    1:11.90 9502574    1:11.54           
            34.20  1:11.54
  3. Lise Beijleveldt              ACZ                    1:13.65 9505236    1:12.12           
            34.79  1:12.12
  4. Maaike de Waard               de Zeehond '73         1:08.52 9600604    1:12.49           
            34.39  1:12.49
  5. Céline Verhoef                De Duck                1:15.89 9604476    1:14.77           
            35.80  1:14.77
  6. Giulia Ros                    ACZ                    1:16.32 9602626    1:16.19           
            35.09  1:16.19
  7. Iris Roskam                   De Duck                1:19.80 9505854    1:18.73           
            36.89  1:18.73
  8. Jorieke Wolfert               ZV de Gooye            1:21.73 9500928    1:21.51           
            38.95  1:21.51
  9. Karen van Dee                 SCOM                   1:21.51 9604074    1:22.20           
            39.91  1:22.20
 10. Maureen van Sluis             ZV de Gooye            1:18.23 9602352    1:22.40           
            38.50  1:22.40
 11. Rianne van der Ham            SVO                    1:26.77 9604618    1:22.70           
            38.94  1:22.70
 12. Lenneke Bagijn                De Duck                1:30.76 9604992    1:26.16           
            40.46  1:26.16
 13. Renske de Vries               SCOM                   1:24.01 9703330    1:26.87           
            40.42  1:26.87
 14. Quinty Terlouw                ACZ                    1:23.69 9603244    1:27.43           
            42.20  1:27.43
 15. Denise de Groot               De Duck                1:34.42 9605142    1:29.81           
            41.89  1:29.81
 16. Marta op den Akker            ACZ                    1:31.40 9605118    1:32.26           
            43.08  1:32.26
 17. Jessica Koops                 SCOM                   1:22.16 9603668    1:32.50           
            43.08  1:32.50
 18. Ashley Fernandes              ACZ                    1:39.42 9605416    1:34.11           
            43.93  1:34.11
 19. Meike de Greef                SVO                    1:28.68 9605340    1:34.91           
            44.19  1:34.91
AFGE Sanne van Delft               SVO                    1:10.18 9501890                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73         1:02.19 9502289    1:02.08           
            29.55  1:02.08
  2. Koen Jongejan                 ZV de Gooye            1:06.37 9502945    1:07.04           
            31.74  1:07.04
  3. Daniël Dikken                 De Duck                1:08.37 9500385    1:09.59           
            33.63  1:09.59
  4. Michael de Joode              De Duck                1:10.74 9603229    1:09.64           
            32.97  1:09.64
  5. Lars Jongejan                 ZV de Gooye            1:19.73 9501299    1:12.28           
            34.41  1:12.28
  6. Samim Nouri                   de Zeehond '73         1:21.80 9501709    1:21.83           
            37.14  1:21.83
  7. Dennis Bergwerff              de Zeehond '73         1:29.17 9601735    1:30.32           
            42.55  1:30.32
  8. Rob van der Hoek              De Duck                1:43.15 9504839    1:35.72           
            43.34  1:35.72
  9. Niels Zwijnenburg             SVO                    1:38.85 9503627    1:39.80           
            44.96  1:39.80
 10. Robin van Oyen                de Zeehond '73         1:34.68 9600897    1:41.38           
            44.84  1:41.38
 11. Damian Gouw                   ACZ                         NT 966-agv    1:41.65           
            46.81  1:41.65
AFGE Harmen den Hartog             SVO                    1:36.84 9602227                      
AFGE Alex Pap                      SVO                    1:38.20 9505047                      
AFGE Mike Gerritse                 SCOM                   1:38.87 9602163                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Senna Pols                    de Zeehond '73         1:30.15 9700012    1:31.19           
            42.72  1:31.19
  2. Leontine Groeneveldt          De Duck                1:30.48 9303526    1:34.08           
            43.86  1:34.08
  3. Laura v.d Heijden             ACZ                    1:30.89 9502576    1:34.54           
            44.43  1:34.54
  4. Kimberley van Buren           De Duck                1:44.47 9304136    1:39.48           
            47.26  1:39.48
  5. Sandra Vermeulen              De Duck                1:40.64 9303522    1:39.84           
            46.59  1:39.84
  6. Marije v. d. Boogert          ZV de Gooye            1:41.98 9404000    1:42.31           
            48.07  1:42.31
  7. Joyce van Briemen             ACZ                    1:40.65 9307134    1:42.66           
            48.83  1:42.66
  8. Kimberley Manuela             de Zeehond '73         1:38.34 9401694    1:43.20           
            47.16  1:43.20
  9. Milou van Lieren              SVO                    1:46.05 9406630    1:44.46 FJ 1      
            50.16  1:44.46
 10. Kyra Grooten                  SCOM                   1:44.50 9406478    1:44.46 FJ 2      
            50.51  1:44.46
 11. Tiara Maitimu                 ACZ                    1:41.78 9405624    1:45.18           
            49.34  1:45.18
 12. Sara de Vos                   SVO                    1:48.28 9406632    1:45.98           
            50.73  1:45.98
 13. Jacqueline de Graaff          ZV de Gooye            1:44.89 9306638    1:46.14           
            49.86  1:46.14
 14. Nikki Gerritse                SCOM                   1:54.09 9502954    1:53.11           
            52.58  1:53.11
AFGE Mandy Vonk                    SVO                    1:29.47 9305126                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick de Waard                 de Zeehond '73         1:17.82 9401095    1:16.60           
            35.73  1:16.60
  2. Davy de Greef                 SVO                    1:21.91 9305463    1:21.17           
            37.60  1:21.17
  3. Marco Akershoek               ZV de Gooye            1:23.59 9300003    1:24.68           
            39.81  1:24.68
  4. Jos Terlouw                   ZV de Gooye            1:27.00 9400601    1:28.17           
            40.68  1:28.17
  5. Tyron Gijsbertha              ACZ                    1:26.94 9405077    1:28.41           
            40.23  1:28.41
  6. Tai Wei Kan                   SCOM                   1:37.37 9502417    1:35.67           
            45.29  1:35.67
  7. Edwin Vermeulen               De Duck                1:41.14 9306695    1:38.32           
            47.62  1:38.32
  8. Stefan Vermeulen              De Duck                1:42.51 9405123    1:42.03           
            47.66  1:42.03
  9. Paco de Voogt                 De Duck                1:51.48 9400859    1:44.08           
            50.18  1:44.08
 10. Rick Willemse                 ACZ                    1:42.11 9501927    1:44.53           
            48.79  1:44.53
 11. Samim Nouri                   de Zeehond '73         1:42.61 9501709    1:44.71           
            49.21  1:44.71
 DIS Rick de Jong                  De Duck                1:52.61 9401707    1:50.13           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            51.88  1:50.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Dames, 200m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kayleigh Westerbaan           ACZ                    2:17.84 9205054    2:19.79           
            32.45  1:08.29  2:19.79
  2. Yana Gavrilyuk                ACZ                    2:21.07 9108186    2:25.34           
            32.34  1:08.44  2:25.34
  3. Joanne Groeneveldt            De Duck                2:35.72 9105998    2:37.82           
            35.03  1:16.06  2:37.82
  4. Rebecca van Eeren             SCOM                   2:51.76 9306910    2:45.27           
            37.37  1:18.53  2:45.27
  5. Kirsten Knape                 De Duck                2:41.19 9300410    2:48.42           
            37.88  1:21.20  2:48.42
  6. Kimberley Manuela             de Zeehond '73         2:47.81 9401694    2:51.46           
            39.20  2:51.46
  7. Melissa Knops                 ZV de Gooye            2:52.77 9400214    2:53.73           
            38.40  1:22.43  2:53.73
  8. Chantal Luthart               ACZ                    2:38.13 9204712    2:55.66           
            38.06  1:23.06  2:55.66
  9. Janneke Japenga               ZV de Gooye            2:50.55 9500926    3:01.29           
            40.89  1:27.16  3:01.29
 10. Amber Lafeber                 ACZ                    3:05.86 9108086    3:05.25           
            40.34  1:27.13  3:05.25
AFGE Sanne van Delft               SVO                    2:41.29 9501890                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Jongens, 200m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rolf Boef                     De Duck                2:20.24 9205145    2:14.06           
            31.77  1:06.91  2:14.06
  2. Jesper Oranje                 De Duck                2:18.52 9200997    2:16.47           
            31.41  1:06.12  2:16.47
  3. Brian van Geffen              De Duck                2:19.35 9203695    2:17.95           
            31.54  1:06.80  2:17.95
  4. Dex de Voogt                  De Duck                2:14.67 9102437    2:18.09           
            31.27  1:07.03  2:18.09
  5. Coen van der Wekken           ZV de Gooye            2:21.87 9202965    2:18.90           
            31.90  1:07.20  2:18.90
  6. Dennis Pedersen               de Zeehond '73         2:21.92 9205385    2:20.23           
            33.02  1:08.77  2:20.23
  7. Cees van der Heide            SCOM                   2:31.48 9503967    2:20.54           
            32.95  1:08.88  2:20.54
  8. Eric Wolfert                  ZV de Gooye            2:33.90 9202103    2:31.19           
            32.84  1:11.37  2:31.19
  9. Nijs de Vos                   SVO                    2:27.63 9104705    2:33.53           
            33.73  1:12.39  2:33.53
 10. Arte van Houwelingen          SVO                    2:38.40 9206695    2:37.28           
            33.30  1:13.74  2:37.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sade Daal                     ACZ                    1:11.26 8806594    1:14.96           
          1:14.96
  2. Geraldine Trainor             De Duck                1:16.41 7500544    1:15.89           
          1:15.89
  3. Maaike de Waard               de Zeehond '73         1:17.09 9600604    1:17.40           
          1:17.40
  4. Annelies Kievit               ZV de Gooye            1:18.44 8401286    1:18.14           
          1:18.14
  5. Evelien Muilwijk              SVO                    1:14.75 8702856    1:20.07           
          1:20.07
  6. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73         1:19.85 9501318    1:22.02           
          1:22.02
  7. Loes vd Beemt                 SCOM                   1:23.82 8600212    1:23.78           
          1:23.78
  8. Carolien Muilwijk             SVO                    1:25.10 9008064    1:23.84           
          1:23.84
  9. Leontine Groeneveldt          De Duck                1:21.53 9303526    1:23.85           
          1:23.85
 10. Marina Sterk                  SVO                    1:22.10 8903980    1:25.29           
          1:25.29
 11. Gemma den Toom                SVO                    1:21.44 8804318    1:27.37           
          1:27.37
 12. Sandra Vermeulen              De Duck                1:23.21 9303522    1:27.56           
          1:27.56
AFGE Femke Peet                    SVO                    1:27.84 9006542                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bastian Zoon                  ZV de Gooye            1:07.36 8703929    1:05.38           
          1:05.38
  2. Gerben de Jong                ZV de Gooye            1:04.73 8301047    1:07.13           
          1:07.13
  3. Jeroen Leenslag               SCOM                   1:07.55 8802129    1:08.15           
          1:08.15
  4. Remco Wiegmink                ACZ                    1:10.99 8402595    1:12.33           
          1:12.33
  5. Gertjan v.d. Knaap            De Duck                1:11.73 7300459    1:12.54           
          1:12.54
  6. Andre Sterk                   SVO                    1:10.09 8602989    1:13.88           
          1:13.88
  7. Koen van Ruijven              De Duck                1:13.80 9202113    1:14.15           
          1:14.15
  8. Tom vd Beemt                  SCOM                   1:15.75 8900147    1:15.13           
          1:15.13
  9. Michael Schreuders            SVO                    1:12.79 8301905    1:16.80           
          1:16.80
 10. Bastiaan van Houwelingen      SVO                    1:16.35 9001295    1:17.72           
          1:17.72
 11. Michel Hoek                   De Duck                1:18.73 7001431    1:18.39           
          1:18.39
 12. Fahim Nouri                   de Zeehond '73         1:18.19 9302439    1:19.29           
          1:19.29
 13. Nick Out                      de Zeehond '73         1:17.53 9400881    1:21.65           
          1:21.65
 14. Jonathan van Stelle           De Duck                1:24.73 8503663    1:23.54           
          1:23.54
 DIS Marc Hoogendam                ACZ                    1:13.78 9006937    1:17.99           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:17.99
AFGE Nico Plooy                    SVO                    1:20.21 8805835                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ACZ 1                         ACZ                    2:12.33            2:13.69           
        Lise Beijleveldt, 95                       Giulia Ros, 96
        Laura v.d Heijden, 95                      Emily van Erk, 95
            32.88  2:13.69

  2. de Zeehond '73 1              de Zeehond '73         2:14.37            2:14.89           
        Maaike de Waard, 96                        Nienke Pranger, 97
        Senna Pols, 97                             Lisanne van Velzen, 95
            30.26  2:14.89

  3. De Duck 1                     De Duck                2:27.83            2:26.12           
        Lenneke Bagijn, 96                         Denise de Groot, 96
        Iris Roskam, 95                            Céline Verhoef, 96
            37.80  2:26.12

  4. SCOM 1                        SCOM                   2:30.07            2:33.34           
        Karen van Dee, 96                          Jessica Koops, 96
        Nikki Gerritse, 95                         Renske de Vries, 97
            35.97  2:33.34

  5. ZV de Gooye 1                 ZV de Gooye            2:28.49            2:34.55           
        Maureen van Sluis, 96                      Gerdine v.d. Boogert, 96
        Jorieke Wolfert, 95                        Janneke Japenga, 95
            39.53  2:34.55




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                  Jongens, 4 x 100m vrije slag          Jongens Jeugd 2 en later
04.10.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Duck 1                     De Duck                4:01.43            4:00.53           
        Rolf Boef, 92                              Brian van Geffen, 92
        Dex de Voogt, 91                           Jesper Oranje, 92
            28.93    59.71  4:00.53

  2. ZV de Gooye 1                 ZV de Gooye                 NT            4:22.39           
        Coen van der Wekken, 92                    Eric Wolfert, 92
        Pieter Wolfert, 94                         Marco Akershoek, 93
            30.74  1:04.09  4:22.39

  3. de Zeehond '73 1              de Zeehond '73         4:22.81            4:34.51           
        Jeffrey Buddenberg, 95                     Fahim Nouri, 93
        Nick Out, 94                               Dennis Pedersen, 92
          1:03.70  4:34.51

 DIS SVO 1                         SVO                    4:54.44                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Niels Zwijnenburg, 95                      Arte van Houwelingen, 92
        Nijs de Vos, 91                            Davy de Greef, 93




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Duck