C-competitie deel 1
Eindhoven (NED),    30.9.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, 9 - 11 jaar
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Dames Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 15. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 16. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 17. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 18. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 19. Jongens, 100m rugslag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Dames Jeugd 2 en later    Nr. 21. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 22. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 23. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 24. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 25. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 27. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 28. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 29. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open



---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Meisjes, 4 x 100m vrije slag      Meisjes Junioren 3 en later
30.9.07 - 13:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Trb/Res 1                             Trb/Res                4:37.73     1.          
        van Boxtel Suzan, 94                      Mekes Kelly, 94
        Verdonk Estee, 94                         Smulders Kim, 95
          1:08.26  2:20.76  1:09.16  4:37.73

    2.  Eiffel Swimmers PSV 1                 Eiffel Swimmers PSV    4:45.57     2.          
        van Leeuwen Mariska, 95                   Soudant Simone, 95
        van Dam Madelon, 96                       Verhaegh Janine, 95
            36.00  1:16.10  4:45.57

    3.  Z&PV Nuenen 1                         Z&PV Nuenen            4:56.92     3.          
        Kardol Samantha, 95                       Claessens Colet, 94
        Teijken Susan, 95                         Hartogs Lisa, 95
            34.60  1:12.13  4:56.92

    4.  Z&PV Nuenen 2                         Z&PV Nuenen            5:39.42     4.          
        Nauta Meike, 94                           van den Eerenbeemd Ilse, 95
        Dedding Inge, 95                          Coppieters Anouk, 95
          1:16.80  5:39.42




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Alle, 4 x 50m wisselslag                        9 - 11 jaar
30.9.07 - 13:10      meisjes junioren 1 e.l. en jongens minioren 6 e.l.               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eiffel Swimmers PSV 1                 Eiffel Swimmers PSV    2:29.21     1.          
        van Wierst Rosanne, 96                    van Zitteren Stef, 96
        Kocken Jeanine, 96                        Pijnenburg Stan, 96
            39.87  1:25.41  1:59.41  2:29.21

    2.  Eiffel Swimmers PSV 2                 Eiffel Swimmers PSV    2:31.32     2.          
        van Herk Mike, 96                         Smits Pepijn, 96
        van Leeuwen Laura, 97                     Six Esmée, 97
            36.39  2:31.32

    3.  Trb/Res 1                             Trb/Res                2:31.92     3.          
        Rietveld Peter, 96                        Brouwers Kayleigh, 96
        Lafeber Floris, 96                        van Hest Femke, 96
            38.50  1:20.61  2:31.92

    4.  Z&PV Nuenen 1                         Z&PV Nuenen            3:03.66     4.          
        Manders Jessica, 96                       Phaff Joeri, 97
        Schelling Jeroen, 97                      Liedtke Jasmijn, 96
            43.72  3:03.66




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Dames, 100m schoolslag                 Dames Senioren Open
30.9.07 - 13:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  v.d. Bogaard Suzan            8900450 Eiffel Swimmers PSV    1:16.29     1.          
            35.76  1:16.29
    2.  Hidalgo Idoia                 9104356 Eiffel Swimmers PSV    1:18.31     2.          
            36.51  1:18.31
    3.  Isenia Nilshaira              8907234 Eiffel Swimmers PSV    1:19.24     3.          
            36.28  1:19.24
    4.  Hemesath Valerie              9103754 Eiffel Swimmers PSV    1:20.02     4.          
            37.82  1:20.02
    5.  van Hooren Sanne              8501318 Trb/Res                1:21.62     5.          
            38.77  1:21.62
    6.  vd Beek Kim                   8700196 Eiffel Swimmers PSV    1:22.59     6.          
            38.25  1:22.59
    7.  van den Bosch Moniek          8905586 Z&PV Nuenen            1:27.85     7.          
            40.49  1:27.85
    8.  Huizing Nicole                8100686 Z&PV Nuenen            1:31.71     8.          
            44.00  1:31.71
    9.  Huizing Monique               8401090 Z&PV Nuenen            1:39.40     9.          
            47.34  1:39.40
   10.  van Avezaath Vivianne         9105646 Trb/Res                1:46.95    10.          
            49.29  1:46.95
   11.  Obbens Valérie                9108150 Trb/Res                1:47.10    11.          
            50.95  1:47.10
 NG.ZA  Teklenburg Saskia             8102050 Trb/Res                         NG.ZA          
    NG  Berens Sylvia                 8001508 Trb/Res                            NG          
    NG  Smits Anita                   6900522 Trb/Res                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Heren, 400m vrije slag                 Heren Senioren Open
30.9.07 - 13:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindeberg Allen               8906543 Eiffel Swimmers PSV    4:01.59     1.          
            26.72    55.72  1:55.93  2:57.91  4:01.59
    2.  Kerstens Tommie               8801817 Eiffel Swimmers PSV    4:22.53     2.          
          1:03.28  2:10.65  4:22.53
    3.  Heister Nick                  8500969 Eiffel Swimmers PSV    4:23.44     3.          
          1:03.77  2:10.12  3:16.06  4:23.44
    4.  van Doesburg Tim              8800817 Trb/Res                4:28.86     4.          
            29.02  1:01.45  4:28.86
    5.  Toeter Akke                   9002923 Z&PV Nuenen            4:39.62     5.          
            31.02  1:06.33  1:41.30  2:16.64  2:52.99  3:29.39  4:05.77  4:39.62
    6.  de Wildt Martin               7400937 Z&PV Nuenen            4:45.48     6.          
            31.32  1:06.02  1:41.07  2:16.51  2:53.00  3:30.02  4:07.51  4:45.48
    7.  Bakker Rik                    9104625 Trb/Res                4:49.47     7.          
            31.83  1:06.52  1:42.77  2:19.92  2:57.55  3:34.73  4:12.23  4:49.47
    8.  van Erp Daan                  8903833 Trb/Res                4:51.47     8.          
            30.85  1:05.79  2:19.31  4:51.47
    9.  Soeter Chiel                  8804219 Z&PV Nuenen            5:07.97     9.          
            33.30  1:10.13  2:27.63  3:48.20  5:07.97



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Dames, 100m rugslag            Dames Senioren 2 en later
30.9.07 - 13:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Peeters Tanja                 9102428 Eiffel Swimmers PSV    1:08.65     1.          
            33.49  1:08.65
    2.  Bakker Marleen                9302874 Trb/Res                1:17.29     2.          
            37.04  1:17.29
    3.  de Wild Stephanie             9006016 Z&PV Nuenen            1:18.10     3.          
            37.67  1:18.10
    4.  van Wierst Mariëlle           9108196 Eiffel Swimmers PSV    1:18.37     4.          
            38.20  1:18.37
    5.  Consemulder Lindy             9006018 Z&PV Nuenen            1:20.07     5.          
            38.00  1:20.07
    6.  Houtman Manon                 9101348 Eiffel Swimmers PSV    1:21.22     6.          
            39.70  1:21.22
    7.  Westerburger Eline            9303414 Trb/Res                1:25.11     7.          
            40.15  1:25.11
    8.  Verrijk Eline                 9003952 Z&PV Nuenen            1:25.34     8.          
            41.90  1:25.34
    9.  van de Rijt Lotte             9102616 Trb/Res                1:27.42     9.          
            43.70  1:27.42
   10.  vd Hoogenband Danila          9001558 Z&PV Nuenen            1:27.59    10.          
          1:27.59
   11.  van Uden Evie                 9103882 Z&PV Nuenen            1:28.13    11.          
            42.42  1:28.13
   12.  Hellenbrand Rachelle          9101204 Z&PV Nuenen            1:29.38    12.          
            44.24  1:29.38
   13.  van Boxtel Suzan              9402578 Trb/Res                1:29.68    13.          
            45.14  1:29.68
   14.  van der Putten Eva            9006050 Trb/Res                1:30.24    14.          
            44.25  1:30.24
   15.  Sauvé Veerle                  9304400 Trb/Res                1:31.66    15.          
            45.14  1:31.66
   16.  Bouthoorn Yvette              9007992 Trb/Res                1:34.36    16.          
            45.71  1:34.36
   17.  de Groot Hanneke              9108040 Z&PV Nuenen            1:41.08    17.          
            49.68  1:41.08



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Jongens, 200m schoolslag             Heren Jeugd 2 en later
30.9.07 - 13:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van Gulik Robin               9001061 Trb/Res                2:42.20     1.          
            34.29  1:14.67  2:42.20
    2.  Widjaja Handy                 9102555 Eiffel Swimmers PSV    2:44.10     2.          
            37.21  1:19.05  2:01.64  2:44.10
    3.  van Eijk Rens                 9100573 Z&PV Nuenen            2:44.67     3.          
            37.32  1:19.67  2:02.32  2:44.67
    4.  v.d. Heijden Lars             9005167 Eiffel Swimmers PSV    2:45.77     4.          
          1:19.64  2:45.77
    5.  Diependaal Enzo               9206691 Trb/Res                2:55.97     5.          
            39.27  1:24.40  2:55.97
    6.  Hoving Sil                    9103947 Eiffel Swimmers PSV    2:56.41     6.          
          2:56.41
    7.  Maas Arjan                    9104125 Z&PV Nuenen            2:57.66     7.          
            40.85  1:27.09  2:57.66
    8.  Castelijns Bas                9106989 Z&PV Nuenen            3:08.09     8.          
            42.89  1:30.72  3:08.09
    9.  van Erve Jeroen               9005917 Trb/Res                3:16.14     9.          
            41.04  1:31.09  3:16.14
   10.  Geurts Patrick                9107147 Eiffel Swimmers PSV    3:19.97    10.          
            40.47  1:29.12  3:19.97
   11.  Jager Koen                    9106371 Z&PV Nuenen            3:34.95    11.          
            46.02  1:40.57  3:34.95
   12.  Goossens Willem Jan           9004917 Z&PV Nuenen            3:46.10    12.          
            48.95  1:46.20  2:46.73  3:46.10
   DIS  Verrijk Michiel               9003047 Z&PV Nuenen            2:53.03    DIS          
        SL
          1:21.84  2:53.03



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Meisjes, 200m vrije slag             Dames Jeugd 2 en later
30.9.07 - 13:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rovers Pascalle               9301064 Trb/Res                2:20.60     1.          
            31.31  1:06.50  2:20.60
    2.  Ter Burg Lotte                9204122 Eiffel Swimmers PSV    2:22.45     2.          
            31.80  1:07.16  2:22.45
    3.  Harks Emily                   9302484 Eiffel Swimmers PSV    2:25.36     3.          
            32.60  1:10.20  1:48.42  2:25.36
    4.  Stoop Mandy                   9304294 Z&PV Nuenen            2:30.50     4.          
          1:11.13  2:30.50
    5.  van Vroonhoven Anne           9204124 Eiffel Swimmers PSV    2:32.14     5.          
          1:13.53  2:32.14
    6.  Vromans Yvon                  9205576 Trb/Res                2:32.52     6.          
          1:12.69  2:32.52
    7.  Mekes Kelly                   9402724 Trb/Res                2:33.97     7.          
            33.71  1:12.68  1:53.61  2:33.97
    8.  Houwers Imke                  9205536 Z&PV Nuenen            2:34.42     8.          
            35.32  1:14.88  2:34.42
    9.  Wittermans Esther             9204346 Z&PV Nuenen            2:35.00     9.          
            36.00  1:15.68  2:35.00
   10.  van der Putten Kris           9205574 Trb/Res                2:41.27    10.          
            35.90  1:15.60  2:41.27
   11.  Bakker Ingrid                 9302872 Trb/Res                2:48.38    11.          
            35.08  1:17.35  2:48.38
   12.  Cruts Nikki                   9307040 Z&PV Nuenen            2:50.86    12.          
            37.67  1:21.54  2:50.86
   13.  Coppieters Joyce              9307220 Z&PV Nuenen            2:55.63    13.          
          1:21.54  2:55.63
   14.  Brekelmans Eva                9404654 Trb/Res                2:57.23    14.          
            37.67  1:21.13  2:08.64  2:57.23



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Jongens, 100m schoolslag        Jongens Junioren 4 en later
30.9.07 - 13:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kardol Sven                   9302135 Z&PV Nuenen            1:16.10     1.          
            35.56  1:16.10
    2.  Janssen Geert                 9201621 Eiffel Swimmers PSV    1:17.48     2.          
            36.86  1:17.48
    3.  v.d. Struijk Stef             9305473 Eiffel Swimmers PSV    1:18.26     3.          
          1:18.26
    4.  Soudant Maurice               9302125 Eiffel Swimmers PSV    1:23.49     4.          
            39.78  1:23.49
    5.  Tjioe Tian                    9306093 Trb/Res                1:25.65     5.          
            40.03  1:25.65
    6.  Hoekstra Rick                 9501437 Trb/Res                1:27.38     6.          
            40.90  1:27.38
    7.  Janssen Bjorge                9302171 Trb/Res                1:31.29     7.          
            43.45  1:31.29
    8.  Sijmons Wouter                9302695 Z&PV Nuenen            1:32.44     8.          
            42.79  1:32.44
    9.  van Avezaath Emiel            9203261 Trb/Res                1:33.83     9.          
            42.49  1:33.83
   10.  de Bruijn Matti               9305071 Trb/Res                1:36.32    10.          
            44.48  1:36.32
   11.  Sloos Jauke                   9206745 Z&PV Nuenen            1:42.57    11.          
            46.70  1:42.57



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m rugslag                   Dames Senioren Open
30.9.07 - 13:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luiken Stefanie               8501932 Eiffel Swimmers PSV      31.16     1.          
    2.  Buur Sabrina                  8500526 Trb/Res                  31.95     2.          
    3.  op het Veld Maike             8703046 Trb/Res                  32.45     3.          
    4.  Weekers Linda                 9004184 Eiffel Swimmers PSV      33.08     4.          
    5.  de Jong Laura                 9103880 Z&PV Nuenen              33.38     5.          
    6.  Jager Lieke                   8701930 Z&PV Nuenen              33.44     6.          
    7.  Jongenotter Jantine           9001800 Eiffel Swimmers PSV      33.56     7.          
    8.  v.d. Bogaard Suzan            8900450 Eiffel Swimmers PSV      33.60     8.          
    9.  van Avezaath Jannemieke       8900132 Trb/Res                  34.61     9.          
   10.  van Avezaath Eveline          8700108 Trb/Res                  40.39    10.          
   11.  Melief Monique                8201110 Trb/Res                  46.39    11.          
   12.  van den Eerenbeemd Ilse       9505434 Z&PV Nuenen              47.95    12.          
   13.  Dedding Inge                  9505432 Z&PV Nuenen              49.59    13.          
 NG.ZA  Teklenburg Saskia             8102050 Trb/Res                         NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Heren, 100m wisselslag                 Heren Senioren Open
30.9.07 - 13:50                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  vd Berkt Jeroen               8100115 Eiffel Swimmers PSV      58.17     1.          
            58.17
    2.  de Wildt Martin               7400937 Z&PV Nuenen            1:03.60     2.          
          1:03.60
    3.  van Doesburg Tim              8800817 Trb/Res                1:03.70     3.          
          1:03.70
    4.  Kerstens Tommie               8801817 Eiffel Swimmers PSV    1:04.53     4.          
          1:04.53
    5.  Heister Nick                  8500969 Eiffel Swimmers PSV    1:05.22     5.          
          1:05.22
    6.  Verlaan Edwin                 7801121 Trb/Res                1:05.93     6.          
          1:05.93
    7.  Verouden Jeroen               8704685 Eiffel Swimmers PSV    1:07.50     7.          
          1:07.50
    8.  Toeter Akke                   9002923 Z&PV Nuenen            1:10.13     8.          
          1:10.13
    9.  Bakker Rik                    9104625 Trb/Res                1:13.78     9.          
          1:13.78
   10.  van Remunt Sander             9107245 Trb/Res                1:14.56    10.          
          1:14.56
   11.  Winkels Tim                   8705025 Z&PV Nuenen            1:15.46    11.          
          1:15.46
   12.  van Oorschot Roel             9006929 Z&PV Nuenen            1:24.89    12.          
          1:24.89
   13.  Hellenbrand Kyle              9100881 Z&PV Nuenen            1:25.16    13.          
          1:25.16



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Meisjes, 100m vlinderslag       Meisjes Junioren 3 en later
30.9.07 - 13:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Soudant Simone                9500430 Eiffel Swimmers PSV    1:17.41     1.          
            35.13  1:17.41
    2.  Kardol Samantha               9502972 Z&PV Nuenen            1:20.07     2.          
            36.54  1:20.07
    3.  Smulders Kim                  9501248 Trb/Res                1:21.55     3.          
            37.25  1:21.55
    4.  van Dam Madelon               9601624 Eiffel Swimmers PSV    1:28.09     4.          
            40.31  1:28.09
    5.  Verhaegh Janine               9500754 Eiffel Swimmers PSV    1:31.87     5.FJ 1      
            38.82  1:31.87
    6.  Verdonk Estee                 9405866 Trb/Res                1:31.87     6.FJ 2      
          1:31.87
    7.  van Leeuwen Mariska           9503780 Eiffel Swimmers PSV    1:32.63     7.          
            40.46  1:32.63
    8.  van de Meer Louise            9504198 Trb/Res                1:33.62     8.          
            39.72  1:33.62
    9.  Diependaal Indy               9504976 Trb/Res                1:35.85     9.          
            41.36  1:35.85
   10.  Claessens Colet               9405182 Z&PV Nuenen            1:38.91    10.          
            41.45  1:38.91
   11.  Nauta Meike                   9405180 Z&PV Nuenen            1:40.10    11.          
            45.95  1:40.10
   12.  Coppieters Anouk              9505430 Z&PV Nuenen            1:53.24    12.          
            53.36  1:53.24
   DIS  Hartogs Lisa                  9505044 Z&PV Nuenen            1:50.78    DIS          
        VI
            51.30  1:50.78
 NG.ZA  Teijken Susan                 9504592 Z&PV Nuenen                     NG.ZA          
    NG  de Bruijn Michelle            9503090 Trb/Res                            NG          
    NG  Lafeber Geraldine             9504352 Trb/Res                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Jongens, 200m rugslag         Jongens Junioren 2 en later
30.9.07 - 14:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Verburg Mitchell              9400277 Eiffel Swimmers PSV    2:36.72     1.          
            36.51  1:16.41  2:36.72
    2.  van Zwol Jarmo                9402983 Z&PV Nuenen            2:43.95     2.          
            38.64  1:20.26  2:43.95
    3.  van Herk Mike                 9601007 Eiffel Swimmers PSV    2:46.80     3.FJ 1      
            40.09  1:22.60  2:46.80
    4.  Rietveld Thomas               9401803 Trb/Res                2:46.80     4.FJ 2      
            39.67  1:22.70  2:05.48  2:46.80
    5.  Tromp Marc                    9502151 Eiffel Swimmers PSV    2:54.19     5.          
          1:25.30  2:54.19
    6.  Rietveld Peter                9601081 Trb/Res                2:57.48     6.          
            41.04  1:26.82  2:13.73  2:57.48
    7.  van de Rijt Wiebe             9400931 Trb/Res                2:59.73     7.          
          1:29.48  2:59.73
    8.  Koehler Stijn                 9404645 Z&PV Nuenen            3:08.48     8.          
            42.89  1:31.30  2:21.09  3:08.48
    9.  Musters Dennis                9403605 Trb/Res                3:19.96     9.          
          1:39.68  3:19.96
   10.  van den Boer Koen             9600429 Trb/Res                3:36.20    10.          
            50.55  1:46.73  3:36.20
   DIS  Westerterp Mark               9504325 Z&PV Nuenen            3:44.51    DIS          
        RD
            50.60  1:50.02  3:44.51



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 50m vrije slag        Meisjes Junioren 1 en later
30.9.07 - 14:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van Leeuwen Laura             9701762 Eiffel Swimmers PSV      33.40     1.          
    2.  van Hest Femke                9604294 Trb/Res                  34.39     2.          
    3.  van Wierst Rosanne            9600234 Eiffel Swimmers PSV      34.43     3.          
    4.  Verstijnen Daphne             9603844 Trb/Res                  35.81     4.          
    5.  Brouwers Kayleigh             9603472 Trb/Res                  35.82     5.          
    6.  Peppenster Renate             9604298 Trb/Res                  36.00     6.          
    7.  Liedtke Jasmijn               9604374 Z&PV Nuenen              36.28     7.FJ 1      
    8.  Kocken Jeanine                9601816 Eiffel Swimmers PSV      36.28     8.FJ 2      
    9.  Koenen Paulien                9701856 Eiffel Swimmers PSV      36.48     9.          
   10.  Verhappen Anne                9702612 Eiffel Swimmers PSV      36.74    10.          
   11.  Six Esmée                     9700490 Eiffel Swimmers PSV      36.81    11.          
   12.  van Loon Mara                 9703122 Eiffel Swimmers PSV      37.72    12.          
   13.  Gerits Bente                  9702052 Eiffel Swimmers PSV      38.16    13.          
   14.  van Herk Romy                 9702552 Eiffel Swimmers PSV      38.93    14.          
   15.  Novikova Anastasia            9604996 Trb/Res                  39.56    15.          
   16.  d' Hert Isolde                9702564 Eiffel Swimmers PSV      39.61    16.          
   17.  Voets Maayke                  9702982 Z&PV Nuenen              39.97    17.          
   18.  Peppenster Daniek             9702916 Trb/Res                  40.00    18.          
   19.  Manders Jessica               9604004 Z&PV Nuenen              40.04    19.          
   20.  Fairley Rebecca               9702736 Eiffel Swimmers PSV      40.23    20.          
   21.  Rommelse Amber                9702562 Eiffel Swimmers PSV      40.33    21.          
   22.  de Vrees Lotte                9604376 Z&PV Nuenen              40.54    22.          
   23.  Wijnen Marjolein              9702556 Z&PV Nuenen              43.13    23.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                   Jongens, 100m wisselslag        Jongens Minioren 6 en later
30.9.07 - 14:05                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van Zitteren Stef             9601459 Eiffel Swimmers PSV    1:19.92     1.          
          1:19.92
    2.  Pijnenburg Stan               9600427 Eiffel Swimmers PSV    1:20.07     2.          
          1:20.07
    3.  Smits Pepijn                  9600691 Eiffel Swimmers PSV    1:20.16     3.          
          1:20.16
    4.  Lafeber Floris                9602143 Trb/Res                1:25.60     4.          
          1:25.60
    5.  Gubbels Bart                  9602015 Trb/Res                1:28.12     5.          
          1:28.12
    6.  Lafeber Hein                  9800435 Trb/Res                1:35.33     6.          
          1:35.33
    7.  Hoekstra Stefan               9700223 Trb/Res                1:35.83     7.          
          1:35.83
    8.  Phaff Joeri                   9701099 Z&PV Nuenen            1:39.11     8.          
          1:39.11
    9.  Rutten Daan                   9702161 Z&PV Nuenen            1:41.22     9.          
          1:41.22
   10.  Schelling Jeroen              9701837 Z&PV Nuenen            1:44.25    10.          
          1:44.25
   11.  van den Boer Rick             9700413 Trb/Res                1:45.32    11.          
          1:45.32
   12.  de Wind Jelle                 9801183 Z&PV Nuenen            1:53.73    12.          
          1:53.73
   DIS  Schalken Tim                  9601083 Trb/Res                           DIS          
        AF
   DIS  Geurts Tobias                 9801185 Z&PV Nuenen            1:51.70    DIS          
        VC
          1:51.70
    NG  Dirne Stijn                   9603161 Z&PV Nuenen                        NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Dames, 400m vrije slag                 Dames Senioren Open
30.9.07 - 14:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Weekers Linda                 9004184 Eiffel Swimmers PSV    4:42.98     1.          
            32.57  1:08.32  1:44.42  2:20.42  2:56.70  3:32.57  4:08.04  4:42.98
    2.  van Esch Roos                 8200468 Trb/Res                4:44.47     2.          
            32.66  1:08.06  2:20.22  3:33.11  4:44.47
    3.  op het Veld Maike             8703046 Trb/Res                4:49.60     3.          
            32.82  1:08.82  2:22.86  3:36.26  4:49.60
    4.  Isenia Nilshaira              8907234 Eiffel Swimmers PSV    4:50.45     4.          
            33.06  1:08.54  1:44.69  2:21.16  2:57.56  3:35.06  4:13.23  4:50.45
    5.  Jongenotter Jantine           9001800 Eiffel Swimmers PSV    4:51.96     5.          
          1:10.50  2:25.56  4:51.96
    6.  Vos Anne Michelle             9107994 Eiffel Swimmers PSV    4:52.16     6.          
          1:11.67  2:25.82  4:52.16
    7.  de Jong Laura                 9103880 Z&PV Nuenen            4:53.15     7.          
            33.72  1:10.10  2:24.60  3:39.90  4:53.15
    8.  Hidalgo Idoia                 9104356 Eiffel Swimmers PSV    4:55.57     8.          
            33.44  1:09.72  2:24.27  3:40.22  4:55.57
    9.  Houtman Manon                 9101348 Eiffel Swimmers PSV    5:03.09     9.          
            34.05  1:11.49  1:49.24  2:27.80  3:05.77  3:44.61  4:23.89  5:03.09
   10.  van Hooren Sanne              8501318 Trb/Res                5:19.92    10.          
          1:52.69  2:36.14  5:19.92
   11.  Huizing Nicole                8100686 Z&PV Nuenen            5:27.36    11.          
            37.20  1:18.20  2:41.73  4:05.57  5:27.36
   12.  Huizing Monique               8401090 Z&PV Nuenen            5:32.57    12.          
            37.60  1:19.70  2:02.32  2:44.76  3:27.20  4:09.67  4:51.45  5:32.57
   13.  Jager Lieke                   8701930 Z&PV Nuenen            5:37.59    13.          
          1:19.00  2:45.82  4:14.64  5:37.59
   14.  van Diessen Britt             8900900 Trb/Res                6:11.59    14.          
            39.68  1:25.30  2:13.74  3:01.46  3:50.14  4:38.36  5:26.24  6:11.59
    NG  Smits Anita                   6900522 Trb/Res                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Heren, 100m schoolslag                 Heren Senioren Open
30.9.07 - 14:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  vd Berkt Jeroen               8100115 Eiffel Swimmers PSV    1:04.29     1.          
            30.18  1:04.29
    2.  de Wildt Martin               7400937 Z&PV Nuenen            1:07.81     2.          
            31.81  1:07.81
    3.  Heister Nick                  8500969 Eiffel Swimmers PSV    1:11.67     3.          
            33.81  1:11.67
    4.  van Erp Daan                  8903833 Trb/Res                1:12.17     4.          
            33.84  1:12.17
    5.  van Doesburg Tim              8800817 Trb/Res                1:14.06     5.          
            34.40  1:14.06
    6.  Verouden Jeroen               8704685 Eiffel Swimmers PSV    1:15.26     6.          
          1:15.26
    7.  Toeter Akke                   9002923 Z&PV Nuenen            1:19.44     7.          
            36.62  1:19.44
    8.  de Jong Mark                  7900589 Trb/Res                1:24.93     8.          
            37.93  1:24.93
    9.  Robertz Guido                 8201439 Trb/Res                1:26.85     9.          
          1:26.85
   10.  Soeter Chiel                  8804219 Z&PV Nuenen            1:27.91    10.          
            41.71  1:27.91
   11.  Hellenbrand Mike              9100883 Z&PV Nuenen            1:31.31    11.          
            43.08  1:31.31
    NG  Hurkx Ron                     8102283 Trb/Res                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Dames, 200m schoolslag           Dames Senioren 2 en later
30.9.07 - 14:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Peeters Tanja                 9102428 Eiffel Swimmers PSV    2:48.38     1.          
            37.80  1:21.58  2:05.58  2:48.38
    2.  van Wierst Mariëlle           9108196 Eiffel Swimmers PSV    3:10.94     2.FJ 1      
            43.74  1:33.34  3:10.94
    3.  Consemulder Lindy             9006018 Z&PV Nuenen            3:10.94     3.FJ 2      
            42.13  1:29.82  3:10.94
    4.  van Boxtel Suzan              9402578 Trb/Res                3:11.79     4.          
            43.67  1:32.28  2:22.79  3:11.79
    5.  Sauvé Veerle                  9304400 Trb/Res                3:12.36     5.          
            42.02  1:31.17  3:12.36
    6.  Westerburger Eline            9303414 Trb/Res                3:23.19     6.          
            46.06  1:37.73  3:23.19
    7.  van Uden Evie                 9103882 Z&PV Nuenen            3:26.46     7.          
            45.18  1:37.35  2:32.03  3:26.46
    8.  de Wild Stephanie             9006016 Z&PV Nuenen            3:28.45     8.          
            46.20  1:39.26  3:28.45
    9.  Verrijk Eline                 9003952 Z&PV Nuenen            3:28.65     9.          
            45.80  1:38.42  2:32.98  3:28.65
   10.  Bouthoorn Yvette              9007992 Trb/Res                3:28.73    10.          
            47.05  1:41.41  2:35.31  3:28.73
   11.  van de Rijt Lotte             9102616 Trb/Res                3:36.19    11.          
            49.18  1:44.75  2:42.14  3:36.19
   12.  vd Hoogenband Danila          9001558 Z&PV Nuenen            3:36.81    12.          
          1:41.99  3:36.81
   13.  Hellenbrand Rachelle          9101204 Z&PV Nuenen            3:40.84    13.          
            48.28  1:43.60  3:40.84
   14.  van der Putten Eva            9006050 Trb/Res                3:55.20    14.          
            48.95  1:46.88  3:55.20
   DIS  de Groot Hanneke              9108040 Z&PV Nuenen            3:45.72    DIS          
        SK
            51.85  1:49.88  3:45.72
    NG  de Winter Lotte               9004354 Z&PV Nuenen                        NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 100m rugslag              Heren Jeugd 2 en later
30.9.07 - 14:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hoving Sil                    9103947 Eiffel Swimmers PSV    1:06.84     1.          
            32.21  1:06.84
    2.  v.d. Heijden Lars             9005167 Eiffel Swimmers PSV    1:07.19     2.          
            32.99  1:07.19
    3.  van Gulik Robin               9001061 Trb/Res                1:09.07     3.          
            33.45  1:09.07
    4.  Widjaja Handy                 9102555 Eiffel Swimmers PSV    1:10.71     4.          
            33.92  1:10.71
    5.  van Erve Jeroen               9005917 Trb/Res                1:12.27     5.          
            35.08  1:12.27
    6.  van Eijk Rens                 9100573 Z&PV Nuenen            1:12.74     6.          
            35.92  1:12.74
    7.  Verrijk Michiel               9003047 Z&PV Nuenen            1:13.47     7.          
            35.81  1:13.47
    8.  Castelijns Bas                9106989 Z&PV Nuenen            1:13.54     8.          
          1:13.54
    9.  Maas Arjan                    9104125 Z&PV Nuenen            1:19.56     9.          
          1:19.56
   10.  Diependaal Enzo               9206691 Trb/Res                1:20.60    10.          
          1:20.60
   11.  Geurts Patrick                9107147 Eiffel Swimmers PSV    1:27.44    11.          
            42.68  1:27.44
   12.  Goossens Willem Jan           9004917 Z&PV Nuenen            1:30.19    12.          
            43.11  1:30.19
   13.  Jager Koen                    9106371 Z&PV Nuenen            1:39.64    13.          
            48.09  1:39.64



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                   Meisjes, 100m schoolslag             Dames Jeugd 2 en later
30.9.07 - 14:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Harks Emily                   9302484 Eiffel Swimmers PSV    1:21.31     1.          
            38.39  1:21.31
    2.  Rovers Pascalle               9301064 Trb/Res                1:24.07     2.          
            39.07  1:24.07
    3.  Ter Burg Lotte                9204122 Eiffel Swimmers PSV    1:27.26     3.          
            41.30  1:27.26
    4.  Wittermans Esther             9204346 Z&PV Nuenen            1:28.55     4.          
            41.29  1:28.55
    5.  Houwers Imke                  9205536 Z&PV Nuenen            1:29.62     5.          
            41.99  1:29.62
    6.  Vromans Yvon                  9205576 Trb/Res                1:30.26     6.          
            42.26  1:30.26
    7.  Mekes Kelly                   9402724 Trb/Res                1:31.46     7.          
            42.99  1:31.46
    8.  Stoop Mandy                   9304294 Z&PV Nuenen            1:32.92     8.          
            43.12  1:32.92
    9.  van Vroonhoven Anne           9204124 Eiffel Swimmers PSV    1:34.51     9.          
            45.00  1:34.51
   10.  Coppieters Joyce              9307220 Z&PV Nuenen            1:35.91    10.          
            45.66  1:35.91
   11.  van der Putten Kris           9205574 Trb/Res                1:36.14    11.          
          1:36.14
   12.  Bakker Ingrid                 9302872 Trb/Res                1:38.97    12.          
          1:38.97
   13.  Brekelmans Eva                9404654 Trb/Res                1:40.26    13.          
            46.26  1:40.26
   14.  Cruts Nikki                   9307040 Z&PV Nuenen            1:41.78    14.          
            46.55  1:41.78
   15.  van den Eerenbeemd Ilse       9505434 Z&PV Nuenen            1:49.38    15.          
            51.72  1:49.38



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                   Jongens, 200m vrije slag        Jongens Junioren 4 en later
30.9.07 - 14:50                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kardol Sven                   9302135 Z&PV Nuenen            2:09.25     1.          
            30.05  1:03.33  1:37.11  2:09.25
    2.  Soudant Maurice               9302125 Eiffel Swimmers PSV    2:12.84     2.          
            30.49  1:05.17  1:40.43  2:12.84
    3.  v.d. Struijk Stef             9305473 Eiffel Swimmers PSV    2:17.39     3.          
            32.07  1:06.20  1:42.84  2:17.39
    4.  Janssen Geert                 9201621 Eiffel Swimmers PSV    2:17.86     4.          
            32.66  1:08.28  2:17.86
    5.  de Bruijn Matti               9305071 Trb/Res                2:19.51     5.          
            31.76  1:06.77  2:19.51
    6.  Sijmons Wouter                9302695 Z&PV Nuenen            2:26.53     6.          
            33.24  1:10.36  1:49.37  2:26.53
    7.  Janssen Bjorge                9302171 Trb/Res                2:26.80     7.          
            33.46  1:11.40  2:26.80
    8.  Tjioe Tian                    9306093 Trb/Res                2:28.95     8.          
            33.36  1:10.80  2:28.95
    9.  Koudijs Daan                  9204721 Trb/Res                2:37.59     9.          
          1:11.56  2:37.59
   10.  van Avezaath Emiel            9203261 Trb/Res                2:41.11    10.          
            35.64  1:17.49  2:00.45  2:41.11
   11.  Hoekstra Rick                 9501437 Trb/Res                2:51.56    11.          
            37.61  1:20.86  2:06.08  2:51.56
   12.  Sloos Jauke                   9206745 Z&PV Nuenen            3:05.84    12.          
            39.04  1:28.11  3:05.84



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Dames, 100m wisselslag                 Dames Senioren Open
30.9.07 - 14:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  v.d. Bogaard Suzan            8900450 Eiffel Swimmers PSV    1:09.72     1.          
          1:09.72
    2.  Hemesath Valerie              9103754 Eiffel Swimmers PSV    1:12.02     2.          
          1:12.02
    3.  Buur Sabrina                  8500526 Trb/Res                1:13.10     3.          
          1:13.10
    4.  Hidalgo Idoia                 9104356 Eiffel Swimmers PSV    1:13.83     4.          
          1:13.83
    5.  van Esch Roos                 8200468 Trb/Res                1:13.85     5.          
          1:13.85
    6.  vd Beek Kim                   8700196 Eiffel Swimmers PSV    1:14.32     6.FJ 1      
          1:14.32
    7.  de Jong Laura                 9103880 Z&PV Nuenen            1:14.32     7.FJ 2      
          1:14.32
    8.  Vos Anne Michelle             9107994 Eiffel Swimmers PSV    1:14.74     8.          
          1:14.74
    9.  van Avezaath Jannemieke       8900132 Trb/Res                1:15.33     9.          
          1:15.33
   10.  Jager Lieke                   8701930 Z&PV Nuenen            1:17.00    10.          
          1:17.00
   11.  Huizing Nicole                8100686 Z&PV Nuenen            1:20.01    11.          
          1:20.01
   12.  van den Bosch Moniek          8905586 Z&PV Nuenen            1:23.21    12.          
          1:23.21
   13.  Huizing Monique               8401090 Z&PV Nuenen            1:28.48    13.          
          1:28.48
   14.  Mekes Angela                  9006924 Trb/Res                1:32.29    14.          
          1:32.29
   15.  v.d. Waardenburg Veerle       9007422 Eiffel Swimmers PSV    1:32.66    15.          
          1:32.66
   16.  van Avezaath Vivianne         9105646 Trb/Res                1:35.86    16.          
          1:35.86
   17.  Dedding Inge                  9505432 Z&PV Nuenen            1:46.29    17.          
          1:46.29
    NG  Berens Sylvia                 8001508 Trb/Res                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Heren, 50m rugslag                   Heren Senioren Open
30.9.07 - 15:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Verlaan Edwin                 7801121 Trb/Res                  30.09     1.          
    2.  Lindeberg Allen               8906543 Eiffel Swimmers PSV      30.12     2.          
    3.  de Wildt Martin               7400937 Z&PV Nuenen              30.44     3.          
    4.  Toeter Akke                   9002923 Z&PV Nuenen              32.60     4.          
    5.  Robertz Guido                 8201439 Trb/Res                  33.16     5.          
    6.  van Remunt Sander             9107245 Trb/Res                  33.22     6.          
    7.  Verouden Jeroen               8704685 Eiffel Swimmers PSV      33.68     7.          
    8.  de Jong Mark                  7900589 Trb/Res                  35.29     8.          
    9.  Winkels Tim                   8705025 Z&PV Nuenen              35.67     9.          
   10.  Soeter Chiel                  8804219 Z&PV Nuenen              36.22    10.          
   11.  Hellenbrand Mike              9100883 Z&PV Nuenen              39.38    11.          
   12.  van Oorschot Roel             9006929 Z&PV Nuenen              40.99    12.          
   13.  Hellenbrand Kyle              9100881 Z&PV Nuenen              42.38    13.          
    NG  Hurkx Ron                     8102283 Trb/Res                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Meisjes, 200m rugslag         Meisjes Junioren 3 en later
30.9.07 - 15:05                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Soudant Simone                9500430 Eiffel Swimmers PSV    2:45.90     1.          
            38.73  1:21.52  2:45.90
    2.  Verhaegh Janine               9500754 Eiffel Swimmers PSV    2:48.92     2.          
            39.27  1:22.13  2:48.92
    3.  Kardol Samantha               9502972 Z&PV Nuenen            2:49.26     3.          
            40.44  1:23.56  2:08.54  2:49.26
    4.  Claessens Colet               9405182 Z&PV Nuenen            2:51.92     4.          
            40.76  1:24.30  2:08.66  2:51.92
    5.  Smulders Kim                  9501248 Trb/Res                2:52.63     5.          
            40.01  1:23.68  2:52.63
    6.  van Leeuwen Mariska           9503780 Eiffel Swimmers PSV    2:56.54     6.          
            41.64  1:26.69  2:56.54
    7.  van de Meer Louise            9504198 Trb/Res                2:58.65     7.          
            41.27  1:27.33  2:58.65
    8.  Nauta Meike                   9405180 Z&PV Nuenen            3:03.28     8.          
          1:30.34  3:03.28
    9.  Teijken Susan                 9504592 Z&PV Nuenen            3:06.98     9.          
            44.54  1:31.98  2:20.31  3:06.98
   10.  Verdonk Estee                 9405866 Trb/Res                3:10.72    10.          
            44.91  1:33.80  3:10.72
   11.  Diependaal Indy               9504976 Trb/Res                3:19.48    11.          
            46.26  1:36.76  3:19.48
   12.  Coppieters Anouk              9505430 Z&PV Nuenen            3:22.55    12.          
            49.83  1:42.64  3:22.55
   DIS  Hartogs Lisa                  9505044 Z&PV Nuenen            3:34.24    DIS          
        RC
            51.54  1:47.40  3:34.24
    NG  de Bruijn Michelle            9503090 Trb/Res                            NG          
    NG  Lafeber Geraldine             9504352 Trb/Res                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                   Jongens, 100m vlinderslag       Jongens Junioren 2 en later
30.9.07 - 15:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rietveld Thomas               9401803 Trb/Res                1:13.85     1.          
            33.18  1:13.85
    2.  Verburg Mitchell              9400277 Eiffel Swimmers PSV    1:18.92     2.          
            36.05  1:18.92
    3.  Smits Pepijn                  9600691 Eiffel Swimmers PSV    1:19.18     3.          
            36.31  1:19.18
    4.  Rietveld Peter                9601081 Trb/Res                1:28.54     4.          
            38.80  1:28.54
    5.  van Zwol Jarmo                9402983 Z&PV Nuenen            1:29.19     5.          
            40.48  1:29.19
    6.  van de Rijt Wiebe             9400931 Trb/Res                1:35.79     6.          
            43.82  1:35.79
    7.  Koehler Stijn                 9404645 Z&PV Nuenen            1:35.90     7.          
            42.04  1:35.90
    8.  Tromp Marc                    9502151 Eiffel Swimmers PSV    1:38.92     8.          
            42.89  1:38.92
    9.  van den Boer Koen             9600429 Trb/Res                1:50.72     9.          
            50.93  1:50.72
   10.  Musters Dennis                9403605 Trb/Res                1:59.52    10.          
            52.62  1:59.52
   DIS  Westerterp Mark               9504325 Z&PV Nuenen            2:12.07    DIS          
        VC
            59.12  2:12.07



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                   Meisjes, 100m wisselslag        Meisjes Junioren 1 en later
30.9.07 - 15:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van Leeuwen Laura             9701762 Eiffel Swimmers PSV    1:21.38     1.          
          1:21.38
    2.  van Dam Madelon               9601624 Eiffel Swimmers PSV    1:23.08     2.          
          1:23.08
    3.  van Wierst Rosanne            9600234 Eiffel Swimmers PSV    1:25.64     3.          
          1:25.64
    4.  Brouwers Kayleigh             9603472 Trb/Res                1:27.38     4.          
          1:27.38
    5.  Six Esmée                     9700490 Eiffel Swimmers PSV    1:30.36     5.          
          1:30.36
    6.  Koenen Paulien                9701856 Eiffel Swimmers PSV    1:30.45     6.          
          1:30.45
    7.  van Hest Femke                9604294 Trb/Res                1:31.06     7.          
          1:31.06
    8.  Peppenster Renate             9604298 Trb/Res                1:32.22     8.          
          1:32.22
    9.  Verstijnen Daphne             9603844 Trb/Res                1:33.66     9.          
          1:33.66
   10.  Gerits Bente                  9702052 Eiffel Swimmers PSV    1:34.95    10.          
          1:34.95
   11.  Kocken Jeanine                9601816 Eiffel Swimmers PSV    1:35.15    11.          
          1:35.15
   12.  Rommelse Amber                9702562 Eiffel Swimmers PSV    1:37.10    12.          
          1:37.10
   13.  Verhappen Anne                9702612 Eiffel Swimmers PSV    1:37.49    13.          
          1:37.49
   14.  van Loon Mara                 9703122 Eiffel Swimmers PSV    1:38.15    14.          
          1:38.15
   15.  van Herk Romy                 9702552 Eiffel Swimmers PSV    1:40.31    15.          
          1:40.31
   16.  Manders Jessica               9604004 Z&PV Nuenen            1:41.20    16.          
          1:41.20
   17.  d' Hert Isolde                9702564 Eiffel Swimmers PSV    1:42.02    17.          
          1:42.02
   18.  Liedtke Jasmijn               9604374 Z&PV Nuenen            1:42.97    18.          
          1:42.97
   19.  Voets Maayke                  9702982 Z&PV Nuenen            1:43.36    19.          
          1:43.36
   20.  Zandberg Renske               9604832 Trb/Res                1:43.41    20.          
          1:43.41
   21.  Fairley Rebecca               9702736 Eiffel Swimmers PSV    1:43.84    21.          
          1:43.84
   22.  Hoofs Nikki                   9602814 Trb/Res                1:46.13    22.          
          1:46.13
   23.  Wijnen Marjolein              9702556 Z&PV Nuenen            1:52.28    23.          
          1:52.28
   24.  de Vrees Lotte                9604376 Z&PV Nuenen            1:52.96    24.          
          1:52.96



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 50m vrije slag        Jongens Minioren 6 en later
30.9.07 - 15:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pijnenburg Stan               9600427 Eiffel Swimmers PSV      30.19     1.          
    2.  van Zitteren Stef             9601459 Eiffel Swimmers PSV      32.52     2.          
    3.  van Herk Mike                 9601007 Eiffel Swimmers PSV      33.29     3.          
    4.  Lafeber Floris                9602143 Trb/Res                  33.68     4.          
    5.  Schalken Tim                  9601083 Trb/Res                  34.30     5.          
    6.  Gubbels Bart                  9602015 Trb/Res                  34.92     6.          
    7.  Phaff Joeri                   9701099 Z&PV Nuenen              38.02     7.          
    8.  Hoekstra Stefan               9700223 Trb/Res                  38.57     8.          
    9.  Rutten Daan                   9702161 Z&PV Nuenen              39.15     9.          
   10.  Schelling Jeroen              9701837 Z&PV Nuenen              40.83    10.          
   11.  van den Boer Rick             9700413 Trb/Res                  40.99    11.          
   12.  Lafeber Hein                  9800435 Trb/Res                  41.37    12.          
   13.  Geurts Tobias                 9801185 Z&PV Nuenen              44.34    13.          
   14.  de Wind Jelle                 9801183 Z&PV Nuenen              49.20    14.          
    NG  Dirne Stijn                   9603161 Z&PV Nuenen                        NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                  Dames, 4 x 100m wisselslag               Dames Senioren Open
30.9.07 - 15:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eiffel Swimmers PSV 1                 Eiffel Swimmers PSV    4:40.50     1.          
        Luiken Stefanie, 85                       vd Beek Kim, 87
        Hemesath Valerie, 91                      Hidalgo Idoia, 91
            32.23  1:05.98  4:40.50

    2.  Eiffel Swimmers PSV 2                 Eiffel Swimmers PSV    4:41.89     2.          
        Jongenotter Jantine, 90                   Ter Burg Lotte, 92
        Peeters Tanja, 91                         Vos Anne Michelle, 91
            34.51  1:11.05  4:41.89

    3.  Trb/Res 1                             Trb/Res                4:46.97     3.          
        Buur Sabrina, 85                          van Esch Roos, 82
        van Hooren Sanne, 85                      op het Veld Maike, 87
            33.68  1:09.31  1:48.68  2:26.08  3:07.20  4:46.97

    4.  Z&PV Nuenen 1                         Z&PV Nuenen            5:12.06     4.          
        Jager Lieke, 87                           de Jong Laura, 91
        Wittermans Esther, 92                     Consemulder Lindy, 90
          1:18.73  5:12.06

    5.  Z&PV Nuenen 2                         Z&PV Nuenen            5:20.07     5.          
        Stoop Mandy, 93                           Huizing Nicole, 81
        van den Bosch Moniek, 89                  de Wild Stephanie, 90
          1:18.85  2:47.38  4:07.73  5:20.07

    NG  Trb/Res 2                             Trb/Res                            NG          
        van Avezaath Jannemieke, 89               Bakker Marleen, 93
        Rovers Pascalle, 93                       Teklenburg Saskia, 81




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                  Heren, 4 x 100m vrije slag               Heren Senioren Open
30.9.07 - 15:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eiffel Swimmers PSV 1                 Eiffel Swimmers PSV    3:36.28     1.          
        v.d. Heijden Lars, 90                     Lindeberg Allen, 89
        Heister Nick, 85                          vd Berkt Jeroen, 81
            27.02    56.68  3:36.28

    2.  Eiffel Swimmers PSV 2                 Eiffel Swimmers PSV    3:45.80     2.          
        Hoving Sil, 91                            Verouden Jeroen, 87
        Soudant Maurice, 93                       Kerstens Tommie, 88
            26.89    56.08  3:45.80

    3.  Z&PV Nuenen 1                         Z&PV Nuenen            3:49.15     3.          
        van Eijk Rens, 91                         Toeter Akke, 90
        Winkels Tim, 87                           de Wildt Martin, 74
            28.32    57.95  3:49.15

    4.  Trb/Res 1                             Trb/Res                3:52.84     4.          
        van Erp Daan, 89                          Verlaan Edwin, 78
        van Gulik Robin, 90                       van Doesburg Tim, 88
            28.63  1:01.24  1:28.96  1:59.37  2:26.68  2:56.68  3:23.24  3:52.84

    5.  Z&PV Nuenen 2                         Z&PV Nuenen            4:06.88     5.          
        Kardol Sven, 93                           Castelijns Bas, 91
        Soeter Chiel, 88                          Verrijk Michiel, 90
            59.44  4:06.88

    6.  Trb/Res 2                             Trb/Res                4:15.76     6.          
        van Erve Jeroen, 90                       van Remunt Sander, 91
        Diependaal Enzo, 92                       Bakker Rik, 91
          1:03.58  2:07.36  3:13.08  4:15.76




Splash Meet Manager 2007Registered to PSV Eindhoven