Nr. 1. Heren, 100m vlinderslag  
Nr. 2. Dames, 100m vlinderslag  
Nr. 3. Heren, 400m wisselslag  
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag  
Nr. 5. Heren, 100m rugslag  
Nr. 6. Dames, 100m rugslag  
Nr. 7. Heren, 200m schoolslag  
Nr. 8. Dames, 200m schoolslag  
Nr. 9. Heren, 100m vrije slag  
Nr. 10. Dames, 100m vrije slag  
Nr. 11. Heren, 200m vlinderslag  
Nr. 12. Dames, 200m vlinderslag  
Nr. 13. Heren, 1500m vrije slag  
Nr. 14. Dames, 800m vrije slag  
Nr. 15. Heren, 200m rugslag  
Nr. 16. Dames, 200m rugslag  
Nr. 17. Heren, 100m schoolslag  
Nr. 18. Dames, 100m schoolslag  
Nr. 19. Heren, 200m vrije slag  
Nr. 20. Dames, 200m vrije slag  


Limietwedstrijd 50 m. banen
Drachten, 29 maart 2008


Programmanr. 1
29-3-2008
Heren, 100m vlinderslag
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Rudy Ted de Haan Team Groningen 55.54 8400805 56.70
2. Dennis Mooij HZ&PC Heerenveen 55.71 8902201 58.12
3. Jos Duit ZPC Stadskanaal 1:00.82 9000745 1:02.02
4. Timon Evenhuis Trivia 1:08.80 9000843 1:03.39
5. Robert Klinkhamer ZPC Bikkel Hoogeveen 58.29 9101241 1:03.40
6. Jens Bakker De Dolfijn 1:01.16 9300021 1:03.71
7. Chris van Vliet DZ&PC 1:02.25 9102425 1:04.04
8. Huub Scholing Het Ravijn 1:03.07 9301179 1:04.45
9. Ronald Venema Bubble 1:03.96 9201357 1:06.10
10. Bart Mansier ZPC Bikkel Hoogeveen 1:03.24 9200867 1:06.16
11. Rick Mooij HZ&PC Heerenveen 1:05.05 9106571 1:06.78
12. René Beetsma DZ&PC 1:05.03 6900069 1:07.04
13. Jordy Kerssies Dedemsvaart-AC 1:04.80 9105977 1:07.06
14. Bernd Kobesen Nova 1:06.95 9300981 1:07.45
15. Tim Vondeling De Aquaflippers 1:11.77 9402009 1:08.94
16. Remco Kamps DZ&PC 1:05.52 9001465 1:09.24
17. Christian Karkdijk Het Ravijn 1:09.24 9202523 1:09.41
18. Peter Paul Houtkamp ZPC Bikkel Hoogeveen 1:08.38 9300651 1:13.79
19. Luc van der Wolde ZPC Stadskanaal 1:10.16 9500281 1:13.81
20. Jeroen Groenewegen Eemsrobben 1:15.03 9203173 1:15.33
21. Bart Verbon De Kikker 1:19.39 9302273 1:21.69
22. Peter Hummel De Kikker 1:24.50 9300699 1:23.19
DIS Christopher Ayoub De Dolfijn 1:13.78 9302789
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 2
29-3-2008
Dames, 100m vlinderslag
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Kelly de Jong De Dolfijn 1:04.09 9101474 1:06.10
2. Aukje Jenster ZPC Bikkel Hoogeveen 1:06.57 9200856 1:09.01
3. Jamie de Jong De Dolfijn 1:11.80 9300898 1:10.08
4. Charlotte Mol ZPC Bikkel Hoogeveen 1:06.92 9102138 1:10.76
5. Kira Toussaint De Dolfijn 1:10.74 9400990 1:10.85
6. Kim Meijer ZPC Bikkel Hoogeveen 1:07.60 9002522 1:12.06
7. Rosanne Schoonbeek Trivia 1:13.91 9402692 1:12.87
8. Mariska Meems ZPC Stadskanaal 1:09.42 8902812 1:12.88
9. Judith Kooistra Het Ravijn 1:13.95 9400526 1:14.17
10. Charlotte Maris De Houtrib 1:10.79 9201166 1:14.27
11. Kirsten Oosterhuis Eemsrobben 1:12.74 8903136 1:15.22
12. Cheryl Notman De Kikker 1:10.95 9004748 1:15.36
13. Natasja Topelen ZPC Stadskanaal 1:16.20 8904148 1:15.68
14. Stéphanie Bergsma Dedemsvaart-AC 1:16.16 9203374 1:16.36
15. Mellany Doldersum ZPC Bikkel Hoogeveen 1:11.64 9204824 1:17.07
16. Iris Rozema FZC '54 1:14.56 9305108 1:17.15
17. Ellen Hoving Bubble 1:13.70 9402862 1:17.85
18. Beau Rijpers ZPC Bikkel Hoogeveen 1:17.34 9402638 1:19.10
19. Lysbeth Wiersma HZ&PC Heerenveen 1:20.74 9204486 1:19.33
20. Saskia Bergsma ZPC Bikkel Hoogeveen 1:18.17 9301686 1:19.72
21. Nathasja Bos ZPC Stadskanaal 1:16.05 9100362 1:21.41
22. Anouk Frieman Vriledo 1:21.39 9502390 1:21.63
23. Johanna de Boer ZPD 1:20.37 9403944 1:21.64
24. Marjolein Tissingh HZ&PC Heerenveen 1:17.20 8904130 1:21.69
25. Adája Stoetman GZVW 1:18.94 9600348 1:22.28
26. Geeske Wind DZ&PC 1:19.65 9300980 1:22.42
27. Lynde Hans Dedemsvaart-AC 1:18.90 9402606 1:22.57
28. Danielle Middel ZPC Bikkel Hoogeveen 1:16.87 9301280 1:22.85
29. Meike Dijkhuis Zcm'86 1:18.59 9200438 1:24.42
30. Hester de Vries ZPD 1:23.87 8904492 1:25.28
31. Saskia Kruijer Zcm'86 1:23.63 9204274 1:26.73
32. Lyan Ronhaar Het Ravijn 1:24.54 9400120 1:27.21


<< TOP >>
Programmanr. 3
29-3-2008
Heren, 400m wisselslag
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Sebastian Bakker Team Groningen 4:50.00 8800119 4:57.24
100m: 1:08.33 200m: 2:28.49 300m: 3:51.53 400m: 4:57.24
2. Daniek Saman ZPC Stadskanaal 4:45.44 9201139 4:57.51
100m: 1:06.61 200m: 2:23.55 300m: 3:46.16 400m: 4:57.51
3. Niels van Eck ZPC Bikkel Hoogeveen 4:49.06 8900793 5:01.59
100m: 1:10.37 200m: 2:30.97 300m: 3:54.62 400m: 5:01.59
4. Erik Hagting Nova 4:43.83 9100829 5:04.25
100m: 1:10.63 200m: 2:26.00 300m: 3:53.63 400m: 5:04.25
5. Gavin van der Werf HZ&PC Heerenveen 5:05.78 9302971 5:18.73
100m: 1:09.03 200m: 2:31.83 300m: 3:58.53 400m: 5:18.73
6. Jildert Prins FZC '54 5:24.04 8902509 5:23.95
100m: 1:10.14 200m: 2:35.83 300m: 4:10.58 400m: 5:23.95
7. Gijs Gertsen De Vikings 5:16.03 9303485 5:31.83
100m: 1:15.39 200m: 2:41.15 300m: 4:18.18 400m: 5:31.83
8. Maxim Veldhuis HZ&PC Heerenveen 5:23.42 9400195 5:34.54
100m: 1:10.48 200m: 2:39.09 300m: 4:16.90 400m: 5:34.54


<< TOP >>
Programmanr. 4
29-3-2008
Dames, 400m wisselslag
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Marloes Oldenburg Orca 5:12.49 8803218 5:11.27
100m: 1:09.98 200m: 2:33.77 300m: 4:01.62 400m: 5:11.27
2. Chantal Nap Team Groningen 5:24.25 8903004 5:20.50
100m: 1:12.80 200m: 2:34.16 300m: 4:09.81 400m: 5:20.50
3. Wendan Poelstra Orca 5:15.86 9102496 5:26.49
100m: 1:12.10 200m: 2:33.72 300m: 4:11.56 400m: 5:26.49
4. Gea Hagting Nova 5:06.08 8801584 5:33.47
100m: 1:16.78 200m: 2:44.17 300m: 4:15.07 400m: 5:33.47
5. Jakonien Koster ZPC Bikkel Hoogeveen 5:35.48 9400068 5:47.12
100m: 1:18.78 200m: 2:44.75 300m: 4:30.06 400m: 5:47.12
6. Baukje Hooghiemstra HZ&PC Heerenveen 5:35.63 8801880 5:53.97
100m: 1:20.95 200m: 2:51.45 300m: 4:35.14 400m: 5:53.97
7. Sylvia Dik De Pinquin 5:40.68 9501064 5:57.05
100m: 1:25.71 200m: 2:56.74 300m: 4:36.50 400m: 5:57.05
8. Tineke Wind DZ&PC 6:04.45 9400826 6:25.00
100m: 1:31.57 200m: 3:07.29 300m: 4:56.52 400m: 6:25.00


<< TOP >>
Programmanr. 5
29-3-2008
Heren, 100m rugslag
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Martijs van Beusekom Trivia 1:01.56 9100133 1:04.23
2. Jelmer Meijer HZ&PC Heerenveen 1:01.98 9001961 1:04.62
3. Aljan Tempel Dedemsvaart-AC 59.35 9002873 1:05.02
4. Jorke Willemse Orca 1:05.06 9301977 1:05.20
5. Joost Schröder Trivia 1:00.03 8803073 1:05.34
6. Albert Dijkstra DZ&PC 1:02.83 9204437 1:06.45
7. Bram Romkes Dedemsvaart-AC 1:04.95 8602595 1:06.85
8. Sven Alkema De Vikings 1:04.23 9303083 1:07.87
9. Willem Kees Roos De Vikings 1:06.45 9402693 1:07.88
10. Rudie Kirkenier DZ&PC 1:04.45 9001537 1:08.12
11. Maarten Smit Dedemsvaart-AC 1:06.06 9002707 1:08.86
12. Dennis Cramer Appingedam 1:04.89 9200199 1:08.99
13. Christiaan van Dijk HZ&PC Heerenveen 1:05.13 9200245 1:09.14
14. Daniël Boef ZPC Stadskanaal 1:06.95 9005213 1:09.96
15. Ward van Rijssen Trivia 1:06.30 9204841 1:10.48
16. Jesper Kloek Dedemsvaart-AC 1:05.67 9001585 1:10.51
17. Michel Popken Ritola Z&PC 1:07.54 9002321 1:10.71
18. Kevin Visser De Vikings 1:08.36 9006239 1:10.74
19. Tim Blauw Nova 1:06.60 9301345 1:11.13
20. Sander Hoogeveen ZPC Bikkel Hoogeveen 1:05.02 9001267 1:11.16
21. Arno Nieuwhof FZC '54 1:08.68 9302375 1:11.24
22. Jasper Broens Het Ravijn 1:12.86 9303045 1:12.52
23. Timo Burger Zcm'86 1:09.86 9004623 1:12.79
24. Peter Paul Houtkamp ZPC Bikkel Hoogeveen 1:09.24 9300651 1:14.01
25. Martijn Groenewegen Eemsrobben 1:11.22 8905497 1:14.20
26. Chris Bolding ZPC Bikkel Hoogeveen 1:15.02 9503427 1:15.88
27. Jarno Nijborg Bubble 1:13.00 9302289 1:16.34
28. Olav van der Wal Trivia 1:11.05 9303399 1:16.98
28. Marco Barkhuis ZPC Stadskanaal 1:13.36 9500279 1:16.98
30. Mark Rozema DZ&PC 1:16.72 9202785 1:20.18
DIS Hendrik de Vries Bubble 1:09.43 8803707 1:08.89
RA - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.


<< TOP >>
Programmanr. 6
29-3-2008
Dames, 100m rugslag
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Ilse Kraayeveld Orca 1:05.15 9002110 1:07.94
handtijd
2. Britt Verdijck De Dolfijn 1:05.57 8907232 1:09.38
handtijd
3. Kyra Rietveld Trivia 1:07.97 9300624 1:12.32
handtijd
4. Clarissa van Rheenen Trivia 1:15.07 9108270 1:12.38
5. Mirthe Lanfermeijer Trivia 1:08.88 9400074 1:12.52
handtijd
6. Jose Sijbring De Pinquin 1:11.41 9300702 1:13.00
7. Nanda de Vries HZ&PC Heerenveen 1:12.01 9204328 1:13.29
8. Jacyntha Plat 't Tolhekke 1:09.08 9002956 1:13.82
handtijd
9. Annelinde Veldman Appingedam 1:10.36 9302758 1:14.07
handtijd
10. Nienke van Eck ZPC Bikkel Hoogeveen 1:11.91 9100838 1:14.83
11. Simone v/d Wal DZ&PC 1:11.02 9104636 1:15.34
handtijd
12. Monique van der Struik Ritola Z&PC 1:16.32 9502502 1:15.36
13. Josephine Meerman DZ&PC 1:14.36 9304258 1:16.01
14. Maartje Lenten ZPC Bikkel Hoogeveen 1:12.92 9204286 1:16.19
15. Marlijn ten Hove Dedemsvaart-AC 1:13.94 9001608 1:16.74
16. Beau de Bruijn Dedemsvaart-AC 1:15.95 9400608 1:17.05
17. Hjordis Wagenaar HZ&PC Heerenveen 1:18.23 9502170 1:17.44
18. Marjolein Maris De Houtrib 1:12.82 9400210 1:17.61
19. Ilse Blankvoort 't Tolhekke 1:13.07 9204458 1:18.19
20. Rixt Veldkamp GZVW 1:14.39 9404344 1:18.99
21. Freya Holwerda Orca 1:20.16 9502780 1:19.08
22. Jolien Bleichrodt De Vikings 1:16.31 9203650 1:19.66
23. Esther Hulsing Trivia 1:20.13 9601080 1:19.71
24. Minke Betten DZ&PC 1:15.23 9404012 1:19.98
25. Merel Weysenfeld De Vikings 1:16.89 9404110 1:20.45
26. Suzanne Teuben De Aquaflippers 1:17.11 9201736 1:20.70
27. Yvette Meijer Appingedam 1:14.51 9400372 1:21.04
28. Dieudonnée Houtkamp ZPC Bikkel Hoogeveen 1:17.89 9600982 1:21.12
29. Elianne Douma Vriledo 1:21.51 9300998 1:21.44
30. Inez Zewuster Vriledo 1:21.54 9503700 1:21.54
31. Annelies Rijstenberg Ritola Z&PC 1:14.85 9303794 1:21.71
32. Janine Huizeling Trivia 1:21.23 9601598 1:21.93
33. Charine de Ruiter 't Tolhekke 1:21.28 9403668 1:22.95
34. Jannie de Boer Wetterwille 1:21.72 9202662 1:23.29
35. Laura Boessenkool Dedemsvaart-AC 1:17.32 9402604 1:23.78
36. Evelien van Ruiten Orca 1:23.41 9602924 1:26.30
37. Claudia Damski DZ&PC 1:21.33 9402346 1:26.47
38. Ariaan Peereboom HZ&PC Heerenveen 1:26.32 9503032 1:27.85
39. Laura Jongbloed Orca 1:26.79 9503356 1:28.15
40. Esther Schipper De Aquaflippers 1:25.28 9201570 1:28.24
41. Liesbeth Hoekstra ZPD 1:20.46 9206404 1:28.33
42. Lieke van Dam De Forel 1:27.32 9500686 1:35.29
DIS Marije Oosterhuis Eemsrobben 1:16.79 9500318
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DIS Lisette van der Vegt 't Tolhekke 1:11.81 9104374 1:19.16
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 7
29-3-2008
Heren, 200m schoolslag
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Jaap v/d Vegte DZ&PC 2:19.50 8803485 2:26.15
100m: 1:10.13 200m: 2:26.15
2. Dennis Wijbenga ZPC Stadskanaal 2:33.19 9003283 2:42.81
100m: 1:18.19 200m: 2:42.81
3. Edward Buitenwerf DZ&PC 2:32.21 8900531 2:44.95
100m: 1:17.80 200m: 2:44.95
4. Dennis Bos HZ&PC Heerenveen 3:02.97 9201965 2:50.83
100m: 1:22.14 200m: 2:50.83
5. Stefan Petersen De Pinquin 2:49.81 9403067 2:54.10
100m: 1:23.83 200m: 2:54.10
6. Freek Schoffelmeer De Dolfijn 2:46.91 9302903 2:54.23
100m: 1:23.91 200m: 2:54.23
7. Eric Oord HZ&PC Heerenveen 2:45.92 9103983 2:56.50
100m: 1:22.54 200m: 2:56.50
8. Johan Wijma De Aquaflippers 2:48.47 9301689 2:58.10
100m: 1:23.55 200m: 2:58.10
9. Erik de Nijs De Vikings 2:55.75 9204259 2:59.62
100m: 1:26.79 200m: 2:59.62
10. Ingmar Kloek Dedemsvaart-AC 2:55.64 9305409 3:01.53
100m: 1:26.31 200m: 3:01.53
11. Vinny Kooring De Dolfijn 3:16.18 9502161 3:19.56
100m: 1:36.68 200m: 3:19.56
12. Simon Holthof HZ&PC Heerenveen 4:02.84 9106317 3:21.68
100m: 1:30.58 200m: 3:21.68
13. Jacob Sikkes HZ&PC Heerenveen 3:16.41 9401883 3:23.32
100m: 1:38.10 200m: 3:23.32
14. Myrdin Willemse Orca 3:12.72 9500951 3:23.83
100m: 1:36.66 200m: 3:23.83


<< TOP >>
Programmanr. 8
29-3-2008
Dames, 200m schoolslag
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Anouk Elzerman De Dolfijn 2:37.06 9005914 2:51.80
100m: 1:23.53 200m: 2:51.80
2. Britt Bakker De Dolfijn 2:44.48 9100094 2:52.72
100m: 1:23.22 200m: 2:52.72
3. Wendy van der Iest ZPC Bikkel Hoogeveen 2:42.87 8701904 2:53.74
100m: 1:24.11 200m: 2:53.74
4. Mariëlle ter Stege ZPC Bikkel Hoogeveen 2:47.81 9102974 2:58.27
100m: 1:26.08 200m: 2:58.27
5. Danielle de Boer HZ&PC Heerenveen 2:55.42 9404736 3:04.34
100m: 1:27.99 200m: 3:04.34
6. Joyce Duurken Orca 2:51.88 9205938 3:04.66
100m: 1:28.03 200m: 3:04.66
7. Liza Salverda Orca 2:55.87 9500570 3:05.01
100m: 1:29.76 200m: 3:05.01
8. Elisabeth Muthert ZPC Stadskanaal 3:04.82 9500062 3:14.17
100m: 1:31.26 200m: 3:14.17


<< TOP >>
Programmanr. 9
29-3-2008
Heren, 100m vrije slag
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Dennis Mooij HZ&PC Heerenveen 50.61 8902201 53.72
2. Niels van Eck ZPC Bikkel Hoogeveen 52.15 8900793 54.12
3. Casper Hut Team Groningen 51.48 7800471 54.90
4. Michiel Punter Orca 53.19 8401823 55.04
5. Lars Hamming Ritola Z&PC 57.37 9005491 56.30
6. Ewoud Potiek DZ&PC 53.17 8902503 56.32
7. Timon Evenhuis Trivia 53.31 9000843 57.27
8. Maurits Muthert ZPC Stadskanaal 56.24 9200941 57.29
9. Jos Duit ZPC Stadskanaal 54.70 9000745 57.45
10. Sander Zoer Dedemsvaart-AC 53.40 8302447 57.49
11. Tim Weerkamp Trivia 56.85 9006605 58.47
12. Bas Braun Trivia 56.41 9106545 58.80
13. Chris van Vliet DZ&PC 55.49 9102425 58.99
14. Michael Westers De Vikings 59.54 9204263 59.11
15. Rutger Kooistra Het Ravijn 57.20 9206257 59.12
16. Ronald Venema Bubble 57.50 9201357 59.28
17. Jens Bakker De Dolfijn 56.96 9300021 59.56
18. Niels Blauw Nova 57.59 9004689 59.70
19. Willem Kees Roos De Vikings 1:00.63 9402693 59.80
20. Remco Kamps DZ&PC 55.79 9001465 59.87
21. Jordy Kerssies Dedemsvaart-AC 58.02 9105977 1:00.37
22. Kars ten Have ZPC Bikkel Hoogeveen 57.10 9200467 1:01.09
23. Roelof de Jong ZPD 59.08 8905551 1:01.33
24. Rick Mooij HZ&PC Heerenveen 58.32 9106571 1:01.89
25. Sverre van de Wal Trivia 1:01.84 9006449 1:02.10
26. Gerard Brondijk FZC '54 1:06.48 9206867 1:02.57
27. Maarten Moorman De Pinquin 1:00.27 9401161 1:02.81
28. Gert-Jan Nieuwenhuis Het Ravijn 1:00.78 9202615 1:02.87
29. Tom Moesker Appingedam 59.88 9200917 1:02.90
30. Christiaan van Dijk HZ&PC Heerenveen 1:00.31 9200245 1:03.09
31. Jelger Rietveld Trivia 1:01.46 9201109 1:03.13
32. Mike Koelewijn HZ&PC Heerenveen 1:01.74 9303597 1:03.32
33. Christian Karkdijk Het Ravijn 1:03.07 9202523 1:03.35
34. Peter de Boer Dedemsvaart-AC 1:01.82 9206199 1:03.46
35. Sam Salimbeni Eemsrobben 1:00.86 9300943 1:03.66
36. Rycklef Epema DZ&PC 1:01.84 9202787 1:04.41
37. Maxiem Wagenaar Ritola Z&PC 1:12.77 9304645 1:04.81
38. Jeroen Groenewegen Eemsrobben 1:05.02 9203173 1:04.99
39. Christopher Ayoub De Dolfijn 1:04.68 9302789 1:06.11
40. Olaf Smidts GZVW 1:06.10 9504275 1:06.20
41. Tim Vondeling De Aquaflippers 1:05.69 9402009 1:06.35
42. Ties Elzerman De Dolfijn 1:05.76 9502163 1:06.36
43. Hans Scheper Eemsrobben 1:04.97 9303529 1:06.67
44. Mark Schouten Eemsrobben 1:03.39 9405171 1:07.01
44. Axel Burger Zcm'86 1:03.22 9401019 1:07.01
46. Peter Hummel De Kikker 1:05.29 9300699 1:07.52
47. Matthijs Sijbring De Pinquin 1:05.85 9500177 1:07.88
48. Pieter Groos DZ&PC 1:08.56 9304907 1:07.97
49. Rick Veldman ZPC Stadskanaal 1:10.80 9503705 1:08.45
50. Chris Bolding ZPC Bikkel Hoogeveen 1:09.76 9503427 1:11.27
51. Douwe Dijkstra DZ&PC 1:10.15 9304909 1:11.69
52. Dirk van der Eems Wetterwille 1:12.25 9501565 1:13.43


<< TOP >>
Programmanr. 10
29-3-2008
Dames, 100m vrije slag
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Kelly de Jong De Dolfijn 1:01.41 9101474 1:02.95
2. Natasja Topelen ZPC Stadskanaal 1:02.94 8904148 1:04.02
3. Kim Meijer ZPC Bikkel Hoogeveen 1:00.83 9002522 1:04.31
4. Kim Heerdink Dedemsvaart-AC 1:01.92 9001386 1:04.47
4. Iris Rozema FZC '54 1:02.41 9305108 1:04.47
6. Aukje Jenster ZPC Bikkel Hoogeveen 1:01.51 9200856 1:04.56
7. Dieneke Been DZ&PC 1:04.10 9303444 1:05.05
8. Jamie de Jong De Dolfijn 1:04.61 9300898 1:05.62
9. Fraukje Puts ZPC Stadskanaal 1:03.56 9206470 1:05.88
10. Stéphanie Bergsma Dedemsvaart-AC 1:03.86 9203374 1:06.48
11. Manon Kuiper HZ&PC Heerenveen 1:05.97 9400302 1:06.51
12. Naomi Touré Trivia 1:03.52 9401628 1:06.71
13. Anika ten Have ZPC Bikkel Hoogeveen 1:04.66 9400712 1:06.78
14. Femke Groos DZ&PC 1:03.46 9404492 1:06.81
15. Roos Wielink Trivia 1:05.18 9403962 1:06.89
16. Paula Duursma DZ&PC 1:02.51 9300982 1:06.92
17. Rixt Veldkamp GZVW 1:04.39 9404344 1:07.08
18. Mariëtte Kosse Dedemsvaart-AC 1:02.73 8602066 1:07.11
19. Cheryl Notman De Kikker 1:03.27 9004748 1:07.21
20. Charissa Zijlstra ZPD 1:05.40 9402514 1:07.39
21. Sylvia Dik De Pinquin 1:05.18 9501064 1:07.42
22. Antje van der Meer De Kikker 1:06.21 9204146 1:07.45
23. Stephanie Koopman GZVW 1:05.35 9202524 1:07.47
24. Loes Wielink Trivia 1:06.72 9403960 1:07.63
25. Rianne Hooiveld Bubble 1:04.64 9001572 1:07.90
26. Anna Visser HZ&PC Heerenveen 1:06.18 9400774 1:08.06
27. Ellen Hoving Bubble 1:07.20 9402862 1:08.14
28. Beau Rijpers ZPC Bikkel Hoogeveen 1:05.11 9402638 1:08.15
29. Anna-Jetske Baron FZC '54 1:04.37 9203044 1:08.43
30. Anouk Frieman Vriledo 1:06.98 9502390 1:08.48
31. Mellany Doldersum ZPC Bikkel Hoogeveen 1:03.48 9204824 1:08.63
32. Inez Zewuster Vriledo 1:07.79 9503700 1:08.79
33. Eline Ligthart De Vikings 1:06.76 9301706 1:08.82
34. Karin Groen GZVW 1:05.43 9502440 1:08.84
35. Carina Rietema Eemsrobben 1:06.14 9107902 1:09.24
36. Kirsten Oosterhuis Eemsrobben 1:05.01 8903136 1:09.35
37. Charine de Ruiter 't Tolhekke 1:07.83 9403668 1:09.46
38. Mariska Hulsing Trivia 1:05.69 9303178 1:09.56
39. Sharayah Diphoorn Dedemsvaart-AC 1:07.21 9100738 1:09.59
40. Maaike Goosen Bubble 1:05.76 9205676 1:09.60
41. Adája Stoetman GZVW 1:08.16 9600348 1:09.63
42. Janine Huizeling Trivia 1:08.95 9601598 1:09.69
43. Zoë Hendriks De Kikker 1:07.16 9405016 1:10.09
44. Desiree Vedder HZ&PC Heerenveen 1:11.82 9600864 1:10.70
45. Lyan Ronhaar Het Ravijn 1:08.60 9400120 1:11.00
46. Naomi Zuidema ZPC Stadskanaal 1:11.43 9600058 1:11.06
47. Rianne Hartman Orca 1:09.82 9501462 1:11.08
48. Maaike Boschman Dedemsvaart-AC 1:04.70 9200238 1:11.55
49. Shannen Diphoorn Dedemsvaart-AC 1:07.31 9300208 1:12.24
49. Henrieke v.d. Kooi FZC '54 1:05.17 9002054 1:12.24
51. Hester de Vries ZPD 1:07.93 8904492 1:12.30
52. Samantha Diphoorn Dedemsvaart-AC 1:10.45 9600318 1:12.64
53. Lynde Hans Dedemsvaart-AC 1:06.90 9402606 1:12.88
54. Charlotte Puister Eemsrobben 1:07.29 9400566 1:13.18
55. Saskia Kruijer Zcm'86 1:09.24 9204274 1:13.42
56. Daphne Molema Zcm'86 1:13.63 9301904 1:14.23
57. Manon Blankvoort 't Tolhekke 1:14.76 9600454 1:14.43
58. Iris Wolters ZPD 1:12.85 9307126 1:14.87
59. Rixt-Nynke Baron FZC '54 1:14.63 9601896 1:15.04
60. Kim Vlottes De Vikings 1:11.36 9404596 1:15.56
61. Meike Dijkhuis Zcm'86 1:11.42 9200438 1:15.94
62. Corinda Palstra HZ&PC Heerenveen 1:10.40 9202766 1:16.45


<< TOP >>
Programmanr. 11
29-3-2008
Heren, 200m vlinderslag
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Huub Scholing Het Ravijn 2:21.25 9301179 2:23.37
100m: 1:09.53 200m: 2:23.37
2. Daniek Saman ZPC Stadskanaal 2:17.90 9201139 2:24.79
100m: 1:07.54 200m: 2:24.79
3. René Beetsma DZ&PC 2:20.17 6900069 2:27.05
100m: 1:09.31 200m: 2:27.05
4. Roy Smeenge Vriledo 2:34.20 9305557 2:29.89
100m: 1:10.22 200m: 2:29.89
5. Bart Mansier ZPC Bikkel Hoogeveen 2:24.05 9200867 2:30.51
100m: 1:09.16 200m: 2:30.51
6. Maxim Veldhuis HZ&PC Heerenveen 2:34.38 9400195 2:37.14
100m: 1:11.55 200m: 2:37.14
7. Robert Klinkhamer ZPC Bikkel Hoogeveen 2:19.43 9101241 2:37.90
100m: 1:08.87 200m: 2:37.90
8. Dennis Wijbenga ZPC Stadskanaal 2:31.16 9003283 2:42.89
100m: 1:14.77 200m: 2:42.89
9. Luc van der Wolde ZPC Stadskanaal 2:37.79 9500281 2:48.24


<< TOP >>
Programmanr. 12
29-3-2008
Dames, 200m vlinderslag
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Winnie Timans Eemsrobben 2:30.26 9103090 2:35.87
100m: 1:11.16 200m: 2:35.87
2. Kira Toussaint De Dolfijn 2:36.70 9400990 2:44.51
100m: 1:16.85 200m: 2:44.51
3. Parand Zarekiani De Dolfijn NT 9402150 2:44.65
100m: 1:14.44 200m: 2:44.65
4. Minke Betten DZ&PC 2:51.34 9404012 2:56.35
100m: 1:23.63 200m: 2:56.35
5. Charlotte Maris De Houtrib 2:43.98 9201166 3:04.14
100m: 1:21.97 200m: 3:04.14
6. Esther Schipper De Aquaflippers 2:53.82 9201570 3:13.96
100m: 1:28.51 200m: 3:13.96
7. Julia Zwertbroek HZ&PC Heerenveen 3:23.50 9600950 3:36.15
100m: 1:36.48 200m: 3:36.15


<< TOP >>
Programmanr. 13
29-3-2008
Heren, 1500m vrije slag
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Arjen v/d Meulen DZ&PC 15:21.46 8702223 16:02.08
100m:
200m:
300m:
59.33
2:01.43
3:04.76
400m:
500m:
600m:
4:08.83
5:13.88
6:19.25
700m:
800m:
900m:
7:24.35
8:29.77
9:34.61
1000m:
1100m:
1200m:
10:40.20
11:45.41
12:50.33
1300m:
1400m:
1500m:
13:55.57
15:00.38
16:02.08
2. Vincent van Iperen Orca 16:41.12 9106179 17:02.13
100m:
200m:
300m:
1:04.49
2:13.35
3:21.23
400m:
500m:
600m:
4:29.97
5:38.29
6:47.19
700m:
800m:
900m:
7:56.32
9:05.06
10:13.36
1000m:
1100m:
1200m:
11:22.28
12:30.70
13:38.55
1300m:
1400m:
1500m:
14:46.93
15:55.30
17:02.13
3. Jorrit Visser DZ&PC 16:23.98 8903393 17:32.60
100m:
200m:
300m:
1:02.86
2:12.32
3:23.56
400m:
500m:
600m:
4:34.30
5:45.43
6:56.35
700m:
800m:
900m:
8:07.57
9:18.34
10:29.17
1000m:
1100m:
1200m:
11:40.03
12:50.02
14:00.80
1300m:
1400m:
1500m:
15:11.79
16:22.39
17:32.60
4. Jorke Willemse Orca 17:12.89 9301977 18:22.97
100m:
200m:
300m:
1:07.12
2:20.86
3:35.29
400m:
500m:
600m:
4:49.88
6:03.99
7:17.93
700m:
800m:
900m:
8:31.70
9:45.08
10:58.78
1000m:
1100m:
1200m:
12:12.26
13:25.82
14:40.18
1300m:
1400m:
1500m:
15:54.77
17:09.20
18:22.97
5. Pepijn Stenveld Ritola Z&PC 18:44.50 9002797 19:12.64
100m:
200m:
300m:
1:11.07
2:26.60
3:42.76
400m:
500m:
600m:
4:58.47
6:14.00
7:30.78
700m:
800m:
900m:
8:48.68
10:07.01
11:25.02
1000m:
1100m:
1200m:
12:42.88
14:01.27
15:19.96
1300m:
1400m:
1500m:
16:38.74
17:56.78
19:12.64
6. Kars ten Have ZPC Bikkel Hoogeveen 18:40.73 9200467 19:15.64
100m:
200m:
300m:
1:11.62
2:28.61
3:46.04
400m:
500m:
600m:
5:03.93
6:22.39
7:40.60
700m:
800m:
900m:
8:58.65
10:16.86
11:34.29
1000m:
1100m:
1200m:
12:51.90
14:09.47
15:27.47
1300m:
1400m:
1500m:
16:45.20
18:02.33
19:15.64
7. Herman Hofman Ritola Z&PC 17:58.29 9001229 19:38.40
100m:
200m:
300m:
1:08.55
2:23.75
3:40.70
400m:
500m:
600m:
4:59.51
6:16.59
7:35.88
700m:
800m:
900m:
8:54.77
10:14.84
11:33.48
1000m:
1100m:
1200m:
12:53.21
14:14.64
15:36.35
1300m:
1400m:
1500m:
16:58.87
18:20.48
19:38.40
8. Ritske Reitsma ZPD 18:41.86 9002409 20:00.14
100m:
200m:
300m:
1:10.02
2:28.14
3:48.21
400m:
500m:
600m:
5:09.71
6:31.37
7:53.05
700m:
800m:
900m:
9:13.62
10:35.23
11:55.58
1000m:
1100m:
1200m:
13:16.52
14:36.99
15:58.89
1300m:
1400m:
1500m:
17:21.57
18:42.74
20:00.14


<< TOP >>
Programmanr. 14
29-3-2008
Dames, 800m vrije slag
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Clarissa van Rheenen Trivia 9:22.02 9108270 9:35.16
100m:
200m:
1:09.34
2:23.00
300m:
400m:
3:35.89
4:48.28
500m:
600m:
6:00.93
7:13.72
700m:
800m:
8:25.49
9:35.16
2. Marloes Oldenburg Orca 9:15.33 8803218 9:35.29
100m:
200m:
1:09.28
2:23.05
300m:
400m:
3:36.94
4:51.30
500m:
600m:
6:04.08
7:17.48
700m:
800m:
8:29.50
9:35.29
3. Nienke van Eck ZPC Bikkel Hoogeveen 9:35.58 9100838 10:00.37
100m:
200m:
1:09.65
2:23.48
300m:
400m:
3:39.31
4:55.58
500m:
600m:
6:12.80
7:30.24
700m:
800m:
8:47.50
10:00.37
4. Maartje Lenten ZPC Bikkel Hoogeveen 9:53.86 9204286 10:26.48
100m:
200m:
1:11.47
2:29.02
300m:
400m:
3:46.60
5:06.28
500m:
600m:
6:26.80
7:47.89
700m:
800m:
9:08.30
10:26.48
5. Saskia Bergsma ZPC Bikkel Hoogeveen 10:22.06 9301686 10:29.56
100m:
200m:
1:12.14
2:32.26
300m:
400m:
3:53.82
5:13.54
500m:
600m:
6:32.98
7:51.88
700m:
800m:
9:11.77
10:29.56
6. Renate Hemmes Bubble 10:13.50 9600418 10:33.16
100m:
200m:
1:13.28
2:34.00
300m:
400m:
3:55.02
5:15.56
500m:
600m:
6:35.93
7:57.32
700m:
800m:
9:16.98
10:33.16
7. Nanda de Vries HZ&PC Heerenveen 9:53.51 9204328 10:55.67
100m:
200m:
1:11.87
2:30.84
300m:
400m:
3:51.23
5:13.08
500m:
600m:
6:36.00
8:00.81
700m:
800m:
9:27.70
10:55.67
8. Geeske Wind DZ&PC 10:54.78 9300980 11:36.90
100m:
200m:
1:17.70
2:44.93
300m:
400m:
4:13.78
5:43.39
500m:
600m:
7:14.34
8:44.51
700m:
800m:
10:13.44
11:36.90


<< TOP >>
Programmanr. 15
29-3-2008
Heren, 200m rugslag
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Erik Hagting Nova 2:09.36 9100829 2:17.33
100m: 1:06.80 200m: 2:17.33
2. Joost Schröder Trivia 2:08.71 8803073 2:22.05
100m: 1:10.09 200m: 2:22.05
3. Martijs van Beusekom Trivia 2:12.11 9100133 2:22.57
100m: 1:10.22 200m: 2:22.57
4. Bram Romkes Dedemsvaart-AC 2:22.34 8602595 2:27.10
100m: 1:10.84 200m: 2:27.10
5. Rutger Kooistra Het Ravijn 2:26.76 9206257 2:30.14
100m: 1:14.72 200m: 2:30.14
6. Willem Kees Roos De Vikings 2:25.08 9402693 2:31.13
100m: 1:15.44 200m: 2:31.13
7. Bernd Kobesen Nova 2:34.21 9300981 2:34.27
100m: 1:17.25 200m: 2:34.27
8. Jesper Kloek Dedemsvaart-AC 2:25.00 9001585 2:34.36
100m: 1:14.47 200m: 2:34.36
9. Gert-Jan Nieuwenhuis Het Ravijn 2:30.02 9202615 2:35.07
100m: 1:15.86 200m: 2:35.07
10. Tim Blauw Nova 2:32.27 9301345 2:36.89
100m: 1:19.09 200m: 2:36.89
11. Hendrik de Vries Bubble 2:30.41 8803707 2:37.66
100m: 1:17.62 200m: 2:37.66
12. Daniël Boef ZPC Stadskanaal 2:29.08 9005213 2:37.85
100m: 1:17.35 200m: 2:37.85
13. Christopher Ayoub De Dolfijn 2:31.68 9302789 2:42.70
100m: 1:20.20 200m: 2:42.70
14. Jasper Broens Het Ravijn 2:39.93 9303045 2:52.21
100m: 1:25.66 200m: 2:52.21
15. Rick Veldman ZPC Stadskanaal 3:12.90 9503705 3:03.43
100m: 1:31.78 200m: 3:03.43


<< TOP >>
Programmanr. 16
29-3-2008
Dames, 200m rugslag
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Wendan Poelstra Orca 2:27.39 9102496 2:28.31
100m: 1:12.01 200m: 2:28.31
2. Britt Verdijck De Dolfijn 2:22.77 8907232 2:28.81
100m: 1:13.32 200m: 2:28.81
3. Jose Sijbring De Pinquin 2:29.90 9300702 2:37.33
100m: 1:16.89 200m: 2:37.33
4. Wendy van der Iest ZPC Bikkel Hoogeveen 2:28.10 8701904 2:40.11
100m: 1:17.90 200m: 2:40.11
5. Mirthe Lanfermeijer Trivia 2:28.35 9400074 2:41.01
100m: 1:19.99 200m: 2:41.01
6. Simone v/d Wal DZ&PC 2:31.48 9104636 2:43.76
100m: 1:19.51 200m: 2:43.76
7. Rianne Hooiveld Bubble 2:34.60 9001572 2:43.95
100m: 1:21.06 200m: 2:43.95
8. Marjolein Maris De Houtrib 2:39.20 9400210 2:45.19
100m: 1:21.80 200m: 2:45.19
9. Judith Kooistra Het Ravijn 2:45.86 9400526 2:45.60
100m: 1:21.47 200m: 2:45.60
10. Mariëtte Kosse Dedemsvaart-AC 2:39.34 8602066 2:46.55
100m: 1:20.93 200m: 2:46.55
11. Beau de Bruijn Dedemsvaart-AC 2:47.76 9400608 2:47.84
100m: 1:23.42 200m: 2:47.84
12. Monique van der Struik Ritola Z&PC 2:48.87 9502502 2:48.13
100m: 1:25.05 200m: 2:48.13
13. Marlijn ten Hove Dedemsvaart-AC 2:37.82 9001608 2:49.02
100m: 1:24.38 200m: 2:49.02
14. Liza Salverda Orca 2:40.58 9500570 2:49.99
100m: 1:22.83 200m: 2:49.99
15. Charissa Zijlstra ZPD 2:44.16 9402514 2:53.07
100m: 1:24.66 200m: 2:53.07
16. Rianne Hartman Orca 2:45.32 9501462 2:53.39
100m: 1:25.28 200m: 2:53.39
17. Laura Boessenkool Dedemsvaart-AC 2:50.62 9402604 2:56.96
100m: 1:26.01 200m: 2:56.96
18. Lisette van der Vegt 't Tolhekke 2:40.92 9104374 2:57.23
100m: 1:22.95 200m: 2:57.23
19. Annelies Rijstenberg Ritola Z&PC 2:37.90 9303794 2:59.00
100m: 1:26.64 200m: 2:59.00
20. Marije Oosterhuis Eemsrobben 2:42.96 9500318 2:59.09
100m: 1:23.15 200m: 2:59.09
21. Zoë Hendriks De Kikker 2:52.60 9405016 3:03.08
100m: 1:30.95 200m: 3:03.08


<< TOP >>
Programmanr. 17
29-3-2008
Heren, 100m schoolslag
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Rudy Ted de Haan Team Groningen 1:02.57 8400805 1:04.79
2. Jaap v/d Vegte DZ&PC 1:04.06 8803485 1:08.35
3. Niels van Eck ZPC Bikkel Hoogeveen 1:05.10 8900793 1:10.96
4. Edward Buitenwerf DZ&PC 1:07.27 8900531 1:11.43
5. Gavin van der Werf HZ&PC Heerenveen 1:08.44 9302971 1:12.29
6. Timon Evenhuis Trivia 1:06.35 9000843 1:12.35
7. Vincent van Iperen Orca 1:10.74 9106179 1:14.50
8. Sander Hoogeveen ZPC Bikkel Hoogeveen 1:11.57 9001267 1:15.67
9. Sverre van de Wal Trivia 1:13.43 9006449 1:15.88
10. Jelmer Meijer HZ&PC Heerenveen 1:11.77 9001961 1:15.94
11. Dennis Wijbenga ZPC Stadskanaal 1:11.72 9003283 1:16.78
12. Maurits Muthert ZPC Stadskanaal 1:13.62 9200941 1:18.18
13. Sam Salimbeni Eemsrobben 1:14.81 9300943 1:18.99
14. Stefan Petersen De Pinquin 1:17.75 9403067 1:19.63
15. Gijs Gertsen De Vikings 1:17.82 9303485 1:20.74
16. Olav van der Wal Trivia 1:17.76 9303399 1:21.04
17. Tim Weerkamp Trivia 1:15.40 9006605 1:21.17
18. Johan Wijma De Aquaflippers 1:18.33 9301689 1:21.39
19. Jelger Rietveld Trivia 1:22.00 9201109 1:22.06
20. Rudie Kirkenier DZ&PC 1:16.37 9001537 1:23.09
21. Ingmar Kloek Dedemsvaart-AC 1:24.10 9305409 1:24.68
22. Sven Alkema De Vikings 1:29.10 9303083 1:25.29
23. Roelof de Jong ZPD 1:17.26 8905551 1:25.31
24. Bauke Ytsma Wetterwille 1:25.07 9301131 1:26.99
25. Peter Hummel De Kikker 1:26.25 9300699 1:29.12
26. Hans Scheper Eemsrobben 1:27.71 9303529 1:29.29
27. Vinny Kooring De Dolfijn 1:27.28 9502161 1:29.57
28. Dirk van der Eems Wetterwille 1:32.33 9501565 1:40.89
DIS Axel Burger Zcm'86 1:25.51 9401019
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 18
29-3-2008
Dames, 100m schoolslag
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Anouk Elzerman De Dolfijn 1:12.21 9005914 1:18.48
2. Sharayah Diphoorn Dedemsvaart-AC 1:15.10 9100738 1:19.82
3. Jacyntha Plat 't Tolhekke 1:16.25 9002956 1:22.51
4. Mariska Meems ZPC Stadskanaal 1:19.11 8902812 1:23.37
5. Kyra Rietveld Trivia 1:20.72 9300624 1:24.18
6. Paula Duursma DZ&PC 1:16.33 9300982 1:24.70
7. Iris Hartman De Pinquin 1:26.59 9502654 1:25.05
8. Danielle de Boer HZ&PC Heerenveen 1:21.47 9404736 1:25.40
9. Naomi Touré Trivia 1:23.17 9401628 1:26.86
10. Sylvia Dik De Pinquin 1:22.92 9501064 1:27.36
11. Shannen Diphoorn Dedemsvaart-AC 1:20.57 9300208 1:27.73
12. Nynke Dijkstra HZ&PC Heerenveen 1:25.84 9501242 1:27.86
13. Anna-Jetske Baron FZC '54 1:23.64 9203044 1:28.28
14. Johanna de Boer ZPD 1:25.02 9403944 1:29.04
15. Yvette Meijer Appingedam 1:22.98 9400372 1:29.14
16. Elisabeth Muthert ZPC Stadskanaal 1:24.81 9500062 1:29.60
17. Anika ten Have ZPC Bikkel Hoogeveen 1:26.09 9400712 1:30.36
18. Samantha Diphoorn Dedemsvaart-AC 1:31.05 9600318 1:30.57
19. Sanne Weessies De Pinquin 1:28.95 9603002 1:31.12
20. Karin Groen GZVW 1:27.06 9502440 1:31.51
21. Marsha Hidding De Kikker 1:30.81 9402612 1:32.37
22. Naomi Zuidema ZPC Stadskanaal 1:34.11 9600058 1:33.05
23. Leandra Vedder HZ&PC Heerenveen 1:29.37 9600866 1:34.07
24. Janine Huizeling Trivia 1:30.35 9601598 1:34.88
25. Amarins Menger Orca 1:31.84 9406716 1:35.45
26. Femke Groos DZ&PC 1:29.54 9404492 1:36.13
27. Liesbeth Hoekstra ZPD 1:33.69 9206404 1:38.67
28. Esther Hulsing Trivia 1:31.82 9601080 1:39.44
29. Ilse Harskamp FZC '54 1:33.97 9403492 1:39.63
30. Natascha Feringa Zcm'86 1:30.87 9402424 1:42.49
DIS Jolien Bleichrodt De Vikings 1:26.40 9203650
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 19
29-3-2008
Heren, 200m vrije slag
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Ewoud Potiek DZ&PC 1:53.14 8902503 1:57.54
100m: 57.33 200m: 1:57.54
2. Sebastian Bakker Team Groningen 1:52.76 8800119 1:57.71
100m: 58.57 200m: 1:57.71
3. Lars Hamming Ritola Z&PC 2:03.94 9005491 2:05.57
100m: 1:01.38 200m: 2:05.57
4. Sander Zoer Dedemsvaart-AC 2:01.66 8302447 2:09.17
100m: 1:01.44 200m: 2:09.17
5. Jens Bakker De Dolfijn 2:09.80 9300021 2:09.28
100m: 1:04.43 200m: 2:09.28
6. Maarten Smit Dedemsvaart-AC 2:10.38 9002707 2:09.56
100m: 1:02.03 200m: 2:09.56
7. Martijn Groenewegen Eemsrobben 2:07.66 8905497 2:13.17
100m: 1:03.47 200m: 2:13.17
8. Dennis Bos HZ&PC Heerenveen 2:08.10 9201965 2:13.48
100m: 1:06.04 200m: 2:13.48
9. Roy Smeenge Vriledo 2:08.36 9305557 2:13.74
100m: 1:07.22 200m: 2:13.74
10. Ward van Rijssen Trivia 2:08.23 9204841 2:13.92
100m: 1:02.83 200m: 2:13.92
11. Michel Popken Ritola Z&PC 2:10.26 9002321 2:14.09
100m: 1:04.82 200m: 2:14.09
12. Michael Westers De Vikings 2:08.69 9204263 2:14.10
100m: 1:05.32 200m: 2:14.10
13. Albert Dijkstra DZ&PC 2:06.98 9204437 2:14.17
100m: 1:04.04 200m: 2:14.17
14. Bas Braun Trivia 2:04.99 9106545 2:14.38
100m: 1:03.44 200m: 2:14.38
15. Ronald Venema Bubble 2:08.48 9201357 2:14.46
100m: 1:06.61 200m: 2:14.46
16. Jildert Prins FZC '54 2:08.57 8902509 2:15.53
100m: 1:05.89 200m: 2:15.53
17. Erik de Nijs De Vikings 2:11.35 9204259 2:15.69
100m: 1:06.80 200m: 2:15.69
18. Aljan Tempel Dedemsvaart-AC 2:01.22 9002873 2:16.18
100m: 1:04.30 200m: 2:16.18
19. Niels Blauw Nova 2:11.49 9004689 2:16.46
100m: 1:07.05 200m: 2:16.46
20. Timo Burger Zcm'86 2:14.82 9004623 2:18.31
100m: 1:04.76 200m: 2:18.31
21. Peter Paul Houtkamp ZPC Bikkel Hoogeveen 2:13.92 9300651 2:18.71
100m: 1:08.62 200m: 2:18.71
22. Dennis Cramer Appingedam 2:13.60 9200199 2:19.53
100m: 1:06.45 200m: 2:19.53
23. Kevin Visser De Vikings 2:12.24 9006239 2:20.37
100m: 1:06.43 200m: 2:20.37
24. Arno Nieuwhof FZC '54 2:16.32 9302375 2:20.41
100m: 1:07.53 200m: 2:20.41
25. Tom Moesker Appingedam 2:13.93 9200917 2:20.53
100m: 1:06.29 200m: 2:20.53
26. Freek Schoffelmeer De Dolfijn 2:11.89 9302903 2:20.87
100m: 1:08.12 200m: 2:20.87
27. Mark Rozema DZ&PC 2:22.56 9202785 2:22.26
100m: 1:09.09 200m: 2:22.26
28. Mike Koelewijn HZ&PC Heerenveen 2:23.88 9303597 2:22.67
100m: 1:09.42 200m: 2:22.67
29. Gerard Brondijk FZC '54 2:21.25 9206867 2:24.63
100m: 1:09.04 200m: 2:24.63
30. Rycklef Epema DZ&PC 2:18.56 9202787 2:24.73
100m: 1:09.27 200m: 2:24.73
31. Bart Verbon De Kikker 2:21.36 9302273 2:25.14
100m: 1:09.40 200m: 2:25.14
32. Peter de Boer Dedemsvaart-AC 2:25.16 9206199 2:25.29
100m: 1:12.27 200m: 2:25.29
33. Ties Elzerman De Dolfijn 2:25.22 9502163 2:27.72
100m: 1:11.82 200m: 2:27.72
34. Maxiem Wagenaar Ritola Z&PC 2:23.91 9304645 2:28.10
100m: 1:10.45 200m: 2:28.10
35. Maarten Moorman De Pinquin 2:17.60 9401161 2:28.14
100m: 1:09.97 200m: 2:28.14
36. Mark Schouten Eemsrobben 2:24.06 9405171 2:30.86
100m: 1:13.88 200m: 2:30.86
37. Marco Barkhuis ZPC Stadskanaal 2:25.23 9500279 2:31.37
100m: 1:12.79 200m: 2:31.37
38. Pieter Groos DZ&PC 2:32.13 9304907 2:35.15
100m: 1:14.23 200m: 2:35.15


<< TOP >>
Programmanr. 20
29-3-2008
Dames, 200m vrije slag
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Ilse Kraayeveld Orca 2:08.12 9002110 2:10.93
100m: 1:02.75 200m: 2:10.93
2. Chantal Nap Team Groningen 2:11.19 8903004 2:13.10
100m: 1:05.10 200m: 2:13.10
3. Charlotte Mol ZPC Bikkel Hoogeveen 2:07.99 9102138 2:16.21
100m: 1:06.46 200m: 2:16.21
4. Mariëlle ter Stege ZPC Bikkel Hoogeveen 2:10.69 9102974 2:16.47
100m: 1:06.05 200m: 2:16.47
5. Gea Hagting Nova 2:07.04 8801584 2:17.03
100m: 1:07.44 200m: 2:17.03
6. Winnie Timans Eemsrobben 2:16.03 9103090 2:18.03
100m: 1:07.52 200m: 2:18.03
7. Britt Bakker De Dolfijn 2:15.38 9100094 2:18.53
100m: 1:06.88 200m: 2:18.53
8. Rosanne Schoonbeek Trivia 2:15.41 9402692 2:20.35
100m: 1:09.45 200m: 2:20.35
9. Aukje Jenster ZPC Bikkel Hoogeveen 2:15.90 9200856 2:21.05
100m: 1:09.08 200m: 2:21.05
10. Kelly de Jong De Dolfijn 2:18.19 9101474 2:21.26
100m: 1:08.46 200m: 2:21.26
11. Baukje Hooghiemstra HZ&PC Heerenveen 2:16.26 8801880 2:21.41
100m: 1:11.30 200m: 2:21.41
12. Danielle Middel ZPC Bikkel Hoogeveen 2:25.48 9301280 2:22.14
100m: 1:10.24 200m: 2:22.14
13. Kira Toussaint De Dolfijn 2:13.67 9400990 2:22.40
100m: 1:08.45 200m: 2:22.40
14. Dieneke Been DZ&PC 2:18.83 9303444 2:22.89
100m: 1:10.60 200m: 2:22.89
15. Kim Heerdink Dedemsvaart-AC 2:15.00 9001386 2:23.43
100m: 1:09.11 200m: 2:23.43
16. Josephine Meerman DZ&PC 2:20.40 9304258 2:24.18
100m: 1:11.61 200m: 2:24.18
17. Parand Zarekiani De Dolfijn 2:23.26 9402150 2:24.74
100m: 1:11.18 200m: 2:24.74
18. Beau Rijpers ZPC Bikkel Hoogeveen 2:19.42 9402638 2:25.17
100m: 1:11.40 200m: 2:25.17
19. Jakonien Koster ZPC Bikkel Hoogeveen 2:19.89 9400068 2:25.35
100m: 1:11.70 200m: 2:25.35
20. Kim Meijer ZPC Bikkel Hoogeveen 2:13.26 9002522 2:25.88
100m: 1:09.46 200m: 2:25.88
21. Annelinde Veldman Appingedam 2:17.21 9302758 2:26.57
100m: 1:11.04 200m: 2:26.57
22. Fraukje Puts ZPC Stadskanaal 2:17.47 9206470 2:27.18
100m: 1:11.58 200m: 2:27.18
23. Roos Wielink Trivia 2:25.86 9403962 2:27.26
100m: 1:11.71 200m: 2:27.26
24. Ilse Blankvoort 't Tolhekke 2:17.28 9204458 2:27.50
100m: 1:11.31 200m: 2:27.50
25. Stephanie Koopman GZVW 2:23.68 9202524 2:27.51
100m: 1:12.64 200m: 2:27.51
26. Cheryl Notman De Kikker 2:20.52 9004748 2:27.79
100m: 1:11.29 200m: 2:27.79
27. Anna Visser HZ&PC Heerenveen 2:22.20 9400774 2:28.71
100m: 1:11.87 200m: 2:28.71
28. Myrthe Sytsema HZ&PC Heerenveen 2:24.05 9502706 2:29.13
100m: 1:13.33 200m: 2:29.13
29. Manon Kuiper HZ&PC Heerenveen 2:25.42 9400302 2:29.94
100m: 1:13.03 200m: 2:29.94
30. Freya Holwerda Orca 2:25.61 9502780 2:30.14
100m: 1:13.09 200m: 2:30.14
31. Mellany Doldersum ZPC Bikkel Hoogeveen 2:23.26 9204824 2:30.61
100m: 1:12.81 200m: 2:30.61
32. Antje van der Meer De Kikker 2:27.23 9204146 2:31.24
100m: 1:13.09 200m: 2:31.24
33. Loes Wielink Trivia 2:27.80 9403960 2:32.88
100m: 1:13.82 200m: 2:32.88
34. Eline Ligthart De Vikings 2:29.18 9301706 2:33.53
100m: 1:15.69 200m: 2:33.53
35. Nathasja Bos ZPC Stadskanaal 2:26.24 9100362 2:34.39
100m: 1:13.80 200m: 2:34.39
36. Tineke Wind DZ&PC 2:28.66 9400826 2:34.73
100m: 1:13.68 200m: 2:34.73
37. Suzanne Teuben De Aquaflippers 2:25.87 9201736 2:36.58
100m: 1:16.79 200m: 2:36.58
38. Maaike Goosen Bubble 2:27.16 9205676 2:36.71
100m: 1:16.60 200m: 2:36.71
39. Mariska Hulsing Trivia 2:24.92 9303178 2:37.21
100m: 1:15.54 200m: 2:37.21
40. Marjolein Tissingh HZ&PC Heerenveen 2:25.24 8904130 2:37.26
100m: 1:16.07 200m: 2:37.26
41. Eva Smit GZVW 2:34.78 9602690 2:37.33
100m: 1:17.56 200m: 2:37.33
42. Maaike Boschman Dedemsvaart-AC 2:28.14 9200238 2:40.19
100m: 1:18.28 200m: 2:40.19
43. Christina van der Laan Ritola Z&PC 2:32.80 9504864 2:40.46
100m: 1:16.88 200m: 2:40.46
44. Carina Rietema Eemsrobben 2:27.66 9107902 2:42.71
100m: 1:19.03 200m: 2:42.71
45. Claudia Damski DZ&PC 2:35.10 9402346 2:43.17
100m: 1:18.86 200m: 2:43.17
46. Claudia Hacke De Vikings 2:35.39 9602936 2:45.06
100m: 1:19.80 200m: 2:45.06
47. Charlotte Puister Eemsrobben 2:32.49 9400566 2:46.97
100m: 1:18.57 200m: 2:46.97