Verenigings Competitie Deel 2
Spijkenisse (NED),    13-11-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 21. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 26. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 28. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 29. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2010


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2               Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
13-11-2011 - 14:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Kempvis 1                       De Kempvis             4:02.36   432       
        Jordi van der Weel, 96                 Floyd van Duyvenbode, 96
        Rick van Prooijen, 98                  Sven Hubregtse, 97
            28.33    59.17  4:02.36

    2.  SG d'ELFT Wave 1                   SG d'ELFT Wave         4:07.09   408       
        Floris van der Meer, 97                Joey Dukker, 97
        Jimmy Dukker, 97                       Jort Stienstra, 98
            29.95  1:01.67  4:07.09

    3.  Hoogenboom Tours BZ&PC 1           Hoogenboom Tours BZ&   5:09.01   208       
        Roan van 't Hoog, 00                   Romano Groeneveld, 98
        Sander van Jaarsveld, 99               Ian Terlouw, 00
            37.45  1:20.86  5:09.01




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
13-11-2011 - 14:05                  (1j,1m,1j,1m)                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hoogenboom Tours BZ&PC 1           Hoogenboom Tours BZ&   2:17.92   220       
        Nicoline Schol, 00                     Tes Schouten, 00
        Jeroen Bakker, 00                      Roan van 't Hoog, 00
            33.54  2:17.92

    2.  De Kempvis 1                       De Kempvis             2:18.26   219       
        Vincent van Bolhuis, 00                Thomas Bordewijk, 00
        Athina van Bolhuis, 02                 Lisa Pijlman, 01
            30.80  2:18.26

    3.  SG d'ELFT Wave 1                   SG d'ELFT Wave         2:29.13   174       
        Rolf Bavelaar, 00                      Noah Legerstee, 00
        Celina von Berg, 00                    Iris van den Berg, 01
            35.13  2:29.13




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Dames, 400m wisselslag             Dames Senioren Open
13-11-2011 - 14:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marlynn Vermeer               89   De Kempvis             5:40.07   452       
            33.70  1:15.16  5:40.07
    2.  Liza Hummel                   95   De Kempvis             5:42.57   442       
            34.41  1:15.89  5:42.57



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                  Dames, 200m wisselslag             Dames Senioren Open
13-11-2011 - 14:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jennifer den Besten           95   Hoogenboom Tours BZ&   2:37.89   491       
            32.76  2:37.89
    2.  Merel Toussaint               92   SG d'ELFT Wave         2:41.73   457       
            34.73  2:41.73
    3.  van Mieke Dort                91   SG d'ELFT Wave         2:42.20   453       
            33.29  2:42.20
    4.  Yldau de Lange                93   Hoogenboom Tours BZ&   2:43.67   441       
            34.51  2:43.67
    5.  Ilse Noorlander               93   SG d'ELFT Wave         2:46.92   415       
            37.80  2:46.92
    6.  Chantal Scheer                73   Hoogenboom Tours BZ&   2:55.56   357       
            36.73  2:55.56
    7.  Jenny Nauta                   87   SG d'ELFT Wave         3:01.51   323       
            38.86  3:01.51



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Heren, 100m vlinderslag             Heren Senioren Open
13-11-2011 - 14:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Verheul                93   Hoogenboom Tours BZ&   1:02.16   474       
            29.32  1:02.16
    2.  Hans van Wijk                 89   Hoogenboom Tours BZ&   1:03.20   451       
            29.92  1:03.20
    3.  Egbert Stolk                  76   De Kempvis             1:03.48   445       
            29.45  1:03.48
    4.  Romero Hennep                 93   De Kempvis             1:03.86   437       
            30.86  1:03.86
    5.  Jory Sloof                    90   De Kempvis             1:03.93   436       
            30.19  1:03.93
    6.  Mo Liems                      89   SG d'ELFT Wave         1:04.66   421       
            29.87  1:04.66
    7.  Erik Simons                   89   SG d'ELFT Wave         1:06.34   390       
            30.77  1:06.34
    8.  Rutger Stottelaar             90   SG d'ELFT Wave         1:10.98   318       
            31.36  1:10.98
    9.  Owen Louwes                   91   Hoogenboom Tours BZ&   1:11.45   312  FJ 1 
            32.09  1:11.45
   10.  Victor den Heijer             83   SG d'ELFT Wave         1:11.45   312  FJ 2 
            31.70  1:11.45
   11.  Michiel van Nesselrooij       90   SG d'ELFT Wave         1:12.23   302       
            32.60  1:12.23



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Dames, 100m schoolslag       Dames Senioren 2 en later
13-11-2011 - 14:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Krista Kostwinder             94   De Kempvis             1:23.36   425       
            39.36  1:23.36
    2.  Iris van den Heuvel           94   De Kempvis             1:24.73   405       
            39.92  1:24.73
    3.  Daphne Hulst                  97   SG d'ELFT Wave         1:27.40   369       
            40.86  1:27.40
    4.  Marsha den Besten             96   Hoogenboom Tours BZ&   1:27.98   361       
          1:27.98
    5.  Valery Visser                 95   Hoogenboom Tours BZ&   1:29.09   348       
            42.01  1:29.09
    6.  Sytske van der Laan           99   SG d'ELFT Wave         1:31.07   326       
            43.00  1:31.07
    7.  Ilse Bijleveld                94   De Kempvis             1:33.32   303       
            42.64  1:33.32
    8.  Femke Rongen                  98   SG d'ELFT Wave         1:33.82   298       
            44.45  1:33.82
    9.  Kyra de Lange                 95   Hoogenboom Tours BZ&   1:38.50   257       
            45.06  1:38.50



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 400m vrije slag       Jongens Jeugd 2 en later
13-11-2011 - 14:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordi 't Mannetje             95   De Kempvis             4:42.57   426       
            30.45  1:05.32  2:17.95  4:42.57
    2.  Jordi van der Weel            96   De Kempvis             4:53.73   380       
            33.01  1:09.26  2:24.51  4:53.73
    3.  Bauke Smits                   94   De Kempvis             5:08.29   328       
            33.67  1:11.09  2:28.89  5:08.29
    4.  Jeffrey Keereweer             95   De Kempvis             5:24.21   282       
            33.68  1:11.72  2:33.55  5:24.21



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Jongens, 200m vrije slag       Jongens Jeugd 2 en later
13-11-2011 - 14:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ton van der Plaats            95   SG d'ELFT Wave         2:16.39   386       
            30.82  1:05.02  2:16.39
    2.  Kevin Lingen                  94   Hoogenboom Tours BZ&   2:18.01   373       
            31.70  1:06.48  2:18.01
    3.  Ricardo Hauber                94   SG d'ELFT Wave         2:24.95   322       
            31.32  1:07.29  2:24.95
    4.  Youcef Alili                  94   SG d'ELFT Wave         2:31.19   283       
            31.80  1:08.42  2:31.19
    5.  Jelle van der Laan            95   SG d'ELFT Wave         2:43.89   222       
            36.01  1:17.93  2:43.89



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Meisjes, 200m rugslag         Meisjes Jeugd 2 en later
13-11-2011 - 14:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fenna de Groot                97   De Kempvis             2:44.42   390       
            38.80  1:19.95  2:44.42
    2.  Marijke van Dorp              98   De Kempvis             2:57.11   312       
            39.92  1:24.48  2:57.11
    3.  Inge van den Born             96   SG d'ELFT Wave         3:12.16   244       
            44.29  1:33.36  3:12.16
    4.  Ashley van den Bosch          96   SG d'ELFT Wave         3:51.80   139       
            54.08  1:51.08  3:51.80



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Meisjes, 100m rugslag         Meisjes Jeugd 2 en later
13-11-2011 - 14:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marsha den Besten             96   Hoogenboom Tours BZ&   1:21.32   313       
            39.51  1:21.32
    2.  Nicole den Boer               96   Hoogenboom Tours BZ&   1:23.07   293       
            39.80  1:23.07
    3.  Simone Bunnik                 97   Hoogenboom Tours BZ&   1:23.82   286       
            40.64  1:23.82



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Jongens, 100m vlinderslag    Jongens Junioren 4 en later
13-11-2011 - 14:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floyd van Duyvenbode          96   De Kempvis             1:04.42   426       
            29.95  1:04.42
    2.  Sven Hubregtse                97   De Kempvis             1:10.80   321       
            32.13  1:10.80
    3.  Floris van der Meer           97   SG d'ELFT Wave         1:12.73   296       
            32.32  1:12.73
    4.  Jimmy Dukker                  97   SG d'ELFT Wave         1:19.32   228       
            36.89  1:19.32
    5.  Vincenzo Correia              97   De Kempvis             1:22.89   200       
            38.02  1:22.89
    6.  Onash Kakiay                  97   Hoogenboom Tours BZ&   1:29.77   157       
            40.86  1:29.77
    7.  Joey Dukker                   97   SG d'ELFT Wave         1:35.26   131       
            42.51  1:35.26
    8.  Erik van den Born             97   SG d'ELFT Wave         1:50.13    85       
            47.96  1:50.13
   DIS  Maarten Twisk                 96   SG d'ELFT Wave         1:28.29             
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            37.89  1:28.29
   DIS  Justin Lingen                 97   Hoogenboom Tours BZ&   1:45.20             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            47.20  1:45.20



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Dames, 50m schoolslag              Dames Senioren Open
13-11-2011 - 14:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fiona Cabrie                  88   De Kempvis               38.10   431       
    2.  Ilse Noorlander               93   SG d'ELFT Wave           38.89   406       
    3.  Yldau de Lange                93   Hoogenboom Tours BZ&     39.48   388       
    4.  Ilse Hoogendijk               95   SG d'ELFT Wave           40.22   367       
    5.  Marissa Humme                 92   Hoogenboom Tours BZ&     40.54   358       
    6.  Sandra Lindemans              89   De Kempvis               40.77   352       
    7.  Anke Meulendijks              91   SG d'ELFT Wave           42.09   320       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Heren, 200m vrije slag             Heren Senioren Open
13-11-2011 - 14:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erik Simons                   89   SG d'ELFT Wave         1:59.84   570       
            27.26    57.46  1:59.84
    2.  Erik Wegman                   92   De Kempvis             2:00.32   563       
            27.92    58.73  2:00.32
    3.  Maarten van der Beek          86   SG d'ELFT Wave         2:07.20   476       
            28.01  1:00.29  2:07.20
    4.  Johan Wegman                  90   De Kempvis             2:07.64   471       
            29.26  1:01.73  2:07.64
    5.  Hans van Wijk                 89   Hoogenboom Tours BZ&   2:09.31   453       
            29.91  1:02.43  2:09.31
    6.  Michael Schilders             88   De Kempvis             2:11.92   427       
            29.86  1:03.11  2:11.92
    7.  Stefan Verheul                93   Hoogenboom Tours BZ&   2:12.13   425       
            29.96  1:03.23  2:12.13
    8.  Tim van de Berg               85   De Kempvis             2:14.06   407       
            30.98  1:04.82  2:14.06
    9.  Marc Verhaeg                  89   SG d'ELFT Wave         2:18.60   368       
            31.67  1:06.42  2:18.60
   10.  Tom Gaaff                     88   SG d'ELFT Wave         2:22.66   337       
            30.75  1:06.33  2:22.66
   11.  Romero Hennep                 93   De Kempvis             2:35.76   259       
            25.30  1:10.82  2:35.76



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Meisjes, 200m wisselslag    Meisjes Junioren 3 en later
13-11-2011 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noortje de Ronde              98   SG d'ELFT Wave         2:50.57   389       
            37.57  1:19.70  2:50.57
    2.  Uma Kraus                     98   SG d'ELFT Wave         2:52.80   374       
            41.95  1:25.45  2:52.80
    3.  Quinty Plet                   98   De Kempvis             2:55.45   358       
            42.10  1:26.45  2:55.45
    4.  Demi Eberth                   98   De Kempvis             2:55.96   355       
            40.18  1:24.11  2:55.96
    5.  Nicoline Schol                00   Hoogenboom Tours BZ&   3:03.51   313       
            45.54  1:31.20  3:03.51
    6.  Merle de Lange                99   Hoogenboom Tours BZ&   3:08.93   286       
            42.54  1:30.59  3:08.93
    7.  Kendel van den Bosch          98   SG d'ELFT Wave         3:12.61   270       
            43.48  1:33.51  3:12.61
    8.  Anna Correia                  99   De Kempvis             3:16.80   253       
            42.13  1:32.86  3:16.80
    9.  Marit Hoogenboom              99   SG d'ELFT Wave         3:24.83   225       
            48.59  1:41.05  3:24.83



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 100m vrije slag    Jongens Junioren 2 en later
13-11-2011 - 15:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jort Stienstra                98   SG d'ELFT Wave         1:02.02   380       
            30.17  1:02.02
    2.  Rick van Prooijen             98   De Kempvis             1:06.95   302       
            32.73  1:06.95
    3.  Joris Bezemer                 99   De Kempvis             1:07.62   293       
            33.51  1:07.62
    4.  Sebastiaan van der Leden      98   SG d'ELFT Wave         1:08.51   282       
            32.81  1:08.51
    5.  Ayrton Mooldijk               99   De Kempvis             1:12.73   235       
            35.20  1:12.73
    6.  Sander van Jaarsveld          99   Hoogenboom Tours BZ&   1:13.58   227       
            35.26  1:13.58
    7.  Romano Groeneveld             98   Hoogenboom Tours BZ&   1:14.37   220       
            36.07  1:14.37
    8.  Max Reinders                  00   SG d'ELFT Wave         1:15.28   212       
            35.13  1:15.28
    9.  Scott Scheerder               98   Hoogenboom Tours BZ&   1:20.57   173       
            37.29  1:20.57
   10.  Jurgen Zimmerman              99   Hoogenboom Tours BZ&   1:21.09   170       
            39.10  1:21.09
   11.  Vincent Reintjens             00   SG d'ELFT Wave         1:27.10   137       
            43.16  1:27.10
   12.  Panush Kakiay                 99   Hoogenboom Tours BZ&   1:32.51   114       
            42.86  1:32.51



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Meisjes, 100m rugslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
13-11-2011 - 15:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Pijlman                  01   De Kempvis             1:29.64   233       
            43.39  1:29.64
    2.  Celina von Berg               00   SG d'ELFT Wave         1:29.86   232       
            43.83  1:29.86
    3.  Tes Schouten                  00   Hoogenboom Tours BZ&   1:31.99   216       
            44.64  1:31.99
    4.  Nicole van Jaarsveld          01   Hoogenboom Tours BZ&   1:32.61   212       
            44.34  1:32.61
    5.  Nina van 't Hoog              02   Hoogenboom Tours BZ&   1:34.89   197       
            45.13  1:34.89
    6.  Valeska Willner               01   SG d'ELFT Wave         1:36.47   187       
            45.96  1:36.47
    7.  Athina van Bolhuis            02   De Kempvis             1:40.00   168       
            47.39  1:40.00
    8.  Lisanne Schol                 02   Hoogenboom Tours BZ&   1:46.39   139       
            51.22  1:46.39
    9.  Chloë Versteeg                02   De Kempvis             1:50.09   126       
            54.48  1:50.09
   10.  Iris van den Berg             01   SG d'ELFT Wave         1:50.13   126       
            52.26  1:50.13
   11.  Jill de Heus                  00   De Kempvis             1:53.60   114       
            57.05  1:53.60



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Jongens, 50m schoolslag          Jongens Minioren 4,5,6
13-11-2011 - 15:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent van Bolhuis           00   De Kempvis               42.90   203       
    2.  Noah Legerstee                00   SG d'ELFT Wave           43.10   201       
    3.  Daniel van der Sluijs         00   De Kempvis               44.44   183  FJ 1 
    4.  Jeroen Bakker                 00   Hoogenboom Tours BZ&     44.44   183  FJ 2 
    5.  Pim Kruijssen                 01   De Kempvis               46.87   156       
    6.  Roan van 't Hoog              00   Hoogenboom Tours BZ&     47.30   152  FJ 1 
    7.  Rolf Bavelaar                 00   SG d'ELFT Wave           47.30   152  FJ 2 
    8.  Ian Terlouw                   00   Hoogenboom Tours BZ&     51.84   115       
    9.  Mika Westenberg               02   SG d'ELFT Wave           53.68   104       
   DIS  Thomas Bordewijk              00   De Kempvis               48.77             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 200m vrije slag             Dames Senioren Open
13-11-2011 - 15:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marlynn Vermeer               89   De Kempvis             2:19.81   502       
            31.64  1:07.12  2:19.81
    2.  Merel Toussaint               92   SG d'ELFT Wave         2:20.57   494       
            31.56  1:07.26  2:20.57
    3.  Jennifer den Besten           95   Hoogenboom Tours BZ&   2:21.44   485       
            32.51  1:08.64  2:21.44
    4.  van Mieke Dort                91   SG d'ELFT Wave         2:24.80   452       
            32.47  1:08.93  2:24.80
    5.  Margueritha Slagboom          88   De Kempvis             2:27.89   424  FJ 1 
            35.48  1:14.09  2:27.89
    6.  Fiona Cabrie                  88   De Kempvis             2:27.89   424  FJ 2 
            34.66  1:12.04  2:27.89
    7.  Linda Hoogendam               83   SG d'ELFT Wave         2:28.99   415       
            34.02  1:12.43  2:28.99
    8.  Ramona Linting                83   Hoogenboom Tours BZ&   2:29.12   414       
            33.77  1:10.86  2:29.12
    9.  Sandra Lindemans              89   De Kempvis             2:31.41   395       
            35.16  1:13.26  2:31.41
   10.  Chantal Scheer                73   Hoogenboom Tours BZ&   2:33.36   380       
            35.33  1:14.18  2:33.36
   11.  Ilse Hoogendijk               95   SG d'ELFT Wave         2:37.65   350       
            34.40  1:13.55  2:37.65
   12.  Marissa Humme                 92   Hoogenboom Tours BZ&   2:48.25   288       
            36.94  1:18.16  2:48.25



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Heren, 50m schoolslag              Heren Senioren Open
13-11-2011 - 15:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Romero Hennep                 93   De Kempvis               31.52   514       
    2.  Mo Liems                      89   SG d'ELFT Wave           31.84   498       
    3.  Tim van de Berg               85   De Kempvis               32.69   460       
    4.  Ton van Jaarsveld             69   Hoogenboom Tours BZ&     33.10   443       
    5.  Stefan Verheul                93   Hoogenboom Tours BZ&     33.40   432       
    6.  Michiel van Nesselrooij       90   SG d'ELFT Wave           33.89   413       
    7.  Jory Sloof                    90   De Kempvis               34.84   380       
    8.  Marc Verhaeg                  89   SG d'ELFT Wave           38.42   283       
    9.  Tom Gaaff                     88   SG d'ELFT Wave           41.07   232       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Dames, 400m vrije slag       Dames Senioren 2 en later
13-11-2011 - 15:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Krista Kostwinder             94   De Kempvis             5:06.90   448       
            33.47  1:10.43  2:27.80  5:06.90
    2.  Iris van den Heuvel           94   De Kempvis             5:37.46   337       
            38.34  1:19.68  2:44.80  5:37.46



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Dames, 200m vrije slag       Dames Senioren 2 en later
13-11-2011 - 15:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daphne Hulst                  97   SG d'ELFT Wave         2:30.26   404       
            33.48  1:11.03  2:30.26
    2.  Femke Rongen                  98   SG d'ELFT Wave         2:37.24   353       
            36.82  1:18.37  2:37.24
    3.  Valery Visser                 95   Hoogenboom Tours BZ&   2:39.87   336       
            36.73  1:17.67  2:39.87
    4.  Sytske van der Laan           99   SG d'ELFT Wave         2:40.74   330       
            37.21  1:19.03  2:40.74
    5.  Kyra de Lange                 95   Hoogenboom Tours BZ&   2:59.58   237       
            40.27  1:26.02  2:59.58



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                Jongens, 100m schoolslag       Jongens Jeugd 2 en later
13-11-2011 - 15:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ricardo Hauber                94   SG d'ELFT Wave         1:13.00   442       
            33.97  1:13.00
    2.  Kevin Lingen                  94   Hoogenboom Tours BZ&   1:19.75   339       
            37.67  1:19.75
    3.  Jordi 't Mannetje             95   De Kempvis             1:21.02   323       
            37.52  1:21.02
    4.  Jordi van der Weel            96   De Kempvis             1:22.90   301       
            39.28  1:22.90
    5.  Youcef Alili                  94   SG d'ELFT Wave         1:23.87   291       
            39.70  1:23.87
    6.  Jeffrey Keereweer             95   De Kempvis             1:25.65   273  FJ 1 
            40.36  1:25.65
    7.  Onash Kakiay                  97   Hoogenboom Tours BZ&   1:25.65   273  FJ 2 
            41.06  1:25.65
    8.  Ton van der Plaats            95   SG d'ELFT Wave         1:26.30   267       
            40.74  1:26.30
    9.  Bauke Smits                   94   De Kempvis             1:34.01   206       
            43.89  1:34.01
   10.  Jelle van der Laan            95   SG d'ELFT Wave         1:35.12   199       
            45.02  1:35.12



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24               Meisjes, 100m vlinderslag       Meisjes Jeugd 2 en later
13-11-2011 - 15:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fenna de Groot                97   De Kempvis             1:16.87   367       
            35.59  1:16.87
    2.  Simone Bunnik                 97   Hoogenboom Tours BZ&   1:28.72   238       
            41.01  1:28.72
    3.  Nicole den Boer               96   Hoogenboom Tours BZ&   1:29.06   236       
            39.66  1:29.06
    4.  Marsha den Besten             96   Hoogenboom Tours BZ&   1:30.65   223       
            39.90  1:30.65
    5.  Marijke van Dorp              98   De Kempvis             1:31.95   214       
            39.43  1:31.95
    6.  Inge van den Born             96   SG d'ELFT Wave         1:48.30   131       
            46.21  1:48.30
   DIS  Ashley van den Bosch          96   SG d'ELFT Wave                             
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                 Jongens, 200m rugslag      Jongens Junioren 4 en later
13-11-2011 - 15:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floyd van Duyvenbode          96   De Kempvis             2:25.89   384       
            33.77  1:10.49  2:25.89
    2.  Sven Hubregtse                97   De Kempvis             2:28.62   363       
            34.56  1:12.70  2:28.62
    3.  Jimmy Dukker                  97   SG d'ELFT Wave         2:41.45   283       
            38.73  1:19.90  2:41.45
    4.  Joey Dukker                   97   SG d'ELFT Wave         2:48.93   247       
            39.40  1:21.54  2:48.93
    5.  Vincenzo Correia              97   De Kempvis             2:50.50   241       
            40.68  1:24.19  2:50.50
    6.  Erik van den Born             97   SG d'ELFT Wave         3:10.23   173       
            43.27  1:31.64  3:10.23
    7.  Maarten Twisk                 96   SG d'ELFT Wave         3:15.91   158       
            45.46  1:35.52  3:15.91
   DIS  Floris van der Meer           97   SG d'ELFT Wave         2:41.29             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            38.40  1:19.63  2:41.29



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 4 en later
13-11-2011 - 16:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ian Terlouw                   00   Hoogenboom Tours BZ&   1:29.47   163       
            44.75  1:29.47
    2.  Justin Lingen                 97   Hoogenboom Tours BZ&   1:30.15   159       
            44.21  1:30.15



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Dames, 100m vlinderslag             Dames Senioren Open
13-11-2011 - 16:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Margueritha Slagboom          88   De Kempvis             1:11.56   455       
            34.21  1:11.56
    2.  Jennifer den Besten           95   Hoogenboom Tours BZ&   1:12.12   444       
            33.90  1:12.12
    3.  Liza Hummel                   95   De Kempvis             1:13.31   423       
            33.78  1:13.31
    4.  van Mieke Dort                91   SG d'ELFT Wave         1:14.04   411       
          1:14.04
    5.  Yldau de Lange                93   Hoogenboom Tours BZ&   1:17.47   358       
            34.81  1:17.47
    6.  Merel Toussaint               92   SG d'ELFT Wave         1:20.77   316       
            34.78  1:20.77
    7.  Sandra Lindemans              89   De Kempvis             1:21.99   302       
            38.37  1:21.99
    8.  Ramona Linting                83   Hoogenboom Tours BZ&   1:22.81   293       
            38.01  1:22.81
    9.  Anke Meulendijks              91   SG d'ELFT Wave         1:28.14   243       
            39.23  1:28.14
   10.  Jenny Nauta                   87   SG d'ELFT Wave         1:28.91   237       
            39.34  1:28.91
   11.  Linda Hoogendam               83   SG d'ELFT Wave         1:31.19   220       
            42.10  1:31.19



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                 Heren, 400m wisselslag             Heren Senioren Open
13-11-2011 - 16:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Egbert Stolk                  76   De Kempvis             5:02.60   482       
            32.09  1:10.33  5:02.60
    2.  Erik Wegman                   92   De Kempvis             5:13.10   435       
            31.12  1:08.85  5:13.10
    3.  Tim van de Berg               85   De Kempvis             5:19.12   411       
            34.06  1:15.57  5:19.12
    4.  Michael Schilders             88   De Kempvis             5:29.55   373       
            34.36  1:16.11  5:29.55



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                 Heren, 200m wisselslag             Heren Senioren Open
13-11-2011 - 16:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erik Simons                   89   SG d'ELFT Wave         2:20.28   502       
            30.89  1:08.22  2:20.28
    2.  Hans van Wijk                 89   Hoogenboom Tours BZ&   2:23.21   472       
            30.87  1:10.21  2:23.21
    3.  Maarten van der Beek          86   SG d'ELFT Wave         2:27.89   429       
            31.18  1:11.61  2:27.89
    4.  Victor den Heijer             83   SG d'ELFT Wave         2:37.77   353       
            32.75  1:12.23  2:37.77
    5.  Owen Louwes                   91   Hoogenboom Tours BZ&   2:41.55   329       
            33.56  1:17.55  2:41.55
    6.  Niels van Wageningen          76   SG d'ELFT Wave         2:41.90   327       
            33.67  1:17.40  2:41.90



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Junioren 3 en later
13-11-2011 - 16:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noortje de Ronde              98   SG d'ELFT Wave         1:07.46   432       
            31.81  1:07.46
    2.  Uma Kraus                     98   SG d'ELFT Wave         1:10.39   380       
            33.49  1:10.39
    3.  Demi Eberth                   98   De Kempvis             1:11.21   367       
            34.43  1:11.21
    4.  Quinty Plet                   98   De Kempvis             1:12.67   345       
            35.56  1:12.67
    5.  Nicoline Schol                00   Hoogenboom Tours BZ&   1:15.36   310       
            36.58  1:15.36
    6.  Merle de Lange                99   Hoogenboom Tours BZ&   1:16.90   291       
            37.19  1:16.90
    7.  Anna Correia                  99   De Kempvis             1:18.28   276       
            37.60  1:18.28
    8.  Kendel van den Bosch          98   SG d'ELFT Wave         1:20.03   258       
            38.82  1:20.03
    9.  Marit Hoogenboom              99   SG d'ELFT Wave         1:22.68   234       
            39.33  1:22.68



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                Jongens, 200m wisselslag    Jongens Junioren 2 en later
13-11-2011 - 16:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jort Stienstra                98   SG d'ELFT Wave         2:40.62   334       
            33.00  1:14.84  2:40.62
    2.  Joris Bezemer                 99   De Kempvis             2:48.24   291       
            37.36  1:21.11  2:48.24
    3.  Sebastiaan van der Leden      98   SG d'ELFT Wave         2:58.05   245       
            40.80  1:25.27  2:58.05
    4.  Rick van Prooijen             98   De Kempvis             2:58.26   245       
            39.80  1:27.11  2:58.26
    5.  Romano Groeneveld             98   Hoogenboom Tours BZ&   3:04.15   222       
            41.53  1:28.37  3:04.15
    6.  Sander van Jaarsveld          99   Hoogenboom Tours BZ&   3:04.98   219       
            48.27  1:36.68  3:04.98
    7.  Ayrton Mooldijk               99   De Kempvis             3:08.78   206       
            44.65  1:35.19  3:08.78
    8.  Max Reinders                  00   SG d'ELFT Wave         3:09.05   205       
            44.88  1:36.80  3:09.05
    9.  Scott Scheerder               98   Hoogenboom Tours BZ&   3:19.33   175       
            49.87  1:38.08  3:19.33
   10.  Vincent Reintjens             00   SG d'ELFT Wave         3:32.52   144       
            51.40  1:45.81  3:32.52
   DIS  Jurgen Zimmerman              99   Hoogenboom Tours BZ&   3:30.82             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
            51.96  1:43.69  3:30.82
   DIS  Panush Kakiay                 99   Hoogenboom Tours BZ&   3:46.24             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            52.43  3:46.24



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                Meisjes, 50m schoolslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
13-11-2011 - 16:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tes Schouten                  00   Hoogenboom Tours BZ&     40.32   364       
    2.  Lisa Pijlman                  01   De Kempvis               47.55   222       
    3.  Nicole van Jaarsveld          01   Hoogenboom Tours BZ&     47.93   216       
    4.  Athina van Bolhuis            02   De Kempvis               48.14   214       
    5.  Celina von Berg               00   SG d'ELFT Wave           50.30   187       
    6.  Iris van den Berg             01   SG d'ELFT Wave           52.79   162       
    7.  Lisanne Schol                 02   Hoogenboom Tours BZ&     53.48   156       
    8.  Nina van 't Hoog              02   Hoogenboom Tours BZ&     54.11   150       
    9.  Valeska Willner               01   SG d'ELFT Wave           56.40   133       
   10.  Chloë Versteeg                02   De Kempvis               57.47   125       
   11.  Jill de Heus                  00   De Kempvis             1:02.15    99       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                 Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 4,5,6
13-11-2011 - 16:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent van Bolhuis           00   De Kempvis             1:21.90   213       
            39.49  1:21.90
    2.  Noah Legerstee                00   SG d'ELFT Wave         1:24.51   194       
            41.41  1:24.51
    3.  Pim Kruijssen                 01   De Kempvis             1:24.84   191       
            42.29  1:24.84
    4.  Daniel van der Sluijs         00   De Kempvis             1:28.31   170       
            43.44  1:28.31
    5.  Rolf Bavelaar                 00   SG d'ELFT Wave         1:28.35   169       
            42.88  1:28.35
    6.  Thomas Bordewijk              00   De Kempvis             1:29.40   164       
            43.65  1:29.40
    7.  Jeroen Bakker                 00   Hoogenboom Tours BZ&   1:35.05   136       
            46.51  1:35.05
    8.  Roan van 't Hoog              00   Hoogenboom Tours BZ&   1:35.70   133       
            46.39  1:35.70
   DIS  Mika Westenberg               02   SG d'ELFT Wave         1:36.34             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.98  1:36.34



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34               Dames, 4 x 100m vrije slag           Dames Senioren Open
13-11-2011 - 16:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Kempvis 1                       De Kempvis             4:18.00   525       
        Liza Hummel, 95                        Krista Kostwinder, 94
        Iris van den Heuvel, 94                Marlynn Vermeer, 89
            30.80  1:03.21  4:18.00

    2.  SG d'ELFT Wave 1                   SG d'ELFT Wave         4:22.30   500       
        Ilse Noorlander, 93                    Merel Toussaint, 92
        Linda Hoogendam, 83                    van Mieke Dort, 91
            31.00  1:05.24  4:22.30

    3.  Hoogenboom Tours BZ&PC 1           Hoogenboom Tours BZ&   4:39.52   413       
        Jennifer den Besten, 95                Yldau de Lange, 93
        Marsha den Besten, 96                  Ramona Linting, 83
            31.74  1:06.27  4:39.52

    4.  Hoogenboom Tours BZ&PC 2           Hoogenboom Tours BZ&   4:50.21   369       
        Marissa Humme, 92                      Nicole den Boer, 96
        Chantal Scheer, 73                     Valery Visser, 95
            35.75  1:13.77  4:50.21

    5.  SG d'ELFT Wave 2                   SG d'ELFT Wave         4:58.47   339       
        Jenny Nauta, 87                        Anke Meulendijks, 91
        Ilse Hoogendijk, 95                    Inge van den Born, 96
            33.47  1:11.08  4:58.47




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35               Heren, 4 x 100m wisselslag           Heren Senioren Open
13-11-2011 - 16:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Kempvis 1                       De Kempvis             4:10.56   502       
        Michael Schilders, 88                  Egbert Stolk, 76
        Tim van de Berg, 85                    Erik Wegman, 92
            31.15  1:03.38  4:10.56

    2.  SG d'ELFT Wave 1                   SG d'ELFT Wave         4:16.87   466       
        Victor den Heijer, 83                  Mo Liems, 89
        Erik Simons, 89                        Maarten van der Beek, 86
            32.30  1:07.87  4:16.87

    3.  Hoogenboom Tours BZ&PC 1           Hoogenboom Tours BZ&   4:27.19   414       
        Hans van Wijk, 89                      Stefan Verheul, 93
        Kevin Lingen, 94                       Ton van Jaarsveld, 69
            32.68  1:07.41  4:27.19

    4.  SG d'ELFT Wave 2                   SG d'ELFT Wave         4:37.77   368       
        Marc Verhaeg, 89                       Rutger Stottelaar, 90
        Niels van Wageningen, 76               Ricardo Hauber, 94
          1:09.95  4:37.77




SPLASH Meet Manager 11Registered to Kring Rotterdam