Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 22. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 30. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later


B & C competitie 3e ronde
Zaandam, 22-1-2012


Programmanr. 1
22-1-2012
Dames, 4 x 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Daw 1Daw9:23.259:35.67
Fenke Bosschert
Maaike Vooren
Rebecca Martens
Laura Badoux
97
91
96
82
34.861:13.802:28.702:28.70
2.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)9:42.319:43.67
Eline den Brave
Melina Knol
Melonie Hoonakker
Lisanne van Zijl
96
98
92
95
34.421:12.182:27.312:27.31
3.ZPCH 1ZPCH9:39.099:51.08
Audrey Blankers
Yanna Loogman
Sharon Janssen
Zoë van der Aart
89
97
95
95
35.10
4.Ed-Vo 1Ed-Vo9:55.429:59.54
Lara Deul
Joyce Geschiere
Monique Tol-Tuijp
Ingrid de Does-Sier
96
90
69
80
32.981:10.012:25.912:25.91


Programmanr. 2
22-1-2012
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:30.672000007261:30.9842.861:30.98
2.Nikky KeijzerZaanstad (SG)1:42.062001028861:33.9443.941:33.94
3.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:35.722000016761:34.711:34.71
4.Imani de JongZPCH1:41.742002004641:39.5746.081:39.57
5.Chantal HetjesEd-Vo1:48.292000015101:40.6447.641:40.64
6.Eline WiersmaDaw1:52.942000014821:41.4346.941:41.43
7.Stephania BosDaw1:42.912001027541:42.5148.071:42.51
8.Danique BernardEd-Vo1:44.192002002241:44.8147.821:44.81
9.Viveka VerhageDaw1:48.722000014801:47.2251.921:47.22
10.Linde JaringsZPCH1:49.962002007361:47.5952.051:47.59
11.Ilse KruizingaDaw1:51.002001022141:49.0751.561:49.07
12.Anna HartmanDaw1:52.702001033441:51.0351.731:51.03
13.Calina van der LemEd-Vo1:55.762002000861:52.7753.431:52.77
14.Femke van KesterenZPCHNT2001038181:52.9152.221:52.91
15.Jitka OudshoornDaw1:51.262001027221:53.5652.291:53.56
16.Jessica de BoerEd-Vo2:04.222001034002:03.7057.262:03.70
17.Sterre VeermanEd-Vo2:12.862000035442:15.481:04.302:15.48
DISRoos KosterZPCHNT2001013602:00.18SD57.772:00.18
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISIzabella BuitelaarZPCHNT2002015822:09.54SL1:01.662:09.54
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


Programmanr. 3
22-1-2012
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sem DikZaanstad (SG)36.9820010044535.29
2.Luc KroonEd-Vo38.3720010069736.37
3.Terrence PowerDaw43.2820000290540.30
4.Max VonkZaanstad (SG)44.0820010071341.82
5.Marijn KagchellandZPCH47.8020000065543.09
6.Mike SchilderEd-Vo46.1820000076743.36FJ 1
7.Ruud VeermanEd-Vo43.7220020058543.36FJ 2
8.Kenzo DoerkZaanstad (SG)44.0820010103744.16
9.Maurits Sebastiaan BosDaw48.2320020100946.59
10.Bjorn KeizerEd-Vo47.9920010219946.86
11.Roel WitDaw53.4620020208547.68
12.Ice SangmalaiDaw53.0720000342948.39FJ 1
13.Tom VeermanEd-Vo50.2820020096548.39FJ 2
14.Tadhg Oude EssinkDaw50.3220000361149.55
15.Marlon BilDaw55.2020010264950.83
16.Liam BurgerDaw56.1220020100152.96
17.Remco de HeijZPCH56.5520020016157.65


Programmanr. 4
22-1-2012
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:21.461999032921:20.2038.861:20.20
2.Femke StevensZaanstad (SG)1:18.651999015461:20.4137.921:20.41
3.Leonie VosDaw1:21.301999016621:20.8939.671:20.89
4.Kaylee de JongZPCH1:21.432000012341:22.4441.171:22.44
5.Michelle VerhoevenEd-Vo1:25.912000019221:22.7540.511:22.75
6.Kimberley KortDaw1:23.351998046981:23.5939.981:23.59
7.Maike van de VeldeZPCH1:23.892000003821:23.9440.441:23.94
8.Naomi te LindertDaw1:26.901999047821:25.5441.761:25.54
9.Nicolah CowlesDaw1:28.971999029121:25.6141.701:25.61
10.Merel TolEd-Vo1:30.101998003001:27.5041.221:27.50
11.Myrthe van BeekDaw1:27.281999010741:30.25FJ 143.841:30.25
12.Melissa ZeemanZaanstad (SG)1:35.542000038041:30.25FJ 244.791:30.25
13.Rebecca DuyvermanZPCH1:36.861999033301:30.7343.291:30.73
14.Lieke AlofsDaw1:44.591999032321:32.6644.981:32.66
15.Talya de LangeDaw1:46.391999021901:33.6647.091:33.66
16.Sharon van der LemEd-Vo1:35.491998002701:35.2145.271:35.21
17.Valerie VerhoefZPCH1:45.931999043181:43.4648.421:43.46
18.Caroline BoxmanZPCH1:49.402000046601:49.0750.371:49.07
AFGEMIlona StroekEd-Vo1:34.45200002434


Programmanr. 5
22-1-2012
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Lex SandburgZaanstad (SG)3:04.451998006992:59.5440.511:26.392:59.54
2.Frank DekkerDaw3:10.771998011553:07.0439.761:27.353:07.04
3.Erno VriensZaanstad (SG)3:24.531999025873:20.3145.751:36.413:20.31
4.Tim WassenaarZaanstad (SG)3:30.851999018693:21.8146.581:39.133:21.81
5.Joppe van BeekDaw3:35.331999006273:34.5648.721:44.243:34.56
6.Daan In de BraektZaanstad (SG)3:53.811999005713:34.7149.911:44.103:34.71
AFGEMMax PuschDaw3:35.19199802959


Programmanr. 6
22-1-2012
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Bas VlugtEd-Vo1:33.641999007271:33.4145.731:33.41
2.Simon Martina PèrezZPCH1:37.151998004211:34.3743.911:34.37
3.Jurre DielenZPCHNT1999044791:41.4646.651:41.46
4.Jac de BoerEd-Vo1:47.751999040811:48.4451.361:48.44
5.Bas EelzakZPCH1:48.881999014111:48.7551.891:48.75
6.Kevin WoldaZPCH1:52.051998033531:52.1552.101:52.15
7.Martijn VreugdenhilZPCH1:58.811999035731:58.3255.241:58.32
8.Pascal de HeijZPCH1:55.901999002972:01.5456.542:01.54
DISJordi van der LemEd-Vo1:42.892000001891:45.39SL51.391:45.39
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


Programmanr. 7
22-1-2012
Dames, 50m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sharona MlcochDaw30.5419940617830.83
2.Laura BadouxDaw31.3819820003831.02
3.Geertje ScharpZPCH31.1919860313631.62
4.Ilona HogerheydeDaw32.7619740022432.22
5.Wieteke ElzingaDaw32.6419860103832.67FJ 1
6.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)32.5819950545432.67FJ 2
7.Marianne vd PollDaw32.3619890335232.67FJ 3
8.Femke AanZaanstad (SG)33.0919960149833.30
9.Ingrid de Does-SierEd-Vo33.4719800099633.32
10.Sandra PannekeetDaw35.0019840345834.14
11.Monique Tol-TuijpEd-Vo33.2419690080034.91
12.Elise KeijzerEd-Vo34.9019920745635.36
13.Sandra KokEd-Vo36.3819910742435.56
14.Dieuwertje JorinkDaw37.7719930230635.61
15.Sylvia OudshoornZPCH34.0919920137036.04
16.Ilse BaasZPCH35.6719930466236.32
17.Jenny de DoesEd-Vo35.8119820040037.47
18.Joyce GeschiereEd-Vo36.5419900752637.62
19.Channe NoortDaw38.0019860503237.64
20.Desiree van der LemEd-Vo37.5419680028238.00
21.Katelijn IJssennaggerDaw39.6519930676439.13
22.Angela TolEd-Vo39.6919930722239.66
23.Manouk VinkDaw43.8619940740043.16

BMShelley de BoerZaanstad (SG)30.2119930284030.83


Programmanr. 8
22-1-2012
Heren, 200m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Ron LangelaanDaw2:41.901978006432:36.6433.861:13.022:36.64
2.Fred BondEd-Vo2:39.741989056972:41.6935.661:17.312:41.69
3.Robin SchortinghuisZaanstad (SG)2:37.861990026152:45.1636.771:17.952:45.16
4.Arjan BaronDaw2:52.491991000672:51.5037.871:21.902:51.50
5.Martijn GrasZaanstad (SG)2:49.481991007512:51.7537.171:20.652:51.75
6.Hans SchoenmakersDaw2:54.831969008632:52.7238.451:23.622:52.72
7.Edwin FeekeZaanstad (SG)2:38.391979017592:54.4536.291:18.422:54.45
8.Ruud HolswilderZPCH2:53.521978004352:59.4540.611:26.202:59.45
9.Leander van DiggelenZPCH2:50.981988007633:01.3539.731:25.703:01.35
10.Marcel van der LemEd-Vo2:58.581965005633:02.8841.591:26.303:02.88
11.Rob TolEd-Vo2:57.301992054593:05.8939.701:27.113:05.89
12.Robin SchilderEd-Vo3:06.041990067873:10.8443.381:31.263:10.84
13.Michael StoltZPCHNT1973014033:15.2544.431:34.823:15.25
NGDavid LangerveldEd-VoNT199605529


Programmanr. 9
22-1-2012
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Yanna LoogmanZPCH1:06.051997018481:05.9532.191:05.95
2.Melina KnolZaanstad (SG)1:05.091998022321:06.0630.831:06.06
3.Fenke BosschertDaw1:07.211997047241:06.3130.751:06.31
4.Lara DeulEd-VoNT1996024801:07.7532.201:07.75
5.Kelsey OkkersZaanstad (SG)1:08.141998010621:08.4632.561:08.46
6.Madelon DijkstraZPCH1:10.581997035101:09.8934.921:09.89
7.Darleen KagchellandZPCH1:08.671998001381:10.1133.371:10.11
8.Annemarie OtteEd-Vo1:10.001996038101:11.5535.251:11.55
9.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)1:11.371997035661:11.7534.311:11.75
10.Nathalja WiersmaDaw1:11.681996033361:16.6436.361:16.64
11.Cara-Mae ShipleyZPCH1:24.381997052541:23.0138.601:23.01
12.Mayke WoldaZPCH1:22.961997037661:23.2739.321:23.27
NGJanine KroonEd-Vo1:09.91199600600


Programmanr. 11
22-1-2012
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Levi TolEd-Vo2:29.661997003512:28.6730.982:28.67
2.Kaspur van der LemEd-Vo2:32.771996002792:31.0232.742:31.02
3.Roy MoisonZPCH2:44.061997007232:34.0033.592:34.00
4.Chris DekkerZaanstad (SG)2:54.561997009152:35.0531.962:35.05
5.Danny SchmidtZaanstad (SG)2:52.561996023112:43.3233.682:43.32
6.Martijn FalkDaw2:51.711996014572:51.3042.582:51.30
7.Nico KarregatEd-Vo3:02.961997010012:54.9440.492:54.94
8.Rick PeereboomDaw3:29.751996006792:59.3440.222:59.34
9.Raoul LieverstZaanstad (SG)2:59.041999007133:08.6341.143:08.63
NGNoah NeveuZPCH2:59.57199704781


Programmanr. 12
22-1-2012
Dames, 200m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)2:45.061994048522:45.3034.712:45.30
2.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)2:45.751998032282:47.2535.332:47.25
3.Lotte HoogeterpDaw3:00.901997038782:48.1237.532:48.12
4.Rebecca MartensDaw2:48.561996043522:48.1933.862:48.19
5.Isabelle OtteEd-Vo2:59.741997026462:51.9637.992:51.96
6.Ilse van NiekerkDaw2:51.511994061802:57.2839.102:57.28
7.Kim KenbeekZaanstad (SG)2:59.281999023122:58.4237.762:58.42
8.Sharon JanssenZPCH2:52.981995065003:01.4337.843:01.43
9.Manon SierEd-Vo3:11.751994032103:28.8045.693:28.80
DISZoë van der AartZPCH2:43.481995031522:43.98SD33.262:43.98
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


Programmanr. 14
22-1-2012
Jongens, 100m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Ruben TolEd-Vo1:04.161995011191:05.0929.611:05.09
2.Bjorn PortengenZPCH1:05.641996051951:05.8431.311:05.84
3.Remco TolEd-Vo1:06.561995015051:06.27FJ 130.241:06.27
4.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:06.701997019931:06.27FJ 230.741:06.27
5.Rowdy SpaltmanDaw1:11.361995017471:13.4332.691:13.43
6.Pepijn JorinkDaw1:15.491995025751:14.8632.691:14.86
7.Jasper FalkDaw1:22.991995027851:21.4636.381:21.46
8.Kasper EriksZPCH1:23.251994031251:23.0937.481:23.09
9.Eoin Oude EssinkDawNT1995059071:25.5338.581:25.53
NG.ZARico RoelsDaw1:08.51199403119
NGDennis SchlebaumZPCH1:11.78199405027
NGVictor WeerensteijnZaanstad (SG)NT199400547


Programmanr. 15
22-1-2012
Dames, 200m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Eline den BraveZaanstad (SG)2:38.981996016822:38.861:19.632:38.86
2.Maaike VoorenDaw2:42.001991033242:40.8838.641:19.682:40.88
3.Wieteke ElzingaDaw2:43.471986010382:41.0638.061:18.972:41.06
4.Melonie HoonakkerZaanstad (SG)2:40.131992008042:43.4139.011:19.922:43.41
5.Femke AanZaanstad (SG)2:35.571996014982:44.6439.071:21.362:44.64
6.Audrey BlankersZPCHNT1989003482:48.7240.221:22.762:48.72
7.Ingrid de Does-SierEd-Vo2:52.141980009962:50.6841.591:25.032:50.68
8.Dieuwertje JorinkDaw2:49.191993023062:51.5441.821:24.762:51.54
9.Sandra PannekeetDaw2:50.001984034582:52.4640.091:23.642:52.46
10.Nienke van der zeeDaw2:44.701996054302:55.1638.411:21.702:55.16
11.Sylvia OudshoornZPCH2:50.701992013702:55.6342.171:27.002:55.63
12.Sandra KokEd-Vo2:50.441991074242:56.0441.331:26.542:56.04
13.Joyce GeschiereEd-Vo3:05.991990075262:57.0742.011:26.642:57.07
14.Suzanne den BrinkerZPCH3:13.101996052642:58.8341.951:26.942:58.83
15.Jenny de DoesEd-Vo2:52.201982004003:01.7842.411:26.853:01.78
16.Angela TolEd-Vo3:02.701993072223:05.2943.761:30.933:05.29
DISLieke KoenderinkZaanstad (SG)2:47.371997035662:44.90RD38.831:20.442:44.90
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


Programmanr. 16
22-1-2012
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Richard VeermanEd-Vo54.0019910634553.7225.8453.72
2.Fred BondEd-Vo53.7119890569753.8925.5453.89
3.Ruud HolswilderZPCH56.6019780043557.2427.5057.24
4.Kars LuttikDawNT19780067558.5227.3858.52
5.Matthew van der EntZaanstad (SG)58.3919900385958.9227.5858.92
6.Metten de VriesZaanstad (SG)59.411989034731:00.3228.821:00.32
7.Fred HeemstraDaw1:01.361965003571:00.6328.891:00.63
8.Arno VlasveldZaanstad (SG)NT1985028111:00.9627.551:00.96
9.Kevin vd PollDaw1:00.061986024291:01.3828.001:01.38
10.Robin SchilderEd-Vo1:02.221990067871:01.6629.471:01.66
11.Leander van DiggelenZPCH59.791988007631:02.6729.091:02.67
12.Rowan SchaapDaw58.541989027291:03.0828.981:03.08
13.Michael StoltZPCH1:05.421973014031:03.6530.591:03.65
14.Marcel van der LemEd-Vo1:03.351965005631:05.0130.941:05.01
15.Hans SchoenmakersDaw1:06.371969008631:06.4631.541:06.46
16.Rob TolEd-Vo59.071992054591:07.0430.491:07.04
17.Jeroen SchortinghuisZaanstad (SG)1:02.561987029811:08.3232.011:08.32
18.Marcel BergervoetZPCH1:19.251972014891:13.2834.171:13.28
NGDavid LangerveldEd-VoNT199605529


Programmanr. 17
22-1-2012
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)37.6120000072637.54
2.Danique BernardEd-Vo40.6020020022438.79
3.Nikky KeijzerZaanstad (SG)41.0520010288639.40
4.Melissa VallingaZaanstad (SG)39.4020000167640.60
5.Imani de JongZPCH41.1820020046440.80
6.Chantal HetjesEd-Vo43.3320000151041.75
7.Eline WiersmaDaw42.9920000148242.67
8.Stephania BosDaw44.7520010275442.84
9.Viveka VerhageDaw44.6620000148044.01
10.Linde JaringsZPCH44.7220020073644.51
11.Calina van der LemEd-Vo46.0220020008646.44
12.Jitka OudshoornDaw46.4520010272246.59FJ 1
13.Sterre VeermanEd-Vo46.2520000354446.59FJ 2
14.Femke van KesterenZPCHNT20010381847.55
15.Roos KosterZPCH50.5520010136049.54
16.Ilse KruizingaDaw54.0020010221450.23
17.Jessica de BoerEd-Vo52.4020010340051.55
18.Izabella BuitelaarZPCH1:00.5420020158254.39
19.Anna HartmanDaw54.9920010334455.09
NGMelissa ZeemanZaanstad (SG)43.64200003804


Programmanr. 18
22-1-2012
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Marijn KagchellandZPCH1:41.402000006551:39.8746.331:39.87
2.Sem DikZaanstad (SG)1:41.012001004451:41.6247.871:41.62
3.Terrence PowerDaw1:43.502000029051:44.2349.681:44.23
4.Max VonkZaanstad (SG)1:45.602001007131:48.0650.591:48.06
5.Kenzo DoerkZaanstad (SG)1:48.542001010371:49.7352.401:49.73
6.Ice SangmalaiDaw1:52.352000034291:49.8852.851:49.88
7.Mike SchilderEd-Vo1:47.782000007671:50.3751.811:50.37
8.Ruud VeermanEd-Vo1:53.392002005851:50.8552.821:50.85
9.Luc KroonEd-Vo1:42.402001006971:51.1852.351:51.18
10.Maurits Sebastiaan BosDaw1:57.672002010091:54.0053.471:54.00
11.Tom VeermanEd-Vo2:04.192002009651:58.3057.121:58.30
12.Liam BurgerDaw2:02.712002010011:58.3455.821:58.34
13.Marlon BilDaw2:02.682001026492:01.3757.682:01.37
14.Tadhg Oude EssinkDaw2:02.492000036112:02.6459.682:02.64
15.Bjorn KeizerEd-Vo1:56.112001021992:03.0159.182:03.01
16.Remco de HeijZPCH2:28.832002001612:29.431:08.402:29.43
DISRoel WitDaw1:51.472002020851:50.16SL52.361:50.16
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


Programmanr. 19
22-1-2012
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Nicolah CowlesDaw3:11.511999029123:12.3942.561:30.842:21.103:12.39
2.Lieke AlofsDaw3:14.341999032323:12.5842.391:31.692:23.613:12.58
3.Moïse TimmerZaanstad (SG)NT1999032923:19.2247.091:38.632:30.143:19.22
4.Leonie VosDaw3:18.271999016623:20.9845.151:37.422:31.253:20.98
5.Naomi te LindertDaw3:27.471999047823:29.4148.181:42.162:36.783:29.41
6.Kimberley KortDaw3:27.971998046983:29.9346.181:39.642:35.253:29.93
7.Femke StevensZaanstad (SG)3:20.531999015463:30.0645.631:41.192:37.503:30.06
8.Talya de LangeDaw3:32.141999021903:31.4249.081:43.292:37.893:31.42
9.Melissa ZeemanZaanstad (SG)NT2000038043:35.4148.941:43.942:40.493:35.41
10.Myrthe van BeekDaw3:48.111999010743:50.0251.021:50.012:50.893:50.02


Programmanr. 20
22-1-2012
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Michelle VerhoevenEd-Vo1:27.722000019221:29.2642.581:29.26
2.Kaylee de JongZPCH1:32.762000012341:33.6244.141:33.62
3.Merel TolEd-Vo1:35.121998003001:35.2044.231:35.20
4.Maike van de VeldeZPCH1:37.882000003821:40.7248.571:40.72
5.Sharon van der LemEd-Vo1:43.711998002701:44.7247.221:44.72
6.Rebecca DuyvermanZPCH1:48.461999033301:46.6550.371:46.65
7.Valerie VerhoefZPCH1:50.881999043181:48.9950.151:48.99
8.Caroline BoxmanZPCH1:59.452000046602:02.4258.342:02.42
AFGEMIlona StroekEd-Vo1:54.47200002434


Programmanr. 21
22-1-2012
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lex SandburgZaanstad (SG)1:11.731998006991:11.2034.241:11.20
2.Bas VlugtEd-Vo1:17.731999007271:20.9540.991:20.95
3.Tim KieftZaanstad (SG)1:19.401999019211:21.1639.021:21.16
4.Simon Martina PèrezZPCH1:24.041998004211:22.4039.311:22.40
5.Erno VriensZaanstad (SG)1:28.901999025871:22.73FJ 140.621:22.73
6.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:26.701999018691:22.73FJ 241.661:22.73
7.Joppe van BeekDaw1:23.491999006271:24.3441.021:24.34
8.Bas EelzakZPCH1:25.441999014111:25.6842.471:25.68
9.Jurre DielenZPCH1:30.811999044791:25.9341.591:25.93
10.Frank DekkerDaw1:30.051998011551:26.7342.781:26.73
11.Sander KarregatEd-Vo1:23.521998003671:27.1843.221:27.18
12.Raoul LieverstZaanstad (SG)1:30.201999007131:30.0843.261:30.08
13.Daan In de BraektZaanstad (SG)1:34.251999005711:31.8244.941:31.82
14.Pascal de HeijZPCH1:32.971999002971:39.6147.641:39.61
15.Jordi van der LemEd-Vo1:36.982000001891:39.9348.971:39.93
16.Martijn VreugdenhilZPCH1:42.261999035731:47.4650.641:47.46
17.Jac de BoerEd-Vo1:49.491999040811:49.0653.031:49.06
18.Kevin WoldaZPCH1:55.011998033531:56.4756.451:56.47
AFGEMMax PuschDaw1:30.55199802959


Programmanr. 22
22-1-2012
Dames, 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sharona MlcochDaw1:01.701994061781:02.6629.881:02.66
2.Ingrid de Does-SierEd-Vo1:05.581980009961:05.3631.551:05.36
3.Geertje ScharpZPCH1:03.561986031361:05.75FJ 130.571:05.75
4.Monique Tol-TuijpEd-Vo1:03.101969008001:05.75FJ 230.981:05.75
5.Ilona HogerheydeDaw1:05.461974002241:05.7831.201:05.78
6.Melonie HoonakkerZaanstad (SG)1:06.231992008041:06.6531.821:06.65
7.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)1:06.341995054541:06.8931.431:06.89
8.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)1:04.311994048521:07.5332.031:07.53
9.Sandra PannekeetDaw1:07.001984034581:08.1432.251:08.14
10.Audrey BlankersZPCH1:07.061989003481:08.2633.391:08.26
11.Marianne vd PollDaw1:04.761989033521:08.8032.121:08.80
12.Femke AanZaanstad (SG)1:05.901996014981:08.8632.981:08.86
13.Ilse BaasZPCH1:06.261993046621:09.1333.001:09.13
14.Channe NoortDaw1:10.911986050321:09.4933.341:09.49
15.Suzanne den BrinkerZPCH1:14.251996052641:09.7233.401:09.72
16.Nienke van der zeeDaw1:08.661996054301:10.3432.801:10.34
17.Dieuwertje JorinkDaw1:09.741993023061:10.4733.801:10.47
18.Sandra KokEd-Vo1:10.861991074241:11.4534.051:11.45
19.Jenny de DoesEd-Vo1:10.191982004001:11.8534.351:11.85
20.Joyce GeschiereEd-Vo1:10.791990075261:13.6035.301:13.60
21.Sylvia OudshoornZPCH1:05.871992013701:15.4134.681:15.41
Katelijn IJssennaggerDaw1:15.881993067641:15.4136.411:15.41
23.Desiree van der LemEd-Vo1:13.201968002821:15.6436.071:15.64
24.Angela TolEd-Vo1:14.051993072221:15.7136.531:15.71
25.Ilse van NiekerkDaw1:15.941994061801:15.8936.031:15.89
26.Elise KeijzerEd-Vo1:08.021992074561:17.0535.741:17.05
27.Manouk VinkDaw1:22.971994074001:22.1939.461:22.19

BMShelley de BoerZaanstad (SG)1:01.441993028401:02.5729.481:02.57


Programmanr. 23
22-1-2012
Heren, 50m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Fred BondEd-Vo27.4319890569727.66
2.Arjan BaronDaw27.2919910006727.70
3.Richard VeermanEd-Vo28.4119910634528.17
4.Ruud HolswilderZPCH28.5319780043528.85
5.Kars LuttikDaw28.8519780067529.70
6.Fred HeemstraDaw29.9519650035729.79
7.Kevin vd PollDaw29.8419860242929.86FJ 1
8.Ron LangelaanDaw30.4419780064329.86FJ 2
9.Martijn GrasZaanstad (SG)28.6819910075130.03
10.Robin SchilderEd-Vo30.8019900678730.15
11.Rowan SchaapDaw29.3419890272930.32
12.Michael StoltZPCH31.5219730140330.88
13.Metten de VriesZaanstad (SG)30.5719890347331.21
14.Arno VlasveldZaanstad (SG)NT19850281131.82
15.Rob TolEd-Vo30.2219920545932.37
16.Edwin FeekeZaanstad (SG)30.2219790175932.68
17.Hans SchoenmakersDaw33.2919690086332.95
18.Marcel van der LemEd-Vo33.0819650056335.13
19.Jeroen SchortinghuisZaanstad (SG)31.9219870298135.37


Programmanr. 25
22-1-2012
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Lara DeulEd-VoNT1996024802:45.6234.052:45.62
2.Darleen KagchellandZPCH2:49.291998001382:46.5034.692:46.50
3.Melina KnolZaanstad (SG)2:45.291998022322:46.6033.722:46.60
4.Kelsey OkkersZaanstad (SG)2:48.241998010622:48.6636.762:48.66
5.Yanna LoogmanZPCH2:50.131997018482:48.9436.442:48.94
6.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)3:05.211997035662:53.9038.602:53.90
7.Fenke BosschertDaw3:02.811997047242:54.9338.722:54.93
8.Madelon DijkstraZPCH3:04.201997035102:57.0038.952:57.00
9.Annemarie OtteEd-Vo3:05.021996038103:03.8039.623:03.80
10.Cara-Mae ShipleyZPCHNT1997052543:25.6849.183:25.68
11.Mayke WoldaZPCH3:26.391997037663:30.5253.103:30.52
DISNathalja WiersmaDaw3:10.19199603336AF
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
NGJanine KroonEd-Vo2:45.55199600600


Programmanr. 26
22-1-2012
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Levi TolEd-Vo57.8019970035157.6327.6457.63
2.Kaspur van der LemEd-Vo1:00.891996002791:00.5729.461:00.57
Roy MoisonZPCH1:02.211997007231:00.5728.861:00.57
4.Chris DekkerZaanstad (SG)1:02.691997009151:03.5130.861:03.51
5.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:05.241996023111:05.0331.341:05.03
6.Martijn FalkDaw1:05.201996014571:06.2831.371:06.28
7.Sander KarregatEd-Vo1:06.531998003671:07.4832.561:07.48
8.Tim KieftZaanstad (SG)1:08.241999019211:08.0032.481:08.00
9.Rick PeereboomDaw1:10.651996006791:08.6932.761:08.69
10.Nico KarregatEd-Vo1:10.461997010011:11.1334.601:11.13
11.Erno VriensZaanstad (SG)1:14.591999025871:14.9735.501:14.97
NGNoah NeveuZPCH1:13.42199704781


Programmanr. 28
22-1-2012
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Rebecca MartensDaw1:15.261996043521:15.7834.601:15.78
2.Zoë van der AartZPCH1:15.361995031521:16.9133.731:16.91
3.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)1:17.431998032281:18.1335.971:18.13
4.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)1:14.511994048521:18.6535.881:18.65
5.Isabelle OtteEd-Vo1:24.351997026461:22.0938.301:22.09
6.Lotte HoogeterpDaw1:22.001997038781:22.4737.571:22.47
7.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:21.201999023121:24.1640.001:24.16
8.Sharon JanssenZPCH1:19.941995065001:27.7839.651:27.78
9.Manon SierEd-Vo1:32.701994032101:36.6745.121:36.67


Programmanr. 29
22-1-2012
Jongens, 200m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Ruben TolEd-Vo2:19.561995011192:22.3930.862:22.39
2.Jelle SchelvisZaanstad (SG)2:28.751997019932:27.5231.842:27.52
3.Bjorn PortengenZPCH2:35.131996051952:33.0331.872:33.03
4.Rowdy SpaltmanDaw2:33.201995017472:35.4732.782:35.47
5.Pepijn JorinkDaw2:40.641995025752:37.4532.302:37.45
6.Remco TolEd-Vo2:26.331995015052:38.4130.842:38.41
7.Jasper FalkDaw2:45.111995027852:44.8137.332:44.81
8.Eoin Oude EssinkDawNT1995059072:50.0339.472:50.03
9.Kasper EriksZPCH2:49.651994031252:58.7739.852:58.77
NG.ZARico RoelsDaw2:30.51199403119
NGVictor WeerensteijnZaanstad (SG)NT199400547
NGDennis SchlebaumZPCH2:41.72199405027


Programmanr. 30
22-1-2012
Dames, 200m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Laura BadouxDaw2:49.021982000382:50.7737.671:21.192:50.77
2.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)3:02.111995054542:56.5739.031:24.312:56.57
3.Maaike VoorenDaw2:58.781991033242:58.1741.201:26.422:58.17
4.Audrey BlankersZPCHNT1989003483:04.7040.761:28.363:04.70
5.Geertje ScharpZPCH3:00.881986031363:05.5239.471:26.113:05.52
6.Ilona HogerheydeDaw3:11.981974002243:06.9441.071:28.223:06.94
7.Katelijn IJssennaggerDaw3:14.441993067643:14.6843.681:33.653:14.68
8.Desiree van der LemEd-Vo3:10.981968002823:14.8742.791:32.503:14.87
9.Monique Tol-TuijpEd-Vo3:12.731969008003:17.5944.021:33.983:17.59
10.Sandra KokEd-Vo3:19.831991074243:17.8244.721:36.413:17.82
11.Eline den BraveZaanstad (SG)3:13.991996016823:18.2744.791:36.263:18.27
12.Ilse BaasZPCH3:08.591993046623:20.2844.481:35.313:20.28
13.Channe NoortDaw3:20.001986050323:24.9045.351:36.713:24.90
14.Jenny de DoesEd-Vo3:21.101982004003:26.0346.651:37.993:26.03
15.Sylvia OudshoornZPCH3:07.301992013703:30.2246.001:39.093:30.22
16.Elise KeijzerEd-Vo3:32.161992074563:38.2649.711:44.093:38.26


Programmanr. 31
22-1-2012
Heren, 200m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Fred BondEd-Vo2:17.681989056972:18.7932.811:07.122:18.79
2.Richard VeermanEd-Vo2:20.331991063452:20.2232.151:07.032:20.22
3.Martijn GrasZaanstad (SG)2:25.361991007512:29.7534.561:11.772:29.75
4.Robin SchortinghuisZaanstad (SG)2:27.581990026152:29.9735.091:12.092:29.97
5.Ruud HolswilderZPCH2:24.601978004352:30.6633.381:11.182:30.66
6.Fred HeemstraDaw2:36.661965003572:38.2236.991:16.902:38.22
7.Matthew van der EntZaanstad (SG)2:38.881990038592:41.4137.841:18.352:41.41
8.Rowan SchaapDaw2:31.231989027292:41.9036.331:16.802:41.90
9.Arjan BaronDawNT1991000672:45.7435.971:18.082:45.74
10.Leander van DiggelenZPCH2:45.391988007632:45.9439.151:20.912:45.94
11.Michael StoltZPCH2:53.991973014032:50.4140.031:22.722:50.41
12.Metten de VriesZaanstad (SG)NT1989034732:53.6938.771:22.312:53.69
13.Jeroen SchortinghuisZaanstad (SG)2:40.051987029812:54.2340.841:25.142:54.23
14.Robin SchilderEd-Vo2:52.801990067873:00.4341.031:25.933:00.43
15.Marcel BergervoetZPCHNT1972014893:03.7042.911:29.823:03.70


Programmanr. 33
22-1-2012
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:04.962:05.37
Kim Kenbeek
Kelsey Okkers
99
98
32.71Melina Knol
Skye Tomie Doerk
98
98
2.Daw 1Daw2:07.592:10.83
Kimberley Kort
Naomi te Lindert
98
99
32.80Myrthe van Beek
Leonie Vos
99
99
3.Ed-Vo 1Ed-Vo2:20.932:13.44
Merel Tol
Sharon van der Lem
98
98
33.25Chantal Hetjes
Michelle Verhoeven
00
00
4.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)2:16.292:15.30
Hannah Bervoets
Moïse Timmer
00
99
32.51Melissa Zeeman
Femke Stevens
00
99
5.ZPCH 1ZPCH2:19.902:22.40
Maike van de Velde
Caroline Boxman
00
00
34.98Darleen Kagchelland
Kaylee de Jong
98
00


Programmanr. 34
22-1-2012
Jongens, 4 x 100m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Ed-Vo 1Ed-Vo4:55.394:50.89
Kaspur van der Lem
Nico Karregat
96
97
34.071:10.87Bas Vlugt
Levi Tol
99
97
2.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)4:45.814:53.79
Chris Dekker
Lex Sandburg
97
98
35.601:12.79Jelle Schelvis
Danny Schmidt
97
96
3.ZPCH 1ZPCH4:54.045:12.49
Pascal de Heij
Roy Moison
99
97
44.741:35.95Bjorn Portengen
Simon Martina Pèrez
96
98
4.Daw 1Daw5:33.775:41.72
Rick Peereboom
Frank Dekker
96
98
40.301:20.30Martijn Falk
Joppe van Beek
96
99
5.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)5:36.525:50.16
Tim Kieft
Tim Wassenaar
99
99
1:23.13Raoul Lieverst
Erno Vriens
99
99
6.Ed-Vo 2Ed-Vo6:18.916:30.24
Jac de Boer
Jordi van der Lem
99
00
52.061:46.66Mike Schilder
Sander Karregat
00
98