Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 400m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 22. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 24. Meisjes, 400m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 30. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later


E-ON Nationale Zwemcompetitie deel 3 - 2012-01-22 - Waddinxveen
Waddinxveen, 22-1-2012


Programmanr. 1
22-1-2012 - 15:15
Dames, 4 x 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De GouweNT9:33.28
Angelique van Vark
Erika Vlasman
97
72
1:07.812:19.95Nathalie Schoonderwoerd
Lis Kop Jansen
86
91
2.de Devel 1de Devel9:19.169:52.26
Aure Lampe
Naomi van Gool
94
95
1:10.572:28.45Lisa van Milt
Myrthe Lampe
92
90
3.Noordwijkerhout 1Noordwijkerhout10:43.8410:35.87
Iris Geerlings
Maaike Baker
90
99
1:12.182:32.78Kristel van Egmond
Tess van der Zon
93
95


Programmanr. 2
22-1-2012 - 15:25
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Chantalle Zijderveldde Devel1:32.972000007021:30.7642.981:30.76
2.Anne DuivenvoordenNoordwijkerhout1:41.392000019841:32.6844.571:32.68
3.Naomi Knetemannde Devel1:38.462000005941:33.9044.781:33.90
4.Esra Reehorstde Devel1:42.492000001561:39.8247.981:39.82
5.Zoe van Goolde Devel1:42.692000009641:43.6849.571:43.68
6.Iris van WettenNoordwijkerhout1:42.642001008121:44.4848.871:44.48
7.Paulien WarmerdamNoordwijkerhout1:46.102000019861:45.5048.801:45.50
8.Eline van der VossenNoordwijkerhout1:50.622000008361:49.6852.281:49.68
9.Sanne van den NieuwendijkNoordwijkerhout1:52.772001008141:50.5053.401:50.50
10.Anniek van HeeschZ&PC De Gouwe2:08.782001025762:11.951:00.482:11.95
DISChloé LeijdekkerZ&PC De GouweNT2002026642:38.091:14.842:38.09
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


Programmanr. 3
22-1-2012 - 15:30
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Luke Boomde Devel40.1020000063738.62FJ 1
2.Bryan Agterdenbosde Devel40.4120020000338.62FJ 2
3.Robin Waasde Devel41.9220010013541.54
4.Dave van den NieuwendijkNoordwijkerhout43.3220010047542.26
5.Niels van Noort (*)Z&PC De Gouwe43.7220020007943.83
6.Max NonkesZ&PC De Gouwe44.8820000136144.69
7.Bryan MazaZ&PC De Gouwe43.8920000082145.78
8.Tim DuivenvoordeNoordwijkerhout46.3720020038346.33
9.Dimitri Triantosde Devel50.3520020114746.74
10.Thom van VarkZ&PC De Gouwe50.5420010130551.26
DISJustin van TilburgZ&PC De Gouwe46.8820010130343.87
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


Programmanr. 4
22-1-2012 - 15:35
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jade von Rotzde Devel1:22.692000003961:22.1038.501:22.10
2.Maaike BakerNoordwijkerhout1:21.021999029301:23.4140.701:23.41
3.Daisy NonkesZ&PC De Gouwe1:26.041998013601:24.50FJ 140.471:24.50
4.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe1:23.121998027921:24.50FJ 241.651:24.50
5.Cindy van Seventerde Devel1:27.391998010161:25.7742.451:25.77
6.Anne van NobelenNoordwijkerhout1:31.731998031721:26.0442.281:26.04
7.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe1:30.271999023561:27.7242.721:27.72
8.Minou van Seventerde Devel1:27.521998010181:31.9844.951:31.98
9.Angelique RoskamZ&PC De Gouwe1:36.231999002221:38.2148.931:38.21
10.Renske TulenNoordwijkerhout1:43.771999018941:47.7352.431:47.73


Programmanr. 5
22-1-2012 - 15:40
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Rainier Vollde Devel2:59.841998003652:56.891:23.322:56.89
2.Erwin van KootenZ&PC De Gouwe3:10.571998009832:57.561:25.872:57.56
3.Sybe de Waardde Devel2:59.881999001393:01.081:27.793:01.08
4.Ronald van NoortZ&PC De Gouwe3:27.671999031633:32.371:41.473:32.37
5.Rutger van NiekerkZ&PC De GouweNT1999032454:08.672:05.384:08.67


Programmanr. 7
22-1-2012 - 15:45
Dames, 50m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Maryse Lampede Devel30.9019870245832.34
2.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe31.0419910174032.63
3.Iris GeerlingsNoordwijkerhout34.7419900111634.54
4.Myrthe Lampede Devel33.8719900223634.56
5.Lisa van Miltde Devel33.1119920122835.54
6.Erika VlasmanZ&PC De GouweNT19720060237.61


Programmanr. 8
22-1-2012 - 15:45
Heren, 200m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Koen de LeeuwZ&PC De Gouwe2:39.181992029612:39.961:17.372:39.96
2.Nick DuivenvoordenNoordwijkerhout2:35.881993007312:40.571:16.542:40.57
3.Luke RijnbeekZ&PC De Gouwe2:49.291993017612:44.231:18.802:44.23
4.Maikel WarmerdamNoordwijkerhout2:45.121993040012:45.681:19.242:45.68
5.Freek Rijperde Devel2:48.991990024452:51.141:20.652:51.14
6.Nick Klattende Devel3:00.251990015512:56.901:22.502:56.90
7.Pascal HollemanZ&PC De Gouwe2:56.781980020432:57.551:24.212:57.55


Programmanr. 9
22-1-2012 - 15:50
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Samira Heijnemansde Devel1:09.621997001441:10.4733.941:10.47
2.Stephanie RoskamZ&PC De Gouwe1:10.261997014761:11.0834.621:11.08
3.Sanne Boelhouwerde Devel1:08.821997004321:11.4834.201:11.48
4.Saskia de MikZ&PC De Gouwe1:16.841997026561:19.0837.011:19.08
AFGEMJoan Mande Devel1:10.76199703076
AFGEMMiranda van Valende Devel1:11.46199800346


Programmanr. 10
22-1-2012 - 15:55
Jongens, 400m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m300m400m
1.Daan Clasenerde Devel5:45.001996008175:47.181:13.662:42.784:25.565:47.18
2.Roberto Hogerwerfde Devel5:42.151997011835:54.721:22.425:54.72
3.Gabriel Danckaartsde Devel6:22.181997022676:23.991:35.043:16.915:02.066:23.99
DISBob Bosklopperde Devel5:58.541996008156:12.881:35.803:09.934:53.756:12.88
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


Programmanr. 11
22-1-2012 - 16:00
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Wessel van KootenZ&PC De Gouwe2:37.021997010372:32.791:10.952:32.79
2.Mark DrosZ&PC De Gouwe2:35.531996015092:35.642:35.64
3.Bart CokZ&PC De Gouwe2:37.421997019212:35.811:14.152:35.81
4.Tim de JongNoordwijkerhoutNT1997018072:45.661:17.362:45.66
5.Jeff DuivenvoordenNoordwijkerhout2:49.291996018292:47.911:20.672:47.91
DISBart HoutmanZ&PC De Gouwe2:44.371997017052:43.351:16.012:43.35
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


Programmanr. 12
22-1-2012 - 16:05
Dames, 200m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Maaike de LeeuwZ&PC De Gouwe2:47.481994044862:46.431:18.762:46.43
2.Manon de VosZ&PC De Gouwe2:46.481995016382:48.342:48.34
3.Sanne de Roode Devel2:51.941995019342:51.712:51.71
4.Floortje de Waardde Devel2:50.001994001582:53.361:20.842:53.36
5.Aure Lampede Devel2:49.871994000722:58.591:20.862:58.59
6.Debby van EgmondNoordwijkerhout3:05.371995018043:06.141:27.563:06.14
7.Laura AsschemanZ&PC De Gouwe3:03.001995052103:08.791:32.063:08.79
NGTess van der ZonNoordwijkerhout2:49.47199501412


Programmanr. 14
22-1-2012 - 16:10
Jongens, 100m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Remco de MikZ&PC De Gouwe1:05.411995020651:05.0730.021:05.07
2.Yannick van KootenZ&PC De Gouwe1:07.881995010931:07.3229.991:07.32
3.Roy Bosde Devel1:08.551995002411:07.6830.781:07.68
4.Niels de JongZ&PC De Gouwe1:11.111995020951:10.9031.581:10.90
5.Jeroen van der MeerZ&PC De Gouwe1:17.511995025351:11.1231.371:11.12
6.Felipe van DuinNoordwijkerhout1:20.021995059431:17.9033.311:17.90
7.Dennis JansenNoordwijkerhout1:17.551994012371:20.2635.441:20.26
8.Sander ter SteegNoordwijkerhout1:26.301995027471:21.9034.751:21.90
9.Jordi EdelaarNoordwijkerhout1:32.961995040451:26.0137.861:26.01


Programmanr. 15
22-1-2012 - 16:15
Dames, 200m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe2:27.331991017402:31.051:13.712:31.05
2.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe2:30.301997014782:34.901:15.622:34.90
3.Maryse Lampede Devel2:40.001987024582:39.971:18.872:39.97
4.Naomi van Goolde DevelNT1995051662:46.511:20.402:46.51
5.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe2:41.701986031882:51.791:23.472:51.79
6.Kristel van EgmondNoordwijkerhout2:58.401993034202:59.191:26.822:59.19
NGBianca de Bruijnde Devel2:45.00198400390


Programmanr. 16
22-1-2012 - 16:25
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Luke RijnbeekZ&PC De Gouwe55.3919930176155.8727.3555.87
2.Maikel WarmerdamNoordwijkerhout56.2819930400156.9127.2856.91
3.Nick Klattende Devel56.8019900155157.7927.8857.79
4.Koen de LeeuwZ&PC De Gouwe58.9419920296158.3428.3458.34
5.Joeri de MikZ&PC De Gouwe57.5019930490359.9528.2459.95
6.Nick DuivenvoordenNoordwijkerhout57.931993007311:01.0129.431:01.01
7.Freek Rijperde Devel1:01.391990024451:02.2129.001:02.21
8.Jeroen Durinckde Devel1:02.911993001271:07.0331.651:07.03


Programmanr. 17
22-1-2012 - 16:25
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Naomi Knetemannde Devel38.0120000059438.15
2.Anne DuivenvoordenNoordwijkerhout40.7820000198439.68
3.Chantalle Zijderveldde Devel40.8620000070240.15
4.Eline van der VossenNoordwijkerhout42.6720000083642.95
5.Esra Reehorstde Devel41.9520000015643.05
6.Paulien WarmerdamNoordwijkerhout42.7920000198644.01
7.Zoe van Goolde Devel45.4720000096444.91
8.Iris van WettenNoordwijkerhout45.8620010081247.74
9.Sanne van den NieuwendijkNoordwijkerhout48.0220010081447.90
10.Anniek van HeeschZ&PC De Gouwe1:00.6020010257658.99
11.Chloé LeijdekkerZ&PC De Gouwe1:11.292002026641:04.96


Programmanr. 18
22-1-2012 - 16:30
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Luke Boomde Devel1:32.462000006371:30.1742.761:30.17
2.Bryan Agterdenbosde Devel1:32.592002000031:34.6044.321:34.60
3.Robin Waasde Devel1:42.372001001351:41.5748.081:41.57
4.Justin van TilburgZ&PC De Gouwe1:42.472001013031:42.7448.581:42.74
5.Dave van den NieuwendijkNoordwijkerhout1:45.382001004751:45.6249.371:45.62
6.Dimitri Triantosde Devel1:46.752002011471:45.6351.391:45.63
7.Bryan MazaZ&PC De Gouwe1:47.852000008211:53.0053.561:53.00
8.Max NonkesZ&PC De Gouwe1:58.502000013611:56.5956.391:56.59
9.Niels van Noort (*)Z&PC De Gouwe1:56.362002000791:59.8358.351:59.83
10.Tim DuivenvoordeNoordwijkerhout1:59.022002003832:03.391:00.302:03.39
11.Thom van VarkZ&PC De Gouwe2:02.832001013052:11.921:01.892:11.92


Programmanr. 19
22-1-2012 - 16:35
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Maaike BakerNoordwijkerhout3:21.521999029303:14.731:33.353:14.73
2.Trang Hoangde Devel3:17.801998002623:17.441:32.863:17.44
3.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe3:24.261998027923:22.311:37.763:22.31
4.Anne van NobelenNoordwijkerhout3:25.961998031723:23.051:39.113:23.05
5.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe3:27.921999023563:25.361:40.303:25.36
6.Jade von Rotzde Devel3:26.382000003963:26.371:39.683:26.37
7.Daisy NonkesZ&PC De Gouwe3:32.141998013603:33.701:43.293:33.70
8.Minou van Seventerde Devel3:41.171998010183:39.431:44.883:39.43
9.Angelique RoskamZ&PC De Gouwe3:47.091999002223:41.051:44.653:41.05
10.Cindy van Seventerde Devel3:41.891998010163:43.601:47.933:43.60
11.Renske TulenNoordwijkerhout4:39.561999018943:46.191:48.393:46.19


Programmanr. 21
22-1-2012 - 16:45
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Erwin van KootenZ&PC De Gouwe1:20.251998009831:20.9339.101:20.93
2.Rainier Vollde Devel1:21.081998003651:22.0040.011:22.00
3.Ronald van NoortZ&PC De Gouwe1:22.721999031631:24.1540.621:24.15
4.Sybe de Waardde Devel1:27.841999001391:27.1142.461:27.11
5.Rutger van NiekerkZ&PC De Gouwe1:29.201999032451:37.1146.501:37.11


Programmanr. 22
22-1-2012 - 16:50
Dames, 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Myrthe Lampede Devel1:05.111990022361:05.1631.581:05.16
2.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe1:05.421986031881:05.3631.501:05.36
3.Naomi van Goolde DevelNT1995051661:08.3432.801:08.34
4.Iris GeerlingsNoordwijkerhout1:12.031990011161:10.2034.161:10.20
5.Erika VlasmanZ&PC De Gouwe1:11.161972006021:11.9334.401:11.93
6.Kristel van EgmondNoordwijkerhout1:13.451993034201:14.2935.531:14.29
NGBianca de Bruijnde Devel1:02.31198400390


Programmanr. 23
22-1-2012 - 16:50
Heren, 50m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Maikel WarmerdamNoordwijkerhout28.0619930400127.84
2.Luke RijnbeekZ&PC De Gouwe29.0719930176128.82
3.Pascal HollemanZ&PC De Gouwe30.0619800204329.94
4.Nick DuivenvoordenNoordwijkerhout29.1019930073130.67
5.Nick Klattende Devel29.8519900155131.49
6.Joeri de MikZ&PC De Gouwe30.3119930490331.99
7.Jeroen Durinckde Devel33.5719930012734.95
DISFreek Rijperde Devel29.71199002445
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).


Programmanr. 24
22-1-2012 - 16:55
Meisjes, 400m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m300m400m
1.Sanne Boelhouwerde Devel6:24.191997004326:36.981:38.093:15.555:09.186:36.98
2.Samira Heijnemansde Devel6:30.511997001446:44.161:39.883:20.975:15.586:44.16
AFGEMMiranda van Valende Devel6:20.49199800346


Programmanr. 25
22-1-2012 - 17:00
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Stephanie RoskamZ&PC De Gouwe3:06.901997014762:56.951:24.072:56.95
2.Saskia de MikZ&PC De Gouwe3:05.371997026563:06.311:28.203:06.31


Programmanr. 26
22-1-2012 - 17:05
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Mark DrosZ&PC De Gouwe1:00.541996015091:00.5929.141:00.59
2.Wessel van KootenZ&PC De Gouwe1:01.691997010371:01.4129.361:01.41
3.Daan Clasenerde Devel1:04.451996008171:03.4930.271:03.49
4.Bart CokZ&PC De Gouwe1:03.231997019211:04.2630.771:04.26
5.Tim de JongNoordwijkerhout1:05.451997018071:04.9130.651:04.91
6.Bart HoutmanZ&PC De Gouwe1:05.271997017051:05.6430.941:05.64
7.Bob Bosklopperde Devel1:04.781996008151:06.2431.061:06.24
8.Roberto Hogerwerfde Devel1:08.111997011831:07.0232.151:07.02
9.Gabriel Danckaartsde Devel1:08.781997022671:07.5332.201:07.53
10.Jeff DuivenvoordenNoordwijkerhout1:14.881996018291:09.9933.271:09.99


Programmanr. 28
22-1-2012 - 17:10
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Aure Lampede Devel1:14.221994000721:16.6834.391:16.68
2.Sanne de Roode Devel1:21.621995019341:20.4936.111:20.49
3.Floortje de Waardde Devel1:20.041994001581:20.9136.721:20.91
4.Manon de VosZ&PC De Gouwe1:21.751995016381:25.3538.201:25.35
5.Maaike de LeeuwZ&PC De Gouwe1:25.461994044861:25.5438.011:25.54
6.Tess van der ZonNoordwijkerhout1:23.531995014121:26.5037.691:26.50
7.Laura AsschemanZ&PC De Gouwe1:36.401995052101:50.5246.491:50.52


Programmanr. 29
22-1-2012 - 17:15
Jongens, 200m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten

voorlopige resultaten
rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
Niels de JongZ&PC De Gouwe2:24.961995020952:21.611:06.862:21.61
Remco de MikZ&PC De Gouwe2:33.361995020652:25.151:09.272:25.15
Roy Bosde Devel2:28.541995002412:26.501:11.492:26.50
Yannick van KootenZ&PC De Gouwe2:31.271995010932:29.862:29.86
Jeroen van der MeerZ&PC De Gouwe2:38.131995025352:33.181:11.232:33.18
Felipe van DuinNoordwijkerhout2:46.481995059432:43.711:16.512:43.71
Sander ter SteegNoordwijkerhout2:44.001995027472:45.281:15.282:45.28
Jordi EdelaarNoordwijkerhout2:58.051995040452:50.062:50.06
NGDennis JansenNoordwijkerhout2:44.13199401237


Programmanr. 30
22-1-2012 - 17:20
Dames, 200m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe2:52.911991017402:50.461:22.752:50.46
2.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe2:52.921997014782:50.511:22.542:50.51
3.Maryse Lampede Devel3:00.001987024582:58.201:25.772:58.20
4.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe2:58.731986031883:00.551:26.053:00.55
5.Lisa van Miltde Devel3:00.001992012283:02.831:27.023:02.83
NGBianca de Bruijnde Devel2:51.54198400390


Programmanr. 31
22-1-2012 - 17:25
Heren, 200m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd100m200m
1.Maikel WarmerdamNoordwijkerhout2:29.281993040012:28.091:25.542:28.09
2.Nick DuivenvoordenNoordwijkerhout2:20.451993007312:31.181:13.702:31.18
3.Koen de LeeuwZ&PC De Gouwe2:31.231992029612:33.731:16.082:33.73
4.Pascal HollemanZ&PC De Gouwe2:36.911980020432:40.161:18.412:40.16
5.Joeri de MikZ&PC De Gouwe2:28.851993049032:45.481:20.752:45.48
6.Jeroen Durinckde Devel2:40.641993001272:55.161:26.332:55.16


Programmanr. 33
22-1-2012 - 17:30
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.de Devel 1de Devel2:17.022:13.69
Naomi Knetemann
Minou van Seventer
00
98
33.96Cindy van Seventer
Trang Hoang
98
98
2.Noordwijkerhout 1Noordwijkerhout2:16.032:15.45
Anne Duivenvoorden
Paulien Warmerdam
00
00
34.17Anne van Nobelen
Maaike Baker
98
99
3.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De Gouwe2:24.042:27.54
Merel te Marvelde
Angelique Roskam
98
99
32.96Francisca van Vark
Daisy Nonkes
99
98


Programmanr. 34
22-1-2012 - 17:30
Jongens, 4 x 100m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De Gouwe4:56.364:52.65
Bart Houtman
Bart Cok
97
97
36.30Wessel van Kooten
Mark Dros
97
96
2.de Devel 1de Devel4:56.834:54.22
Daan Clasener
Roberto Hogerwerf
96
97
36.25Rainier Voll
Bob Bosklopper
98
96