2007-09-29=Competitie_deel_1
Utrecht (NED),    29.9.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, 9 - 11 jaar
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Dames Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 15. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 16. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 17. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 18. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 19. Jongens, 100m rugslag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Dames Jeugd 2 en later    Nr. 21. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 22. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 23. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 24. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 25. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 27. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 28. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 29. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2004


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2               Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        De Rijn 1                          De Rijn                4:37.91   472       
        Tessa Mol, 95                          Marte Stoorvogel, 95
        Inge Pepping, 94                       Marjolein Delno, 94
          1:15.06  4:37.91

        Van Vliet Baracuda 1               Van Vliet Baracuda     4:51.85   407       
        Chiara Ligthart, 94                    Giulia Rolloos, 95
        Amber Reijm, 94                        Saskia Kommers, 95
          1:07.57  4:51.85

        VZC Veenendaal 1                   VZC Veenendaal         4:59.82   376       
        Ellen van Dijk, 94                     Katja Bos, 95
        Manon van de Kraats, 95                Elina de Ruiter, 94
          1:14.70  4:59.82

        SG Zwemlust/Utrecht 1              SG Zwemlust/Utrecht    5:19.10   312       
        Mirre Thomas, 95                       Geke Hasperhoven, 95
        Jacqueline van Rossum, 96              Anne Kooijman, 95
          1:13.73  5:19.10

        De Rijn 2                          De Rijn                5:37.82   263       
        Rachella van Hek, 94                   Mara Langeveld, 96
        Laura Bullinga, 95                     Nynke Hotsma, 96
          1:18.07  5:37.82




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Alle, 4 x 50m wisselslag                    9 - 11 jaar
29-9-2007         meisjes junioren 1 e.l. en jongens minioren 6 e.l.           Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        De Rijn 1                          De Rijn                2:34.24   235       
        Gaby Zittersteijn, 97                  Mike van de Kraats, 96
        Jidde Wiegertjes, 96                   Lisette Goelema, 96
            39.81  2:34.24

        De Rijn 2                          De Rijn                2:56.93   156       
        Anouk van Nellestijn, 98               Gijs van der Wal, 97
        Bert Veenstra, 96                      Fabiola Smitsmans, 96
            42.72  2:56.93

        SG Zwemlust/Utrecht 1              SG Zwemlust/Utrecht    2:57.13   155       
        Mohammed el Bakkali, 97                Jacqueline van Rossum, 96
        Bas Andela, 96                         Courtney van Huizen, 96
            42.70  2:57.13

        VZC Veenendaal 1                   VZC Veenendaal         3:02.56   142       
        Chantal van de Kraats, 96              Michelle Muller, 96
        Marnix Ykema, 96                       Niels van Beek, 98
            48.96  3:02.56

        Van Vliet Baracuda 2               Van Vliet Baracuda     3:10.82   124       
        Liliana Jannink, 96                    Anne Petersen, 97
        Soufiane Belali, 97                    Kevin Slagmolen, 97
            45.89  3:10.82

    NG  Van Vliet Baracuda 1               Van Vliet Baracuda                         
        Niels Röder, 96                        Romee Rikkert, 98
        Soufiane Belali, 97                    Esmée Rolloos, 98




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Dames, 100m schoolslag             Dames Senioren Open
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Tessa Lukassen                87   SG Zwemlust/Utrecht    1:18.98   569       
          1:18.98
        Marike Boersen                88   SG Zwemlust/Utrecht    1:20.70   533       
            37.54  1:20.70
        Charlotte Groeneveld          87   VZC Veenendaal         1:20.86   530       
          1:20.86
        Kim van Leendert              84   De Rijn                1:22.47   500       
          1:22.47
        Linda Jansen                  88   Van Vliet Baracuda     1:23.82   476       
          1:23.82
        Marjolein Post                89   SG Zwemlust/Utrecht    1:23.88   475       
            39.06  1:23.88
        Chantal Rijsmus               88   Van Vliet Baracuda     1:24.90   458       
          1:24.90
        Iris Barendregt               86   Van Vliet Baracuda     1:25.91   442       
          1:25.91
        Karin Los                     91   De Rijn                1:26.48   433       
            40.61  1:26.48
        Jolanda van Leijen            88   De Rijn                1:27.23   422       
          1:27.23
        Simone Stapels                89   Van Vliet Baracuda     1:28.69   402       
          1:28.69
        Elke Jansen                   85   VZC Veenendaal         1:30.60   377       
          1:30.60
        Esther Versteeg               83   Van Vliet Baracuda     1:32.42   355       
            44.13  1:32.42
        Rianne Broeder                89   De Rijn                1:32.42   355       
          1:32.42



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                  Heren, 400m vrije slag             Heren Senioren Open
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Robin van Aggele              84   SG Zwemlust/Utrecht    4:02.91   734       
            58.29  1:59.63  4:02.91
        Kas Kop Jansen                85   Van Vliet Baracuda     4:14.81   636       
          1:00.08  2:05.41  4:14.81
        Marvin Kruin                  89   SG Zwemlust/Utrecht    4:24.64   568       
          1:01.70  2:09.23  4:24.64
        Robert de Gruijl              86   Van Vliet Baracuda     4:30.13   534  1    
          1:02.04  2:09.67  4:30.13
        Thijs Hagelstein              91   VZC Veenendaal         4:30.13   534  2    
          1:04.06  2:13.20  4:30.13
        Martijn Bouwens               88   SG Zwemlust/Utrecht    4:43.30   463       
          1:06.15  2:18.78  4:43.30
        Vincent Bohm                  84   VZC Veenendaal         4:47.58   442       
          1:07.36  2:18.80  4:47.58
        Wim Korving                   73   VZC Veenendaal         4:49.89   432       
          1:06.26  2:19.00  4:49.89
        Milo van Holsteijn            88   De Rijn                4:51.26   426       
          1:09.06  2:23.29  4:51.26
        Maarten van Gessel            81   De Rijn                4:53.86   415       
          1:08.82  2:22.36  4:53.86
        Emiel Ghali                   87   Van Vliet Baracuda     5:06.02   367       
          1:09.32  2:25.00  5:06.02
        Rick van Nieuwenhuizen        90   De Rijn                5:29.66   294       
          1:13.54  2:38.18  5:29.66
    NG  Joost den Adel                87   Van Vliet Baracuda                         
    NG  Daley Dam                     85   De Rijn                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Dames, 100m rugslag         Dames Senioren 2 en later
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Elise Bouwens                 91   SG Zwemlust/Utrecht    1:09.19   598       
          1:09.19
        Lis Kop Jansen                91   Van Vliet Baracuda     1:10.64   562       
          1:10.64
        Ilse van Hoorn                90   SG Zwemlust/Utrecht    1:11.36   545       
            34.39  1:11.36
        Marloes Nieberg               90   SG Zwemlust/Utrecht    1:16.39   444       
          1:16.39
        Nynke Groot Koerkamp          93   De Rijn                1:17.10   432       
          1:17.10
        Hester van Os                 90   De Rijn                1:17.60   424       
          1:17.60
        Sarina Snijder                91   VZC Veenendaal         1:17.70   422       
          1:17.70
        Evelien Veenstra              91   De Rijn                1:18.60   408       
          1:18.60
        Lisa Petersen                 91   Van Vliet Baracuda     1:19.88   388       
          1:19.88
        Marijke Kommers               93   Van Vliet Baracuda     1:20.22   383       
          1:20.22
        Anouk Boersen                 90   VZC Veenendaal         1:23.10   345       
            40.13  1:23.10
        Karin Los                     91   De Rijn                1:23.11   345       
          1:23.11



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 200m schoolslag         Heren Jeugd 2 en later
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Steven Nonnekes               90   Van Vliet Baracuda     2:31.80   575       
          1:10.63  2:31.80
        Erwin vd Haar                 90   VZC Veenendaal         2:44.89   449       
          1:16.92  2:44.89
        Aziz Nosairi                  91   SG Zwemlust/Utrecht    2:46.29   438       
          1:19.11  2:46.29
        Mark Moussa                   90   SG Zwemlust/Utrecht    2:46.84   433       
          1:20.21  2:46.84
        Jasper van der Maarel         90   De Rijn                2:48.18   423       
          1:20.83  2:48.18
        Bastiaan Lijesen              90   Van Vliet Baracuda     2:49.28   415       
          1:19.17  2:49.28
        Joeri Scheidt                 91   VZC Veenendaal         2:49.92   410       
          1:23.01  2:49.92
        Tim Niekus                    91   VZC Veenendaal         2:50.02   409       
          1:20.36  2:50.02
        Joost de Bruijn               93   De Rijn                2:51.02   402       
          1:23.07  2:51.02
        Erik Koops                    91   SG Zwemlust/Utrecht    2:51.28   400       
          1:22.40  2:51.28
        Thijs Hagelstein              91   VZC Veenendaal         2:55.66   371       
          1:24.09  2:55.66
        Menno v Ginkel                91   VZC Veenendaal         2:57.88   357       
          1:24.06  2:57.88
        Lauran Cornax                 91   Van Vliet Baracuda     2:58.20   356       
          1:25.07  2:58.20
        Alex Willebrands              91   Van Vliet Baracuda     3:01.29   338       
          1:24.89  3:01.29
        Sander de Gruijl              91   Van Vliet Baracuda     3:04.60   320       
          1:27.54  3:04.60
        Bram Kleinhout                93   De Rijn                3:29.13   220       
          1:41.26  3:29.13



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 200m vrije slag         Dames Jeugd 2 en later
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Malissa van der Horst         92   SG Zwemlust/Utrecht    2:13.51   639       
          1:03.83  2:13.51
        Evelien Vos                   92   De Rijn                2:18.87   568       
          1:07.24  2:18.87
        Denise Boereboom              92   Van Vliet Baracuda     2:19.30   563       
          1:07.70  2:19.30
        Charelle Cordewener           92   De Rijn                2:26.63   483       
          1:10.19  2:26.63
        Ines Muilwijk                 92   Van Vliet Baracuda     2:27.82   471       
          1:11.70  2:27.82
        Fenna Hoefsloot               92   De Rijn                2:28.74   462       
          1:12.35  2:28.74
        Nynke Groot Koerkamp          93   De Rijn                2:31.12   441       
          1:16.55  2:31.12
        Yara Valente                  92   De Rijn                2:38.70   381       
          1:16.51  2:38.70
        Charlotte Jansen              92   VZC Veenendaal         2:38.81   380       
          1:16.28  2:38.81
        Annelies Vennegoor op Nijhuis 93   De Rijn                2:41.07   364       
          1:16.57  2:41.07
        Mirre Thomas                  95   SG Zwemlust/Utrecht    2:42.57   354       
          1:19.44  2:42.57
        Rozemarijn Erdbrink           93   VZC Veenendaal         2:44.80   340       
          1:18.56  2:44.80
        Iris van Leeuwen              93   De Rijn                2:45.38   336       
          1:18.97  2:45.38
        Nadine van Nimwegen           93   VZC Veenendaal         2:50.12   309       
          1:22.82  2:50.12
        Ashley Smit                   93   VZC Veenendaal         2:55.51   281       
          1:21.76  2:55.51
        Selena den Besten             93   Van Vliet Baracuda     3:00.63   258       
          1:25.21  3:00.63
    NG  Esther de Haan                94   Van Vliet Baracuda                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 4 en later
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Julian Diaz                   92   SG Zwemlust/Utrecht    1:14.12   484       
          1:14.12
        Joost Groeneveld              92   VZC Veenendaal         1:15.66   455       
          1:15.66
        Anshel Hofstede               93   Van Vliet Baracuda     1:17.67   421       
            35.61  1:17.67
        Laurens Pepping               92   De Rijn                1:18.07   414       
          1:18.07
        Sander Ariaansz               93   SG Zwemlust/Utrecht    1:20.41   379  1    
          1:20.41
        Robin Veenstra                92   SG Zwemlust/Utrecht    1:20.41   379  2    
            37.56  1:20.41
        Wessel van der Maarel         93   De Rijn                1:20.49   378       
          1:20.49
        Robin van Beusekom            92   Van Vliet Baracuda     1:24.58   326       
          1:24.58
        Raymond van Diermen           92   De Rijn                1:26.06   309       
          1:26.06
        David Beijer                  92   SG Zwemlust/Utrecht    1:26.39   306       
          1:26.39
        Tobias van Briemen            93   Van Vliet Baracuda     1:29.88   272       
          1:29.88
        Marijn van Baaren             92   VZC Veenendaal         1:32.20   252       
          1:32.20
        Mark Slagmolen                93   Van Vliet Baracuda     1:38.45   207       
            46.73  1:38.45
    NG  Sergio Faber                  93   VZC Veenendaal                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Dames, 50m rugslag               Dames Senioren Open
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Charlotte Groeneveld          87   VZC Veenendaal           31.44   650       
        Petra Dekker                  87   SG Zwemlust/Utrecht      32.39   595       
        Marike Boersen                88   SG Zwemlust/Utrecht      33.04   560       
        Simone Dekker                 89   SG Zwemlust/Utrecht      33.06   559       
        Sabine Lina                   89   Van Vliet Baracuda       33.54   536       
        Eline van Suchtelen           86   SG Zwemlust/Utrecht      33.63   531       
        Elke Jansen                   85   VZC Veenendaal           33.76   525       
        Merel Barendregt              91   Van Vliet Baracuda       34.16   507       
        Kim van Leendert              84   De Rijn                  35.14   466       
        Melanie Kuiper                76   De Rijn                  35.28   460       
        Esther van Mierlo             89   De Rijn                  35.81   440       
        Jolanda van Leijen            88   De Rijn                  36.63   411       
        Esther Versteeg               83   Van Vliet Baracuda       37.72   377       
        Rianne Broeder                89   De Rijn                  38.41   357       
        Simone Stapels                89   Van Vliet Baracuda       38.64   350       
 NG.ZA  Chantal Rijsmus               88   Van Vliet Baracuda                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Heren, 100m wisselslag             Heren Senioren Open
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Robin van Aggele              84   SG Zwemlust/Utrecht      58.85   743       
            58.85
        Marvin Kruin                  89   SG Zwemlust/Utrecht    1:01.61   648       
          1:01.61
        Martijn van Buuren            76   SG Zwemlust/Utrecht    1:02.18   630       
          1:02.18
        Kas Kop Jansen                85   Van Vliet Baracuda     1:02.22   629       
          1:02.22
        Robert de Gruijl              86   Van Vliet Baracuda     1:03.25   599       
          1:03.25
        Niels Hagelstein              86   VZC Veenendaal         1:03.57   590       
          1:03.57
        Thommy Nickel                 84   Van Vliet Baracuda     1:04.62   561       
          1:04.62
        Martijn Bouwens               88   SG Zwemlust/Utrecht    1:06.02   527       
          1:06.02
        Wouter Vink                   88   SG Zwemlust/Utrecht    1:06.42   517       
          1:06.42
        Maarten van Gessel            81   De Rijn                1:06.42   517       
          1:06.42
        Marco van den Wildenberg      73   Van Vliet Baracuda     1:07.92   484       
          1:07.92
        Thijs Hagelstein              91   VZC Veenendaal         1:08.38   474       
          1:08.38
        Quint Ottens                  87   VZC Veenendaal         1:09.89   444       
          1:09.89
        Milo van Holsteijn            88   De Rijn                1:10.16   439       
          1:10.16
        Mark Zwart                    79   SG Zwemlust/Utrecht    1:10.95   424       
          1:10.95
        Jorrit Boersen                89   VZC Veenendaal         1:16.06   344       
          1:16.06
        Rick van Nieuwenhuizen        90   De Rijn                1:23.52   260       
          1:23.52
    NG  Joost den Adel                87   Van Vliet Baracuda                         
    NG  Daley Dam                     85   De Rijn                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Meisjes, 100m vlinderslag    Meisjes Junioren 3 en later
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Marjolein Delno               94   De Rijn                1:13.30   474       
          1:13.30
        Inge Pepping                  94   De Rijn                1:13.71   466       
          1:13.71
        Chiara Ligthart               94   Van Vliet Baracuda     1:20.08   363       
            37.08  1:20.08
        Elina de Ruiter               94   VZC Veenendaal         1:20.71   355       
            37.50  1:20.71
        Amber Reijm                   94   Van Vliet Baracuda     1:27.29   281       
            40.80  1:27.29
        Alma Jansen                   94   Van Vliet Baracuda     1:28.70   267       
          1:28.70
        Tessa Mol                     95   De Rijn                1:32.36   237       
          1:32.36
        Giulia Rolloos                95   Van Vliet Baracuda     1:36.26   209       
          1:36.26
        Rachella van Hek              94   De Rijn                1:37.06   204       
          1:37.06
        Anne Kooijman                 95   SG Zwemlust/Utrecht    1:37.80   200       
            45.48  1:37.80
        Ellen van Dijk                94   VZC Veenendaal         1:38.74   194       
          1:38.74
        Manon van de Kraats           95   VZC Veenendaal         1:39.69   188       
          1:39.69
        Geke Hasperhoven              95   SG Zwemlust/Utrecht    1:41.35   179       
          1:41.35
        Marte Stoorvogel              95   De Rijn                1:43.13   170       
          1:43.13
        Saskia Kommers                95   Van Vliet Baracuda     1:46.10   156       
            47.60  1:46.10
        Marieke van Bergen van der Gri95   Van Vliet Baracuda     1:47.84   149       
          1:47.84
        Elisa van Baaren              95   VZC Veenendaal         1:48.07   148       
          1:48.07
   DIS  Katja Bos                     95   VZC Veenendaal         1:39.18        VC   
            45.75  1:39.18
   DIS  Laura Bullinga                95   De Rijn                1:44.48        VB   
            46.42  1:44.48



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Jongens, 200m rugslag      Jongens Junioren 2 en later
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Roan Hagebeek                 94   Van Vliet Baracuda     2:53.51   269       
          1:25.17  2:53.51
        Niels van Henten              95   De Rijn                2:55.08   261       
          1:28.06  2:55.08
        Jesse de Vries                95   De Rijn                2:56.86   254       
          1:28.02  2:56.86
        Jorian Aantjes                94   Van Vliet Baracuda     3:04.34   224       
          1:29.94  3:04.34
        Jesse Puts                    94   SG Zwemlust/Utrecht    3:08.64   209       
          1:31.91  3:08.64
        Jelle Nap                     95   VZC Veenendaal         3:09.06   208       
          1:33.20  3:09.06
        Emiel van Beusekom            94   Van Vliet Baracuda     3:15.43   188       
          1:37.71  3:15.43
        Pascal Rikkert                95   Van Vliet Baracuda     3:19.50   177       
          1:38.28  3:19.50
        Marnix Ykema                  96   VZC Veenendaal         3:20.08   175       
          1:38.08  3:20.08
        Casimir Smitsmans             95   De Rijn                3:29.26   153       
          3:29.26
        Hein van Vliet                95   SG Zwemlust/Utrecht    3:34.39   142       
          1:47.37  3:34.39
   DIS  Yassine Maniani               95   SG Zwemlust/Utrecht    2:56.02        RC   
          1:26.36  2:56.02
 NG.ZA  Josha Stradowski              95   Van Vliet Baracuda                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 50m vrije slag     Meisjes Junioren 1 en later
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Courtney van Huizen           96   SG Zwemlust/Utrecht      34.42   347       
        Lisette Goelema               96   De Rijn                  34.72   338       
        Liliana Jannink               96   Van Vliet Baracuda       35.60   314       
        Gaby Zittersteijn             97   De Rijn                  36.12   300       
        Michelle Muller               96   VZC Veenendaal           37.22   275       
        Anouk van Nellestijn          98   De Rijn                  37.35   272       
        Anne Petersen                 97   Van Vliet Baracuda       39.08   237       
        Jacqueline van Rossum         96   SG Zwemlust/Utrecht      39.27   234       
        Romee Rikkert                 98   Van Vliet Baracuda       39.80   225       
        Fabiola Smitsmans             96   De Rijn                  40.14   219       
        Mara Langeveld                96   De Rijn                  40.38   215       
        Nynke Hotsma                  96   De Rijn                  40.67   210       
        Germaine Tjou Tam Sin         97   De Rijn                  40.70   210       
        Chantal van de Kraats         96   VZC Veenendaal           40.70   210       
        Laura Keijser                 98   De Rijn                  43.67   170       
        Esmée Rolloos                 98   Van Vliet Baracuda       50.13   112       
    NG  Davita Mooij                  97   VZC Veenendaal                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 100m wisselslag    Jongens Minioren 6 en later
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Jidde Wiegertjes              96   De Rijn                1:23.82   257       
          1:23.82
        Mike van de Kraats            96   De Rijn                1:27.20   228       
          1:27.20
        Mohammed el Bakkali           97   SG Zwemlust/Utrecht    1:33.85   183       
          1:33.85
        Marnix Ykema                  96   VZC Veenendaal         1:34.54   179       
          1:34.54
        Gijs van der Wal              97   De Rijn                1:34.91   177       
          1:34.91
        Thijs de Vos                  96   De Rijn                1:39.30   155       
          1:39.30
        Seser Yas                     98   SG Zwemlust/Utrecht    1:40.41   150       
          1:40.41
        Joey Agema                    97   SG Zwemlust/Utrecht    1:42.08   142       
          1:42.08
        Koen Smid                     96   De Rijn                1:44.10   134       
          1:44.10
        Bas Andela                    96   SG Zwemlust/Utrecht    1:46.16   127       
          1:46.16
        Loris Misic                   96   VZC Veenendaal         1:47.76   121       
          1:47.76
        Kevin Slagmolen               97   Van Vliet Baracuda     1:48.19   120       
          1:48.19
        Rens Oliemans                 97   De Rijn                1:49.06   117       
          1:49.06
        Ruben Nap                     98   VZC Veenendaal         1:50.04   114       
          1:50.04
        Niels van Beek                98   VZC Veenendaal         1:52.70   106       
          1:52.70
        Soufiane Belali               97   Van Vliet Baracuda     2:05.85    76       
          2:05.85
   DIS  Bert Veenstra                 96   De Rijn                1:37.39        RH   
          1:37.39
   DIS  Leroy van Ooijik              98   VZC Veenendaal         1:42.91        RH   
          1:42.91
   DIS  Brian vd Bovenkamp            97   VZC Veenendaal         1:45.23        RH   
          1:45.23
   DIS  Amit Dijkerman                96   De Rijn                2:00.07        VC   
          2:00.07
   DIS  Niels Röder                   96   Van Vliet Baracuda     2:00.39        RH   
          2:00.39
    NG  Floyd van Hoof                97   Van Vliet Baracuda                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                 Dames, 400m vrije slag             Dames Senioren Open
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Marjolein Post                89   SG Zwemlust/Utrecht    4:27.32   735       
          1:02.08  2:09.85  4:27.32
        Saskia v.d. Wielen            84   SG Zwemlust/Utrecht    4:36.99   661       
          1:02.79  2:12.28  4:36.99
        Melanie Kuiper                76   De Rijn                4:43.83   614       
          1:08.92  2:20.71  4:43.83
        Merel Barendregt              91   Van Vliet Baracuda     4:45.89   601       
          1:05.67  2:17.32  4:45.89
        Iris Barendregt               86   Van Vliet Baracuda     4:54.79   548       
          1:09.06  2:23.51  4:54.79
        Charlotte Groeneveld          87   VZC Veenendaal         4:59.40   523       
          1:10.50  2:26.52  4:59.40
        Sabine Lina                   89   Van Vliet Baracuda     5:04.33   498       
          1:10.54  2:26.89  5:04.33
        Elke Jansen                   85   VZC Veenendaal         5:06.39   488       
          1:08.67  2:25.73  5:06.39
        Jolanda van Leijen            88   De Rijn                5:07.61   483       
          1:11.70  2:28.64  5:07.61
        Inge Hornis                   79   SG Zwemlust/Utrecht    5:08.98   476       
          1:10.29  2:28.23  5:08.98
        Linda Jansen                  88   Van Vliet Baracuda     5:14.00   454       
          1:14.19  2:34.34  5:14.00
        Kim van Leendert              84   De Rijn                5:14.56   451       
          1:16.00  2:35.28  5:14.56
        Esther van Mierlo             89   De Rijn                5:17.36   439       
          1:15.29  2:35.64  5:17.36
        Esther Versteeg               83   Van Vliet Baracuda     5:20.12   428       
          1:14.18  2:35.12  5:20.12
        Talitha Boorsma               88   VZC Veenendaal         5:29.99   391       
          1:13.71  2:36.58  5:29.99
        Rianne Broeder                89   De Rijn                5:34.80   374       
          1:17.20  2:43.29  5:34.80



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Heren, 100m schoolslag             Heren Senioren Open
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Robin van Aggele              84   SG Zwemlust/Utrecht    1:04.81   724       
            29.88  1:04.81
        Kas Kop Jansen                85   Van Vliet Baracuda     1:10.56   561       
          1:10.56
        Robert de Gruijl              86   Van Vliet Baracuda     1:10.80   555       
            32.95  1:10.80
        Mark Zwart                    79   SG Zwemlust/Utrecht    1:11.58   538       
            33.17  1:11.58
        Martijn van Buuren            76   SG Zwemlust/Utrecht    1:11.75   534       
          1:11.75
        Marvin Kruin                  89   SG Zwemlust/Utrecht    1:11.93   530       
          1:11.93
        Martijn Bouwens               88   SG Zwemlust/Utrecht    1:12.43   519       
            34.45  1:12.43
        Thommy Nickel                 84   Van Vliet Baracuda     1:13.07   505       
          1:13.07
        Thijs Hagelstein              91   VZC Veenendaal         1:13.34   500       
          1:13.34
        Niels Hagelstein              86   VZC Veenendaal         1:13.36   499       
            35.11  1:13.36
        Vincent Bohm                  84   VZC Veenendaal         1:16.00   449       
          1:16.00
        Harry Delno                   63   De Rijn                1:16.61   438       
            36.00  1:16.61
        Maarten van Gessel            81   De Rijn                1:16.73   436       
            36.02  1:16.73
        Quint Ottens                  87   VZC Veenendaal         1:16.79   435       
          1:16.79
        Marco van den Wildenberg      73   Van Vliet Baracuda     1:17.00   432       
            36.79  1:17.00
        Emiel Ghali                   87   Van Vliet Baracuda     1:18.44   408       
          1:18.44
        Milo van Holsteijn            88   De Rijn                1:22.20   355       
            38.17  1:22.20
        Jorrit Boersen                89   VZC Veenendaal         1:24.06   332       
          1:24.06



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Dames, 200m schoolslag       Dames Senioren 2 en later
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Evelien Veenstra              91   De Rijn                2:54.19   523       
          1:22.93  2:54.19
        Lis Kop Jansen                91   Van Vliet Baracuda     2:57.56   494       
          1:25.48  2:57.56
        Marloes Nieberg               90   SG Zwemlust/Utrecht    2:59.64   477       
          1:23.36  2:59.64
        Anouk Boersen                 90   VZC Veenendaal         3:00.53   470       
          1:25.15  3:00.53
        Elise Bouwens                 91   SG Zwemlust/Utrecht    3:03.50   447       
          1:28.16  3:03.50
        Ilse van Hoorn                90   SG Zwemlust/Utrecht    3:04.68   439       
          1:28.08  3:04.68
        Hester van Os                 90   De Rijn                3:07.20   421       
          1:30.23  3:07.20
        Marijke Kommers               93   Van Vliet Baracuda     3:09.39   407       
          1:30.20  3:09.39
        Karin Los                     91   De Rijn                3:14.83   374  2    
          3:14.83
        Sarina Snijder                91   VZC Veenendaal         3:14.83   374  1    
          1:32.99  3:14.83
        Lisa Petersen                 91   Van Vliet Baracuda     3:25.92   316       
          1:37.80  3:25.92



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Jongens, 100m rugslag           Heren Jeugd 2 en later
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Bastiaan Lijesen              90   Van Vliet Baracuda       59.13   647       
            28.62    59.13
        Mark Moussa                   90   SG Zwemlust/Utrecht    1:03.93   512       
          1:03.93
        Steven Nonnekes               90   Van Vliet Baracuda     1:04.35   502       
            30.54  1:04.35
        Erik Koops                    91   SG Zwemlust/Utrecht    1:05.90   467       
          1:05.90
        Aziz Nosairi                  91   SG Zwemlust/Utrecht    1:06.14   462       
            32.00  1:06.14
        Wessel van der Maarel         93   De Rijn                1:07.18   441       
          1:07.18
        Joeri Scheidt                 91   VZC Veenendaal         1:07.55   434       
            33.42  1:07.55
        Menno v Ginkel                91   VZC Veenendaal         1:07.68   431       
            33.54  1:07.68
        Lauran Cornax                 91   Van Vliet Baracuda     1:08.60   414       
          1:08.60
        Jasper van der Maarel         90   De Rijn                1:09.64   396       
            33.29  1:09.64
        Sander de Gruijl              91   Van Vliet Baracuda     1:10.82   377       
          1:10.82
        Tim Niekus                    91   VZC Veenendaal         1:11.76   362       
          1:11.76
        Alex Willebrands              91   Van Vliet Baracuda     1:12.32   354       
          1:12.32
        Joost de Bruijn               93   De Rijn                1:12.53   351       
            35.21  1:12.53
        Erwin vd Haar                 90   VZC Veenendaal         1:12.71   348       
            35.33  1:12.71



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                Meisjes, 100m schoolslag         Dames Jeugd 2 en later
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Charelle Cordewener           92   De Rijn                1:20.16   544       
            37.92  1:20.16
        Evelien Vos                   92   De Rijn                1:23.98   473       
          1:23.98
        Malissa van der Horst         92   SG Zwemlust/Utrecht    1:24.34   467       
          1:24.34
        Denise Boereboom              92   Van Vliet Baracuda     1:26.12   439       
            39.46  1:26.12
        Rozemarijn Erdbrink           93   VZC Veenendaal         1:27.15   423       
          1:27.15
        Mirre Thomas                  95   SG Zwemlust/Utrecht    1:27.27   422       
            41.33  1:27.27
        Ines Muilwijk                 92   Van Vliet Baracuda     1:27.36   420       
            42.11  1:27.36
        Yara Valente                  92   De Rijn                1:28.16   409       
          1:28.16
        Nynke Groot Koerkamp          93   De Rijn                1:30.85   374       
          1:30.85
        Fenna Hoefsloot               92   De Rijn                1:35.42   323       
            45.30  1:35.42
        Nadine van Nimwegen           93   VZC Veenendaal         1:35.75   319       
            45.02  1:35.75
        Charlotte Jansen              92   VZC Veenendaal         1:37.70   301       
            45.69  1:37.70
        Selena den Besten             93   Van Vliet Baracuda     1:39.91   281       
          1:39.91
        Iris van Leeuwen              93   De Rijn                1:40.23   278       
          1:40.23
        Annelies Vennegoor op Nijhuis 93   De Rijn                1:40.46   276       
          1:40.46
        Ashley Smit                   93   VZC Veenendaal         1:42.82   258       
            47.29  1:42.82
    NG  Esther de Haan                94   Van Vliet Baracuda                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Jongens, 200m vrije slag    Jongens Junioren 4 en later
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Joost Groeneveld              92   VZC Veenendaal         2:00.21   634       
            57.70  2:00.21
        Laurens Pepping               92   De Rijn                2:03.67   582       
            59.79  2:03.67
        Robin Veenstra                92   SG Zwemlust/Utrecht    2:09.51   507       
          1:02.76  2:09.51
        Sander Ariaansz               93   SG Zwemlust/Utrecht    2:13.11   467       
          1:02.65  2:13.11
        Wessel van der Maarel         93   De Rijn                2:13.25   466       
          1:04.90  2:13.25
        Julian Diaz                   92   SG Zwemlust/Utrecht    2:13.56   462       
          1:02.40  2:13.56
        Anshel Hofstede               93   Van Vliet Baracuda     2:14.46   453       
          1:03.92  2:14.46
        David Beijer                  92   SG Zwemlust/Utrecht    2:16.08   437       
          1:03.86  2:16.08
        Marijn van Baaren             92   VZC Veenendaal         2:21.76   387       
          1:07.72  2:21.76
        Raymond van Diermen           92   De Rijn                2:23.69   371       
          1:09.69  2:23.69
        Tobias van Briemen            93   Van Vliet Baracuda     2:29.48   330       
          1:10.48  2:29.48
        Robin van Beusekom            92   Van Vliet Baracuda     2:34.92   296       
          1:13.16  2:34.92
        Bram Kleinhout                93   De Rijn                2:44.30   248       
          1:18.11  2:44.30
        Mark Slagmolen                93   Van Vliet Baracuda     2:55.55   204       
          1:25.07  2:55.55
    NG  Sergio Faber                  93   VZC Veenendaal                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Dames, 100m wisselslag             Dames Senioren Open
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Charlotte Groeneveld          87   VZC Veenendaal         1:09.29   656       
          1:09.29
        Tessa Lukassen                87   SG Zwemlust/Utrecht    1:10.54   622       
          1:10.54
        Marike Boersen                88   SG Zwemlust/Utrecht    1:10.66   618       
          1:10.66
        Sabine Lina                   89   Van Vliet Baracuda     1:12.45   574       
          1:12.45
        Eline van Suchtelen           86   SG Zwemlust/Utrecht    1:13.56   548       
          1:13.56
        Petra Dekker                  87   SG Zwemlust/Utrecht    1:13.67   546       
          1:13.67
        Iris Barendregt               86   Van Vliet Baracuda     1:14.72   523       
          1:14.72
        Simone Dekker                 89   SG Zwemlust/Utrecht    1:14.97   518       
          1:14.97
        Melanie Kuiper                76   De Rijn                1:15.27   512       
          1:15.27
        Chantal Rijsmus               88   Van Vliet Baracuda     1:15.87   500       
          1:15.87
        Kim van Leendert              84   De Rijn                1:15.90   499       
          1:15.90
        Merel Barendregt              91   Van Vliet Baracuda     1:16.07   496       
          1:16.07
        Jolanda van Leijen            88   De Rijn                1:16.28   492       
          1:16.28
        Esther van Mierlo             89   De Rijn                1:16.93   479       
          1:16.93
        Elke Jansen                   85   VZC Veenendaal         1:16.98   478       
          1:16.98
        Linda Jansen                  88   Van Vliet Baracuda     1:18.12   458       
          1:18.12
        Rianne Broeder                89   De Rijn                1:23.51   375       
          1:23.51



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Heren, 50m rugslag               Heren Senioren Open
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Robin van Aggele              84   SG Zwemlust/Utrecht      27.69   629       
        Marvin Kruin                  89   SG Zwemlust/Utrecht      28.34   587       
        Niels Hagelstein              86   VZC Veenendaal           28.86   556       
        Maarten van Gessel            81   De Rijn                  30.64   465       
        Thommy Nickel                 84   Van Vliet Baracuda       31.16   442       
        Marco van den Wildenberg      73   Van Vliet Baracuda       31.36   433       
        Martijn Bouwens               88   SG Zwemlust/Utrecht      32.55   387       
        Wouter Vink                   88   SG Zwemlust/Utrecht      32.70   382       
        Martijn van Buuren            76   SG Zwemlust/Utrecht      33.15   367       
        Quint Ottens                  87   VZC Veenendaal           33.44   357       
        Milo van Holsteijn            88   De Rijn                  33.75   348       
        Wim Korving                   73   VZC Veenendaal           33.95   341       
        Rick van Nieuwenhuizen        90   De Rijn                  38.07   242       
        Emiel Ghali                   87   Van Vliet Baracuda       38.70   231       
    NG  Joost den Adel                87   Van Vliet Baracuda                         
    NG  Daley Dam                     85   De Rijn                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                 Meisjes, 200m rugslag      Meisjes Junioren 3 en later
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Marjolein Delno               94   De Rijn                2:32.87   545       
          1:13.99  2:32.87
        Inge Pepping                  94   De Rijn                2:35.08   522       
          1:15.36  2:35.08
        Tessa Mol                     95   De Rijn                2:50.80   391       
          1:24.54  2:50.80
        Chiara Ligthart               94   Van Vliet Baracuda     2:52.57   379       
          1:25.52  2:52.57
        Amber Reijm                   94   Van Vliet Baracuda     2:53.23   375       
          1:25.65  2:53.23
        Elina de Ruiter               94   VZC Veenendaal         2:54.11   369       
          1:25.91  2:54.11
        Alma Jansen                   94   Van Vliet Baracuda     2:57.88   346       
          1:27.90  2:57.88
        Saskia Kommers                95   Van Vliet Baracuda     3:01.24   327       
          1:28.37  3:01.24
        Marte Stoorvogel              95   De Rijn                3:04.25   311       
          1:30.84  3:04.25
        Anne Kooijman                 95   SG Zwemlust/Utrecht    3:05.89   303       
          1:30.13  3:05.89
        Ellen van Dijk                94   VZC Veenendaal         3:06.80   299       
          1:32.16  3:06.80
        Giulia Rolloos                95   Van Vliet Baracuda     3:11.83   276       
          1:33.65  3:11.83
        Rachella van Hek              94   De Rijn                3:15.51   261       
          1:35.23  3:15.51
        Geke Hasperhoven              95   SG Zwemlust/Utrecht    3:18.31   250       
          1:38.94  3:18.31
        Laura Bullinga                95   De Rijn                3:18.75   248       
          1:35.02  3:18.75
        Elisa van Baaren              95   VZC Veenendaal         3:22.40   235       
          1:38.92  3:22.40
        Marieke van Bergen van der Gri95   Van Vliet Baracuda     3:26.55   221       
          1:43.41  3:26.55
        Katja Bos                     95   VZC Veenendaal         3:29.15   213       
          1:42.80  3:29.15
        Manon van de Kraats           95   VZC Veenendaal         3:31.29   207       
          1:45.48  3:31.29



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25               Jongens, 100m vlinderslag    Jongens Junioren 2 en later
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Jesse Puts                    94   SG Zwemlust/Utrecht    1:24.50   214       
            37.42  1:24.50
        Yassine Maniani               95   SG Zwemlust/Utrecht    1:27.66   192       
          1:27.66
        Jorian Aantjes                94   Van Vliet Baracuda     1:28.04   189       
            39.07  1:28.04
        Roan Hagebeek                 94   Van Vliet Baracuda     1:30.66   173       
            41.00  1:30.66
        Jelle Nap                     95   VZC Veenendaal         1:35.87   147       
            43.28  1:35.87
        Niels van Henten              95   De Rijn                1:36.20   145       
            43.43  1:36.20
        Jesse de Vries                95   De Rijn                1:37.80   138       
          1:37.80
        Emiel van Beusekom            94   Van Vliet Baracuda     1:50.29    96       
          1:50.29
        Marnix Ykema                  96   VZC Veenendaal         1:53.34    89       
          1:53.34
        Casimir Smitsmans             95   De Rijn                1:57.37    80       
            52.69  1:57.37
        Pascal Rikkert                95   Van Vliet Baracuda     1:59.13    76       
            55.42  1:59.13
        Hein van Vliet                95   SG Zwemlust/Utrecht    2:24.27    43       
          1:06.48  2:24.27
 NG.ZA  Josha Stradowski              95   Van Vliet Baracuda                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Junioren 1 en later
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Gaby Zittersteijn             97   De Rijn                1:31.47   285       
          1:31.47
        Courtney van Huizen           96   SG Zwemlust/Utrecht    1:34.27   260       
          1:34.27
        Lisette Goelema               96   De Rijn                1:34.37   260       
          1:34.37
        Michelle Muller               96   VZC Veenendaal         1:34.87   256       
          1:34.87
        Liliana Jannink               96   Van Vliet Baracuda     1:34.98   255       
          1:34.98
        Anouk van Nellestijn          98   De Rijn                1:35.32   252       
          1:35.32
        Mara Langeveld                96   De Rijn                1:35.59   250       
          1:35.59
        Fabiola Smitsmans             96   De Rijn                1:39.38   222       
          1:39.38
        Jacqueline van Rossum         96   SG Zwemlust/Utrecht    1:39.59   221       
          1:39.59
        Romee Rikkert                 98   Van Vliet Baracuda     1:39.59   221       
          1:39.59
        Anne Petersen                 97   Van Vliet Baracuda     1:41.18   211       
          1:41.18
        Nynke Hotsma                  96   De Rijn                1:41.94   206       
          1:41.94
        Germaine Tjou Tam Sin         97   De Rijn                1:45.39   186       
          1:45.39
        Chantal van de Kraats         96   VZC Veenendaal         1:46.88   179       
          1:46.88
        Laura Keijser                 98   De Rijn                1:54.79   144       
          1:54.79
        Esmée Rolloos                 98   Van Vliet Baracuda     2:08.26   103       
          2:08.26
    NG  Davita Mooij                  97   VZC Veenendaal                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Jongens, 50m vrije slag     Jongens Minioren 6 en later
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Jidde Wiegertjes              96   De Rijn                  31.63   305       
        Mike van de Kraats            96   De Rijn                  34.67   231       
        Bert Veenstra                 96   De Rijn                  36.05   206       
        Mohammed el Bakkali           97   SG Zwemlust/Utrecht      36.41   200       
        Gijs van der Wal              97   De Rijn                  37.54   182       
        Joey Agema                    97   SG Zwemlust/Utrecht      37.75   179  2    
        Thijs de Vos                  96   De Rijn                  37.75   179  1    
        Bas Andela                    96   SG Zwemlust/Utrecht      39.74   154       
        Koen Smid                     96   De Rijn                  39.86   152       
        Seser Yas                     98   SG Zwemlust/Utrecht      39.89   152       
        Leroy van Ooijik              98   VZC Veenendaal           39.94   151       
        Loris Misic                   96   VZC Veenendaal           39.96   151       
        Rens Oliemans                 97   De Rijn                  42.28   127       
        Ruben Nap                     98   VZC Veenendaal           42.32   127       
        Niels van Beek                98   VZC Veenendaal           42.80   123       
        Brian vd Bovenkamp            97   VZC Veenendaal           43.68   116       
        Amit Dijkerman                96   De Rijn                  45.04   105       
        Kevin Slagmolen               97   Van Vliet Baracuda       48.32    85       
        Niels Röder                   96   Van Vliet Baracuda       49.86    78       
        Soufiane Belali               97   Van Vliet Baracuda       52.73    66       
    NG  Floyd van Hoof                97   Van Vliet Baracuda                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28               Dames, 4 x 100m wisselslag           Dames Senioren Open
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        SG Zwemlust/Utrecht 1              SG Zwemlust/Utrecht    4:33.50   657       
        Malissa van der Horst, 92              Elise Bouwens, 91
        Marloes Nieberg, 90                    Saskia v.d. Wielen, 84
          1:08.47  4:33.50

        SG Zwemlust/Utrecht 2              SG Zwemlust/Utrecht    4:44.68   583       
        Petra Dekker, 87                       Ilse van Hoorn, 90
        Tessa Lukassen, 87                     Marjolein Post, 89
          1:11.29  4:44.68

        De Rijn 1                          De Rijn                4:47.79   564       
        Inge Pepping, 94                       Evelien Vos, 92
        Charelle Cordewener, 92                Marjolein Delno, 94
          1:12.29  4:47.79

        De Rijn 2                          De Rijn                4:53.21   533       
        Kim van Leendert, 84                   Jolanda van Leijen, 88
        Evelien Veenstra, 91                   Melanie Kuiper, 76
          1:15.66  4:53.21

        Van Vliet Baracuda 1               Van Vliet Baracuda     4:55.91   519       
        Lis Kop Jansen, 91                     Iris Barendregt, 86
        Denise Boereboom, 92                   Merel Barendregt, 91
          1:12.77  4:55.91

        VZC Veenendaal 1                   VZC Veenendaal         5:00.86   494       
        Sarina Snijder, 91                     Charlotte Groeneveld, 87
        Anouk Boersen, 90                      Elke Jansen, 85
          1:20.80  5:00.86

        SG Zwemlust/Utrecht 3              SG Zwemlust/Utrecht    5:04.26   477       
        Simone Dekker, 89                      Eline van Suchtelen, 86
        Marike Boersen, 88                     Inge Hornis, 79
          1:16.26  5:04.26

   DIS  Van Vliet Baracuda 2               Van Vliet Baracuda     5:05.91        VG   
        Sabine Lina, 89                        Esther Versteeg, 83
        Chantal Rijsmus, 88                    Ines Muilwijk, 92
          1:12.66  5:05.91




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29               Heren, 4 x 100m vrije slag           Heren Senioren Open
29-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        SG Zwemlust/Utrecht 1              SG Zwemlust/Utrecht    3:35.00   699       
        Mark Moussa, 90                        Marvin Kruin, 89
        Martijn van Buuren, 76                 Robin van Aggele, 84
            55.02  3:35.00

        Van Vliet Baracuda 1               Van Vliet Baracuda     3:43.37   623       
        Steven Nonnekes, 90                    Robert de Gruijl, 86
        Thommy Nickel, 84                      Kas Kop Jansen, 85
            53.75  3:43.37

        SG Zwemlust/Utrecht 2              SG Zwemlust/Utrecht    3:44.41   615       
        Martijn Bouwens, 88                    Aziz Nosairi, 91
        Wouter Vink, 88                        Mark Zwart, 79
            56.12  3:44.41

        VZC Veenendaal 1                   VZC Veenendaal         3:50.08   570       
        Joost Groeneveld, 92                   Joeri Scheidt, 91
        Menno v Ginkel, 91                     Thijs Hagelstein, 91
            54.95  3:50.08

        De Rijn 1                          De Rijn                3:51.70   558       
        Wessel van der Maarel, 93              Maarten van Gessel, 81
        Jasper van der Maarel, 90              Laurens Pepping, 92
            59.00  3:51.70

        Van Vliet Baracuda 2               Van Vliet Baracuda     4:04.88   473       
        Emiel Ghali, 87                        Sander de Gruijl, 91
        Lauran Cornax, 91                      Bastiaan Lijesen, 90
          1:00.26  4:04.88




Splash Meet Manager 2007Registered to Zwemlust/Utrecht (SG)