Deel 1 KNZB Zwemcompetitie C afdeling
Vlijmen, Netherlands,    30-9-2007,     25m-baan
Nr. 2 4 x 100m vrije slag Dames 11-13   Nr. 3 4 x 50m wisselslag Gemengd 7-13   
Nr. 4 100m schoolslag Dames 9 +   Nr. 5 400m vrije slag Heren 9 +   
Nr. 6 100m rugslag Dames 11-17   Nr. 7 200m schoolslag Heren 11-17   
Nr. 8 200m vrije slag Dames 11-15   Nr. 9 100m schoolslag Heren 11-15   
Nr. 10 50m rugslag Dames 11 +   Nr. 11 100m wisselslag Heren 11 +   
Nr. 12 100m vlinderslag Dames 11-13   Nr. 13 200m rugslag Heren 11-13   
Nr. 14 50m vrije slag Dames 9-11   Nr. 15 100m wisselslag Heren 9-11   
Nr. 16 400m vrije slag Dames 11 +   Nr. 17 100m schoolslag Heren 11 +   
Nr. 18 200m schoolslag Dames 11-17   Nr. 19 100m rugslag Heren 11-17   
Nr. 20 100m schoolslag Dames 11-15   Nr. 21 200m vrije slag Heren 11-15   
Nr. 22 100m wisselslag Dames 11 +   Nr. 23 50m rugslag Heren 11 +   
Nr. 24 200m rugslag Dames 9-13   Nr. 25 100m vlinderslag Heren 11-13   
Nr. 26 100m wisselslag Dames 9-11   Nr. 27 50m vrije slag Heren 9-11   
Nr. 28 4 x 100m wisselslag Dames 11 +   Nr. 29 4 x 100m vrije slag Heren 11 +   


Nr. 2   4 x 100m vrije slag Dames                  Junioren 3 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DZT'62 1                           13-018   4:33.57
       Hamam Sahar               94   Calis van Liza            94
       Schijndel van Milena      94   Vinken Vera               94
    2. D'Elft 1                           10-061   5:24.72
       Meijer Alannah            94   Hulst Daphne              97
       Siem Margaretha           95   Eng van den Lisa          96
    3. AquAmigos 1                        13-096   5:32.54
       Belle van Brynne          95   Kroon de Elise            95
       Zwiers Leonie             94   Laat de Sanne             95



TOP
Nr. 3   4 x 50m wisselslag Gemengd                junioren 1 e.l. en m
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. AquAmigos 1                        13-096   3:11.16
       Hoogervorst Laura         97   Belle van Wiyanna         96
       Deda Antonio              96   Mommersteeg Patrick       96
  dis. D'Elft 1                           10-061               ea
       Born van den Inge         96   Stienstra Amber           96
       Meer van der Floris       97   Eng van den Rick          98
  dis. DZT'62                             13-018               EA
       Kerkhof van de Eva        97   Gemert van Els            97
       Smetsers Yaro             96   Heyden van der Roy        97



TOP
Nr. 4   100m schoolslag Dames                            senioren open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Hendrikx Femke                 88  13-018   1:16.83
    2. Drunen van Claudia             77  13-096   1:22.36
    3. Rutten Lisanne                 89  13-018   1:27.51
    4. Eekelen van Annelies           82  10-061   1:28.20
    5. Heuvel Karin van den           66  13-096   1:29.26
    6. Calis van Liza                 94  13-018   1:31.38
    7. Janssen Nikki                  89  10-061   1:32.12
    8. Sneekes Wendy                  84  10-061   1:32.20
    9. Lierop van Amy                 86  13-018   1:34.39
   10. Govers Mandy                   92  13-096   1:37.34
   11. Graef de Lisanne               93  13-018   1:37.34
   12. Hoogenhout Maaike              86  13-096   1:39.11



TOP
Nr. 5   400m vrije slag Heren                            senioren open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wisse Joppe                    89  13-018   4:13.51
    2. Wisse Bram                     85  13-018   4:17.60
    3. Stolk Egbert                   76  10-061   4:18.86
    4. Filippini Dirk                 85  13-018   4:26.76
    5. Schoonewille Hugo              87  10-061   4:29.76
    6. Steen van Teun                 76  13-096   4:44.63
    7. Mommers Bram                   76  13-096   4:46.42
    8. Stoffels Ruud                  84  13-018   4:58.11
    9. Goor vd Bjorn                  89  13-096   5:07.49



TOP
Nr. 6   100m rugslag Dames                         senioren 2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wit de Yvon                    91  13-018   1:14.86
    2. Post Mirjam                    92  10-061   1:20.51
    3. Belle van Laura                90  13-096   1:21.14
    4. Massar Nandy                   91  10-061   1:21.44
    5. Kok de Linda                   91  13-096   1:21.97
    6. Steeghs Karlijn                91  13-018   1:23.92
    7. Groeneweg Julia                92  10-061   1:25.92
    8. Rutten Larissa                 91  13-018   1:25.92
    9. Smetsers Marin                 91  13-018   1:31.81



TOP
Nr. 7   200m schoolslag Heren                         jeugd 2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Krieken van Kenny              90  13-096   2:34.70
    2. Verdijk Roel                   90  13-096   2:51.36
    3. Berg van den Gert-Jan          90  10-061   3:01.65
    4. Stap van der Jochem            91  10-061   3:03.62
    5. Evers Joost                    91  13-096   3:04.68
    6. Verstappen Marijn              90  13-018   3:10.63



TOP
Nr. 8   200m vrije slag Dames                         jeugd 2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Verbeek Irma                   92  13-018   2:23.51
    2. Wichers Aranka                 93  10-061   2:24.36
    3. Laar vd Laura                  92  13-018   2:27.03
    4. Kok de Karin                   93  13-096   2:30.00
    5. Verrijt Manon                  92  13-018   2:35.70
    6. Schijndel van Mónica           92  13-018   2:36.35
    7. Speekenbrink Charlotte         92  13-096   2:37.32
    8. Ende van der Nadinda           93  10-061   2:42.60
    9. Rutten Loretta                 92  13-018   2:57.17
   10. Viguurs Noelle                 93  13-096   3:16.23
   11. Helm van der Cynthia           93  10-061   3:16.88
   12. Berg van den Mirjam            93  10-061   3:20.17



TOP
Nr. 9   100m schoolslag Heren                      junioren 4 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Verdijk Joost                  92  13-096   1:26.89
    2. Born van den Wilco             93  10-061   1:28.42
    3. Smits Joey                     93  13-018   1:29.62
    4. Houtman Andy                   93  10-061   1:34.02
    5. Govers Walter                  93  13-096   1:38.13
    6. Verrijt Teun                   93  13-018   1:42.53
  dis. Belle van Jarst                92  13-096   1:22.86     SO



TOP
Nr. 10   50m rugslag Dames                               senioren open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Eekelen van Annelies           82  10-061     33.95
    2. Moerkerken Leonie              80  13-018     35.71
    3. Rutten Lisanne                 89  13-018     37.30
    4. Hoogendam Linda                83  10-061     37.82
    5. Sneekes Wendy                  84  10-061     38.36
    6. Hoogenhout Maaike              86  13-096     40.43
    7. Graef de Lisanne               93  13-018     41.01
    8. Calis van Liza                 94  13-018     42.46
    9. Govers Mandy                   92  13-096     43.90
  dis. Lierop van Amy                 86  13-018     45.28     RC



TOP
Nr. 11   100m wisselslag Heren                           senioren open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wisse Joppe                    89  13-018   1:01.45
    2. Stolk Egbert                   76  10-061   1:02.13
    3. Wisse Bram                     85  13-018   1:02.16
    4. Heijer den Victor              83  10-061   1:05.19
    5. Beek van der Maarten           86  10-061   1:08.10
    6. Horssen van Ruud               86  13-018   1:08.95
    7. Mommers Bram                   76  13-096   1:09.67
    8. Schoonewille Hugo              87  10-061   1:10.11
    9. Goor vd Bjorn                  89  13-096   1:11.51
   10. Siem Richard                   89  10-061   1:11.85
   11. Stoffels Ruud                  84  13-018   1:13.86
   12. Nordmeijer Jermo               91  13-096   1:14.90
  dis. Steen van Teun                 76  13-096               RE



TOP
Nr. 12   100m vlinderslag Dames                    junioren 3 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Schijndel van Milena           94  13-018   1:22.73
    2. Koolen Lisa                    95  13-018   1:26.57
    3. Vinken Vera                    94  13-018   1:26.70
    4. Veugen Ananda                  95  13-018   1:29.40
    5. Schijndel van Vanessa          95  13-018   1:29.92
    6. Meijer Alannah                 94  10-061   1:31.94
    7. Laat de Sanne                  95  13-096   1:32.37
    8. Siem Margaretha                95  10-061   1:36.48
    9. Zwiers Leonie                  94  13-096   1:39.83
  dis. Kroon de Elise                 95  13-096   1:42.11     VI
  dis. Belle van Brynne               95  13-096   2:13.56     VC



TOP
Nr. 13   200m rugslag Heren                        junioren 2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Leijssen Huub                  94  13-018   2:41.23
    2. Hauber Ricardo                 94  10-061   2:56.12
    3. Brok Stan                      94  13-096   3:02.00
    4. Savenije Victor                95  10-061   3:24.70
    5. Evers Nick                     95  13-096   3:29.63
    6. Goedhart Niels                 95  13-096   3:38.02
    7. Kemp Jashja                    95  13-096   4:32.52
  dis. Alili Youcef                   94  10-061   2:45.02     RD
  dis. Roessen Glenn                  95  10-061   3:25.76     RD



TOP
Nr. 14   50m vrije slag Dames                     minioren 4,5, junior
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Eng van den Lisa               96  10-061     32.95
    2. Stienstra Amber                96  10-061     34.10
    3. Born van den Inge              96  10-061     39.37
    4. Gemert van Els                 97  13-018     40.66
    5. Belle van Wiyanna              96  13-096     41.84
    6. Besselaar vd Renée             98  13-096     43.54
    7. Kerkhof van de Eva             97  13-018     45.04
    8. Hoogervorst Laura              97  13-096     45.84



TOP
Nr. 15   100m wisselslag Heren                          minioren 4,5,6
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jacobs Loed                    98  13-018   1:34.92
    2. Meer van der Floris            97  10-061   1:35.73
    3. Smetsers Yaro                  96  13-018   1:39.51
    4. Eng van den Rick               98  10-061   1:39.95
    5. Heyden van der Roy             97  13-018   1:42.39
    6. Jubitana Jerry                 97  10-061   1:45.06
    7. Schijndel van Cristhian        98  13-018   1:47.78
    8. Born van den Erik              97  10-061   1:48.00
    9. Hout van den Niels             98  13-096   1:55.62
   10. Deda Antonio                   96  13-096   2:03.15
  dis. Smits Mark                     96  13-018   1:41.45     SO
  dis. Mommersteeg Patrick            96  13-096   1:51.86     VE



TOP
Nr. 16   400m vrije slag Dames                           senioren open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Hendrikx Femke                 88  13-018   4:43.42
    2. Hamam Sahar                    94  13-018   5:01.29
    3. Sneekes Wendy                  84  10-061   5:07.43
    4. Drunen van Claudia             77  13-096   5:13.88
    5. Hoogendam Linda                83  10-061   5:16.04
    6. Heuvel Karin van den           66  13-096   5:17.29
    7. Janssen Nikki                  89  10-061   6:24.38



TOP
Nr. 17   100m schoolslag Heren                           senioren open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wisse Joppe                    89  13-018   1:07.90
    2. Stolk Egbert                   76  10-061   1:09.16
    3. Filippini Dirk                 85  13-018   1:13.23
    4. Schoonewille Hugo              87  10-061   1:14.28
    5. Mommers Bram                   76  13-096   1:15.36
    6. Heijer den Victor              83  10-061   1:15.90
    7. Beek van der Maarten           86  10-061   1:17.19
    8. Nordmeijer Jermo               91  13-096   1:25.57
  dis. Siem Richard                   89  10-061   1:26.20     SO



TOP
Nr. 18   200m schoolslag Dames                     senioren 2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Belle van Laura                90  13-096   2:58.23
    2. Wit de Yvon                    91  13-018   3:04.74
    3. Post Mirjam                    92  10-061   3:12.09
    4. Rutten Larissa                 91  13-018   3:17.12
    5. Groeneweg Julia                92  10-061   3:19.18
    6. Smetsers Marin                 91  13-018   3:27.98
    7. Massar Nandy                   91  10-061   3:30.33
    8. Steeghs Karlijn                91  13-018   3:30.88
  dis. Kok de Linda                   91  13-096               AA



TOP
Nr. 19   100m rugslag Heren                           jeugd 2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Krieken van Kenny              90  13-096   1:09.76
    2. Verdijk Roel                   90  13-096   1:14.67
    3. Berg van den Gert-Jan          90  10-061   1:16.77
    4. Stap van der Jochem            91  10-061   1:19.95
    5. Evers Joost                    91  13-096   1:19.99
    6. Verstappen Marijn              90  13-018   1:20.71



TOP
Nr. 20   100m schoolslag Dames                        jeugd 2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wichers Aranka                 93  10-061   1:23.53
    2. Speekenbrink Charlotte         92  13-096   1:30.53
    3. Kok de Karin                   93  13-096   1:31.51
    4. Ende van der Nadinda           93  10-061   1:34.13
    5. Verrijt Manon                  92  13-018   1:35.32
    6. Rutten Loretta                 92  13-018   1:37.03
    7. Schijndel van Mónica           92  13-018   1:38.31
    8. Verbeek Irma                   92  13-018   1:38.31
    9. Berg van den Mirjam            93  10-061   1:38.81
   10. Helm van der Cynthia           93  10-061   1:40.16
   11. Laar vd Laura                  92  13-018   1:41.83
  dis. Viguurs Noelle                 93  13-096   1:49.64     SK



TOP
Nr. 21   200m vrije slag Heren                     junioren 4 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jansen In De Wal Stef          92  10-061   2:16.97
    2. Belle van Jarst                92  13-096   2:24.26
    3. Verdijk Joost                  92  13-096   2:29.06
    4. Smits Joey                     93  13-018   2:30.27
    5. Verrijt Teun                   93  13-018   2:33.02
    6. Govers Walter                  93  13-096   2:39.13
    7. Born van den Wilco             93  10-061   2:46.97
    8. Houtman Andy                   93  10-061   3:00.02



TOP
Nr. 22   100m wisselslag Dames                           senioren open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Hamam Sahar                    94  13-018   1:14.85
    2. Moerkerken Leonie              80  13-018   1:15.68
    3. Drunen van Claudia             77  13-096   1:16.27
    4. Rutten Lisanne                 89  13-018   1:16.42
    5. Eekelen van Annelies           82  10-061   1:16.58
    6. Sneekes Wendy                  84  10-061   1:20.33
    7. Heuvel Karin van den           66  13-096   1:20.61
    8. Calis van Liza                 94  13-018   1:23.31
    9. Hoogendam Linda                83  10-061   1:24.22
   10. Hoogenhout Maaike              86  13-096   1:26.78
   11. Lierop van Amy                 86  13-018   1:28.32
   12. Govers Mandy                   92  13-096   1:29.42



TOP
Nr. 23   50m rugslag Heren                               senioren open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Stolk Egbert                   76  10-061     29.29
    2. Heijer den Victor              83  10-061     30.04
    3. Filippini Dirk                 85  13-018     31.06
    4. Horssen van Ruud               86  13-018     31.41
    5. Wisse Bram                     85  13-018     31.52
    6. Siem Richard                   89  10-061     32.64
    7. Steen van Teun                 76  13-096     32.66
    8. Beek van der Maarten           86  10-061     32.78
    9. Goor vd Bjorn                  89  13-096     33.27
   10. Stoffels Ruud                  84  13-018     33.52
   11. Nordmeijer Jermo               91  13-096     36.37



TOP
Nr. 24   200m rugslag Dames                        junioren 3 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Schijndel van Milena           94  13-018   2:55.83
    2. Laat de Sanne                  95  13-096   2:57.92
    3. Vinken Vera                    94  13-018   2:58.67
    4. Veugen Ananda                  95  13-018   3:03.95
    5. Schijndel van Vanessa          95  13-018   3:06.45
    6. Koolen Lisa                    95  13-018   3:07.83
    7. Meijer Alannah                 94  10-061   3:10.84
    8. Zwiers Leonie                  94  13-096   3:15.23
    9. Siem Margaretha                95  10-061   3:20.88
   10. Kroon de Elise                 95  13-096   3:42.34
   11. Belle van Brynne               95  13-096   3:54.10



TOP
Nr. 25   100m vlinderslag Heren                    junioren 2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Leijssen Huub                  94  13-018   1:17.50
    2. Brok Stan                      94  13-096   1:21.76
    3. Hauber Ricardo                 94  10-061   1:25.42
    4. Alili Youcef                   94  10-061   1:27.65
    5. Evers Nick                     95  13-096   1:34.09
    6. Roessen Glenn                  95  10-061   1:52.75
    7. Goedhart Niels                 95  13-096   2:07.04
  dis. Savenije Victor                95  10-061   1:54.25     VC
  dis. Kemp Jashja                    95  13-096   2:29.13     VE



TOP
Nr. 26   100m wisselslag Dames                    minioren 4,5, junior
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Eng van den Lisa               96  10-061   1:24.30
    2. Stienstra Amber                96  10-061   1:31.89
    3. Belle van Wiyanna              96  13-096   1:39.92
    4. Born van den Inge              96  10-061   1:43.99
    5. Gemert van Els                 97  13-018   1:48.42
       Kerkhof van de Eva             97  13-018   1:48.42
    7. Besselaar vd Renée             98  13-096   1:53.02
  dis. Hoogervorst Laura              97  13-096               WA



TOP
Nr. 27   50m vrije slag Heren                           minioren 4,5,6
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jacobs Loed                    98  13-018     38.64
    2. Meer van der Floris            97  10-061     39.48
    3. Heyden van der Roy             97  13-018     39.54
    4. Eng van den Rick               98  10-061     40.10
    5. Jubitana Jerry                 97  10-061     40.28
    6. Smits Mark                     96  13-018     41.15
    7. Smetsers Yaro                  96  13-018     41.78
    8. Mommersteeg Patrick            96  13-096     43.23
    9. Born van den Erik              97  10-061     46.06     2
       Schijndel van Cristhian        98  13-018     46.06     1
   11. Hout van den Niels             98  13-096     46.90
   12. Deda Antonio                   96  13-096     47.51



TOP
Nr. 28   4 x 100m wisselslag Dames                       senioren open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. D'Elft 1                           10-061   5:10.54
       Eekelen van Annelies      82   Sneekes Wendy             84
       Wichers Aranka            93   Hoogendam Linda           83
    2. AquAmigos 1                        13-096   5:10.99
       Kok de Linda              91   Kok de Karin              93
       Belle van Laura           90   Drunen van Claudia        77
  dis. DZT'62 1                           13-018               EA
       Laar vd Laura             92   Moerkerken Leonie         80
       Hendrikx Femke            88   Hamam Sahar               94



TOP
Nr. 29   4 x 100m vrije slag Heren                       senioren open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DZT'62 1                           13-018   3:40.94
       Horssen van Ruud          86   Wisse Joppe               89
       Filippini Dirk            85   Wisse Bram                85
    2. D'Elft 1                           10-061   3:44.45
       Heijer den Victor         83   Schoonewille Hugo         87
       Stolk Egbert              76   Beek van der Maarten      86
    3. AquAmigos 1                        13-096   3:55.02
       Steen van Teun            76   Krieken van Kenny         90
       Verdijk Roel              90   Mommers Bram              76