Speedo
Woerden (NED),    22.1.2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6    Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 6
22-1-2011 - 13:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joey Kreuning                 Ijzpc                  1:13.82 9902669    1:12.32           
            34.02  1:12.32
  2. Thijmen van Hattum            SG Vecht&Rijn          1:19.33 9901101    1:21.42           
            38.35  1:21.42
  3. Freek van der Wal             GoSwim                 1:30.02 9901549    1:27.40           
            42.55  1:27.40
  4. Menno Bas                     Zwemclub Zeist         1:30.42 9902947    1:28.42           
            43.33  1:28.42
  5. Tijmen Kuijpers               Ijzpc                  1:32.03 9902723    1:28.82           
            41.60  1:28.82
  6. Tom Niehoff                   De Zwoer               1:44.25 9903349    1:34.95           
            47.17  1:34.95
  7. Yoerik Muthert                Woerden                1:46.30 9901331    1:39.15           
            48.10  1:39.15
  NG Max van Keulen                De Duinkikkers         1:20.67 9901999                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 5
22-1-2011 - 13:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claudia Schouten              GoSwim                 1:33.11 0000812    1:33.95           
            44.95  1:33.95
  2. Myrthe Beijen                 GoSwim                 1:38.25 0002350    1:36.77           
            46.07  1:36.77
  3. Quinty Jansen                 GoSwim                 1:40.87 0000810    1:41.40           
            48.98  1:41.40
  4. June van Groesen              Zwemclub Zeist              NT 0003880    1:46.98           
            50.63  1:46.98
  5. Belle Loogman                 Zwemclub Zeist              NT 0003878    1:47.03           
            51.64  1:47.03
  6. Sofie van Gijssel             Woerden                1:55.04 0000850    1:48.93           
            51.68  1:48.93
  7. Mirjam van Waaij              De Zwoer               1:58.57 0003194    1:51.27           
            52.36  1:51.27
  8. Laura Butter                  SG Vecht&Rijn          2:00.57 0001916    1:51.52           
            52.71  1:51.52
  9. Bibianne Oelderik             SG Vecht&Rijn          1:56.14 0000656    1:53.04           
            53.54  1:53.04
 10. Tessa Bogaardt                Woerden                1:59.39 0001072    1:54.46           
            53.83  1:54.46
 11. Renske Bijeman                UZSC afdeling wedstr        NT 0000806    1:55.83           
            53.76  1:55.83
 12. Tessa Boudour                 Woerden                2:01.13 0003658    1:59.72           
            57.53  1:59.72
 13. Amal Majdoubi                 Woerden                2:11.03 0002476    2:02.02           
            56.48  2:02.02
 DIS Anne Middelkoop               Ijzpc                  1:55.80 0002606    1:53.64           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            52.52  1:53.64
 DIS Tara Haze                     GoSwim                 1:55.47 0002892    1:53.83           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            55.11  1:53.83
 DIS Sarah Datema                  Woerden                     NT 0003836    2:05.39           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            56.80  2:05.39
 DIS Kaylee de Vries               Ijzpc                       NT 0002608    2:32.04           
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:08.20  2:32.04



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
22-1-2011 - 13:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Niehoff                  De Zwoer               1:22.37 0100759    1:22.92           
            39.04  1:22.92
  2. Wessel van Deelen             SG Vecht&Rijn          1:23.24 0100049    1:23.29           
            40.19  1:23.29
  3. Bas van Bentum                GoSwim                 1:32.07 0101109    1:26.58           
            40.52  1:26.58
  4. Austin Namesnik               Zwemclub Zeist         1:52.40 0101817    1:35.32           
            44.70  1:35.32
  5. Milan de Roo                  One Team Swimming      1:58.31 0102215    1:36.92           
            46.20  1:36.92
  6. Rick Haanschoten              De Haaien              1:34.50 0100291    1:38.74           
            46.98  1:38.74
  7. Nick van Zijp                 De Haaien              1:52.45 0100935    1:45.51           
            50.83  1:45.51
  8. Wim van Duuren                Woerden                2:09.47 0102103    1:47.84           
            51.48  1:47.84
  9. Delano van den Bosch          Ijzpc                       NT 0200237    1:50.02           
            52.56  1:50.02
 10. Tim Haanschoten               De Haaien              1:52.33 0300163    1:50.70           
            51.23  1:50.70
 11. Luuk Niehoff                  De Zwoer                    NT 0300121    1:54.63           
            52.29  1:54.63
 12. Martijn Onverzaagt            Woerden                2:13.48 0101239    1:59.97           
            52.36  1:59.97
 13. Freek van Doorn               De Haaien                   NT 0300165    2:02.54           
            54.39  2:02.54
  NG Daen van Dijk                 De Zwoer               1:39.46 0100845                      
  NG Ishak Özdemir                 GoSwim                      NT 0102061                      
  NG Koen van Keulen               De Duinkikkers         1:32.01 0100379                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 2 en 3
22-1-2011 - 13:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monica Walen                  De Haaien              2:01.20 0200428    1:58.42           
            56.36  1:58.42
  2. Daniek Hendriksen of Hendriks De Haaien              2:13.42 0200360    2:11.39           
          1:02.77  2:11.39
  3. Femke van Boheemen            De Haaien                   NT 0201506    2:15.61           
          1:03.58  2:15.61
 DIS Joëlle Engel                  Woerden                     NT 0300276    2:37.96           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:10.11  2:37.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
22-1-2011 - 13:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bryan Kuijer                  De Duinkikkers         1:26.87 0002395    1:20.80           
            37.75  1:20.80
  2. Boris Glijn,                  UZSC afdeling wedstr   1:34.07 0001349    1:21.49           
            38.21  1:21.49
  3. Lars van den Burg             GoSwim                 1:26.09 0000565    1:27.92           
            39.32  1:27.92
  4. Karl van den Burg             GoSwim                 1:28.59 0000553    1:32.08           
            43.98  1:32.08
  5. Kobus Kuipers                 De Haaien              1:32.63 0000511    1:34.94           
            45.86  1:34.94
  6. Niels de Leeuw                One Team Swimming      1:47.29 0003225    1:47.04           
            48.68  1:47.04
  7. Rowin Ursinus                 GoSwim                      NT 0003703    1:48.89           
            49.66  1:48.89
  8. Lennart van Aggelen           GoSwim                      NT 0002101    1:49.54           
            51.03  1:49.54
AFGE Pieter van der Meulen         SG Vecht&Rijn          1:35.95 0001713                      
AFGE Daan Kalksma                  SG Vecht&Rijn          1:35.70 0001291                      
  NG Aaron Hendriksen of Hendriks  De Haaien              1:27.99 0002711                      
  NG Victor Abbink Spaink          De Zwoer               2:00.49 0003363                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
22-1-2011 - 13:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Barten                  Ijzpc                  1:54.02 0101282    1:46.20           
            50.29  1:46.20
  2. Jolien de Groot               UZSC afdeling wedstr   2:00.71 0101226    1:51.25           
            52.38  1:51.25
  3. Ilse van der Zon              SG Vecht&Rijn          1:56.32 0100770    1:51.38           
            53.00  1:51.38
  4. Elin Harms                    GoSwim                      NT 0102598    1:54.80           
            54.44  1:54.80
  5. Veerle van Munster            One Team Swimming      1:58.36 0102632    1:58.87           
            56.77  1:58.87
  6. Maisy Baas                    SG Vecht&Rijn          2:01.04 0100080    2:06.10           
            59.21  2:06.10
  7. Sigrid van Stralen            Ijzpc                       NT 0101288    2:06.41           
          1:01.04  2:06.41
 DIS Saskia Pietersen              GoSwim                 1:57.58 0101580    1:51.93           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            52.35  1:51.93
 DIS Anne Dresschers               Ijzpc                       NT 0102120    1:57.95           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
            56.63  1:57.95
 DIS Joy de Jong                   Ijzpc                       NT 0101284    2:08.07           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:00.95  2:08.07
 DIS Nikki Jonkman                 GoSwim                      NT 0102600    2:08.65           
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:00.34  2:08.65
 DIS Kalijn van Hemert             Woerden                     NT 0101588    2:15.91           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:04.56  2:15.91



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
22-1-2011 - 13:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim de Zoete                  De Duinkikkers         2:58.67 9701875    2:49.79           
            34.46  2:49.79
  2. Erik Ambergen                 De Duinkikkers         3:12.85 9801233    3:07.92           
            42.19  3:07.92
  3. Stefan Klok                   One Team Swimming      3:12.02 9704559    3:10.51           
            47.54  3:10.51
  4. Cyriel Muthert                Woerden                3:22.95 9802315    3:16.59           
            50.34  3:16.59
  5. Harmen Schaafsma              Woerden                3:28.45 9802207    3:18.43           
            46.21  3:18.43
  6. Casper van Hiel               SG Vecht&Rijn               NT 9801359    3:24.82           
            48.86  3:24.82
  7. Jesper Holm,                  UZSC afdeling wedstr   3:55.10 9802343    3:24.96           
            49.66  3:24.96
  8. Derk van der Sluis            De Duinkikkers         4:02.35 9800933    3:35.56           
            55.29  3:35.56
  9. Ruben Methorst                De Zwoer               3:45.41 9803665    3:39.13           
            55.39  3:39.13
 10. Renzo Strang                  De Duinkikkers              NT 9801151    3:43.49           
            47.70  3:43.49
 DIS Jelle Schouten                GoSwim                 3:01.75 9703969    3:00.21           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
            43.55  3:00.21
 DIS Wout de Bruin                 Ijzpc                  3:08.57 9800555    3:16.22           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            43.90  3:16.22
 DIS Bart van den Hengel           De Zwoer                    NT 9804203    3:43.75           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            56.66  3:43.75
 DIS Marijn Zwijssen               De Zwoer                    NT 9804775    4:18.50           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VC
          1:03.38  4:18.50
AFGE Stefan Jonkman                Ijzpc                  3:08.01 9803807                      
AFGE Jeffrey Hahn                  Zwemclub Zeist         2:45.82 9802489                      
AFGE Martijn de Leeuw              One Team Swimming      2:59.54 9800707                      
AFGE Tim Kalksma                   SG Vecht&Rijn               NT 9802337                      
AFGE Bas Giezeman                  Zwemclub Zeist         3:13.21 9702285                      
  NG Balder Haze                   GoSwim                 3:23.29 9802449                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Junioren 1 en 2
22-1-2011 - 13:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Demi Bunte                    Zwemclub Zeist         3:28.04 9801794    3:07.46           
            42.53  3:07.46
  2. Beau Monné                    SG Vecht&Rijn          3:24.95 9801886    3:11.72           
            45.50  3:11.72
  3. Joanie den Oudsten            GoSwim                 3:16.21 9903226    3:12.93           
            46.33  3:12.93
  4. Roos Geerars                  One Team Swimming      3:25.00 9802380    3:21.23           
            49.10  3:21.23
  5. Mendy Koo                     De Haaien              3:36.33 9900065    3:22.66           
            49.60  3:22.66
  6. Suzanne Albers                Ijzpc                  3:28.26 9903722    3:24.23           
            49.25  3:24.23
  7. Danique Engel                 Woerden                     NT 9803198    3:26.41           
            47.99  3:26.41
  8. Michelle Barten               Ijzpc                  3:38.19 9903724    3:28.99           
            50.47  3:28.99
  9. Marit Borgts                  De Duinkikkers         3:39.16 9900498    3:30.61           
            51.95  3:30.61
 10. Ainhoa Bijsterbosch de Lóno   GoSwim                      NT 9904744    3:34.02           
            47.79  3:34.02
 11. Babette van Bergenhenegouwen  De Duinkikkers              NT 9903824    3:34.46           
            53.18  3:34.46
 12. Majlen Tolboom                De Haaien                   NT 9901198    3:35.89           
            52.20  3:35.89
 13. Jonne van Ingen               De Haaien                   NT 9901200    3:36.80           
            53.45  3:36.80
 14. Nicole van Hattem             GoSwim                      NT 9901864    3:54.95           
            55.82  3:54.95
 DIS Elja Douma                    De Zwoer               3:10.84 9800328                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 DIS Angie Sloekers                De Zwoer                    NT 9805084    3:26.41           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            48.34  3:26.41
 DIS Annedotte Kok                 De Duinkikkers              NT 9805058    3:35.06           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            51.98  3:35.06
 DIS Masha Odijk                   GoSwim                      NT 9904922    3:50.19           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
            56.27  3:50.19
 DIS Isabelle Abbink Spaink        De Zwoer                    NT 9803414    3:50.38           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            55.83  3:50.38
 DIS Susanne Oostveen              SG Vecht&Rijn               NT 9804686    3:52.75           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            58.26  3:52.75
 DIS Laura Akkerman                GoSwim                      NT 9902030    3:55.25           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            54.96  3:55.25
AFGE Marieke van der Meulen        SG Vecht&Rijn          3:13.22 9803078                      
AFGE Ellen van Stralen             Ijzpc                  3:15.30 9803710                      
AFGE Tamara Legemaat               De Zwoer                    NT 9805496                      
  NG Rianne Edelbroek              GoSwim                 3:36.18 9805138                      
  NG Merve Özdemir                 GoSwim                 3:22.18 9903380                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 6
22-1-2011 - 14:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Menno Bas                     Zwemclub Zeist         1:35.10 9902947    1:33.36           
            46.00  1:33.36
  2. Thijmen van Hattum            SG Vecht&Rijn          1:30.98 9901101    1:35.31           
            46.51  1:35.31
  3. Yoerik Muthert                Woerden                1:58.91 9901331    1:48.47           
            55.58  1:48.47
 DIS Joey Kreuning                 Ijzpc                  1:23.16 9902669                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), RC
 DIS Freek van der Wal             GoSwim                 1:42.16 9901549    1:40.88           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            48.98  1:40.88
 DIS Tijmen Kuijpers               Ijzpc                  1:47.87 9902723    1:43.73           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            50.73  1:43.73
 DIS Tom Niehoff                   De Zwoer                    NT 9903349    1:49.72           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            56.35  1:49.72
  NG Max van Keulen                De Duinkikkers         1:41.60 9901999                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
22-1-2011 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                 1:11.85 0002350    1:12.75           
            34.52  1:12.75
  2. Claudia Schouten              GoSwim                 1:19.94 0000812    1:17.12           
            37.69  1:17.12
  3. Renske Bijeman                UZSC afdeling wedstr        NT 0000806    1:26.67           
            40.22  1:26.67
  4. Quinty Jansen                 GoSwim                 1:27.53 0000810    1:27.55           
            42.69  1:27.55
  5. Sofie van Gijssel             Woerden                1:24.35 0000850    1:30.22           
            43.09  1:30.22
  6. Bibianne Oelderik             SG Vecht&Rijn          1:32.41 0000656    1:30.70           
            43.86  1:30.70
  7. Laura Butter                  SG Vecht&Rijn          1:42.05 0001916    1:33.82           
            43.80  1:33.82
  8. Tara Haze                     GoSwim                 1:31.95 0002892    1:34.12           
            44.59  1:34.12
  9. Anne Middelkoop               Ijzpc                  1:44.21 0002606    1:35.26           
            42.49  1:35.26
 10. Mirjam van Waaij              De Zwoer               1:45.96 0003194    1:36.89           
            45.04  1:36.89
 11. Tessa Boudour                 Woerden                1:38.71 0003658    1:39.42           
            47.29  1:39.42
 12. June van Groesen              Zwemclub Zeist         1:45.45 0003880    1:39.69           
            46.10  1:39.69
 13. Tessa Bogaardt                Woerden                1:41.58 0001072    1:40.29           
            47.32  1:40.29
 14. Sarah Datema                  Woerden                1:46.27 0003836    1:45.25           
            47.87  1:45.25
 15. Belle Loogman                 Zwemclub Zeist              NT 0003878    1:49.18           
            49.29  1:49.18
 16. Kaylee de Vries               Ijzpc                  2:25.48 0002608    2:05.76           
            57.17  2:05.76
 17. Amal Majdoubi                 Woerden                     NT 0002476    2:15.69           
          1:01.44  2:15.69



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 2, 3 en 4
22-1-2011 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wessel van Deelen             SG Vecht&Rijn          1:35.43 0100049    1:33.07           
            46.34  1:33.07
  2. Mart Niehoff                  De Zwoer               1:31.73 0100759    1:33.35           
            46.28  1:33.35
  3. Bas van Bentum                GoSwim                 1:49.29 0101109    1:42.71           
            51.17  1:42.71
  4. Rick Haanschoten              De Haaien              1:48.62 0100291    1:46.32           
            52.74  1:46.32
  5. Austin Namesnik               Zwemclub Zeist              NT 0101817    1:52.32           
            55.73  1:52.32
  6. Luuk Niehoff                  De Zwoer                    NT 0300121    2:07.92           
          1:02.84  2:07.92
  7. Tim Haanschoten               De Haaien              2:10.94 0300163    2:10.23           
          1:05.10  2:10.23
  8. Delano van den Bosch          Ijzpc                       NT 0200237    2:10.52           
          1:01.94  2:10.52
  9. Nick van Zijp                 De Haaien                   NT 0100935    2:10.98           
          1:04.50  2:10.98
 10. Martijn Onverzaagt            Woerden                     NT 0101239    2:16.51           
          1:06.32  2:16.51
 11. Freek van Doorn               De Haaien                   NT 0300165    2:21.62           
          1:13.21  2:21.62
 DIS Wim van Duuren                Woerden                1:57.34 0102103                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Milan de Roo                  One Team Swimming      2:06.68 0102215                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
  NG Koen van Keulen               De Duinkikkers              NT 0100379                      
  NG Daen van Dijk                 De Zwoer               1:47.88 0100845                      
  NG Ishak Özdemir                 GoSwim                 2:21.39 0102061                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 2 en 3
22-1-2011 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniek Hendriksen of Hendriks De Haaien                   NT 0200360    1:06.17           
 DIS Monica Walen                  De Haaien              1:00.05 0200428    1:06.85           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Joëlle Engel                  Woerden                     NT 0300276    1:27.06           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VB



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
22-1-2011 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bryan Kuijer                  De Duinkikkers         1:36.27 0002395    1:28.25           
            42.44  1:28.25
  2. Boris Glijn,                  UZSC afdeling wedstr   1:38.74 0001349    1:37.10           
            47.45  1:37.10
  3. Lars van den Burg             GoSwim                 1:39.02 0000565    1:41.26           
            51.07  1:41.26
  4. Karl van den Burg             GoSwim                 1:39.30 0000553    1:42.56           
            48.98  1:42.56
  5. Niels de Leeuw                One Team Swimming           NT 0003225    1:48.51           
            53.95  1:48.51
  6. Kobus Kuipers                 De Haaien              2:00.98 0000511    1:49.45           
            55.21  1:49.45
  7. Lennart van Aggelen           GoSwim                 2:04.20 0002101    2:07.23           
          1:01.01  2:07.23
 DIS Rowin Ursinus                 GoSwim                      NT 0003703                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGE Daan Kalksma                  SG Vecht&Rijn          1:43.80 0001291                      
AFGE Pieter van der Meulen         SG Vecht&Rijn          1:43.20 0001713                      
  NG Aaron Hendriksen of Hendriks  De Haaien              1:44.71 0002711                      
  NG Victor Abbink Spaink          De Zwoer                    NT 0003363                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 4
22-1-2011 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Saskia Pietersen              GoSwim                   48.86 0101580      48.23           
  2. Sanne Barten                  Ijzpc                    54.97 0101282      49.22           
  3. Ilse van der Zon              SG Vecht&Rijn            53.15 0100770      52.89           
  4. Anne Dresschers               Ijzpc                       NT 0102120      55.04           
  5. Veerle van Munster            One Team Swimming           NT 0102632      57.70           
  6. Maisy Baas                    SG Vecht&Rijn            54.02 0100080      58.58           
  7. Jolien de Groot               UZSC afdeling wedstr        NT 0101226    1:01.60           
  8. Sigrid van Stralen            Ijzpc                  1:05.08 0101288    1:05.59           
  9. Joy de Jong                   Ijzpc                       NT 0101284    1:07.79           
 10. Kalijn van Hemert             Woerden                     NT 0101588    1:09.70           
 DIS Nikki Jonkman                 GoSwim                      NT 0102600    1:03.57           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Elin Harms                    GoSwim                      NT 0102598    1:18.64           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 200m schoolslag             Jongens Junioren 1 en 2
22-1-2011 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim de Zoete                  De Duinkikkers         3:20.54 9701875    3:18.80           
            45.94  1:38.57  3:18.80
  2. Stefan Klok                   One Team Swimming      3:33.25 9704559    3:25.23           
            47.39  1:40.20  3:25.23
  3. Casper van Hiel               SG Vecht&Rijn          3:41.38 9801359    3:28.10           
            46.34  1:40.89  3:28.10
  4. Erik Ambergen                 De Duinkikkers         3:40.18 9801233    3:42.73           
            51.42  1:48.73  3:42.73
  5. Renzo Strang                  De Duinkikkers              NT 9801151    3:44.47           
            51.26  3:44.47
  6. Harmen Schaafsma              Woerden                     NT 9802207    3:44.58           
            51.58  1:48.92  3:44.58
  7. Wout de Bruin                 Ijzpc                       NT 9800555    3:47.51           
            50.20  1:49.08  3:47.51
  8. Cyriel Muthert                Woerden                3:51.98 9802315    3:51.50           
            53.59  3:51.50
  9. Jesper Holm,                  UZSC afdeling wedstr        NT 9802343    3:51.52           
            53.42  3:51.52
 10. Bart van den Hengel           De Zwoer                    NT 9804203    3:52.54           
            52.71  1:53.63  3:52.54
 11. Derk van der Sluis            De Duinkikkers         4:17.06 9800933    4:01.99           
            55.58  4:01.99
 12. Marijn Zwijssen               De Zwoer                    NT 9804775    4:13.60           
            55.77  2:02.53  4:13.60
 13. Ruben Methorst                De Zwoer               4:21.13 9803665    4:19.16           
            59.95  2:06.39  4:19.16
 DIS Jelle Schouten                GoSwim                 3:35.81 9703969    3:17.46           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
            46.15  1:37.18  3:17.46
 DIS Dirk Jan Bonenkamp            De Zwoer                    NT 9804909    4:16.26           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            55.86  4:16.26
AFGE Stefan Jonkman                Ijzpc                  3:31.44 9803807                      
AFGE Martijn de Leeuw              One Team Swimming      3:33.76 9800707                      
AFGE Bas Giezeman                  Zwemclub Zeist         3:52.26 9702285                      
AFGE Tim Kalksma                   SG Vecht&Rijn               NT 9802337                      
AFGE Jeffrey Hahn                  Zwemclub Zeist              NT 9802489                      
  NG Balder Haze                   GoSwim                      NT 9802449                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 200m schoolslag             Meisjes Junioren 1 en 2
22-1-2011 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elja Douma                    De Zwoer               3:14.07 9800328    3:21.60           
            45.51  1:37.91  3:21.60
  2. Demi Bunte                    Zwemclub Zeist         3:20.43 9801794    3:26.57           
            47.10  1:39.64  3:26.57
  3. Mendy Koo                     De Haaien              3:41.63 9900065    3:33.45           
            48.48  1:43.67  3:33.45
  4. Beau Monné                    SG Vecht&Rijn          3:41.25 9801886    3:34.52           
            48.78  1:44.37  3:34.52
  5. Joanie den Oudsten            GoSwim                 3:48.59 9903226    3:40.00           
            49.80  3:40.00
  6. Majlen Tolboom                De Haaien              3:50.65 9901198    3:45.02           
            52.02  3:45.02
  7. Michelle Barten               Ijzpc                  4:04.69 9903724    3:49.84           
            53.77  3:49.84
  8. Masha Odijk                   GoSwim                 4:01.17 9904922    3:55.48           
            53.70  1:55.01  3:55.48
  9. Isabelle Abbink Spaink        De Zwoer               4:07.79 9803414    3:58.34           
            53.66  1:55.96  3:58.34
 10. Roos Geerars                  One Team Swimming      4:21.60 9802380    3:59.39           
            55.89  1:58.07  3:59.39
 11. Susanne Oostveen              SG Vecht&Rijn               NT 9804686    4:00.58           
            55.34  1:56.86  4:00.58
 12. Babette van Bergenhenegouwen  De Duinkikkers         4:13.45 9903824    4:02.57           
            56.95  1:58.51  4:02.57
 13. Laura Akkerman                GoSwim                 4:01.14 9902030    4:03.75           
            54.84  4:03.75
 14. Jonne van Ingen               De Haaien              4:18.56 9901200    4:08.31           
            58.88  4:08.31
 15. Nicole van Hattem             GoSwim                      NT 9901864    4:33.92           
          1:01.54  2:12.02  4:33.92
 DIS Suzanne Albers                Ijzpc                  3:41.05 9903722    3:40.36           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            51.36  3:40.36
 DIS Marit Borgts                  De Duinkikkers         3:49.15 9900498    3:45.09           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            52.01  1:51.89  3:45.09
 DIS Annedotte Kok                 De Duinkikkers         3:58.66 9805058    3:56.44           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            55.16  1:55.51  3:56.44
 DIS Ainhoa Bijsterbosch de Lóno   GoSwim                      NT 9904744    3:58.62           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            54.46  3:58.62
 DIS Angie Sloekers                De Zwoer                    NT 9805084    4:00.53           
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
            56.56  2:00.51  4:00.53
AFGE Ellen van Stralen             Ijzpc                  3:16.61 9803710                      
AFGE Marieke van der Meulen        SG Vecht&Rijn          3:53.38 9803078                      
AFGE Tamara Legemaat               De Zwoer               3:56.13 9805496                      
  NG Merve Özdemir                 GoSwim                 3:45.50 9903380                      
  NG Rianne Edelbroek              GoSwim                 4:18.44 9805138                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 6
22-1-2011 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joey Kreuning                 Ijzpc                  1:38.29 9902669    1:37.81           
            46.55  1:37.81
  2. Tijmen Kuijpers               Ijzpc                  1:45.79 9902723    1:43.36           
            47.43  1:43.36
  3. Menno Bas                     Zwemclub Zeist         1:50.36 9902947    1:49.68           
            52.95  1:49.68
  4. Freek van der Wal             GoSwim                 2:01.88 9901549    1:56.33           
            55.13  1:56.33
 DIS Yoerik Muthert                Woerden                1:59.95 9901331    2:03.65           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            59.49  2:03.65
 DIS Tom Niehoff                   De Zwoer                    NT 9903349    2:08.89           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:01.32  2:08.89
  NG Max van Keulen                De Duinkikkers         1:46.73 9901999                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 5
22-1-2011 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                 1:23.90 0002350    1:22.59           
            40.62  1:22.59
  2. Claudia Schouten              GoSwim                 1:31.19 0000812    1:29.48           
            44.60  1:29.48
  3. Quinty Jansen                 GoSwim                 1:33.14 0000810    1:31.09           
            45.13  1:31.09
  4. Bibianne Oelderik             SG Vecht&Rijn          1:40.16 0000656    1:37.41           
            48.19  1:37.41
  5. Sofie van Gijssel             Woerden                1:34.70 0000850    1:39.74           
            49.70  1:39.74
  6. Renske Bijeman                UZSC afdeling wedstr        NT 0000806    1:40.20           
            49.66  1:40.20
  7. Anne Middelkoop               Ijzpc                       NT 0002606    1:47.12           
            51.52  1:47.12
  8. Tara Haze                     GoSwim                 1:45.04 0002892    1:47.33           
            53.08  1:47.33
  9. Laura Butter                  SG Vecht&Rijn          1:54.86 0001916    1:47.67           
            53.26  1:47.67
 10. June van Groesen              Zwemclub Zeist              NT 0003880    1:48.29           
            53.09  1:48.29
 11. Tessa Boudour                 Woerden                1:55.34 0003658    1:50.50           
            55.34  1:50.50
 12. Belle Loogman                 Zwemclub Zeist              NT 0003878    1:52.45           
            54.51  1:52.45
 13. Sarah Datema                  Woerden                     NT 0003836    1:53.51           
            54.73  1:53.51
 14. Tessa Bogaardt                Woerden                1:53.15 0001072    1:53.52           
            57.15  1:53.52
 15. Mirjam van Waaij              De Zwoer               1:53.33 0003194    1:53.94           
            56.45  1:53.94
 16. Amal Majdoubi                 Woerden                2:13.71 0002476    2:14.28           
          1:04.32  2:14.28



SPLASH Meet Manager 11Registered to Kring Utrecht