2010-01-16=A-B competitie deel 3
's-Gravenzande (NED),    16.1.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 24. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 200m vrije slag                Dames Senioren Open
16-1-2010 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lansingh 1                    KZV de Lansingh        9:05.33            9:19.35           
        Eline Roobol, 91                           Sietske Visser, 83
        Zarife Gela, 92                            Mariska Scheel, 93
            32.71  1:08.62  2:21.43  9:19.35

  2. ZV Westland Dijkglas 1        ZV Westland Dijkglas   9:11.92            9:23.58           
        Astrid van Nieuwkerk, 94                   Kirsten Zonneveld, 88
        Iris Voogt, 95                             Linda van der Hout, 93
            32.56  1:08.02  2:18.77  9:23.58

  3. Poseidon'56 1                 Poseidon'56            8:57.53            9:23.73           
        Kelly Wigleven, 95                         Eva van Etten, 94
        Lin he Yu, 95                              Tonia Ruybroek, 81
            30.80  1:05.13  2:16.32  9:23.73




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
16-1-2010 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julia Litjens                 ZV Westland Dijkglas   1:45.56 9801188    1:35.29           
            45.45  1:35.29
  2. Kelsey Tukker                 Poseidon'56            1:44.95 9801148    1:39.21           
            47.56  1:39.21
  3. Kimberly Coenders             KZV de Lansingh        1:41.83 9900880    1:40.76           
            47.70  1:40.76
  4. Charlotte Eykelenboom         Poseidon'56            1:43.81 9800956    1:41.42           
            47.28  1:41.42
  5. Kirsten Boon                  ZV Westland Dijkglas   1:42.20 9803530    1:42.53           
            49.42  1:42.53
  6. Floor Eggermont               Poseidon'56            1:45.89 9900998    1:43.01           
            48.62  1:43.01
  7. Merel Punt                    Poseidon'56            1:45.66 9905350    1:43.55           
            49.26  1:43.55
  8. Anouk van der Lans            ZV Westland Dijkglas   1:42.74 9801614    1:43.67           
            48.72  1:43.67
  9. Maaike van Dalsen             KZV de Lansingh        1:52.82 0001220    1:47.53           
            51.11  1:47.53
 10. Dina Soliman                  KZV de Lansingh        1:45.23 9903046    1:48.34           
            50.65  1:48.34
 11. Iva den Haan                  KZV de Lansingh        1:56.45 9900882    1:49.03           
            52.07  1:49.03
 12. Kim van der Putten            ZV Westland Dijkglas   1:53.16 9801202    1:49.70           
            51.80  1:49.70
 13. Zoë van Gool                  KZV de Lansingh        2:03.33 0000964    2:03.88           
            57.83  2:03.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 50m rugslag                Jongens Minioren 4,5,6
16-1-2010 - 15:48                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens Krijgsman                KZV de Lansingh          36.69 9901429      35.76           
  2. Ryan van den Ouden            Poseidon'56              42.18 9900377      38.36           
  3. Stan Zwinkels                 ZV Westland Dijkglas     41.58 9800239      41.45 FJ 1      
  4. Marc Botter                   ZV Westland Dijkglas     43.10 0000329      41.45 FJ 2      
  5. Erwin Batist                  ZV Westland Dijkglas     46.43 9800807      44.58           
  6. Nick Boekestijn               ZV Westland Dijkglas     45.35 9900291      44.80           
  7. Wilco van der Giessen         ZV Westland Dijkglas     46.33 9802223      46.00           
  8. Marijn van Giesen             ZV Westland Dijkglas     46.75 9900633      47.04           
  9. Tijs Peelen                   Poseidon'56              53.76 9900419      49.36           
 10. Liam van Gool                 KZV de Lansingh          51.40 0001111      50.57           
 11. Florian Bulten                Poseidon'56                 NT 0002267      50.66           
 12. Aidan van Gool                KZV de Lansingh          57.43 0001773      52.68           
NG.Z Thomas de Jong                Poseidon'56              43.54 9800491                      
AFGE Mitchell van der Tak          KZV de Lansingh          42.79 9801373                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
16-1-2010 - 15:53                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcella van der Ent          Poseidon'56            1:14.60 9600174    1:13.51           
            35.76  1:13.51
  2. Britt Vis                     ZV Westland Dijkglas   1:22.84 9700888    1:18.81           
            39.28  1:18.81
  3. Kelly de Jonge                Poseidon'56            1:20.00 9701210    1:18.92           
            37.91  1:18.92
  4. Sara Stefanovic               Poseidon'56            1:19.23 9703406    1:19.57           
            37.90  1:19.57
  5. Rianne Timmers                KZV de Lansingh        1:21.67 9601936    1:21.80           
            39.74  1:21.80
  6. Linda Punt                    Poseidon'56            1:21.66 9604842    1:22.64           
            40.10  1:22.64
  7. Joy Vavier                    ZV Westland Dijkglas   1:26.36 9701686    1:23.46           
            41.29  1:23.46
  8. Kaileigh van der Berg         KZV de Lansingh        1:36.76 9703272    1:28.45           
            43.74  1:28.45
  9. Mylène IJpema                 ZV Westland Dijkglas   1:23.90 9603284    1:28.82           
            43.73  1:28.82
 10. Gwendoline Kruit              KZV de Lansingh        1:30.10 9802084    1:32.22           
            44.23  1:32.22
 11. Vanity Wolff                  KZV de Lansingh        1:37.86 9702484    1:33.49           
            45.65  1:33.49
AFGE Marsha van der Heuvel         KZV de Lansingh        1:33.32 9801154                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
16-1-2010 - 15:58                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aron Broekhuizen              Poseidon'56            3:12.53 9600553    3:12.64           
            43.11  1:32.39  3:12.64
  2. Evert Zijllstra               Poseidon'56            3:14.84 9604773    3:13.40           
            43.39  1:33.18  3:13.40
  3. Yanick Uittenbogaard          Poseidon'56            3:27.94 9700841    3:17.66           
            44.42  1:34.95  3:17.66
  4. Dennis van Wijngaarden        KZV de Lansingh        3:26.38 9602385    3:17.89           
            44.75  1:37.24  3:17.89
  5. Pascal Nuijten                ZV Westland Dijkglas        NT 9701353    3:20.01           
            45.50  1:35.76  3:20.01
  6. Bas van Hees                  Poseidon'56            3:30.00 9700307    3:22.90           
            46.81  1:38.02  3:22.90
  7. Nick van Dijk                 ZV Westland Dijkglas   3:33.73 9601213    3:28.42           
            46.16  1:39.82  3:28.42
  8. Kevin Kingma                  KZV de Lansingh        3:29.28 9700559    3:29.70           
            47.58  1:42.21  3:29.70
  9. Armand Heyder                 ZV Westland Dijkglas        NT 9603221    3:36.64           
            47.23  1:42.51  3:36.64
 10. Jaap van Dalsen               KZV de Lansingh        3:58.93 9703469    3:43.49           
            49.39  1:45.93  3:43.49
 11. Louis IJpema                  ZV Westland Dijkglas   3:58.73 9701603    3:48.50           
            49.14  1:48.00  3:48.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
16-1-2010 - 16:07                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mariska Scheel                KZV de Lansingh          31.08 9306344      30.39           
  2. Aniek Huijsman                KZV de Lansingh          32.95 8801932      32.88           
  3. Tonia Ruybroek                Poseidon'56              31.44 8101290      33.23           
  4. Kirsten Zonneveld             ZV Westland Dijkglas     34.50 8805050      33.61           
  5. Kitty van Dinten              ZV Westland Dijkglas     35.00 8700938      34.50           
  6. Eline Roobol                  KZV de Lansingh          35.03 9106414      35.04           
  7. Lisanne Tap                   Poseidon'56              34.54 9103036      35.24           
  8. Jacoline van den Beukel       ZV Westland Dijkglas     36.01 9100238      35.68           
  9. Lisette van den Bos           Poseidon'56              37.33 8700468      36.58           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
16-1-2010 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark Baars                    Poseidon'56            2:33.75 8500059    2:31.31           
            33.68  1:12.31  2:31.31
  2. Vincent de Ruiter             Poseidon'56            2:33.69 9002525    2:35.57           
            34.02  1:13.23  2:35.57
  3. Rolan van der Lugt            ZV Westland Dijkglas   2:34.67 9001869    2:36.01           
            35.72  1:15.26  2:36.01
  4. Thomas Verburg                Poseidon'56            2:35.00 8803533    2:42.21           
            35.63  1:16.09  2:42.21
  5. Ruben van Erven               ZV Westland Dijkglas   3:00.00 8100469    2:46.22           
            37.18  1:19.54  2:46.22
  6. Sander Ott                    KZV de Lansingh        2:42.70 7200707    2:48.07           
            37.45  1:21.57  2:48.07
  7. Mark Huijsman                 KZV de Lansingh        2:46.50 9001305    2:51.26           
            38.29  1:22.95  2:51.26
  8. Huibrecht Vlaardingerbroek    ZV Westland Dijkglas   3:00.00 8302245    2:52.03           
            37.21  1:20.90  2:52.03
AFGE Robert Slappendel             KZV de Lansingh        2:46.10 8201583                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
16-1-2010 - 16:18                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kelly Wigleven                Poseidon'56            1:01.00 9500058    1:03.00           
            30.23  1:03.00
  2. Astrid van Nieuwkerk          ZV Westland Dijkglas   1:03.30 9402904    1:03.05           
            30.58  1:03.05
  3. Eva van Etten                 Poseidon'56            1:02.24 9403044    1:07.51           
            32.19  1:07.51
  4. Liona Timmers                 KZV de Lansingh        1:04.47 9402662    1:07.74           
            32.61  1:07.74
  5. Tess van Pelt                 Poseidon'56            1:08.07 9701214    1:08.26           
            32.02  1:08.26
  6. Rilinda Gela                  KZV de Lansingh        1:09.07 9501394    1:10.08           
            32.92  1:10.08
  7. Chiara Ligthart               KZV de Lansingh        1:12.63 9400542    1:10.14 FJ 1      
            33.65  1:10.14
  8. Lisanne Groeneveld            ZV Westland Dijkglas   1:09.48 9503612    1:10.14 FJ 2      
            33.86  1:10.14
  9. Naomi van Gool                KZV de Lansingh        1:14.05 9505166    1:11.68           
            34.45  1:11.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 400m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
16-1-2010 - 16:22                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. John Smit                     Poseidon'56            5:14.00 9500613    5:02.82           
            31.81  1:09.71  5:02.82
  2. Mike Bravenboer               Poseidon'56            5:13.82 9500299    5:09.83           
            31.39  1:09.20  5:09.83



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
16-1-2010 - 16:28                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex Catsburg                 KZV de Lansingh        2:17.30 9404753    2:16.86           
            29.51  2:16.86
  2. Jeroen van der Giessen        ZV Westland Dijkglas   2:32.26 9404751    2:33.71           
            32.43  2:33.71
  3. Ricardo Kleijn                ZV Westland Dijkglas        NT 9406059    2:43.41 FJ 1      
            32.84  2:43.41
  4. Morten Boudestein             KZV de Lansingh        2:46.07 9501373    2:43.41 FJ 2      
            35.44  2:43.41
  5. Mitchel Bom                   KZV de Lansingh        2:45.52 9501945    2:48.69           
            36.97  2:48.69
  6. Marc Zwart                    ZV Westland Dijkglas   2:50.69 9503963    2:56.76           
            37.07  2:56.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
16-1-2010 - 16:32                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda van der Hout            ZV Westland Dijkglas   2:39.73 9300344    2:41.45           
            33.36  2:41.45
  2. Joelle Geerts                 Poseidon'56            2:41.04 9700206    2:41.85           
            36.78  2:41.85
  3. Zarife Gela                   KZV de Lansingh        2:43.93 9200584    2:45.04           
            36.09  2:45.04
  4. Melissa Koelewijn             Poseidon'56            2:45.68 9400502    2:45.77           
            34.86  2:45.77
  5. Ruby Boudestein               KZV de Lansingh        2:45.95 9303430    2:46.66           
            37.22  2:46.66
  6. Nisa Yelci                    ZV Westland Dijkglas   2:53.13 9303150    2:51.60           
            39.04  2:51.60
  7. Daniek Gouw                   KZV de Lansingh        2:44.67 9203024    2:56.17           
            37.60  2:56.17
  8. Laetitia Bosveld              Poseidon'56            3:01.16 9700252    2:57.18           
            38.55  2:57.18
  9. Imani Berger                  KZV de Lansingh        2:59.39 9301638    3:04.12           
            39.65  3:04.12



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
16-1-2010 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Baars                  Poseidon'56            1:00.86 9200031    1:02.48           
            27.11  1:02.48
  2. Patrick van der Beek          KZV de Lansingh        1:10.17 9203693    1:09.93           
            31.85  1:09.93
  3. Renco Sloof                   Poseidon'56            1:13.94 9400171    1:13.32           
            32.84  1:13.32
  4. Lennart Spaans                ZV Westland Dijkglas   1:15.54 9201237    1:14.97           
            34.00  1:14.97
  5. Jeroen van Blanken            KZV de Lansingh        1:23.76 9206451    1:19.18           
            35.14  1:19.18
  6. Ramon Romijn                  Poseidon'56            1:17.51 9203095    1:20.54           
            33.36  1:20.54
  7. Alexander van Delft           Poseidon'56            1:16.82 9204555    1:20.94           
            35.81  1:20.94
  8. Patrick de Jong               ZV Westland Dijkglas   1:15.65 9403007    1:22.96           
            36.42  1:22.96
  9. Eric de Jong                  KZV de Lansingh        1:21.72 9400359    1:43.43           
            43.06  1:43.43



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
16-1-2010 - 16:44                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mariska Scheel                KZV de Lansingh        2:35.42 9306344    2:31.15           
            34.64  1:13.21  2:31.15
  2. Tonia Ruybroek                Poseidon'56            2:31.80 8101290    2:36.03           
            37.00  1:16.62  2:36.03
  3. Sietske Visser                KZV de Lansingh        2:31.15 8302146    2:38.95           
            37.10  1:16.76  2:38.95
  4. Eline Roobol                  KZV de Lansingh        2:41.29 9106414    2:43.76           
            38.57  1:19.64  2:43.76
  5. Iris Voogt                    ZV Westland Dijkglas   2:37.74 9504364    2:45.04           
            38.86  1:21.96  2:45.04
  6. Kitty van Dinten              ZV Westland Dijkglas   2:34.46 8700938    2:45.71           
            38.97  1:21.13  2:45.71
  7. Aniek Huijsman                KZV de Lansingh        2:45.84 8801932    2:46.57           
            38.71  1:20.06  2:46.57
  8. Lisanne Tap                   Poseidon'56            2:55.00 9103036    2:50.58           
            38.95  1:21.60  2:50.58
  9. Jacoline van den Beukel       ZV Westland Dijkglas   2:39.60 9100238    2:56.41           
            40.17  1:24.58  2:56.41



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
16-1-2010 - 16:51                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark Baars                    Poseidon'56              56.85 8500059      54.38           
            26.02    54.38
  2. Vincent de Ruiter             Poseidon'56              52.39 9002525      55.38 FJ 1      
            26.75    55.38
  3. Remi Ouborg                   KZV de Lansingh          54.94 8802611      55.38 FJ 2      
            26.88    55.38
  4. Roland Boon                   KZV de Lansingh          52.25 8800397      56.45           
            27.20    56.45
  5. Marick Hoeijenbos             Poseidon'56              58.03 8701371      57.29           
            27.53    57.29
  6. Rolan van der Lugt            ZV Westland Dijkglas     56.02 9001869      57.54           
            27.81    57.54
  7. Rutger Dalm                   KZV de Lansingh          57.62 9005561      57.58           
            27.83    57.58
  8. Theo Vlaardingerbroek         ZV Westland Dijkglas     58.68 7901307      58.04           
            27.42    58.04
  9. Ronald Koeckhoven             ZV Westland Dijkglas     56.51 8102017      58.09           
            27.66    58.09
 10. Martijn Groeneveld            ZV Westland Dijkglas     57.76 9105959      59.29           
            28.61    59.29
 11. Huub Vijverberg               ZV Westland Dijkglas     58.01 8201877      59.47           
            28.29    59.47
 12. Martin Damsteegt              Poseidon'56              59.43 9000607    1:00.55           
            28.70  1:00.55
 13. Mark Huijsman                 KZV de Lansingh        1:00.23 9001305    1:02.90           
            29.83  1:02.90



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 50m rugslag      Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
16-1-2010 - 16:57                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julia Litjens                 ZV Westland Dijkglas     39.20 9801188      38.36           
  2. Floor Eggermont               Poseidon'56              41.92 9900998      40.67 FJ 1      
  3. Charlotte Eykelenboom         Poseidon'56              39.76 9800956      40.67 FJ 2      
  4. Kelsey Tukker                 Poseidon'56              39.90 9801148      41.14           
  5. Kimberly Coenders             KZV de Lansingh          44.57 9900880      43.07           
  6. Kim van der Putten            ZV Westland Dijkglas     43.89 9801202      43.22 FJ 1      
  7. Anouk van der Lans            ZV Westland Dijkglas     39.02 9801614      43.22 FJ 2      
  8. Merel Punt                    Poseidon'56              45.68 9905350      43.98           
  9. Kirsten Boon                  ZV Westland Dijkglas     45.51 9803530      45.57           
 10. Dina Soliman                  KZV de Lansingh          49.20 9903046      46.44           
 11. Maaike van Dalsen             KZV de Lansingh          47.49 0001220      49.11           
 12. Zoë van Gool                  KZV de Lansingh          51.17 0000964      52.40           
 DIS Iva den Haan                  KZV de Lansingh          45.79 9900882      44.24           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
16-1-2010 - 17:02                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stan Zwinkels                 ZV Westland Dijkglas   1:37.75 9800239    1:34.22           
            45.08  1:34.22
  2. Jens Krijgsman                KZV de Lansingh        1:37.23 9901429    1:38.70           
            46.51  1:38.70
  3. Ryan van den Ouden            Poseidon'56            1:41.50 9900377    1:39.30           
            46.28  1:39.30
  4. Marc Botter                   ZV Westland Dijkglas   1:46.53 0000329    1:41.61           
            46.68  1:41.61
  5. Marijn van Giesen             ZV Westland Dijkglas   1:43.54 9900633    1:42.07           
            48.93  1:42.07
  6. Tijs Peelen                   Poseidon'56            1:57.61 9900419    1:47.91           
            50.68  1:47.91
  7. Wilco van der Giessen         ZV Westland Dijkglas   2:02.60 9802223    1:50.20           
            52.92  1:50.20
  8. Erwin Batist                  ZV Westland Dijkglas   1:54.51 9800807    1:54.65           
            54.03  1:54.65
  9. Liam van Gool                 KZV de Lansingh        2:00.48 0001111    1:57.97           
            56.93  1:57.97
 10. Nick Boekestijn               ZV Westland Dijkglas   2:00.15 9900291    2:00.08           
            58.64  2:00.08
 11. Florian Bulten                Poseidon'56            2:11.11 0002267    2:09.38           
          1:00.30  2:09.38
 12. Aidan van Gool                KZV de Lansingh        2:23.24 0001773    2:28.42           
          1:11.17  2:28.42
NG.Z Thomas de Jong                Poseidon'56            1:48.08 9800491                      
AFGE Mitchell van der Tak          KZV de Lansingh        1:47.94 9801373                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 200m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
16-1-2010 - 17:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcella van der Ent          Poseidon'56            3:11.24 9600174    3:10.81           
            42.75  1:31.24  3:10.81
  2. Kelly de Jonge                Poseidon'56            3:20.85 9701210    3:12.09           
            42.93  1:33.06  3:12.09
  3. Linda Punt                    Poseidon'56            3:26.40 9604842    3:12.94           
            43.58  1:32.80  3:12.94
  4. Joy Vavier                    ZV Westland Dijkglas   3:31.32 9701686    3:30.64           
            47.69  1:42.02  3:30.64
  5. Mylène IJpema                 ZV Westland Dijkglas   3:31.87 9603284    3:33.04           
            46.84  1:42.02  3:33.04
  6. Tess van Pelt                 Poseidon'56            3:25.32 9701214    3:33.49           
            45.73  1:39.68  3:33.49
  7. Rianne Timmers                KZV de Lansingh        3:35.64 9601936    3:34.79           
            47.30  1:42.35  3:34.79
  8. Gwendoline Kruit              KZV de Lansingh        3:38.78 9802084    3:36.31           
            48.96  1:44.35  3:36.31
  9. Vanity Wolff                  KZV de Lansingh        3:45.07 9702484    3:49.20           
            51.30  1:50.81  3:49.20
 10. Kaileigh van der Berg         KZV de Lansingh        4:00.97 9703272    3:58.95           
            54.27  1:55.66  3:58.95
 11. Britt Vis                     ZV Westland Dijkglas        NT 9700888    3:59.76           
            55.44  1:55.85  3:59.76
AFGE Marsha van der Heuvel         KZV de Lansingh        4:02.66 9801154                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
16-1-2010 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aron Broekhuizen              Poseidon'56            1:18.26 9600553    1:18.31           
            38.41  1:18.31
  2. Evert Zijllstra               Poseidon'56            1:24.52 9604773    1:20.82           
            39.46  1:20.82
  3. Dennis van Wijngaarden        KZV de Lansingh        1:21.86 9602385    1:22.87           
            40.88  1:22.87
  4. Pascal Nuijten                ZV Westland Dijkglas   1:26.35 9701353    1:22.96           
            40.46  1:22.96
  5. Armand Heyder                 ZV Westland Dijkglas   1:26.25 9603221    1:25.88           
            42.15  1:25.88
  6. Bas van Hees                  Poseidon'56            1:28.60 9700307    1:26.17           
            42.06  1:26.17
  7. Nick van Dijk                 ZV Westland Dijkglas   1:30.22 9601213    1:27.62           
            42.87  1:27.62
  8. Yanick Uittenbogaard          Poseidon'56            1:28.15 9700841    1:28.24           
            42.47  1:28.24
  9. Louis IJpema                  ZV Westland Dijkglas   1:31.67 9701603    1:32.22           
            44.68  1:32.22
 10. Kevin Kingma                  KZV de Lansingh        1:37.29 9700559    1:34.86           
            47.11  1:34.86
 11. Jaap van Dalsen               KZV de Lansingh        1:47.06 9703469    1:41.00           
            48.51  1:41.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
16-1-2010 - 17:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lin he Yu                     Poseidon'56            1:01.13 9500924    1:01.84           
            29.96  1:01.84
  2. Mariska Scheel                KZV de Lansingh          59.65 9306344    1:01.86           
            29.99  1:01.86
  3. Sietske Visser                KZV de Lansingh        1:00.42 8302146    1:03.37           
            30.25  1:03.37
  4. Eline Roobol                  KZV de Lansingh        1:02.74 9106414    1:05.11           
            31.38  1:05.11
  5. Sara Stefanovic               Poseidon'56            1:08.00 9703406    1:07.56           
            32.48  1:07.56
  6. Lisanne Tap                   Poseidon'56            1:08.00 9103036    1:07.81           
            33.00  1:07.81
  7. Jacoline van den Beukel       ZV Westland Dijkglas   1:07.55 9100238    1:09.00           
            32.25  1:09.00
  8. Kitty van Dinten              ZV Westland Dijkglas   1:08.21 8700938    1:10.10           
            33.58  1:10.10
  9. Lisette van den Bos           Poseidon'56            1:13.95 8700468    1:15.48           
            36.01  1:15.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
16-1-2010 - 17:29                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Ruiter             Poseidon'56              25.77 9002525      26.37           
  2. Mark Baars                    Poseidon'56              26.18 8500059      26.63           
  3. Ronald Koeckhoven             ZV Westland Dijkglas     27.22 8102017      28.16           
  4. Roland Boon                   KZV de Lansingh          26.44 8800397      28.62           
  5. Rolan van der Lugt            ZV Westland Dijkglas     28.03 9001869      29.10           
  6. Sander Ott                    KZV de Lansingh          28.40 7200707      29.43           
  7. Markus van Rest               ZV Westland Dijkglas     27.58 7701197      29.63           
  8. Theo Vlaardingerbroek         ZV Westland Dijkglas     29.32 7901307      29.75           
  9. Ruben van Erven               ZV Westland Dijkglas     30.83 8100469      30.29 FJ 1      
 10. Martin Damsteegt              Poseidon'56              30.07 9000607      30.29 FJ 2      
 11. Huibrecht Vlaardingerbroek    ZV Westland Dijkglas     29.62 8302245      30.48           
 12. Mark Huijsman                 KZV de Lansingh          30.04 9001305      31.22           
 13. Rutger Dalm                   KZV de Lansingh          30.86 9005561      31.24           
AFGE Ivo Boon                      KZV de Lansingh          29.26 9003873                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 400m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
16-1-2010 - 17:33                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kelly Wigleven                Poseidon'56            5:22.02 9500058    5:24.51           
            33.10  1:12.48  5:24.51
AFGE Eva van Etten                 Poseidon'56            5:58.54 9403044                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 200m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
16-1-2010 - 17:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Astrid van Nieuwkerk          ZV Westland Dijkglas   2:42.25 9402904    2:41.65           
            35.04  2:41.65
  2. Liona Timmers                 KZV de Lansingh        2:48.42 9402662    2:50.43           
            35.78  2:50.43
  3. Chiara Ligthart               KZV de Lansingh        3:00.64 9400542    2:59.54           
            37.38  2:59.54
  4. Rilinda Gela                  KZV de Lansingh        3:00.92 9501394    3:00.11           
            43.13  3:00.11
  5. Lisanne Groeneveld            ZV Westland Dijkglas        NT 9503612    3:01.52           
            39.14  3:01.52
  6. Naomi van Gool                KZV de Lansingh        3:03.63 9505166    3:01.87           
            39.29  3:01.87



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
16-1-2010 - 17:44                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. John Smit                     Poseidon'56              55.54 9500613      55.05           
            26.27    55.05
  2. Alex Catsburg                 KZV de Lansingh          56.04 9404753      57.03           
            27.81    57.03
  3. Mike Bravenboer               Poseidon'56              57.54 9500299      59.11           
            28.26    59.11
  4. Jeroen van der Giessen        ZV Westland Dijkglas   1:00.95 9404751      59.62           
            28.20    59.62
  5. Ricardo Kleijn                ZV Westland Dijkglas   1:00.35 9406059    1:00.19           
            28.91  1:00.19
  6. Kristian Trogrlic             Poseidon'56            1:02.10 9403179    1:00.19 FJ 2      
            28.38  1:00.19
  7. Morten Boudestein             KZV de Lansingh        1:04.99 9501373    1:03.07           
            30.69  1:03.07
  8. Mitchel Bom                   KZV de Lansingh        1:04.10 9501945    1:04.89           
            31.28  1:04.89
  9. Aron Broekhuizen              Poseidon'56            1:04.88 9600553    1:06.46           
            31.36  1:06.46
 10. Marc Zwart                    ZV Westland Dijkglas   1:06.79 9503963    1:06.66           
            31.26  1:06.66



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
16-1-2010 - 17:48                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda van der Hout            ZV Westland Dijkglas   1:11.12 9300344    1:12.82           
            34.25  1:12.82
  2. Melissa Koelewijn             Poseidon'56            1:13.66 9400502    1:18.47           
            34.81  1:18.47
  3. Joelle Geerts                 Poseidon'56            1:20.78 9700206    1:19.84           
            36.62  1:19.84
  4. Zarife Gela                   KZV de Lansingh        1:22.57 9200584    1:21.16           
            35.80  1:21.16
  5. Ruby Boudestein               KZV de Lansingh        1:19.52 9303430    1:22.50           
            37.33  1:22.50
  6. Daniek Gouw                   KZV de Lansingh        1:17.00 9203024    1:24.31           
            37.67  1:24.31
  7. Nisa Yelci                    ZV Westland Dijkglas   1:24.18 9303150    1:29.06           
            39.45  1:29.06
  8. Laetitia Bosveld              Poseidon'56            1:18.87 9700252    1:29.54           
            38.74  1:29.54
  9. Imani Berger                  KZV de Lansingh        1:31.23 9301638    1:34.51           
            40.74  1:34.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 200m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
16-1-2010 - 17:52                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Baars                  Poseidon'56            2:20.35 9200031    2:21.35           
            28.04  2:21.35
  2. Patrick van der Beek          KZV de Lansingh        2:34.94 9203693    2:34.43           
            33.30  2:34.43
  3. Renco Sloof                   Poseidon'56            2:32.23 9400171    2:34.75           
            34.18  2:34.75
  4. Lennart Spaans                ZV Westland Dijkglas   2:41.29 9201237    2:39.77           
            34.14  2:39.77
  5. Patrick de Jong               ZV Westland Dijkglas   2:43.80 9403007    2:48.45           
            36.36  2:48.45
  6. Ramon Romijn                  Poseidon'56            2:41.68 9203095    2:49.31           
            37.97  2:49.31
  7. Jeroen van Blanken            KZV de Lansingh        2:46.70 9206451    2:51.69           
            37.54  2:51.69
  8. Alexander van Delft           Poseidon'56            2:40.04 9204555    2:55.72           
            36.28  2:55.72
  9. Eric de Jong                  KZV de Lansingh        2:55.72 9400359    3:11.05           
            37.94  3:11.05



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
16-1-2010 - 18:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kirsten Zonneveld             ZV Westland Dijkglas   2:54.00 8805050    2:53.46           
            39.64  1:24.88  2:53.46
  2. Tonia Ruybroek                Poseidon'56            2:53.40 8101290    2:55.11           
            40.44  1:24.67  2:55.11
  3. Lin he Yu                     Poseidon'56            2:46.68 9500924    2:55.41           
            40.04  1:24.94  2:55.41
  4. Iris Voogt                    ZV Westland Dijkglas   2:57.12 9504364    2:59.34           
            41.12  1:27.55  2:59.34
  5. Sietske Visser                KZV de Lansingh        2:48.92 8302146    3:01.03           
            39.83  1:25.65  3:01.03
  6. Aniek Huijsman                KZV de Lansingh        3:10.35 8801932    3:08.49           
            40.62  1:27.90  3:08.49
  7. Lisette van den Bos           Poseidon'56            3:19.43 8700468    3:23.51           
            46.13  1:37.19  3:23.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
16-1-2010 - 18:08                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roland Boon                   KZV de Lansingh        2:11.43 8800397    2:18.23           
            31.38  1:06.92  2:18.23
  2. Marick Hoeijenbos             Poseidon'56            2:18.00 8701371    2:24.06           
            32.89  1:09.30  2:24.06
  3. Thomas Verburg                Poseidon'56            2:25.98 8803533    2:28.40           
            34.30  1:11.15  2:28.40
  4. Remi Ouborg                   KZV de Lansingh        2:24.03 8802611    2:28.59           
            35.54  1:12.58  2:28.59
  5. Theo Vlaardingerbroek         ZV Westland Dijkglas   2:25.75 7901307    2:30.12           
            35.62  1:14.36  2:30.12
  6. Huub Vijverberg               ZV Westland Dijkglas   2:31.48 8201877    2:32.35           
            34.82  1:12.85  2:32.35
  7. Martijn Groeneveld            ZV Westland Dijkglas   2:28.18 9105959    2:36.40           
            36.10  1:16.06  2:36.40
  8. Markus van Rest               ZV Westland Dijkglas   2:24.61 7701197    2:39.82           
            36.74  1:17.34  2:39.82
AFGE Robert Slappendel             KZV de Lansingh             NT 8201583                      
AFGE Ivo Boon                      KZV de Lansingh        2:25.93 9003873                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
16-1-2010 - 18:14                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Poseidon'56 1                 Poseidon'56            1:59.31            2:02.50           
        Joelle Geerts, 97                          Kelly de Jonge, 97
        Tess van Pelt, 97                          Marcella van der Ent, 96
            30.14  2:02.50

  2. ZV Westland Dijkglas 1        ZV Westland Dijkglas   2:17.77            2:13.77           
        Joy Vavier, 97                             Mylène IJpema, 96
        Britt Vis, 97                              Julia Litjens, 98
            34.35  2:13.77

  3. Lansingh 1                    KZV de Lansingh        2:21.08            2:24.33           
        Gwendoline Kruit, 98                       Kaileigh van der Berg, 97
        Vanity Wolff, 97                           Rianne Timmers, 96
            37.46  2:24.33




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                  Jongens, 4 x 100m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
16-1-2010 - 18:18                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Poseidon'56 1                 Poseidon'56            4:27.30            4:30.01           
        Mike Bravenboer, 95                        John Smit, 95
        Renco Sloof, 94                            Kristian Trogrlic, 94
            31.76  1:05.33  4:30.01

  2. Lansingh 1                    KZV de Lansingh        4:53.35            4:58.19           
        Morten Boudestein, 95                      Alex Catsburg, 94
        Mitchel Bom, 95                            Eric de Jong, 94
            35.74  1:13.75  4:58.19

  3. ZV Westland Dijkglas 1        ZV Westland Dijkglas   5:04.22            5:10.86           
        Pascal Nuijten, 97                         Jeroen van der Giessen, 94
        Marc Zwart, 95                             Ricardo Kleijn, 94
            38.80  1:21.83  5:10.86




SPLASH Meet Manager 2007Registered to ZV Westland Dijkglas