LVC deel 3
hoensbroek (NED),    17.1.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 6. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 20. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 200m vrije slag                Dames Senioren Open
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nimo 1                        Nimo                   9:11.66            9:07.49           
        Mara, Pfeffer, 91                          Vera, Weinberg, 93
        Michelle, Hacking, 91                      Melissa, Meijer, 93
          2:15.93  9:07.49

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          8:53.70            9:13.98           
        Misty, Coert, 93                           Carmen, van de Rijt, 98
        Lotte, Greven, 87                          Dimphy, van de Laar, 92
          2:13.84  9:13.98

  3. Nimo 2                        Nimo                   9:53.29           10:01.36           
        Bo, Kerkhoff, 95                           Fanny, Robbertsen, 91
        Anke, Snijkers, 92                         Rylana, Slaghuis, 94
          2:29.34 10:01.36

  4. Zon/S&s 1                     Zon/S&s               10:09.49           10:26.71           
        Chidi, Hennigfeld, 93                      Karin, van der Aalst, 95
        Mandy, Wetzels, 94                         Suzanne, Duijkers, 87
          2:32.76 10:26.71




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chayenne, Poorts              Nimo                   1:28.76 9800670    1:27.28           
          1:27.28
  2. Melanie, Leunissen            Nimo                   1:39.86 9800672    1:35.19           
          1:35.19
  3. Nina, Vriezelaar              ZC Valkenburg          1:38.24 9900570    1:37.89           
          1:37.89
  4. Minke, Theunissen             ZC Valkenburg          1:46.67 9801826    1:38.69           
          1:38.69
  5. Michelle, Bartelet            ZC Valkenburg          1:51.30 9802184    1:42.29           
          1:42.29
  6. Elisa, Helmer                 ZC Valkenburg          1:58.54 9803366    1:47.06           
          1:47.06
  7. Esmee, Versteegen             Nimo                   1:52.03 9804438    1:48.31           
          1:48.31
  8. Denise, Blok                  ZC Valkenburg          1:49.09 9900572    1:49.84           
          1:49.84
  9. Janneke, Grooters             ZC Valkenburg               NT 9804200    1:54.40           
          1:54.40
 10. Lotte, Offermans              Zon/S&s                2:04.46 9804126    2:00.20           
          2:00.20
 11. Kitty-Sofie, Hunt Alne        Nimo                        NT 9804558    2:03.92           
          2:03.92
 12. Jadzia, van Kraaij            Zon/S&s                2:08.33 0002178    2:06.18           
          2:06.18
 13. Demy, van Roessel             Nimo                   2:18.10 9903666    2:08.70           
          2:08.70
 14. Chayenne, Odenhoven           Nimo                   2:24.34 0000468    2:15.74           
          2:15.74
 DIS Mariecke, de Beer             Zon/S&s                1:43.20 9900524    1:41.92           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:41.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 50m rugslag                Jongens Minioren 4,5,6
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joshua, Sinkiewicz            Zon/S&s                  47.53 9900431      44.14           
  2. Milo, Simons                  Zon/S&s                  45.62 0000513      44.60           
  3. Leroy, de Brouwer             Nimo                     46.76 9900739      45.88           
  4. Dario, van Hulst              ZC Valkenburg               NT 9903169      46.79           
  5. Bas, Dijkstra                 Nimo                     48.84 0000043      48.17           
AFGE Stephan, Hamers               ZC Valkenburg            53.46 9900095                      
AFGE Yorne, Kelderman              ZC Valkenburg               NT 9902693                      

  BM Vincent, Jacobs               ZC Valkenburg               NT 9801669      37.40           
  BM Quint, Jacobs                 ZC Valkenburg               NT 9801671      49.21           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mignon, Peeters               Nimo                   1:16.26 9701048    1:13.68           
          1:13.68
  2. Merel, Jaspers                Nimo                   1:19.38 9602544    1:21.09           
          1:21.09
  3. Nieske, Janssen               Nimo                   1:20.88 9601328    1:22.05           
          1:22.05
  4. Nina, Grispen                 ZC Valkenburg          1:26.54 9700656    1:22.50           
          1:22.50
  5. Rianne, de Croock             ZC Valkenburg               NT 9801466    1:24.70           
          1:24.70
  6. Kathleen, de Beer             Zon/S&s                1:27.54 9702638    1:26.14           
          1:26.14
  7. Emmy, Linssen                 Zon/S&s                1:30.44 9600590    1:29.83           
          1:29.83
  8. Myrthe, Simons                Zon/S&s                1:31.90 9704330    1:31.76           
          1:31.76
  9. Henriėtte, van der Roer       ZC Valkenburg          1:33.69 9600686    1:39.69           
          1:39.69
 10. Romy, Pansters                ZC Valkenburg          1:36.42 9605900    1:44.47           
          1:44.47
 11. Geertje, de Mug               Zon/S&s                     NT 9703986    2:00.47           
          2:00.47



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn, Weinberg             Nimo                        NT 9600955    3:24.25           
          1:37.81  3:24.25
  2. Tim, Ramaekers                Zon/S&s                3:32.39 9600629    3:28.68           
          1:41.29  3:28.68
AFGE David, Paulissen              Nimo                        NT 9703489                      
AFGE Mick, Kouters                 Zon/S&s                4:12.85 9703447                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen, de Croock             ZC Valkenburg          1:30.52 9702025    3:11.61           
          1:32.87  3:11.61
  2. Tim, Stassen                  ZC Valkenburg          1:47.60 9702939    3:30.56           
          1:41.90  3:30.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte, Greven                 ZC Valkenburg            31.16 8705620      29.89           
  2. Bo, Peeters                   Nimo                     32.73 9306564      31.46           
  3. Suzanne, Duijkers             Zon/S&s                  31.90 8701024      31.94           
  4. Chloé, Rutzerveld             Nimo                     32.92 9203450      32.89           
  5. Michelle, Hacking             Nimo                     32.65 9107646      32.91           
  6. Ingrid, Jansen                Nimo                     33.53 8705592      33.36           
  7. Aleksandra, Litvinova         ZC Valkenburg               NT 8907332      35.12           
  8. Laura, van der Aalst          Zon/S&s                  37.72 9000006      38.30           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas, Greven                 ZC Valkenburg          2:30.10 9501941    2:31.41           
          1:13.18  2:31.41
  2. Freddie, Geerlings            Nimo                   2:32.68 7900379    2:33.26           
          1:13.76  2:33.26
  3. Math, Smeets                  Nimo                   2:40.05 8704153    2:36.97           
            14.76  2:36.97
  4. Kay, op den Kamp              ZC Valkenburg               NT 9103425    2:37.59           
          1:15.37  2:37.59
  5. Terrence, Olaria              ZC Valkenburg               NT 8602249    2:38.81           
          1:15.98  2:38.81
  6. Sander, Slaghuis              Nimo                   2:43.29 8805305    2:39.76           
          1:15.18  2:39.76
  7. Mark, Snijders                Zon/S&s                2:49.62 8803187    2:47.42           
          1:19.50  2:47.42
  8. Martyn, Slaghuis              Nimo                   2:48.86 9103035    2:51.57           
            19.89  2:51.57
  9. Jeroen, Geurts                ZC Valkenburg               NT 8801099    2:55.66           
          1:24.23  2:55.66



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona, Pisters                 Nimo                   1:02.14 9501784    1:02.28           
          1:02.28
  2. Carmen, van de Rijt           ZC Valkenburg          1:07.37 9801412    1:06.94           
          1:06.94
  3. Bo, Kerkhoff                  Nimo                   1:07.75 9502376    1:08.30           
          1:08.30
  4. Kimberley, de Brouwer         Nimo                   1:12.09 9505392    1:09.79           
          1:09.79
  5. Rylana, Slaghuis              Nimo                   1:06.50 9401286    1:09.91           
          1:09.91
  6. Mandy, Wetzels                Zon/S&s                1:09.45 9401012    1:11.70           
          1:11.70
  7. Karin, van der Aalst          Zon/S&s                1:12.93 9501356    1:14.05           
          1:14.05
  8. Lisette, Ramaekers            Zon/S&s                1:17.28 9403984    1:17.76           
          1:17.76
  9. Tayo, Kamaansing              Nimo                   1:22.13 9705290    1:24.45           
          1:24.45
 10. Melanie, de Bruin             Zon/S&s                     NT 9505669    1:42.86           
          1:42.86




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle, Peltzer                ZC Valkenburg          2:18.88 9403779    2:18.18           
          2:18.18
  2. Lester, Snackers              ZC Valkenburg          2:23.32 9400947    2:19.52           
          2:19.52
  3. Mart, Theunissen              ZC Valkenburg          2:37.65 9500483    2:23.56           
          2:23.56
  4. Arthur, van Noorden           ZC Valkenburg          2:29.31 9501239    2:30.82           
          2:30.82
  5. Max, Grispen                  ZC Valkenburg               NT 9501783    2:35.28           
          2:35.28
  6. Kiowa, Kamaansing             Nimo                   2:52.51 9500125    2:39.97           
          2:39.97
  7. Dylan, Notten                 ZC Valkenburg          2:42.21 9500099    2:43.32           
          2:43.32
  8. Joeri, Kerkhoff               Nimo                   2:45.18 9501689    2:43.68           
          2:43.68
  9. Camiel, Smeets                Nimo                   2:45.20 9400911    2:45.90           
          2:45.90
 10. Yoeri, Cuijpers               Nimo                   2:42.69 9403969    2:46.33           
          2:46.33
 11. Andreas, Waldus               Nimo                   2:54.90 9503581    2:46.77           
          2:46.77
 12. Yannic, van de Kuit           Zon/S&s                3:05.10 9504825    2:55.13           
          2:55.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vera, Weinberg                Nimo                   2:39.59 9302144    2:34.62           
          2:34.62
  2. Misty, Coert                  ZC Valkenburg               NT 9300162    2:35.54           
          2:35.54
  3. Melissa, Meijer               Nimo                   2:37.02 9304374    2:39.81           
          2:39.81
  4. Dimphy, van de Laar           ZC Valkenburg               NT 9201052    2:40.93           
          2:40.93
  5. Chidi, Hennigfeld             Zon/S&s                2:51.46 9303332    2:50.33           
          2:50.33
  6. Sanne, Kerkhoff               Nimo                   2:52.23 9305530    2:56.34           
          2:56.34
  7. Jamilla, Franssen             Zon/S&s                3:05.97 9404872    3:09.03           
          3:09.03




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch, Notten                 ZC Valkenburg            58.38 9202505    1:00.09           
          1:00.09
  2. Jeroen, Feijs                 ZC Valkenburg          1:05.90 9200333    1:05.59           
          1:05.59
  3. Robin, Ramaekers              Nimo                   1:06.41 9304385    1:06.08           
          1:06.08
  4. Ronald, Waldus                Nimo                   1:17.36 9206275    1:13.26           
          1:13.26
  5. Bjorn, van de Kuit            Zon/S&s                1:22.90 9306693    1:18.60           
          1:18.60
  6. Vasily, Oros                  Zon/S&s                     NT 9304329    1:28.46           
          1:28.46



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte, Greven                 ZC Valkenburg          2:29.23 8705620    2:34.52           
          1:16.45  2:34.52
  2. Mara, Pfeffer                 Nimo                   2:35.40 9105478    2:35.81           
          1:15.81  2:35.81
  3. Bo, Peeters                   Nimo                   2:52.92 9306564    2:39.90           
          1:16.71  2:39.90
  4. Fanny, Robbertsen             Nimo                   2:37.05 9102622    2:40.77           
          1:16.83  2:40.77
  5. Anke, Snijkers                Nimo                   2:42.42 9201638    2:49.52           
          1:20.42  2:49.52
  6. Sandra, Verheijen             ZC Valkenburg          2:39.56 9203192    3:00.09           
          1:25.62  3:00.09
  7. Aleksandra, Litvinova         ZC Valkenburg               NT 8907332    3:06.36           
          1:30.56  3:06.36
  8. Laura, van der Aalst          Zon/S&s                2:56.56 9000006    3:11.28           
          1:31.07  3:11.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Terrence, Olaria              ZC Valkenburg            54.31 8602249      54.55           
            54.55
  2. Sander, van Elburg            ZC Valkenburg            56.89 8800937      54.94           
            54.94
  3. Jeroen, Geurts                ZC Valkenburg          1:00.96 8801099      56.75           
            56.75
  4. Sander, van den Berg          Nimo                     57.85 8700211      58.76           
            58.76
  5. Sander, Slaghuis              Nimo                     58.22 8805305      59.54           
            59.54
  6. Thijs, Villevoije             Nimo                     59.30 9106589    1:00.00           
          1:00.00
  7. Kay, op den Kamp              ZC Valkenburg            59.89 9103425    1:00.50           
          1:00.50
  8. Rick, Hellenbrand             Nimo                   1:03.62 8901173    1:06.07           
          1:06.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 50m rugslag      Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chayenne, Poorts              Nimo                     38.02 9800670      35.70           
  2. Melanie, Leunissen            Nimo                     42.97 9800672      40.90           
  3. Michelle, Bartelet            ZC Valkenburg            47.23 9802184      42.09           
  4. Denise, Blok                  ZC Valkenburg            46.11 9900572      42.85           
  5. Minke, Theunissen             ZC Valkenburg            49.82 9801826      43.15           
  6. Elisa, Helmer                 ZC Valkenburg            52.26 9803366      46.87           
  7. Mariecke, de Beer             Zon/S&s                  46.96 9900524      47.53           
  8. Esmee, Versteegen             Nimo                     53.37 9804438      48.26           
  9. Nina, Vriezelaar              ZC Valkenburg            47.19 9900570      48.48           
 10. Kitty-Sofie, Hunt Alne        Nimo                     53.67 9804558      50.02           
 11. Chayenne, Odenhoven           Nimo                     55.91 0000468      51.93           
 12. Janneke, Grooters             ZC Valkenburg               NT 9804200      52.60           
 13. Jadzia, van Kraaij            Zon/S&s                  58.11 0002178      54.90           
 14. Lotte, Offermans              Zon/S&s                1:00.89 9804126      57.12           
 15. Demy, van Roessel             Nimo                     56.06 9903666      57.77           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joshua, Sinkiewicz            Zon/S&s                1:41.60 9900431    1:41.49           
          1:41.49
  2. Milo, Simons                  Zon/S&s                1:52.16 0000513    1:52.04           
          1:52.04
  3. Dario, van Hulst              ZC Valkenburg          1:59.10 9903169    2:02.84           
          2:02.84
  4. Leroy, de Brouwer             Nimo                   2:09.23 9900739    2:11.66           
          2:11.66
  5. Bas, Dijkstra                 Nimo                   2:07.43 0000043    2:13.16           
          2:13.16
AFGE Yorne, Kelderman              ZC Valkenburg               NT 9902693                      
AFGE Stephan, Hamers               ZC Valkenburg               NT 9900095                      

  BM Vincent, Jacobs               ZC Valkenburg               NT 9801669    1:44.38           
          1:44.38
  BM Quint, Jacobs                 ZC Valkenburg               NT 9801671    1:56.28           
          1:56.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 200m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mignon, Peeters               Nimo                        NT 9701048    3:15.26           
          1:32.34  3:15.26
  2. Emmy, Linssen                 Zon/S&s                3:17.93 9600590    3:17.56           
          1:34.09  3:17.56
  3. Kathleen, de Beer             Zon/S&s                3:40.98 9702638    3:21.43           
          1:37.96  3:21.43
  4. Merel, Jaspers                Nimo                   3:46.20 9602544    3:25.98           
          1:37.93  3:25.98
  5. Nieske, Janssen               Nimo                   3:39.65 9601328    3:28.82           
          1:40.11  3:28.82
  6. Myrthe, Simons                Zon/S&s                3:49.73 9704330    3:33.43           
          1:42.33  3:33.43
  7. Tayo, Kamaansing              Nimo                   3:59.06 9705290    3:58.29           
          1:51.91  3:58.29
  8. Geertje, de Mug               Zon/S&s                4:06.19 9703986    4:05.99           
          1:56.86  4:05.99



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Meisjes, 200m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rianne, de Croock             ZC Valkenburg               NT 9801466    3:28.68           
          1:40.67  3:28.68
  2. Henriėtte, van der Roer       ZC Valkenburg          1:46.01 9600686    3:46.51           
          1:48.62  3:46.51
  3. Romy, Pansters                ZC Valkenburg          2:12.67 9605900    4:34.31           
          2:11.30  4:34.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen, de Croock             ZC Valkenburg          1:21.22 9702025    1:17.35           
          1:17.35
  2. Martijn, Weinberg             Nimo                   1:24.82 9600955    1:25.88           
          1:25.88
  3. Tim, Ramaekers                Zon/S&s                1:26.31 9600629    1:26.18           
          1:26.18
 DIS Tim, Stassen                  ZC Valkenburg          1:40.15 9702939    1:28.51           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:28.51
AFGE Mick, Kouters                 Zon/S&s                1:39.98 9703447                      
AFGE David, Paulissen              Nimo                   1:37.89 9703489                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte, Greven                 ZC Valkenburg          1:01.10 8705620    1:01.62           
          1:01.62
  2. Mara, Pfeffer                 Nimo                   1:01.26 9105478    1:02.29           
          1:02.29
  3. Michelle, Hacking             Nimo                   1:04.61 9107646    1:05.40           
          1:05.40
  4. Ingrid, Jansen                Nimo                   1:07.90 8705592    1:07.25           
          1:07.25
  5. Anke, Snijkers                Nimo                   1:07.75 9201638    1:07.40           
          1:07.40
  6. Aleksandra, Litvinova         ZC Valkenburg               NT 8907332    1:11.46           
          1:11.46
  7. Laura, van der Aalst          Zon/S&s                1:13.08 9000006    1:24.53           
          1:24.53



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kay, op den Kamp              ZC Valkenburg            29.12 9103425      27.94           
  2. Terrence, Olaria              ZC Valkenburg            28.38 8602249      27.98           
  3. Jeroen, Geurts                ZC Valkenburg            28.47 8801099      28.21           
  4. Sander, van Elburg            ZC Valkenburg            27.70 8800937      28.56           
  5. Sander, van den Berg          Nimo                     28.57 8700211      29.21           
  6. Freddie, Geerlings            Nimo                     28.91 7900379      29.72           
  7. Mark, Snijders                Zon/S&s                  31.17 8803187      30.87           
  8. Rick, Hellenbrand             Nimo                     31.16 8901173      32.05           
  9. Martyn, Slaghuis              Nimo                     32.66 9103035      33.53           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 200m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona, Pisters                 Nimo                   2:37.54 9501784    2:35.80           
          2:35.80
  2. Carmen, van de Rijt           ZC Valkenburg          2:46.31 9801412    2:43.33           
          2:43.33
  3. Bo, Kerkhoff                  Nimo                   2:51.39 9502376    2:51.60           
          2:51.60
  4. Mandy, Wetzels                Zon/S&s                3:00.32 9401012    2:57.72           
          2:57.72
  5. Rylana, Slaghuis              Nimo                   2:53.73 9401286    2:59.39           
          2:59.39
  6. Karin, van der Aalst          Zon/S&s                2:56.49 9501356    3:03.37           
          3:03.37
  7. Kimberley, de Brouwer         Nimo                   3:06.60 9505392    3:06.84           
          3:06.84
  8. Lisette, Ramaekers            Zon/S&s                3:13.17 9403984    3:08.41           
          3:08.41
  9. Melanie, de Bruin             Zon/S&s                     NT 9505669    4:08.42           
          4:08.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lester, Snackers              ZC Valkenburg            54.41 9400947      54.80           
            54.80
  2. Jelle, Peltzer                ZC Valkenburg            54.01 9403779      54.97           
            54.97
  3. Mart, Theunissen              ZC Valkenburg            57.02 9500483      56.82           
            56.82
  4. Kiowa, Kamaansing             Nimo                   1:03.09 9500125    1:01.06           
          1:01.06
  5. Yoeri, Cuijpers               Nimo                   1:01.94 9403969    1:01.65           
          1:01.65
  6. Camiel, Smeets                Nimo                   1:01.67 9400911    1:01.66           
          1:01.66
  7. Arthur, van Noorden           ZC Valkenburg            58.97 9501239    1:01.88           
          1:01.88
  8. Max, Grispen                  ZC Valkenburg          1:01.54 9501783    1:03.15           
          1:03.15
  9. Joeri, Kerkhoff               Nimo                   1:05.26 9501689    1:04.74           
          1:04.74
 10. Andreas, Waldus               Nimo                   1:06.32 9503581    1:04.75           
          1:04.75
 11. Dylan, Notten                 ZC Valkenburg          1:05.64 9500099    1:06.67           
          1:06.67
 12. Yannic, van de Kuit           Zon/S&s                1:11.12 9504825    1:11.67           
          1:11.67




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Misty, Coert                  ZC Valkenburg          1:06.35 9300162    1:08.79           
          1:08.79
  2. Vera, Weinberg                Nimo                   1:10.34 9302144    1:09.09           
          1:09.09
  3. Melissa, Meijer               Nimo                   1:11.41 9304374    1:12.77           
          1:12.77
  4. Dimphy, van de Laar           ZC Valkenburg               NT 9201052    1:13.60           
          1:13.60
  5. Chidi, Hennigfeld             Zon/S&s                1:22.57 9303332    1:21.90           
          1:21.90
  6. Sanne, Kerkhoff               Nimo                   1:18.73 9305530    1:22.57           
          1:22.57
  7. Jamilla, Franssen             Zon/S&s                1:34.40 9404872    1:34.22           
          1:34.22



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 200m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch, Notten                 ZC Valkenburg          2:14.18 9202505    2:16.05           
          2:16.05
  2. Jeroen, Feijs                 ZC Valkenburg          2:20.75 9200333    2:21.60           
          2:21.60
  3. Robin, Ramaekers              Nimo                   2:21.71 9304385    2:22.24           
          2:22.24
  4. Ronald, Waldus                Nimo                   2:40.39 9206275    2:32.14           
          2:32.14
  5. Bjorn, van de Kuit            Zon/S&s                2:49.76 9306693    2:37.96           
          2:37.96
  6. Vasily, Oros                  Zon/S&s                     NT 9304329    2:58.24           
          2:58.24



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte, Greven                 ZC Valkenburg          2:47.28 8705620    2:55.92           
          1:23.63  2:55.92
  2. Bo, Peeters                   Nimo                   3:26.90 9306564    2:59.22           
          1:25.27  2:59.22
  3. Fanny, Robbertsen             Nimo                   2:59.98 9102622    3:00.59           
          3:00.59
  4. Suzanne, Duijkers             Zon/S&s                2:59.04 8701024    3:02.38           
          1:28.14  3:02.38
  5. Chloé, Rutzerveld             Nimo                   2:59.95 9203450    3:03.28           
          1:26.71  3:03.28
  6. Sandra, Verheijen             ZC Valkenburg          2:47.35 9203192    3:17.19           
          1:31.82  3:17.19
  7. Ingrid, Jansen                Nimo                        NT 8705592    3:20.50           
          1:35.37  3:20.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas, Greven                 ZC Valkenburg          2:19.06 9501941    2:21.59           
          1:10.13  2:21.59
  2. Terrence, Olaria              ZC Valkenburg          2:19.96 8602249    2:22.94           
          1:10.14  2:22.94
  3. Kay, op den Kamp              ZC Valkenburg          2:25.46 9103425    2:26.25           
          1:11.12  2:26.25
  4. Sander, van Elburg            ZC Valkenburg               NT 8800937    2:27.39           
          1:12.52  2:27.39
  5. Jeroen, Geurts                ZC Valkenburg          2:29.95 8801099    2:28.19           
          1:12.50  2:28.19
  6. Math, Smeets                  Nimo                   2:29.57 8704153    2:29.90           
          1:12.81  2:29.90
  7. Sander, van den Berg          Nimo                   2:30.72 8700211    2:30.34           
          1:11.32  2:30.34
  8. Freddie, Geerlings            Nimo                   2:25.71 7900379    2:31.82           
          1:13.56  2:31.82
  9. Thijs, Villevoije             Nimo                   2:38.50 9106589    2:32.03           
          1:12.34  2:32.03
 10. Sander, Slaghuis              Nimo                   2:38.51 8805305    2:36.67           
          1:17.01  2:36.67
 11. Mark, Snijders                Zon/S&s                2:40.83 8803187    2:44.79           
          1:19.86  2:44.79




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nimo 1                        Nimo                   2:07.51            2:06.70           
        Mignon, Peeters, 97                        Melanie, Leunissen, 98
        Merel, Jaspers, 96                         Chayenne, Poorts, 98
            31.37  2:06.70

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:13.88            2:09.09           
        Nina, Grispen, 97                          Carmen, van de Rijt, 98
        Rianne, de Croock, 98                      Minke, Theunissen, 98
            29.85  2:09.09

  3. Zon/S&s 1                     Zon/S&s                2:33.66            2:35.14           
        Emmy, Linssen, 96                          Geertje, de Mug, 97
        Kathleen, de Beer, 97                      Myrthe, Simons, 97
            35.46  2:35.14

  4. Nimo 2                        Nimo                   2:41.90            2:37.52           
        Nieske, Janssen, 96                        Kitty-Sofie, Hunt Alne, 98
        Esmee, Versteegen, 98                      Tayo, Kamaansing, 97
            35.34  2:37.52




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                  Jongens, 4 x 100m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
17-1-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:10.54            4:18.49           
        Jelle, Peltzer, 94                         Lester, Snackers, 94
        Lucas, Greven, 95                          Mart, Theunissen, 95
          1:04.27  4:18.49

  2. Nimo 1                        Nimo                   4:52.15            4:54.38           
        Joeri, Kerkhoff, 95                        Yoeri, Cuijpers, 94
        Kiowa, Kamaansing, 95                      Camiel, Smeets, 94
          1:14.42  4:54.38

AFGE Zon/S&s 1                     Zon/S&s                5:53.21                              
        Mick, Kouters, 97                          Tim, Ramaekers, 96
        Joshua, Sinkiewicz, 99                     Yannic, van de Kuit, 95




SPLASH Meet Manager 2007Registered to ZON/S&S