Nr. 1. Alle, 200m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 5. Heren, 400m wisselslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 6. Alle, 400m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 800m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 8. Jongens, 800m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 9. Meisjes, 1500m vrije slag  Junioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 1500m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 11. Dames, 2000m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 12. Heren, 2000m vrije slag  Junioren 3 en ouder


LAC 3e ronde deel 1
Zaandam, 12-2-2012


Programmanr. 1
12-2-2012 - 13:00
200m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Tara van LeeuwenKZCNT2002011123:35.41
50m:51.13200m:3:35.41


<< TOP >>
Programmanr. 2
12-2-2012 - 13:05
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rowie KampDe Reuring3:02.742000017063:04.70
50m:42.64200m:3:04.70
2.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht3:03.712000015463:13.54
50m:46.73200m:3:13.54
3.Samantha MantelDe Futen3:21.252000014423:16.89
50m:44.41200m:3:16.89
4.Renske BeekDe Futen3:19.922000005163:17.58
50m:45.09200m:3:17.58
5.Viveka VerhageDaw3:24.072000014803:23.71
50m:48.89200m:3:23.71
6.Femke RitmanKZC3:38.842001002863:34.67
50m:54.19200m:3:34.67
7.Sophie van WijngaardenDe Futen3:44.742000014443:42.88
DISKirsten DijkmanKZC3:20.122000008423:26.80RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:49.68200m:3:26.80


<< TOP >>
Programmanr. 3
12-2-2012 - 13:10
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels MartensKZC3:38.362001001113:32.21
50m:53.52200m:3:32.21
DISYassine BelhadaouiZaanstad (SG)3:37.852000035313:31.83SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50m:46.91200m:3:31.83
DISIvar KramerZaanstad (SG)4:03.752001016474:09.94VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:1:03.71200m:4:09.94


<< TOP >>
Programmanr. 4
12-2-2012 - 13:15
Dames, 400m wisselslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne NoomDaw5:45.801998000625:43.50
50m:
100m:
34.03
1:17.90
150m:
200m:
2:01.46
2:43.09
250m:
300m:
3:32.04
4:22.18
350m:
400m:
5:03.00
5:43.50


<< TOP >>
Programmanr. 5
12-2-2012 - 13:25
Heren, 400m wisselslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Quintin TrauselA.Z.V.D.5:03.761987034035:02.84
50m:
100m:
30.94
1:07.88
150m:
250m:
1:47.71
3:11.91
300m:
350m:
3:55.59
4:29.53
400m:5:02.84
2.Joey StokxDaw5:16.821993012515:14.99
50m:
100m:
38.89
1:10.42
150m:
200m:
1:50.61
2:29.76
250m:
300m:
3:15.92
4:01.97
350m:
400m:
4:38.73
5:14.99
3.Jeroen JongertA.Z.V.D.6:29.281996004455:24.99
50m:
100m:
33.87
1:13.93
150m:
200m:
1:53.39
2:32.89
250m:
300m:
3:24.02
4:14.80
350m:
400m:
4:51.34
5:24.99
4.Gerben RozieMSV- ZeemachtNT1990025075:30.55
50m:
100m:
35.39
1:19.00
150m:
200m:
2:02.85
2:44.85
250m:
300m:
3:29.73
4:15.70
350m:
400m:
4:53.68
5:30.55
5.Dani HoetmerDaw6:09.221996045035:31.75
50m:
100m:
36.12
1:18.28
150m:
200m:
1:59.08
2:39.06
250m:
300m:
3:27.55
4:16.71
350m:
400m:
4:55.31
5:31.75
6.Pepijn JorinkDaw5:34.471995025755:40.92
50m:
100m:
34.04
1:16.42
150m:
200m:
2:02.66
2:47.42
250m:
300m:
3:35.76
4:25.82
350m:
400m:
5:03.95
5:40.92
7.Robin StammesDe Reuring5:47.951992028095:43.26
50m:
100m:
36.64
1:21.51
150m:
200m:
2:03.95
2:46.82
250m:
300m:
3:34.47
4:22.82
350m:
400m:
5:03.36
5:43.26
8.Jasper FalkDaw5:56.701995027855:46.59
50m:
100m:
37.96
1:23.68
150m:
200m:
2:08.40
2:51.46
250m:
300m:
3:43.06
4:34.84
350m:
400m:
5:11.77
5:46.59
9.Danny SchmidtZaanstad (SG)5:55.681996023115:56.55
50m:
100m:
36.26
1:20.61
150m:
200m:
2:09.70
2:54.01
250m:
300m:
3:45.22
4:37.55
350m:
400m:
5:18.73
5:56.55
10.Casper GrasZaanstad (SG)5:59.611992004036:00.87
50m:
100m:
36.52
1:23.63
150m:
200m:
2:10.27
2:55.22
250m:
300m:
3:45.90
4:38.72
350m:
400m:
5:19.98
6:00.87
11.Martijn FalkDaw6:23.561996014576:03.36
50m:
100m:
45.61
1:38.18
150m:
200m:
2:24.48
3:07.29
250m:
300m:
3:57.82
4:48.43
350m:
400m:
5:26.83
6:03.36
12.Erno VriensZaanstad (SG)NT1999025876:07.88
50m:
100m:
40.37
1:31.37
150m:
200m:
2:17.57
3:02.59
250m:
300m:
3:55.76
4:48.00
350m:
400m:
5:28.04
6:07.88
13.Bjarne BruijnsKZC6:12.981997046176:08.01
50m:
100m:
41.06
1:34.15
150m:
200m:
2:21.23
3:07.25
250m:
300m:
3:56.62
4:46.39
350m:
400m:
5:29.57
6:08.01
14.Tim WassenaarZaanstad (SG)7:02.191999018696:21.97
50m:
100m:
42.09
1:32.69
150m:
200m:
2:21.86
3:10.44
250m:
300m:
4:04.40
4:58.24
350m:
400m:
5:41.93
6:21.97
15.Gerard HoedjesDaw6:23.551987013636:23.77
50m:
100m:
31.64
1:16.57
150m:
200m:
2:08.66
3:01.19
250m:
300m:
3:54.20
4:49.32
350m:
400m:
5:36.49
6:23.77
16.Joppe van BeekDawNT1999006276:38.55
50m:
100m:
42.67
1:34.97
150m:
200m:
2:23.62
3:10.96
250m:
300m:
4:07.71
5:06.20
350m:
400m:
5:53.03
6:38.55
17.Raoul LieverstZaanstad (SG)6:38.971999007136:39.40
50m:
100m:
41.43
1:32.77
150m:
200m:
2:23.46
3:12.96
250m:
300m:
4:08.62
5:05.12
350m:
400m:
5:51.40
6:39.40
18.Sander KesselaarMSV- ZeemachtNT1999020097:17.24
50m:
100m:
47.37
1:45.42
150m:
200m:
2:42.81
3:37.12
250m:
300m:
4:39.09
5:41.46
350m:
400m:
6:33.46
7:17.24
AFGEMDaan In de BraektZaanstad (SG)NT199900571


<< TOP >>
Programmanr. 6
12-2-2012 - 13:45
400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Tara van LeeuwenKZC6:33.542002011126:29.18
50m:
100m:
43.86
1:31.67
150m:
200m:
2:21.48
3:11.45
250m:
300m:
4:02.51
4:53.06
350m:
400m:
5:43.31
6:29.18


<< TOP >>
Programmanr. 7
12-2-2012 - 13:50
Meisjes, 800m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht11:46.8820000154611:28.18
50m:38.58100m:1:20.89200m:2:47.91400m:5:41.68800m:11:28.18
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)12:05.6420000072611:41.22
50m:38.92100m:1:21.90200m:2:49.69400m:5:46.10800m:11:41.22
3.Kirsten DijkmanKZC12:34.4820000084212:18.64
50m:40.77100m:1:26.29200m:2:59.56400m:6:06.95800m:12:18.64
4.Rowie KampDe Reuring12:24.1820000170612:29.66
50m:40.00100m:1:24.10200m:2:57.82400m:6:07.94800m:12:29.66
5.Saskia van der VeldenDaw13:27.2720000147812:31.15
50m:42.14100m:1:27.32200m:2:59.99400m:6:10.49800m:12:31.15
6.Viveka VerhageDaw14:23.0520000148013:15.64
50m:44.88100m:1:35.00200m:3:17.26400m:6:38.76800m:13:15.64
7.Femke RitmanKZC13:14.9020010028613:17.73
50m:44.23100m:1:34.78200m:3:15.37400m:6:36.31800m:13:17.73


<< TOP >>
Programmanr. 8
12-2-2012 - 14:05
Jongens, 800m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martin RuiterDe Houtrib10:43.2020000130910:27.41
50m:33.62100m:1:11.42200m:2:28.56400m:5:08.01800m:10:27.41
2.Ian van TielWZ&PC Purmerend10:39.6720000034910:41.70
50m:34.56100m:1:12.62200m:2:31.93400m:5:15.19800m:10:41.70
3.Niels MartensKZC13:30.0620010011113:11.27
50m:44.60100m:1:34.52200m:3:14.64400m:6:34.78800m:13:11.27


<< TOP >>
Programmanr. 9
12-2-2012 - 14:20
Meisjes, 1500m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Serena StelDe Dolfijn18:26.0019980152818:39.16
50m:32.29100m:1:07.84200m:2:22.72400m:4:53.57800m:9:55.011500m:18:39.16
2.Lisa BrantjesKZC20:14.4519980095020:14.05
50m:35.36100m:1:14.22200m:2:34.36400m:5:15.11800m:10:40.701500m:20:14.05
3.Silke JonkDaw21:32.6519980204220:20.41
50m:35.08100m:1:14.30200m:2:34.68400m:5:16.81800m:10:45.851500m:20:20.41
4.Denise BoonstraDawNT19990266220:32.21
50m:34.87100m:1:14.53200m:2:35.33400m:5:19.81800m:10:53.531500m:20:32.21
5.Anne KasteleijnZwemvereniging Hoorn22:59.3419980528020:38.32
50m:35.83100m:1:15.42200m:2:36.51400m:5:22.71800m:10:58.111500m:20:38.32
6.Bibi StokvisDawNT19990089221:23.05
50m:36.96100m:1:16.24200m:2:37.21400m:5:24.36800m:11:09.391500m:21:23.05
7.Myrthe van BeekDawNT19990107422:57.62
50m:36.35100m:1:18.36200m:2:46.00400m:5:47.93800m:12:01.931500m:22:57.62
8.Susan BeemsterboerDe ReuringNT19990415826:08.78
50m:42.50100m:1:29.94200m:3:07.62400m:6:33.88800m:13:38.841500m:26:08.78


<< TOP >>
Programmanr. 10
12-2-2012 - 15:05
Jongens, 1500m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sander KesselaarMSV- Zeemacht23:22.4119990200924:19.22
50m:44.68100m:1:32.60200m:3:10.47400m:6:26.57800m:13:04.281500m:24:19.22
2.Raoul LieverstZaanstad (SG)25:47.6219990071325:25.77
50m:39.83100m:1:26.73200m:3:04.89400m:6:28.48800m:13:23.801500m:25:25.77


<< TOP >>
Programmanr. 11
12-2-2012 - 15:30
Dames, 2000m vrije slagJeugd 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brenda ZwarthoedDaw24:29.7019960493824:12.18
50m:
100m:
30.30
1:04.69
200m:
400m:
2:15.47
4:38.33
800m:
1500m:
9:29.50
18:05.63
2000m:24:12.18
2.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend27:03.2019950364426:13.55
50m:
100m:
30.45
1:05.28
200m:
400m:
2:20.03
4:55.15
800m:
1500m:
10:11.17
19:34.69
2000m:26:13.55
3.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)28:15.7519950545427:25.32
50m:
100m:
33.31
1:12.28
200m:
400m:
2:32.56
5:15.40
800m:
1500m:
10:52.09
20:34.47
2000m:27:25.32
4.Rebecca MartensDawNT19960435227:45.70
50m:
100m:
36.54
1:17.07
200m:
400m:
2:39.34
5:25.08
800m:
1500m:
10:57.02
20:46.76
2000m:27:45.70
5.Elena PetersZwemvereniging Hoorn27:47.7019960369028:34.93
50m:
100m:
36.73
1:17.35
200m:
400m:
2:39.18
5:26.43
800m:
1500m:
11:08.18
21:15.12
2000m:28:34.93
6.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)30:34.1219940485228:40.94
50m:
100m:
34.90
1:14.33
200m:
400m:
2:37.18
5:26.89
800m:
1500m:
11:10.09
21:24.67
2000m:28:40.94
7.Sandra ZwaanswijkDaw30:14.5919850393428:42.37
50m:
100m:
35.65
1:14.09
200m:
400m:
2:38.65
5:29.55
800m:
1500m:
11:21.00
21:38.84
2000m:28:42.37
8.Lotte HoogeterpDawNT19970387828:48.46
50m:
100m:
34.75
1:15.58
200m:
400m:
2:40.61
5:32.27
800m:
1500m:
11:18.69
21:35.21
2000m:28:48.46
9.Samira MijnenWZ&PC PurmerendNT19970132028:50.56
50m:
100m:
36.36
1:16.86
200m:
400m:
2:40.67
5:28.51
800m:
1500m:
11:07.36
21:15.42
2000m:28:50.56
10.Chantal BeijerZV HaerlemNT19970088428:53.06
50m:37.00200m:2:42.60400m:5:35.88800m:11:22.281500m:21:32.322000m:28:53.06
11.Romy WillemsenA.Z.V.D.28:39.3019930398229:37.21
50m:
100m:
37.08
1:17.74
200m:
400m:
2:43.21
5:33.33
800m:
1500m:
11:26.99
22:08.14
2000m:29:37.21
12.Dieuwertje JorinkDawNT19930230630:06.98
50m:
100m:
38.48
1:19.37
200m:
400m:
2:46.05
5:51.79
800m:
1500m:
11:42.36
22:26.66
2000m:30:06.98
13.Channe NoortDaw30:23.7219860503231:11.75
50m:
100m:
36.32
1:17.45
200m:
400m:
2:45.16
5:47.94
800m:
1500m:
12:06.53
23:23.29
2000m:31:11.75


<< TOP >>
Programmanr. 12
12-2-2012 - 16:35
Heren, 2000m vrije slagJunioren 3 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kristian StamZaanstad (SG)25:09.0619910218726:22.94
50m:
100m:
35.59
1:13.54
200m:
400m:
2:32.74
5:10.63
800m:
1500m:
10:25.13
19:40.91
2000m:26:22.94
2.Danny Fabian GroenWZ&PC PurmerendNT19970303327:56.80
50m:
100m:
35.92
1:15.83
200m:
400m:
2:38.33
5:26.79
800m:
1500m:
11:03.80
21:02.51
2000m:27:56.80