Deel 3 KNZB zwemcompetitie landelijk
, Netherlands,    13-1-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m wisselslag Heren Sen.   Nr. 3 50m rugslag Gemengd Min 4-   
Nr. 4 100m rugslag Dames Min 6-   Nr. 5 100m schoolslag Heren Min 6-   
Nr. 6 200m vrije slag Dames Jgd 2-   Nr. 7 200m wisselslag Heren Jun 4-   
Nr. 9 100m vlinderslag Heren Sen 2-   Nr. 10 200m wisselslag Dames Jun 2-   
Nr. 11 200m rugslag Heren Jun 2-   Nr. 12 200m schoolslag Dames Sen 2-   
Nr. 13 200m vrije slag Heren Jgd 2-   Nr. 14 200m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 15 100m vrije slag Heren Sen.   Nr. 16 50m vrije slag Gemengd Min 4-   
Nr. 17 50m vrije slag Dames Min 6-   Nr. 18 50m vlinderslag Heren Min 6-   
Nr. 19 200m schoolslag Heren Sen 2-   Nr. 20 100m rugslag Dames Jgd 2-   
Nr. 21 100m schoolslag Heren Jun 4-   Nr. 22 100m vlinderslag Dames Sen 2-   
Nr. 23 100m rugslag Heren Jgd 2-   Nr. 24 100m schoolslag Dames Jun 2-   
Nr. 25 100m vrije slag Heren Jun 2-   Nr. 26 100m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 27 200m rugslag Heren Sen.   Nr. 28 4 x 50m wisselslag Dames 10-15   


Nr. 1   4 x 100m wisselslag Heren                               Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Noordkop-Zeemacht SG 1             Noordkop-Zeemac   4:10.57
       Matthijs Boers            91   Michel de Maesschalck     91
       Paul Schuurmans           89   Jeroen Leuverink          86
    2. ZV AQUARIUS 1                      Aquarius          4:17.33
       Xander Breton             84   Yorick van Tricht         87
       Wouter Breton             89   Edo Pieters               88
    3. Noordkop-Zeemacht SG 2             Noordkop-Zeemac   4:26.76
       Chris de Waal Malefijt    89   Michael Bes               72
       Pieter Bakker             88   Renee Vlaming             84
    4. ORZC'96 1                          ORZC'96(SG)       4:28.43
       Sil Leek                  90   Erik Maarten Vermeulen    88
       Marc Bruin                90   Jeffrey Stam              89



TOP
Nr. 3   50m rugslag Gemengd                          Minioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Davy Barrett                   97  Noordkop-Zeemac     57.74
  dis. Victor Nieuwstad               97  Noordkop-Zeemac     51.45     RD



Nr. 3   50m rugslag Gemengd                          Minioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Annika Vader                   97  Noordkop-Zeemac     50.84



TOP
Nr. 4   100m rugslag Dames                            Minoren 6 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Anouk Limburg                  95  Noordkop-Zeemac   1:24.12
    2. Mariska van Engeldorp          95  Aquarius          1:24.12
    3. Marit Visscher                 96  Aquarius          1:32.12
    4. Lucille Stroobach              96  Noordkop-Zeemac   1:33.72
    5. Judith Ernst                   95  ORZC'96(SG)       1:34.83
    6. Maxine Alfonsi                 95  ORZC'96(SG)       1:35.23
    7. Toet de Vries                  96  ORZC'96(SG)       1:38.45
    8. Linsey Ongena                  95  ORZC'96(SG)       1:41.37
    9. Renee v.d. Brink               96  Noordkop-Zeemac   1:45.59
   10. Robin Aberson                  96  Noordkop-Zeemac   1:46.49
   11. Yvonne Jager                   95  ORZC'96(SG)       1:48.64
   12. Alex Gaarthuis                 95  Aquarius          1:48.87
   13. Charita Furumaya               95  ORZC'96(SG)       1:49.05
   14. Becky Vendel                   96  ORZC'96(SG)       1:49.57
   15. Danielle Visser                97  ORZC'96(SG)       1:50.91
   16. Jolien Jak                     95  ORZC'96(SG)       2:06.11
   17. Marjolein Kokkelink            95  ORZC'96(SG)       2:08.36
   18. Franka Boerkamp                96  Aquarius          2:08.40
  dis. Denise Otjes                   96  Aquarius          1:37.11     RC



TOP
Nr. 5   100m schoolslag Heren                         Minoren 6 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Danny Visser                   96  Aquarius          1:38.97
    2. Job Boersma                    95  ORZC'96(SG)       1:42.60
    3. Joost Boers                    96  Noordkop-Zeemac   1:47.83
    4. Pepijn Jorink                  95  Aquarius          1:51.60
    5. Marnix Vermeer                 96  Aquarius          1:52.94
    6. Jeroen Dahchi                  96  ORZC'96(SG)       1:53.64
    7. Remco Visser                   95  ORZC'96(SG)       1:53.91
    8. Luca Ambriola                  96  Noordkop-Zeemac   1:59.97
    9. Niels de Jongh                 96  Aquarius          2:08.50
   10. Rik Stoelwinder                96  Aquarius          2:17.93
  dis. Jitse Sikman                   96  Noordkop-Zeemac   2:10.13     SL



TOP
Nr. 6   200m vrije slag Dames                           Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tessa Mosch                    91  Noordkop-Zeemac   2:16.65
    2. Jessica de Ruiter              93  Aquarius          2:25.40
    3. Dieuwertje Jorink              93  Aquarius          2:26.04
    4. Annemiek Suiker                95  ORZC'96(SG)       2:36.14
    5. Evelien Jurriansen             92  Noordkop-Zeemac   2:37.53
    6. Celine Bakker                  93  ORZC'96(SG)       2:45.94
    7. Anita van der Velde            92  ORZC'96(SG)       2:48.03
    8. Lisanne Burgers                93  Aquarius          3:06.42
    9. Inge Sluys                     92  Aquarius          3:09.98
   10. Ingrid Vader                   94  Noordkop-Zeemac   3:11.06
   11. Sharon Marinus                 94  Noordkop-Zeemac   3:25.26



TOP
Nr. 7   200m wisselslag Heren                       Juniorren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Matthijs Boers                 91  Noordkop-Zeemac   2:16.75
    2. Michel de Maesschalck          91  Noordkop-Zeemac   2:27.64
    3. Martijn van Tricht             91  Aquarius          2:34.73
    4. Kasper Gerdes                  93  ORZC'96(SG)       2:46.46
    5. Nick Stroobach                 91  Noordkop-Zeemac   2:52.10
    6. Dennis de Ruiter               92  Aquarius          2:54.18
    7. Robin Stammes                  92  ORZC'96(SG)       2:54.36
    8. Richard Brink                  92  Noordkop-Zeemac   2:56.43
    9. Marlon Montebello              92  ORZC'96(SG)       2:58.58
   10. Thomas Ambriola                92  Noordkop-Zeemac   3:04.38
  dis. Max Kort                       91  Noordkop-Zeemac   2:59.62     RD



TOP
Nr. 9   100m vlinderslag Heren                       Senioren 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wouter Vink                    88  Aquarius          1:06.07
    2. Erik Maarten Vermeulen         88  ORZC'96(SG)       1:06.07
    3. Yorick van Tricht              87  Aquarius          1:06.46
    4. Ger Sevenhuijsen               90  ORZC'96(SG)       1:09.14
    5. Paul Schuurmans                89  Noordkop-Zeemac   1:10.23
    6. Pieter Bakker                  88  Noordkop-Zeemac   1:10.75
    7. Stef Biersteker                88  ORZC'96(SG)       1:11.41
    8. Edo Pieters                    88  Aquarius          1:11.59
    9. Rico Jonker                    87  ORZC'96(SG)       1:14.43
   10. Gerben Rozie                   90  Noordkop-Zeemac   1:22.59



TOP
Nr. 10   200m wisselslag Dames                        Junioren2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac   2:41.10
    2. Suzanne Mosch                  94  Noordkop-Zeemac   2:52.83
    3. Annemiek Suiker                95  ORZC'96(SG)       2:55.45
    4. Kim Luyken                     94  Aquarius          3:10.46
    5. Marlies Borst                  94  Aquarius          3:11.29
    6. Anne-Marie Molenaar            93  ORZC'96(SG)       3:11.37
    7. Martine Lammers                93  Aquarius          3:11.40
    8. Annika Angevare                93  Noordkop-Zeemac   3:17.58
    9. Lisanne Kamps                  94  Aquarius          3:19.99
   10. Charlotte Westerhof            94  ORZC'96(SG)       3:23.74
   11. Rosanne Stam                   93  ORZC'96(SG)       3:25.90
   12. Annika Blaauboer               94  Aquarius          3:35.57
  dis. Romee Nederhand                94  Noordkop-Zeemac   3:23.47     SL



TOP
Nr. 11   200m rugslag Heren                           Junioren2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Roberto Visser                 94  Aquarius          2:32.96
    2. Kasper Gerdes                  93  ORZC'96(SG)       2:51.48
    3. Ditmer Vader                   93  Noordkop-Zeemac   3:11.36
    4. Sander Otjes                   93  Aquarius          3:17.20
    5. Bob Jak                        93  ORZC'96(SG)       3:45.17
  dis. Bryan Ippen                    94  Aquarius          4:03.98     RF



   bm. Danny Visser                   96  Aquarius          3:08.58
TOP
Nr. 12   200m schoolslag Dames                       Senioren 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Karin Ursem                    89  ORZC'96(SG)       3:03.81
    2. Jessica de Ruiter              93  Aquarius          3:12.36
    3. Anita van der Velde            92  ORZC'96(SG)       3:19.19
    4. Bianca Kossen                  89  Aquarius          3:19.55
    5. Welmoed Bons                   90  ORZC'96(SG)       3:24.27
    6. Marije Wedekind                89  ORZC'96(SG)       3:25.15
    7. Iris Vermeulen                 89  ORZC'96(SG)       3:26.45
    8. Jolien Schuurmans              92  Noordkop-Zeemac   4:00.98



TOP
Nr. 13   200m vrije slag Heren                          Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wouter Breton                  89  Aquarius          2:06.37
    2. Jeffrey Stam                   89  ORZC'96(SG)       2:08.51
    3. Marc Bruin                     90  ORZC'96(SG)       2:13.08
    4. Jeroen van Tricht              89  Aquarius          2:18.99
    5. Chris de Waal Malefijt         89  Noordkop-Zeemac   2:19.26
    6. Marco de Visser                89  ORZC'96(SG)       2:20.80
    7. Kees de Visser                 91  ORZC'96(SG)       2:22.77
    8. Ger Sevenhuijsen               90  ORZC'96(SG)       2:24.79
    9. Koen Heemskerk                 89  Noordkop-Zeemac   2:26.36
   10. Dennis de Ruiter               92  Aquarius          2:28.37
   11. Maurits Kloeg                  90  ORZC'96(SG)       2:32.00
   12. Tim Slooten                    90  ORZC'96(SG)       2:41.41



TOP
Nr. 14   200m wisselslag Dames                                  Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Monique Jonker                 85  ORZC'96(SG)       2:33.15
    2. Marije de Winter               88  Noordkop-Zeemac   2:45.89
    3. Laura Wiegant                  88  Aquarius          2:47.52
    4. Renate Bergen                  88  ORZC'96(SG)       2:47.92
    5. Dieuwertje Jorink              93  Aquarius          2:53.18
    6. Suzanne Bond                   83  ORZC'96(SG)       2:53.19
    7. Marianne Bakker                85  Noordkop-Zeemac   2:54.39
    8. Sandra Wedekind                86  ORZC'96(SG)       2:56.06
    9. Ragna Jonker                   90  ORZC'96(SG)       2:59.94
   10. Dieuwke Knoll                  88  Noordkop-Zeemac   3:00.45
   11. Channe Noort                   86  ORZC'96(SG)       3:02.25
   12. Iris van Kleef                 87  ORZC'96(SG)       3:17.08



TOP
Nr. 15   100m vrije slag Heren                                  Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Xander Breton                  84  Aquarius            54.34
    2. Jeroen Leuverink               86  Noordkop-Zeemac     56.05
    3. Wouter Vink                    88  Aquarius            57.60
    4. Edo Pieters                    88  Aquarius            58.59
    5. Michael Bes                    72  Noordkop-Zeemac     58.85
    6. Erik Maarten Vermeulen         88  ORZC'96(SG)         58.90
    7. Sil Leek                       90  ORZC'96(SG)         59.23
    8. Renee Vlaming                  84  Noordkop-Zeemac   1:01.30
    9. Arend Breed                    64  ORZC'96(SG)       1:01.55
   10. Stef Biersteker                88  ORZC'96(SG)       1:02.91



TOP
Nr. 16   50m vrije slag Gemengd                      Minioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Victor Nieuwstad               97  Noordkop-Zeemac     41.92
    2. Davy Barrett                   97  Noordkop-Zeemac     42.11



Nr. 16   50m vrije slag Gemengd                      Minioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Benthe de Vries                98  ORZC'96(SG)         46.97
    2. Annika Vader                   97  Noordkop-Zeemac     47.23
    3. Brechtje de Vries              97  ORZC'96(SG)         52.11



TOP
Nr. 17   50m vrije slag Dames                         Minoren 6 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Anouk Limburg                  95  Noordkop-Zeemac     32.31
    2. Mariska van Engeldorp          95  Aquarius            33.19
    3. Lucille Stroobach              96  Noordkop-Zeemac     36.20
    4. Marit Visscher                 96  Aquarius            36.75
    5. Maxine Alfonsi                 95  ORZC'96(SG)         37.06
    6. Toet de Vries                  96  ORZC'96(SG)         37.11
    7. Denise Otjes                   96  Aquarius            39.03
    8. Judith Ernst                   95  ORZC'96(SG)         39.81
    9. Renee v.d. Brink               96  Noordkop-Zeemac     40.15
   10. Alex Gaarthuis                 95  Aquarius            40.36
   11. Linsey Ongena                  95  ORZC'96(SG)         41.92
   12. Robin Aberson                  96  Noordkop-Zeemac     42.02
   13. Yvonne Jager                   95  ORZC'96(SG)         42.09
   14. Nathalie Veldboer              96  ORZC'96(SG)         42.09
   15. Danielle Visser                97  ORZC'96(SG)         42.53
   16. Charita Furumaya               95  ORZC'96(SG)         42.54
   17. Ilse Mulder                    96  ORZC'96(SG)         43.27
   18. Becky Vendel                   96  ORZC'96(SG)         44.94
   19. Jolien Jak                     95  ORZC'96(SG)         47.01
   20. Marjolein Kokkelink            95  ORZC'96(SG)         51.45
   21. Franka Boerkamp                96  Aquarius            54.32



TOP
Nr. 18   50m vlinderslag Heren                        Minoren 6 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Job Boersma                    95  ORZC'96(SG)         40.45
    2. Danny Visser                   96  Aquarius            41.23
    3. Joost Boers                    96  Noordkop-Zeemac     41.67
    4. Luca Ambriola                  96  Noordkop-Zeemac     48.69
    5. Remco Visser                   95  ORZC'96(SG)         48.75
    6. Pepijn Jorink                  95  Aquarius            49.25
    7. Jeroen Dahchi                  96  ORZC'96(SG)         56.14
  dis. Rik Stoelwinder                96  Aquarius            57.41     VC
  dis. Jitse Sikman                   96  Noordkop-Zeemac   1:00.57     VC
  dis. Marnix Vermeer                 96  Aquarius          1:06.35     VC
  dis. Niels de Jongh                 96  Aquarius          1:11.39     VC



TOP
Nr. 19   200m schoolslag Heren                       Senioren 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Paul Schuurmans                89  Noordkop-Zeemac   2:37.29
    2. Marc Bruin                     90  ORZC'96(SG)       2:44.46
    3. Rico Jonker                    87  ORZC'96(SG)       2:45.67
    4. Pieter Bakker                  88  Noordkop-Zeemac   2:47.26
    5. Yorick van Tricht              87  Aquarius          2:49.65
    6. Erik Maarten Vermeulen         88  ORZC'96(SG)       2:56.12
    7. Wouter Vink                    88  Aquarius          3:05.98
    8. Edo Pieters                    88  Aquarius          3:08.51



TOP
Nr. 20   100m rugslag Dames                             Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tessa Mosch                    91  Noordkop-Zeemac   1:13.08
    2. Suzanne Mosch                  94  Noordkop-Zeemac   1:15.24
    3. Dieuwertje Jorink              93  Aquarius          1:19.95
    4. Evelien Jurriansen             92  Noordkop-Zeemac   1:22.39
    5. Celine Bakker                  93  ORZC'96(SG)       1:24.21
    6. Annemiek Suiker                95  ORZC'96(SG)       1:28.89
    7. Marlies Borst                  94  Aquarius          1:31.25
    8. Anita van der Velde            92  ORZC'96(SG)       1:32.89
    9. Jolien Schuurmans              92  Noordkop-Zeemac   1:35.33
  dis. Inge Sluys                     92  Aquarius          1:27.90     RD



TOP
Nr. 21   100m schoolslag Heren                       Junioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Matthijs Boers                 91  Noordkop-Zeemac   1:12.74
    2. Michel de Maesschalck          91  Noordkop-Zeemac   1:17.23
    3. Martijn van Tricht             91  Aquarius          1:20.51
    4. Max Kort                       91  Noordkop-Zeemac   1:24.28
    5. Roberto Visser                 94  Aquarius          1:27.07
    6. Nick Stroobach                 91  Noordkop-Zeemac   1:30.65
    7. Dennis de Ruiter               92  Aquarius          1:31.72
    8. Robin Stammes                  92  ORZC'96(SG)       1:32.14
    9. Richard Brink                  92  Noordkop-Zeemac   1:35.07
   10. Thomas Ambriola                92  Noordkop-Zeemac   1:37.80
   11. Marlon Montebello              92  ORZC'96(SG)       1:38.41



TOP
Nr. 22   100m vlinderslag Dames                      Senioren 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Karin Ursem                    89  ORZC'96(SG)       1:18.25
    2. Jessica de Ruiter              93  Aquarius          1:19.36
    3. Marije Wedekind                89  ORZC'96(SG)       1:20.00
    4. Bianca Kossen                  89  Aquarius          1:25.16
    5. Ragna Jonker                   90  ORZC'96(SG)       1:27.47
    6. Kim Luyken                     94  Aquarius          1:27.79
    7. Iris Vermeulen                 89  ORZC'96(SG)       1:29.44
    8. Welmoed Bons                   90  ORZC'96(SG)       1:31.76



TOP
Nr. 23   100m rugslag Heren                             Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Chris de Waal Malefijt         89  Noordkop-Zeemac   1:05.71
    2. Wouter Breton                  89  Aquarius          1:06.56
    3. Jeffrey Stam                   89  ORZC'96(SG)       1:07.40
    4. Sil Leek                       90  ORZC'96(SG)       1:10.20
    5. Kees de Visser                 91  ORZC'96(SG)       1:10.29
    6. Marco de Visser                89  ORZC'96(SG)       1:12.07
    7. Marc Bruin                     90  ORZC'96(SG)       1:13.62
    8. Jeroen van Tricht              89  Aquarius          1:13.66
    9. Koen Heemskerk                 89  Noordkop-Zeemac   1:16.63
   10. Ger Sevenhuijsen               90  ORZC'96(SG)       1:17.43
   11. Gerben Rozie                   90  Noordkop-Zeemac   1:17.97
   12. Maurits Kloeg                  90  ORZC'96(SG)       1:21.91
   13. Tim Slooten                    90  ORZC'96(SG)       1:25.54
   14. Robin Stammes                  92  ORZC'96(SG)       1:25.66



TOP
Nr. 24   100m schoolslag Dames                        Junioren2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac   1:28.23
    2. Mariska van Engeldorp          95  Aquarius          1:29.62
    3. Maxine Alfonsi                 95  ORZC'96(SG)       1:36.72
    4. Celine Bakker                  93  ORZC'96(SG)       1:37.11
    5. Anne-Marie Molenaar            93  ORZC'96(SG)       1:39.31
    6. Rosanne Stam                   93  ORZC'96(SG)       1:40.42
    7. Annika Angevare                93  Noordkop-Zeemac   1:41.80
    8. Kim Luyken                     94  Aquarius          1:42.91
    9. Lisanne Kamps                  94  Aquarius          1:43.35     1
       Martine Lammers                93  Aquarius          1:43.35     2
   11. Ingrid Vader                   94  Noordkop-Zeemac   1:45.21
   12. Annika Blaauboer               94  Aquarius          1:45.62
   13. Charlotte Westerhof            94  ORZC'96(SG)       1:46.30
   14. Lisanne Burgers                93  Aquarius          1:46.50
   15. Romee Nederhand                94  Noordkop-Zeemac   1:54.49
   16. Sharon Marinus                 94  Noordkop-Zeemac   1:58.68



TOP
Nr. 25   100m vrije slag Heren                        Junioren2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kasper Gerdes                  93  ORZC'96(SG)       1:04.48
    2. Roberto Visser                 94  Aquarius          1:08.19
    3. Job Boersma                    95  ORZC'96(SG)       1:17.23
    4. Ditmer Vader                   93  Noordkop-Zeemac   1:19.00
    5. Pepijn Jorink                  95  Aquarius          1:20.69
    6. Sander Otjes                   93  Aquarius          1:23.51
    7. Remco Visser                   95  ORZC'96(SG)       1:23.68
    8. Bryan Ippen                    94  Aquarius          1:32.03
    9. Bob Jak                        93  ORZC'96(SG)       1:34.60



TOP
Nr. 26   100m schoolslag Dames                                  Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Monique Jonker                 85  ORZC'96(SG)       1:21.89
    2. Karin Ursem                    89  ORZC'96(SG)       1:23.51
    3. Suzanne Bond                   83  ORZC'96(SG)       1:27.47
    4. Marije de Winter               88  Noordkop-Zeemac   1:27.57
    5. Renate Bergen                  88  ORZC'96(SG)       1:27.97
    6. Channe Noort                   86  ORZC'96(SG)       1:31.94
    7. Marianne Bakker                85  Noordkop-Zeemac   1:32.18
    8. Bianca Kossen                  89  Aquarius          1:33.71
    9. Dieuwke Knoll                  88  Noordkop-Zeemac   1:34.33
   10. Laura Wiegant                  88  Aquarius          1:34.43
   11. Inge Sluys                     92  Aquarius          1:41.93
  dis. Iris van Kleef                 87  ORZC'96(SG)                   AA



TOP
Nr. 27   200m rugslag Heren                                     Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Xander Breton                  84  Aquarius          2:18.63
    2. Wouter Breton                  89  Aquarius          2:26.04
    3. Jeroen Leuverink               86  Noordkop-Zeemac   2:27.39
    4. Yorick van Tricht              87  Aquarius          2:29.96
    5. Jeffrey Stam                   89  ORZC'96(SG)       2:32.16
    6. Michael Bes                    72  Noordkop-Zeemac   2:35.19
    7. Sil Leek                       90  ORZC'96(SG)       2:38.36
    8. Stef Biersteker                88  ORZC'96(SG)       2:42.66
    9. Arend Breed                    64  ORZC'96(SG)       2:59.00
   10. Renee Vlaming                  84  Noordkop-Zeemac   3:01.80



TOP
Nr. 28   4 x 50m wisselslag Dames                       Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Noordkop-Zeemacht SG 1             Noordkop-Zeemac   2:17.46
       Suzanne Mosch             94   Lisa Boers                94
       Tessa Mosch               91   Anouk Limburg             95
    2. ZV AQUARIUS 1                      Aquarius          2:28.82
       Dieuwertje Jorink         93   Inge Sluys                92
       Jessica de Ruiter         93   Martine Lammers           93
    3. ORZC'96 1                          ORZC'96(SG)       2:29.86
       Celine Bakker             93   Annemiek Suiker           95
       Anita van der Velde       92   Anne-Marie Molenaar       93
    4. Noordkop-Zeemacht SG 2             Noordkop-Zeemac   2:45.57
       Jolien Schuurmans         92   Evelien Jurriansen        92
       Esther Guijken            94   Romee Nederhand           94
    5. ZV AQUARIUS 2                      Aquarius          2:51.21
       Marlies Borst             94   Lisanne Kamps             94
       Kim Luyken                94   Lisanne Burgers           93