Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag  Heren Senioren Open


B-Competitie deel 2
Waddinxveen, 16.11.2008


Programmanr. 2
16.11.08
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Van Uden-De Gouwe 1Van Uden-De Gouwe3:57.843:56.40
Luke Rijnbeek
Rolf Boers
93
93
27.4356.98Jeffrey Bakker
Joeri de Mik
94
93
2.De Columbiaan 1De Columbiaan4:31.514:33.04
Wessel Suykerland
Jeroen Walchenbach
93
94
29.511:02.36Jeroen Oosthoek
Jordi Penedo
96
93
3.Van Uden-De Gouwe 2Van Uden-De Gouwe4:45.884:34.13
Remco de Mik
Kors van Tilburg
95
96
32.381:08.38Niels de Jong
Yannick van Kooten
95
95
4.Wvz 1Wvz4:59.944:58.32
Romano Lynch
Jeffrey van Duijvenbode
96
93
34.991:11.97Brent Dijsselbloem
Arjan Doets
96
94
5.De Columbiaan 2De Columbiaan4:56.914:58.95
Bob Pastoors
Joeri Jacobs
95
96
37.991:18.75Roy Heemskerk
Alexander Neijenhuijs
94
94


<< TOP >>
Programmanr. 3
16.11.08
4 x 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Van Uden-De Gouwe 1Van Uden-De Gouwe2:25.022:23.90
Danny Merkestijn
Saskia de Mik
97
97
33.51Wessel van Kooten
Angelique van Vark
97
97
2.Wvz 1Wvz2:30.732:26.13
Martijn Diepenbach
Vera Martens
97
98
36.67Jelmer Lankhorst
Myrthe de Jong
98
98
3.De Columbiaan 1De Columbiaan2:33.612:34.38
Kaj Heck
Ruby Belfor
98
99
38.31Daniel van Vliet
Wietske Voorham
99
97
4.Van Uden-De Gouwe 2Van Uden-De Gouwe2:33.712:35.00
Bart Cok
Merel te Marvelde
97
98
35.60Erwin van Kooten
Stephanie Roskam
98
97
5.De Columbiaan 2De Columbiaan2:46.532:44.17
Bob den Dulk
Vianne den Dulk
98
99
41.33David Salman
Anne Leltz
97
97


<< TOP >>
Programmanr. 5
16.11.08
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Joëlle SchepsVan Uden-De Gouwe2:22.83920236430.871:06.732:21.39
2.Merle VerkijkVan Uden-De Gouwe2:26.40940027831.451:07.892:24.51
3.Kim MiddendorpVan Uden-De Gouwe2:29.70830139231.411:09.342:31.56
4.Laura van DuijnDe Columbiaan2:51.06940364036.501:21.542:47.29
5.Monique PronkWvz2:40.33880352834.661:19.102:47.64
6.Serena van der SpruitDe Columbiaan2:42.27910633635.561:19.552:47.85
7.Laura de JongWvz2:38.38900177835.221:20.052:47.98
8.Britt KraaijevangerDe Columbiaan3:06.70920620238.001:23.803:01.98
9.Lisette PrinsWvz2:56.13880352236.361:20.453:02.82


<< TOP >>
Programmanr. 6
16.11.08
Heren, 100m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Arjan AssinkWvz1:00.08860006927.601:00.07
2.Alex GoeyenbierWvz1:02.09870450928.031:01.02
3.Peter KortekaasDe Columbiaan58.07810094928.931:02.93
4.Ricardo KombrinkVan Uden-De Gouwe1:02.33890171929.391:03.83
5.Bas SpaandermanWvz1:05.29900274130.601:05.43
6.Guus KerstenDe Columbiaan1:06.69900151332.041:07.14
7.Davey de VosVan Uden-De Gouwe1:03.05890345130.001:07.97
8.Luke RijnbeekVan Uden-De Gouwe1:10.30930176132.341:08.43
9.Viktor ReijnsWvz1:06.568401865FJ 132.251:11.65
10.Guido de RoodeWvz1:10.299002485FJ 231.801:11.65
11.Robbert NeijenhuisDe Columbiaan1:13.10900207933.401:13.57
12.Roy HeemskerkDe Columbiaan1:33.93940535541.501:32.20


<< TOP >>
Programmanr. 7
16.11.08
Dames, 100m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lis Kop JansenVan Uden-De Gouwe1:18.92910174038.281:20.86
2.Tessa van BeelenDe Columbiaan1:26.30940086040.051:25.26
3.Vivian de GierWvz1:27.43920560841.861:28.22
4.Iris KammingaDe Columbiaan1:28.70930547241.611:28.60
5.Mayke StolwijkVan Uden-De Gouwe1:28.54910754442.241:28.79
6.Daphne SchippersVan Uden-De Gouwe1:33.80940199243.001:31.19
7.Lisa WitvlietWvz1:30.95940398043.061:32.26
8.Jessica SpaansDe Columbiaan1:30.38930564244.541:32.54
9.Laura AsschemanVan Uden-De Gouwe1:39.33950521046.191:38.34
NGRebecca JohnsonDe Columbiaan1:25.769400964


<< TOP >>
Programmanr. 9
16.11.08
Jongens, 200m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Stefan van BeelenDe Columbiaan2:09.73920005128.961:02.562:09.83
2.Elwin KammingaDe Columbiaan2:13.89910487131.541:04.952:13.00
3.Rolf BoersVan Uden-De Gouwe2:16.57930155529.441:03.282:13.22
4.Arne Harboe SorensenDe Columbiaan2:21.92910524530.761:04.442:13.55
5.Koen de LeeuwVan Uden-De Gouwe2:22.80920296131.151:05.152:15.01
6.Sebastiaan HaffertWvz2:19.00920466131.441:05.372:17.63
7.Raymond ZijderhandVan Uden-De Gouwe2:25.92930175131.641:07.162:19.86
8.Rens PostWvz2:23.04910182732.651:09.322:20.11
9.Jeroen WalchenbachDe Columbiaan2:52.70940572934.721:15.032:40.44
10.Tim KlootsDe Columbiaan3:23.28940404336.521:22.393:07.19


<< TOP >>
Programmanr. 10
16.11.08
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Kimberley van WijkVan Uden-De Gouwe2:36.40940204036.821:16.312:36.98
2.Manon BelforDe Columbiaan2:47.20930370437.921:19.132:43.70
3.Anouk HesselingDe Columbiaan2:48.81960107038.031:20.342:44.16
4.Maaike de LeeuwVan Uden-De Gouwe2:50.74940448638.821:20.692:45.65
5.Laura van der HuchtWvz2:53.68930642441.371:25.422:52.46
6.Nikki van DuijnDe Columbiaan2:56.49960156041.891:27.512:56.23
7.Josca ZondagWvz3:01.82950233442.461:29.093:03.07
8.Vivian WitkampWvz3:02.13930248043.291:31.423:07.86
9.Caitlin VinkVan Uden-De GouweNT940318244.561:34.813:13.27
DISTessa WerterDe ColumbiaanNT940212243.401:28.232:56.83
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 12
16.11.08
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Joeri de MikVan Uden-De Gouwe1:10.87930490332.641:10.73
2.Wessel SuykerlandDe Columbiaan1:12.63930109733.671:13.89
3.Jeffrey BakkerVan Uden-De Gouwe1:19.02940231735.311:14.69
4.Alexander NeijenhuijsDe Columbiaan1:32.54940216738.081:24.53
5.Jordi PenedoDe Columbiaan1:21.25930585139.231:26.46
6.Romano LynchWvz1:33.39960275939.951:29.45
DISMark HoutmanVan Uden-De Gouwe1:40.39950109140.631:32.41
VJ - Niet aangetikt met de handen bij het keer- en/of eindpunt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
16.11.08
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kim MiddendorpVan Uden-De Gouwe38.13830139237.02
2.Nathalie SchoonderwoerdVan Uden-De Gouwe38.19860318837.80
3.Monique PronkWvz37.47880352838.86
4.Laura de JongWvz36.39900177839.25
5.Niki OsborneDe Columbiaan43.37900671242.14
6.Karin VrijburgDe Columbiaan41.94610022842.55
7.Marielle HenzenDe Columbiaan43.05930471843.64
8.Petra VerstegenWvz42.09770090644.21
9.Maud KraaijevangerDe Columbiaan44.89940356044.55
10.Laura de WaalDe Columbiaan42.97940149045.13
11.Rosanne VrijburgDe Columbiaan42.76910338846.27


<< TOP >>
Programmanr. 14
16.11.08
Heren, 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Arjan AssinkWvz1:58.48860006928.0059.002:00.07
2.Alex GoeyenbierWvz2:00.02870450927.4557.602:00.42
3.Luke RijnbeekVan Uden-De Gouwe2:11.60930176129.661:02.712:09.81
4.Peter KortekaasDe Columbiaan2:07.00810094930.251:03.192:12.30
5.Pascal HollemanVan Uden-De Gouwe2:13.61800204331.401:05.162:14.28
6.Guus KerstenDe Columbiaan2:12.24900151330.891:05.222:16.44
7.Paul GeurinkDe Columbiaan2:24.70830073331.891:07.512:24.39
8.Koen BelDe Columbiaan2:32.75890492933.131:11.382:28.75


<< TOP >>
Programmanr. 15
16.11.08
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Ilse van BeelenDe Columbiaan2:45.48960010634.141:18.172:47.81
2.Sabine KoudijsWvz2:52.07950002439.661:23.302:50.28
3.Sanne van RijsVan Uden-De Gouwe2:50.94950008237.171:20.452:50.36
4.Manon de VosVan Uden-De Gouwe2:55.46950163839.561:26.442:55.64
5.Sanne van der MeerDe Columbiaan2:57.29960164839.341:26.392:59.87
6.Arienne de JongWvz2:54.48950121038.481:25.143:00.50
7.Joyce PenedoDe Columbiaan2:56.92960291839.791:27.303:01.23
8.Mijke WitkampWvz3:14.16960165843.141:34.303:07.80
9.Michelle van der GriftWvz3:14.16950120840.231:29.233:09.13
10.Kyra ZegersWvz3:25.73960428238.131:28.503:11.88
11.Amanda SelsVan Uden-De Gouwe3:20.16960317448.971:36.433:15.72
DISEmma LeltzDe Columbiaan3:54.91960441256.031:52.823:49.22
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 16
16.11.08
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Yannick van KootenVan Uden-De Gouwe1:05.43950109329.921:04.89
2.Remco de MikVan Uden-De Gouwe1:05.20950206533.541:09.10
3.Kors van TilburgVan Uden-De Gouwe1:22.30960097133.511:11.29
4.Niels de JongVan Uden-De Gouwe1:12.95950209535.761:12.82
5.Jeroen OosthoekDe Columbiaan1:10.10960254735.311:13.16
6.Brent DijsselbloemWvz1:13.80960198136.011:14.51
7.Joeri JacobsDe Columbiaan1:12.94960004936.001:14.97
8.Bob PastoorsDe Columbiaan1:17.979502177FJ 136.701:16.46
9.Luuk HeckDe Columbiaan1:18.939502941FJ 236.701:16.46
10.Raoul WeeginkWvz1:20.76960122138.411:20.19
11.Mats den DulkDe Columbiaan1:28.82950217540.531:23.77
12.Koen de WaalDe Columbiaan1:21.39960028740.911:25.90
13.Martijn DiepenbachWvz1:25.00970241539.801:26.89


<< TOP >>
Programmanr. 17
16.11.08
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Angelique van VarkVan Uden-De Gouwe1:26.51970147842.391:26.11
2.Wietske VoorhamDe Columbiaan1:29.50970067444.641:29.57
3.Ruby BelforDe Columbiaan1:32.11990032845.161:34.13
4.Iona van der ToornWvz1:38.20990088447.431:36.36
5.Anne LeltzDe Columbiaan1:41.90970298846.531:38.78
6.Daisy NonkesVan Uden-De Gouwe1:54.63980136050.571:40.67
7.Myrthe de JongWvz1:34.94980024450.471:41.01
8.Stephanie RoskamVan Uden-De Gouwe1:41.86970147649.871:41.97
9.Stefani BuenrostroDe Columbiaan1:46.60990137849.381:42.72
10.Barbara MatekovicWvz1:44.09980078651.801:44.08
11.Anouk BreugemWvz1:46.47980078450.461:44.71
12.Saskia de MikVan Uden-De GouweNT970265650.951:46.81
13.Amber ZijderhandVan Uden-De Gouwe1:48.62980135652.231:47.23
14.Angelique RoskamVan Uden-De GouweNT990022254.881:53.16
15.Merel te MarveldeVan Uden-De Gouwe1:50.80980279256.671:53.52
DISVianne den DulkDe Columbiaan1:44.27990004651.591:45.82
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMSterre van der BijlVan Uden-De GouweNT9900530


<< TOP >>
Programmanr. 18
16.11.08
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danny MerkestijnVan Uden-De Gouwe46.23970103943.82
2.Erwin van KootenVan Uden-De Gouwe43.86980098345.27
3.Wessel van KootenVan Uden-De Gouwe47.12970103746.75
4.Jonne SchaafsmaWvz47.27980074547.34
5.Bart CokVan Uden-De Gouwe47.63970192147.97
6.Jelmer LankhorstWvz49.86980035349.11
7.Lorenzo BakkerVan Uden-De Gouwe49.51980173349.26
8.Ivar van StraatenWvz48.77980010749.38
9.Bart HoutmanVan Uden-De Gouwe50.70970170549.59
10.David SalmanDe Columbiaan48.78970306349.71
11.Wouter ArnoldusWvz50.72980058150.57
12.Rens HoofsWvz49.53980016151.90
13.Antonio LynchWvz50.95980049552.54
14.Daniel van VlietDe Columbiaan50.36990003153.66
15.Stefan WeeginkWvz52.29990020754.48
16.Bob den DulkDe Columbiaan51.64980013754.59
17.Kaj HeckDe Columbiaan51.61980034556.26
NG.ZAStijn DoesDe Columbiaan54.039800319


<< TOP >>
Programmanr. 19
16.11.08
Dames, 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Nathalie SchoonderwoerdVan Uden-De Gouwe2:16.76860318832.421:06.782:17.63
2.Kim MiddendorpVan Uden-De Gouwe2:14.66830139230.501:04.622:18.76
3.Bianca VerbeekWvz2:24.92880446233.441:11.462:29.39
4.Serena van der SpruitDe Columbiaan2:28.28910633635.741:15.102:34.56
5.Britt KraaijevangerDe Columbiaan2:36.04920620237.081:19.152:44.69
6.Petra VerstegenWvz2:38.54770090636.791:19.592:45.68
7.Rosanne VrijburgDe Columbiaan2:36.75910338838.621:21.682:47.64
7.Monique PronkWvz2:26.42880352837.861:20.072:47.64
NGDanique SondermeijerDe Columbiaan2:23.039203586


<< TOP >>
Programmanr. 20
16.11.08
Heren, 50m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Arjan AssinkWvz31.89860006932.46
2.Davey de VosVan Uden-De Gouwe31.64890345132.88
3.Paul GeurinkDe Columbiaan32.94830073333.97
4.Melvin de VreedeWvz33.76850285734.13
5.Alex GoeyenbierWvz33.92870450934.57
6.Peter KortekaasDe Columbiaan32.54810094934.74
7.Viktor ReijnsWvz33.61840186534.83
8.Luke RijnbeekVan Uden-De Gouwe36.21930176135.52
9.Robbert NeijenhuisDe Columbiaan36.39900207938.80
10.Koen BelDe Columbiaan38.37890492939.21


<< TOP >>
Programmanr. 22
16.11.08
Dames, 200m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lis Kop JansenVan Uden-De Gouwe2:13.88910174030.571:04.152:13.11
2.Tessa van BeelenDe Columbiaan2:25.07940086032.411:09.402:25.99
3.Mayke StolwijkVan Uden-De Gouwe2:28.33910754434.101:12.442:28.12
4.Lisa WitvlietWvz2:41.35940398033.201:12.772:29.55
5.Vivian de GierWvz2:30.50920560833.821:12.202:32.95
6.Iris KammingaDe Columbiaan2:39.05930547236.421:17.872:38.44
7.Jessica SpaansDe Columbiaan2:37.01930564238.491:21.032:44.29
NGRebecca JohnsonDe Columbiaan2:27.209400964


<< TOP >>
Programmanr. 23
16.11.08
Jongens, 100m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Koen de LeeuwVan Uden-De Gouwe1:14.93920296135.801:14.77
2.Stefan van BeelenDe Columbiaan1:14.66920005136.131:15.91
3.Elwin KammingaDe Columbiaan1:14.46910487135.911:16.40
4.Raymond ZijderhandVan Uden-De Gouwe1:16.20930175136.711:17.35
5.Rolf BoersVan Uden-De Gouwe1:18.55930155537.081:19.95
6.Sebastiaan HaffertWvz1:18.60920466139.961:23.78
7.Rens PostWvz1:24.29910182739.771:24.08
8.Arne Harboe SorensenDe Columbiaan1:25.91910524539.831:24.23
9.Jeroen WalchenbachDe Columbiaan1:31.11940572944.921:35.52
10.Koen de WaalDe Columbiaan1:41.07960028752.011:47.75
11.Tim KlootsDe Columbiaan1:56.83940404350.721:48.09
12.Mats den DulkDe Columbiaan1:55.38950217555.101:55.92


<< TOP >>
Programmanr. 24
16.11.08
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kimberley van WijkVan Uden-De Gouwe1:15.93940204033.991:14.90
2.Laura van der HuchtWvz1:16.99930642435.831:16.92
3.Maaike de LeeuwVan Uden-De Gouwe1:21.93940448634.921:18.83
4.Anouk HesselingDe Columbiaan1:25.38960107036.571:21.80
5.Manon BelforDe Columbiaan1:24.88930370435.491:24.84
6.Tessa WerterDe Columbiaan1:33.93940212239.431:25.30
7.Marielle HenzenDe Columbiaan1:28.61930471839.341:27.96
8.Daphne SchippersVan Uden-De Gouwe1:45.72940199239.361:29.09
9.Nikki van DuijnDe Columbiaan1:34.30960156041.861:30.74
10.Michelle van der GriftWvz1:33.57950120842.761:33.41
11.Laura de WaalDe Columbiaan1:36.32940149042.981:33.54
12.Vivian WitkampWvz1:29.73930248043.041:38.31
13.Maud KraaijevangerDe Columbiaan1:45.87940356045.771:40.64


<< TOP >>
Programmanr. 25
16.11.08
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jeffrey BakkerVan Uden-De Gouwe2:35.89940231736.201:14.172:30.31
2.Joeri de MikVan Uden-De Gouwe2:37.70930490336.051:15.192:31.22
3.Wessel SuykerlandDe Columbiaan2:44.73930109737.331:18.052:41.67
4.Romano LynchWvz2:54.36960275941.161:24.602:52.72
5.Jordi PenedoDe Columbiaan2:47.77930585141.331:26.632:53.55
6.Mark HoutmanVan Uden-De Gouwe3:01.82950109141.081:25.842:54.24
7.Alexander NeijenhuijsDe Columbiaan3:05.34940216743.601:29.083:01.33
8.Arjan DoetsWvz3:25.07940078945.511:34.363:13.00
9.Jeffrey van DuijvenbodeWvzNT930096149.831:41.583:21.96


<< TOP >>
Programmanr. 27
16.11.08
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Joëlle SchepsVan Uden-De Gouwe1:05.80920236430.781:05.70
2.Merle VerkijkVan Uden-De Gouwe1:06.14940027831.401:05.80
3.Laura van DuijnDe Columbiaan1:17.49940364036.171:16.77
4.Serena van der SpruitDe Columbiaan1:16.57910633636.281:18.11
5.Monique PronkWvz1:17.11880352835.641:22.76
6.Niki OsborneDe Columbiaan1:31.48900671236.571:24.81
7.Laura de JongWvz1:14.80900177837.331:26.30
8.Lisette PrinsWvz1:21.95880352236.951:29.20
9.Karin VrijburgDe Columbiaan1:34.54610022843.301:37.43


<< TOP >>
Programmanr. 29
16.11.08
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Arjan AssinkWvz2:17.32860006929.701:09.832:20.45
2.Davey de VosVan Uden-De Gouwe2:17.22890345130.932:21.65
3.Ricardo KombrinkVan Uden-De Gouwe2:20.07890171929.921:06.252:22.99
4.Peter KortekaasDe Columbiaan2:12.74810094930.441:08.762:24.93
5.Harm RozengaWvz2:24.88890268532.201:09.102:29.51
6.Bas SpaandermanWvz2:25.77900274130.912:32.88
7.Pascal HollemanVan Uden-De Gouwe2:31.79800204331.461:12.052:33.25
8.Robbert NeijenhuisDe Columbiaan2:34.29900207933.472:37.34
9.Paul GeurinkDe Columbiaan2:43.87830073338.861:25.922:50.92
10.Roy HeemskerkDe Columbiaan3:18.77940535542.871:31.543:14.73


<< TOP >>
Programmanr. 30
16.11.08
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ilse van BeelenDe Columbiaan1:08.10960010633.321:07.64
2.Sabine KoudijsWvz1:07.93950002433.501:08.68
3.Sanne van RijsVan Uden-De Gouwe1:10.62950008234.501:11.17
4.Arienne de JongWvz1:09.36950121035.641:12.99
5.Joyce PenedoDe Columbiaan1:11.17960291835.701:13.54
6.Sanne van der MeerDe Columbiaan1:13.909601648FJ 134.651:14.62
7.Mijke WitkampWvz1:15.939601658FJ 236.301:14.62
8.Manon de VosVan Uden-De Gouwe1:13.14950163835.781:14.90
9.Kyra ZegersWvz1:17.32960428237.391:16.77
10.Laura AsschemanVan Uden-De Gouwe1:24.43950521039.441:21.65
11.Amanda SelsVan Uden-De Gouwe1:23.30960317439.211:21.66
12.Josca ZondagWvz1:18.13950233439.381:22.23
13.Emma LeltzDe Columbiaan1:34.23960441243.901:37.15


<< TOP >>
Programmanr. 31
16.11.08
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Remco de MikVan Uden-De Gouwe2:44.76950206538.721:23.142:44.00
2.Yannick van KootenVan Uden-De Gouwe2:49.03950109337.622:49.16
3.Niels de JongVan Uden-De Gouwe2:50.88950209540.611:24.422:51.39
4.Kors van TilburgVan Uden-De GouweNT960097140.071:24.422:53.80
5.Jeroen OosthoekDe Columbiaan2:54.05960254743.821:30.233:07.88
6.Luuk HeckDe ColumbiaanNT950294146.291:36.643:15.52
7.Raoul WeeginkWvz3:21.56960122147.781:38.603:21.64
8.Bob PastoorsDe Columbiaan3:22.22950217752.353:22.60
9.Martijn DiepenbachWvzNT970241551.461:46.523:34.21
DISBrent DijsselbloemWvz3:11.23960198147.543:16.51
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJoeri JacobsDe Columbiaan3:05.29960004947.731:35.453:18.67
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 32
16.11.08
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Angelique van VarkVan Uden-De Gouwe44.27970147844.33
2.Saskia de MikVan Uden-De Gouwe48.62970265647.93
3.Wietske VoorhamDe Columbiaan48.39970067448.21FJ 1
4.Vera MartensWvz48.90980157248.21FJ 2
5.Anouk BreugemWvz51.52980078449.81
6.Iona van der ToornWvz51.36990088450.18
7.Barbara MatekovicWvz52.32980078650.24
8.Anne LeltzDe Columbiaan50.37970298850.44
9.Daisy NonkesVan Uden-De Gouwe52.76980136052.23
10.Myrthe de JongWvz50.23980024453.41
11.Vianne den DulkDe Columbiaan52.53990004654.17
12.Stephanie RoskamVan Uden-De Gouwe53.13970147654.75
13.Merel te MarveldeVan Uden-De Gouwe53.55980279256.18
14.Angelique RoskamVan Uden-De Gouwe55.22990022256.44
15.Ruby BelforDe Columbiaan55.18990032856.68
16.Stefani BuenrostroDe Columbiaan56.17990137857.26
17.Amber ZijderhandVan Uden-De Gouwe59.19980135657.71
AFGEMSterre van der BijlVan Uden-De Gouwe54.109900530


<< TOP >>
Programmanr. 33
16.11.08
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Danny MerkestijnVan Uden-De Gouwe1:32.42970103942.461:27.58
2.Bart CokVan Uden-De Gouwe1:29.98970192144.081:28.69
3.Erwin van KootenVan Uden-De Gouwe1:29.20980098346.071:30.61
4.Wessel van KootenVan Uden-De Gouwe1:31.96970103744.821:31.05
5.Jonne SchaafsmaWvz1:34.33980074544.991:31.79
6.Rens HoofsWvz1:31.89980016146.181:34.15
7.Wouter ArnoldusWvz1:34.82980058147.231:35.25
8.Kaj HeckDe Columbiaan1:39.60980034546.291:35.76
9.Daniel van VlietDe Columbiaan1:36.53990003147.741:36.52
10.Jelmer LankhorstWvz1:36.26980035347.861:37.74
11.Bart HoutmanVan Uden-De GouweNT970170548.471:39.33
12.Lorenzo BakkerVan Uden-De Gouwe1:46.96980173350.041:41.76
13.Stefan WeeginkWvz1:38.99990020749.561:43.34
14.Ivar van StraatenWvz1:43.05980010751.571:44.88
15.David SalmanDe ColumbiaanNT970306352.641:48.29
DISAntonio LynchWvz1:43.54980049552.241:44.38
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZAStijn DoesDe Columbiaan1:46.329800319
NG.ZABob den DulkDe Columbiaan1:42.269800137


<< TOP >>
Programmanr. 34
16.11.08
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Van Uden-De Gouwe 1Van Uden-De Gouwe4:05.214:06.38
Kimberley van Wijk
Merle Verkijk
94
94
30.701:03.75Lis Kop Jansen
Joëlle Scheps
91
92
2.Van Uden-De Gouwe 2Van Uden-De Gouwe4:18.724:22.47
Kim Middendorp
Maaike de Leeuw
83
94
29.111:01.40Mayke Stolwijk
Nathalie Schoonderwoerd
91
86
3.Wvz 1Wvz4:23.964:32.89
Lisa Witvliet
Sabine Koudijs
94
95
30.951:05.49Monique Pronk
Bianca Verbeek
88
88
4.De Columbiaan 1De Columbiaan4:32.714:43.88
Tessa van Beelen
Britt Kraaijevanger
94
92
32.301:07.84Ilse van Beelen
Serena van der Spruit
96
91
5.Wvz 2Wvz4:35.624:46.89
Petra Verstegen
Arienne de Jong
77
95
34.481:14.82Laura van der Hucht
Vivian de Gier
93
92
6.De Columbiaan 2De Columbiaan4:49.044:55.85
Marielle Henzen
Laura de Waal
93
94
1:11.10Maud Kraaijevanger
Iris Kamminga
94
93


<< TOP >>
Programmanr. 35
16.11.08
Heren, 4 x 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wvz 1Wvz4:08.664:14.54
Harm Rozenga
Melvin de Vreede
89
85
32.611:06.43Arjan Assink
Alex Goeyenbier
86
87
2.Van Uden-De Gouwe 1Van Uden-De Gouwe4:19.784:27.71
Ricardo Kombrink
Davey de Vos
89
89
31.271:04.86Joeri de Mik
Rolf Boers
93
93
3.De Columbiaan 1De Columbiaan4:18.024:30.12
Guus Kersten
Elwin Kamminga
90
91
32.501:07.41Peter Kortekaas
Stefan van Beelen
81
92
4.De Columbiaan 2De Columbiaan4:47.194:56.48
Jordi Penedo
Paul Geurink
93
83
40.931:23.94Arne Harboe Sorensen
Robbert Neijenhuis
91
90