Nr. 1. Alle, 25m vlinderslag  9 - 69 jaar
Nr. 2. Alle, 25m rugslag  9 - 69 jaar
Nr. 3. Alle, 25m schoolslag  9 - 69 jaar
Nr. 4. Alle, 25m vrije slag  9 - 69 jaar


24m juli 2010
Landgraaf, 8.7.2010


Programmanr. 1
8.7.10
25m vlinderslag9 - 69 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sander van den BergNimo13.26870021113.22
2.Freddie GeerlingsNimo13.48790037913.35
3.Yoeri CuijpersNimo13.49940396913.58
4.Math SmeetsNimo13.49870415313.81
5.Indji TanNimo14.25910297313.89
6.Kiowa KamaansingNimo14.72950012514.39
7.Melissa MeijerNimo14.44930437414.40
8.Ralf te LamNimo23.87910138914.42
9.Steven OosterhofNimo14.11840317314.60
10.Sander SlaghuisNimo13.80880530514.62
Thijs VillevoijeNimo14.34910658914.62
12.Ronald WaldusNimo14.13920627514.70
13.Joeri KerkhoffNimo14.56950168914.71
14.Michelle HackingNimo14.64910764614.80
15.Chloé RutzerveldNimo14.96920345014.87FJ 1
16.Rick HellenbrandNimo14.92890117314.87FJ 2
17.Camiel SmeetsNimo15.57940091115.26
18.Chayenne PoortsNimo16.26980067015.28
19.Tom GoffinNimo15.67860445715.36
20.Ingrid JansenNimo14.70870559215.38
21.Mignon PeetersNimo15.82970104815.95
22.Martijn WeinbergNimo16.58960095515.98
23.Daphne ErkensNimo16.32980237216.02
24.Sanne KerkhoffNimo15.78930553016.06
25.Anke SnijkersNimo16.32920163816.51
26.Fanny RobbertsenNimo15.80910262216.57
27.Kimberley de BrouwerNimo16.46950539216.80
28.Bo KerkhoffNimo16.51950237617.03
29.Andreas WaldusNimo16.20950358117.42
30.Lieke JanssenNimo17.40930595417.62
31.Inge SnijkersNimo17.92900811217.68
32.Emma WillemsNimo16.64930103617.83
33.Melanie LeunissenNimo17.92980067217.87
34.Jennay LapreNimo16.86840339817.94
35.Suzan VermeereNimo21.31930774418.36
36.Marjolein DautzenbergNimoNT830278219.73
37.Kirsten LangenNimoNT910822820.80
38.David PaulissenNimo20.64970348921.13
39.Bas DijkstraNimo23.21000004321.42
40.Kitty-Sofie Hunt AlneNimo26.82980455821.50
41.Chayenne OdenhovenNimo23.15000046821.85
42.Demy van RoesselNimo22.67990366622.74
43.Leroy de BrouwerNimo25.02990073922.88
44.David AufdenkampNimo25.32950170123.60
45.Lisa SnijkersNimo23.11970011223.91
46.Yvon VermeereNimoNT30.45
DISNieske JanssenNimo17.429601328
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISBo PeetersNimo14.499306564
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISMara PfefferNimo14.799105478
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NG.ZAPriscilla de BrouwerNimo22.099307448
NG.ZACarlijn JaspersNimo16.009405798
NG.ZAMerel JaspersNimo15.599602544
NG.ZALavinia NotermansNimoNT
AFGEMTom HinskensNimo16.349007241
AFGEMShannon OdenhovenNimo19.379703608
AFGEMCharan SplinterNimo17.299406746


<< TOP >>
Programmanr. 2
8.7.10
25m rugslag9 - 69 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Freddie GeerlingsNimo15.75790037915.36
2.Ronald WaldusNimo15.07920627515.51FJ 1
3.Sander van den BergNimo14.75870021115.51FJ 2
4.Math SmeetsNimo15.40870415315.51FJ 3
5.Camiel SmeetsNimo16.23940091115.95
6.Kiowa KamaansingNimo15.51950012516.11
7.Andreas WaldusNimo16.07950358116.26
8.Joeri KerkhoffNimo16.65950168916.30
9.Mignon PeetersNimo17.28970104816.46
10.Indji TanNimo16.40910297316.47
11.Thijs VillevoijeNimo16.66910658916.49
12.Ingrid JansenNimo16.38870559216.58
13.Chayenne PoortsNimo17.73980067016.66
14.Yoeri CuijpersNimo15.98940396916.73
15.Kimberley de BrouwerNimo17.28950539217.03
16.Steven OosterhofNimo18.43840317317.10
17.Mara PfefferNimo16.38910547817.15
18.Ralf te LamNimo17.02910138917.39
Michelle HackingNimo17.48910764617.39
20.Anke SnijkersNimo16.80920163817.40FJ 1
21.Sander SlaghuisNimo16.41880530517.40FJ 2
22.Melissa MeijerNimo16.98930437417.57
23.Tom GoffinNimo18.45860445717.64
24.Chloé RutzerveldNimo17.48920345017.70
25.Bo PeetersNimo17.30930656417.87
26.Fanny RobbertsenNimo16.98910262217.89
27.Martijn WeinbergNimo19.32960095518.21
28.Rick HellenbrandNimo18.55890117318.33
29.Melanie LeunissenNimo19.12980067218.76
30.Jennay LapreNimo19.67840339818.80
31.Lieke JanssenNimo18.75930595418.86
32.Bo KerkhoffNimo18.29950237618.99
33.Sanne KerkhoffNimo19.32930553019.12
34.Daphne ErkensNimo18.34980237219.16
35.Emma WillemsNimo18.37930103619.19
36.Nieske JanssenNimo19.14960132819.38
37.Marjolein DautzenbergNimoNT830278219.67
38.David PaulissenNimo20.67970348920.29
39.Inge SnijkersNimo19.89900811220.87
40.Leroy de BrouwerNimo21.49990073920.98
41.Bas DijkstraNimo23.32000004321.08
42.Suzan VermeereNimo21.00930774421.15
43.Kitty-Sofie Hunt AlneNimo22.39980455822.18
44.Kirsten LangenNimoNT910822822.53
45.Chayenne OdenhovenNimo23.10000046822.80
46.Lisa SnijkersNimo23.32970011223.14
47.Yvon VermeereNimoNT24.89
48.Demy van RoesselNimo23.94990366624.95
49.David AufdenkampNimo25.62950170125.81
NG.ZAPriscilla de BrouwerNimo21.299307448
NG.ZAMerel JaspersNimo17.549602544
NG.ZACarlijn JaspersNimo19.329405798
NG.ZALavinia NotermansNimoNT
AFGEMTom HinskensNimo17.139007241
AFGEMCharan SplinterNimo17.899406746
AFGEMShannon OdenhovenNimo19.739703608


<< TOP >>
Programmanr. 3
8.7.10
25m schoolslag9 - 69 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Freddie GeerlingsNimo14.68790037914.50
2.Math SmeetsNimo14.68870415315.19
3.Indji TanNimo15.94910297315.49FJ 1
4.Sander SlaghuisNimo15.41880530515.49FJ 2
5.Sander van den BergNimo16.16870021116.14
6.Kiowa KamaansingNimo16.18950012516.21
7.Ronald WaldusNimo16.35920627516.43
8.Steven OosterhofNimo17.19840317316.46
9.Tom GoffinNimo16.86860445716.84
10.Camiel SmeetsNimo16.82940091116.95
11.Melissa MeijerNimo16.89930437417.00
12.Chloé RutzerveldNimo16.82920345017.34
13.Ralf te LamNimo17.40910138917.51
14.Andreas WaldusNimo18.03950358117.55
15.Thijs VillevoijeNimo18.20910658917.68
16.Rick HellenbrandNimo18.03890117318.05
17.Chayenne PoortsNimo19.16980067018.11
18.Yoeri CuijpersNimo17.64940396918.16
19.Ingrid JansenNimo18.32870559218.36
20.Sanne KerkhoffNimo18.37930553018.70
21.Joeri KerkhoffNimo18.92950168918.71
22.Bo PeetersNimo18.34930656418.83
23.Inge SnijkersNimo18.78900811218.94
24.Melanie LeunissenNimo19.90980067219.12
25.Mignon PeetersNimo20.39970104819.22
26.Fanny RobbertsenNimo18.46910262219.32
27.Michelle HackingNimo18.59910764619.43
28.Mara PfefferNimo18.71910547819.78
29.Jennay LapreNimo20.23840339819.86
30.Anke SnijkersNimo19.23920163819.91
31.Martijn WeinbergNimo20.39960095519.94
32.Lieke JanssenNimo20.49930595419.99
33.Nieske JanssenNimo21.39960132820.54FJ 1
34.Bo KerkhoffNimo20.62950237620.54FJ 2
35.Marjolein DautzenbergNimoNT830278220.86
36.Kimberley de BrouwerNimo20.48950539221.15
37.Daphne ErkensNimo21.43980237221.51
38.David PaulissenNimo22.61970348922.29
39.Emma WillemsNimo21.06930103622.39
40.Suzan VermeereNimoNT930774422.90
41.Kirsten LangenNimoNT910822825.34
42.Demy van RoesselNimo25.32990366625.50
43.Lisa SnijkersNimo26.58970011226.02
44.Yvon VermeereNimoNT26.16
45.Kitty-Sofie Hunt AlneNimo28.01980455826.18
46.Bas DijkstraNimo27.48000004327.50FJ 1
47.Chayenne OdenhovenNimo28.47000046827.50FJ 2
48.Leroy de BrouwerNimo28.50990073928.91
49.David AufdenkampNimo29.07950170130.32
NG.ZALavinia NotermansNimoNT
NG.ZAPriscilla de BrouwerNimo29.089307448
NG.ZAMerel JaspersNimo19.399602544
NG.ZACarlijn JaspersNimo20.019405798
AFGEMCharan SplinterNimo17.919406746
AFGEMTom HinskensNimo18.109007241
AFGEMShannon OdenhovenNimo24.119703608


<< TOP >>
Programmanr. 4
8.7.10
25m vrije slag9 - 69 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sander van den BergNimo12.36870021112.29
2.Kiowa KamaansingNimo12.62950012512.39FJ 1
3.Math SmeetsNimo12.31870415312.39FJ 2
4.Camiel SmeetsNimo12.63940091112.43FJ 1
5.Freddie GeerlingsNimo13.07790037912.43FJ 2
6.Sander SlaghuisNimo12.32880530512.47
7.Ralf te LamNimo12.81910138912.97
8.Yoeri CuijpersNimo12.82940396912.99
9.Ronald WaldusNimo12.59920627513.16
10.Indji TanNimo13.09910297313.19
11.Thijs VillevoijeNimo13.25910658913.30
12.Ingrid JansenNimo13.67870559213.69
13.Steven OosterhofNimo13.50840317313.78
14.Rick HellenbrandNimo13.98890117313.80
15.Melissa MeijerNimo13.53930437413.82
16.Joeri KerkhoffNimo13.97950168913.87
17.Mara PfefferNimo13.67910547814.12FJ 1
18.Andreas WaldusNimo13.58950358114.12FJ 2
19.Anke SnijkersNimo14.20920163814.29
20.Chloé RutzerveldNimo14.19920345014.30
21.Michelle HackingNimo14.02910764614.35
22.Tom GoffinNimo15.16860445714.36
23.Chayenne PoortsNimo14.76980067014.57
24.Kimberley de BrouwerNimo14.90950539214.69
25.Martijn WeinbergNimo15.22960095514.76
26.Sanne KerkhoffNimo15.02930553014.87
27.Mignon PeetersNimo14.98970104814.92
28.Jennay LapreNimo15.70840339814.98
29.Bo PeetersNimo14.15930656415.08
30.Daphne ErkensNimo15.86980237215.31
31.Melanie LeunissenNimo15.54980067215.36
32.Bo KerkhoffNimo15.41950237615.55
33.Fanny RobbertsenNimo14.80910262215.56
34.Emma WillemsNimo15.12930103615.58
35.Inge SnijkersNimo15.60900811215.60
36.Lieke JanssenNimo16.81930595416.26
37.Marjolein DautzenbergNimoNT830278216.36
38.Nieske JanssenNimo16.28960132816.42
39.David PaulissenNimo16.95970348916.63
40.Suzan VermeereNimo17.77930774417.22
41.Kirsten LangenNimoNT910822817.60
42.Bas DijkstraNimo17.53000004317.85
43.Kitty-Sofie Hunt AlneNimo19.39980455818.04
44.Demy van RoesselNimo19.57990366618.82
45.Leroy de BrouwerNimo19.18990073919.55
46.Chayenne OdenhovenNimo20.87000046820.01
47.Lisa SnijkersNimo19.71970011220.28
48.David AufdenkampNimo21.64950170120.56
49.Yvon VermeereNimoNT25.10
NG.ZACarlijn JaspersNimo15.229405798
NG.ZAMerel JaspersNimo14.529602544
NG.ZALavinia NotermansNimoNT
NG.ZAPriscilla de BrouwerNimo18.029307448
AFGEMTom HinskensNimo15.419007241
AFGEMCharan SplinterNimo14.709406746
AFGEMShannon OdenhovenNimo17.069703608