Nr. 21. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vlinderslag  12 jaar en ouder
Nr. 23. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 24. Heren, 400m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 25. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 26. Heren, 100m schoolslag  12 jaar en ouder
Nr. 27. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 28. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Jongens Junioren
Nr. 29. Heren, 4 x 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 31. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren Open


A-Kringkampioenschappen 2009 deel 3
Beverwijk, 24.5.2008


1 - A-Kringkampioenschappen 2009 deel 324-5-2008 - 14:15


Programmanr. 21
24-5-2008
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cleo Denise BolWZ&PC Purmerend26.70940331428.14
2.Femke SwierZwemvereniging Hoorn27.60930512228.63
3.Sharona MlcochDAW-Finenzo28.50940617828.95FJ 1
4.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo28.65960493828.95FJ 2
5.Daniëlle de GrootDAW-Finenzo27.44930386829.00
6.Jessica de RuiterZv Aquarius28.57930616029.02
7.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend27.51940303029.11
8.Rosanne PadtDAW-Finenzo28.01950158229.12FJ 1
9.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend28.00960086229.12FJ 2
10.Mariska van EngeldorpZv Aquarius28.84950232629.33
11.Shelley de BoerZaanstad (SG)28.32930284029.51
12.Alouette BakkerA.Z.V.D.30.48930144229.71
13.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn28.87960333829.74
14.Suzanne MoschMSV- Zeemacht28.85940054829.86
15.Kimberly MijnenZaanstad (SG)29.70950364430.00
16.Anouk NulkesDwt28.94930287630.13
17.Anouk LimburgMSV- Zeemacht29.59950180630.14
18.Janine RookerWZ&PC Purmerend29.01960031630.18
19.Amber RuigZaanstad (SG)28.86960324030.21
20.Mandy VerhageDAW-Finenzo29.59950138230.43
21.Roxann GeenenDAW-Finenzo29.51960151830.44
22.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend29.16940278830.63
23.Nienke van der ZeeZv Aquarius30.07960543030.79
24.Marcha KempWZ&PC Purmerend31.03950481030.83FJ 1
25.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn31.13960011230.83FJ 2
26.Sanne BommerZaanstad (SG)30.09950113230.91
27.Esmee BontEd-Vo30.75950233630.99
28.Marit VisscherDAW-Finenzo31.40960000431.10
29.Shannon AdemaA.Z.V.D.30.13960142231.31
30.Mirl de BoerDAW-Finenzo31.01970046831.37
31.Sophie PadtDAW-Finenzo30.76960151431.45
32.Lara DeulEd-Vo31.06960248031.50
33.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn31.12950583031.58
34.Jikke van den EndeDwt31.68950550831.80
35.Lola HolsboerZeeschuimers31.18960155431.88
36.Laura StokxDAW-Finenzo30.92960151031.91
37.Daisy KoningZeeschuimers30.65950031432.02
38.Britt GerritseMSV- Zeemacht31.25960551432.41
39.Dana van der ZeeRapido '8231.29950053232.90FJ 1
40.Martine LammersZv Aquarius31.53930426232.90FJ 2
41.Maxine AlfonsiDAW-Finenzo30.62950290033.02
42.Melissa EliveldDAW-Finenzo31.34950052433.70
NGJudith OudhuisZV Waterland30.779504444

Programmanr. 21
24-5-2008
Dames, 50m vrije slag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend26.95850045427.87
2.Tessa MoschMSV- Zeemacht27.34910217228.02
3.Katinka van VastenhovenNva/Hhc27.30840250028.50
4.Chantalle van der FluitDAW-Finenzo28.04920640628.62
5.Monique Tol-TuijpEd-Vo28.41690080029.00
6.Melissa ZwaanDAW-Finenzo27.95910366629.78
7.Femke LourensNva/Hhc29.55910828830.05
8.Marije de WinterMSV- Zeemacht29.09880493030.20
9.Maaike VoorenDAW-Finenzo29.75910332430.24
10.Evelien KokA.Z.V.D.29.36900202830.36
11.Marianne vd PollDAW-Finenzo28.23890335230.38
12.Chantal MolenkampDAW-Finenzo29.40900262430.64
13.Evelien JurriansenMSV- Zeemacht30.22920750431.05
13.Corine RookerWZ&PC Purmerend29.42920152231.05
15.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius30.16850393431.32
16.Lidewij VinkOeza29.17900750831.88
NGDaisy KleijneOeza29.578902286


Programmanr. 22
24-5-2008
Jongens, 50m vlinderslag12 - 17 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Richard KrasZeeschuimers27.59910340727.80FJ 1
2.Arjan BaronDAW-Finenzo27.36910006727.80FJ 2
3.Thom de BoerDAW-Finenzo27.66910018128.15
4.Julian van LeuvenRapido '8228.83920082328.70
5.Martijn GrasZaanstad (SG)28.68910075129.03FJ 1
6.Jorrick DruyvenDAW-Finenzo28.02940050729.03FJ 2
7.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend29.67940091329.61
8.Richard VeermanEd-Vo29.54910634529.65
9.Hans Peter HartogDAW-Finenzo29.02910085929.69
10.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn29.21940095529.80
11.Kees VeermanEd-Vo29.68920545729.86FJ 1
12.Demi de RooijDAW-Finenzo29.91910560729.86FJ 2
13.Marcel SchoutenRapido '8229.85930065330.19
14.Ritchoberto PeternellaWZ&PC Purmerend30.05930099130.46
15.Joey StokxDAW-Finenzo28.69930125130.79
16.Michael van DamHpc31.33940150130.83
17.Ruben TolEd-Vo30.84950111930.96
18.Dennis de RuiterZv Aquarius31.14920606931.22
19.Job BoersmaDe Reuring31.39950118531.28
20.Jesse MeijerZaanstad (SG)31.00940363331.44
21.Barry KleijneOeza31.49930066131.62
22.Hiras FerrandinoDwt30.98930652731.70
23.Menno SchaeferRapido '8231.68940246132.04
24.Daan RemmelzwaalZaanstad (SG)31.36930255332.58
25.Mart de BoerDAW-Finenzo31.29930358933.11

Programmanr. 22
24-5-2008
Heren, 50m vlinderslag18 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fred BondEd-Vo26.94890569726.93
2.Sverre OelenWZ&PC Purmerend27.62900214728.59
2.Bas TietzeWZ&PC Purmerend27.65870335128.59
4.Marc EversRapido '8228.85910742528.70
5.Quintin TrauselA.Z.V.D.27.88870340328.71
6.Wouter BretonOeza27.45890046129.01
7.Michael BesMSV- Zeemacht28.10720120529.36
8.Dennis de GraafDwt29.37870107729.76
DISRian VisserDAW-Finenzo29.82900714130.91
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


Programmanr. 23
24-5-2008
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
NG.ZAJohnny Mae Hauser9700682Zaanstad (SG)

Programmanr. 23
24-5-2008
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Amber Ruig9603240Zaanstad (SG)2:52.755771:23.722:52.75
2.Irene Teufer9602340DAW-Finenzo3:00.175091:27.173:00.17
3.Lindsey Reijsoo9603078Rapido '823:00.445071:27.543:00.44
4.Manon Wiersma9600112Zwemvereniging Hoorn3:05.424671:30.393:05.42
5.Janine Rooker9600316WZ&PC Purmerend3:07.764501:29.583:07.76
6.Marit Visscher9600004DAW-Finenzo3:09.064401:31.893:09.06
7.Janine Kroon9600600Ed-Vo3:14.124071:33.933:14.12
8.Roxann Geenen9601518DAW-Finenzo3:14.274061:35.563:14.27
9.Tess de Boer9601516DAW-Finenzo3:18.523801:37.753:18.52
10.Laura Stokx9601510DAW-Finenzo3:19.723741:37.123:19.72
11.Lola Holsboer9601554Zeeschuimers3:21.813621:36.873:21.81

Programmanr. 23
24-5-2008
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Helena La9502134Zwemvereniging Hoorn2:54.865571:24.152:54.86
2.Mariska van Engeldorp9502326Zv Aquarius3:00.785041:26.603:00.78
3.Sanne Bommer9501132Zaanstad (SG)3:03.084851:29.173:03.08
4.Maxine Alfonsi9502900DAW-Finenzo3:10.604301:32.263:10.60
5.Marcha Kemp9504810WZ&PC Purmerend3:14.324061:35.223:14.32
6.Lisanne van Zijl9505454Zaanstad (SG)3:17.543861:35.573:17.54
7.Sabrina van der Vis9503298ZV Waterland3:23.863513:23.86

Programmanr. 23
24-5-2008
Meisjes, 200m schoolslagDames Jeugd 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Pascalle Spiekerman9403030WZ&PC Purmerend2:56.565411:23.882:56.56
2.Yvonne Verbeek9402788WZ&PC Purmerend3:03.484821:28.883:03.48
3.Ilse van Niekerk9406180DAW-Finenzo3:12.684161:31.733:12.68

Programmanr. 23
24-5-2008
Meisjes, 200m schoolslagDames Jeugd 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Alouette Bakker9301442A.Z.V.D.3:08.044481:29.193:08.04
2.Femke Swier9305122Zwemvereniging Hoorn3:22.383591:36.303:22.38
NG.ZANaomi Stens9302266Zaanstad (SG)

Programmanr. 23
24-5-2008
Dames, 200m schoolslag16 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Sharon van der Leest9202772WZ&PC Purmerend2:51.995851:23.382:51.99
2.Maaike Vooren9103324DAW-Finenzo2:57.465331:25.832:57.46
3.Femke Lourens9108288Nva/Hhc3:00.395071:25.793:00.39
4.Evelien Kok9002028A.Z.V.D.3:09.304391:31.563:09.30
5.Daphne ten Brink8500454WZ&PC Purmerend3:09.684361:31.423:09.68
NG.ZAMiranda Schaap9202874Zeeschuimers
NGWieteke Elzinga8601038DAW-Finenzo


Programmanr. 24
24-5-2008
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 1
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m300m400m
1.Lars Haarsma96Zwemvereniging Hoorn4:50.861:09.644:50.86
2.Yannick Vijver96Zwemvereniging Hoorn5:00.881:12.895:00.88
3.Thierry Feld96Zwemvereniging Hoorn5:17.521:16.675:17.52
4.Danny Berlemon96Zwemvereniging Hoorn5:18.961:14.835:18.96
5.Tim Walstock96Hpc5:19.061:17.245:19.06
6.Carlo Kemp96WZ&PC Purmerend5:37.821:17.415:37.82

Programmanr. 24
24-5-2008
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 2
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m300m400m
1.Ruben Tol95Ed-Vo4:36.651:04.334:36.65
2.Felix Geenen95DAW-Finenzo4:52.681:10.184:52.68
3.Sjors Lieverst95DAW-Finenzo4:53.141:07.614:53.14
4.Guus Jonk95Zwemvereniging Hoorn4:57.931:09.244:57.93
5.Jasper Falk95DAW-Finenzo5:00.191:11.925:00.19
6.Rowdy Spaltman95DAW-Finenzo5:00.881:12.155:00.88
7.Klaas Schoute95DAW-Finenzo5:08.581:14.295:08.58

Programmanr. 24
24-5-2008
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 3
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m300m400m
1.Mike ter Horst94Nva/Hhc4:36.921:02.614:36.92
2.Michael van Dam94Hpc4:37.981:05.704:37.98
3.Jorrick Druyven94DAW-Finenzo4:50.461:09.064:50.46
4.Rico Roels94DAW-Finenzo4:57.591:08.784:57.59

Programmanr. 24
24-5-2008
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 4
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m300m400m
1.Marcel Schouten93Rapido '824:29.761:03.144:29.76
2.Mart de Boer93DAW-Finenzo4:48.571:08.724:48.57
3.Joey Stokx93DAW-Finenzo4:51.881:07.334:51.88

Programmanr. 24
24-5-2008
Jongens, 400m vrije slagHeren Jeugd 1
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m300m400m
1.Julian van Leuven92Rapido '824:34.791:03.824:34.79
2.Kees Veerman92Ed-Vo4:47.861:06.324:47.86

Programmanr. 24
24-5-2008
Jongens, 400m vrije slagHeren Jeugd 2
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m300m400m
1.Hans Peter Hartog91DAW-Finenzo4:18.351:01.444:18.35
2.Richard Veerman91Ed-Vo4:24.881:02.224:24.88
3.Demi de Rooij91DAW-Finenzo4:26.871:01.744:26.87

Programmanr. 24
24-5-2008
Heren, 400m vrije slag18 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m300m400m
1.Sverre Oelen90WZ&PC Purmerend4:41.401:06.704:41.40
2.Martijn Butter79Oeza4:43.021:08.944:43.02


Programmanr. 25
24-5-2008
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDAW-Finenzo1:17.1097004681:20.42
2.Samira MijnenZaanstad (SG)1:20.4797013201:24.67
3.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)1:23.6897035661:24.70
NG.ZAJohnny Mae HauserZaanstad (SG)1:20.979700682

Programmanr. 25
24-5-2008
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend1:07.3696008621:11.17
2.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend1:10.0696008681:11.67
3.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn1:10.8996033381:15.45
4.Janine RookerWZ&PC Purmerend1:11.6296003161:17.40
5.Femke AanZaanstad (SG)1:16.0996014981:17.70
6.Marit VisscherDAW-Finenzo1:15.8996000041:18.36
7.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo1:19.6096049381:18.92
8.Roxann GeenenDAW-Finenzo1:12.8396015181:20.55
9.Nienke van der ZeeZv Aquarius1:16.8496054301:21.10
10.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn1:17.6896001121:21.72
11.Marloes RieckerWZ&PC Purmerend1:22.4096019601:22.78
12.Janine KroonEd-Vo1:18.6296006001:22.93
13.Lola HolsboerZeeschuimers1:22.6596015541:24.10
14.Shannon AdemaA.Z.V.D.1:18.4696014221:24.20
15.Lara DeulEd-Vo1:21.9896024801:27.29
DISLaura StokxDAW-Finenzo1:16.3196015101:20.42
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Programmanr. 25
24-5-2008
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rosanne PadtDAW-Finenzo1:11.1595015821:13.56
2.Mandy VerhageDAW-Finenzo1:12.9895013821:15.88
3.Daisy KoningZeeschuimers1:13.2395003141:16.07
4.Kimberly MijnenZaanstad (SG)1:16.4195036441:16.76
5.Mariska van EngeldorpZv Aquarius1:13.3995023261:20.05
6.Melissa EliveldDAW-Finenzo1:16.3195005241:21.54
7.Marcha KempWZ&PC Purmerend1:16.9995048101:23.01

Programmanr. 25
24-5-2008
Meisjes, 100m rugslagDames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Suzanne MoschMSV- Zeemacht1:12.6594005481:12.57
2.Sharona MlcochDAW-Finenzo1:13.1394061781:13.45
3.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend1:15.4994027881:17.13

Programmanr. 25
24-5-2008
Meisjes, 100m rugslagDames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Shelley de BoerZaanstad (SG)1:09.0293028401:13.70
2.Anouk NulkesDwt1:09.2393028761:14.72
3.Femke SwierZwemvereniging Hoorn1:08.3793051221:14.89

Programmanr. 25
24-5-2008
Dames, 100m rugslag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend1:05.7485004541:10.89
2.Katinka van VastenhovenNva/Hhc1:07.4084025001:11.84
3.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend1:07.8192027721:12.26
4.Chantalle van der FluitDAW-Finenzo1:11.3292064061:13.81
5.Corine RookerWZ&PC Purmerend1:08.7092015221:14.48
6.Tessa MoschMSV- Zeemacht1:11.5391021721:15.25
7.Evelien JurriansenMSV- Zeemacht1:14.3892075041:17.04
8.Lisette WesterAquafit1:13.1290065521:19.00
9.Marianne vd PollDAW-Finenzo1:13.0689033521:19.96
10.Evelien KokA.Z.V.D.1:14.2590020281:20.68
11.Melissa ZwaanDAW-Finenzo1:13.3991036661:22.21
NGDaisy KleijneOeza1:12.928902286
NGWieteke ElzingaDAW-Finenzo1:12.088601038


Programmanr. 26
24-5-2008
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn1:20.2996007451:26.43
2.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn1:23.0196004691:26.65
3.Carlo KempWZ&PC Purmerend1:25.4896004671:29.34
4.Kevin SchaafRapido '821:30.4896026031:33.83
5.Tim WalstockHpc1:29.1996014931:35.53
6.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn1:30.8196011851:36.38
7.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn1:29.2996010751:37.11

Programmanr. 26
24-5-2008
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben TolEd-Vo1:19.9395011191:22.57
2.Sjors LieverstDAW-Finenzo1:16.7395013891:23.10
3.Klaas SchouteDAW-Finenzo1:17.8495008911:23.29
4.Felix GeenenDAW-Finenzo1:22.4695010851:26.35
5.Paul de GraafZV Waterland1:23.8795001071:26.39
6.Job BoersmaDe Reuring1:23.8995011851:27.79
7.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht1:24.3995038811:28.10
8.Guus JonkZwemvereniging Hoorn1:18.9695015091:30.53

Programmanr. 26
24-5-2008
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend1:09.6794009131:14.92
2.Mike ter HorstNva/Hhc1:13.2594027851:17.09
3.Bryan KroonEd-Vo1:16.3794023411:18.79
4.Jorrick DruyvenDAW-Finenzo1:14.3994005071:19.18
5.Gerco KalverboerZV Waterland1:18.5494002311:21.99

Programmanr. 26
24-5-2008
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stefan SchulteRapido '821:14.0793024431:16.89
2.Marcel SchoutenRapido '821:15.7793006531:17.05
3.Daan RemmelzwaalZaanstad (SG)1:14.2193025531:18.21
4.Mart de BoerDAW-Finenzo1:11.2993035891:19.63
5.Marcel van AlphenEZV Enkhuizen1:18.5993053071:21.12
6.Hiras FerrandinoDwt1:19.5893065271:21.88
7.Ritchoberto PeternellaWZ&PC Purmerend1:16.6493009911:23.91
8.Joey StokxDAW-Finenzo1:15.6593012511:25.79

Programmanr. 26
24-5-2008
Jongens, 100m schoolslagHeren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kees VeermanEd-Vo1:15.5292054571:19.76

Programmanr. 26
24-5-2008
Jongens, 100m schoolslagHeren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Richard KrasZeeschuimers1:07.5191034071:11.81
2.Hans Peter HartogDAW-Finenzo1:15.5091008591:16.22
3.Demi de RooijDAW-Finenzo1:14.4491056071:17.91
4.Richard VeermanEd-Vo1:16.7891063451:21.10
5.Thom de BoerDAW-Finenzo1:14.2191001811:28.92

Programmanr. 26
24-5-2008
Heren, 100m schoolslag18 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas TietzeWZ&PC Purmerend1:06.9887033511:11.87
2.Paul OudendijkOeza1:10.7081012871:13.12
3.Wouter BretonOeza1:10.3489004611:14.89
4.Rian VisserDAW-Finenzo1:12.9790071411:15.18
5.Quintin TrauselA.Z.V.D.1:13.4787034031:20.14
6.Marc EversRapido '821:17.0091074251:21.45


Programmanr. 27
24-5-2008
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Mirl de Boer9700468DAW-Finenzo2:53.294362:53.29
NG.ZAJohnny Mae Hauser9700682Zaanstad (SG)

Programmanr. 27
24-5-2008
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Rosa Veerman9600862WZ&PC Purmerend2:36.075972:36.07
2.Janine Rooker9600316WZ&PC Purmerend2:38.885662:38.88
3.Claudia Rijkhoff9603338Zwemvereniging Hoorn2:43.445202:43.44
4.Amber Ruig9603240Zaanstad (SG)2:44.385112:44.38
5.Brenda Zwarthoed9604938DAW-Finenzo2:44.975062:44.97
6.Irene Teufer9602340DAW-Finenzo2:45.535012:45.53
7.Julia Brouwers9600868WZ&PC Purmerend2:46.244942:46.24
8.Manon Wiersma9600112Zwemvereniging Hoorn2:48.364762:48.36
9.Roxann Geenen9601518DAW-Finenzo2:48.714732:48.71
10.Lindsey Reijsoo9603078Rapido '822:48.774722:48.77
11.Lara Deul9602480Ed-Vo2:52.974392:52.97
12.Laura Stokx9601510DAW-Finenzo2:54.854252:54.85
13.Marit Visscher9600004DAW-Finenzo2:55.324212:55.32
13.Nienke van der Zee9605430Zv Aquarius2:55.324212:55.32
15.Janine Kroon9600600Ed-Vo2:55.524202:55.52
16.Shannon Adema9601422A.Z.V.D.3:00.923833:00.92

Programmanr. 27
24-5-2008
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Kimberly Mijnen9503644Zaanstad (SG)2:41.595382:41.59
2.Helena La9502134Zwemvereniging Hoorn2:41.675372:41.67
3.Mandy Verhage9501382DAW-Finenzo2:43.445202:43.44
4.Maxine Alfonsi9502900DAW-Finenzo2:50.524582:50.52
5.Mariska van Engeldorp9502326Zv Aquarius2:50.754562:50.75
6.Daisy Koning9500314Zeeschuimers2:54.464282:54.46
7.Anouk Limburg9501806MSV- Zeemacht2:55.294222:55.29
DISSanne Bommer9501132Zaanstad (SG)2:43.702:43.70
SB - Het hoofd niet tijdens iedere cyclus het wateroppervlak doorbroken.

Programmanr. 27
24-5-2008
Meisjes, 200m wisselslagDames Jeugd 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Pascalle Spiekerman9403030WZ&PC Purmerend2:36.495932:36.49
2.Yvonne Verbeek9402788WZ&PC Purmerend2:38.175742:38.17
3.Cleo Denise Bol9403314WZ&PC Purmerend2:38.475712:38.47
4.Sharona Mlcoch9406178DAW-Finenzo2:38.885662:38.88
5.Suzanne Mosch9400548MSV- Zeemacht2:49.824642:49.82

Programmanr. 27
24-5-2008
Meisjes, 200m wisselslagDames Jeugd 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Femke Swier9305122Zwemvereniging Hoorn2:40.255522:40.25
2.Shelley de Boer9302840Zaanstad (SG)2:43.705182:43.70
3.Anouk Nulkes9302876Dwt2:46.604912:46.60
4.Daniëlle de Groot9303868DAW-Finenzo2:48.144782:48.14
5.Jessica de Ruiter9306160Zv Aquarius2:51.994462:51.99

Programmanr. 27
24-5-2008
Dames, 200m wisselslag16 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Maaike Vooren9103324DAW-Finenzo2:35.806002:35.80
2.Sharon van der Leest9202772WZ&PC Purmerend2:39.725572:39.72
3.Daphne ten Brink8500454WZ&PC Purmerend2:40.195522:40.19
4.Femke Lourens9108288Nva/Hhc2:43.515192:43.51
5.Corine Rooker9201522WZ&PC Purmerend2:46.244942:46.24
6.Evelien Kok9002028A.Z.V.D.2:47.084872:47.08
7.Melissa Zwaan9103666DAW-Finenzo2:50.404592:50.40
NG.ZAKatinka van Vastenhoven8402500Nva/Hhc


Programmanr. 28
24-5-2008
Jongens, 4 x 100m wisselslag

Jongens Junioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:16.174:44.54
Jorrick Druyven
Mart de Boer
94
93
1:07.28Joey Stokx
Vincent Schram
93
94
2.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:37.845:01.61
Frank van der Wolff
Guus Jonk
94
95
1:06.55Lars Haarsma
Thierry Feld
96
96


Programmanr. 29
24-5-2008
Heren, 4 x 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:15.294:27.00
Demi de Rooij
Rian Visser
91
90
1:10.49Arjan Baron
Hans Peter Hartog
91
91
2.Oeza 1Oeza4:21.704:34.13
Paul Oudendijk
Wouter Breton
81
89
1:06.10Martijn Butter
Klaas van Beek
79
88


Programmanr. 30
24-5-2008
Meisjes, 4 x 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:10.814:20.75
Rosanne Padt
Roxann Geenen
95
96
1:05.50Mandy Verhage
Brenda Zwarthoed
95
96
2.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend4:14.734:26.67
Marcha Kemp
Rosa Veerman
95
96
1:09.27Julia Brouwers
Janine Rooker
96
96
3.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:16.864:29.10
Simone Druijf
Helena La
95
95
1:08.26Manon Wiersma
Claudia Rijkhoff
96
96
4.DAW-Finenzo 2DAW-Finenzo4:22.874:38.39
Mirl de Boer
Sophie Padt
97
96
1:08.57Maxine Alfonsi
Irene Teufer
95
96
5.DAW-Finenzo 3DAW-Finenzo4:31.194:45.09
Marit Visscher
Laura Stokx
96
96
1:08.70Melissa Eliveld
Tess de Boer
95
96


Programmanr. 31
24-5-2008
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend3:59.634:09.44
Pascalle Spiekerman
Cleo Denise Bol
94
94
1:03.82Daphne ten Brink
Yvonne Verbeek
85
94
2.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:03.334:14.53
Daniëlle de Groot
Chantalle van der Fluit
93
92
1:03.70Maaike Vooren
Sharona Mlcoch
91
94
3.MSV- Zeemacht 1MSV- Zeemacht4:14.244:32.50
Suzanne Mosch
Marije de Winter
94
88
1:06.51Anouk Limburg
Tessa Mosch
95
91