Nr. 1. Gemengd, 4 x 50m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 2. Alle, 25m schoolslag  Minioren 1 en 2
Nr. 3. Alle, 25m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 4. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 5. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 6. Dames, 50m rugslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 7. Heren, 50m rugslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 8. Alle, 25m vrije slag  Minioren 1 en 2
Nr. 9. Alle, 25m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Minioren 5 en 6
Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 12. Dames, 50m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 13. Heren, 50m vrije slag  Junioren 1 en ouder
Nr. 14. Gemengd, 4 x 25m schoolslag  Minioren 5 en later



Programmanr. 1
4-2-2012 - 16:00
Gemengd, 4 x 50m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.de Granaet 1de Granaet2:45.552:50.38
Amarins Zijlstra
Jens Holdinga
94
95
42.58Jeldau Andringa
Chris Groeneveld
94
96
2.Wetterwille 1Wetterwille3:13.563:05.13
Harm Hongerkamp
Cecilia Hoekstra
95
98
39.26Lieuwe Minnema
Douwina Woudwijk
00
99
3.F.Z.C.'54 2F.Z.C.'543:24.493:10.72
Bart van Wijk
Jannie Rienks
96
98
49.30Thomas Schiphof
Lummigje Bottema
94
97
4.F.Z.C.'54 1F.Z.C.'543:06.983:12.83
Dagmar Bosch
Bas Kochx
98
99
46.36Inge Walinga
Idzard Schiphof
97
96
5.F.Z.C.'54 3F.Z.C.'543:43.923:42.78
Sanne van Zonneveld
Tjesse Bottema
97
99
51.29Rjimke Bottema
Roel Jan van Zonneveld
99
99
DISOrca 1OrcaNT4:03.86
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
Ilse Journée
Tim Zoethout
00
00
55.60Marijne van der Meer
Laurens Tiemersma
99
00


<< TOP >>
Programmanr. 2
4-2-2012 - 16:09
25m schoolslagMinioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 1 en 2

1.Kyra van LigtenbergWetterwille31.4220040020629.72
2.Thomas HaitsmaF.Z.C.'5433.4420050003730.92
3.Clayton van 't GeloofOrca35.4220040041930.93
4.Jarno MulderOrca35.4320040042131.47
5.Lieke Visserde Granaet33.0020040066631.88
6.Loïs Smitde GranaetNT20050021434.78
7.Ellis TalmaOrca34.7320040066835.94
8.Ambersophie BakkerOrcaNT20050020642.51
9.Thijmen DrenthOrcaNT20050020443.03
10.Jasper DijksOrcaNT20050010944.68
DISRisanne GjaltemaZpd36.84200400472
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
DISTara BloemOrcaNT20050020841.20
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
AFGEMThomas Vincent Dijkde Granaet29.28200400483

Minioren 1 en 2, Meisjes

1.Kyra van LigtenbergWetterwille31.4220040020629.72
2.Lieke Visserde Granaet33.0020040066631.88
3.Loïs Smitde GranaetNT20050021434.78
4.Ellis TalmaOrca34.7320040066835.94
5.Ambersophie BakkerOrcaNT20050020642.51
DISRisanne GjaltemaZpd36.84200400472
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
DISTara BloemOrcaNT20050020841.20
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.

Minioren 1 en 2, Jongens

1.Thomas HaitsmaF.Z.C.'5433.4420050003730.92
2.Clayton van 't GeloofOrca35.4220040041930.93
3.Jarno MulderOrca35.4320040042131.47
4.Thijmen DrenthOrcaNT20050020443.03
5.Jasper DijksOrcaNT20050010944.68
AFGEMThomas Vincent Dijkde Granaet29.28200400483


<< TOP >>
Programmanr. 3
4-2-2012 - 16:14
25m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 3 en 4

1.Douwe Smitde Granaet25.5320030034524.53
2.Lisanne de VriesF.Z.C.'5426.4020030061825.36
3.Liya JansenWetterwille26.2320020150226.65
4.Lisanne HaitsmaF.Z.C.'5426.2620020170226.78
5.Kaylee DijkstraZpd27.4820020198627.24
6.Xander Groeneveldde Granaet29.7920020064127.45
7.Lotte van Hofde Granaet27.4520020264027.72
8.Sieger Koopmansde GranaetNT20020236928.55
9.Willem VonkWetterwilleNT20030123329.06
10.Roel de BoerWetterwille34.3220030123129.07
11.Sophie de VosOrcaNT20030180629.77
12.Vincent Horsthuisde Granaet28.9020030024730.01
13.Jelmer BetlehemWetterwilleNT20020236730.26
14.Jouke JilderdaWetterwille32.4520030059130.50
15.Bruna BlokkerOrcaNT20030134530.53
16.Marrit TiekstraOrcaNT20030179630.59
17.Joas WijmaOrcaNT20030123730.94
18.Annemarie de BruinZpd33.8420030046831.61
19.Cris SmidZpd30.6620020066331.72
20.Talitha GatsonidesZpd32.5320030082632.75
21.Badia ChamsOrcaNT20020317034.53
DISLisa van Asde GranaetNT20030179029.58
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
DISYouri BrunoOrcaNT20030136133.36
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
AFGEMMarissa EngbringhofF.Z.C.'5430.82200300638
AFGEMRianne EngbringhofF.Z.C.'5427.86200202148

Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Lisanne de VriesF.Z.C.'5426.4020030061825.36
2.Liya JansenWetterwille26.2320020150226.65
3.Lisanne HaitsmaF.Z.C.'5426.2620020170226.78
4.Kaylee DijkstraZpd27.4820020198627.24
5.Lotte van Hofde Granaet27.4520020264027.72
6.Sophie de VosOrcaNT20030180629.77
7.Marrit TiekstraOrcaNT20030179630.59
8.Annemarie de BruinZpd33.8420030046831.61
9.Talitha GatsonidesZpd32.5320030082632.75
10.Badia ChamsOrcaNT20020317034.53
DISLisa van Asde GranaetNT20030179029.58
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
AFGEMRianne EngbringhofF.Z.C.'5427.86200202148
AFGEMMarissa EngbringhofF.Z.C.'5430.82200300638

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Douwe Smitde Granaet25.5320030034524.53
2.Xander Groeneveldde Granaet29.7920020064127.45
3.Sieger Koopmansde GranaetNT20020236928.55
4.Willem VonkWetterwilleNT20030123329.06
5.Roel de BoerWetterwille34.3220030123129.07
6.Vincent Horsthuisde Granaet28.9020030024730.01
7.Jelmer BetlehemWetterwilleNT20020236730.26
8.Jouke JilderdaWetterwille32.4520030059130.50
9.Bruna BlokkerOrcaNT20030134530.53
10.Joas WijmaOrcaNT20030123730.94
11.Cris SmidZpd30.6620020066331.72
DISYouri BrunoOrcaNT20030136133.36
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 4
4-2-2012 - 16:22
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lieuwe MinnemaWetterwille39.1920000175537.73
2.Sieberen Ademade Granaet44.4420000220744.75
3.Timo WijmaOrcaNT20010342345.70
4.Marco KorporaalZpd50.2420000389346.95
5.Fons DijksmaOrcaNT20010353349.89
6.Tim ZoethoutOrca51.6020000444553.36
7.Max Meijboomde Granaet51.6920010277754.43
8.Andries BosgraWetterwilleNT20004525656.54
9.Tim BendersF.Z.C.'54NT20010338756.70
10.Laurens TiemersmaOrcaNT20000553857.48
11.Jens de JongWetterwilleNT20010261558.52
12.Jelmer WielingaF.Z.C.'54NT2001035211:02.22
AFGEMLeon HoedemakerOrcaNT200004535
AFGEMKevin KoenOrcaNT200103537


<< TOP >>
Programmanr. 5
4-2-2012 - 16:27
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Frederique PotmaF.Z.C.'5444.2920010296240.57
2.Lianne SpoelstraF.Z.C.'5442.9620010298041.25
3.Femke Smitde Granaet42.2320000165042.47
4.Lotte GrovensteinF.Z.C.'5445.4020010296443.51
5.Jennifer HoekstraF.Z.C.'5448.8020000444446.28
6.Ilse JournéeOrcaNT20000453748.42
7.Marjella HaakmaZpd51.2220010115448.82
8.Demic PostmaOrcaNT20010411849.45
9.Isabelle KooistraOrcaNT20010402452.93
10.Houkje AardemaF.Z.C.'541:04.8720000442854.55
11.Laura de BoerWetterwille1:06.5420010295655.89
12.Liza ScheenstraF.Z.C.'54NT20010427658.59
13.Wendy BeersOrcaNT2001041161:02.67
14.Wietske StuivenvoltWetterwilleNT2001042861:07.78


<< TOP >>
Programmanr. 6
4-2-2012 - 16:33
Dames, 50m rugslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Junioren 2 en ouder

1.Douwina WoudwijkWetterwille45.4619990118440.94
2.Amarins Zijlstrade Granaet39.8219940656642.14
3.Susan Holwerdade Granaet41.8119960636042.17
4.Jannie RienksF.Z.C.'5444.4419980576842.73
5.Jeldau Andringade Granaet42.3019940572243.02
6.Dagmar BoschF.Z.C.'5445.6719980606647.69
7.Inge WalingaF.Z.C.'54NT19970629249.76
8.Rjimke BottemaF.Z.C.'5455.0319990515851.56
9.Britt de JongWetterwilleNT19990565252.63
10.Maryse van 't GeloofOrcaNT19980613853.22
11.Cecilia HoekstraWetterwille58.6819980600253.70
12.Sanne van ZonneveldF.Z.C.'541:00.7619970609854.03
13.Lummigje BottemaF.Z.C.'5456.2219970609256.10
DISMarijne van der MeerOrcaNT19990584053.88
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMElles KooistraOrcaNT199806190

Junioren 2 en 3

1.Douwina WoudwijkWetterwille45.4619990118440.94
2.Jannie RienksF.Z.C.'5444.4419980576842.73
3.Dagmar BoschF.Z.C.'5445.6719980606647.69
4.Rjimke BottemaF.Z.C.'5455.0319990515851.56
5.Britt de JongWetterwilleNT19990565252.63
6.Maryse van 't GeloofOrcaNT19980613853.22
7.Cecilia HoekstraWetterwille58.6819980600253.70
DISMarijne van der MeerOrcaNT19990584053.88
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMElles KooistraOrcaNT199806190

Jeugd 1 en 2

1.Susan Holwerdade Granaet41.8119960636042.17
2.Inge WalingaF.Z.C.'54NT19970629249.76
3.Sanne van ZonneveldF.Z.C.'541:00.7619970609854.03
4.Lummigje BottemaF.Z.C.'5456.2219970609256.10

Senioren 1 en ouder

1.Amarins Zijlstrade Granaet39.8219940656642.14
2.Jeldau Andringade Granaet42.3019940572243.02


<< TOP >>
Programmanr. 7
4-2-2012 - 16:39
Heren, 50m rugslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Junioren 1 en ouder

1.Jens Holdingade Granaet36.1719950533735.20
2.Chris Groeneveldde Granaet37.1519960459936.89
3.Harm HongerkampWetterwille39.4219950600137.48
4.Dimitri van der Galiende Granaet39.6119970378939.28
5.Idzard SchiphofF.Z.C.'54NT19960553142.25
6.Thomas SchiphofF.Z.C.'54NT19940649943.76
7.Bart van WijkF.Z.C.'5449.8419960404744.30
8.Gerwin de Jagerde Granaet47.8119990245345.24
9.Roel Jan van ZonneveldF.Z.C.'5453.1119990394348.54
10.Durk-Jan de Vriesde Granaet51.9419980412149.51
11.Niels de BoerWetterwille53.6619990270950.72
12.Bas KochxF.Z.C.'5459.4019990409156.14
13.Tjesse BottemaF.Z.C.'54NT19990438959.48
14.Remco RodenhuisF.Z.C.'5459.231998049151:00.90
DISMark VangerWetterwilleNT1999045651:05.90
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMDouwe-Jan Geelhoedde Granaet36.94199106981

Junioren 1 en 2

1.Gerwin de Jagerde Granaet47.8119990245345.24
2.Roel Jan van ZonneveldF.Z.C.'5453.1119990394348.54
3.Durk-Jan de Vriesde Granaet51.9419980412149.51
4.Niels de BoerWetterwille53.6619990270950.72
5.Bas KochxF.Z.C.'5459.4019990409156.14
6.Tjesse BottemaF.Z.C.'54NT19990438959.48
7.Remco RodenhuisF.Z.C.'5459.231998049151:00.90
DISMark VangerWetterwilleNT1999045651:05.90
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.

Junioren 3 en 4

1.Chris Groeneveldde Granaet37.1519960459936.89
2.Dimitri van der Galiende Granaet39.6119970378939.28
3.Idzard SchiphofF.Z.C.'54NT19960553142.25
4.Bart van WijkF.Z.C.'5449.8419960404744.30

Jeugd 1 en 2

1.Jens Holdingade Granaet36.1719950533735.20
2.Harm HongerkampWetterwille39.4219950600137.48
3.Thomas SchiphofF.Z.C.'54NT19940649943.76

Senioren 1 en ouder

AFGEMDouwe-Jan Geelhoedde Granaet36.94199106981


<< TOP >>
Programmanr. 8
4-2-2012 - 17:01
25m vrije slagMinioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 1 en 2

1.Kyra van LigtenbergWetterwille27.5920040020624.68
2.Risanne GjaltemaZpd31.1520040047225.07
3.Lieke Visserde Granaet25.0620040066625.78
4.Clayton van 't GeloofOrcaNT20040041927.84
5.Jarno MulderOrcaNT20040042128.48
6.Loïs Smitde GranaetNT20050021430.65
7.Ellis TalmaOrcaNT20040066831.93
8.Ambersophie BakkerOrcaNT20050020632.31
9.Thomas HaitsmaF.Z.C.'5436.5520050003734.17
10.Thijmen DrenthOrcaNT20050020436.47
11.Jasper DijksOrcaNT20050010939.10
12.Tara BloemOrcaNT20050020845.48
AFGEMThomas Vincent Dijkde Granaet24.00200400483

Minioren 1 en 2, Meisjes

1.Kyra van LigtenbergWetterwille27.5920040020624.68
2.Risanne GjaltemaZpd31.1520040047225.07
3.Lieke Visserde Granaet25.0620040066625.78
4.Loïs Smitde GranaetNT20050021430.65
5.Ellis TalmaOrcaNT20040066831.93
6.Ambersophie BakkerOrcaNT20050020632.31
7.Tara BloemOrcaNT20050020845.48

Minioren 1 en 2, Jongens

1.Clayton van 't GeloofOrcaNT20040041927.84
2.Jarno MulderOrcaNT20040042128.48
3.Thomas HaitsmaF.Z.C.'5436.5520050003734.17
4.Thijmen DrenthOrcaNT20050020436.47
5.Jasper DijksOrcaNT20050010939.10
AFGEMThomas Vincent Dijkde Granaet24.00200400483


<< TOP >>
Programmanr. 9
4-2-2012 - 17:06
25m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Minioren 3 en 4

1.Liya JansenWetterwille20.8820020150219.08
2.Lisanne de VriesF.Z.C.'5420.3820030061819.92
3.Xander Groeneveldde Granaet20.7520020064120.56
4.Sieger Koopmansde GranaetNT20020236920.65
5.Vincent Horsthuisde Granaet21.6520030024720.88
6.Lotte van Hofde Granaet23.4020020264021.76
7.Willem VonkWetterwille22.1120030123322.86
8.Douwe Smitde Granaet22.4720030034522.87
9.Marrit TiekstraOrcaNT20030179624.00
10.Lisanne HaitsmaF.Z.C.'5425.8120020170225.18
11.Jelmer BetlehemWetterwilleNT20020236725.48
12.Talitha GatsonidesZpd27.0720030082626.26
13.Kaylee DijkstraZpd27.8920020198626.32
14.Youri BrunoOrcaNT20030136127.28
15.Lisa van Asde GranaetNT20030179027.56
16.Bruna BlokkerOrcaNT20030134528.54
17.Joas WijmaOrcaNT20030123728.98
18.Cris SmidZpd30.1620020066329.54
19.Annemarie de BruinZpd31.6520030046830.03
20.Sophie de VosOrcaNT20030180630.17
21.Badia ChamsOrcaNT20020317030.21
22.Jouke JilderdaWetterwille29.0720030059132.45
23.Roel de BoerWetterwille34.4420030123133.07
AFGEMRianne EngbringhofF.Z.C.'5420.81200202148
AFGEMMarissa EngbringhofF.Z.C.'5425.60200300638

Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Liya JansenWetterwille20.8820020150219.08
2.Lisanne de VriesF.Z.C.'5420.3820030061819.92
3.Lotte van Hofde Granaet23.4020020264021.76
4.Marrit TiekstraOrcaNT20030179624.00
5.Lisanne HaitsmaF.Z.C.'5425.8120020170225.18
6.Talitha GatsonidesZpd27.0720030082626.26
7.Kaylee DijkstraZpd27.8920020198626.32
8.Lisa van Asde GranaetNT20030179027.56
9.Annemarie de BruinZpd31.6520030046830.03
10.Sophie de VosOrcaNT20030180630.17
11.Badia ChamsOrcaNT20020317030.21
AFGEMMarissa EngbringhofF.Z.C.'5425.60200300638
AFGEMRianne EngbringhofF.Z.C.'5420.81200202148

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Xander Groeneveldde Granaet20.7520020064120.56
2.Sieger Koopmansde GranaetNT20020236920.65
3.Vincent Horsthuisde Granaet21.6520030024720.88
4.Willem VonkWetterwille22.1120030123322.86
5.Douwe Smitde Granaet22.4720030034522.87
6.Jelmer BetlehemWetterwilleNT20020236725.48
7.Youri BrunoOrcaNT20030136127.28
8.Bruna BlokkerOrcaNT20030134528.54
9.Joas WijmaOrcaNT20030123728.98
10.Cris SmidZpd30.1620020066329.54
11.Jouke JilderdaWetterwille29.0720030059132.45
12.Roel de BoerWetterwille34.4420030123133.07


<< TOP >>
Programmanr. 10
4-2-2012 - 17:13
Jongens, 50m rugslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lieuwe MinnemaWetterwille48.3320000175549.32
2.Fons DijksmaOrcaNT20010353352.51
3.Timo WijmaOrca1:03.5420010342354.10
4.Sieberen Ademade Granaet53.0420000220755.68
5.Tim ZoethoutOrca1:01.1220000444557.28
6.Marco KorporaalZpd55.7720000389357.44
7.Laurens TiemersmaOrcaNT20000553859.67
8.Jelmer WielingaF.Z.C.'54NT2001035211:06.75
9.Tim BendersF.Z.C.'541:07.362001033871:07.92FJ 1
10.Jens de JongWetterwille1:03.852001026151:07.92FJ 2
DISMax Meijboomde Granaet58.122001027771:00.80
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISAndries BosgraWetterwilleNT2000452561:00.93
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMLeon HoedemakerOrcaNT200004535
AFGEMKevin KoenOrcaNT200103537


<< TOP >>
Programmanr. 11
4-2-2012 - 17:20
Meisjes, 50m rugslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lotte GrovensteinF.Z.C.'5452.5720010296449.22
2.Lianne SpoelstraF.Z.C.'5449.9020010298049.67
3.Jennifer HoekstraF.Z.C.'5454.6120000444456.04
4.Femke Smitde Granaet53.9420000165057.86
5.Marjella HaakmaZpd56.0220010115458.02
6.Demic PostmaOrca1:02.8720010411858.81
7.Ilse JournéeOrcaNT2000045371:02.72
8.Houkje AardemaF.Z.C.'541:01.092000044281:04.03
9.Wietske StuivenvoltWetterwilleNT2001042861:04.96
10.Liza ScheenstraF.Z.C.'54NT2001042761:09.23
11.Wendy BeersOrcaNT2001041161:12.97
DISFrederique PotmaF.Z.C.'5450.7220010296246.60
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISIsabelle KooistraOrca1:05.862001040241:00.91
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISLaura de BoerWetterwille1:05.842001029561:11.20
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 12
4-2-2012 - 17:26
Dames, 50m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Junioren 2 en ouder

1.Amarins Zijlstrade Granaet33.7519940656634.04
2.Susan Holwerdade Granaet35.2819960636035.72
3.Jannie RienksF.Z.C.'5435.6719980576836.31
4.Douwina WoudwijkWetterwille36.9519990118436.42
5.Jeldau Andringade Granaet37.1619940572238.65
6.Dagmar BoschF.Z.C.'5440.2519980606638.73
7.Rjimke BottemaF.Z.C.'5442.3319990515840.38
8.Lummigje BottemaF.Z.C.'5440.7519970609240.62
9.Sanne van ZonneveldF.Z.C.'5445.6019970609844.07
10.Cecilia HoekstraWetterwille46.8119980600244.58
11.Inge WalingaF.Z.C.'5445.0719970629245.53
12.Britt de JongWetterwille53.4019990565247.88
13.Marijne van der MeerOrcaNT19990584048.64
14.Maryse van 't GeloofOrca50.0419980613850.75
AFGEMElles KooistraOrcaNT199806190

Junioren 2 en 3

1.Jannie RienksF.Z.C.'5435.6719980576836.31
2.Douwina WoudwijkWetterwille36.9519990118436.42
3.Dagmar BoschF.Z.C.'5440.2519980606638.73
4.Rjimke BottemaF.Z.C.'5442.3319990515840.38
5.Cecilia HoekstraWetterwille46.8119980600244.58
6.Britt de JongWetterwille53.4019990565247.88
7.Marijne van der MeerOrcaNT19990584048.64
8.Maryse van 't GeloofOrca50.0419980613850.75
AFGEMElles KooistraOrcaNT199806190

Jeugd 1 en 2

1.Susan Holwerdade Granaet35.2819960636035.72
2.Lummigje BottemaF.Z.C.'5440.7519970609240.62
3.Sanne van ZonneveldF.Z.C.'5445.6019970609844.07
4.Inge WalingaF.Z.C.'5445.0719970629245.53

Senioren 1 en ouder

1.Amarins Zijlstrade Granaet33.7519940656634.04
2.Jeldau Andringade Granaet37.1619940572238.65


<< TOP >>
Programmanr. 13
4-2-2012 - 17:31
Heren, 50m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Junioren 1 en ouder

1.Chris Groeneveldde Granaet30.1319960459930.60
2.Jens Holdingade Granaet30.6219950533731.15
3.Dimitri van der Galiende Granaet32.3819970378931.97
4.Idzard SchiphofF.Z.C.'5435.6319960553132.24
5.Bart van WijkF.Z.C.'5437.6019960404733.36
6.Harm HongerkampWetterwille38.0719950600134.06
7.Thomas SchiphofF.Z.C.'54NT19940649935.75
8.Gerwin de Jagerde Granaet38.3919990245338.75
9.Durk-Jan de Vriesde Granaet39.9919980412139.67FJ 1
10.Niels de BoerWetterwille40.1819990270939.67FJ 2
11.Roel Jan van ZonneveldF.Z.C.'5441.0019990394339.70
12.Bas KochxF.Z.C.'5444.4519990409143.81
13.Remco RodenhuisF.Z.C.'5451.9519980491551.95
14.Tjesse BottemaF.Z.C.'5449.9519990438955.94
15.Mark VangerWetterwilleNT19990456557.97
AFGEMDouwe-Jan Geelhoedde Granaet29.41199106981

Junioren 1 en 2

1.Gerwin de Jagerde Granaet38.3919990245338.75
2.Durk-Jan de Vriesde Granaet39.9919980412139.67FJ 1
3.Niels de BoerWetterwille40.1819990270939.67FJ 2
4.Roel Jan van ZonneveldF.Z.C.'5441.0019990394339.70
5.Bas KochxF.Z.C.'5444.4519990409143.81
6.Remco RodenhuisF.Z.C.'5451.9519980491551.95
7.Tjesse BottemaF.Z.C.'5449.9519990438955.94
8.Mark VangerWetterwilleNT19990456557.97

Junioren 3 en 4

1.Chris Groeneveldde Granaet30.1319960459930.60
2.Dimitri van der Galiende Granaet32.3819970378931.97
3.Idzard SchiphofF.Z.C.'5435.6319960553132.24
4.Bart van WijkF.Z.C.'5437.6019960404733.36

Jeugd 1 en 2

1.Jens Holdingade Granaet30.6219950533731.15
2.Harm HongerkampWetterwille38.0719950600134.06
3.Thomas SchiphofF.Z.C.'54NT19940649935.75

Senioren 1 en ouder

AFGEMDouwe-Jan Geelhoedde Granaet29.41199106981


<< TOP >>
Programmanr. 14
4-2-2012 - 17:39
Gemengd, 4 x 25m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.F.Z.C.'54 1F.Z.C.'541:39.061:42.18
Frederique Potma
Lotte Grovenstein
01
01
23.00Tim Benders
Lianne Spoelstra
01
01
1:19.18
2.Orca 1OrcaNT1:46.22
Bruna Blokker
Timo Wijma
03
01
31.47Isabelle Kooistra
Demic Postma
01
01
1:14.75
3.Wetterwille 1Wetterwille1:30.191:54.36
Roel de Boer
Liya Jansen
03
02
29.00Willem Vonk
Laura de Boer
03
01
1:25.36
DISF.Z.C.'54 2F.Z.C.'541:48.021:50.73
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
Lisanne de Vries
Jelmer Wielinga
03
01
26.95Liza Scheenstra
Lisanne Haitsma
01
02
1:23.78
DISde Granaet 1de Granaet1:46.021:53.47
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
Lotte van Hof
Vincent Horsthuis
02
03
28.25Lisa van As
Douwe Smit
03
03
1:25.22