B-Competitie deel 4
Breda (NED),    14.3.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 20. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       8:01.20            8:07.83           
        Niek de Ridder, 88                         Bob Dalmeijer, 94
        Simon Edenburg, 93                         Sonny Corré, 93
            28.86  1:00.11  2:02.42  8:07.83

  2. De Warande 1                  O.Z. & P.C. De Waran   8:07.70            8:20.32           
        Giel van Dijk, 91                          Sebastian de Been, 93
        Remy den Boer, 94                          Gerben Fiere, 91
            29.10  1:00.07  2:02.29  8:20.32

  3. SBC2000 1                     SBC2000                8:21.19            8:34.20           
        Robert Groot, 93                           Frank Zwiers, 82
        Remco van Althuis, 83                      Joost Kuijlaars, 66
            29.20  1:00.88  2:07.42  8:34.20

  4. Z&PC DIO 1                    Z & PC DIO             8:27.89            8:37.72           
        Paul Koster, 93                            Bob van Hees, 91
        Mathijs van der Logt, 91                   Jan van Opstal, 86
            27.18    57.97  2:01.63  8:37.72

  5. Luctor et Emergo 2            Luctor et Emergo       8:14.70            8:59.92           
        Steven Uijl, 93                            Charles Potin, 83
        Casper Zwier, 97                           Joeri van Wallenburg, 90
            28.64  1:00.13  2:02.67  8:59.92




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aniek de Peijper              SBC2000                  37.73 9801644      36.43           
  2. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo         37.74 9900622      38.04           
  3. Anne May Alkemade             SBC2000                  41.32 9903374      40.54           
  4. Laura Roelevink               SBC2000                  42.51 9802258      43.68           
  5. Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo         43.01 9802784      43.93           
  6. Gaby Joosse                   Luctor et Emergo         49.48 9901146      44.32           
  7. Shanice Beekman               Luctor et Emergo         45.18 9900854      45.16           
  8. Daphne van den Bos            SBC2000                  46.45 9900214      46.51           
  9. Nadja Wortel                  Z & PC DIO               45.54 9800798      46.64           
 10. Ilse Geers                    O.Z. & P.C. De Waran     53.88 9801008      52.08           
 DIS Sanne van Gelder              Z & PC DIO               47.20 9803390                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Fleur Koreman                 O.Z. & P.C. De Waran        NT 0001750                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ricardo Lauffer               Luctor et Emergo       1:15.50 9801157    1:15.07           
            36.26  1:15.07
  2. Nander Meerman                Luctor et Emergo       1:18.92 9801261    1:15.44           
            36.29  1:15.44
  3. Florian van Esch              SBC2000                1:15.42 0001355    1:16.02           
          1:16.02
  4. Robin Davidse                 Luctor et Emergo       1:20.56 9900131    1:17.77           
            36.77  1:17.77
  5. Jens Ingelse                  Luctor et Emergo       1:19.45 9901533    1:19.56           
            38.64  1:19.56
  6. Luciën van Esch               SBC2000                1:18.28 0001359    1:20.86           
            38.95  1:20.86
  7. Timo Musters                  Z & PC DIO             1:24.69 9803325    1:21.09           
            39.17  1:21.09
  8. Mika Mathia                   Luctor et Emergo       1:24.60 9901083    1:22.13           
            39.54  1:22.13
  9. Wessel van Zunderd            Z & PC DIO             1:23.52 9802673    1:22.95           
            38.89  1:22.95
 10. Nick van Irsel                SBC2000                1:25.78 0000383    1:24.78           
            40.20  1:24.78
 11. Ricardo van Belzen            Luctor et Emergo       1:20.51 9900403    1:26.39           
            39.76  1:26.39
 12. Dylan van Irsel               SBC2000                1:27.26 9802177    1:27.26           
            39.48  1:27.26
 13. Ruud Smeets                   O.Z. & P.C. De Waran        NT 9803895    1:28.09           
            41.42  1:28.09
 14. Hilco Heijne                  O.Z. & P.C. De Waran   1:33.67 0000377    1:34.05           
            43.80  1:34.05
 15. Floris Verburgh               O.Z. & P.C. De Waran        NT 0001191    1:34.54           
            44.73  1:34.54
  NG Cas Wouters                   O.Z. & P.C. De Waran        NT 9803253                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kathy Groot                   SBC2000                2:35.82 9700444    2:28.04           
            32.92  1:10.02  2:28.04
  2. Maartje Beskers               O.Z. & P.C. De Waran   2:37.20 9702250    2:30.25           
            34.84  1:13.19  2:30.25
  3. Lonne Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   2:37.50 9702218    2:34.55           
            35.52  1:15.58  2:34.55
  4. Selene Wortel                 Z & PC DIO             2:53.60 9700654    2:34.82           
            37.51  1:16.86  2:34.82
  5. Femke Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   2:36.97 9602496    2:34.92           
            35.02  1:14.20  2:34.92
  6. Yasmine Bartelds              SBC2000                2:41.02 9604366    2:36.60           
            35.13  1:14.64  2:36.60
  7. Hinke Oosterhoff              Luctor et Emergo       2:34.49 9801296    2:37.08           
            35.87  1:16.18  2:37.08
  8. Antonela Baric                SBC2000                2:46.88 9603206    2:41.30           
            37.14  1:16.92  2:41.30
  9. Lisa Davidse                  Luctor et Emergo       2:59.07 9800924    2:44.49           
            37.49  1:19.68  2:44.49
 10. Justi Bosman                  Z & PC DIO             2:55.76 9602410    2:49.02           
            39.42  1:22.11  2:49.02
 11. Irène Stavast                 Luctor et Emergo       3:07.02 9703218    2:53.67           
            38.48  1:23.51  2:53.67
 12. Yvonne van der Meulen         Z & PC DIO             3:03.05 9704528    2:55.80           
            39.20  1:24.92  2:55.80
 13. Kyra Musters                  Z & PC DIO             2:57.54 9602408    3:02.95           
            39.83  1:25.74  3:02.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Lefeu                   O.Z. & P.C. De Waran   1:19.46 9703847    1:20.71           
            38.11  1:20.71
  2. Bryan Borsje                  SBC2000                1:33.73 9603819    1:25.38           
            39.06  1:25.38
  3. David Smeele                  Luctor et Emergo       1:25.30 9604869    1:26.80           
            40.39  1:26.80
  4. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       1:27.15 9600789    1:29.26           
            42.02  1:29.26
  5. Casper Zwier                  Luctor et Emergo       1:27.68 9701355    1:29.44           
            42.04  1:29.44
  6. Luuc Verburgh                 O.Z. & P.C. De Waran   1:35.02 9602029    1:32.70           
            43.80  1:32.70
  7. Wouter Vlierman               Luctor et Emergo       1:35.39 9605079    1:34.21           
            45.18  1:34.21
  8. Jaro Musters                  Z & PC DIO             1:38.63 9801141    1:38.42           
            47.64  1:38.42
  9. Sten Bosman                   Z & PC DIO             1:43.05 9800607    1:39.43           
            48.00  1:39.43
 10. Jari den Ottelander           SBC2000                1:42.59 9800059    1:44.80           
            49.32  1:44.80
 11. Sven Geers                    O.Z. & P.C. De Waran   1:44.70 9601963    1:46.10           
            49.76  1:46.10
  NG Remco de Bont                 O.Z. & P.C. De Waran   1:59.19 9703931                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anita Smits                   Z & PC DIO             2:33.44 6900522    2:37.39           
            34.77  1:15.45  2:37.39
  2. Jolanda Post                  Z & PC DIO             2:39.86 9004848    2:43.00           
            35.00  1:15.51  2:43.00
  3. Maartje van Keulen            SBC2000                2:44.69 8000584    2:44.51           
            36.20  1:17.80  2:44.51
  4. Ineke Goossens                SBC2000                2:50.00 7900266    2:47.19           
            36.47  1:19.65  2:47.19
  5. Leonie Edenburg               Luctor et Emergo       2:59.25 9005382    2:51.67           
            35.39  1:19.13  2:51.67
  6. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran   2:55.90 9102424    2:51.77           
            35.40  1:18.86  2:51.77
  7. Chantal Verhoeff              SBC2000                2:51.63 7900912    2:59.84           
            37.38  1:22.59  2:59.84
  8. Ildiko van der Ploeg          O.Z. & P.C. De Waran   3:01.97 9002960    3:09.76           
            38.36  1:25.36  3:09.76
AFGE Nicole van der Kooy           SBC2000                2:53.85 8702310                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   1:00.96 9102825    1:01.58           
            29.58  1:01.58
  2. Joeri van Wallenburg          Luctor et Emergo       1:00.94 9004875    1:02.86           
            30.58  1:02.86
  3. Paul Koster                   Z & PC DIO             1:03.19 9304465    1:05.48           
            32.26  1:05.48
  4. Mathijs van der Logt          Z & PC DIO             1:07.10 9105561    1:05.73           
            32.23  1:05.73
  5. Niek de Ridder                Luctor et Emergo       1:02.55 8802819    1:06.95           
            32.16  1:06.95
  6. Bob van Hees                  Z & PC DIO             1:08.44 9103851    1:10.65           
            35.27  1:10.65
  7. Charles Potin                 Luctor et Emergo       1:02.80 8301701    1:11.59           
            33.50  1:11.59
  8. Frank Zwiers                  SBC2000                1:10.56 8202101    1:12.04           
            36.58  1:12.04
  9. Jelle van der Ploeg           O.Z. & P.C. De Waran   1:12.61 9103661    1:13.32           
            35.39  1:13.32
 10. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran   1:17.60 9104211    1:13.36           
            36.23  1:13.36
 11. Remco van Althuis             SBC2000                1:13.06 8300029    1:14.00           
            37.20  1:14.00
 12. Paul van den Noort            O.Z. & P.C. De Waran   1:11.90 8702379    1:14.29           
            36.23  1:14.29
 13. Dennis Oosterhout             SBC2000                1:21.07 8902337    1:14.63           
            36.56  1:14.63
 14. André Koolen                  Z & PC DIO             1:19.00 8401259    1:15.19           
            36.91  1:15.19
 15. David Vleeschouwer            O.Z. & P.C. De Waran   1:13.00 8001635    1:15.22           
            36.86  1:15.22
 16. Janno Koolen                  Z & PC DIO             1:13.13 8901737    1:15.68           
            37.74  1:15.68
 17. Oskar Bles                    SBC2000                1:17.50 9100153    1:15.73           
            36.86  1:15.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy Hoogendijk               Luctor et Emergo       2:52.50 9601258    2:53.80           
            38.96  1:23.42  2:53.80
  2. Claudia den Ottelander        SBC2000                2:59.63 9500552    2:56.80           
            39.36  1:23.73  2:56.80
  3. Maya Kingma                   SBC2000                3:20.83 9503824    2:59.95           
            40.60  1:26.80  2:59.95
  4. Lindi Verkooijen              SBC2000                3:06.32 9503826    3:00.50           
            40.63  1:26.08  3:00.50
  5. Whitney van Hoeckel           Z & PC DIO             3:01.94 9402390    3:05.63           
            41.57  1:28.45  3:05.63
  6. Eline de Haard                Luctor et Emergo       3:00.00 9601004    3:06.64           
            41.11  1:27.83  3:06.64
  7. Carmen Koper                  O.Z. & P.C. De Waran   3:20.28 9603888    3:13.89           
            43.80  1:32.80  3:13.89
  8. Marit van Tilburg             O.Z. & P.C. De Waran   3:21.18 9701208    3:16.73           
            44.01  1:35.25  3:16.73
  9. Anneke de Rond                Z & PC DIO             3:17.73 9404130    3:18.15           
            43.68  1:33.77  3:18.15
 10. Aniek Resink                  Z & PC DIO             3:13.03 9500738    3:21.45           
            43.36  1:33.89  3:21.45
 11. Nienke Kerremans              SBC2000                3:22.02 9702954    3:23.28           
            44.85  1:35.35  3:23.28
 12. Saskia de Haard               Luctor et Emergo       3:26.00 9401972    3:24.93           
            45.46  1:36.62  3:24.93
 13. Laura Kragten                 O.Z. & P.C. De Waran   3:33.44 9603890    3:29.54           
            47.10  1:40.86  3:29.54
 14. Elena van der Ploeg           O.Z. & P.C. De Waran   3:27.62 9500702    3:30.57           
            45.42  1:37.57  3:30.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo       1:00.60 9402203    1:00.83           
            30.30  1:00.83
  2. Jordy Jongenelen              SBC2000                1:09.72 9504995    1:11.20           
            35.07  1:11.20
  3. Sven Alderlieste              SBC2000                1:12.97 9501329    1:11.40           
            34.04  1:11.40
  4. Remy den Boer                 O.Z. & P.C. De Waran   1:10.37 9401759    1:12.16           
            34.60  1:12.16
  5. Martino Valentijn             Z & PC DIO             1:20.72 9403913    1:13.76           
            35.89  1:13.76
  6. Tom van Gils                  Luctor et Emergo       1:15.78 9501799    1:16.57           
            37.55  1:16.57
  7. Wouter van Eekelen            Z & PC DIO             1:20.13 9503127    1:16.93           
            39.12  1:16.93
  8. Luuk Doorakkers               SBC2000                1:19.38 9404707    1:17.39           
            36.80  1:17.39
  9. Coen Kuijpers                 SBC2000                1:25.68 9402835    1:19.03           
            38.21  1:19.03
 10. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       1:20.45 9600789    1:24.35           
          1:24.35



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Goosen                  Z & PC DIO             2:27.08 9205306    2:25.86           
          2:25.86
  2. Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo       2:32.60 9601166    2:39.45           
            36.54  1:16.64  2:39.45
  3. Renée Roks                    SBC2000                2:46.48 9303844    2:39.98           
            36.54  1:16.76  2:39.98
  4. Daphne Kievit                 O.Z. & P.C. De Waran   2:44.94 9207058    2:42.95           
            37.64  1:18.16  2:42.95
  5. Monique de Haard              Luctor et Emergo       2:41.28 9203828    2:45.68           
            37.72  1:19.53  2:45.68
  6. Laurie Mabelis                SBC2000                2:45.75 9704682    2:45.70           
            39.54  1:21.26  2:45.70
  7. Myrthe Konings                Z & PC DIO             2:45.54 9204526    2:47.90           
            39.15  1:21.11  2:47.90
  8. Sanne Bruggink                SBC2000                2:49.23 9200330    2:52.23           
            40.31  1:23.56  2:52.23
  9. Yoshi Corré                   Luctor et Emergo       2:39.58 9503844    2:53.86           
            39.30  1:22.26  2:53.86
 10. Susette Lauwen                Z & PC DIO             2:44.07 9302398    2:57.16           
          1:25.04  2:57.16
 11. Gemma Schiphorst Preuper      SBC2000                2:58.26 9203328    2:57.73           
            42.04  1:28.02  2:57.73
 12. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran   2:50.14 9304942    3:03.39           
            42.45  1:28.64  3:03.39



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Steven Uijl                   Luctor et Emergo         55.82 9304075      55.78 FJ 1      
            27.29    55.78
  2. Sonny Corré                   Luctor et Emergo         55.46 9303615      55.78 FJ 2      
            27.93    55.78
  3. Pim van Wouwen                SBC2000                  56.60 9202963      56.17           
            27.05    56.17
  4. Christian Bingel              Z & PC DIO               56.26 9303207      56.86           
            26.89    56.86
  5. Sebastian de Been             O.Z. & P.C. De Waran     56.78 9302233      57.26           
            27.22    57.26
  6. Robert Groot                  SBC2000                  58.34 9301997      57.27           
            27.74    57.27
  7. Ramon Bastiaansen             Z & PC DIO               57.79 9303797      58.10           
            27.60    58.10
  8. Harm Donkers                  O.Z. & P.C. De Waran     59.09 9301809      59.13           
            28.26    59.13
  9. Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran     59.08 9203237    1:01.32           
            29.80  1:01.32
 10. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:05.10 9305227    1:04.50           
            30.68  1:04.50
 11. Kars Oomen                    SBC2000                1:07.69 9202945    1:07.65           
            32.59  1:07.65



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jolanda Post                  Z & PC DIO               27.37 9004848      27.93           
  2. Ineke Goossens                SBC2000                  31.89 7900266      28.57           
  3. Kitty Schiphorst Preuper      SBC2000                  29.35 9102752      29.20           
  4. Maartje van Keulen            SBC2000                  30.16 8000584      29.55           
  5. Lindi Verkooijen              SBC2000                  30.82 9503826      30.05           
  6. Bente van Gennep              SBC2000                  30.27 9200590      30.26           
  7. Leonie Edenburg               Luctor et Emergo         29.95 9005382      30.44           
  8. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran     29.80 9102424      30.54           
  9. Anne Pel                      O.Z. & P.C. De Waran     30.00 9002894      30.89           
 10. Simone van der Linden         Z & PC DIO               30.86 9002358      30.92           
 11. Daisy van den Bos             SBC2000                  30.79 9503880      31.04           
 12. Siska Post                    Z & PC DIO               30.15 8805562      31.33           
 13. Chantal Verhoeff              SBC2000                  30.53 7900912      31.36           
 14. Susanne van der Linden        Z & PC DIO               30.25 8802736      31.76           
 15. Anneloek Schrijvershof        Luctor et Emergo         30.64 8603212      32.51           
 16. Nienke Hoeks                  O.Z. & P.C. De Waran     32.82 9101272      33.27           
 17. Tamara Nordin                 Luctor et Emergo         33.77 8702996      33.86           
 18. Cynthia Potin                 Luctor et Emergo         36.78 8502374      34.11           
AFGE Nicole van der Kooy           SBC2000                  32.73 8702310                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simon Edenburg                Luctor et Emergo       2:16.36 9301567    2:14.72           
            28.98  2:14.72
  2. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   2:15.30 9102825    2:18.40           
            28.35  2:18.40
  3. Niek de Ridder                Luctor et Emergo       2:12.85 8802819    2:18.73           
            29.66  2:18.73
  4. Joeri van Wallenburg          Luctor et Emergo       2:14.88 9004875    2:26.16           
            28.16  2:26.16
  5. Dennis Oosterhout             SBC2000                2:34.57 8902337    2:29.20           
            32.96  2:29.20
  6. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran   2:21.30 9104211    2:29.39           
            30.67  2:29.39
  7. Bob van Hees                  Z & PC DIO             2:27.82 9103851    2:30.18           
            31.86  2:30.18
  8. Joost Kuijlaars               SBC2000                2:25.00 6600439    2:30.48           
            34.83  2:30.48
  9. Frank Zwiers                  SBC2000                2:25.20 8202101    2:30.59           
            32.72  2:30.59
 10. Mathijs van der Logt          Z & PC DIO             2:33.39 9105561    2:32.69           
            32.31  2:32.69
 11. Jelle van der Ploeg           O.Z. & P.C. De Waran   2:36.75 9103661    2:38.54           
            33.76  2:38.54
 12. Oskar Bles                    SBC2000                2:43.16 9100153    2:38.82           
            35.00  2:38.82
 13. Janno Koolen                  Z & PC DIO             2:43.86 8901737    2:45.24           
            34.00  2:45.24



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aniek de Peijper              SBC2000                1:15.92 9801644    1:12.76           
            34.92  1:12.76
  2. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo       1:13.36 9900622    1:13.27           
            35.74  1:13.27
  3. Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo       1:19.50 9802784    1:16.72           
            36.18  1:16.72
  4. Anne May Alkemade             SBC2000                1:18.04 9903374    1:16.76           
            37.09  1:16.76
  5. Laura Roelevink               SBC2000                1:20.92 9802258    1:18.10           
            37.04  1:18.10
  6. Nadja Wortel                  Z & PC DIO             1:20.32 9800798    1:19.82           
            37.70  1:19.82
  7. Sanne van Gelder              Z & PC DIO             1:20.74 9803390    1:20.23           
            38.45  1:20.23
  8. Gaby Joosse                   Luctor et Emergo       1:26.01 9901146    1:21.94           
            39.18  1:21.94
  9. Shanice Beekman               Luctor et Emergo       1:20.70 9900854    1:25.16           
            39.54  1:25.16
 10. Ilse Geers                    O.Z. & P.C. De Waran   1:29.82 9801008    1:28.10           
            40.54  1:28.10
 11. Daphne van den Bos            SBC2000                1:26.63 9900214    1:29.84           
            40.87  1:29.84
 12. Fleur Koreman                 O.Z. & P.C. De Waran   1:42.98 0001750    1:35.02           
            43.73  1:35.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 4,5,6
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ricardo Lauffer               Luctor et Emergo         37.12 9801157      36.48           
  2. Luciën van Esch               SBC2000                  40.25 0001359      39.89           
  3. Nander Meerman                Luctor et Emergo         40.36 9801261      41.90           
  4. Florian van Esch              SBC2000                  46.36 0001355      42.62           
  5. Robin Davidse                 Luctor et Emergo         41.33 9900131      42.71           
  6. Nick van Irsel                SBC2000                  44.60 0000383      43.23           
  7. Ricardo van Belzen            Luctor et Emergo         46.20 9900403      43.95           
  8. Jens Ingelse                  Luctor et Emergo         48.93 9901533      44.73           
  9. Timo Musters                  Z & PC DIO               50.11 9803325      46.42           
 10. Mika Mathia                   Luctor et Emergo         52.68 9901083      47.00           
 11. Hilco Heijne                  O.Z. & P.C. De Waran     49.39 0000377      50.07           
 12. Wessel van Zunderd            Z & PC DIO               47.72 9802673      51.20           
 13. Dylan van Irsel               SBC2000                  50.39 9802177      51.64           
 14. Ruud Smeets                   O.Z. & P.C. De Waran        NT 9803895      51.72           
 DIS Floris Verburgh               O.Z. & P.C. De Waran        NT 0001191      50.46           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
  NG Cas Wouters                   O.Z. & P.C. De Waran   1:02.77 9803253                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kathy Groot                   SBC2000                1:26.07 9700444    1:28.21           
            42.00  1:28.21
  2. Nienke Kerremans              SBC2000                1:31.93 9702954    1:31.77           
            42.64  1:31.77
  3. Justi Bosman                  Z & PC DIO             1:35.42 9602410    1:34.59           
            45.31  1:34.59
  4. Kyra Musters                  Z & PC DIO             1:36.17 9602408    1:34.62           
            45.37  1:34.62
  5. Maartje Beskers               O.Z. & P.C. De Waran   1:33.51 9702250    1:34.85 FJ 1      
            45.21  1:34.85
  6. Femke Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   1:32.01 9602496    1:34.85 FJ 2      
            45.53  1:34.85
  7. Selene Wortel                 Z & PC DIO             1:35.70 9700654    1:35.16           
            45.76  1:35.16
  8. Irène Stavast                 Luctor et Emergo       1:46.27 9703218    1:36.29           
            44.39  1:36.29
  9. Antonela Baric                SBC2000                1:38.10 9603206    1:36.71           
            45.79  1:36.71
 10. Bernice Lauwen                SBC2000                1:45.32 9704182    1:37.82           
            45.89  1:37.82
 11. Hinke Oosterhoff              Luctor et Emergo       1:33.97 9801296    1:38.00           
            47.13  1:38.00
 12. Lisa Davidse                  Luctor et Emergo       1:35.36 9800924    1:38.36           
            46.48  1:38.36
 13. Lonne Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   1:39.67 9702218    1:39.14           
            47.45  1:39.14
 14. Yasmine Bartelds              SBC2000                1:43.23 9604366    1:39.64           
            46.17  1:39.64
 15. Yvonne van der Meulen         Z & PC DIO             1:41.02 9704528    1:40.73           
            47.80  1:40.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Casper Zwier                  Luctor et Emergo       2:13.55 9701355    2:17.16           
            32.47  1:08.60  2:17.16
  2. David Smeele                  Luctor et Emergo       2:40.04 9604869    2:26.61           
            34.22  1:10.81  2:26.61
  3. Robin Lefeu                   O.Z. & P.C. De Waran   2:29.75 9703847    2:30.39           
            33.00  1:10.82  2:30.39
  4. Bryan Borsje                  SBC2000                2:48.79 9603819    2:38.55           
            34.90  1:15.20  2:38.55
  5. Jari den Ottelander           SBC2000                2:50.14 9800059    2:47.20           
            37.60  1:20.48  2:47.20
  6. Jaro Musters                  Z & PC DIO             3:00.58 9801141    2:51.32           
            40.20  1:25.04  2:51.32
  7. Sten Bosman                   Z & PC DIO             3:01.99 9800607    2:51.44           
            40.15  1:23.60  2:51.44
  8. Wouter Vlierman               Luctor et Emergo       3:11.60 9605079    2:51.58           
            39.23  1:23.42  2:51.58
  9. Sven Geers                    O.Z. & P.C. De Waran   3:25.21 9601963    3:22.45           
            42.18  1:33.78  3:22.45
  NG Remco de Bont                 O.Z. & P.C. De Waran   3:26.32 9703931                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maartje van Keulen            SBC2000                2:39.64 8000584    2:36.76           
            34.86  2:36.76
  2. Anita Smits                   Z & PC DIO             2:35.38 6900522    2:37.29           
            33.26  2:37.29
  3. Kitty Schiphorst Preuper      SBC2000                2:39.36 9102752    2:40.05           
            34.04  2:40.05
  4. Ineke Goossens                SBC2000                2:42.13 7900266    2:40.80           
            33.92  2:40.80
  5. Simone van der Linden         Z & PC DIO             2:42.07 9002358    2:43.56           
            35.92  2:43.56
  6. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran   2:41.67 9102424    2:43.80           
            33.92  2:43.80
  7. Susanne van der Linden        Z & PC DIO             2:42.50 8802736    2:47.29           
            36.58  2:47.29
  8. Anneloek Schrijvershof        Luctor et Emergo       2:34.08 8603212    2:48.86           
            35.10  2:48.86
  9. Leonie Edenburg               Luctor et Emergo       2:47.45 9005382    2:51.29           
            35.16  2:51.29
 10. Anne Pel                      O.Z. & P.C. De Waran   2:50.00 9002894    2:52.00           
            34.84  2:52.00
 11. Tamara Nordin                 Luctor et Emergo       2:52.17 8702996    2:52.29           
            38.35  2:52.29
 12. Siska Post                    Z & PC DIO             2:47.13 8805562    2:53.34           
            39.47  2:53.34
 13. Ildiko van der Ploeg          O.Z. & P.C. De Waran   2:52.14 9002960    2:57.58           
            36.23  2:57.58
AFGE Nicole van der Kooy           SBC2000                2:40.60 8702310                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Paul Koster                   Z & PC DIO               24.25 9304465      24.48           
  2. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     24.16 9102825      24.80           
  3. Jan van Opstal                Z & PC DIO               25.51 8602291      25.94 FJ 1      
  4. Joeri van Wallenburg          Luctor et Emergo         24.86 9004875      25.94 FJ 2      
  5. Ryan Woei                     Luctor et Emergo         25.70 8604385      26.16           
  6. Mathijs van der Logt          Z & PC DIO               26.81 9105561      26.57           
  7. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran     25.92 9104211      26.74           
  8. Dennis Oosterhout             SBC2000                  29.06 8902337      26.78           
  9. Remco van Althuis             SBC2000                  27.10 8300029      27.04           
 10. Bob van Hees                  Z & PC DIO               27.21 9103851      27.48           
 11. Charles Potin                 Luctor et Emergo         25.29 8301701      27.70           
 12. David Vleeschouwer            O.Z. & P.C. De Waran     26.54 8001635      27.87 FJ 1      
 13. Frank Zwiers                  SBC2000                  26.32 8202101      27.87 FJ 2      
 14. André Koolen                  Z & PC DIO               29.50 8401259      28.26           
 15. Jelle van der Ploeg           O.Z. & P.C. De Waran     26.85 9103661      28.80           
 16. Oskar Bles                    SBC2000                  29.13 9100153      28.92           
 17. Paul van den Noort            O.Z. & P.C. De Waran     28.89 8702379      29.42           
 18. Yaus Lekatompessy             Luctor et Emergo         29.05 8702039      29.77           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aniek Resink                  Z & PC DIO             1:13.55 9500738    1:11.57           
            34.65  1:11.57
  2. Whitney van Hoeckel           Z & PC DIO             1:12.53 9402390    1:14.42           
            36.53  1:14.42
  3. Claudia den Ottelander        SBC2000                1:18.54 9500552    1:15.00           
            37.40  1:15.00
  4. Eline de Haard                Luctor et Emergo       1:15.73 9601004    1:15.48           
            36.13  1:15.48
  5. Romy Hoogendijk               Luctor et Emergo       1:12.67 9601258    1:15.83           
            36.26  1:15.83
  6. Lindi Verkooijen              SBC2000                1:15.45 9503826    1:16.87           
            37.28  1:16.87
  7. Carmen Koper                  O.Z. & P.C. De Waran   1:16.45 9603888    1:17.04           
            37.80  1:17.04
  8. Daisy van den Bos             SBC2000                1:18.25 9503880    1:18.02           
          1:18.02
  9. Maya Kingma                   SBC2000                1:21.16 9503824    1:18.79           
            39.01  1:18.79
 10. Saskia de Haard               Luctor et Emergo       1:17.50 9401972    1:20.94           
            39.04  1:20.94
 11. Anneke de Rond                Z & PC DIO             1:23.36 9404130    1:27.39           
            42.42  1:27.39
 12. Laura Kragten                 O.Z. & P.C. De Waran   1:26.75 9603890    1:30.45           
            44.08  1:30.45
 13. Marit van Tilburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:31.48 9701208    1:30.57           
            44.44  1:30.57
 14. Elena van der Ploeg           O.Z. & P.C. De Waran   1:30.64 9500702    1:31.39           
            43.89  1:31.39



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo       3:00.00 9402203    2:51.14           
            39.47  1:23.84  2:51.14
  2. Jordy Jongenelen              SBC2000                3:03.82 9504995    2:53.19           
            38.69  1:23.04  2:53.19
  3. Coen Kuijpers                 SBC2000                2:58.92 9402835    2:56.95           
            38.95  1:23.89  2:56.95
  4. Martino Valentijn             Z & PC DIO             2:57.44 9403913    2:58.11           
            38.14  1:22.96  2:58.11
  5. Wouter van Eekelen            Z & PC DIO             3:04.70 9503127    2:58.13           
            39.70  1:26.00  2:58.13
  6. Sven Alderlieste              SBC2000                3:30.02 9501329    3:06.60           
            42.55  1:30.08  3:06.60
  7. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       3:17.51 9600789    3:16.30           
            42.94  1:34.08  3:16.30
  8. Luuk Doorakkers               SBC2000                3:20.00 9404707    3:16.76           
            43.76  1:33.45  3:16.76
 DIS Tom van Gils                  Luctor et Emergo       3:05.29 9501799    3:09.57           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            42.67  1:31.95  3:09.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Goosen                  Z & PC DIO             1:00.08 9205306      58.58           
            28.21    58.58
  2. Renée Roks                    SBC2000                1:04.34 9303844    1:04.29           
            30.32  1:04.29
  3. Bente van Gennep              SBC2000                1:07.39 9200590    1:06.14           
            31.61  1:06.14
  4. Daphne Kievit                 O.Z. & P.C. De Waran   1:03.37 9207058    1:06.16           
            31.86  1:06.16
  5. Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo       1:03.55 9601166    1:06.38           
            31.48  1:06.38
  6. Monique de Haard              Luctor et Emergo       1:02.27 9203828    1:07.10           
            31.64  1:07.10
  7. Gemma Schiphorst Preuper      SBC2000                1:07.24 9203328    1:08.30           
            32.88  1:08.30
  8. Susette Lauwen                Z & PC DIO             1:06.33 9302398    1:09.92           
            33.55  1:09.92
  9. Laurie Mabelis                SBC2000                1:12.45 9704682    1:10.10           
            33.67  1:10.10
 10. Myrthe Konings                Z & PC DIO             1:09.79 9204526    1:10.56           
            34.18  1:10.56
 11. Sanne Bruggink                SBC2000                1:09.10 9200330    1:11.02           
            33.76  1:11.02
 12. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran   1:06.07 9304942    1:11.76           
            33.23  1:11.76
 13. Bodine Corré                  Luctor et Emergo       1:06.69 9503842    1:12.32           
            33.16  1:12.32
 14. Bernice Lauwen                SBC2000                1:17.56 9704182    1:16.68           
            36.01  1:16.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastian de Been             O.Z. & P.C. De Waran   2:17.32 9302233    2:17.72           
            31.90  1:06.65  2:17.72
  2. Sonny Corré                   Luctor et Emergo       2:22.58 9303615    2:18.75           
            33.79  1:09.24  2:18.75
  3. Harm Donkers                  O.Z. & P.C. De Waran   2:20.56 9301809    2:24.02           
            32.86  1:08.95  2:24.02
  4. Robert Groot                  SBC2000                2:27.39 9301997    2:26.26           
            34.42  1:11.04  2:26.26
  5. Steven Uijl                   Luctor et Emergo       2:33.62 9304075    2:28.06           
            34.94  1:12.65  2:28.06
  6. Ramon Bastiaansen             Z & PC DIO             2:28.89 9303797    2:30.32           
            34.13  1:12.60  2:30.32
  7. Pim van Wouwen                SBC2000                2:35.00 9202963    2:32.60           
            37.13  1:15.00  2:32.60
  8. Christian Bingel              Z & PC DIO             2:38.32 9303207    2:33.41           
            35.66  1:14.47  2:33.41
  9. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran   2:22.50 9305227    2:45.48           
            38.86  1:21.00  2:45.48
 10. Kars Oomen                    SBC2000                2:53.09 9202945    2:59.96           
            40.65  1:26.25  2:59.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jolanda Post                  Z & PC DIO             1:10.33 9004848    1:12.51           
            35.64  1:12.51
  2. Cynthia Potin                 Luctor et Emergo       1:18.94 8502374    1:16.36           
            37.20  1:16.36
  3. Maartje van Keulen            SBC2000                1:17.74 8000584    1:16.70           
            37.80  1:16.70
  4. Anne Pel                      O.Z. & P.C. De Waran   1:17.50 9002894    1:17.30           
            37.30  1:17.30
  5. Anita Smits                   Z & PC DIO             1:16.20 6900522    1:17.53 FJ 1      
            38.11  1:17.53
  6. Simone van der Linden         Z & PC DIO             1:13.66 9002358    1:17.53 FJ 2      
            37.51  1:17.53
  7. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran   1:14.53 9102424    1:18.63           
            38.54  1:18.63
  8. Kitty Schiphorst Preuper      SBC2000                1:24.42 9102752    1:18.89           
            39.20  1:18.89
  9. Ineke Goossens                SBC2000                1:18.67 7900266    1:19.07           
            38.26  1:19.07
 10. Tamara Nordin                 Luctor et Emergo       1:18.59 8702996    1:21.43           
            39.98  1:21.43
 11. Ildiko van der Ploeg          O.Z. & P.C. De Waran   1:21.74 9002960    1:24.14           
            40.25  1:24.14
 12. Nienke Hoeks                  O.Z. & P.C. De Waran   1:23.83 9101272    1:26.86           
            41.83  1:26.86
AFGE Nicole van der Kooy           SBC2000                1:22.42 8702310                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   2:10.37 9102825    2:11.74           
            28.52  1:02.51  2:11.74
  2. Simon Edenburg                Luctor et Emergo       2:15.36 9301567    2:15.89           
            29.60  1:03.89  2:15.89
  3. Niek de Ridder                Luctor et Emergo       2:16.68 8802819    2:20.55           
            32.39  1:08.87  2:20.55
  4. Paul Koster                   Z & PC DIO             2:32.03 9304465    2:27.22           
            32.18  1:10.34  2:27.22
  5. Remco van Althuis             SBC2000                2:26.63 8300029    2:27.98           
            32.36  1:09.36  2:27.98
  6. Charles Potin                 Luctor et Emergo       2:15.72 8301701    2:35.60           
            32.83  1:13.14  2:35.60
  7. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran   2:23.48 9104211    2:36.36           
            33.76  1:12.54  2:36.36
  8. Joost Kuijlaars               SBC2000                2:40.00 6600439    2:42.32           
            36.13  1:18.36  2:42.32
  9. Jan van Opstal                Z & PC DIO             2:42.99 8602291    2:43.52           
            35.82  1:17.55  2:43.52



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       1:55.46            1:56.16           
        Bob Dalmeijer, 94                          Tom van Gils, 95
        David Smeele, 96                           Casper Zwier, 97
            25.12  1:56.16

  2. SBC2000 1                     SBC2000                2:01.83            1:57.64           
        Coen Kuijpers, 94                          Luuk Doorakkers, 94
        Jordy Jongenelen, 95                       Sven Alderlieste, 95
            29.80  1:57.64

  3. Z&PC DIO 1                    Z & PC DIO             2:06.58            2:09.00           
        Jaro Musters, 98                           Wouter van Eekelen, 95
        Sten Bosman, 98                            Martino Valentijn, 94
            34.99  2:09.00

  4. Luctor et Emergo 2            Luctor et Emergo       2:11.76            2:15.09           
        Nicky Joosse, 96                           Ricardo Lauffer, 98
        Nander Meerman, 98                         Wouter Vlierman, 96
            32.06  2:15.09




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       4:53.15            5:07.30           
        Lotte Dalmeijer, 96                        Hinke Oosterhoff, 98
        Romy Hoogendijk, 96                        Eline de Haard, 96
            37.13  1:16.86  5:07.30

  2. SBC2000 1                     SBC2000                5:20.71            5:16.40           
        Laurie Mabelis, 97                         Kathy Groot, 97
        Nienke Kerremans, 97                       Yasmine Bartelds, 96
            37.66  1:17.69  5:16.40

  3. De Warande 3                  O.Z. & P.C. De Waran   5:17.03            5:27.45           
        Carmen Koper, 96                           Maartje Beskers, 97
        Marit van Tilburg, 97                      Femke Beskers, 96
            36.92  1:16.92  5:27.45

  4. Z&PC DIO 1                    Z & PC DIO             6:01.79            5:47.97           
        Nadja Wortel, 98                           Selene Wortel, 97
        Kyra Musters, 96                           Justi Bosman, 96
          1:26.80  5:47.97

  5. SBC2000 2                     SBC2000                6:06.32            6:02.32           
        Laura Roelevink, 98                        Aniek de Peijper, 98
        Antonela Baric, 96                         Bernice Lauwen, 97
            43.70  1:30.51  6:02.32




SPLASH Meet Manager 2007Registered to SBC2000