Landelijke B-Competitie deel
Borculo, Netherlands,    14-1-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m wisselslag Heren Sen.   Nr. 2 4 x 50m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 3 25m rugslag Gemengd Min 4-   Nr. 4 100m rugslag Dames Min 6-   
Nr. 5 100m schoolslag Heren Min 6-   Nr. 6 200m vrije slag Dames Jgd 2-   
Nr. 7 200m wisselslag Heren Jun 4-   Nr. 8 4 x 200m vlinderslag Dames 18   
Nr. 9 100m vlinderslag Heren Sen 2-   Nr. 10 200m wisselslag Dames Jun 2-   
Nr. 11 200m rugslag Heren Jun 2-   Nr. 12 200m schoolslag Dames Sen 2-   
Nr. 13 200m vrije slag Heren Jgd 2-   Nr. 14 200m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 15 100m vrije slag Heren Sen.   Nr. 16 50m vrije slag Gemengd Min 4-   
Nr. 17 50m vrije slag Dames Min 6-   Nr. 18 50m vlinderslag Heren Min 6-   
Nr. 19 200m schoolslag Heren Sen 2-   Nr. 20 100m rugslag Dames Jgd 2-   
Nr. 21 100m schoolslag Heren Jun 4-   Nr. 22 100m vlinderslag Dames Sen 2-   
Nr. 23 100m rugslag Heren Jgd 2-   Nr. 24 100m schoolslag Dames Jun 2-   
Nr. 25 100m vrije slag Heren Jun 2-   Nr. 26 100m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 27 200m rugslag Heren Sen.   Nr. 28 4 x 50m wisselslag Dames Jgd 2-   


Nr. 1   4 x 100m wisselslag Heren                            Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Aquapoldro 1                       Aquapoldro        4:13.54
       Ruud Holswilder           78   Jurjen Willemsen          90
       Tom Ham                   87   Ronald Boogaard           85
        1:05.89  4:13.54 
    2. EZC 1                              EZC               4:15.21
       Niek vd Molen             88   Bart van 't Land          89
       Pascal Bruins             89   Rick Bruins               89
        1:03.18  4:15.21 
    3. De Whee 1                          DeWhee            4:19.64
       Rick ter Doest            89   Pieter Pickhardt          83
       Brian Morssinkhof         85   Geert Lantink             86
        1:09.42  4:19.64 
    4. De Veene 1                         DeVeene           4:27.73
       Robert Dekker             84   Lucas Oosterhof           85
       Joris Tip                 85   Bryan Morsink             91
        1:06.00  4:27.73 
    5. Aquapoldro 2                       Aquapoldro        4:29.39
       Remco van de Bruinhorst   83   Edwin Willemsen           87
       Koen Leemans              90   Stefan Knapen             90
        1:06.82  4:29.39 
    6. EZC 2                              EZC               4:45.64
       Jeroen Gijselaar          93   Ensger Kotterink          94
       Kasper Leeuw              93   Vincent de Haan           92
        1:15.76  4:45.64 



TOP
Nr. 2   4 x 50m vrije slag Dames                             Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Whee 1                          DeWhee            1:52.86
       Maayke ter Doest          87   Lenneke v/d Molen         87
       Kelly ter Doest           91   Marina Scheepbouwer       84
        1:52.86 
    2. Aquapoldro 1                       Aquapoldro        1:57.30
       Tinu Oyekan               90   Astrid Simons             89
       Anja Boogaard             84   José Adema                91
        1:57.30 
    3. De Veene 2                         DeVeene           1:57.67
       Yvon Versteeg             92   Ellen Maris               92
       Vera Visser               75   Milou Bouwhuis            89
        1:57.67 
    4. EZC 1                              EZC               2:00.36
       Merel vd Kieft            92   Suzanne Konst             90
       Sarah Koopal              88   Marlene de Boer           88
        2:00.36 



TOP
TOP
Nr. 4   100m rugslag Dames                           Meisjes Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Macy Oortwijn                  95  Aquapoldro        1:16.95
    2. Esmée Bos                      96  Aquapoldro        1:17.49
    3. Sietske Veldkamp               95  DeWhee            1:22.95
    4. Sabine van den Hoeven          96  DeVeene           1:23.48
    5. Lora Bosch                     96  EZC               1:23.51
    6. Isolde de Louw                 95  Aquapoldro        1:25.02
    7. Vera Hooijsma                  96  EZC               1:25.26
    8. Esther Kuhlman                 96  Aquapoldro        1:27.73
    9. Hannah Teeuw                   96  DeVeene           1:29.42
   10. Marloes de Boer                95  DeWhee            1:29.82
   11. Maud ten Heggeler              95  DeWhee            1:31.86
   12. Rebecca van Klompenburg        95  DeVeene           1:32.86
   13. Maren Kuipers                  96  DeWhee            1:34.67
   14. Daphne Bastiaans               95  DeWhee            1:43.75
   15. Janine ten Heggeler            96  DeWhee            1:43.86
   16. Sam Fransen                    95  EZC               1:45.04
   17. Stefanie Woertman              95  DeWhee            1:49.45



TOP
Nr. 5   100m schoolslag Heren                        Jongens Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Niels Kemperink                96  EZC               1:32.67
    2. Niels Thomassen                95  Aquapoldro        1:38.71
    3. Sean van den Boogaard          95  EZC               1:39.61
    4. Abe Veenstra                   95  DeVeene           1:42.14
    5. Jasper Nijsink                 95  DeVeene           1:42.14
    6. Pike Kijlstra                  95  Aquapoldro        1:44.89
    7. Jesper Heuver                  95  DeVeene           1:46.32
    8. Josha van den Elzen            96  Aquapoldro        1:46.45
    9. Teun Nijhof                    96  DeWhee            1:46.85
   10. Kars Veldkamp                  97  DeWhee            1:48.07
   11. Cedric Rouw                    96  Aquapoldro        1:56.54
   12. Luc Huisman                    96  EZC               1:57.08
   13. Joris Meijer                   96  DeWhee            1:59.28
   14. Jasper te Rijdt                95  EZC               1:59.54
   15. Derk Schooltink                96  DeWhee            2:02.02



TOP
Nr. 6   200m vrije slag Dames                             Dames Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Yvon Versteeg                  92  DeVeene           2:12.23
    2. Kelly ter Doest                91  DeWhee            2:12.42
    3. José Adema                     91  Aquapoldro        2:19.98
    4. Shanika de Graaf               92  Aquapoldro        2:22.67
    5. Lisanne Kranenberg             92  DeWhee            2:23.12
    6. Ellen Maris                    92  DeVeene           2:23.23
    7. Merel vd Kieft                 92  EZC               2:24.44
    8. Maartje Veenstra               92  DeWhee            2:27.08
    9. Annemaj Wagenvoort             92  DeWhee            2:31.42
   10. Laura Tromp                    92  DeWhee            2:33.95
   11. Sanne de Pijper                91  DeVeene           2:34.20
   12. Juliëtte Lansink               92  EZC               2:38.94
   13. Sanne Bannink                  92  Aquapoldro        2:40.23
   14. Emmy v/d Riet                  93  DeWhee            2:41.67     N
        2:41.67 
   15. Simone de Haan                 94  EZC               2:42.82
   16. Sophie de Been                 94  Aquapoldro        2:48.95



TOP
Nr. 7   200m wisselslag Heren                        Jongens Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ensger Kotterink               94  EZC               2:26.98
    2. Bryan Morsink                  91  DeVeene           2:27.26
    3. Kasper Leeuw                   93  EZC               2:32.80
    4. Jos de Graaf                   91  Aquapoldro        2:33.16
    5. Wiets Slaghekke                91  DeVeene           2:33.36
    6. Nick Oortwijn                  92  Aquapoldro        2:37.45
    7. Alex Wenderich                 91  Aquapoldro        2:37.88
    8. Nils Veldkamp                  93  DeWhee            2:39.54
    9. Jeroen Gijselaar               93  EZC               2:45.70
   10. Thomas Meijer                  94  Aquapoldro        2:47.76
   11. Siebren Kuipers                94  DeWhee            2:56.57



TOP
TOP
Nr. 9   100m vlinderslag Heren                         Heren Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bart van 't Land               89  EZC               1:02.67
    2. Tom Ham                        87  Aquapoldro        1:03.13
    3. Teun Groeneweg                 87  EZC               1:04.23
    4. Koen Leemans                   90  Aquapoldro        1:06.57
    5. Tjerk vd Kieft                 90  EZC               1:07.02
    6. Edwin Willemsen                87  Aquapoldro        1:07.57
    7. Rick ter Doest                 89  DeWhee            1:10.26
    8. Patrick Slomp                  89  DeWhee            1:12.13
    9. Nick Hannink                   88  DeVeene           1:14.05
   10. Mike van Amersfoort            91  Aquapoldro        1:19.02
   11. Tim Segers                     87  DeVeene           1:19.51
   12. Stefan Oosterik                89  DeWhee            1:22.58



TOP
Nr. 10   200m wisselslag Dames                       Meisjes Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Macy Oortwijn                  95  Aquapoldro        2:46.42
    2. Cecily Sadowski                95  Aquapoldro        2:47.41
    3. Milou ten Heggeler             93  DeWhee            2:50.20
    4. Laura Moormann                 93  DeWhee            2:50.67
    5. Lisanne Dikkers                93  DeWhee            2:52.42
    6. Shannon Morsink                94  DeVeene           2:53.77
    7. Suzanne van Sloten             93  DeVeene           2:54.45
    8. Kimberley Kranenberg           94  DeWhee            2:55.19
    9. Marloes van der Beek           94  Aquapoldro        2:57.95
   10. Heleen Slaghekke               94  DeVeene           2:58.02
   11. Marloes Meijering              93  DeVeene           2:59.32
   12. Simone de Haan                 94  EZC               3:02.46
   13. Michelle de Groot              94  EZC               3:07.20
   14. Danique Post                   94  EZC               3:19.80
  dis. Michelle Schouten              94  DeWhee            2:57.54
        2:57.54 



TOP
Nr. 11   200m rugslag Heren                          Jongens Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ensger Kotterink               94  EZC               2:27.82
    2. Bart Arendshorst               93  DeVeene           2:30.48
    3. Menno Manning                  93  DeVeene           2:35.04
    4. Jeroen Gijselaar               93  EZC               2:36.86
    5. Nils Veldkamp                  93  DeWhee            2:42.04
    6. Sander Baars                   93  DeVeene           2:47.21
    7. Jeroen Staakman                94  Aquapoldro        2:50.16
    8. Nick van de Esschert           93  Aquapoldro        2:51.89
    9. Christopher Kole               94  EZC               2:53.42
   10. Thomas Meijer                  94  Aquapoldro        2:54.33
   11. Maurice Meupelenberg           94  DeVeene           2:54.54
   12. Sjoerd Nijhof                  94  DeWhee            3:11.73
   13. Niels van de Esschert          94  Aquapoldro        3:21.69
  dis. Jasper de Boer                 93  DeWhee            2:47.21
        2:47.21 
  dis. Marijn Slaghekke               94  DeWhee            3:27.32
        3:27.32 



TOP
Nr. 12   200m schoolslag Dames                         Dames Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lisa Nijland                   91  DeWhee            2:44.70
    2. Yvon Versteeg                  92  DeVeene           2:53.64
    3. Suzanne Konst                  90  EZC               3:02.51
    4. Milou Bouwhuis                 89  DeVeene           3:02.80
    5. Milou ten Heggeler             93  DeWhee            3:03.16
    6. Michelle Schouten              94  DeWhee            3:04.80
    7. Iris Boon                      93  Aquapoldro        3:08.41
    8. Inge Schimmelpennink           90  Aquapoldro        3:09.20
    9. Astrid Simons                  89  Aquapoldro        3:10.16
   10. Merel vd Kieft                 92  EZC               3:11.76
   11. Marijn Segers                  89  DeVeene           3:11.86
   12. Fieke Haverkate                91  DeWhee            3:13.36
   13. Nathalie Kerbel                90  EZC               3:18.92
   14. Nienke Haverkate               89  DeWhee            3:21.26
   15. Demi Leferink                  93  DeWhee            3:30.82
   16. Rosalie Beumer                 92  EZC               3:33.36



TOP
Nr. 13   200m vrije slag Heren                            Heren Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jurjen Willemsen               90  Aquapoldro        1:57.26
    2. Pascal Bruins                  89  EZC               1:59.41
    3. Rick Bruins                    89  EZC               2:02.39
    4. Jos de Graaf                   91  Aquapoldro        2:11.36
    5. Bryan Morsink                  91  DeVeene           2:12.29
    6. Stefan Knapen                  90  Aquapoldro        2:12.39
    7. Wiets Slaghekke                91  DeVeene           2:16.64
    8. Tom Kasper                     91  DeVeene           2:18.02
    9. Rick ter Doest                 89  DeWhee            2:19.10
   10. Vincent de Haan                92  EZC               2:20.20
   11. Patrick Slomp                  89  DeWhee            2:21.10
   12. Steven van der Weij            89  Aquapoldro        2:23.04
   13. Stefan Oosterik                89  DeWhee            2:28.51



TOP
Nr. 14   200m wisselslag Dames                               Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lenneke v/d Molen              87  DeWhee            2:26.41
    2. Kelly ter Doest                91  DeWhee            2:26.82
    3. Marina Scheepbouwer            84  DeWhee            2:35.32
    4. Anja Boogaard                  84  Aquapoldro        2:36.32
    5. Tinu Oyekan                    90  Aquapoldro        2:41.69
    6. José Adema                     91  Aquapoldro        2:42.51
    7. Suzanne Konst                  90  EZC               2:44.15
    8. Lesley Klaassen                89  DeVeene           2:47.45
    9. Eva van der Kleij              84  DeVeene           2:47.94
   10. Vera Visser                    75  DeVeene           2:49.80
   11. Sarah Koopal                   88  EZC               2:51.42
   12. Marlene de Boer                88  EZC               2:52.50



TOP
Nr. 15   100m vrije slag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Geert Lantink                  86  DeWhee              53.29
    2. Bart van 't Land               89  EZC                 54.89
    3. Tjerk vd Kieft                 90  EZC                 55.95
    4. Lucas Oosterhof                85  DeVeene             57.36
    5. Tom Ham                        87  Aquapoldro          57.58
    6. Ruud Holswilder                78  Aquapoldro          57.76
    7. Ronald Boogaard                85  Aquapoldro          57.94
    8. Robert Dekker                  84  DeVeene             58.05
    9. Remco van de Bruinhorst        83  Aquapoldro          58.29
   10. Brian Morssinkhof              85  DeWhee              58.87
   11. Pieter Pickhardt               83  DeWhee              59.09
   12. Joris Tip                      85  DeVeene           1:01.36
   13. Ralph vd Plas                  90  EZC               1:01.69



TOP
TOP
Nr. 17   50m vrije slag Dames                        Meisjes Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Macy Oortwijn                  95  Aquapoldro          30.94
    2. Cecily Sadowski                95  Aquapoldro          31.56
    3. Esmée Bos                      96  Aquapoldro          32.38
    4. Lora Bosch                     96  EZC                 33.08
    5. Sabine van den Hoeven          96  DeVeene             33.36
    6. Vera Hooijsma                  96  EZC                 33.60
    7. Sietske Veldkamp               95  DeWhee              33.66
    8. Esther Kuhlman                 96  Aquapoldro          34.26
    9. Maud ten Heggeler              95  DeWhee              35.48
   10. Hannah Teeuw                   96  DeVeene             35.92
   11. Maren Kuipers                  96  DeWhee              37.57
   12. Marloes de Boer                95  DeWhee              38.17
   13. Rebecca van Klompenburg        95  DeVeene             38.35
   14. Sam Fransen                    95  EZC                 38.80
   15. Daphne Bastiaans               95  DeWhee              39.14
   16. Stefanie Woertman              95  DeWhee              39.49
   17. Janine ten Heggeler            96  DeWhee              40.48



TOP
Nr. 18   50m vlinderslag Heren                       Jongens Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Pike Kijlstra                  95  Aquapoldro          38.34
    2. Niels Thomassen                95  Aquapoldro          39.54
    3. Jesper Heuver                  95  DeVeene             40.38
    4. Niels Kemperink                96  EZC                 40.82
    5. Josha van den Elzen            96  Aquapoldro          43.65
    6. Jasper Nijsink                 95  DeVeene             44.02
    7. Sean van den Boogaard          95  EZC                 44.39
    8. Abe Veenstra                   95  DeVeene             48.23
    9. Teun Nijhof                    96  DeWhee              49.42
   10. Cedric Rouw                    96  Aquapoldro          52.95
   11. Luc Huisman                    96  EZC                 55.08
   12. Kars Veldkamp                  97  DeWhee              59.55
  dis. Jasper te Rijdt                95  EZC                 54.98
  dis. Derk Schooltink                96  DeWhee              56.57
  dis. Joris Meijer                   96  DeWhee            1:03.66



TOP
Nr. 19   200m schoolslag Heren                         Heren Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Teun Groeneweg                 87  EZC               2:37.16
    2. Pascal Bruins                  89  EZC               2:37.71
    3. Rick Bruins                    89  EZC               2:39.48
    4. Tom Ham                        87  Aquapoldro        2:41.56
    5. Koen Leemans                   90  Aquapoldro        2:46.26
    6. Edwin Willemsen                87  Aquapoldro        2:51.95
    7. Rick ter Doest                 89  DeWhee            2:52.58
    8. Tom Kasper                     91  DeVeene           2:56.64
    9. Tim Segers                     87  DeVeene           3:00.61
   10. Nick Hannink                   88  DeVeene           3:05.32
   11. Nils Veldkamp                  93  DeWhee            3:10.13



TOP
Nr. 20   100m rugslag Dames                               Dames Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Yvon Versteeg                  92  DeVeene           1:10.39
    2. Maartje Veenstra               92  DeWhee            1:12.50
    3. Ellen Maris                    92  DeVeene           1:14.41
    4. José Adema                     91  Aquapoldro        1:15.30
    5. Merel vd Kieft                 92  EZC               1:15.49
    6. Lisanne Kranenberg             92  DeWhee            1:16.13
    7. Annemaj Wagenvoort             92  DeWhee            1:17.16
    8. Shanika de Graaf               92  Aquapoldro        1:18.94
    9. Juliëtte Lansink               92  EZC               1:22.58
   10. Sanne de Pijper                91  DeVeene           1:22.86
   11. Marloes van der Beek           94  Aquapoldro        1:24.53
   12. Michelle de Groot              94  EZC               1:30.59
   13. Danique Post                   94  EZC               1:31.11



TOP
Nr. 21   100m schoolslag Heren                       Jongens Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wiets Slaghekke                91  DeVeene           1:17.24
    2. Kasper Leeuw                   93  EZC               1:19.29
    3. Tom Kasper                     91  DeVeene           1:22.60
    4. Thomas Meijer                  94  Aquapoldro        1:24.45
    5. Mike van Amersfoort            91  Aquapoldro        1:24.87
    6. Vincent de Haan                92  EZC               1:26.21
    7. Alex Wenderich                 91  Aquapoldro        1:27.99
    8. Nick Oortwijn                  92  Aquapoldro        1:30.78
    9. Marijn Slaghekke               94  DeWhee            1:37.54
   10. Christopher Kole               94  EZC               1:41.60
  dis. Siebren Kuipers                94  DeWhee            1:34.82
        1:34.82 



TOP
Nr. 22   100m vlinderslag Dames                        Dames Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kelly ter Doest                91  DeWhee            1:07.70
    2. Milou Bouwhuis                 89  DeVeene           1:14.20
    3. Lisa Nijland                   91  DeWhee            1:15.63
    4. Astrid Simons                  89  Aquapoldro        1:16.57
    5. Tinu Oyekan                    90  Aquapoldro        1:17.36
    6. Inge Schimmelpennink           90  Aquapoldro        1:18.07
    7. Lesley Klaassen                89  DeVeene           1:20.72
    8. Lisanne Dikkers                93  DeWhee            1:20.94
    9. Laura Tromp                    92  DeWhee            1:23.78
   10. Nathalie Kerbel                90  EZC               1:24.00
   11. Rosalie Beumer                 92  EZC               1:25.56
   12. Marijn Segers                  89  DeVeene           1:27.04



TOP
Nr. 23   100m rugslag Heren                               Heren Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jurjen Willemsen               90  Aquapoldro        1:02.20
    2. Bryan Morsink                  91  DeVeene           1:05.51
    3. Bart van 't Land               89  EZC               1:06.44
    4. Jos de Graaf                   91  Aquapoldro        1:07.09
    5. Rick Bruins                    89  EZC               1:08.54
    6. Ralph vd Plas                  90  EZC               1:09.98
    7. Bart Arendshorst               93  DeVeene           1:10.07
    8. Pascal Bruins                  89  EZC               1:11.26
    9. Patrick Slomp                  89  DeWhee            1:12.80
   10. Koen Leemans                   90  Aquapoldro        1:13.04
   11. Steven van der Weij            89  Aquapoldro        1:15.40
   12. Stefan Oosterik                89  DeWhee            1:19.04



TOP
Nr. 24   100m schoolslag Dames                       Meisjes Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Milou ten Heggeler             93  DeWhee            1:24.03
    2. Michelle Schouten              94  DeWhee            1:24.48
    3. Laura Moormann                 93  DeWhee            1:27.02
    4. Iris Boon                      93  Aquapoldro        1:27.82
    5. Suzanne van Sloten             93  DeVeene           1:29.51
    6. Michelle de Groot              94  EZC               1:30.65
    7. Cecily Sadowski                95  Aquapoldro        1:30.69
    8. Sophie de Been                 94  Aquapoldro        1:31.38
    9. Kimberley Kranenberg           94  DeWhee            1:31.89
   10. Heleen Slaghekke               94  DeVeene           1:31.94
   11. Shannon Morsink                94  DeVeene           1:36.76
   12. Demi Leferink                  93  DeWhee            1:38.62
   13. Isolde de Louw                 95  Aquapoldro        1:39.48
   14. Danique Post                   94  EZC               1:42.30
   15. Simone de Haan                 94  EZC               1:44.65
   16. Marloes Meijering              93  DeVeene           1:46.13
  dis. Emmy v/d Riet                  93  DeWhee            1:33.24
        1:33.24 



TOP
Nr. 25   100m vrije slag Heren                       Jongens Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Menno Manning                  93  DeVeene             59.10
    2. Ensger Kotterink               94  EZC               1:00.04
    3. Sander Baars                   93  DeVeene           1:03.18
    4. Kasper Leeuw                   93  EZC               1:03.39
    5. Jeroen Gijselaar               93  EZC               1:04.26
    6. Jasper de Boer                 93  DeWhee            1:07.78
    7. Jeroen Staakman                94  Aquapoldro        1:09.10
    8. Nick van de Esschert           93  Aquapoldro        1:10.86
    9. Maurice Meupelenberg           94  DeVeene           1:11.70
   10. Niels Thomassen                95  Aquapoldro        1:12.16
   11. Siebren Kuipers                94  DeWhee            1:13.24
   12. Marijn Slaghekke               94  DeWhee            1:16.18
   13. Niels van de Esschert          94  Aquapoldro        1:21.80
   14. Sjoerd Nijhof                  94  DeWhee            1:22.02



TOP
Nr. 26   100m schoolslag Dames                               Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lisa Nijland                   91  DeWhee            1:16.50
    2. Lenneke v/d Molen              87  DeWhee            1:17.41
    3. Anja Boogaard                  84  Aquapoldro        1:23.25
    4. Milou Bouwhuis                 89  DeVeene           1:25.27
    5. Suzanne Konst                  90  EZC               1:26.48
    6. Tinu Oyekan                    90  Aquapoldro        1:27.43
    7. Inge Schimmelpennink           90  Aquapoldro        1:28.69
    8. Fieke Haverkate                91  DeWhee            1:28.98
    9. Eva van der Kleij              84  DeVeene           1:29.74
   10. Sarah Koopal                   88  EZC               1:31.45
   11. Nienke Haverkate               89  DeWhee            1:33.34
   12. Marlene de Boer                88  EZC               1:35.03
   13. Sanne Bannink                  92  Aquapoldro        1:38.67



TOP
Nr. 27   200m rugslag Heren                                  Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jurjen Willemsen               90  Aquapoldro        2:13.33
    2. Niek vd Molen                  88  EZC               2:15.30
    3. Geert Lantink                  86  DeWhee            2:21.99
    4. Remco van de Bruinhorst        83  Aquapoldro        2:23.37
    5. Robert Dekker                  84  DeVeene           2:25.34
    6. Teun Groeneweg                 87  EZC               2:27.13
    7. Tjerk vd Kieft                 90  EZC               2:27.29
    8. Ralph vd Plas                  90  EZC               2:28.30
    9. Brian Morssinkhof              85  DeWhee            2:29.85
   10. Pieter Pickhardt               83  DeWhee            2:31.54
   11. Joris Tip                      85  DeVeene           2:32.38
   12. Ronald Boogaard                85  Aquapoldro        2:32.51
   13. Stefan Knapen                  90  Aquapoldro        2:32.80
   14. Lucas Oosterhof                85  DeVeene           2:47.74



TOP
Nr. 28   4 x 50m wisselslag Dames                         Dames Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Whee 4                          DeWhee            2:08.63
       Maartje Veenstra          92   Kelly ter Doest           91
       Lisa Nijland              91   Laura Tromp               92
        2:08.63 
    2. De Veene 3                         DeVeene           2:16.55
       Suzanne van Sloten        93   Ellen Maris               92
       Yvon Versteeg             92   Shannon Morsink           94
        2:16.55 
    3. De Whee 2                          DeWhee            2:19.32
       Annemaj Wagenvoort        92   Lisanne Kranenberg        92
       Milou ten Heggeler        93   Fieke Haverkate           91
        2:19.32 
    4. EZC 1                              EZC               2:21.10
       Merel vd Kieft            92   Simone de Haan            94
       Michelle de Groot         94   Danique Post              94
        2:21.10 
    5. Aquapoldro 1                       Aquapoldro        2:22.80
       Marloes van der Beek      94   José Adema                91
       Iris Boon                 93   Shanika de Graaf          92
        2:22.80 
    6. De Whee 3                          DeWhee            2:25.22
       Sietske Veldkamp          95   Lisanne Dikkers           93
       Michelle Schouten         94   Kimberley Kranenberg      94
        2:25.22