Nr. 1. Jongens, 4 x 50m wisselslag  
Nr. 2. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  
Nr. 3. Alle, 100m wisselslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag  
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  
Nr. 10. Jongens, 200m vrije slag  
Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag  
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag  
Nr. 14. Dames, 100m rugslag  
Nr. 16. Jongens, 100m rugslag  
Nr. 18. Dames, 200m wisselslag  
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag  
Nr. 22. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vrije slag  
Nr. 25. Jongens, 100m vrije slag  
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag  
Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag  
Nr. 29. Meisjes, 200m rugslag  
Nr. 31. Jongens, 200m rugslag  
Nr. 33. Dames, 100m vrije slag  
Nr. 34. Jongens, 100m vrije slag  
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag  
Nr. 36. Heren, 50m vrije slag  
Nr. 37. Jongens, 4 x 50m vrije slag  
Nr. 38. Alle, 4 x 50m schoolslag  
Nr. 39. Alle, 8 x 50m vrije slag  


D1 Competitie deel 5 Alkmaar 6-4-2008
Alkmaar, 6.4.2008


Programmanr. 1
6.4.08 - 13:30
Jongens, 4 x 50m wisselslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Reuring 1De Reuring2:06.722:04.71
Sil Leek
Marc Bruin
90
90
32.71Kasper Gerdes
Job Boersma
93
95
2.EZV Enkhuizen 1EZV Enkhuizen2:06.412:06.05
Menno Spataro
Shane Zoer
94
91
33.24Jordy Bosman
Derk de Boer
91
92
3.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo2:14.082:14.03
Glenn Smit
Rian Visser
94
90
37.10Thom de Boer
Wesley Erfmann
91
93


<< TOP >>
Programmanr. 2
6.4.08 - 13:35
Meisjes, 4 x 50m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo2:07.062:06.29
Sterre Boon
Maxine Alfonsi
93
95
30.83Ilse van Niekerk
Rosa Schot
94
92
2.EZV Enkhuizen 1EZV Enkhuizen2:10.742:10.62
Kristine Zwaan
Hilde Boon
96
95
33.03Anne Benders
Lieke Bosman
93
93
3.De Reuring 1De Reuring2:13.832:12.64
Annemiek Suiker
Annemarieke Huisman
95
95
30.96Toet de Vries
Anne-marie Molenaar
96
93
4.De Reuring 1De Reuring2:26.962:26.40
Ilse Mulder
Nathalie Veldboer
96
96
35.35Charita Furumaya
Yvonne Jager
95
95


<< TOP >>
Programmanr. 3
6.4.08 - 13:35
100m wisselslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Hugo BlomDe Reuring1:51.0898019491:47.65
DISFrank DekkerDAW-Finenzo1:51.4498011551:47.15
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Silke JonkDAW-Finenzo1:49.6898020421:42.36
2.Benthe Vries deDe ReuringNT98019141:44.83
3.Jasmijn PadtDAW-FinenzoNT99001561:51.18
4.Leonie VosDAW-FinenzoNT99016621:56.13
5.Mandy van BeverenDe ReuringNT98034481:56.62
6.Alisa GroeneveldDe ReuringNT98034501:58.28
7.Tarryn MacleodDAW-Finenzo2:01.6698016222:00.83
DISMarjolein VisserDe ReuringNT99022162:07.45
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 4
6.4.08 - 13:40
Meisjes, 50m vlinderslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rebecca MartensDAW-Finenzo39.86960435236.69
2.Sophie PadtDAW-Finenzo41.01960151438.53
3.Tess de BoerDAW-Finenzo41.91960151639.82
4.Lotte RustenburgEZV Enkhuizen42.10960093641.25
5.Danielle VisserDe Reuring49.60970134642.83
6.Elena PeetersDAW-Finenzo45.42960369042.95
7.Nathalja WiersmaDAW-Finenzo52.30960333645.27
8.Nathalie VeldboerDe Reuring49.53960114446.25
9.Yvanna ZuurveldDAW-Finenzo51.74970299847.20
10.Nataly EtmanEZV EnkhuizenNT970323048.17
11.Kyla GroeneveldDe Reuring55.24970345448.50
12.Alicia FurumayaDe Reuring54.06970396848.75
FJ2
12.Ilse MulderDe Reuring58.82960465248.75FJ1
FJ1
14.Kim HiemstraDe Reuring54.29970396650.98
15.Mandy VoorthuizenEZV EnkhuizenNT980274851.87
16.Lonneke van WouwenDAW-FinenzoNT970076252.58
17.Tami de LangeDAW-FinenzoNT970411657.14
18.Marion SybesmaEZV Enkhuizen59.94970404858.15


<< TOP >>
Programmanr. 6
6.4.08 - 13:45
Jongens, 50m vlinderslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas De LangeEZV Enkhuizen42.14960124343.00
2.Niels van KogelenbergEZV Enkhuizen49.70970155546.92
3.Sanjay JagroepDAW-Finenzo47.46970162548.30
4.Martijn FalkDAW-Finenzo50.69960145748.90
5.Kjeld VerhageDAW-Finenzo55.18970263753.85
6.Jan BoonEZV Enkhuizen57.62970053958.41
7.Brian de PagterDAW-Finenzo1:05.3396035851:01.49
DISRick de MoelEZV EnkhuizenNT960392744.41
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISHuib KoenenDe Reuring55.04970291347.07
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
DISThomas HaneveldDAW-Finenzo46.85980163147.93
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISWibout RustenburgEZV EnkhuizenNT98010051:13.25
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
NGMarc DekkerEZV Enkhuizen58.009700471


<< TOP >>
Programmanr. 8
6.4.08 - 13:50
Meisjes, 200m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilse van NiekerkDAW-Finenzo2:39.6294061802:34.10
2.Annemiek SuikerDe Reuring2:34.3395016362:36.57
3.Maxine AlfonsiDAW-Finenzo2:54.3595029002:42.84
4.Marit van ElsasDAW-Finenzo3:01.8495054062:52.26
5.Toet de VriesDe Reuring2:53.5096023302:52.31
6.Kristine ZwaanEZV Enkhuizen2:52.3496044262:54.29
7.Charita FurumayaDe Reuring3:01.2095056102:56.09
8.Hilde BoonEZV Enkhuizen2:48.3395026122:57.48
9.Annemarieke HuismanDe ReuringNT95044723:00.66
10.Monica SanchezDAW-Finenzo3:15.4994061823:00.91
11.Marijke LippeEZV Enkhuizen3:11.5195033443:08.21
12.Yvonne JagerDe Reuring3:10.7795056123:14.20


<< TOP >>
Programmanr. 10
6.4.08 - 13:55
Jongens, 200m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Menno SpataroEZV Enkhuizen2:26.8594014472:18.64
2.Job BoersmaDe Reuring2:30.3995011852:24.50
3.Felix GeenenDAW-Finenzo2:35.3295010852:34.35
4.Brecht van KuijkEZV Enkhuizen2:33.8094004072:35.18
5.Rowdy SpaltmanDAW-Finenzo2:37.8695017472:35.41
6.Jasper FalkDAW-Finenzo2:43.8395027852:36.35
7.Tim KramerDe ReuringNT9500069.2:37.51
8.Pepijn JorinkDAW-Finenzo2:37.8695025752:39.72
9.Remco VisserDe Reuring2:38.8295031852:40.72
10.Jeroen KlijbroekDe Reuring3:12.3094030532:46.51
11.Jan PeereboomDAW-Finenzo2:48.7095013712:47.27
12.Sam ButerDAW-Finenzo2:58.8595027833:02.80


<< TOP >>
Programmanr. 12
6.4.08 - 14:05
Meisjes, 100m wisselslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lieke BosmanEZV Enkhuizen1:20.1693012421:18.31
2.Rosa SchotDAW-Finenzo1:21.1492075001:19.19
3.Inge VerbeekDAW-Finenzo1:23.9793039581:22.39
4.Annemiek SuikerDe Reuring1:18.8295016361:22.44
5.Annabel ZevenhekDAW-Finenzo1:24.7692020441:24.18
6.Anne-marie MolenaarDe ReuringNT93070241:24.62
7.Katelijn IJssennaggerDAW-Finenzo1:26.6793067641:25.09
8.Anne BakkerDAW-Finenzo1:26.9492052261:25.61
9.Anne BendersEZV Enkhuizen1:27.2193032821:27.00
10.Macha GrootEZV Enkhuizen1:35.0493074741:29.53
11.Toet de VriesDe Reuring1:31.5296023301:33.03
FJ1
11.Sanne ReinekEZV Enkhuizen1:37.1393062601:33.03
FJ2
13.Merel MolenaarEZV Enkhuizen1:39.9093066761:37.10
14.Quensaira PassialEZV Enkhuizen1:37.1092080241:39.64


<< TOP >>
Programmanr. 13
6.4.08 - 14:05
Jongens, 100m wisselslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kasper GerdesDe Reuring1:12.8293018731:10.45
2.Marcel van AlphenEZV Enkhuizen1:19.3893053071:13.51
3.Ilja CusvellerEZV Enkhuizen1:20.6893016911:14.55
FJ1
3.Derk de BoerEZV Enkhuizen1:14.6292020911:14.55
FJ2
5.Robin StammesDe Reuring1:34.4392028091:17.47
6.Anne van KuijkEZV Enkhuizen1:18.3492024691:18.16
7.Nik DekkersDAW-FinenzoNT93001151:19.03
8.Job BoersmaDe Reuring1:17.2595011851:19.46
9.Glenn SmitDAW-Finenzo1:23.4294015991:23.18
10.Wesley ErfmannDAW-FinenzoNT93035771:23.42
11.Wouter RustenburgEZV Enkhuizen1:29.3793007091:25.61
DISThomas KoolEZV EnkhuizenNT93067431:27.74
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 14
6.4.08 - 14:10
Dames, 100m rugslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sophie RavenEZV Enkhuizen1:14.8090054301:17.90
2.Sophie PadtDAW-Finenzo1:21.9296015141:22.58
3.Rianne KoopmanDAW-Finenzo1:23.3291017281:23.87
4.Hilde BrouwersDAW-Finenzo1:24.1990006001:25.15
5.Linde RustenburgEZV Enkhuizen1:26.6091026841:27.68
6.Anne-marie MolenaarDe Reuring1:23.0993070241:27.75
7.Welmoed BonsDe Reuring1:26.8090045401:28.27
8.Danique LambooEZV Enkhuizen1:27.6390022321:30.39


<< TOP >>
Programmanr. 16
6.4.08 - 14:15
Jongens, 100m rugslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thom de BoerDAW-Finenzo1:10.3891001811:07.22
2.Marc BruinDe Reuring1:09.5690004711:10.24
3.Shane ZoerEZV Enkhuizen1:12.3591040911:13.95
4.Rian VisserDAW-Finenzo1:17.2790071411:15.33
5.Jordy BosmanEZV Enkhuizen1:19.8891002351:22.35
DISMaikel LigthartEZV Enkhuizen1:24.4591014551:19.91
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 18
6.4.08 - 14:15
Dames, 200m wisselslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilona HogerheydeDAW-Finenzo2:43.0174002242:45.76
2.Lies RustenburgEZV Enkhuizen2:42.8390032222:48.35
3.Marijn ZomermaandEZV Enkhuizen2:52.1589048782:51.49
4.Renate BergenDe Reuring2:47.9288002702:54.02
5.Kristel LipsEZV Enkhuizen2:46.1779005622:55.63
6.Marije WedekindDe Reuring2:51.8289045822:56.09
7.Sterre BoonDAW-Finenzo2:48.8393045442:58.04
8.Channe NoortDe Reuring2:57.9086050322:58.87
9.Rosa SchotDAW-Finenzo3:01.6592075003:10.57
DISMonique JonkerDe Reuring2:33.1585014722:32.91
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 20
6.4.08 - 14:25
Heren, 200m wisselslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rowan SchaapDAW-Finenzo2:30.4689027292:28.86
2.Dirk SmitEZV Enkhuizen2:25.9681015592:32.52
3.Rene de BoerDAW-Finenzo2:35.6864000872:32.80
4.Karel BolDAW-Finenzo2:30.3787003272:34.09
5.Sil LeekDe Reuring2:35.1890017652:35.11
6.Rico JonkerDe Reuring2:31.2287050692:35.15
7.Wim de BoerEZV Enkhuizen2:28.6589042052:36.15
8.Fred HeemstraDAW-Finenzo2:36.6665003572:36.23
9.Martijn van GelderenDAW-Finenzo2:32.1689009392:38.41
10.Michel Pieter BuisEZV Enkhuizen2:36.7881002772:41.75
11.Hans SchoenmakersDAW-Finenzo2:43.5469008632:45.10
12.Gerard HoedjesDAW-Finenzo2:55.7687013632:47.47
13.Arjan BarendseDAW-Finenzo2:38.3587043972:50.96
14.Niels BarendseDAW-Finenzo3:19.1481020493:27.78


<< TOP >>
Programmanr. 22
6.4.08 - 14:30
50m schoolslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Frank DekkerDAW-Finenzo50.69980115551.35

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Benthe Vries deDe Reuring53.34980191452.58
2.Silke JonkDAW-Finenzo53.21980204253.12
3.Alisa GroeneveldDe Reuring57.32980345059.86
4.Tarryn MacleodDAW-Finenzo1:02.5898016221:01.19
5.Mandy van BeverenDe Reuring1:00.8398034481:01.37
6.Leonie VosDAW-Finenzo57.3599016621:02.36
7.Marjolein VisserDe Reuring1:00.6599022161:03.57
DISJasmijn PadtDAW-Finenzo1:00.89990015659.00
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 23
6.4.08 - 14:35
Meisjes, 100m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sophie PadtDAW-Finenzo1:12.8996015141:12.88
2.Tess de BoerDAW-Finenzo1:15.3096015161:15.01
3.Rebecca MartensDAW-Finenzo1:17.7896043521:16.66
4.Toet de VriesDe Reuring1:16.8096023301:17.26
5.Kristine ZwaanEZV Enkhuizen1:12.4396044261:18.09
6.Lotte RustenburgEZV Enkhuizen1:19.3296009361:18.41
7.Elena PeetersDAW-Finenzo1:21.0996036901:19.09
8.Danielle VisserDe Reuring1:21.2697013461:19.48
9.Nathalja WiersmaDAW-Finenzo1:23.3796033361:20.39
10.Nathalie VeldboerDe Reuring1:21.4096011441:20.71
11.Yvanna ZuurveldDAW-Finenzo1:26.2897029981:26.86
12.Kyla GroeneveldDe Reuring1:27.0497034541:26.98
13.Kim HiemstraDe Reuring1:30.7697039661:29.59
14.Lonneke van WouwenDAW-Finenzo1:30.7897007621:30.53
15.Alicia FurumayaDe Reuring1:31.7997039681:31.18
16.Tami de LangeDAW-Finenzo1:39.4497041161:36.07
17.Nataly EtmanEZV Enkhuizen1:32.6497032301:37.90
18.Marion SybesmaEZV Enkhuizen1:44.1697040481:40.88
19.Mandy VoorthuizenEZV EnkhuizenNT98027481:43.14


<< TOP >>
Programmanr. 25
6.4.08 - 14:40
Jongens, 100m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas De LangeEZV Enkhuizen1:17.6096012431:18.97
2.Martijn FalkDAW-Finenzo1:24.2296014571:24.17
3.Sanjay JagroepDAW-Finenzo1:27.2397016251:26.16
4.Huib KoenenDe Reuring1:23.6597029131:26.35
5.Kjeld VerhageDAW-Finenzo1:34.3097026371:29.87
6.Rick de MoelEZV Enkhuizen1:28.3696039271:30.18
7.Thomas HaneveldDAW-Finenzo1:27.5298016311:34.00
8.Jan BoonEZV Enkhuizen1:31.4597005391:34.66
9.Hugo BlomDe Reuring1:37.4098019491:35.50
10.Brian de PagterDAW-Finenzo1:41.9396035851:36.76
11.Niels van KogelenbergEZV Enkhuizen1:42.2197015551:42.64
DISWibout RustenburgEZV Enkhuizen1:51.159801005
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
NGMarc DekkerEZV Enkhuizen1:38.979700471


<< TOP >>
Programmanr. 27
6.4.08 - 14:45
Meisjes, 50m schoolslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilse van NiekerkDAW-Finenzo40.72940618041.46
2.Maxine AlfonsiDAW-Finenzo41.10950290041.53
3.Marijke LippeEZV Enkhuizen45.27950334444.30
4.Yvonne JagerDe Reuring44.31950561245.34
FJ1
4.Ilse MulderDe Reuring44.98960465245.34
FJ2
6.Monica SanchezDAW-Finenzo47.03940618246.21
7.Hilde BoonEZV Enkhuizen48.28950261249.51
8.Marit van ElsasDAW-Finenzo52.90950540652.11
DISAnnemarieke HuismanDe Reuring43.309504472
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 28
6.4.08 - 14:50
Jongens, 50m schoolslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Menno SpataroEZV Enkhuizen43.10940144740.26
2.Glenn SmitDAW-Finenzo42.00940159941.65
3.Brecht van KuijkEZV Enkhuizen42.63940040742.02
4.Felix GeenenDAW-Finenzo43.26950108544.70
5.Jeroen KlijbroekDe Reuring48.25940305345.51
6.Rowdy SpaltmanDAW-Finenzo46.89950174746.83
7.Pepijn JorinkDAW-Finenzo46.78950257548.08
8.Jasper FalkDAW-Finenzo47.94950278548.58
9.Remco VisserDe Reuring56.67950318549.96
10.Sam ButerDAW-Finenzo48.54950278350.73
11.Jan PeereboomDAW-Finenzo53.91950137151.77


<< TOP >>
Programmanr. 29
6.4.08 - 14:55
Meisjes, 200m rugslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lieke BosmanEZV Enkhuizen2:59.6993012422:56.81
2.Ilse van NiekerkDAW-Finenzo3:01.0094061802:56.96
3.Sterre BoonDAW-Finenzo2:44.8593045442:57.50
4.Annabel ZevenhekDAW-Finenzo2:54.2992020443:03.68
5.Annemiek SuikerDe Reuring3:00.9795016363:03.90
6.Anne BakkerDAW-Finenzo3:11.1692052263:04.91
7.Inge VerbeekDAW-Finenzo3:09.3093039583:05.21
8.Anne-marie MolenaarDe Reuring3:11.9993070243:05.90
9.Katelijn IJssennaggerDAW-Finenzo3:13.7393067643:06.69
10.Anne BendersEZV Enkhuizen3:20.9693032823:12.12
11.Sanne ReinekEZV EnkhuizenNT93062603:23.51
12.Charita FurumayaDe Reuring3:28.4295056103:24.51
13.Merel MolenaarEZV EnkhuizenNT93066763:53.12
DISMacha GrootEZV EnkhuizenNT93074743:26.30
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISQuensaira PassialEZV Enkhuizen3:22.9292080243:34.04
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 31
6.4.08 - 15:00
Jongens, 200m rugslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Derk de BoerEZV Enkhuizen2:45.9392020912:34.84
2.Ilja CusvellerEZV Enkhuizen2:42.4693016912:38.54
3.Marcel van AlphenEZV Enkhuizen2:55.5593053072:44.24
4.Kasper GerdesDe Reuring2:51.4893018732:47.13
5.Job BoersmaDe Reuring2:48.4695011852:48.92
6.Robin StammesDe Reuring2:57.3192028092:51.13
7.Anne van KuijkEZV Enkhuizen2:59.5092024692:51.94
8.Glenn SmitDAW-Finenzo2:47.8294015992:52.71
9.Nik DekkersDAW-Finenzo3:01.4593001152:58.83
10.Wesley ErfmannDAW-FinenzoNT93035773:05.13
11.Wouter RustenburgEZV Enkhuizen3:19.3093007093:09.45
12.Thomas KoolEZV Enkhuizen3:55.6293067433:26.90


<< TOP >>
Programmanr. 33
6.4.08 - 15:10
Dames, 100m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sophie RavenEZV Enkhuizen1:04.2090054301:06.86
2.Rosa SchotDAW-Finenzo1:09.2092075001:07.86
3.Rianne KoopmanDAW-Finenzo1:08.3791017281:09.17
4.Hilde BrouwersDAW-Finenzo1:09.7690006001:10.46
5.Linde RustenburgEZV Enkhuizen1:10.7491026841:11.41
6.Welmoed BonsDe Reuring1:11.4790045401:12.10
7.Danique LambooEZV Enkhuizen1:13.4090022321:15.46
8.Yvonne JagerDe Reuring1:30.4195056121:27.34


<< TOP >>
Programmanr. 34
6.4.08 - 15:10
Jongens, 100m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thom de BoerDAW-Finenzo59.51910018156.19
2.Shane ZoerEZV Enkhuizen57.92910409157.73
3.Marc BruinDe Reuring58.12900047158.13
4.Rian VisserDAW-Finenzo1:00.53900714159.80
5.Maikel LigthartEZV Enkhuizen1:04.9891014551:05.34
6.Jordy BosmanEZV Enkhuizen1:04.7991002351:06.30
7.Tim KramerDe ReuringNT9500069.1:12.46


<< TOP >>
Programmanr. 35
6.4.08 - 15:15
Dames, 50m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Monique JonkerDe Reuring27.46850147227.77
2.Ilona HogerheydeDAW-Finenzo29.96740022430.13
3.Marije WedekindDe Reuring29.62890458230.81
4.Rianne KoopmanDAW-FinenzoNT910172830.89
5.Marijn ZomermaandEZV Enkhuizen30.10890487831.50
6.Lies RustenburgEZV Enkhuizen31.22900322231.55
7.Renate BergenDe Reuring31.05880027031.78
8.Sandra WedekindDe Reuring30.63860397631.84
9.Channe NoortDe Reuring31.63860503232.03
10.Sterre BoonDAW-Finenzo30.02930454432.26
11.Kristel LipsEZV Enkhuizen31.29790056232.97


<< TOP >>
Programmanr. 36
6.4.08 - 15:15
Heren, 50m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martijn van GelderenDAW-Finenzo25.22890093926.03
2.Dirk SmitEZV Enkhuizen25.92810155926.14
3.Sil LeekDe Reuring26.50900176526.37
4.Gerard HoedjesDAW-Finenzo26.78870136327.13
5.Michel Pieter BuisEZV Enkhuizen26.70810027727.23
6.Rene de BoerDAW-Finenzo27.15640008727.29
7.Rowan SchaapDAW-Finenzo26.97890272927.37
8.Fred HeemstraDAW-Finenzo27.37650035727.51
9.Wim de BoerEZV Enkhuizen26.89890420527.78
10.Rico JonkerDe Reuring28.59870506929.13
11.Marc BruinDe Reuring27.41900047129.37
12.Arjan BarendseDAW-Finenzo29.38870439729.38
13.Karel BolDAW-Finenzo28.38870032729.69
14.Hans SchoenmakersDAW-Finenzo30.88690086330.31
15.Niels BarendseDAW-Finenzo34.79810204937.81


<< TOP >>
Programmanr. 37
6.4.08 - 15:20
Jongens, 4 x 50m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Reuring 1De Reuring2:07.192:08.88
Job Boersma
Jeroen Klijbroek
95
94
30.78Remco Visser
Tim Kramer
95
95
2.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo2:11.722:13.83
Glenn Smit
Jasper Falk
94
95
33.13Pepijn Jorink
Rowdy Spaltman
95
95
3.EZV Enkhuizen 1EZV Enkhuizen2:14.662:14.21
Bas De Lange
Menno Spataro
96
94
35.89Brecht van Kuijk
Rick de Moel
94
96


<< TOP >>
Programmanr. 38
6.4.08 - 15:25
4 x 50m schoolslag
(1j, 1m, 1j, 1m)

Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Reuring 1De Reuring3:48.833:37.71
Hugo Blom
Alisa Groeneveld
98
98
54.53Mandy van Beveren
Benthe Vries de
98
98
2.DAW-Finenzo 1DAW-FinenzoNT3:45.63
Frank Dekker
Leonie Vos
98
99
50.95Thomas Haneveld
Jasmijn Padt
98
99


<< TOP >>
Programmanr. 39
6.4.08 - 15:25
8 x 50m vrije slag
(1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m)

Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.EZV Enkhuizen 1EZV Enkhuizen3:51.493:54.52
Menno Spataro
Hilde Boon
Marcel van Alphen
Lieke Bosman
94
95
93
93
27.72Shane Zoer
Sophie Raven
Dirk Smit
Marijn Zomermaand
91
90
81
89
2.De Reuring 1De Reuring3:56.013:56.82
Job Boersma
Annemiek Suiker
Kasper Gerdes
Annemarieke Huisman
95
95
93
95
31.04Sil Leek
Welmoed Bons
Marc Bruin
Monique Jonker
90
90
90
85
3.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:00.814:07.49
Rowdy Spaltman
Ilse van Niekerk
Wesley Erfmann
Rosa Schot
95
94
93
92
33.52Thom de Boer
Rianne Koopman
Martijn van Gelderen
Ilona Hogerheyde
91
91
89
74
4.EZV Enkhuizen 2EZV Enkhuizen4:07.894:14.65
Brecht van Kuijk
Marijke Lippe
Derk de Boer
Anne Benders
94
95
92
93
32.37Jordy Bosman
Lies Rustenburg
Michel Pieter Buis
Kristel Lips
91
90
81
79
5.De Reuring 2De Reuring4:24.634:25.11
Jeroen Klijbroek
Toet de Vries
Remco Visser
Nathalie Veldboer
94
96
95
96
Robin Stammes
Anne-marie Molenaar
Rico Jonker
Channe Noort
92
93
87
86