A-competitie deel 3
Amsterdam, Netherlands,    14-1-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m wisselslag Heren Sen.   Nr. 2 4 x 50m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 4 100m rugslag Dames Min 6-   Nr. 5 100m schoolslag Heren Min 6-   
Nr. 6 200m vrije slag Dames Jgd 2-   Nr. 7 200m wisselslag Heren Jun 4-   
Nr. 8 200m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 9 100m vlinderslag Heren Sen 2-   
Nr. 10 200m wisselslag Dames Jun 2-   Nr. 11 200m rugslag Heren Jun 2-   
Nr. 12 200m schoolslag Dames Sen 2-   Nr. 13 200m vrije slag Heren Jgd 2-   
Nr. 14 200m wisselslag Dames Sen.   Nr. 15 100m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 17 50m vrije slag Dames Min 6-   Nr. 18 50m vlinderslag Heren Min 6-   
Nr. 19 200m schoolslag Heren Sen 2-   Nr. 20 100m rugslag Dames Jgd 2-   
Nr. 21 100m schoolslag Heren Jun 4-   Nr. 22 100m vlinderslag Dames Sen 2-   
Nr. 23 100m rugslag Heren Jgd 2-   Nr. 24 100m schoolslag Dames Jun 2-   
Nr. 25 100m vrije slag Heren Jun 2-   Nr. 26 100m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 27 200m rugslag Heren Sen.   Nr. 28 4 x 50m wisselslag Dames Jgd 2-   


Nr. 1   4 x 100m wisselslag Heren                                       Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Dolfijn 1                       De Dolfijn        3:54.97
       Niejenhuis van Henk       89   Jong de Remko             76
       Zoen van Danny            84   Die de Stefan             86
          58.39  3:54.97 
    2. De Kempvis 1                       De Kempvis        4:07.73
       Schilders Michael         88   Baars Mark                85
       Berg v.d. Tim             85   Wegman Johan              90
        1:01.13  4:07.73 
    3. De Zijl/LGB 1                      DeZijl/LGB        4:17.57
       Beglinger Theo            90   Sprinkhuizen Robin        74
       Rijntjes Joost            91   Mollema Ivor              90
        1:02.64  4:17.57 
    4. LZ 1886 1                          LZ1886            4:18.73
       Graaff de Jonathan        87   Sieval Sjoerd             90
       Zoest van Aschwin         91   Steijvers Luc             82
        1:04.57  4:18.73 



TOP
Nr. 2   4 x 50m vrije slag Dames                                        Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Dolfijn 1                       De Dolfijn        1:45.98
       Rooijen van Manon         82   Schaik van Lenneke        86
       Kroese Lona               87   Valkengoed van Jolijn     81
          26.30  1:45.98 
    2. LZ 1886 1                          LZ1886            1:54.60
       Nijgh Esther              84   Kempen Linda              92
       Koek Shirley              92   Tol v.d. Mariska          86
          28.45  1:54.60 
    3. De Kempvis 1                       De Kempvis        1:56.48
       Hoeven v.d. Natalie       89   Velde van der Steffie     89
       Hoeven v.d. Rianne        92   Vermeer Marlynn           89
          27.89  1:56.48 
  dis. De Zijl/LGB 1                      DeZijl/LGB
       Lardee Judith             90   Heemskerk Femke           87
       Bioch Iris                91   Koopmans Lesley           90
          29.86 



TOP
Nr. 4   100m rugslag Dames                                    Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Braam Pieternel                95  DeZijl/LGB        1:19.42
    2. Arvin Annika                   95  De Dolfijn        1:22.48
    3. Teske Mariska                  96  LZ1886            1:23.08
    4. Hummel Liza                    95  De Kempvis        1:25.32
    5. Grootes Danielle               95  DeZijl/LGB        1:26.46
    6. Stelle van Sharon              96  De Kempvis        1:28.29
    7. Kluiwstra Ymke                 96  LZ1886            1:29.53
    8. Penedo Joyce                   96  DeZijl/LGB        1:31.31
    9. Hoogenveen Sude                95  De Dolfijn        1:32.18
   10. Os den Laura                   95  LZ1886            1:33.66
   11. Sparnaay Celine                95  De Kempvis        1:34.22
   12. Hauser Johnny Mae              97  De Dolfijn        1:35.00
   13. Reus de Angela                 95  De Kempvis        1:36.04



TOP
Nr. 5   100m schoolslag Heren                                 Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Duyvenbode van Floyd           96  De Kempvis        1:32.54
    2. Elzerman Ties                  95  De Dolfijn        1:34.26
    3. Weel van der Jordi             96  De Kempvis        1:35.08
    4. Krogt van der Nick             95  DeZijl/LGB        1:35.18
    5. Badawi Amro                    95  LZ1886            1:36.10
    6. Cook Ricknaldo                 96  De Kempvis        1:38.59
    7. Kaynak Halil Ibrahim           95  De Dolfijn        1:41.86
    8. Lieshout van Koen              95  DeZijl/LGB        1:41.93
    9. Kooring Vinny                  95  De Dolfijn        1:42.20
   10. Sieval Kjell                   95  LZ1886            1:42.88
   11. Termijn Xander                 95  De Kempvis        1:43.57
   12. Kleef van Dennis               95  DeZijl/LGB        1:47.87
   13. Lubbers Anthony                95  De Dolfijn        1:49.20
   14. Uittenhout Bart                95  DeZijl/LGB        1:52.54



TOP
Nr. 6   200m vrije slag Dames                                   Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Noort van Leonie               93  DeZijl/LGB        2:11.63
          31.37  1:05.31  2:11.63 
    2. Brouwer Tessa                  91  De Dolfijn        2:12.01
          31.92  2:12.01 
       Bioch Iris                     91  DeZijl/LGB        2:12.01
          31.00  1:04.54  2:12.01 
    4. Bakker Britt                   91  De Dolfijn        2:13.48
          31.32  1:05.39  2:13.48 
    5. Kerkvliet Tessa                92  LZ1886            2:14.90
        2:14.90 
    6. Boer de Rosanne                91  LZ1886            2:15.58
          31.65  1:06.36  2:15.58 
    7. Straten Nadine                 91  De Dolfijn        2:15.59
          31.56  1:05.64  2:15.59 
    8. Kempen Linda                   92  LZ1886            2:18.02
          32.09  1:07.15  2:18.02 
    9. Heuvel van den Iris            94  De Kempvis        2:19.22
          31.83  1:07.04  2:19.22 
   10. Hoeven v.d. Rianne             92  De Kempvis        2:26.02
          32.57  1:08.67  2:26.02 
   11. Oprel Louise                   94  De Kempvis        2:31.45
          33.82  1:11.36  2:31.45 
   12. Schaft Eline                   92  DeZijl/LGB        2:34.16
   13. Langeveld Mandy                94  De Kempvis        2:35.23
          34.87  1:14.39  2:35.23 
   14. Smeele Mara                    93  DeZijl/LGB        2:39.26
          36.18  2:39.26 



TOP
Nr. 7   200m wisselslag Heren                               Juniorren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Leuven van Julian              92  De Dolfijn        2:20.95
          30.57  2:20.95 
    2. Wegman Erik                    92  De Kempvis        2:23.76
          30.92  2:23.76 
    3. Rijntjes Joost                 91  DeZijl/LGB        2:26.23
          30.46  2:26.23 
    4. Hessing Nick                   91  De Dolfijn        2:26.30
          30.11  2:26.30 
    5. Bouwhuis Oscar                 91  De Dolfijn        2:26.99
          30.90  2:26.99 
    6. Waanders Bastiaan              93  DeZijl/LGB        2:31.64
          34.39  2:31.64 
    7. Kluiwstra Jelmar               92  LZ1886            2:31.68
          32.25  2:31.68 
    8. Mollema Nils                   93  DeZijl/LGB        2:32.07
          34.32  2:32.07 
    9. Regensburg Sven                91  LZ1886            2:37.78
          33.98  2:37.78 
   10. Schrier Arend                  92  De Kempvis        2:52.72
          35.81  2:52.72 
   11. Smits Jasper                   91  De Kempvis        3:03.30
          41.71  3:03.30 
   12. Doove Dennis                   92  De Kempvis        3:06.66
   bm. Hillebregt Donald              92  DeZijl/LGB        2:29.42
          32.88  2:29.42 
  dis. Zoest van Aschwin              91  LZ1886            2:27.86
        2:27.86 



TOP
Nr. 8   200m vlinderslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rooijen van Manon              82  De Dolfijn        2:14.98
          31.10  1:05.51  2:14.98 
    2. Valkengoed van Jolijn          81  De Dolfijn        2:17.80
          31.25  1:05.87  2:17.80 
    3. Schaik van Lenneke             86  De Dolfijn        2:21.01
          32.01  1:08.13  2:21.01 
    4. Moes Chrisje                   85  De Dolfijn        2:21.86
          32.07  1:12.06  2:21.86 
    5. Voort van der Linda            92  DeZijl/LGB        2:38.92
    6. Vermeer Marlynn                89  De Kempvis        2:43.14
        2:43.14 
    7. Hoeven v.d. Natalie            89  De Kempvis        2:47.92
          35.32  1:18.02  2:47.92 
  dis. Cabrie Fiona                   88  De Kempvis



TOP
Nr. 9   100m vlinderslag Heren                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Pluijm van der Dingeman        90  DeZijl/LGB          59.13
          27.34    59.13 
    2. Wullings Bo                    89  De Dolfijn        1:00.46
          28.33  1:00.46 
    3. Jong de Pelger                 88  De Kempvis        1:01.42
          28.33  1:01.42 
    4. Schilders Michael              88  De Kempvis        1:02.04
          28.29  1:02.04 
    5. Beglinger Theo                 90  DeZijl/LGB        1:02.75
        1:02.75 
    6. Sieval Sjoerd                  90  LZ1886            1:03.31
          29.77  1:03.31 
    7. Stocker Nick                   89  De Dolfijn        1:03.85
        1:03.85 
    8. Wegman Johan                   90  De Kempvis        1:04.04
          29.13  1:04.04 
    9. Graaff de Jonathan             87  LZ1886            1:04.36
          30.42  1:04.36 
   10. Mollema Ivor                   90  DeZijl/LGB        1:04.65
          29.74  1:04.65 
   11. Gormez Özgen                   91  De Dolfijn        1:06.17
          30.29  1:06.17 



TOP
Nr. 10   200m wisselslag Dames                                Junioren2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jong de Jamie                  93  De Dolfijn        2:32.85
          31.71  2:32.85 
    2. Noort van Leonie               93  DeZijl/LGB        2:35.07
          32.51  2:35.07 
    3. Zarekiani Parand               94  De Dolfijn        2:40.78
    4. Poel van der Janet             93  LZ1886            2:42.72
          34.65  2:42.72 
    5. Heuvel van den Iris            94  De Kempvis        2:45.89
          36.08  2:45.89 
    6. Klijnstra Nicole               94  De Dolfijn        2:49.10
          36.81  2:49.10 
    7. Kerkvliet Karlijn              93  LZ1886            2:50.33
          35.45  2:50.33 
    8. Oprel Louise                   94  De Kempvis        2:50.39
          37.97  2:50.39 
    9. Grootes Danielle               95  DeZijl/LGB        2:56.03
          40.59  2:56.03 
   10. Hummel Betty                   93  De Kempvis        2:57.87
          36.53  2:57.87 
   11. Koek Seline                    94  LZ1886            2:59.68
          43.12  2:59.68 
   12. Huisman Bodi                   95  DeZijl/LGB        3:00.03
        3:00.03 
   13. Kostwinder Krista              94  De Kempvis        3:00.50
          41.74  3:00.50 
  dis. Coombes Florence               94  De Dolfijn        2:51.36
          38.24  2:51.36 
  dis. Grootes Isabelle               93  DeZijl/LGB        2:52.83
          38.17  2:52.83 



TOP
Nr. 11   200m rugslag Heren                                   Junioren2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sieval Lars                    93  LZ1886            2:25.08
          33.48  1:10.08  2:25.08 
    2. Mollema Nils                   93  DeZijl/LGB        2:27.84
          35.04  1:12.50  2:27.84 
    3. Waanders Bastiaan              93  DeZijl/LGB        2:28.63
          36.36  2:28.63 
    4. Bakker Jens                    93  De Dolfijn        2:29.12
        2:29.12 
    5. Zwerink Ben                    93  De Dolfijn        2:29.30
          35.80  1:13.70  2:29.30 
    6. Ayoub Christopher              93  De Dolfijn        2:33.39
          35.83  1:15.11  2:33.39 
    7. Teske Martijn                  94  LZ1886            2:51.53
          39.55  1:23.41  2:51.53 
    8. Groot Bjorn                    93  DeZijl/LGB        2:52.25
          40.06  1:24.08  2:52.25 
    9. Penedo Jordi                   93  DeZijl/LGB        2:56.20
          41.79  1:27.32  2:56.20 
   10. Putten van Jesse               93  LZ1886            2:59.70
          42.02  1:27.83  2:59.70 
   11. Mannetje 't Jordi              95  De Kempvis        3:06.18
   12. Hennep Romero                  93  De Kempvis        3:08.36
          45.41  3:08.36 
   13. Smits Bauke                    94  De Kempvis        3:16.20
          45.39  1:36.13  3:16.20 
   14. Termijn Xander                 95  De Kempvis        3:20.81
        1:39.99  3:20.81 



TOP
Nr. 12   200m schoolslag Dames                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Elzerman Anouk                 90  De Dolfijn        2:39.82
          36.73  1:18.00  2:39.82 
    2. Brouwer Tessa                  91  De Dolfijn        2:42.42
          36.92  1:18.94  2:42.42 
    3. Werff van der Paula            91  LZ1886            2:44.54
          37.00  1:19.02  2:44.54 
    4. Boer de Rosanne                91  LZ1886            2:45.75
          37.75  2:45.75 
    5. Bakker Britt                   91  De Dolfijn        2:47.35
          37.57  1:20.23  2:47.35 
    6. Koek Shirley                   92  LZ1886            2:57.96
          40.07  1:25.85  2:57.96 
    7. Koopmans Lesley                90  DeZijl/LGB        3:00.86
    8. Bijleveld Ilse                 94  De Kempvis        3:07.47
          41.82  1:29.28  3:07.47 
    9. Bioch Iris                     91  DeZijl/LGB        3:09.51
          43.63  1:32.13  3:09.51 
   10. Schaft Eline                   92  DeZijl/LGB        3:13.23
          43.76  1:32.86  3:13.23 
   11. Velde van der Steffie          89  De Kempvis        3:20.30
          43.23  1:32.36  3:20.30 



TOP
Nr. 13   200m vrije slag Heren                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wullings Bo                    89  De Dolfijn        1:57.16
          28.10    58.39  1:57.16 
    2. Niejenhuis van Henk            89  De Dolfijn        1:58.34
          28.33    58.82  1:58.34 
    3. Pluijm van der Dingeman        90  DeZijl/LGB        1:59.40
        1:01.42  1:59.40 
    4. Sieval Sjoerd                  90  LZ1886            2:01.07
          28.86    59.95  2:01.07 
    5. Sloof Jory                     90  De Kempvis        2:03.08
          28.32  2:03.08 
    6. Mollema Ivor                   90  DeZijl/LGB        2:05.42
          28.14  1:00.08  2:05.42 
    7. Engelenburg Raoul              89  De Dolfijn        2:05.93
          29.79  1:02.09  2:05.93 
    8. Rijntjes Joost                 91  DeZijl/LGB        2:06.68
          29.25  1:00.80  2:06.68 
    9. Kluiwstra Jelmar               92  LZ1886            2:07.02
          30.02  1:02.61  2:07.02 
   10. Wegman Erik                    92  De Kempvis        2:08.41
          29.78  1:02.25  2:08.41 
   11. Wegman Johan                   90  De Kempvis        2:10.65
          29.32    57.58  2:10.65 
   12. Stouten Simon                  94  DeZijl/LGB        2:25.24
          33.67  2:25.24 
   13. Smits Jasper                   91  De Kempvis        2:45.22
          36.34  1:19.38  2:45.22 



TOP
Nr. 14   200m wisselslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Heemskerk Femke                87  DeZijl/LGB        2:16.84
          29.53  2:16.84 
    2. Rooijen van Manon              82  De Dolfijn        2:18.84
          30.18  2:18.84 
    3. Kroese Lona                    87  De Dolfijn        2:21.08
    4. Schaik van Lenneke             86  De Dolfijn        2:24.80
          31.04  2:24.80 
    5. Moes Chrisje                   85  De Dolfijn        2:27.31
          31.12  2:27.31 
    6. Tol v.d. Mariska               86  LZ1886            2:29.60
          32.10  2:29.60 
    7. Nijgh Esther                   84  LZ1886            2:30.02
          32.79  2:30.02 
    8. Vermeer Marlynn                89  De Kempvis        2:31.37
        2:31.37 
    9. Hoeven v.d. Natalie            89  De Kempvis        2:34.62
          34.59  2:34.62 
   10. Brak Larissa                   88  DeZijl/LGB        2:35.53
   11. Poel van der Janet             93  LZ1886            2:46.80
          35.61  2:46.80 
   12. Lardee Judith                  90  DeZijl/LGB        2:48.36
          34.63  2:48.36 
   13. Cabrie Fiona                   88  De Kempvis        2:48.89
          35.26  2:48.89 
   14. Leeuwen van Andrea             81  DeZijl/LGB        2:53.09
          37.64  2:53.09 
   15. Velde van der Steffie          89  De Kempvis        2:58.36
        2:58.36 



TOP
Nr. 15   100m vrije slag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Die de Stefan                  86  De Dolfijn          51.11
          24.87    51.11 
    2. Jong de Remko                  76  De Dolfijn          52.49
    3. Krommenhoek Joost              84  De Dolfijn          53.02
       Linden van der Michael         86  DeZijl/LGB          53.02
          25.18    53.02 
    5. Langeler Misja                 84  De Dolfijn          53.44
    6. Baars Mark                     85  De Kempvis          54.70
          26.02    54.70 
    7. Zoen van Danny                 84  De Dolfijn          54.81
          26.12    54.81 
    8. Jong de Pelger                 88  De Kempvis          56.05
          26.54    56.05 
    9. Stoep van de Stefan            84  De Kempvis          56.86
          26.54    56.86 
   10. Sprinkhuizen Robin             74  DeZijl/LGB          57.16
   11. Sieval Lars                    93  LZ1886              57.76
          27.07    57.76 
   12. Drenth Mark                    83  LZ1886              57.79
   13. Beugelsdijk Dirkjan            81  DeZijl/LGB          58.51
          58.51 
   14. Steijvers Luc                  82  LZ1886              59.89
   15. Berg v.d. Tim                  85  De Kempvis        1:00.82
          29.14  1:00.82 



TOP
Nr. 17   50m vrije slag Dames                                 Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Grootes Danielle               95  DeZijl/LGB          32.64
    2. Huisman Bodi                   95  DeZijl/LGB          33.26
    3. Teske Mariska                  96  LZ1886              33.36
    4. Penedo Joyce                   96  DeZijl/LGB          34.22
    5. Kluiwstra Ymke                 96  LZ1886              34.60
    6. Hoogenveen Sude                95  De Dolfijn          35.36
    7. Stelle van Sharon              96  De Kempvis          35.64
    8. Hummel Liza                    95  De Kempvis          36.32
    9. Os den Laura                   95  LZ1886              36.70
   10. Reus de Angela                 95  De Kempvis          36.87
   11. Sparnaay Celine                95  De Kempvis          37.77
   12. Hauser Johnny Mae              97  De Dolfijn          38.84
   13. Arvin Annika                   95  De Dolfijn          39.40



TOP
Nr. 18   50m vlinderslag Heren                                Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lubbers Anthony                95  De Dolfijn          36.09
    2. Duyvenbode van Floyd           96  De Kempvis          37.24
    3. Kaynak Halil Ibrahim           95  De Dolfijn          37.95
    4. Mannetje 't Jordi              95  De Kempvis          40.36
       Elzerman Ties                  95  De Dolfijn          40.36
    6. Cook Ricknaldo                 96  De Kempvis          40.64
    7. Lieshout van Koen              95  DeZijl/LGB          40.87
    8. Kleef van Dennis               95  DeZijl/LGB          41.90
    9. Uittenhout Bart                95  DeZijl/LGB          42.02
   10. Weel van der Jordi             96  De Kempvis          42.10
   11. Sieval Kjell                   95  LZ1886              42.70
   12. Badawi Amro                    95  LZ1886              45.02
   13. Krogt van der Nick             95  DeZijl/LGB          45.64
   14. Kooring Vinny                  95  De Dolfijn          46.07



TOP
Nr. 19   200m schoolslag Heren                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jong de Pelger                 88  De Kempvis        2:34.53
          33.17  1:12.50  2:34.53 
    2. Bakker Jens                    93  De Dolfijn        2:34.84
          35.36  1:20.20  2:34.84 
    3. Wullings Bo                    89  De Dolfijn        2:36.54
        2:36.54 
    4. Schilders Michael              88  De Kempvis        2:40.69
        1:17.82  2:40.69 
    5. Hillebregt Donald              92  DeZijl/LGB        2:43.70
          36.51  1:18.23  2:43.70 
    6. Stocker Nick                   89  De Dolfijn        2:44.09
          35.63  1:17.35  2:44.09 
    7. Zoest van Aschwin              91  LZ1886            2:44.37
          36.46  2:44.37 
    8. Rijntjes Joost                 91  DeZijl/LGB        2:46.18
          36.72  2:46.18 
    9. Graaff de Jonathan             87  LZ1886            2:47.65
          36.87  1:18.85  2:47.65 
   10. Hessing Nick                   91  De Dolfijn        2:48.39
          36.13  1:19.20  2:48.39 
   11. Sloof Jory                     90  De Kempvis        2:51.88
        1:21.28  2:51.88 
   12. Waanders Bastiaan              93  DeZijl/LGB        2:54.79
        1:24.89  2:54.79 



TOP
Nr. 20   100m rugslag Dames                                     Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Straten Nadine                 91  De Dolfijn        1:08.65
          33.69  1:08.65 
    2. Brouwer Tessa                  91  De Dolfijn        1:08.73
    3. Werff van der Paula            91  LZ1886            1:09.86
          34.24  1:09.86 
    4. Kempen Linda                   92  LZ1886            1:12.20
    5. Bioch Iris                     91  DeZijl/LGB        1:13.64
          35.54  1:13.64 
    6. Bakker Britt                   91  De Dolfijn        1:15.77
          37.15  1:15.77 
    7. Grootes Isabelle               93  DeZijl/LGB        1:17.45
          38.13  1:17.45 
    8. Bijleveld Ilse                 94  De Kempvis        1:19.52
    9. Braam Pieternel                95  DeZijl/LGB        1:20.50
          39.00  1:20.50 
   10. Hoeven v.d. Rianne             92  De Kempvis        1:21.87
   11. Os den Tessa                   93  LZ1886            1:22.76
   12. Langeveld Mandy                94  De Kempvis        1:23.30
   13. Kostwinder Krista              94  De Kempvis        1:23.94
   14. Smeele Mara                    93  DeZijl/LGB        1:31.70
          43.89  1:31.70 



TOP
Nr. 21   100m schoolslag Heren                               Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zoest van Aschwin              91  LZ1886            1:14.06
          34.35  1:14.06 
    2. Bouwhuis Oscar                 91  De Dolfijn        1:16.61
    3. Leuven van Julian              92  De Dolfijn        1:18.51
          37.48  1:18.51 
    4. Wegman Erik                    92  De Kempvis        1:18.56
        1:18.56 
    5. Gormez Özgen                   91  De Dolfijn        1:20.70
    6. Regensburg Sven                91  LZ1886            1:20.78
          37.45  1:20.78 
    7. Schrier Arend                  92  De Kempvis        1:27.87
          41.18  1:27.87 
    8. Smits Jasper                   91  De Kempvis        1:32.92
          43.97  1:32.92 
    9. Penedo Jordi                   93  DeZijl/LGB        1:33.67
   10. Groot Bjorn                    93  DeZijl/LGB        1:35.22
   11. Doove Dennis                   92  De Kempvis        1:35.37
   12. Stouten Simon                  94  DeZijl/LGB        1:36.60



TOP
Nr. 22   100m vlinderslag Dames                              Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jong de Kelly                  91  De Dolfijn        1:06.53
        1:06.53 
    2. Reinds Annika                  89  De Dolfijn        1:06.86
    3. Handana Robin                  90  De Dolfijn        1:10.89
    4. Voort van der Linda            92  DeZijl/LGB        1:12.55
    5. Vermeer Marlynn                89  De Kempvis        1:13.84
    6. Koopmans Lesley                90  DeZijl/LGB        1:15.99
       Lardee Judith                  90  DeZijl/LGB        1:15.99
          34.63  1:15.99 
    8. Koek Shirley                   92  LZ1886            1:16.23
    9. Hoeven v.d. Rianne             92  De Kempvis        1:17.16
   10. Kerkvliet Karlijn              93  LZ1886            1:19.36
   11. Oprel Louise                   94  De Kempvis        1:24.92
  dis. Kerkvliet Tessa                92  LZ1886            1:15.46
          34.08  1:15.46 



TOP
Nr. 23   100m rugslag Heren                                     Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Niejenhuis van Henk            89  De Dolfijn          59.43
    2. Pluijm van der Dingeman        90  DeZijl/LGB        1:02.20
    3. Beglinger Theo                 90  DeZijl/LGB        1:03.86
    4. Stocker Nick                   89  De Dolfijn        1:05.14
    5. Hessing Nick                   91  De Dolfijn        1:06.82
    6. Wegman Johan                   90  De Kempvis        1:06.96
    7. Mollema Ivor                   90  DeZijl/LGB        1:07.75
    8. Engelenburg Raoul              89  De Dolfijn        1:08.54
    9. Sloof Jory                     90  De Kempvis        1:09.45
   10. Kluiwstra Jelmar               92  LZ1886            1:09.66
   11. Regensburg Sven                91  LZ1886            1:15.10



TOP
Nr. 24   100m schoolslag Dames                                Junioren2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zarekiani Parand               94  De Dolfijn        1:22.21
    2. Jong de Jamie                  93  De Dolfijn        1:23.35
    3. Noort van Leonie               93  DeZijl/LGB        1:24.34
    4. Heuvel van den Iris            94  De Kempvis        1:25.20
    5. Poel van der Janet             93  LZ1886            1:25.35
    6. Klijnstra Nicole               94  De Dolfijn        1:28.89
    7. Bijleveld Ilse                 94  De Kempvis        1:31.42
    8. Grootes Isabelle               93  DeZijl/LGB        1:32.04
    9. Coombes Florence               94  De Dolfijn        1:32.20
   10. Koek Seline                    94  LZ1886            1:32.68
   11. Kostwinder Krista              94  De Kempvis        1:35.05
   12. Hummel Betty                   93  De Kempvis        1:37.26
   13. Huisman Bodi                   95  DeZijl/LGB        1:41.61
   14. Os den Tessa                   93  LZ1886            1:42.60



TOP
Nr. 25   100m vrije slag Heren                                Junioren2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sieval Lars                    93  LZ1886              57.68
    2. Bakker Jens                    93  De Dolfijn          59.77
    3. Mollema Nils                   93  DeZijl/LGB        1:01.14
    4. Zwerink Ben                    93  De Dolfijn        1:04.95
    5. Ayoub Christopher              93  De Dolfijn        1:05.29
    6. Stouten Simon                  94  DeZijl/LGB        1:07.35
    7. Teske Martijn                  94  LZ1886            1:08.16
    8. Penedo Jordi                   93  DeZijl/LGB        1:09.68
    9. Groot Bjorn                    93  DeZijl/LGB        1:10.25
   10. Hennep Romero                  93  De Kempvis        1:11.91
   11. Putten van Jesse               93  LZ1886            1:13.17
   12. Termijn Xander                 95  De Kempvis        1:17.60
   13. Smits Bauke                    94  De Kempvis        1:19.45
   14. Mannetje 't Jordi              95  De Kempvis        1:19.73



TOP
Nr. 26   100m schoolslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Heemskerk Femke                87  DeZijl/LGB        1:12.46
    2. Kroese Lona                    87  De Dolfijn        1:15.00
    3. Elzerman Anouk                 90  De Dolfijn        1:15.82
    4. Werff van der Paula            91  LZ1886            1:16.38
    5. Brak Larissa                   88  DeZijl/LGB        1:17.16
    6. Schaik van Lenneke             86  De Dolfijn        1:17.43
    7. Boer de Rosanne                91  LZ1886            1:18.80
    8. Nijgh Esther                   84  LZ1886            1:20.63
    9. Hoeven v.d. Natalie            89  De Kempvis        1:21.54
   10. Tol v.d. Mariska               86  LZ1886            1:21.99
   11. Koopmans Lesley                90  DeZijl/LGB        1:24.60
   12. Cabrie Fiona                   88  De Kempvis        1:29.02
   13. Lardee Judith                  90  DeZijl/LGB        1:29.50
   14. Leeuwen van Andrea             81  DeZijl/LGB        1:30.60
   15. Velde van der Steffie          89  De Kempvis        1:36.06



TOP
Nr. 27   200m rugslag Heren                                             Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Niejenhuis van Henk            89  De Dolfijn        2:07.07
        1:01.79  2:07.07 
    2. Blank Richard                  72  De Dolfijn        2:09.07
        1:02.77  2:09.07 
    3. Schilders Michael              88  De Kempvis        2:12.50
        1:03.02  2:12.50 
    4. Die de Stefan                  86  De Dolfijn        2:13.26
        1:05.76  2:13.26 
    5. Linden van der Michael         86  DeZijl/LGB        2:15.72
        1:05.78  2:15.72 
    6. Jong de Remko                  76  De Dolfijn        2:16.16
        1:04.99  2:16.16 
       Sieval Sjoerd                  90  LZ1886            2:16.16
          31.92  2:16.16 
    8. Krommenhoek Joost              84  De Dolfijn        2:16.75
        1:07.49  2:16.75 
    9. Beglinger Theo                 90  DeZijl/LGB        2:16.98
        1:08.15  2:16.98 
   10. Baars Mark                     85  De Kempvis        2:19.89
        1:08.20  2:19.89 
   11. Drenth Mark                    83  LZ1886            2:20.68
        1:07.73  2:20.68 
   12. Sprinkhuizen Robin             74  DeZijl/LGB        2:23.32
        1:09.68  2:23.32 
   13. Berg v.d. Tim                  85  De Kempvis        2:31.99
        1:14.13  2:31.99 
   14. Stoep van de Stefan            84  De Kempvis        2:33.36
        1:14.16  2:33.36 
   15. Beugelsdijk Dirkjan            81  DeZijl/LGB        2:38.99
          36.36  2:38.99 
   16. Steijvers Luc                  82  LZ1886            2:41.45
        1:16.38  2:41.45 



TOP
Nr. 28   4 x 50m wisselslag Dames                               Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Dolfijn 1                       De Dolfijn        2:04.93
       Straten Nadine            91   Jong de Kelly             91
       Brouwer Tessa             91   Bakker Britt              91
        2:04.93 
    2. LZ 1886 1                          LZ1886            2:13.53
       Kempen Linda              92   Koek Shirley              92
       Boer de Rosanne           91   Kerkvliet Tessa           92
          33.37  2:13.53 
    3. De Zijl/LGB 1                      DeZijl/LGB        2:19.42
       Grootes Isabelle          93   Huisman Bodi              95
       Noort van Leonie          93   Bioch Iris                91
          35.89  2:19.42 
    4. De Kempvis 1                       De Kempvis        2:24.41
       Bijleveld Ilse            94   Heuvel van den Iris       94
       Hoeven v.d. Rianne        92   Oprel Louise              94
          37.98  2:24.41