Nr. 1. Dames, 4 x 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 4 x 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Meisjes, 25m schoolslag  Minioren 1 en 2
Nr. 4. Jongens, 25m schoolslag  Minioren 1 en 2
Nr. 5. Meisjes, 25m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 6. Jongens, 25m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 8. Jongens, 50m rugslag  Minioren 5 en 6
Nr. 9. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 1 en 2
Nr. 11. Meisjes, 50m schoolslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 12. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 3 en 4
Nr. 13. Dames, 50m rugslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 14. Heren, 50m rugslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 15. Meisjes, 25m vrije slag  Minioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 25m vrije slag  Minioren 1 en 2
Nr. 17. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 19. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 20. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 21. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 2 en 3
Nr. 22. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 23. Meisjes, 50m rugslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 24. Jongens, 50m rugslag  Junioren 3 en 4
Nr. 25. Dames, 100m wisselslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 26. Heren, 100m wisselslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 27. Gemengd, 4 x 25m vrije slag  Minioren 5 en later



Programmanr. 1
11-2-2012 - 16:00
Dames, 4 x 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.SG Middelse-Skelp 1SG Middelse-Skelp2:09.232:05.64
Anja Mus
Annet Postma
94
99
28.57Melanie van der Mossel
Karin Odinga
95
95
2.de Granaet 1de Granaet2:07.692:07.82
Annemiek Meulenbeld
Amarins Zijlstra
95
94
31.86Danieke van der Kooi
Marissa Lindemulder
00
93
3.PWC Buitenpost 1Pwc2:08.182:10.69
Thea Baas
Sieta Ludema
95
95
31.97Janneke Antuma
Ellen Jager
90
98
4.Zpd 1Zpd2:08.892:11.07
Johanna de Boer
Iris Wolters
94
93
31.54Kira Savannah Stavorinus
Siebrina van der Meulen
97
97
5.Avena 1Avena2:10.332:11.20
Raijsa Balasingham
Lysbeth Koster
97
99
35.05Amber van der Ley
Aukje Zwart
97
94
6.Wetterwille 1Wetterwille2:13.322:12.57
Roelie de Boer
Marjolein van Harskamp
96
99
30.29Eva Koster
Jannie de Boer
00
92
7.Wetterwille 2Wetterwille2:13.882:13.67
Anna Regnerus
Mallika Vries
97
00
30.42Fardau van der Meulen
Nynke Vlietstra
00
89
8.de Granaet 2de Granaet2:24.742:34.39
Roelien Smit
Tabitha de Haan
99
00
38.08Femke Smit
Susan Holwerda
00
96
9.Zcnf'34 2Zcnf'34NT2:50.16
Henrieke Jonkman
Sofia Eisinga
00
00
35.54Nena Veenstra
Ilse Weggemans
00
99


<< TOP >>
Programmanr. 2
11-2-2012 - 16:07
Heren, 4 x 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Wetterwille 3Wetterwille1:50.271:50.33
Wiebe Auke Postma
Matthijs Jansen
97
96
28.39Lennart van Ligtenberg
Bauke Ytsma
95
93
2.Zpd 1Zpd1:52.601:51.29
Sietse Wijbenga
Patrick de Roos
93
97
26.66Ritske Reitsma
Jacko Korporaal
90
98
3.Avena 1Avena1:52.091:53.28
Werner Veltman
Guido Postma
98
97
31.28Bas Verweij
Jelmer Post
97
97
4.PWC Buitenpost 1Pwc1:54.411:54.07
Rutger Hoving
Jouke Minze Benedictus
95
94
29.20Jeroen Tijsma
Bouke van der Zaag
95
96
5.Wetterwille 4Wetterwille1:56.592:00.65
Lieuwe Minnema
Mirko van Ligtenberg
00
98
35.54Bart Weiland
Koen van der Eems
97
97
6.Wetterwille 7Wetterwille2:11.662:06.45
Stefan Rienstra
Daniël Westra
97
97
30.35Folkert Algra
Almar Kleefstra
99
99
7.SG Middelse-Skelp 1SG Middelse-Skelp2:11.802:10.47
Alex Odinga
Jilles Kootstra
92
97
27.26Wilco Baarda
Feie Klaas Heslinga
98
96
AFGEMde Granaet 1de Granaet2:00.85


<< TOP >>
Programmanr. 3
11-2-2012 - 16:13
Meisjes, 25m schoolslagMinioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kyomi GroenhartZcnf'34NT20040062824.80
2.Merle StavorinusZpd26.7620040013826.12
3.Kyra van LigtenbergWetterwille29.7220040020628.80
4.Risanne GjaltemaZpdNT20040047229.63
5.Merinthe BuurlageZcnf'3434.4820040062630.06
6.Marleen de RidderSG Middelse-SkelpNT20040044031.33
7.Sonja SchiphofSG Middelse-SkelpNT20040043432.82


<< TOP >>
Programmanr. 4
11-2-2012 - 16:15
Jongens, 25m schoolslagMinioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bart FaberZcnf'3436.2320040042329.81FJ 1
2.Eelco PostmaPwc32.1320040051129.81FJ 2
3.Ruben van VeenenZcnf'3437.5320040042531.40


<< TOP >>
Programmanr. 5
11-2-2012 - 16:17
Meisjes, 25m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nynke ZandstraWetterwille19.3120020204417.65
2.Ielan van MeerloWetterwille20.8620020109818.16
3.Martine KammingaZpd22.4220020117218.96FJ 1
4.Liya JansenWetterwille19.0820020150218.96FJ 2
5.Sigrid VisserWetterwille23.3920020167019.25
6.Lotte van Hofde Granaet23.4020020264020.40
7.Ilse van der Kooide Granaet23.2020020215020.52
8.Tessa VernesAvena22.7820020274220.69
9.Chantal NijdamAvena22.2920020273821.08
10.Lian de RidderSG Middelse-Skelp22.4620020144821.20
11.Anna BulsingAvena24.1620030138621.66
12.Suze KuipersSG Middelse-SkelpNT20030171422.06
13.Jantina PostmaSG Middelse-Skelp24.5020030125622.82
14.Naomi SipkemaAvena24.6820020274023.57
15.Talitha GatsonidesZpd27.0720030082624.51
16.Linda SchiphofSG Middelse-SkelpNT20020255425.16
17.Rigt OsingaSG Middelse-Skelp28.1120030125826.94
18.Annemarie de BruinZpd31.6520030046828.53
AFGEMSigrid PafforaadAvena17.87200201130
AFGEMEsmee HouwerZcnf'34NT200203188


<< TOP >>
Programmanr. 6
11-2-2012 - 16:22
Jongens, 25m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jan Berend Sipmade Granaet20.8720020144318.56
2.Lútsen de HaanWetterwilleNT20020116318.62
3.Frederik Ademade Granaet20.3920030025319.13
4.Danny VeenstraZpd20.8920020101119.88FJ 1
5.Jurre Jens BroekstraSG Middelse-Skelp21.7820020148319.88FJ 2
6.Xander Groeneveldde GranaetNT20020064120.49
7.Douwe v.d. ZeeZcnf'3423.9120030117320.95
8.Marrick AlkemaPwc22.2420020064321.56
9.Willem VonkWetterwille22.1120030123323.83
10.Douwe Smitde Granaet22.4720030034524.01
11.Herman Wiegersmade Granaet24.3220020224526.08
12.Cris SmidZpd30.1620020066329.36
13.Jouke JilderdaWetterwille29.0720030059131.29
14.Roel de BoerWetterwille33.0720030123133.45
DISErwin Noordhuisde Granaet24.89200200575
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 7
11-2-2012 - 16:27
Meisjes, 50m rugslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Eva KosterWetterwille40.5420000072838.83
2.Janneke WeilandWetterwille39.3720010012839.12
3.Fardau van der MeulenWetterwille39.8120000040839.76
4.Tabitha de Haande Granaet40.3820000055040.36
5.Henrieke JonkmanZcnf'3444.8220000084041.43
6.Mayke VeltmanAvena43.4420000366241.67
7.Frida de VriesWetterwille45.5320000216642.02
8.Marloes GatsonidesZpd46.0320010101642.76
9.Ingrid de Vriesde Granaet42.3920010050042.89
10.Mallika VriesWetterwille47.0420000390443.39
11.Elriecke BuurlageZcnf'3446.3620010052444.16
12.Jeanine PostmaZpd47.3320000422847.79
13.Dieuwke MulderAvena47.4420010226048.08
14.Wietske Ypmade Granaet46.8120010241848.25
15.Allysha van der VeerPwcNT20010345048.90
16.Elin van der MeulenAvena52.6220010348049.08
17.Anna-Cornelia VeenstraZpd48.0020010276049.45
18.Evelien van HarskampZpd49.3220010101850.06
19.Daisy LangenbergPwc54.3820000147451.67
20.Elina KeizerSG Middelse-SkelpNT20000524052.91
21.Alies AntonidesWetterwille1:01.5420010124653.42
22.Laura MarinusPwcNT20010381653.95
23.Femke Smitde Granaet53.9420000165054.52
24.Demi CouperusZcnf'34NT20010422054.64
25.Grytsje KazimierPwcNT20000518855.11
26.Frauke PetersonPwcNT20000518656.20
27.Nena VeenstraZcnf'3457.0020000368256.74
28.Janneke BiermaPwc1:02.7920010189256.91
29.Janneke de VriesPwcNT20010345257.07
DISIneke van der MeerWetterwille48.3220010075048.80
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISAnita VenemaZpd49.6720000126053.48
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMSofia EisingaZcnf'34NT200005488
AFGEMSanne de BruinZcnf'34NT200104306
AFGEMMiranda de VegtZcnf'3459.60200102218

BMDanieke van der Kooide Granaet38.2720000055238.29


<< TOP >>
Programmanr. 8
11-2-2012 - 16:38
Jongens, 50m rugslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sjoerd VonkWetterwille49.9820000424140.54
2.Noah Vincent StavorinusZpd40.9220000035941.80
3.Hendrik JilderdaWetterwille47.2320010067343.22
4.Rutger Horsthuisde Granaet46.1220010041943.66
5.Lieuwe MinnemaWetterwille48.3320000175543.98
6.Jurre van MeerloWetterwille51.7320000064747.23
7.Tein HuizingaAvena51.8620010328548.40
8.Reinout BeerdaWetterwille50.6920000180348.52
9.Lieuwe BaardaSG Middelse-Skelp53.7220000338949.04
10.Jesse LammersAvena50.7320010068550.68
11.Jasper PostmaZpd55.2520010244151.17
12.Marco KorporaalZpd55.7720000389358.33
DISBas KosterWetterwille46.8920000041543.73
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMDaniel Dijkde Granaet46.68200101161
AFGEMAnne Henk FennemaZpd52.82200102609


<< TOP >>
Programmanr. 9
11-2-2012 - 16:44
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lysbeth KosterAvena43.4819990195243.82
2.Nadine PrinsPwc43.3319990473643.92
3.Annet PostmaSG Middelse-SkelpNT19990560044.87
4.Jildou TemmingAvena45.5419980276844.91
5.Ilse WeggemansZcnf'3447.4219990215045.64
6.Nelie vd KooiSG Middelse-Skelp50.1919980265245.80
7.Ellen JagerPwc45.3419980138445.92
8.Marrit van AalzumAvena45.1919980320646.53FJ 1
9.Roelien Smitde Granaet47.0019990283846.53FJ 2
10.Marjolein van HarskampWetterwille48.3119990420648.65
11.Lisanne PostmaPwc48.8919990536248.93
12.Cecilia HoekstraWetterwille55.3219980600251.63
13.Marijke PoortingaZpd52.7619990234051.67


<< TOP >>
Programmanr. 10
11-2-2012 - 16:49
Jongens, 50m schoolslagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mirko van LigtenbergWetterwille38.5019980073536.76
2.Werner VeltmanAvena40.8619980341739.36
3.Herman BuistPwc41.2819980152540.58
4.Jacko KorporaalZpd42.8919980224742.36
5.Almar KleefstraWetterwille45.8419990055544.07
6.Niels de BoerWetterwille52.3819990270946.54
7.Jorrit MulderWetterwille46.8019980139146.57
8.Laurens TerlaakpootAvena46.4919990256346.61
9.Bindert Sietse ReitsmaPwc47.3719990409346.63
10.Sjoerd de JongAvena48.6619990390747.84
11.Evert VeldemaSG Middelse-Skelp51.5919990405548.20
12.Folkert AlgraWetterwille54.0619990147149.30
13.Durk-Jan de Vriesde Granaet51.0719980412151.32
14.Wilco BaardaSG Middelse-Skelp52.8019980479352.08
15.Erik PostmaPwc55.8419980478156.51
DISFoeke-Jan OostenveldAvena51.6919990390552.78
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 11
11-2-2012 - 16:55
Meisjes, 50m schoolslagJeugd 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Amber van der LeyAvena41.4119970517240.09
2.Kira Savannah StavorinusZpd41.2319970412240.95
3.Roelie de BoerWetterwille42.4619960050842.36
4.Bianca JongsmaAvena43.7319960100643.00
5.Judith Brug van derAvena44.5719970408243.56
6.Rianne WeggemansZcnf'3444.4819970330644.08
7.Paulien PetersonZpd41.9619970090644.75
8.Anna RegnerusWetterwille44.9419970165644.80
9.Willeke WillemsZcnf'3444.8419960023245.29
10.Siebrina van der MeulenZpd44.5119970090445.30
11.Alice BrouwerPwc45.2919960548245.76
12.Susan Holwerdade Granaet43.9019960636046.45
13.Raijsa BalasinghamAvena47.5119970218247.03
14.Swanet van der WalZpd47.3819970193047.17
15.Annet BiermaSG Middelse-Skelp52.4119960413051.01
16.Marijke PostmaPwc49.5719960572451.48
AFGEMFemke de MeerZpd45.91199703080


<< TOP >>
Programmanr. 12
11-2-2012 - 17:01
Jongens, 50m schoolslagJunioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bas VerweijAvena36.9219970249336.01
2.Wiebe Auke PostmaWetterwille36.7419970265736.70
3.Koen van der EemsWetterwille38.4819970080737.13
4.Hessel BiermaPwc37.4019960225737.50
5.Matthijs JansenWetterwille40.1619960237937.65
6.Guido PostmaAvena40.3519970206537.78
7.Jelmer PostAvena40.9319970260938.32
8.Bart WeilandWetterwille42.4619970077740.82
9.Stefan RienstraWetterwille41.4319970430340.97FJ 1
10.Patrick de RoosZpd41.8819970207140.97FJ 2
11.Bouke van der ZaagPwc45.4719960225541.21
12.Feie Klaas HeslingaSG Middelse-Skelp42.4019960232342.17
13.Jilles KootstraSG Middelse-Skelp45.4719970132744.52
DISDaniël WestraWetterwille42.09199704189
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 13
11-2-2012 - 17:06
Dames, 50m rugslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Aukje ZwartAvena35.0319940291635.01
2.Anja MusSG Middelse-Skelp35.5219940392835.20
3.Johanna de BoerZpd36.8219940394436.37
4.Marissa Lindemulderde Granaet35.3619930639236.43
5.Karin OdingaSG Middelse-Skelp37.0019950229637.39
6.Nynke VlietstraWetterwille36.3619890711037.53
7.Janneke AntumaPwc37.9219900709237.73
8.Jannie de BoerWetterwille37.6419920266237.91
9.Shanna HofstraAvena38.0419930397439.39
10.Annemiek Meulenbeldde Granaet39.1019950623039.92
11.Sieta LudemaPwc38.0719950043640.08
12.Melanie van der MosselSG Middelse-Skelp38.3919950459040.09
13.Iris WoltersZpd39.9219930712641.29
14.Amarins Zijlstrade Granaet39.8219940656641.54
15.Jeldau Andringade Granaet42.3019940572242.52
16.Joke WeeningPwc43.6919900709443.56
AFGEMYolanda de VegtZcnf'3438.92199500328

BMThea BaasPwc34.1519950138836.37


<< TOP >>
Programmanr. 14
11-2-2012 - 17:11
Heren, 50m rugslagJeugd 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bauke YtsmaWetterwille31.7019930131131.06
2.Sietse WijbengaZpd31.0819930196731.20
3.Alex OdingaSG Middelse-Skelp30.4619920555731.86
4.Ritske ReitsmaZpd32.4119900240932.74
5.Sander Verkaikde Granaet33.1219940405733.25
6.Lennart van LigtenbergWetterwille33.7219950195133.95
7.Wesley SmitPwc36.0719910704336.29
8.Wijbe Bauke WoudaZpd35.6819920649536.50
9.Rutger HovingPwc37.2619950366137.54
10.Martin van KammenZpdNT19950268737.64
11.Jeroen TijsmaPwc37.5719950365537.97
12.Jouke Minze BenedictusPwc36.5019940114939.32
AFGEMDenny DouwesWetterwille32.04198302701
AFGEMJens Holdingade Granaet36.17199505337
AFGEMDouwe-Jan Geelhoedde Granaet36.94199106981


<< TOP >>
Programmanr. 15
11-2-2012 - 17:31
Meisjes, 25m vrije slagMinioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kyomi GroenhartZcnf'3427.9820040062821.29
2.Merle StavorinusZpd22.6020040013821.65
3.Kyra van LigtenbergWetterwille24.6820040020623.33
4.Merinthe BuurlageZcnf'3424.5620040062624.86
5.Risanne GjaltemaZpdNT20040047225.69
6.Marleen de RidderSG Middelse-Skelp28.2920040044028.29
7.Sonja SchiphofSG Middelse-SkelpNT20040043428.30


<< TOP >>
Programmanr. 16
11-2-2012 - 17:33
Jongens, 25m vrije slagMinioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ruben van VeenenZcnf'3425.4620040042523.96
2.Bart FaberZcnf'3433.0320040042329.07
3.Eelco PostmaPwc29.3220040051130.94


<< TOP >>
Programmanr. 17
11-2-2012 - 17:34
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Martine KammingaZpd53.9720020117249.86
2.Sigrid VisserWetterwille53.6020020167052.06
3.Nynke ZandstraWetterwille50.4120020204454.38
4.Ielan van MeerloWetterwille55.8420020109855.09
5.Jantina PostmaSG Middelse-SkelpNT20030125658.64
6.Lotte van Hofde Granaet58.2220020264058.72
7.Lian de RidderSG Middelse-Skelp58.462002014481:01.29
8.Liya JansenWetterwilleNT2002015021:02.03
9.Rigt OsingaSG Middelse-Skelp1:03.652003012581:02.17
10.Suze KuipersSG Middelse-SkelpNT2003017141:02.53
11.Chantal NijdamAvena1:07.372002027381:05.35
12.Ilse van der Kooide Granaet1:03.962002021501:05.89
13.Tessa VernesAvena1:19.342002027421:11.17
DISAnna BulsingAvena57.8820030138653.56
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISLinda SchiphofSG Middelse-SkelpNT2002025541:01.79
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
DISTalitha GatsonidesZpd1:08.592003008261:09.80
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISNaomi SipkemaAvena1:11.782002027401:14.58
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISAnnemarie de BruinZpd1:22.612003004681:16.44
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
AFGEMSigrid PafforaadAvena52.49200201130
AFGEMEsmee HouwerZcnf'34NT200203188


<< TOP >>
Programmanr. 18
11-2-2012 - 17:43
Jongens, 50m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jan Berend Sipmade Granaet56.2520020144353.87
2.Frederik Ademade Granaet56.7320030025356.73
3.Lútsen de HaanWetterwille54.5120020116357.45
4.Douwe Smitde Granaet54.9420030034557.73
5.Xander Groeneveldde GranaetNT20020064158.78
6.Jurre Jens BroekstraSG Middelse-SkelpNT20020148359.88
7.Marrick AlkemaPwc1:01.6420020064359.99
8.Douwe v.d. ZeeZcnf'341:08.572003011731:00.83
9.Danny VeenstraZpd1:01.922002010111:02.33
10.Herman Wiegersmade Granaet1:03.412002022451:04.10
11.Roel de BoerWetterwilleNT2003012311:05.55
12.Willem VonkWetterwilleNT2003012331:05.58
13.Erwin Noordhuisde Granaet1:12.232002005751:09.81
14.Jouke JilderdaWetterwilleNT2003005911:13.72
15.Cris SmidZpd1:14.912002006631:15.56


<< TOP >>
Programmanr. 19
11-2-2012 - 17:49
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ingrid de Vriesde Granaet37.6120010050035.50
2.Mayke VeltmanAvena36.5920000366235.56
3.Henrieke JonkmanZcnf'3438.9420000084036.23
4.Frida de VriesWetterwille37.8220000216636.91
5.Mallika VriesWetterwille37.4020000390437.96
6.Anita VenemaZpd42.1920000126039.09
7.Elriecke BuurlageZcnf'3438.5420010052439.28
8.Wietske Ypmade Granaet38.7820010241839.99
9.Marloes GatsonidesZpd40.3520010101640.23
10.Ineke van der MeerWetterwille43.7220010075041.47
11.Dieuwke MulderAvena41.3120010226042.04
12.Alies AntonidesWetterwilleNT20010124642.28
13.Jeanine PostmaZpd42.4220000422842.33
14.Allysha van der VeerPwc45.8020010345043.12
15.Femke Smitde Granaet42.2320000165043.21
16.Evelien van HarskampZpd43.2820010101843.82
17.Elin van der MeulenAvena41.8420010348044.26
18.Laura MarinusPwc42.4420010381644.61
19.Elina KeizerSG Middelse-SkelpNT20000524044.70
20.Daisy LangenbergPwc45.1020000147445.04
21.Grytsje KazimierPwc46.3120000518845.80
22.Janneke BiermaPwc44.9820010189246.31
23.Anna-Cornelia VeenstraZpd44.9020010276046.81
24.Nena VeenstraZcnf'3449.9020000368246.84
25.Demi CouperusZcnf'34NT20010422046.90
26.Frauke PetersonPwc52.3420000518650.94
27.Janneke de VriesPwc53.5220010345252.25
AFGEMSanne de BruinZcnf'34NT200104306
AFGEMMiranda de VegtZcnf'3448.83200102218
AFGEMSofia EisingaZcnf'34NT200005488

BMEva KosterWetterwille32.6220000072832.29
BMDanieke van der Kooide Granaet33.3520000055233.55
BMJanneke WeilandWetterwille33.9420010012834.51
BMFardau van der MeulenWetterwille34.4320000040834.69
BMTabitha de Haande Granaet35.0620000055035.71


<< TOP >>
Programmanr. 20
11-2-2012 - 17:59
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sjoerd VonkWetterwille37.0020000424133.83
2.Noah Vincent StavorinusZpd34.8520000035935.34
3.Lieuwe MinnemaWetterwille37.7320000175535.72
4.Hendrik JilderdaWetterwille39.3020010067336.89
5.Bas KosterWetterwille38.5220000041537.17
6.Rutger Horsthuisde Granaet38.5420010041938.10
7.Reinout BeerdaWetterwille41.9720000180339.25
8.Jurre van MeerloWetterwille42.2520000064740.14
9.Tein HuizingaAvena43.0020010328541.47
10.Lieuwe BaardaSG Middelse-Skelp47.1420000338943.65
11.Jesse LammersAvena43.9420010068543.93
12.Jasper PostmaZpd44.8820010244144.14
13.Marco KorporaalZpd50.2420000389349.74
AFGEMDaniel Dijkde Granaet40.82200101161
AFGEMAnne Henk FennemaZpd43.95200102609


<< TOP >>
Programmanr. 21
11-2-2012 - 18:04
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Annet PostmaSG Middelse-Skelp34.5019990560033.09
2.Lysbeth KosterAvena33.6419990195233.23
3.Ilse WeggemansZcnf'3436.1419990215035.09
4.Nadine PrinsPwc33.4519990473635.30FJ 1
5.Marrit van AalzumAvena35.5619980320635.30FJ 2
6.Nelie vd KooiSG Middelse-Skelp38.6819980265236.18
7.Roelien Smitde Granaet40.3119990283837.56
8.Marjolein van HarskampWetterwille37.4719990420638.22
9.Marijke PoortingaZpd41.3519990234040.83
10.Lisanne PostmaPwc46.9819990536243.90
11.Cecilia HoekstraWetterwille44.5819980600247.06

BMJildou TemmingAvena31.6319980276831.31
BMEllen JagerPwc31.8119980138432.41


<< TOP >>
Programmanr. 22
11-2-2012 - 18:09
Jongens, 50m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Werner VeltmanAvena33.3319980341732.14
2.Almar KleefstraWetterwille32.7619990055532.72
3.Laurens TerlaakpootAvena35.8219990256334.15
4.Folkert AlgraWetterwille35.6619990147135.35
5.Jorrit MulderWetterwille37.1619980139135.44
6.Niels de BoerWetterwille39.6719990270939.04
7.Wilco BaardaSG Middelse-Skelp38.1719980479339.23FJ 1
8.Sjoerd de JongAvena38.6519990390739.23FJ 2
9.Foeke-Jan OostenveldAvena39.8419990390539.33
10.Durk-Jan de Vriesde Granaet39.9919980412140.42
11.Bindert Sietse ReitsmaPwc42.2219990409340.78
12.Evert VeldemaSG Middelse-Skelp40.5019990405541.55
13.Erik PostmaPwc46.4419980478144.31

BMMirko van LigtenbergWetterwille29.2619980073528.62
BMJacko KorporaalZpd28.8819980224729.16
BMHerman BuistPwc30.0319980152531.36


<< TOP >>
Programmanr. 23
11-2-2012 - 18:15
Meisjes, 50m rugslagJeugd 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Roelie de BoerWetterwille35.8319960050836.60
2.Bianca JongsmaAvena37.1419960100637.06
3.Willeke WillemsZcnf'3436.8319960023238.64
4.Kira Savannah StavorinusZpd38.6319970412239.20
5.Swanet van der WalZpd37.9719970193039.49
6.Rianne WeggemansZcnf'3440.5719970330640.08
7.Judith Brug van derAvena41.4719970408240.84
8.Paulien PetersonZpd38.5719970090640.94
9.Susan Holwerdade Granaet41.8119960636042.83
10.Raijsa BalasinghamAvena43.4519970218243.11
11.Siebrina van der MeulenZpd43.7419970090443.78
12.Alice BrouwerPwc42.2319960548244.10
13.Annet BiermaSG Middelse-Skelp44.5919960413044.31
14.Amber van der LeyAvena40.7219970517244.34
15.Marijke PostmaPwc45.2619960572446.53
AFGEMFemke de MeerZpd38.97199703080

BMAnna RegnerusWetterwille33.6619970165634.05


<< TOP >>
Programmanr. 24
11-2-2012 - 18:20
Jongens, 50m rugslagJunioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jelmer PostAvena32.5219970260932.58
2.Patrick de RoosZpd32.9519970207132.86
3.Bas VerweijAvena34.8719970249333.58FJ 1
4.Guido PostmaAvena33.2919970206533.58FJ 2
5.Bouke van der ZaagPwc33.7319960225533.63
6.Koen van der EemsWetterwille35.2219970080733.72
7.Bart WeilandWetterwille35.8619970077734.68
8.Matthijs JansenWetterwille35.3519960237935.89
9.Daniël WestraWetterwille41.1419970418937.39
10.Wiebe Auke PostmaWetterwille37.1019970265738.12
11.Stefan RienstraWetterwille38.5619970430338.80
12.Feie Klaas HeslingaSG Middelse-Skelp38.4619960232339.47
13.Jilles KootstraSG Middelse-Skelp42.4219970132741.44
14.Hessel BiermaPwc41.2019960225743.14


<< TOP >>
Programmanr. 25
11-2-2012 - 18:25
Dames, 100m wisselslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anja MusSG Middelse-Skelp1:13.771994039281:13.46
2.Marissa Lindemulderde Granaet1:18.131993063921:15.95
3.Johanna de BoerZpd1:16.801994039441:17.30
4.Aukje ZwartAvena1:15.181994029161:17.56
5.Nynke VlietstraWetterwilleNT1989071101:19.50
6.Karin OdingaSG Middelse-Skelp1:21.211995022961:22.14
7.Jannie de BoerWetterwille1:23.561992026621:22.97
8.Thea BaasPwc1:17.741995013881:24.45
9.Shanna HofstraAvena1:19.031993039741:25.03
10.Sieta LudemaPwc1:20.081995004361:25.97
11.Janneke AntumaPwc1:24.131990070921:26.30
12.Annemiek Meulenbeldde Granaet1:23.951995062301:26.53
13.Iris WoltersZpd1:24.941993071261:26.83
14.Amarins Zijlstrade Granaet1:25.401994065661:27.39
15.Melanie van der MosselSG Middelse-Skelp1:27.001995045901:28.60
16.Joke WeeningPwc1:27.501990070941:29.13
17.Jeldau Andringade Granaet1:31.551994057221:35.60
AFGEMYolanda de VegtZcnf'341:21.46199500328


<< TOP >>
Programmanr. 26
11-2-2012 - 18:32
Heren, 100m wisselslagJeugd 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bauke YtsmaWetterwille1:09.721993013111:07.26
2.Alex OdingaSG Middelse-Skelp1:06.931992055571:07.44
3.Sietse WijbengaZpd1:08.641993019671:07.76
4.Sander Verkaikde Granaet1:11.131994040571:07.94
5.Ritske ReitsmaZpd1:07.061990024091:11.58
6.Lennart van LigtenbergWetterwille1:11.921995019511:12.06
7.Jeroen TijsmaPwc1:15.221995036551:14.81
8.Jouke Minze BenedictusPwc1:14.411994011491:15.66
9.Martin van KammenZpdNT1995026871:15.69
10.Rutger HovingPwc1:16.951995036611:16.16
11.Wesley SmitPwc1:15.511991070431:17.25
12.Wijbe Bauke WoudaZpd1:18.321992064951:19.13
AFGEMDenny DouwesWetterwille1:09.23198302701
AFGEMDouwe-Jan Geelhoedde Granaet1:15.23199106981
AFGEMJens Holdingade GranaetNT199505337


<< TOP >>
Programmanr. 27
11-2-2012 - 18:39
Gemengd, 4 x 25m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Wetterwille 5Wetterwille1:16.291:09.91
Hendrik Jilderda
Janneke Weiland
01
01
Willem Vonk
Nynke Zandstra
03
02
2.Avena 1Avena1:15.901:17.30
Jesse Lammers
Dieuwke Mulder
01
01
Tein Huizinga
Elin van der Meulen
01
01
3.de Granaet 1de Granaet1:26.541:21.63
Ilse van der Kooi
Rutger Horsthuis
02
01
Lotte van Hof
Jan Berend Sipma
02
02
4.SG Middelse-Skelp 1SG Middelse-Skelp1:36.851:27.29
Jantina Postma
Jurre Jens Broekstra
03
02
Suze Kuipers
Lian de Ridder
03
02
5.Wetterwille 6Wetterwille1:33.811:28.70
Jouke Jilderda
Liya Jansen
03
02
Lútsen de Haan
Ielan van Meerlo
02
02
DISZpd 1Zpd1:18.06
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)
Jasper Postma
Evelien van Harskamp
01
01
Danny Veenstra
Marloes Gatsonides
02
01
AFGEMZpd 2Zpd1:35.11

BMZcnf'34 1Zcnf'34NT1:24.67
Demi Couperus
Elriecke Buurlage
01
01
Miranda de Vegt
Douwe v.d. Zee
01
03