Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


deel 3 speedowedstrijd
Eindhoven, 24.1.2010


Programmanr. 1
24-01-2010
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Loed JacobsDzt'621:08.9498004411:07.15
50m:32.96100m:1:07.15
2.Cristhian van SchijndelDzt'621:14.3498001311:09.82
50m:33.07100m:1:09.82
3.Timo van LintEiffel Swimmers PSV1:12.5698017851:13.36
50m:35.64100m:1:13.36
4.Thomas ManuelEiffel Swimmers PSV1:15.7498009191:14.59
50m:36.27100m:1:14.59
5.Stefan van de WijdevenTrb/Res1:16.1698009951:15.79
50m:36.12100m:1:15.79
6.Ronaldo NagtzaamHieronymus1:22.2798032931:15.92
50m:35.72100m:1:15.92
7.Bram van BergeijkZvdo'741:22.5298009011:21.25
50m:38.11100m:1:21.25
8.Mitchell SchollenTrb/Res1:18.8598015431:21.86
50m:38.89100m:1:21.86
9.Luca van de CoeveringDbdNT1:27.80
50m:41.13100m:1:27.80
10.Stijn BergkampDbdNT98031731:28.92
50m:40.07100m:1:28.92
11.Kjell VissersTrb/Res1:36.8998017531:36.51
50m:44.70100m:1:36.51
12.Marc BerendsDe Dommelbaarzen1:39.9298038151:41.54
50m:46.76100m:1:41.54
13.Nasraddin El HamitiHieronymus1:43.5098036071:45.02
50m:49.11100m:1:45.02
DISIvar WijffelsDe Dommelbaarzen1:21.569801369
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGEMRamón PleijersDe Dommelbaarzen1:12.969802013
AFGEMJorn VogelaarDzt'621:25.899800663


Programmanr. 2
24-01-2010
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Soraya WasserEiffel Swimmers PSV1:34.2999013581:34.06
50m:45.26100m:1:34.06
2.Lisanne van GiessenZvdo'741:42.2299003901:40.00
50m:47.36100m:1:40.00
3.Anne SmitEiffel Swimmers PSV1:46.9799042781:46.92
50m:50.39100m:1:46.92
4.Maaike ZandbergTrb/Res1:54.3199011381:47.13
50m:51.10100m:1:47.13
5.Eline HartogsEiffel Swimmers PSV1:48.2399010381:47.22
50m:50.76100m:1:47.22
6.Sanne RebersHieronymus1:48.4599020821:47.32
50m:51.07100m:1:47.32
7.Veerle den BoerTrb/Res1:48.7599025181:47.72
50m:50.14100m:1:47.72
8.Jessica BloksDe Dommelbaarzen1:49.4399008741:48.40
50m:51.93100m:1:48.40
9.Cynte KommerEiffel Swimmers PSV1:48.5099026581:49.26
50m:51.52100m:1:49.26
10.Lisanne EdixhovenHieronymus2:00.5799039961:52.69
50m:52.90100m:1:52.69
11.Daphne PolsWzv1:58.6899041161:52.95
50m:53.64100m:1:52.95
12.Edith JongmansHieronymus1:57.5699033581:54.50
50m:53.56100m:1:54.50
13.Karlijn SpijkerHieronymus1:53.0999028621:55.16
50m:54.20100m:1:55.16
14.Manon TamerusZvdo'74NT99003881:56.26
50m:50.54100m:1:56.26
15.Amara VeugenDzt'621:56.8499015561:56.65
50m:53.43100m:1:56.65
16.Lynn van EsWzv1:59.2499014621:56.80
50m:54.17100m:1:56.80
17.Annika SpijkerHieronymus1:55.3399028601:58.95
50m:55.80100m:1:58.95
18.Demi KuijpersZvdo'741:56.2999020321:59.16
50m:56.57100m:1:59.16
19.Paula v/d HoofdakkerDbdNT99032342:01.47A
50m:56.82100m:2:01.47
Britt WirtzDe Dommelbaarzen1:57.9799022082:01.47B
50m:57.60100m:2:01.47
DISCynthia van den BroekTrb/Res1:48.3799013381:49.60
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:52.26100m:1:49.60
DISBrigitte van VeghelEiffel Swimmers PSV1:54.3499026561:51.76
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:51.72100m:1:51.76


Programmanr. 3
24-01-2010
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maikel HendricksEiffel Swimmers PSV1:28.4500016371:27.39
50m:40.48100m:1:27.39
2.Fekri El HamitiHieronymus1:45.6400014811:35.67
50m:43.10100m:1:35.67
3.Huib BergkampDbdNT00011171:39.42
50m:44.80100m:1:39.42
4.Lars KammersHieronymus1:40.7601004971:39.73
50m:47.10100m:1:39.73
5.Janne EnglebertHieronymus1:50.4501015611:47.47
50m:50.41100m:1:47.47
6.Peter de BruijnHieronymus2:01.9701012271:47.83
50m:48.68100m:1:47.83
7.Kevin SchollenTrb/Res1:51.5001003651:50.36
50m:50.04100m:1:50.36
8.Casper BolkenbaasTrb/ResNT00025911:53.80
50m:53.86100m:1:53.80
9.Roel HaazenDzt'621:56.8100012011:58.16
50m:52.86100m:1:58.16
10.Hugo van HemertZvdo'74NT02002552:14.41
50m:1:01.87100m:2:14.41
11.Dennisz StadtHieronymus2:18.9301005192:17.44
50m:59.65100m:2:17.44


Programmanr. 4
24-01-2010
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alyssia MarquenieDe Dommelbaarzen2:04.2801015862:06.93
50m:58.22100m:2:06.93
2.Jainy MarquenieDe Dommelbaarzen2:06.5101015842:07.04
50m:58.67100m:2:07.04
3.Roos EnglebertHieronymusNT02006062:07.63
50m:1:00.25100m:2:07.63
4.Marit WesterlakenZvdo'742:17.4502001562:13.89
50m:1:00.92100m:2:13.89
5.Kimberly BernaardsHieronymus2:18.5501016002:15.31
50m:1:00.08100m:2:15.31
6.Jacintha van HemertZvdo'742:41.5601013302:29.29
50m:1:08.48100m:2:29.29
NG.ZAEline AkkermansWzvNT0100588


Programmanr. 5
24-01-2010
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joko VievermannsEiffel Swimmers PSV1:13.0499019151:12.01
50m:35.14100m:1:12.01
2.Stijn SimonsEiffel Swimmers PSV1:19.8399008131:14.84
50m:36.67100m:1:14.84
3.Marcoen SmitsEiffel Swimmers PSV1:16.4599008151:15.20
50m:36.51100m:1:15.20
4.Merijn KoopmansHieronymus1:14.3199021151:15.26
50m:36.82100m:1:15.26
5.Joris te BooyDe Dommelbaarzen1:21.9299015351:17.82
50m:37.13100m:1:17.82
6.Bernard D'hertEiffel Swimmers PSV1:23.4399008171:19.56
50m:38.16100m:1:19.56
7.Cédric BroereHieronymus1:20.8399022271:19.58
50m:36.89100m:1:19.58
8.Lars HurksTrb/Res1:24.7199016671:24.39
50m:38.43100m:1:24.39
9.Sven WesterlakenZvdo'741:25.4899002711:24.78
50m:38.47100m:1:24.78
10.Jeffrey van de MoorenZvdo'741:30.5899006851:27.82
50m:40.82100m:1:27.82
11.Max PetersDe Dommelbaarzen1:30.7299031231:29.16
50m:41.95100m:1:29.16
12.Marnix VerhoefWzv1:33.1899008951:31.02
50m:44.42100m:1:31.02
13.Siem KorthoutWzv1:47.2999019591:38.86
50m:46.82100m:1:38.86
14.Thomas van den LindenWzv1:49.7499008931:48.99
50m:48.51100m:1:48.99
15.Sander van AkkerenHieronymus1:57.7199024751:52.62
50m:52.71100m:1:52.62
AFGEMBoaz KuperDe Dommelbaarzen1:37.659903125


Programmanr. 6
24-01-2010
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Julia van LeeuwenEiffel Swimmers PSV1:44.1200014641:40.36
50m:46.57100m:1:40.36
2.Valentina v.d. WeerdenEiffel Swimmers PSV1:49.1000026201:41.76
50m:47.76100m:1:41.76
3.Paula SchellekensTrb/Res1:52.6900003681:45.99
50m:49.68100m:1:45.99
4.Sarah UuldriksHieronymus1:43.3000009461:46.93
50m:50.09100m:1:46.93
5.Maartje TakHieronymus1:53.1500030181:48.80
50m:52.07100m:1:48.80
6.Nicole RabouDe Dommelbaarzen1:55.0500010601:49.01
50m:51.58100m:1:49.01
7.Kristy NagtzaamHieronymus1:55.2900022121:52.03
50m:51.36100m:1:52.03
8.Lené DoomenTrb/Res1:57.7000013301:52.72
50m:52.69100m:1:52.72
9.Elise JocailleWzv1:54.8800005461:53.39
50m:51.33100m:1:53.39
10.Maartje VerhoevenWzv1:58.1100030321:55.00
50m:51.80100m:1:55.00
11.Annemijn SpohrWzv1:58.1600005481:56.04
50m:53.02100m:1:56.04
12.Sanne WagenerTrb/Res2:01.8200022481:59.57
50m:55.38100m:1:59.57
13.Julia van EgmondDbdNT00016641:59.62
50m:55.58100m:1:59.62
14.Esther JongmansHieronymus2:15.9500022162:10.32
50m:1:01.00100m:2:10.32
DISEline HulskerTrb/ResNT00024522:16.36
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:1:03.16100m:2:16.36


Programmanr. 7
24-01-2010
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ramon VerhulstHieronymus2:43.0796017512:33.64
50m:32.20100m:1:12.63150m:2:00.21200m:2:33.64
2.Peter RietveldTrb/Res2:43.6096010812:37.95
50m:32.20100m:1:12.23150m:2:02.13200m:2:37.95
3.Teun van HoutertDe Dommelbaarzen2:44.2096030652:42.48
50m:35.36100m:1:16.39150m:2:06.13200m:2:42.48
4.Rick MinkmanHieronymus3:00.7197010972:48.50
50m:36.43100m:1:21.69150m:2:09.82200m:2:48.50
5.Bart GubbelsTrb/Res2:52.3596020152:48.91
50m:37.57100m:1:23.28150m:2:09.23200m:2:48.91
6.Tom DondersTrb/Res2:56.2296036772:50.55
A
50m:35.48100m:1:21.32150m:2:13.60200m:2:50.55
Jim Luca WiddershovenDe Dommelbaarzen2:58.5596030672:50.55
B
50m:38.70100m:1:18.73150m:2:12.64200m:2:50.55
8.Vincent DermauxHieronymusNT96005992:51.68
50m:40.53100m:1:24.51150m:2:14.15200m:2:51.68
9.Stefan HoekstraTrb/Res3:02.3197002232:57.97
50m:38.47100m:1:25.31150m:2:15.87200m:2:57.97
10.Mark SmitsDzt'623:14.3996025253:01.36
50m:37.92100m:1:22.51150m:2:21.95200m:3:01.36
11.Tom BakkerWzv3:26.6196045253:02.65
50m:39.28100m:1:23.49150m:2:18.26200m:3:02.65
12.Jordi van AkkerenHieronymusNT96047053:09.29
50m:43.04100m:1:34.73150m:2:28.95200m:3:09.29
13.Ruben SchellekensTrb/Res2:59.5097027473:09.89
50m:42.86200m:3:09.89
14.Stefan van VlimmerenHieronymusNT96050573:11.13
50m:46.13100m:1:36.32150m:2:29.67200m:3:11.13
15.Martijn BolkenbaasTrb/Res3:09.3296026513:11.70
50m:43.42100m:1:30.89150m:2:27.02200m:3:11.70
16.Viktor WarndorffHieronymusNT97038853:12.70
50m:46.39100m:1:34.00150m:2:30.25200m:3:12.70
17.Henri GeleijnsHieronymusNT96042033:31.23
50m:48.37200m:3:31.23
18.Gijs-Jan TakHieronymusNT97047473:35.48
50m:48.83100m:1:43.11150m:2:47.80200m:3:35.48
19.Sjoerd FransenDzt'623:44.1997027253:45.70
50m:50.42100m:1:50.76150m:2:52.29200m:3:45.70
20.Daan HorstenWzv4:23.9597030934:00.74
50m:54.36200m:4:00.74
DISSalahadiene El HamitiHieronymus4:01.6796025953:09.57
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:42.42100m:1:31.67150m:2:42.04200m:3:09.57


Programmanr. 8
24-01-2010
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Paulien KoenenTrb/Res2:49.7797018562:45.58
50m:35.02100m:1:17.77150m:2:07.04200m:2:45.58
2.Tamara BrouwersEiffel Swimmers PSV2:38.9998024942:54.31
50m:37.72100m:1:22.41150m:2:14.18200m:2:54.31
3.Sanne ten KateEiffel Swimmers PSV2:49.6498038363:00.51
50m:39.54100m:1:26.92150m:2:18.76200m:3:00.51
4.Renske den DekkerZvdo'743:06.2697001383:05.95
50m:43.23100m:1:30.89150m:2:24.82200m:3:05.95
5.Laura van DijkeHieronymus3:13.7098011523:06.41
50m:42.47100m:1:31.41150m:2:23.68200m:3:06.41
6.Anne VerhoefWzv3:07.3497025103:06.60
50m:42.73100m:1:28.64150m:2:25.02200m:3:06.60
7.Els van GemertDzt'623:14.2897028783:11.16
50m:41.43100m:1:28.57150m:2:29.09200m:3:11.16
8.Joyce RabouDe Dommelbaarzen3:07.4098018923:12.85
50m:42.80200m:3:12.85
9.Lisan TjioeTrb/Res3:31.2298007363:13.73
50m:43.51100m:1:33.73150m:2:28.29200m:3:13.73
10.Danique PeppensterTrb/ResNT97029163:16.09
50m:44.19100m:1:34.74150m:2:35.18200m:3:16.09
11.Carina SpronkTrb/Res3:55.6997023823:19.83
50m:43.46100m:1:40.07150m:2:35.41200m:3:19.83
12.Sygrid JongmansHieronymusNT97044823:20.40
50m:45.06100m:1:39.05150m:2:36.75200m:3:20.40
13.Carlijn BalversWzv3:30.0297012383:22.14
50m:47.13100m:1:35.28150m:2:35.38200m:3:22.14
14.Anne BakkerWzv3:52.8098021683:23.86
50m:43.67200m:3:23.86
15.Jana SmitsEiffel Swimmers PSV3:28.069804030,3:24.04
50m:44.20100m:1:37.70150m:2:37.76200m:3:24.04
16.Ellen den BoerTrb/Res4:05.3697052523:32.38
50m:51.18100m:1:46.38150m:2:45.70200m:3:32.38
17.Esther de WijsWzv3:44.2498017323:35.00
50m:47.00100m:1:41.23150m:2:45.00200m:3:35.00
18.Tisha NicasiaWzvNT98038903:47.02
50m:48.67100m:1:48.67150m:2:51.95200m:3:47.02
19.Britt van ZelstDe DommelbaarzenNT98050023:47.33
50m:58.67100m:1:53.00150m:2:56.48200m:3:47.33
20.Dian van LeeuwenEiffel Swimmers PSV3:24.4398038383:50.60
50m:1:03.92100m:1:58.20150m:2:59.42200m:3:50.60
21.Roxanne KouwenbergWzv4:45.3998025904:18.04
50m:1:01.36100m:2:08.02150m:3:16.48200m:4:18.04
DISAstrid SprockelTrb/ResNT97057743:30.05
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:47.72200m:3:30.05
DISYasmin LamnaniHieronymusNT98005083:55.16
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:55.20100m:1:37.32150m:2:59.73200m:3:55.16
DISTijana CockaloDbdNT98040064:04.62
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:1:00.18100m:2:01.97150m:3:01.48200m:4:04.62
AFGEMYlva HendriksDe Dommelbaarzen2:57.609704012


Programmanr. 9
24-01-2010
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cristhian van SchijndelDzt'621:28.5398001311:23.73
50m:40.31100m:1:23.73
2.Ronaldo NagtzaamHieronymus1:31.3498032931:28.20
50m:43.45100m:1:28.20
3.Ivar WijffelsDe Dommelbaarzen1:32.2898013691:28.99
50m:43.88100m:1:28.99
4.Stefan van de WijdevenTrb/Res1:28.7798009951:29.82
50m:43.20100m:1:29.82
5.Mitchell SchollenTrb/Res1:27.3098015431:31.48
50m:45.23100m:1:31.48
6.Bram van BergeijkZvdo'741:37.2098009011:32.10
50m:46.42100m:1:32.10
7.Thomas ManuelEiffel Swimmers PSV1:32.0098009191:32.44
50m:45.38100m:1:32.44
8.Timo van LintEiffel Swimmers PSV1:35.0198017851:34.89
50m:46.56100m:1:34.89
9.Luca van de CoeveringDbdNT1:38.52
50m:48.29100m:1:38.52
10.Stijn BergkampDbdNT98031731:50.25
50m:53.30100m:1:50.25
11.Nasraddin El HamitiHieronymus1:51.8298036071:54.00
50m:55.82100m:1:54.00
12.Marc BerendsDe Dommelbaarzen1:45.5298038151:54.31
50m:56.90100m:1:54.31
13.Kjell VissersTrb/Res2:00.1098017531:57.42
50m:59.04100m:1:57.42
DISLoed JacobsDzt'621:20.7698004411:20.01
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:39.61100m:1:20.01
AFGEMJorn VogelaarDzt'621:35.419800663
AFGEMRamón PleijersDe Dommelbaarzen1:24.709802013


Programmanr. 10
24-01-2010
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Soraya WasserEiffel Swimmers PSV1:16.1099013581:12.88
50m:34.64100m:1:12.88
2.Eline HartogsEiffel Swimmers PSV1:15.0399010381:14.19
50m:35.70100m:1:14.19
3.Anne SmitEiffel Swimmers PSV1:19.0399042781:15.76
50m:37.19100m:1:15.76
4.Maaike ZandbergTrb/Res1:17.0799011381:17.63
50m:37.99100m:1:17.63
5.Annika SpijkerHieronymus1:25.8199028601:23.40
50m:40.14100m:1:23.40
6.Cynthia van den BroekTrb/Res1:25.8399013381:24.26
50m:40.76100m:1:24.26
7.Karlijn SpijkerHieronymus1:26.7799028621:25.13
50m:39.92100m:1:25.13
8.Lisanne van GiessenZvdo'741:21.9599003901:25.37
50m:39.96100m:1:25.37
9.Daphne PolsWzv1:30.4699041161:27.50
50m:41.90100m:1:27.50
10.Sanne RebersHieronymus1:30.8199020821:28.86
50m:42.76100m:1:28.86
11.Veerle den BoerTrb/Res1:34.3999025181:33.18
50m:45.43100m:1:33.18
12.Cynte KommerEiffel Swimmers PSV1:31.5399026581:33.71
50m:44.64100m:1:33.71
13.Jessica BloksDe Dommelbaarzen1:32.8099008741:34.63
50m:44.65100m:1:34.63
14.Demi KuijpersZvdo'741:42.0499020321:34.71
50m:43.73100m:1:34.71
15.Lynn van EsWzv1:33.7099014621:38.09
50m:45.87100m:1:38.09
16.Britt WirtzDe Dommelbaarzen1:35.4099022081:39.10
50m:46.32100m:1:39.10
17.Brigitte van VeghelEiffel Swimmers PSV1:38.4799026561:39.29
50m:45.89100m:1:39.29
18.Amara VeugenDzt'621:45.4299015561:43.56
50m:48.57100m:1:43.56
19.Edith JongmansHieronymus1:53.7699033581:47.09
50m:50.08100m:1:47.09
20.Lisanne EdixhovenHieronymus2:00.1399039961:48.84
50m:49.59100m:1:48.84
21.Paula v/d HoofdakkerDbdNT99032341:55.95
50m:53.54100m:1:55.95


Programmanr. 11
24-01-2010
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maikel HendricksEiffel Swimmers PSV1:39.1900016371:38.00
50m:46.49100m:1:38.00
2.Huib BergkampDbdNT00011171:47.99
50m:50.99100m:1:47.99
3.Lars KammersHieronymus1:57.4101004971:51.48
50m:54.14100m:1:51.48
4.Kevin SchollenTrb/Res2:01.6701003651:56.51
50m:56.88100m:1:56.51
5.Fekri El HamitiHieronymus2:01.4900014811:58.90
50m:59.83100m:1:58.90
6.Casper BolkenbaasTrb/ResNT00025912:00.64
50m:58.96100m:2:00.64
7.Janne EnglebertHieronymusNT01015612:01.54
8.Roel HaazenDzt'622:06.4400012012:04.16
50m:58.38100m:2:04.16
9.Peter de BruijnHieronymusNT01012272:10.09
50m:1:00.90100m:2:10.09
10.Dennisz StadtHieronymus2:23.1401005192:26.43
50m:1:10.03100m:2:26.43


Programmanr. 12
24-01-2010
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alyssia MarquenieDe Dommelbaarzen53.07010158652.54
2.Jainy MarquenieDe Dommelbaarzen56.16010158459.48
3.Marit WesterlakenZvdo'74NT02001561:01.00
4.Kimberly BernaardsHieronymusNT01016001:06.96
5.Roos EnglebertHieronymusNT02006061:13.36
NG.ZAEline AkkermansWzv1:04.890100588


Programmanr. 13
24-01-2010
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joko VievermannsEiffel Swimmers PSV1:27.5199019151:25.50
50m:41.84100m:1:25.50
2.Stijn SimonsEiffel Swimmers PSV1:29.2899008131:28.06
50m:42.80100m:1:28.06
3.Marcoen SmitsEiffel Swimmers PSV1:29.8099008151:29.50
50m:43.83100m:1:29.50
4.Joris te BooyDe Dommelbaarzen1:34.1099015351:29.96
50m:43.65100m:1:29.96
5.Sven WesterlakenZvdo'741:32.7799002711:31.28
50m:45.03100m:1:31.28
6.Merijn KoopmansHieronymus1:35.5999021151:34.23
50m:47.64100m:1:34.23
7.Max PetersDe Dommelbaarzen1:46.7599031231:38.66 B
50m:48.73100m:1:38.66
Cédric BroereHieronymus1:44.5099022271:38.66A
50m:47.77100m:1:38.66
9.Jeffrey van de MoorenZvdo'741:40.5499006851:39.57
50m:49.13100m:1:39.57
10.Lars HurksTrb/Res1:45.4699016671:41.22
50m:50.52100m:1:41.22
11.Marnix VerhoefWzv1:46.0099008951:42.31
50m:50.24100m:1:42.31
12.Siem KorthoutWzv1:53.7199019591:46.00
50m:51.96100m:1:46.00
13.Thomas van den LindenWzv2:06.3699008931:54.98
50m:56.64100m:1:54.98
14.Sander van AkkerenHieronymus2:07.5899024751:56.64
50m:57.02100m:1:56.64
DISBernard D'hertEiffel Swimmers PSV1:33.2999008171:31.28
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:44.60100m:1:31.28
AFGEMBoaz KuperDe DommelbaarzenNT9903125


Programmanr. 14
24-01-2010
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Julia van LeeuwenEiffel Swimmers PSV45.59000146442.76
2.Valentina v.d. WeerdenEiffel Swimmers PSV50.14000262045.70B
Lené DoomenTrb/Res43.58000133045.70A
4.Sarah UuldriksHieronymus45.85000094646.50
5.Nicole RabouDe Dommelbaarzen49.73000106049.09
6.Paula SchellekensTrb/Res54.85000036849.61
7.Kristy NagtzaamHieronymus57.42000221249.94
8.Maartje TakHieronymus55.48000301851.95
9.Annemijn SpohrWzv57.68000054852.53
10.Eline HulskerTrb/Res56.00000245252.54
11.Maartje VerhoevenWzv59.53000303255.28
12.Julia van EgmondDbdNT000166457.36
13.Elise JocailleWzv51.34000054659.27
14.Sanne WagenerTrb/Res59.2900022481:01.81
15.Esther JongmansHieronymus1:04.6700022161:05.10


Programmanr. 15
24-01-2010
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bart GubbelsTrb/Res3:08.2896020153:01.67
50m:41.27100m:1:28.22150m:2:14.95200m:3:01.67
2.Rick MinkmanHieronymus3:15.7697010973:02.34
50m:42.17100m:1:29.84150m:2:17.75200m:3:02.34
3.Vincent DermauxHieronymus3:15.5496005993:08.56
50m:42.58100m:1:31.36150m:2:20.55200m:3:08.56
4.Ramon VerhulstHieronymus3:37.4896017513:09.81
50m:41.52100m:1:31.83150m:2:22.86200m:3:09.81
5.Teun van HoutertDe Dommelbaarzen3:11.3296030653:09.84
50m:43.62100m:1:32.23150m:2:22.26200m:3:09.84
6.Peter RietveldTrb/Res3:25.0796010813:12.99
50m:43.79100m:1:33.45200m:3:12.99
7.Tom DondersTrb/Res3:32.0596036773:16.82
50m:42.20100m:1:32.32150m:2:25.52200m:3:16.82
8.Stefan HoekstraTrb/Res3:30.2997002233:20.86
50m:45.32100m:1:37.80200m:3:20.86
9.Jordi van AkkerenHieronymus3:23.5996047053:24.13
50m:46.57100m:1:39.79200m:3:24.13
10.Salahadiene El HamitiHieronymus3:30.5296025953:26.02
50m:46.95100m:1:38.92200m:3:26.02
11.Stefan van VlimmerenHieronymus3:38.7296050573:27.38
50m:49.29100m:1:42.87150m:2:35.94200m:3:27.38
12.Ruben SchellekensTrb/Res3:33.7797027473:34.68
50m:49.59100m:1:45.36150m:2:39.54200m:3:34.68
13.Tom BakkerWzv3:41.4396045253:36.05
50m:46.10100m:1:41.52200m:3:36.05
14.Jim Luca WiddershovenDe Dommelbaarzen3:42.5096030673:37.07
50m:48.89100m:1:45.31200m:3:37.07
15.Martijn BolkenbaasTrb/Res3:49.5196026513:37.89
50m:48.51100m:1:45.08200m:3:37.89
16.Viktor WarndorffHieronymus3:47.6897038853:41.29
50m:50.02100m:1:47.32200m:3:41.29
17.Sjoerd FransenDzt'62NT97027253:48.00
50m:53.05100m:1:53.46200m:3:48.00
18.Henri GeleijnsHieronymus4:00.9696042033:53.49
50m:52.78100m:1:51.64150m:2:53.71200m:3:53.49
19.Mark SmitsDzt'624:05.1496025253:55.16
50m:52.77100m:1:52.34150m:2:55.17200m:3:55.16
20.Sven MedaricWzvNT96050613:56.19
50m:52.97100m:1:53.47150m:2:55.53200m:3:56.19
21.Daan HorstenWzv4:19.6597030934:10.16
50m:54.59100m:2:01.27150m:3:07.71200m:4:10.16
22.Gijs-Jan TakHieronymusNT97047474:10.47
50m:57.20100m:2:03.35200m:4:10.47


Programmanr. 16
24-01-2010
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Paulien KoenenTrb/Res3:10.5897018563:08.88
50m:42.41100m:1:31.79150m:2:20.28200m:3:08.88
2.Laura van DijkeHieronymus3:21.6298011523:14.03
50m:43.97100m:1:33.59150m:2:24.58200m:3:14.03
3.Tamara BrouwersEiffel Swimmers PSV3:29.3198024943:14.11
50m:44.28100m:1:34.67150m:2:25.88200m:3:14.11
4.Sanne ten KateEiffel Swimmers PSV3:23.2698038363:15.25
50m:44.71100m:1:34.37150m:2:25.34200m:3:15.25
5.Astrid SprockelTrb/ResNT97057743:32.90
50m:48.21100m:1:44.37150m:2:40.24200m:3:32.90
6.Jana SmitsEiffel Swimmers PSVNT9804030,3:33.11
50m:50.89100m:1:47.63200m:3:33.11
7.Carina SpronkTrb/Res3:34.6697023823:33.42
50m:48.67100m:1:44.45200m:3:33.42
8.Renske den DekkerZvdo'743:31.8097001383:33.54
50m:49.25100m:1:44.51200m:3:33.54
9.Lisan TjioeTrb/Res3:36.9798007363:34.53
50m:48.34100m:1:43.06150m:2:38.90200m:3:34.53
10.Anne VerhoefWzv3:36.8697025103:37.26
50m:49.42100m:1:45.45200m:3:37.26
11.Inge van NispenHieronymusNT97058323:39.16
50m:49.13100m:1:45.42200m:3:39.16
12.Sygrid JongmansHieronymusNT97044823:41.33
50m:50.30100m:1:47.39200m:3:41.33
13.Joyce RabouDe Dommelbaarzen3:44.3698018923:42.45
50m:50.83100m:1:47.86150m:2:47.05200m:3:42.45
14.Anne BakkerWzv4:00.5398021683:43.72
50m:49.71100m:1:46.89200m:3:43.72
15.Tijana CockaloDbdNT98040063:48.81
50m:51.36100m:1:50.91150m:2:49.72200m:3:48.81
16.Els van GemertDzt'623:50.1097028783:51.82
50m:51.52100m:1:51.27150m:2:51.84200m:3:51.82
17.Tisha NicasiaWzv3:54.9498038903:53.66
50m:49.66100m:1:50.16150m:2:53.94200m:3:53.66
18.Ellen den BoerTrb/Res4:15.7097052523:54.07
50m:52.13100m:1:52.32200m:3:54.07
19.Dian van LeeuwenEiffel Swimmers PSV4:07.1398038384:01.33
50m:55.29100m:1:56.87200m:4:01.33
20.Britt van ZelstDe DommelbaarzenNT98050024:07.44
50m:57.29100m:2:02.31150m:3:07.09200m:4:07.44
21.Yasmin LamnaniHieronymusNT98005084:08.15
50m:53.98100m:1:57.50200m:4:08.15
22.Esther de WijsWzv4:27.5098017324:11.67
50m:56.11100m:1:59.33200m:4:11.67
23.Roxanne KouwenbergWzv4:30.0798025904:33.39
50m:1:01.65100m:2:13.52150m:3:23.49200m:4:33.39
AFGEMYlva HendriksDe Dommelbaarzen3:34.129704012


Programmanr. 17
24-01-2010
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thomas ManuelEiffel Swimmers PSV1:34.2098009191:33.51
50m:43.89100m:1:33.51
2.Cristhian van SchijndelDzt'621:37.0898001311:34.31
50m:44.03100m:1:34.31
3.Loed JacobsDzt'621:36.5898004411:34.53
50m:45.20100m:1:34.53
4.Ronaldo NagtzaamHieronymus1:54.0298032931:43.01
50m:48.10100m:1:43.01
5.Ivar WijffelsDe Dommelbaarzen1:45.6298013691:44.07
50m:48.07100m:1:44.07
6.Timo van LintEiffel Swimmers PSV1:44.4198017851:44.64
50m:51.16100m:1:44.64
7.Stefan van de WijdevenTrb/Res1:41.9998009951:45.35
50m:49.31100m:1:45.35
8.Mitchell SchollenTrb/Res1:42.7898015431:47.90
50m:51.44100m:1:47.90
9.Bram van BergeijkZvdo'741:49.9998009011:51.12
50m:51.89100m:1:51.12
10.Stijn BergkampDbdNT98031731:57.57
50m:55.16100m:1:57.57
11.Marc BerendsDe Dommelbaarzen2:04.7898038151:59.60
50m:54.93100m:1:59.60
12.Kjell VissersTrb/Res1:56.9498017532:00.54
50m:56.02100m:2:00.54
13.Luca van de CoeveringDbdNT2:01.02
50m:57.54100m:2:01.02
14.Nasraddin El HamitiHieronymus1:59.4598036072:01.80
50m:57.84100m:2:01.80
AFGEMJorn VogelaarDzt'621:55.259800663
AFGEMRamón PleijersDe Dommelbaarzen1:36.789802013


Programmanr. 18
24-01-2010
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne SmitEiffel Swimmers PSV1:27.5999042781:26.95
50m:41.98100m:1:26.95
2.Soraya WasserEiffel Swimmers PSV1:29.0899013581:28.46
50m:43.27100m:1:28.46
3.Eline HartogsEiffel Swimmers PSV1:31.3299010381:31.69
50m:44.98100m:1:31.69
4.Lisanne van GiessenZvdo'741:31.0499003901:32.62
50m:44.77100m:1:32.62
5.Cynthia van den BroekTrb/Res1:31.3999013381:32.94
50m:46.64100m:1:32.94
6.Maaike ZandbergTrb/Res1:42.5299011381:35.67
50m:47.91100m:1:35.67
7.Sanne RebersHieronymus1:37.9999020821:36.82
50m:47.07100m:1:36.82
8.Jessica BloksDe Dommelbaarzen1:36.0799008741:38.75
50m:47.93100m:1:38.75
9.Annika SpijkerHieronymus1:37.7799028601:38.82
50m:47.76100m:1:38.82
10.Karlijn SpijkerHieronymus1:38.3599028621:39.06
50m:48.37100m:1:39.06
11.Daphne PolsWzvNT99041161:42.68
50m:51.81100m:1:42.68
12.Britt WirtzDe Dommelbaarzen1:43.3299022081:43.13
50m:50.65100m:1:43.13
13.Demi KuijpersZvdo'741:47.8099020321:46.38
50m:52.62100m:1:46.38
14.Amara VeugenDzt'621:51.8799015561:48.17
50m:52.48100m:1:48.17
15.Cynte KommerEiffel Swimmers PSV1:49.3299026581:49.12
50m:53.38100m:1:49.12
16.Lynn van EsWzv1:50.8699014621:49.36
50m:54.60100m:1:49.36
17.Veerle den BoerTrb/Res1:46.1099025181:50.47
50m:52.01100m:1:50.47
18.Manon TamerusZvdo'742:05.6299003881:54.94
50m:55.77100m:1:54.94
19.Lisanne EdixhovenHieronymus2:04.8299039961:57.72
50m:56.19100m:1:57.72
DISBrigitte van VeghelEiffel Swimmers PSV1:52.4299026561:46.40
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:52.31100m:1:46.40
DISEdith JongmansHieronymus2:08.3299033582:03.52
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:1:03.96100m:2:03.52