B-competitie deel 1
Veenendaal (NED),    2.10.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 3 en later    Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 1 en later    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 6 en later
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag, Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag, Senioren 2 en later    Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Jeugd 2 en later    Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 24. Heren, 50m rugslag, Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag, Junioren 3 en later    Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, Junioren 1 en later    Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 6 en later
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Meisjes, 4 x 100m vrije slag               Junioren 3 en later
2-10-2010 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RZC 1                         RZC                    5:10.71            5:13.48           
        Lodieke Rodenburg, 98                      Marijn Mantel, 98
        Lotte de Brabander, 98                     Elise ter Elst, 98
            36.54  1:15.95  1:55.42  2:35.70  3:13.95  3:57.39  4:32.57  5:13.48

  2. Van Vliet-Barracuda 1         Van Vliet-Barracuda    5:04.72            5:19.90           
        Anne Petersen, 97                          Eveline Houweling, 98
        Esmée Rolloos, 98                          Desiree de Koster, 97
            33.62  1:10.12  2:36.70  4:03.40  5:19.90

  3. VZC- E&P 1                    VZC- E&P                    NT            5:40.97           
        Kim de Vries, 99                           Chaymae Aaloul, 97
        Amber van de Kraats, 99                    Marit van de Weerd, 98
            39.20  1:23.70  2:04.72  2:49.71  3:30.82  4:24.00  4:59.85  5:40.97




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l
2-10-2010 - 14:06                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VZC- E&P 1                    VZC- E&P               2:54.41            2:49.89           
        Max Kunz, 99                               Kim de Vries, 99
        Amber van de Kraats, 99                    Andy Huynh, 00
            39.94  1:28.41  2:12.19  2:49.89

  2. GoSwim 1                      GoSwim                 3:06.08            2:56.86           
        Freek van der Wal, 99                      Myrthe Beijen, 00
        Claudia Schouten, 00                       Rutger Bergman, 00
            47.41  2:56.86

  3. RZC 1                         RZC                    3:10.54            3:07.44           
        Nino Kramer, 01                            Ellen ter Stege, 99
        Ilse Nijhuis, 99                           Olaf de Bree, 00
            43.65  3:07.44

 DIS GoSwim 2                      GoSwim                 3:11.40                    AE        
        dis 3e zwemmer
        Quinty Jansen, 00                          Saskia Pietersen, 01
        Joanie den Oudsten, 99                     Ishak Özdemir, 01
            44.07  1:32.89




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 100m schoolslag                        Senioren Open
2-10-2010 - 14:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Boereboom              Van Vliet-Barracuda    1:18.93 9202144    1:19.41           
            38.09  1:19.41
  2. Yvonne Janssen                RZC                    1:23.00 7600030    1:22.07           
            38.97  1:22.07
  3. Marike Boersen                VZC- E&P               1:22.36 8800402    1:23.86           
            38.82  1:23.86
  4. Linda Janssen                 Van Vliet-Barracuda    1:23.96 8802088    1:24.57           
            40.06  1:24.57
  5. Anne van den Brink            GoSwim                 1:28.92 8700588    1:27.64           
            40.90  1:27.64
  6. Marianne Jongsma              GoSwim                 1:26.51 8702044    1:29.39           
            41.39  1:29.39
  7. Sarina Snijder                VZC- E&P               1:28.23 9102906    1:32.44           
            43.04  1:32.44
  8. Sandra den Oudsten            GoSwim                 1:31.60 8906664    1:33.92           
            43.89  1:33.92
  9. Beate Bode                    GoSwim                 1:38.62 8900374    1:42.58           
            47.79  1:42.58
AFGE Lisanne Wildekamp             RZC                    1:30.50 8804902                      
AFGE Esther Versteeg               Van Vliet-Barracuda    1:28.35 8302112                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 400m vrije slag                        Senioren Open
2-10-2010 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joeri Scheidt                 VZC- E&P               4:13.94 9102011    4:18.39           
            30.32  1:02.61  1:35.44  2:08.44  2:41.60  3:14.64  3:47.41  4:18.39
  2. Kas Kop Jansen                Van Vliet-Barracuda    4:21.92 8501423    4:19.73           
            28.70  1:00.07  1:32.54  2:05.67  2:39.26  3:13.20  3:46.64  4:19.73
  3. Tjark Blokzijl                GoSwim                 4:14.24 7901771    4:21.54           
            28.30    59.80  1:32.80  2:06.77  2:40.51  3:14.70  3:48.58  4:21.54
  4. Pascal Timmermans             RZC                    4:19.51 9202349    4:28.40           
            29.22  1:01.81  1:35.78  2:09.86  2:43.41  3:18.00  3:53.26  4:28.40
  5. Yelmar van der Veer           GoSwim                 4:24.69 8805237    4:28.79           
          1:02.97  2:11.80  3:20.18  4:28.79
  6. Tim Niekus                    VZC- E&P               4:20.99 9103709    4:34.50           
            27.76  1:00.19  1:33.85  2:08.44  2:44.31  3:21.03  3:57.59  4:34.50
  7. Arno van Schuijlenborgh       RZC                    4:35.03 8403057    4:37.70           
            30.82  1:05.54  1:40.76  2:15.20  2:50.07  3:25.86  4:02.16  4:37.70
  8. Mark Hensen                   Van Vliet-Barracuda    4:26.50 7900497    4:39.73           
            29.61  1:02.70  1:37.11  2:12.23  2:47.96  3:24.87  4:02.55  4:39.73
  9. Robbin van Kilsdonk           GoSwim                 4:29.05 9200685    4:41.46           
            30.09  1:02.96  1:37.22  2:13.05  2:49.25  3:26.45  4:04.58  4:41.46
 10. Stefan van Susteren           RZC                    4:33.41 8703283    4:50.88           
            30.37  1:05.34  1:41.69  2:18.98  2:56.20  3:34.35  4:13.13  4:50.88
 11. Edgar van Oosten              Van Vliet-Barracuda    5:06.93 9104545    4:55.86           
            32.04  1:08.67  1:46.32  2:24.42  3:01.95  3:40.07  4:19.00  4:55.86
 12. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                 4:53.13 9201565    5:01.89           
            32.73  1:09.84  1:47.69  2:26.02  3:05.15  3:44.76  4:24.27  5:01.89
 13. Peter van den Dool            GoSwim                 4:59.16 8704973    5:08.20           
            32.06  1:08.90  1:47.20  2:26.99  3:06.61  3:47.61  4:28.15  5:08.20



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 100m rugslag                   Senioren 2 en later
2-10-2010 - 14:26                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Saskia Kommers                Van Vliet-Barracuda    1:11.57 9502846    1:10.71           
            35.32  1:10.71
  2. Merel Kersten                 RZC                    1:11.92 9503556    1:13.23           
            35.30  1:13.23
  3. Sanne Rodenburg               RZC                    1:12.48 9404714    1:13.36           
            35.51  1:13.36
  4. Marijke Kommers               Van Vliet-Barracuda    1:15.46 9305334    1:14.99           
            36.63  1:14.99
  5. Vita Schipper                 GoSwim                 1:16.13 9301858    1:15.05           
            36.72  1:15.05
  6. Romy van Slagmaat             GoSwim                 1:16.08 9403698    1:17.26           
            37.13  1:17.26
  7. Danielle Hogervorst           Van Vliet-Barracuda    1:18.19 9504930    1:18.49           
            37.87  1:18.49
  8. Alma Janssen                  Van Vliet-Barracuda    1:18.87 9401078    1:19.36           
            38.58  1:19.36
  9. Ellen van Dijk                VZC- E&P               1:19.84 9401578    1:19.58           
            38.33  1:19.58
 10. Merel Cornelissen             GoSwim                 1:24.26 9302894    1:22.17           
            39.43  1:22.17
 11. Rozemarijn Erdbrink           VZC- E&P               1:23.48 9300232    1:23.60           
            40.36  1:23.60
 12. Kaylee Wittebrood             GoSwim                 1:24.38 9407098    1:24.21           
            41.15  1:24.21
 13. Tamara van Kooten             VZC- E&P               1:42.29 9601352    1:31.51           
            43.42  1:31.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m schoolslag                    Jeugd 2 en later
2-10-2010 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo de Jong                  GoSwim                 2:37.37 9301147    2:35.18           
            34.90  1:14.58  1:54.61  2:35.18
  2. Anshel Hofstede               Van Vliet-Barracuda    2:41.80 9300615    2:36.73           
            33.89  1:12.50  1:53.46  2:36.73
  3. Joren Harms                   GoSwim                 2:41.72 9403163    2:43.48           
            35.89  1:15.95  1:59.00  2:43.48
  4. Jorian Aantjes                Van Vliet-Barracuda    2:50.73 9402839    2:49.25           
            36.80  1:18.99  2:03.50  2:49.25
  5. Stefan Timmermans             RZC                    2:55.16 9403015    2:55.29           
            35.92  1:19.73  2:06.20  2:55.29
  6. Roan Hagebeek                 Van Vliet-Barracuda    2:58.22 9402545    2:58.72           
            40.06  1:25.59  2:11.62  2:58.72
  7. Jelle Nap                     VZC- E&P               3:04.62 9502875    2:58.83           
            39.71  1:24.44  2:11.43  2:58.83
  8. Emiel van Beusekom            Van Vliet-Barracuda    2:55.50 9403951    3:00.07           
            39.14  1:25.70  2:13.98  3:00.07
  9. Tom Brouwers                  RZC                    3:06.02 9402027    3:01.89           
            40.10  1:26.02  2:14.57  3:01.89
 10. Remco Lopez                   Van Vliet-Barracuda    2:56.20 9406429    3:04.36           
            38.52  1:24.20  2:13.67  3:04.36
 11. Frank Wilschut                GoSwim                 3:12.78 9302465    3:05.19           
            41.58  1:29.26  2:17.78  3:05.19
 12. Jeffrey Tito                  GoSwim                 3:18.42 9403875    3:14.67           
            44.09  1:34.49  2:26.24  3:14.67
 13. Xavier Sikkens                GoSwim                      NT 9406411    3:25.02           
            42.57  1:34.04  2:29.36  3:25.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag                    Jeugd 2 en later
2-10-2010 - 14:38                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kayleigh Brouwers             GoSwim                 2:28.99 9603472    2:20.77           
            31.72  1:07.58  1:44.84  2:20.77
  2. Giulia Rolloos                Van Vliet-Barracuda    2:30.67 9500946    2:26.27           
            32.79  1:09.87  1:47.82  2:26.27
  3. Vera Martens                  RZC                    2:33.26 9600852    2:26.29           
            34.54  1:12.57  1:50.29  2:26.29
  4. Melissa van der Heijden       Van Vliet-Barracuda    2:30.78 9605526    2:30.68           
            34.09  1:12.22  1:51.44  2:30.68
  5. Georgette Wortelboer          RZC                    2:36.02 9602144    2:30.85           
            33.04  1:11.04  1:50.98  2:30.85
  6. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet-Barracuda    2:40.39 9504858    2:33.60           
            36.10  1:14.89  1:54.17  2:33.60
  7. Laura ter Stege               RZC                    2:30.06 9602364    2:34.07           
            33.48  1:12.39  1:53.16  2:34.07
  8. Chantal van de Kraats         VZC- E&P               2:41.90 9600280    2:40.80           
            36.09  1:16.34  1:59.09  2:40.80
  9. Lisette Raijmann              RZC                    3:08.67 9505912    2:45.79           
            37.54  1:20.95  2:05.29  2:45.79
 10. Michelle Muller               VZC- E&P               2:52.21 9603484    2:47.02           
            37.54  1:21.11  2:04.51  2:47.02
 11. Liliana Jannink               Van Vliet-Barracuda    2:54.97 9602638    2:48.90           
            36.89  1:20.79  2:04.87  2:48.90
 12. Jessie Harms                  GoSwim                 3:09.36 9503628    2:50.76           
            36.94  1:20.10  2:06.29  2:50.76
 13. Renée van den Berg            GoSwim                 2:56.72 9502680    2:56.61           
            38.36  1:22.50  2:09.44  2:56.61
 14. Aurelie Pinede                RZC                    3:00.55 9600562    2:59.04           
            39.78  1:24.86  2:12.46  2:59.04
 15. Babs van der Land             GoSwim                 2:44.58 9504642    3:01.07           
            40.97  1:26.83  2:15.32  3:01.07
 16. Willemieke Ritmeester         VZC- E&P               3:21.50 9606300    3:11.11           
            42.90  1:32.37  2:22.83  3:11.11
 17. Chaymae Aaloul                VZC- E&P               3:32.31 9702304    3:29.73           
            44.64  1:39.64  2:37.26  3:29.73
 18. Manon Jansen                  GoSwim                 3:43.97 9606198    3:36.72           
            46.53  1:41.29  2:40.68  3:36.72
AFGE Rinske Dirksen                VZC- E&P               3:00.04 9501122                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 100m schoolslag                 Junioren 4 en later
2-10-2010 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitchel Bom                   Van Vliet-Barracuda    1:29.14 9501945    1:22.91           
            39.69  1:22.91
  2. Stijn van Duinhoven           RZC                    1:27.67 9601655    1:23.14           
            39.20  1:23.14
  3. Martijn Houweling             Van Vliet-Barracuda    1:27.74 9600893    1:24.39           
            39.79  1:24.39
  4. Brian vd Bovenkamp            VZC- E&P               1:25.74 9701223    1:24.94           
            41.09  1:24.94
  5. Bas Neeleman                  RZC                    1:29.82 9603015    1:25.89           
            40.51  1:25.89
  6. Marc van Rij                  Van Vliet-Barracuda    1:28.54 9500931    1:27.74           
            40.89  1:27.74
  7. Merijn Huiberts               GoSwim                 1:32.81 9600235    1:28.51           
            41.67  1:28.51
  8. Matthijs Wilschut             GoSwim                 1:32.74 9501679    1:28.74           
            42.01  1:28.74
  9. Loris Misic                   VZC- E&P               1:34.09 9602101    1:31.73           
            43.26  1:31.73
 10. Niels Röder                   Van Vliet-Barracuda    1:31.81 9603875    1:31.77           
            43.37  1:31.77
 11. Ruben Verboon                 GoSwim                 1:45.79 9604095    1:38.71           
            46.05  1:38.71
 12. Florian Stam                  GoSwim                 1:57.40 9504639    1:48.98           
            51.10  1:48.98
AFGE Pascal Rikkert                Van Vliet-Barracuda    1:28.01 9501567                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Dames, 50m rugslag                          Senioren Open
2-10-2010 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Boereboom              Van Vliet-Barracuda      31.25 9202144      31.41           
  2. Merel Barendregt              Van Vliet-Barracuda      32.88 9100118      33.03           
  3. Danya Muilwijk                Van Vliet-Barracuda      32.20 8803100      33.39           
  4. Elke Jansen                   VZC- E&P                 33.34 8501406      33.86           
  5. Marike Boersen                VZC- E&P                 34.64 8800402      34.65           
  6. Esther van Mierlo             RZC                      33.29 8906640      35.38           
  7. Esther Versteeg               Van Vliet-Barracuda      35.98 8302112      35.89           
  8. Anne van den Brink            GoSwim                   37.87 8700588      36.29           
  9. Sarina Snijder                VZC- E&P                 34.51 9102906      36.59           
 10. Marieke van Dodeweerd         RZC                      35.73 8600896      36.96           
 11. Trudy van den Brink           GoSwim                   35.23 9301290      37.26           
 12. Rita van der Horst            RZC                      34.53 6900260      37.39           
 13. Beate Bode                    GoSwim                   35.55 8900374      37.82           
 14. Heidi Onwezen                 GoSwim                   43.16 8906470      39.78           
 15. Sandra den Oudsten            GoSwim                   39.93 8906664      40.19           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m wisselslag                        Senioren Open
2-10-2010 - 14:58                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kas Kop Jansen                Van Vliet-Barracuda    1:01.93 8501423    1:03.23           
          1:03.23
  2. Joeri Scheidt                 VZC- E&P               1:05.31 9102011    1:04.95           
          1:04.95
  3. Quint Ottens                  VZC- E&P               1:05.77 8704583    1:05.03           
          1:05.03
  4. Mark Hensen                   Van Vliet-Barracuda    1:02.17 7900497    1:05.15           
          1:05.15
  5. Tjark Blokzijl                GoSwim                 1:02.33 7901771    1:05.24           
          1:05.24
  6. Yelmar van der Veer           GoSwim                 1:07.09 8805237    1:05.35           
          1:05.35
  7. Thommy Nickel                 Van Vliet-Barracuda    1:03.53 8401627    1:05.40           
          1:05.40
  8. Thijs Hagelstein              VZC- E&P               1:03.16 9100827    1:05.86           
          1:05.86
  9. Raynor Wolf                   RZC                    1:00.48 8903663    1:06.61           
          1:06.61
 10. Stefan van Susteren           RZC                    1:04.82 8703283    1:07.34           
          1:07.34
 11. Bart Beumer                   RZC                    1:06.29 9104547    1:09.22           
          1:09.22
 12. Berend Adan                   GoSwim                 1:12.26 9207101    1:09.33           
          1:09.33
 13. Jochem Benthem                RZC                    1:09.09 9203293    1:09.49           
          1:09.49
 14. Robbin van Kilsdonk           GoSwim                 1:08.71 9200685    1:11.05           
          1:11.05
 15. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                 1:09.01 9201565    1:12.83           
          1:12.83
 16. Peter van den Dool            GoSwim                 1:11.06 8704973    1:15.39           
          1:15.39
NG.Z Emiel Ghali                   Van Vliet-Barracuda    1:05.98 8701019                      
AFGE Victor Pepplinkhuizen         RZC                    1:08.48 9002267                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m vlinderslag                Junioren 3 en later
2-10-2010 - 15:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Petersen                 Van Vliet-Barracuda    1:31.72 9700454    1:35.40           
            43.55  1:35.40
  2. Desiree de Koster             Van Vliet-Barracuda    1:41.48 9700494    1:40.62           
            43.40  1:40.62
  3. Lotte de Brabander            RZC                    1:39.89 9801470    1:46.15           
            48.78  1:46.15
  4. Lodieke Rodenburg             RZC                    1:44.64 9801094    1:46.68           
            49.25  1:46.68
  5. Elise ter Elst                RZC                         NT 9801468    1:48.73           
            46.98  1:48.73
  6. Esmée Rolloos                 Van Vliet-Barracuda    1:57.54 9800056    1:54.22           
            51.96  1:54.22
  7. Marijn Mantel                 RZC                    1:47.07 9801486    1:58.04           
            51.35  1:58.04
  8. Rianne Edelbroek              GoSwim                      NT 9805138    2:00.96           
            52.03  2:00.96
  9. Eveline Houweling             Van Vliet-Barracuda    2:04.25 9801532    2:03.26           
            57.02  2:03.26
 10. Tamara van den Brink          Van Vliet-Barracuda    2:00.84 9804182    2:05.17           
            56.23  2:05.17
AFGE Romee Rikkert                 Van Vliet-Barracuda    1:36.02 9800224                      
AFGE Demi Hulsebos                 GoSwim                 1:44.10 9702710                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 200m rugslag                  Junioren 2 en later
2-10-2010 - 15:09                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floyd van Hoof                Van Vliet-Barracuda    2:41.07 9700605    2:38.24           
            38.04  1:19.08  1:58.80  2:38.24
  2. Martijn Kornet                GoSwim                 2:45.24 9700231    2:41.70           
            37.92  1:19.13  2:00.86  2:41.70
  3. Ian Minnigh                   Van Vliet-Barracuda    3:01.67 9702737    2:44.45           
            38.25  1:21.48  2:04.53  2:44.45
  4. Leroy van Ooijik              VZC- E&P                    NT 9800361    2:57.02           
            41.17  1:26.36  2:13.36  2:57.02
  5. Jos van Herk                  VZC- E&P                    NT 9803037    2:57.37           
            41.63  2:13.46  2:57.37
  6. Ruben Nap                     VZC- E&P                    NT 9800213    3:06.88           
            45.02  1:32.72  2:21.25  3:06.88
  7. Willem Zorg                   Van Vliet-Barracuda    3:25.96 9803255    3:12.68           
            44.79  1:35.02  2:25.31  3:12.68
  8. Jelle Schouten                GoSwim                 3:17.42 9703969    3:14.76           
            45.73  1:36.82  2:27.57  3:14.76
  9. Mees van Duinhoven            RZC                    3:16.26 9801189    3:21.15           
            45.47  1:37.68  2:30.96  3:21.15
 10. Rick Paardekooper             VZC- E&P               3:21.89 9701321    3:21.47           
            45.91  1:37.75  2:31.13  3:21.47
 11. Menno Kooper                  RZC                    3:38.02 9704625    3:23.76           
            44.20  1:34.13  2:28.36  3:23.76
 12. Dave van Leerdam              RZC                    3:17.44 9801633    3:28.97           
            49.31  1:45.06  2:38.08  3:28.97
 13. Leon Huynh                    VZC- E&P               3:37.08 9704301    3:34.94           
            49.63  1:45.63  2:41.88  3:34.94
 14. Ids de Klerk                  Van Vliet-Barracuda         NT 9803237    3:38.60           
            51.65  1:50.24  2:46.77  3:38.60
 15. Misha van Krimpen             GoSwim                      NT 9804471    3:50.91           
            51.53  1:52.23  2:54.10  3:50.91
 DIS Balder Haze                   GoSwim                      NT 9802449    3:36.94 RC        
            52.22  1:47.69  2:43.63  3:36.94



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m vrije slag                 Junioren 1 en later
2-10-2010 - 15:17                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                   33.56 0002350      32.68           
  2. Soraya Kuipers                Van Vliet-Barracuda      37.95 9903068      35.62           
  3. Claudia Schouten              GoSwim                   36.14 0000812      35.92           
  4. Joanie den Oudsten            GoSwim                   38.51 9903226      36.13           
  5. Ellen ter Stege               RZC                      39.38 9900282      36.48           
  6. Merve Özdemir                 GoSwim                   38.35 9903380      37.52           
  7. Laura Kajim                   RZC                      39.56 0101660      37.73           
  8. Manon Kalmeijer               Van Vliet-Barracuda      38.14 9903938      37.98           
  9. Amber van de Kraats           VZC- E&P                 38.58 9900236      38.02           
 10. Babet Kruger                  VZC- E&P                 38.71 0003390      38.66           
 11. Quinty Jansen                 GoSwim                   40.26 0000810      39.20           
 12. Janine Verkerk                VZC- E&P                 43.65 9904236      39.32           
 13. Anna Janssen                  RZC                      41.28 0000098      39.37           
 14. Kim de Vries                  VZC- E&P                 38.08 9903488      39.40           
 15. Iris van Berkel               Van Vliet-Barracuda      41.48 0000476      40.28 FJ 1      
 16. Saskia Pietersen              GoSwim                   39.50 0101580      40.28 FJ 2      
 17. Maaike Koedoot                Van Vliet-Barracuda      40.47 9901696      40.58           
 18. Linde van Duinhoven           RZC                      41.60 0100370      40.63           
 19. Tara Haze                     GoSwim                   43.65 0002892      40.67           
 20. Laura Schinkel                VZC- E&P                 46.34 0100860      41.80           
 21. Lisanne Seising               VZC- E&P                 43.38 0002084      41.86           
 22. Fleur Gerritsen               RZC                      41.73 0101032      42.72 FJ 1      
 23. Nicole van Hattem             GoSwim                   43.14 9901864      42.72 FJ 2      
 24. Kim Rijksen                   VZC- E&P                 44.50 0002558      43.79           
 25. Laura Akkerman                GoSwim                   48.50 9902030      43.86           
 26. Stephanie de Laat             RZC                      47.63 0000410      44.38           
 27. Ivy Wessels                   RZC                      48.76 0101560      44.45           
 28. Ilse Nijhuis                  RZC                      46.20 9900606      45.47           
 29. Masha Odijk                   GoSwim                   47.55 9904922      46.51           
 30. Eva Gerrits                   RZC                      45.00 0002308      46.75           
 31. Nikki Jonkman                 GoSwim                   56.26 0102600      47.48           
 32. Janneke Zweers                RZC                      54.29 0100584      50.05           
 33. Lisa Geurts                   GoSwim                   52.40 9904924      50.53           
 34. Elin Harms                    GoSwim                   55.60 0102598      57.52           
 35. Denise van Eijsden            GoSwim                 1:05.67 0102604    1:02.65           
 36. Tjitske Groenveld             GoSwim                      NT 0004060    1:12.13           
AFGE Merlijn van Duijn             GoSwim                 1:01.02 0004104                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag                 Minioren 6 en later
2-10-2010 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Andy Huynh                    VZC- E&P               1:46.82 0001725    1:43.08           
          1:43.08
  2. Jeroen Bechtold               Van Vliet-Barracuda    1:52.99 0002657    1:43.10           
          1:43.10
  3. Nino Kramer                   RZC                         NT 0100703    1:43.45           
          1:43.45
  4. Freek van der Wal             GoSwim                 1:47.95 9901549    1:48.70           
          1:48.70
  5. Olaf de Bree                  RZC                         NT 0000721    1:56.81           
          1:56.81
  6. Stanley Huynh                 VZC- E&P               2:05.23 0101253    1:58.10           
          1:58.10
  7. Thomas Mantel                 RZC                         NT 0100255    2:01.33           
          2:01.33
  8. Cano Demir                    RZC                         NT 0002287    2:07.53           
          2:07.53
 DIS Max Kunz                      VZC- E&P               1:26.13 9900401    1:25.64 RH        
          1:25.64
 DIS Joost Paardekooper            VZC- E&P                    NT 9900197    1:55.31 RH        
          1:55.31
 DIS Rutger Bergman                GoSwim                      NT 0003215    2:11.30 RH/VC     
          2:11.30
 DIS Ishak Özdemir                 GoSwim                      NT 0102061    2:18.76 VC        
          2:18.76
 DIS Thijs Marskamp                RZC                         NT 0101491    2:27.74 AE        
          2:27.74
AFGE Rick Jacobs                   GoSwim                 2:17.42 0002103                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 400m vrije slag                        Senioren Open
2-10-2010 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Petra de Groot                Van Vliet-Barracuda    4:33.73 8701420    4:31.48           
            31.57  1:05.36  1:39.60  2:14.20  2:48.42  3:22.92  3:57.51  4:31.48
  2. Merel Barendregt              Van Vliet-Barracuda    4:30.69 9100118    4:32.10           
            31.41  1:05.40  1:40.13  2:14.75  2:49.21  3:23.90  3:58.24  4:32.10
  3. Anne van den Brink            GoSwim                 4:56.37 8700588    5:04.40           
            33.83  1:10.77  1:48.89  2:27.58  3:06.12  3:45.31  4:25.15  5:04.40
  4. Linda Janssen                 Van Vliet-Barracuda    5:23.42 8802088    5:07.00           
            34.80  1:12.67  1:51.77  2:32.03  3:11.70  3:52.76  4:30.37  5:07.00
  5. Marike Boersen                VZC- E&P               5:33.08 8800402    5:08.23           
            34.30  1:12.20  1:51.49  2:31.20  3:10.93  3:50.90  4:31.24  5:08.23
  6. Yvonne Janssen                RZC                    5:20.00 7600030    5:11.13           
            33.04  1:10.10  1:49.29  2:29.29  3:09.23  3:49.42  4:30.36  5:11.13
  7. Trudy van den Brink           GoSwim                 5:09.54 9301290    5:22.81           
            35.25  1:13.44  1:52.62  2:32.77  3:14.37  3:56.74  4:40.11  5:22.81
  8. Elke Jansen                   VZC- E&P               4:52.25 8501406    5:24.66           
            33.88  1:11.96  1:51.97  2:33.23  3:15.40  3:58.46  4:41.59  5:24.66
  9. Lisenka Kornet- van den Akker GoSwim                      NT 6900914    5:26.81           
            35.55  1:14.89  1:56.24  2:37.94  3:20.74  4:03.09  4:45.72  5:26.81
 10. Rita van der Horst            RZC                    5:04.11 6900260    5:28.86           
            34.83  1:14.33  1:55.80  2:37.92  3:20.04  4:03.11  4:47.00  5:28.86
 11. Marieke van Dodeweerd         RZC                    5:18.12 8600896    5:29.30           
            36.51  1:17.20  1:58.67  2:40.89  3:22.97  4:05.47  4:48.32  5:29.30
 12. Sandra den Oudsten            GoSwim                 5:10.24 8906664    5:37.71           
            36.09  1:16.77  1:59.47  2:43.03  3:27.09  4:11.59  4:56.06  5:37.71
 13. Heidi Onwezen                 GoSwim                 5:44.80 8906470    6:06.20           
            36.58  1:19.14  2:03.48  2:49.74  3:37.80  4:27.08  5:17.11  6:06.20
AFGE Lisanne Wildekamp             RZC                    5:10.42 8804902                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                        Senioren Open
2-10-2010 - 15:52                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kas Kop Jansen                Van Vliet-Barracuda    1:11.14 8501423    1:11.28           
            33.46  1:11.28
  2. Thijs Hagelstein              VZC- E&P               1:10.65 9100827    1:13.60           
            34.26  1:13.60
  3. Arno van Schuijlenborgh       RZC                    1:10.97 8403057    1:13.90           
            35.30  1:13.90
  4. Tim Niekus                    VZC- E&P               1:10.81 9103709    1:14.13           
            33.23  1:14.13
  5. Yelmar van der Veer           GoSwim                 1:15.55 8805237    1:14.42           
            34.82  1:14.42
  6. Quint Ottens                  VZC- E&P               1:14.70 8704583    1:15.40           
            35.21  1:15.40
  7. Raynor Wolf                   RZC                    1:10.19 8903663    1:15.61           
            33.70  1:15.61
  8. Thommy Nickel                 Van Vliet-Barracuda    1:13.82 8401627    1:15.94           
            36.26  1:15.94
  9. Tjark Blokzijl                GoSwim                 1:15.70 7901771    1:16.92           
            36.11  1:16.92
 10. Jochem Benthem                RZC                    1:16.96 9203293    1:17.52           
            36.25  1:17.52
 11. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                 1:15.21 9201565    1:19.15           
            37.03  1:19.15
 12. Edgar van Oosten              Van Vliet-Barracuda    1:16.85 9104545    1:21.57           
            37.07  1:21.57
 13. Bart Beumer                   RZC                    1:16.89 9104547    1:23.02           
            38.78  1:23.02
 14. Berend Adan                   GoSwim                 1:20.95 9207101    1:24.12           
            38.53  1:24.12
 15. Peter van den Dool            GoSwim                 1:26.72 8704973    1:31.59           
            41.84  1:31.59
NG.Z Emiel Ghali                   Van Vliet-Barracuda    1:17.90 8701019                      
AFGE Victor Pepplinkhuizen         RZC                    1:19.29 9002267                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m schoolslag                  Senioren 2 en later
2-10-2010 - 15:58                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marijke Kommers               Van Vliet-Barracuda    3:00.77 9305334    2:52.45           
          1:22.02  2:52.45
  2. Rozemarijn Erdbrink           VZC- E&P               2:59.41 9300232    2:57.64           
            39.45  1:23.07  2:09.29  2:57.64
  3. Merel Kersten                 RZC                    2:58.72 9503556    3:02.92           
          1:26.04  3:02.92
  4. Vita Schipper                 GoSwim                 3:03.56 9301858    3:10.17           
            41.34  1:28.77  3:10.17
  5. Saskia Kommers                Van Vliet-Barracuda    3:14.50 9502846    3:15.13           
            44.25  1:34.18  2:24.87  3:15.13
  6. Sanne Rodenburg               RZC                    3:16.28 9404714    3:18.30           
            43.20  1:33.65  2:26.33  3:18.30
  7. Romy van Slagmaat             GoSwim                 3:15.19 9403698    3:21.56           
            45.53  1:37.66  2:30.78  3:21.56
  8. Alma Janssen                  Van Vliet-Barracuda    3:19.46 9401078    3:22.75           
            45.71  1:37.54  2:31.09  3:22.75
  9. Ellen van Dijk                VZC- E&P               3:20.92 9401578    3:27.09           
          1:37.13  3:27.09
 10. Merel Cornelissen             GoSwim                 3:29.54 9302894    3:30.82           
          1:40.51  3:30.82
 11. Tamara van Kooten             VZC- E&P               3:28.04 9601352    3:36.98           
            47.90  1:44.64  2:41.72  3:36.98
 12. Danielle Hogervorst           Van Vliet-Barracuda    3:37.47 9504930    3:37.80           
            47.81  1:44.77  3:37.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 100m rugslag                     Jeugd 2 en later
2-10-2010 - 16:07                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Brouwers                  RZC                    1:01.56 9402027    1:01.89           
          1:01.89
  2. Stefan Timmermans             RZC                    1:10.41 9403015    1:08.81           
            32.50  1:08.81
  3. Anshel Hofstede               Van Vliet-Barracuda    1:07.54 9300615    1:08.91           
            33.35  1:08.91
  4. Timo de Jong                  GoSwim                 1:10.23 9301147    1:09.20           
            34.44  1:09.20
  5. Joren Harms                   GoSwim                 1:08.57 9403163    1:11.48           
          1:11.48
  6. Roan Hagebeek                 Van Vliet-Barracuda    1:13.20 9402545    1:12.88           
            35.55  1:12.88
  7. Emiel van Beusekom            Van Vliet-Barracuda    1:10.64 9403951    1:13.40           
            36.12  1:13.40
  8. Jorian Aantjes                Van Vliet-Barracuda    1:12.19 9402839    1:14.28           
            35.40  1:14.28
  9. Remco Lopez                   Van Vliet-Barracuda    1:18.00 9406429    1:14.71           
            35.98  1:14.71
 10. Jelle Nap                     VZC- E&P               1:16.83 9502875    1:15.64           
          1:15.64
 11. Frank Wilschut                GoSwim                 1:18.14 9302465    1:17.51           
          1:17.51
 12. Jeffrey Tito                  GoSwim                 1:26.10 9403875    1:24.84           
            41.84  1:24.84
 13. Xavier Sikkens                GoSwim                      NT 9406411    1:40.62           
            48.78  1:40.62



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 100m schoolslag                    Jeugd 2 en later
2-10-2010 - 16:11                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa van der Heijden       Van Vliet-Barracuda    1:30.77 9605526    1:28.20           
            41.95  1:28.20
  2. Georgette Wortelboer          RZC                    1:29.35 9602144    1:28.54           
            40.45  1:28.54
  3. Kayleigh Brouwers             GoSwim                 1:35.39 9603472    1:29.82           
            42.10  1:29.82
  4. Renée van den Berg            GoSwim                 1:30.12 9502680    1:32.59           
            43.79  1:32.59
  5. Liliana Jannink               Van Vliet-Barracuda    1:32.97 9602638    1:32.72           
            43.26  1:32.72
  6. Laura ter Stege               RZC                    1:32.39 9602364    1:33.22           
            43.30  1:33.22
  7. Giulia Rolloos                Van Vliet-Barracuda    1:34.91 9500946    1:33.66           
            43.82  1:33.66
  8. Lisette Raijmann              RZC                    1:32.92 9505912    1:33.94           
            44.25  1:33.94
  9. Michelle Muller               VZC- E&P               1:35.28 9603484    1:35.04           
            44.08  1:35.04
 10. Vera Martens                  RZC                    1:40.30 9600852    1:38.36           
            45.03  1:38.36
 11. Chantal van de Kraats         VZC- E&P               1:40.13 9600280    1:38.96           
            46.96  1:38.96
 12. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet-Barracuda    1:37.20 9504858    1:39.63 FJ 1      
            46.60  1:39.63
 13. Jessie Harms                  GoSwim                 1:37.19 9503628    1:39.63 FJ 2      
            46.84  1:39.63
 14. Willemieke Ritmeester         VZC- E&P               1:47.74 9606300    1:47.84           
            52.35  1:47.84
 15. Babs van der Land             GoSwim                 1:41.16 9504642    1:48.45           
            51.57  1:48.45
 16. Chaymae Aaloul                VZC- E&P               1:47.52 9702304    1:48.89           
          1:48.89
 17. Aurelie Pinede                RZC                    1:47.02 9600562    1:49.82           
            51.15  1:49.82
 18. Manon Jansen                  GoSwim                 1:57.12 9606198    1:53.04           
          1:53.04
AFGE Rinske Dirksen                VZC- E&P               1:45.83 9501122                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 200m vrije slag                 Junioren 4 en later
2-10-2010 - 16:18                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitchel Bom                   Van Vliet-Barracuda    2:27.76 9501945    2:21.67           
            32.77  1:09.64  2:21.67
  2. Bas Neeleman                  RZC                    2:24.26 9603015    2:22.16           
            31.10  1:07.23  1:44.92  2:22.16
  3. Stijn van Duinhoven           RZC                    2:27.40 9601655    2:24.04           
            32.10  1:09.54  1:47.76  2:24.04
  4. Brian vd Bovenkamp            VZC- E&P               2:25.98 9701223    2:27.90           
            34.08  1:10.68  1:49.17  2:27.90
  5. Marc van Rij                  Van Vliet-Barracuda    2:31.51 9500931    2:29.60           
            32.87  1:11.14  1:50.65  2:29.60
  6. Matthijs Wilschut             GoSwim                 2:38.74 9501679    2:30.30           
            33.11  1:11.35  1:51.71  2:30.30
  7. Martijn Houweling             Van Vliet-Barracuda    2:39.68 9600893    2:31.60           
            33.76  1:12.64  1:52.54  2:31.60
  8. Merijn Huiberts               GoSwim                 2:35.76 9600235    2:31.97           
            32.47  1:12.07  1:53.41  2:31.97
  9. Niels Röder                   Van Vliet-Barracuda    2:44.06 9603875    2:40.71           
            35.62  1:17.35  2:00.17  2:40.71
 10. Loris Misic                   VZC- E&P               2:47.29 9602101    2:42.23           
            35.86  1:18.51  2:02.13  2:42.23
 11. Florian Stam                  GoSwim                 3:03.80 9504639    3:04.02           
            39.58  1:26.15  3:04.02
 12. Ruben Verboon                 GoSwim                 3:31.54 9604095    3:22.94           
            42.82  1:33.53  2:29.43  3:22.94
AFGE Pascal Rikkert                Van Vliet-Barracuda    2:34.09 9501567                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m wisselslag                        Senioren Open
2-10-2010 - 16:26                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Boereboom              Van Vliet-Barracuda    1:08.36 9202144    1:09.16           
            31.29  1:09.16
  2. Petra de Groot                Van Vliet-Barracuda    1:10.36 8701420    1:11.72           
            33.88  1:11.72
  3. Yvonne Janssen                RZC                    1:12.81 7600030    1:12.15           
          1:12.15
  4. Marike Boersen                VZC- E&P               1:12.29 8800402    1:13.80           
            34.70  1:13.80
  5. Esther Versteeg               Van Vliet-Barracuda    1:15.89 8302112    1:14.10           
            34.32  1:14.10
  6. Danya Muilwijk                Van Vliet-Barracuda    1:13.10 8803100    1:15.43           
            34.14  1:15.43
  7. Anne van den Brink            GoSwim                 1:13.80 8700588    1:17.47           
          1:17.47
  8. Esther van Mierlo             RZC                    1:13.94 8906640    1:18.29           
            34.14  1:18.29
  9. Marianne Jongsma              GoSwim                 1:16.53 8702044    1:18.65           
          1:18.65
 10. Elke Jansen                   VZC- E&P               1:12.43 8501406    1:19.81           
          1:19.81
 11. Sarina Snijder                VZC- E&P               1:15.98 9102906    1:20.26           
            36.17  1:20.26
 12. Trudy van den Brink           GoSwim                 1:16.92 9301290    1:21.04           
          1:21.04
 13. Rita van der Horst            RZC                    1:16.43 6900260    1:22.26           
            37.39  1:22.26
 14. Beate Bode                    GoSwim                 1:20.29 8900374    1:24.39           
            37.80  1:24.39
 15. Sandra den Oudsten            GoSwim                 1:19.70 8906664    1:25.32           
          1:25.32
 16. Lisenka Kornet- van den Akker GoSwim                      NT 6900914    1:26.32           
            40.70  1:26.32
 17. Heidi Onwezen                 GoSwim                 1:21.46 8906470    1:26.54           
            38.18  1:26.54
AFGE Lisanne Wildekamp             RZC                    1:18.79 8804902                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 50m rugslag                          Senioren Open
2-10-2010 - 16:32                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascal Timmermans             RZC                      27.16 9202349      27.60           
  2. Yelmar van der Veer           GoSwim                   29.49 8805237      28.45           
  3. Mark Hensen                   Van Vliet-Barracuda      29.91 7900497      29.79           
  4. Bart Beumer                   RZC                      29.75 9104547      30.90           
  5. Joeri Scheidt                 VZC- E&P                 30.24 9102011      31.24 FJ 1      
  6. Thommy Nickel                 Van Vliet-Barracuda      30.10 8401627      31.24 FJ 2      
  7. Robbin van Kilsdonk           GoSwim                   31.50 9200685      31.88           
  8. Raynor Wolf                   RZC                      28.76 8903663      31.93           
  9. Quint Ottens                  VZC- E&P                 32.59 8704583      32.27           
 10. Tjark Blokzijl                GoSwim                   31.20 7901771      33.07           
 11. Berend Adan                   GoSwim                   34.80 9207101      33.40           
 12. Jochem Benthem                RZC                      32.98 9203293      34.13           
 13. Peter van den Dool            GoSwim                   34.33 8704973      35.07           
 14. Edgar van Oosten              Van Vliet-Barracuda      35.67 9104545      36.02           
 15. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                   34.04 9201565      36.11           
 16. Tim Niekus                    VZC- E&P                 32.48 9103709      36.70           
NG.Z Emiel Ghali                   Van Vliet-Barracuda      31.28 8701019                      
AFGE Victor Pepplinkhuizen         RZC                      31.75 9002267                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Meisjes, 200m rugslag                  Junioren 3 en later
2-10-2010 - 16:36                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Petersen                 Van Vliet-Barracuda    3:08.62 9700454    2:58.02           
            39.48  1:27.73  2:12.67  2:58.02
  2. Desiree de Koster             Van Vliet-Barracuda    3:06.36 9700494    3:04.50           
            41.60  1:29.30  2:18.40  3:04.50
  3. Lodieke Rodenburg             RZC                    3:19.77 9801094    3:14.65           
            46.04  1:37.26  2:26.36  3:14.65
  4. Lotte de Brabander            RZC                    3:18.16 9801470    3:20.77           
            49.37  1:41.40  2:31.46  3:20.77
  5. Esmée Rolloos                 Van Vliet-Barracuda         NT 9800056    3:24.53           
            47.59  1:39.90  3:24.53
  6. Tamara van den Brink          Van Vliet-Barracuda         NT 9804182    3:25.26           
            48.23  1:40.56  2:34.39  3:25.26
  7. Marijn Mantel                 RZC                    3:26.89 9801486    3:28.15           
            48.91  1:40.74  2:34.92  3:28.15
  8. Rianne Edelbroek              GoSwim                 4:22.77 9805138    3:36.48           
            51.70  1:48.70  2:45.48  3:36.48
  9. Eveline Houweling             Van Vliet-Barracuda         NT 9801532    3:48.64           
            55.70  1:55.51  2:53.60  3:48.64
 DIS Elise ter Elst                RZC                    3:16.03 9801468    3:11.74 RC        
            45.87  1:34.37  3:11.74
AFGE Demi Hulsebos                 GoSwim                 3:25.76 9702710                      
AFGE Romee Rikkert                 Van Vliet-Barracuda    3:05.00 9800224                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 100m vlinderslag                Junioren 2 en later
2-10-2010 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian Minnigh                   Van Vliet-Barracuda    1:25.55 9702737    1:22.57           
            38.42  1:22.57
  2. Martijn Kornet                GoSwim                 1:28.99 9700231    1:27.07           
            39.24  1:27.07
  3. Floyd van Hoof                Van Vliet-Barracuda    1:32.31 9700605    1:27.96           
            39.73  1:27.96
  4. Mees van Duinhoven            RZC                    1:35.95 9801189    1:32.48           
            39.31  1:32.48
  5. Ruben Nap                     VZC- E&P               1:31.80 9800213    1:37.57           
            43.45  1:37.57
  6. Leroy van Ooijik              VZC- E&P               1:40.19 9800361    1:38.74           
            42.49  1:38.74
  7. Rick Paardekooper             VZC- E&P               1:47.61 9701321    1:45.03           
            44.95  1:45.03
  8. Jelle Schouten                GoSwim                 1:51.15 9703969    1:48.76           
            51.89  1:48.76
  9. Dave van Leerdam              RZC                    1:57.51 9801633    1:50.39           
            49.96  1:50.39
 10. Ids de Klerk                  Van Vliet-Barracuda    1:48.99 9803237    1:54.11           
            50.80  1:54.11
 11. Leon Huynh                    VZC- E&P                    NT 9704301    1:57.52           
            50.66  1:57.52
 12. Balder Haze                   GoSwim                 1:51.93 9802449    1:59.29           
            54.02  1:59.29
 13. Misha van Krimpen             GoSwim                      NT 9804471    2:02.71           
            55.79  2:02.71
 DIS Menno Kooper                  RZC                         NT 9704625            AE        
 DIS Jos van Herk                  VZC- E&P               1:45.84 9803037            AE        



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 100m wisselslag                 Junioren 1 en later
2-10-2010 - 16:51                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                 1:24.89 0002350    1:23.76           
            38.45  1:23.76
  2. Ellen ter Stege               RZC                    1:32.57 9900282    1:31.57           
            42.92  1:31.57
  3. Merve Özdemir                 GoSwim                 1:31.90 9903380    1:31.97           
            44.14  1:31.97
  4. Claudia Schouten              GoSwim                 1:32.81 0000812    1:32.31           
          1:32.31
  5. Kim de Vries                  VZC- E&P               1:35.42 9903488    1:35.33           
            44.76  1:35.33
  6. Joanie den Oudsten            GoSwim                 1:37.10 9903226    1:35.41           
          1:35.41
  7. Soraya Kuipers                Van Vliet-Barracuda    1:32.82 9903068    1:35.89           
          1:35.89
  8. Amber van de Kraats           VZC- E&P               1:37.45 9900236    1:36.48           
            47.45  1:36.48
  9. Babet Kruger                  VZC- E&P               1:44.07 0003390    1:37.23           
            49.25  1:37.23
 10. Laura Kajim                   RZC                         NT 0101660    1:37.41           
            43.30  1:37.41
 11. Quinty Jansen                 GoSwim                 1:37.28 0000810    1:37.53           
            47.21  1:37.53
 12. Manon Kalmeijer               Van Vliet-Barracuda    1:42.46 9903938    1:39.28           
          1:39.28
 13. Maaike Koedoot                Van Vliet-Barracuda    1:38.61 9901696    1:39.78           
            47.01  1:39.78
 14. Anna Janssen                  RZC                    1:44.67 0000098    1:39.92           
          1:39.92
 15. Iris van Berkel               Van Vliet-Barracuda    1:43.47 0000476    1:40.11           
          1:40.11
 16. Tara Haze                     GoSwim                 1:49.12 0002892    1:46.41           
            51.02  1:46.41
 17. Lisanne Seising               VZC- E&P               2:10.89 0002084    1:47.87           
            52.15  1:47.87
 18. Saskia Pietersen              GoSwim                 1:41.96 0101580    1:48.07           
            51.32  1:48.07
 19. Kim Rijksen                   VZC- E&P               2:09.55 0002558    1:49.79           
            52.98  1:49.79
 20. Janine Verkerk                VZC- E&P               2:03.76 9904236    1:50.91           
          1:50.91
 21. Fleur Gerritsen               RZC                         NT 0101032    1:51.00           
            51.82  1:51.00
 22. Masha Odijk                   GoSwim                      NT 9904922    1:52.43           
          1:52.43
 23. Nicole van Hattem             GoSwim                 1:57.69 9901864    1:57.83           
            57.76  1:57.83
 24. Ilse Nijhuis                  RZC                    2:00.42 9900606    1:58.42           
            57.20  1:58.42
 25. Eva Gerrits                   RZC                    2:05.67 0002308    1:59.96           
          1:59.96
 26. Ivy Wessels                   RZC                         NT 0101560    2:01.29           
            59.63  2:01.29
 27. Janneke Zweers                RZC                         NT 0100584    2:01.82           
          1:00.37  2:01.82
 28. Nikki Jonkman                 GoSwim                      NT 0102600    2:02.95           
            57.58  2:02.95
 29. Stephanie de Laat             RZC                    2:10.23 0000410    2:06.23           
          2:06.23
 30. Lisa Geurts                   GoSwim                      NT 9904924    2:18.53           
          1:10.42  2:18.53
 DIS Denise van Eijsden            GoSwim                      NT 0102604            AF        
 DIS Tjitske Groenveld             GoSwim                      NT 0004060            AE        
 DIS Linde van Duinhoven           RZC                         NT 0100370    1:41.02 RH        
            45.04  1:41.02
 DIS Laura Schinkel                VZC- E&P                    NT 0100860    1:45.71 RH        
          1:45.71
 DIS Laura Akkerman                GoSwim                 1:49.92 9902030    1:48.16 SK        
            51.64  1:48.16
 DIS Elin Harms                    GoSwim                      NT 0102598    2:15.08 VC        
          2:15.08
AFGE Merlijn van Duijn             GoSwim                      NT 0004104                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 6 en later
2-10-2010 - 17:02                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Kunz                      VZC- E&P                 34.15 9900401      34.04           
  2. Andy Huynh                    VZC- E&P                 38.55 0001725      38.49           
  3. Jeroen Bechtold               Van Vliet-Barracuda      41.37 0002657      40.62           
  4. Freek van der Wal             GoSwim                   46.72 9901549      40.99           
  5. Nino Kramer                   RZC                      41.31 0100703      41.05           
  6. Olaf de Bree                  RZC                      41.24 0000721      41.23           
  7. Joost Paardekooper            VZC- E&P                 44.88 9900197      43.53           
  8. Stanley Huynh                 VZC- E&P                 45.93 0101253      45.80           
  9. Cano Demir                    RZC                      53.02 0002287      51.37 FJ 1      
 10. Thomas Mantel                 RZC                      53.52 0100255      51.37 FJ 2      
 11. Rutger Bergman                GoSwim                   50.07 0003215      52.39           
 12. Ishak Özdemir                 GoSwim                      NT 0102061      58.66           
 13. Thijs Marskamp                RZC                    1:01.02 0101491    1:03.90           
AFGE Rick Jacobs                   GoSwim                   56.86 0002103                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                   Dames, 4 x 100m wisselslag                      Senioren Open
2-10-2010 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Van Vliet-Barracuda 1         Van Vliet-Barracuda    4:37.39            4:43.04           
        Denise Boereboom, 92                       Petra de Groot, 87
        Marijke Kommers, 93                        Merel Barendregt, 91
            33.67  1:09.23  1:48.32  2:33.04  3:04.89  3:41.95  4:11.02  4:43.04

  2. RZC 2                         RZC                    4:43.76            4:54.27           
        Merel Kersten, 95                          Esther van Mierlo, 89
        Yvonne Janssen, 76                         Sanne Rodenburg, 94
            35.47  1:14.08  1:52.97  2:36.38  3:10.87  3:53.07  4:21.92  4:54.27

  3. Van Vliet-Barracuda 2         Van Vliet-Barracuda    4:52.42            4:54.52           
        Danya Muilwijk, 88                         Esther Versteeg, 83
        Linda Janssen, 88                          Saskia Kommers, 95
            35.09  1:12.41  4:54.52

  4. VZC- E&P 1                    VZC- E&P               4:49.99            4:58.20           
        Elke Jansen, 85                            Marike Boersen, 88
        Rozemarijn Erdbrink, 93                    Sarina Snijder, 91
            35.64  1:15.73  1:53.73  2:37.39  3:10.60  3:49.29  4:21.70  4:58.20

  5. GoSwim 1                      GoSwim                 5:00.80            5:14.60           
        Romy van Slagmaat, 94                      Kayleigh Brouwers, 96
        Vita Schipper, 93                          Trudy van den Brink, 93
            37.71  1:19.62  1:59.40  2:46.51  3:22.29  4:05.90  4:39.53  5:14.60

  6. GoSwim 2                      GoSwim                 5:14.00            5:28.96           
        Sandra den Oudsten, 89                     Anne van den Brink, 87
        Marianne Jongsma, 87                       Merel Cornelissen, 93
            43.51  1:28.09  2:09.44  2:58.65  3:33.25  4:17.25  4:51.20  5:28.96

  7. RZC 1                         RZC                    5:25.07            5:35.83           
        Georgette Wortelboer, 96                   Vera Martens, 96
        Lisette Raijmann, 95                       Laura ter Stege, 96
            41.70  1:27.43  2:13.52  3:04.52  3:41.64  4:28.46  4:59.99  5:35.83




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Heren, 4 x 100m vrije slag                      Senioren Open
2-10-2010 - 17:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VZC- E&P 1                    VZC- E&P               3:38.15            3:38.73           
        Quint Ottens, 87                           Joeri Scheidt, 91
        Tim Niekus, 91                             Thijs Hagelstein, 91
            25.57    53.76  1:19.16  1:49.16  2:14.86  2:43.57  3:09.29  3:38.73

  2. RZC 1                         RZC                    3:38.40            3:41.42           
        Pascal Timmermans, 92                      Stefan Timmermans, 94
        Tom Brouwers, 94                           Raynor Wolf, 89
            25.14    53.56  1:19.80  1:48.50  2:14.71  2:44.69  3:10.42  3:41.42

  3. Van Vliet-Barracuda 1         Van Vliet-Barracuda    3:43.15            3:48.30           
        Mark Hensen, 79                            Thommy Nickel, 84
        Anshel Hofstede, 93                        Kas Kop Jansen, 85
            26.74    56.31  3:48.30

  4. GoSwim 1                      GoSwim                 3:41.58            3:49.13           
        Timo de Jong, 93                           Yelmar van der Veer, 88
        Robbin van Kilsdonk, 92                    Tjark Blokzijl, 79
            27.60    59.10  1:26.70  1:58.04  2:24.00  2:54.04  3:20.57  3:49.13

  5. RZC 2                         RZC                    3:50.23            4:00.09           
        Bas Neeleman, 96                           Bart Beumer, 91
        Jochem Benthem, 92                         Arno van Schuijlenborgh, 84
            29.32  1:02.96  1:30.50  2:01.22  3:01.07  3:28.93  4:00.09

  6. GoSwim 2                      GoSwim                 4:00.44            4:04.19           
        Berend Adan, 92                            Joren Harms, 94
        Jean Maurice van Zoelen, 92                Peter van den Dool, 87
            27.60    58.64  1:28.04  2:00.71  2:28.98  3:01.94  3:30.79  4:04.19

  7. Van Vliet-Barracuda 2         Van Vliet-Barracuda    4:00.58            4:09.75           
        Mitchel Bom, 95                            Jorian Aantjes, 94
        Edgar van Oosten, 91                       Roan Hagebeek, 94
            30.47  1:03.31  4:09.75

  8. GoSwim 3                      GoSwim                 4:46.68            4:25.25           
        Martijn Kornet, 97                         Matthijs Wilschut, 95
        Frank Wilschut, 93                         Jeffrey Tito, 94
            31.77  1:05.95  1:35.94  2:10.07  2:40.49  3:15.54  3:48.75  4:25.25

AFGE RZC 3                         RZC                    4:26.03                              
        Bas Neeleman, 96                           Stijn van Duinhoven, 96
        Mees van Duinhoven, 98                     Dave van Leerdam, 98




SPLASH Meet Manager 11Registered to VZC Veenendaal