Deel 4 KNZB zwemcompetitie landelijk
Horst, Netherlands,    4-3-07,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m wisselslag Dames Sen.   Nr. 2 4 x 50m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 3 25m vlinderslag Gemengd 7-9   Nr. 4 100m schoolslag Dames Min 6-   
Nr. 5 100m rugslag Heren Min 6-   Nr. 6 200m wisselslag Dames Jgd 2-   
Nr. 7 200m vrije slag Heren Jun 4-   Nr. 8 200m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 9 200m rugslag Heren Sen 2-   Nr. 10 200m rugslag Dames Jun 2-   
Nr. 11 200m wisselslag Heren Jun 2-   Nr. 12 100m rugslag Dames Sen 2-   
Nr. 13 100m vlinderslag Heren Jgd 2-   Nr. 14 100m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 15 100m schoolslag Heren Sen.   Nr. 16 50m schoolslag Gemengd 7-9   
Nr. 17 50m vlinderslag Dames Min 6-   Nr. 18 50m vrije slag Heren Min 6-   
Nr. 19 100m vrije slag Heren Sen 2-   Nr. 20 100m schoolslag Dames Jgd 2-   
Nr. 21 100m rugslag Heren Jun 4-   Nr. 22 200m vrije slag Dames Sen 2-   
Nr. 23 200m schoolslag Heren Jgd 2-   Nr. 24 100m vrije slag Dames Jun 2-   
Nr. 25 100m schoolslag Heren Jun 2-   Nr. 26 200m rugslag Dames Sen.   
Nr. 27 200m wisselslag Heren Sen.   Nr. 28 4 x 50m wisselslag Heren Jun 4-   


Nr. 1   4 x 100m wisselslag Dames                                       Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. HZPC 1                             HZPC              4:38.99
       Judith van Meijel         91   Lisa Dreesens             91
       Maureen Rutten            88   Debbie Hesen              86
        1:08.88  4:38.99 
    2. RZ 1                               RZ                5:01.57
       Marian Bouts              86   Anneloes Peulen           85
       Ilse Schoenmakers         90   Inge Suntjens             83
        1:18.85  5:01.57 



TOP
Nr. 2   4 x 50m vrije slag Heren                                        Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. RZ 1                               RZ                1:42.42     1
       Stijn Agten               87   Tobias van Halen          91
       Sander Bouts              85   Stefan Jacobs             86
          26.55  1:42.42 
       HZPC 1                             HZPC              1:42.42     2
       Maikel Brouwers           83   Ralph van Megen           92
       Dion Dreesens             93   Stefan Kranenbroek        79
          25.56  1:42.42 



TOP
Nr. 3   25m vlinderslag Gemengd                              Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zjef Nelissen                  97  RZ                  22.88



Nr. 3   25m vlinderslag Gemengd                               Minoren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Manon Koster                   97  HZPC                21.26
    2. Jole van Berlo                 97  HZPC                23.76
    3. Aniek Ketelings                98  RZ                  25.08
    4. Celine van Oosterhout          97  RZ                  26.88
    5. Celine Buijssen                98  HZPC                28.84
  dis. Milou Peeters                  98  HZPC                34.26



TOP
Nr. 4   100m schoolslag Dames                                 Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Janine Verhaegh                95  HZPC              1:31.45
    2. Juul van Berlo                 95  HZPC              1:37.31     1
       Floor Weijmans                 95  HZPC              1:37.31     2
    4. Jara Wassenberg                96  RZ                1:45.81
    5. Desiree van Emden              95  RZ                1:47.34
    6. Denise van der Klij            96  HZPC              1:47.86
    7. Jessica Hesen                  96  HZPC              1:48.08
    8. Celina Austen                  96  RZ                1:48.13
    9. Maureen Wingers                96  RZ                1:48.44
   10. Laura Dehing                   96  RZ                1:49.96
   11. Noortje Voestermans            96  RZ                1:51.94
   12. Ilse Litjens                   96  HZPC              1:55.14



TOP
Nr. 5   100m rugslag Heren                                    Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Daan Wolswinkel                95  RZ                1:18.86
    2. Sam Derks                      96  HZPC              1:34.09
    3. Rob van Rens                   95  RZ                1:37.09
    4. Stef Cleuren                   95  HZPC              1:37.81
    5. Björn Piket                    96  HZPC              1:38.53
    6. Kay Thijssen                   96  HZPC              1:40.22
    7. Jitse Zonneveld                97  RZ                1:40.98
    8. Teun van Rens                  95  HZPC              1:42.21
    9. Mark Linssen                   95  HZPC              1:51.25
   10. Nando Broeren                  96  HZPC              1:56.08



TOP
Nr. 6   200m wisselslag Dames                                   Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lisa Dreesens                  91  HZPC              2:27.49
          31.61  2:27.49 
    2. Judith van Meijel              91  HZPC              2:29.98
          33.09  2:29.98 
    3. Svenja Zonneveld               93  RZ                2:39.94
          34.32  2:39.94 
    4. Claudia Giezenaar              91  RZ                2:49.66
          36.93  2:49.66 
    5. Linda Drenthen                 91  RZ                2:50.93
          38.03  2:50.93 
    6. Denise Austen                  93  RZ                2:51.29
          39.19  2:51.29 
    7. Rianne van Enckevort           92  HZPC              2:58.18
          38.12  2:58.18 
    8. Michelle van Oosterhout        93  RZ                3:02.43
          41.39  3:02.43 
    9. Varolien Francisca             93  RZ                3:05.35
          42.30  3:05.35 
   10. Robin Hageman                  93  RZ                3:07.35
          39.75  3:07.35 
  dis. Ilse Masseling                 92  HZPC              3:11.78
          41.65  3:11.78 
  dis. Joyce Caster                   93  RZ                3:13.93
          43.92  3:13.93 



TOP
Nr. 7   200m vrije slag Heren                                Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Dion Dreesens                  93  HZPC              2:03.86
          58.88  2:03.86 
    2. Kenneth Caster                 91  RZ                2:09.28
        1:00.53  2:09.28 
    3. Ralph van Megen                92  HZPC              2:11.22
        1:03.45  2:11.22 
    4. Mark Wolswinkel                91  RZ                2:19.08
        1:06.45  2:19.08 
    5. Gergo Lovas                    93  RZ                2:27.61
        1:09.90  2:27.61 
    6. Kevin van den Bekerom          92  HZPC              2:28.41
        1:12.00  2:28.41 
    7. Jop van Berlo                  91  HZPC              2:32.21
        1:12.96  2:32.21 
    8. Juul Lamers                    92  RZ                2:33.70
        1:11.58  2:33.70 
    9. Kyle Waeyen                    92  RZ                2:39.09
        1:15.24  2:39.09 
   10. Mitch Waeyen                   94  RZ                2:48.91
        1:22.61  2:48.91 



TOP
TOP
Nr. 9   200m rugslag Heren                                   Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Willem Drissen                 88  HZPC              2:32.32
        1:15.29  2:32.32 
    2. Tobias van Halen               91  RZ                2:32.43
        1:12.55  2:32.43 
    3. Mark van Enckevort             90  HZPC              2:34.71
        1:14.13  2:34.71 
    4. Sidney Leenen                  93  HZPC              2:37.28
        1:17.13  2:37.28 
    5. Patrick Creemers               90  RZ                2:41.08
        1:18.18  2:41.08 
    6. Stijn Agten                    87  RZ                2:44.31
        1:19.28  2:44.31 
    7. Arjan Mols                     91  HZPC              3:01.59
        1:27.37  3:01.59 



TOP
Nr. 10   200m rugslag Dames                                  Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Denise Austen                  93  RZ                2:43.72
        1:20.39  2:43.72 
    2. Linda Dehing                   94  RZ                2:46.90
        1:22.22  2:46.90 
    3. Sophie Cleuren                 93  HZPC              2:49.34
        1:22.11  2:49.34 
    4. Selena van Cruchten            94  RZ                2:52.46
        1:25.15  2:52.46 
    5. Maud Rutjens                   93  HZPC              2:54.82
        1:24.70  2:54.82 
    6. Rinske Becks                   94  HZPC              2:57.62
        1:26.94  2:57.62 
    7. Patty Drenthen                 94  RZ                3:02.75
        1:30.87  3:02.75 
    8. Michelle van Oosterhout        93  RZ                3:05.43
        1:31.35  3:05.43 
    9. Laura van/de Munckhof          93  HZPC              3:12.68
        1:34.26  3:12.68 
   10. Pim Scheres                    93  HZPC              3:20.68
        1:35.38  3:20.68 
   11. Janna van Berlo                93  HZPC              3:20.73
        1:36.80  3:20.73 
   12. Annik Delissen                 94  RZ                3:40.97
        1:47.32  3:40.97 
  dis. Robin Hageman                  93  RZ                3:07.48
        1:30.55  3:07.48 



TOP
Nr. 11   200m wisselslag Heren                               Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Dion Dreesens                  93  HZPC              2:28.12
          31.97  2:28.12 
    2. Rick Hesen                     93  HZPC              2:42.94
          36.41  2:42.94 
    3. Ramon Wassenberg               93  RZ                2:43.34
          37.42  2:43.34 
    4. Gergo Lovas                    93  RZ                2:54.66
          39.31  2:54.66 
    5. Patrick Janssen                93  HZPC              2:55.70
          39.43  2:55.70 
    6. Bram Becks                     93  HZPC              2:57.31
          40.78  2:57.31 
    7. Jim Ketelings                  94  RZ                2:59.00
          37.97  2:59.00 
    8. Maurice Zelis                  94  RZ                3:04.90
          41.23  3:04.90 
    9. Jennick van Esser              94  RZ                3:06.40
          42.63  3:06.40 
   10. Ron Jacobs                     94  HZPC              3:10.04
          47.28  3:10.04 
   11. Mitch Waeyen                   94  RZ                3:17.05
          46.38  3:17.05 



TOP
Nr. 12   100m rugslag Dames                                  Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kylie Leenen                   89  HZPC              1:13.06
    2. Svenja Zonneveld               93  RZ                1:13.84
    3. Alice Janssen                  89  HZPC              1:16.20
    4. Mandy van der Klij             90  HZPC              1:17.07
    5. Claudia Giezenaar              91  RZ                1:18.44
    6. Krischa Waeyen                 90  RZ                1:19.41
    7. Ingrid van Horen               92  HZPC              1:19.85
    8. Linda Drenthen                 91  RZ                1:21.54
    9. Elsemiek Oostlander            89  RZ                1:26.39
   10. Joyce Caster                   93  RZ                1:33.73



TOP
Nr. 13   100m vlinderslag Heren                                 Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ralph van Megen                92  HZPC              1:04.86
    2. Kenneth Caster                 91  RZ                1:09.46
    3. Mark Wolswinkel                91  RZ                1:12.99
    4. Mark van Enckevort             90  HZPC              1:15.09
    5. Tobias van Halen               91  RZ                1:16.06
    6. Kevin van den Bekerom          92  HZPC              1:21.14
    7. Kyle Waeyen                    92  RZ                1:22.35



TOP
Nr. 14   100m vrije slag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Anneloes Peulen                85  RZ                1:00.52
    2. Debbie Hesen                   86  HZPC              1:04.11
    3. Maureen Rutten                 88  HZPC              1:05.69
    4. Inge Suntjens                  83  RZ                1:06.02
    5. Linda Custers                  86  HZPC              1:06.05
    6. Marian Bouts                   86  RZ                1:06.59
    7. Dianne Nien                    71  RZ                1:09.15
    8. Ilse Schoenmakers              90  RZ                1:10.56
    9. Elke Euwes                     88  HZPC              1:12.93
   10. Rianne van Enckevort           92  HZPC              1:14.99



TOP
Nr. 15   100m schoolslag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Maikel Brouwers                83  HZPC              1:06.61
    2. Stefan Jacobs                  86  RZ                1:08.97
    3. Sander Bouts                   85  RZ                1:15.90
    4. Manno Schouten                 80  RZ                1:16.34
    5. Stefan Kranenbroek             79  HZPC              1:16.42
    6. Cor van de Broek               85  HZPC              1:17.51
    7. Ralph Caster                   61  RZ                1:21.07
    8. Edwin Veens                    75  HZPC              1:21.25
    9. Martijn Vissers                77  HZPC              1:24.50



TOP
Nr. 16   50m schoolslag Gemengd                              Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zjef Nelissen                  97  RZ                  48.43
    2. Koen Koster                    99  HZPC                57.14
    3. Eddie Soruvskis                97  HZPC              1:06.71



Nr. 16   50m schoolslag Gemengd                               Minoren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Manon Koster                   97  HZPC                50.00
    2. Jole van Berlo                 97  HZPC                54.65
    3. Aniek Ketelings                98  RZ                  55.42
    4. Milou Peeters                  98  HZPC                58.34
    5. Celine Buijssen                98  HZPC                58.87
    6. Celine van Oosterhout          97  RZ                1:01.30
    7. Reneé Steenbakkers             99  HZPC              1:11.58



TOP
Nr. 17   50m vlinderslag Dames                                Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Floor Weijmans                 95  HZPC                39.02
    2. Janine Verhaegh                95  HZPC                41.22
    3. Denise van der Klij            96  HZPC                41.34
    4. Celina Austen                  96  RZ                  43.22
    5. Jara Wassenberg                96  RZ                  43.37
    6. Desiree van Emden              95  RZ                  44.30
    7. Maureen Wingers                96  RZ                  46.46
    8. Juul van Berlo                 95  HZPC                46.62
    9. Noortje Voestermans            96  RZ                  48.49     2
       Jessica Hesen                  96  HZPC                48.49     1
   11. Ilse Litjens                   96  HZPC                51.32
   12. Laura Dehing                   96  RZ                  55.70



TOP
Nr. 18   50m vrije slag Heren                                 Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Daan Wolswinkel                95  RZ                  33.16
    2. Sam Derks                      96  HZPC                36.74
    3. Jitse Zonneveld                97  RZ                  38.54
    4. Stef Cleuren                   95  HZPC                39.19
    5. Rob van Rens                   95  RZ                  40.22
    6. Kay Thijssen                   96  HZPC                42.00
    7. Teun van Rens                  95  HZPC                42.02
    8. Nando Broeren                  96  HZPC                42.17
    9. Björn Piket                    96  HZPC                43.37
   10. Mark Linssen                   95  HZPC                51.87



TOP
Nr. 19   100m vrije slag Heren                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Stijn Agten                    87  RZ                  56.93
    2. Ralph van Megen                92  HZPC                58.26
    3. Willem Drissen                 88  HZPC              1:03.19
    4. Mark Wolswinkel                91  RZ                1:03.87



TOP
Nr. 20   100m schoolslag Dames                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lisa Dreesens                  91  HZPC              1:19.09
    2. Ingrid van Horen               92  HZPC              1:25.80
    3. Selena van Cruchten            94  RZ                1:31.08
    4. Linda Dehing                   94  RZ                1:31.09
    5. Linda Drenthen                 91  RZ                1:31.16
    6. Varolien Francisca             93  RZ                1:32.20
    7. Patty Drenthen                 94  RZ                1:37.31
    8. Ilse Masseling                 92  HZPC              1:39.86
    9. Annik Delissen                 94  RZ                1:48.10



TOP
Nr. 21   100m rugslag Heren                                  Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tobias van Halen               91  RZ                1:10.17
    2. Sidney Leenen                  93  HZPC              1:15.50
    3. Rick Hesen                     93  HZPC              1:16.38
    4. Jop van Berlo                  91  HZPC              1:18.49
    5. Daan Wolswinkel                95  RZ                1:19.34
    6. Kyle Waeyen                    92  RZ                1:23.63
    7. Maurice Zelis                  94  RZ                1:24.12
    8. Ron Jacobs                     94  HZPC              1:25.44
    9. Jim Ketelings                  94  RZ                1:29.18
   10. Jennick van Esser              94  RZ                1:35.22
  dis. Juul Lamers                    92  RZ                1:23.25
        1:23.25 



TOP
Nr. 22   200m vrije slag Dames                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lisa Dreesens                  91  HZPC              2:14.29
        1:06.95  2:14.29 
    2. Judith van Meijel              91  HZPC              2:16.08
        1:06.65  2:16.08 
    3. Svenja Zonneveld               93  RZ                2:23.95
        1:08.79  2:23.95 
    4. Claudia Giezenaar              91  RZ                2:29.33
        1:12.90  2:29.33 
    5. Alice Janssen                  89  HZPC              2:29.95
        1:13.07  2:29.95 
    6. Mandy van der Klij             90  HZPC              2:32.34
        1:13.66  2:32.34 
    7. Denise Austen                  93  RZ                2:36.35
        1:15.10  2:36.35 
    8. Krischa Waeyen                 90  RZ                2:37.22
        1:16.81  2:37.22 
    9. Ingrid van Horen               92  HZPC              2:37.25
        1:16.48  2:37.25 
   10. Ilse Schoenmakers              90  RZ                2:37.69
        1:16.14  2:37.69 
   11. Elsemiek Oostlander            89  RZ                2:56.81
        1:22.64  2:56.81 



TOP
Nr. 23   200m schoolslag Heren                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kenneth Caster                 91  RZ                2:36.72
        1:12.69  2:36.72 
    2. Mark van Enckevort             90  HZPC              2:50.78
        1:21.09  2:50.78 
    3. Kevin van den Bekerom          92  HZPC              2:54.10
        1:25.40  2:54.10 
    4. Patrick Creemers               90  RZ                2:58.33
        1:24.88  2:58.33 
    5. Arjan Mols                     91  HZPC              2:59.91
        1:24.14  2:59.91 
  dis. Juul Lamers                    92  RZ                3:24.33
        1:33.84  3:24.33 



TOP
Nr. 24   100m vrije slag Dames                               Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Selena van Cruchten            94  RZ                1:09.62
    2. Janine Verhaegh                95  HZPC              1:10.38
    3. Rinske Becks                   94  HZPC              1:11.00
    4. Sophie Cleuren                 93  HZPC              1:11.14
    5. Joyce Caster                   93  RZ                1:13.53
    6. Michelle van Oosterhout        93  RZ                1:13.84
    7. Linda Dehing                   94  RZ                1:14.27
       Robin Hageman                  93  RZ                1:14.27
    9. Patty Drenthen                 94  RZ                1:14.60
   10. Floor Weijmans                 95  HZPC              1:15.21
   11. Maud Rutjens                   93  HZPC              1:16.33
   12. Varolien Francisca             93  RZ                1:18.01
   13. Janna van Berlo                93  HZPC              1:18.82
   14. Pim Scheres                    93  HZPC              1:21.66
   15. Laura van/de Munckhof          93  HZPC              1:21.72
   16. Desiree van Emden              95  RZ                1:24.26
   17. Annik Delissen                 94  RZ                1:29.70



TOP
Nr. 25   100m schoolslag Heren                               Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Dion Dreesens                  93  HZPC              1:16.64
    2. Ramon Wassenberg               93  RZ                1:20.76
    3. Sidney Leenen                  93  HZPC              1:28.97
    4. Bram Becks                     93  HZPC              1:29.47
    5. Gergo Lovas                    93  RZ                1:30.49
    6. Patrick Janssen                93  HZPC              1:33.29
    7. Jennick van Esser              94  RZ                1:35.52
    8. Jim Ketelings                  94  RZ                1:35.97
    9. Maurice Zelis                  94  RZ                1:41.97
   10. Mitch Waeyen                   94  RZ                1:45.05
   11. Rob van Rens                   95  RZ                2:02.65



TOP
Nr. 26   200m rugslag Dames                                             Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Judith van Meijel              91  HZPC              2:31.97
        1:13.62  2:31.97 
    2. Anneloes Peulen                85  RZ                2:37.70
        1:15.31  2:37.70 
    3. Linda Custers                  86  HZPC              2:38.19
        1:17.96  2:38.19 
    4. Kylie Leenen                   89  HZPC              2:41.71
        1:19.25  2:41.71 
    5. Debbie Hesen                   86  HZPC              2:42.39
        1:20.63  2:42.39 
    6. Marian Bouts                   86  RZ                2:45.50
        1:19.83  2:45.50 
    7. Maureen Rutten                 88  HZPC              2:52.59
        1:23.77  2:52.59 
    8. Krischa Waeyen                 90  RZ                2:55.88
        1:26.44  2:55.88 
    9. Dianne Nien                    71  RZ                2:56.34
        1:26.93  2:56.34 
   10. Elke Euwes                     88  HZPC              2:57.87
        1:27.87  2:57.87 
   11. Inge Suntjens                  83  RZ                3:01.10
        1:29.08  3:01.10 
   12. Ilse Schoenmakers              90  RZ                3:08.51
        1:31.71  3:08.51 



TOP
Nr. 27   200m wisselslag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Maikel Brouwers                83  HZPC              2:15.37
          28.94  2:15.37 
    2. Sander Bouts                   85  RZ                2:19.90
          29.34  2:19.90 
    3. Stefan Kranenbroek             79  HZPC              2:21.11
          29.24  2:21.11 
    4. Manno Schouten                 80  RZ                2:26.62
        2:26.62 
    5. Stefan Jacobs                  86  RZ                2:26.78
          29.52  2:26.78 
    6. Stijn Agten                    87  RZ                2:37.94
          32.75  2:37.94 
    7. Martijn Vissers                77  HZPC              2:42.68
          34.83  2:42.68 
    8. Edwin Veens                    75  HZPC              2:44.09
          34.35  2:44.09 
  dis. Cor van de Broek               85  HZPC              2:32.53
          32.68  2:32.53 



TOP
Nr. 28   4 x 50m wisselslag Heren                            Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. RZ 1                               RZ                2:06.54
       Tobias van Halen          91   Mark Wolswinkel           91
       Kenneth Caster            91   Juul Lamers               92
          31.92  2:06.54 
    2. HZPC 1                             HZPC              2:09.19
       Rick Hesen                93   Ralph van Megen           92
       Arjan Mols                91   Dion Dreesens             93
          35.83  2:09.19 
    3. HZPC 2                             HZPC              2:27.85
       Sidney Leenen             93   Kevin van den Bekerom     92
       Ron Jacobs                94   Bram Becks                93
          36.59  2:27.85