25102008 Eiffel Swimmers/PSV limietwedstrijd
Eindhoven (NED),    25.10.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 2. Dames, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 3. Jongens, 100m schoolslag, 9 - 10 jaar    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, 9 - 10 jaar
Nr. 5. Heren, 200m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 6. Dames, 200m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 7. Heren, 50m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 8. Dames, 50m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 9. Heren, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 10. Dames, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 11. Heren, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 12. Dames, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, 9 - 10 jaar    Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag, 9 - 10 jaar
Nr. 15. Heren, 100m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 16. Dames, 100m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 17. Heren, 50m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 18. Dames, 50m vrije slag, 11 jaar en ouder


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                                           Heren, 200m wisselslag                                          11 jaar en ouder
25-10-2008 - 13:30                                                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nederlands Record Sen  1:55.90  Marcel Wouda                                               Sydney (AUS)                              1998
Nederlands Record Jeu  2:03.08  Robin van Aggele                                           Alphen a/d Rijn                           2001
Nederlands Record Jun  2:08.05  Klaas Erik Zwering                                         Nieuwegein                                1997
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                                inschrijftijd             tijd     RT          niveau    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  John Verhagen                 Eiffel Swimmers PSV           9205325           2:12.82          2:10.51  +0,73          B         
            27.47  1:00.27  1:39.65  2:10.51
    2.  Jasper van Mierlo             Zwem en PoloKlub Budel        9002005           2:15.67          2:15.45  +0,67                    
            28.29  1:02.24  1:44.69  2:15.45
    3.  Sven Kardol                   Z&PV Nuenen                   9302135           2:19.26          2:17.42  +0,80          D         
            28.76  1:02.73  1:45.41  2:17.42
    4.  Rolan van der Lugt            ZV Westland Dijkglas          9001869           2:17.51          2:18.46  +0,88                    
            29.40  1:05.50  1:46.29  2:18.46
    5.  Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV           9202675           2:23.46          2:19.18  +0,79                    
            28.68  1:05.74  1:47.78  2:19.18
    6.  Niek Pereboom                 Zoetermeer                    9305395           2:19.96          2:19.32  +0,92          D         
            28.96  1:06.51  1:48.63  2:19.32
    7.  Sil Hoving                    Eiffel Swimmers PSV           9103947           2:26.35          2:19.37  +0,84                    
            29.22  1:04.17  1:47.77  2:19.37
    8.  Lars v.d. Heijden             Eiffel Swimmers PSV           9005167           2:25.05          2:19.84  +0,87                    
            30.12  1:05.89  1:47.52  2:19.84
    9.  Ruud van Heerbeek             Eiffel Swimmers PSV           9301769           2:23.29          2:20.67  +0,81                    
            30.50  1:08.46  1:49.83  2:20.67
   10.  Frans Slaats                  Eiffel Swimmers PSV           9300461           2:27.72          2:21.09  +0,87                    
            30.43  1:05.98  1:48.70  2:21.09
   11.  Date v.d. Zaag                Eiffel Swimmers PSV           9403919           2:30.79          2:21.69  +0,78          D         
            31.15  1:06.28  1:48.93  2:21.69
   12.  Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV           9201621           2:25.70          2:21.90  +0,80                    
            30.41  1:06.39  1:48.71  2:21.90
   13.  Stef v.d. Struijk             Eiffel Swimmers PSV           9305473           2:29.28          2:26.66  +0,85                    
            31.33  1:07.97  1:52.21  2:26.66
   14.  Jeroen van der Giessen        ZV Westland Dijkglas          9404751           2:40.00          2:37.31  +0,89                    
            32.90  1:11.65  1:59.53  2:37.31
   15.  Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV           9600427           2:44.29          2:39.40  +0,78                    
            36.72  1:17.73  2:03.23  2:39.40
   16.  Joren Harms                   GoSwim                        9403163           2:42.19          2:41.86  +0,80                    
            34.71  1:16.22  2:02.05  2:41.86
   17.  Timo van der Ende             WVZ                           9601979           2:45.62          2:43.21  +0,83                    
            36.80  1:19.94  2:05.74  2:43.21
   18.  Erik Wilmes                   GoSwim                        9400575           2:34.31          2:46.77  +0,85                    
            33.88  1:16.77  2:05.45  2:46.77
   19.  Marc Tromp                    Eiffel Swimmers PSV           9502151           3:00.11          2:49.41  +0,80                    
            39.60  1:22.01  2:11.17  2:49.41
   20.  Quinten de Putter             De Schelde                    9702675                NT          3:32.39  +0,89                    
            51.31  1:47.55  2:45.56  3:32.39



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                                           Dames, 200m wisselslag                                          11 jaar en ouder
25-10-2008 - 13:39                                                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                                inschrijftijd             tijd     RT          niveau    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           Eiffel Swimmers PSV           8402192           2:12.75          2:16.83  +0,80          A         
            28.92  1:04.70  1:44.78  2:16.83
    2.  Wendy vd Zanden               Eiffel Swimmers PSV           8805004           2:22.51          2:19.63  +0,78          B         
            30.52  1:04.89  1:48.43  2:19.63
    3.  Merle Verkijk                 Van Uden-de Gouwe             9400278           2:29.80          2:26.40  +0,72          B         
            31.00  1:08.07  1:51.40  2:26.40
    4.  Jocelyn Spruit                Eiffel Swimmers PSV           9302044           2:29.13          2:27.14  +0,82          C         
            31.63  1:09.39  1:52.08  2:27.14
    5.  Linda Weekers                 Eiffel Swimmers PSV           9004184           2:27.73          2:28.88  +0,90                    
            32.45  1:11.22  1:54.98  2:28.88
    6.  Tanja Peeters                 Eiffel Swimmers PSV           9102428           2:31.14          2:32.98  +0,83                    
            32.65  1:11.32  1:56.65  2:32.98
    7.  Michelle Verouden             Eiffel Swimmers PSV           9400150           2:27.73          2:33.55  +0,87          D         
            33.11  1:11.94  1:57.42  2:33.55
    8.  Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV           8907234           2:37.32          2:35.58  +0,84                    
            31.68  1:13.10  1:58.38  2:35.58
    9.  Anne Michelle Vos             Eiffel Swimmers PSV           9107994           2:35.16          2:37.47  +0,79                    
            32.61  1:14.64  2:00.90  2:37.47
   10.  Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV           9504730           2:51.61          2:42.92  +0,84                    
            36.52  1:17.75  2:04.13  2:42.92
   11.  Madelon van Dam               Eiffel Swimmers PSV           9601624           2:51.71          2:43.18  +0,78                    
            36.82  1:17.88  2:05.96  2:43.18
   12.  Anne van Vroonhoven           Eiffel Swimmers PSV           9204124           2:44.68          2:43.66  +0,83                    
            34.81  1:15.39  2:05.92  2:43.66
   13.  Roos Brugman                  ZV Westland Dijkglas          9500724           2:45.80          2:45.56  +0,89                    
            35.48  1:19.54  2:09.58  2:45.56
   14.  Mariska van Leeuwen           Eiffel Swimmers PSV           9503780           2:57.10          2:45.59  +0,84                    
            33.74  1:15.67  2:05.04  2:45.59
   15.  Amber Stienstra               d'ELFT                        9604448           3:20.26          2:45.89  +0,80                    
            35.79  1:16.80  2:09.65  2:45.89
   16.  Tjitske Fetter                Eiffel Swimmers PSV           9501372           2:54.45          2:47.04  +0,75                    
            37.05  1:21.16  2:08.43  2:47.04
   17.  Sanne van Es                  WVZ                           9600404           2:55.64          2:50.08  +0,82                    
            36.75  1:21.33  2:10.88  2:50.08
   18.  Lotte Nederstigt              De Krabben                    9303062           2:45.96          2:50.18  +0,90                    
            37.57  1:23.07  2:10.28  2:50.18
   19.  Laura van Leeuwen             Eiffel Swimmers PSV           9701762           2:50.93          2:50.30  +0,88                    
            38.20  1:21.63  2:09.81  2:50.30
   20.  Lindy Consemulder             Z&PV Nuenen                   9006018           2:50.78          2:53.40  +0,87                    
            34.50  1:19.85  2:12.35  2:53.40
   21.  Esmée Six                     Eiffel Swimmers PSV           9700490           2:58.91          2:58.96  +0,92                    
            41.63  1:28.11  2:19.88  2:58.96
   22.  Amber Rommelse                Eiffel Swimmers PSV           9702562           3:03.16          3:02.36  +0,82                    
            42.26  1:28.69  2:20.41  3:02.36
   23.  Susan Teijken                 Z&PV Nuenen                   9504592           3:06.23          3:03.24  +0,93                    
            42.16  1:30.29  2:22.32  3:03.24
   24.  Bente Gerits                  Eiffel Swimmers PSV           9702052           3:09.86          3:08.47  +1,00                    
            44.50  1:33.08  2:27.71  3:08.47
   25.  Isolde D'hert                 Eiffel Swimmers PSV           9702564           3:13.35          3:10.61  +0,91                    
            47.21  1:35.44  2:27.34  3:10.61
   26.  Romy van Herk                 Eiffel Swimmers PSV           9702552           3:35.81          3:11.26  +0,83                    
            43.15  1:30.54  2:29.90  3:11.26
   27.  Jill van der Jagt             Eiffel Swimmers PSV           9700910           3:21.81          3:18.14  +0,84                    
            44.76  1:35.10  2:32.18  3:18.14
   28.  Marlies Wilkens               Arethusa                      9702240           3:44.88          3:19.41  +0,90                    
            44.79  1:33.39  2:34.56  3:19.41
   29.  Rebecca Fairley               Eiffel Swimmers PSV           9702736           3:43.92          3:22.03  +0,89                    
            49.31  1:39.34  2:36.31  3:22.03
   DIS  Dimphy Vissers                Arethusa                      9505636           3:38.19          3:16.78  +0,87                    
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            45.78  1:34.60  2:32.41  3:16.78
   DIS  Elke Wintjes                  Arethusa                      9604808                NT          3:33.42  +1,11                    
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            49.84  1:43.57  2:42.68  3:33.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                                          Jongens, 100m schoolslag                                              9 - 10 jaar
25-10-2008 - 13:53                                                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                                inschrijftijd             tijd     RT          niveau    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thomas Manuel                 Eiffel Swimmers PSV           9800919           1:38.69          1:38.47  +0,71                    
            47.30  1:38.47
    2.  Bernard D'hert                Eiffel Swimmers PSV           9900817           1:47.66          1:42.76  +0,74                    
            49.86  1:42.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                                          Meisjes, 100m schoolslag                                              9 - 10 jaar
25-10-2008 - 13:56                                                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                                inschrijftijd             tijd     RT          niveau    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen                   9900856           1:44.99          1:40.38  +0,81                    
            49.46  1:40.38
    2.  Tamara Brouwers               Eiffel Swimmers PSV           9802494           1:44.08          1:40.58  +0,80                    
            47.85  1:40.58
    3.  Claudia de Buck               De Schelde                    9801810           1:53.05          1:49.40  +1,01                    
            53.11  1:49.40
    4.  Meike Romeijnsen              De Schelde                    9901682           2:02.89          2:03.44  +0,86                    
            56.90  2:03.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                                           Heren, 200m schoolslag                                          11 jaar en ouder
25-10-2008 - 13:59                                                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                                inschrijftijd             tijd     RT          niveau    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjen van der Meulen          Eiffel Swimmers PSV           8702223           2:25.23          2:27.24  +0,85                    
            33.87  1:11.46  1:49.13  2:27.24
    2.  Timo de Jong                  GoSwim                        9301147           2:52.03          2:46.48  +0,75                    
            36.81  1:19.12  2:02.79  2:46.48
    3.  Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV           9601007           2:54.73          2:49.57  +0,85          D         
            37.80  1:21.19  2:05.78  2:49.57
    4.  Joren Harms                   GoSwim                        9403163           3:00.07          2:51.60  +0,73                    
            38.40  1:21.59  2:06.37  2:51.60
    5.  Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                        9201565           2:52.76          2:55.02  +0,71                    
            39.00  1:22.55  2:08.56  2:55.02
    6.  Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV           9601459           3:13.69          3:07.71  +0,68                    
            43.81  1:31.79  2:19.71  3:07.71
    7.  Rick Minkman                  De Krabben                    9701097                NT          3:32.18  +0,74                    
            44.82  1:39.72  2:37.90  3:32.18



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                                           Dames, 200m schoolslag                                          11 jaar en ouder
25-10-2008 - 14:03                                                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                                inschrijftijd             tijd     RT          niveau    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           Eiffel Swimmers PSV           8402192           2:43.56          2:35.60  +0,85          C         
            35.25  1:14.96  1:55.26  2:35.60
    2.  Emily Harks                   Eiffel Swimmers PSV           9302484           2:48.93          2:42.09  +0,80          C         
            35.94  1:17.27  1:59.05  2:42.09
    3.  Simone Soudant                Eiffel Swimmers PSV           9500430           2:57.64          2:56.54  +0,86                    
            39.85  1:24.83  2:10.38  2:56.54
    4.  Sanne Ter Burg                Eiffel Swimmers PSV           9501058           3:03.78          2:57.49  +0,86                    
            40.62  1:26.01  2:11.90  2:57.49
    5.  Tjitske Fetter                Eiffel Swimmers PSV           9501372           3:11.73          3:01.63  +0,73                    
            42.08  1:28.75  2:16.30  3:01.63
    6.  Rosanne van Wierst            Eiffel Swimmers PSV           9600234           3:14.00          3:11.91  +0,72                    
            44.43  1:33.96  2:25.06  3:11.91



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                                            Heren, 50m schoolslag                                          11 jaar en ouder
25-10-2008 - 14:07                                                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                                inschrijftijd             tijd     RT          niveau    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruud van Heerbeek             Eiffel Swimmers PSV           9301769             32.71            32.08  +0,71                    
    2.  Olaf van Gelder               Eiffel Swimmers PSV           7501289             34.00            32.49  +0,78                    
    3.  Ferry J. Claassen             Z&PV Nuenen                   9202217             35.31            34.99  +0,84                    
    4.  Timo de Jong                  GoSwim                        9301147             34.78            35.22  +0,55                    
    5.  Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                        9201565             36.67            38.42  +0,73                    
    6.  Jeroen de Putter              De Schelde                    9204149             40.42            39.54  +0,83                    
    7.  Frank Wilschut                GoSwim                        9302465             39.81            40.01  +0,92                    
    8.  Alain Vogels                  Z&PV Nuenen                   9701835             50.88            46.41  +0,80                    
    NG  Floris van Miero              Zwem en PoloKlub Budel        9700489             44.32                                            



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                                            Dames, 50m schoolslag                                          11 jaar en ouder
25-10-2008 - 14:09                                                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                                inschrijftijd             tijd     RT          niveau    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tanja Peeters                 Eiffel Swimmers PSV           9102428             34.86            35.61  +0,72                    
    2.  Kristel Doreleijers           Eiffel Swimmers PSV           9302568             36.91            36.53  +0,82                    
    3.  Laura van Leeuwen             Eiffel Swimmers PSV           9701762             44.41            42.14  +0,84                    
    4.  Joyce Coppieters              Z&PV Nuenen                   9307220             41.82            42.20  +0,90                    
    5.  Jeanine Kocken                Eiffel Swimmers PSV           9601816             45.20            43.16  +0,79                    
    6.  Amber Rommelse                Eiffel Swimmers PSV           9702562             44.74            43.45  +0,81                    
    7.  Samantha Kardol               Z&PV Nuenen                   9502972             46.24            43.92  +1,05                    
    8.  Isolde D'hert                 Eiffel Swimmers PSV           9702564             43.64            44.08  +0,97                    
    9.  Nina Bijen                    Arethusa                      9503222             45.24            44.53  +0,88                    
   10.  Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen                   9505044             47.11            44.56  +0,91                    
   11.  Maayke Voets                  Z&PV Nuenen                   9702982             46.67            45.78  +0,86                    
   12.  Esmée Six                     Eiffel Swimmers PSV           9700490             44.92            45.93  +0,92                    
   13.  Jill van der Jagt             Eiffel Swimmers PSV           9700910             47.02            46.92  +0,87                    
   14.  Bente Gerits                  Eiffel Swimmers PSV           9702052             46.36            47.07  +0,95                    
   15.  Rebecca Fairley               Eiffel Swimmers PSV           9702736             47.86            47.62  +0,94                    
   16.  Anouk Bressers                Arethusa                      9603880             49.31            48.97  +0,88                    
   17.  Margaux Damen                 De Krabben                    9704464             48.16            49.39  +0,90                    
   18.  Romy van Herk                 Eiffel Swimmers PSV           9702552             51.82            50.86  +0,80                    
   19.  Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen                   9702556             53.11            51.12  +0,79                    



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                                           Heren, 400m vrije slag                                          11 jaar en ouder
25-10-2008 - 14:13                                                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                                inschrijftijd             tijd     RT          niveau    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjen van der Meulen          Eiffel Swimmers PSV           8702223           3:53.65          3:57.95  +0,87          B         
            27.67    57.56  1:27.77  1:58.32  2:28.29  2:59.09  3:28.97  3:57.95
    2.  Dennis Overhage               Eiffel Swimmers PSV           9002223           4:19.10          4:14.07  +0,83                    
            28.19    59.16  1:31.27  2:03.93  2:37.05  3:10.21  3:43.17  4:14.07
    3.  Rolan van der Lugt            ZV Westland Dijkglas          9001869           4:13.93          4:20.86  +0,93                    
            29.50  1:01.45  1:33.82  2:07.29  2:40.60  3:14.16  3:47.73  4:20.86
    4.  Niek Pereboom                 Zoetermeer                    9305395           4:20.58          4:21.79  +0,88                    
            30.53  1:04.18  1:38.35  2:12.47  2:45.27  3:18.39  3:51.27  4:21.79
    5.  Thomas van Mierlo             Zwem en PoloKlub Budel        9300353           4:25.87          4:24.07  +0,72                    
            29.55  1:02.09  1:35.72  2:09.75  2:43.90  3:18.10  3:52.12  4:24.07
    6.  Marciano Lynch                WVZ                           9401893           4:30.60          4:29.99  +0,68                    
            31.12  1:05.45  1:39.70  2:13.86  2:47.93  3:22.42  3:57.04  4:29.99
    7.  Olivier Nass                  WVZ                           9402933           4:34.98          4:32.38  +0,81                    
            30.08  1:03.56  1:38.25  2:13.55  2:48.60  3:23.96  3:59.27  4:32.38
    8.  Stef v.d. Struijk             Eiffel Swimmers PSV           9305473           4:50.89          4:43.21  +0,89                    
            31.30  1:06.96  1:43.05  2:19.80  2:56.53  3:33.17  4:09.06  4:43.21
    9.  Jurian Beukers                WVZ                           9501327           4:46.74          4:49.27  +0,73                    
            32.74  1:08.66  1:45.37  2:23.19  3:00.83  3:38.11  4:15.05  4:49.27
   10.  Jeroen van der Giessen        ZV Westland Dijkglas          9404751           5:19.46          4:54.98  +0,86                    
            32.41  1:08.91  1:46.97  2:24.84  3:02.79  3:41.21  4:19.16  4:54.98
   11.  Pepijn Smits                  Eiffel Swimmers PSV           9600691           5:05.83          4:56.88  +1,04                    
            33.61  1:10.47  1:48.72  2:27.39  3:05.61  3:43.85  4:21.76  4:56.88
   12.  Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV           9600427           5:06.08          4:57.57  +0,74                    
            33.95  1:12.06  1:50.40  2:29.10  3:06.90  3:45.22  4:23.05  4:57.57
   13.  Timo van der Ende             WVZ                           9601979           5:05.10          5:00.93  +0,80                    
            33.80  1:11.87  1:50.27  2:28.38  3:07.26  3:45.88  4:24.09  5:00.93



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                                          Dames, 400m vrije slag                                          11 jaar en ouder
25-10-2008 - 14:25                                                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                                inschrijftijd             tijd     RT          niveau    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pauline van Dam               Eiffel Swimmers PSV           9304422           4:42.89          4:36.15  +0,79          D         
            32.08  1:07.56  1:42.79  2:18.12  2:53.14  3:28.26  4:03.14  4:36.15
    2.  Noortje van den Boom          Eiffel Swimmers PSV           9400574           4:45.76          4:36.76  +0,75          C         
            32.08  1:07.80  1:42.80  2:18.34  2:53.05  3:28.02  4:02.72  4:36.76
    3.  Michelle Verouden             Eiffel Swimmers PSV           9400150           4:47.92          4:49.00  +0,87                    
            33.14  1:08.56  1:44.24  2:20.98  2:58.05  3:35.12  4:12.04  4:49.00
    4.  Pascalle Rovers               TRB/Res                       9301064           4:56.73          4:51.99  +0,80                    
            31.72  1:07.74  1:44.72  2:21.96  2:58.86  3:36.70  4:14.57  4:51.99
    5.  Claudia den Ottelander        Sbc2000                       9500552           4:52.81          4:53.55  +0,86                    
            32.83  1:09.09  1:46.41  2:23.94  3:02.04  3:40.02  4:17.85  4:53.55
    6.  Amber de Kroon                ZV Westland Dijkglas          9601098           5:12.37          4:57.40  +0,95          D         
            33.52  1:10.18  1:48.12  2:26.15  3:04.09  3:42.48  4:21.29  4:57.40
    7.  Claire de Winter              GoSwim                        9406050           5:01.68          4:58.33  +0,89                    
            33.43  1:09.64  1:46.49  2:24.23  3:02.52  3:41.29  4:20.14  4:58.33
    8.  Lotte Nederstigt              De Krabben                    9303062           5:20.77          5:10.41  +0,84                    
            35.55  1:13.77  1:53.73  2:33.52  3:13.17  3:52.81  4:32.70  5:10.41
    9.  Sanne van Es                  WVZ                           9600404           5:24.36          5:16.36  +0,85                    
            35.79  1:15.95  1:57.12  2:38.37  3:18.50  3:59.09  4:38.72  5:16.36
   10.  Carlijn Martens               Arethusa                      9102032           5:33.70          5:35.34  +0,84                    
            33.08  1:11.96  1:56.45  2:40.76  3:24.72  4:08.91  4:52.53  5:35.34
   11.  Marloes Ruis                  Arethusa                      9503220           6:26.71          5:49.46  +0,95                    
            36.69  1:18.29  2:01.17  2:46.32  3:31.90  4:18.35  5:04.59  5:49.46
   12.  Ilse van den Eerenbeemd       Z&PV Nuenen                   9505434           6:34.91          6:02.56  +0,94                    
            40.18  1:25.53  2:12.59  2:59.30  3:45.94  4:32.03  5:19.21  6:02.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                                          Heren, 100m vlinderslag                                         11 jaar en ouder
25-10-2008 - 14:38                                                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                                inschrijftijd             tijd     RT          niveau    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  John Verhagen                 Eiffel Swimmers PSV           9205325             58.49            58.69  +0,71          C         
            27.83    58.69
    2.  Maurice Soudant               Eiffel Swimmers PSV           9302125           1:02.12          1:00.67  +0,67                    
            28.68  1:00.67
    3.  Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV           9202675           1:01.04          1:01.46  +0,79                    
            28.28  1:01.46
    4.  Lars v.d. Heijden             Eiffel Swimmers PSV           9005167           1:01.72          1:01.75  +0,84                    
            28.55  1:01.75
    5.  Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV           9201621           1:04.14          1:03.82  +0,79                    
            29.80  1:03.82
    6.  Guus van Middelaar            GoSwim                        9006293           1:03.15          1:04.17  +0,83                    
            28.99  1:04.17
    7.  Frans Slaats                  Eiffel Swimmers PSV           9300461           1:06.95          1:04.43  +0,86                    
            29.97  1:04.43
    8.  Ferry J. Claassen             Z&PV Nuenen                   9202217           1:07.93          1:04.66  +0,81                    
            29.59  1:04.66
    9.  Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV           9601459           1:13.38          1:11.07  +0,67                    
            33.67  1:11.07
   10.  Erik Wilmes                   GoSwim                        9400575           1:16.16          1:13.31  +0,79                    
            33.80  1:13.31
   11.  Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV           9601007           1:20.02          1:16.86  +0,86                    
            34.70  1:16.86
   12.  Matthijs Wilschut             GoSwim                        9501679           1:31.30          1:32.29  +0,77                    
            42.04  1:32.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                                          Dames, 100m vlinderslag                                         11 jaar en ouder
25-10-2008 - 14:43                                                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                                inschrijftijd             tijd     RT          niveau    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wendy vd Zanden               Eiffel Swimmers PSV           8805004           1:03.64          1:03.10  +0,75          C         
            29.65  1:03.10
    2.  Merle Verkijk                 Van Uden-de Gouwe             9400278           1:06.76          1:06.14  +0,76          C         
            31.11  1:06.14
    3.  Jocelyn Spruit                Eiffel Swimmers PSV           9302044           1:09.29          1:07.49  +0,80          D         
            31.50  1:07.49
    4.  Michelle Hendrikx             Eiffel Swimmers PSV           9303186           1:09.73          1:07.67  +0,73          D         
            31.64  1:07.67
    5.  Kristel Doreleijers           Eiffel Swimmers PSV           9302568           1:08.88          1:07.97  +0,85          D         
            31.46  1:07.97
    6.  Anne Michelle Vos             Eiffel Swimmers PSV           9107994           1:09.78          1:11.42  +0,83                    
            33.18  1:11.42
    7.  Linda Weekers                 Eiffel Swimmers PSV           9004184           1:10.18          1:13.14  +0,91                    
            33.40  1:13.14
    8.  Simone Soudant                Eiffel Swimmers PSV           9500430           1:14.84          1:14.90  +0,84                    
            35.20  1:14.90
    9.  Roos Brugman                  ZV Westland Dijkglas          9500724           1:13.84          1:15.34  +0,94                    
            35.79  1:15.34
   10.  Anne van Vroonhoven           Eiffel Swimmers PSV           9204124           1:15.03          1:15.69  +0,84                    
            34.99  1:15.69
   11.  Madelon van Dam               Eiffel Swimmers PSV           9601624           1:20.16          1:17.16  +0,81                    
            36.64  1:17.16
   12.  Marissa Minkman               De Krabben                    9306054           1:19.53          1:18.02  +0,83                    
            34.89  1:18.02
   13.  Mariska van Leeuwen           Eiffel Swimmers PSV           9503780           1:27.86          1:18.41  +0,85                    
            35.25  1:18.41
   14.  Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV           9504730           1:19.29          1:18.89  +0,87                    
            36.19  1:18.89
   15.  Merel Cornelissen             GoSwim                        9302894           1:23.41          1:22.80  +0,95                    
            37.35  1:22.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                                         Jongens, 100m vrije slag                                              9 - 10 jaar
25-10-2008 - 14:47                                                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                                inschrijftijd             tijd     RT          niveau    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thomas Manuel                 Eiffel Swimmers PSV           9800919           1:23.01          1:21.00  +0,63                    
            39.79  1:21.00
    2.  Jelle de Wind                 Z&PV Nuenen                   9801183           1:23.69          1:22.59  +1,05                    
            39.85  1:22.59
    3.  Bernard D'hert                Eiffel Swimmers PSV           9900817           1:33.20          1:33.96  +0,76                    
            45.08  1:33.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                                         Meisjes, 100m vrije slag                                              9 - 10 jaar
25-10-2008 - 14:49                                                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                                inschrijftijd             tijd     RT          niveau    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tamara Brouwers               Eiffel Swimmers PSV           9802494           1:22.54          1:18.91  +0,78                    
            37.13  1:18.91
    2.  Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen                   9901388           1:23.22          1:20.49  +0,80                    
            38.72  1:20.49
    3.  Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen                   9900856           1:23.95          1:21.51  +0,81                    
            40.36  1:21.51
    4.  Claudia de Buck               De Schelde                    9801810           1:28.13          1:28.51  +0,87                    
            43.38  1:28.51
    5.  Meike Romeijnsen              De Schelde                    9901682           1:44.54          1:46.47  +0,87                    
            49.23  1:46.47



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                                            Heren, 100m rugslag                                           11 jaar en ouder
25-10-2008 - 14:52                                                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                                inschrijftijd             tijd     RT          niveau    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Kardol                   Z&PV Nuenen                   9302135           1:02.62          1:00.80  +0,68          D         
            29.66  1:00.80
    2.  Sil Hoving                    Eiffel Swimmers PSV           9103947           1:05.67          1:04.99  +0,75                    
            31.78  1:04.99
    3.  Date v.d. Zaag                Eiffel Swimmers PSV           9403919           1:06.38          1:06.31  +0,71                    
            32.76  1:06.31
    4.  Guus van Middelaar            GoSwim                        9006293           1:05.10          1:07.43  +0,69                    
            32.30  1:07.43
    5.  Stef v.d. Struijk             Eiffel Swimmers PSV           9305473           1:10.09          1:08.63  +0,71                    
            33.84  1:08.63
    6.  Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV           9601007           1:10.01          1:09.41  +0,76                    
            33.96  1:09.41
    7.  Jurian Beukers                WVZ                           9501327           1:12.62          1:10.87  +0,70                    
            35.01  1:10.87
    8.  Jeroen de Putter              De Schelde                    9204149           1:19.52          1:19.38  +0,71                    
            38.70  1:19.38
    9.  Frank Wilschut                GoSwim                        9302465           1:23.04          1:21.00  +0,64                    
            38.71  1:21.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                                            Dames, 100m rugslag                                           11 jaar en ouder
25-10-2008 - 14:54                                                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                                inschrijftijd             tijd     RT          niveau    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wendy vd Zanden               Eiffel Swimmers PSV           8805004           1:02.71          1:03.24  +0,81          B         
            30.92  1:03.24
    2.  Noortje van den Boom          Eiffel Swimmers PSV           9400574           1:12.78          1:12.14  +0,63                    
            35.72  1:12.14
    3.  Michelle Hendrikx             Eiffel Swimmers PSV           9303186           1:14.05          1:13.02  +0,75                    
            36.47  1:13.02
    4.  Emily Harks                   Eiffel Swimmers PSV           9302484           1:13.36          1:13.09  +0,73                    
            35.48  1:13.09
    5.  Sanne Ter Burg                Eiffel Swimmers PSV           9501058           1:15.55          1:15.80  +0,83                    
            36.99  1:15.80
    6.  Amber Stienstra               d'ELFT                        9604448           1:16.06          1:17.67  +0,70                    
            37.68  1:17.67
    7.  Samantha Kardol               Z&PV Nuenen                   9502972           1:15.12          1:18.27  +0,70                    
            38.31  1:18.27
    8.  Tjitske Fetter                Eiffel Swimmers PSV           9501372           1:20.02          1:19.23  +0,76                    
            38.71  1:19.23
    9.  Rosanne van Wierst            Eiffel Swimmers PSV           9600234           1:20.16          1:19.98  +0,58                    
            39.77  1:19.98
   10.  Susan Teijken                 Z&PV Nuenen                   9504592           1:24.18          1:20.16  +0,72                    
            39.27  1:20.16
   11.  Amber de Kroon                ZV Westland Dijkglas          9601098           1:20.89          1:22.36  +0,82                    
            40.88  1:22.36
   12.  Anouk Coppieters              Z&PV Nuenen                   9505430           1:24.82          1:22.71  +0,68                    
            41.36  1:22.71
   13.  Marlies Wilkens               Arethusa                      9702240           1:36.83          1:30.63  +0,75                    
            44.75  1:30.63
   14.  Maayke Voets                  Z&PV Nuenen                   9702982           1:27.99          1:31.54  +0,74                    
            45.00  1:31.54
   15.  Dimphy Vissers                Arethusa                      9505636           1:42.50          1:32.04  +0,78                    
            44.63  1:32.04
   16.  Elke Wintjes                  Arethusa                      9604808                NT          1:42.61  +0,86                    
            49.88  1:42.61
   17.  Anouk Bressers                Arethusa                      9603880           1:49.45          1:43.79  +0,75                    
            49.89  1:43.79



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                                           Heren, 50m vrije slag                                          11 jaar en ouder
25-10-2008 - 14:58                                                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                                inschrijftijd             tijd     RT          niveau    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jasper van Mierlo             Zwem en PoloKlub Budel        9002005             23.71            23.62  +0,71          B         
    2.  Thomas van Mierlo             Zwem en PoloKlub Budel        9300353             25.87            25.75  +0,56                    
    3.  Maurice Soudant               Eiffel Swimmers PSV           9302125             26.55            25.79  +0,64                    
    4.  Marciano Lynch                WVZ                           9401893             26.45            25.86  +0,67          D         
    5.  Dennis Overhage               Eiffel Swimmers PSV           9002223             28.78            25.95  +0,87                    
    6.  Ferry J. Claassen             Z&PV Nuenen                   9202217             26.14            26.04  +0,83                    
    7.  Guus van Middelaar            GoSwim                        9006293             25.47            26.18  +0,81                    
    8.  Ruud van Heerbeek             Eiffel Swimmers PSV           9301769             27.39            26.55  +0,70                    
    9.  Olivier Nass                  WVZ                           9402933             27.02            26.57  +0,77                    
   10.  Frans Slaats                  Eiffel Swimmers PSV           9300461             27.41            26.68  +0,84                    
   11.  Date v.d. Zaag                Eiffel Swimmers PSV           9403919             28.43            27.15  +0,57                    
   12.  Joren Harms                   GoSwim                        9403163             28.70            28.35  +0,76                    
   13.  Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV           9600427             28.85            28.72  +0,76                    
   14.  Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                        9201565             28.88            29.28  +0,75                    
   15.  Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV           9601007             31.62            29.38  +0,85                    
   16.  Frank Wilschut                GoSwim                        9302465             30.57            30.09  +0,82                    
   17.  Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV           9601459             31.19            30.29  +0,69                    
   18.  Matthijs Wilschut             GoSwim                        9501679             32.25            31.86  +0,77                    
   19.  Marc Tromp                    Eiffel Swimmers PSV           9502151             33.21            32.25  +0,81                    
   20.  Alain Vogels                  Z&PV Nuenen                   9701835             37.45            34.97  +0,83                    
   21.  Rick Minkman                  De Krabben                    9701097             35.94            35.48  +0,73                    
   22.  Quinten de Putter             De Schelde                    9702675             38.52            38.49  +0,87                    
    NG  Floris van Miero              Zwem en PoloKlub Budel        9700489             31.28                                            



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                                           Dames, 50m vrije slag                                          11 jaar en ouder
25-10-2008 - 15:02                                                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                                inschrijftijd             tijd     RT          niveau    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV           8907234             27.64            28.13  +0,79                    
    2.  Claire de Winter              GoSwim                        9406050             28.12            28.45  +0,92          C         
    3.  Roos Brugman                  ZV Westland Dijkglas          9500724             29.37            28.88  +0,83          C         
    4.  Kristel Doreleijers           Eiffel Swimmers PSV           9302568             30.14            29.47  +0,85                    
    5.  Pascalle Rovers               TRB/Res                       9301064             29.41            29.50  +0,80                    
    6.  Marissa Minkman               De Krabben                    9306054             29.69            30.39  +0,80                    
    7.  Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV           9504730             31.24            30.55  +0,86                    
    8.  Colet Claessens               Z&PV Nuenen                   9405182             31.52            31.17  +0,98                    
    9.  Claudia den Ottelander        Sbc2000                       9500552             30.99            31.34  +0,83                    
   10.  Madelon van Dam               Eiffel Swimmers PSV           9601624             31.75            31.41  +0,78                    
   11.  Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen                   9505044             31.47            31.61  +0,85                    
   12.  Lindy Consemulder             Z&PV Nuenen                   9006018             31.31            31.65  +0,87                    
   13.  Carlijn Martens               Arethusa                      9102032             31.63            31.83  +0,84                    
   14.  Merel Cornelissen             GoSwim                        9302894             32.31            32.22  +0,95                    
   15.  Jessica Manders               Z&PV Nuenen                   9604004             34.37            33.42  +0,87                    
   16.  Jeanine Kocken                Eiffel Swimmers PSV           9601816             34.88            33.75  +0,82                    
   17.  Joyce Coppieters              Z&PV Nuenen                   9307220             32.94            33.87  +0,97                    
   18.  Marloes Ruis                  Arethusa                      9503220             37.42            35.67  +0,86                    
   19.  Nina Bijen                    Arethusa                      9503222             36.80            36.95  +0,99                    
   20.  Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen                   9702556             40.00            40.10  +0,84                    
   21.  Margaux Damen                 De Krabben                    9704464             46.34            43.01  +0,90                    



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Eiffel Swimmers PSV