Nr. 1. Alle, 200m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 5. Heren, 400m wisselslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 6. Alle, 400m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 800m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 8. Jongens, 800m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 9. Meisjes, 1500m vrije slag  Junioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 1500m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 11. Dames, 2000m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 12. Heren, 2000m vrije slag  Junioren 3 en ouder


LAC 3e ronde deel 2
Zaandam, 26-2-2012


Programmanr. 1
26-2-2012 - 13:00
200m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Jane SommelingOceanus3:30.002002004063:21.58
50m:48.35200m:3:21.58
2.Amber CelieOceanus4:00.002003007563:34.29
50m:48.64200m:3:34.29
3.Anouk HilgersOceanus4:00.002002018903:41.61
50m:55.35200m:3:41.61
4.Rosa EbbingeOceanus4:00.002002009043:43.03
50m:54.73200m:3:43.03

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Finn VosOceanus3:34.932002006653:34.67
50m:55.42200m:3:34.67


<< TOP >>
Programmanr. 2
26-2-2012 - 13:05
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)2:55.232000007262:55.07
50m:39.30200m:2:55.07
2.Lulu-May VerbeekOceanus3:03.622000009583:02.70
50m:39.54200m:3:02.70
3.Giulia CorsiOceanus3:11.062001004683:06.61
50m:43.75200m:3:06.61
4.Saskia van der VeldenDaw3:03.172000014783:06.65
50m:43.30200m:3:06.65
5.Shira de HaanOEZA3:17.782000011303:17.05
50m:45.06200m:3:17.05
6.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht3:27.382000039003:25.17
50m:49.93200m:3:25.17
7.Naomi BuurOEZA3:35.192001015203:26.52
50m:49.01200m:3:26.52
8.Emma van ZantenOceanus3:36.402001022103:28.14
50m:50.10200m:3:28.14
9.Sam EveleensOceanus3:45.012001005083:30.30
50m:51.07200m:3:30.30
10.Morgan GirothZaanstad (SG)3:28.292000038063:32.22
50m:49.11200m:3:32.22
11.Beau van DommelenOceanus3:40.002000039923:40.86
50m:54.82200m:3:40.86
12.Demi KliffenOceanus3:46.052001004523:42.76
50m:1:00.12200m:3:42.76
13.Anouck RamdjanamsinghOceanus3:52.082001005023:49.95
50m:58.62200m:3:49.95
14.Sanne HoogenboomZ&PC AlkemadeNT2001015363:51.51
50m:56.73200m:3:51.51
15.Bianca KosterZaanstad (SG)3:55.782001006303:54.61
50m:58.11200m:3:54.61
DISIsa van den BergOceanus3:52.762001031563:42.20SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
50m:54.91200m:3:42.20


<< TOP >>
Programmanr. 3
26-2-2012 - 13:20
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jarno GroenOEZA3:38.792001022633:25.51
50m:45.29200m:3:25.51
2.Stefan WoudsmaOEZA4:01.032000034373:37.81
50m:57.34200m:3:37.81


<< TOP >>
Programmanr. 4
26-2-2012 - 13:25
Dames, 400m wisselslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Evelien SohlHet Y5:15.321986033465:09.90
50m:33.20100m:1:11.11400m:5:09.90
2.Melissa ZwaanDaw5:26.251991036665:28.73
50m:33.74100m:1:12.20400m:5:28.73
3.Fabiënne VorkOceanus6:00.001999024945:49.86
50m:37.86100m:1:24.48400m:5:49.86
4.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)5:49.281995054545:51.10
50m:34.82100m:1:21.08400m:5:51.10
5.Sandra ZwaanswijkDaw5:58.261985039345:51.57
50m:36.45100m:1:20.64400m:5:51.57
6.Lotte HoogeterpDaw6:01.211997038785:52.91
50m:38.60100m:1:24.45400m:5:52.91
7.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)6:02.041994048525:54.18
50m:35.69100m:1:18.31400m:5:54.18
8.Rebecca MartensDaw5:59.641996043525:55.95
50m:35.25100m:1:19.05400m:5:55.95
9.Chantal BeijerZV Haerlem5:54.101997008846:00.23
50m:38.89100m:1:25.45400m:6:00.23
10.Maxine AlfonsiDaw5:43.841995029006:01.64
50m:36.12100m:1:21.89400m:6:01.64
11.Luca EbbingeOceanus6:30.431998024066:06.30
50m:37.17100m:1:24.35400m:6:06.30
12.Aïcha CroesDe DolfijnNT1998033386:10.98
50m:35.80100m:1:22.57400m:6:10.98
13.Anouk van NoordOceanus6:12.331999012946:14.17
50m:39.98100m:1:30.80400m:6:14.17
14.Denise BoonstraDawNT1999026626:16.54
50m:37.89100m:1:27.54400m:6:16.54
15.Dieuwertje JorinkDaw5:54.051993023066:16.79
50m:38.28100m:1:24.54400m:6:16.79
16.Beau van der JagtOceanus6:30.001997026966:20.70
50m:39.17100m:1:26.01400m:6:20.70
17.Channe NoortDaw6:22.171986050326:27.67
50m:40.41100m:1:29.58400m:6:27.67
18.Leonie VosDaw6:28.511999016626:33.11
50m:42.26100m:1:37.09400m:6:33.11
19.Esther BeerlingTriton6:45.251984001206:40.60
50m:40.92100m:1:30.49400m:6:40.60
20.Veerle ClaassenHpc6:43.521998007826:40.70
50m:43.83100m:1:37.01400m:6:40.70
21.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht6:34.911998033426:43.30
50m:44.89100m:1:42.74400m:6:43.30
22.Danai LytrokapiHpcNT1998058706:52.38
50m:41.09100m:1:33.06400m:6:52.38
23.Nienke van der ZeeTriton7:07.771998028086:53.43
50m:42.15100m:1:36.90400m:6:53.43
DISSimone HuismanOceanus6:30.00199802402AF
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
DISBrenda ZwarthoedDaw5:33.141996049385:20.32SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50m:32.51100m:1:11.92400m:5:20.32
DISMyrthe van BeekDawNT1999010746:44.73SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50m:39.51100m:1:32.00400m:6:44.73
AFGEMAnouk van DamHpc6:28.28199800032


<< TOP >>
Programmanr. 5
26-2-2012 - 13:50
Heren, 400m wisselslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daan GlorieHet Y4:52.341988011154:51.30
50m:30.17100m:1:04.72400m:4:51.30
2.Raoul EngelenburgHet Y4:59.621989008434:59.20
50m:30.06100m:1:04.31400m:4:59.20
3.Tim BunnikTriton5:04.321990005055:03.20
50m:31.08100m:1:08.83400m:5:03.20
4.Wessel de JongOceanus5:08.291996014475:09.27
50m:31.25100m:1:10.48400m:5:09.27
5.Jory van der GrachtOEZA5:12.571987010975:15.80
50m:32.52100m:1:11.16400m:5:15.80
6.Martijn de MercadoOceanus5:16.261995022135:17.87
50m:32.55100m:1:12.35400m:5:17.87
7.Bart SommelingOceanus5:26.771998007655:20.54
50m:35.30100m:1:17.42400m:5:20.54
8.Menno KoolhaasOceanus5:42.531995058635:29.73
50m:34.60100m:1:16.28400m:5:29.73
9.Damian MartensHet Y5:43.481997010955:31.82
50m:33.02100m:1:13.57400m:5:31.82
10.Rick de MercadoOceanus5:41.591997006735:38.65
50m:35.28100m:1:19.55400m:5:38.65
11.Lars van der ZeeTriton6:24.641997024276:02.92
50m:37.92100m:1:26.22400m:6:02.92
12.Mitchell GoneshOceanus6:20.001999007656:40.29
50m:43.08100m:1:35.10400m:6:40.29
13.Sander de WeertOEZA6:39.841972014536:48.82
50m:41.68100m:1:31.06400m:6:48.82


<< TOP >>
Programmanr. 6
26-2-2012 - 14:05
400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3 en 4, Jongens

1.Finn VosOceanus6:40.002002006656:46.01
50m:43.20100m:1:33.51200m:3:18.26400m:6:46.01


<< TOP >>
Programmanr. 7
26-2-2012 - 14:15
Meisjes, 800m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lianne BouwmeesterOceanus12:26.8720000095612:04.04
50m:37.81100m:1:22.74200m:2:55.08400m:6:02.17800m:12:04.04
2.Lulu-May VerbeekOceanus12:30.0020000095812:15.02
50m:42.83100m:1:29.76200m:3:06.65400m:6:18.85800m:12:15.02
3.Isaa EbbingeOceanus12:40.0020000131412:27.43
50m:42.06100m:1:28.06200m:3:02.63400m:6:14.41800m:12:27.43
4.Giulia CorsiOceanus13:15.0420010046812:46.76
50m:43.26100m:1:32.10200m:3:12.45400m:6:28.87800m:12:46.76
5.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht13:55.0720000390013:21.98
50m:44.07100m:1:33.43200m:3:14.15400m:6:39.07800m:13:21.98
6.Nouna ChelbiDe Dolfijn14:37.0420000494013:38.33
50m:44.86100m:1:34.31200m:3:16.44400m:6:44.92800m:13:38.33
7.Shira de HaanOEZA14:51.5920000113014:00.11
50m:43.77100m:1:35.92200m:3:23.45400m:7:00.64800m:14:00.11
8.Naomi BuurOEZA14:30.4420010152014:31.92
50m:45.55100m:1:38.48200m:3:25.22400m:7:04.21800m:14:31.92


<< TOP >>
Programmanr. 8
26-2-2012 - 14:45
Jongens, 800m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)14:56.8120000353113:31.88
50m:43.50100m:1:33.07200m:3:13.78400m:6:40.50800m:13:31.88
2.Jarno GroenOEZA14:39.1720010226313:32.16
50m:43.00100m:1:32.97200m:3:15.75400m:6:42.03800m:13:32.16
3.Stefan WoudsmaOEZA14:16.6520000343713:42.53
50m:42.49100m:1:32.45200m:3:15.67400m:6:43.45800m:13:42.53


<< TOP >>
Programmanr. 9
26-2-2012 - 15:00
Meisjes, 1500m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne NoomDawNT19980006219:32.64
50m:33.20100m:1:09.46200m:2:25.45400m:5:00.35800m:10:17.431500m:19:32.64
2.Moesha WartesDe DolfijnNT19990172420:34.50
50m:34.03100m:1:12.68200m:2:34.53400m:5:18.12800m:10:50.441500m:20:34.50
3.Michelle MeulenbroekOceanus21:06.0319980113420:42.95
50m:35.34100m:1:14.01200m:2:34.31400m:5:19.89800m:10:53.981500m:20:42.95
4.Kyra WijnkerMSV- ZeemachtNT19980334221:11.09
50m:41.00100m:1:25.20200m:2:52.20400m:5:44.80800m:11:22.341500m:21:11.09
5.Bibi StokvisDaw21:23.0519990089221:39.15
50m:36.54100m:1:17.26200m:2:39.87400m:5:32.29800m:11:26.261500m:21:39.15
6.Nienke van der ZeeTriton26:00.0019980280824:27.61
50m:42.79100m:1:29.37200m:3:04.13400m:6:18.83800m:12:49.431500m:24:27.61


<< TOP >>
Programmanr. 10
26-2-2012 - 15:25
Jongens, 1500m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDaw18:32.0719980017518:06.26
50m:30.91100m:1:05.59200m:2:17.51400m:4:41.82800m:9:33.721500m:18:06.26
2.Sander KirillovaDe Dolfijn19:48.0419980012118:35.82
50m:34.09100m:1:11.43200m:2:27.57400m:4:57.40800m:9:55.171500m:18:35.82
3.Bart SommelingOceanus20:03.9319980076518:52.14
50m:34.39100m:1:12.53200m:2:28.90400m:5:02.03800m:10:06.031500m:18:52.14
4.Wesley BosHpcNT19990124119:28.04
50m:34.45100m:1:12.61200m:2:31.39400m:5:10.63800m:10:28.801500m:19:28.04
5.Erno VriensZaanstad (SG)20:16.5519990258720:26.47
50m:35.47100m:1:14.63200m:2:34.37400m:5:16.94800m:10:46.871500m:20:26.47
6.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn21:44.3319990164320:43.84
50m:35.73100m:1:15.16200m:2:35.95400m:5:20.61800m:10:53.471500m:20:43.84
7.Daan SommelingOceanus21:42.9219990076721:50.37
50m:37.14100m:1:18.43200m:2:45.25400m:5:42.25800m:11:40.511500m:21:50.37
8.Thomas HaneveldDaw22:59.0819980163122:44.65
50m:38.66100m:1:21.47200m:2:50.59400m:5:37.37800m:11:58.291500m:22:44.65
9.Olaf van der ZwaardOceanus23:37.5319980277722:46.80
50m:39.25100m:1:22.49200m:2:51.80400m:5:55.32800m:12:05.951500m:22:46.80
10.Tim WassenaarZaanstad (SG)24:34.4419990186924:05.90
50m:39.72100m:1:26.75200m:3:03.62400m:6:14.15800m:12:43.061500m:24:05.90
11.Daan In de BraektZaanstad (SG)24:34.6719990057124:11.29
50m:40.92100m:1:27.54200m:3:04.57400m:6:22.82800m:13:04.821500m:24:11.29
12.Joppe van BeekDawNT19990062725:33.87
50m:42.52100m:1:29.35200m:3:10.87400m:6:35.04800m:13:34.941500m:25:33.87


<< TOP >>
Programmanr. 11
26-2-2012 - 16:15
Dames, 2000m vrije slagJeugd 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Leonie van Noortde zijl lgb23:10.5119930175223:33.42
50m:
100m:
31.01
1:04.57
200m:
400m:
2:13.16
4:31.45
800m:
1500m:
9:12.32
17:36.27
2000m:23:33.42
2.Alice BravoHet Y23:53.4519870534624:19.15
50m:
100m:
32.65
1:08.50
200m:
400m:
2:20.57
4:45.67
800m:
1500m:
9:38.22
18:11.43
2000m:24:19.15
3.Chantal GroveOceanus25:10.9719940184424:44.23
50m:
100m:
34.01
1:11.21
200m:
400m:
2:25.89
4:53.74
800m:
1500m:
9:51.73
18:34.27
2000m:24:44.23
4.Danielle Grootesde zijl lgb25:55.2319950127825:11.33
50m:
100m:
33.89
1:10.47
200m:
400m:
2:24.44
4:54.36
800m:
1500m:
9:57.61
18:51.67
2000m:25:11.33
5.Tamara GroveOceanus24:45.9419960126625:15.07
50m:
100m:
32.87
1:08.50
200m:
400m:
2:22.75
4:52.75
800m:
1500m:
9:53.84
18:50.77
2000m:25:15.07
6.Emma Siemensmade zijl lgb27:16.2319940271627:00.44
50m:
100m:
36.13
1:15.47
200m:
400m:
2:35.17
5:16.79
800m:
1500m:
10:42.15
20:17.68
2000m:27:00.44
7.Marit PlatOceanus29:00.0019940739627:24.22
50m:
100m:
37.13
1:19.76
200m:
400m:
2:43.41
5:29.86
800m:
1500m:
10:59.29
20:35.39
2000m:27:24.22
8.Elise DekkerDe DolfijnNT19970097630:03.51
50m:
100m:
38.89
1:21.45
200m:
400m:
2:48.80
5:45.86
800m:
1500m:
11:54.42
22:41.14
2000m:30:03.51
9.Lian BeenhakkerZ&PC AlkemadeNT19960410231:11.71
50m:
100m:
39.25
1:24.10
200m:
400m:
2:56.44
6:00.31
800m:
1500m:
12:19.50
23:30.90
2000m:31:11.71
10.Suzanne BronsOceanus32:00.0019960588031:55.64
50m:
100m:
40.35
1:25.39
200m:
400m:
2:59.54
6:14.96
800m:
1500m:
12:44.06
24:06.82
2000m:31:55.64


<< TOP >>
Programmanr. 12
26-2-2012 - 17:20
Heren, 2000m vrije slagJunioren 3 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent MoolhuijsenOceanus23:23.7119940121522:26.98
50m:
100m:
30.45
1:03.58
200m:
400m:
2:10.86
4:25.44
800m:
1500m:
8:57.88
16:49.32
2000m:22:26.98
2.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y22:40.8019890102322:44.65
50m:
100m:
30.38
1:03.51
200m:
400m:
2:11.05
4:26.01
800m:
1500m:
8:58.29
16:59.92
2000m:22:44.65
3.Lars HaarsmaDe Dolfijn23:39.8719960074523:21.05
50m:
100m:
31.14
1:05.57
200m:
400m:
2:15.71
4:35.68
800m:
1500m:
9:17.41
17:33.52
2000m:23:21.05
4.Jeffrey ReijndersOceanus23:50.9319950087723:33.04
50m:
100m:
31.32
1:06.24
200m:
400m:
2:16.20
4:36.54
800m:
1500m:
9:18.84
17:37.56
2000m:23:33.04
5.Sander van ElburgHet Y23:40.0019880093723:34.49
50m:
100m:
32.21
1:06.62
200m:
400m:
2:16.71
4:36.40
800m:
1500m:
9:16.64
17:40.61
2000m:23:34.49
6.Youri SeverinHet Y24:05.9719830193124:00.75
50m:
100m:
32.77
1:07.63
200m:
400m:
2:19.40
4:44.68
800m:
1500m:
9:36.01
18:02.30
2000m:24:00.75
7.Michael van DamHpc23:59.2819940150124:03.30
50m:
100m:
30.13
1:04.15
200m:
400m:
2:14.45
4:37.88
800m:
1500m:
9:34.11
18:11.83
2000m:24:03.30
8.Tim BunnikTriton25:00.0019900050524:39.00
50m:
100m:
33.61
1:09.81
200m:
400m:
2:24.90
4:54.49
800m:
1500m:
9:51.12
18:31.95
2000m:24:39.00
9.Martijn de MercadoOceanus25:56.6419950221324:46.76
50m:
100m:
31.66
1:06.81
200m:
400m:
2:18.47
4:44.72
800m:
1500m:
9:47.54
18:37.41
2000m:24:46.76
10.Menno KoolhaasOceanus25:30.0019950586325:35.07
50m:
100m:
33.29
1:09.76
200m:
400m:
2:24.48
4:55.73
800m:
1500m:
10:04.13
19:09.42
2000m:25:35.07
11.Jasper FalkDaw25:14.6419950278525:56.96
50m:
100m:
33.28
1:10.29
200m:
400m:
2:25.97
4:59.75
800m:
1500m:
10:11.93
19:23.46
2000m:25:56.96
12.Martijn FalkDaw26:51.1519960145726:34.82
50m:
100m:
35.16
1:12.51
200m:
400m:
2:30.54
5:10.45
800m:
1500m:
10:27.64
19:48.23
2000m:26:34.82
13.Rick NobelsZwemvereniging Hoorn26:11.5119950556926:49.55
50m:
100m:
33.88
1:10.76
200m:
400m:
2:26.14
4:59.16
800m:
1500m:
10:18.68
19:59.80
2000m:26:49.55
14.Gerben RozieMSV- Zeemacht27:16.1619900250726:55.38
50m:
100m:
35.87
1:14.91
200m:
400m:
2:34.10
5:16.34
800m:
1500m:
10:42.19
20:14.75
2000m:26:55.38
15.Dani HoetmerDawNT19960450326:56.02
50m:
100m:
35.43
1:12.04
200m:
400m:
2:28.93
5:06.97
800m:
1500m:
10:23.14
19:40.50
2000m:26:56.02
16.Martijn van der ZwaardOceanus28:00.0019960234327:11.43
50m:
100m:
35.57
1:14.87
200m:
400m:
2:35.08
5:19.44
800m:
1500m:
10:48.90
20:24.92
2000m:27:11.43
17.Alphonse de KosterZwemvereniging HoornNT19960369527:27.77
50m:
100m:
30.49
1:04.91
200m:
400m:
2:16.56
4:42.27
800m:
1500m:
10:01.78
20:25.79
2000m:27:27.77
18.Casper GrasZaanstad (SG)28:17.5219920040328:15.29
50m:
100m:
35.58
1:14.58
200m:
400m:
2:37.08
5:25.79
800m:
1500m:
11:08.22
21:07.26
2000m:28:15.29
19.Lars van der ZeeTriton28:30.0019970242728:57.15
50m:
100m:
35.76
1:17.94
200m:
400m:
2:44.44
5:41.60
800m:
1500m:
11:36.79
21:49.99
2000m:28:57.15
20.Danny SchmidtZaanstad (SG)NT19960231129:54.02
50m:
100m:
38.73
1:20.51
200m:
400m:
2:47.51
5:46.86
800m:
1500m:
11:47.76
22:24.80
2000m:29:54.02
NGPaul BunnikTriton30:00.00195600413
NGGerard HoedjesDaw27:31.36198701363
NGPepijn JorinkDawNT199502575
NGThomas VeroudenOceanus25:31.76199602855