B-Competitie deel 3
Borculo (NED),    13.1.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 6. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 7. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 8. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 9. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 11. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 20. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 21. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 22. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 32. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Dames, 4 x 200m vrije slag           Dames Senioren Open
13-01-2008 - 14:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GZ en PC de Whee 1                 GZ en PC de Whee       9:03.89   650       
        Lisa Nijland, 91                       Lisanne Kranenberg, 92
        Lenneke v/d Molen, 87                  Kelly ter Doest, 91
          2:15.82  9:03.89

    2.  de Veene 1                         de Veene               9:40.10   536       
        Ellen Maris, 92                        Milou Bouwhuis, 89
        Annelette de Vries, 86                 Nynke de Pijper, 93
          2:17.10  9:40.10

    3.  EZC 1                              EZC                    9:48.36   514       
        Merel vd Kieft, 92                     Nicole Reinshagen, 84
        Roselie Beumer, 92                     Suzanne Konst, 90
          2:22.36  9:48.36

    4.  Aquapoldro 1                       Aquapoldro             9:51.82   505       
        José Adema, 91                         Astrid Simons, 89
        Macy Oortwijn, 95                      Cecily Sadowski, 95
          2:23.82  9:51.82




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 100m schoolslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
13-01-2008 - 14:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée Bos                     96   Aquapoldro             1:26.06   440       
          1:26.06
    2.  Esther Kuhlman                96   Aquapoldro             1:32.76   351       
          1:32.76
    3.  Hannah Teeuw                  96   de Veene               1:32.92   349       
          1:32.92
    4.  Janneke ten Brinke            96   GZ en PC de Whee       1:35.03   327       
          1:35.03
    5.  Maren Kuipers                 96   GZ en PC de Whee       1:35.54   321       
          1:35.54
    6.  Franka Dam                    96   de Veene               1:35.80   319       
          1:35.80
    7.  Loranne van Keulen            97   Aquapoldro             1:37.14   306       
          1:37.14
    8.  Janeri Fröberg                96   EZC                    1:37.26   305       
          1:37.26
    9.  Babette Aubri                 97   de Veene               1:37.64   301       
          1:37.64
   10.  Tessa Struis                  96   de Veene               1:40.51   276       
          1:40.51
   11.  Laura Schoeman                97   EZC                    1:40.82   273       
          1:40.82
   12.  Amber Achterhuis              96   EZC                    1:41.23   270       
          1:41.23
   13.  Laura van der Neut            97   GZ en PC de Whee       1:50.91   205       
          1:50.91
   DIS  Janine ten Heggeler           96   GZ en PC de Whee       1:47.32             
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:47.32



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 4,5,6
13-01-2008 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josha van den Elzen           96   Aquapoldro               38.16   240       
    2.  Tom van den Berg              96   EZC                      42.07   179       
    3.  Teun Nijhof                   96   GZ en PC de Whee         42.71   172       
    4.  Cedric Rouw                   96   Aquapoldro               42.86   170       
    5.  Martin Wenderich              97   Aquapoldro               43.11   167       
    6.  Jesse Thomassen               97   Aquapoldro               43.45   163       
    7.  Kars Veldkamp                 97   GZ en PC de Whee         43.64   161       
    8.  Gijs Hegeman                  97   de Veene                 45.51   142       
    9.  Luc Huisman                   96   EZC                      46.21   135       
   10.  Robbin Nijsink                97   de Veene                 47.10   128       
   11.  Derk Schooltink               96   GZ en PC de Whee         47.98   121       
   12.  Gideon Teeuw                  98   de Veene                 48.42   118       
   DIS  Mathieu Boers                 98   de Veene                 44.80             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 NG.ZA  Martijn Ruiter                96   EZC                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Meisjes, 100m rugslag      Meisjes Junioren 3 en later
13-01-2008 - 15:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sietske Veldkamp              95   GZ en PC de Whee       1:15.32   463       
          1:15.32
    2.  Lora Bosch                    96   EZC                    1:15.43   461       
          1:15.43
    3.  Sabine van den Hoeven         96   de Veene               1:15.73   456       
          1:15.73
    4.  Kimberley Kranenberg          94   GZ en PC de Whee       1:18.67   407       
          1:18.67
    5.  Marloes van der Beek          94   Aquapoldro             1:18.95   402       
          1:18.95
    6.  Willemijn Mink                94   de Veene               1:19.41   395       
          1:19.41
    7.  Anne Marleen van Keulen       94   Aquapoldro             1:20.35   382       
          1:20.35
    8.  Michelle Schouten             94   GZ en PC de Whee       1:22.08   358       
          1:22.08
    9.  Maaike Masselink              94   EZC                    1:22.11   358       
          1:22.11
   10.  Marloes de Boer               95   GZ en PC de Whee       1:22.49   353       
          1:22.49
   11.  Loes Hegeman                  94   de Veene               1:22.89   348       
          1:22.89
   12.  Michelle de Groot             94   EZC                    1:23.89   335       
          1:23.89
   13.  Michelle Hoogendoorn          95   GZ en PC de Whee       1:24.00   334       
          1:24.00
   14.  Rebecca van Klompenburg       95   de Veene               1:29.76   274       
          1:29.76
   15.  Sam Fransen                   95   EZC                    1:30.57   266       
          1:30.57
   DIS  Esther Hulleman               95   Aquapoldro             1:29.02             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:29.02



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 200m schoolslag    Jongens Junioren 2 en later
13-01-2008 - 15:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thomas Meijer                 94   Aquapoldro             2:54.23   380       
          2:54.23
    2.  Niels Kemperink               96   EZC                    3:04.51   320       
          3:04.51
    3.  Maurice Meupelenberg          94   de Veene               3:06.80   309       
          3:06.80
    4.  Jeroen Koenraadt              94   EZC                    3:07.45   305       
          3:07.45
    5.  Jeroen Staakman               94   Aquapoldro             3:11.23   288       
          3:11.23
    6.  Niels Thomassen               95   Aquapoldro             3:11.82   285       
          3:11.82
    7.  Tiemen Maris                  94   de Veene               3:16.56   265       
          3:16.56
    8.  Jasper Nijsink                95   de Veene               3:16.86   264       
          3:16.86
    9.  Sjoerd Nijhof                 94   GZ en PC de Whee       3:20.07   251       
          3:20.07
   10.  Christopher Kole              94   EZC                    3:32.67   209       
          3:32.67
   11.  Abe Veenstra                  95   de Veene               3:35.66   201       
          3:35.66
   12.  Pike Kijlstra                 95   Aquapoldro             3:39.92   189       
          3:39.92
   DIS  Jasper te Rijdt               95   EZC                    4:04.39        SA/SK
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
          4:04.39



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                  Dames, 50m vlinderslag             Dames Senioren Open
13-01-2008 - 15:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lenneke v/d Molen             87   GZ en PC de Whee         31.08   585       
    2.  José Adema                    91   Aquapoldro               32.16   528       
    3.  Maayke ter Doest              87   GZ en PC de Whee         32.45   514       
    4.  Milou Bouwhuis                89   de Veene                 32.57   509       
    5.  Marileen de Reus              82   Aquapoldro               33.23   479       
    6.  Nicole Reinshagen             84   EZC                      33.42   471       
    7.  Suzanne Konst                 90   EZC                      33.76   457       
    8.  Annelette de Vries            86   de Veene                 34.82   416       
    9.  Marlene de Boer               88   EZC                      34.90   413       
   10.  Emmy v/d Riet                 93   GZ en PC de Whee         35.83   382       
   11.  Nienke Haverkate              89   GZ en PC de Whee         37.07   345       
   12.  Liselot van der Kuip          93   Aquapoldro               37.65   329       
   13.  Sophie de Been                94   Aquapoldro               38.04   319       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Heren, 200m schoolslag             Heren Senioren Open
13-01-2008 - 15:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pascal Bruins                 89   EZC                    2:31.95   573       
          2:31.95
    2.  Rick Bruins                   89   EZC                    2:37.58   514       
          2:37.58
    3.  Teun Groeneweg                87   EZC                    2:37.85   512       
          2:37.85
    4.  Pieter Pickhardt              83   GZ en PC de Whee       2:38.54   505       
          2:38.54
    5.  Remco van de Bruinhorst       83   Aquapoldro             2:42.10   472       
          2:42.10
    6.  Brian Morssinkhof             85   GZ en PC de Whee       2:42.76   467       
          2:42.76
    7.  Koen Leemans                  90   Aquapoldro             2:43.08   464       
          2:43.08
    8.  Edwin Willemsen               87   Aquapoldro             2:50.98   402       
          2:50.98
    9.  Joris Tip                     85   de Veene               2:51.02   402       
          2:51.02
   10.  Marcel Reefhuis               81   de Veene               2:52.45   392       
          2:52.45



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 100m vrije slag       Meisjes Jeugd 2 en later
13-01-2008 - 15:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ellen Maris                   92   de Veene               1:03.09   586       
          1:03.09
    2.  Merel vd Kieft                92   EZC                    1:03.39   578       
          1:03.39
    3.  Lisanne Kranenberg            92   GZ en PC de Whee       1:06.10   510       
          1:06.10
    4.  Annemaj Wagenvoort            92   GZ en PC de Whee       1:06.28   506       
          1:06.28
    5.  Iris Boon                     93   Aquapoldro             1:06.42   502       
          1:06.42
    6.  Lisanne Dikkers               93   GZ en PC de Whee       1:06.76   495       
          1:06.76
    7.  Cecily Sadowski               95   Aquapoldro             1:06.89   492       
          1:06.89
    8.  Milou ten Heggeler            93   GZ en PC de Whee       1:08.04   467       
          1:08.04
    9.  Simone de Haan                94   EZC                    1:09.30   442       
          1:09.30
   10.  Marloes Meijering             93   de Veene               1:10.17   426       
          1:10.17
   11.  Anouk de Lat                  93   GZ en PC de Whee       1:12.42   388       
          1:12.42
   12.  Sanne Bannink                 92   Aquapoldro             1:12.52   386       
          1:12.52
   13.  Lisanne Knapen                93   Aquapoldro             1:12.57   385       
          1:12.57
   14.  Soraya van Veen               95   EZC                    1:17.89   311       
          1:17.89



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Jongens, 400m wisselslag    Jongens Junioren 4 en later
13-01-2008 - 15:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kasper Leeuw                  93   EZC                    5:09.17   496       
          5:09.17
    2.  Robin Bos                     93   Aquapoldro             5:19.13   451       
          5:19.13
    3.  Jeroen Gijselaar              93   EZC                    5:26.54   421       
          1:11.02  5:26.54
    4.  Bart Arendshorst              93   de Veene               5:27.00   420       
          5:27.00
    5.  Nick Oortwijn                 92   Aquapoldro             5:29.45   410       
          5:29.45
    6.  Nick van de Esschert          93   Aquapoldro             5:45.88   354       
          5:45.88
    7.  Michiel Peters                92   Aquapoldro             5:59.64   315       
          5:59.64
    8.  Sander Baars                  93   de Veene               5:59.96   314       
          5:59.96
    9.  Mark Arendshorst              94   de Veene               6:21.23   265       
          6:21.23
   DIS  Nils Veldkamp                 93   GZ en PC de Whee       5:45.95             
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          5:45.95
   DIS  Siebren Kuipers               94   GZ en PC de Whee       5:53.32             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          5:53.32



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Dames, 200m wisselslag       Dames Senioren 2 en later
13-01-2008 - 15:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kelly ter Doest               91   GZ en PC de Whee       2:26.28   683       
          2:26.28
    2.  Lisa Nijland                  91   GZ en PC de Whee       2:31.42   615       
          2:31.42
    3.  Macy Oortwijn                 95   Aquapoldro             2:44.10   484       
          2:44.10
    4.  Laura Moormann                93   GZ en PC de Whee       2:49.06   442       
          2:49.06
    5.  Roselie Beumer                92   EZC                    2:49.32   440       
          2:49.32
    6.  Nathalie Kerbel               90   EZC                    2:50.73   429       
          2:50.73
    7.  Nynke de Pijper               93   de Veene               2:57.86   380       
          2:57.86
    8.  Sanne de Pijper               91   de Veene               2:58.12   378       
          2:58.12
    9.  Isolde de Louw                95   Aquapoldro             2:59.56   369       
          2:59.56
   10.  Suzanne van Sloten            93   de Veene               3:09.89   312       
          3:09.89
   11.  Loraine Seliger               95   EZC                    3:14.33   291       
          3:14.33
   12.  Kirsten Masselink             96   EZC                    3:14.98   288       
          3:14.98
   DIS  Inge Schimmelpennink          90   Aquapoldro             2:49.51             
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:49.51



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Jongens, 100m vlinderslag       Jongens Jeugd 2 en later
13-01-2008 - 16:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bryan Morsink                 91   de Veene               1:03.36   508       
          1:03.36
    2.  Menno Manning                 93   de Veene               1:05.39   462       
          1:05.39
    3.  Jos de Graaf                  91   Aquapoldro             1:06.52   439       
          1:06.52
    4.  Stefan Knapen                 90   Aquapoldro             1:07.95   411       
          1:07.95
    5.  Alex Wenderich                91   Aquapoldro             1:09.47   385       
          1:09.47
    6.  Ralph vd Plas                 90   EZC                    1:12.94   333       
          1:12.94
    7.  Jurrien Vermeulen             93   EZC                    1:15.54   299       
          1:15.54
    8.  Jasper de Boer                93   GZ en PC de Whee       1:19.89   253       
          1:19.89
    9.  Vincent de Haan               92   EZC                    1:22.54   230       
          1:22.54
   DIS  Max Klaver                    92   GZ en PC de Whee       1:30.95             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:30.95



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                  Dames, 200m rugslag               Dames Senioren Open
13-01-2008 - 16:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maartje Veenstra              92   GZ en PC de Whee       2:30.60   570       
          2:30.60
    2.  Pauline Scheepbouwer          87   GZ en PC de Whee       2:34.64   527       
          2:34.64
    3.  José Adema                    91   Aquapoldro             2:40.24   473       
          2:40.24
    4.  Lisette Scheepbouwer          90   GZ en PC de Whee       2:40.60   470       
          2:40.60
    5.  Astrid Simons                 89   Aquapoldro             2:44.80   435       
          2:44.80
    6.  Liselot van der Kuip          93   Aquapoldro             2:46.80   420       
          2:46.80
    7.  Suzanne Konst                 90   EZC                    2:46.86   419       
          2:46.86
    8.  Nicole Reinshagen             84   EZC                    2:47.45   415       
          2:47.45
    9.  Marlene de Boer               88   EZC                    2:48.89   404       
          2:48.89
   10.  Danique ter Avest             89   de Veene               2:57.72   347       
          2:57.72
   11.  Diana Lammers                 89   de Veene               2:58.32   344       
          2:58.32
   12.  Annelette de Vries            86   de Veene               3:01.92   324       
          3:01.92



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                 Heren, 100m vrije slag             Heren Senioren Open
13-01-2008 - 16:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Geert Lantink                 86   GZ en PC de Whee         52.14   723       
            52.14
    2.  Pascal Bruins                 89   EZC                      54.54   631       
            54.54
    3.  Richard Huisken               85   GZ en PC de Whee         55.80   590       
            55.80
    4.  Rick Bruins                   89   EZC                      56.10   580       
            56.10
    5.  Emiel Huisken                 85   GZ en PC de Whee         56.42   570       
            56.42
    6.  Ruud Holswilder               78   Aquapoldro               57.54   538       
            57.54
    7.  Robert Dekker                 84   de Veene                 57.80   530       
            57.80
    8.  Bart Amsing                   82   de Veene                 58.06   523  FJ 1 
            58.06
    9.  Andre in het Veld             58   Aquapoldro               58.06   523  FJ 2 
            58.06
   10.  Edwin Willemsen               87   Aquapoldro               59.29   491       
            59.29
   11.  Rick ter Doest                89   GZ en PC de Whee       1:00.20   470       
          1:00.20
   12.  Joris Tip                     85   de Veene               1:00.48   463       
          1:00.48
   13.  Marcel Reefhuis               81   de Veene               1:02.06   429       
          1:02.06
   14.  Teun Groeneweg                87   EZC                    1:02.48   420       
          1:02.48
   15.  Steven van der Weij           89   Aquapoldro             1:03.02   409       
          1:03.02



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                  Meisjes, 50m rugslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
13-01-2008 - 16:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée Bos                     96   Aquapoldro               34.17   507       
    2.  Esther Kuhlman                96   Aquapoldro               37.89   372       
    3.  Hannah Teeuw                  96   de Veene                 39.51   328       
    4.  Karla Westenberg              96   EZC                      40.07   314       
    5.  Babette Aubri                 97   de Veene                 40.20   311       
    6.  Maren Kuipers                 96   GZ en PC de Whee         40.45   305       
    7.  Janeri Fröberg                96   EZC                      40.73   299       
    8.  Janneke ten Brinke            96   GZ en PC de Whee         41.07   292       
    9.  Laura Schoeman                97   EZC                      41.08   292       
   10.  Loranne van Keulen            97   Aquapoldro               42.86   257       
   11.  Tessa Struis                  96   de Veene                 43.10   252       
   12.  Janine ten Heggeler           96   GZ en PC de Whee         43.34   248       
   13.  Amber Achterhuis              96   EZC                      45.75   211       
   14.  Franka Dam                    96   de Veene                 46.16   206       
   15.  Laura van der Neut            97   GZ en PC de Whee         47.73   186       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 4,5,6
13-01-2008 - 16:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Teun Nijhof                   96   GZ en PC de Whee       1:42.73   182       
          1:42.73
    2.  Kars Veldkamp                 97   GZ en PC de Whee       1:43.30   179       
          1:43.30
    3.  Martin Wenderich              97   Aquapoldro             1:44.57   172       
          1:44.57
    4.  Gideon Teeuw                  98   de Veene               1:47.96   157       
          1:47.96
    5.  Robbin Nijsink                97   de Veene               1:48.32   155       
          1:48.32
    6.  Cedric Rouw                   96   Aquapoldro             1:49.82   149       
          1:49.82
    7.  Tom van den Berg              96   EZC                    1:50.13   148       
          1:50.13
    8.  Jesse Thomassen               97   Aquapoldro             1:50.98   144       
          1:50.98
    9.  Luc Huisman                   96   EZC                    1:53.07   136       
          1:53.07
   10.  Derk Schooltink               96   GZ en PC de Whee       1:59.08   117       
          1:59.08
   11.  Mathieu Boers                 98   de Veene               1:59.36   116       
          1:59.36
   DIS  Josha van den Elzen           96   Aquapoldro             1:42.61             
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:42.61
   DIS  Gijs Hegeman                  97   de Veene               1:49.23             
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:49.23
 NG.ZA  Martijn Ruiter                96   EZC                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Meisjes, 200m schoolslag    Meisjes Junioren 3 en later
13-01-2008 - 16:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne Marleen van Keulen       94   Aquapoldro             2:54.92   516       
          2:54.92
    2.  Michelle Schouten             94   GZ en PC de Whee       3:01.33   463       
          3:01.33
    3.  Michelle de Groot             94   EZC                    3:09.51   406       
          3:09.51
    4.  Marloes van der Beek          94   Aquapoldro             3:13.48   381  FJ 1 
          3:13.48
    5.  Sabine van den Hoeven         96   de Veene               3:13.48   381  FJ 2 
          3:13.48
    6.  Lora Bosch                    96   EZC                    3:15.51   370       
          3:15.51
    7.  Sietske Veldkamp              95   GZ en PC de Whee       3:16.98   361       
          3:16.98
    8.  Kimberley Kranenberg          94   GZ en PC de Whee       3:18.20   355       
          3:18.20
    9.  Loes Hegeman                  94   de Veene               3:22.54   333       
          3:22.54
   10.  Esther Hulleman               95   Aquapoldro             3:25.20   320       
          3:25.20
   11.  Willemijn Mink                94   de Veene               3:28.25   306       
          3:28.25
   12.  Michelle Hoogendoorn          95   GZ en PC de Whee       3:30.89   295       
          3:30.89
   13.  Rebecca van Klompenburg       95   de Veene               3:31.48   292       
          3:31.48
   14.  Marloes de Boer               95   GZ en PC de Whee       3:33.06   286       
          3:33.06
   15.  Maaike Masselink              94   EZC                    3:35.73   275       
          3:35.73
   16.  Sam Fransen                   95   EZC                    3:37.73   268       
          3:37.73



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 2 en later
13-01-2008 - 16:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Staakman               94   Aquapoldro             1:15.73   308       
          1:15.73
    2.  Niels Kemperink               96   EZC                    1:15.89   306       
          1:15.89
    3.  Niels Thomassen               95   Aquapoldro             1:17.92   283       
          1:17.92
    4.  Maurice Meupelenberg          94   de Veene               1:19.02   271       
          1:19.02
    5.  Thomas Meijer                 94   Aquapoldro             1:19.39   267       
          1:19.39
    6.  Christopher Kole              94   EZC                    1:20.16   260       
          1:20.16
    7.  Tiemen Maris                  94   de Veene               1:22.70   236       
          1:22.70
    8.  Pike Kijlstra                 95   Aquapoldro             1:24.10   225       
          1:24.10
    9.  Sjoerd Nijhof                 94   GZ en PC de Whee       1:25.95   211       
          1:25.95
   10.  Abe Veenstra                  95   de Veene               1:27.42   200       
          1:27.42
   11.  Jeroen Koenraadt              94   EZC                    1:27.74   198       
          1:27.74
   12.  Jasper te Rijdt               95   EZC                    1:33.02   166       
          1:33.02



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Dames, 100m vrije slag             Dames Senioren Open
13-01-2008 - 16:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lenneke v/d Molen             87   GZ en PC de Whee       1:02.51   603       
          1:02.51
    2.  Pauline Scheepbouwer          87   GZ en PC de Whee       1:04.64   545       
          1:04.64
    3.  Maayke ter Doest              87   GZ en PC de Whee       1:04.95   537       
          1:04.95
    4.  José Adema                    91   Aquapoldro             1:05.07   534       
          1:05.07
    5.  Milou Bouwhuis                89   de Veene               1:05.23   530       
          1:05.23
    6.  Annelette de Vries            86   de Veene               1:05.45   525       
          1:05.45
    7.  Suzanne Konst                 90   EZC                    1:06.10   510       
          1:06.10
    8.  Astrid Simons                 89   Aquapoldro             1:06.86   492       
          1:06.86
    9.  Nicole Reinshagen             84   EZC                    1:07.39   481       
          1:07.39
   10.  Marlene de Boer               88   EZC                    1:07.51   478       
          1:07.51
   11.  Lisette Scheepbouwer          90   GZ en PC de Whee       1:08.11   466       
          1:08.11
   12.  Fieke Haverkate               91   GZ en PC de Whee       1:09.13   446       
          1:09.13
   13.  Liselot van der Kuip          93   Aquapoldro             1:09.62   436       
          1:09.62
   14.  Nienke Haverkate              89   GZ en PC de Whee       1:10.54   419       
          1:10.54
   15.  Diana Lammers                 89   de Veene               1:13.51   371       
          1:13.51
   16.  Larissa Beernink              93   de Veene               1:13.95   364       
          1:13.95



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Heren, 50m vlinderslag             Heren Senioren Open
13-01-2008 - 16:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Geert Lantink                 86   GZ en PC de Whee         26.13   678       
    2.  Teun Groeneweg                87   EZC                      26.68   636       
    3.  Ruud Holswilder               78   Aquapoldro               28.36   530       
    4.  Rick Bruins                   89   EZC                      28.76   508       
    5.  Richard Huisken               85   GZ en PC de Whee         29.13   489       
    6.  Andre in het Veld             58   Aquapoldro               29.54   469       
    7.  Pascal Bruins                 89   EZC                      29.60   466  FJ 1 
    8.  Emiel Huisken                 85   GZ en PC de Whee         29.60   466  FJ 2 
    9.  Edwin Willemsen               87   Aquapoldro               29.83   455       
   10.  Pieter Pickhardt              83   GZ en PC de Whee         30.14   441  FJ 1 
   11.  Niek vd Molen                 88   EZC                      30.14   441  FJ 2 
   12.  Brian Morssinkhof             85   GZ en PC de Whee         30.51   426       
   13.  Joris Tip                     85   de Veene                 30.64   420       
   14.  Bart Amsing                   82   de Veene                 30.75   416       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Meisjes, 400m wisselslag       Meisjes Jeugd 2 en later
13-01-2008 - 16:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ellen Maris                   92   de Veene               5:37.54   519       
          5:37.54
    2.  Merel vd Kieft                92   EZC                    5:44.02   491       
          5:44.02
    3.  Cecily Sadowski               95   Aquapoldro             5:46.20   481       
          5:46.20
    4.  Lisanne Kranenberg            92   GZ en PC de Whee       5:52.26   457       
          5:52.26
    5.  Milou ten Heggeler            93   GZ en PC de Whee       5:53.70   451       
          5:53.70
    6.  Iris Boon                     93   Aquapoldro             5:56.48   441       
          5:56.48
    7.  Lisanne Dikkers               93   GZ en PC de Whee       6:06.86   405       
          6:06.86
    8.  Emmy v/d Riet                 93   GZ en PC de Whee       6:15.67   377       
          6:15.67
    9.  Larissa Beernink              93   de Veene               6:17.48   371       
          6:17.48
   10.  Simone de Haan                94   EZC                    6:23.93   353       
          6:23.93
   11.  Sanne Bannink                 92   Aquapoldro             6:24.60   351       
          6:24.60
   12.  Lisanne Knapen                93   Aquapoldro             6:35.32   323       
          6:35.32
   13.  Soraya van Veen               95   EZC                    6:53.10   283       
          6:53.10



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Jongens, 100m vrije slag    Jongens Junioren 4 en later
13-01-2008 - 17:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nick Oortwijn                 92   Aquapoldro               58.48   512       
            58.48
    2.  Kasper Leeuw                  93   EZC                      59.78   480       
            59.78
    3.  Jeroen Gijselaar              93   EZC                    1:00.86   454       
          1:00.86
    4.  Bart Arendshorst              93   de Veene               1:01.07   450       
          1:01.07
    5.  Robin Bos                     93   Aquapoldro             1:01.70   436       
          1:01.70
    6.  Nils Veldkamp                 93   GZ en PC de Whee       1:03.21   406       
          1:03.21
    7.  Sander Baars                  93   de Veene               1:03.92   392       
          1:03.92
    8.  Michiel Peters                92   Aquapoldro             1:04.20   387       
          1:04.20
    9.  Nick van de Esschert          93   Aquapoldro             1:08.60   317       
          1:08.60
   10.  Siebren Kuipers               94   GZ en PC de Whee       1:08.67   316       
          1:08.67
   11.  Mark Arendshorst              94   de Veene               1:09.16   310       
          1:09.16



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Dames, 100m vlinderslag       Dames Senioren 2 en later
13-01-2008 - 17:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kelly ter Doest               91   GZ en PC de Whee       1:08.16   589       
          1:08.16
    2.  Lisa Nijland                  91   GZ en PC de Whee       1:13.03   479       
          1:13.03
    3.  Macy Oortwijn                 95   Aquapoldro             1:14.70   448       
          1:14.70
    4.  Roselie Beumer                92   EZC                    1:16.16   423       
          1:16.16
    5.  Nathalie Kerbel               90   EZC                    1:18.74   382       
            34.17  1:18.74
    6.  Inge Schimmelpennink          90   Aquapoldro             1:19.10   377       
          1:19.10
    7.  Maartje Veenstra              92   GZ en PC de Whee       1:20.29   361       
          1:20.29
    8.  Nynke de Pijper               93   de Veene               1:25.36   300       
          1:25.36
    9.  Sanne de Pijper               91   de Veene               1:27.13   282       
          1:27.13
   10.  Isolde de Louw                95   Aquapoldro             1:31.02   248       
          1:31.02
   11.  Anouk de Lat                  93   GZ en PC de Whee       1:38.48   195       
          1:38.48
   12.  Kirsten Masselink             96   EZC                    1:43.39   169       
          1:43.39
   13.  Loraine Seliger               95   EZC                    1:43.54   168       
          1:43.54



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Jongens, 200m wisselslag       Jongens Jeugd 2 en later
13-01-2008 - 17:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bryan Morsink                 91   de Veene               2:22.33   530       
          2:22.33
    2.  Stefan Knapen                 90   Aquapoldro             2:25.17   500       
          2:25.17
    3.  Jos de Graaf                  91   Aquapoldro             2:28.83   464       
          2:28.83
    4.  Menno Manning                 93   de Veene               2:29.67   456       
          2:29.67
    5.  Alex Wenderich                91   Aquapoldro             2:32.64   430       
          2:32.64
    6.  Ralph vd Plas                 90   EZC                    2:35.30   408       
          2:35.30
    7.  Vincent de Haan               92   EZC                    2:52.60   297       
          2:52.60
    8.  Max Klaver                    92   GZ en PC de Whee       3:01.58   255       
          3:01.58
   DIS  Jurrien Vermeulen             93   EZC                                        
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
   DIS  Jasper de Boer                93   GZ en PC de Whee       2:41.92             
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:41.92



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                 Dames, 200m schoolslag             Dames Senioren Open
13-01-2008 - 17:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lenneke v/d Molen             87   GZ en PC de Whee       2:49.83   564       
          2:49.83
    2.  Suzanne Konst                 90   EZC                    2:59.00   482       
          2:59.00
    3.  Milou Bouwhuis                89   de Veene               3:06.20   428       
          3:06.20
    4.  Laura Moormann                93   GZ en PC de Whee       3:07.50   419       
          3:07.50
    5.  Astrid Simons                 89   Aquapoldro             3:08.86   410       
          3:08.86
    6.  Fieke Haverkate               91   GZ en PC de Whee       3:08.92   410       
          3:08.92
    7.  Sophie de Been                94   Aquapoldro             3:13.80   380       
          3:13.80
    8.  Marlene de Boer               88   EZC                    3:18.07   356       
          3:18.07
    9.  Nicole Reinshagen             84   EZC                    3:21.76   336       
          3:21.76
   10.  Danique ter Avest             89   de Veene               3:22.45   333       
          3:22.45
   11.  Marileen de Reus              82   Aquapoldro             3:28.70   304       
          3:28.70
   DIS  Annemaj Wagenvoort            92   GZ en PC de Whee       3:06.10             
        SO - Tijdens de eerste slag onder water een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
          3:06.10



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                  Heren, 200m rugslag               Heren Senioren Open
13-01-2008 - 17:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Geert Lantink                 86   GZ en PC de Whee       2:13.48   590       
          2:13.48
    2.  Niek vd Molen                 88   EZC                    2:16.48   552       
          2:16.48
    3.  Remco van de Bruinhorst       83   Aquapoldro             2:20.98   501       
          2:20.98
    4.  Rick Bruins                   89   EZC                    2:21.45   496       
          2:21.45
    5.  Richard Huisken               85   GZ en PC de Whee       2:22.16   488       
          2:22.16
    6.  Pascal Bruins                 89   EZC                    2:23.16   478       
          2:23.16
    7.  Ruud Holswilder               78   Aquapoldro             2:25.10   459       
          2:25.10
    8.  Robert Dekker                 84   de Veene               2:25.64   454       
          2:25.64
    9.  Teun Groeneweg                87   EZC                    2:27.83   434       
          2:27.83
   10.  Marcel Reefhuis               81   de Veene               2:32.39   396       
          2:32.39
   11.  Rick ter Doest                89   GZ en PC de Whee       2:33.80   386       
          2:33.80
   12.  Emiel Huisken                 85   GZ en PC de Whee       2:35.83   371       
          2:35.83
   13.  Koen Leemans                  90   Aquapoldro             2:36.13   369       
          2:36.13
   14.  Steven van der Weij           89   Aquapoldro             2:37.20   361       
          2:37.20



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31              Meisjes, 4 x 50m vrije slag   Meisjes Junioren 3 en later
13-01-2008 - 17:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aquapoldro 1                       Aquapoldro             2:03.10   514       
        Marloes van der Beek, 94               Esmée Bos, 96
        Anne Marleen van Keulen, 94            Macy Oortwijn, 95
            30.60  2:03.10

    2.  GZ en PC de Whee 1                 GZ en PC de Whee       2:06.72   471       
        Michelle Hoogendoorn, 95               Michelle Schouten, 94
        Sietske Veldkamp, 95                   Kimberley Kranenberg, 94
            32.37  2:06.72

    3.  EZC 1                              EZC                    2:09.98   437       
        Michelle de Groot, 94                  Simone de Haan, 94
        Karla Westenberg, 96                   Lora Bosch, 96
            32.29  2:09.98

    4.  de Veene 2                         de Veene               2:15.16   388       
        Willemijn Mink, 94                     Rebecca van Klompenburg, 95
        Loes Hegeman, 94                       Sabine van den Hoeven, 96
            33.73  2:15.16

    5.  GZ en PC de Whee 2                 GZ en PC de Whee       2:22.26   333       
        Maren Kuipers, 96                      Janine ten Heggeler, 96
        Marloes de Boer, 95                    Janneke ten Brinke, 96
            36.51  2:22.26

    6.  EZC 2                              EZC                    2:26.23   307       
        Sam Fransen, 95                        Loraine Seliger, 95
        Janeri Fröberg, 96                     Soraya van Veen, 95
            34.86  2:26.23




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32              Jongens, 4 x 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
13-01-2008 - 17:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aquapoldro 1                       Aquapoldro             4:42.22   407       
        Nick van de Esschert, 93               Nick Oortwijn, 92
        Thomas Meijer, 94                      Robin Bos, 93
          1:14.69  4:42.22

    2.  de Veene 3                         de Veene               4:42.76   404       
        Bart Arendshorst, 93                   Menno Manning, 93
        Sander Baars, 93                       Mark Arendshorst, 94
          1:07.02  4:42.76

    3.  EZC 1                              EZC                    4:48.57   380       
        Jeroen Gijselaar, 93                   Vincent de Haan, 92
        Kasper Leeuw, 93                       Jurrien Vermeulen, 93
          1:09.64  4:48.57

    4.  GZ en PC de Whee 1                 GZ en PC de Whee       5:17.57   285       
        Nils Veldkamp, 93                      Jasper de Boer, 93
        Sjoerd Nijhof, 94                      Max Klaver, 92
          1:15.51  5:17.57

    5.  EZC 2                              EZC                    5:37.95   237       
        Christopher Kole, 94                   Jeroen Koenraadt, 94
        Niels Kemperink, 96                    Jasper te Rijdt, 95
          1:21.54  5:37.95




Splash Meet Manager 2007Registered to De Whee