Deel 1 KNZB zwemcompetitie district klasse
Vught, Netherlands,    30-9-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m vrije slag Dames Sen.   Nr. 2 4 x 50m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 3 4 x 50m wisselslag Heren Jun 4-   Nr. 4 25m rugslag Gemengd Min 4-   
Nr. 5 100m schoolslag Dames Min 6-   Nr. 6 50m schoolslag Dames Min 6-   
Nr. 7 100m schoolslag Heren Min 6-   Nr. 8 50m schoolslag Heren Min 6-   
Nr. 9 100m wisselslag Dames Jun 2-   Nr. 10 100m wisselslag Heren Jun 2-   
Nr. 11 50m vrije slag Dames Jgd 2-   Nr. 12 50m vrije slag Heren Jun 4-   
Nr. 13 100m vlinderslag Dames Sen 2-   Nr. 14 100m vlinderslag Heren Jgd 2-   
Nr. 15 100m schoolslag Dames Sen.   Nr. 16 50m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 17 100m schoolslag Heren Sen.   Nr. 18 50m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 19 50m vrije slag Gemengd Min 4-   Nr. 20 50m rugslag Dames Min 6-   
Nr. 21 25m rugslag Dames Min 6-   Nr. 22 50m rugslag Heren Min 6-   
Nr. 23 25m rugslag Heren Min 6-   Nr. 24 100m vrije slag Dames Jun 2-   
Nr. 25 50m rugslag Dames Jun 2-   Nr. 26 100m vrije slag Heren Jun 2-   
Nr. 27 50m rugslag Heren Jun 2-   Nr. 28 200m schoolslag Dames Jgd 2-   
Nr. 29 100m schoolslag Dames Jgd 2-   Nr. 30 200m schoolslag Heren Jun 4-   
Nr. 31 100m schoolslag Heren Jun 4-   Nr. 32 200m vrije slag Dames Sen 2-   
Nr. 33 200m vrije slag Heren Jgd 2-   Nr. 34 100m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 35 100m wisselslag Heren Sen.   Nr. 36 4 x 50m vrije slag Dames Jun 2-   
Nr. 37 4 x 100m vrije slag Heren Jgd 2-      


Nr. 1   4 x 100m vrije slag Dames                  Dames Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Dommelbaarzen 1                 13-016   4:27.86
       Agaath Bont               92   Ellen Reniers             91
       Anick Spiekermann         88   Juliska Peynenburg        90
    2. ZV De Vennen 1                     13-041   4:32.25
       Sofie Oostvogels          91   Kiki van Boesschoten      92
       Marceline de Cloe         96   Désirée Emmen             92
    3. Zwem- & Poloclub Zegenwerp 1       13-047   4:35.91
       Tessa Leering             84   Emma Verhoeven            93
       Melissa vd Schoot         92   Hanneke vd Steen          93
    4. De Dommelbaarzen 2                 13-016   4:44.78
       Nienke Beerens            90   Esther Krielaart          94
       Lisa van Ewijk            92   Nancy van de Ven          74
    5. De Waalstroom 1                    05-120   4:47.20
       Laura van Reen            93   Alja Huibers              91
       Claudie Janssen           80   Rafaëla Breed             89
    6. Zwem- & Poloclub Zegenwerp 2       13-047   4:54.56
       Patricia Becks            87   Fannie Leering            85
       Terry op 't Hoog          92   Anne Jansen               88



TOP
TOP
Nr. 3   4 x 50m wisselslag Heren                  Jongens Junioren 4 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. ZV De Vennen 1                     13-041   2:11.42
       Bob Trommelen             92   Gerben de Laat            92
       Roy Smits                 92   Remco Jonkers             92
    2. De Waalstroom 1                    05-120   2:18.87
       Tim Somers                93   Bryan Meeuwissen          92
       Daan Viering              94   Charlie van Aken          92
    3. De Dommelbaarzen 1                 13-016   2:25.18
       Luuk van Doremalen        93   Ted Reniers               94
       Jelle Dikker              92   Koen Nuchelmans           95
    4. Zwem- & Poloclub Zegenwerp 1       13-047   2:28.92
       Jelle v Grinsven          94   Jeroen Krielaart          92
       Bern Hoeven               93   Kees Leemeijer            95



TOP
Nr. 4   25m rugslag Gemengd                       Meisjes Minioren 4 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Eva van Ginneken               98  13-041     20.50
    2. Joyce Rabou                    98  13-016     20.72
    3. Rachel de Vet                  98  13-041     21.20
    4. Melissa van Aken               99  05-120     27.96



Nr. 4   25m rugslag Gemengd                       Jongens Minioren 4 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ivar Wijfels                   98  13-016     23.93



TOP
Nr. 5   100m schoolslag Dames                     Meisjes Minioren 6 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Carlijn Viering                97  05-120   1:34.39
    2. Robin Hilgerdenaar             96  13-047   1:34.83
    3. Marceline de Cloe              96  13-041   1:37.24
    4. Mandy Huijsmans                96  13-047   1:42.60
    5. Amy van Lier                   96  13-041   1:44.11
    6. Laura van Ginneken             96  13-041   1:44.13
    7. Amy van Berkel                 96  13-016   1:50.78
    8. Sharina Verwijmeren            96  13-016   1:51.11
    9. Jaimy Vennix                   97  13-047   1:51.20
   10. Jeanelle Oosterlaken           96  13-047   1:52.37
   11. Femke Kuipers                  96  13-047   1:52.98
   12. Linsey Weeterings              96  13-041   1:54.83
   13. Ilona Aarts                    97  13-041   1:55.95
   14. Laura Maurix                   97  13-016   1:58.51
   15. Nina van Liere                 96  13-041   1:58.94
   16. Romy Hekker                    96  13-041   2:01.04



TOP
TOP
Nr. 7   100m schoolslag Heren                     Jongens Minioren 6 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Teun van Houtert               96  13-016   1:45.49
    2. Erwin Ijpelaar                 97  13-041   1:46.75
    3. Yvo Bulham                     97  13-041   1:47.70
    4. Richie v Empel                 96  13-047   1:50.43
    5. Jim Luca Widdershoven          96  13-016   1:53.64
    6. Frans Peijnenburg              96  13-016   1:56.33
    7. Gijs v Weelie                  97  13-047   1:57.18
  dis. Dennis Bakk                    97  13-041   2:00.51



TOP
TOP
Nr. 9   100m wisselslag Dames                     Meisjes Junioren 2 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marian Krielaart               94  13-016   1:21.14
    2. Esther Krielaart               94  13-016   1:24.82
    3. Madelon Schellekens            95  13-041   1:25.10
    4. Claudia Bloks                  95  13-016   1:25.21
    5. Tamara van Aken                94  05-120   1:25.52
    6. Manon van Leijsen              94  13-041   1:27.74
    7. Manon Bruijns                  95  05-120   1:29.52
    8. Laurissa Aarts                 95  13-041   1:31.23
    9. Karlijn Agterberg              94  13-041   1:32.52
   10. Robin Hilgerdenaar             96  13-047   1:34.16
   11. Anika Kuipers                  94  13-047   1:34.70
   12. Lotte v Grinsven               96  13-047   1:39.52
   13. Katja Panis                    94  13-041   1:41.34



TOP
Nr. 10   100m wisselslag Heren                    Jongens Junioren 2 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Daan Viering                   94  05-120   1:17.66
    2. Ted Reniers                    94  13-016   1:21.02
    3. Koen Nuchelmans                95  13-016   1:27.66
    4. Alex in 't Groen               95  13-041   1:28.51
    5. Loek van Houtert               95  13-016   1:29.18
    6. Bram Blonk                     95  05-120   1:30.64
    7. Jelle v Grinsven               94  13-047   1:36.42
    8. Bram van Ginneken              95  13-041   1:42.99     B
    9. Thomas de Bekker               95  13-047   1:50.53
  dis. Jordy de Bruijn                94  13-041   1:24.13
  dis. Richie v Empel                 96  13-047   1:42.99     A
  dis. Kees Leemeijer                 95  13-047   1:48.13
  dis. Mitch Onnes                    95  13-041   1:49.36



TOP
Nr. 11   50m vrije slag Dames                     Dames Jeugd 2 en lat
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Agaath Bont                    92  13-016     29.95
    2. Hanneke vd Steen               93  13-047     31.50
    3. Melissa vd Schoot              92  13-047     31.67     B
       Emma Verhoeven                 93  13-047     31.67     A
    5. Jolijn vd Schoot               93  13-047     32.57
    6. Terry op 't Hoog               92  13-047     33.38
    7. Lisa van Ewijk                 92  13-016     33.40
    8. Jacky Scheepers                93  13-041     33.51
    9. Jessy Brands                   93  13-016     33.95
   10. Dorien Oprins                  92  13-041     34.19
   11. Madelon Schellekens            95  13-041     34.26
   12. Anouk van den Akker            93  13-041     34.51
   13. Iris van Ginneken              93  13-041     34.77     B
       Rebecca Thijssen               93  05-120     34.77     A
   15. Tessa Visser                   93  13-047     34.93
   16. Raissa Nuchelmans              93  13-016     35.08
   17. Nina Dikker                    93  13-016     36.78
   18. Corine Somers                  95  05-120     39.02
   19. Fardau Lettinga                94  05-120     41.14



TOP
Nr. 12   50m vrije slag Heren                     Jongens Junioren 4 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jeroen Krielaart               92  13-047     28.02
    2. Remco Jonkers                  92  13-041     28.24
    3. Luuk van Doremalen             93  13-016     28.97
    4. Stephan Onnes                  93  13-041     29.64
    5. Tim Somers                     93  05-120     30.15
    6. Bern Hoeven                    93  13-047     30.28
    7. Bob Trommelen                  92  13-041     30.64
    8. Jordy Kemmeren                 92  13-041     31.04
    9. Jelle Dikker                   92  13-016     32.30
   10. Charlie van Aken               92  05-120     32.49
   11. Jip Durieux                    94  05-120     40.05



TOP
Nr. 13   100m vlinderslag Dames                   Dames Senioren 2 en 
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Juliska Peynenburg             90  13-016   1:14.51
    2. Désirée Emmen                  92  13-041   1:16.65
    3. Kiki van Boesschoten           92  13-041   1:19.20
    4. Kim v Berkel                   91  13-047   1:24.16
    5. Melissa vd Schoot              92  13-047   1:24.33
    6. Lisa van Ewijk                 92  13-016   1:24.39
    7. Emma Verhoeven                 93  13-047   1:25.60
    8. Julia Huveneers                91  13-016   1:25.67
    9. Sofie Oostvogels               91  13-041   1:26.50
   10. Laura van Reen                 93  05-120   1:26.56
   11. Anne Meesters                  91  13-016   1:29.60
   12. Alja Huibers                   91  05-120   1:29.91
   13. Danielle Thijssen              93  05-120   1:31.96
   14. Fleur van Ginneken             91  13-041   1:33.02
   15. Joke Minkels                   90  13-047   1:33.36
   16. Anita Engels                   90  13-047   1:34.95
   17. Manon Jansen                   90  13-047   1:37.55
   18. Ellen Reniers                  91  13-016   1:40.47
   19. Astrid van Sprang              91  13-016   1:44.09
   20. Marit van Liere                91  13-041   1:52.45



TOP
Nr. 14   100m vlinderslag Heren                   Heren Jeugd 2 en lat
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Melvin Smits                   90  13-041   1:08.28
    2. Bryan Meeuwissen               92  05-120   1:09.30
    3. Jeroen Krielaart               92  13-047   1:11.48
    4. Gerben de Laat                 92  13-041   1:13.60
    5. Roy Smits                      92  13-041   1:14.85
    6. Mark van Dongen                91  13-041   1:17.82
    7. Dirk Luijten                   91  13-041   1:20.08
    8. Guus Verhoeven                 91  13-047   1:21.13
    9. Koen Haast                     90  13-041   1:26.15
   10. Jelle Dikker                   92  13-016   1:26.37
   11. Ted Reniers                    94  13-016   1:35.32



TOP
Nr. 15   100m schoolslag Dames                     Dames Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rafaëla Breed                  89  05-120   1:24.57
    2. Kiki van Boesschoten           92  13-041   1:26.70
    3. Anick Spiekermann              88  13-016   1:29.88
    4. Nathalie Oostvogels            89  13-041   1:30.76
    5. Nancy van de Ven               74  13-016   1:32.19
    6. Nienke Beerens                 90  13-016   1:32.54
    7. Tamara van Aken                94  05-120   1:32.63
    8. Patricia Becks                 87  13-047   1:32.80
    9. Anne Jansen                    88  13-047   1:36.29
   10. Claudie Janssen                80  05-120   1:36.30
   11. Fleur van Ginneken             91  13-041   1:36.44
   12. Fannie Leering                 85  13-047   1:37.18
   13. Eline Hoeven                   91  13-047   1:37.70
   14. Manon van Leijsen              94  13-041   1:39.32
   15. Anouk van den Akker            93  13-041   1:39.35
  dis. Maaike v Berkel                91  13-047   1:41.31



TOP
TOP
Nr. 17   100m schoolslag Heren                     Heren Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jelle Beerens                  86  13-016   1:11.02
    2. Wietse Beerens                 87  13-016   1:11.58
    3. Dirk Zeelte                    91  05-120   1:12.58
    4. Niek Havekes                   86  05-120   1:12.86
    5. Joost Mulder                   86  13-041   1:15.80
    6. Hielke Alsemgeest              88  13-047   1:17.23
    7. Stevin v Leeuwen               84  13-047   1:17.49
    8. Rodney Cobussen                88  05-120   1:18.07
    9. Stef Hoeven                    90  13-047   1:18.84
   10. Rob Haast                      88  13-041   1:21.00
   11. Mark van Dongen                91  13-041   1:22.70
   12. Luuk Leering                   87  13-047   1:23.26
   13. Tom Havekes                    89  05-120   1:23.60
   14. Eric Mulder                    83  13-041   1:26.42
   15. Paul Koeslag                   84  13-016   1:27.65
   16. Martijn Hamers                 83  13-047   1:39.55



TOP
TOP
Nr. 19   50m vrije slag Gemengd                   Meisjes Minioren 4 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Eva van Ginneken               98  13-041     40.45
    2. Joyce Rabou                    98  13-016     41.18
    3. Rachel de Vet                  98  13-041     41.80
    4. Melissa van Aken               99  05-120     55.06



Nr. 19   50m vrije slag Gemengd                   Jongens Minioren 4 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ivar Wijfels                   98  13-016     44.60



TOP
Nr. 20   50m rugslag Dames                        Meisjes Minioren 6 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marceline de Cloe              96  13-041     38.64
    2. Carlijn Viering                97  05-120     42.41
    3. Amy van Lier                   96  13-041     43.45
    4. Amy van Berkel                 96  13-016     45.85
    5. Sharina Verwijmeren            96  13-016     45.99
    6. Laura van Ginneken             96  13-041     46.57
    7. Mandy Huijsmans                96  13-047     46.82
    8. Lotte v Grinsven               96  13-047     46.97
    9. Jeanelle Oosterlaken           96  13-047     47.27
   10. Ilona Aarts                    97  13-041     49.56
   11. Femke Kuipers                  96  13-047     50.02
   12. Laura Maurix                   97  13-016     50.18
   13. Romy Hekker                    96  13-041     50.47
   14. Linsey Weeterings              96  13-041     51.92
   15. Jaimy Vennix                   97  13-047     52.70
   16. Nina van Liere                 96  13-041     58.26



TOP
TOP
Nr. 22   50m rugslag Heren                        Jongens Minioren 6 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jim Luca Widdershoven          96  13-016     41.23
    2. Yvo Bulham                     97  13-041     44.36
    3. Erwin Ijpelaar                 97  13-041     46.28
    4. Frans Peijnenburg              96  13-016     46.54
    5. Teun van Houtert               96  13-016     47.99
    6. Richie v Empel                 96  13-047     49.76
    7. Dennis Bakk                    97  13-041     53.95
  dis. Gijs v Weelie                  97  13-047



TOP
TOP
Nr. 24   100m vrije slag Dames                    Meisjes Junioren 2 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marian Krielaart               94  13-016   1:11.34
    2. Marceline de Cloe              96  13-041   1:13.12
    3. Claudia Bloks                  95  13-016   1:13.50
    4. Esther Krielaart               94  13-016   1:14.00
    5. Madelon Schellekens            95  13-041   1:19.11
    6. Manon Bruijns                  95  05-120   1:20.17
    7. Robin Hilgerdenaar             96  13-047   1:20.49
    8. Laurissa Aarts                 95  13-041   1:20.78
    9. Manon van Leijsen              94  13-041   1:24.70
   10. Karlijn Agterberg              94  13-041   1:25.08
   11. Anika Kuipers                  94  13-047   1:27.23
   12. Corine Somers                  95  05-120   1:28.46
   13. Mandy Huijsmans                96  13-047   1:29.95
   14. Katja Panis                    94  13-041   1:30.36
   15. Lotte v Grinsven               96  13-047   1:30.97
   16. Fardau Lettinga                94  05-120   1:34.40



TOP
TOP
Nr. 26   100m vrije slag Heren                    Jongens Junioren 2 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ted Reniers                    94  13-016   1:09.92
    2. Alex in 't Groen               95  13-041   1:15.06
    3. Koen Nuchelmans                95  13-016   1:15.72
    4. Jordy de Bruijn                94  13-041   1:17.15
    5. Loek van Houtert               95  13-016   1:18.99
    6. Bram Blonk                     95  05-120   1:20.80
    7. Bram van Ginneken              95  13-041   1:24.63
    8. Jelle v Grinsven               94  13-047   1:27.70
    9. Kees Leemeijer                 95  13-047   1:34.40
   10. Jip Durieux                    94  05-120   1:35.00
   11. Mitch Onnes                    95  13-041   1:42.44
   12. Thomas de Bekker               95  13-047   1:46.07



TOP
TOP
Nr. 28   200m schoolslag Dames                    Dames Jeugd 2 en lat
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kiki van Boesschoten           92  13-041   3:07.29
    2. Hanneke vd Steen               93  13-047   3:08.37
    3. Melissa vd Schoot              92  13-047   3:14.62
    4. Jolijn vd Schoot               93  13-047   3:15.68
    5. Esther Krielaart               94  13-016   3:17.95
    6. Tamara van Aken                94  05-120   3:19.06
    7. Terry op 't Hoog               92  13-047   3:22.22
    8. Lisa van Ewijk                 92  13-016   3:24.76
    9. Jacky Scheepers                93  13-041   3:25.48
   10. Rebecca Thijssen               93  05-120   3:27.70
   11. Nina Dikker                    93  13-016   3:34.22
   12. Anouk van den Akker            93  13-041   3:35.75
   13. Raissa Nuchelmans              93  13-016   3:37.07
   14. Tessa Visser                   93  13-047   3:42.78
   15. Jessy Brands                   93  13-016   3:44.22
   16. Karlijn Agterberg              94  13-041   3:49.81
  dis. Agaath Bont                    92  13-016   3:10.38



TOP
TOP
Nr. 30   200m schoolslag Heren                    Jongens Junioren 4 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Roy Smits                      92  13-041   2:51.93
    2. Luuk van Doremalen             93  13-016   2:53.27
    3. Jeroen Krielaart               92  13-047   2:59.79
    4. Daan Viering                   94  05-120   3:02.57
    5. Remco Jonkers                  92  13-041   3:02.92
    6. Jordy Kemmeren                 92  13-041   3:07.06
    7. Jelle Dikker                   92  13-016   3:07.58
    8. Stephan Onnes                  93  13-041   3:09.22
    9. Charlie van Aken               92  05-120   3:11.82
   10. Bern Hoeven                    93  13-047   3:16.28
   11. Bob Trommelen                  92  13-041   3:19.53



TOP
TOP
Nr. 32   200m vrije slag Dames                    Dames Senioren 2 en 
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Désirée Emmen                  92  13-041   2:16.08
    2. Sofie Oostvogels               91  13-041   2:26.60
    3. Agaath Bont                    92  13-016   2:28.62
    4. Juliska Peynenburg             90  13-016   2:28.78
    5. Emma Verhoeven                 93  13-047   2:34.42
    6. Danielle Thijssen              93  05-120   2:36.00
    7. Anita Engels                   90  13-047   2:37.37
    8. Alja Huibers                   91  05-120   2:37.75
    9. Julia Huveneers                91  13-016   2:39.74
   10. Ellen Reniers                  91  13-016   2:40.06
   11. Laura van Reen                 93  05-120   2:41.22
   12. Kim v Berkel                   91  13-047   2:43.35
   13. Jacky Scheepers                93  13-041   2:45.19
   14. Fleur van Ginneken             91  13-041   2:47.56
   15. Manon Jansen                   90  13-047   2:48.38
   16. Joke Minkels                   90  13-047   2:50.22
   17. Nienke Beerens                 90  13-016   2:50.56
   18. Maaike v Berkel                91  13-047   2:53.74
   19. Anne Meesters                  91  13-016   2:56.33
   20. Astrid van Sprang              91  13-016   2:57.04
   21. Eline Hoeven                   91  13-047   3:04.01
   22. Marit van Liere                91  13-041   3:11.22



TOP
Nr. 33   200m vrije slag Heren                    Heren Jeugd 2 en lat
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bryan Meeuwissen               92  05-120   2:12.47
    2. Stef Hoeven                    90  13-047   2:20.47
    3. Melvin Smits                   90  13-041   2:21.41
    4. Dirk Luijten                   91  13-041   2:22.70
    5. Gerben de Laat                 92  13-041   2:23.63
    6. Luuk van Doremalen             93  13-016   2:26.93
    7. Koen Haast                     90  13-041   2:31.97
    8. Mark van Dongen                91  13-041   2:39.21
    9. Guus Verhoeven                 91  13-047   2:43.87



TOP
Nr. 34   100m wisselslag Dames                     Dames Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Désirée Emmen                  92  13-041   1:14.60
    2. Anick Spiekermann              88  13-016   1:18.58
    3. Rafaëla Breed                  89  05-120   1:18.62
    4. Juliska Peynenburg             90  13-016   1:19.66
    5. Nancy van de Ven               74  13-016   1:20.53
    6. Patricia Becks                 87  13-047   1:22.92
    7. Tessa Leering                  84  13-047   1:23.22
    8. Anne Jansen                    88  13-047   1:24.37
    9. Dorien Oprins                  92  13-041   1:25.62
   10. Claudie Janssen                80  05-120   1:25.98
   11. Nathalie Oostvogels            89  13-041   1:26.84
   12. Ellen Reniers                  91  13-016   1:27.95
   13. Iris van Ginneken              93  13-041   1:28.06
   14. Fannie Leering                 85  13-047   1:33.59



TOP
Nr. 35   100m wisselslag Heren                     Heren Senioren Open
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Wietse Beerens                 87  13-016   1:03.47
    2. Jelle Beerens                  86  13-016   1:04.14
    3. Niek Havekes                   86  05-120   1:04.79
    4. Joost Mulder                   86  13-041   1:05.42
    5. Hielke Alsemgeest              88  13-047   1:08.60
    6. Dirk Zeelte                    91  05-120   1:10.28
    7. Stevin v Leeuwen               84  13-047   1:11.61
    8. Rodney Cobussen                88  05-120   1:11.75
    9. Tom Havekes                    89  05-120   1:12.41
   10. Rob Haast                      88  13-041   1:12.88
   11. Eric Mulder                    83  13-041   1:13.66
   12. Remco Jonkers                  92  13-041   1:14.14
   13. Luuk Leering                   87  13-047   1:17.16
   14. Paul Koeslag                   84  13-016   1:17.53
   15. Dirk Luijten                   91  13-041   1:19.55
   16. Martijn Hamers                 83  13-047   1:20.26



TOP
Nr. 36   4 x 50m vrije slag Dames                 Meisjes Junioren 2 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Dommelbaarzen 1                 13-016   2:16.84
       Esther Krielaart          94   Sharina Verwijmeren       96
       Marian Krielaart          94   Claudia Bloks             95
    2. ZV De Vennen 1                     13-041   2:21.25
       Madelon Schellekens       95   Laurissa Aarts            95
       Amy van Lier              96   Marceline de Cloe         96
    3. De Waalstroom 1                    05-120   2:31.16
       Tamara van Aken           94   Fardau Lettinga           94
       Corine Somers             95   Manon Bruijns             95
    4. ZV De Vennen 2                     13-041   2:31.61
       Karlijn Agterberg         94   Laura van Ginneken        96
       Romy Hekker               96   Manon van Leijsen         94
    5. Zwem- & Poloclub Zegenwerp 1       13-047   2:38.77
       Anika Kuipers             94   Lotte v Grinsven          96
       Mandy Huijsmans           96   Robin Hilgerdenaar        96



TOP
Nr. 37   4 x 100m vrije slag Heren                Heren Jeugd 2 en lat
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. ZV De Vennen 1                     13-041   4:16.88
       Melvin Smits              90   Dirk Luijten              91
       Roy Smits                 92   Remco Jonkers             92
    2. De Waalstroom 1                    05-120   4:25.30
       Daan Viering              94   Dirk Zeelte               91
       Bryan Meeuwissen          92   Tim Somers                93
    3. ZV De Vennen 2                     13-041   4:31.10
       Bob Trommelen             92   Stephan Onnes             93
       Mark van Dongen           91   Koen Haast                90
    4. Zwem- & Poloclub Zegenwerp 1       13-047   4:56.44
       Stef Hoeven               90   Bern Hoeven               93
       Guus Verhoeven            91   Jelle v Grinsven          94



   bm. De Dommelbaarzen 1                 13-016   4:42.86
       Koen Nuchelmans           95   Ted Reniers               94
       Jelle Dikker              92   Luuk van Doremalen        93