E.ON Nationale zwemcompetitie deel 2
Roermond (NED),    14.11.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later      Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open      Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later      Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later      Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open      Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later      Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1      Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open      Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later      Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later      Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open      Nr. 29. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later      Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1      Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open      Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Jongens, 4 x 100m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nimo 1                        Nimo                   4:13.83            4:07.39           
        Kiowa Kamaansing, 95                       Andreas Waldus, 95
        Martijn Weinberg, 96                       Joeri Kerkhoff, 95
            59.50  4:07.39

  2. RZ 1                          RZ                     4:42.70            4:27.10           
        Daan Wolswinkel, 95                        Guus Wolswinkel, 97
        Tim Peeters, 97                            Jitse Zonneveld, 97
            58.02  4:27.10




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
14-11-2010                               (1j,1m,1j,1m)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RZ 1                          RZ                     2:38.82            2:36.89           
        Siem Smeets, 99                            Cas Louwarts, 99
        Shania Visser, 99                          Sterre Schlicher, 99
            46.29  2:36.89

 DIS Nimo 1                        Nimo                   2:37.23            2:45.10           
        AK - Na het beëindigen van de race niet onmiddellijk het water verlaten.
        Bas Dijkstra, 00                           Leroy de Brouwer, 99
        Jessie Dautzenberg, 01                     Stella Peeters, 99
            37.64  2:45.10





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzan van den Bogaard         RZ                     2:30.93 8900450    2:37.77           
            33.48  2:37.77
  2. Denise Austen                 RZ                     2:40.27 9303778    2:38.80           
            33.30  2:38.80
  3. Vera Weinberg                 Nimo                   2:34.62 9302144    2:39.36           
            33.26  2:39.36
  4. Fanny Robbertsen              Nimo                   2:39.65 9102622    2:44.20           
            35.51  2:44.20
  5. Chloé Rutzerveld              Nimo                   2:40.92 9203450    2:45.64           
            35.14  2:45.64
  6. Marian Bouts                  RZ                     2:40.60 8600492    2:49.02           
            35.30  2:49.02
  7. Leslie Jacobs                 Nimo                   2:56.11 9108102    2:56.81           
            36.61  2:56.81
  8. Jennay Lapre                  Nimo                   3:09.83 8403398    3:05.34           
            38.38  3:05.34
  9. Emma Willems                  Nimo                   3:09.22 9301036    3:09.42           
            40.95  3:09.42
 10. Suzan Vermeere                Nimo                   3:24.87 9307744    3:21.32           
            44.69  3:21.32
 11. Marjolein Dautzenberg         Nimo                        NT 8302782    3:24.05           
            45.54  3:24.05



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Bouts                  RZ                     1:00.94 8500331    1:02.32           
          1:02.32
  2. Bert Schlicher                RZ                     1:05.00 6400669    1:05.65           
          1:05.65
  3. Sander van den Berg           Nimo                   1:04.74 8700211    1:06.76           
          1:06.76
  4. Thijs Villevoije              Nimo                   1:11.50 9106589    1:08.67           
          1:08.67
  5. Kenneth Caster                RZ                     1:05.85 9100375    1:08.75           
          1:08.75
  6. Math Smeets                   Nimo                   1:08.30 8704153    1:09.34           
          1:09.34
  7. Indji Tan                     Nimo                   1:08.42 9102973    1:10.54           
          1:10.54
  8. Rick Hellenbrand              Nimo                   1:10.25 8901173    1:11.42           
          1:11.42
  9. Bob Goffin                    Nimo                   1:15.80 8904263    1:11.87           
          1:11.87
 10. Freddie Geerlings             Nimo                   1:12.65 7900379    1:17.09           
          1:17.09
 11. Ralf te Lam                   Nimo                   1:18.37 9101389    1:17.46           
          1:17.46
 12. Ralph Caster                  RZ                     1:20.16 6100069    1:18.89           
          1:18.89
 13. Tom Hinskens                  Nimo                   1:29.11 9007241    1:27.36           
          1:27.36
 14. David Aufdenkamp              Nimo                        NT 9501701    1:51.60           
          1:51.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Meijer                Nimo                   1:16.00 9304374    1:18.39           
          1:18.39
  2. Bo Peeters                    Nimo                   1:24.36 9306564    1:24.14           
          1:24.14
  3. Svenja Zonneveld              RZ                     1:21.97 9301096    1:25.45           
          1:25.45
  4. Sanne Kerkhoff                Nimo                   1:27.15 9305530    1:27.10           
          1:27.10
  5. Selena van Cruchten           RZ                     1:26.67 9401608    1:32.69           
          1:32.69
  6. Lieke Janssen                 Nimo                   1:34.04 9305954    1:33.53           
          1:33.53
  7. Joyce Caster                  RZ                     1:37.65 9300154    1:37.64           
          1:37.64
  8. Annik Delissen                RZ                     1:37.79 9404672    1:39.02           
          1:39.02
  9. Katrien Kurvers               Nimo                   1:41.09 9503408    1:41.56           
          1:41.56
 10. Lisa In 't Zand               RZ                     1:42.22 9401614    1:43.19           
          1:43.19
 11. Lavinia Notermans             Nimo                   1:46.59 9602914    1:44.56           
          1:44.56




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 200m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurice Zelis                 RZ                     2:16.19 9401031    2:14.67           
          1:03.20  2:14.67
  2. Camiel Smeets                 Nimo                   2:21.07 9400911    2:19.18           
          1:04.68  2:19.18
  3. Andreas Waldus                Nimo                        NT 9503581    2:23.64           
          1:07.02  2:23.64
  4. Jim Ketelings                 RZ                     2:26.21 9403901    2:28.69           
          1:06.72  2:28.69
  5. Charan Splinter               Nimo                        NT 9406746    2:48.46           
          1:16.46  2:48.46
  6. Bart-Jan Ploumen              Nimo                   2:56.16 9306805    2:53.29           
          1:18.28  2:53.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  Nimo                   2:32.13 9501784    2:34.16           
          1:14.60  2:34.16
  2. Maureen Wingers               RZ                     2:51.11 9602264    2:45.11           
          1:20.92  2:45.11
  3. Celina Austen                 RZ                     2:49.87 9602056    2:48.92           
          1:22.57  2:48.92
  4. Bo Kerkhoff                   Nimo                   2:52.66 9502376    2:53.48           
          1:24.88  2:53.48
  5. Nieske Janssen                Nimo                   2:59.55 9601328    2:57.53           
          1:25.70  2:57.53
  6. Merel Jaspers                 Nimo                   3:05.00 9602544    2:58.42           
          1:27.16  2:58.42
  7. Kimberley de Brouwer          Nimo                   3:02.51 9505392    2:59.49           
          1:25.78  2:59.49
  8. Evie Roebroek                 RZ                     3:39.64 9605774    3:02.10           
          1:29.92  3:02.10
  9. Ilse Raaijmakers              RZ                          NT 9606254    3:12.42           
          1:30.48  3:12.42




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Wolswinkel               RZ                     1:09.99 9501791    1:08.42           
          1:08.42
  2. Joeri Kerkhoff                Nimo                   1:11.93 9501689    1:10.80           
          1:10.80
  3. Kiowa Kamaansing              Nimo                   1:12.15 9500125    1:15.41           
          1:15.41
  4. Martijn Weinberg              Nimo                   1:20.76 9600955    1:19.70           
          1:19.70
AFGE Andreas Waldus                Nimo                   1:22.86 9503581                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzan van den Bogaard         RZ                       32.77 8900450      35.51           
  2. Chloé Rutzerveld              Nimo                     35.88 9203450      37.07           
  3. Ingrid Jansen                 Nimo                     39.39 8705592      39.48           
  4. Marian Bouts                  RZ                       40.65 8600492      40.87           
  5. Fanny Robbertsen              Nimo                     39.72 9102622      40.94           
  6. Inge Snijkers                 Nimo                     39.89 9008112      41.46           
  7. Jennay Lapre                  Nimo                     43.62 8403398      43.39           
  8. Carlijn Jaspers               Nimo                     43.22 9405798      44.07           
  9. Wendy Knoops                  RZ                       45.34 6800720      45.12           
 10. Marjolein Dautzenberg         Nimo                     46.46 8302782      46.35           
 11. Suzan Vermeere                Nimo                     48.72 9307744      47.57           
 12. Lisa Jongen                   Nimo                     52.53 9604924      50.42           
 13. Priscilla de Brouwer          Nimo                     59.83 9307448    1:03.88           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Bouts                  RZ                     2:05.48 8500331    2:07.29           
          1:01.86  2:07.29
  2. Hugo Knebel                   Nimo                   2:10.00 7900667    2:08.62           
          1:00.94  2:08.62
  3. Ronald Waldus                 Nimo                   2:10.94 9206275    2:11.69 FJ 1      
          1:00.57  2:11.69
  4. Bert Schlicher                RZ                     2:14.80 6400669    2:11.69 FJ 2      
          1:04.66  2:11.69
  5. Sander van den Berg           Nimo                   2:08.07 8700211    2:12.67           
          1:03.48  2:12.67
  6. Thijs Villevoije              Nimo                   2:11.42 9106589    2:13.12           
          1:03.50  2:13.12
  7. Rick Hellenbrand              Nimo                   2:18.14 8901173    2:20.36           
          1:08.26  2:20.36
  8. Sol Geraedts                  RZ                     2:30.03 9100685    2:21.82           
          1:08.42  2:21.82
  9. Marc Brouns                   Nimo                        NT 8000217    2:59.09           
          1:21.58  2:59.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chayenne Poorts               Nimo                   2:44.85 9800670    2:40.26           
            34.54  2:40.26
  2. Mignon Peeters                Nimo                   2:46.27 9701048    2:42.57           
            35.13  2:42.57
  3. Daphne Erkens                 Nimo                   3:09.44 9802372    2:57.15           
            36.63  2:57.15
  4. Elke Teunissen                RZ                     3:02.18 9703446    3:01.17           
            40.24  3:01.17
  5. Shae Bours                    RZ                     3:00.48 9803982    3:02.56           
            42.76  3:02.56
  6. Melanie Leunissen             Nimo                   3:07.61 9800672    3:03.72           
            42.28  3:03.72
  7. Aniek Ketelings               RZ                     3:13.45 9800588    3:12.26           
            44.32  3:12.26
  8. Shannon Odenhoven             Nimo                   3:20.81 9703608    3:12.74           
            42.86  3:12.74
  9. Kitty-Sofie Hunt Alne         Nimo                   3:42.83 9804558    3:40.80           
            54.89  3:40.80
 10. Pilar Algera                  Nimo                        NT 9803020    4:05.47           
            58.22  4:05.47
 DIS Lisa Snijkers                 Nimo                   3:49.02 9700112    3:44.76           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            54.95  3:44.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jitse Zonneveld               RZ                     1:06.34 9703133    1:05.29           
          1:05.29
  2. Guus Wolswinkel               RZ                     1:16.73 9701677    1:13.57           
          1:13.57
  3. David Paulissen               Nimo                   1:22.02 9703489    1:17.18           
          1:17.18
  4. Louis Guveau                  RZ                     1:25.96 9703761    1:18.45           
          1:18.45
 DIS Tim Peeters                   RZ                     1:20.00 9700363                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
  NG Randel Ooijen                 Nimo                   1:39.16 9804107                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m rugslag     Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sterre Schlicher              RZ                     1:31.23 9901672    1:30.00           
          1:30.00
  2. Stella Peeters                Nimo                   1:46.18 9900812    1:42.02           
          1:42.02
  3. Shania Visser                 RZ                     1:49.62 9902794    1:42.72           
          1:42.72
  4. Jessie Dautzenberg            Nimo                        NT 0101826    2:07.14           
          2:07.14
  5. Madelena Gutic                Nimo                   2:16.94 9904076    2:19.24           
          2:19.24
AFGE Chayenne Odenhoven            Nimo                   1:48.43 0000468                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cas Louwarts                  RZ                       47.22 9901249      44.54           
  2. Siem Smeets                   RZ                       55.85 9903137      53.98           
  3. Leroy de Brouwer              Nimo                     58.80 9900739      54.64           
  4. Bas Dijkstra                  Nimo                     58.14 0000043      55.28           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vera Weinberg                 Nimo                   2:18.78 9302144    2:19.16           
          1:07.35  2:19.16
  2. Linda Dehing                  RZ                     2:22.98 9400022    2:26.80           
          1:11.86  2:26.80
  3. Ingrid Jansen                 Nimo                   2:29.45 8705592    2:29.25           
          1:10.79  2:29.25
  4. Marian Bouts                  RZ                     2:25.64 8600492    2:30.38           
          1:12.76  2:30.38
  5. Dianne Nien                   RZ                     2:26.93 7100452    2:33.88           
          1:14.46  2:33.88
  6. Wendy Knoops                  RZ                     2:46.71 6800720    2:36.64           
          1:13.67  2:36.64
  7. Kimberley de Brouwer          Nimo                   2:38.13 9505392    2:46.21           
          1:19.55  2:46.21
  8. Emma Willems                  Nimo                   2:43.82 9301036    2:46.43           
          1:19.27  2:46.43
  9. Katrien Kurvers               Nimo                   3:02.45 9503408    3:03.55           
          1:26.06  3:03.55
 10. Priscilla de Brouwer          Nimo                   3:12.76 9307448    3:19.96           
          1:33.41  3:19.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Freddie Geerlings             Nimo                     31.21 7900379      32.31           
  2. Sander Slaghuis               Nimo                     32.75 8805305      33.42           
  3. Kenneth Caster                RZ                       31.69 9100375      33.58           
  4. Math Smeets                   Nimo                     32.52 8704153      33.59           
  5. Indji Tan                     Nimo                     33.61 9102973      34.34           
  6. Tom Goffin                    Nimo                     36.27 8604457      35.34           
  7. Ralph Caster                  RZ                       33.86 6100069      36.64           
  8. Sol Geraedts                  RZ                       36.39 9100685      36.86           
  9. Bob Goffin                    Nimo                     36.90 8904263      37.63           
 10. Ralf te Lam                   Nimo                     37.50 9101389      38.34           
 11. Tom Hinskens                  Nimo                     39.09 9007241      40.41           
 12. Marc Brouns                   Nimo                     39.81 8000217      41.07           
 DIS David Aufdenkamp              Nimo                   1:03.08 9501701      55.04           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 200m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Meijer                Nimo                   2:13.44 9304374    2:15.03           
          1:04.89  2:15.03
  2. Selena van Cruchten           RZ                     2:17.97 9401608    2:20.42           
          1:07.26  2:20.42
  3. Svenja Zonneveld              RZ                     2:18.75 9301096    2:22.57           
          1:07.11  2:22.57
  4. Bo Peeters                    Nimo                   2:19.95 9306564    2:28.09           
          1:10.65  2:28.09
  5. Sanne Kerkhoff                Nimo                   2:32.00 9305530    2:36.06           
          1:12.44  2:36.06
  6. Lisa In 't Zand               RZ                     2:44.75 9401614    2:38.30           
          1:16.57  2:38.30
  7. Annik Delissen                RZ                     2:39.42 9404672    2:38.59           
          1:17.78  2:38.59
  8. Lieke Janssen                 Nimo                   2:40.69 9305954    2:39.54           
          1:17.26  2:39.54
  9. Joyce Caster                  RZ                     2:38.02 9300154    2:45.76           
          1:19.66  2:45.76
 10. Lisa Jongen                   Nimo                   2:55.80 9604924    2:59.29           
          1:26.79  2:59.29
 11. Lavinia Notermans             Nimo                   3:11.58 9602914    3:14.36           
          1:30.28  3:14.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Andreas Waldus                Nimo                        NT 9503581    1:22.38 FJ 1      
          1:22.38
  2. Maurice Zelis                 RZ                     1:23.27 9401031    1:22.38 FJ 2      
          1:22.38
  3. Camiel Smeets                 Nimo                   1:21.48 9400911    1:22.96           
          1:22.96
  4. Jim Ketelings                 RZ                     1:22.43 9403901    1:23.13           
          1:23.13
  5. Charan Splinter               Nimo                   1:23.84 9406746    1:30.17           
          1:30.17
  6. Bart-Jan Ploumen              Nimo                   1:53.29 9306805    1:46.31           
          1:46.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m vlinderslag           Meisjes Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  Nimo                   1:07.67 9501784    1:09.65           
          1:09.65
  2. Maureen Wingers               RZ                     1:22.31 9602264    1:20.56           
          1:20.56
  3. Celina Austen                 RZ                     1:24.28 9602056    1:26.41           
          1:26.41
  4. Merel Jaspers                 Nimo                   1:28.92 9602544    1:31.92           
          1:31.92
  5. Nieske Janssen                Nimo                   1:28.51 9601328    1:33.03           
          1:33.03
  6. Evie Roebroek                 RZ                     1:44.39 9605774    1:42.76           
          1:42.76
AFGE Bo Kerkhoff                   Nimo                   1:19.61 9502376                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Wolswinkel               RZ                     2:35.30 9501791    2:27.28           
          1:12.53  2:27.28
  2. Kiowa Kamaansing              Nimo                   2:39.88 9500125    2:36.95           
          1:16.45  2:36.95
  3. Joeri Kerkhoff                Nimo                   2:41.92 9501689    2:39.53           
          1:18.66  2:39.53
  4. Martijn Weinberg              Nimo                   2:43.50 9600955    2:44.52           
          1:20.44  2:44.52
AFGE Andreas Waldus                Nimo                   2:51.34 9503581                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzan van den Bogaard         RZ                     1:07.18 8900450    1:09.87           
          1:09.87
  2. Vera Weinberg                 Nimo                   1:09.09 9302144    1:12.02           
          1:12.02
  3. Linda Dehing                  RZ                     1:15.69 9400022    1:15.92           
          1:15.92
  4. Denise Austen                 RZ                     1:12.61 9303778    1:16.28           
          1:16.28
  5. Fanny Robbertsen              Nimo                   1:17.20 9102622    1:18.76           
          1:18.76
  6. Leslie Jacobs                 Nimo                   1:19.54 9108102    1:22.85           
          1:22.85
  7. Dianne Nien                   RZ                     1:17.32 7100452    1:24.98           
          1:24.98
  8. Inge Snijkers                 Nimo                   1:27.09 9008112    1:30.23           
          1:30.23
  9. Carlijn Jaspers               Nimo                   1:32.38 9405798    1:30.84           
          1:30.84




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Bouts                  RZ                     2:19.90 8500331    2:21.57           
          2:21.57
  2. Freddie Geerlings             Nimo                   2:23.06 7900379    2:24.98           
            31.42  2:24.98
  3. Hugo Knebel                   Nimo                   2:30.00 7900667    2:26.23           
            29.91  2:26.23
  4. Ronald Waldus                 Nimo                   2:32.14 9206275    2:28.75           
            33.37  2:28.75
  5. Kenneth Caster                RZ                     2:23.77 9100375    2:29.29           
            31.89  2:29.29
  6. Sander Slaghuis               Nimo                   2:25.26 8805305    2:29.61           
            32.87  2:29.61
  7. Indji Tan                     Nimo                   2:30.11 9102973    2:30.05           
            32.50  2:30.05
  8. Bert Schlicher                RZ                     2:33.39 6400669    2:42.48           
            37.54  2:42.48
  9. Tom Goffin                    Nimo                   2:49.25 8604457    2:47.23           
            35.92  2:47.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chayenne Poorts               Nimo                   1:05.72 9800670    1:04.21           
          1:04.21
  2. Mignon Peeters                Nimo                   1:06.45 9701048    1:07.20           
          1:07.20
  3. Melanie Leunissen             Nimo                   1:11.19 9800672    1:10.79           
          1:10.79
  4. Daphne Erkens                 Nimo                   1:09.83 9802372    1:11.44           
          1:11.44
  5. Shae Bours                    RZ                     1:14.09 9803982    1:13.19           
          1:13.19
  6. Elke Teunissen                RZ                     1:15.45 9703446    1:14.07           
          1:14.07
  7. Shannon Odenhoven             Nimo                   1:19.36 9703608    1:15.98           
          1:15.98
  8. Rianne Menten                 RZ                     1:25.04 9801162    1:18.30           
          1:18.30
  9. Aniek Ketelings               RZ                     1:21.67 9800588    1:22.60           
          1:22.60
 10. Kitty-Sofie Hunt Alne         Nimo                   1:28.22 9804558    1:29.51           
          1:29.51
 11. Lisa Snijkers                 Nimo                   1:37.29 9700112    1:34.25           
          1:34.25
 12. Pilar Algera                  Nimo                   1:30.38 9803020    1:38.36           
          1:38.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jitse Zonneveld               RZ                     3:03.63 9703133    2:48.37           
            36.10  2:48.37
  2. Guus Wolswinkel               RZ                     3:13.42 9701677    3:03.10           
            46.51  3:03.10
  3. Louis Guveau                  RZ                          NT 9703761    3:16.49 FJ 1      
            44.06  3:16.49
  4. David Paulissen               Nimo                   3:22.85 9703489    3:16.49 FJ 2      
            49.90  3:16.49
 DIS Tim Peeters                   RZ                     3:15.47 9700363    3:01.70           
        SP - Tijdens de eerste slag na start/keerpunt een vlinderbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
            40.82  3:01.70
  NG Randel Ooijen                 Nimo                        NT 9804107                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Meisjes, 50m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sterre Schlicher              RZ                       45.44 9901672      44.29           
  2. Stella Peeters                Nimo                     50.16 9900812      49.66           
  3. Shania Visser                 RZ                       49.21 9902794      52.45           
  4. Madelena Gutic                Nimo                   1:03.04 9904076      54.32           
  5. Jessie Dautzenberg            Nimo                     59.63 0101826    1:02.39           
AFGE Chayenne Odenhoven            Nimo                   1:00.86 0000468                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 4,5,6
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cas Louwarts                  RZ                     1:33.66 9901249    1:31.70           
          1:31.70
  2. Leroy de Brouwer              Nimo                   1:32.45 9900739    1:33.07           
          1:33.07
  3. Bas Dijkstra                  Nimo                   1:35.98 0000043    1:39.10           
          1:39.10
  4. Siem Smeets                   RZ                     1:55.82 9903137    1:55.14           
          1:55.14



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RZ 1                          RZ                     4:13.88            4:15.86           
        Svenja Zonneveld, 93                       Suzan van den Bogaard, 89
        Denise Austen, 93                          Selena van Cruchten, 94
          1:04.23  4:15.86

  2. Nimo 1                        Nimo                   4:11.29            4:16.40           
        Melissa Meijer, 93                         Bo Peeters, 93
        Ingrid Jansen, 87                          Vera Weinberg, 93
          1:02.39  4:16.40

  3. Nimo 2                        Nimo                   4:23.52            4:25.66           
        Sanne Kerkhoff, 93                         Jona Pisters, 95
        Chloé Rutzerveld, 92                       Chayenne Poorts, 98
          1:09.06  4:25.66

  4. RZ 2                          RZ                     4:34.76            4:42.49           
        Linda Dehing, 94                           Lisa In 't Zand, 94
        Annik Delissen, 94                         Marian Bouts, 86
          1:06.61  4:42.49

  5. Nimo 3                        Nimo                   4:44.88            4:52.33           
        Lieke Janssen, 93                          Nieske Janssen, 96
        Fanny Robbertsen, 91                       Inge Snijkers, 90
          1:16.14  4:52.33

  6. Nimo 4                        Nimo                   4:54.99            4:53.89           
        Emma Willems, 93                           Jennay Lapre, 84
        Lisa Jongen, 96                            Leslie Jacobs, 91
          1:12.64  4:53.89

  7. Nimo 5                        Nimo                   5:25.93            5:24.27           
        Suzan Vermeere, 93                         Marjolein Dautzenberg, 83
        Katrien Kurvers, 95                        Kimberley de Brouwer, 95
          1:20.62  5:24.27




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RZ 1                          RZ                     4:12.53            4:19.65           
        Bert Schlicher, 64                         Sander Bouts, 85
        Kenneth Caster, 91                         Maurice Zelis, 94
          1:04.02  4:19.65

  2. Nimo 1                        Nimo                   4:18.24            4:25.23           
        Math Smeets, 87                            Sander van den Berg, 87
        Freddie Geerlings, 79                      Ronald Waldus, 92
          1:08.73  4:25.23

  3. Nimo 2                        Nimo                   4:31.66            4:38.54           
        Thijs Villevoije, 91                       Rick Hellenbrand, 89
        Indji Tan, 91                              Sander Slaghuis, 88
          1:10.09  4:38.54

  4. RZ 2                          RZ                     4:42.97            4:45.76           
        Daan Wolswinkel, 95                        Jim Ketelings, 94
        Ralph Caster, 61                           Sol Geraedts, 91
          1:08.36  4:45.76

  5. Nimo 3                        Nimo                   4:40.34            4:45.79           
        Andreas Waldus, 95                         Joeri Kerkhoff, 95
        Kiowa Kamaansing, 95                       Camiel Smeets, 94
          1:13.57  4:45.79

  6. Nimo 4                        Nimo                   4:51.47            4:59.32           
        Tom Hinskens, 90                           Bob Goffin, 89
        Tom Goffin, 86                             Ralf te Lam, 91
          1:20.80  4:59.32

  7. Nimo 5                        Nimo                   5:30.27            5:36.16           
        Marc Brouns, 80                            Martijn Weinberg, 96
        Charan Splinter, 94                        Bart-Jan Ploumen, 93
          1:25.67  5:36.16




SPLASH Meet Manager 11 Registered to RZ