Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 3. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 4. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 5. Alle, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 6. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 7. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 8. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 9. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 10. Alle, 100m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 11. Dames, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 12. Heren, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 13. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 15. Alle, 50m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 16. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 17. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 18. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 20. Alle, 100m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 21. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 22. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 23. Dames, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 24. Heren, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 25. Dames, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 26. Heren, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 27. Alle, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 28. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 29. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 30. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 32. Alle, 100m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 33. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 34. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 35. Gemengd, 8 x 100m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 36. Dames, 4 x 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 37. Heren, 4 x 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 38. Dames, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 39. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 40. Alle, 100m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 41. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 42. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 43. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 44. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 45. Alle, 50m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 46. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 47. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 48. Dames, 4 x 50m wisselslag  Senioren Open
Nr. 49. Heren, 4 x 50m wisselslag  Senioren Open



Programmanr. 1
23-5-2015 - 15:00
Dames, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Molse Zwemclub "Mozka" 1Molse Zwemclub "Mozka"4:38.004:36.48
Sophie-Charlotte Gysen
Jelle Schillebeekx
99
99
32.34
37.32
1:06.82
1:18.95
Anke Vanlommel
Daphné Blockx
00
97
30.78
30.97
1:07.04
1:03.67
2.Wzpc 1WZ&PC Purmerend4:48.904:49.80
Moïse Shae Timmer
Sharon van der Leest
99
92
37.59
34.27
1:16.03
1:13.30
Nathalie van Velzen
Naomi Cohen
85
98
33.09
30.91
1:14.40
1:06.07
3.MSV- Zeemacht 1MSV- Zeemacht5:08.365:02.62
Anouk van der Kruk
Sanne Rotteveel
99
00
34.86
41.35
1:12.79
1:30.37
Jet Kleine
Simone Anvelink
99
00
33.66
31.22
1:14.06
1:05.40
4.Molse Zwemclub "Mozka" 2Molse Zwemclub "Mozka"5:10.005:12.52
Ella Cuyvers
Anke Geuens
02
98
37.73
43.95
1:17.94
1:33.26
Fien Cuyvers
Naomi Ooms
00
97
34.97
30.50
1:15.50
1:05.82
5.ZC De Forel Wolvega 1De Forel5:27.805:16.49
Brit Brandsma
Alyah de Bruijn
01
00
33.41
44.22
1:10.82
1:33.65
Lynn Fledderus
Zana Udo
01
02
37.88
31.08
1:25.24
1:06.78
6.Swimcademy 1Swimcademy6:14.986:08.67
Calina van der Lem
Elly de Galan-Sepers
02
58
36.84
58.63
1:19.38
2:05.45
Sharon van der Lem
Desiree van der Lem
98
68
39.16
31.84
1:32.92
1:10.92
DISNoordwijkerhout 1Noordwijkerhout5:52.70
VD 3de zwemmer
Eline van der Vossen
Margherita Berruti
00
01
39.38
50.09
1:22.22
1:46.60
Mira Mens
Anne Duivenvoorden
02
00


<< TOP >>
Programmanr. 2
23-5-2015 - 15:07
Heren, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Molse Zwemclub "Mozka" 1Molse Zwemclub "Mozka"4:10.004:10.85
Sjobbe Luyten
Yelth Ver Heyen
98
97
27.51
34.29
56.17
1:14.84
Matthias Van Wetering
Sam Beyens
93
98
27.87
27.37
1:02.99
56.85
2.Triton 1W.Z. & P.C. Triton4:27.214:31.63
Kevin Hooijer
Mark Bunnik
94
92
33.49
38.07
1:07.50
1:23.18
Lars van der Zee
Tim Bunnik
97
90
29.19
26.58
1:04.54
56.41
3.Wzpc 1WZ&PC Purmerend4:34.804:35.05
Lars v.d. Linden
Sverre Oelen
00
90
36.43
35.95
1:15.13
1:17.96
Jeffrey Appel
Elroy van der Wees
92
99
27.96
28.25
1:02.32
59.64
4.ZC De Forel Wolvega 1De Forel4:46.834:50.60
Makai van Haren
Quentin Ruiz
02
01
36.16
42.12
1:14.60
1:29.73
Jelmar Koopman
Timo de Vries
01
99
31.73
27.81
1:07.45
58.82
5.Noordwijkerhout 1Noordwijkerhout4:48.614:54.19
Onno Mens
Dennis Jansen
00
94
37.83
37.21
1:18.63
1:22.07
Jeff Duivenvoorden
Robbert Jansen
96
97
33.14
27.73
1:13.44
1:00.05
6.Molse Zwemclub "Mozka" 2Molse Zwemclub "Mozka"5:00.005:02.73
Joren Moors
Jarno Van Limbergen
98
98
34.64
37.12
1:09.26
1:20.18
Wim Hembrechts
Jarno Van Steen
00
99
39.07
32.10
1:26.38
1:06.91


<< TOP >>
Programmanr. 3
23-5-2015 - 15:13
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tara van LeeuwenKzc2:47.442002011122:48.49
50m:34.96100m:1:18.36150m:2:12.76200m:2:48.49
2.Amy KoelmanDe Columbiaan2:52.992003009222:51.45
50m:37.84100m:1:21.42150m:2:13.95200m:2:51.45
3.Zana UdoDe Forel2:53.392002026862:52.02
50m:35.65100m:1:21.10150m:2:13.04200m:2:52.02
4.Maya BallAlbion2:49.732002008742:53.78
50m:38.81100m:1:22.16150m:2:14.33200m:2:53.78
5.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend2:53.552003010062:56.86
50m:40.69100m:1:23.54150m:2:15.37200m:2:56.86
6.Eline HoekstraOeza2:55.192003012802:57.86
50m:40.26100m:1:25.10150m:2:17.61200m:2:57.86
7.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend3:09.252003011183:06.20
50m:38.15100m:1:26.53150m:2:23.42200m:3:06.20
8.Anne-Sophie BoetsMolse Zwemclub "Mozka"3:23.12MOZKA/21006/033:14.33
50m:44.18100m:1:31.31150m:2:32.71200m:3:14.33
9.Anouk BraaksmaAquarius3:20.852002008403:23.08
50m:46.75100m:1:38.91150m:2:37.41200m:3:23.08
10.Noah KoelmanDe Columbiaan3:17.042003009183:23.94
50m:47.23100m:1:40.14150m:2:36.51200m:3:23.94
11.Jente MellemansMolse Zwemclub "Mozka"3:31.63MOZKA/21012/033:28.57
50m:50.13100m:1:41.53150m:2:40.19200m:3:28.57
12.Truus CuyversMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/21019/033:50.11
50m:53.45100m:1:52.98150m:2:57.75200m:3:50.11
AFGEMKyra WesemannMSV- Zeemacht2:59.40200201440

<< TOP >>
Programmanr. 3
23-5-2015 - 15:13
Meisjes, 200m wisselslag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht2:43.662000015462:45.39
50m:36.89100m:1:22.46150m:2:10.59200m:2:45.39
2.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn2:54.622000043802:46.16
50m:37.07100m:1:16.89150m:2:08.54200m:2:46.16
3.Silke DillenMolse Zwemclub "Mozka"2:52.33MOZKA/20323/002:51.33
50m:36.96100m:1:18.58150m:2:10.65200m:2:51.33
4.Lynn FledderusDe Forel2:57.742001018962:53.38
50m:38.89100m:1:21.49150m:2:15.56200m:2:53.38
5.Alyah de BruijnDe Forel3:00.392000043082:54.59
50m:37.95100m:1:21.79150m:2:14.26200m:2:54.59
6.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend2:58.172001017622:56.88
50m:37.10100m:1:21.39150m:2:16.88200m:2:56.88
7.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht3:05.522000015503:02.33
50m:42.67100m:1:30.11150m:2:21.23200m:3:02.33
8.Kaya de RuijterTorpedo3:17.902001033703:11.48
50m:43.13100m:1:33.83150m:2:30.82200m:3:11.48
9.Marleen van der StoopAquarius3:10.322001049443:13.82
50m:37.95100m:1:27.72150m:2:27.46200m:3:13.82
10.Benthe MastWZ&PC Purmerend3:30.852001047143:35.47
50m:54.32100m:1:46.63150m:2:46.77200m:3:35.47
11.Leen HembrechtsMolse Zwemclub "Mozka"3:37.84MOZKA/20339/003:35.64
50m:45.36100m:1:40.32150m:2:41.54200m:3:35.64
AFGEMKirsten PetitOeza3:01.31200002986

<< TOP >>
Programmanr. 3
23-5-2015 - 15:13
Meisjes, 200m wisselslag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jelle SchillebeekxMolse Zwemclub "Mozka"2:28.72MOZKA/20286/992:27.75
50m:31.99100m:1:11.70150m:1:54.07200m:2:27.75
2.Maaike BakerDe Columbiaan2:45.661999029302:41.97
50m:34.35100m:1:16.09150m:2:05.23200m:2:41.97
3.Iris van der MoolenDe Amstel2:41.451999020522:42.79
50m:33.65100m:1:14.47150m:2:03.91200m:2:42.79
4.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht2:42.361999037782:45.70
50m:37.85100m:1:19.54150m:2:08.75200m:2:45.70
5.Elvira KorthagenEd-Vo2:54.171998010042:52.20
50m:35.02100m:1:19.22150m:2:12.51200m:2:52.20
6.Carline VerhagenDe Dolfijn2:53.361998041762:52.40
50m:38.53100m:1:22.41150m:2:11.60200m:2:52.40
7.Barbara StoopDe Futen2:56.541998051222:59.10
50m:40.04100m:1:29.44150m:2:19.75200m:2:59.10
8.Isabel KragtwijkDe Futen3:01.951998056063:02.80
50m:39.27100m:1:25.22150m:2:22.52200m:3:02.80
9.Pien van LeeuwenTorpedo3:07.251999052803:04.87
50m:40.74100m:1:27.33150m:2:21.30200m:3:04.87
10.Thalita DekkerAquarius3:19.881998032203:20.47
50m:43.00100m:1:33.08150m:2:31.99200m:3:20.47
DISBibi StokvisDe Dolfijn2:36.35199900892
RH

<< TOP >>
Programmanr. 3
23-5-2015 - 15:13
Dames, 200m wisselslagSenioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend2:23.961992027722:27.00
50m:32.06100m:1:10.93150m:1:51.06200m:2:27.00
2.Irene TeuferDaw2:24.311996023402:27.32
50m:31.71100m:1:10.45150m:1:53.35200m:2:27.32
3.Chantal BeijerZV Haerlem2:36.621997008842:40.41
50m:34.38100m:1:15.49150m:2:02.63200m:2:40.41
4.Milja BreedTorpedo2:45.841988005942:41.39
50m:35.16100m:1:15.63150m:2:03.08200m:2:41.39
5.Elise DekkerDe Dolfijn2:48.871997009762:53.41
50m:37.65100m:1:22.26150m:2:14.98200m:2:53.41
6.Esther BeerlingW.Z. & P.C. Triton3:03.561984001203:00.69
50m:39.41100m:1:28.75150m:2:19.96200m:3:00.69
7.Florien MannensMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/21022/973:01.95
50m:38.57100m:1:24.98150m:2:21.98200m:3:01.95
8.Fréderique van TielKzc2:57.231997028523:10.78
50m:42.30100m:1:29.69150m:2:23.23200m:3:10.78


<< TOP >>
Programmanr. 4
23-5-2015 - 15:35
Jongens, 200m wisselslag11 - 12 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Dushan de BruijnDe Forel2:37.012002012732:37.42
50m:34.73100m:1:15.28150m:2:02.05200m:2:37.42
2.Daniël RykovAz&Pc2:51.492002004472:43.75
50m:35.82100m:1:16.81150m:2:07.51200m:2:43.75
3.Makai van HarenDe Forel2:37.742002006272:44.30
50m:35.99100m:1:15.51150m:2:07.51200m:2:44.30
4.Florian van HeestAz&Pc3:00.282003006212:53.73
50m:38.43100m:1:22.62150m:2:13.35200m:2:53.73
5.Tim CohenWZ&PC Purmerend2:54.582003006852:58.29
50m:42.01100m:1:26.35150m:2:20.15200m:2:58.29
6.Ruben de VriendZV Haerlem3:09.882003009813:01.29
50m:40.80100m:1:26.71150m:2:21.90200m:3:01.29
7.Martijn HutschemakersDe Dolfijn3:20.032003019113:06.88
50m:41.89100m:1:27.34150m:2:22.08200m:3:06.88
8.Marnick FrankenGzvw3:20.492003022793:11.91
50m:41.35100m:1:30.87150m:2:29.47200m:3:11.91
9.Marco van der WulpMSV- Zeemacht3:21.142003020513:17.36
50m:46.22100m:1:33.64150m:2:34.34200m:3:17.36
10.Mees MinnebooMSV- Zeemacht3:33.722002034653:23.16
50m:46.99100m:1:39.54150m:2:38.02200m:3:23.16
DISMichiel Van DesselMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/11003/02
RD + SK
DISLuca ChadwickDe DolfijnNT200303341
VI
DISOwen BarkerKzc3:09.08200300679
AA

<< TOP >>
Programmanr. 4
23-5-2015 - 15:35
Jongens, 200m wisselslag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jairo KauwohMSV- Zeemacht2:28.452001015992:25.33
50m:31.19100m:1:10.85150m:1:51.83200m:2:25.33
2.Ian van TielEd-Vo2:34.342000003492:31.45
50m:32.55100m:1:10.47150m:1:56.35200m:2:31.45
3.Ivar OldenhofDe Dolfijn2:42.342000000812:34.11
50m:34.69100m:1:13.86150m:1:58.50200m:2:34.11
4.Jesse van der DuinTorpedo2:37.012000014472:35.84
50m:33.27100m:1:13.10150m:2:00.81200m:2:35.84
5.Thies van CapelleTorpedo2:45.052000038912:41.95
50m:37.23100m:1:20.74150m:2:06.83200m:2:41.95
6.Sjoerd JongertA.Z.V.D.2:44.072001004272:43.24
50m:35.40100m:1:18.35150m:2:07.29200m:2:43.24
7.Friso DatemaAquarius2:43.742000030272:43.46
50m:35.37100m:1:17.70150m:2:06.39200m:2:43.46
8.Wim HembrechtsMolse Zwemclub "Mozka"2:43.13MOZKA/10322/002:49.40
50m:40.05100m:1:22.62150m:2:10.70200m:2:49.40
9.Quentin RuizDe Forel3:00.802001001873:04.90
50m:44.53100m:1:31.22150m:2:24.83200m:3:04.90
DISJarno FrankenGzvw2:49.13200103145
SS

<< TOP >>
Programmanr. 4
23-5-2015 - 15:35
Jongens, 200m wisselslag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sjobbe LuytenMolse Zwemclub "Mozka"2:13.89MOZKA/10284/982:10.57
50m:27.95100m:59.78150m:1:40.33200m:2:10.57
2.Sam BeyensMolse Zwemclub "Mozka"2:20.95MOZKA/10294/982:19.82
50m:29.86100m:1:05.94150m:1:48.75200m:2:19.82
3.Erno VriensWZ&PC Purmerend2:26.811999025872:25.66
50m:30.72100m:1:06.25150m:1:51.29200m:2:25.66
4.Erik BultDaw2:36.621999021532:29.00
50m:30.37100m:1:08.05150m:1:54.55200m:2:29.00
5.Jarno Van SteenMolse Zwemclub "Mozka"2:42.67MOZKA/10317/992:41.41
50m:35.60100m:1:17.98150m:2:04.71200m:2:41.41
6.Philippe BoetsMolse Zwemclub "Mozka"2:57.55MOZKA/10276/992:55.54
50m:39.68100m:1:23.72150m:2:14.08200m:2:55.54

<< TOP >>
Programmanr. 4
23-5-2015 - 15:35
Heren, 200m wisselslagJeugd 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Felix GeenenDaw2:18.111995010852:18.33
50m:28.33100m:1:04.06150m:1:46.99200m:2:18.33
2.Raoul EngelenburgAquarijn2:21.951989008432:18.36
50m:29.25100m:1:04.56150m:1:49.16200m:2:18.36
3.Tim BunnikW.Z. & P.C. Triton2:17.521990005052:20.29
50m:30.59100m:1:06.02150m:1:47.77200m:2:20.29
4.Matthias Van WeteringMolse Zwemclub "Mozka"2:21.66MOZKA/10318/932:34.11
50m:28.67100m:1:07.77150m:1:57.05200m:2:34.11
5.Roy PotzeGzvw2:34.691997024572:35.77
50m:33.42100m:1:11.81150m:1:59.06200m:2:35.77
6.Stich Ver HeyenMolse Zwemclub "Mozka"2:37.00MOZKA/10283/952:37.80
50m:33.17100m:1:17.83150m:2:02.40200m:2:37.80


<< TOP >>
Programmanr. 5
23-5-2015 - 15:53
Meisjes, 50m rugslagMinioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Evy RozeboomWZ&PC Purmerend48.8820060133845.72
2.Danique GiulianoDe Dolfijn51.0820060070647.61*
3.Kim OudendijkKzc52.1020060096448.23
4.Hayley TielandWZ&PC Purmerend53.8820060015250.01
5.Maaike BleijA.Z.V.D.50.9820060127451.69
6.Karuna MeirmansKzc1:00.2620060168257.47

<< TOP >>
Programmanr. 5
23-5-2015 - 15:53
Jongens, 50m rugslagMinioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Feico de JongeKzc47.8620060004746.97
DISMilan BlijWZ&PC Purmerend57.07200600231
AA

<< TOP >>
Programmanr. 5
23-5-2015 - 15:53
Meisjes, 50m rugslagMinioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marie-Alix WittersMolse Zwemclub "Mozka"46.17MOZKA/21004/0539.72
2.Aniek van den BrinkDe Dolfijn42.4420050009042.37
3.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend46.2620050065643.85
4.Samantha FrenschDe Dolfijn45.2620050159844.00
5.Kelly DijstWZ&PC Purmerend45.8420050025245.32
6.Hannah de JongGzvw47.8320050168046.06
7.Lotte van der ValkDe Dolfijn48.3420050082247.50
8.Dana van LeeuwenKzc48.1820050015047.58
9.Lotus BreedveldDe Dolfijn51.3020050159650.62
10.Zenna KreftWZ&PC Purmerend51.7720050011851.30
11.Malika BrinkMSV- Zeemacht55.9920050267652.48
12.Fay van GraasNoordwijkerhout53.3520050197252.68
13.Lieke WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:00.902005001321:03.12*
DISZoë MullerAquarius48.69200500904RD
AFGEMLoeki GriffioenWZ&PC Purmerend50.47200502386

<< TOP >>
Programmanr. 5
23-5-2015 - 15:53
Jongens, 50m rugslagMinioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nicolas ZanoliDe Dolfijn40.4620050002940.35
2.C mile FouzaïDe Dolfijn46.5720050026345.33
3.Leon van GelderWZ&PC Purmerend46.1920050062145.41
4.Yoran NijlandOeza49.0320050133145.91
5.Pepijn de WitDe Dolfijn48.6020050227746.16
6.Lucas AmbroseDe DolfijnNT20050227547.23
7.Stef KluiversDe Dolfijn49.7420050227947.35
8.Ali BakkarDe Dolfijn52.9620050191749.33
9.James ChadwickDe Dolfijn55.6920050124949.40
10.Noah de BoerDe Dolfijn49.9420050105349.56
11.Ben AalsvelDe Dolfijn50.5820050125553.82*
DISZias KoolKzc45.32200501099RD

<< TOP >>
Programmanr. 5
23-5-2015 - 15:53
Meisjes, 50m rugslagMinioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Naya KocDaw43.9920040068240.06
2.Yvette BuisDe Dolfijn40.8520040183041.36
3.Anke LietenMolse Zwemclub "Mozka"44.10MOZKA/21007/0441.50
4.Zoe MatthijssenDe Dolfijn43.4720040304642.20
5.Athina EconomonDe Futen42.6220040243842.37
6.Nila BallAlbion50.1520040091045.63
7.Emma BarkAquarius48.8720040184647.86
8.Suze DuivenvoordeNoordwijkerhout49.8620040063848.21
9.Robin TilAquarius52.2320040234450.69
10.Tara van HalAquarius49.9820040215054.33
11.Liz van GraasNoordwijkerhout54.9720040333255.33

<< TOP >>
Programmanr. 5
23-5-2015 - 15:53
Jongens, 50m rugslagMinioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Quint van HarenDe Forel38.6720040021537.99
2.Tycho de JongeKzc39.4320040041139.09
3.Marc TolWZ&PC Purmerend39.7920040012540.62
4.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend42.5720040098940.86
5.Collin SchoutenMSV- Zeemacht43.0120040069742.11
6.Michael Wal van derMSV- Zeemacht45.0320040315143.07
7.Denny KatDe Forel46.2920040194744.39
8.Florian JoostenMolse Zwemclub "Mozka"48.03MOZKA/11018/0444.46
9.Wouter ZijlstraDe Forel46.0720040154544.57
10.Aaron MientjesKzc46.8620040078144.90
11.Nick MaesMolse Zwemclub "Mozka"58.55MOZKA/11014/0453.10
DISJoren OldenhofDe Dolfijn44.43200400045AA


<< TOP >>
Programmanr. 6
23-5-2015 - 16:05
Meisjes, 50m rugslagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ella CuyversMolse Zwemclub "Mozka"36.25MOZKA/20330/0235.55
2.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend37.5820030100636.27
3.Calina van der LemSwimcademy35.7220020008636.72
4.Jans DillenMolse Zwemclub "Mozka"38.19MOZKA/20335/0336.73
5.Sterre KieftKzc38.7120020301037.14
6.Zana UdoDe Forel36.9120020268637.24
7.Talita Dijkman DulkesKzc40.3320020348437.54
8.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend38.8420030100437.60
9.Eline HoekstraOeza38.0420030128038.15
10.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend40.2020030267040.23
11.Jente DreezenMolse Zwemclub "Mozka"47.30MOZKA/21002/0242.19
12.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend41.4620030049442.24
13.Fiona Van BreeMolse Zwemclub "Mozka"46.01MOZKA/21005/0342.53
14.Anne-Sophie BoetsMolse Zwemclub "Mozka"47.88MOZKA/21006/0342.82
15.Manon DreskenAquarius48.4620020398447.15
16.Mira MensNoordwijkerhout44.8120020171247.37

<< TOP >>
Programmanr. 6
23-5-2015 - 16:05
Meisjes, 50m rugslag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anke VanlommelMolse Zwemclub "Mozka"33.72MOZKA/20293/0032.85
2.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn35.1420000438035.50
3.Marloes PotzeGzvw35.2020000233235.55
4.Naomi BuurOeza36.1020010152036.60
5.Eline van der VossenNoordwijkerhout35.9320000083636.66
6.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend38.4220000041237.88
7.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend36.9220010176238.11
8.Marleen van der StoopAquarius40.1420010494438.86
9.Camilla DortmondGzvw36.9820010078639.72
10.Amber van der KrukMSV- Zeemacht42.1520010273041.42
11.Manon de JongGzvw42.9120010539041.86
12.Kaya de RuijterTorpedo41.2420010337041.99
13.Vera TilAquarius41.4420010476244.23
14.Jonell BarkerKzc45.3320010346844.35

<< TOP >>
Programmanr. 6
23-5-2015 - 16:05
Meisjes, 50m rugslag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anouk ZandbergenDaw30.5919980277430.96
2.Sophie-Charlotte GysenMolse Zwemclub "Mozka"31.66MOZKA/20309/9931.69
3.Jelle SchillebeekxMolse Zwemclub "Mozka"34.96MOZKA/20286/9933.84
4.Jet KleineMSV- Zeemacht34.4619990338434.94
5.Romy VerhagenDe Amstel36.2819990411036.52
6.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend35.5619990329237.26
7.Catannia NortanWZ&PC Purmerend39.2319990440038.04
8.Isabel KragtwijkDe Futen37.9619980560638.90
9.Sharon van der LemSwimcademy39.0819980027039.27
10.Anke GeuensMolse Zwemclub "Mozka"40.38MOZKA/20301/9840.49
11.Thalita DekkerAquarius39.8219980322040.87
12.Renee van KuilenburgKzc41.9519990383641.23
13.Pien van LeeuwenTorpedo39.9719990528041.37

<< TOP >>
Programmanr. 6
23-5-2015 - 16:05
Dames, 50m rugslagSenioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Noa OldenhofDe Dolfijn31.7219970062231.96
2.Naomi OomsMolse Zwemclub "Mozka"31.90MOZKA/20312/9732.78
3.Cynthia-Maria de GalanSwimcademy33.2019920341634.54
4.Denise OtjesAquarius36.3919960137836.34
5.Desiree van der LemSwimcademy35.0319680028237.79
6.Florien MannensMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/21022/9739.90


<< TOP >>
Programmanr. 7
23-5-2015 - 16:13
Jongens, 50m rugslag11 - 12 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Figo HulseboschNoordwijkerhout39.6320020324337.57
2.Tim DuivenvoordeNoordwijkerhout37.9820020038337.81
3.Renz MaesMolse Zwemclub "Mozka"42.54MOZKA/10342/0240.43
4.Marco van der WulpMSV- Zeemacht41.8820030205141.24
5.Marnick FrankenGzvw42.2320030227942.00
6.Luan Dijkman DulkesKzc46.0520030243143.18
7.Mees MinnebooMSV- Zeemacht45.3620020346543.67
8.Jay KoedamAquarius44.3120030197943.73
9.Ivo DriehuisDe Amstel45.5520020439945.40
10.Rik BakkerDe Forel48.6220030114347.41
11.Patrick van den KolkAquarius48.5620030196148.02
12.Liam WesemannMSV- Zeemacht47.4820030058149.05
13.Luca ChadwickDe Dolfijn55.0220030334153.43
14.Mathijn BrinkMSV- ZeemachtNT2003039351:13.83

<< TOP >>
Programmanr. 7
23-5-2015 - 16:13
Jongens, 50m rugslag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jelmar KoopmanDe Forel29.8920010024931.02
2.Jesse van der DuinTorpedo31.4620000144732.98
3.Boyd WijkmanMSV- Zeemacht35.2220010475933.30
4.Roel GaalOeza34.7320010117334.54
5.Friso DatemaAquarius33.4420000302734.65
6.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend34.3820000300735.00
7.Onno MensNoordwijkerhout36.2120000438936.23
8.Jarno FrankenGzvw36.3720010314537.90
9.Julian KragtwijkDe Futen42.2220010398742.96

<< TOP >>
Programmanr. 7
23-5-2015 - 16:13
Jongens, 50m rugslag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sjobbe LuytenMolse Zwemclub "Mozka"26.91MOZKA/10284/9826.86
2.Sam BeyensMolse Zwemclub "Mozka"29.67MOZKA/10294/9829.75
3.Jordi de NijsMSV- Zeemacht31.1319980185131.09
4.Joren MoorsMolse Zwemclub "Mozka"32.31MOZKA/10269/9831.69
5.Erno VriensWZ&PC Purmerend31.0319990258731.94
6.Timo de VriesDe Forel31.2319990040732.12
7.Koen GaalOeza33.3419990111332.75
8.Jarno Van LimbergenMolse Zwemclub "Mozka"34.82MOZKA/10319/9834.24
9.Lucas van der SchaarTorpedo38.3919990475737.99
10.Philippe BoetsMolse Zwemclub "Mozka"33.96MOZKA/10276/9938.80
AFGEMRoy VlielandKzc34.26199901517

<< TOP >>
Programmanr. 7
23-5-2015 - 16:13
Heren, 50m rugslagJeugd 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jens BakkerDe Dolfijn26.7619930002127.01
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend26.6319920002727.69
3.Sverre OelenWZ&PC Purmerend29.8219900214729.96
4.Jeffrey van 't SchipDe Amstel31.0819910203530.36
5.Erwin SneekDe Futen30.2119910215330.75
6.Matthias Van WeteringMolse Zwemclub "Mozka"29.50MOZKA/10318/9331.18
7.Lars van der ZeeW.Z. & P.C. Triton31.1619970242731.28
8.Kevin HooijerW.Z. & P.C. Triton30.4319940164331.39
9.Danny GroenEd-Vo32.6419970303332.08
10.Kaspur van der LemSwimcademy31.6819960027932.84
11.Marcel van der LemSwimcademy32.8519650056333.24
12.Tim StevensDe Futen33.9319970279735.15
13.Mark BunnikW.Z. & P.C. Triton33.7119920018335.21
DISJeff DuivenvoordenNoordwijkerhout35.21199601829RF


<< TOP >>
Programmanr. 8
23-5-2015 - 16:21
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Calina van der LemSwimcademy1:33.412002000861:30.69
50m:42.04100m:1:30.69
2.Amy KoelmanDe Columbiaan1:30.572003009221:32.06
50m:43.88100m:1:32.06
3.Talita Dijkman DulkesKzc1:37.042002034841:34.13*
50m:45.89100m:1:34.13
4.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend1:31.572003010061:35.52
50m:46.07100m:1:35.52
5.Feia PersadZwemvereniging Hoorn1:35.812002018281:36.26
50m:45.94100m:1:36.26
6.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend1:41.322003026701:36.83
50m:46.32100m:1:36.83
7.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:34.912003004941:37.27
50m:45.76100m:1:37.27
8.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend1:43.602003011181:44.27
50m:49.84100m:1:44.27
9.Fiona Van BreeMolse Zwemclub "Mozka"1:52.90MOZKA/21005/031:46.29
50m:51.21100m:1:46.29
10.Noah KoelmanDe Columbiaan1:40.822003009181:48.15
50m:53.08100m:1:48.15
11.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:45.992003010041:49.62
50m:52.45100m:1:49.62
AFGEMKyra WesemannMSV- Zeemacht1:36.08200201440
AFGEMDaphne van HalAquarius1:44.74200203008

<< TOP >>
Programmanr. 8
23-5-2015 - 16:21
Meisjes, 100m schoolslag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anke VanlommelMolse Zwemclub "Mozka"1:25.59MOZKA/20293/001:21.67
50m:38.49100m:1:21.67
2.Marloes PotzeGzvw1:21.642000023321:24.86
50m:39.44100m:1:24.86
3.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:27.692001031241:25.43
50m:40.30100m:1:25.43
4.Brit BrandsmaDe Forel1:24.642001000261:26.52
50m:40.62100m:1:26.52
5.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht1:28.282000015461:30.91
50m:43.17100m:1:30.91
6.Silke DillenMolse Zwemclub "Mozka"1:32.89MOZKA/20323/001:31.19
50m:43.05100m:1:31.19
7.Anne DuivenvoordenNoordwijkerhout1:27.262000019841:31.53
50m:42.22100m:1:31.53
8.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend1:30.102001052581:31.99
50m:43.50100m:1:31.99
9.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht1:31.702000015501:34.24
50m:44.10100m:1:34.24
10.Camilla DortmondGzvw1:34.642001007861:37.36
50m:44.77100m:1:37.36
11.Jonell BarkerKzc1:39.912001034681:40.32
50m:46.68100m:1:40.32
12.Marleen van der StoopAquarius1:40.062001049441:43.18
50m:48.17100m:1:43.18
13.Benthe MastWZ&PC Purmerend1:45.162001047141:45.79
50m:50.90100m:1:45.79
14.Manon de JongGzvw1:47.792001053901:46.94
50m:48.85100m:1:46.94
15.Margherita BerrutiNoordwijkerhout1:45.952001040561:47.25
50m:50.59100m:1:47.25
16.Leen HembrechtsMolse Zwemclub "Mozka"1:48.62MOZKA/20339/001:48.34
50m:49.75100m:1:48.34
17.Beau PorteKzc1:46.392001048781:50.56
50m:49.72100m:1:50.56
AFGEMKirsten PetitOeza1:35.94200002986

<< TOP >>
Programmanr. 8
23-5-2015 - 16:21
Meisjes, 100m schoolslag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Vivianne DortmondGzvw1:19.131998015781:20.61
50m:37.04100m:1:20.61
2.Anouk ZandbergenDaw1:21.161998027741:21.67
50m:38.99100m:1:21.67
3.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht1:21.271999037781:22.64
50m:38.24100m:1:22.64
4.Lieke AlofsDaw1:23.031999032321:24.34
50m:39.46100m:1:24.34
5.Naomi CohenWZ&PC Purmerend1:26.011998012221:26.63
50m:40.93100m:1:26.63
6.Sharon van der LemSwimcademy1:30.411998002701:32.32
50m:43.13100m:1:32.32
7.Andinih RahayuDe Amstel1:30.071999057061:32.86
50m:43.46100m:1:32.86
8.Barbara StoopDe Futen1:30.361998051221:33.18
50m:44.40100m:1:33.18
9.Catannia NortanWZ&PC Purmerend1:35.441999044001:34.13
50m:44.05100m:1:34.13
10.Anke GeuensMolse Zwemclub "Mozka"1:32.04MOZKA/20301/981:34.15*
11.Thalita DekkerAquarius1:40.241998032201:43.24
50m:47.67100m:1:43.24

<< TOP >>
Programmanr. 8
23-5-2015 - 16:21
Dames, 100m schoolslagSenioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend1:12.821992027721:14.13
50m:35.30100m:1:14.13
2.Irene TeuferDaw1:11.821996023401:20.02
50m:37.70100m:1:20.02
3.Nathalie van VelzenWZ&PC Purmerend1:20.681985029701:22.32
50m:38.64100m:1:22.32
4.Chantal BeijerZV Haerlem1:21.371997008841:26.27
50m:40.60100m:1:26.27
5.Desiree van der LemSwimcademy1:25.781968002821:27.06
50m:41.40100m:1:27.06
6.Fréderique van TielKzc1:27.441997028521:30.66
50m:42.83100m:1:30.66
7.Marijke PrasGzvw1:28.561992037001:33.78
50m:44.16100m:1:33.78
8.Esther BeerlingW.Z. & P.C. Triton1:35.241984001201:35.11
50m:45.11100m:1:35.11
9.Elise DekkerDe Dolfijn1:31.531997009761:39.82
50m:46.66100m:1:39.82


<< TOP >>
Programmanr. 9
23-5-2015 - 16:36
Jongens, 100m schoolslag11 - 12 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Dushan de BruijnDe Forel1:23.702002012731:21.81
50m:39.41100m:1:21.81
2.Rijk HeereAlbion1:26.502003008971:26.23
50m:39.97100m:1:26.23
3.Florian van HeestAz&Pc1:29.872003006211:28.37
50m:42.03100m:1:28.37
4.Stanley HauWZ&PC Purmerend1:33.152003006551:32.77
50m:44.00100m:1:32.77
5.Daniël RykovAz&Pc1:37.992002004471:34.65
50m:45.01100m:1:34.65
6.Owen BarkerKzc1:34.512003006791:36.91
50m:45.32100m:1:36.91
7.Renz MaesMolse Zwemclub "Mozka"1:40.97MOZKA/10342/021:38.01
50m:47.31100m:1:38.01
8.Kay WijkmanMSV- Zeemacht1:39.072003032051:39.23
50m:47.71100m:1:39.23
9.Martijn HutschemakersDe Dolfijn1:42.192003019111:39.64
50m:48.42100m:1:39.64
10.Liam WesemannMSV- Zeemacht1:46.472003005811:50.13
50m:52.49100m:1:50.13
11.Ivo DriehuisDe AmstelNT2002043991:50.71
50m:51.84100m:1:50.71
12.Luan Dijkman DulkesKzc1:50.952003024311:57.54
50m:55.93100m:1:57.54
13.Mathijn BrinkMSV- ZeemachtNT2003039352:12.51
50m:1:00.35100m:2:12.51
DISStefano de VriesKzc1:45.87200301671SD
DISJelle KoomenNoordwijkerhout1:47.87200201137
DISJay KoedamAquarius1:56.43200301979AA

<< TOP >>
Programmanr. 9
23-5-2015 - 16:36
Jongens, 100m schoolslag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jairo KauwohMSV- Zeemacht1:11.462001015991:11.86
50m:34.09100m:1:11.86
2.Ivar OldenhofDe Dolfijn1:20.802000000811:18.39
50m:37.12100m:1:18.39
3.Ian van TielEd-Vo1:19.572000003491:18.73
50m:36.81100m:1:18.73
4.Friso DatemaAquarius1:21.292000030271:21.31
50m:37.73100m:1:21.31
5.Thies van CapelleTorpedo1:23.452000038911:22.61
50m:40.04100m:1:22.61
6.Jordi van der LemSwimcademy1:22.172000001891:24.15
50m:39.08100m:1:24.15
7.Jarno FrankenGzvw1:28.442001031451:27.85
50m:41.44100m:1:27.85
8.Wim HembrechtsMolse Zwemclub "Mozka"1:26.42MOZKA/10322/001:27.87
50m:41.51100m:1:27.87
9.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:28.432001004271:28.97
50m:41.72100m:1:28.97
10.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:27.712000030071:30.39
50m:42.84100m:1:30.39
11.Quentin RuizDe Forel1:28.672001001871:32.48
50m:44.38100m:1:32.48
12.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:50.292001004671:43.65
50m:49.14100m:1:43.65
13.Julian KragtwijkDe Futen1:46.712001039871:45.33
50m:49.61100m:1:45.33

<< TOP >>
Programmanr. 9
23-5-2015 - 16:36
Jongens, 100m schoolslag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Joren MoorsMolse Zwemclub "Mozka"1:16.98MOZKA/10269/981:17.07
50m:36.88100m:1:17.07
2.Jarno Van LimbergenMolse Zwemclub "Mozka"1:21.36MOZKA/10319/981:20.89
50m:37.81100m:1:20.89
3.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend1:23.511999027171:24.06
50m:39.84100m:1:24.06
4.Jarno Van SteenMolse Zwemclub "Mozka"1:25.29MOZKA/10317/991:26.00
50m:40.64100m:1:26.00
5.Koen GaalOeza1:25.751999011131:29.42
50m:41.54100m:1:29.42
6.Lucas van der SchaarTorpedo1:34.401999047571:34.55
50m:44.58100m:1:34.55

<< TOP >>
Programmanr. 9
23-5-2015 - 16:36
Heren, 100m schoolslagJeugd 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend1:06.641992000271:09.14
50m:32.74100m:1:09.14
2.Erwin SneekDe Futen1:13.421991021531:13.97
50m:34.16100m:1:13.97
3.Jeffrey van 't SchipDe Amstel1:18.741991020351:18.19
50m:36.78100m:1:18.19
4.Marcel van der LemSwimcademy1:16.891965005631:18.76
50m:37.03100m:1:18.76
5.Stich Ver HeyenMolse Zwemclub "Mozka"1:19.26MOZKA/10283/951:21.75
50m:37.99100m:1:21.75
6.Tim StevensDe Futen1:22.191997027971:22.96
50m:37.53100m:1:22.96
7.Roy PotzeGzvw1:23.861997024571:23.73
50m:39.76100m:1:23.73
DISYelth Ver HeyenMolse Zwemclub "Mozka"1:15.74MOZKA/10251/97AA


<< TOP >>
Programmanr. 10
23-5-2015 - 16:49
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Evy RozeboomWZ&PC Purmerend1:34.502006013381:32.90
50m:44.18100m:1:32.90
2.Kim OudendijkKzc1:34.202006009641:35.52
50m:45.54100m:1:35.52
3.Danique GiulianoDe Dolfijn1:57.332006007061:39.56
50m:47.81100m:1:39.56
4.Karuna MeirmansKzc1:42.472006016821:39.77
50m:45.47100m:1:39.77
5.Maaike BleijA.Z.V.D.1:42.072006012741:42.04
50m:47.35100m:1:42.04

<< TOP >>
Programmanr. 10
23-5-2015 - 16:49
Jongens, 100m vrije slagMinioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Feico de JongeKzc1:25.112006000471:29.57
50m:41.33100m:1:29.57

<< TOP >>
Programmanr. 10
23-5-2015 - 16:49
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marie-Alix WittersMolse Zwemclub "Mozka"1:17.75MOZKA/21004/051:16.11
50m:36.72100m:1:16.11
2.Aniek van den BrinkDe Dolfijn1:18.082005000901:18.80
50m:37.25100m:1:18.80
3.Dana van LeeuwenKzc1:27.422005001501:27.22
50m:42.55100m:1:27.22
4.Demi BarkerKzc1:26.622005003481:27.60
50m:40.98100m:1:27.60
5.Kelly DijstWZ&PC Purmerend1:33.002005002521:32.41
50m:44.31100m:1:32.41
6.Hannah de JongGzvw1:38.702005016801:33.39
50m:44.18100m:1:33.39
7.Zenna KreftWZ&PC Purmerend1:35.572005001181:34.34
50m:43.90100m:1:34.34
8.Zoë MullerAquarius1:42.172005009041:35.39
50m:44.80100m:1:35.39
9.Lotte van der ValkDe Dolfijn1:32.062005008221:36.30
50m:43.96100m:1:36.30
10.Samantha FrenschDe Dolfijn1:42.782005015981:40.08
50m:45.98100m:1:40.08
11.Malika BrinkMSV- Zeemacht1:45.462005026761:45.95
50m:48.44100m:1:45.95
12.Lotus BreedveldDe Dolfijn1:42.412005015961:50.98
50m:50.66100m:1:50.98
13.Fay van GraasNoordwijkerhoutNT2005019721:54.83
50m:51.20100m:1:54.83
DISJasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend1:24.87200500656AA
AFGEMLoeki GriffioenWZ&PC Purmerend1:38.26200502386

<< TOP >>
Programmanr. 10
23-5-2015 - 16:49
Jongens, 100m vrije slagMinioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nicolas ZanoliDe Dolfijn1:16.212005000291:18.21
50m:37.30100m:1:18.21
2.C mile FouzaïDe Dolfijn1:21.622005002631:19.91
50m:36.94100m:1:19.91
3.Pepijn de WitDe Dolfijn1:34.382005022771:27.80
50m:40.80100m:1:27.80
4.Leon van GelderWZ&PC Purmerend1:27.342005006211:27.81
50m:42.12100m:1:27.81
5.Noah de BoerDe Dolfijn1:29.502005010531:28.70
50m:42.56100m:1:28.70
6.Zias KoolKzc1:28.532005010991:28.73
50m:41.52100m:1:28.73
7.Yoran NijlandOeza1:29.802005013311:29.23
50m:42.61100m:1:29.23
8.James ChadwickDe Dolfijn1:38.052005012491:32.56
50m:43.19100m:1:32.56
9.Stef KluiversDe Dolfijn1:42.932005022791:40.00
50m:47.66100m:1:40.00
10.Ben AalsvelDe Dolfijn1:45.132005012551:40.77
50m:47.32100m:1:40.77
11.Lucas AmbroseDe DolfijnNT2005022751:42.77
50m:49.75100m:1:42.77
12.Ali BakkarDe Dolfijn1:47.832005019171:49.70
50m:48.58100m:1:49.70

<< TOP >>
Programmanr. 10
23-5-2015 - 16:49
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Naya KocDaw1:17.942004006821:15.68
50m:36.23100m:1:15.68
2.Yvette BuisDe Dolfijn1:18.252004018301:18.43
50m:37.52100m:1:18.43
3.Athina EconomonDe Futen1:18.952004024381:19.88
50m:37.50100m:1:19.88
4.Zoe MatthijssenDe Dolfijn1:22.862004030461:20.61
50m:39.52100m:1:20.61
5.Anke LietenMolse Zwemclub "Mozka"1:29.08MOZKA/21007/041:25.99
50m:41.49100m:1:25.99
6.Nila BallAlbion1:27.262004009101:30.20
50m:42.57100m:1:30.20
7.Robin TilAquarius1:31.562004023441:32.32
50m:43.23100m:1:32.32
8.Emma BarkAquarius1:32.182004018461:36.97
50m:45.32100m:1:36.97
9.Liz van GraasNoordwijkerhout1:49.922004033321:48.48*
50m:50.50100m:1:48.48
10.Tara van HalAquarius1:54.232004021501:54.15
50m:50.00100m:1:54.15
DISSuze DuivenvoordeNoordwijkerhout1:35.33200400638AA

<< TOP >>
Programmanr. 10
23-5-2015 - 16:49
Jongens, 100m vrije slagMinioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tycho de JongeKzc1:10.712004004111:14.00
50m:34.97100m:1:14.00
2.Quint van HarenDe Forel1:15.842004002151:14.49
50m:36.11100m:1:14.49
3.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend1:19.152004009891:17.71
50m:37.48100m:1:17.71
4.Marc TolWZ&PC Purmerend1:19.032004001251:20.28
50m:38.47100m:1:20.28
5.Collin SchoutenMSV- Zeemacht1:19.992004006971:21.07
50m:38.63100m:1:21.07
6.Florian JoostenMolse Zwemclub "Mozka"1:24.27MOZKA/11018/041:21.30
50m:39.94100m:1:21.30
7.Joren OldenhofDe Dolfijn1:22.922004000451:22.96
50m:38.36100m:1:22.96
8.Wouter ZijlstraDe Forel1:26.002004015451:23.82
50m:40.35100m:1:23.82
9.Denny KatDe Forel1:23.122004019471:23.98
50m:40.26100m:1:23.98
10.Michael Wal van derMSV- Zeemacht1:23.312004031511:25.53
50m:39.52100m:1:25.53
11.Antoine HenryDe Dolfijn1:28.492004014751:30.46
50m:42.15100m:1:30.46
12.Aaron MientjesKzc1:31.762004007811:32.03
50m:43.49100m:1:32.03
13.Nick MaesMolse Zwemclub "Mozka"1:39.15MOZKA/11014/041:34.20
50m:47.15100m:1:34.20


<< TOP >>
Programmanr. 11
23-5-2015 - 17:07
Meisjes, 400m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jans DillenMolse Zwemclub "Mozka"5:10.42MOZKA/20335/035:01.98
50m:
100m:
34.57
1:12.01
150m:
200m:
1:50.45
2:29.85
250m:
300m:
3:08.74
3:48.15
350m:
400m:
4:25.97
5:01.98
2.Tara van LeeuwenKzc5:06.182002011125:06.58
50m:
100m:
34.00
1:11.28
150m:
200m:
1:49.79
2:29.06
250m:
300m:
3:08.35
3:48.00
350m:
400m:
4:27.88
5:06.58
3.Zana UdoDe Forel5:11.882002026865:13.15
50m:
100m:
34.01
1:12.85
150m:
200m:
1:53.18
2:34.18
250m:
300m:
3:14.29
3:54.36
350m:
400m:
4:34.67
5:13.15
4.Maya BallAlbion5:46.602002008745:32.68
50m:
100m:
35.41
1:15.06
150m:
200m:
1:56.10
2:38.88
250m:
300m:
3:22.18
4:05.79
350m:
400m:
4:49.88
5:32.68
5.Sterre KieftKzc6:26.242002030105:34.69
50m:
100m:
36.87
1:18.31
150m:
200m:
2:03.04
2:47.16
250m:
300m:
3:29.19
4:12.71
350m:
400m:
4:55.08
5:34.69
6.Jente DreezenMolse Zwemclub "Mozka"6:30.45MOZKA/21002/025:58.71
50m:
100m:
39.50
1:24.23
150m:
200m:
2:10.31
2:56.96
250m:
300m:
3:43.60
4:30.88
350m:
400m:
5:16.31
5:58.71
7.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend6:17.902003010046:12.15
50m:
100m:
42.51
1:30.04
150m:
200m:
2:17.99
3:05.91
250m:
300m:
3:53.91
4:41.25
350m:
400m:
5:28.69
6:12.15
8.Anouk BraaksmaAquarius6:20.732002008406:25.78
50m:
100m:
39.13
1:25.04
150m:
200m:
2:14.29
3:04.48
250m:
300m:
3:55.16
4:46.99
350m:
400m:
5:38.90
6:25.78
9.Truus CuyversMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/21019/037:21.22
50m:
100m:
45.70
1:39.99
150m:
200m:
2:35.89
3:35.16
250m:
300m:
4:33.53
5:31.83
350m:
400m:
6:30.21
7:21.22

<< TOP >>
Programmanr. 11
23-5-2015 - 17:07
Meisjes, 400m vrije slag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht4:46.062000015464:46.24
50m:
100m:
32.21
1:08.42
150m:
200m:
1:44.44
2:21.37
250m:
300m:
2:58.11
3:35.03
350m:
400m:
4:11.56
4:46.24
2.Fien CuyversMolse Zwemclub "Mozka"5:10.42MOZKA/20324/005:06.91
50m:
100m:
34.74
1:12.70
150m:
200m:
1:51.09
2:30.93
250m:
300m:
3:09.01
3:48.17
350m:
400m:
4:27.74
5:06.91
3.Marloes PotzeGzvw5:12.502000023325:09.05
50m:
100m:
34.91
1:13.46
150m:
200m:
1:52.63
2:32.40
250m:
300m:
3:12.07
3:51.28
350m:
400m:
4:30.39
5:09.05
4.Naomi BuurOeza5:17.342001015205:17.77
50m:
100m:
34.88
1:14.22
150m:
200m:
1:54.85
2:35.94
250m:
300m:
3:16.25
3:57.40
350m:
400m:
4:38.81
5:17.77
5.Amber van der KrukMSV- Zeemacht6:14.122001027305:58.70
50m:
100m:
37.57
1:23.27
150m:
200m:
2:11.65
2:57.29
250m:
300m:
3:44.58
4:31.79
350m:
400m:
5:17.85
5:58.70
6.Semmie van KuilenburgKzc6:49.542001026126:41.91
50m:
100m:
44.00
1:34.20
150m:
200m:
2:25.21
3:18.14
250m:
300m:
4:10.83
5:01.92
350m:
400m:
5:53.97
6:41.91
7.Beau PorteKzcNT2001048786:42.82
50m:
100m:
44.69
1:34.83
150m:
200m:
2:28.13
3:21.65
250m:
300m:
4:13.69
5:04.45
350m:
400m:
5:54.84
6:42.82

<< TOP >>
Programmanr. 11
23-5-2015 - 17:07
Meisjes, 400m vrije slag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sophie-Charlotte GysenMolse Zwemclub "Mozka"4:37.18MOZKA/20309/994:33.63
50m:
100m:
31.24
1:05.29
150m:
200m:
1:40.15
2:15.09
250m:
300m:
2:50.16
3:25.20
350m:
400m:
3:59.98
4:33.63
2.Bibi StokvisDe Dolfijn4:43.261999008924:42.79
50m:
100m:
31.44
1:06.33
150m:
200m:
1:42.24
2:18.24
250m:
300m:
2:54.84
3:31.16
350m:
400m:
4:07.39
4:42.79
3.Aïcha CroesOceanus5:05.271998033385:02.47
50m:
100m:
33.58
1:11.23
150m:
200m:
1:50.14
2:29.47
250m:
300m:
3:07.96
3:47.21
350m:
400m:
4:26.22
5:02.47
4.Jet KleineMSV- Zeemacht5:02.941999033845:05.87
50m:
100m:
32.69
1:09.37
150m:
200m:
1:47.17
2:26.31
250m:
300m:
3:05.21
3:45.65
350m:
400m:
4:26.03
5:05.87
5.Maaike BakerDe Columbiaan5:23.791999029305:06.52
50m:
100m:
33.47
1:10.74
150m:
200m:
1:50.14
2:30.09
250m:
300m:
3:09.82
3:49.27
350m:
400m:
4:29.48
5:06.52
6.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend5:00.351999032925:13.75
50m:
100m:
35.57
1:13.89
150m:
200m:
1:52.48
2:31.92
250m:
300m:
3:11.99
3:53.57
350m:
400m:
4:34.19
5:13.75
7.Iris van der MoolenDe Amstel5:25.131999020525:16.29
50m:
100m:
34.69
1:13.83
150m:
200m:
1:54.09
2:34.52
250m:
300m:
3:15.85
3:56.92
350m:
400m:
4:37.45
5:16.29
8.Naomi CohenWZ&PC Purmerend5:02.891998012225:16.99
50m:
100m:
35.94
1:15.79
150m:
200m:
1:56.39
2:37.10
250m:
300m:
3:17.39
3:57.44
350m:
400m:
4:38.25
5:16.99
9.Romy VerhagenDe Amstel5:38.081999041105:30.34
50m:
100m:
35.74
1:15.43
150m:
200m:
1:57.13
2:39.73
250m:
300m:
3:22.79
4:06.04
350m:
400m:
4:49.20
5:30.34
10.Carline VerhagenDe Dolfijn5:48.971998041765:43.92
50m:
100m:
38.16
1:20.84
150m:
200m:
2:04.49
2:48.23
250m:
300m:
3:32.18
4:17.12
350m:
400m:
5:00.71
5:43.92

<< TOP >>
Programmanr. 11
23-5-2015 - 17:07
Dames, 400m vrije slagSenioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Noa OldenhofDe Dolfijn4:37.741997006224:34.72
50m:
100m:
30.92
1:05.21
150m:
200m:
1:39.96
2:15.16
250m:
300m:
2:50.35
3:25.80
350m:
400m:
4:01.12
4:34.72
2.Daphné BlockxMolse Zwemclub "Mozka"4:41.56MOZKA/20252/974:45.30
50m:
100m:
33.40
1:09.63
150m:
200m:
1:46.46
2:23.05
250m:
300m:
2:59.16
3:35.60
350m:
400m:
4:11.36
4:45.30
3.Chantal BeijerZV Haerlem4:48.611997008845:03.05
50m:
100m:
34.39
1:11.68
150m:
200m:
1:50.22
2:28.86
250m:
300m:
3:07.38
3:46.94
350m:
400m:
4:25.70
5:03.05
4.Milja BreedTorpedo5:30.721988005945:06.03
50m:
100m:
33.75
1:11.05
150m:
200m:
1:49.63
2:29.60
250m:
300m:
3:09.59
3:49.71
350m:
400m:
4:29.10
5:06.03
5.Cynthia-Maria de GalanSwimcademy5:16.721992034165:27.08
50m:
100m:
33.33
1:10.97
150m:
200m:
1:50.28
2:30.68
250m:
300m:
3:12.02
3:54.55
350m:
400m:
4:40.46
5:27.08
6.Denise OtjesAquarius5:56.911996013785:31.66
50m:
100m:
36.23
1:15.92
150m:
200m:
1:57.20
2:40.17
250m:
300m:
3:24.19
4:07.79
350m:
400m:
4:51.21
5:31.66


<< TOP >>
Programmanr. 12
23-5-2015 - 17:32
Jongens, 400m vrije slag11 - 12 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Makai van HarenDe Forel4:55.262002006274:54.64
50m:
100m:
32.27
1:08.90
150m:
200m:
1:46.26
2:24.15
250m:
300m:
3:02.39
3:40.40
350m:
400m:
4:18.08
4:54.64
2.Daniël RykovAz&Pc5:36.022002004475:06.63
50m:
100m:
35.12
1:14.03
150m:
200m:
1:53.20
2:32.44
250m:
300m:
3:11.31
3:50.79
350m:
400m:
4:29.01
5:06.63
3.Rijk HeereAlbion5:28.232003008975:11.07
50m:
100m:
33.78
1:12.30
150m:
200m:
1:51.92
2:31.91
250m:
300m:
3:11.31
3:51.67
350m:
400m:
4:31.44
5:11.07
4.Tim CohenWZ&PC Purmerend5:28.362003006855:14.23
50m:
100m:
35.61
1:14.41
150m:
200m:
1:53.94
2:33.44
250m:
300m:
3:13.37
3:54.65
350m:
400m:
4:35.73
5:14.23
5.Michiel Van DesselMolse Zwemclub "Mozka"5:46.34MOZKA/11003/025:37.60
50m:
100m:
38.17
1:21.11
150m:
200m:
2:04.24
2:47.46
250m:
300m:
3:31.03
4:14.73
350m:
400m:
4:57.52
5:37.60
6.Ruben de VriendZV HaerlemNT2003009815:38.42
50m:
100m:
36.00
1:17.94
150m:
200m:
2:01.90
2:45.32
250m:
300m:
3:29.28
4:12.98
350m:
400m:
4:55.47
5:38.42
7.Luan Dijkman DulkesKzc5:55.792003024315:43.79
50m:
100m:
38.54
1:22.55
150m:
200m:
2:06.77
2:52.20
250m:
300m:
3:36.47
4:20.80
350m:
400m:
5:04.50
5:43.79
8.Tim DuivenvoordeNoordwijkerhout6:05.322002003835:43.89
50m:
100m:
36.26
1:19.70
150m:
200m:
2:04.22
2:49.30
250m:
300m:
3:34.48
4:20.13
350m:
400m:
5:04.34
5:43.89
9.Kay WijkmanMSV- Zeemacht6:27.772003032056:05.96
50m:
100m:
38.36
1:22.43
150m:
200m:
2:10.62
2:58.62
250m:
300m:
3:45.57
4:32.77
350m:
400m:
5:21.00
6:05.96
10.Patrick van den KolkAquariusNT2003019616:42.49
50m:43.36100m:1:33.60150m:2:25.47200m:3:17.55250m:4:10.55400m:6:42.49

<< TOP >>
Programmanr. 12
23-5-2015 - 17:32
Jongens, 400m vrije slag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jelmar KoopmanDe Forel4:30.922001002494:26.21
50m:
100m:
30.30
1:04.16
150m:
200m:
1:38.33
2:12.57
250m:
300m:
2:46.34
3:20.35
350m:
400m:
3:53.97
4:26.21
2.Jairo KauwohMSV- Zeemacht4:42.542001015994:37.86
50m:
100m:
29.10
1:02.70
150m:
200m:
1:38.53
2:14.44
250m:
300m:
2:50.59
3:27.25
350m:
400m:
4:03.68
4:37.86
3.Boyd WijkmanMSV- Zeemacht5:41.192001047594:59.52
50m:
100m:
32.31
1:09.16
150m:
200m:
1:47.59
2:26.21
250m:
300m:
3:04.69
3:43.33
350m:
400m:
4:22.18
4:59.52
4.Roel GaalOeza6:03.662001011734:59.74
50m:
100m:
33.60
1:11.90
150m:
200m:
1:50.72
2:29.38
250m:
300m:
3:08.91
3:47.75
350m:
400m:
4:25.93
4:59.74
5.Martijn OttenhofDe Amstel5:28.202000011555:00.13
50m:
100m:
33.06
1:09.73
150m:
200m:
1:46.54
2:24.73
250m:
300m:
3:03.62
3:42.52
350m:
400m:
4:22.48
5:00.13
6.Thies van CapelleTorpedo5:28.742000038915:14.47
50m:
100m:
33.97
1:12.61
150m:
200m:
1:52.59
2:32.88
250m:
300m:
3:13.10
3:54.83
350m:
400m:
4:36.26
5:14.47

<< TOP >>
Programmanr. 12
23-5-2015 - 17:32
Jongens, 400m vrije slag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jordi de NijsMSV- Zeemacht4:34.181998018514:28.13
50m:
100m:
29.40
1:03.11
150m:
200m:
1:37.24
2:11.73
250m:
300m:
2:46.26
3:21.08
350m:
400m:
3:55.50
4:28.13
2.Erno VriensWZ&PC Purmerend4:40.331999025874:36.53
50m:
100m:
29.98
1:04.25
150m:
200m:
1:39.68
2:15.42
250m:
300m:
2:51.01
3:26.54
350m:
400m:
4:02.30
4:36.53
3.Erik BultDaw4:51.101999021534:40.64
50m:
100m:
30.82
1:05.47
150m:
200m:
1:41.32
2:17.86
250m:
300m:
2:54.28
3:31.10
350m:
400m:
4:07.11
4:40.64
4.Timo de VriesDe Forel5:04.511999004074:41.64
50m:
100m:
29.66
1:03.02
150m:
200m:
1:37.46
2:12.85
250m:
300m:
2:49.33
3:26.37
350m:
400m:
4:04.39
4:41.64
5.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend4:54.551999027174:56.22
50m:
100m:
32.11
1:09.60
150m:
200m:
1:47.12
2:25.29
250m:
300m:
3:03.42
3:42.44
350m:
400m:
4:20.71
4:56.22
AFGEMRoy VlielandKzc5:20.03199901517

<< TOP >>
Programmanr. 12
23-5-2015 - 17:32
Heren, 400m vrije slagJeugd 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jens BakkerDe Dolfijn4:01.111993000214:02.10
50m:
100m:
27.41
57.24
150m:
200m:
1:27.54
1:58.45
250m:
300m:
2:29.39
3:00.78
350m:
400m:
3:31.74
4:02.10
2.Raoul EngelenburgAquarijn4:11.821989008434:14.49
50m:
100m:
29.24
1:01.29
150m:
200m:
1:33.86
2:06.16
250m:
300m:
2:38.43
3:10.89
350m:
400m:
3:42.92
4:14.49
3.Yelth Ver HeyenMolse Zwemclub "Mozka"4:35.30MOZKA/10251/974:28.10
50m:
100m:
30.44
1:04.30
150m:
200m:
1:38.80
2:13.82
250m:
300m:
2:48.33
3:22.52
350m:
400m:
3:56.29
4:28.10
4.Felix GeenenDaw4:26.041995010854:32.14
50m:
100m:
30.28
1:04.57
150m:
200m:
1:38.82
2:13.11
250m:
300m:
2:47.76
3:22.86
350m:
400m:
3:58.54
4:32.14
5.Tim BunnikW.Z. & P.C. Triton4:28.081990005054:33.16
50m:
100m:
30.61
1:05.39
150m:
200m:
1:40.99
2:16.08
250m:
300m:
2:50.79
3:25.15
350m:
400m:
3:59.37
4:33.16
6.Lars van der ZeeW.Z. & P.C. Triton4:43.201997024274:40.54
50m:
100m:
30.44
1:05.36
150m:
200m:
1:40.88
2:17.56
250m:
300m:
2:53.94
3:30.70
350m:
400m:
4:06.39
4:40.54
7.Danny GroenEd-Vo4:47.541997030334:41.59
50m:
100m:
30.64
1:05.01
150m:
200m:
1:40.66
2:16.53
250m:
300m:
2:52.99
3:29.68
350m:
400m:
4:06.56
4:41.59
8.Sverre OelenWZ&PC Purmerend4:45.001990021474:49.64
50m:
100m:
33.33
1:09.50
150m:
200m:
1:46.25
2:23.36
250m:
300m:
2:59.10
3:35.76
350m:
400m:
4:12.50
4:49.64
9.Jeroen PrinsGzvw5:02.141995017635:16.97
50m:
100m:
33.11
1:11.27
150m:
200m:
1:51.17
2:32.23
250m:
300m:
3:13.53
3:54.96
350m:
400m:
4:36.67
5:16.97


<< TOP >>
Programmanr. 13
24-5-2015 - 9:00
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Danique BernardEd-Vo2:15.992002002242:17.01
50m:31.72100m:1:06.91150m:1:42.49200m:2:17.01
2.Jans DillenMolse Zwemclub "Mozka"2:31.57MOZKA/20335/032:24.62
50m:33.25100m:1:10.31150m:1:48.70200m:2:24.62
3.Tara van LeeuwenKzc2:25.062002011122:26.18
50m:33.52100m:1:10.83150m:1:49.57200m:2:26.18
4.Zana UdoDe Forel2:27.262002026862:26.82
50m:33.27100m:1:11.49150m:1:50.61200m:2:26.82
5.Kyra WesemannMSV- Zeemacht2:32.452002014402:30.01
50m:34.28100m:1:12.54150m:1:51.63200m:2:30.01
6.Talita Dijkman DulkesKzc2:35.382002034842:32.55
50m:34.81100m:1:13.57150m:1:53.27200m:2:32.55
7.Eline HoekstraOeza2:40.582003012802:41.34
50m:35.46100m:1:17.11150m:2:00.72200m:2:41.34
8.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend2:42.942003026702:42.11
50m:35.78100m:1:17.04150m:2:00.44200m:2:42.11
9.Anne-Sophie BoetsMolse Zwemclub "Mozka"3:13.48MOZKA/21006/032:46.94
50m:37.67100m:1:20.50150m:2:04.79200m:2:46.94
10.Anouk BraaksmaAquarius2:54.592002008402:59.89
50m:39.53100m:1:25.94150m:2:15.26200m:2:59.89
11.Noah KoelmanDe Columbiaan2:50.752003009183:01.31
50m:39.90100m:1:24.92150m:2:12.87200m:3:01.31
12.Fiona Van BreeMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/21005/033:07.75
50m:42.56100m:1:31.05150m:2:21.50200m:3:07.75
13.Aïsha BankDe Amstel3:17.572003027883:09.86
50m:41.08100m:1:28.88150m:2:20.73200m:3:09.86

<< TOP >>
Programmanr. 13
24-5-2015 - 9:00
Meisjes, 200m vrije slag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht2:16.642000015462:22.30
50m:33.81100m:1:10.58150m:1:46.15200m:2:22.30
2.Fien CuyversMolse Zwemclub "Mozka"2:30.31MOZKA/20324/002:27.57
50m:33.94100m:1:12.16150m:1:50.94200m:2:27.57
3.Lynn FledderusDe Forel2:30.762001018962:27.86
50m:33.48100m:1:11.17150m:1:49.60200m:2:27.86
4.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn2:42.082000043802:29.95
50m:33.25100m:1:11.15150m:1:50.86200m:2:29.95
5.Alyah de BruijnDe Forel2:32.372000043082:32.26
50m:34.29100m:1:12.46150m:1:52.85200m:2:32.26
6.Yara BankDe Amstel2:33.002001033002:36.25
50m:35.84100m:1:15.08150m:1:56.22200m:2:36.25
7.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht2:39.642000015502:40.70
50m:35.93100m:1:17.42150m:1:58.88200m:2:40.70
8.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend2:40.652000004122:41.55
50m:36.91100m:1:17.40150m:2:00.38200m:2:41.55
9.Kaya de RuijterTorpedo2:43.512001033702:42.70
50m:36.60100m:1:18.50150m:2:02.47200m:2:42.70
10.Amber van der KrukMSV- Zeemacht2:55.402001027302:52.92
50m:36.92100m:1:20.14150m:2:07.17200m:2:52.92
11.Marleen van der StoopAquarius2:51.202001049442:58.08
50m:37.84100m:1:22.39150m:2:11.46200m:2:58.08
12.Jonell BarkerKzc3:04.672001034682:59.95
50m:38.68100m:1:21.43150m:2:09.10200m:2:59.95
13.Leen HembrechtsMolse Zwemclub "Mozka"3:12.83MOZKA/20339/003:09.15
50m:42.70100m:1:30.40200m:3:09.15
DISBenthe MastWZ&PC Purmerend3:02.59200104714
AA - Gestart voor startsignaal bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA

<< TOP >>
Programmanr. 13
24-5-2015 - 9:00
Meisjes, 200m vrije slag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bibi StokvisDe Dolfijn2:14.181999008922:14.16
50m:30.53100m:1:04.66150m:1:39.68200m:2:14.16
2.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht2:14.211999037782:14.66
50m:31.37100m:1:06.46150m:1:40.57200m:2:14.66
3.Jet KleineMSV- Zeemacht2:22.091999033842:22.31
50m:32.46100m:1:08.21150m:1:45.14200m:2:22.31
4.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend2:21.911999032922:25.72
50m:32.23100m:1:08.37150m:1:46.53200m:2:25.72
5.Maaike BakerDe Columbiaan2:26.301999029302:27.22
50m:32.69100m:1:10.25150m:1:49.43200m:2:27.22
6.Romy VerhagenDe Amstel2:32.661999041102:32.19
50m:34.45100m:1:12.36150m:1:52.22200m:2:32.19
7.Barbara StoopDe Futen2:39.641998051222:40.79
50m:38.52100m:1:19.03150m:2:01.66200m:2:40.79
8.Pien van LeeuwenTorpedo2:52.991999052802:46.91
50m:39.01100m:1:21.97150m:2:06.26200m:2:46.91
9.Michelle WartaW.Z. & P.C. Triton2:46.421999033762:49.27
50m:38.66100m:1:21.68150m:2:06.53200m:2:49.27
10.Isabel KragtwijkDe Futen2:35.241998056062:50.99
50m:37.21100m:1:20.40150m:2:05.49200m:2:50.99

<< TOP >>
Programmanr. 13
24-5-2015 - 9:00
Dames, 200m vrije slagSenioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tamara GroveDe Dolfijn2:05.731996012662:06.57
50m:28.96100m:1:01.33150m:1:34.01200m:2:06.57
2.Noa OldenhofDe Dolfijn2:13.361997006222:12.34
50m:30.08100m:1:03.34150m:1:38.05200m:2:12.34
3.Irene TeuferDaw2:14.531996023402:12.90
50m:29.94100m:1:02.98150m:1:37.63200m:2:12.90
4.Ingrid JongertEd-Vo2:12.201991014902:15.39
50m:30.54100m:1:04.44150m:1:39.68200m:2:15.39
5.Chantal BeijerZV Haerlem2:16.991997008842:21.82
50m:32.56100m:1:08.30150m:1:45.63200m:2:21.82
6.Cynthia-Maria de GalanSwimcademy2:21.911992034162:26.90
50m:32.91100m:1:09.27150m:1:48.10200m:2:26.90
7.Denise OtjesAquarius2:42.841996013782:32.51
50m:35.39100m:1:14.06150m:1:54.45200m:2:32.51
8.Joyce GeschiereWZ&PC Purmerend2:34.701990075262:36.86
50m:35.21100m:1:14.10150m:1:55.70200m:2:36.86
9.Florien MannensMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/21022/972:43.37
50m:36.73100m:1:17.86150m:2:01.41200m:2:43.37


<< TOP >>
Programmanr. 14
24-5-2015 - 9:20
Jongens, 200m vrije slag11 - 12 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Dushan de BruijnDe Forel2:18.832002012732:17.31
50m:31.74100m:1:06.61150m:1:42.24200m:2:17.31
2.Makai van HarenDe Forel2:17.252002006272:17.74
50m:31.33100m:1:07.14150m:1:42.65200m:2:17.74
3.Max LangerveldEd-Vo2:30.972002034352:23.30
50m:33.07100m:1:09.53150m:1:46.96200m:2:23.30
4.Daniël RykovAz&Pc2:32.572002004472:25.95
50m:33.22100m:1:09.72150m:1:48.19200m:2:25.95
5.Tim CohenWZ&PC Purmerend2:30.442003006852:29.75
50m:33.56100m:1:12.15150m:1:51.99200m:2:29.75
6.Tim DuivenvoordeNoordwijkerhout2:52.222002003832:43.99
50m:35.74100m:1:18.82150m:2:02.43200m:2:43.99
7.Michiel Van DesselMolse Zwemclub "Mozka"2:44.06MOZKA/11003/022:45.18
50m:38.28100m:1:20.93150m:2:04.55200m:2:45.18
8.Luan Dijkman DulkesKzc2:55.752003024312:45.73
50m:37.21100m:1:18.47150m:2:02.23200m:2:45.73
9.Marnick FrankenGzvw2:47.182003022792:50.37
50m:37.93100m:1:21.81150m:2:06.61200m:2:50.37
10.Marco van der WulpMSV- Zeemacht3:03.022003020512:51.81
50m:38.79100m:1:23.36150m:2:09.27200m:2:51.81
11.Martijn HutschemakersDe Dolfijn2:57.652003019112:54.92
50m:40.35100m:1:25.85150m:2:11.86200m:2:54.92
12.Patrick van den KolkAquariusNT2003019613:08.97
50m:41.34100m:1:30.62150m:2:24.93200m:3:08.97
13.Stefano de VriesKzc3:41.392003016713:27.39
50m:45.79100m:1:38.02150m:2:33.27200m:3:27.39
DISRijk HeereAlbion2:29.80200300897
AA - Gestart voor startsignaal bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA

<< TOP >>
Programmanr. 14
24-5-2015 - 9:20
Jongens, 200m vrije slag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Klaas PitDe Forel2:10.422001045192:05.84
50m:28.86100m:1:00.89150m:1:33.74200m:2:05.84
2.Jelmar KoopmanDe Forel2:05.612001002492:08.89
50m:29.53100m:1:02.49150m:1:36.38200m:2:08.89
3.Jairo KauwohMSV- Zeemacht2:08.292001015992:09.09
50m:29.72100m:1:02.63150m:1:36.46200m:2:09.09
4.Ian van TielEd-Vo2:14.242000003492:12.63
50m:29.32100m:1:02.29150m:1:37.70200m:2:12.63
5.Mike SchilderEd-Vo2:13.002000007672:14.57
50m:30.46100m:1:04.31150m:1:39.75200m:2:14.57
6.Ivar OldenhofDe Dolfijn2:21.372000000812:18.69
50m:31.50100m:1:07.02150m:1:43.39200m:2:18.69
7.Miquel KoelemanDe Columbiaan2:18.782000027632:20.04
50m:30.84100m:1:06.16150m:1:42.99200m:2:20.04
8.Peer van BemmelenDe Dolfijn2:28.602001026672:23.28
50m:32.49100m:1:09.56150m:1:47.41200m:2:23.28
9.Boyd WijkmanMSV- Zeemacht2:32.292001047592:23.63
50m:31.75100m:1:08.83150m:1:47.19200m:2:23.63
10.Friso DatemaAquarius2:25.722000030272:25.72
50m:31.52100m:1:08.00150m:1:47.73200m:2:25.72
11.Wim HembrechtsMolse Zwemclub "Mozka"2:24.39MOZKA/10322/002:27.24
50m:33.19100m:1:09.89150m:1:48.68200m:2:27.24
12.Thies van CapelleTorpedo2:27.592000038912:29.41
50m:33.73100m:1:09.99150m:1:49.27200m:2:29.41
13.Jarno FrankenGzvw2:35.612001031452:32.83
50m:33.07100m:1:11.83150m:1:53.11200m:2:32.83
14.Quentin RuizDe Forel2:44.762001001872:46.28
50m:37.17100m:1:21.36150m:2:05.81200m:2:46.28
15.Julian KragtwijkDe Futen2:50.852001039872:58.77
50m:42.21100m:1:28.34150m:2:15.74200m:2:58.77

<< TOP >>
Programmanr. 14
24-5-2015 - 9:20
Jongens, 200m vrije slag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sjobbe LuytenMolse Zwemclub "Mozka"1:56.17MOZKA/10284/981:54.22
50m:27.00100m:55.80150m:1:25.49200m:1:54.22
2.Sam BeyensMolse Zwemclub "Mozka"2:10.05MOZKA/10294/982:02.27
50m:28.38100m:59.24150m:1:31.00200m:2:02.27
3.Jordi de NijsMSV- Zeemacht2:05.681998018512:04.13
50m:28.15100m:59.36150m:1:31.90200m:2:04.13
4.Erno VriensWZ&PC Purmerend2:10.851999025872:07.17
50m:28.99100m:1:00.97150m:1:34.55200m:2:07.17
5.Timo de VriesDe Forel2:10.791999004072:09.37
50m:28.65100m:1:01.00150m:1:34.81200m:2:09.37
6.Reijer BoodtDe Dolfijn2:10.451999010012:11.98
50m:29.35100m:1:02.39150m:1:37.98200m:2:11.98
7.Erik BultDaw2:15.741999021532:13.46
50m:30.38100m:1:04.72150m:1:40.29200m:2:13.46
8.Joren MoorsMolse Zwemclub "Mozka"2:24.91MOZKA/10269/982:15.16
50m:31.82100m:1:06.49150m:1:41.13200m:2:15.16
9.Jarno Van LimbergenMolse Zwemclub "Mozka"2:16.68MOZKA/10319/982:16.54
50m:30.69100m:1:05.43150m:1:41.49200m:2:16.54
10.Philippe BoetsMolse Zwemclub "Mozka"2:46.00MOZKA/10276/992:35.17
50m:35.19100m:1:14.08150m:1:54.97200m:2:35.17

<< TOP >>
Programmanr. 14
24-5-2015 - 9:20
Heren, 200m vrije slagJeugd 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ruben DekkerDe Dolfijn1:51.161993006271:53.81
50m:26.93100m:55.81150m:1:25.48200m:1:53.81
2.Felix GeenenDaw2:01.661995010851:54.51
50m:26.26100m:56.73150m:1:29.60200m:1:54.51
3.Raoul EngelenburgAquarijn1:56.391989008432:00.63
50m:28.62100m:59.55150m:1:30.19200m:2:00.63
4.Yelth Ver HeyenMolse Zwemclub "Mozka"2:09.96MOZKA/10251/972:07.43
50m:29.20100m:1:01.35150m:1:34.93200m:2:07.43
5.Tim BunnikW.Z. & P.C. Triton2:03.981990005052:07.92
50m:28.73100m:1:01.01150m:1:35.15200m:2:07.92
6.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend2:06.511993002692:08.81
50m:29.85100m:1:02.14150m:1:34.97200m:2:08.81
7.Lars van der ZeeW.Z. & P.C. Triton2:09.211997024272:10.08
50m:29.60100m:1:02.85150m:1:36.91200m:2:10.08
8.Danny GroenEd-Vo2:10.881997030332:12.49
50m:29.32100m:1:03.11150m:1:38.86200m:2:12.49
9.Matthias Van WeteringMolse Zwemclub "Mozka"2:04.72MOZKA/10318/932:15.50
50m:29.64100m:1:03.44150m:1:38.98200m:2:15.50
10.Stich Ver HeyenMolse Zwemclub "Mozka"2:19.39MOZKA/10283/952:20.05
50m:31.74100m:1:07.45150m:1:44.75200m:2:20.05
11.Jeroen PrinsGzvw2:20.921995017632:22.60
50m:32.15100m:1:08.34150m:1:45.59200m:2:22.60
12.Marcel van der LemSwimcademy2:24.081965005632:25.61
50m:32.11100m:1:07.37150m:1:45.73200m:2:25.61
13.Stefan DuivenvoordenNoordwijkerhout2:51.401997049073:02.95
50m:39.12100m:1:25.19150m:2:14.72200m:3:02.95
14.Peter OtjesAquarius3:03.651959007913:09.09
50m:41.81100m:1:29.71150m:2:21.42200m:3:09.09


<< TOP >>
Programmanr. 15
24-5-2015 - 9:42
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Siënna AlbersDe Amstel51.9820060134250.30
2.Kim OudendijkKzc55.0120060096452.99
3.Hayley TielandWZ&PC Purmerend58.1120060015254.28
4.Karuna MeirmansKzc56.8420060168256.29
5.Maaike BleijA.Z.V.D.56.2220060127458.79
6.Danique GiulianoDe Dolfijn59.7620060070658.83
7.Sophie le BlanschZwemvereniging Hoorn1:15.312006007361:01.50

<< TOP >>
Programmanr. 15
24-5-2015 - 9:42
Jongens, 50m schoolslagMinioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Feico de JongeKzc53.8820060004752.96
DISMilan BlijWZ&PC Purmerend1:01.40200600231
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt gemaakt., SR

<< TOP >>
Programmanr. 15
24-5-2015 - 9:42
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marie-Alix WittersMolse Zwemclub "Mozka"51.88MOZKA/21004/0546.40
2.Aniek van den BrinkDe Dolfijn46.9620050009046.65
3.Kelly DijstWZ&PC Purmerend49.7820050025248.66
4.Zenna KreftWZ&PC Purmerend52.8720050011851.22
5.Beau KruyswijkDe Amstel51.9820050166251.54
6.Demi BarkerKzc52.1620050034852.21
7.Hannah de JongGzvw54.0420050168054.16
8.Fay van GraasNoordwijkerhout54.5320050197254.40
9.Samantha FrenschDe Dolfijn54.9220050159854.55
10.Dana van LeeuwenKzc57.5520050015056.59
11.Lieke WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:04.482005001321:03.46
DISZoë MullerAquarius1:00.20200500904
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt gemaakt., SR
AFGEMLoeki GriffioenWZ&PC Purmerend55.70200502386

<< TOP >>
Programmanr. 15
24-5-2015 - 9:42
Jongens, 50m schoolslagMinioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.C mile FouzaïDe Dolfijn50.2220050026349.00
2.Lucas AmbroseDe DolfijnNT20050227550.85
3.Leon van GelderWZ&PC Purmerend53.1820050062151.45
4.Daniël Aling LevyDe DolfijnNT20050227351.82
5.Zias KoolKzc50.4420050109954.40
6.Pepijn de WitDe DolfijnNT20050227756.79
7.Ali BakkarDe Dolfijn1:07.862005019171:02.71
DISStef KluiversDe Dolfijn54.57200502279
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., SK

<< TOP >>
Programmanr. 15
24-5-2015 - 9:42
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Yvette BuisDe Dolfijn43.8420040183044.29
2.Naya KocDaw50.3520040068244.57
3.Anke LietenMolse Zwemclub "Mozka"47.13MOZKA/21007/0445.47
4.Robin TilAquarius51.4220040234451.74
5.Nila BallAlbion50.6620040091051.92
6.Suze DuivenvoordeNoordwijkerhout51.3220040063852.35
7.Liz van GraasNoordwijkerhout54.7120040333254.63
8.Emma BarkAquarius57.3220040184657.60
DISTara van HalAquarius52.54200402150
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.

<< TOP >>
Programmanr. 15
24-5-2015 - 9:42
Jongens, 50m schoolslagMinioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Quint van HarenDe Forel46.1620040021543.39
2.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend48.4820040098947.50
3.Tycho de JongeKzc49.4620040041148.63
4.Juiliano SolianiDaw48.9520040035349.05
5.Marc TolWZ&PC Purmerend50.9320040012549.07
6.Florian JoostenMolse Zwemclub "Mozka"51.03MOZKA/11018/0449.12
7.Michael Wal van derMSV- Zeemacht52.8620040315149.51
8.Wouter ZijlstraDe Forel50.0320040154549.65
9.Joren OldenhofDe Dolfijn52.7720040004550.03
10.Denny KatDe Forel51.1320040194750.59
11.Owen MichelsDe Amstel52.8720040229353.12
12.Collin SchoutenMSV- Zeemacht51.0520040069754.67
13.Nick MaesMolse Zwemclub "Mozka"56.70MOZKA/11014/0457.00


<< TOP >>
Programmanr. 16
24-5-2015 - 9:53
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Maya BallAlbion42.3120020087440.49
2.Calina van der LemSwimcademy42.6920020008641.54
3.Talita Dijkman DulkesKzc42.5120020348441.95
4.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend42.3520030100642.15
5.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend43.4220030049444.45
6.Eline HoekstraOeza43.8020030128044.60
7.Kyra WesemannMSV- Zeemacht45.5420020144044.87
8.Ella CuyversMolse Zwemclub "Mozka"45.16MOZKA/20330/0245.18
Jente DreezenMolse Zwemclub "Mozka"46.08MOZKA/21002/0245.18
10.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend46.4820030267045.24
11.Jente MellemansMolse Zwemclub "Mozka"47.12MOZKA/21012/0346.70
12.Fiona Van BreeMolse Zwemclub "Mozka"52.33MOZKA/21005/0351.51
13.Mira MensNoordwijkerhout50.2420020171251.75
14.Truus CuyversMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/21019/0353.42
15.Aïsha BankDe Amstel53.6020030278853.71
DISManon DreskenAquarius52.58200203984
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien., SA
AFGEMDaphne van HalAquarius46.52200203008

<< TOP >>
Programmanr. 16
24-5-2015 - 9:53
Meisjes, 50m schoolslag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anke VanlommelMolse Zwemclub "Mozka"39.60MOZKA/20293/0037.46
2.Marloes PotzeGzvw37.4820000233238.90
3.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend40.0020010312439.77
4.Anne DuivenvoordenNoordwijkerhout39.3120000198440.28
5.Shira de HaanOeza41.3920000113041.35
6.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend42.1620010525842.19
7.Silke DillenMolse Zwemclub "Mozka"44.30MOZKA/20323/0042.27
8.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht42.1520000155043.47
9.Naomi BuurOeza41.9720010152044.04
10.Camilla DortmondGzvw42.6720010078644.22
11.Jonell BarkerKzc46.9820010346846.00
12.Esther PetersDe Columbiaan46.8520010167446.13
13.Amber van der KrukMSV- Zeemacht47.7520010273048.01
14.Vera TilAquarius47.7320010476248.38
15.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend47.1620010176248.70
16.Margherita BerrutiNoordwijkerhout48.5120010405650.10
17.Manon de JongGzvw50.1220010539050.42
AFGEMKirsten PetitOeza44.63200002986

<< TOP >>
Programmanr. 16
24-5-2015 - 9:53
Meisjes, 50m schoolslag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Vivianne DortmondGzvw36.2719980157835.93
2.Bibi StokvisDe Dolfijn36.3419990089236.30
3.Lieke AlofsDaw38.0719990323239.16
4.Sharon van der LemSwimcademy41.3619980027040.75
5.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht39.9119990143840.95
6.Andinih RahayuDe Amstel40.8519990570641.97
7.Barbara StoopDe Futen41.4919980512242.34
8.Catannia NortanWZ&PC Purmerend43.9519990440043.07
9.Anke GeuensMolse Zwemclub "Mozka"43.04MOZKA/20301/9843.65
10.Thalita DekkerAquarius44.2819980322045.16
11.Pien van LeeuwenTorpedo46.4919990528047.13

<< TOP >>
Programmanr. 16
24-5-2015 - 9:53
Dames, 50m schoolslagSenioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nathalie van VelzenWZ&PC Purmerend36.1519850297036.32
2.Laura StokxDaw37.7319960151037.76
3.Naomi OomsMolse Zwemclub "Mozka"39.01MOZKA/20312/9738.74
4.Desiree van der LemSwimcademy38.4519680028238.95
5.Denise OtjesAquarius39.9719960137840.94
6.Fréderique van TielKzc39.7419970285241.70
7.Elise DekkerDe Dolfijn42.4119970097643.69
8.Joyce GeschiereWZ&PC Purmerend47.4519900752646.30
9.Iris OostingW.Z. & P.C. Triton49.3819970649650.01


<< TOP >>
Programmanr. 17
24-5-2015 - 10:02
Jongens, 50m schoolslag11 - 12 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Stanley HauWZ&PC Purmerend43.8520030065543.35
2.Renz MaesMolse Zwemclub "Mozka"48.50MOZKA/10342/0245.19
3.Owen BarkerKzc45.0920030067945.32
4.Figo HulseboschNoordwijkerhout45.7120020324345.44
5.Kay WijkmanMSV- Zeemacht44.6720030320546.59
6.Jelle KoomenNoordwijkerhout49.7620020113747.68
7.Stefano de VriesKzc49.8920030167148.60
8.Mees MinnebooMSV- Zeemacht50.5220020346549.62
9.Liam WesemannMSV- Zeemacht50.5020030058150.42
10.Chris HartogZwemvereniging HoornNT20030410150.99
11.Stanislaw SarnowskiDe Columbiaan53.4420030241552.12
12.Jay KoedamAquarius54.1220030197952.21
13.Stan HartogZwemvereniging HoornNT20030410352.56
14.Luan Dijkman DulkesKzc48.8720030243153.08
DISRik BakkerDe Forel58.54200301143*
SS - Met handen over elkaar keer- of eindpunt aangetikt., SS

<< TOP >>
Programmanr. 17
24-5-2015 - 10:02
Jongens, 50m schoolslag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jairo KauwohMSV- Zeemacht33.3820010159933.63
2.Friso DatemaAquarius38.0820000302738.01
3.Jesse van der DuinTorpedo37.5620000144738.27
4.Jordi van der LemSwimcademy36.8020000018938.82
5.Sjoerd JongertA.Z.V.D.40.5120010042740.06
6.Jarno FrankenGzvw40.4720010314541.18
7.Phil BrantjesKzc40.1620000048541.33
8.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend41.2820000300741.39
9.Quentin RuizDe Forel40.2320010018741.95
10.Julian KragtwijkDe Futen48.3120010398749.10
DISOnno MensNoordwijkerhout41.09200004389
AA - Gestart voor startsignaal bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA

<< TOP >>
Programmanr. 17
24-5-2015 - 10:02
Jongens, 50m schoolslag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend38.3619990271738.87
2.Jarno Van SteenMolse Zwemclub "Mozka"39.64MOZKA/10317/9940.21
3.Patrick ZwarthoedSwimcademyNT19980571540.85
4.Lucas van der SchaarTorpedo43.3419990475743.25
AFGEMRoy VlielandKzc38.83199901517

<< TOP >>
Programmanr. 17
24-5-2015 - 10:02
Heren, 50m schoolslagJeugd 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ties ElzermanDe Dolfijn28.0019950216329.15
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend30.7619920002731.05
3.Erwin SneekDe Futen32.6419910215333.36
4.Levi TolSwimcademy33.1319970035134.23
5.Marcel van der LemSwimcademy34.3419650056334.63
6.Sverre OelenWZ&PC Purmerend35.1619900214735.97
7.Tim StevensDe Futen37.4419970279736.01
8.Kevin HooijerW.Z. & P.C. Triton35.8419940164336.55
9.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn36.0719870398336.83
10.Kaspur van der LemSwimcademy36.7119960027937.60
DISMark BunnikW.Z. & P.C. Triton36.11199200183
AA - Gestart voor startsignaal bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA


<< TOP >>
Programmanr. 18
24-5-2015 - 10:10
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Zana UdoDe Forel1:18.302002026861:15.35
50m:34.37100m:1:15.35
2.Tara van LeeuwenKzc1:20.152002011121:18.44
50m:36.43100m:1:18.44
3.Jans DillenMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/20335/031:22.20
50m:38.41100m:1:22.20
4.Amy KoelmanDe Columbiaan1:27.962003009221:26.36
50m:37.08100m:1:26.36
5.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:42.422003010041:29.30
50m:40.78100m:1:29.30
6.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend1:39.182003011181:32.64
50m:39.16100m:1:32.64
7.Feia PersadZwemvereniging Hoorn1:34.062002018281:34.16
50m:44.01100m:1:34.16
8.Anne-Sophie BoetsMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/21006/031:35.25
50m:43.55100m:1:35.25
OPGJente DreezenMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/21002/02
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen., AF

<< TOP >>
Programmanr. 18
24-5-2015 - 10:10
Meisjes, 100m vlinderslag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Brit BrandsmaDe Forel1:15.602001000261:14.38
50m:34.20100m:1:14.38
2.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht1:16.842000015461:15.34
50m:35.07100m:1:15.34
3.Fien CuyversMolse Zwemclub "Mozka"1:16.23MOZKA/20324/001:16.61
50m:35.73100m:1:16.61
4.Silke DillenMolse Zwemclub "Mozka"1:20.57MOZKA/20323/001:19.64
50m:36.68100m:1:19.64
5.Eline van der VossenNoordwijkerhout1:26.632000008361:22.82
50m:37.98100m:1:22.82
6.Alyah de BruijnDe Forel1:33.512000043081:23.51
50m:38.10100m:1:23.51
7.Yara BankDe Amstel1:24.312001033001:24.37
50m:37.65100m:1:24.37
8.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:25.802001017621:27.83
50m:38.60100m:1:27.83
9.Marleen van der StoopAquarius1:29.072001049441:32.93
50m:39.26100m:1:32.93
10.Camilla DortmondGzvw1:30.682001007861:38.19
50m:42.96100m:1:38.19
11.Kaya de RuijterTorpedoNT2001033701:40.20
50m:43.87100m:1:40.20
12.Leen HembrechtsMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/20339/001:51.63
50m:47.62100m:1:51.63
13.Benthe MastWZ&PC PurmerendNT2001047141:59.53
50m:56.13100m:1:59.53

<< TOP >>
Programmanr. 18
24-5-2015 - 10:10
Meisjes, 100m vlinderslag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anouk ZandbergenDaw1:05.551998027741:06.40
50m:30.49100m:1:06.40
2.Jelle SchillebeekxMolse Zwemclub "Mozka"1:07.15MOZKA/20286/991:06.59
50m:31.04100m:1:06.59
3.Vivianne DortmondGzvw1:07.781998015781:11.88
50m:32.41100m:1:11.88
4.Iris van der MoolenDe Amstel1:16.281999020521:14.58
50m:34.38100m:1:14.58
5.Jet KleineMSV- Zeemacht1:19.931999033841:16.40
50m:35.26100m:1:16.40
6.Elvira KorthagenEd-Vo1:22.261998010041:20.39
50m:36.14100m:1:20.39
7.Andinih RahayuDe Amstel1:20.011999057061:23.48
50m:37.21100m:1:23.48
8.Michelle WartaW.Z. & P.C. Triton1:28.651999033761:28.34
50m:40.09100m:1:28.34
9.Barbara StoopDe Futen1:30.401998051221:31.18
50m:42.90100m:1:31.18
10.Catannia NortanWZ&PC Purmerend1:37.811999044001:34.14
50m:39.79100m:1:34.14
11.Thalita DekkerAquarius1:40.001998032201:38.21
50m:44.92100m:1:38.21

<< TOP >>
Programmanr. 18
24-5-2015 - 10:10
Dames, 100m vlinderslagSenioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Irene TeuferDawNT1996023401:07.99
50m:31.11100m:1:07.99
2.Jade BroekA.Z.V.D.1:11.121997023001:12.46
50m:33.21100m:1:12.46
3.Nathalie van VelzenWZ&PC Purmerend1:15.931985029701:16.03
50m:34.74100m:1:16.03
4.Chantal BeijerZV Haerlem1:11.441997008841:16.58
50m:34.95100m:1:16.58
5.Denise OtjesAquarius1:20.591996013781:18.35
50m:36.88100m:1:18.35
6.Milja BreedTorpedo1:18.081988005941:19.92
50m:36.59100m:1:19.92
7.Cynthia-Maria de GalanSwimcademy1:13.701992034161:22.52
50m:36.66100m:1:22.52
8.Florien MannensMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/21022/971:30.18
50m:39.31100m:1:30.18
9.Iris OostingW.Z. & P.C. Triton1:33.951997064961:40.29
50m:46.11100m:1:40.29


<< TOP >>
Programmanr. 19
24-5-2015 - 10:23
Jongens, 100m vlinderslag11 - 12 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Daniël RykovAz&Pc1:16.792002004471:14.95
50m:36.01100m:1:14.95
2.Dushan de BruijnDe Forel1:18.312002012731:15.09
50m:34.88100m:1:15.09
3.Max LangerveldEd-Vo1:26.692002034351:22.75
50m:38.15100m:1:22.75
4.Rijk HeereAlbion1:20.502003008971:23.72
50m:38.07100m:1:23.72
5.Florian van HeestAz&Pc1:24.162003006211:24.15
50m:38.87100m:1:24.15
6.Martijn HutschemakersDe Dolfijn1:37.182003019111:36.65
50m:44.14100m:1:36.65
7.Marco van der WulpMSV- Zeemacht1:45.912003020511:37.51
50m:44.24100m:1:37.51
8.Kay WijkmanMSV- Zeemacht1:50.892003032051:43.04
50m:47.14100m:1:43.04
9.Michiel Van DesselMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/11003/021:47.25
50m:50.13100m:1:47.25

<< TOP >>
Programmanr. 19
24-5-2015 - 10:23
Jongens, 100m vlinderslag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mike SchilderEd-Vo1:08.792000007671:08.86
50m:31.86100m:1:08.86
2.Jesse van der DuinTorpedo1:09.242000014471:10.90
50m:32.95100m:1:10.90
3.Miquel KoelemanDe Columbiaan1:13.152000027631:13.47
50m:33.06100m:1:13.47
4.Onno MensNoordwijkerhout1:21.592000043891:16.81
50m:35.94100m:1:16.81
5.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:19.672001004271:17.71
50m:36.04100m:1:17.71
6.Thies van CapelleTorpedo1:18.922000038911:19.17
50m:37.83100m:1:19.17
7.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:36.712001004671:40.15
50m:46.64100m:1:40.15

<< TOP >>
Programmanr. 19
24-5-2015 - 10:23
Jongens, 100m vlinderslag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:00.981998018511:02.35
50m:29.00100m:1:02.35
2.Sam BeyensMolse Zwemclub "Mozka"1:04.72MOZKA/10294/981:03.35
50m:29.40100m:1:03.35
3.Erik BultDaw1:08.141999021531:06.03
50m:30.28100m:1:06.03
4.Reijer BoodtDe Dolfijn1:06.471999010011:07.43
50m:30.86100m:1:07.43
5.Joren MoorsMolse Zwemclub "Mozka"1:11.11MOZKA/10269/981:09.43
50m:33.18100m:1:09.43
6.Jarno Van LimbergenMolse Zwemclub "Mozka"1:11.83MOZKA/10319/981:10.32
50m:32.69100m:1:10.32
7.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend1:16.021999027171:16.43
50m:35.84100m:1:16.43
8.Jarno Van SteenMolse Zwemclub "Mozka"1:23.63MOZKA/10317/991:18.17
50m:36.56100m:1:18.17

<< TOP >>
Programmanr. 19
24-5-2015 - 10:23
Heren, 100m vlinderslagJeugd 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ruben DekkerDe Dolfijn57.4719930062758.59
50m:27.55100m:58.59
2.Jeroen JongertA.Z.V.D.1:00.891996004451:00.88
50m:27.61100m:1:00.88
3.Nick SijmonsDe Amstel1:01.621995004911:01.77
50m:28.81100m:1:01.77
4.Lars van der ZeeW.Z. & P.C. Triton1:03.081997024271:03.15
50m:28.76100m:1:03.15
5.Matthias Van WeteringMolse Zwemclub "Mozka"1:01.06MOZKA/10318/931:03.40
50m:28.10100m:1:03.40
6.Raoul EngelenburgAquarijn1:01.451989008431:03.58
50m:29.83100m:1:03.58
7.Felix GeenenDaw1:03.461995010851:03.66
50m:28.63100m:1:03.66
8.Erwin SneekDe Futen1:04.161991021531:05.51
50m:29.50100m:1:05.51
9.Tim BunnikW.Z. & P.C. Triton1:02.631990005051:06.65
50m:30.29100m:1:06.65
10.Yelth Ver HeyenMolse Zwemclub "Mozka"1:05.07MOZKA/10251/971:08.71
50m:31.07100m:1:08.71
11.Kaspur van der LemSwimcademy1:07.311996002791:09.12
50m:31.41100m:1:09.12
12.Danny GroenEd-Vo1:09.841997030331:10.16
50m:31.49100m:1:10.16
13.Jeff DuivenvoordenNoordwijkerhout1:10.391996018291:11.96
50m:32.91100m:1:11.96
14.Jeroen PrinsGzvw1:11.951995017631:15.29
50m:33.91100m:1:15.29
15.Roy PotzeGzvw1:12.451997024571:16.19
50m:33.97100m:1:16.19
16.Marcel van der LemSwimcademyNT1965005631:23.70
50m:37.07100m:1:23.70


<< TOP >>
Programmanr. 20
24-5-2015 - 10:33
Meisjes, 100m rugslagMinioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Danique GiulianoDe Dolfijn1:45.192006007061:42.66
50m:50.26100m:1:42.66
2.Kim OudendijkKzc1:48.882006009641:47.41
50m:52.05100m:1:47.41
3.Maaike BleijA.Z.V.D.1:48.582006012741:48.55
50m:51.74100m:1:48.55
4.Karuna MeirmansKzc2:13.022006016822:09.71
50m:1:06.17100m:2:09.71
DISSiënna AlbersDe Amstel1:41.93200601342
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder het keerpunt in te zetten., RD
OPGEvy RozeboomWZ&PC Purmerend1:43.14200601338
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen., AF

<< TOP >>
Programmanr. 20
24-5-2015 - 10:33
Jongens, 100m rugslagMinioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Feico de JongeKzc1:38.332006000471:40.58
50m:49.18100m:1:40.58

<< TOP >>
Programmanr. 20
24-5-2015 - 10:33
Meisjes, 100m rugslagMinioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marie-Alix WittersMolse Zwemclub "Mozka"1:32.49MOZKA/21004/051:28.30
50m:42.25100m:1:28.30
2.Aniek van den BrinkDe Dolfijn1:29.782005000901:30.19
50m:43.90100m:1:30.19
3.Kelly DijstWZ&PC Purmerend1:35.502005002521:41.55
50m:49.98100m:1:41.55
4.Samantha FrenschDe Dolfijn1:39.462005015981:42.05
50m:48.98100m:1:42.05
5.Zoë MullerAquarius1:54.962005009041:46.24
50m:51.94100m:1:46.24
6.Dana van LeeuwenKzc1:43.372005001501:47.51
50m:54.14100m:1:47.51
7.Beau KruyswijkDe Amstel1:51.012005016621:54.79
50m:56.35100m:1:54.79
8.Fay van GraasNoordwijkerhoutNT2005019722:04.23
50m:59.93100m:2:04.23
AFGEMLoeki GriffioenWZ&PC Purmerend1:44.48200502386

<< TOP >>
Programmanr. 20
24-5-2015 - 10:33
Jongens, 100m rugslagMinioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nicolas ZanoliDe Dolfijn1:26.162005000291:25.60
50m:41.63100m:1:25.60
2.Zias KoolKzc1:38.882005010991:36.35
50m:46.96100m:1:36.35
3.C mile FouzaïDe Dolfijn1:40.422005002631:38.83
50m:48.14100m:1:38.83
4.Pepijn de WitDe Dolfijn1:41.932005022771:40.05*
50m:48.92100m:1:40.05
5.Daniël Aling LevyDe DolfijnNT2005022731:40.66
50m:49.26100m:1:40.66
6.Leon van GelderWZ&PC Purmerend1:38.142005006211:41.30
50m:49.71100m:1:41.30
7.Miles SteenvoordenDe DolfijnNT2005016371:41.42
50m:48.81100m:1:41.42
8.Lucas AmbroseDe DolfijnNT2005022751:43.70
50m:51.27100m:1:43.70
9.Ali BakkarDe Dolfijn1:53.462005019171:50.57
50m:52.39100m:1:50.57
DISStef KluiversDe DolfijnNT200502279
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder het keerpunt in te zetten., RC

<< TOP >>
Programmanr. 20
24-5-2015 - 10:33
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Naya KocDaw1:28.482004006821:26.66
50m:42.57100m:1:26.66
2.Yvette BuisDe Dolfijn1:28.212004018301:30.16
50m:44.08100m:1:30.16
3.Anke LietenMolse Zwemclub "Mozka"1:37.00MOZKA/21007/041:30.42
50m:44.77100m:1:30.42
4.Nila BallAlbion1:40.442004009101:40.55
50m:50.54100m:1:40.55
5.Emma BarkAquarius1:42.922004018461:43.55
50m:51.71100m:1:43.55
6.Suze DuivenvoordeNoordwijkerhout1:48.622004006381:46.63
50m:50.85100m:1:46.63
7.Robin TilAquarius1:47.352004023441:51.89
50m:54.75100m:1:51.89
8.Tara van HalAquarius1:57.132004021502:04.08
50m:1:00.43100m:2:04.08
DISLiz van GraasNoordwijkerhout2:09.16200403332
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder het keerpunt in te zetten., RC

<< TOP >>
Programmanr. 20
24-5-2015 - 10:33
Jongens, 100m rugslagMinioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Quint van HarenDe Forel1:19.272004002151:19.75
50m:39.83100m:1:19.75
2.Juiliano SolianiDaw1:24.912004003531:23.99
50m:41.10100m:1:23.99
3.Tycho de JongeKzc1:21.332004004111:24.65
50m:41.18100m:1:24.65
4.Marc TolWZ&PC Purmerend1:26.092004001251:25.66
50m:42.14100m:1:25.66
5.Joren OldenhofDe Dolfijn1:32.702004000451:28.32
50m:43.34100m:1:28.32
6.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend1:29.292004009891:28.41
50m:43.64100m:1:28.41
7.Collin SchoutenMSV- Zeemacht1:27.982004006971:28.54
50m:43.72100m:1:28.54
8.Michael Wal van derMSV- Zeemacht1:32.302004031511:34.61
50m:46.73100m:1:34.61
9.Denny KatDe Forel1:38.392004019471:36.80
50m:48.63100m:1:36.80
10.Owen MichelsDe Amstel1:41.402004022931:38.70
50m:48.75100m:1:38.70
11.Wouter ZijlstraDe Forel1:39.332004015451:39.09
50m:49.84100m:1:39.09
12.Florian JoostenMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/11018/041:39.37
50m:48.79100m:1:39.37
DISNick MaesMolse Zwemclub "Mozka"1:44.27MOZKA/11014/04
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder het keerpunt in te zetten., RC


<< TOP >>
Programmanr. 21
24-5-2015 - 10:47
Meisjes, 200m rugslagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Danique BernardEd-Vo2:26.402002002242:26.92*
50m:34.30100m:1:11.61150m:1:49.55200m:2:26.92
2.Ella CuyversMolse Zwemclub "Mozka"2:47.23MOZKA/20330/022:44.97
50m:38.97100m:1:20.99150m:2:04.05200m:2:44.97
3.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend2:48.872003010062:49.49
50m:39.58100m:1:21.81150m:2:05.66200m:2:49.49
4.Calina van der LemSwimcademy2:51.212002000862:51.47
50m:40.09100m:1:24.09150m:2:09.07200m:2:51.47
5.Amy KoelmanDe ColumbiaanNT2003009222:53.70
50m:40.03100m:1:24.18150m:2:11.38200m:2:53.70
6.Talita Dijkman DulkesKzc3:01.252002034842:54.02
50m:41.80100m:1:26.56150m:2:11.65200m:2:54.02
7.Maya BallAlbion2:58.832002008742:55.64
50m:41.20100m:1:26.40150m:2:13.33200m:2:55.64
8.Eline HoekstraOeza2:51.682003012802:58.89
50m:41.58100m:1:27.33150m:2:14.33200m:2:58.89
9.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend3:02.402003010043:05.66
50m:44.47100m:1:32.24150m:2:20.49200m:3:05.66
10.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend2:59.072003004943:11.53
50m:45.46100m:1:34.79150m:2:23.98200m:3:11.53
11.Anouk BraaksmaAquarius3:21.952002008403:30.56
50m:49.75100m:1:43.68150m:2:38.85200m:3:30.56
AFGEMNoah KoelmanDe ColumbiaanNT200300918

<< TOP >>
Programmanr. 21
24-5-2015 - 10:47
Meisjes, 200m rugslag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marloes PotzeGzvw2:41.852000023322:42.26
50m:38.45100m:1:19.99150m:2:01.91200m:2:42.26
2.Naomi BuurOeza2:54.822001015202:49.99
50m:39.67100m:1:23.09150m:2:07.61200m:2:49.99
3.Shira de HaanOeza3:00.392000011302:54.72
50m:40.43100m:1:25.57150m:2:10.74200m:2:54.72
4.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend3:00.132001031242:57.29
50m:41.18100m:1:25.18150m:2:11.69200m:2:57.29
5.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend2:57.412000004122:57.83
50m:42.49100m:1:27.34150m:2:13.45200m:2:57.83
6.Esther PetersDe Columbiaan3:13.632001016743:00.35
50m:42.36100m:1:27.05150m:2:14.16200m:3:00.35
7.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend2:54.042001052583:01.35
50m:41.33100m:1:27.18150m:2:15.78200m:3:01.35
8.Semmie van KuilenburgKzc3:32.752001026123:22.87
50m:48.04100m:1:40.15150m:2:32.29200m:3:22.87
9.Vera TilAquariusNT2001047623:30.08
50m:48.05100m:1:42.19150m:2:35.39200m:3:30.08
AFGEMKirsten PetitOeza2:51.80200002986

<< TOP >>
Programmanr. 21
24-5-2015 - 10:47
Meisjes, 200m rugslag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sophie-Charlotte GysenMolse Zwemclub "Mozka"2:20.11MOZKA/20309/992:19.77
50m:33.36100m:1:08.80150m:1:44.62200m:2:19.77
2.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht2:39.621999037782:35.88
50m:37.05100m:1:16.28150m:1:56.09200m:2:35.88
3.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht2:35.761999014382:37.14
50m:36.35100m:1:15.99150m:1:56.64200m:2:37.14
4.Maaike BakerDe Columbiaan2:43.971999029302:42.54*
50m:38.03100m:1:20.07150m:2:02.33200m:2:42.54
5.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend2:42.681999032922:42.85
50m:38.48100m:1:19.76150m:2:02.21200m:2:42.85
6.Romy VerhagenDe Amstel2:46.241999041102:48.25
50m:39.77100m:1:23.33150m:2:06.82200m:2:48.25
7.Anke GeuensMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/20301/983:03.12
50m:44.13100m:1:30.87150m:2:18.93200m:3:03.12
8.Renee van KuilenburgKzc3:16.861999038363:10.79
50m:47.20100m:1:37.36150m:2:25.96200m:3:10.79
9.Thalita DekkerAquarius3:20.371998032203:13.88
50m:47.55100m:1:37.02150m:2:26.88200m:3:13.88

<< TOP >>
Programmanr. 21
24-5-2015 - 10:47
Dames, 200m rugslagSenioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tamara GroveDe Dolfijn2:18.851996012662:22.78
50m:33.79100m:1:09.60150m:1:45.99200m:2:22.78
2.Ingrid JongertEd-Vo2:24.461991014902:27.69
50m:34.97100m:1:12.32150m:1:50.48200m:2:27.69
3.Noa OldenhofDe Dolfijn2:26.801997006222:28.58
50m:34.66100m:1:12.76150m:1:51.30200m:2:28.58
4.Daphné BlockxMolse Zwemclub "Mozka"2:36.18MOZKA/20252/972:36.07
50m:36.76100m:1:15.85150m:1:56.28200m:2:36.07
5.Chantal BeijerZV Haerlem2:36.601997008842:44.54
50m:38.60100m:1:19.97150m:2:02.94200m:2:44.54
6.Milja BreedTorpedo2:50.351988005942:51.21
50m:39.78100m:1:23.52150m:2:08.65200m:2:51.21
7.Elise DekkerDe Dolfijn2:47.921997009762:52.62
50m:41.84100m:1:25.51150m:2:09.49200m:2:52.62
8.Fréderique van TielKzc3:01.111997028523:10.83
50m:45.38100m:1:34.44150m:2:24.51200m:3:10.83


<< TOP >>
Programmanr. 22
24-5-2015 - 11:05
Jongens, 200m rugslag11 - 12 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Makai van HarenDe Forel2:30.742002006272:31.79
50m:35.81100m:1:14.09150m:1:53.26200m:2:31.79
2.Daniël RykovAz&Pc2:50.622002004472:40.03
50m:38.86100m:1:19.21150m:2:00.33200m:2:40.03
3.Tim CohenWZ&PC PurmerendNT2003006852:50.32
50m:40.73100m:1:24.31150m:2:09.05200m:2:50.32
4.Florian van HeestAz&PcNT2003006212:55.74
50m:41.25100m:1:26.15150m:2:12.19200m:2:55.74
5.Tim DuivenvoordeNoordwijkerhout3:01.302002003832:59.90
50m:41.10100m:1:27.32150m:2:14.56200m:2:59.90
6.Renz MaesMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/10342/023:05.31
50m:44.18100m:1:30.80150m:2:18.51200m:3:05.31
7.Figo HulseboschNoordwijkerhoutNT2002032433:13.94
50m:44.06100m:1:33.66150m:2:24.61200m:3:13.94
8.Jelle KoomenNoordwijkerhout3:19.022002011373:15.72
50m:45.07100m:1:35.81150m:2:28.48200m:3:15.72
9.Liam WesemannMSV- ZeemachtNT2003005813:28.16
50m:49.68100m:1:41.95150m:2:36.00200m:3:28.16
DISMees MinnebooMSV- Zeemacht3:24.38200203465
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
50m:48.46100m:1:40.66150m:2:32.85

<< TOP >>
Programmanr. 22
24-5-2015 - 11:05
Jongens, 200m rugslag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jelmar KoopmanDe Forel2:17.972001002492:21.49
50m:33.40100m:1:09.55150m:1:46.47200m:2:21.49
2.Klaas PitDe Forel2:20.582001045192:22.01
50m:33.75100m:1:09.70150m:1:46.60200m:2:22.01
3.Ian van TielEd-Vo2:29.952000003492:28.34
50m:34.19100m:1:11.88150m:1:50.39200m:2:28.34
4.Phil BrantjesKzc2:26.662000004852:33.35
50m:35.20100m:1:13.92150m:1:54.83200m:2:33.35
5.Boyd WijkmanMSV- Zeemacht2:45.072001047592:35.19
50m:34.79100m:1:15.50150m:1:56.75200m:2:35.19
6.Ivar OldenhofDe Dolfijn2:38.642000000812:35.22
50m:36.01100m:1:15.38150m:1:55.63200m:2:35.22
7.Friso DatemaAquarius2:40.662000030272:35.75
50m:35.85100m:1:16.15150m:1:56.93200m:2:35.75
8.Wim HembrechtsMolse Zwemclub "Mozka"2:45.41MOZKA/10322/002:39.36
50m:37.70100m:1:18.33150m:2:00.22200m:2:39.36
9.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend2:44.512000030072:39.63
50m:36.62100m:1:16.63150m:1:58.22200m:2:39.63
10.Jordi van der LemSwimcademy2:52.412000001892:47.78
50m:38.78100m:1:20.63150m:2:05.33200m:2:47.78

<< TOP >>
Programmanr. 22
24-5-2015 - 11:05
Jongens, 200m rugslag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sjobbe LuytenMolse Zwemclub "Mozka"2:02.22MOZKA/10284/982:03.02
50m:29.42100m:1:00.45150m:1:32.08200m:2:03.02
2.Sam BeyensMolse Zwemclub "Mozka"2:13.44MOZKA/10294/982:15.42
50m:31.83100m:1:06.02150m:1:40.82200m:2:15.42
3.Erno VriensWZ&PC Purmerend2:26.501999025872:22.24
50m:32.68100m:1:08.65150m:1:45.91200m:2:22.24
4.Timo de VriesDe ForelNT1999004072:31.04
50m:35.09100m:1:12.91150m:1:52.09200m:2:31.04
5.Jarno Van SteenMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/10317/992:48.54
50m:40.21100m:1:23.78150m:2:07.15200m:2:48.54
AFGEMRoy VlielandKzc2:35.65199901517

<< TOP >>
Programmanr. 22
24-5-2015 - 11:05
Heren, 200m rugslagJeugd 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ruben DekkerDe Dolfijn2:00.581993006272:10.80
50m:29.08100m:1:01.24150m:1:36.21200m:2:10.80
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend2:08.531992000272:14.74
50m:30.68100m:1:04.42150m:1:39.50200m:2:14.74
3.Stich Ver HeyenMolse Zwemclub "Mozka"3:10.46MOZKA/10283/952:51.78
50m:40.75100m:1:23.74150m:2:08.51200m:2:51.78


<< TOP >>
Programmanr. 23
24-5-2015 - 11:20
Dames, 4 x 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Molse Zwemclub "Mozka" 1Molse Zwemclub "Mozka"4:09.004:09.82
Jelle Schillebeekx
Daphné Blockx
99
97
29.79
31.43
1:01.47
1:04.36
Sophie-Charlotte Gysen
Anke Vanlommel
99
00
30.68
27.93
1:03.80
1:00.19
2.MSV- Zeemacht 1MSV- Zeemacht4:17.824:16.44
Anouk van der Kruk
Suzanne van den Brink
99
99
29.96
30.86
1:02.52
1:04.69
Simone Anvelink
Jet Kleine
00
99
31.31
30.52
1:04.45
1:04.78
3.ZC De Forel Wolvega 1De Forel4:29.214:26.44
Lynn Fledderus
Alyah de Bruijn
01
00
31.40
32.93
1:06.74
1:09.67
Zana Udo
Brit Brandsma
02
01
31.43
29.63
1:06.97
1:03.06
4.Molse Zwemclub "Mozka" 2Molse Zwemclub "Mozka"4:35.004:34.50
Jans Dillen
Fien Cuyvers
03
00
32.32
33.88
1:07.78
1:10.34
Ella Cuyvers
Naomi Ooms
02
97
34.74
29.79
1:11.95
1:04.43
5.Wzpc 1WZ&PC Purmerend4:37.564:42.32
Moïse Shae Timmer
Donna van Beusekom
99
01
33.63
33.90
1:09.64
1:12.85
Lisanne Marselis
Joyce Geschiere
01
90
32.59
33.55
1:10.08
1:09.75
6.Aquarius 1Aquarius5:01.005:12.40
Denise Otjes
Marleen van der Stoop
96
01
33.88
35.77
1:09.73
1:20.35
Vera Til
Anouk Braaksma
01
02
40.40
35.39
1:25.24
1:17.08
7.Swimcademy 1Swimcademy5:31.595:34.90
Calina van der Lem
Sharon van der Lem
02
98
34.04
34.95
1:14.86
1:18.21
Desiree van der Lem
Elly de Galan-Sepers
68
58
33.20
45.47
1:12.10
1:49.73
AFGEMOeza 1Oeza4:38.99


<< TOP >>
Programmanr. 24
24-5-2015 - 11:26
Heren, 4 x 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Molse Zwemclub "Mozka" 1Molse Zwemclub "Mozka"3:47.003:48.93
Sam Beyens
Yelth Ver Heyen
98
97
27.39
27.67
57.27
57.75
Matthias Van Wetering
Sjobbe Luyten
93
98
27.82
26.19
59.64
54.27
2.Wzpc 1WZ&PC Purmerend3:55.913:57.45
Elroy van der Wees
Lars v.d. Linden
99
00
29.01
31.24
1:00.43
1:05.70
Sverre Oelen
Jeffrey Appel
90
92
27.42
25.67
57.35
53.97
3.Triton 1W.Z. & P.C. Triton3:54.714:00.01
Mark Bunnik
Kevin Hooijer
92
94
30.66
29.02
1:04.65
1:00.62
Lars van der Zee
Tim Bunnik
97
90
26.67
26.71
57.83
56.91
4.ZC De Forel Wolvega 1De Forel4:02.154:09.76
Makai van Haren
Dushan de Bruijn
02
02
32.08
30.79
1:06.48
1:04.36
Timo de Vries
Jelmar Koopman
99
01
27.87
28.68
59.12
59.80
5.Swimcademy 1Swimcademy4:05.184:10.89
Jordi van der Lem
Marcel van der Lem
00
65
32.37
30.97
1:08.60
1:03.24
Kaspur van der Lem
Levi Tol
96
97
28.75
26.62
1:01.37
57.68
6.Molse Zwemclub "Mozka" 2Molse Zwemclub "Mozka"4:12.004:15.81
Joren Moors
Wim Hembrechts
98
00
29.69
32.77
1:00.90
1:08.67
Jarno Van Steen
Jarno Van Limbergen
99
98
31.36
28.95
1:05.02
1:01.22
7.Noordwijkerhout 1Noordwijkerhout4:27.014:26.02
Jeff Duivenvoorden
Onno Mens
96
00
30.24
32.56
1:03.23
1:07.30
Stefan Duivenvoorden
Robbert Jansen
97
97
35.19
27.59
1:15.78
59.71
8.Aquarius 1Aquarius5:08.045:26.99
Friso Datema
Jay Koedam
00
03
31.52
39.76
1:08.13
1:27.46
Patrick van den Kolk
Peter Otjes
03
59
41.19
37.64
1:30.68
1:20.72


<< TOP >>
Programmanr. 25
24-5-2015 - 14:30
Meisjes, 400m wisselslagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tara van LeeuwenKzcNT2002011126:03.18
50m:
100m:
38.26
1:26.16
150m:
200m:
2:13.59
2:58.47
250m:
300m:
3:53.89
4:47.94
350m:
400m:
5:26.43
6:03.18
2.Kyra WesemannMSV- ZeemachtNT2002014406:14.09
50m:
100m:
41.86
1:32.54
150m:
200m:
2:22.03
3:08.21
250m:
300m:
4:00.77
4:52.46
350m:
400m:
5:34.61
6:14.09
3.Maya BallAlbion6:30.002002008746:22.31
50m:
100m:
41.44
1:34.72
150m:
200m:
2:23.11
3:09.52
250m:
300m:
4:02.48
4:57.08
350m:
400m:
5:42.16
6:22.31

<< TOP >>
Programmanr. 25
24-5-2015 - 14:30
Meisjes, 400m wisselslag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marloes PotzeGzvw5:55.152000023325:46.77
50m:
100m:
37.57
1:24.77
150m:
200m:
2:07.97
2:50.05
250m:
300m:
3:39.99
4:30.88
350m:
400m:
5:11.58
5:46.77
2.Fien CuyversMolse Zwemclub "Mozka"5:55.37MOZKA/20324/005:48.34
50m:
100m:
37.86
1:22.14
150m:
200m:
2:08.41
2:52.91
250m:
300m:
3:41.57
4:31.18
350m:
400m:
5:11.49
5:48.34
3.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht5:48.512000015465:53.54
50m:
100m:
38.47
1:25.93
150m:
200m:
2:14.16
3:00.46
250m:
300m:
3:49.10
4:40.20
350m:
400m:
5:18.40
5:53.54
4.Diana Noordermeersg SCOM/ De Zeehond'735:43.022001021106:01.68
50m:
100m:
36.98
1:21.73
150m:
200m:
2:08.26
2:53.40
250m:
300m:
3:45.63
4:38.66
350m:
400m:
5:20.80
6:01.68
5.Eline van der VossenNoordwijkerhout6:15.222000008366:24.63
50m:
100m:
40.23
1:30.37
150m:
200m:
2:18.44
3:04.77
250m:
300m:
4:01.87
4:57.72
350m:
400m:
5:43.97
6:24.63
6.Kaya de RuijterTorpedoNT2001033706:47.74
50m:
100m:
45.65
1:42.03
150m:
200m:
2:37.78
3:28.54
250m:
300m:
4:25.84
5:24.23
350m:
400m:
6:07.24
6:47.74

<< TOP >>
Programmanr. 25
24-5-2015 - 14:30
Meisjes, 400m wisselslag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jelle SchillebeekxMolse Zwemclub "Mozka"5:29.29MOZKA/20286/995:06.86
50m:
100m:
33.38
1:11.01
150m:
200m:
1:51.97
2:31.68
250m:
300m:
3:15.19
3:58.95
350m:
400m:
4:33.61
5:06.86
2.Sophie-Charlotte GysenMolse Zwemclub "Mozka"5:08.42MOZKA/20309/995:12.69
50m:
100m:
33.30
1:11.30
150m:
200m:
1:49.13
2:26.04
250m:
300m:
3:13.22
4:01.13
350m:
400m:
4:37.74
5:12.69
3.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht5:46.001999014385:46.57
50m:
100m:
38.77
1:23.79
150m:
200m:
2:07.28
2:48.96
250m:
300m:
3:39.37
4:29.27
350m:
400m:
5:09.37
5:46.57
4.Jet KleineMSV- ZeemachtNT1999033845:49.33
50m:
100m:
35.98
1:18.51
150m:
200m:
2:02.60
2:44.52
250m:
300m:
3:38.98
4:32.91
350m:
400m:
5:11.83
5:49.33
5.Maaike BakerDe Columbiaan5:53.791999029305:52.92
50m:
100m:
37.46
1:27.88
150m:
200m:
2:12.78
2:56.34
250m:
300m:
3:45.39
4:35.56
350m:
400m:
5:15.05
5:52.92
6.Iris van der MoolenDe AmstelNT1999020525:54.00
50m:
100m:
35.46
1:19.71
150m:
200m:
2:05.49
2:50.03
250m:
300m:
3:41.83
4:32.59
350m:
400m:
5:14.15
5:54.00
7.Barbara StoopDe Futen6:25.901998051226:27.67
50m:
100m:
44.61
1:38.31
150m:
200m:
2:30.69
3:18.83
250m:
300m:
4:12.76
5:07.28
350m:
400m:
5:49.48
6:27.67

<< TOP >>
Programmanr. 25
24-5-2015 - 14:30
Dames, 400m wisselslagSenioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tamara GroveDe Dolfijn5:17.971996012665:15.72
50m:
100m:
32.68
1:11.27
150m:
200m:
1:52.32
2:32.40
250m:
300m:
3:18.95
4:06.07
350m:
400m:
4:41.28
5:15.72
2.Noa OldenhofDe Dolfijn5:25.391997006225:19.88
50m:
100m:
34.73
1:16.54
150m:
200m:
1:56.58
2:35.70
250m:
300m:
3:21.60
4:08.92
350m:
400m:
4:45.22
5:19.88
3.Chantal BeijerZV Haerlem5:26.231997008845:37.01
50m:
100m:
36.46
1:18.66
150m:
200m:
2:02.87
2:46.20
250m:
300m:
3:33.65
4:22.11
350m:
400m:
5:00.92
5:37.01
4.Cynthia-Maria de GalanSwimcademy5:40.961992034166:01.35
50m:
100m:
35.66
1:19.05
150m:
200m:
2:05.16
2:51.68
250m:
300m:
3:43.97
4:37.32
350m:
400m:
5:20.82
6:01.35
5.Inge HorstmanW.Z. & P.C. Triton9:18.041995068349:11.66
50m:
100m:
1:00.82
2:11.02
150m:
200m:
3:21.42
4:32.84
250m:
300m:
5:50.05
7:10.20
350m:
400m:
8:09.80
9:11.66
DISMilja BreedTorpedo5:50.97198800594
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., SK
AFGEMIrene TeuferDaw5:10.35199602340


<< TOP >>
Programmanr. 26
24-5-2015 - 14:53
Jongens, 400m wisselslag11 - 12 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Dushan de BruijnDe Forel5:32.002002012735:28.61
50m:
100m:
36.00
1:18.28
150m:
200m:
2:00.16
2:40.44
250m:
300m:
3:28.57
4:15.48
350m:
400m:
4:53.25
5:28.61
2.Makai van HarenDe Forel5:31.412002006275:42.59
50m:
100m:
37.01
1:20.28
150m:
200m:
2:02.48
2:44.01
250m:
300m:
3:36.27
4:28.63
350m:
400m:
5:06.13
5:42.59
3.Daniël RykovAz&Pc5:59.402002004475:51.03
50m:
100m:
38.43
1:23.25
150m:
200m:
2:08.66
2:52.50
250m:
300m:
3:44.74
4:37.56
350m:
400m:
5:16.30
5:51.03

<< TOP >>
Programmanr. 26
24-5-2015 - 14:53
Jongens, 400m wisselslag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jelmar KoopmanDe Forel4:58.102001002494:58.42
50m:
100m:
32.85
1:09.80
150m:
200m:
1:48.19
2:25.85
250m:
300m:
3:10.80
3:52.99
350m:
400m:
4:26.52
4:58.42
2.Klaas PitDe Forel5:23.082001045195:04.71
50m:
100m:
32.78
1:11.42
150m:
200m:
1:51.18
2:29.66
250m:
300m:
3:11.21
3:53.44
350m:
400m:
4:29.64
5:04.71
3.Jairo KauwohMSV- Zeemacht5:15.472001015995:12.97
50m:
100m:
32.75
1:12.88
150m:
200m:
1:56.39
2:36.91
250m:
300m:
3:18.10
4:00.60
350m:
400m:
4:37.95
5:12.97
4.Thies van CapelleTorpedo5:48.592000038915:49.94
50m:
100m:
40.58
1:28.01
150m:
200m:
2:14.79
2:59.43
250m:
300m:
3:45.57
4:33.44
350m:
400m:
5:12.69
5:49.94
5.Friso DatemaAquarius6:01.602000030276:01.80
50m:
100m:
39.86
1:32.32
150m:
200m:
2:18.69
3:03.66
250m:
300m:
3:52.79
4:41.74
350m:
400m:
5:22.56
6:01.80
6.Boyd WijkmanMSV- ZeemachtNT2001047596:02.08
50m:
100m:
39.78
1:29.12
150m:
200m:
2:15.28
2:59.60
250m:
300m:
3:54.71
4:46.71
350m:
400m:
5:25.29
6:02.08

<< TOP >>
Programmanr. 26
24-5-2015 - 14:53
Jongens, 400m wisselslag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sjobbe LuytenMolse Zwemclub "Mozka"4:46.37MOZKA/10284/984:36.62
50m:
100m:
30.04
1:04.93
150m:
200m:
1:40.11
2:13.87
250m:
300m:
2:55.19
3:36.16
350m:
400m:
4:07.41
4:36.62
2.Sam BeyensMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/10294/984:58.26
50m:
100m:
31.48
1:08.96
150m:
200m:
1:46.07
2:21.91
250m:
300m:
3:06.84
3:51.63
350m:
400m:
4:25.60
4:58.26
3.Erno VriensWZ&PC Purmerend5:05.131999025875:02.76
50m:
100m:
31.87
1:09.67
150m:
200m:
1:48.38
2:26.57
250m:
300m:
3:10.63
3:55.20
350m:
400m:
4:28.93
5:02.76
AFGEMRoy VlielandKzc6:04.67199901517

<< TOP >>
Programmanr. 26
24-5-2015 - 14:53
Heren, 400m wisselslagJeugd 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tim BunnikW.Z. & P.C. Triton4:56.571990005055:01.94
50m:
100m:
32.56
1:10.54
150m:
200m:
1:48.90
2:27.84
250m:
300m:
3:11.40
3:57.09
350m:
400m:
4:30.14
5:01.94
2.Yelth Ver HeyenMolse Zwemclub "Mozka"5:17.57MOZKA/10251/975:17.13
50m:
100m:
32.23
1:12.28
150m:
200m:
1:55.70
2:37.76
250m:
300m:
3:20.10
4:04.05
350m:
400m:
4:40.69
5:17.13
3.Danny GroenEd-Vo5:52.701997030335:22.86
50m:
100m:
34.41
1:15.30
150m:
200m:
1:55.33
2:35.84
250m:
300m:
3:23.73
4:14.02
350m:
400m:
4:48.74
5:22.86
4.Roy PotzeGzvw5:33.711997024575:26.53
50m:
100m:
34.60
1:18.59
150m:
200m:
1:58.01
2:36.61
250m:
300m:
3:23.69
4:12.38
350m:
400m:
4:49.95
5:26.53
5.Stefan DuivenvoordenNoordwijkerhout7:30.001997049077:52.79
50m:
100m:
44.37
1:44.54
150m:
200m:
2:44.93
3:43.77
250m:
300m:
4:57.57
6:13.26
350m:
400m:
7:04.20
7:52.79


<< TOP >>
Programmanr. 27
24-5-2015 - 15:15
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Emma de JongeWvz42.6020060002042.18
2.Evy RozeboomWZ&PC Purmerend55.1520060133856.25
3.Kim OudendijkKzc1:02.0320060096458.10
4.Hayley TielandWZ&PC Purmerend59.6420060015258.13

<< TOP >>
Programmanr. 27
24-5-2015 - 15:15
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Feico de JongeKzc47.9020060004750.05

<< TOP >>
Programmanr. 27
24-5-2015 - 15:15
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marie-Alix WittersMolse Zwemclub "Mozka"46.78MOZKA/21004/0539.86
2.Aniek van den BrinkDe Dolfijn43.0920050009042.26
3.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend48.3120050065646.87
4.Demi BarkerKzc54.5120050034851.05
5.Hannah de JongGzvwNT20050168051.75
6.Dana van LeeuwenKzc52.5120050015053.26
7.Zoë MullerAquariusNT20050090454.30
8.Zenna KreftWZ&PC Purmerend53.9820050011854.47
9.Beau KruyswijkDe Amstel55.2320050166257.80
10.Fay van GraasNoordwijkerhout57.622005019721:00.96*
DISSamantha FrenschDe Dolfijn1:01.41200501598
AA - Gestart voor startsignaal bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA

<< TOP >>
Programmanr. 27
24-5-2015 - 15:15
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nicolas ZanoliDe Dolfijn38.3620050002940.62
2.C mile FouzaïDe Dolfijn40.2920050026341.63
3.Zias KoolKzc44.9820050109945.87
4.Yoran NijlandOeza47.9020050133147.14
5.Miles SteenvoordenDe Dolfijn59.5620050163749.67
6.Noah de BoerDe Dolfijn48.0720050105350.32
7.Pepijn de WitDe Dolfijn1:00.0420050227751.13
8.Daniël Aling LevyDe DolfijnNT20050227353.59
9.Stef KluiversDe DolfijnNT20050227954.03

<< TOP >>
Programmanr. 27
24-5-2015 - 15:15
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Yvette BuisDe Dolfijn42.1920040183042.21
2.Naya KocDaw45.1620040068242.39
3.Britt ScholtenOeza43.8020040172843.35
4.Anke LietenMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/21007/0445.26
5.Zoe MatthijssenDe Dolfijn54.1920040304648.22
6.Nila BallAlbion55.5520040091052.97
7.Robin TilAquarius50.1920040234455.33
8.Emma BarkAquarius1:02.1320040184656.49
9.Suze DuivenvoordeNoordwijkerhout54.7120040063858.20
10.Tara van HalAquarius1:01.952004021501:01.41
11.Liz van GraasNoordwijkerhout1:05.092004033321:01.84

<< TOP >>
Programmanr. 27
24-5-2015 - 15:15
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Quint van HarenDe Forel39.9920040021537.66
2.Juiliano SolianiDaw39.3820040035338.99
3.Tycho de JongeKzc39.4220040041140.40
4.Florian JoostenMolse Zwemclub "Mozka"44.88MOZKA/11018/0443.08
5.Marc TolWZ&PC Purmerend43.4220040012543.98
6.Joren OldenhofDe Dolfijn44.5220040004546.10
7.Michael Wal van derMSV- Zeemacht49.9820040315148.02
8.Wouter ZijlstraDe Forel48.5920040154549.49
9.Nick MaesMolse Zwemclub "Mozka"55.20MOZKA/11014/0454.49
10.Denny KatDe Forel54.1820040194756.31
11.Owen MichelsDe Amstel59.512004022931:01.92
DISAntoine HenryDe Dolfijn53.29200401475
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht., VG
OPGVincent van WelyWZ&PC Purmerend40.59200400989
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen., AF
AFGEMCollin SchoutenMSV- Zeemacht43.75200400697


<< TOP >>
Programmanr. 28
24-5-2015 - 15:25
Meisjes, 50m vlinderslagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Danique BernardEd-Vo32.5120020022431.97
2.Zana UdoDe Forel35.2920020268633.36
3.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend37.0220030100436.51
4.Jans DillenMolse Zwemclub "Mozka"37.95MOZKA/20335/0337.31
5.Calina van der LemSwimcademy39.5020020008637.49
6.Eline HoekstraOeza37.1920030128037.91
7.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend37.3920030111838.02
8.Sterre KieftKzc37.9120020301038.56
9.Talita Dijkman DulkesKzc41.0520020348439.61
10.Ella CuyversMolse Zwemclub "Mozka"36.67MOZKA/20330/0239.93
11.Anne-Sophie BoetsMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/21006/0341.17
12.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend43.7920030267041.86
13.Aïsha BankDe Amstel44.6920030278843.42
14.Anouk BraaksmaAquarius43.4820020084043.58
15.Fiona Van BreeMolse Zwemclub "Mozka"47.00MOZKA/21005/0344.04
16.Mira MensNoordwijkerhout42.8320020171244.17
17.Jente MellemansMolse Zwemclub "Mozka"48.49MOZKA/21012/0347.12
18.Manon DreskenAquarius55.0120020398449.12
DISJente DreezenMolse Zwemclub "Mozka"44.16MOZKA/21002/02
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen., AF

<< TOP >>
Programmanr. 28
24-5-2015 - 15:25
Meisjes, 50m vlinderslag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anke VanlommelMolse Zwemclub "Mozka"30.15MOZKA/20293/0030.18
2.Anne DuivenvoordenNoordwijkerhout35.7020000198433.00
3.Silke DillenMolse Zwemclub "Mozka"36.31MOZKA/20323/0033.84
4.Lynn FledderusDe Forel37.1120010189634.61
5.Shira de HaanOeza34.9020000113034.62
6.Naomi BuurOeza34.7820010152035.19
7.Marloes PotzeGzvw35.8420000233235.43
8.Yara BankDe Amstel34.6120010330035.92
9.Merel DollKzc35.7020010261036.60
10.Marleen van der StoopAquarius35.8220010494437.13
11.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend35.4920010176237.28
12.Alyah de BruijnDe Forel38.2020000430837.37
13.Sofie de VriendZV Haerlem38.9020010278637.52
14.Esther PetersDe Columbiaan40.5920010167438.59
15.Eline van der VossenNoordwijkerhout36.8420000083638.94
16.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend39.7120000041239.35
17.Kaya de RuijterTorpedo40.6020010337040.61
18.Yasmin HoflandOeza41.8120010421441.40
19.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend38.4620010525841.61
20.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht41.8520000155041.73
21.Manon de JongGzvw43.3120010539042.44
22.Leen HembrechtsMolse Zwemclub "Mozka"42.64MOZKA/20339/0044.38
23.Vera TilAquarius43.6920010476244.99
24.Benthe MastWZ&PC Purmerend50.1420010471451.72
DISFabienne ScholingZwemvereniging Hoorn35.93200004380
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., VI
DISBeau PorteKzc57.97200104878
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd., VE
AFGEMKirsten PetitOeza35.67200002986

<< TOP >>
Programmanr. 28
24-5-2015 - 15:25
Meisjes, 50m vlinderslag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anouk ZandbergenDaw29.3019980277429.50
2.Vivianne DortmondGzvw31.1619980157831.38
3.Jet KleineMSV- Zeemacht31.9919990338432.86
4.Elvira KorthagenEd-Vo34.1619980100433.22
5.Romy VerhagenDe Amstel34.4319990411034.57
6.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend33.4719990329235.19
7.Isabel KragtwijkDe Futen33.4119980560636.38
8.Catannia NortanWZ&PC Purmerend38.5119990440037.97
9.Michelle WartaW.Z. & P.C. Triton37.7519990337638.52
10.Pien van LeeuwenTorpedo38.0219990528039.81
11.Thalita DekkerAquarius40.6319980322040.42
12.Sharon van der LemSwimcademy39.0319980027040.93

<< TOP >>
Programmanr. 28
24-5-2015 - 15:25
Dames, 50m vlinderslagSenioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Laura StokxDaw30.3919960151030.51
2.Ingrid JongertEd-Vo30.0119910149030.89
3.Jade BroekA.Z.V.D.31.0619970230031.10
4.Cynthia-Maria de GalanSwimcademy31.9419920341632.54
5.Monique TuijpWZ&PC Purmerend33.2219690080032.86
6.Naomi OomsMolse Zwemclub "Mozka"31.76MOZKA/20312/9732.90
7.Anouk van der GrachtOeza31.8919890140832.98
8.Denise OtjesAquarius33.8319960137833.20
9.Janine RookerWZ&PC Purmerend34.4619960031633.85
10.Chantal BeijerZV Haerlem32.9919970088434.21
11.Elise DekkerDe Dolfijn32.8419970097634.26
12.Florien MannensMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/21022/9736.81
13.Joyce GeschiereWZ&PC Purmerend35.8419900752636.89
14.Iris OostingW.Z. & P.C. Triton42.1219970649641.21
15.Inge HorstmanW.Z. & P.C. Triton1:01.651995068341:03.79


<< TOP >>
Programmanr. 29
24-5-2015 - 15:37
Jongens, 50m vlinderslag11 - 12 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Max LangerveldEd-Vo38.0620020343534.60
2.Figo HulseboschNoordwijkerhout36.9120020324335.20
3.Florian van HeestAz&Pc37.1620030062136.80
4.Marco van der WulpMSV- Zeemacht43.1620030205138.99
5.Ruben de VriendZV Haerlem41.7120030098139.01
6.Stanley HauWZ&PC Purmerend40.0320030065540.32
7.Marnick FrankenGzvw39.8520030227940.61
8.Owen BarkerKzc39.3720030067940.67
9.Tim DuivenvoordeNoordwijkerhout39.5920020038341.34
10.Jelle KoomenNoordwijkerhout43.2420020113741.37
11.Michiel Van DesselMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/11003/0244.18
12.Mees MinnebooMSV- Zeemacht49.1120020346546.26
13.Patrick van den KolkAquarius45.6920030196147.46
14.Jay KoedamAquarius46.5720030197947.49
15.Luan Dijkman DulkesKzc47.9020030243148.30
16.Stanislaw SarnowskiDe Columbiaan52.4520030241553.81*

<< TOP >>
Programmanr. 29
24-5-2015 - 15:37
Jongens, 50m vlinderslag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mike SchilderEd-Vo30.6620000076730.69
2.Jesse van der DuinTorpedo30.5620000144730.87
3.Phil BrantjesKzc31.4120000048531.12
4.Ivar OldenhofDe Dolfijn35.5120000008133.28
5.Jarno FrankenGzvw34.5820010314533.42
6.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend34.0520000300733.64
7.Peer van BemmelenDe Dolfijn36.8120010266735.03
8.Jordi van der LemSwimcademy36.1520000018935.11
9.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend40.8920000245735.14
10.Quentin RuizDe Forel41.0020010018739.22
DISIan van TielEd-Vo32.43200000349
AA - Gestart voor startsignaal bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA

<< TOP >>
Programmanr. 29
24-5-2015 - 15:37
Jongens, 50m vlinderslag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Reijer BoodtDe Dolfijn28.1819990100128.00
2.Erik BultDaw28.8219990215328.76
3.Jordi de NijsMSV- Zeemacht27.9619980185128.82
4.Erno VriensWZ&PC Purmerend30.5319990258730.36
5.Jarno Van LimbergenMolse Zwemclub "Mozka"31.60MOZKA/10319/9830.56
6.Carlo RuizDe Forel30.5419980254930.57
7.Joren MoorsMolse Zwemclub "Mozka"31.34MOZKA/10269/9830.83
8.Timo de VriesDe ForelNT19990040731.64
9.Maarten van der VeenA.Z.V.D.32.1119990238132.87
10.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend34.4819990271734.39
11.Bram SchillemansOeza37.8319990486138.42
12.Philippe BoetsMolse Zwemclub "Mozka"40.72MOZKA/10276/9939.80

<< TOP >>
Programmanr. 29
24-5-2015 - 15:37
Heren, 50m vlinderslagJeugd 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Thom de BoerDe Dolfijn24.6519910018124.95
2.Jeroen JongertA.Z.V.D.27.2619960044527.15
3.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend26.3319920002727.29
4.Matthias Van WeteringMolse Zwemclub "Mozka"27.00MOZKA/10318/9327.45
Nick SijmonsDe Amstel27.7419950049127.45
6.Felix GeenenDaw27.5919950108527.67
7.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend27.8119930026927.92
8.Lars van der ZeeW.Z. & P.C. Triton27.5119970242728.05
9.Erwin SneekDe Futen27.7519910215328.49
10.Levi TolSwimcademy28.5819970035128.96
11.Jory van der GrachtOeza28.5219870109729.05
12.Robbert JansenNoordwijkerhout28.8219970320729.20
13.Kaspur van der LemSwimcademy28.9119960027929.41
14.Sverre OelenWZ&PC Purmerend28.4919900214730.05
15.Jeffrey van 't SchipDe Amstel30.4819910203530.37
16.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn29.2419870398330.43
17.Kevin HooijerW.Z. & P.C. Triton30.0519940164330.77
18.Jeff DuivenvoordenNoordwijkerhout31.1819960182931.31
19.Tim StevensDe Futen32.0419970279732.04
20.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend33.4319970360932.83
21.Jeroen PrinsGzvw30.7119950176332.89
22.Marcel van der LemSwimcademy32.2019650056333.10
23.Mark BunnikW.Z. & P.C. Triton33.2119920018334.31
24.Stefan DuivenvoordenNoordwijkerhout39.4419970490742.39


<< TOP >>
Programmanr. 30
24-5-2015 - 15:47
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sophie de JongeWvz2:41.252002001182:39.12
50m:35.84100m:1:16.40150m:1:57.69200m:2:39.12
2.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend3:17.992003010063:18.31
50m:45.28100m:1:35.98150m:2:27.78200m:3:18.31
3.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend3:17.252003004943:24.11
50m:46.01100m:1:39.79150m:2:32.78200m:3:24.11
4.Jente MellemansMolse Zwemclub "Mozka"3:46.85MOZKA/21012/033:34.90
50m:48.40100m:1:43.31150m:2:40.20200m:3:34.90
5.Truus CuyversMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/21019/034:04.44
50m:53.88100m:1:57.83150m:3:01.17200m:4:04.44

<< TOP >>
Programmanr. 30
24-5-2015 - 15:47
Meisjes, 200m schoolslag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend3:10.612001031243:03.67
50m:40.25100m:1:27.06150m:2:15.53200m:3:03.67
2.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht3:14.132000015463:16.50
50m:44.91100m:1:35.74150m:2:27.29200m:3:16.50
3.Naomi BuurOeza3:22.862001015203:22.35
50m:45.86100m:1:37.85150m:2:30.31200m:3:22.35
4.Camilla DortmondGzvw3:39.662001007863:22.63
50m:44.79100m:1:36.67150m:2:29.86200m:3:22.63
5.Esther PetersDe Columbiaan3:34.932001016743:23.31
50m:47.04100m:1:39.21150m:2:31.77200m:3:23.31
6.Jonell BarkerKzc3:53.082001034683:34.83
50m:46.50100m:1:39.87150m:2:36.37200m:3:34.83
7.Amber van der KrukMSV- Zeemacht3:42.222001027303:44.44
50m:48.66100m:1:45.80150m:2:45.14200m:3:44.44

<< TOP >>
Programmanr. 30
24-5-2015 - 15:47
Meisjes, 200m schoolslag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht3:00.111999037783:01.58
50m:39.73100m:1:25.93150m:2:13.96200m:3:01.58
2.Catannia NortanWZ&PC Purmerend3:48.381999044003:24.30
50m:44.81100m:1:36.79150m:2:30.43200m:3:24.30
3.Michelle WartaW.Z. & P.C. Triton3:32.371999033763:31.24
50m:48.18100m:1:42.31150m:2:36.91200m:3:31.24
4.Thalita DekkerAquarius3:44.801998032203:41.08
50m:47.36100m:1:42.75150m:2:42.54200m:3:41.08

<< TOP >>
Programmanr. 30
24-5-2015 - 15:47
Dames, 200m schoolslagSenioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend2:38.091992027722:38.12
50m:35.54100m:1:15.36150m:1:56.10200m:2:38.12
2.Milja BreedTorpedo3:08.761988005943:02.19
50m:41.30100m:1:27.38150m:2:14.95200m:3:02.19
3.Chantal BeijerZV Haerlem2:59.861997008843:03.79
50m:42.10100m:1:28.58150m:2:16.32200m:3:03.79
4.Desiree van der LemSwimcademy3:10.111968002823:10.78
50m:41.37100m:1:29.70150m:2:20.03200m:3:10.78
5.Denise OtjesAquarius3:22.481996013783:14.54
50m:43.48100m:1:33.35150m:2:24.57200m:3:14.54
6.Li-Anne VerweijW.Z. & P.C. Triton3:36.751991032643:26.44
50m:47.16100m:1:40.51150m:2:34.15200m:3:26.44
OPGNathalie van VelzenWZ&PC Purmerend3:00.15198502970
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen., AF
AFGEMIrene TeuferDawNT199602340


<< TOP >>
Programmanr. 31
24-5-2015 - 15:59
Jongens, 200m schoolslag11 - 12 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rijk HeereAlbion3:08.672003008973:08.09
50m:41.80100m:1:30.66150m:2:19.72200m:3:08.09
2.Florian van HeestAz&Pc3:29.152003006213:11.53
50m:42.58100m:1:31.45150m:2:22.32200m:3:11.53
3.Renz MaesMolse Zwemclub "Mozka"3:40.75MOZKA/10342/023:25.46
50m:48.70100m:1:41.51150m:2:34.07200m:3:25.46
4.Ruben de VriendZV HaerlemNT2003009813:27.96
50m:46.50100m:1:39.86150m:2:35.21200m:3:27.96
5.Kay WijkmanMSV- Zeemacht3:40.282003032053:31.88
50m:48.65100m:1:42.35150m:2:36.61200m:3:31.88
6.Ivo DriehuisDe AmstelNT2002043993:49.88
50m:51.83100m:1:50.03150m:2:50.13200m:3:49.88
7.Stefano de VriesKzc3:50.292003016713:50.70
50m:52.80100m:1:50.80150m:2:47.33200m:3:50.70

<< TOP >>
Programmanr. 31
24-5-2015 - 15:59
Jongens, 200m schoolslag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jairo KauwohMSV- Zeemacht2:34.162001015992:34.95
50m:34.86100m:1:14.81150m:1:55.12200m:2:34.95
2.Thies van CapelleTorpedo3:01.922000038913:01.16
50m:41.58100m:1:28.33150m:2:15.55200m:3:01.16
3.Wim HembrechtsMolse Zwemclub "Mozka"3:02.50MOZKA/10322/003:03.16
50m:41.93100m:1:29.91150m:2:18.11200m:3:03.16
4.Friso DatemaAquarius3:15.422000030273:03.70
50m:40.55100m:1:27.63150m:2:15.11200m:3:03.70
5.Sjoerd JongertA.Z.V.D.3:09.372001004273:08.93
50m:42.64100m:1:31.50150m:2:20.89200m:3:08.93
6.Quentin RuizDe Forel3:12.062001001873:14.08
50m:44.12100m:1:34.42150m:2:25.50200m:3:14.08
7.Onno MensNoordwijkerhout3:22.162000043893:14.11
50m:43.76100m:1:33.48150m:2:25.47200m:3:14.11

<< TOP >>
Programmanr. 31
24-5-2015 - 15:59
Jongens, 200m schoolslag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sjobbe LuytenMolse Zwemclub "Mozka"2:51.20MOZKA/10284/982:34.53
50m:35.39100m:1:15.12150m:1:55.88200m:2:34.53
2.Carlo RuizDe Forel2:33.491998025492:35.55
50m:34.95100m:1:15.22150m:1:55.24200m:2:35.55
3.Jarno Van LimbergenMolse Zwemclub "Mozka"2:59.46MOZKA/10319/982:54.61
50m:39.52100m:1:23.78150m:2:09.21200m:2:54.61

<< TOP >>
Programmanr. 31
24-5-2015 - 15:59
Heren, 200m schoolslagJeugd 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Yelth Ver HeyenMolse Zwemclub "Mozka"2:46.23MOZKA/10251/972:45.78
50m:36.26100m:1:17.68150m:2:01.76200m:2:45.78
2.Jory van der GrachtOeza2:49.781987010972:52.28
50m:39.43100m:1:22.76150m:2:06.84200m:2:52.28
3.Stich Ver HeyenMolse Zwemclub "Mozka"2:52.42MOZKA/10283/953:05.09
50m:41.02100m:1:28.31150m:2:16.97200m:3:05.09


<< TOP >>
Programmanr. 32
24-5-2015 - 16:12
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Emma de JongeWvz1:31.672006000201:32.49
50m:42.87100m:1:32.49
2.Kim OudendijkKzc1:47.212006009641:44.25
50m:50.38100m:1:44.25
3.Evy RozeboomWZ&PC Purmerend1:50.092006013381:50.01
50m:53.37100m:1:50.01
4.Danique GiulianoDe Dolfijn2:04.592006007061:54.20
50m:52.95100m:1:54.20
5.Hayley TielandWZ&PC Purmerend1:56.822006001522:01.86
50m:54.30100m:2:01.86

<< TOP >>
Programmanr. 32
24-5-2015 - 16:12
Jongens, 100m wisselslagMinioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Feico de JongeKzc1:40.902006000471:43.09
50m:49.72100m:1:43.09

<< TOP >>
Programmanr. 32
24-5-2015 - 16:12
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marie-Alix WittersMolse Zwemclub "Mozka"1:29.98MOZKA/21004/051:26.27
50m:40.21100m:1:26.27
2.Aniek van den BrinkDe Dolfijn1:29.652005000901:32.79
50m:43.22100m:1:32.79
3.Jasmijn van GenderenWZ&PC Purmerend1:39.662005006561:39.49
50m:45.87100m:1:39.49
4.Hannah de JongGzvw1:43.752005016801:43.39
50m:46.80100m:1:43.39
5.Demi BarkerKzc1:42.692005003481:45.26
50m:51.32100m:1:45.26
6.Zenna KreftWZ&PC Purmerend1:47.712005001181:47.40
50m:54.12100m:1:47.40
7.Beau KruyswijkDe Amstel1:49.122005016621:50.69
50m:53.75100m:1:50.69
8.Samantha FrenschDe Dolfijn1:49.382005015981:50.87
50m:52.85100m:1:50.87
9.Zoë MullerAquarius1:46.812005009041:50.93
50m:51.42100m:1:50.93
10.Fay van GraasNoordwijkerhout2:02.142005019721:57.34
50m:55.68100m:1:57.34
DISDana van LeeuwenKzc1:42.98200500150
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd., VE
AFGEMLoeki GriffioenWZ&PC Purmerend1:47.11200502386

<< TOP >>
Programmanr. 32
24-5-2015 - 16:12
Jongens, 100m wisselslagMinioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nicolas ZanoliDe Dolfijn1:27.362005000291:27.21
50m:39.94100m:1:27.21
2.C mile FouzaïDe Dolfijn1:34.002005002631:34.15
50m:44.45100m:1:34.15
3.Miles SteenvoordenDe Dolfijn1:54.152005016371:38.09
50m:48.06100m:1:38.09
4.Zias KoolKzc1:33.592005010991:39.16
50m:46.13100m:1:39.16
5.Leon van GelderWZ&PC Purmerend1:57.602005006211:40.68
50m:47.62100m:1:40.68
6.Yoran NijlandOeza1:44.082005013311:42.94
50m:47.32100m:1:42.94
7.Noah de BoerDe Dolfijn1:41.372005010531:43.83
50m:50.61100m:1:43.83
8.Pepijn de WitDe Dolfijn1:49.682005022771:44.22
50m:49.07100m:1:44.22
9.Stef KluiversDe DolfijnNT2005022791:44.43
50m:49.68100m:1:44.43
10.Daniël Aling LevyDe DolfijnNT2005022731:47.90
50m:49.67100m:1:47.90

<< TOP >>
Programmanr. 32
24-5-2015 - 16:12
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Naya KocDaw1:32.202004006821:27.85
50m:41.13100m:1:27.85
2.Yvette BuisDe Dolfijn1:28.422004018301:29.25
50m:44.56100m:1:29.25
3.Britt ScholtenOeza1:31.592004017281:30.83
50m:42.48100m:1:30.83
4.Anke LietenMolse Zwemclub "Mozka"1:37.80MOZKA/21007/041:34.93
50m:45.37100m:1:34.93
5.Zoe MatthijssenDe Dolfijn1:42.712004030461:36.68
50m:46.65100m:1:36.68
6.Nila BallAlbion1:40.052004009101:41.28
50m:49.05100m:1:41.28
7.Emma BarkAquarius1:48.842004018461:49.46
50m:53.11100m:1:49.46
8.Robin TilAquarius1:45.662004023441:49.87
50m:53.15100m:1:49.87
9.Suze DuivenvoordeNoordwijkerhout1:46.202004006381:50.15
50m:54.13100m:1:50.15
10.Tara van HalAquarius1:57.422004021501:55.85
50m:57.73100m:1:55.85
11.Liz van GraasNoordwijkerhout2:02.322004033322:00.88
50m:58.12100m:2:00.88

<< TOP >>
Programmanr. 32
24-5-2015 - 16:12
Jongens, 100m wisselslagMinioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Quint van HarenDe Forel1:24.572004002151:25.11
50m:38.52100m:1:25.11
2.Tycho de JongeKzc1:26.302004004111:26.41
50m:39.67100m:1:26.41
3.Juiliano SolianiDaw1:30.742004003531:28.35
50m:40.14100m:1:28.35
4.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend1:30.292004009891:29.19
50m:41.93100m:1:29.19
5.Marc TolWZ&PC Purmerend1:32.002004001251:31.56
50m:42.63100m:1:31.56
6.Joren OldenhofDe Dolfijn1:39.492004000451:32.52
50m:42.93100m:1:32.52
7.Michael Wal van derMSV- Zeemacht1:44.852004031511:37.04
50m:44.70100m:1:37.04
8.Denny KatDe Forel1:46.922004019471:40.61
50m:49.50100m:1:40.61
9.Nick MaesMolse Zwemclub "Mozka"1:48.23MOZKA/11014/041:48.95
50m:52.48100m:1:48.95
10.Owen MichelsDe Amstel1:48.212004022931:50.58
50m:54.43100m:1:50.58
DISFlorian JoostenMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/11018/04
RF - Bij het loslaten van de wand na het keerpunt de rugligging niet aangenomen., RF
DISWouter ZijlstraDe Forel1:48.74200401545
AA - Gestart voor startsignaal bij de 1e (1-startregel) of 2e start., AA + RH
AFGEMCollin SchoutenMSV- Zeemacht1:35.23200400697


<< TOP >>
Programmanr. 33
24-5-2015 - 16:29
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sophie de JongeWvz1:00.0920020011859.91
50m:29.17100m:59.91
2.Danique BernardEd-Vo1:02.372002002241:01.26
50m:29.85100m:1:01.26
3.Zana UdoDe Forel1:07.182002026861:06.93
50m:32.22100m:1:06.93
4.Jans DillenMolse Zwemclub "Mozka"1:09.02MOZKA/20335/031:08.45
50m:33.61100m:1:08.45
5.Tara van LeeuwenKzc1:07.252002011121:08.46
50m:33.51100m:1:08.46
6.Talita Dijkman DulkesKzc1:10.122002034841:08.89
50m:33.43100m:1:08.89
7.Maya BallAlbion1:07.532002008741:10.12
50m:33.52100m:1:10.12
8.Ella CuyversMolse Zwemclub "Mozka"1:10.13MOZKA/20330/021:10.40
50m:34.63100m:1:10.40
9.Kyra WesemannMSV- Zeemacht1:11.902002014401:10.72
50m:34.32100m:1:10.72
10.Sterre KieftKzc1:17.942002030101:12.47
50m:34.05100m:1:12.47
11.Calina van der LemSwimcademy1:10.832002000861:13.46
50m:34.45100m:1:13.46
12.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend1:12.272003010061:13.84
50m:34.84100m:1:13.84
13.Anne-Sophie BoetsMolse Zwemclub "Mozka"1:18.57MOZKA/21006/031:14.20
50m:36.01100m:1:14.20
14.Eline HoekstraOeza1:11.672003012801:14.93
50m:35.51100m:1:14.93
15.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend1:14.982003026701:15.74
50m:35.92100m:1:15.74
16.Anouk BraaksmaAquarius1:18.762002008401:16.48
50m:36.00100m:1:16.48
17.Feia PersadZwemvereniging Hoorn1:15.712002018281:16.98
50m:37.03100m:1:16.98
18.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend1:17.572003011181:17.21
50m:37.72100m:1:17.21
19.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:13.492003010041:18.24
50m:37.50100m:1:18.24
20.Jente DreezenMolse Zwemclub "Mozka"1:21.49MOZKA/21002/021:18.73
50m:40.08100m:1:18.73
21.Mira MensNoordwijkerhout1:22.372002017121:23.80
50m:39.21100m:1:23.80
22.Fiona Van BreeMolse Zwemclub "Mozka"1:29.65MOZKA/21005/031:25.08
50m:40.78100m:1:25.08
23.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:23.452003004941:26.35
50m:40.34100m:1:26.35
24.Aïsha BankDe Amstel1:28.392003027881:27.56
50m:40.92100m:1:27.56
25.Manon DreskenAquarius1:33.262002039841:31.24
50m:44.25100m:1:31.24
26.Truus CuyversMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/21019/031:33.76
50m:44.18100m:1:33.76
AFGEMDaphne van HalAquarius1:32.71200203008

<< TOP >>
Programmanr. 33
24-5-2015 - 16:29
Meisjes, 100m vrije slag13 - 14 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anke VanlommelMolse Zwemclub "Mozka"59.60MOZKA/20293/0059.37
50m:28.78100m:59.37
2.Brit BrandsmaDe Forel1:02.592001000261:02.87
50m:30.02100m:1:02.87
3.Anne DuivenvoordenNoordwijkerhout1:05.832000019841:03.88
50m:30.11100m:1:03.88
4.Lynn FledderusDe Forel1:08.282001018961:06.37
50m:31.43100m:1:06.37
5.Diana Noordermeersg SCOM/ De Zeehond'731:08.762001021101:08.62
50m:32.62100m:1:08.62
6.Fien CuyversMolse Zwemclub "Mozka"1:10.44MOZKA/20324/001:09.37
50m:33.81100m:1:09.37
7.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:12.852001031241:09.46
50m:32.89100m:1:09.46
8.Silke DillenMolse Zwemclub "Mozka"1:13.47MOZKA/20323/001:10.21
50m:33.74100m:1:10.21
9.Merel DollKzc1:09.842001026101:10.37
50m:33.83100m:1:10.37
10.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:12.522001017621:10.94
50m:33.88100m:1:10.94
11.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:08.172000043801:11.10
50m:33.58100m:1:11.10
12.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend1:13.212001052581:11.59
50m:33.45100m:1:11.59
13.Yara BankDe Amstel1:12.242001033001:11.88
50m:34.39100m:1:11.88
14.Shira de HaanOeza1:10.352000011301:12.57
50m:34.21100m:1:12.57
15.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:13.912000004121:13.18
50m:34.70100m:1:13.18
16.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht1:13.082000015501:13.54
50m:35.08100m:1:13.54
17.Kaya de RuijterTorpedo1:14.132001033701:14.45
50m:35.77100m:1:14.45
18.Sofie de VriendZV Haerlem1:14.082001027861:15.37
50m:35.02100m:1:15.37
19.Yasmin HoflandOeza1:15.452001042141:16.81
50m:37.52100m:1:16.81
20.Marleen van der StoopAquarius1:14.622001049441:17.61
50m:35.38100m:1:17.61
21.Amber van der KrukMSV- Zeemacht1:19.662001027301:18.05
50m:37.52100m:1:18.05
22.Manon de JongGzvw1:22.102001053901:19.15
50m:38.19100m:1:19.15
23.Jonell BarkerKzc1:21.772001034681:20.07
50m:37.49100m:1:20.07
24.Benthe MastWZ&PC Purmerend1:28.112001047141:21.00
50m:39.09100m:1:21.00
25.Vera TilAquarius1:17.992001047621:22.40
50m:39.38100m:1:22.40
26.Leen HembrechtsMolse Zwemclub "Mozka"1:24.91MOZKA/20339/001:24.12
50m:40.17100m:1:24.12
27.Semmie van KuilenburgKzc1:28.442001026121:25.71
50m:40.24100m:1:25.71
28.Beau PorteKzc1:30.402001048781:26.68
50m:40.10100m:1:26.68
AFGEMKirsten PetitOeza1:10.19200002986

<< TOP >>
Programmanr. 33
24-5-2015 - 16:29
Meisjes, 100m vrije slag15 - 16 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anouk ZandbergenDaw59.511998027741:00.79
50m:29.58100m:1:00.79
2.Jelle SchillebeekxMolse Zwemclub "Mozka"1:01.48MOZKA/20286/991:01.25
50m:29.94100m:1:01.25
3.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht1:02.341999037781:02.51
50m:30.15100m:1:02.51
4.Vivianne DortmondGzvw1:01.281998015781:02.61
50m:30.41100m:1:02.61
5.Iris van der MoolenDe Amstel1:03.931999020521:05.25
50m:31.16100m:1:05.25
6.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:05.631999014381:05.64
50m:31.42100m:1:05.64
7.Maaike BakerDe Columbiaan1:04.801999029301:06.85
50m:31.16100m:1:06.85
8.Moïse Shae TimmerWZ&PC Purmerend1:05.361999032921:07.16
50m:31.89100m:1:07.16
9.Elvira KorthagenEd-Vo1:09.311998010041:08.16
50m:32.52100m:1:08.16
10.Romy VerhagenDe Amstel1:08.541999041101:09.70
50m:33.45100m:1:09.70
11.Barbara StoopDe Futen1:11.571998051221:10.64
50m:35.13100m:1:10.64
12.Lieke AlofsDaw1:09.501999032321:11.36
50m:33.64100m:1:11.36
13.Catannia NortanWZ&PC Purmerend1:12.491999044001:13.56
50m:34.42100m:1:13.56
14.Isabel KragtwijkDe Futen1:06.871998056061:14.37
50m:33.41100m:1:14.37
15.Anke GeuensMolse Zwemclub "Mozka"1:14.90MOZKA/20301/981:14.67
50m:36.71100m:1:14.67
16.Sharon van der LemSwimcademy1:10.631998002701:16.78
50m:34.64100m:1:16.78
17.Pien van LeeuwenTorpedo1:15.711999052801:17.04
50m:37.41100m:1:17.04
18.Thalita DekkerAquarius1:18.641998032201:20.18
50m:37.05100m:1:20.18
19.Renee van KuilenburgKzc1:23.731999038361:22.98
50m:39.99100m:1:22.98

<< TOP >>
Programmanr. 33
24-5-2015 - 16:29
Dames, 100m vrije slagSenioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Noa OldenhofDe Dolfijn1:00.241997006221:00.64
50m:29.23100m:1:00.64
2.Ingrid JongertEd-Vo59.371991014901:00.94
50m:29.10100m:1:00.94
3.Daphné BlockxMolse Zwemclub "Mozka"1:03.39MOZKA/20252/971:03.45
50m:30.97100m:1:03.45
4.Jade BroekA.Z.V.D.1:02.191997023001:03.86
50m:30.00100m:1:03.86
5.Naomi OomsMolse Zwemclub "Mozka"1:01.42MOZKA/20312/971:05.55
50m:30.87100m:1:05.55
6.Laura StokxDaw1:03.621996015101:05.91
50m:30.99100m:1:05.91
7.Janine RookerWZ&PC Purmerend1:04.261996003161:07.54
50m:32.67100m:1:07.54
8.Desiree van der LemSwimcademy1:10.131968002821:09.52
50m:33.39100m:1:09.52
9.Denise OtjesAquarius1:09.631996013781:09.93
50m:33.82100m:1:09.93
10.Anouk van der GrachtOeza1:07.451989014081:10.62
50m:34.06100m:1:10.62
11.Elise DekkerDe Dolfijn1:06.681997009761:10.64
50m:34.17100m:1:10.64
12.Joyce GeschiereWZ&PC Purmerend1:09.181990075261:11.15
50m:34.22100m:1:11.15
13.Marijke PrasGzvw1:08.111992037001:11.77
50m:34.39100m:1:11.77
14.Florien MannensMolse Zwemclub "Mozka"NTMOZKA/21022/971:13.05
50m:35.32100m:1:13.05
15.Iris OostingW.Z. & P.C. Triton1:21.141997064961:17.95
50m:38.29100m:1:17.95


<< TOP >>
Programmanr. 34
24-5-2015 - 16:50
Jongens, 100m vrije slag11 - 12 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Dushan de BruijnDe Forel1:03.652002012731:03.43
50m:30.74100m:1:03.43
2.Max LangerveldEd-Vo1:10.402002034351:06.67
50m:31.84100m:1:06.67
3.Daniël RykovAz&Pc1:09.922002004471:07.39
50m:32.74100m:1:07.39
4.Makai van HarenDe Forel1:04.802002006271:07.42
50m:32.90100m:1:07.42
5.Tim CohenWZ&PC Purmerend1:08.402003006851:08.11
50m:33.02100m:1:08.11
6.Ruben de VriendZV Haerlem1:12.872003009811:12.80
50m:34.40100m:1:12.80
7.Florian van HeestAz&Pc1:12.132003006211:13.70
50m:34.36100m:1:13.70
8.Michiel Van DesselMolse Zwemclub "Mozka"1:15.30MOZKA/11003/021:13.77
50m:35.95100m:1:13.77
9.Stanley HauWZ&PC Purmerend1:14.192003006551:14.46
50m:35.36100m:1:14.46
10.Owen BarkerKzc1:15.372003006791:15.26