Nr. 2. Heren, 4 x 50m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag  7 - 9 jaar
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 16. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m rugslag  7 - 9 jaar
Nr. 21. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 23. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 31. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 37. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag  Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


2012-01-22=Eszet_Vercomp3
Roermond, 22-1-2012


Programmanr. 2
22-1-2012 - 13:30
Heren, 4 x 50m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Sg Hgn 1Sg Hgn2:06.422:06.98
Tom Hinskens
Tom Goffin
90
86
33.42Ralf te Lam
Sander Slaghuis
91
88
2.Becha 1Becha2:14.312:15.64
Jurre Peters
Joshua Kurvers
96
96
35.89Bram Bouwels
Clint Antwerpen
87
93
3.Vaals'75 1Vaals'752:43.462:40.27
Dylan Colen
Marco Köster
97
93
39.02Rob Köster
Enrico Gillissen
95
98


<< TOP >>
Programmanr. 4
22-1-2012 - 13:35
25m vlinderslag7 - 9 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Matteo GillissenVaals'7532.2620030008525.54
2.Kyle SandersEszetNT20030034127.27
3.Youri DriessenEszetNT20030052728.18
4.Piero ColombaraBechaNT20020011728.94
5.Jochem WilmesBechaNT20020040930.56
6.Raphaël KrichelKZPCNT20030041132.49
AFGEMRuud RosikowskiSg HgnNT200400309

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Anne van der LindenBecha30.0020020026022.91
2.Anne ErkensBechaNT20020204626.57
3.Jill WinandsEszet35.2620020058026.99
4.Cyanna CorsanoKZPCNT20030023427.46
5.Yara SchrouffVaals'75NT20020201830.92
DISAnnaé SchwollVaals'75NT20020202026.41
Handen niet voor het hoofd ingestoken
DISAnne de LooBechaNT20020001429.00
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISMaud MeijersBechaNT20040017829.13
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISDunya AmzilSg HgnNT20030170030.02
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISAlisha HollandsSg HgnNT20020306830.79
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMEvy BrokkingBechaNT200300082


<< TOP >>
Programmanr. 5
22-1-2012 - 13:35
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Daphne van de ZwanEszetNT20010070248.95
2.Christel PlutaKZPC54.6420000164649.75
3.Sanne RomansBecha53.0620000115449.94
4.Kirsty MullendersVaals'7557.6620010055851.95
5.Joyce HawinkelsEszet51.0820010070652.07
6.Kim CrombachKZPC51.2320010059253.65
7.Mariya NeytchevaKZPC58.3920010202253.86
8.Josje VeugenBecha1:02.7620000375455.54
9.Florence SchaepkensSg Hgn1:00.1020020258455.61
10.Emma MuijtersBechaNT20010311257.51
11.Marlon LukkenBechaNT20010245858.66
12.Lizzy PijpersBechaNT20010099658.71
13.Joey SyedSg Hgn1:01.8020000333059.53
14.Quinta BarkhuysenBechaNT20010033659.97
15.Tamara HendriksEszet1:03.242001031901:02.13
16.Anneke SterckVaals'75NT2001032781:02.39
17.Veerle BrouwersBecha1:08.132001003421:07.65
DISNaomi DriessenEszet49.3220010070450.70
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISAmy SchrouffVaals'7554.0720010328051.17
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
DISBirgit JanssenBecha1:02.2320010034052.44
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISCheyenne HendriksEszet1:07.822001027701:07.65
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMSophie PakbiersVaals'751:08.53200103272
NGKim LemmensBecha59.34200002274


<< TOP >>
Programmanr. 6
22-1-2012 - 13:45
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ian SandersEszet45.2920010037345.30
2.Daniël KooymanBecha54.2020010133950.68
3.Tim van LoonEszet53.4220010121152.63
4.Xavier RaevenBecha56.7120000306754.39
5.Dion LuthjensSg Hgn58.1720000422755.45
6.Deejay LeendersEszet58.6720010241555.98
7.Marc MeijersBecha1:02.5420010171356.94
8.Milan LuthjensSg Hgn59.2920020197759.16
9.Amar MuratagicSg HgnNT2001034771:00.23
10.Lorenzo GillissenVaals'751:08.422001012151:01.74
AFGEMKemo BarucijaSg Hgn1:00.67200004229
AFGEMArjan KerstenVaals'7552.95200100891


<< TOP >>
Programmanr. 7
22-1-2012 - 13:45
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Stella PeetersSg Hgn39.3919990081239.51
2.Lissa van der BeekEszet49.9120000111243.45
3.Kelly DrissenEszetNT19990119649.02
4.Madelena GuticSg Hgn55.5119990407649.29
5.Marit KerstenVaals'7552.0419980448249.37
6.Toril LintzenBecha54.1319980021250.92
7.Gwenn WoutersEszet58.3620000182450.98
8.Pilar AlgeraSg Hgn51.7119980302051.45
9.Rebecca BischoffVaals'75NT19990413254.17
10.Lyan SmeetsEszet1:05.4520000304655.94
11.Bo-Jenna EngelenEszetNT20000304857.79
12.Ank BrokkingBechaNT19990524658.54
DISFamke BüchelsVaals'75NT19990006858.58
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
AFGEMGwen HengelbrockVaals'7551.08199800530
AFGEMMichelle BeckersBechaNT199805410
AFGEMMirte PeifferKZPCNT199905604
AFGEMMarissa OteroSg Hgn1:22.04199905638


<< TOP >>
Programmanr. 8
22-1-2012 - 13:50
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Enrico GillissenVaals'75NT19980116145.08
2.Dean MullendersVaals'75NT19990043746.98FJ 2
3.Jesse BrouwersBechaNT19990039346.98FJ 3
4.Joep BougieBechaNT19990065747.10
5.Maurits KooymanBechaNT19990319956.13
DISMilan KurversBechaNT19990055746.98
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 10
22-1-2012 - 13:55
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lisa JongenSg Hgn39.4919960492438.86
2.Aniek KetelingsEszet43.2019980058839.78
3.Amy MullendersVaals'7541.5819960198640.55FJ 1
4.Shauni PendersBecha40.8819970394040.55FJ 2
5.Michelle LemmensBecha45.8619970022843.89
6.Tessa BartholetBecha44.5819960222044.70
7.Cella BartholetBecha46.7219960221844.82
8.Lisa SnijkersSg Hgn44.4219970011245.26
9.Francis MeessenBecha46.1019960432245.29
10.Meriel ChappinBecha47.6619960483046.46

BMKelsey DriessenSg Hgn43.7519970366243.77


<< TOP >>
Programmanr. 12
22-1-2012 - 13:55
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jurre PetersBecha35.9119960057335.80
2.Joshua KurversBecha36.3919960072337.26
3.Valentijn van der LindenBecha41.0019970057139.52
4.Dylan ColenVaals'7541.7019970382539.90
5.Jochem BrouwersBecha42.1619960138540.70
6.Bram BougieBecha42.0219960431741.35


<< TOP >>
Programmanr. 13
22-1-2012 - 13:55
Dames, 50m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Babs ClausBecha35.2819950590234.26
2.Katrien KurversSg Hgn35.2919950340835.23
3.Michelle SmeetsEszetNT19980253637.88
4.Anne BrulsBecha40.9219950539640.04
5.Arja DieterenBecha39.8119940042640.13
6.Michelle BosVaals'7539.7419950627440.36
7.Anne SchippersBecha43.2919950353244.10


<< TOP >>
Programmanr. 14
22-1-2012 - 14:00
Jongens, 50m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jim KetelingsEszet29.1619940390128.95
2.Rob KösterVaals'7532.2619950083331.07
3.Raoul NixBecha34.1319950157931.16
4.Bryan DebenBecha35.0419950157532.81
5.David AufdenkampSg Hgn39.4319950170139.53
AFGEMRoy BüchelsVaals'7538.96199500567
AFGEMMart KnobenBecha29.95199401863


<< TOP >>
Programmanr. 16
22-1-2012 - 14:05
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Inge SnijkersSg Hgn1:30.121990081121:31.981:31.98
2.Jennay LapreSg Hgn1:33.601984033981:32.761:32.76
3.Leonie LennardsEszet1:33.921986022621:33.951:33.95
4.Robin MarbanEszet1:41.141993019481:39.051:39.05
5.Suzan VermeereSg Hgn1:41.801993077441:40.511:40.51
6.Chantal SchrijnewerkersEszet1:44.451993051941:40.851:40.85
7.Emma WillemsSg Hgn1:40.251993010361:42.381:42.38
8.Brigitte van der VenBecha1:39.761994051121:44.101:44.10
9.Linda VerhaeghEszet1:42.231988044861:45.201:45.20
10.Franca StarmansBecha1:49.861994038681:47.201:47.20
11.Shona SmeetsSg Hgn1:58.461984034401:51.101:51.10
12.Syrina RamaekersSg Hgn1:51.621993077061:54.111:54.11
13.Kirsten LangenSg Hgn1:57.721991082281:58.161:58.16
14.Priscilla de BrouwerSg Hgn2:18.381993074482:06.742:06.74


<< TOP >>
Programmanr. 18
22-1-2012 - 14:10
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sander SlaghuisSg Hgn1:14.111988053051:17.761:17.76
2.Tom GoffinSg Hgn1:17.621986044571:19.261:19.26
3.Tom HinskensSg Hgn1:22.691990072411:24.631:24.63
4.Clint AntwerpenBecha1:25.581993016651:25.721:25.72
5.Ralf te LamSg Hgn1:30.441991013891:25.981:25.98
6.Franz te LamSg Hgn1:26.061964004491:26.431:26.43
7.Richard VellekoopBechaNT1993005131:35.541:35.54
8.Marco KösterVaals'751:47.481993019411:43.351:43.35
9.Bart-Jan PloumenSg Hgn1:46.311993068051:43.951:43.95
DISBram BouwelsBecha1:29.621987004311:28.391:28.39
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISRaymond ScheringaEszetNT1983026831:44.771:44.77
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., + dis SK

BMPascal DriessenSg Hgn1:31.901972013791:29.511:29.51


<< TOP >>
Programmanr. 19
22-1-2012 - 14:15
50m rugslag7 - 9 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Matteo GillissenVaals'751:00.8020030008554.86
2.Jochem WilmesBechaNT20020040959.80
3.Youri DriessenEszet1:18.912003005271:00.55
4.Piero ColombaraBecha1:21.982002001171:05.02
5.Raphaël KrichelKZPCNT2003004111:07.56
6.Kyle SandersEszet1:16.112003003411:08.36
AFGEMRuud RosikowskiSg Hgn1:13.92200400309

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Anne van der LindenBecha1:02.7620020026051.94
2.Annaé SchwollVaals'75NT20020202054.80
3.Jill WinandsEszet57.4520020058055.48
4.Cyanna CorsanoKZPCNT20030023456.45
5.Maud MeijersBechaNT20040017857.07
6.Alisha HollandsSg HgnNT20020306859.53
7.Anne de LooBechaNT2002000141:03.08
8.Dunya AmzilSg HgnNT2003017001:07.32
9.Isa van LoonEszetNT2003014301:10.67
10.Lieve MostartEszetNT2003005981:11.95
11.Yara SchrouffVaals'75NT2002020181:14.51
DISAnne ErkensBechaNT20020204659.87
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., + dis RD
AFGEMEvy BrokkingBechaNT200300082


<< TOP >>
Programmanr. 21
22-1-2012 - 14:20
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kim CrombachKZPC54.7020010059245.23
2.Christel PlutaKZPC55.5120000164647.54
3.Joyce HawinkelsEszet55.8020010070648.38
4.Florence SchaepkensSg Hgn58.3220020258449.60
5.Daphne van de ZwanEszetNT20010070249.67
6.Naomi DriessenEszet58.7520010070451.26
7.Quinta BarkhuysenBecha57.4620010033651.44
8.Kirsty MullendersVaals'7556.1620010055853.57
9.Amy SchrouffVaals'75NT20010328053.88
10.Anneke SterckVaals'75NT20010327854.94
11.Emma MuijtersBechaNT20010311254.99
12.Sanne RomansBecha58.4220000115455.83
13.Birgit JanssenBecha1:01.0420010034056.04
14.Marlon LukkenBechaNT20010245857.07
15.Joey SyedSg Hgn59.4220000333057.56
16.Veerle BrouwersBecha1:06.692001003421:03.39
17.Josje VeugenBecha1:21.322000037541:04.42
18.Cheyenne HendriksEszet1:08.762001027701:14.93FJ 1
19.Lizzy PijpersBecha1:25.522001009961:14.93FJ 2
DISTamara HendriksEszetNT200103190
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISMariya NeytchevaKZPC1:01.7320010202251.67
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMSophie PakbiersVaals'75NT200103272
NGKim LemmensBecha1:01.81200002274


<< TOP >>
Programmanr. 23
22-1-2012 - 14:30
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ian SandersEszet44.1620010037343.95
2.Lorenzo GillissenVaals'7554.2520010121549.08
3.Daniël KooymanBecha52.7020010133952.29
4.Tim van LoonEszet1:00.8320010121153.26
5.Amar MuratagicSg HgnNT20010347754.70
6.Milan LuthjensSg Hgn55.7220020197755.70
7.Marc MeijersBecha1:03.4720010171355.86
8.Deejay LeendersEszetNT20010241555.98
9.Dion LuthjensSg Hgn59.0220000422756.51
AFGEMKemo BarucijaSg Hgn1:08.92200004229
AFGEMArjan KerstenVaals'751:00.41200100891


<< TOP >>
Programmanr. 24
22-1-2012 - 14:30
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Stella PeetersSg Hgn35.8419990081236.42
2.Lissa van der BeekEszet39.6420000111237.83
3.Gwenn WoutersEszet47.0220000182439.16
4.Pilar AlgeraSg Hgn38.6919980302039.51
5.Rebecca BischoffVaals'7540.4019990413240.74
6.Toril LintzenBecha41.7719980021240.82
7.Kelly DrissenEszet46.9819990119641.11
8.Marit KerstenVaals'7539.3419980448243.00
9.Famke BüchelsVaals'7542.2219990006843.14
10.Ank BrokkingBecha48.0319990524643.44
11.Lyan SmeetsEszet47.8020000304643.86
12.Madelena GuticSg Hgn46.3819990407644.92
13.Bo-Jenna EngelenEszet47.0220000304845.59
AFGEMMarissa OteroSg Hgn57.04199905638
AFGEMGwen HengelbrockVaals'7541.01199800530
AFGEMMichelle BeckersBecha40.39199805410
AFGEMMirte PeifferKZPCNT199905604


<< TOP >>
Programmanr. 25
22-1-2012 - 14:35
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Enrico GillissenVaals'7536.4219980116136.20
2.Jesse BrouwersBecha39.4519990039336.56
3.Joep BougieBecha41.1719990065736.98FJ 1
4.Dean MullendersVaals'7535.6619990043736.98FJ 2
5.Milan KurversBecha39.0719990055737.38
6.Maurits KooymanBecha43.1619990319939.92
7.Xavier RaevenBecha57.6820000306748.93
8.Nick van MölkenEszet57.1019990198151.36


<< TOP >>
Programmanr. 27
22-1-2012 - 14:40
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Aniek KetelingsEszet1:31.451998005881:23.451:23.45
2.Lisa JongenSg Hgn1:30.251996049241:28.481:28.48
3.Shauni PendersBecha1:29.481997039401:29.261:29.26
4.Amy MullendersVaals'751:30.261996019861:31.441:31.44
5.Michelle LemmensBecha1:38.421997002281:36.541:36.54
6.Meriel ChappinBechaNT1996048301:40.551:40.55
7.Lisa SnijkersSg Hgn1:40.151997001121:41.391:41.39

BMKelsey DriessenSg Hgn1:34.481997036621:32.941:32.94


<< TOP >>
Programmanr. 29
22-1-2012 - 14:45
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jurre PetersBecha1:18.271996005731:17.861:17.86
2.Joshua KurversBecha1:19.391996007231:19.511:19.51
3.Jochem BrouwersBecha1:25.181996013851:26.221:26.22
4.Dylan ColenVaals'751:43.491997038251:29.311:29.31
5.Valentijn van der LindenBecha1:36.111997005711:30.201:30.20
6.Bram BougieBechaNT1996043171:37.591:37.59


<< TOP >>
Programmanr. 31
22-1-2012 - 14:45
Dames, 100m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Michelle SmeetsEszet1:31.701998025361:30.641:30.64
2.Babs ClausBecha1:35.261995059021:34.821:34.82
3.Tessa BartholetBecha1:54.921996022201:35.131:35.13
4.Cella BartholetBecha1:36.511996022181:39.541:39.54
5.Francis MeessenBecha1:42.211996043221:40.401:40.40
6.Katrien KurversSg HgnNT1995034081:41.641:41.64
7.Arja DieterenBecha1:40.271994004261:44.201:44.20
8.Anne BrulsBechaNT1995053961:48.631:48.63
9.Michelle BosVaals'751:47.851995062741:50.671:50.67
10.Anne SchippersBecha2:21.301995035321:57.201:57.20


<< TOP >>
Programmanr. 33
22-1-2012 - 14:55
Jongens, 100m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jim KetelingsEszet1:13.541994039011:14.361:14.36
2.Raoul NixBecha1:40.071995015791:22.861:22.86
3.Rob KösterVaals'751:29.261995008331:26.891:26.89
4.Bryan DebenBecha1:36.131995015751:30.951:30.95
5.David AufdenkampSg Hgn1:37.471995017011:42.341:42.34
AFGEMRoy BüchelsVaals'751:49.82199500567
AFGEMMart KnobenBecha1:22.58199401863


<< TOP >>
Programmanr. 35
22-1-2012 - 15:00
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jennay LapreSg Hgn32.4019840339831.39
2.Suzan VermeereSg Hgn32.9019930774432.76
3.Leonie LennardsEszet32.9619860226233.23FJ 1
4.Inge SnijkersSg Hgn32.8319900811233.23FJ 2
5.Robin MarbanEszet34.6419930194834.83FJ 1
6.Emma WillemsSg Hgn32.4519930103634.83FJ 2
7.Chantal SchrijnewerkersEszet35.0319930519434.92
8.Linda VerhaeghEszet35.2019880448637.18FJ 1
9.Kirsten LangenSg Hgn36.8619910822837.18FJ 2
10.Brigitte van der VenBecha35.7719940511237.77
11.Franca StarmansBecha38.5119940386838.14
12.Priscilla de BrouwerSg Hgn40.1019930744839.95
13.Shona SmeetsSg Hgn44.8219840344044.06
14.Syrina RamaekersSg Hgn44.3819930770647.36


<< TOP >>
Programmanr. 37
22-1-2012 - 15:00
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ralf te LamSg Hgn27.5119910138927.59
2.Sander SlaghuisSg Hgn26.9619880530527.86
3.Clint AntwerpenBecha27.2819930166528.86
4.Bram BouwelsBecha28.7219870043129.07
5.Tom HinskensSg Hgn30.9519900724131.18
6.Franz te LamSg Hgn31.3919640044931.76
7.Tom GoffinSg Hgn30.5519860445731.77
8.Richard VellekoopBechaNT19930051332.11
9.Bart-Jan PloumenSg Hgn35.4619930680534.51
10.Marco KösterVaals'7533.8319930194135.30
11.Raymond ScheringaEszetNT19830268338.24

BMPascal DriessenSg Hgn31.4219720137931.76


<< TOP >>
Programmanr. 38
22-1-2012 - 15:05
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Eszet 1Eszet2:54.622:45.79
Michelle Smeets
Kelly Drissen
98
99
42.02Lissa van der Beek
Aniek Ketelings
00
98
2.Sg Hgn 1Sg Hgn2:45.242:48.10
Lisa Snijkers
Pilar Algera
97
98
45.80Stella Peeters
Lisa Jongen
99
96
3.Becha 1Becha2:48.492:49.92
Cella Bartholet
Shauni Penders
96
97
45.26Tessa Bartholet
Francis Meessen
96
96
4.Vaals'75 1Vaals'752:57.503:05.23
Marit Kersten
Famke Büchels
98
99
49.07Amy Mullenders
Rebecca Bischoff
96
99


<< TOP >>
Programmanr. 39
22-1-2012 - 15:10
4 x 25m schoolslag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Eszet 1Eszet1:41.621:32.70
Tim van Loon
Naomi Driessen
01
01
Ian Sanders
Gwenn Wouters
01
00
2.Becha 1Becha1:46.891:39.04
Marc Meijers
Sanne Romans
01
00
Daniël Kooyman
Josje Veugen
01
00
3.Sg Hgn 1Sg Hgn2:05.971:44.48
Dion Luthjens
Joey Syed
00
00
Milan Luthjens
Florence Schaepkens
02
02
AFGEMVaals'75 1Vaals'751:40.14