Verenigingscompetitie deel 1 districtsklasse 2 en 3
Amersfoort (NED),    3.10.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Dames, 4 x 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 4. Alle, 25m rugslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 6. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 14. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 15. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 18. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 21. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 22. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 23. Meisjes, 25m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 24. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 25. Jongens, 25m rugslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 26. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 28. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 31. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 33. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 34. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 35. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 36. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 37. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 38. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 39. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 41. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
3-10-2009 - 13:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. AZC De Amer 1                 AZC De Amer            4:24.78            4:25.50           
        Anne Duijst, 89                            Kathy van Zuilen, 93
        Ingrid den Ouden, 87                       Kitty de Smit, 91
          1:05.72  4:25.50

  2. De Zwoer 1                    De Zwoer               4:11.66            4:28.48           
        Suzanne Lange, 92                          Sigrid Dogger, 92
        Esther van Aalst, 95                       Niké Beekes, 89
          1:02.31  4:28.48

  3. AZC De Amer 2                 AZC De Amer                 NT            4:49.12           
        Renske Eilers, 88                          Laura Visserman, 87
        Denise Boele, 92                           Josca Scholten, 95
            34.20  1:12.82  4:49.12




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Dames, 4 x 50m vrije slag                Dames Senioren Open
3-10-2009 - 13:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Z.V. Utrecht 1                Z.V. Utrecht           2:08.72            2:11.12           
        Courtney van Huizen, 96                    Geke Hasperhoven, 95
        Stephanie Rap, 84                          Anne Kooijman, 95
            30.93  2:11.12




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 4 x 50m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
3-10-2009 - 13:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Zwoer 1                    De Zwoer               2:18.56            2:17.98           
        Symen Dogger, 94                           Matthijs Mulder, 95
        Sven Dogger, 96                            Auke Koops, 95
            34.14  2:17.98

  2. AZC De Amer 1                 AZC De Amer            2:42.77            2:25.48           
        Dan Doan, 95                               Stephan Putman, 95
        Dorus Raaijman, 95                         Guido Vrieling, 96
            36.75  2:25.48

  3. Z.V. Utrecht 1                Z.V. Utrecht           2:30.89            2:30.20           
        Hein van Vliet, 95                         Yassine Maniani, 95
        Duncan de Vos, 97                          Zakaria el Mansori, 95
            43.70  2:30.20

AFGE AZC De Amer 2                 AZC De Amer            3:07.47                              
        Bas Dries, 95                              Luca Silva, 97
        Tijmen Linthorst, 98                       Ruben van Hamersveld, 97




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 25m rugslag           Jongens Minioren 4 en later
3-10-2009 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Samet Bozkurt                 Z.V. Utrecht             22.77 0001071      22.35           
  2. Kayn Wolfswinkel              AZC De Amer              28.83 0100237      26.37           
  3. Rick Douma                    De Zwoer                    NT 0101205      26.47           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 25m rugslag           Meisjes Minioren 4 en later
3-10-2009 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Drew van Huizen               Z.V. Utrecht                NT 0101314      25.05           
  2. Heleen Lok                    AZC De Amer              27.95 0100138      26.40           
  3. Anniek Reuijl                 AZC De Amer              30.57 0100246      30.64           
AFGE Suze van der Mars             AZC De Amer              32.19 0100868                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
3-10-2009 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elja Douma                    De Zwoer                 46.28 9800328      44.90           
  2. Iris van Zuilen               AZC De Amer              50.70 9803036      52.51           
  3. Marjolein Uittenbogaard       AZC De Amer              54.23 9803034      52.55           
  4. Raha Bavandpouri              Z.V. Utrecht             58.70 9803968      53.09           
  5. Lauren ter Harmsel            AZC De Amer                 NT 9903504      54.89 2         
  5. Cheyenne van der Port         AZC De Amer                 NT 9804718      54.89 1         
  7. Mijke Bergkotte               De Zwoer                 53.23 9903434      54.98           
  8. Isabelle Abbink Spaink        De Zwoer                 56.48 9803414      55.50           
  9. Esmee Overkempe               AZC De Amer              56.09 9901886      56.85           
 10. Cheyenne Wolfswinkel          AZC De Amer            1:03.31 9902272      57.62           
 11. Demi Nipshagen                AZC De Amer            1:08.48 9804136    1:02.73           
 12. Michelle Boersen              AZC De Amer            1:13.06 9903204    1:03.06 2         
 12. Jette Voet                    AZC De Amer                 NT 9903236    1:03.06 1         
AFGE Rebecca Hietink               De Zwoer                 50.73 9803412                      
AFGE Mayssae Guerrouy              Z.V. Utrecht           1:07.29 9802512                      
AFGE Cigdem Kocak                  Z.V. Utrecht           1:08.40 9704918                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
3-10-2009 - 14:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Seser Yas                     Z.V. Utrecht             46.85 9800909      45.13           
  2. Bart van den Hengel           De Zwoer                    NT 9804203      54.89           
  3. Tijmen Linthorst              AZC De Amer              58.60 9801165      55.99           
  4. Gijs van Eck                  Z.V. Utrecht           1:02.90 9900823      56.44           
  5. Max Kok                       De Zwoer                    NT            1:02.52           

  BM Bart Niehof                   De Zwoer                    NT              58.00           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
3-10-2009 - 14:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Francine Burema               AZC De Amer            1:27.02 9604354    1:25.62           
          1:25.62
  2. Amy Weijburg                  De Zwoer               1:27.01 9700370    1:28.14           
          1:28.14
  3. Eline Waaijenburg             AZC De Amer            1:35.37 9604356    1:32.03           
          1:32.03
  4. Merel de Goede                De Zwoer               1:40.07 9704214    1:37.15           
          1:37.15
  5. Manon Eijbergen               AZC De Amer                 NT 9705208    1:49.43           
          1:49.43
  6. Melissa van de Breul          De Zwoer                    NT 9605570    2:06.08           
          2:06.08
 DIS Monica Rookhuizen             AZC De Amer                 NT 9705628                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
 DIS Courtney van Huizen           Z.V. Utrecht           1:24.50 9601686    1:19.80           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:19.80
AFGE Rachel Bootsman               AZC De Amer            1:37.41 9605290                      
AFGE Nina Werkhoven                De Zwoer                    NT 9601934                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
3-10-2009 - 14:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Dogger                   De Zwoer               1:16.98 9600617    1:18.26           
          1:18.26
  2. Duncan de Vos                 Z.V. Utrecht           1:36.80 9703177    1:22.91           
          1:22.91
  3. David Smalbrugge              De Zwoer               1:25.57 9602665    1:24.23           
          1:24.23
  4. Shi Shi Jie                   Z.V. Utrecht           1:33.20 9604007    1:29.76           
          1:29.76
  5. Jasper van der Velde          Z.V. Utrecht                NT 9604609    1:32.71           
          1:32.71
  6. Luca Silva                    AZC De Amer                 NT 9704063    1:33.26           
          1:33.26
  7. Thom Hansen                   De Zwoer               1:30.36 9701205    1:36.19           
          1:36.19
  8. Daan Spijkers                 Z.V. Utrecht                NT 9703175    1:48.64           
          1:48.64
  9. Ruben van Hamersveld          AZC De Amer                 NT 9703889    1:50.04           
          1:50.04
 10. Noaim Kouly                   Z.V. Utrecht                NT 9703749    2:02.62           
          2:02.62
 DIS Aziz You You                  Z.V. Utrecht                NT 9703751    1:50.23           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:50.23
AFGE Guido Vrieling                AZC De Amer            1:27.37 9604323                      
AFGE Dylano Mella Inoa             De Zwoer                    NT 9703815                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
3-10-2009 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Kooijman                 Z.V. Utrecht             29.60 9503218      29.41           
  2. Renate Wijma                  AZC De Amer              30.12 9406878      30.28           
  3. Josca Scholten                AZC De Amer              32.40 9503796      31.29           
  4. Esther van Aalst              De Zwoer                 34.14 9504540      33.42           
  5. Nicole van Zuilen             AZC De Amer              35.15 9505428      34.21           
  6. Evi Mathot                    AZC De Amer              34.36 9505424      34.33           
  7. Conny de Smit                 AZC De Amer              34.07 9402622      34.69           
  8. Marloes Jobse                 AZC De Amer              39.94 9505412      36.55           
  9. Nicky van Saane               De Zwoer                 38.80 9404782      37.28           
 10. Shirley Versteeg              Z.V. Utrecht             38.92 9602880      37.56           
AFGE Ashley Mella Inoa             De Zwoer                 38.29 9407038                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
3-10-2009 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yassine Maniani               Z.V. Utrecht             27.11 9501755      27.02           
  2. Matthijs Mulder               De Zwoer                 29.77 9502597      29.47           
  3. Stephan Putman                AZC De Amer              30.30 9502955      29.94           
  4. Bas Dries                     AZC De Amer              33.30 9505177      30.87           
  5. Dennis van den Breul          De Zwoer                 33.54 9405963      31.23           
  6. Tim Douma                     De Zwoer                 32.61 9502401      31.69           
  7. Marijn Uitenbroek             De Zwoer                 31.94 9406089      32.08           
  8. Dorus Raaijman                AZC De Amer              31.92 9505051      32.46           
  9. Dan Doan                      AZC De Amer              35.60 9504317      32.69           
 10. Zakaria el Mansori            Z.V. Utrecht             33.87 9503281      34.36           
 11. Hein van Vliet                Z.V. Utrecht             36.43 9503213      37.00           
AFGE Guido Vrieling                AZC De Amer              32.25 9604323                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
3-10-2009 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne Lange                 De Zwoer               1:12.92 9202998    1:16.15           
          1:16.15
  2. Kathy van Zuilen              AZC De Amer            1:33.00 9306138    1:29.85           
          1:29.85
  3. Denise Boele                  AZC De Amer            1:40.25 9204724    1:33.87           
          1:33.87
  4. Sigrid Dogger                 De Zwoer               1:30.40 9200452    1:34.01           
          1:34.01
  5. Josca Scholten                AZC De Amer            1:34.03 9503796    1:34.48           
          1:34.48
  6. Nicole van Zuilen             AZC De Amer            1:43.13 9505428    1:45.47           
          1:45.47
AFGE Esther van Aalst              De Zwoer               1:28.32 9504540                      
AFGE Renate Wijma                  AZC De Amer            1:24.60 9406878                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Dames, 50m vlinderslag            Dames Senioren 2 en later
3-10-2009 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Geke Hasperhoven              Z.V. Utrecht             40.58 9504160      42.20           
  2. Jorinde Veraar                AZC De Amer              53.22 9204726      48.99           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
3-10-2009 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Auke Koops                    De Zwoer               1:25.00 9502455    1:18.31           
          1:18.31
  2. Kjeld Jacobs                  AZC De Amer                 NT 9306795    1:19.44           
          1:19.44
  3. Symen Dogger                  De Zwoer               1:17.39 9401119    1:22.44           
          1:22.44
  4. Stephan Putman                AZC De Amer            1:36.34 9502955    1:33.27           
          1:33.27
  5. Tim van Koelen                AZC De Amer                 NT 9306779    1:37.32           
          1:37.32
AFGE Peter Snijders                De Zwoer               1:37.20 9203249                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 50m vlinderslag            Jongens Jeugd 2 en later
3-10-2009 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Ariaansz               Z.V. Utrecht             31.37 9302053      29.61           
  2. Emanuel Loboka                Z.V. Utrecht             36.64 9302793      37.31           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
3-10-2009 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Duijst                   AZC De Amer              40.28 8901030      39.30           
  2. Kathy van Zuilen              AZC De Amer              38.73 9306138      39.35           
  3. Kitty de Smit                 AZC De Amer              40.03 9105424      39.73           
  4. Joyce Duijst                  AZC De Amer              40.92 9006666      40.70           
  5. Niké Beekes                   De Zwoer                 39.97 8900228      41.36           
  6. Renske Eilers                 AZC De Amer              45.45 8806072      42.56           
  7. Ingrid den Ouden              AZC De Amer              44.07 8703058      43.86           
  8. Laura Visserman               AZC De Amer                 NT 8704362      44.24           
  9. Stephanie Rap                 Z.V. Utrecht             42.31 8403260      45.44           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
3-10-2009 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julian Diaz                   Z.V. Utrecht             30.98 9200241      31.75 2         
  1. Aziz Nosairi                  Z.V. Utrecht             32.89 9104645      31.75 1         
  3. Erik van Hell                 AZC De Amer              32.82 8200643      34.36           
  4. Ricardo Diaz                  Z.V. Utrecht             35.86 9000637      35.00           
  5. Paul de Boer                  AZC De Amer              36.25 6801413      36.73           
  6. Thomas Gerritzen              AZC De Amer              38.52 9106491      38.21           
  7. Dick Kampman                  AZC De Amer              38.26 8801789      39.44           
  8. Eric Kalee                    AZC De Amer              40.52 9005307      40.35 1         
  8. Peter Marc de Rooij           Z.V. Utrecht             41.10 6100829      40.35 2         
 10. Jaap Galenkamp                AZC De Amer              39.98 9004515      40.72           
 11. Matthijs Mulder               De Zwoer                 41.76 9502597      40.94           
 12. Stephan Esmeijer              De Zwoer                    NT 9106361      43.17           
AFGE Dennis de Groot               De Zwoer                 32.07 8300785                      
AFGE Rens Wientjes                 De Zwoer                 37.50 8002215                      
AFGE Mark Viersen                  Z.V. Utrecht             43.49 8704055                      
AFGE Peter Snijders                De Zwoer                 41.29 9203249                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
3-10-2009 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Samet Bozkurt                 Z.V. Utrecht             44.20 0001071      43.95           
  2. Kayn Wolfswinkel              AZC De Amer            1:00.87 0100237      59.24           
  3. Rick Douma                    De Zwoer                    NT 0101205      59.33           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
3-10-2009 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heleen Lok                    AZC De Amer              52.75 0100138      50.57           
  2. Drew van Huizen               Z.V. Utrecht                NT 0101314      55.21           
  3. Anniek Reuijl                 AZC De Amer              56.82 0100246      57.16           
AFGE Suze van der Mars             AZC De Amer            1:13.98 0100868                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 1 en later
3-10-2009 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elja Douma                    De Zwoer                 43.97 9800328      43.20           
  2. Iris van Zuilen               AZC De Amer              46.09 9803036      48.18           
  3. Marjolein Uittenbogaard       AZC De Amer              54.51 9803034      50.06           
  4. Mijke Bergkotte               De Zwoer                 50.96 9903434      50.51           
  5. Lauren ter Harmsel            AZC De Amer                 NT 9903504      56.67           
  6. Isabelle Abbink Spaink        De Zwoer                 53.93 9803414      56.98           
  7. Jette Voet                    AZC De Amer            1:00.31 9903236      58.69           
  8. Esmee Overkempe               AZC De Amer            1:01.23 9901886      59.20           
  9. Cheyenne Wolfswinkel          AZC De Amer            1:04.45 9902272    1:03.35           
 DIS Cheyenne van der Port         AZC De Amer                 NT 9804718      57.92           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Michelle Boersen              AZC De Amer                 NT 9903204    1:02.26           
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Demi Nipshagen                AZC De Amer                 NT 9804136    1:02.46           
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGE Rebecca Hietink               De Zwoer                 44.97 9803412                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 25m rugslag           Meisjes Junioren 1 en later
3-10-2009 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raha Bavandpouri              Z.V. Utrecht             28.82 9803968      23.84           
AFGE Cigdem Kocak                  Z.V. Utrecht                NT 9704918                      
AFGE Mayssae Guerrouy              Z.V. Utrecht             26.57 9802512                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 6 en later
3-10-2009 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tijmen Linthorst              AZC De Amer              55.96 9801165      53.62           
  2. Bart van den Hengel           De Zwoer                    NT 9804203      54.70           

  BM Bart Niehof                   De Zwoer                    NT              49.24           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 25m rugslag           Jongens Minioren 6 en later
3-10-2009 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Seser Yas                     Z.V. Utrecht             19.00 9800909      18.04           
  2. Gijs van Eck                  Z.V. Utrecht             25.80 9900823      23.84           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
3-10-2009 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Francine Burema               AZC De Amer            1:15.56 9604354    1:13.12           
          1:13.12
  2. Amy Weijburg                  De Zwoer               1:15.26 9700370    1:14.12           
          1:14.12
  3. Eline Waaijenburg             AZC De Amer            1:33.43 9604356    1:22.43           
          1:22.43
  4. Merel de Goede                De Zwoer               1:24.04 9704214    1:22.80           
          1:22.80
  5. Iris van Zuilen               AZC De Amer            1:31.87 9803036    1:34.12           
          1:34.12
  6. Manon Eijbergen               AZC De Amer            1:42.02 9705208    1:39.38           
            45.82  1:39.38
  7. Melissa van de Breul          De Zwoer               1:55.42 9605570    1:59.87           
          1:59.87
  8. Monica Rookhuizen             AZC De Amer                 NT 9705628    2:35.12           
          1:03.73  2:35.12
AFGE Rachel Bootsman               AZC De Amer            1:47.71 9605290                      
AFGE Nina Werkhoven                De Zwoer               1:20.26 9601934                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 3 en later
3-10-2009 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Courtney van Huizen           Z.V. Utrecht             40.29 9601686      37.87           
  2. Shirley Versteeg              Z.V. Utrecht             49.14 9602880      49.91           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
3-10-2009 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Dogger                   De Zwoer               1:06.04 9600617    1:08.23           
          1:08.23
  2. David Smalbrugge              De Zwoer               1:14.28 9602665    1:16.53           
          1:16.53
  3. Luca Silva                    AZC De Amer            1:31.03 9704063    1:22.96           
          1:22.96
  4. Thom Hansen                   De Zwoer               1:18.64 9701205    1:31.35           
          1:31.35
  5. Ruben van Hamersveld          AZC De Amer                 NT 9703889    1:37.70           
            45.12  1:37.70
AFGE Guido Vrieling                AZC De Amer            1:16.55 9604323                      
AFGE Dylano Mella Inoa             De Zwoer               1:45.08 9703815                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 2 en later
3-10-2009 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Duncan de Vos                 Z.V. Utrecht             44.43 9703177      42.12           
  2. Jasper van der Velde          Z.V. Utrecht                NT 9604609      42.24           
  3. Shi Shi Jie                   Z.V. Utrecht             44.91 9604007      44.98           
  4. Daan Spijkers                 Z.V. Utrecht             52.81 9703175      51.23           
  5. Noaim Kouly                   Z.V. Utrecht             58.18 9703749      54.36           
  6. Aziz You You                  Z.V. Utrecht             51.55 9703751      56.62           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
3-10-2009 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renate Wijma                  AZC De Amer                 NT 9406878    1:32.35           
          1:32.35
  2. Anne Kooijman                 Z.V. Utrecht           1:29.26 9503218    1:32.66           
          1:32.66
  3. Evi Mathot                    AZC De Amer            1:38.35 9505424    1:37.43           
          1:37.43
  4. Francine Burema               AZC De Amer            1:39.54 9604354    1:41.01           
          1:41.01
  5. Nicole van Zuilen             AZC De Amer            1:42.33 9505428    1:41.80           
          1:41.80
  6. Josca Scholten                AZC De Amer            1:41.77 9503796    1:42.06           
          1:42.06
  7. Marloes Jobse                 AZC De Amer            1:54.22 9505412    1:48.46           
          1:48.46
  8. Nicky van Saane               De Zwoer               1:45.07 9404782    1:51.24           
          1:51.24
 DIS Conny de Smit                 AZC De Amer            1:39.15 9402622                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
AFGE Marije Harlé                  De Zwoer               1:42.66 9504316                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
3-10-2009 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yassine Maniani               Z.V. Utrecht           1:24.98 9501755    1:23.93           
          1:23.93
  2. Stephan Putman                AZC De Amer            1:45.59 9502955    1:30.69           
          1:30.69
  3. Tim Douma                     De Zwoer               1:31.74 9502401    1:32.76           
          1:32.76
  4. Bas Dries                     AZC De Amer                 NT 9505177    1:33.15           
          1:33.15
  5. Matthijs Mulder               De Zwoer               1:28.17 9502597    1:33.53           
          1:33.53
  6. Dan Doan                      AZC De Amer            1:42.19 9504317    1:35.06           
          1:35.06
  7. Dennis van den Breul          De Zwoer               1:44.05 9405963    1:35.23           
          1:35.23
  8. Dorus Raaijman                AZC De Amer            1:38.53 9505051    1:39.13           
          1:39.13
  9. Zakaria el Mansori            Z.V. Utrecht           1:41.21 9503281    1:43.33           
          1:43.33
 10. Hein van Vliet                Z.V. Utrecht           1:48.67 9503213    1:44.67           
          1:44.67
 11. Marijn Uitenbroek             De Zwoer               1:46.95 9406089    1:45.35           
          1:45.35
AFGE Guido Vrieling                AZC De Amer            1:39.00 9604323                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 200m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
3-10-2009 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne Lange                 De Zwoer               2:14.41 9202998    2:20.65           
          2:20.65
  2. Sigrid Dogger                 De Zwoer               2:20.17 9200452    2:27.68           
          2:27.68
  3. Kathy van Zuilen              AZC De Amer            2:31.97 9306138    2:28.99           
            34.36  1:11.26  2:28.99
  4. Esther van Aalst              De Zwoer               2:34.51 9504540    2:45.57           
          2:45.57
  5. Denise Boele                  AZC De Amer            2:51.44 9204724    2:59.14           
            41.95  1:28.46  2:59.14
  6. Jorinde Veraar                AZC De Amer            3:26.16 9204726    3:27.93           
          1:38.33  3:27.93
AFGE Conny de Smit                 AZC De Amer            2:32.39 9402622                      
AFGE Ashley Mella Inoa             De Zwoer               3:17.92 9407038                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
3-10-2009 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Geke Hasperhoven              Z.V. Utrecht           1:16.55 9504160    1:21.99           
            39.24  1:21.99



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Jongens, 200m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
3-10-2009 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Auke Koops                    De Zwoer               2:30.00 9502455    2:25.21           
          2:25.21
  2. Symen Dogger                  De Zwoer               2:17.47 9401119    2:25.26           
          2:25.26
  3. Kjeld Jacobs                  AZC De Amer            2:35.64 9306795    2:27.96           
            32.99  1:11.31  2:27.96
  4. Dorus Raaijman                AZC De Amer            2:48.50 9505051    2:49.50           
          2:49.50
  5. Tim van Koelen                AZC De Amer            2:50.41 9306779    2:52.21           
            39.62  1:25.13  2:52.21
AFGE Peter Snijders                De Zwoer               2:40.80 9203249                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
3-10-2009 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Ariaansz               Z.V. Utrecht             55.32 9302053      55.80           
            55.80
  2. Emanuel Loboka                Z.V. Utrecht           1:13.40 9302793    1:10.65           
          1:10.65



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
3-10-2009 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Duijst                   AZC De Amer            1:15.99 8901030    1:16.32           
          1:16.32
  2. Kitty de Smit                 AZC De Amer            1:18.02 9105424    1:18.32           
          1:18.32
  3. Niké Beekes                   De Zwoer               1:15.16 8900228    1:20.15           
          1:20.15
  4. Ingrid den Ouden              AZC De Amer            1:18.25 8703058    1:20.27           
          1:20.27
  5. Renske Eilers                 AZC De Amer            1:21.64 8806072    1:21.56           
          1:21.56
  6. Laura Visserman               AZC De Amer                 NT 8704362    1:22.96           
          1:22.96
  7. Joyce Duijst                  AZC De Amer            1:25.55 9006666    1:24.45           
          1:24.45
  8. Stephanie Rap                 Z.V. Utrecht           1:29.10 8403260    1:32.55           
          1:32.55
  9. Nicky van Saane               De Zwoer               1:36.10 9404782    1:34.67           
          1:34.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
3-10-2009 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julian Diaz                   Z.V. Utrecht                NT 9200241    1:04.06           
          1:04.06
  2. Ricardo Diaz                  Z.V. Utrecht           1:09.47 9000637    1:09.28           
          1:09.28
  3. Dick Kampman                  AZC De Amer            1:10.32 8801789    1:12.02 2         
          1:12.02
  3. Erik van Hell                 AZC De Amer            1:07.13 8200643    1:12.02 1         
          1:12.02
  5. Paul de Boer                  AZC De Amer                 NT 6801413    1:15.27           
          1:15.27
  6. Thomas Gerritzen              AZC De Amer            1:16.15 9106491    1:17.03           
          1:17.03
  7. Jaap Galenkamp                AZC De Amer            1:15.45 9004515    1:17.85           
          1:17.85
  8. Eric Kalee                    AZC De Amer            1:21.36 9005307    1:19.14           
          1:19.14
  9. Stephan Esmeijer              De Zwoer               1:23.49 9106361    1:21.93           
          1:21.93
 10. Peter Marc de Rooij           Z.V. Utrecht           1:21.67 6100829    1:24.37           
          1:24.37
 11. Marijn Uitenbroek             De Zwoer               1:33.52 9406089    1:27.06           
          1:27.06
 DIS Aziz Nosairi                  Z.V. Utrecht           1:00.93 9104645    1:02.96           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:02.96
AFGE Rens Wientjes                 De Zwoer               1:12.50 8002215                      
AFGE Mark Viersen                  Z.V. Utrecht           1:17.19 8704055                      
AFGE Dennis de Groot               De Zwoer               1:07.23 8300785                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
3-10-2009 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. AZC De Amer 1                 AZC De Amer            2:30.80            2:30.20           
        Francine Burema, 96                        Eline Waaijenburg, 96
        Iris van Zuilen, 98                        Manon Eijbergen, 97
            33.06  2:30.20

  2. De Zwoer 1                    De Zwoer               2:24.21            2:33.44           
        Amy Weijburg, 97                           Merel de Goede, 97
        Elja Douma, 98                             Isabelle Abbink Spaink, 98
            33.19  2:33.44

AFGE Z.V. Utrecht 1                Z.V. Utrecht           2:51.72                              
        Shirley Versteeg, 96                       Raha Bavandpouri, 98
        Mayssae Guerrouy, 98                       Courtney van Huizen, 96




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                  Jongens, 4 x 100m vrije slag          Jongens Jeugd 2 en later
3-10-2009 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Zwoer 1                    De Zwoer               4:21.37            4:31.78           
        Sven Dogger, 96                            Matthijs Mulder, 95
        Auke Koops, 95                             Symen Dogger, 94
          1:08.66  4:31.78

  2. AZC De Amer 1                 AZC De Amer            4:45.48            4:41.72           
        Kjeld Jacobs, 93                           Tim van Koelen, 93
        Bas Dries, 95                              Stephan Putman, 95
          1:06.96  4:41.72

  3. De Zwoer 2                    De Zwoer               4:47.79            4:59.44           
        Tim Douma, 95                              David Smalbrugge, 96
        Marijn Uitenbroek, 94                      Dennis van den Breul, 94
          1:09.65  4:59.44

  4. AZC De Amer 2                 AZC De Amer                 NT            5:38.78           
        Dorus Raaijman, 95                         Tijmen Linthorst, 98
        Dan Doan, 95                               Luca Silva, 97
          1:18.62  5:38.78




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Amer