Nr. 1. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 2. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 3. Alle, 100m wisselslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 5. Meisjes, 25m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 7. Jongens, 25m vlinderslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 14. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 15. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Jongens, 50m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 18. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 19. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 22. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 25. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 31. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 34. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 36. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 37. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 38. Alle, 4 x 25m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 39. Alle, 8 x 50m vrije slag  Mix


D3-competitie deel 5 2008-2009
Landgraaf, 5.4.2009


Programmanr. 1
5.4.09 - 15:00
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kzpc 1Kzpc2:20.282:21.46
Jeroen Keimling
Dirk van Rijswijk
92
93
41.92Mitchel Vorstedt
Sidney Vorstedt
92
94
DISkimbria 1ZV Kimbria2:14.822:14.62
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
Jeroen Custers
Tom Gulikers
91
94
32.49Glenn Rompelberg
Sjo van Rooij
93
91
AFGEMMz&pc 1Mz&pc2:27.41
Tim Greven, Wouter Thonnon, Jeroen Martin, Alexander Lakiere


<< TOP >>
Programmanr. 2
5.4.09 - 15:05
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.kimbria 1ZV Kimbria2:10.952:12.14
Zoï Pappas
Anouk van den Boorn
97
94
31.97Yorgia Pappas
Shelly Hollanders
95
93
2.Mosaqua  1Mosaqua 2:11.052:14.94
Nathalie Knops
Vera Odekerken
94
96
31.58Ashley Hensels
Savannah Lukassen
94
95
3.Nimo 1Nimo2:18.302:17.65
Lieke Janssen
Carlijn Jaspers
93
94
35.28Nina van Soest
Emma Willems
95
93
4.kimbria 2ZV Kimbria2:27.492:24.07
Simone Jongen
Kyra Raadschilders
94
96
36.30Nicole Lora
Robin Janssen
97
95
5.Nimo 2Nimo2:29.262:26.90
Joyce Veldman
Lisa Jongen
93
96
35.66Katrien Kurvers
Verena di Bartolomeo
95
96
DISMz&pc 1Mz&pc2:19.44
EA - Te vroeg overgenomen.
Shanna van Gelooven
Nora Chrif
96
95
33.84Simone Vroemen
Maaike Greven
94
95
AFGEMKzpc 1Kzpc2:39.82
Mathilde Bulkens, Kelsey Driessen, Celine Schoeters, Nikol Mircic


<< TOP >>
Programmanr. 3
5.4.09 - 15:10
100m wisselslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Bas DijkstraNimoNT00000431:51.98
DISMarc van MeyelZV KimbriaNT99015972:02.52
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISJarno DriessenKzpcNT01002272:30.67
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Kelly MoonenMosaqua NT00019501:50.13
2.Amber RaadschildersZV KimbriaNT00005341:52.41
3.Isabelle DuboisZV KimbriaNT99019441:52.95
4.Mieke DohmenMosaqua NT99036261:55.62
DISChayenne OdenhovenNimoNT00004682:02.72
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISDavine RamakersZV KimbriaNT99033922:04.00
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISKim CrombachKzpcNT1005922:22.88
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMJulie OuillonZV KimbriaNT0000704
AFGEMMaud FrissenKzpcNT0000148


<< TOP >>
Programmanr. 4
5.4.09 - 15:15
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jessica van DijkZV Kimbria42.09980055241.40
2.Tobie SaparuweZV Kimbria45.54980295441.63
3.Esther ProvaasMz&pc47.27980334643.95
4.Iris ProvaasMz&pc46.09980334445.21
5.Denise BlokMz&pc46.32990057246.15
6.Nicole LoraZV Kimbria48.87970389447.50
7.Anne van MeyelZV Kimbria45.57970420650.03
8.Kyra JanssenZV Kimbria57.50980099050.93
9.Michelle RamakersZV Kimbria53.97970501452.07
10.Florance LakiereMz&pc57.67990034055.13
11.Kelsey DriessenKzpcNT970366258.68
12.Jeannou CoerverKzpcNT99028241:04.16
DISArijana AlijagicKzpcNT990282654.03VC
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMRenee SchauwaertZV Kimbria51.299801482


<< TOP >>
Programmanr. 5
5.4.09 - 15:20
Meisjes, 25m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rani SkrabanjaMosaqua 20.07980099219.21
2.Shannon OdenhovenNimo21.16970360819.43FJ 1
3.Iris PelzerMosaqua 19.18970151819.43FJ 2
4.Tayo KamaansingNimoNT970529021.61
5.Gwen PelzerMosaqua 25.70980060022.10
6.Bianca ObrusnikMosaqua 25.97980275822.48
7.Lisa SnijkersNimo25.67970011223.11FJ 1
8.Esmee VersteegenNimo22.70980443823.11FJ 2
9.Kassandra WolfNimo26.50990148227.04
10.Pilar AlgeraNimo36.98980302032.02

BMMignon PeetersNimoNT970104815.82
BMChayenne PoortsNimoNT980067016.27


<< TOP >>
Programmanr. 6
5.4.09 - 15:25
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alexander LakiereMz&pc52.36970159743.71
2.Caio Passos-newmanZV Kimbria48.48980104348.02


<< TOP >>
Programmanr. 7
5.4.09 - 15:25
Jongens, 25m vlinderslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Youri PleijersMosaqua 25.02970349720.43
2.Kevin MoonenMosaqua 23.11980319921.43
3.Valentijn KokkelmansMosaqua 21.51990031722.38
4.Quint JacobsNimo22.49980167124.57
5.Rick KnopsMosaqua 24.18970106324.84
6.Wouter VroonenMosaqua NT980337925.47
DISJimmy Linden van derNimo28.81970347125.03
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISLeroy Brouwer deNimo25.59990073927.85
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.

BMVincent JacobsNimoNT980166917.76


<< TOP >>
Programmanr. 8
5.4.09 - 15:30
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
<< TOP >>
Programmanr. 9
5.4.09 - 15:30
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Zoï PappasZV Kimbria1:12.4597004481:12.21
2.Savannah LukassenMosaqua 1:12.2095024001:13.40
3.Mathilde BulkensKzpc1:17.4895023061:15.53
4.Shanna van GeloovenMz&pc1:19.2296054441:15.58
5.Nieske JanssenNimo1:16.9396013281:15.82
6.Yorgia PappasZV Kimbria1:14.9495007201:17.48
7.Vera OdekerkenMosaqua 1:17.9896024641:17.54
8.Verena di BartolomeoNimo1:24.0596024381:18.99
9.Nina van SoestNimo1:21.2295025101:20.55
10.Kyra RaadschildersZV Kimbria1:24.0796026041:20.70
11.Katrien KurversNimo1:26.0295034081:21.81
12.Robin JanssenZV Kimbria1:16.5195056021:22.70
13.Celine SchoetersKzpc1:32.9896000441:24.21
14.Lisa MeyersZV Kimbria1:26.8096050541:24.28
15.Jennifer HermansZV Kimbria1:31.3295055621:26.70
16.Nathalie ObrusnikMosaqua 1:30.5095059601:28.03
17.Lisa JongenNimo1:43.4896049241:31.19
18.Vera BerghmansMz&pc1:28.4595019181:31.69
19.Kira AckermansMz&pc1:38.6697049621:41.75
20.Lauren BouwhuisNimo2:08.0596060681:57.16
AFGEMNikol MircicKzpc2:18.599602342

BMKimberley Brouwer deNimoNT95053921:12.99


<< TOP >>
Programmanr. 10
5.4.09 - 15:40
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
<< TOP >>
Programmanr. 11
5.4.09 - 15:40
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Axel SkrabanjaMosaqua 1:10.3095036451:06.92
2.Jeroen MartinMz&pc1:14.2095008391:13.15
3.Martijn WeinbergNimo1:14.5496009551:16.33
4.Menno WeustenraadMosaqua 1:30.7195050571:17.17
5.Michaily PappasZV Kimbria1:19.8697002851:17.59
6.Roy VinkMosaqua 1:20.6796010311:20.59
7.Benjamin KamelyZV Kimbria1:31.4296037651:21.74
8.Mel LaumenNimo1:27.3695020791:22.22
9.Kevin JanssenZV Kimbria1:21.6797005851:23.20
10.Kay FeyZV Kimbria1:39.8595053151:26.08
11.Yessin MoustariehZV Kimbria1:41.0496047331:32.91
12.David PaulissenNimo1:48.6697034891:33.08
13.Francesco PotenzaZV KimbriaNT97040951:36.81
14.Justus DondersZV KimbriaNT97037351:37.99
15.David AufdenkampNimoNT95017011:48.34
16.Julien KochZV KimbriaNT97041211:50.71
AFGEMTom FrissenKzpc1:43.479700139

BMKiowa KamaansingNimoNT95001251:10.87


<< TOP >>
Programmanr. 12
5.4.09 - 15:50
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ashley HenselsMosaqua 1:21.8494006681:23.38
2.Anouk van den BoornZV Kimbria1:24.5794039021:24.50
3.Nora ChrifMz&pc1:28.8295010021:25.69
4.Simone VroemenMz&pc1:29.0494057941:26.12
5.Nathalie KnopsMosaqua 1:23.039404026FJ 11:26.18
6.Shelly HollandersZV Kimbria1:22.509303454FJ 21:26.18
7.Emma WillemsNimo1:26.8093010361:26.39
8.Simone JongenZV Kimbria1:27.7494020281:27.37
9.Maaike GrevenMz&pc1:25.0095008261:27.47
10.Lieke JanssenNimo1:26.2493059541:27.65
11.Joyce VeldmanNimo1:33.1893074101:34.02
12.Priscilla Brouwer deNimo1:52.1193074481:50.72
DISValerie NiemanMz&pc1:26.889305138disRH1:29.94
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMGianna HoekstraKzpcNT9307436


<< TOP >>
Programmanr. 13
5.4.09 - 15:55
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Glenn RompelbergZV Kimbria1:15.7893038071:15.25
2.Tom GulikersZV Kimbria1:26.7694055471:19.23
3.Bas van ZeijlZV Kimbria1:25.1994008211:25.45
4.Charan SplinterNimo1:28.3894067461:28.59
5.Roy OdekerkenMosaqua 1:30.7693052811:29.76
6.Alexander LakiereMz&pc1:40.5997015971:33.99
7.Loek DohmenMosaqua 1:42.3695042331:35.58
DISSidney VorstedtKzpc1:16.5394006571:19.70
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISDirk van RijswijkKzpc1:34.1093065511:27.51
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMWouter ThonnonMz&pc1:17.439302957
AFGEMBart SevenichKzpc1:37.629405037
NGDwayne HoubenKzpc1:33.149400285
NGDylan CorsanoKzpc1:15.389301141


<< TOP >>
Programmanr. 14
5.4.09 - 16:05
Dames, 100m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 15
5.4.09 - 16:05
Dames, 50m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle CrombachKzpc38.74920749438.81
2.Aimee JanssenZV Kimbria40.62910486441.72
3.Noortje van ZeijlZV Kimbria45.00920415646.28
AFGEMDorien SwertsMz&pc44.389203500
AFGEMShirley van SundertZV KimbriaNT9106504
AFGEMEvelien SchwillensMz&pc37.219201602


<< TOP >>
Programmanr. 16
5.4.09 - 16:05
Jongens, 100m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 17
5.4.09 - 16:05
Jongens, 50m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen CustersZV Kimbria31.94910631933.41
2.Mitchel VorstedtKzpc34.13920175935.39
3.Sjo van RooijZV Kimbria39.53910194338.68
4.Jeroen KeimlingKzpc41.91920377142.65
AFGEMBart BerghmansMz&pc52.129205277


<< TOP >>
Programmanr. 18
5.4.09 - 16:10
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Linda van der SandeMz&pc2:48.5088066222:43.12
2.Alana MilesKzpcNT80016262:47.07
3.Kathinka VertommenZV Kimbria2:41.1882017122:56.77
4.Kirsten FruschKzpc3:02.2988013143:07.69
AFGEMLindsay DikkenKzpc3:32.479004560
AFGEMDenise van RouwendaalMz&pcNT8705960


<< TOP >>
Programmanr. 19
5.4.09 - 16:15
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Audrey HenselsMosaqua 1:21.2291012261:22.20
2.Inge SnijkersNimo1:25.1090081121:23.32
3.Carlijn JaspersNimo1:26.8094057981:25.51
4.Kirsten LangenNimo1:44.1291082281:41.21
5.Maud JaspersNimo1:52.5392076161:51.34

BMMelissa MeijerNimoNT93043741:11.40
BMVera WeinbergNimoNT93021441:13.43
BMChloé RutzerveldNimoNT92034501:13.63
BMMara PfefferNimoNT91054781:13.89
BMLeslie JacobsNimoNT91081021:18.59
BMAnke SnijkersNimoNT92016381:18.77
BMMerel JaspersNimoNT96025441:20.69
BMRylana SlaghuisNimoNT94012861:21.48


<< TOP >>
Programmanr. 20
5.4.09 - 16:25
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Mark GorissenKzpc2:24.8086009732:26.43
2.Ralf PetersKzpc2:26.8676007372:27.05
3.Dennis StegerhütteKzpcNT86043972:34.04
4.Hugo KnebelKzpc2:19.7279006672:36.05
5.Tim GrevenMz&pc2:36.7392023732:36.47
6.Pim van ZeijlZV Kimbria2:39.3890034152:40.62
7.Roy LahouMz&pcNT89064833:17.21
AFGEMGertjan WintenMz&pc2:38.718803881


<< TOP >>
Programmanr. 21
5.4.09 - 16:30
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ralf te LamNimo1:14.6091013891:13.73
2.Eloy HoofsMosaqua 1:13.6690012531:14.74
3.Franz te LamNimo1:16.4864004491:17.56
4.Tom HinskensNimo1:23.6790072411:20.88
5.Tom GoffinNimo1:24.8986044571:22.20
6.Marc BrounsNimo1:21.1780002171:23.08
7.Steven OosterhofNimoNT84031731:24.29
8.Peter BroersMosaqua 1:22.0890072651:24.46
9.Timo PrzybylakMosaqua 1:24.3985034291:25.68
10.David BurgerNimo1:30.0191073811:25.70

BMCamiel SmeetsNimoNT94009111:15.54


<< TOP >>
Programmanr. 22
5.4.09 - 16:35
25m schoolslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Marc van MeyelZV Kimbria25.57990159726.94
2.Bas DijkstraNimo27.48000004328.47
3.Jarno DriessenKzpc31.89010022729.67
4.Kamal MoustariehZV Kimbria29.15010039530.15
AFGEMKai MoonenMosaqua 24.650001573
NGTom RoelofsenKzpc38.100100087

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Kelly MoonenMosaqua 25.66000195025.06
2.Davine RamakersZV Kimbria26.55990339225.74
3.Mieke DohmenMosaqua NT990362625.83
4.Amber RaadschildersZV Kimbria26.32000053426.41
5.Kim CrombachKzpc29.8610059229.09
6.Chayenne OdenhovenNimo31.16000046829.86
7.Sara van VlokhovenMosaqua 31.44010079430.31
8.Vera WeyzenZV Kimbria33.07010098032.53
DISShaiene DequelleZV Kimbria34.000100978
AD - Gestart nadat het vertrek heeft plaatsgehad (geen tijd noteren).
AFGEMMaud FrissenKzpc26.890000148
AFGEMJulie OuillonZV Kimbria27.210000704


<< TOP >>
Programmanr. 23
5.4.09 - 16:40
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 24
5.4.09 - 16:40
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tobie SaparuweZV Kimbria34.32980295433.58
2.Nicole LoraZV Kimbria35.88970389434.64
3.Jessica van DijkZV Kimbria36.19980055234.92
4.Iris PelzerMosaqua 37.91970151835.72
5.Anne van MeyelZV Kimbria38.21970420636.84FJ 1
6.Esther ProvaasMz&pc38.88980334636.84FJ 2
7.Rani SkrabanjaMosaqua 39.28980099238.20
8.Iris ProvaasMz&pc38.46980334438.40
9.Shannon OdenhovenNimo39.83970360838.43
10.Denise BlokMz&pc38.04990057238.65
11.Kyra JanssenZV Kimbria39.13980099039.15
12.Tayo KamaansingNimo41.32970529039.42
13.Gwen PelzerMosaqua 42.75980060041.80
14.Michelle RamakersZV Kimbria42.60970501442.41
15.Esmee VersteegenNimo46.34980443842.86
16.Arijana AlijagicKzpc51.68990282643.21
17.Bianca ObrusnikMosaqua 40.78980275843.70
18.Florance LakiereMz&pc48.59990034044.18
19.Isabelle DuboisZV Kimbria41.39990194444.28
20.Lisa SnijkersNimo43.91970011244.57
21.Jaqueline van DoorenMz&pc45.54980297044.86
22.Kelsey DriessenKzpc50.60970366245.58
23.Emmy AckermansMz&pc51.06990285246.24
24.Jeannou CoerverKzpcNT990282449.86
25.Kassandra WolfNimo47.16990148250.22
26.Pilar AlgeraNimo55.86980302052.26
DISMaud RoelofsenKzpc1:16.949803084
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMRenee SchauwaertZV Kimbria47.779801482

BMChayenne PoortsNimoNT980067032.75


<< TOP >>
Programmanr. 25
5.4.09 - 16:50
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 26
5.4.09 - 16:50
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alexander LakiereMz&pc36.38970159735.65
2.Caio Passos-newmanZV Kimbria36.82980104336.03
3.Youri PleijersMosaqua 41.36970349737.60
4.Kevin JanssenZV Kimbria37.50970058538.48
5.Valentijn KokkelmansMosaqua 39.12990031739.21
6.Kevin MoonenMosaqua 41.34980319941.44
7.Rick KnopsMosaqua 44.49970106342.36
8.Francesco PotenzaZV KimbriaNT970409542.56
9.Justus DondersZV Kimbria43.44970373542.63
10.Leroy Brouwer deNimo45.82990073945.50
11.Costia SumtsovMz&pc47.74990210946.46
12.Jimmy Linden van derNimo48.04970347146.71
13.Julien KochZV KimbriaNT970412149.78
14.Quint JacobsNimo45.43980167149.96
15.Wouter VroonenMosaqua 49.85980337952.10

BMVincent JacobsNimoNT980166934.16


<< TOP >>
Programmanr. 27
5.4.09 - 16:55
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zoï PappasZV Kimbria42.50970044843.03
2.Yorgia PappasZV Kimbria43.81950072043.63
3.Mathilde BulkensKzpc41.95950230643.64
4.Savannah LukassenMosaqua 42.73950240044.36
5.Celine SchoetersKzpc48.48960004445.93
6.Nina van SoestNimo43.98950251046.69
7.Verena di BartolomeoNimo46.75960243847.00
8.Katrien KurversNimo46.80950340848.31
9.Vera BerghmansMz&pc48.23950191848.90
10.Vera OdekerkenMosaqua 46.71960246449.49
11.Kira AckermansMz&pc50.21970496249.86
12.Jennifer HermansZV Kimbria51.61950556250.95
13.Nathalie ObrusnikMosaqua 51.81950596053.11
14.Lisa JongenNimo55.96960492456.16
DISKyra RaadschildersZV Kimbria51.449602604
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISLauren BouwhuisNimo55.89960606857.93
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMNikol MircicKzpc55.869602342


<< TOP >>
Programmanr. 28
5.4.09 - 17:05
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen MartinMz&pc45.15950083943.68
2.Mel LaumenNimo45.10950207945.81
3.Michaily PappasZV Kimbria46.03970028546.70
4.Menno WeustenraadMosaqua 50.64950505747.03
5.Loek DohmenMosaqua 47.68950423347.15
6.Roy VinkMosaqua 53.72960103147.28
7.Benjamin KamelyZV Kimbria53.92960376547.68
8.Yessin MoustariehZV KimbriaNT960473352.39
9.Kay FeyZV KimbriaNT950531552.85
10.David PaulissenNimo56.42970348955.95
11.David AufdenkampNimo1:03.0895017011:03.18
AFGEMTom FrissenKzpc51.359700139


<< TOP >>
Programmanr. 29
5.4.09 - 17:10
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
<< TOP >>
Programmanr. 30
5.4.09 - 17:10
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ashley HenselsMosaqua 1:20.64940066837.871:20.72
2.Shanna van GeloovenMz&pc1:25.94960544440.861:22.89
2.Nathalie KnopsMosaqua 1:20.43940402638.261:22.89
2.Emma WillemsNimo1:21.87930103640.291:22.89
5.Nieske JanssenNimo1:28.48960132841.471:24.68
6.Anouk van den BoornZV Kimbria1:24.53940390241.851:27.41
7.Simone JongenZV Kimbria1:27.99940202843.001:27.95
8.Lieke JanssenNimo1:35.62930595441.951:28.47
9.Nora ChrifMz&pc1:30.32950100243.641:28.82
10.Simone VroemenMz&pc1:27.86940579443.961:30.09
11.Valerie NiemanMz&pc1:31.56930513843.211:31.29
12.Shelly HollandersZV Kimbria1:25.28930345445.281:33.54
13.Joyce VeldmanNimo1:35.80930741044.471:34.89
14.Lisa MeyersZV Kimbria1:35.37960505445.231:36.89
15.Robin JanssenZV Kimbria1:31.42950560248.661:41.12
16.Priscilla Brouwer deNimo1:49.14930744849.401:42.18
AFGEMGianna HoekstraKzpcNT9307436

BMMignon PeetersNimoNT970104838.451:20.57
BMKimberley Brouwer deNimoNT950539240.001:22.92


<< TOP >>
Programmanr. 31
5.4.09 - 17:20
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
<< TOP >>
Programmanr. 32
5.4.09 - 17:20
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Axel SkrabanjaMosaqua 1:19.2095036451:16.39
2.Glenn RompelbergZV Kimbria1:16.9993038071:16.60
3.Tom GulikersZV Kimbria1:32.9894055471:24.18
4.Sidney VorstedtKzpc1:37.5794006571:26.84
5.Bas van ZeijlZV Kimbria1:34.2894008211:28.70
6.Jeroen MartinMz&pc1:25.1695008391:30.54
7.Martijn WeinbergNimo1:28.2396009551:32.35
8.Charan SplinterNimo1:36.7794067461:32.96
9.Roy OdekerkenMosaqua 1:37.5293052811:38.48
DISDirk van RijswijkKzpc1:38.2893065511:38.53
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMWouter ThonnonMz&pc1:18.009302957
AFGEMBart SevenichKzpc1:53.319405037
NGDwayne HoubenKzpc1:45.259400285
NGDylan CorsanoKzpc1:21.809301141


<< TOP >>
Programmanr. 33
5.4.09 - 17:25
Dames, 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Michelle CrombachKzpc1:16.9392074941:09.78
2.Aimee JanssenZV Kimbria1:11.4291048641:12.48
3.Noortje van ZeijlZV Kimbria1:16.0492041561:18.07
4.Maaike GrevenMz&pc1:16.1695008261:18.86
AFGEMDorien SwertsMz&pc1:23.359203500
AFGEMShirley van SundertZV Kimbria1:19.229106504
AFGEMEvelien SchwillensMz&pc1:12.749201602


<< TOP >>
Programmanr. 34
5.4.09 - 17:30
Jongens, 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jeroen CustersZV Kimbria58.19910631957.13
2.Sjo van RooijZV Kimbria1:03.1491019431:02.03
3.Mitchel VorstedtKzpc1:06.0692017591:05.86
4.Jeroen KeimlingKzpc1:29.5192037711:16.75
AFGEMBart BerghmansMz&pc1:38.349205277


<< TOP >>
Programmanr. 35
5.4.09 - 17:30
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Linda van der SandeMz&pc30.34880662229.80
2.Kathinka VertommenZV Kimbria29.14820171230.19
3.Alana MilesKzpc31.32800162630.51
4.Nathalie KnopsMosaqua 31.51940402632.12
5.Kirsten FruschKzpc31.84880131432.27
6.Audrey HenselsMosaqua 32.07910122632.65
7.Inge SnijkersNimo33.40900811233.49
8.Carlijn JaspersNimo34.66940579834.34
9.Kirsten LangenNimo38.73910822839.96
10.Maud JaspersNimo41.83920761642.90
AFGEMDenise van RouwendaalMz&pc29.438705960
AFGEMLindsay DikkenKzpc36.729004560

BMMelissa MeijerNimoNT930437428.93
BMMara PfefferNimoNT910547829.01
BMVera WeinbergNimoNT930214429.42
BMChloé RutzerveldNimoNT920345030.43
BMAnke SnijkersNimoNT920163831.14
BMMerel JaspersNimoNT960254431.14
BMLeslie JacobsNimoNT910810231.35
BMRylana SlaghuisNimoNT940128632.12


<< TOP >>
Programmanr. 36
5.4.09 - 17:40
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hugo KnebelKzpc25.73790066726.09
2.Dennis StegerhütteKzpc26.57860439726.42
3.Mark GorissenKzpc26.35860097326.85
4.Ralf PetersKzpc27.05760073727.30
5.Ralf te LamNimo28.33910138928.18
6.Pim van ZeijlZV Kimbria27.66900341528.77
7.Tim GrevenMz&pc28.77920237329.07
8.Eloy HoofsMosaqua 29.26900125329.88
9.Steven OosterhofNimo33.32840317331.15
10.Franz te LamNimo30.77640044931.28
11.Marc BrounsNimo32.17800021731.52
12.Peter BroersMosaqua 31.32900726533.09
13.David BurgerNimo33.39910738133.53
14.Tom GoffinNimo33.36860445733.75
15.Roy LahouMz&pc32.83890648333.98
16.Tom HinskensNimo33.86900724134.56
17.Timo PrzybylakMosaqua 34.15850342935.82
AFGEMGertjan WintenMz&pc28.498803881

BMCamiel SmeetsNimoNT940091127.79
BMKiowa KamaansingNimoNT950012529.66


<< TOP >>
Programmanr. 37
5.4.09 - 17:45
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.kimbria 1ZV Kimbria2:33.742:31.08
Francesco Potenza
Benjamin Kamely
97
96
41.70Kevin Janssen
Michaily Pappas
97
97
2.Mosaqua  1Mosaqua 2:38.012:31.34
Youri Pleijers
Rick Knops
97
97
37.99Roy Vink
Loek Dohmen
96
95
3.Nimo 1Nimo2:41.822:44.60
David Paulissen
Martijn Weinberg
97
96
42.10Mel Laumen
Jimmy Linden van der
95
97


<< TOP >>
Programmanr. 38
5.4.09 - 17:45
4 x 25m schoolslag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.kimbria 1ZV Kimbria1:50.421:52.39
Kamal Moustarieh
Amber Raadschilders
01
00
Marc van Meyel
Isabelle Dubois
99
99
2.Nimo 1Nimo1:48.331:52.68
Bas Dijkstra
Chayenne Odenhoven
00
00
Leroy Brouwer de
Kassandra Wolf
99
99
AFGEMMosaqua  1Mosaqua 1:45.27
Valentijn Kokkelmans, Sara van Vlokhoven, Kai Moonen, Kelly Moonen
NGKzpc 1Kzpc2:06.74
Tom Roelofsen, Kim Crombach, Jarno Driessen, Arijana Alijagic


<< TOP >>
Programmanr. 39
5.4.09 - 17:50
8 x 50m vrije slag
(1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m)
Mix
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.kimbria 1ZV Kimbria4:05.044:07.31
Michaily Pappas
Zoï Pappas
Glenn Rompelberg
Shelly Hollanders
97
97
93
93
36.51Jeroen Custers
Anouk van den Boorn
Sjo van Rooij
Kathinka Vertommen
91
94
91
82
2.Mosaqua  1Mosaqua 4:15.704:22.67
Axel Skrabanja
Savannah Lukassen
Roy Odekerken
Nathalie Knops
95
95
93
94
30.45Menno Weustenraad
Ashley Hensels
Eloy Hoofs
Audrey Hensels
95
94
90
91
3.Mz&pc 1Mz&pc4:12.294:23.19
Jeroen Martin
Nora Chrif
Alexander Lakiere
Simone Vroemen
95
95
97
94
34.35Tim Greven
Valerie Nieman
Roy Lahou
Linda van der Sande
92
93
89
88
4.Nimo 1Nimo4:23.754:25.07
Martijn Weinberg
Nina van Soest
Charan Splinter
Carlijn Jaspers
96
95
94
94
35.25Ralf te Lam
Emma Willems
Franz te Lam
Inge Snijkers
91
93
64
90
5.kimbria 2ZV Kimbria4:27.454:29.61
Kevin Janssen
Yorgia Pappas
Tom Gulikers
Nicole Lora
97
95
94
97
37.70Bas van Zeijl
Noortje van Zeijl
Pim van Zeijl
Aimee Janssen
94
92
90
91
6.Nimo 2Nimo4:49.914:51.26
David Paulissen
Katrien Kurvers
Mel Laumen
Verena di Bartolomeo
97
95
95
96
41.95David Burger
Joyce Veldman
Marc Brouns
Lieke Janssen
91
93
80
93
AFGEMKzpc 1Kzpc4:26.15
Tom Frissen, Mathilde Bulkens, Sidney Vorstedt, Gianna Hoekstra
Mitchel Vorstedt, Michelle Crombach, Mark Gorissen, Alana Miles